Pondělí 18. říjen 2021 12:57
reklama
Admiral Markets
reklama
Swissquote Bank
reklama
Dukascopy
reklama
InstaMarkets

Klíčová slova - S&P500

img

Ranní glosa: Rychlejší růst amerického maloobchodu a pokles inflačních očekávání...

18.10.2021 Na globálních trzích bylo přes veškerou nejistotu v pátek opět o něco veseleji. Částečně je to díky silnějším ziskům řady amerických firem za třetí kvartál. Hlavním překvapením byl však silný výsledek maloobchodu za měsíc září (růst o 0,7 % oproti očekávanému poklesu plus pozitivní revize za srpen), a to i v jádrových složkách, které přímo vstupují do HDP. Souběžně s tím sice spotřebitelská nálada v USA (podle UniMichigan) lehce poklesla, a to pravděpodobně kvůli déle trvajícím inflačním tlakům.
img

Rozbřesk: Globální akcie i korunu povzbudil pokles inflačních očekávání i americký maloobchod

18.10.2021 Na globálních trzích bylo přes veškerou nejistotu v pátek opět o něco veseleji. Částečně je to díky silnějším ziskům řady amerických firem za třetí kvartál. Hlavním překvapením byl však silný výsledek maloobchodu za měsíc září (růst o 0,7 % oproti očekávanému poklesu plus pozitivní revize za srpen), a to i v jádrových složkách, které přímo vstupují do HDP.
img

Týden na akciových trzích: Pozitivní výsledková sezóna otočila sentiment obchodování, Praha tentokrát zaostala

15.10.2021 Naplno se za mořem rozjela výsledková sezóna za třetí čtvrtletí. A nutno dodat, že začátek se podařil opravdu náramně. Tradičně jsou prvními reportujícími velké americké banky, které předvedly výrazně lepší výsledky ve srovnání s konsensem. Když odhlédneme od rozpouštění opravných položek ke špatným úvěrům, tak to ukazuje na čilý investiční ruch. Čísla jsou to lepší proti odhadům trhu, ale hlavně vyšší než vloni. Kvartální reporty pozitivně ovlivnily výsledky zejména ve druhé polovině týdne. Maloobchodní tržby v USA si zachovaly stejnou růstovou dynamiku jako předchozí měsíc, a překonaly odhady trhu. Ten počítal s poklesem. A inflace je v USA stejně jako u nás vysoká.
img

Ranní komentář: Inflace v USA nepolevuje, Fed může začít utahovat už příští měsíc

14.10.2021 Včera jsme se dočkali výsledků americké inflace, která zůstává i nadále vysoká. Inflace rostla meziročně o 5.4 %, zatímco jádrová inflace dosahuje 4 %. Zveřejněny pak byly také minutes ze zasedání Fedu, na kterém se členové FOMC shodli na tom, že by mohli zahájit tapering už někdy v polovině listopadu nebo prosince. Zároveň pak existovala shoda také na tom, že bude zvýšená inflace déle trvající, než členové FOMC původně očekávali.
img

Bitcoin meziročně vzrostl o 90%

12.10.2021 Investice do BTC od ledna předčily zlato, stříbro, Nasdaq a Apple, Facebook, Teslu, indexy na Wall Street S&P 500 a další. Aktuálně se cena BTC pohybuje okolo 55 000 USD, tzn.od ledna je to přibližně o 90% více. To je samo o sobě velmi působivé, působivější však je výkonnost BTC v porovnání s jinými aktivy.
img

Týden na akciových trzích: Praha, každý den v plusu, překonala ostatní trhy

08.10.2021 Obchodování se tento týden přelévalo z kladného do záporného teritoria ovlivněno politickými hrátkami o posunutí dluhového stropu v USA. Důležitá makrodata týkající se počtu nových pracovních míst mimo zemědělství zklamala a byly podstatně pod odhady trhu. Za mořem začala také výsledková sezóna, která se naplno rozjede až příští týden.
img

Ranní komentář: S&P500 je 5% pod all-time high. Výprodej táhnou technologie

05.10.2021 Včerejší seance se nesla opět ve velmi nervózním duchu. Akciové indexy zamířily do červených čísel, přičemž i tentokrát to nejvíce schytaly technologie. Pod největším tlakem byl přitom Facebook, jehož akcie reagovaly negativně jak na globální výpadek služeb, tak na obvinění Frances Haugenové, podle které FB záměrně propaguje nenávistné příspěvky a upřednostňuje své zisky před svými uživateli.
img

Týden na akciových trzích: Praha se kratším týdnem na rozdíl od ostatních burz vyhnula poklesu a rostla

01.10.2021 Podle šéfa Fedu J. Powella bude inflace, proti předchozím odhadům, delší dobu zvýšená. Dále trhem zmítala politická situace kolem dluhového stropu.
img

Rychlé shrnutí

30.09.2021 Navzdory solidnímu zotavení v Evropě se americkým indexům se tolik nedařilo. Index S&P500 přidal jen 0.16 %, Dow Jones 0.26 % a Nasdaq klesl o 0.24 %.
img

Ranní komentář: Akcie znovu mírně rostou, dolar silnější na většině měnových párů

30.09.2021 Akciové trhy za sebou mají klidnou seanci. Na úterní korekci tentokrát nenavázaly a své pozice si dokázaly udržet. Pod mírným tlakem se v USA nacházel jen technologický Nasdaq, zatímco S&P500 a Dow Jones rostly o pár desetin procenta a zisky v Evropě byly ještě o něco vyšší.
img

Ranní glosa: Strach z inflace sráží akcie i korunu

29.09.2021 Strach z globálních inflačních tlaků hraje v posledních dnech na trzích jednoznačně prim. Trhy začínají být přesvědčené, že výpadky v subdodávkách a narušení výrobních řetězců budou trvalejšími fenomény a znemožní centrálním bankám efektivně stimulovat ekonomiku.
img

Rozbřesk: Strach z inflace sráží akcie i korunu

29.09.2021 Strach z globálních inflačních tlaků hraje v posledních dnech na trzích jednoznačně prim. Trhy začínají být přesvědčené, že výpadky v subdodávkách a narušení výrobních řetězců budou trvalejšími fenomény a znemožní centrálním bankám efektivně stimulovat ekonomiku. Proto se na trzích rozjelo nové kolo výprodeje bezpečných dluhopisů (nabízejících fixní výnos).
img

Rychlé shrnutí

29.09.2021 Americké indexy zakončily včerejší seanci v červených číslech. Index S&P 500 odepsal 2.04 %, Nasdaq 2.83 % a Dow Jones 1.63 %.
img

Týden na akciových trzích: Problémy Evergrande, zasedání Fedu, akciové trhy mírně v plusu

24.09.2021 Obchodování na začátku týdne bylo negativně ovlivněno situací jednoho z největších čínských developerů společnosti Evergrande. Není v dobré kondici, dluží kam se podívá a zdá se, že není schopen dostát svým závazkům. Na trhu panovala obava z nepřelití jeho potíží na globální trhy. To zatím, zdá se, podařilo vyřešit, minimálně na lokální úrovni.
img

Ranní komentář: Trhy znovu beze strachu. Nevadí situace čínských developerů ani rostoucí výnosy

24.09.2021 Akciové trhy pokračují v likvidaci korekce z konce minulého a začátku tohoto týdne. Přestože Evergrande neplatí úroky na své dluhopisy a celá situace ještě ani zdaleka není vyřešena, trhy potenciální rizika házejí za hlavu a rostou. Včera v USA přidal Dow Jones 1.48 %, zatímco S&P500 rostl o 1.21 %. To vše i navzdory výraznému růstu dluhopisových výnosů, které u desetiletých splatností vystoupaly až na 1.43 %.
img

Rychlé shrnutí

23.09.2021 Americké indexy zakončily včerejší seanci výše. Index S&P 500 přidal 1 %, Dow Jones rostl o 0.95 % a Nasdaq o 1.02 %.
img

Ranní komentář: Problémy v Číně prosakují i na západní trhy, akcie a krypto ztrácejí

21.09.2021 Akciové trhy za sebou mají rušnou seanci. Téma čínských developerů a hrozba jejich bankrotů se začíná přelévat i na západní trhy, které si včera po dlouhé době prošly výraznějším výprodejem. Americký S&P500 v jednu chvíli ztrácel téměř tři procenta a Nasdaq klesal o 3.4 %. Díky rally z konce seance ale nakonec indexy značnou část ztrát dokázaly umazat, takže index S&P 500 odepsal pouze 1.7 % a Nasdaq klesal o 2.19 %. Podobným výprodejem si pak prošly také indexy v Evropě. Výrazně pak ztrácely i další riziková aktiva v čele s kryptem, zatímco situace na bondech a na FX byla až překvapivě klidná.
img

Týden na akciových trzích: Zatím co burzy v Evropě a USA padají, pražská jede rázně vpřed

17.09.2021 Americké maloobchodní tržby, motor tamní ekonomiky, dopadly lépe, než se čekalo. A hned to bylo na akciích znát. Americká inflace, na rozdíl na naší, dopadla dobře. Žádné nečekané překvapení, čísla byla v souladu s očekáváním. Makro tedy dopadlo dobře. Nicméně se na scénu vrací debata o zvyšování daní. Podle toho také vypadalo obchodování v tomto týdnu. Jeden den krásně zelený, druhý v červeném teritoriu (tab. č. 2).
img

Wall Street přetáčí do červené

15.09.2021 Úterní seance začala na Wall Street v zelených číslech, dobrá nálada po „lepších“ inflačních číslech však dlouho nevydržela a sentiment se brzy otočil z nákupního k prodejnímu. Ztrácel především index Dow Jones, špatně si vedly průmyslové tituly, aerolinky, ropné a energetické tituly nebo banky. Širší index S&P 500 zakončil rovněž v záporu a situaci nevylepšil ani technologický Nasdaq Composite, jež se tentokrát nemohl těšit podpoře velkých titulů. Akcie společnosti Apple zamířily dolů (-1 %). Investorské prezentace nepotěšily ani akcionáře Boeing (-1,4 %) nebo GE (-4 %). Silný pokles zaznamenaly akcie Comcast (-7,3 %). Wall Street závěr: Dow Jones -0,83 %; S&P500 -0,57 %; Nasdaq Composite -0,45 %.
img

Týden na akciových trzích: Žádná sláva, akcie na obou stranách Atlantiku klesaly

10.09.2021 Hlavní událostí týdne bylo zasedání ECB. Měnové nastavení se podle očekávání neměnilo. Nicméně ECB řekla, že začne pomalu, aby nevyděsila trhy, snižovat tempo nákupů aktiv. Bez dalších detailů, včetně načasování. Průmyslová výroba pozitivně překvapila jak u sousedů v Německu, tak i u nás doma. Tuzemská inflace naopak předvedla vyšší než očekávaný růst.
img

