Pondělí 20. září 2021 15:28
reklama
X
Admiral Markets
reklama
X
ETX Capital
reklama
X
Dukascopy
reklama
X
ETX Capital

Klíčová slova - Akcie Microsoft

img

Microsoft tradičně zvyšuje dividendu, dále oznámil svůj zatím největší buyback

17.09.2021 Září je u Microsoftu měsícem, kdy softwarová společnost oznamuje každoroční navýšení čtvrtletní dividendy. Letos je to zároveň čtvrtým rokem v řadě, kdy společnost navyšuje dividenda zhruba o 11%. Místo 0,56 dolarů se mohou akcionáři těšit na 0,62 dolarů, za rok tedy na 2,48 dolarů (53,10 Kč). Nejbližší čtvrtletní dividenda bude vyplacena 9. prosince, když rozhodný den pro nárok byl společností stanoven na 18. listopadu. Prvním obchodním dnem, kdy se akcie Microsoftu budou obchodovat bez nároku na nebližší dividendu, bude na Wall Street 17. listopadu.
img

Akcie McDonald’s během pandemie rostly. Jak si vedly řetězce rychlého občerstvení?

26.05.2021 Vypadá to, že alespoň u nás pandemie koronaviru zatím ustupuje a pomyslné světlo na konci tunelu v podobě rozvolnění je na dosah. Právě na to čekají mnohé restaurace a fast foody, které si za poslední rok prošly velmi složitým obdobím.
img

Akcie Microsoft: Bude cena akcie růst i po odkoupení Nuance?

21.04.2021 V rámci dnešní technické a fundamentální analýzy se budeme věnovat akciové společnosti Microsoft, takže se od minulého příspěvku na akcie AMD nijak neodvrátíme od technologických titulů. Kolem Microsoftu se v poslední době děje spousta věcí.
img

Zajímavé akcie 2021: Přinášíme 19 skvělých tipů pro vaše portfolio!

12.02.2021 Tipů na zajímavé akcie není nikdy dost. Zejména, když se teď mnoho obchodníků zajímá, do kterých akcií v roce 2021 investovat. V následujícím článku vám představíme 19 akcií solidních společností s dobrými vyhlídkami, které mohou z dlouhodobého hlediska přinést dobrou návratnost. Rozhodli jsme se primárně pro stabilní společnosti. Lze u nich předpokládat, že jejich stabilní vývoj bude pokračovat i do budoucna. Náš seznam ovšem obsahuje i několik spekulativních akcií, které jsou více rizikové.
img

Akcie technologické společnosti Microsoft rostou po oznámení výsledků

28.10.2020 Akcie technologického gigantu Microsoft rostou poté, co společnost oznámila výsledky za první čtvrtletí, které překonaly očekávání analytiků.
img

Nejlepší bitcoinové a blockchainové akcie roku 2020

04.06.2020 Bitcoin je fenomén posledních let, který se dá s trochou nadsázky přirovnat ke zlaté horečce v 19. století. Nicméně splasknutí bitcoinové bubliny v roce 2018 mnoho investorů odradilo od přímého investování do Bitcoinu. Jaké jsou možnosti investice do bitcoinu v roce 2020? V následujícím článku rozebereme společnosti, které mohou nepřímo profitovat z potenciálního nárůstu hodnoty Bitcoinu a dalších kryptoměn.
img

Nejlepší blue chip akcie & ETF roku 2020

28.05.2020 Akciový trh má rád technické termíny. Přezdívky, parafráze a zkratky mohou být pro mnoho lidí nesrozumitelné. A mnoho investorů chápe tyto termíny špatně, protože jen samy o sobě často nevysvětlují, jaký význam se pod nimi skutečně skrývá.
img

Nejlepší akcie 4. průmyslové revoluce – investujte do společností budoucnosti

02.04.2020 Jaké scénáře jsou myslitelné a jak se mohou investoři adaptovat na aktuální tržní situaci? Investice do dlouhodobých růstových trendů, jako je cloud a umělá inteligence, nabízejí příležitosti k dobrým investicím. Krize okolo pandemie koronaviru doslova otřásla akciovými trhy v základech. V následujícím článku se podíváme na aktuální vývoj na finančních trzích.
img

