Pátek 04. prosinec 2020 06:07
reklama
Dukascopy
reklama
Dukascopy
reklama
Purple webinar OH

Klíčová slova - Prodávající

C:\fakepath\komodity.png

Co jsou to komodity?

30.11.2020 Komodity a obchodování těchto surovin má na světě velkou historii a datuje se dávno před našim letopočtem. Kdysi byl důvod obchodování s rýží nebo obilím prostý – uspokojit základní lidské potřeby. Časem však, jako každé jiné obchodování přilákalo další osoby, s vidinou na tom zbohatnout a vydělat. Obchod s komoditami prošel dalekou cestu - od barterového obchodu přes platbu drahými kovy a penězi až po dnešní trhy, kde se spekuluje na poklesu nebo nárůstu cen těchto surovin.
C:\fakepath\dolary.jpg

Velké firmy letos zřejmě sníží dividendy nejvíce od roku 2009

23.11.2020 Dividendy vyplacené největšími světovými společnosti v letošním roce klesnou kvůli koronavirové krizi o 17,5 procenta až 20 procent, což odpovídá zhruba 263 miliardám USD (5,8 bilionu Kč). To představuje nejvyšší pokles nejméně od finanční krize v roce 2009. V příštím roce by však mohla výplata dividend výrazně oživit. Vyplývá to z prognózy investiční společnosti Janus Henderson.
C:\fakepath\iStock_000000467219Small.jpg

Výběr z nedělní přípravy: EUR/USD, EUR/AUD a EUR/JPY

15.11.2020 Finále voleb v USA máme zdárně za sebou. Na měnových párech se odrazilo v podobě volatilních pohybů. Některé byly přínosné, jiné méně. Snad se vývoj ceny už vrátí do starých kolejí. Dnes se v blogu technické analýzy podíváme na měnové páry, kde hlavní roli bude hrát Euro.
img

Letošní Nobelova cena upevňuje dominanci amerických ekonomů mezi laureáty. Milgrom s Wilsonem jí získávají za koncipování aukčních mechanismů, užívaných například při dražbě kmitočtů mobilních sítí

12.10.2020 Letošní Nobelovu cenu za ekonomii získávají dva američtí ekonomové, Paul Milgrom a Robert Wilson. Upevňují tak dominanci amerických ekonomů mezi laureáty této ceny, jež se udílí nepřetržitě od roku 1969. Dominanci Spojených států ještě zvýrazňuje fakt, že řada neamerických oceněných působí na univerzitách právě ve Spojených státech působí.
img

Nemovitostní trh v době pandemie

18.09.2020 Nemovitosti jsou v českém prostředí tradičně považovány za jedno z nejbezpečnějších investičních aktiv. Turbulence, kterými si ekonomika a vývoj na kapitálových trzích v letošním roce prochází, se ale úplně nevyhnuly ani jim. Bezbřehý optimismus narazil na dříve nepředstavitelná rizika. Koronavirus usměrnil přemýšlení prodávajících i kupujících, mnoho projektů a transakcí je pozastavených a na trhu panuje obezřetnost. Trhy se sice opět rozběhnou, v budoucnu ale budou pamatovat na více rizik. Alespoň to si myslí expert na investiční nemovitosti společnosti BHS Pavel Borovička, kterého pro portál Investice.cz vyzpovídal hlavní ekonom BHS, Štěpán Křeček.
C:\fakepath\obrazek-price-action-indi-1.jpeg

Oblíbené kombinace indikátorů s Price Action (1. část)

14.09.2020 Obchodníci na finančních trzích mají možnost postavit svoji strategii na technických či fundamentálních ukazatelích. Většina retailových obchodníků ke své analýze využívá technickou analýzu, kde mají na výběr mezi Price Action a technickými indikátory, případně kombinují oba přístupy. Dnešní článek nemá ambici porovnávat, který přístup je lepší, ale naopak se podíváme na to, jaké jsou oblíbené kombinace sledování čistého grafu (Price Action) společně s technickými indikátory. V tomto článku se podíváme konkrétně na náš oblíbený indikátor Stochastic, který můžeme využívat jako potvrzovací signál ke vstupu do obchodní pozice, ale i k výstupu z obchodu.
img

