Čtvrtek 15. duben 2021 01:50
reklama
Admiral Markets na Admirals
reklama
Dukascopy
reklama
Dukascopy

Klíčová slova - Odborníci

C:\fakepath\Nemecko3.jpg

Důvěra investorů v německou ekonomiku nečekaně klesla

13.04.2021 Důvěra investorů a analytiků v německou ekonomiku v dubnu nečekaně klesla a snížila se poprvé od loňského listopadu. Investoři se obávají dalšího zpřísnění pandemických opatření, které by snížilo soukromou spotřebu. Vyplývá to z průzkumu, jehož výsledky dnes zveřejnil institut ZEW.
img

Je kryptoměna nové zlato? Odborníci nesouhlasí!

23.03.2021 V loňském roce prudce vzrostly ceny kryptoměn, což přilákalo pozornost investorů. Někteří srovnávají investice do kryptoměn s investicí do zlata. Oba jsou to vzácné zdroje se silnou poptávkou, ale dál už se obě investice výrazně rozcházejí.
img

Země s ženami v politice často zvládají covid lépe, v Česku je jich ale skoro nejméně v EU. Ani s ženami v managementu to v ČR není žádná sláva

07.03.2021 Ženy obsazují v EU přesně třetinu křesel v jednotlivých národních parlamentech členských zemí. Vyplývá to z údajů, které dnes zveřejnil Eurostat. V manažerských pozicích firem a podniků pak obsazují 34 míst.
img

Nezavírejme průmysl, virus to úplně nezastaví, raději testujme

01.03.2021 Dynamika šíření nákazy onemocněním covid-19 rozhodně není příznivá a v příštích dnech se bude dále zhoršovat. Na pořadu dne tak jistě nepřetržitě bude otázka totálního ekonomického lockdownu, tj. zavření průmyslu a velkých firem.
img

NERV dnes odmítl ekonomický lockdown, firmy a podniky opatření důsledně dodržují a představují v souhrnu i důležitou platformu pro testování

25.02.2021 Většina členů Národní ekonomické rady vlády (NERV) na dnešním večerním jednání s vládními představiteli v čele s premiérem Andrejem Babišem odmítla zpřísnění ekonomického lockdownu. Neztotožňuje se s myšlenkou dalšího omezení nyní běžících provozů a výrobních podniků. Podniky a firmy podle převažujícího názoru členů NERV dodržují protipandemická opatření důsledněji, než je tomu mnohde mimo ně. NERV neodmítá zpřísnění v sociální oblasti, která však tedy nemají mít nepříznivý dopad ekonomický. Podniky a firmy totiž nejen značně přispívají k celkovému ekonomickému výkonu země, ale rovněž představují fungující platformu pro provádění rychlotestů, čímž doplňují roli státu v procesu testování.
C:\\fakepath\\ropa7.jpg

Komodity: Ropa zdražuje, mrazivé počasí omezuje těžbu v Texasu

17.02.2021 Ceny ropy se dnes zvyšují, protože mrazivé počasí omezuje těžbu v americkém Texasu. Zdražování ropy nicméně zmírnila zpráva o tom, že Saúdská Arábie plánuje v příštích měsících zvýšit těžbu.
C:\fakepath\predikce-11022021.png

Je predikcia 100 000 USD za Bitcoin do konca 2021 málo?

11.02.2021 Už v predošlom článku o Tesle sme spomínali, že to, že táto spoločnosť kúpila BTC, je iba začiatkom. A určite to tak je, pretože odborníci nielen z finančného sektora, ale celkovo zo sveta biznisu či podnikania sa stále viac a viac začínajú pozerať na to, aké ďalšie spoločnosti by mohli do kryptomien investovať a čo by to mohlo pre celý trh znamenať. S tým sa samozrejme spája aj niekoľko zaujímavých predikcii o tom, ako vysoko by sa mohla dostať najväčšia kryptomena z pohľadu ceny. Zaujímavé pritom je, že analytici z rôznych oblastí sa zhodujú na jednom konkrétnom (a poriadne vysokom) odhade.
C:\fakepath\krypto-04022021-1.png

Štartuje Bitcoin na 50 000 USD alebo je už v korekcii?

