Středa 12. květen 2021 22:23
reklama
XTB forum 2021
reklama
Purple Trading VIP zona
reklama
Admiral Markets na Admirals

Klíčová slova - Oracle

img

Rastová akcia: Salesforce

23.03.2021 Pre všetkých, ktorí nepoznajú Salesforce (CRM.US), ide o americkú spoločnosť zaoberajúcu sa vývojom softvéru na požiadanie, pre správu ľudského kapitálu a klientov spoločností prostredníctvom jej CRM programu s názvom Sales Cloud. Okrem tohto riešenia má spoločnosť okrem iných oblastí aj ďalšie produkty zamerané na služby zákazníkom, marketing, umelú inteligenciu, správu komunít a tvorbu aplikácií. Riešenia Salesforce sú vhodné pre malé a stredné podniky a tiež pre veľké korporácie.
img

Ranní okénko - EU je blíže kompromisu s Maďarskem a Polskem

10.12.2020 Dnešek odstartujeme údajem o tuzemské inflaci za listopad. Očekáváme, že inflace pokračovala v postupném zpomalování, konkrétně z říjnových 2,9 % na 2,8 % meziročně. Poslední šetření cen potravin indikuje mírnější zdražení oproti říjnu. Nicméně v meziročním srovnání by ceny potravin měly nadále působit ve směru snižování dynamiky inflace. Ceny pohonných hmot by měly zhruba stagnovat, i když výhledově očekáváme, že jejich meziroční pokles bude odeznívat. Jádrová inflace setrvala v posledních měsících zvýšená (okolo 3,7 % y/y), a byla tak tahounem růstu cen. Od listopadového vývoje neočekáváme její výraznější snížení. Citelnější pokles jádrové inflace předpokládáme až v příštím roce, kdy se projeví oslabená poptávka vlivem koronaviru a posilující koruna.
img

Soud zablokoval zákaz distribuce aplikace TikTok v USA

28.09.2020  Americký soud dočasně zablokoval nařízení administrativy prezidenta Donalda Trumpa, které zakazuje společnostem Apple a Google nabízet ve Spojených státech ke stažení čínskou aplikaci pro sdílení krátkých videí TikTok. Informovala o tom agentura Reuters. Zákaz měl vstoupit v platnost v noci z neděle na pondělí.
img

Tisk: Peking zřejmě neschválí dohodu o TikToku v USA

22.09.2020 Peking pravděpodobně neschválí "nespravedlivou" dohodu čínské společnosti ByteDance s americkými podniky Oracle a Walmart ohledně budoucnosti její aplikace pro sdílení krátkých videí TikTok ve Spojených státech. Uvedl to podle agentury Reuters čínský státní list Global Times ve svém komentáři.
img

Rychlé shrnutí

22.09.2020 Americké indexy zakončily pondělní seanci níže. Dow Jones klesl o 1.9 %, S&P500 odepsal 1.2 % a Nasdaq ztratil 0.1 %.
C:\fakepath\Cina-USA.jpg

WSJ: Čína chystá černou listinu technologických firem z USA

22.09.2020 Čína urychleně dokončuje černou listinu amerických technologických společností. Informoval o tom včera s odvoláním na obeznámené zdroje list The Wall Street Journal. Na seznamu se patrně objeví konkurent čínské společnosti Huawei, americký podnik Cisco Systems. Peking nicméně podle WSJ se sankcemi otálí, část čelných představitelů Číny chce o černé listině rozhodnout až po listopadových prezidentských volbách ve Spojených státech. Společnost Cisco věc nekomentovala.
img

Čo bolo, čo bude ... na finančných trhoch

21.09.2020 Na trhoch sme za uplynulý týždeň mohli pozorovať nedôveru v pozitíve ekonomického zotavenia, čo sa prejavilo ďalším uzatvorením obchodného týždňa v červených číslach na amerických trhoch. Najväčší pokles zaznamenali technologické spoločnosti v indexe Nasdaq, ktorý uzatvoril týždeň viac ako 11% v strate, zatiaľ čo index S&P 500 približne 7% pod svojimi historickými maximami.
C:\fakepath\usa4.jpg