NOVINKA: Micro E-mini opce na Micro E-mini futures na indexy S&P 500 a Nasdaq-100

09.09.2020 31. srpna byly představeny opce na Micro E-mini futures, se kterými můžete investovat do futures na 2 nejpopulárnějších americké akciové indexy s menšími částkami: S&P 500 a NASDAQ 100. Nízké požadavky na marži a transakční náklady představují skutečný průlom ve světě investic. V následujícím článku objevíte vše, co potřebujete vědět o Micro E-mini opcích.
img

Česká zbrojovka Group SE oznamuje záměr nabídnout své akcie k obchodování na pražské burze

09.09.2020 CZG – Česká zbrojovka Group SE (dále jen CZG nebo Společnost), jejíž akcie byly s účinností od 1. června 2020 zapsány na hlavním trhu (Prime Market) Burzy cenných papírů Praha („BCPP“), oznamuje svůj záměr uskutečnit veřejnou nabídku svých akcií („Nabídka“). Podrobné informace o Nabídce budou zveřejněny v prospektu, jakmile jej schválí Česká národní banka („Prospekt“).
C:\fakepath\forex.jpg

Konec hegemonie dolaru

25.07.2020 Dolar je dnes nekorunovaným králem finančního světa. To znamená, že v současné době dolar nečelí velké konkurenci ze strany jiných měn. To ovšem neznamená, že je americký dolar neporazitelný. V tomto článku podrobněji probereme, co znamená hegemonie dolaru a jak by její svržení změnilo svět.
img

Sněmovna dnes učinila bydlení dostupnější i mladým rodinám s dětmi. Zrušila nesmyslnou daň z nabytí nemovitostí, přičemž současně zachovala možnost odpočtu zaplacených úroků z hypoték

08.07.2020 Sněmovna schválila zrušení daně z nabytí nemovitostí. Proti původnímu vládnímu návrhu a přes nesouhlas ministryně financí Aleny Schillerové (za ANO) však zachovala možnost odpočtů zaplacených úroků z úvěrů na bydlení od základu daně z příjmů.
C:\fakepath\fuze.jpg

Fúze a akvizice středně velkých firem klesly meziročně o 35 pct

19.06.2020 Fúze a akvizice středně velkých firem podle poradenské společnosti BDO kvůli koronavirové krizi v prvním čtvrtletí meziročně klesly o 35 procent, ve druhém čtvrtletí by měl být propad ještě výraznější. Plánované obchody však byly v mnoha případech pouze odloženy, nikoliv zrušeny. S oživením trhu se počítá v posledním čtvrtletí letošního roku. Krize však změnila pohled investorů na transakce, někteří prodávající budou muset snížit očekávanou cenu. ČTK to sdělil partner BDO Vladimír Veleba.
img

Hospodářská krize přináší příležitosti. Do čeho se vyplatí investovat a kam uložit své finance?

18.06.2020 Ochlazení světového hospodářství prorokovali ekonomové již několik let. Všichni ale očekávali přirozené zpomalení růstu HDP, ke kterému dochází v pravidelných cyklech. Nikoho ani ve snu nenapadlo, že krize bude vyvolána celosvětovou pandemií koronaviru. Jak během krize ochránit své peníze? A v čem představuje hospodářská recese příležitost k investování?
img

Fondy soukromého kapitálu loni v ČR investovaly do 23 firem

02.06.2020 Fondy soukromého kapitálu loni v ČR investovaly do 23 společností. V roce 2018 to bylo 19 firem. Co se týká celkového objemu investovaných peněz, v roce 2019 meziročně narostl o 127 procent. Objem nových peněz od investorů, tedy fundraising, dosáhl téměř 100 milionů eur (267 milionů Kč), což je třetina roku 2018. Vyplývá to ze společné zprávy společnosti Deloitte a Czech Private Equity & Venture Capital Association (CVCA).
img

Čína osvobodí další zboží z USA od cla. Česká vláda zase zásilky z Číny zdraží.

