Neděle 28. listopad 2021 14:38
reklama
XTB Masterclass
reklama
XTB Masterclass
reklama
Bernstein Bank
reklama
InstaMarkets

Klíčová slova - Investice do kryptoměn

img

Až třetina hedge fondů plánuje investovat do kryptoměn

25.11.2021 Společnost Ernst & Young zveřejnila průzkum, který potěší zejména krypto investory. Z průzkumu je více než patrné, že většina tradičních investorů aktuálně zvažují investice do kryptoměn. Podle studie Ernst & Young až 31% manažerů hedge fondů, 24% alternativních investorů a 13% správců private equity sdělilo, že do kryptoměn v blízké budoucnosti plánují investovat.
img

Každá velká banka bude v blízké budoucnosti zvažovat kryptoměny

18.11.2021 Bývalý generální ředitel Citigroup prohlásil, že velké banky a společnosti, které se zabývají cennými papíry zvažují obchodování s kryptoměnami nebo poskytování služeb s nimi spojené do 3 let. Také doufá, že centrální banky z celého světa digitální měny přijmou.
C:\fakepath\bitcoin-3.jpg

CoinShares: Do kryptoměn šlo minulý týden rekordní množství peněz

26.10.2021 Do kryptoměnových produktů a fondů šlo minulý týden rekordních 1,5 miliardy dolarů (33,2 miliardy Kč). Uvedl to správce digitálních aktiv CoinShares. K optimismu investorů přispívá i spuštění fondů ETF, které se zaměřují na futures na bitcoiny.
img

Bitcoinový boom v Austrálii

20.09.2021 Podle aktuálních zpráv z australské kryptoměnové burzy jsou investice do kryptoměn v Austrálii stále oblíbenější. Nárůst kupování a obchodování s kryptoměnami byl zaznamenán i u lidí starších 65 let.
C:\fakepath\bitcoin.jpg

Nejrozšířenější digitální měna bitcoin zažívá vzestupy i pády

07.09.2021 Základní údaje o kybernetické měně bitcoin, která se stane dnes v Salvadoru jako v první zemi na světě oficiální národní měnou:
C:\fakepath\fca-05072021-lv-3.jpg

FCA varuje před Binance Markets a Binance Group

05.07.2021 Britský finanční regulátor Financial Conduct Authority (FCA) varuje před neregulovanou společností, která nabízí finanční služby a cílí hlavně na britské klienty. Nové varování se týká společnosti Binance Markets Limited, která je součástí společnosti Binance Group.
C:\fakepath\bitcoin4.jpg

Nejrozšířenější digitální měna bitcoin zažívá vzestupy i pády

09.06.2021 Základní údaje o kybernetické měně bitcoin, která se stala v Salvadoru jako v první zemi na světě zákonným platidlem:
C:\fakepath\ubs-10052021-lv.gif

Švýcarská banka UBS zvažuje, že klientům nabídne investice do kryptoměn

10.05.2021 Největší švýcarská banka UBS začala zvažovat, že bohatým klientům umožní investovat do digitálních měn. Po vzoru amerických investičních bank chce uspokojit rostoucí poptávku, informovala dnes agentura Bloomberg. O začlenění kryptoměn do svých portfolií uvažují mimo jiné americké investiční banky JPMorgan Chase & Co a Morgan Stanley.
C:\fakepath\bitcoin.jpg

Bitcoin zdolal další rekord, vystoupil nad 63.000 dolarů

13.04.2021 Bitcoin zdolal další rekord, před polednem se obchodoval za více než 63.000 dolarů, v přepočtu asi 1,38 milionu korun. Poté kurz této nejznámější kryptoměny světa klesl zhruba na 62.600 dolarů. Od začátku roku se hodnota bitcoinu více než zdvojnásobila, vyplývá z grafů na specializovaných webech. Bitcoin vystoupil na rekordní hodnotu den předtím, než se na trhu Nasdaq v New Yorku začne obchodovat s akciemi společnosti Coinbase Global, což je provozovatel největší kryptoměnové burzy ve Spojených státech.
img

Je kryptoměna nové zlato? Odborníci nesouhlasí!

23.03.2021 V loňském roce prudce vzrostly ceny kryptoměn, což přilákalo pozornost investorů. Někteří srovnávají investice do kryptoměn s investicí do zlata. Oba jsou to vzácné zdroje se silnou poptávkou, ale dál už se obě investice výrazně rozcházejí.
img

Investování na burze v roce 2021: Velký návod, jak začít investovat!