Nejlepší technologické akcie roku 2020

01.04.2020 Investice do technologických akcií byly po celá desetiletí fascinující a mnoho z těchto společností stálo v tomto tisíciletí opakovaně na stupních vítězů. Společnosti zabývající se technologiemi nejen změnily naše každodenní životy, ale také přinášely skvělé výnosy na akciovém trhu.
img

Nejlepší defenzivní akcie roku 2020

20.03.2020 V dobách, kdy ceny akcií prudce kolísají a akciové indexy mají tendenci klesat, se investoři zaměřují na defenzivní, antiticyklické akcie stabilních společností. Cyklické růstové akcie, jako jsou například akcie společností v polovodičovém sektoru nebo sektoru cloudového softwaru naopak investoři často opouštějí v chaotických fázích trhu, což zpravidla přinese dlouhou spirálu směrem dolů u hodnoty těchto akcií.
img

5 nejlepších amerických dividendových akcií 2020

06.03.2020 Snem každého dlouhodobého investora je nakoupit akcie a vyčkat, až se mu investice vrátí. Představíme vám způsob, jak jednoduše obohatit vaše akciové portfolio. Způsob jak docílit vyššího příjmu na pravidelné bázi a jak překonat výnosy nejdůležitějších indexů jako je index S&P 500 či DAX.
img

20 nejlepších světových akcií roku 2020

31.01.2020 Investoři neustále hledají ty nejlepší akcie. Výběr těchto akcií je však často komplikovaný a je potřeba sledovat spoustu proměnných, abyste vybrali ty nejlukrativnější společnosti.
img

9 nejlepších defenzivních akcií současnosti

15.11.2019 V dobách, kdy ceny akcií prudce kolísají a akciové indexy mají tendenci klesat, se investoři zaměřují na defenzivní, antiticyklické akcie stabilních společností. Cyklické růstové akcie, jako jsou například akcie společností v polovodičovém sektoru nebo sektoru cloudového softwaru naopak investoři často opouštějí v chaotických fázích trhu, což zpravidla přinese dlouhou spirálu směrem dolů u hodnoty těchto akcií.
img

Long signál na akcie Microsoft (MSFT)

06.11.2019 Pokud jde o tržní kapitalizaci, softwarový gigant Microsoft právě přenechal nejlepší příčku na světě společnosti Apple. Obě společnosti dlouhou dobu bojují o toto prvenství. Microsoft byl nedávno zabodoval solidními čtvrtletními výsledky. Investoři byli velmi potěšeni nejnovějšími údaji a akcie byly schopny prorazit několikaměsíční konsolidaci směrem nahoru.
img

Long signál na akcie Microsoft (MSFT)

05.11.2019  Pokud jde o tržní kapitalizaci, softwarový gigant Microsoft právě přenechal nejlepší příčku na světě společno...
img

Nejlepší blue chip akcie & ETF roku 2019

20.09.2019 Akciový trh má rád technické termíny. Přezdívky, parafráze a zkratky mohou být pro mnoho lidí nesrozumitelné. A mnoho investorů chápe tyto termíny špatně, protože jen samy o sobě často nevysvětlují, jaký význam se pod nimi skutečně skrývá.
img

Nejlepší bitcoinové a blockchainové akcie roku 2019

12.07.2019 Pokud chcete také využít výhod bitcoinového humbuku, měli byste pečlivě zvážit své možnosti. Má smysl nakupovat Bitcoiny v běžných cenách nebo investovat do produktů, jako jsou CFD a certifikáty spojené s cenovým vývojem kryptoměny?
img

5 technologických akcií, které se vyplatí sledovat tento týden

22.04.2015 Technologické akcie tento týden za?ínají s publikováním kvartálních hospodá?ských výsledk? za první ?tvrtletí tohoto r...
img

5 tech akcií, které se vyplatí sledovat tento týden

22.04.2015 Technologické akcie tento týden začínají s publikováním kvartálních hospodářských výsledků za první čtvrtletí tohoto r...
img

Burzovní rozcvička s Lynx 24.10.2014

24.10.2014 Pozitivní fundamentální zprávy z americké ekonomiky vedly k dalšímu růstu amerických indexů. Trhy ustály i negativní z...
img

