Čtvrtek 02. prosinec 2021 01:20
reklama
BidAskBit vanoce
reklama
Dukascopy krypto
reklama
InstaMarkets
reklama
InstaMarkets

Klíčová slova - Čínský akciový trh

C:\fakepath\top-23072020-lv-9.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

23.07.2020 1) Geopolitické napětí mezi USA a Čínou přineslo negativní sentiment na asijské trhy. Ty se dnes obchodovaly smíšeně. Po americkém požadavku na uzavření čínského konzulátu v Houstonu posílil Hongkongský index. Šanghajský index výrazně oslaboval, ale ztrátu nakonec dohnal.
C:\fakepath\Cina.jpg

Čínský akciový trh STAR Market si vede lépe než americký Nasdaq

23.07.2020 Čínský akciový trh STAR Market, který vznikl před rokem, vykázal od začátku letošního roku zhruba dvojnásobný růst ve srovnání se svým americkým rivalem, trhem Nasdaq. Ukázal to index STAR 50, který začala burza používat ode dneška. Trh vznikl na žádost čínského prezidenta Si Ťin-pchinga a Peking doufá, že s pomocí nového akciového trhu bude možné snáze financovat začínající technologické firmy z pevninské Číny i Hongkongu, aby Čína snížila inovativní náskok Spojených států.
img

Nejlepší blue chip akcie & ETF roku 2020

28.05.2020 Akciový trh má rád technické termíny. Přezdívky, parafráze a zkratky mohou být pro mnoho lidí nesrozumitelné. A mnoho investorů chápe tyto termíny špatně, protože jen samy o sobě často nevysvětlují, jaký význam se pod nimi skutečně skrývá.
img

Long signál na akcie Alibaba (BABA)

07.04.2020 Zdá se, že čínská ekonomika již překonala nejhorší část krize, způsobenou pandemií koronaviru a ekonomika se pomalu, ale vytrvale rozbíhá. Čínský akciový trh se stabilizoval a ukázalo se, že je mnohem stabilnější než akciový trh v Evropě nebo USA. V důsledku toho by se společnost Alibaba, jako jedna z těžkých vah čínské ekonomiky, mohla brzy zotavit.
C:\fakepath\Shanghai-akcie.jpg

Burza v Šanghaji je přes virus jedničkou v primárních nabídkách

30.03.2020 Akciová burza v Šanghaji se v prvním čtvrtletí poprvé za téměř tři roky ocitla v čele žebříčku burz s největším počtem primárních nabídek na světě, přestože trhy otřásala pandemie onemocnění způsobeného novým koronavirem, která vypukla v Číně. Celkem 33 společností na hlavní burze a na trhu STAR zaměřeném na začínající firmy získalo podle údajů agentury Refinitiv 7,31 miliardy USD (180,6 miliardy Kč). Šanghaj tak hladce překonala americký Nasdaq, kde 17 firem získalo 5,13 miliardy USD, napsala agentura Reuters.
img

Naděje na finanční stimuly žene libru výš

20.02.2020 S výjimkou nedávného výrazného propadu eura je síla britské libry jedním z několika málo témat, která devizový trh v současné době řeší. Koncem týdne mají být zveřejněny předběžné průzkumy PMI z Japonska a eurozóny a první údaje naznačují, že se v nich projeví dopady viru Covid-19 na ekonomickou aktivitu mimo Čínu.
C:\fakepath\cina2.jpg

Čínský akciový trh by letos mohl překonat Wall Street

31.12.2019 Čínský akciový trh by letos mohl překonat Wall Street, píše agentura Reuters. Čínský index CSI300, který zahrnuje největší firmy registrované na burzách v Šanghaji a Šen-čenu, v závěru letošního obchodování přidal 36,1 procenta a uzavřel na osmiměsíčním maximu 4096,58 bodu. Letošní zisky amerických indexů se zatím pohybují pod třiceti procenty.
img