10.03.2021 Investování na burze je jistě lákavou formou, jak zhodnotit své peníze. Každý z nás někdy slyšel o pohádkovém bohatství, ke kterému si někteří investoři přišli investováním do akcií a cenných papírů. Dobrá zpráva je, že investování na burze je dnes díky internetu dostupné téměř pro každého. Neměli bychom ale zapomínat na to, že obchodování na burze je rizikové.
C:\fakepath\bitcoin3.jpg

Bitcoin dál prudce zdražuje, překonal 48.000 USD

09.02.2021 Cena bitcoinu se dál prudce zvyšuje, nejznámější kryptoměna se vyšplhala na další rekord nad 48.000 dolarů (1,02 milionu Kč) a za den si připsala více než 20 procent. K růstu notně přispívá pondělní oznámení americké společnosti Tesla, že nakoupila bitcoiny za 1,5 miliardy dolarů (31,9 miliardy Kč) a že začne digitální měnu přijímat i jako úhradu za své automobily. Výrazně se zvyšují také investice do kryptoměnových fondů a zvláště pak do digitální měny ethereum.
img

Bitcoin dnes prvně v historii zdražil nad 41 tisíc dolarů za kus, veze se na „modré vlně“ v USA. Kryptoměně svědčí vítězství demokratů ve volbách do Senátu amerického Kongresu

08.01.2021 Tržní kapitalizace celého trhu s kryptoměnami včera poprvé v historii přesáhla úroveň jednoho bilionu dolarů. Bitcoin sám už se dnes poprvé v historii obchodoval za více než 41 tisíc dolarů, v korunovém vyjádření až takřka na 885 tisíc korun, jak plyne z údajů společností Morningstar a Coindesk. Přitom cena kryptoměny citelně rostla v době středečního útoku Trumpových příznivců na washingtonský Kapitol.
img

Bitcoin dnes večer prvně v historii zdražil nad 40 tisíc dolarů za kus, veze se na „modré vlně“ v USA. Kryptoměně svědčí vítězství demokratů ve volbách do Senátu amerického Kongresu

07.01.2021 Tržní kapitalizace celého trhu s kryptoměnami dnes poprvé v historii přesáhla úroveň jednoho bilionu dolarů. Bitcoin sám už se dnes v podvečer poprvé v historii obchodoval za více než 40 tisíc dolarů, v korunovém vyjádření až takřka za 860 tisíc korun, jak plyne z údajů společností Morningstar a Coindesk. Přitom cena kryptoměny citelně rostla v době včerejšího útoku Trumpových příznivců na washingtonský Kapitol.
img

Bitcoin dnes prvně v historii zdražil nad 800 tisíc korun za kus. Jeho cena citelně rostla v době útoku Trumpových příznivců na washingtonský Kapitol

07.01.2021 Tržní kapitalizace celého trhu s kryptoměnami dnes poprvé v historii přesáhla úroveň jednoho bilionu dolarů. Bitcoin sám už se dnes obchodoval i za více než 800 tisíc korun, přičemž cena citelně rostla v době útoku Trumpových příznivců na washingtonský Kapitol.
C:\fakepath\Kryptoměny.jpg

S&P Dow Jones Indices začne sestavovat indexy pro kryptoměny

03.12.2020 Společnost S&P Dow Jones Indices začne v příštím roce sestavovat indexy pro kryptoměny. Stala se tak dalším finančním podnikem, který vstupuje do oblasti digitálních měn, informovala dnes agentura Reuters. Společnost S&P Dow Jones Indices je známá zejména díky svým americkým akciovým indexům S&P 500 a Dow Jones.
C:\fakepath\krypto.jpg

Jak a jak moc diverzifikovat své portfolio kryptoměn?