04.02.2021 Dnes sa pozrieme opäť na kryptomeny a to konkrétne hneď na tú najväčšiu kryptomeny ktorou je Bitcoin.
C:\fakepath\ceska koruna-2.jpg

Česká ekonomika se loni propadla nejvíce za dobu samostatné ČR

02.02.2021 Česká ekonomika se loni propadla nejvýrazněji za dobu samostatné České republiky. Hrubý domácí produkt (HDP) klesl o 5,6 procenta, zatímco předtím šest let v řadě rostl. Vyplývá to z předběžného odhadu HDP, který dnes zveřejnil Český statistický úřad (ČSÚ). Za samotné čtvrté čtvrtletí loňského roku se HDP snížil o pět procent, mezičtvrtletně stoupl o 0,3 procenta. Vývoj hospodářství loni poznamenala omezení obchodu, služeb či pohybu zaváděná státem od března kvůli epidemii nemoci covid-19.
C:\fakepath\trader-13112020.jpg

Jak mít to pravé nastavení mysli pro trading

29.01.2021 Psychologie obchodování může znít jako smyšlený termín, ale mnoho zkušených traderů vám potvrdí, že je to velmi reálná věc. Finanční trh nemusí mít emoce, ale vy jako člověk ano. Klíčem k pochopení je, že emoce mohou mít velmi skutečný dopad na to, jak se tržní ceny pohybují. Pokud chcete mít dlouhodobou kariéru obchodníka, musíte se naučit zůstat v klidu během svých obchodů a vyhnout se emocionálním chybám. Jak tedy udržet své emoce pod kontrolou, abyste dokázali lépe přistupovat k obchodům? Musíte si vypěstovat správné myšlení.
img

JP Morgan podporuje zvěsti o nákupu společnosti Cellnex

19.01.2021 Trhy se již nějakou dobu zajímaly o možnost, že by American Tower mohla koupit společnost Cellnex, která se specializuje na správu telekomunikačních věží. Někteří odborníci z JP Morgan nyní naznačují, že existuje s největší pravděpodobností k této koupi dojde.
C:\fakepath\obr7.JPG

Konsenzus predpovedí: Čo vidia odborníci v roku 2021

19.01.2021 Vytváranie predpovedí je v najlepších časoch zložitá záležitosť, ale hlavne po takom prevrate. Aj tak to nezabránilo ľuďom v tom, aby vyskúšali čítanie krištáľovej gule. Neistota vytvára väčšie pokušenie, aby sme sa pokúsili predpovedať rok dopredu.
img

Vývoj ceny zlata v roce 2021– dočkáme se rekordního růstu?

13.01.2021 Rok 2020 byl pro vývoj ceny zlata více než příznivý. Cenný kov dosáhl za poslední rok svého historického maxima a opět nám ukázal, jak jeho cena dokáže působivě růst. Kurz zlata jistě ovlivnila i pandemie koronaviru a celková nejistota na finančních trzích v minulém roce. Ke zlatu se investoři obrací zejména v dobách nejistoty.
img

Jak nepřijít o majetek v roce 2021?

10.01.2021 Minulý rok jsme byli svědky skokové změny v globální ekonomice. V souvislosti s pandemií covid-19 přišel nevídaný pokles, který byl výrazně hlubší a delší než při poslední velké globální krizi v letech 2008 až 2009. Takový vývoj výrazně zvyšuje investiční riziko. Kam bychom tedy měli investovat, abychom ochránili svůj majetek?
img

Šokující předpovědi Saxo Bank pro rok 2021

08.12.2020 Saxo Bank dnes zveřejnila svou dlouho očekávanou publikaci 10 Outrageous Predictions for 2021 (10 šokujících předpovědí pro rok 2021), předkládající 10 scénářů, které se na první pohled jeví nepravděpodobně, zároveň nejsou nereálné. V případě, že by se tyto předpovědi opravdu naplnily, mohly by pořádně rozvířit finanční trhy.
img