Nejlepší blue chip akcie & ETF roku 2019

20.09.2019 Akciový trh má rád technické termíny. Přezdívky, parafráze a zkratky mohou být pro mnoho lidí nesrozumitelné. A mnoho investorů chápe tyto termíny špatně, protože jen samy o sobě často nevysvětlují, jaký význam se pod nimi skutečně skrývá.
img

Ranní zpráva z FOREX trhu: V Itálii se schyluje k předčasným volbám

09.08.2019 Nová data dnes ukáží pokles britské ekonomiky ve druhém čtvrtletí. V Itálii se schyluje k vyvolání předčasných voleb. Akciové trhy v prostředí spekulací na pokles úrokových sazeb rostly, nicméně stále je bude tížit nejistota obchodních válek.
img

Podmínky v českém i německém průmyslu se dramaticky zhoršují, Peking ale nabízí naději

01.04.2019 Čínský průmysl zakašle (1), německý průmysl kvůli tomu chytne chřipku (2), kterou záhy nakazí i průmysl český (3). Tak to dnes chodí. Naštěstí Čína se, zdá se z víkendových dat, ze své rýmy zotavuje (4). Což je první předpoklad, aby se své chřipky zbavilo i Německo a Česko. (Čísla v závorce se vztahují ke grafu níže).
img

Čínský průmysl nečekaně posílil, což je dobrá zpráva i pro Česko. Investičním ternem letošního první čtvrtletí byly čínské akcie a ropa

01.04.2019 O víkendu dorazily překvapivě dobré ekonomické zprávy z Číny. Druhá největší ekonomika světa se podle všeho stabilizuje, což je příznivé nejen pro její asijské obchodní partnery, leč i pro země jako Německo nebo zprostředkovaně Česko. Čínská ekonomická stabilizace ovšem také protahuje růst na ropném trhu, takže čeští řidiči se musí připravit na zdražování pohonných hmot.
img

Ozvěny trhu: Čína má investorům stále co nabídnout

14.03.2019 Čínskému akciovému trhu se od začátku letošního roku daří. Mnoho indexů různě složených z čínských akcií si letos polepšilo výrazně přes dvacet procent, v některých případech překonaly i 30% hranici. Nabízí se tak otázka, zda stále existuje prostor pro jejich další růst.
C:\fakepath\490678-trhy.jpg

MSCI zečtyřnásobí váhu čínských akcií ve svých indexech

01.03.2019 Americká společnost MSCI se rozhodla zečtyřnásobit váhu čínských akcií ve svých globálních burzovních indexech. Opatření by mohlo do Číny přilákat investice za více než 80 miliard dolarů (1,8 bilionu Kč), uvedla agentura Reuters. Zvýšení váhy čínských akcií se uskuteční během letošního roku, a to ve třech krocích.
img

Čínský trh po týdnu otevřel v zisku, švýcarský frank se propadl

11.02.2019 Po týden trvajícím svátku dnes opět otevřel čínský akciový trh a seanci se mu podařilo uzavřít v pozitivním teritoriu. Těsně před uzávěrou rostl Shanghai Compocite o zhruba 1 % a Hang Seng (CHNComp) přidával 0,15 %. Čínský vicepremiér potvrdil, že se zúčastní jednání o nové obchodní dohodě s USA, které je naplánováno na 14. a 15. února v Pekingu. Nicméně po zprávách, že Donald Trump se nesetká s čínským prezidentem Xi Jinpingem před 1. březnem, dokdy by rozhovory měly skončit, naděje na uzavření obchodní dohody o něco poklesly.
img