WeChat zatím z obchodů s aplikacemi v USA nezmizí, rozhodl soudce

21.09.2020 Čínská aplikace WeChat zatím z obchodů s aplikacemi firem Apple a Google ve Spojených státech nezmizí. Americká soudkyně Laurel Beelerová totiž vydala předběžné opatření, kterým zatím zablokovala platnost nařízení ministerstva obchodu, podle něhož měla být aplikace firmy Tencent Holding v neděli odstraněna z obchodů. Reagovala tak na žalobu uživatelů, napsala agentura Reuters.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 21.9.2020

21.09.2020 ECB zahájí vyhodnocování a případnou revizi svého protipandemického programu (PEPP). Frankfurtská instituce bude vyhodnocovat úspešnost programu a zvažovat, zda jej neprodlouží, či nenavýší maximální objemy nakoupených dluhopisů. Centrální banka prozatím nakoupila dluhopisy za cca €500 mld. přitom celková cílová částka dosahuje až 1,35 bilionu EUR. Spekuluje se, že by ECB mohla program navýšit o další €500 mld. s cílem přispět k oslabení EUR. Silné EUR prohlubuje rozdíly v rychlejším oživení severních a pomalejším zotavení jižních ekonomik eurozóny.
img

Rychlé shrnutí

21.09.2020 Na asijských burzách převládá spíše smíšená nálada. Nikkei roste o 0.18 %, Kospi klesá o 0.21 % a Hang Seng odepsal 1.08 %. ASX odepisuje 0.64 % a mírně v červených číslech se drží také americké a evropské futures.
C:\fakepath\Cina-USA.jpg

Čína hrozí odvetou za postoj Washingtonu k TikToku a WeChat

20.09.2020 Čína hrozí odvetou za rozhodnutí administrativy amerického prezidenta Donalda Trumpa začít ve Spojených státech blokovat čínské aplikace TikTok a WeChat. Čínské ministerstvo obchodu vyjádřilo svůj "rezolutní odpor" a samotný TikTok podle agentury Bloomberg požádal americký soud, aby rozhodnutí Trumpovy vlády zneplatnil.
C:\fakepath\trump-18092020-lv.gif

Trump v USA zablokuje TikTok a WeChat

18.09.2020 Administrativa prezidenta Donalda Trumpa od neděle ve Spojených státech zablokuje možnost stahovat aplikace TikTok a WeChat, které jsou v čínském vlastnictví. Oznámilo to dnes americké ministerstvo obchodu. V případě WeChatu bude od neděle výrazně omezeno i fungování aplikace, současní uživatelé TikToku by ale zatím neměli pocítit žádné výraznější změny. Trump své současné tažení proti čínským aplikacím zdůvodňuje obavami o národní bezpečnost.
img

Sněhová vločka rozehřála akciové trhy

17.09.2020 Snowflake je první samostatná firma specializovaná na cloudovou infrastrukturu. Všichni tři velcí hráči (Google Cloud, AWS a Azure) totiž ve skutečnosti spadají pod větší technologické společnosti. Tato skutečnost, spolu s přímo explozivním růstem a rozparáděným trhem s IPO, způsobila, že mohla firma kvůli velké poptávce po svých akciích zvýšit svou cenu IPO. Při střední ceně je tedy nyní hodnota společnosti 29,1 miliardy USD a její nabídka přilákala i velké investory jako např. Berkshire Hathaway. Vysoké ohodnocení dnes mají všechny špičkové firmy a Snowflake není výjimkou.
C:\fakepath\Cina-USA.jpg

Investice mezi USA a Čínou klesly v pololetí nejníže za devět let

17.09.2020 Tok investic mezi Spojenými státy a Čínou v první polovině letošního roku klesl nejníže za devět let. Mohlo za to vzájemné napětí, které by mohlo způsobit, že více čínských firem se ocitne pod tlakem, aby se zbavilo svých amerických operací. Podíl na poklesu měla i koronavirová pandemie. Celkové investice, tedy jak přímé investice společností, tak peníze od firem rizikového kapitálu, mezi oběma zeměmi činily za leden až červen 10,9 miliardy USD, což bylo o 16,2 procenta méně než ve stejném období loni. Vyplývá to ze zprávy výzkumné společnosti Rhodium.
img

Rychlé shrnutí

17.09.2020 Americké indexy zakončily včerejší seanci níže. Dow Jones nepatrně rostl, zatímco S&P 500 klesl o 0.5 % a Nasdaq odepsal 1.3 %.
C:\\fakepath\\eurusd-15092020-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 15.9.2020