28.06.2020 Před nedávnem jsem narazil na citát Warrena Buffetta, ve kterém se vyjadřoval k přílišné diverzifikaci portfolia. Napadlo mě se tedy se sama sebe zeptat, co by řekl na diverzifikaci kryptoměnového portfolia? Pravidla znám velmi dobře. Četl jsem o tom nesčetněkrát. Tak proč bych se o svých železných poznatcích v tomto textu nepodělil.
img

Kdo před půl rokem nakoupil bitcoiny, může je dnes prodat za více než dvojnásobek

12.06.2019 Cena bitcoinu v korunách za poslední půlrok vzrostla na více jak dvojnásobnou hodnotu. Rozdíl mezi cenou ze začátku prosince 2018 a cenou ze začátku června 2019 činí 127 %. Kdo začátkem prosince nakoupil a nyní prodává, získá tak více než dvojnásobek vložených peněz. Zájem o investice do kryptoměn navíc mezi Čechy dle našich údajů stoupá. V České republice také funguje téměř 40 Bitcoinmatů společnosti WBTCB, které přeměňují vložené peníze na bitcoiny a obráceně.
C:\fakepath\FSMA-13052019-LV-4.jpg

FSMA varuje před několika podvodnými službami

13.05.2019 Belgický finanční regulátor finančních trhů Financial Services and Markets Authority (FSMA) přidal na svou černou listinu několik neregulovaných investičních služeb, které nabízí investice do kryptoměn, a navíc slibují rychlé zisky.
img

Průzkum: čeští mileniálové už méně důvěřují kryptoměnám

07.03.2019 Po roce zopakovaný průzkum české populace ve věku od 18 do 38 let, tzv. mileniálů, ukázal, že meziročně výrazně poklesl zájem o investice do kryptoměn. Zatímco vloni kupovalo kryptoměny 16 % z mladé populace, která investuje, letos tak odpovědělo jen 9 % respondentů. Rovněž tak opadá zájem o budoucí investici do kryptoměn – zvažuje ji necelých 8 % respondentů, přičemž na jaře 2018 tento záměr mělo přes 11 % mladých. Vyplývá to z průzkumu agentury Ipsos pro brokerskou společnost xPartners, který byl realizován koncem února tohoto roku na reprezentativním vzorku mladé populace (výběr hlavních výsledků v příloze).
C:\fakepath\Bitcoin2.jpg

Obchodujte s kryptoměnami

25.06.2018 Kryptoměna je decentralizovaná měna fungující v digitálním prostředí, které bylo vytvořeno tak, aby v něm mohly probíhat transakce po celém světě a vytvořila se tak zcela univerzální měna. Pomocí kryptoměn lze odesílat a také přijímat platební prostředky, stejně jednoduše jako například mailové zprávy. Značnou výhodou digitálních měn tohoto typu je, že mají ve srovnání s bankami minimální poplatky, mnohem kratší transakční časy a vše se odehrává bez účasti jakéhokoliv zprostředkovatele.
C:\fakepath\TOP5-27022018-LV-14.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

27.02.2018 1) Před americkým Kongresem dnes ve 14:30 SEČ bude hovořit nový šéf americké centrální banky (Fed) Jerome Powell. Jeho projev by měl naznačit, zda se udrží oživení americké měny z tříletého minima, kam dolar spadl před týdnem.
C:\fakepath\Kryptoměny.jpg

První fond v Česku umožňuje investici do kryptoměn

31.01.2018 V Česku vznikl první fond umožňující investici do virtuálních měn, tzv. kryptoměn. Kryptofond založila česká investiční skupina Comfort Finance Group CFG, která zároveň uvedla, že jde o první takový fond ve střední Evropě. Prostřednictvím fondu lze investovat do koše virtuálních měn, jako jsou bitcoin, ethereum a další. Skupina CFG to dnes oznámila na tiskové konferenci.
img

Bitcoin: 15 klíčových otázek a odpovědí

18.01.2018 Bitcoin a další virtuální měny se staly fenoménem moderního světa a pomalu způsobují revoluci v tom, jakým způsobem uvažujeme o penězích a o jejich hodnotě. Bitcoin, který původně vznikal jako akademický projekt, se během pár let dostal na první stránky snad všech investičních magazínů. Během jediného roku vzrostl o tisíce procent a zapsal se do historie jako nejvýnosnější aktivum všech dob. Měna, která nepatří žádnému státu, nepodléhá regulaci a kterou vytvořil někdo, koho se doosud nepodařilo vypátrat.
img