Dolár začal nový týždeň miernym rastom

04.02.2019 Úspešný začiatok nového týždňa pre americký dolár je možné pripísať piatkovým solídnym číslam z amerického trhu práce, ktoré ukázali vznik viac ako 300 tis. pracovných miest v januári. Tieto dáta síce mali aj slabšie momenty - spomalenie rastu miezd či prudkú revíziu rastu pracovných miest v januári, v tejto fáze ekonomického cyklu je však akékoľvek číslo nad 200 tis. čo sa týka tvorby nových pracovných miest mimoriadne pozitívnou správou. Navyše, v piatok potešil aj ISM index výrobnej dôvery, ktorý po slabom decembri nečakane vzrástol. Pohľad na sub-indexy však ukázal zvláštny obraz - index pre nové objednávky poskočil z 51,3 na 58,2, naopak index nových exportných objednávok klesol z 52,8 na 51,8. Navyše, index cien klesol z 54,9 na 49,6, čo naznačuje tlak na pokles cien. Nárast disinflačných tlakov je v súlade s posledným komentárom FEDu, ktorý sa rozhodol pre zastavenie zvyšovania sadzieb aj napriek silnému vývoju ekononomiky kvôli rastúcim disinflačným tlakom pochádzajúcich z finančných trhov a externého prostredia.
C:\fakepath\investor monitor.jpg

Akciové trhy v reakci na zatčení finanční šéfky Huawei oslabují

06.12.2018 Akciové trhy v Asii a v Evropě dnes zamířily prudce dolů, reagují tak na zprávu o zatčení finanční ředitelky čínské společnosti Huawei. Meng Wan-čou byla zatčena v Kanadě a čelí vydání do Spojených států, které ji viní z porušování sankcí. Případ podle analytiků podkopává naděje na zmírnění napětí v obchodních vztazích mezi USA a Čínou.
img

Jak poznat, že propad akcií našel své dno

30.10.2018 Akciové trhy jsou za posledních měsíc pod další vlnou výprodejů a nic na tom nemění ani výsledková sezona, která ve většině případů pozitivně překonává očekávání. Akcie konkrétních společností, které překonávají očekávání, rostou, indexy však zůstávají zatím pozadu a převládá negativní sentiment.
img

Akciový výhled Saxo Bank: Najděte si padák, dopad už se blíží

26.10.2018 Takticky představují akcie rozvíjejících se trhů dobrý nákup díky tomu, že čínské akcie se nacházejí na medvědím trhu, avšak celkově se akciový býčí trh blíží svému konci. Na závěr představíme způsob, jak se vyrovnat s divokými náhodami na finančních trzích.
img

Vyhlídky Saxo Bank na čtvrté čtvrtletí: Nepříjemná realita vyvolá další cyklus uvolnění

17.10.2018 Přední specialista v oblasti finančních technologií Saxo Bank dnes zveřejnil své čtvrtletní vyhlídky pro globální trhy na čtvrté čtvrtletí roku 2018, včetně klíčových obchodních názorů na akcie, devizy, měny, komodity a dluhopisy i na celou řadu makroekonomických témat ovlivňujících klientská portfolia.
img

BAT akcie – čínské akcie, které musí znát každý investor

10.08.2018  FANG, FAANG, FANGMAN…. Náhodné zkratky nebo investice do technologických společností, která má smysl? Řeč je ...
img

Investice do BAT akcií

10.08.2018 FANG, FAANG, FANGMAN…. Náhodné zkratky, nebo investice do technologických společností, která má smysl? Řeč je o amerických vysoce výkonných společnostech Facebook, Apple, Netflix, Google, Microsoft, Amazon a NVIDIA. A slyšeli jste již o akciích BAT?
img

Japonsko sesadilo Čínu z pozice druhého největšího akciového trhu

03.08.2018 Japonsko sesadilo Čínu z pozice druhého největšího akciového trhu světa, o kterou ho Čína připravila v roce 2014. Hodnota čínských akcií podle propočtů agentury Bloomberg činí 6,09 bilionu USD (134,8 bilionu Kč), hodnota japonských pak 6,17 bilionu USD. Jedničkou zůstávají Spojené státy, kde tržní hodnota akcií dosahuje více než 31 bilionů USD.
img

Angela Merkelová byla přijatá většinou Parlamentu ještě jednou.