Rok 2020 – rekordní rok pro zlato

08.12.2020 Rok 2020 se zapíše do historie především díky světové pandemii, která ovlivnila život na celém světě. Nejenom pro zlato, ale i pro ostatní drahé kovy, to byl dramatický rok. Cena zlata se v srpnu podívala na historické maximum a odborníci očekávají, že budou zdolány další rekordy. Jaké klíčové události byly hybatelem poptávky po zlatě a jeho ceny v průběhu celého roku 2020?
C:\fakepath\ropa7.jpg

Ropa výrazně zdražuje. Čeká se, že OPEC+ prodlouží snížení těžby

02.12.2020 Ropa výrazně zdražuje. Cena severomořské ropy Brent i americké lehké ropy WTI dnes stoupla o více než dolar. Odborníci očekávají, že Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) a její spojenci udrží i po nástupu ledna omezení těžby.
C:\fakepath\OBR2.JPG

Týchto 6 silných signálov odhaľuje budúce smerovanie finančných trhov (časť 1.)

24.11.2020 Informačný vek nás každý deň bombarduje obrovským množstvom dát. Odborníci teraz odhadujú, že existuje 40-krát viac bajtov údajov, ako je hviezd v celom pozorovateľnom vesmíre. A rovnako ako vesmír, aj naša datasféra sa rýchlo rozširuje - a každých pár rokov sa v skutočnosti vytvorí viac nových údajov ako za všetky predchádzajúce roky ľudskej histórie dokopy.
img

Indie kvůli špatné kvalitě vzduchu pozastavila činnost podniků

11.11.2020 Indické úřady dnes nařídily zastavit provoz v některých stavebních a průmyslových podnicích, aby zabránily dalšímu znečištění ovzduší. V hlavním městě Dillí dosahují hodnoty znečištění rekordních výšek, další zhoršení se očekává o víkendu, o hinduistickém svátku díválí.
C:\fakepath\nemecko.jpg

Důvěra investorů v německou ekonomiku kvůli koronaviru klesla

10.11.2020 Důvěra investorů a analytiků v německou ekonomiku v listopadu klesla více, než se čekalo. Druhá vlna koronaviru a částečně uzavření ekonomiky s cílem zastavit šíření nemoci zvýšily nejistotu ohledně dalšího výhledu největší evropské ekonomiky. Vyplývá to z průzkumu, jehož výsledky dnes zveřejnil institut ZEW.
img

Živnostníci i firmy si budou moci letošní „home office“ odečíst z daní – ale jak? Předmětem dohadů může být i to, kterou část toaletního papíru doma používají v „pracovní době“…

25.10.2020 Příští rok čeká finanční úřady po celé České republice těžká zkouška. Něco, s čím se doposud nikdy nesetkaly. Budou muset posoudit, do jaké míry si daný živnostník či firma mohou ulevit od daně z toho titulu, že po podstatnou část letoška mnozí uplatňují – musí uplatňovat – práci z domova, tedy takzvaný „home office“.
C:\fakepath\tesla.jpg

Automobilce Tesla stoupl zisk o 131 procent na 331 milionů dolarů

22.10.2020 Americkému výrobci elektromobilů Tesla ve třetím čtvrtletí stoupl čistý zisk o 131 procent na 331 milionů dolarů (7,6 miliardy Kč). Za kvartál Tesla dodala rekordních 139.300 automobilů.
img

Evropa hlásí další rekordy, USA mají už přes 8 milionů nakažených

16.10.2020  V Německu za poslední den přibylo 7334 nově nakažených koronavirem, což je nejvíce od začátku pandemie. Přírůstek případů nákazy na Slovensku ve čtvrtek poprvé překonal hranici 2000. Rekordní denní nárůsty nakažených ohlásily také Rusko, Ukrajina či Polsko. Počet dosud zaznamenaných případů nákazy v USA překonal hranici osmi milionů, mrtvých je přes 217.000.
C:\fakepath\auta.jpg