15.09.2020 Americké akcie zahájily nový týden růstem o více než procento. Pomohly jim signály pokroku ve vývoji vakcíny proti nemoci covid-19 a nové akvizice v hodnotě několika miliard dolarů.
img

Oracle vyhrál nabídku pro nákup Tik Toku a stoupá na akciovém trhu

14.09.2020 Společnost Oracle Corp., americký softwarový gigant, porazila Microsoft v nabídce společnosti Tik Tok, podle zdrojů konzultovaných agenturou Bloomberg. To umožní čínské aplikaci pro krátké videa pokračovat v provozu ve Spojených státech, protože prezident Donald Trump varoval před zákazem čínské sociální sítě, pokud nedosáhne dohody s americkou společností před 15. zářím.
img

Média: ByteDance platformu TokTok neprodá, spojí se s Oraclem

14.09.2020 Čínská společnost ByteDance své americké aktivity platformy TikTok neprodá ani Microsoftu, o kterém se spekulovalo, ani firmě Oracle, která se objevila také jako jeden ze zájemců. Čínská státní televize CGTN a další média s odkazem na zdroje uvádějí, že ByteDance uzavře s americkým Oraclem partnerství a ten zřejmě získá v čínské firmě významný podíl. Prodat americké aktivity firmě ByteDance v létě nařídil prezident Donald Trump, a to s odkazem na obavy o národní bezpečnost.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 14.9.2020

14.09.2020 Na trhu dle očekávání přetrvává volatilita. Americké akcie předvedly první dvoutýdenní pokles od března. Podle nových informací se do opčního obchodování kromě institucionálních hráčů ve velkém zapojili i drobní investoři. Ti často preferují velmi krátké opce – odhaduje se, až 20% opcí na S&P 500 mělo splatnost kratší než 24 hodin, přičemž standardní splatnost opcí je cca 3 měsíce. Opce, které jsou tzv. at the money a mají krátkou dobu do splatnosti, jsou velmi volatilní. Celkově tak přispívají k nárůstu celkové volatility. Větší procento investorů si začíná uvědomovat, že současná rally na technologických akciích nestojí na pevných základech a začínají se akcií zbavovat – valuace jsou stále vysoké. Turbulence přetrvají i v dalších týdnech.
img

Rychlé shrnutí

14.09.2020 Americké indexy zakončily páteční seanci růstem. Dow Jones rostl o 0.5 %, S&P 500 roste o 0.1 %, zatímco Nasdaq ztratil 0.6 %.
img

Zasedá ECB, změnu politiky nečekáme

10.09.2020 Dnes ráno se dozvíme data o tuzemské spotřebitelské inflaci. Ta podle nás i trhu zůstane bezpečně nad horní hranicí tolerančního pásma České národní banky, když jen mírně zpomalí z červencových 3,4 na srpnových 3,3 %. V meziměsíčním srovnání to tak bude odpovídat cenové stagnaci. Inflaci v srpnu ovlivňoval růst cen ropy na světových trzích i turistická sezóna, která pravidelně vede ke zdražování rekreací.
img

TikTok podal žalobu na Trumpa a ministerstvo obchodu USA

25.08.2020 Čínský provozovatel aplikace pro sdílení videa TikTok dnes podal žalobu na amerického prezidenta Donalda Trumpa, americké ministerstvo obchodu a šéfa resortu Wilbura Rosse. Avizoval to již dříve ByteDance, mateřská společnost aplikace, a krok na základě soudních dokumentů nyní potvrdila agentura Reuters. Čínské společnosti vadí kroky Trumpovy administrativy proti jejímu provozu ve Spojených státech.
img

Rychlé shrnutí

18.08.2020 Americké indexy zakončily včerejší seanci smíšeně. Nasdaq rostl o 1 % a zakončil na historickém maximu. Index S&P 500 přidal 0.27 %, zatímco Dow Jones klesal o 0.31 %.
C:\fakepath\USA dolar.jpg

Apple je největší firmou na světě podle tržní kapitalizace

02.08.2020 Akcie americké společnosti Apple v pátek díky příznivým čtvrtletním výsledkům hospodaření posílily o více než deset procent na nový rekord. Výrobce iPhonů tak překonal saúdskoarabskou ropnou firmu Saudi Aramco a stal se největší firmou na světě podle tržní kapitalizace, uvedla agentura Reuters.
img