13.05.2020 Čína představila dalších 79 amerických produktů dočasně osvobozených od odvetných cel zavedených v rámci obchodní války mezi Spojenými státy a Čínou. Česká vláda naopak schválila novelu výrazně zdražující drobné zásilky z Číny.
img

Tři důvody, proč je dobře, že vláda právě teď zrušila daň z nabytí nemovitosti

30.04.2020 V rámci jednání Národní ekonomické rady vlády jsme s vládními představiteli diskutovali kromě jiného také práv zrušení daně z nabytí nemovitostí. Ministerstvo financí zrušení sice jednoznačně podporovalo, avšak proti se stavěli zejména sociální demokraté. Upozorňovali na výpadek třinácti miliard korun, který zrušení daně ve veřejných rozpočtech způsobí. Dnes vláda zrušení daně schválila.
img

Tři důvody, proč právě teď zrušit daň z nabytí nemovitosti

29.04.2020 V rámci jednání Národní ekonomické rady vlády diskutujeme s vládními představiteli kromě jiného také zrušení daně z nabytí nemovitostí. Realitní trh žije představou, že zrušení této daně je už v podstatě „hotovou věcí“. Zájemci o nemovitost nyní mnohdy vyčkávají, kdy se tato představa změní ve skutečnost a oni budou moci ušetřit.
img

Zrušení daně z nabytí: pomoc nebo danajský dar?

28.04.2020 Ministerstvo financí navrhuje zrušit dan z nabytí nemovitostí a rozpočtový výpadek pokrýt tím, že se zruší daňové odpočty úroků u hypotečních úvěr. Ignorujíc to, že taková izolovaná snaha MF ČR o „vypárování“ rozpočtových ztrát (cca 13-14 mld.) působí zvláštně v situaci, kdy v posledních dvou letech narostly výdaje o 240 mld. a kdy MF ČR ani tváří v tvář bezprecedentnímu propadu ekonomiky nechce třeba pozastavit růst platů ve veřejném sektoru, horší však je, že pro kupující nemusí být taková změna nyní ani výhodná.
C:\\fakepath\\ropa3.jpg

Ropné velmoci a jejich odběratelé

22.04.2020 Cena americké lehké ropy WTI v pondělí zamířila do záporných hodnot. Podle analytiků jde o bezprecedentní situaci. Hloubka aktuálního propadu ještě vynikne ve srovnání s vývojem hodnoty suroviny po druhé světové válce.
img

Report: Cena ropy pod nulou? Situace je kritická

21.04.2020 Pondělí 20. dubna bude zapsán jako dosud nejhorší den v historii ropných trhů. Závažnost situace asi není třeba dlouze popisovat, když ceny ropy klesly výrazně pod nulovou úroveň. Co to znamená? Ve zkratce se jedná o to, že prodávající musí zaplatit kupujícímu, aby od něj ropu odebral (slovo "koupil" ztrácí v tomto případě význam). Jedná se o první podobnou situaci, která nastala v historii ropných trhů ve velkém měřítku. Ale i pokud ropu opustíme, tak vůbec není obvyklé, že se cena aktiva pod nulu dostane.
C:\fakepath\ropa2.jpg

Cena americké ropy je po masivním propadu zpět v kladném pásmu

21.04.2020 Cena americké lehké ropy West Texas Intermediate (WTI) se dnes vrátila do kladného pásma. V pondělí prudce klesla a poprvé za dobu trvání těchto obchodů se dostala do minusu. Jde ale o květnový kontrakt, jehož platnost končí dnes a který tudíž nemá velkou vypovídací hodnotu. Ropa WTI k dodání v červnu se prodává asi za 21 dolarů, kontrakty na pozdější dodání suroviny jsou ještě dražší.
C:\fakepath\ropa-fx.png