Prodej aut v Číně v září vzrostl o 13 procent, roste už půl roku

13.10.2020 Prodej osobních a nákladních aut v Číně se v září zvýšil meziročně o 12,8 procenta na 2,57 milionu a vzrostl už šestý měsíc za sebou. Zpráva, kterou dnes zveřejnilo čínské sdružení výrobců aut CAAM potvrzuje, že největší automobilový trh světa se dostává ze dna, na které se propadl v době koronavirových omezení. Od začátku letošního roku je ale prodej meziročně stále nižší - za devět měsíců klesl o 6,9 procenta na 17,12 milionu vozů.
img

Argentina povolila geneticky modifikovanou pšenici HB4

09.10.2020 „Geneticky modifikované plodiny zažívají velký rozmach, protože jejich pěstování je výnosnější než u standardních typů plodin. Na evropském trhu se běžně setkáváme s geneticky modifikovanou kukuřicí, sójou či řepkou,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Očima Steena Jakobsena: Pozor na dopady vývoje ve tvaru K

06.10.2020 Proč právě písmeno K definuje společnost, ekonomiku, politiku i trhy? Jak tento nový makroekonomický model ovlivňuje tvorbu portfolia do budoucna? To vše se vám pokusí ve svém komentáři zodpovědět Steen Jakobsen.
C:\fakepath\cina2.jpg

Bloomberg: Jsou baterie obchodní válkou, kterou už Čína vyhrála?

24.09.2020 Příští léto by z výrobní linky v továrně na lithium-iontové baterie v americkém Endicottu měly začít sjíždět tisíce dobíjecích bateriových článků. Závod, který provozuje konsorcium malých firem nazvané Imperium3 New York LLC, bude příští rok jediným novým výrobním závodem tohoto typu v USA a bude dodávat baterie zákazníkům v obranném či dopravním průmyslu i v dalších odvětvích. S počáteční roční kapacitou produkce článků odpovídající jedné gigawatthodině, což v průměru stačí zhruba pro 19.000 elektrických aut, je kapacita závodu v Endicottu zlomkem toho, co budou vyrábět konkurenti ve světě.
C:\fakepath\forex-trader2.jpg

Proč na forexu záleží na vašem psychickém rozpoložení?

19.09.2020 Pokud jste již někdy alespoň narazili na forexový trh, pravděpodobně již víte, že se jedná o zdaleka největší finanční trh na světě co do objemu realizovaných obchodů. Pravděpodobně také víte, že na forexu nejsou žádné zvláštní bariéry vstupu a obchodovat tak může prakticky kdokoliv. Obchodování na forexu má však svá rizika. Pokud již nějakou dobu studujete informace o forexu, uřčitě jste již četli rady odborníků, kteří tvrdí, že abyste byli schopni na forexu efektivně riskovat vaše prostředky, musíte se zaměřit na duševní a psychologickou přípravu. Tomuto tématu se bude věnovat dnešní příspěvek.
img

Rychlé shrnutí

18.09.2020 Americké indexy zakončily čtvrteční seanci níže. Dow Jones odepsal 0.5 %, zatímco S&P 500 klesl o 0.8 % a Nasdaq o 1.3 %.
C:\fakepath\Německo.jpg

Důvěra investorů v německou ekonomiku v září překvapivě vzrostla

15.09.2020 Důvěra investorů a analytiků v budoucí vývoj německé ekonomiky překvapivě vzrostla. Ukázaly to výsledky průzkumu, které dnes zveřejnil institut ZEW. Ten z dat vyvozuje důvěru v oživení německého hospodářství navzdory novým případům nákazy koronavirem a komplikacím spojeným s brexitem.
C:\fakepath\Kuba-peso.jpg

Kuba prý plánuje první oficiální devalvaci pesa od roku 1959

11.09.2020 Kuba bude brzy devalvovat směnný kurz domácí měny peso vůči americkému dolaru. Učiní tak poprvé od revoluce v roce 1959. Uvedla to agentura Reuters s odvoláním na tři informované zdroje.
img