Rychlé shrnutí

09.09.2021 Americké indexy zakončily včerejší seanci níže. Index S&P 500 klesl o 0.13 %, index Dow Jones odepsal 0.2 % a index Nasdaq klesl o 0.57 %.
img

Wall Street se bojí mutace Delta

08.09.2021 Wall Street v úterý při absenci makrodat spíše ztrácela. Světlou výjimku tvořily technologie; Index Nasdaq Composite dokázal o +0,07 % posílit, naproti domu Dow Jones Industrial Average zakončil o -0,76 % níže, širší S&P500 pak zakončil o -0,34 % níže. Vzhůru zamířily akcie automobilky Tesla (2,7 %), nebo stramovací služby Netflix (+3,29 %). Růstem se mohly pochlubit i akcie Apple (+1,7 %), Facebook (1,5 %) nebo Amazon (1,1 %). Ztráty naopak počítal farmaceutický sektor, např. dividendový kolos Abbvie (-2,4 %). Pod tlakem se ocitly akcie herního studia Activision-Blizzard (-3,4).
img

Rychlé shrnutí

08.09.2021 Americké indexy zakončily včerejší seanci níže. Dow Jones kles o 0.76 %, S&P500 odepsal 0.34 % a Russell 2000 klesl o 0.72 %. Mírného růstu o 0.07 % se dočkal jen Nasdaq.
img

Týden na akciových trzích: Akcie v Praze pouze rostly, za mořem se opět posouvala rekordní laťka výše a výše

03.09.2021 Tak jako se minulý týden čekalo na hlavní událost, kterou bylo setkání v Jackson Hole, tento týden to byla dnešní data z trhu práce. Ta jsou důležitým vodítkem pro Fed kvůli nastavení měnové politiky. Zklamala, bohužel, když nová pracovní místa mimo zemědělství hluboce zaostala o odhady trhu. Tentokrát se tak potvrdily předstihové ukazatele. Dobře nedopadla ani spotřebitelská důvěra podle University of Michigan. Naproti tomu ISM Index měřící aktivitu v průmyslu v USA nejenže neoslabil, ale ještě dokázal vylepšit již tak vysokou úroveň.
img

Rychlé shrnutí

03.09.2021 Americké indexy zakončily včerejší seanci výše. Index S&P500 přidal 0.28 %, index Dow Jones přidal 0.37 % a index Nasdaq rostl o 0.14 %.
img

Rychlé shrnutí

02.09.2021 Americké akciové indexy zakončily včerejší seanci výše. Index S&P500 přidal 0.03 %, index Nasdaq roste o 0.33 % a index Russell o 0.58 %. Index Dow Jones mírně klesl o 0.14 %.
img

Rychlé shrnutí

31.08.2021 Americké indexy zakončily seanci smíšeně. Index S&P500 přidal 0.43 %, index Nasdaq rostl o 0.90 % a index Dow Jones klesl o 0.16 %.
img

Ranní komentář: Další den, další maxima na akciích. Rostou technologie, ztrácejí energie a pojišťovny

31.08.2021 Pondělní seance se na finančních trzích nesla opět v pozitivním duchu a S&P500 tak bezstarostně navyšoval svá historická maxima. K růstu mu tentokrát pomohly hlavně akcie velkých technologických společností, jako je například Apple, který přidal 3 % a poprvé v historii se přehoupl přes tržní kapitalizaci 2.5 bln. dolarů.
img

Týden na akciových trzích: Akcie v Praze, Evropě i Americe této týden rostly; pátek pozitivně podpořen vystoupením v Jackson Hole

27.08.2021 Událostí nejen tohoto týdne, ale pravděpodobně i nadcházejících týdnů, je setkání centrálních bankéřů v Jackson Hole. Vzhledem k posledním datům z ekonomiky a další šíření koronaviru by mohl Fed rozhodnutí pomalu utahovat rozvolněnou politiku ještě odložit na další zasedání. Podle guvernéra Fedu Powella by mohlo dojít k omezování nákupů aktiv ještě v tomto roce.
img

Rychlé shrnutí

27.08.2021 Americké indexy zakončily včerejší seanci níže. Index S&P500 klesl o 0.58 %, index Dow Jones klesl o 0.54 % a index Nasdaq odepsal 0.64 %.
img

Rychlé shrnutí

26.08.2021 Americké indexy zakončily včerejší seanci na nových maximech. Index S&P 500 přidal 0.22 %, index Dow Jones 0.11 % a index Nasdaq 0.15 %.
img

Forex: Vysoká důvěra německých podnikatelů se mírně sníží

25.08.2021 Ifo index podnikatelské důvěry v Německu v srpnu pravděpodobně mírně klesl z důvodu menšího optimismu ohledně blízké budoucnosti. Od zveřejnění objednávek zboží dlouhodobé spotřeby v USA za červenec čekáme růst, a to i v segmentu motoristickém. Kromě toho, že trh stále sleduje rizika související s covidem, vyčkává nyní především na zasedání centrálních bankéřů v Jackson Hole, které se uskuteční na konci týdne.
img

Rychlé shrnutí

25.08.2021 Akcie v Asii mírně rostou. Index ASX a index Kospi přidávají 0.2 %, indexy v Číně rostou o 0.3 % a index Nikkei zatím stabilní.
img

Denné zhrnutie: Ropa pokračuje v odraze nahor, americké akcie rozširujú zisky

24.08.2021 Počas utorkového obchodovania neboli zverejnené žiadne dôležité makro údaje, takže volatilita nebola nijak zaujímavá. Je možné, že tento stav bude pokračovať až do konca týždňa. Investori čakajú na piatkový prejav predsedu Fedu Jeromeho Powella na sympóziu v Jackson Hole. Dnes popoludní boli zverejnené iba údaje z amerického trhu s bývaním. V júli sa na primárnom trhu predalo 708 tisíc nehnuteľností, analytici očakávali 698 tisíc. Napriek včerajším rekordom na Wall Street bola volatilita na európskom obchodovaní mierna. Nemecký akciový index DAX sa konsolidoval v tesnom rozpätí a nakoniec sa ukončil obchodovanie o 0,33% vyššie, zatiaľ čo francúzsky CAC40 stratil 0,28%. Pokiaľ ide o americký akciový trh, po včerajšom silnom pohybe nahor pozorujeme pokračovanie súčasného trendu, ale s nižšou volatilitou. S&P500 a Dow Jones získavajú okolo 0,2%, zatiaľ čo Nasdaq sa obchoduje o 0,4% vyššie a Russell2000 pridáva viac ako 0,5%. Zdá sa, že trh predpokladá, že predseda Fedu použije štvrtú vlnu pandémie ako ospravedlnenie na zachovanie súčasných politík.
img

Rychlé shrnutí

24.08.2021 Americké indexy zakončily seanci výše. Index S&P500 přidal 0.85 %, index Dow Jones přidal 0.61 % a index Nasdaq 1.55 %.
img

Týden na akciových trzích: Na začátku týdne opět rekord, pak sestup z výšin, na konci opět růst

20.08.2021 Ještě v pondělí dokázal širokopásmový index S&P500 posílit a dále vylepšit historické maximum, ale to bylo vše. Následně z výšin ustoupil.
img

Týden na akciových trzích: Praha na desetiletých maximech, v Evropě i za mořem opět nové rekordy

13.08.2021 Inflační týden – na programu bylo zveřejnění inflace v ČR, ale také v USA. Zatímco v ČR inflace vzrostla, v USA mírně zpomaluje. A to je samozřejmě signál pro Fed, který se nepohrne do zvyšování sazeb. Pro akciové trhy pozitivní zpráva.
img

Rychlé shrnutí

13.08.2021 Americké indexy zakončily včerejší seanci výše. Index S&P500 přidal 0.30 %, index Dow Jones 0.04 % a index Nasdaq 0.35 %.
img

Rychlé shrnutí

12.08.2021 Americké indexy zakončily včerejší seanci výše. Index S&P500 přidal 0.25 %, index Dow Jones rost o 0.62 % a index Russell o 0.39 %. Jediný index Nasdaq klesal o 0.16 %.
img

Rychlé shrnutí

11.08.2021 Americké indexy zakončily seanci většinou výše. Index S&P500 přidal 0.1 % a index Dow Jones 0.46 %. Index Nasdaq klesl o 0.49 %.
img

Rychlé shrnutí

10.08.2021 Americké indexy zakončily seanci níže. Index S&P500 odepsal 0.09 %, index Dow Jones klesl o 0.30 % a index Russell o 0.58 %. Jediný index Nasdaq mírně rostl (+0.16 %).
img

Týden na akciových trzích: Historická maxima na obou stranách Atlantiku

06.08.2021 Nejdůležitější makrodata tohoto týdne dopadla nad očekávání dobře. V USA překonal index aktivity ve službách ISM všechny odhady a dosáhl rekordní hodnoty. Podobně dopadla také data z trhu práce. Navzdory předstihovým ukazatelům, které dopadly hůře než se čekalo, počet nových pracovních míst mimo zemědělský sektor podstatně předčil očekávání. To bylo za mořem. U nás zvýšila ČNB sazby o 0,25 pb, ale to se všeobecně čekalo, takže žádné velké překvapení se nekonalo. Průmysl v Německu nepotěšil a zaostal za odhady. Ale překvapivě tuzemská průmyslová produkce si vedla nad očekávání dobře.
img

Rychlé shrnutí

06.08.2021 Americké indexy zakončily včerejší seanci výše. Index S&P 500 přidal 0.60 %, index Dow Jones a index Nasdaq 0.78 % a index Russell 2000 1.81 %.
img

Ranní komentář: S&P500 na maximech, dnes výsledky z amerického trhu práce

06.08.2021 Akciové trhy za sebou mají další úspěšnou seanci. Nálada na trzích je pozitivní a například index S&P 500 se drží na dosah svého historického maxima. Včerejší seance výraznější fundamentální změny nepřinesla. Investoři dál řeší především další šíření delta varianty a její případný dopad na směřování světové ekonomiky. Nízké sazby a uvolněná měnová politika však zatím vytváří dostatečně pevnou podporu pro vysoké valuace finančních aktiv, která jsou houfně nakupována při sebemenším náznaku korekce.
img

Rychlé shrnutí

05.08.2021 Americké indexy zakončily včerejší seanci níže. Index S&P 500 klesl o 0.46 %, index Dow Jones klesl o 0.92 % a index Nasdaq rostl o 0.13 %.
img

Rychlé shrnutí

04.08.2021 Americké indexy zakončily včerejší seanci výše. Index S&P 500 přidal 0.82 %, index Dow Jones 0.80 % a index Nasdaq 0.55 %.
img