10 nejstabilnějších akcií: kvalitní akcie, které můžete držet navěky

03.07.2020 Dlouhodobá akumulace aktiv – nejúčinnější forma investování, kterou preferuje jeden z nejznámějších světových investorů – Warren Buffett. Ten prohlásil, že nejlepší investiční horizont je „na věky“. Buffet napsal v roce 1988 dopis akcionářům své investiční společnosti Berkshire Hathaway, ve kterém konstatoval: „Když vlastníme akcie ve vynikající společnosti s vynikajícím managementem, pak naše preferovaná doba držení je navždy „.
img

USA se blíží do recese. Dopady koronaviru jsou tvrdší než se očekávalo

26.06.2020 USA se blíží do recese. Pokles HDP americké ekonomiky v Q1 potvrzen, a to mezičtvrtletně o 5 %. Jedná se nejvýznamnější pokles od Q4 roku 2008, tehdy došlo k poklesu o 8,4 %. V Q2 se očekává výraznější pokles, a to až na neuvěřitelných 20 %. Podle předstihových indikátorů PMI však dochází k výraznému zlepšení, v Q3 by mělo docházet k oživování americké ekonomiky.
img

Tržby firem v USA rekordně rostou. Podnikatelé hlásí zlepšení aktivit

19.06.2020 Agentura Reuters v pondělí informovala, že německá vláda uvažuje o navýšení dluhu o dalších 62,5 miliard eur, které využije na pokrytí nákladů spojených s podporou ekonomiky. Celkově by si tak Německo v letošním roce mělo půjčit okolo 218 miliard eur.
C:\fakepath\eurusd-18062020-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 18.6.2020

18.06.2020 Akcie ve Spojených státech se včera vydaly oběma směry. Zatímco indexy Dow Jones a S&P kvůli zprávám o růstu počtu nových nemocných a možným novým omezením ekonomické aktivity klesly, technologickým společnostem se dařilo. Index Nasdaq je díky tomu blízko rekordního závěru z 10. června.
img

Ranní nadhoz - americký průmysl i maloobchod se v květnu zvednou

16.06.2020 Trhy budou dnes sledovat data o americké průmyslové výrobě a maloobchodních prodejích v měsíci květnu. Očekává se, že maloobchodní tržby meziměsíčně vzrostou o 7 %. Průmyslová produkce v dubnu meziměsíčně poklesla o 11 % a byla o 16 % pod předkrizovou úrovní. Propad výroby byl patrný zejména v automobilovém a dopravním sektoru. Ve srovnání s maloobchodním prodejem se očekává, že průmyslová produkce vzroste v květnu jen mírně, o 2,4 %, m-o-m.
img

Nejhorší pokles globální ekonomiky za 100 let. Sazby na nule do 2022

12.06.2020 Nezaměstnanost v US v týdnu do 6. června v souladu s očekáváním. 1,5 mil. nových žádostí o podporu v nezaměstnanosti splňuje klesající trend, avšak jedná se stále o dvojnásobný počet oproti krizi z let 2008/2009. Pokračující žádosti o podporu v nezaměstnanosti se drží po 21 mil.
img

3 nejlepší akcie big data a umělé inteligence v roce 2020

05.06.2020 Objem dat, které lidstvo generuje a zpracovává roste raketovým tempem. Globální objem dat se za pouhé 2 roky více než zdvojnásobil. Nové technologie v oblasti získávání, zpracování a vyhodnocování dat pomáhají společnostem ve všech průmyslových odvětvích získat větší ekonomické výhody z této obrovské záplavy informací.
img

Turecká krize, emerging markets a pokračující earnigns

17.08.2018 Zahájení obchodování v pondělí se neslo ve znamení obav z turecké liry. Přestože má Turecko vliv především na emerging markets, obavy byly cítit i za oceánem v USA.
img