Akciové Top 5 – Akcie, které vydělají na vyvážení S&P 500

17.09.2014 Širší americký akciový benchmark S&P 500 čeká v pátek pravidelné kvartální vyvážení. Analytici JPMorgan odhadují, že objem kapitálu, který vlivem těchto změn proteče je $12,4 miliard, což odpovídá 1,4 % denního objemu. Očekává se posílení vah velkých technologických společností. Oslabení a výprodeje potkají zdravotnické akcie a cyklické spotřebitelské akcie. Které akcie konkrétně získají na rebalancování indexu? A které akcie budou nově do indexu S&P 500 zařazeny?
img

Tituly milované hedge fondy? TOP10 podle Goldman Sachs

24.05.2013 Desítka amerických akcií, zastoupena nejsilněji v portfoliích hedgeových fondů s aktivy přesahujícími dva biliony dolarů, letos zatím o pětinu překonává americký akciový index S&P 500, loni to bylo 23 % nad jeho výkonností. Investoři, věřící ve smysluplnost následování hedgeových fondů jako „smart money“ při svých investicích, se mohou opřít o VIP list Goldman Sachs, který investiční sázky hedgeových fondů sleduje. Které tituly jsou onou vyvolenou desítkou a jaký je na ně konsensuální pohled analytiků?
img

Akcie: Americké akcie zakončily v plusu, index S&P 500 nad 1500 body

28.01.2013 Americké akciové indexy v pátek rostly a odrážely především pozitivní reakce na čtvrtletí výsledky korporací. Dow Jone...
img

Akcie Microsoft: spící šípková Růženka, kterou může vzbudit tablet Surface

24.10.2012 Microsoft není v současnosti zrovna “cool?. Jeho akcie jsou podhodnocené. Z nového tabletu Surface se může stát hit, který ukrojí část z koláče iPadu a Androidu. Řada nových tabletů od jiných výrobců bude běžet na operačním systému Windows 8 od Microsoftu. Čeká akcie růst?
img

Buffett: Ochota a schopnost Evropy překonat krizi mě od investic odrazuje. Amerika je zdravá se zásadní výjimkou - realit

14.11.2011 Legendární investor Warren Buffett dle svých slov každý den přemýšlí o výnosné i...
img

Stratég: Shoďte růžové brýle, trhy padly na blízkosti recese. V dlouhém medvědu půjde vydělat