Propad cen ropy mají analytici za bezprecedentní, stabilizuje se v létě

21.04.2020 Bezprecedentní. Tak označují analytici pondělní stav, kdy cena americké lehké ropy WTI klesla o 306 procent a uzavřela na minus 37,63 dolaru za barel. Znamená to, že prodávající v rámci kontraktu s květnovým dodáním nejenže za svou ropu nic nedostane, ale kupujícímu ještě musí za každý odebraný barel zaplatit. Odborníci, které ČTK oslovila, stav vysvětlují mimo jiné tím, že na trhu je toliké ropy, že byly naplněny lokální skladovací zásobníky v USA. Cena ropy by se mohla stabilizovat v létě, soudí.
img

Trh s ropou včera zkolaboval

21.04.2020 Ropa včera v podstatě ztratila svou hodnotu. Cena americké lehké ropy WTI s dodáním v květnu včera klesla o 306 % na minus 37,63 dolaru za barel. To znamená, že prodávající musí za každý odebraný barel ještě zaplatit. Obchodníci se tak snaží udat ropu za každou cenu, protože se jim nedostává skladovacích prostor, když se kvůli pandemii koronaviru dramaticky propadla poptávka. Na situaci reagovaly ztrátami i americké akcie.
img

Za americkou ropu prodejci ještě zaplatí

21.04.2020 Cena ropy poprvé v historii v jednom dni ztratila veškerou svoji hodnotu. Kontrakt na americkou lehkou ropu West Texas Intermediate – WTI s termínem dodáním v květnu klesl o 306 % a ukončil na částce minus 37,63 dolaru za barel.
C:\fakepath\eurusd-21042020-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 21.4.2020

21.04.2020 Americké akcie včera oslabily. Prudce klesly zejména poté, co cena ropy West Texas Intermediate (WTI) poprvé ztratila za jediný den veškerou svou hodnotu a propadla se do záporných čísel. Tato bezprecedentní situace podle agentury Reuters podtrhuje chaos, který pandemie nemoci covid-19 způsobuje ve světové ekonomice.
C:\fakepath\ropa4.png

Ropa WTI klesla o 306 procent, prodávající musí ještě zaplatit

20.04.2020 Cena ropy poprvé ztratila za jediný den veškerou svou hodnotu. Kontrakt na americkou lehkou ropu West Texas Intermediate (WTI) s dodáním v květnu dnes klesl o 306 procent a uzavřel na minus 37,63 dolaru za barel. To znamená, že prodávající nejenže za svou ropu nic nedostane, kupujícímu ještě musí za každý odebraný barel zaplatit.
img

Zlato ve znamení býka

17.04.2020 Zlato se rychle zotavilo z honby za hotovostí, ke které došlo v minulém měsíci, a dosáhlo sedmiletého maxima nad 1700 dolarů za unci. Navzdory potřebě konsolidovat a s ní souvisejícímu riziku další drobné korekce zůstávají naše dlouhodobé vyhlídky rozhodně býčí. Úroveň stimulů, které jsou v současnosti pumpovány do globální ekonomiky, bude v nadcházejících letech patrně podporovat příznivý vývoj cen zlata a řízení výnosové křivky bude zatím pravděpodobně tlačit reálné výnosy hlouběji do červených čísel.
C:\fakepath\1583425668-OFclanek.jpg

Proč trh roste při převaze prodejců? Aneb o skrytých informacích v trhu

05.03.2020 Ekonomická teorie říká, že cena roste při vysoké poptávce a poptávka klesá při vysoké ceně. Ale platí tento princip i v reálných tržních podmínkách? Jak je možné, že trhy rostou při převaze prodejců nad kupci? Tento článek nám na tyto otázky odpoví.
img

Vláda chystá cenovou regulaci respirátorů. Hrozí bujení černého trhu, na Amazonu lze sehnat pomůcky s přirážkou přes 2000 %

04.03.2020 Vláda od dneška zakazuje vývoz respirátorů a také jejich prodej mimo vybraná, zejména zdravotnická zařízení a organizace. Podobně bude postupovat i v případě dezinfekcí. Ministerstvo financí se chystá respirátory cenově regulovat. Pokud však bude postupovat neprozíravě, hrozí bujení černého trhu s respirátory, případně jejich padělání a pašování ze země, vstříc vyšším cenám.
C:\fakepath\nzdjpy-12022020-lv-5.png

Forex: Bude NZD/JPY pokračovat v klesajícím trendu?