Market Preview - 24. června 2011

24.06.2011 Britské akciové trhy dnes pravděpodobně otevřou v zelených číslech, index FTSE 100 se při otevření předpokládá výše o 65 bodů.
Související klíčová slova: FOREX | Money management | Offshore | Intervence | Brexit | Řecko | Čína | Peníze | Stříbro | Akciové indexy | Fitch | Equity | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | USD/JPY | Nasdaq | Dow Jones | EUR/JPY | USA | Nezaměstnanost | Británie | Spotřebitelská důvěra | Maďarský forint | Koruna | HDP | Obchodní deník | Měnová politika | Německo | Francie | Česká měna | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Polský zlotý | Evropské akcie | Analytik | New York | Spekulace | Ropa Brent | Americké akcie | ETF | Dividendy | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | Průmyslová výroba | Nikkei | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Míra nezaměstnanosti | Hospodářství | Sazby | ADR | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Transakce | Bank of England | Bank of Japan | Beta | Bloomberg | Blue chip | CFD | CME | Cap | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | DAX | Distribuce | Nesoulad | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | ECB | Ekonomika | Emerging markets | Euro | Index FTSE 100 | Fed | Forward | Futures | Fúze | Gap | Hedging | IFO index | IPO | ISIN | Index cen průmyslových výrobců | Index spotřebitelských cen | Inflační cíl | Intradenní obchodník | Investice | Investiční horizont | Investor | Investování | Japonský jen | Komodity | Korekce | Kurz | Low | MAE | MMF | MT4 | Margin | Marže | MetaTrader | Měna | Finanční instituce | Měny | NYSE | Nabídka | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Obchodní bilance | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Opce | Platební bilance | Platforma | Portfolio | Pozice | Prodeje existujících domů | Průmyslové objednávky | Příkaz | Rally | Rating | Repo sazba | Riziko | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Splatnost | Spread | Standard & Poor's 500 | Ticker | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | WTO | Wall Street | Warren Buffett | ZEW index | Zisk na akcii | Zlato | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Jednotná evropská měna | Americká měna | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | EMU | Goldman Sachs | Citigroup | FTSE | Bank of America | Americký prezident | XTB | Saxo Bank | Admiral Markets | Indexy | RMB | PBOC | Čínské akcie | Investoři | Blue chips | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | EU | Vývoj ceny | Zasedání ECB | Ekonom | Byznys | Business | Drahé kovy | BNP Paribas | Zisk | Berkshire Hathaway | Kurz eura | Optimismus | Výsledky | Intervence na devizovém trhu | IEA | Credit Suisse | Obchodovat | MT5 | Obchodování s akciemi | Online trading | Deutsche Bank | Světová obchodní organizace | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/USD | Nasdaq Composite | Makro | USDX | Index cen | Index CPI | Makrodata | Facebook | LYNX | Donald Trump | Wall Street Journal | Ceny akcií | Obchodní účet | Raiffeisenbank | Aktivum | EPS | Index | Odpor | Podpora | Přenos | Volatilní | Burzovní obchodování | Americká centrální banka | Analýzy | Banka | Běžný účet | Běžný účet platební bilance | Brent | Cena | Cena akcií | Čínská ekonomika | Čínská měna | CISCO | Cyrrus | CZK | Česká ekonomika | Dlouhodobé investice | Dolar | Eura | Evropská měna | Fiskální rok | GfK | Graf | Guvernér ČNB | Hang Seng | HSBC | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Investice do akcií | Investiční | Investování do akcií | Jádrová inflace | Jak investovat | Jiří Rusnok | Kurz EUR | Maďarsko | Makléři | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Management | Market | Markets | MetaTrader 5 | Nemovitosti | Online obchodování | Portfolia | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Reuters | Ropy | Řízení rizika | Signály | Société Générale | Shares | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Trh | Tržní hodnota | Twitter | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Vývoj akcií | Webináře | Zpráva | Zprávy | Zisky | Tradeři | CNBC | ZEW | ING | Buffett | Buy | Čistý dluh | EBITDA | EV | Ex-dividend | Indie | REIT | ROCE | Spojené státy | WSJ | Tržby | QE | Velcí hráči | Aramco | Rhodium | Bank of New York Mellon | Intesa Sanpaolo | Wells Fargo | Campbell Soup | Microsoft | MSCI | ABN Amro | Caterpillar | Sentix | Baker Hughes | TLTRO | Oslabení eura | Snižování sazeb | Thomson Reuters | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Úspěch | Podnikání | Hospodářské výsledky | Earnings | Podnikatelé | KBC | BlackRock | Ekonomický sentiment | Přehled | Konzistence | Agentura Reuters | David Cameron | Finanční poradenství | Ekonomická aktivita | US akcie | Americké firmy | Pozornost investorů | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Standard & Poor's | Akcie ve Spojených státech | JPMorgan Chase | Americké akciové indexy | Globální ekonomiky | Miliardy dolarů | Hlavní indexy | Index technologického trhu Nasdaq | Růst akcií | Fitch Ratings | Uvolňování měnové politiky | Walmart | Propad | Kryptoměny | Index Nikkei | FactSet | TradingView | S&P | Guvernér | Agentura Fitch | Německý DAX | Ztráty | Euro vůči americkému dolaru | Ekonomická data | Ekonomická data z USA | Americké indexy | Tempo růstu | Obchodování na devizových trzích | Zajištění | FTSE 100 | Tesla | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Credit Suisse Group | Kapitalizace | Výhled | Bankéř | Poplatky | Americké akciové trhy | Exxon | Chevron | Konsensus | Světová obchodní organizace (WTO) | Světový obchod | Ministr obchodu | Krize | Investiční rozhodnutí | Snížení úrokových sazeb | Výnosy | Americká vláda | Očekávání analytiků | Softbank | Příjmy | Kapitálové strategie | Alphabet | xStation | ČTK | Fiskální stimuly | Belgie | HDP eurozóny | Rozjednané prodeje domů | Zasedání americké centrální banky | Bilance Fedu | Hlavní ekonom | Očekávání | ex | Tržní kapitalizace společnosti | Ranní nadhoz | ING Groep NV | Investovat do Bitcoinu | Jerome Powell | ETC | Estee Lauder | Lithium | Drobní investoři | Airbnb | Odliv dividend | Trhy dnes | Saxo | Obchodní války | FinTech | Růstové akcie | Podniky | Evropské akciové trhy | Asijské akciové trhy | Technologické akcie | Tok investic | Inflace v eurozóně | Akcie Applu | Akcie společnosti | Objem obchodování | Forint | Turecké liry | Turecká krize | Ekonomické krize | Fond kvalifikovaných investorů | Royal Dutch Shell | FKI | Pokles cen ropy | Primární nabídka | Prezident Trump | Americké podniky | Index spotřebitelské důvěry | Čínské firmy | The Wall Street Journal | Obchodovat s akciemi | Nakoupit akcie | Primární nabídka akcií | Kvartální výsledky | Inflační očekávání | Český průmysl | Tržní hodnota firmy | Hodnota firmy | Zahraniční investoři | Růst cen ropy | Infineon | Infineon Technologies | Ceny pohonných hmot | Akcie firmy | Boris Johnson | NVDA | Nabídka akcií | Americké společnosti | Snížení sazeb | Blockchainové akcie | Akcie a ETF | Defenzivní akcie | Maržové obchodování | Maržový účet | Pokles cen | Akcie automobilky | Americké futures | Akcia | Ministerstvo obchodu | Čínské ministerstvo obchodu | Britský premiér | Tomáš Pfeiler | Indická ekonomika | Cla na čínské zboží | Burzovní průvodce | Thyssenkrupp | Shrnutí obchodování | Prosus | Saudi Aramco | Denní graf | Očekávání trhu | Dot plot | Nejlepší blue chip akcie | Blue chip akcie | Měnověpolitické zasedání | Softwarová firma | iShares | Akcie Splunk | Internet of Things | Akcie roku | Jak se stát lepším investorem | Očekávaný růst | Obchodní dohoda | Vyšší úrokové sazby | Cena akcie | Očekávané Earnings | Obchodujte | Měny regionu | ByteDance | TikTok | Huawei | Digitalizace | Automobilky | KOSPI | Obchodní model | Rozpočet | Deficit | Prezident Donald Trump | Peter Garnry | Německá vláda | IOT | Americký ministr obchodu | ČNB Jiří Rusnok | Výkon amerického dolaru | Objem | Klíčová rizika | Data z USA | Bílý dům | Obchod | Německý průmysl | Obchodní dohody | Analýza dat | ČSÚ | List The Wall Street Journal | Primární nabídky | Americký dolar k japonskému jenu | Cisco Systems | Firma | Reálné ekonomiky | Maloobchodní prodeje | Americký průmysl | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | Poradce Bílého domu | Souhrn finančních trhů | Čínská firma | Růst cen | CBI | Server CNBC | Dolar k japonskému jenu | Bilance | Index DOW | Ekonomický vývoj | Aktuální hodnoty měny | Co bude | Dnešní makroekonomické ukazatele | Rozvoj umělé inteligence | Negativní nálada | Lagardeová | Vyšetřování | Amazon | Louis Vuitton | Tiffany | LVMH | Miliardy | Global Times | Vyhlídky | Administrativa prezidenta Donalda Trumpa | Administrativa prezidenta | Walt Disney | SECO | Hospodářské záležitosti | Globální trh | Konkurenti | Statistika | Technologický sektor | Wilbur Ross | Ceny výrobců | Průmysl | PLN | Tržní kapitalizace firmy | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Zasedání RBA | SoftBank Group | Visa | Enel | Čínské zboží | Ceny potravin | Rozvoj | Nově zahájené stavby domů | Stavebnictví | Lukáš Lipovský | Zdražování | Sociální sítě | Problémy | Člen bankovní rady | Člen bankovní rady ČNB | Total | Prognózy | Nejistoty | Státy EU | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Nálada | Prohlášení | Čínské vlády | Internetový gigant | United Technologies | UTC | Centrální banky USA | Huawei Technologies | Airbus | Zahájení obchodování | NN Group | Míra | RWE | Švýcarská společnost | Vivendi | Accor | Inflační výhled | Ohlédnutí | Úroky | Měnové politiky | Americké centrální banky | Trumpova administrativa | Vojtěch Benda | AXA | Philadelphia Fed index | Fed index | FedEx | FDX | Disney | Americké vlády | Nike | Uber | Nejlepší akcie | Miliardy korun | Peter Navarro | Obchodní poradce Bílého domu | Obchodní poradce | Peking | Wirecard | Růst hrubého domácího produktu | Ziskovost | ETF roku 2020 | Hospodaření | Klesající trend | CFA | Američané | Netflix | Daimler | Micron Technology | Sodexo | RBA | Hodnota společnosti | Budoucnost | Ifo | Výsledky hospodaření | ASML | ASML Holding NV | Poradenství | Nový rekord | Dividendový aristokrat | Podnik | Luboš Růžička | Analytička | Ukazatele | SAP | ČNB Vojtěch Benda | Americké ministerstvo | Americké ministerstvo obchodu | Spotřebitel | Celková průmyslová výroba | HPQ | Hewlett Packard Enterprise | Hewlett Packard | Krach | Komunikace | Astrazeneca | Trump | Prezident | Google | Samsung | WhatsApp | Instagram | Anglie | Trhy | Šíření nového koronaviru | Ministr obchodu Wilbur Ross | WHO | Evropské ekonomiky | Akcie roku 2020 | Obchodujte akcie | American Express | Asijské indexy | Pokles | Situace | Vít Hradil | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | Ceny Bitcoinu | Starbucks | Boeing | Raiffeisenbank a.s. | Pochybnosti | Zlepšení | Úsilí | Akcie v roce 2020 | Akcie Alphabet | Obchody | Výdaje | Čínská vláda | Akcie automobilky Tesla | Dopady koronaviru | BP | Fresenius Medical | Adidas | Americká společnost | Cathay Pacific | Cathay Pacific Airways | Sazby beze změny | SEC | NFP | Snowflake | Čínské ministerstvo | Americké ekonomiky | Valuace | COVID-19 | Deutsche Telekom | Ekonomické aktivity | Gilead Sciences | Společnost Berkshire Hathaway | Prada | Představitelé Číny | Stabilita | Vývoj | Guru | Výkyvy | WP | Restrikce | Prudký pokles | Lufthansa | Program nákupu aktiv | Indické akcie | Profitovat | Technologičtí giganti | Tencent | Stimuly | Silný propad | Pokles HDP | Tržby společnosti | Měnové zasedání | Spotřebitelé | Pandemie COVID-19 | Počet nakažených | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Šíření