10.08.2011 Propad akciových trhů, jehož jsme svědky v posledních dnech, nemá nic společného se snížením ratingu USA, ale je fundamentální reakcí na slabost americké ekonomiky visící nad propastí recese. ,,Hlavní hráči na trzích, kteří je rozdmýchali k opětovnému růstu, zapomínají, že akcie oslabovaly již před snížením ratingu USA od S&P v reakci na makroekonomická data a právě tomu odpovídá také reakce dluhopisových trhů," říká stratég Societe Generale Albert Edwards. Americkému indexu S&P 500 předpovídá testování klíčové podpory u 1250 bodů, ovšem neúspěšné před definitivním pádem indexu do hlubin.
Související klíčová slova: Technická analýza | Psychologie | Money management | Bitcoin | Fundamentální analýza | Price Action | Čína | Video | Peníze | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Inflace | Nasdaq | Dow Jones | Světová banka | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | HDP | Obchodní deník | Divergence | Měnová politika | Německo | Apple | Evropské akcie | Analytik | New York | Americké akcie | ETF | Investiční fondy | Světové akcie | Dividendy | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Hospodářství | Kapitál | Sazby | AMEX | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Analýza | Zhodnocení | Asset management | Transakce | Benchmark | Beta | Bloomberg | Blue chip | Breakout | Burza | Burza cenných papírů | CEO | CFD | Cap | Cash flow | Centrální banky | Certifikáty | Konsolidace | DAX | Demo účet | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dollar | Dow Jones Industrial | Ekonomika | Euro | Fed | Finanční trhy | Large Cap | Hedge fondy | Fundamentální zprávy | Futures | Fúze | Hedge Fund | Hedge | High | IPO | ISIN | Index DAX | Indikátor | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční horizont | Investor | Investování | Korekce | Kurz | Likvidita | Long | Low | Margin | Risk | Marže | Momentum | Měna | Měny | Fluktuace | NYSE | Nabídka | Obchodník | P/E | Platforma | Portfolio | Pozice | RSI | Rally | Realizace zisku | Realizovat zisk | Resistence | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | S&P 500 | Short | Smart money | Spot | Spread | Stop-Loss | Support | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uptrend | VIX | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Wall Street | Warren Buffett | Zastavení ztrát | Zisk na akcii | Zlato | Úrokové sazby | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | UBS | Dluhopisy | JPY | GBP | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Euro STOXX | Goldman Sachs | Evropa | Finanční krize | Citigroup | Investiční tipy | Investiční příležitosti | FTSE | Evropská ekonomika | Patria | Bank of America | Americký prezident | Saxo Bank | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | Globální ekonomika | Čínské akcie | Investoři | Blue chips | Fond | Exxon Mobil | EU | Finanční sektor | Vývoj ceny | Medvědí divergence | Ekonom | Cenový graf | Myšlení | Byznys | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Makroekonomická data | Zisk | Berkshire Hathaway | Panika | Deprese | Optimismus | Výsledky | Hedge fond | Euronext | Partners | Jak obchodovat | Obchodovat | Obchodování s akciemi | Investiční bankovnictví | Akciový analytik | Investovat | Nasdaq Composite | Facebook | LYNX | BTC | Donald Trump | Burzy | Penzijní fondy | Ceny akcií | Obchodní účet | Vzdělávání | Praxe | Delta | EPS | Index | Likvidní | Odpor | Průlom | Přenos | Volatilní | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie Citigroup | Akcie dnes | Akcie Facebook | Akcie Gazprom | Akcie Google | Akcie online | Akcie RWE | Akcie Sanofi | Akcie Tesla | Akcie Visa | Americké dividendové akcie | Analýzy | Banka | Burzovní indexy | CAC40 | Cena | Cena akcií | Cena stříbra | Ceny zlata | Čínská ekonomika | Černá labuť | Dolar | Elektřina | Eura | Euro Stoxx 50 | Evropská banka | Exchange | Fiskální rok | Fondy | GfK | Graf | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Index VIX | Index volatility | Investice do akcií | Investice do nemovitostí | Investice do zlata | Investiční | Investiční portfolio | Investování do akcií | Investovat do zlata | Irsko | Jak investovat | Jak investovat do