Rychlé shrnutí

03.08.2021 Americké indexy zakončily seanci níže. Index S&P 500 klesl o 0.19 %, index Dow Jones klesl o 0.28 % a index Nasdaq jen mírně rostl o 0.06 %.
img

Týden na akciových trzích: Za mořem maxima v pondělí, v Evropě ve čtvrtek

30.07.2021 Měnové zasedání americké centrální banky Fed překvapení nepřineslo. Sazby zůstaly beze změny včetně objemu prostředků pumpovaných do trhu. Nicméně se pomalu začíná diskutovat o tom, kdy se kohoutky začnou utahovat. HDP data z USA, Evropy i ČR byla vesměs horší než se čekalo.
img

Rychlé shrnutí

29.07.2021 Americké indexy zakončily včerejší seanci smíšeně. Index S&P500 klesl o 0.02 %, index Dow Jones klesl o 0.36 % a index Nasdaq rostl o 0.7 %.
img

Ranní komentář: Čínské akcie korigují dřívější ztráty, Fed se připravuje na omezování QE

29.07.2021 Zatímco evropské akcie včera rostly, ty americké za sebou mají smíšenou seanci. Index S&P 500 a index Dow Jones mírně ztrácely, ale index Nasdaq korigoval svůj páteční propad a přidal 0.7 %. Pokračovala také výsledková sezóna, během které zatím drtivá většina společností překonává očekávání v oblasti tržeb i zisků.
img

Týden na akciových trzích: Výprodeje ze začátku týdne jsou zapomenuty, trhy opět rostou, za mořem opět maxima

23.07.2021 V pondělí ještě pokračovaly výprodeje z konce minulého týdne, když hlavním strašákem bylo šíření nové nakažlivější formy koronaviru. Nicméně chmury byly rozehnány a zisky ve zbytku týdne počáteční propad více než eliminovaly. Trhy byly podpořeny událostí týdne. Tím bylo zasedání ECB. Hlavní poselství bylo jednoznačné holubičí. Nejenže se, podle očekávání, v nastavení politiky nic nezměnilo, ale vypadá to tak, že extrémně uvolněná politika bude pokračovat ještě dost dlouho.
img

Týden na akciových trzích: Historická maxima ze začátku týdne vydržela až do pátku; Praha díky Avastu v čele

16.07.2021 Americká inflace zůstává na vyšších úrovních, než je cíl. Nicméně podle guvernéra americké centrální banky Fedu je zatím příliš brzy uvažovat o omezování velmi uvolněné politiky (QE). Vyšší inflace je navíc podle něj jen dočasná. I z komentářů dalších členů FOMC se dá vyčíst, že Fed nehodlá narušit finanční trhy tím, že by hrozil rychlým ukončováním programu kvantitativního uvolňování či dokonce zvyšováním úrokových sazeb, nicméně se začíná o mluvit omezení bezbřehé podpory trhu. Americká makrodata ukázala tento týden smíšený obrázek.
img

Rychlé shrnutí

16.07.2021 Americké indexy zakončily včerejší seanci smíšeně. Index S&P 500 klesl o 0.33 %, index Dow Jones přidal 0.15 % a index Nasdaq odepsal 0.7 %.
img

Rychlé shrnutí

15.07.2021 Americké indexy zakončily seanci smíšeně. Index S&P 500 rostl o 0.12 %, index Dow Jones přidal 0.13 % a index Nasdaq odepsal 0.22 %.
img

Rychlé shrnutí

14.07.2021 Americké indexy zakončily seanci níže. Index S&P 500 klesl o 0.35 %, index Dow Jones klesl o 0.31 % a index Nasdaq odevzdal 0.38 %.
img

Rychlé shrnutí

13.07.2021 Americké indexy zakončily včerejší seanci výše. Index S&P500 rostl o 0.35 %, Dow Jones přidal 0.36 % a Nasdaq 0.21 %.
img

Týdenní tržní výhled: BOC a RBNZ v centru pozornosti

12.07.2021 Ve středu 14. července se všechny oči upřou k prohlášení o úrokových sazbách a tiskové konferenci Bank of Canada (BOC). Kanadský dolar patřil v první polovině roku k nejvýkonnějším měnám, ale od té doby se mu nedaří získat dynamiku poté, co centrální banka oznámila snížení svého kvantitativního uvolňování.
img

Ranní komentář: Trhy stále pozitivně naladěny, začíná výsledková sezóna

12.07.2021 Závěr minulého týdne na finanční trhy přinesl nervozitu, která ale rychle znovu odezněla díky páteční seanci, kterou investoři využili jako příležitost k nákupu čtvrteční korekce. Americké indexy tak v pátek znovu rostly a například index S&P 500, díky růstu o 1.13 %, vystoupal na nové historické maximum. Sentiment na trzích je tedy stále pozitivní, a to navzdory obavám z dalšího šíření delta varianty.
img

Rychlé shrnutí

09.07.2021 Americké indexy zakončily včerejší seanci níže. Index S&P 500 klesl o 0.86 %, zatímco Dow Jones klesl o 0.75 % a Nasdaq o 0.72 %.
img

Ranní komentář: Trhy nervózní díky šíření delta varianty, ztrácejí hlavně cyklické sektory

09.07.2021 Akciové trhy za sebou mají nepříjemný výprodej. V USA se index S&P500 v jednu chvíli propadal o 1.6 %, aby nakonec včerejší seanci uzavřel se ztrátou 0.86 %. Více než dvě procenta pak ztratily některé evropské indexy. Na vině je zdá se vyšší valuace akcií, v kombinaci se strachem investorů z dalšího šíření delta varianty covidu, která nutí vlády zavádět nová omezení.
img

Rychlé shrnutí

08.07.2021 Americké indexy zakončily včerejší seanci smíšeně. Index S&P 500 rostl o 0.34 %, Dow Jones přidal 0.30 % a Nasdaq 0.01 %.
img

Rychlé shrnutí

02.07.2021 Americké indexy zakončily seanci výše. Index S&P 500 rostl o 0.52 %, Dow Jones přidal 0.38 % a Nasdaq 0.13 %.
img

Rychlé shrnutí

01.07.2021 Americké indexy zakončily včerejší seanci výše. Index S&P 500 přidal 0.12 %, zatímco Dow Jones přidal 0.61 % a Nasdaq klesl o 0.17 %.
img

Rychlé shrnutí

30.06.2021 Americké indexy zakončily seanci výše. Dow Jones a index S&P 500 přidaly 0.03 % a Nasdaq 0.19 %.
img

Ranní komentář: Dolar silnější na většině párů, drahé kovy ztrácejí

30.06.2021 Akciové trhy za sebou mají klidnou seanci, během které si své pozice ve většině případů dokázaly podržet. Index S&P 500 a Dow Jones včera v podstatě stagnovaly, zatímco Nasdaq přidal pouze 0.19 %. Sentiment na trzích je ovlivněn obavami z dalšího šíření delta varianty koronaviru, i když obavy částečně mírní proočkovanost populace a skutečnost, že by vakcíny měly být účinné i na tento nakažlivější typ nemoci.
img

Rychlé shrnutí

29.06.2021 Americké indexy zakončily včerejší seanci smíšeně. Index S&P 500 a Nasdaq rostly na historické maximum, když přidaly 0.23 % a 0.98 %. Dow Jones odepsal 0.44 %.
img

Týdenní zpráva z FOREX trhu: Vývoj trhu práce v USA ovlivní očekávaný vývoj měnové politiky

28.06.2021 Data z trhu práce tento týden ovlivní očekávání trhu ohledně rychlosti utahování měnové politiky Fedu. Index ISM potvrdí pokračování rychlého růstu aktivity v americkém výrobním sektoru a podobně tak i indexy PMI v Evropě. Spotřebitelské ceny v eurozóně by měly růst zhruba předchozím meziměsíčním tempem, ale meziroční míra inflace by se měla lehce snížit. Předstihové indikátory v Evropě potvrdí rychlou expanzi ekonomiky a na tu pravděpodobně poukáže i další zvýšení indexu PMI v tuzemsku.
img

Ranní komentář: Americké indexy navyšují maxima, v růstu pokračují i ropa a zemní plyn

28.06.2021 Akciové indexy za sebou mají úspěšný týden. Platilo to hlavně pro indexy v USA, kde například index S&P 500 a Nasdaq rostly až na nové historické maximum poté, co přidaly 2.74 % a 2.35 %. Ještě více se pak dařilo indexu Dow Jones, který rostl o 3.44 %. Sentiment na trzích tak zůstává pozitivní, což dokazuje i pád implikované volatility. Stabilizací si pak prošla situace i na dluhopisovém trhu, nebo na většině měnových párů, kde se po dřívějším růstu americký dolar nyní dostal pod mírný prodejní tlak.
img

Týden na akciových trzích: Amerika opět na rekordech, Praha ztrácela

25.06.2021 Od čtvrtka je americký S&P500 opět na rekordech, pomohl další již několikátý balíček fiskální pomoci, který tentokrát bude směřovat do infrastruktury. Další jestřábí komenty byly slyšet od několika guvernérů Fedu o tom, že snižování výkupu aktiv by mělo přijít dříve, než se čeká. Tento jestřábí komentář poslal index ve středu do mínusu.
img

Rychlé shrnutí

25.06.2021 Americké indexy zakončily včerejší seanci výše. Index S&P 500 přidal 0.58 %, Dow Jones rostl o 0.95 % a Nasdaq 0.69 %.
img

Ranní komentář: Americké akcie na nových maximech, banky v USA prošly stress testem

25.06.2021 Akciové trhy za sebou mají další úspěšnou seanci. Index S&P 500 se včera dostal na nové historické maximum, když rostl o 0.58 %. Společně s ním se pak v zelených číslech nacházely také další americké a evropské indexy. Pozitivnímu sentimentu rozhodně pomohly zprávy z USA, kde americký prezident našel v Senátu dostatek hlasů na podporu svého infrastrukturního balíčku, který dosahuje cenovky přibližně 1 bln. dolarů. Dobré zprávy pak přišly také od americké centrální banky, která zveřejnila výsledky stress testu amerických bank, které bez problémů tímto zátěžovým testem prošly. Mohou tak už od příštího měsíce začít s buybacky a vyplácením dividend bez jakýchkoli omezení.
img

Rychlé shrnutí

23.06.2021 Americké indexy zakončily včerejší seanci výše. Index S&P 500 přidal 0.51 %, Dow Jones rostl o 0.20 % a Nasdaq rostl o 0.79 %.
img

Rychlé shrnutí

22.06.2021 Americké indexy zakončily včerejší seanci na vyšších úrovních. Index S&P 500 rostl o 1.4 %, Dow Jones přidal 1.76 % a Nasdaq 0.79 %.
img

Ranní komentář: Akcie korigují ztráty z minulého týdne, krypto pokračuje v korekci