Trhy se propadly, když subjekt vakcíny onemocněl

10.09.2020 Společnost AstraZeneca - lídr v soutěži o vývoje vakcíny proti koronaviru - zastavila proces poté, co jeden z testovaných subjektů onemocněl možnou nežádoucí reakcí na experimentální vakcínu Covid-19. Zpoždění ve vývoji způsobí obavy mnoha obchodníkům a investorům.
Související klíčová slova: Technická analýza | Psychologie | Money management | Bitcoin | Kvantitativní uvolňování | Nový Zéland | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Finance | Peníze | Stříbro | Korelace | Equity | Inflace | OECD | EUR/USD | Nasdaq | Dow Jones | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | OPEC | Koruna | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Fibonacci | Forexový trh | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Polsko | Španělsko | Apple | Kypr | Analytik | New York | Ceny ropy | Ropa Brent | Ropa WTI | Česká koruna | ETF | Private equity | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Lehman Brothers | Daně | Rizika | Politika | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Obchodní komora | Důvěra investorů | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Akcie | Aktiva | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Bank of England | Benchmark | Bloomberg | Bod | Broker | Bull | Běžný výnos | CEO | CFD | Centrální banky | Garance | Certifikáty | DAX | Demo účet | Devalvace | Dolarový index | ECB | Ekonomika | Euro | Fed | Finanční trh | Finanční trhy | Futures | Hedge Fund | Hedge | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Intradenní obchodník | Investice | Investiční riziko | Investor | Investování | Japonský jen | Komodity | Korekce | Kurz | Long | Low | MACD | MT4 | Margin | Risk | MetaTrader | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měny | Nabídka | Nástroj | Obchodník | Obligace | Opce | Portfolio | Pozice | Rally | Realizace zisku | Rezistence | Riziko | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Long Term | Směnný kurz | Spread | Support | Pokladniční poukázky | Tištění peněz | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uptrend | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Wall Street | Zastavení ztrát | Zlato | Švýcarský frank | Časový rámec | Úrokové sazby | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | GBP | Obchodování | Obchodování na forexu | Evropa | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Německá ekonomika | Investiční příležitosti | Americký prezident | XTB | Saxo Bank | Admiral Markets | Indexy | OSN | Americká lehká ropa | PBOC | Investoři | Produkce ropy | Blue chips | Fond | EU | Vývoj ceny | Ekonom | Myšlení | Drahé kovy | Zisk | Kurz eura | Zkušenosti | Výsledky | Chamtivost | Emoce | Bohatství | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | Regulace | Investiční společnosti | Investovat | Makro | Eurostat | Český statistický úřad | Obchodní seance | Facebook | LYNX | BTC | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Žlutý kov | Zásoby ropy | Dukascopy | Wall Street Journal | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Praxe | Aktivum | Index | Odpor | Volatilní | Aktuální cena zlata | Aktuální graf zlata | Alternativní investice | Analýzy | Banka | Brent | Cena | Ceny dolaru | Ceny stříbra | Ceny zlata | Česká ekonomika | České koruny | Dlouhodobý vývoj ceny zlata | Dolar | Dolary | Dukascopy Europe | Ekonomika USA | ETF fondy | Eura | Finanční prostředky | Fondy | Forexu | Frank | Fyzické zlato | Graf | Graf ceny zlata | Graf zlata | Hang Seng | Hodnota zlata | Hrubý domácí produkt | Index S&P 500 | Indikátor MACD | Instrumenty | Investice do nemovitostí | Investice do zlata | Investiční | Investiční nástroje | Investiční poradenství | Zlaťáky | Investování do zlata | Investovat do zlata | Jak investovat | Jak investovat do zlata | JP Morgan | Kapitálové trhy | Komodita | Komoditní | Kurz EUR | Kurz eura k dolaru | Kurz zlata | Kurzy | Maďarsko | Management | Manuál | Market | Markets | MetaTrader 5 | Nákup akcií | Nejdůležitější události roku | Největší ekonomika světa | Nemovitosti | Obchodování se zlatem | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Prognóza | Psychologie obchodování | Pšenice | Reuters | Ropy | Řízení rizik | Řízení rizika | Signály | Směnné kurzy | Směnný kurz eura | Státní dluh | Stochastický | Trh | Twitter | Unce zlata | Volatility | Volkswagen | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny ropy Brent | Vývoj ceny zlata | WTI | Země EU | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zisky | Tradeři | Obchodní pravidla | ZEW | EIA | Put | Indie | Intermediate | Ministerstvo financí | ROCE | Spojené státy | West Texas Intermediate (WTI) | Hrubý domácí produkt (HDP) | Tržby | Zaměstnanost | Bod zlomu | Světové ekonomiky | WebTrader | Volby | Retail | Vzdělání | Frustrace | Burze | Currency | DPA | Institut ZEW | CNN | Microsoft | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Barrick Gold | Šéfka Fedu | Bezpečné měny | Kurz EUR/USD | Brazílie | Úspěch | Podnikatel | Živnostník | Podnikání | Jak investovat do komodit | Dlouhé pozice | Komoditní stratég | Yahoo Finance | Plodiny | Energie | Severomořská ropa | Podnikatelé | Globální akciové trhy | Přehled | Volby v USA | Agentura Reuters | Úřad pro energetické informace (EIA) | Vývoj ceny ropy WTI | Nejistota na finančních trzích | Pozornost investorů | Index důvěry | Firmy | Akcie těžařských společností | Algoritmus | Globální ekonomiky | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Vládní dluhopisy | Nervozita | Světové centrální banky | Propad | Kurz domácí měny | Kryptoměny | Severomořská ropa Brent | S&P | Ztráty | Pokles výnosů | Americké indexy | Historická minima | Nejistota | Analytik Komerční banky | Saúdská Arábie | Prodej aut | Zajištění | Blockchain | Digitální měna | Tesla | Zahraniční firmy | Kryptoměna | Kapitalizace | Steen Jakobsen | Výhled | Poplatky | Držení akcií | Mzdy | Predikce | Bankovní systém | Krize | Investiční rozhodnutí | Výnosy | Americká vláda | Americký index S&P 500 | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | ČTK | Monopoly | Obchodování forexu | Aktuální cena | Konsenzus | Pokles ekonomiky | Americké zásoby ropy | Hlavní ekonom | Norsko | Dánsko | Očekávání | Informace o forexu | Obchodovat na forexu | Tržní kapitalizace společnosti | BHS | René Remšík | World Gold Council | Spekulativní investice | Jan Dvořák | Trh kryptoměn | LYNX Trading | Investice do bitcoinu | Kodak | Nové kryptoměny | Investice do kryptoměn | Lithium | Kobalt | Saxo | FinTech | Bitcoiny | Kartel OPEC | OPEC+ | Podniky | Čínské měny | Graf vývoje | Akcie společnosti | Fond kvalifikovaných investorů | Americký dolarový index | Profesionální obchodník | Předpovědi Saxo Bank | Christopher Dembik | Zvýšení mezd | Dopady na ekonomiku | Ceny kryptoměn | Refinitiv | Čínské firmy | Majetek | Analytici společnosti | The Wall Street Journal | Nemovitostní trh | Ropný kartel | Zpomalení světové ekonomiky | Makroekonomické strategie | Rekordní růst | Konopné akcie | Investice do marihuany | Rozdílové smlouvy | Statistický úřad | Akciový stratég | Růst americké ekonomiky | Splácení dluhu | CNY | Akcie klesají | Záporné sazby | Obchodní nápady | Akcie a ETF | Pokles dolaru | Růst ceny zlata | Výnosové křivky | Výkonný ředitel | Štěpán Křeček | Situace na trzích | Recese v USA | AMZN | Růst mezd | Nárůst cen ropy | Obchodování jedním kliknutím | ESG | Jak se stát lepším investorem | Nízké daně | Největší ekonomika | Druhá největší ekonomika světa | Druhá největší ekonomika | Obchodujte | Trinity Bank | McKinsey | Alipay | Automobilky | Čistý zisk | KOSPI | Prezident Donald Trump | Peter Garnry | Trinity | Objem | Ropný kartel OPEC | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Obchod | Německý průmysl | Myšlenka | Achim Wambach | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | Americká lehká ropa WTI | ČSÚ | Lukáš Jankovský | Předseda představenstva | Firma | Technické analýzy | Růst cen | Produkty obchodované s finanční pákou | Bilance | Jakub Kraľovanský | Důchodový systém | Vývoj trhu | PSA | Skupina OPEC+ | Největší pokles | Ukrajina | Amazon | Miliardy | Technologie blockchainu | Trendová linie | Rostoucí trendová linie | Domácí měny | Domácí poptávka | Konkurenti | Financovat | Omezení těžby | Předpovědi | Šokující předpovědi | Predikce vývoje | Technologický sektor | Průmysl | Nastavení mysli | Investovat v roce 2020 | Na burze | Drahý kov | Gabriel Štefaňák | General Motors | Rozvoj | Stavebnictví | Klíčový support | Zdražování | Problémy | Důvěra investorů v německou ekonomiku | Cvičení | Ekonomická recese | Prognózy | Nejistoty | Soukromý sektor | Nálada | Prohlášení | Yahoo | Moskva | Newmont Mining | PSA Group | Goldcorp | Události roku | Ústavní soud | Škoda Auto | Ohlédnutí | Měnové politiky | Hypotéky | Předseda | Investujte | Uchovatel hodnoty | Šperky | TASS | Ministr hospodářství | Nákupy centrálních bank | Bydlení | Ztráta | NERV | Nejlepší akcie | Stratég | Miliardy korun | Demokratické strany | Americký index | Napětí na Blízkém východě | Silný support | Daimler | Ministr energetiky | Sezónnost | Elektrické vozy | Budoucnost | Experti | Zemědělství | Poradenství | Nový rekord | Podnik | Veřejné finance | Eleanor Creagh | Předsudky | Komunikace | Astrazeneca | Kapitalismus | Trump | Prezident institutu | Prezident | Koronavirus | Výsledky průzkumu | Kapitalizácia | WhatsApp | Instagram | Trhy | Šíření nového koronaviru | WHO | Evropské ekonomiky | Virus | Vir | Jüan | Negativní dopad | Pokles | Situace | Nejvýraznější pokles | Růst inflace | Pandemie koronaviru | Pandemie | Úřad pro energetické informace | Lehká ropa WTI | FIAT | Zlepšení | Obchody | Výdaje | Výpočet daně | Prodeje aut | Rekordní hodnoty | SEC | Rozhodování | Americké ekonomiky | Průměrná cena | Zdražování ropy | Americký Úřad pro energetické informace | West Texas Intermediate | Medvědi | Organizace zemí vyvážejících ropu | COVID-19 | Prudký propad | Ekonomické recese | Stabilita | Shortovat | Longovat | Vývoj | Snížení těžby | Martin Gürtler | Vládní opatření | Výkyvy | Obrovské ztráty | WP | Restrikce | Nouzový stav | Profitovat | Další vývoj | Karanténní opatření | Záchranné balíčky | Fiskální politiky | Tržby společnosti | Důležitý support | Spotřebitelé | Automobilka | Historie | Počet nakažených | Aktuální situace | Šíření nemoci | Texas | Další pokles | Algoritmy | Salmán | Kalifornie | OSVČ | Škoda | Komerční banky | Domácnosti | Hotovost | Ministryně financí | Politická rozhodnutí | Další růst | Růst | Vyšší výnosy | Signál | Biliony | Potenciál | Boj s koronavirem | Automobilový trh | Karanténa | Šíření nákazy | Bulharsko | Ekonomiky | Petr Smejkal | Organizace | Umělá inteligence | Sláva | Práce | Zelené energie | Autoprůmysl | Podíl na trhu | Údaje | Skupina OPEC | Poradenské firmy | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Německé automobilky | Abdalazíz bin Salmán | Nejvyšší