12.02.2020 Měnový pár NZD/JPY na 1hodinovém grafu aktuálně testuje vyznačenou S/R zónu (nyní rezistence) kolem hladiny 71,00, která současně tvoří linii neckline formace dvojité dno. Dočkáme se proražení této oblasti směrem vzhůru a dalšího růstu nebo naopak kolem současných úrovní budou mít převahu prodávající? Indikátor Stochastic současně signalizuje překoupené podmínky, ke slovu by se tak mohli dostat spíše medvědi.
img

Pravá podstata fungování finančních trhů

28.02.2016 Na finančních trzích dochází každým dnem k zajímavým pohybům trhu, které pro tradery znamenají příležitosti ke vstupům do obchodů a k realizaci případných zisků. Otázkou pro mnohé obchodníky však zůstává, jak k takovým pohybům ve skutečnosti dochází a co vlastně zapříčiňuje pohyb na trhu. Správné pochopení fungování finančních trhů přitom podle nás patří mezi základní znalosti ziskových obchodníků.
img

Obchodní podmínky

13.07.2009 Obchodní podmínky společnosti FXstreet.cz s.r.o.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Price Action | Obchodní strategie | Čína | Video | Finance | Peníze | Stříbro | Expert | Akciové indexy | Order Flow | Equity | Inflace | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | Nasdaq | EUR/JPY | USA | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Maďarský forint | Koruna | HDP | Fibonacci | Bezpečný přístav | Divergence | Francie | Polský zlotý | Analytik | New York | Profit-Target | Ceny ropy | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Americké akcie | ETF | Investiční fondy | Private equity | Dividendy | Poptávka | Recese | Daně | Rizika | Export | Ekonomové | EUR/AUD | NZD/JPY | GBP/NZD | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Ekonomická teorie | Svíčkové formace | Hloubka trhu | Obchodování na burze | Spready | Hospodářství | Sazby | Akcie | Akcionář | Aktiva | Akvizice | Americký dolar | Zhodnocení | Ask | Transakce | Bid | Bloomberg | Bod | Breakout | Broker | CFD | CME | Konsolidace | Dolarový index | Ekonomika | Euro | Falešné proražení | Fed | Futures | Fúze | Gama | Indikátor | Indikátory | Intradenní obchodník | Investice | Investiční horizont | Investor | Investování | Kapitálový trh | Komodity | Korekce | Kurz | Likvidita | Long | Long pozice | Lot | MT4 | Margin | Obchodní příkazy | Market Maker | Marže | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Nabídka | Neckline | Nemovitostní fond | Obchodník | Opce | Open | Open interest | Order | Fondy kvalifikovaných investorů | Outside Bar | Čekající příkazy | Podkladové aktivum | Poplatek | Portfolio | Pozice | Příkaz | Rezervní měna | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Short | Spread | Stochastic | Stop-Loss | Support | Svíčkový graf | Trader | Trend | Trigger | Tvůrce trhu | VIX | VaR | Vega | Volatilita | Volume | Výnos | Wall Street | ZEW index | Zlato | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | AUD | GBP | Obchodování | Finanční krize | Cena ropy | Komerční banka | Komoditní trhy | Americký prezident | Saxo Bank | Axiory | Admiral Markets | Indexy | Globální ekonomika | Investoři | Fond | Ekonomie | EU | Babypips | Býčí divergence | Vývoj ceny | Aukce | Aktuální kurz | Ekonom | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | Hospodářská krize | Zisk | Ropný trh | TickINSIDER | Zkušenosti | Optimismus | Výsledky | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | ČSOB | Partners | Deloitte | Obchodovat | Obchodování s akciemi | Regulace | Axiory Europe | Financování | Investiční společnosti | Investovat | Nasdaq Composite | USDX | Conseq | LYNX | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | BCPP | Žlutý kov | Zásoby ropy | Dukascopy | Wall Street Journal | Penzijní fondy | Financial Times | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Semináře | Raiffeisenbank | Aktivum | Delta | Index | Likvidní | Podpora | Průlom | Théta | Vnitřní hodnota | Volatilní | Likvidita trhu | Akcie Amazon | Analýzy | Banka | Brent | Brokeři | CashFlow | Cena | Cena drahých kovů | Cena ropy brent | Cena ropy WTI | Cyrrus | CZK | Česká spořitelna | Daňové přiznání | Dolar | Dolary | Dukascopy Europe | Engulfing | ETF fondy | Eura | Expirace | Finanční prostředky | Fondy | FXstreet.cz | Graf | Hodnota akcií | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Investice do nemovitostí | Investiční | Investiční doporučení | Investiční nemovitosti | Investování do komodit | Jak investovat | Jak vydělat | Kapitálové trhy | Komoditní | Korporátní dluhopisy | E15 | Libra | Makroekonomické ukazatele | Management | Market | Markets | Nemovitosti | Obchodní platformy | Obchodní software | Obchodování komodit | Obchodování s opcemi | Odkup akcií | Opce na akcie | Opční strategie | Pád dolaru | Portfolia | Pro investory | Převodník měn | Pšenice | Reuters | Ropy | Signály | Société Générale | SPX | Státní dluhopisy | Throwback | Transakční náklady | Trh | Volatility | Vývoj cen zlata | Vývoj ceny ropy | Webinář | Webináře | WTI | Země EU | Zemní plyn | Zprávy | Zisky | Tradeři | GLOBEX | Opční prémium | CNBC | ZEW | Benzín | Put | Buy | Indie | Intermediate | Měď | Ministerstvo financí | Omega | Prospekt | Protistrana | ROCE | Sell | Tvůrce trhu (market maker) | Spojené státy | Finanční společnosti | CMC Markets | West Texas Intermediate (WTI) | Poskytovatel likvidity | Převis | Cenová hladina | M2 | Tržby | Úvěr | Miliardář | Kontrakt | Federální rezervní systém | Majors | S/R zóny | E-mini | Genesis | Cukr | Vzdělání | Burze | Investment | Dow Jonesův index | Danske Bank | KPMG | Microsoft | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Ole Hansen | BBC | Forex asistent | Ceny nemovitostí | Thomson Reuters | Bavlna | Dovoz ropy | Podnikání | Ekonomický výzkum | Jak investovat do komodit | Hospodářské výsledky | Komoditní stratég | Energie | Severomořská ropa | Podnikatelé | Pro tradery | Ekonomický sentiment | Znalost | Příprava | Přehled | Agentura Reuters | Cena kontraktu | Contango | City | Vývoj ceny ropy WTI | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Širší index S&P 500 | Realitní trh | Americké akciové indexy | Obchodníci na finančních trzích | Globální ekonomiky | Miliardy dolarů | Propad | Severomořská ropa Brent | Specifikace kontraktu | Derivátový produkt | S&P | Ztráty | Americké indexy | Nejistota | Philip Morris | Indikátor Stochastic | Akcionáři | Euro k americkému dolaru | Daně z příjmů | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Poskytovatelé likvidity | Americké rafinerie | Výhled | Poplatky | BDO | Úspěšné obchodování | Průzkum | Krize | Nadbytek ropy | Přebytek ropy | Výnosy | Měnový pár EUR/USD | Česká vláda | Příjmy | ČTK | Obchodní pozice | Hlavní ekonom | Očekávání | Venture Capital | Fúze a akvizice | BHS | Aleš Michl | Obchodování na pražské burze | Obchodování indexů | Conseq Investment Management | Wood & Company | Airbnb | Saxo | Obchodní války | Lockheed Martin | Akcie Amazonu | OPEC+ | Podniky | Akcie Applu | Akcie společnosti | Objem obchodování | Forint | Pokles ceny | Výplata dividend | Fond kvalifikovaných investorů | Czech Fund | Trendové čáry | I-Trader | Trh s ropou | Stavební spoření | Silnější dolar | Dodávky ropy | Propad cen ropy | Fungování trhů | Majetek | Nemovitostní trh | Obchodovat s akciemi | Fibonacciho pásma | Finanční produkty | Plánované obchody | Ropovod | Zpětný odkup akcií | Micro futures | Sójové boby | Nabídka akcií | Wealth Management | NASDAQ 100 | Vývoj na trzích | Výnosové křivky | Pokles cen | Štěpán Křeček | Tomáš Pfeiler | Shrnutí obchodování | Hospodářská recese | Vstup do LONG pozice | ESG | Kakao | Vyšší úrokové sazby | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Trinity Bank | Vysoká likvidita | Střadatelé | Čistý zisk | Investment Management | Prezident Donald Trump | Káva | Trinity | Objem | Dvojitý vrchol | Ekonom BHS | Obchod | Obchodní dohody | Myšlenka | Obrat trendu | ČSÚ | Předseda představenstva | Primární nabídky | Technické analýzy | Svíčková formace | Lukáš Voženílek | Ceny průmyslových výrobců | Zůstatek | Studie | Aktuální hodnoty měny | Co bude | Dnešní makroekonomické ukazatele | Skupina OPEC+ | Amazon | Miliardy | Vyhlídky | Fáze obchodní dohody | Oblast supportu | Překoupené podmínky | Dvojité dno | Formace dvojité dno | SMA | Průmysl | PLN | Na burze | Neinvestovat | Gabriel Štefaňák | Rozvoj | Problémy | NAFTA | Člen bankovní rady | Člen bankovní rady ČNB | Prognózy | Nejistoty | Výhled do budoucna | Plyn | Kontrakty | Ekonomické zpomalení | Prohlášení | Yahoo | Míra | Konec roku | Předseda | Investujte | Šperky | Nabídka a poptávka | Výkonná ředitelka | Ředitelka | xStation5 | Bydlení | Česká zbrojovka | NERV | Stratég | Obchodní podmínky | Ziskovost | Investiční aktivita | Cyrrus Tomáš Pfeiler | Nízké ceny ropy | Dlouhodobí investoři | Netflix | Vývoj na kapitálových trzích | Hodnota investic | Ifo | Poradenství | Trendová obchodní příležitost | Luboš Růžička | Vyšší inflace | Ukazatele | SAP | Spotřebitel | Nájemné | Velké firmy | Krach | Komunikace | Trump | Prezident | Koronavirus | Úspěšnost ziskových obchodů | Google | Trhy | Světová zdravotnická organizace | Šíření koronaviru | Většinový podíl | Virus | Negativní dopad | Pokles | Situace | Provozní zisk | Vít Hradil | Stratég Saxo Bank | Pandemie | IHNED | Snížení těžby ropy | Raiffeisenbank a.s. | Zpomalení růstu | Zlepšení | Obchody | Výdaje | Dopady koronaviru | Rozhodování | Čínské ministerstvo | West Texas Intermediate | Medvědi | Standardní býčí divergence | Poptávky po ropě | Organizace zemí vyvážejících ropu | COVID-19 | Portál FXstreet.cz | Zemědělské komodity | Ekonomické aktivity | Střední podniky | České banky | Šíření koronavirové nákazy | AxiCorp | Fungování finančních trhů | Americký Fed | Stabilita | Vývoj | Snížení těžby | Nakoupit zlato | Výkyvy | Překoupenost | WP | Videokonference | Akcie včera | Stimuly | Nízká cena ropy | Cenový vývoj | Šíření viru | Burzy cenných papírů | Spotřebitelé | Pandemie COVID-19 | Historie | Čerpací stanice | Žádosti o podporu | Onemocnění COVID-19 | Onemocnění | Zásobníky | Texas | Koronavirová krize | MF | Škoda | Demokraté | Hotovost | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Ministryně financí | Spoření | Tým Admiral Markets | Záchranný balíček | Další růst | Růst | Koronavirové krize | Signál | Potenciál | Farmaceutické firmy | Ekonomiky | Vzdělávací webináře | Války | Organizace | Práce | Koronakrize | Údaje | Dlužník | Skupina OPEC | DPH | Ropný průmysl | Cushing | Dopady koronavirové krize | Světoví těžaři | Přední světoví těžaři | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Rutina | Oregon | Majitel | Úspory | Býčí vyhlídky | Bankovní vzdělání | Poradenské společnosti | Květnový kontrakt | Kontrakt na WTI | Levná ropa | Michael McCarthy | CMC | Cena americké ropy | USO | Červnový kontrakt | Obnovení rovnováhy na trhu | Stephen Innes | Global Wealth Management | Kevin Flanagan | Výsledek čtvrtečního summitu Evropské unie | Propad ceny ropy | Propad ceny | Ropné velmoci | Problémy amerických těžařských firem | Postavení USA | Fungování ropného trhu | Posílení | Zrušení daně z nabytí | Daň z nabytí nemovitosti | Daň z nabytí | SMA 100 | Zaměstnanci | Dovoz | Zboží z čínských e-shopů | Bezpečnost | Rezervní měny | Transakční aktivity | T-Mobile | Spekulovat | Zahájení dodávek | Zrušení daně z nabytí nemovitosti | Proti trendu | JDE | ČR | Průraz | Fundraising | Česká zbrojovka Group SE | Česká zbrojovka Group | CZG | Prime Market | CZ-USA | Zbrojovka Brno | Zbrojovka | 4M Systems | CZ Export | Fondy soukromého kapitálu | CVCA | Czech Private Equity & Venture Capital Association | Objem divestic | Prodej podílů | Dušan Ševc | Fenestra Wieden | České fondy | Genesis Capital | Genesis Capital Equity | Ondřej Vičar | Zuzana Picková | Poptávka po zlatě | Spořit na spořicím účtu | Jak investovat v době krize | Banky.cz | Výplata | Covid | Ocenění | Šance | Ceny | Praha | Hegemonie | Hegemonie dolaru | Supervelmoci | Globální supervelmoci | Financování USA | Věřitelé Spojených států | Nárůst peněžní nabídky | Status rezervní měny | Bretton Woods | Objem amerického dluhu | Vepřové maso | Obchodní hodiny | SMA 200 | Holdingová společnost | Micro E-mini | Micro E-mini opce | E-mini opce | Micro E-mini futures | E-mini futures | Sledování Price Action | Analyzovat trh | Vyčerpanost trhu | Extrémní oblasti | Průraz S/R zóny | Potvrzovací signál | Signál ke vstupu do obchodní pozice | Signál ke vstupu | Kombinace indikátorů | Jednoduché systémy | Pattern dvojitý vrchol | Rezidenční nemovitosti | Nákupní centra | Obchody a nákupní centra | Obchodní domy | Kancelářské nemovitosti | Budoucí vývoj | Český nemovitostní trh | BHS Real Estate Fund | Diverzifikovat | Nobelova cena
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Banky | Výhled | Rezistence | Banka | FOREX | EUR/USD | Obchodování | FXstreet | Indikátor | Euro | Graf | ROCE

Předchozí klíčová slova

Procore Technologies
Procter & Gamble
Procter & Gamble (PG)
Procyklické měny
Pro Čechy je nebe nízko
Proč investovat do akcií
Proč klesla cena ropy
Prodat část akcií
Prodat dluhopisy
Prodat USD

Následující klíčová slova

Prodávat akcie
Prodávat státní dluhopisy
Prodávat své akcie
Prodej akcií
Prodej anglické libry
Prodej aut
Prodej automobilů
Prodej automobilů v Británii
Prodej aut v Británii
Prodej aut v Číně
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Dukascopy
Potvrďte prosím... Zavřít