22.06.2021 Akciové trhy včera korigovaly část svých pátečních ztrát. Nejvíce rostl hlavně americký Dow Jones, který přidal 1.76 %, zatímco indexy S&P 500 a Nasdaq rostly o 1.40 % a 0.79 %. Sektorově se dařilo hlavně energetickým společnostem, kterým pomohl další růst cen ropy. Silnější byly tentokrát i banky, které pozitivně reagovaly na návrat desetiletých výnosů zpět ke hranici 1.5 %. Mírnou korekcí si pak prošel dolar, který si ale většinu svých zisků z konce minulého týdne udržuje.
img

Týden na akciových trzích: Na začátku týdne padaly ještě rekordy, pak přišel Fed a série mizerných makrodat

18.06.2021 Všechny oči i uši investorů se tento týden soustředily na výstupy amerického Fedu. Sazby a uvolněná politika beze změn, to se čekalo, takže to není překvapení. Ale co se nečekalo, byl doprovodný jestřábí komentář. K růstu sazeb dojde pravděpodobně již v roce 2023, a to hned dvakrát. Dosud se čekala stabilita sazeb do konce 2023. Několik guvernérů dokonce odhaduje vzestup sazeb již v roce 2022. A taky se blíží chvíle, kdy se začne pomalu diskutovat snižování objemu vykupovaných aktiv. Celkový výstup Fedu byl pro trhy docela silným impulsem. Bohužel ne pozitivním.
img

Rozbřesk: Trhy Fedu věří, dlouhé výnosy padají, koruna ztrácí

18.06.2021 Trhy pomalu vstřebávají jestřábí hlasy z Fedu. Obrat v americké centrální bance byl pro velkou část investorů překvapením, ale zdaleka ne pro všechny negativním…jak by se možná mohlo na první pohled zdát.
img

Rychlé shrnutí

16.06.2021 Americké indexy zakončily včerejší seanci níže. Index S&P 500 klesl o 0.2 %, Dow Jones odepsal 0.27 % a Nasdaq 0.71 %.
img

Ranní komentář: Ropa (WTI) nad 72 USD, dnes zasedání Fedu

16.06.2021 Akciové trhy včera mírně korigovaly. Index S&P 500 odepsal 0.20 %, Dow Jones 0.27 % a Nasdaq klesl o 0.71 %. Ke korekci přispěly slabší výsledky z USA, kde byly zveřejněny horší než očekávané maloobchdoní prodeje, které navíc byly doprovázeny výraznějším než očekávaným růstem PPI. Ten meziměsíčně vyskočil o 0.8 %, což přispělo k meziročnímu růstu indexu o 6.6 %.
img

Rychlé shrnutí

15.06.2021 Americké indexy zakončily včerejší seanci smíšeně. Index S&P 500 přidal 0.18 %, Dow Jones klesl o 0.25 % a Nasdaq rostl o 0.74 %.
img

Týden na akciových trzích: Indexy opět na rekordech, a to na obou stranách Atlantiku

11.06.2021 Zasedání ECB nic nového nepřineslo, úrokové sazby zůstaly beze změny, aktiva se budou vykupovat dál. Inflace v USA byla vyšší, než se čekalo, naopak u nás skončila pod odhady. Makrodata tento týden trhy příliš neovlivnila.
img

Rychlé shrnutí

11.06.2021 Americké indexy zakončily včerejší seanci výše. Index S&P 500 rostl na historické maximum, Nasdaq přidal 0.78 % a Dow Jones rostl o 0.06 %.
img

Rychlé shrnutí

10.06.2021 Americké indexy zakončily včerejší seanci níže. Index S&P 500 klesl o 0.18 %, Dow Jones klesl o 0.44 % a Nasdaq klesl o 0.09 %.
img

Ranní komentář: Indexy přešlapují na místě, krypto začíná znovu ztrácet

08.06.2021 Začátek týdne na finanční trhy žádné větší změny nepřinesl. Akcie si své pozice držely a i fundamentů bylo relativně málo. Index S&P 500 tak včera klesl o 0.08 %, zatímco Nasdaq rostl o 0.49 %. Výnosy z desetiletých amerických dluhopisů zůstávají pod 1.6 %, což pomáhá hlavně růstovým a vysoko oceněným akciím držet si své ceny. K tomu přispívá i velmi nízká úroveň rizikových přirážek, reprezentovaná nízkou úrovní VIX indexu.
img

Rychlé shrnutí

04.06.2021 Americké indexy zakončily včerejší seanci níže. Index S&P 500 klesl o 0.36 %, Dow Jones odepsal 0.07 % a Nasdaq klesl o 1.03 %.
img

Rychlé shrnutí

03.06.2021 Americké indexy zakončily včerejší seanci mírně v plusu. Index S&P 500 rostl o 0.14 %, Dow Jones přidal 0.07 % a Nasdaq 0.14 %.
img

Rychlé shrnutí

02.06.2021 Americké indexy zakončily seanci smíšeně. Index S&P 500 klesl o 0.05 %, Dow Jones přidal 0.13 % a Nasdaq klesal o 0.09 %.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (31.5.2021)

31.05.2021 Konec týdny proběhl navzdory očekávaným fundamentům poměrně klidně a ukázalo se, že inflace skutečně dorazila, ale FED si na druhou stranu nemusí díky nízkým výnosům dělat vrásky. Dnes bude v USA banking holiday, takže můžeme očekávat mnohem nižší volatilitu a pohyby na akciových trzích a dolarových měnových párech.
img

Rychlé shrnutí

31.05.2021 Americké indexy zakončily páteční seanci většinou výše. Index S&P 500 rostl o 0.08 %, Dow Jones přidal 0.19 % a Nasdaq rostl o 0.09 %.
img

Ranní komentář: VIX pod 17b, americké desetileté výnosy pod 1.6 %. Trhy zatím bez známky stresu

31.05.2021 Máme za sebou klidný týden, který přinesl návrat amerických desetiletých výnosů pod hranici 1.6 % a pád rizikových přirážek, jenž pomohl hlavně akciím a dalším rizikovějším aktivům. Americký S&P 500 tak v minulém týdnu přidal 1.16 % a Nasdaq rostl o 2.06 %. Většina měn si své pozice držela, zatímco na komoditním trhu se dařilo ropě a zlatu, které se vyhouplo nad hranici 1 900 dolarů za unci.
img

Týden na akciových trzích: Rekordní hodnoty se opět otřásají

28.05.2021 Tento týden byl na akciových trzích veskrze pozitivní. Negativní seance jako by nebyly, vyskytly se pouze ojediněle. A tak není překvapením, že akciové indexy rostly na obou stranách Atlantiku.
img

Ranní komentář: Trhy pokračují v konsolidaci, meme akcie mezitím znovu prudce rostou

27.05.2021 Včerejší seance přinesla na finanční trhy jen mírné změny. V Evropě indexy stagnovaly a v USA rostly jen nepatrně, když si S&P500 připsal 0.19 % a Nasdaq 0.59 %. Americké desetileté výnosy se dostaly pod hranici 1.6 %, což zdá se začíná opět pomáhat hlavně silně spekulativním akciím, jako jsou AMC a GME, které za posledních několik seancí vystoupaly o desítky procent.
img

Rychlé shrnutí

26.05.2021 Americké indexy zakončily včerejší seanci níže. Index S&P 500 klesl o 0.24 %, Dow Jones odepsal 0.21 % a Nasdaq zakončil seanci beze změny.
img

Rychlé shrnutí

25.05.2021 Americké indexy zakončily včerejší seanci výše. Index S&P 500 rostl o 0.54 %, Dow Jones přidal 0.99 % a Nasdaq zakončil seanci výše o 1.41 %.
img

Ranní komentář: Akcie i krypto znovu rostou, ropa WTI nad 66 USD

25.05.2021 Máme za sebou klidnou seanci, která na akciové trhy přinesla podprůměrné objemy. Na vině byl tentokrát svátek v Evropě a absence důležitých fundamentů, která měla na svědomí pokles zobchodovaných objemů o desítky procent. Indexy ale i tak rostly, přičemž jen v USA byly jejich tahounem hlavně technologické akcie. Index S&P 500 si tak připsal 0.99 %, zatímco Nasdaq přidal 1.41 %.
img

Rychlé shrnutí

24.05.2021 Americké indexy zakončily páteční seanci smíšeně. Index S&P 500 rostl o 0.36 %, Dow Jones odepsal 0.08 % a Nasdaq klesl o 0.48 %.
img

Týden na akciových trzích: Ve světě to drhne, Praha letí stále vzhůru, 4. týden v řadě

21.05.2021 Pražská burza (PX index) s lehkostí motýlího letu porazila jak Ameriku (index S&P500), tak Evropu (index STOXX Europe 600), a to poměrně výrazně.
img

Rychlé shrnutí

20.05.2021 Americké indexy zakončily seanci na nižších úrovních. Index S&P 500 klesl o 0.29 %, Dow Jones odepsal 0.48 % a Nasdaq klesl o 0.03 %.
img

Rychlé shrnutí

19.05.2021 Americké indexy zakončily seanci níže. Index S&P 500 klesl o 0.85 %, Dow Jones odepsal 0.78 % a Nasdaq klesl o 0.56 %.
img

Ranní komentář: Korekce na kryptu nepolevuje. Bitcoin pod 40 tis. USD

19.05.2021 Americké indexy včera pokračovaly v korekci. Index S&P 500 tentokrát odepsal 0.85 % a podobně na tom byl i Dow Jones, zatímco Nasdaq odepsal 0.56 %. Negativní sentiment přitom na trzích panuje také dnes, kdy Ameriku do červených čísel následují také futures na indexy v Evropě.
img