soud | Postoj investorů | Hospodářské oživení | Americké univerzity | S&P500 | Prezident institutu ZEW | ZEW Achim Wambach | Producenti ropy | Nizozemsko | Debata | Sociální napětí | Omezení pohybu | Joe Biden | Cestování | ATH | Obchodní kapitál | Zaměstnanci | Epidemiolog | Soud | Dovoz | Vývoz | Artemis | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Rezervní měny | Dluhy | Auta | Vývoj ekonomiky | Konsorcium | Levné peníze | Vakcína | Spekulovat | Experimentální vakcína | Manažeři | Contemporary Amperex Technology | CATL | AZN | Podnikatelské aktivity | Umělé inteligence | Argentina | Ekonomické zotavení | JDE | ČR | Soběstačnost | Vakcíny proti koronaviru | Kommersant | Rekordní nárůst | Berlín | Býčí trend | Mateusz Morawiecki | Dlouhodobé rezistence | Saúdskoarabský ministr energetiky | Poptávka po zlatě | Nevada | Rostoucí trend | Covid | Technologické firmy | Druhá vlna | Počty nových případů | Výrobci aut | Práce z domova | Vlna koronaviru | Živnostníci | Vrcholoví manažeři | MAM | Silicon Valley | Ocenění | Ceny | Ceny nových bytů | Důležitá rezistence | Akcie těžařů | Anglogold Ashanti | Důvěra | Covid19 | Indonésie | WeCHat | Cenové hladiny | Prezidentské volby USA | Worldometers | Počty nakažených | VisualCapitalist | SPAC | Elektrická auta | Big Tech | Klimatické změny | Prodej aut v Číně | CAAM | New Energy Vehicles | Devalvovat směnný kurz | Směnný kurz domácí měny | Konvertibilní peso | Měna peso | Oficiální měna | Kurz pesa | Směnný kurz pesa | Kubánská vláda | Kuba | Hodnota pesa | Alejandro Gil | Kubánská ekonomika | Peso | Transparentnost | Zdanění | Vakcína proti koronaviru | Největší finanční trh | Největší finanční trh na světě | Psychický tlak | Velké množství obchodů | Skutečné peníze | LG Chem | Elektromobily | Politici | Contemporary Amperex Technology (CATL) | Imperium3 New York LLC | Imperium3 New York | BloombergNEF | Azimuth Capital Management | David Deak | Jacinda Ardernová | Biden | Pracovní místa | Druhá vlna koronaviru | Česká republika | HB4 | Pšenice HB4 | Lockdown | Měnový fond | Jens Klatt | Americké prezidentské volby | Nárůst případů koronaviru | Volby USA | Volby USA 2020 | Newmont | Solární energie | Pokles indexu | UMA | Výsledky voleb | Klesající dolar | Vakcína proti covidu-19 | Indické úřady | Dillí | Činnost podniků | Blockchainové technologie | Praktické tipy | Proražení | Ekonomické uzavírky | Šokující předpovědi Saxo | Šokující předpovědi Saxo Bank | Očkování | LEN | Scott Minerd | Počasí | Růst ceny | Zvýšení těžby | Zdravotní péče | KKR | Salutem | Fond Salutem | Salutem Fund | Vývoj ceny zlata v roce 2021 | Cellnex | Nastavení mysli pro trading | Tržní ceny | Správné myšlení | Nedostatečný obchodní kapitál | Klíčové faktory | Obchodování a psychologie | Studium mysli | Snižování chyb | Implementace řízení rizik | Ark Invest | Bitcoinist | Bull trend | Vstup Tesly do Bitcoinu | Bitcoinist.com | Mrazivé počasí | Ekonomický lockdown
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Banky | Výhled | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | FXstreet | Graf | ROCE | Euro

Předchozí klíčová slova

Očištěný čistý zisk
Očkovací program
Očkování
Očkování proti covidu
Očkování proti covidu-19
Očkování v USA
Odborná literatura
Odborná péče
Odborné knihy
Odborné kurzy

Následující klíčová slova

Odborníci z oboru
Odborník na kryptoměnu
Odborník na měnové kurzy
Odborník na virtuální měny
Odbory palubního personálu
Odbory palubního personálu (UFO)
Odbyt automobilky
Odbyt automobilky Škoda Auto
Odbyt VW
Oddělení alternativních investic
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Dukascopy
Potvrďte prosím... Zavřít