zlata | Jak nejlépe investovat | JP Morgan | Koupit akcie | Management | Markets | Nákup akcií | Nemovitosti | Nikkei 225 | Ninja Trader | Obchodní platformy | Ocenění akcií | Portfolia | Pro investory | Převodník měn | Psychologie davu | Reuters | Ropy | Řízení rizika | Sázky | Signály | Société Générale | Stoxx | Throwback | Trh nemovitostí | Trh | Tržní hodnota | Tržní podíl | Twitter | Velká Británie | Volatility | Vývoj akcií | Vývoj cen akcií | Vývoj ceny zlata | Webinář | Webináře | Zemní plyn | Zkušenost | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Předpověď | Zisky | Tradeři | CNBC | ING | Buffett | Bill Gates | Cílová cena | Čistý dluh | EBITDA | EBITDA marže | Indie | Jeff Bezos | Omega | REIT | ROCE | ROE | Small caps | Itálie | Spojené státy | Převis | Cena / účetní hodnota | Směrodatná odchylka | Tržby | Světové ekonomiky | WebTrader | Komise | Kontrakt | Trader Workstation | Know-how | Vzdělání | Burze | Dividendové akcie | Investment | Traders | Dow Jonesův index | Jefferies | Wells Fargo | Microsoft | MSCI | State Street | Caterpillar | MF Global | Zvyšování sazeb | Short squeeze | Black swan | Úspěch | Podnikatel | Podnikání | Automobilový průmysl | Evropské banky | Výnosová křivka | Energie | Earnings | Malý prostor | SEB | Limitní příkazy | BlackRock | Přehled | Bankovnictví | Forbes | Nejistoty na trzích | Firmy | Aktuální vývoj | Širší index S&P 500 | Soros Fund Management | Deutsche Börse | Americký akciový index | Americké akciové indexy | S&P Global | Globální ekonomiky | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | AAA | Tržní aktuality | Alibaba | Akcie Virgin | Burzovní rozcvička | Propad | Kryptoměny | Index Nikkei | TradingView | S&P | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Farmaceutické společnosti | Posílení dolaru | Historická maxima | Evropský trh | Finanční tituly | VIG | Stagnace | Tempo růstu | Akcionáři | Zajištění | FTSE 100 | Baidu | Digitální měny | Blockchain | Ethereum | Digitální měna | Tesla | Nízká volatilita | Prodejní signál | Kapitalizace | Výhled | NYSE Euronext | Poplatky | Exxon | Chevron | Mzdy | Dobré výsledky | Predikce | Ekonomická situace | Krize | Investiční rozhodnutí | Makroekonomika | Snížení úrokových sazeb | Výnosy | Očekávání analytiků | Institucionální investoři | Příjmy | Návratnost investice | Alphabet | Zvýšení volatility | Zpomalení ekonomiky | Očekávání | Bitstamp | Tržní kapitalizace společnosti | Ruské akcie | Vstup na burzu | Cena palladia | Breakout Trader | Obchodování ETF | Akciové společnosti | Investiční specialista | Spekulativní investice | Palladium | Technologie blockchain | Jak obchodovat akcie | Investovat do Bitcoinu | Obchodování Bitcoinu | BTC/USD | Bitcoin futures | LYNX Trading | BTCUSD | Rebalancování indexů | ETC | Investice do bitcoinu | Ethereum blockchain | NEST | Jak fungují akcie | Sázky hedgeových fondů | Cena bitcoinu | Airbnb | Saxo | Obchodní války | FinTech | LYNX webinář | Očekávání investorů | Krypto | Bitcoiny | Růstové akcie | Vývoj na finančních trzích | Long signál | Graf vývoje | Technologické akcie | Akcie Facebooku | Edison | FAANG | Amazon (AMZN) | Apple (AAPL) | McDonald's | Akcie společnosti | Objem obchodování | Japonský akciový index | Čínský akciový trh | Výplata dividend | Výplaty dividend | ZISIF | HKD | Signál na akcie | Růst zisků | Anticyklické akcie | Dopady na ekonomiku | Veřejný dluh | Společnost Apple | Majetek | Obchodovat s akciemi | Profesionální trader | Nakoupit akcie | Palladiové akcie | Nejvýznamnější burza | Akcie herních vývojářů | IPO Airbnb | IPO Instacart | Rizikové akcie | Rozdílové smlouvy | Kvartální výsledky | Růst americké ekonomiky | NAGA | Akcie firmy | Tencent Holdings | Sharpe ratio | NVDA | Americké společnosti | Čínský trh | Blockchainové akcie | Obchodní nápady | Akcie a ETF | Ropné akcie | Biotechnologické akcie | Gazprom | NASDAQ 100 | Defenzivní akcie | Farmaceutické akcie | Pokles cen | Konglomerát | Nové akcie | Akcie týdne | Indická ekonomika | AMZN | Burzovní průvodce | Kapitálové výdaje | Prosus | Denní graf | Akcie Microsoftu | Vlastní akcie | Výše dividendy | Nejlepší blue chip akcie | Blue chip akcie | UCITS | Obchodování