Rychlé shrnutí

18.05.2021 Americké indexy zakončily včerejší seanci níže. Index S&P 500 klesl o 0.25 %, Dow Jones klesl o 0.16 % a Nasdaq o 0.38 %.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Offshore | Bitcoin | Intervence | Nový Zéland | Price Action | Brexit | Řecko | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Bank of Canada | Australský dolar | Novozélandský dolar | Stříbro | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Fitch | Korelace | Equity | Inflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | AUD/USD | NZD/USD | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | Světová banka | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Maďarský forint | Koruna | G20 | Evropská unie | HDP | Fibonacci | Turecká lira | Bezpečný přístav | Česká burza | Měnová politika | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Polský zlotý | Evropské akcie | Analytik | New York | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Česká koruna | Americké akcie | ETF | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | XAU/USD | Export | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Maloobchodní tržby | NZD/JPY | EUR/NZD | USD/TRY | EUR/CZK | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Důvěra investorů | Měnový trh | Obchodování na burze | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Transakce | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Valná hromada | Beta | Bloomberg | Bod | Bond | Breakout | Bull | Bund | Bundesbank | Burza | Béžová kniha | CAPEX | CBOE | CEO | CFD | CME | Cap | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Channel | Close | DAX | Demo účet | Distribuce | Nesoulad | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Dolarový index | Dow Jones Industrial | ECB | EMA | Ekonomika | Emerging markets | Euro | Evropská centrální banka | Exponenciální klouzavý průměr | FOMC | FX | Fed | Finanční trh | Finanční trhy | Forward | Futures | Fúze | G10 | Gama | Gap | Grafy | High | Higher Low | IFO index | IPO | Index DAX | Index PX | Indikátor | Indikátory | Investice | Japonský jen | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kurz | Kurzy měn | Long | Low | MMF | Makléř | Makro data | Risk | Marže | MetaTrader | Mezinárodní obchod | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | NYSE | Nabídka | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | Obchodní bilance | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Opce | P/E | Čekající příkazy | Platforma | Portfolio | Pozice | Provize | RSI | Rally | Rating | Ratingová agentura | Realizace zisku | Resistence | Retracement | Rezervní měna | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | SNB | Sentiment | Short | Split | Spot | Spotřebitelská důvěra podle University of Michigan | Standard & Poor's 500 | Support | Swing | Swiss | Tištění peněz | Trader | Trading | Trend | Trendline | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uptrend | VIX | Volatilita | Volume | Výkonnost | Výnos | WTO | Wall Street | Warren Buffett | ZEW index | Bondy | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Černý pátek | Úrokové sazby | Americká měna | Analytici | Riziková aktiva | Obchodní platforma | Banky | Doporučení | EUR | USD | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | Morgan Stanley | Euro STOXX | Nomura | Goldman Sachs | Regulátor | Evropa | Asijské akcie | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Německá ekonomika | FTSE | Komerční banka | Patria | Komoditní trhy | Bank of America | Americký prezident | XTB | Saxo Bank | Admiral Markets | Indexy | PBOC | Čínské akcie | Ropné zásoby | Investoři | Produkce ropy | Blue chips | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Stimulační opatření | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Klouzavé průměry | Vývoj ceny | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Makroekonomická data | Zisk | Berkshire Hathaway | Britská měna | Dluhopisové trhy | Futures kontrakt | Ceny komodit | Kurz eura | Zkušenosti | Optimismus | Výsledky | Chamtivost | Strach | Intervence na devizovém trhu | Index nákupních manažerů | Obchodní příležitosti | IEA | Credit Suisse | RBNZ | Uvolnění měnové politiky | Intervenovat | ČSOB | Partners | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Akcie ČEZ | Obchodování s akciemi | CAC 40 | Stoxx 600 | Makrokalendář | Zprávy z trhů | Aktuální kurzy | Regulace | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Nasdaq Composite | Makro | Index cen | Obchodní seance | Makrodata | Portugalsko | Facebook | BTC | Australská centrální banka | Donald Trump | Burzy | BCPP | Rozvíjející se trhy | Zásoby ropy | Dukascopy | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | ADP report | Financial Times | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Praxe | Centrální bankéři | EURUSD | USDJPY | AUDUSD | NZDUSD | GBPUSD | USDCAD | EURJPY | AUDNZD | Aktivum | Delta | EPS | Index | Investiční strategie | Odpor | Podpora | Průlom | Volatilní | Akcie Apple | Akcie ČEZu | Akcie dnes | Akcie Erste | Akcie Google | Akcie Komerční banky | Akcie O2 | Akcie Pegas | Akcie Philip Morris | Akcie Stock | Akcie Tesla | Akcie ve světě | Akcie VIG | Akciové burzy | Aktuální kurzy měn | Americká centrální banka | Americká centrální banka FED | Analytika | Analýzy | Banka | Běžný účet | Brent | Brokeři | Burzovní indexy | CAC40 | Cena | Cena akcií | Cena ropy brent | Cena ropy dnes | Cena ropy klesá | Cena ropy WTI | Cena stříbra | Ceny drahých kovů | Ceny zlata | Čínská ekonomika | CISCO | Conference Board | CZK | Česká ekonomika | České akcie | DAX 30 | Devizové trhy | DJIA | Dolar | Dolary | Ekonomické zprávy | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Ekonomika USA | Eura | Euro Stoxx 50 | Evropská měna | Evropské burzy | Evropské měny | Fondy | Forex kalendář | Forexu | Frank | GfK | Graf | Graf zlata | Hang Seng | HDP Číny | HDP v ČR | Hodnota zlata | Chci peníze | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Index VIX | Investiční | Investiční nástroje | Investiční plán | Investiční poradenství | ISM | J&T Banka | J&T | Jádrová inflace | EBay | Japonská ekonomika | Japonské firmy | Jiří Rusnok | JP Morgan | Kapitálové trhy | Komoditní | Kurzovní lístek | Kurz eura k dolaru | Kurzy | Libra | Lira | Londýnská burza | Maďarsko | Majoritní vlastník | Maloobchodní prodej | Management | Market | Markets | MetaTrader 5 | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Moving Average | Nákup akcií | Naše burza | Nemovitosti | NZDJPY | Obchodní platformy | Odkup akcií | Paládium | Patria Finance | Patria Online | PayPal | Pips | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Prognóza | Pšenice | Rakousko | Reuters | Ropy | Ruská ekonomika | Růst HDP | Sázky | Signály | Société Générale | SP500 | Státní dluhopisy | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Světové měny | Švýcarská měna | Tapering | Trh | Twitter | Unce zlata | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Výnosy z dluhopisů | Výprodej | Vývoj akcií | Vývoj inflace | WTI | Zdanění výnosů | Zemní plyn | Zkušenost | Zlato a stříbro | Zpráva | Zprávy | Předpověď | Zisky | Tradeři | EUR/PLN | CNBC | ZEW | DXY | EIA | ATR | ING | Trading Central | Benzín | Buffett | DMA | Buy | CEE | Cílová cena | Due diligence | EBITDA | Ekonomika EU | Elon Musk | Ex-dividend | Indie | Intermediate | Janet Yellen | Jeff Bezos | Měď | Ministerstvo financí | Obchodní den | PX index | ROCE | Tovární objednávky | Commonwealth Bank | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | Vybírání zisků | West Texas Intermediate (WTI) | WSJ | Denní změna | StopLoss | Tržby | Zaměstnanost | QE | Světové ekonomiky | Miliardář | Bohatý | Komise | Kontrakt | Majors | Volby | Fundamentální data | Rozhovor | Retail | 1 milion | Burza dnes | Burze | Forex EUR/USD | Investment | Hedžové fondy | Markit | Danske Bank | Royal Bank of Scotland | Jackson Hole | CNN | Wells Fargo | Microsoft | Bankovní sektor | Westpac | Caterpillar | Sentix | TLTRO | NATO | BBC | Washington Post | Sentix index | Reálný obchodní účet | Reporty | Zvyšování sazeb | Ceny nemovitostí | Halifax | Světová měna | Short squeeze | HUF/EUR | Brazílie | Japonský premiér | Dnešní fundamenty | Průmyslová produkce | Zasedání centrálních bank | Čínská centrální banka | Nákupy dluhopisů | Nastavení měnové politiky | Podnikatel | Pokles cen akcií | Investičníweb.cz | Automobilový průmysl | Erste Bank | Index pražské burzy PX | Averze k riziku | Kurz české měny | Index pražské burzy | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Globální trhy | Zvyšování úrokových sazeb | Snižování úrokových sazeb | Trendový kanál | Energie | William Hill | Tržní nálada | Podnikatelé | Globální akciové trhy | BlackRock | Podnikatelská důvěra | Příprava | Přehled | Klid | Jádrový index | Kč/EUR | Kč/USD | Moneta Money Bank | Volby v USA | Christine Lagardeová | Bezpečné přístavy | Americké trhy | Kurzotvorné informace | Futures kontrakty | Cena Brentu | Nejistota na finančních trzích | Index důvěry | Lídři | Firmy | Aktuální vývoj | Akcie energetických společností | Standard & Poor's | Inflační tlaky | Širší index S&P 500 | Akcie v USA | Akcie bank | Ekonomické dopady | Akcie v Asii | Japonská burza | IBEX | Britská centrální banka | Americké státní dluhopisy | Program nákupu dluhopisů | Velké banky | Daňové příjmy | Vladimir Putin | Pokles ceny akcií | Klidné obchodování | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Pokles libry | Globální ekonomiky | Miliardy dolarů | Americký ministr financí | Britské banky | Hlavní indexy | Nervozita | Britský ministr financí | Akcie v Japonsku | Růst akcií | AAA | Obchodování v