23.09.2013 Podle předběžných údajů volební komise Německa, kancléřka země, Angela Merkelová a její křesťansko-demokratická strana, získala většinu hlasu v parlamentu ještě jednou, asi 42% hlasů. Je zajímavé poznamenat, že výsledky voleb, které prošly v zemi tento víkend, zdá se byli nejpůsobivějšími pro stranu od roku 1990. Pro finanční trhy tato zpráva nese, jistě, pozitivní zbarvení: v každém případě politické stability v nejsilnější, z ekonomického hlediska, země Evropy musí být přítomen, pokud "Starý Svět" chce v budoucnu prosperitu Evropské unie.
Související klíčová slova: FOREX | Brexit | Čína | Japonsko | Finance | Peníze | Novozélandský dolar | Akciový index | Inflace | EUR/USD | GBP/USD | EUR/GBP | Nasdaq | Dow Jones | Rusko | USA | Británie | Britská libra | Maďarský forint | Koruna | HDP | Brazilský real | Německo | Turecko | Apple | Polský zlotý | Evropské akcie | Analytik | Výsledková sezóna | Spekulace | Česká koruna | Americké akcie | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Světové akcie | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Akciové tipy | Rizika | Politika | Export | Nikkei | Akciové trhy | USD/SGD | SGD | Akciová burza | Spready | Hospodářství | Kapitál | Sazby | AMEX | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Asset management | Bank of England | Bloomberg | Blue chip | Breakout | Burza | CEO | CFD | Cap | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Close | DAX | Devizový trh | Diverzifikace | Dividendový výnos | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | Ekonomika | Emise | Euro | FX | Fed | Finanční trh | Finanční trhy | Large Cap | Futures | G10 | High | IPO | ISIN | Index DAX | Indikátor | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investor | Investování | Komodity | Korekce | Kurz | Likvidita | Long | MMF | Mezibankovní | Momentum | Měna | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NYSE | Nabídka | Nástroj | Obchodník | Odvrácení rizika | Platforma | Portfolio | Pozice | Prémie | RRR | Rally | Rezistence | Riziko | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Spread | Stop-Loss | Swiss | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | VIX | VaR | Výkonnost | Výnos | Wall Street | Warren Buffett | YTD | Zlato | Švýcarský frank | Časový rámec | Úrokové sazby | Jednotná evropská měna | Banky | EUR | USD | UBS | Dluhopisy | JPY | NZD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | Euro STOXX | Evropa | Index CSI300 | Shanghai Composite | Finanční krize | Cena ropy | FTSE | Komerční banka | Americký prezident | Saxo Bank | BOSSA | Indexy | Globální ekonomika | Čínské akcie | Investoři | Blue chips | Fond | Stimulační opatření | EU | Vývoj ceny | Ekonom | Pravděpodobnost | BNP Paribas | John Hardy | Zisk | Kurz dolaru | Optimismus | Výsledky | Strach | Index nákupních manažerů | Shanghai Stock Exchange | RBNZ | Ozvěny trhu | Jak obchodovat | Obchodovat | Stoxx 600 | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | Facebook | LYNX | Index strachu | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Rozvíjející se trhy | Ceny akcií | Obchodníci | NZDUSD | USDCHF | Index | Průlom | Akcie Alibaba | Akcie Apple | Akcie Microsoft | Akcie RWE | Akcie Sanofi | Akcie Visa | Analýzy | Banka | Brent | Britské libry | CAC40 | Cena | Ceny zlata | Čínská ekonomika | CZK | Dolar | Ekonomické zprávy | Eura | Euro Stoxx 50 | Evropská měna | Exchange | Fondy | Forexu | Frank | Hang Seng | Hodnota akcií | HSBC | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Investiční | Investiční portfolio | Investing | Investování do akcií | ISM | Jak investovat | Jak nejlépe investovat | EBay | Komoditní | Kurz dolarů | Libra | Management | Market | Nákup akcií | Největší ekonomika světa | Nikkei 225 | Ninja Trader | Nové trhy | Ocenění akcií | Pips | Portfolia | Pro investory | Prodej akcií | Převodník měn | Reuters | Ropy | Signály | SP500 | Stoxx | Světové měny | SWIFT | Trh | Tržní hodnota | Tržní podíl | Velká Británie | Volatility | Výprodej | Vývoj cen akcií | Vývoj ceny zlata | Zpráva | Zprávy | Zisky | Buffett | Cílová cena | EBITDA | Ministerstvo financí | ROCE | Itálie | Spojené státy | Primární emise | Světové ekonomiky | Komise | Trader Workstation | Volby | Retail | Burze | Dividendové akcie | Investment | Aramco | Dow Jonesův index | Microsoft | MSCI | CSI300 | London Capital Group | Investing.com | Ole Hansen | BBC | Brazílie | Pokles úrokových sazeb | Podnikání | Globální trhy | Stock Exchange | Renminbi | Snižování úrokových sazeb | Komoditní stratég | Energie | Severomořská ropa | Podnikatelé | Globální akciové trhy | Panevropský akciový index | Oddělení forexu | Ekonomický a strategický výzkum | Přehled | Klid | Agentura Reuters | Americké trhy | Bankovnictví | Firmy | Economist | Širší index S&P 500 | Členství v EU | Index tokijské burzy Nikkei 225 | Deutsche Börse | Americký akciový index | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Vládní dluhopisy | Růst akcií | Alibaba | Dnešní obchodování | Propad | Vystoupení z EU | Světové akciové trhy | Index Nikkei | S&P | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Farmaceutické společnosti | Oslabení dolaru | Evropský trh | Nejistota | Tempo růstu | Výnosy amerických dluhopisů | FTSE 100 | Šéf společnosti | Baidu | Kapitalizace | Steen Jakobsen | Výhled | Poplatky | Propad akcií | Exxon | Britská ekonomika | Krize | Makroekonomika | Theresa Mayová | Výnosy | Očekávání analytiků | Americký index S&P 500 | Akciové trhy v USA | Softbank | Příjmy | Kapitálové strategie | Alphabet | ČTK | Japonský Nikkei | Růst ekonomiky | Fiskální stimuly | Hlavní index tokijské burzy Nikkei 225 | Index tokijské burzy | Hlavní ekonom | Očekávání | Devizy | Flash Crash | Tržní kapitalizace společnosti | Makroekonomické zprávy | Breakout Trader | Obchodování ETF | Akcie Tesly | Index Topix | Štěpán Hájek | Jak fungují akcie | E-book o investování | Asijské trhy | Saxo | Obchodní války | Růstové akcie | Analytik finančních trhů | Obchodní válka | Long signál | Technologické akcie | FAANG | Akcie společnosti | Objem obchodování | Hodnota čínských akcií | Šanghajský akciový index | Japonský akciový index | Japonský akciový index TOPIX | First Shanghai Securities | CSI 300 | Geopolitické napětí | Forint | ZISIF | Index Stoxx 600 | Hlavní akciový index | Czech Fund | Spotřebitelská inflace | Trhy v USA | Akciový výhled | Signál na akcie | Akciové trhy v Asii | Hodnota indexu | Refinitiv | Obchodovat s akciemi | Nakoupit akcie | Zvýšení sazeb | Zájem investorů | Michal Brožka | Akciové futures | Vybrané měny | Akcie firmy | Boris Johnson | Americké společnosti | Čínský trh | Akcie a ETF | Čínský trh STAR | STAR | Nový akciový trh | NASDAQ 100 | Defenzivní akcie | Farmaceutické akcie | Thajský baht | Konglomerát | Americká cla | Cla na čínské zboží | Burzovní průvodce | Saudi Aramco | Nejlepší blue chip akcie | Blue chip akcie | UCITS | iShares | Akcie roku | Měnový pár EUR/GBP | Cena akcie | Největší ekonomika | Druhá největší ekonomika světa | Druhá největší ekonomika | Obchodujte | Čistý zisk | Investment Management | Hazard | Prezident Donald Trump | Peter Garnry | Objem | MSFT | Standardní odchylky | UCITS ETF | Alibaba Group | Zdražování pohonných hmot | Primární nabídky | Firma | Server BBC | Studie | Vysoké riziko | Negativní sentiment | Vývoj trhu | Čínský prezident | Nízké úrokové sazby | Miliardy | Vyhlídky | Průzkumy | INTC | Čínský průmysl | Financovat | Předpovědi | Napětí mezi USA a Čínou | Na burze | Impuls | Výrazný pokles | Čínské zboží | Americká cla na čínské zboží | Problémy | Chuť k riziku | Čínské vlády | Farmaceutická společnost | Společnost Microsoft | RWE | Hypotéky | Investujte | AAPL | Dot-com | EY | Nejlepší akcie | SSE Composite | Index šanghajské burzy | Čínský index CSI300 | Peking | Americký index | ETF roku 2020 | Akciový býčí trh | Velké trhy | Budoucnost | Ifo | ASML | Alibaba Group Holding | Ceny energií | Angela Merkelová | Komunikace | Trump | Prezident | Koronavirus | Trhy | Akcie roku 2020 | Obchodujte akcie | Šíření koronaviru | Virus | Pokles | Situace | Pandemie | Čínské burzy | Úsilí | BABA | Výdaje | Amerika na prvním místě | Americké ekonomiky | Medvědi | COVID-19 | Index CSI 300 | Ekonomické recese | Vývoj | Guru | Výkyvy | Příležitost k nákupu | Evropské dividendové akcie | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Mince | Profitovat | ishares China | Masivní propad | Špatné výsledky | Index NASDAQ 100 | Onemocnění | Růst | Signál | Potenciál | Burza v Šanghaji | Akciová burza v Šanghaji | Beijing-Shanghai Speed Railway | Terence Ho | EY Terence Ho | Farmaceutické firmy | Central Retail | Ekonomiky | Války | Schodek | Nejlepší technologické akcie | Technologické akcie roku 2020 | Údaje | Long signál na akcie | Cenové pohyby | Fondy obchodované na burze | Merck KGaA | Merck | Auta | Argentina | Investment management | ČR | Výhody blue chips | Akcie Intel | Akcie Deutsche Börse AG | Akcie Deutsche Börse | Akcie Merck KGaA | Akcie Merck | Akcie ASML Holding | Akcie Schneider Electric | Akcie Chugai Pharmaceutical | Akcie Advantest | Akcie Daiichi Sankyo | iShares Dow Jones Global Titans 50 ETF | iShares Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | UBS ETF (LU) EURO STOXX 50 UCITS ETF (EUR) A | iShares China Large Cap UCITS ETF | Deka MSCI Japan Large Cap UCITS ETF | Technologické firmy | Ant | Ceny | Technologické společnosti | STAR Market | STAR 50 | Čínský trh STAR Market | Nový indikátor | Index STAR 50 | Šanghajský trh | Shanghai Changer Investment Management Consulting | Akciový trh STAR Market | Top Glove | MSCI Asia Pacific | Supermax | Prohloubení deficitu státního rozpočtu | Indonésie | Lepší výsledky | DOT | Hodnotové akcie | Výhled Saxo Bank
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | FXstreet | Euro

Předchozí klíčová slova

Čínské technologické firmy
Čínské továrny
Čínské úřady
Čínské vlády
Čínské zahraniční investice
Čínské zboží
Čínské značky
Čínský akciový index
Čínský akciový index Shanghai Composite
Čínský akciový index Shanghai Shenzhen

Následující klíčová slova

Čínský celní úřad
Čínský deník
Čínský devizový obchodní systém
Čínský dovoz
Čínský ekonomický rozvoj
Čínský Evergrande
Čínský export
Čínský export a import
Čínský export v dubnu
Čínský finanční systém
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Interactive Brokers
Potvrďte prosím... Zavřít