jedním kliknutím | iShares | GOOGL | Ceny palladia | Akcie Skyworks Solutions | Internet of Things | Internet of Things (IoT) | Investujte do akcií | Platinové akcie | Akcie roku 2019 | Akcie roku | Investice do platiny | Jak se stát lepším investorem | Antiticyklické akcie | Akcie stabilních společností | Cyklické růstové akcie | RISK-ON | Cena akcie | Obchodujte | McKinsey | Huawei | Vlastní investice | Digitalizace | Čistý zisk | Obchodní model | Rozpočet | Hazard | Celkové příjmy | Prezident Donald Trump | Politická situace | IOT | Objem | MSFT | Obchod | Obchodní dohody | Standardní odchylka | Vyšší volatilita | UCITS ETF | Alibaba Group | Nejlepší internetové akcie | Internetové akcie | Vyšší riziko | Firma | Technologický index Nasdaq Composite | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Technické analýzy | Risk-off | Borsa Italiana | Studie | Vysoké riziko | Index DOW | GM | IPO Alibaba | Vyšetřování | Amazon | Baupost | Baupost Group | Lone Pine | Nízké úrokové sazby | Úrok | Miliardy | All Time High | Hong Kong | Rozdělení zisku | INTC | 5G | Ekonomka | Financovat | Předpovědi | Technologický sektor | Průmysl | ADP | Investovat v roce 2020 | Na burze | Propouštění | Rostoucí náklady | General Motors | Výrazný pokles | Rozvoj | Problémy | Kolísání ceny | Pojišťovny | Prognózy | Nejistoty | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Plyn | Nálada | Brewin Dolphin | Prohlášení | UTC | Farmaceutická společnost | AbbVie | Společnost Microsoft | NN Group | Míra | RWE | Úroky | Investujte | Evoluce | Automobil | Ředitelka | AAPL | FB | Snap Inc | AT&T | Nike | Dot-com | Nejlepší akcie | Stratég | Propad akciových trhů | Roční růst | Halving | Ziskovost | Stabilní společnosti | ETF roku 2020 | Hospodaření | Klesající trend | Návratnost | Hospodářské recese | Netflix | Inovace | Bitcoinové bubliny | Akcie GM | Washington | Vysoká dividenda | Letecké společnosti | Miliardy eur | T. Rowe Price | Velké trhy | Budoucnost | Zemědělství | ASML | Dividendový aristokrat | Vyšší inflace | Technologická společnost | Spotřebitel | Alibaba Group Holding | Krach | Komunikace | Trump | Prezident | Koronavirus | Google | Samsung | WhatsApp | Trhy | Filantrop | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | Akcie Scorpio Tankers | Scorpio Tankers | STNG | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | American Express | Většinový podíl | Pokles | Situace | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | Ceny Bitcoinu | Boeing | Zpomalení růstu | Zlepšení | Dovednosti | Úsilí | Spekulativní kapitál | BABA | Akcie v roce 2020 | Cyklické akcie v roce 2020 | Růstové akcie v roce 2020 | Investiční příležitosti v roce 2020 | 20 nejlepších akcií pro rok 2020 | Akcie CK Hutchison | Akcie Norilsk Nickel | Akcie BNP Paribas | Akcie CLP Resources | Akcie KKR & Co Inc | Akcie Cambria Automotive | Akcie Berkshire Hathaway | Akcie Brookfield Asset Management | Akcie Delta Airlines | Akcie Hornbach | Akcie ING | Akcie Alphabet | Akcie Liberty Global | Akcie Groupe FFP | Wubbe Bos | Akcie NN Group | Akcie Discovery Inc | Akcie Discovery | Akcie Klepierre | Obchody | Výdaje | Americká společnost | Americké ekonomiky | Medvědi | Spuštění bitcoinů | Nejlepší biotechnologické akcie | Indikátor RSI | Valuace | COVID-19 | Ekonomické recese | Cyklické akcie | Vývoj | Guru | Akcie Microsoft (MSFT) | Akcie KKR | Akcie Delta Airlines (DAL) | Akcie PepsiCo | Akcie PepsiCo (PEP) | Akcie Holly Energy Partners | Akcie Holly Energy Partners (HEP) | Výkyvy | Příležitost k nákupu | WP | Vysoká rizika | Prudký pokles | Indické akcie | Evropské dividendové akcie | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Mince | Profitovat | Akcie Tencent | Tencent | ishares China | Další vývoj | Masivní propad | Vlastnit akcie | Tržby společnosti | Zisk společnosti | Spotřebitelé | Pád ceny | Automobilka | Historie | Aktuální situace | Onemocnění | Volatilita akciových trhů | Prudký pokles cen | Akcie Waste Management | Waste Management | Waste Management (WM) | Akcie Waste Management (WM) | Příležitosti k nákupu | Valné hromady | Algoritmy | Co to jsou defenzivní akcie? | Koronavirová krize | Akcie Ahold Delhaize (AD) | Ahold