Asii | Summit EU | Setkání centrálních bankéřů | Americké burzy | Reálné obchody | Uvolňování měnové politiky | Utahování měnové politiky | Walmart | Alibaba | Halliburton | Fibo | Dnešní obchodování | Dnes na trzích | Propad | Německý index DAX | Vystoupení z EU | Bělorusko | Světové akciové trhy | Kryptoměny | Likérka Stock | Ropné společnosti | Americká ropa WTI | Index Nikkei | DAX30 | DAX30 CFD | Citi | S&P | Guvernér | Agentura Fitch | Index podnikatelské nálady ISM | Bezpečné dluhopisy | Německý akciový index DAX | Německý DAX | Zahraniční investice | Akcie na pražské burze | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Farmaceutické společnosti | Oslabení dolaru | Akcie na Wall Street | Pokles výnosů | Americké indexy | Historická maxima | Evropský trh | Nejistota | Analytik Komerční banky | Erste | Philip Morris | VIG | Pegas Nonwovens | Saúdská Arábie | Stagnace | Tempo růstu | Akcionáři | Obchodování na devizovém trhu | CySEC | Zajištění | Výnosy amerických dluhopisů | FTSE 100 | Baidu | Ethereum | Zájem o akcie | Tesla | Odhodlání | Credit Suisse Group | Kryptoměna | Kapitalizace | Výhled | Akciový index DAX | Bankéři | Uvolnit měnovou politiku | Poplatky | Rekordní minima | Rekordní maxima | Britská vláda | Americké akciové trhy | Propad akcií | Exxon | Chevron | Payrolls | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Nonfarm Payrolls | Americký trh práce | Hlavní evropské indexy | Francouzský CAC 40 | Analytik J&T Banky | Odhady trhu | Ekonomická situace | Ministr obchodu | Bankovní domy | Průzkum | Data z amerického trhu práce | Bankovní systém | Krize | Investiční rozhodnutí | Firemní výsledky | Inflace v Německu | Odliv zahraničního kapitálu | Velké zisky | FTSE MIB | Světové trhy | Historické rekordy | Měnová politika Fedu | Snížení úrokových sazeb | Firemní zisky | Index amerických akcií | Výnosy | Zásoby zemního plynu | Rozhodnutí Bank of England | Japonská vláda | Americká vláda | Očekávání analytiků | Americký index S&P 500 | Akciové trhy v USA | TRY | Americké investiční banky | Softbank | Obchodování na akciových trzích | Příjmy | Spotřebitelské výdaje | Kapitálové strategie | Indexy PMI | Finanční domy | cTrader | Alphabet | Měny&Sazby | ČTK | Středoevropské devizové trhy | Německý Ifo index | Japonský Nikkei | Konsenzus | Investice v Číně | Jihokorejský KOSPI | Růst ekonomiky | HDP eurozóny | Statistiky ECB | Rozjednané prodeje domů | Americké zásoby ropy | Zasedání americké centrální banky | Tisková konference ECB | Cena akcií společnosti Apple | Hlavní ekonom | Švédsko | Dánsko | Očekávání | Nezaměstnanosti v Německu | HDP v eurozóně | Politico | Index KOSPI | ex | Purple Trading | Akcie Kofoly | Skupina PPF | Zahraniční forex | Začátek výsledkové sezóny | Coinbase | Akcie Tesly | Americký akciový trh | Obchodování na pražské burze | Palladium | Obchodování indexů | ETH/USD | XRP/USD | Cena Etherea | Průmyslový index Dow Jones | Digitální zlato | Obchodování s bitcoinem | Jerome Powell | ETH | XRP | Český akciový index PX | Binance | NEST | Štěpán Hájek | Robinhood | Služby spojené s kryptoměnami | Lithium | Altcoiny | Tržní očekávání | Vzácné kovy | Wood & Company | Free Market | Obchodování Futures | Airbnb | Obchodování na kapitálových trzích | Index Russell 2000 | Zápis ze zasedání Fedu | Globální akcie | Trhy dnes | Ekonomické výsledky | Saxo | Výprodeje na akciových trzích | Obchodní války | Krypto | Bitcoiny | Raytheon | Lockheed Martin | Northrop Grumman | Růstové akcie | Slabší koruna | Akcie Amazonu | Obchodní týden | OPEC+ | Posilování dolaru | Zobchodovaný objem | Podniky | Evropské akciové trhy | Technologické akcie | Akcie Facebooku | FAANG | L.F. Investment Limited | Inflace v eurozóně | Akcie Applu | Akcie společnosti | Portu | Forint | Americký S&P 500 | Pokles ceny | Domácí měna | Výplaty dividend | Šéf Fedu Powell | Šéf Fedu | Graf indexu | Americké akciové burzy | Royal Dutch Shell | Index Stoxx 600 | TradeCentrum | Pražský index PX | Zasedání OPEC | Korunový trh | Profesionální obchodník | Dluhopisové výnosy | Růst výnosů dluhopisů | Růst amerických výnosů | Akcie v Evropě | Úrokový výnos | Trhy v USA | Trh s ropou | Americké volby | Reakce trhu | Trh s kryptoměnami | Silnější dolar | Tvrdý brexit | Obchodní platforma MetaTrader | Nejznámější kryptoměna | Nervozita na trzích | Daňové úlevy | Obchodování se CFD | Výkonnost akcií | Růst zisků | Týden na akciových trzích | Politika Fedu | EK | Napětí na finančních trzích | Prezident Trump | Nezávislost centrální banky | Evropská komise | Steven Mnuchin | Index spotřebitelské důvěry | Šéf ECB | Akciový index PX | Ceny kryptoměn | Hodnota indexu | Odhady analytiků | Prezident USA | Majetek | The Wall Street Journal | Zájem o dluhopisy | Výsledky bank | Zpomalení světové ekonomiky | Otevřené obchody | Australské akcie | Data z ekonomiky | Ceny zemního plynu | Výsledky ČEZu | Výsledky ČEZ | Zvýšení sazeb | Asijské burzy | Martin Sklenář | Český akciový index | Ekonomický poradce | Vysoké zhodnocení | Inflace v ČR | Akciové zisky | Kvartální výsledky | Technologický Nasdaq | Americké HDP | Obavy investorů | Inflační očekávání | Růst americké ekonomiky | Graf indexu S&P 500 | Zpětný odkup akcií | Nasdaq100 | Zahraniční investoři | Michal Brožka | Slabší dolar | Akciové futures | Růst cen ropy | CNY | Sójové boby | AMS | Ceny pohonných hmot | Silnější euro | Akcie klesají | Propad ropy | Boris Johnson | Investice firem | Americké společnosti | DE30 | Snížení sazeb | Fibo retracement | South China Morning Post | Záporné sazby | Obchodní nápady | Ropné akcie | Gazprom | NASDAQ 100 | Nálada na akciových trzích | Růst ceny zlata | Výnosové křivky | Pokles cen | Německé HDP | Akcie automobilky | Americké futures | Globální akciové indexy | XTB Research | Nejlepší reálné obchody | Obchody XTB | Nejlepší reálné obchody XTB | Ministerstvo obchodu | Britský premiér | Situace na trzích | Digitální aktiva | Poskytování úvěrů | Oživení ekonomiky | Pohonné hmoty | ISM index | Kapitálové výdaje | Shrnutí obchodování | KB | Depozitní sazby | US500 | Dění na trzích | MT5 Supreme Edition | PPF | Denní graf | Očekávání trhu | Vlastní akcie | Novozélandská centrální banka | Backtest | Dolarové likvidity | Energetické firmy | Vyzkoušet si trading | ESG | Český HDP | Ceny palladia | Předstihové indikátory | Obchodování zlata | Očekávaný růst | USA prezidentské volby | Obchodní dohoda | Projevy centrálních bankéřů | Vývoz ropy | RISK-ON | Nová makrodata | Vyšší úrokové sazby | Cena akcie | Obchodujte | Nálada na finančních trzích | Mnoho ziskových obchodů | ByteDance | TikTok | Huawei | US30 | Automobilky | Čistý zisk | KOSPI | Rozpočet | Čínská média | Deficit | Milan Vaníček | Analytik J&T | Jednání o brexitu | Akcie Erste Group | Peter Garnry | Majoritní akcionář | Rozhodnutí americké centrální banky | Mediální společnosti | Michal Dvořák | Politická situace | HDP v USA | Německá vláda | Patterny | Americký ministr obchodu | Růst na indexech | Objem | Data z USA | Bílý dům | Obchod | Cenné papíry ČEZ | Trh práce | Vyšší sazby | Čínský export | Obchodní dohody | Statistické údaje | Inflace v říjnu | Hluboká recese | Pojišťovna VIG | Supreme Edition | Inflace v USA | ČSÚ | PFNonwovens | SCMP | Předseda představenstva | Slušné zisky | Trader 2.0 | Firma | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Zasedání ČNB | PLN/EUR | Americká průmyslová produkce | Maloobchodní prodeje | Americké maloobchodní prodeje | Výsledky CPI | CPI v eurozóně | Hlavní události | Risk-off | Tesla Elon Musk | PMČR | Pfizer | Týdenní zpráva | Týdenní zpráva z FOREX trhu | Růst cen ve výrobě | Růst cen | Equity křivky | CFD DAX30 | Maďarská centrální banka | Produkty obchodované s finanční pákou | Studie | Vysoké riziko | Tomáš Vlk | Patria Finance Tomáš Vlk | Bilance | Index DOW | Jakub Kraľovanský | Ekonomický vývoj | Americký Senát | Negativní sentiment | Co bude | Erste Group | Avast | Vývoj trhu | Generální ředitel | GM | Růst světové ekonomiky | Filadelfský Fed index | Filadelfský Fed | Negativní nálada | Čínský prezident | Česká měna dnes | Největší pokles | Lagardeová | Čínská armáda | Vyšetřování | Amazon | Nízké úrokové sazby | Indexy nákupních manažerů | Úrok | Implikované volatility | Miliardy | All Time High | Důvěra v ekonomiku | Admiral Markets Forex Kalendář | Global Times | Vyhlídky | Průzkumy | Američtí zákonodárci | Hong Kong | Německá spotřebitelská důvěra | Domácí měny | Fáze obchodní dohody | Americká data | Walt Disney | Disney+ | 5G | Bankovní tituly | FT | Zveřejněná data | Dvojité dno | CHNComp | KOSP200 | Nezaměstnanost v eurozóně | Struktura HDP | Globální trh | Financovat | Wüstenrot | Christine Lagardová | Statistika | Předpovědi | Technologický sektor | Napětí mezi USA a Čínou | Cla na dovoz hliníku | Průmysl | ADP | Radim Krejčí | HUF | PLN | Na burze | Drahý kov | Vyšší poptávka | Propouštění | Dnešní data | Impuls | Zasedání RBA | ABC | Visa | General Motors | Enel | Čína a USA | Rozvoj | Německá obchodní bilance | Sentix index nálady investorů | Index nálady investorů | Nově zahájené stavby domů | Stavební produkce | Stavebnictví | Investujte na Forexu | Koruna dnes | Zdražování | Německý ZEW index | Sociální sítě | Problémy | Vládní výdaje | Cvičení | Směřování měnové politiky | Tomáš Holub | Člen bankovní rady | Pojišťovny | Total | Zasedání FOMC | Prognózy | Nejistoty | Ranní komentář | Úspěšné IPO | Philip Morris ČR | Výsledek voleb | GBP/EUR | Výhled do budoucna | Plyn | Dobrá nálada | Nálada | Kofola | Kontrakty | Prohlášení | Čínské vlády | Zavedení cel | HDP Německa | Společnost Huawei | Farmaceutická společnost | AbbVie | FTC | Amgen | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | Zahájení