Bitcoin: Praktický průvodce & odpovědi na 13 zásadních otázek

18.01.2018 Bitcoin a další virtuální měny se staly fenoménem moderního světa a pomalu způsobují revoluci v tom, jakým způsobem uvažujeme o penězích a o jejich hodnotě.
Související klíčová slova: FOREX | Technická analýza | Psychologie | Money management | Bitcoin | Fundamentální analýza | Intradenní obchodování | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Finance | Peníze | Stříbro | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Equity | Inflace | EUR/USD | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | Rusko | USA | Janet Yellenová | OPEC | Obchodní plán | Měnová politika | Kanada | Austrálie | Německo | Turecko | Apple | Analytik | New York | Spekulace | ETF | Investiční fondy | Private equity | Dividendy | Poptávka | Daně | Rizika | Politika | Obchodování na burze | CFDs | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Alokace | Analýza | Zhodnocení | Transakce | Bloomberg | Bod | Broker | Burza | CBOE | CFD | CFTC | CME | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | DAX | Diverzifikace | Dluhopis | ECB | Emise | Emitent | Euro | Evropská centrální banka | FX | Fed | Finanční deriváty | Finanční trh | Foreign Exchange | Futures | Grafy | Hedge | IPO | Index DAX | Intradenní obchodník | Investice | Investiční společnost | Investor | Investování | Komodity | Koš | Kupón | Kurz | Likvidita | MT4 | Makléř | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měny | Nabídka | Nástroj | OTC | Obchodník | Obchodování s měnami | Opce | Platforma | Portfolio | Pozice | Riziko | Ropa | S&P 500 | Support | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Volatilita | Volume | Výnos | Wall Street | Warren Buffett | Zlato | Úrokové sazby | Analytici | Deriváty | Banky | EUR | USD | UBS | Dluhopisy | Obchodování | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Indexy | Investoři | Fundamenty | Fond | Ekonomie | Vývoj ceny | Aktuální kurz | Ekonom | Bitcoinová burza | BitStock | Pravděpodobnost | Zisk | Finanční instrumenty | Zkušenosti | Výsledky | Trpělivost | Contract for Difference | Investiční příležitost | Bohatství | Expirace opce | Investiční produkty | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | Investiční banka | Regulace | Mimoburzovní | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | LYNX | Satoši Nakamoto | Satoshi Nakamoto | BTC | Kybernetická měna | Internetová měna | Virtuální měna | Lukáš Kovanda | Burzy | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Komunita | Centrální bankéři | Aktivum | Index | Investiční strategie | Kupní opce | Alternativní investice | Americká burza | Analýzy | Banka | Směnárna | Bitcoin peněženka | Brokerská společnost | Brokeři | Burzovní indexy | Cena | Cena akcií | CFD kontrakty | CFD obchodování | Co je akcie | Co je bitcoin | Černá labuť | Do čeho investovat | Dolar | Dolary | Druhy akcií | Eura | Exchange | Expirace | Finanční nástroje | Finanční prostředky | Finanční služby | Fondy | Forexu | Graf | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investiční | Investiční poradenství | Investiční služby | Investiční účet | Zlaťáky | Investing | Investování do akcií | Investování na burze | Jak funguje burza | Jak investovat | Jak koupit bitcoin | Jak těžit Bitcoin | Jak zhodnotit peníze | Investujme | Kam investovat | Komodita | Komoditní | Koupit bitcoin | Kurz bitcoinu | Kurz EUR | LYNX Broker | Maďarsko | Management | Market | Markets | Měna Bitcoin | Nemovitosti | Obchodní platformy | Obchodování s opcemi | Obchodování se zlatem | PayPal | Portfolia | Praní špinavých peněz | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Rakousko | Reuters | Ropy | Směnárny | Spekulace na pokles | Švýcarská banka | Těžba bitcoinů | Transakční náklady | Trh | Volatility | Webinář | Webináře | Zkušenost | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zisky | CNBC | Buffett | Prodejní opce | Indie | Prospekt | ROCE | Sell | Commonwealth Bank | Spojené státy | Vybírání zisků | Investiční instrument | Investiční analytik | Komise | Contract | Kontrakt | Know-how | Blog | Retail | Vzdělání | Burze | Investment | Dow Jonesův index | Ernst & Young | Bank of New York Mellon | Investing.com | S&P Dow Jones Indices | BNY Mellon | Expanzivní měnová politika | Kurz EUR/USD | Podnikatel | Energie | Jak zhodnotit své peníze | BlackRock | Znalost | Přehled | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Hodnota bitcoinu | Bankovnictví | Obchodování CFDs | Futures kontrakty | Pozornost investorů | Firmy | Cenné kovy | JPMorgan Chase | Pavel Kohout | Velké banky | Akce centrálních bank | Agentura Bloomberg | Miliardy dolarů | Nervozita | Obchodní partner | Finančnictví | Propad | Kryptoměny | Cenový boom | TradingView | Citi | S&P | Guvernér | Ztráty | Finanční injekce | CySEC | Zajištění | Digitální měny | Blockchain | Ripple | Litecoin | Ethereum | Digitální měna | Elektronické peníze | Tesla | Obchodování s finančními deriváty | Kryptoměna | Kapitalizace | Bankéři | Poplatky | Rychlé zisky | Průzkum | Krize | Opatření na podporu ekonomiky | Velké zisky | FCA | Finanční ústav | Výnosy | Americké investiční banky | Institucionální investoři | Oslabování dolaru | ČTK | Obchodní pozice | Hlavní ekonom | Očekávání | Morningstar | Akcie firem | Purple Trading | WBTCB | Bitstamp | Vstup na burzu | CoinDesk | Benjamin Graham | World Gold Council | Obchodování ETF | Návratnost investic | Coinbase | Bitcoin Cash | Bitcoin (BTC) | Virtuální mince | Jack Schwager | Spekulativní investice | Trhy s kryptoměnami | Obchodování s kryptoměnami | Bitcoinové burzy | Bitcoin Gold | Investování do kryptoměn | Obchodování Bitcoin | Obchodování Bitcoinu | Obchodování kryptoměn | Alternativní měny | Cena Etherea | Digitální zlato | Obchodování s termínovými kontrakty | Obchodování s bitcoinem | Jerome Powell | Coinmarketcap | Bitcoin futures | Altcoin | xPartners | Investiční nástroj | Kraken | ETH | NEO | Investice do bitcoinu | Světová kybernetická měna | Mineři | Inteligentní investor | Binance | Kryptoměna ethereum | Štěpán Hájek | Služby spojené s kryptoměnami | Nové kryptoměny | Comfort Finance Group CFG | Skupina CFG | CFG | Kryptofond | Jan Záhumenský | Manažer Kryptofondu | Coinmap.org | Česká investiční skupina | Investovat do koše virtuálních měn | Fond umožňující investici do virtuálních měn | Crypto | Tether | Pokles bitcoinu | Ceny lithia | Craig Wright | Tvůrce bitcoinu | Altcoiny | Drobní investoři | Investování s LYNX | Kryptoměnové burzy | Cena bitcoinu | Obchodování Futures | Začít investovat | LYNX webinář | Investování do ETF | Krypto | Bitcoiny | Krypto zpravodajství | Situace kryptoměn | Hackerské útoky | Financial Conduct Authority (FCA) | Ether | I-Trader | Expobank | Expobank CZ | Mileniálové | Trh s kryptoměnami | Vývoj ceny bitcoinu | Největší kryptoměna | Konzultační společnosti | Nejznámější kryptoměna | Ceny kryptoměn | Systém bitcoinu | Software pro těžbu | Obchodovat s akciemi | DBS | Fundamentální analýza akcií | Profesionální trader | Hodnotové investování | Finanční produkty | Slabší dolar | Bears Market | BTC Kingdom | Directo Invest | Maison du Coins | Novoplacement | Ripae Homine | Tribely Limited | Nejznámější kryptoměny | Jak na obchodování | Digitální měna bitcoin | Bitcoin a další kryptoměny | Akcie klesají | Zájem o bitcoiny | Token | Americké společnosti | Ponziho schéma | CoinShares | Svět investování | Výkonný ředitel | Digitální aktiva | Transakce s kryptoměnami | Denní graf | Vlastní akcie | Přístup k investování | Investování na Forexu | Obchodujte | Banka Goldman Sachs | Trinity Bank | Platební společnost | Káva | Kryptoměnová burza | Trinity | Objem | Bílý dům | Jak začít investovat | Předseda představenstva | Firma | Technické analýzy | Růst cen | Studie | Generální ředitel | Příliv investic | Lagardeová | Miliardy | Technologie blockchainu | Martin Stránský | Too Big to Fail | Objem obchodů s kryptoměnami | Průmysl | Na burze | CBDC | Visa | Rozvoj | Nejistoty | Cenové formace | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Obchodujte přes LYNX | Kontrakty | Prohlášení | Jaderné elektrárny | Temelín | Úroky | Měnové politiky | Důchod | Předseda | Uchovatel hodnoty | Americké centrální banky | Šperky | Nabídka a poptávka | Regulátoři | Ředitelka | MasterCard | NERV | Demokratické strany | Hospodaření | Návratnost | Inovace | Analýza společnosti | Budoucnost | Podnik | Kryptoměny bitcoin | Komunikace | Prezident | Trhy | Banka UBS | Financial Conduct Authority | Finanční regulátor | Britský finanční regulátor | Situace | Ceny Bitcoinu | Vstupy | Výstupy | Přijmout ztrátu | Obchody | Výdaje | Švýcarská banka UBS | Převody peněz | Taleb | Rozhodování | Prodávající | Politika centrálních bank | Výrobce elektromobilů | Kukuřice | Bez rizika | Obchodní myšlenky | Vývoj | Guru | Výkyvy | Mince | Největší pády | Spotřebitelé | Historie | JPMorgan Chase & Co | Období finanční krize | Algoritmy | Kongres | Demokraté | Investiční banka Goldman Sachs | Ministryně financí | Další růst | Růst | Výhody obchodování | Ekonomiky | Vzdělávací webináře | Organizace | Podíl na trhu | Údaje | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Výpadky | Jiří Makovský | Majitel | Purple Trading Štěpán Hájek | Grayscale | Binance Coin | Bitcoin dnes | Tweet | Růst zadlužení | Zadlužení | Spekulovat | Zhodnotit své peníze | Manažeři | Spoluzakladatel | Investovat peníze | JDE | Unie | ČR | Soubor pravidel | Býčí trend | Poptávka po zlatě | Cardano | Portfolio kryptoměn | Druhá největší kryptoměna | Hospodaření firmy | Ceny | Důvěra | Slabý dolar | Bitstock.com | Odborníci | Největší finanční trh | Největší finanční trh na světě | Biden | Česká republika | Množství peněz | Digitální převody peněz | Indexy pro kryptoměny | Sestavování kryptoměnových indexů | Coinbase Global | IPO společnosti | Emise dluhopisů | Netěžař | Australský podnikatel | Existence bitcoinu | A Peer-to-Peer Electronic Cash System | P2P | Peer-to-peer | Nejrozšířenější digitální měna | Růst ceny | Modrá vlna | Společnost Tesla | Evropské centrální banky | Růst ceny Bitcoinu | Oznámení Tesly | BlockTower | Michael Bucella | BlockTower Michael Bucella | Investment Institute | Ben Powell | BlackRock Ben Powell | Příliv investic do kryptoměnových fondů | CME v Chicagu | Objem kryptoaktiv | Investice do kryptoměnových fondů | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Market Wizards | Zrádná nahodilost | Nassim Nicholas Taleb | Dlouhodobý investor | Vstup Coinbase na burzu | Distribuované účetní knihy | Pohyb ceny | Umění | Jesse Powell | Přední bitcoinové burzy | Používání kryptoměn | COIN | Produkty odvozené od ceny bitcoinu | Těžaři | Dlouhodobé obchody | Přístup k riziku | Nayib Bukele | Příležitosti | Hodně peněz | Další kryptoměny | Rozhodnutí Číny | Programátor | Největší kryptoměnové burzy | Nicholas Taleb | Binance Group | Binance Markets Limited | Binance Markets | Deriváty kryptoměn | Akciový trh Nasdaq | Boom | Americká ministryně financí | Společnosti | Prezident Nayib Bukele | Opatření | Laszlo Hanyecz | Solana | Zájem o kryptoměny | Bitcoinový boom | ProShares | Spuštění fondu | Správce digitálních aktiv | Spuštění fondů ETF | ProShares Bitcoin Strategy ETF | Valkyrie Bitcoin Strategy ETF | Kryptoměnový průmysl | Paxful | Ray Youssef | Přístup ke kryptoměnám | Společnost | Investovat do kryptoměn
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | FXstreet | Euro

Předchozí klíčová slova

Investice do fondu
Investice do fondů
Investice do ICO
Investice do infrastruktury
Investice do kaváren
Investice do kávového ETF
Investice do kávy
Investice do kobaltu
Investice do komodit
Investice do konopí

Následující klíčová slova

Investice do kryptoměnových fondů
Investice do lithia
Investice do marihuany
Investice do měn
Investice do nemovitostí
Investice do orné půdy
Investice do palladia
Investice do platiny
Investice do podílových fondů
Investice do podnikání
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
InstaMarkets
Potvrďte prosím... Zavřít