nemoci | Onemocnění | Prudký pokles cen | Prodeje domů | Další pokles | Ahold Delhaize | UNA | Wolters Kluwer | WKL | Unilever | Státní televize | Král Salmán | Salmán | Manufacturing | Domácnosti | Iracionální | Hotovost | Počet potvrzených případů | Další růst | Růst | Koronavirové krize | Počet žádostí o podporu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Biliony USD | Biliony | Potenciál | České vlády | Allianz | Farmaceutické firmy | Šíření nákazy | Abbott Laboratories | E-commerce | Ekonomiky | Potenciál pro růst | Vzdělávací webináře | Války | Počet obětí koronaviru | Poradce | Organizace | Nejlepší technologické akcie | Technologické akcie roku 2020 | Umělá inteligence | Internet věcí | Nvidia Corp | Práce | Výraznější pokles | Společnost Unilever | Údaje | Eni | UnitedHealth Group | Oživení ekonomik | CIA | Tajné služby | Nákup automobilů | Výpadky | FANG | DAWN | DAWN akcie | WMT | Microsoft Corp | US Bancorp | Rozpočet EU | Úspory | Procter & Gamble | Indikace | S&P500 | Nizozemsko | Sociální síť | Surové ropy | Evropské indexy | Omezení pohybu | ADBE | Cenový pokles | Cestování | Čtvrtletní výsledky | 3M | Tempo růstu spotřebitelských cen | Pracovní síly | Ryanair | Zasedání Evropské centrální banky | Osobní výdaje | Shell | Maloobchod | Zaměstnanci | Gilead | Růst výnosů | Soud | Bezpečnost | Ekonomické výhody | Podezřelé transakce | NKE | Merck KGaA | Merck | RBI | Výzkumné společnosti | Účet platební bilance | Indexy v Asii | JD.com | Konsorcium | Digitální revoluce | CL | Klíčové oblasti | Koronavirová pandemie | Vrcholní představitelé | Renault | Splunk | Umělé inteligence | JDE | Unie | ČR | Salesforce | Knorr-Bremse | Koronavirové pandemie | Pozitivní sentiment | PEPP | Kvalitní akcie | Bitcoinové a blockchainové akcie | Rekordní nárůst | Francouzský ministr | Počet nových žádostí o podporu | Big data | Alteryx | Cloudera | Domo | Elastic | MongoDB | New Relic | Progress Software | Talend | Akcie big data | Tropická bouře | Nestlé | Sanofi | Sentiment na trhu | Covid | Americké technologické firmy | Technologické firmy | LULU | Lululemon Athletica | Lululemon | Nové žádosti o podporu | Google Pay | Akcie Abott Laboratoires | Akcie Allianz | Abott Laboratoires | Akcie Coca-Cola | Akcie Colgate-Palmolive | Akcie HDFC Bank | HDFC Bank | Akcie International Flavors & Fragrances | Akcie Nestlé | Akcie Medtronic | Medtronic | Akcie Thermo Fisher Scientific | Thermo Fisher Scientific | Ceny | Technologické společnosti | Softwarový gigant | Salesforce.com | Forward guidance | HDP za Q2 | Čínská společnost | Důvěra | Akcie firmy Aramco | Sesazení firmy Aramco | List Global Times | Philip Lane | WeCHat | Exekutivní příkazy | Lepší výsledky | Worldometers | Analytik XTB | Výrobní sektor | Americký soud | Kroger | CGTN | Televize CGTN | Čínská státní televize | Platforma TikTok | Nvidia | Investice mezi USA a Čínou | Přímé investice | Investice amerických firem | Investice amerických firem v Číně | Universal Music | Celkové investice | Společnost ByteDance | TikTok Global | Americký podnik | Společnost Cisco | TikTok v USA | Speedway | Ranní okénko | Akciové portfolio | Foot Locker | Nařízení | Hormel Foods | HRL | MDT | Coty | L Brands | GPS | Hormel | JWN | Adobe Systems | Bayer | Vonovia | Henkel | Brands | ForFarmers | Rastová akcia | Salesforce (CRM.US) | CRM | CRM.US
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | FXstreet | Graf | ROCE | Euro

Předchozí klíčová slova

OptionsXpress
Option trade
Option trader
Option trading
OptionXchange
Option 500
Option888
Optiumcommerce OU
Opuštění Evropské unie
Opuštění režimu kurzového závazku

Následující klíčová slova

Ora TV
Orbán
ORBIT Capital
Order
Order board
Order Flow
Orderflow
Oregon
Orgán dohledu nad finančním trhem
OrganiGram Holdings
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Admiral Markets na Admirals
Potvrďte prosím... Zavřít