Delhaize | Ahold Delhaize (AD) | Akcie Unilever (UNA) | Unilever (UNA) | UNA | Akcie Ahold Delhaize | Akcie Wolters Kluwer (WKL) | Akcie Wolters Kluwer | Wolters Kluwer (WKL) | Wolters Kluwer | WKL | Unilever | WM | Akcie Church & Dwight (CHD) | Church & Dwight (CHD) | CHD | Akcie Church & Dwight | Church & Dwight | Akcie Regeneron Pharmaceutical (REGN) | REGN | Akcie Regeneron Pharmaceutical | Regeneron Pharmaceutical | Regeneron Pharmaceutical (REGN) | Domácnosti | Další růst | Růst | Koronavirové krize | Signál | Biliony | Potenciál | Nejlepší palladiové akcie | Ekonomiky | Akciový index S&P 500 | Potenciál pro růst | Vzdělávací webináře | Solidní růst | Války | Nejlepší technologické akcie | Technologické akcie roku 2020 | Akcie Amazon (AMZN) | Akcie Alphabet (GOOGL) | Alphabet (GOOGL) | Tencent (700) | Akcie Tencent (700) | Akcie Alibaba Group | Alibaba Group (BABA) | Akcie Apple (AAPL) | Microsoft (MSFT) | Průmyslové revoluce | Revoluce v technologii | Umělá inteligence | Investice do společností budoucnosti | 4. průmyslová revoluce | Cloud Computing | Internet věcí | Akcie Nvidia Corp | Nvidia Corp | Akcie Nvidia | Akcie Nvidia Corp (NVDA) | Závislost | Práce | Údaje | Životní styl | Majitel | Úspory | Cenové pohyby | Reddit | Stroj na peníze | Zaměstnanci | Růst výnosů | Dosáhnout zisku | Expanze | Bezpečnost | Dluhy | Akcie Nike | Merck KGaA | Merck | Expedia | JD.com | FBI | Konzistentní zisk | Fujitsu | Spekulovat | Umělé inteligence | Pronájem nemovitosti | JDE | ČR | Koronavirové pandemie | Hertz | Výhody blue chips | Akcie Intel | Akcie Deutsche Börse AG | Akcie Deutsche Börse | Akcie Merck KGaA | Akcie Merck | Akcie ASML Holding | Akcie Schneider Electric | Akcie Chugai Pharmaceutical | Akcie Advantest | Akcie Daiichi Sankyo | iShares Dow Jones Global Titans 50 ETF | iShares Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | UBS ETF (LU) EURO STOXX 50 UCITS ETF (EUR) A | iShares China Large Cap UCITS ETF | Deka MSCI Japan Large Cap UCITS ETF | Londýnské burzy | Waymo | Bitcoinové a blockchainové akcie | Akcie AMD | Riot Blockchain | Square | Rostoucí trend | Covid | Akcie Coca-Cola | Jasný signál | MAM | Ant | Sony | Steve Jobs | Úspěchy | Ocenění | Šance | Růst tržeb | Ceny | Technologické společnosti | Akcie těžařů | Silvercorp Metals | Progres | Zlatá horečka | Čínská společnost | Ant Group | Klesající tendence | Počet akcií | Coca-Cola | Rentabilita | Inspirace | Diverzifikovat | Grubhub | Softwarová společnost | AEX | Naspers | Akciové portfolio | Akcie Sony | Jitan Solanki | Investice do solární energie | Solární energie | Akcie First Solar | FSLR | First Solar | MCD | Pinduoduo | Praktické tipy | Investice do vody | GME | GameStop | Akcie Airbnb | ABNB | Očkování | Carnival | Brands | Akcie Prosus | JD | Investiční sázky | Akcie Gamestop | KFC | Deliveroo | WallStreetBets | GameStop (GME) | Reddit WallStreetBets | Velké investiční fondy | SWKS | Skyworks Solutions | Rozvolnění | Technologie společnosti | Zinek | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Co je Sharpe Ratio? | Akcie Amazon.com | Akcie Carnival | Akcie Just Eat Takeaway | Just Eat Takeaway | Tyson Foods | Akcie Tyson Foods | Dynatrace | Akcie Dynatrace | Akcie Euronext / Nasdaq | Akcie Euronext | Euronext / Nasdaq | Flow Traders | Akcie Flow Traders | Akcie Silvercorp Metals | Spotify | Akcie Spotify | Akcie Boeing | 5G akcie | Nejlepší 5G akcie | Akcie roku 2021 | Dlouhodobý investor | IPO Deliveroo | Vesmírné akcie | Vesmírné akcie 2021 | AMD | Výsledky FAANG | Akcie McDonald’s | Společnosti | Buyback
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | FXstreet | ROCE | Euro

Předchozí klíčová slova

Akcie McAfee
Akcie McDonald’s
Akcie mediální firmy
Akcie mediální firmy Lagardere
Akcie mediální skupiny CME
Akcie Medtronic
Akcie Melcor Developments
Akcie Merck
Akcie Merck KGaA
Akcie Micron

Následující klíčová slova

Akcie Microsoft (MSFT)
Akcie Microsoftu
Akcie MicroStrategy
Akcie MicroStrategy (MSTR.US)
Akcie Michael Kors
Akcie Moderna
Akcie Moderna (MRNA.US)
Akcie Moderny
Akcie MONETA
Akcie Moneta Money Bank
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
X
ETX Capital
Potvrďte prosím... Zavřít