obchodování | Míra | RWE | Vivendi | Jaderné elektrárny | Tendr | PMI z Německa | Inflační výhled | Úroky | Konec roku | Německý PMI | Nálada v USA | Měnové politiky | Uvolněné měnové politiky | Hypotéky | Nižší úrokové sazby | Předseda | Investujte | Naše prognóza | Americké centrální banky | Rozhodnutí ČNB | Firma Philip Morris ČR | Dolar roste | Vojtěch Benda | Zlepšení sentimentu | Evoluce | Automobil | Regulátoři | Fed index | Zavedení záporných úrokových sazeb | Italský premiér | FedEx | Evropská spotřebitelská důvěra | xStation5 | Nejziskovější | AAPL | MasterCard | FB | AT&T | Disney | Americké vlády | Nike | Bydlení | Americké objednávky | Česká zbrojovka | Ztráta | Nejlepší akcie | Hlavní akciové indexy | Giuseppe Conte | Demokratické strany | Koruna posílila | Peter Navarro | Americká politika | WIG20 | Vývoj měnové politiky | Aktivita ve výrobním sektoru | Průmyslové podniky | Peking | Investiční platformy | Evropské PMI | US100 | Americký index | Wirecard | Pozitivní zpráva | Nálada na globálních trzích | Singapur | Halving | Ziskovost | Růst akciových trhů | Hospodaření | American Airlines Group | Zbrojovky | Wood and Company | Vladimír Vávra | Akcie Philip Morris ČR | Světová válka | Zvýšení inflace | Jestřábí hlasy | Američané | Netflix | NFLX | Evropská inflace | Washington | Vysoká dividenda | Dividendová politika | O2 | Doporučení Koupit | Írán | Ministr energetiky | Oslabení kurzu | Ministr zahraničí | Sazby v Austrálii | RBA | Ifo | Zemědělství | Negativní zprávy | Předběžné výsledky | Výsledky hospodaření | ASML | Dohoda o brexitu | Poradenství | FTSE Russell | Nový rekord | Podnik | Tuzemská inflace | Vyšší inflace | Bloky | Technické ukazatele | Ukazatele | Smíšené výsledky | Americké ministerstvo financí | SAP | Béžová kniha americké centrální banky | Růst německé ekonomiky | Americké akcie dnes | Valuace akcií | Dobré zprávy | Solidní výsledky | Americké ministerstvo | Americké ministerstvo obchodu | Nejobchodovanější akcie | Apple Inc. | Ceny energií | Úspěšný týden | Horší data | Vyplácení dividend | Angela Merkelová | Německá kancléřka | Prognózy ČNB | Kancléřka Merkelová | Očekávaný vývoj | Komunikace | Stabilita sazeb | Francouzský prezident | Macron | Astrazeneca | Trump | Čínské indexy | Pozitivní zprávy | Zahraniční investice v Číně | Prezident | Výsledkové sezóny | Koronavirus | Google | Samsung | Nákaza koronavirem | Nálada v Evropě | Všeobecné volby | Anglie | Trhy | ASX 200 | S&P/ASX 200 | WHO | Evropské ekonomiky | Pražské burzy | Šíření koronaviru | American Express | Ratingová agentura Fitch | Stabilní výhled | Reakce investorů | Virus | Asijské indexy | Makrodata USA | Vir | Akciové trhy v Evropě | Negativní dopad | Pokles | Situace | Závislosti na Číně | České měny | Situace okolo koronaviru | Coronavirus | Americký kongres | Počet zákazníků | Zisk EBITDA | Operátor O2 | Finanční ředitel | Meziroční růst | Růst inflace | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | Tisková konference šéfa Fedu | Peněžní statistiky ECB | Peněžní statistiky | Certifikace | Vysoká inflace | Čínské burzy | Starbucks | Boeing | Výstupy | L.F. Investment | Zpomalení růstu | Zpomalení růstu ekonomiky | Pochybnosti | Zlepšení | Úsilí | Americká administrativa | Obchody | Výdaje | Strach z koronaviru | Průmyslníci | Pesimismus | Čínská vláda | Akcie automobilky Tesla | Výrazné ztráty | Cena akcií Tesly | BP | Optimismus na trzích | Americký ISM | Americký ADP report | Americký ADP | Italský PMI | Španělský PMI | PMI pro sektor | Korporátní výsledky | Americká společnost | Vakcína na koronavirus | Rekordní hodnoty | Německé tovární objednávky | Sazby beze změny | SEC | NFP | Rozhodování | Velmi bohatý | Americké ekonomiky | Ekonomický dopad | Americké banky | Obchodovanie | Zasedání RBNZ | West Texas Intermediate | Medvědi | Dolarové páry | Lednová inflace | Americká inflace | Růst sazeb | Valuace | Navýšení úrokových sazeb | COVID-19 | Zemědělské komodity | Kukuřice | Empire State Index | Akcie společnosti Apple | OIL.WTI | Ekonomické aktivity | Bez rizika | Imperial College | Americký PMI | Důvěra v průmyslu | Gilead Sciences | Prudký propad | Střední podniky | NVAX | Index aktivity | Slabá čísla | Největší ztráty | Data PMI | Šéfka ECB | Zpřesněný odhad | Commonwealth Bank of Australia | Americký Fed | Stabilita | Jižní Korea | Cestovní ruch | Toyota | Vývoj | Vyhlášení nouzového stavu | Nová data | Šok | Americké tovární objednávky | Výkyvy | Příležitost k nákupu | Výsledky HDP | Francouzská průmyslová produkce | Italská průmyslová produkce | Extrémní růst | Lídři EU | Pomoc ekonomice | Premiér Conte | Restrikce | Zásoby ropy v USA | Americké výnosy | Ekonomický balíček | Vysoká rizika | Vývoj na trhu | Prudký pokles | Hlavní index PX | Rozhodnutí centrální banky | Vysoké ztráty | Poradci | Aerolinky | IBEX 35 | Lufthansa | Vlna výprodejů | Nouzový stav | Akcie včera | Asijské akcie dnes | Masivní nákupy | Stav nouze | Profitovat | Tencent | Další vývoj | Restriktivní opatření | Stimuly | NY Empire state index | Index výrobní aktivity | Italské dluhopisy | Evropské země | Fiskální politiky | Guvernér Rusnok | Simon Coveney | Energetické společnosti | Největší propad | Cenový vývoj | Špatné výsledky | Asijská seance | Silný pokles | Situace kolem koronaviru | Šíření viru | Fiskální balíček | Stimul | Nákupy aktiv | Odhad inflace | Měnové zasedání | Kanadský premiér | Akcie Monety | Viceprezident | Spotřebitelé | Index NASDAQ 100 | Dopady pandemie | Historie | Horizontální linie | Počet nakažených | Žádosti o podporu z USA | Žádosti o podporu | Onemocnění | Dolar zpevňuje | Nová stimulační opatření | Texas | Vyrovnat ztráty | Hlavní americké indexy | Fed včera | Bilion dolarů | Prodeje domů v USA | Prodeje domů | Další pokles | Vyplácet dividendy | Valné hromady | UNA | Král Salmán | Salmán | MF | NPR | Kalifornie | Kongres | Index ISM | Manufacturing | Komerční banky | Republikáni | Demokraté | Chuck Schumer | Návrh zákona | Domácnosti | Asociace | Průmyslové komodity | Fundament | Hotovost | Spotřebitelská nálada | Japonský ministr financí | Fiskální balík | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Počet potvrzených případů | Ministryně financí | Prodejní tlak | Hodinový graf | Cenové vývoje | Německý akciový index | Enormní zájem | Americká sněmovna reprezentantů | Sněmovna reprezentantů | Mitch McConnell | Dávky v nezaměstnanosti | Americké ropné zásoby | CPI v Británii | Německý index IFO | Americké ceny nemovitostí | Propad indexu | Další růst | Růst | Vyšší výnosy | Lídr republikánů | Počet nakažených koronavirem | United Airlines | American Airlines | Delta Air Lines | Uzdravování | Signál | Počet žádostí o podporu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Tisková konference | Biliony | Potenciál | Americké příjmy | Příjmy a výdaje domácností | Americká spotřebitelská důvěra | Spotřebitelská důvěra v USA | Boj s koronavirem | Výroba automobilů | Tempo růstu CPI | CPI ve Španělsku | Rozjednané prodeje domů v USA | Propad HDP | Farmaceutické firmy | Ceny elektřiny | Viry | Šíření nákazy | Podnikatelé a firmy | Air Bank | Klid před bouří | E-commerce | Ekonomiky | Ministři obchodu | Akciový index S&P 500 | Slovensko | Solidní růst | Války | Počet obětí koronaviru | Počet obětí koronaviru v USA | Poradce | Organizace | Poskytování hypoték | Nizozemský premiér | Růst nezaměstnanosti | Americké žádostí o podporu | Letecká společnost | Saúdové | Cloud Computing | Závislost | Sláva | Práce | Výraznější pokles | Koronakrize | Špatná data | Afrika | Údaje | DPH | Pojišťovna | Německá průmyslová produkce | Kanadský PMI | Spotřebitelské úvěry | Situace na ropě | Velké americké banky | Propouštění zaměstnanců | CDC | Ministři | Tempo růstu CPI v USA | Ekonomické oživení | Dolar slábne | Ministři energetiky | Ruský ministr energetiky | Velikonoce | Snížení produkce | Sbor volitelů | Celková inflace | Hackerský útok | Výpadky | Oregon | Akcie Saxo Bank | Maloobchodní tržby v USA | Data z americké ekonomiky | CME futures | Úspory | Hospodářské oživení | Otevírání ekonomiky | Otevírání ekonomik | AMC | Procter & Gamble | Statistiky | Program pomoci | Remdesivir | Demokraté a Republikáni | Malé podniky | Americké makro | USD za barel | Rizikové averze | Purple Trading Štěpán Hájek | Risk-off sentiment | Producenti ropy | Nizozemsko | CPI v Kanadě | Ceny domů v USA | Cenové pohyby | Index důvěry v eurozóně | Debata | Tweety | Americké zásoby zemního plynu | Cena surové ropy | Cena surové ropy Brent | Surové ropy | PMI ve službách | Evropská data | Jaromír Sladkovský | Ředitel Raiffeisen | Ředitel Raiffeisen investiční společnosti | Evropské indexy | Posílení | Omezení pohybu | NY FED | Joe Biden | Rating Itálie | Podpůrná opatření | Americké státy | Data z trhu práce | Očekávané výsledky | Cestování | Čtvrtletní výsledky | 3M | Bitcoin dnes | 737 MAX | Lék remdesivir | Americká centrální banka (Fed) | Pracovní síly | Norwegian Air | Ryanair | Osobní příjmy | Náklady na financování | Shell | Ropa roste | PFN | Výsledky za Q4 | Maloobchod | ATH | FDA | Anthony Fauci | Epidemiolog | Gilead | Akcie padají | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Dluhopisová ETF | Mike Pompeo | Dolar a ropa | Kanadská obchodní bilance | Americká obchodní bilance | ISM pro sektor služeb | Americký ISM pro sektor služeb | Růst výnosů | Otevírání americké ekonomiky | PMI pro sektor služeb | Americký ADP report z pracovního trhu | ADP report z pracovního trhu | Dovoz | Vývoz | Průmysl v Německu | Australský premiér | Australská ekonomika | Výnosy na dluhopisech | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Rezervní měny | Výsledky NFP | Američtí regulátoři | O2 CR | Prognóza MMF | Průmyslové kovy | Hlavní kryptoměny | Merck | Hypoteční banka | Indexy v Asii | Xiaomi | FBI | Konsorcium | Vakcína | Sektor služeb | Spekulovat | Obchodní platformy Metatrader | Moderna | Společnost Moderna | MRNA.US | Fiskální stimul | Předseda dozorčí rady | Návrh dividendy | Eli Lilly | Důvěra spotřebitelů | Koronavirová pandemie | Kupci | Podnikatelské aktivity | Kanadská data | EasyJet | Pomoc lidem | Renault | Australská vláda | Investovat peníze | Předstihové ukazatele | Kia | JDE | Unie | ČR | Vakcíny proti koronaviru | Španělské CPI | Tempo růstu HDP v USA | Tempo růstu HDP | Počty nových žádostí o podporu v USA | Počty nových žádostí o podporu | Salesforce | Koronavirové pandemie | Nissan | Bohumil Trampota | Japonské maloobchodní tržby | Průraz | Akcie České zbrojovky | Česká zbrojovka Group SE | Česká zbrojovka Group | CZG | Tržní situace | Chování trhu | Zbrojovka | Výrobní PMI | Pozitivní sentiment na trzích | Pozitivní sentiment | Sentiment na trzích | PEPP | Střední Evropa | Londýnské burzy | Dění kolem brexitu | Rozhodnutí ECB o sazbách | Tisková konference Christine Lagardové | Evropské maloobchodní prodeje | Bart pattern | Rekordní nárůst | Francouzský ministr | Italské maloobchodní prodeje | Kanadské statistiky z pracovního trhu | Americké statistiky z pracovního trhu | Americké statistiky | Statistiky z pracovního trhu | Statistiky z trhu práce | Oracle | Polský premiér | Francouzská obchodní bilance | Tropická bouře | Index Nasdaq Composite | Rozhodnutí Fedu o sazbách | Vysoké valuace | Britská obchodní bilance | Období krize | Trading v období krize | Finanční krize 2008 | Coronavirus (2020) | Světové krize | Určení krize | Korporátní zprávy | Světové indexy | Oklahoma | Arizona | Nevada | Investice do infrastruktury | Akcie FAANG | Novo Nordisk | Sanofi | Členové Fedu | Stimulační balík | Prodeje automobilů | Britské maloobchodní prodeje | Kanadské maloobchodní prodeje | Projev šéfa Fedu | Celková výplata | Výplata | Silné obchodování | Sentiment na trhu | Per rollam | Covid | Druhá vlna pandemie | Technologické firmy | Americké prodeje domů | Představenstvo | Druhá vlna | Počty nových případů | Makléř Wood & Company | Analytik Purple Trading | Nízké sazby | Cla na zboží | Zásoby zemního plynu v USA | Nové žádosti o podporu | Nové žádosti o podporu v USA | Americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Mimořádná valná hromada | Příjmy a výdaje amerických domácností | Příjmy a výdaje | Vlna koronaviru | Pozitivní seance | Letecký průmysl | Den obchodování | Nákupní apetit | Apetit investorů | Výdaje japonských domácností | Dopad pandemie | Novavax | Růst cen domů | Počty obětí koronaviru | Počty obětí koronaviru v USA | Kanadská data z pracovního trhu | Tempo růstu PPI v USA | Tempo růstu PPI | PPI v USA | Výrazný propad | Johnson & Johnson | Koronavirová situace | HDP Singapuru | DoorDash | Vysoké ocenění | Ocenění | Tisková konference Bank of Canada | Šance | Počty žadatelů o podporu | Počty žadatelů o podporu v USA | Statistiky z britského trhu práce | Americký maloobchod | Růst tržeb | Ceny | Praha | Kolaps | Výplach | Výsledková sezona za druhý kvartál | Očekáváná událost | Američtí politici | Technologické společnosti | Merkelová | Kanadský CPI | Počty žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Market cap | Následky pandemie | Progres | Mírná korekce | Americký tech | Španělské statistiky z pracovního trhu | S&P CS index cen nemovitostí | Richmondský Fed index | Výprodej na dolaru | Tisková konference šéfa Fedu Powella | Americké rozjednané prodeje domů | Konkurenční společnosti | Kryptoměny aktuálně | Pár EUR/USD | Americké žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Odložení voleb | Bitcoin vs. zlato | Důvěra | Covid19 | Výsledky ISM | Caixin | Maloobchodní prodej v eurozóně | Výzkumy | Slabý dolar | Podpora ekonomice | WeCHat | Tažení proti Číně | Slábnoucí dolar | NYT | Trump efekt | Cenové hladiny | Hlavní akciové trhy | Lepší výsledky | Ceny dováženého zboží | Ceny dováženého zboží v USA | Americké počty nových žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Počty nových žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Erdogan | Turecký prezident | Nejlepší obchody | Obchody na reálných účtech | Zprávy z USA | Worldometers | Počty nakažených | Pandemická situace | Pandemická situace v USA | Koronavirový propad | Trh s futures | Snížení DPH v Německu | Snížení DPH | DPH v Německu | Hurikán Laura | Akcie softwarové společnosti | Setkání v Jackson Hole | Zvýšení daní | Coca-Cola | Ceny v eurozóně | Příliv kapitálu | Výrobní sektor | Průměrné mzdy | SMIC | Delta Airlines | Odborníci | Zdanění | Vakcína proti koronaviru | Dolarové úrokové sazby | Nvidia | Stavební povolenky | Spotřebitelské ceny v eurozóně | Korporátní daň | Sílící dolar | Projev šéfa Fedu Powella | Bankovní aféra | Nová bankovní aféra | Ropa dnes | Cena elektřiny | Accenture | Žádosti o podporu v USA | Fiskální stimul v USA | Biden | Prezidentská debata | Omezení výplaty dividend | Marathon | Pracovní místa | Data z pracovního trhu | Tuzemské hospodářství | Česká zbrojovka Group SE (CZG) | McAfee | Lockdown | Negativní účinky | CPI v USA | Americké prezidentské volby | Nancy Pelosiová | Projev šéfky ECB | Projev šéfky ECB Lagardové | Jitan Solanki | Nově zahájené stavby domů v USA | Společnost Pilulka | Protiepidemická opatření | Nařízení | Intel | JPM | Kvóty na těžbu ropy | Futures na ropu | Bidenovo vítězství | Burzy v Evropě | Moneta | IT sektor | Zhoršování pandemické situace | Španělský CPI | Pandemie v Česku | Banka Moneta | ABT | JNJ | Zveřejnění výsledků | Výsledky amerických voleb | Tržní výhled | Vítězství Donalda Trumpa | Zpochybnění voleb | Výsledky voleb | Ruské společnosti | Vítězství Bidena | Bidenovy plány | Pfizer/BioNTech | Zprávy o vakcíně | Pfizer a BioNTech | China Telecom | China Mobile | Týdenní tržní výhled | Schválená dividenda | Růst amerického HDP | Akcie spoločnosti | Stock Spirits | Index STOXX Europe | Index STOXX Europe 600 | Výdělky | Nio | GME | GameStop | Futures na DAX | BASF | Vakcinace | Průmyslová produkce USA | Nově zahájené stavby domů v Kanadě | Očkování | PX Pražské burzy | NBP | Lael Brainardová | Účinnosti vakcín | Pandemická situace v Británii | Situace v Británii | Revize amerického HDP | Mutace koronaviru | Peloton | US2000 | Spotřebitelská nálada v USA | Balíček na pomoc ekonomice | Kryptoburzy | Lukáš Novotný | Makléř Wood and Company | Wood and Company Lukáš Novotný | Index PXTR | PXTR | Stock Spirits Group | Likérka Stock Spirits | Likérka Stock Spirits Group | Stimulační balíček | Dow Jones a S&P 500 | Pokles zásob | Online prostředí | Růst ceny | Senátní volby | PMI ve výrobě | Společnost Tesla | Perspektivní investice | Výhled pro rok 2021 | Konec krize | Informace o účinnosti vakcín | Informace o nežádoucích účincích | Informace o mutacích | ET7 | ProSiebenSat.1 | Nové restrikce | Evropské centrální banky | Dopad na trhy | MJ | Futures na indexy | Indexy na Wall Street | Inaugurace | Futures na bitcoin | Situace na trhu | Týdenní Forex kalendář | Očkování proti covidu | Akcie GME | J&J | Překonání cílů | Akvizice Air Bank | Dnešní seance | Rozvolnění | Brent (OIL) | Activision | Blizzard | Platby v bitcoinech | Russell 2000 (US2000) | Tweety Elona Muska | Colt | Nastavení sazeb | Nové rekordy | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Růstový trend | James Bullard | CETIN | Rostoucí výnosy | PMI indexy | Platby kryptoměnami | Air | Propad indexu Nasdaq | Tvrdý lockdown | Herní průmysl | Admirals | Silný růst | Pandemická opatření | Zámořské indexy | Výrazný růst | Risk-on sentiment | Dnešní videokomentář | Vysoké dividendy | Klíčové zasedání | CTP | Nárůst sazeb | Suezský průplav | Společnost CTP | Očkování v USA | ViacomCBS | Discovery | Archegos Capital | Archegos | Silný výhled | Korporátní daně | Práva na dividendu | HoReCa | Používání kryptoměn | AMD | Direct listing | AA | Strach z inflace | Rostoucí ceny | Objednávky | Comcast | Hospodaření firem | Strategie pro zlato | Jednoduchá strategie | Colonial Pipeline | JAP225 | Pandemie COVID | Korekce na kryptu | Analytické fórum | cTrader Purple Trading | Valná hromada Erste Group | Kurzotvorné zprávy | Zvýšené riziko | Silnější support | API | Meme akcie | Jan Drahota | PCE index | Podstatné kurzotvorné zprávy | Lubomír Kovařík | MNB | Data z trhu práce USA | Omezování nákupů aktiv | Plány | Cíle | Reakce ceny | Úroveň rezistence | Prodej | Týdenní výkon | Akcie průmyslových společností | Zvyšování daní | Navýšení kapitálu | Trading Central Technical Ideas Lookup | Důvěra v ČR | Varianty koronaviru | Technologie | Zvýšení produkce | Včerejší seance | NortonLifeLock | Americký trh | Mutace delta | Načasování | After-market | Prodej bulharských aktiv | Rekord | Výsledky za Q2 | University of Michigan | VIAC | CVC | Drahota | Nabídka Nortonu | Index Russell | Nikkei (JAP225) | Výrobní inflace | Index ASX | ASX | Indexy v Číně | Ranní glosa | Růstové tituly | Společnosti | Robert Kaplan | Opatření | Hurikán Ida | Evergrande | Evropský index | Evropský index (Stoxx Europe 600) | Zprávy z pražské burzy | Problémy Evergrande | Energetická krize | Investice do BTC
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | FXstreet | Euro

Předchozí klíčová slova

Spuštění MT4
Sputnik V
SPWR
SPWR.US
SPX
SPX Markets
SPX500
SPY - ETF
SP500
S&P 500

Následující klíčová slova

S&P 500 Banks
SP500 CFD
S&P 500 futures
S&P 500 Index
S&P 500 Insurance
SP500 - Technická analýza
SQ
SQN
Square
Square Global Enterprise
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Dukascopy
Potvrďte prosím... Zavřít