Středa 12. květen 2021 22:45
reklama
Capital.com
reklama
Dukascopy
reklama
Admiral Markets na Admirals

Klíčová slova - PEPSICO

img

Dolar v reakci na pracovní místa prudce poklesl. Rusnok očekává zvýšení sazeb již tento rok

07.05.2021 Česká národní banka na svém květnovém zasedání dle očekávání ponechala základní úrokovou sazbu na 0,25 %. V nové makroekonomické prognóze došlo k poměrně značnému zhoršení odhadu vývoje ekonomiky pro letošní rok z 2,2 % na 1,2 %. V následujícím roce však ČNB prognózu upravila směrem nahoru a nově tedy počítá s růstem ekonomiky o 4,3 %, když v únorové prognóze predikovala růst o 3,8 %.
img

Růst ekonomiky USA o 6,4 % překonává očekávání. Nezaměstnanost v Česku je jedna z nejnižších v EU

30.04.2021 Na středečním zasedání měnového výboru Fedu nedošlo k žádnému překvapení, když členové výboru ponechali základní úrokovou sazbu v rozpětí 0-0,25 %. Tempo nákupu aktiv Fed také nezměnil, a tedy i nadále bude docházet k měsíčním nákupům vládních dluhopisů ve výši 80 mld. USD a také k nákupům cenných papírů krytými hypotékami ve výši 40 mld. USD. Fed rovněž zopakoval, že k dosaženích svých cílů je připraven použít všechny nástroje, které má k dispozici.
img

Biden hrozí prudkým zvýšením daní z kapitálových zisků. Rusko zvyšuje úrokové sazby kvůli vysoké inflaci

23.04.2021 Kanadská centrální banka ponechala na svém dubnovém zasedání dle očekávaní úrokovou sazbu na 0,25 %. BoC však překvapila trhy oznámením, že hodlá snížit nákupy aktiv ze 4 mld. CAD týdně na 3 mld. Banka také konstatovala, že hodlá začít navyšovat úrokové sazby již ke konci roku 2022. Trh ohodnotil zasedání BoC jako jestřábí, když americký dolar vůči kanadskému zaznamenal ve středeční seanci pokles o přibližně 0,9 %.
img

Čínská ekonomika roste rekordním růstem o 18,3 %. Inflace v USA i EU začíná růst nad stanovené cíle

16.04.2021 Čínská ekonomika v první čtvrtletí dosáhla rekordního meziročního růstu na úrovni 18,3 %. Ekonomové však varují, že jsou čísla zkreslená, jelikož se porovnávají s obdobím, kdy tamní ekonomika zaznamenala obrovský propad. Čína byla v minulém roce jedinou velkou ekonomiku, která nezaznamenala v celoročním vyjádření pokles ekonomiky.
img

Ekonomický kalendář: Maloobchodní data v USA pod drobnohledem + pokračování výsledkové sezóny

15.04.2021 Akciové indexy otevřely do pozitivního teritoria. Ve 14:30 budou zveřejněny maloobchodní prodeje v USA. Trh očekává silná čísla díky fiskálnímu stimulu v USA. Kromě toho zveřejní turecká centrální banka brzy po poledni rozhodnutí o sazbách. Na dnešním zasedání se však nečekají žádné změny. Co se týká výsledkové sezóny, tak se dočkáme reportů dalších finančních institucí včetně BlackRock nebo Citigroup.
img

MMF zlepšil odhad růstu globální ekonomiky na 6 %. Itálie připravuje podporu pro firmy ve výši 30 mld. eur

09.04.2021 Mezinárodní měnový fond upravil odhad růstu globální ekonomiky směrem nahoru z 5,5 % na 6 %. Prognózu fond upravil zejména kvůli dalším stimulačním opatřením, které zavedly vlády v některých velkých ekonomikách a také kvůli postupnému proočkování obyvatelstva. MMF však upozorňuje na velmi nejistý vývoj světové ekonomiky, který bude závislý na vyřešení koronavirové krize.
img

Biden schválil podporu infrastruktury v hodnotě 2,25 bil. USD. Zablokovanou loď v Suezském průplavu se podařilo uvolnit

01.04.2021 Americký prezident Joe Biden tento týden představit investiční plán v hodnotě 2,25 bil. USD, který se má zaměřit na výstavbu dopravní infrastruktury, telekomunikace a průmysl. Financování této podpory, včetně těch předešlých i budoucích, má být z vyšších korporátních daní, respektive ze zrušení úlev zavedených bývalým prezidentem Trumpem. Biden hodlá zvýšit daně pro firmy z 21 na 28 procent, v případě příjmů ze zahraničí ze 13 na 21 procent. Agresivní fiskálně-expanzivní politika nového prezidenta nemá historicky obdoby. Mnozí proto poukazují na to, že přichází zlomový moment, který může spustit výraznější inflaci v USA.
img

Turecká lira se po vyhazovu guvernéra CB silně propadla. Rusko oznámilo, že s EU už nemá žádné vztahy

26.03.2021 Turecký prezident Erdogan po osmi měsících (opět) propustil guvernéra tamní centrální banky Naciho Agbala, což způsobilo depreciaci turecké liry, která se vůči dolaru v jednu chvíli dostala na hladinu 8,2. Důvodem “vyhazovu“ je, že se tureckému prezidentovi nelíbilo zvyšování úrokové sazeb centrální bankou. Naopak zahraniční investory Agbalovi kroky podporovali.
img

Výrazné oživení ekonomiky USA překvapuje Fed. Zotavování té britské je dle BoE velmi dobré

19.03.2021 Americká centrální banka na svém březnovém zasedání ponechala úrokové sazby beze změny. Také nedošlo k úpravě programu nákupu aktiv. Všeobecně se neočekávalo, že Fed na tomto zasedání nijak nebude upravovat svoji monetární politiku, a proto mělo zasedání jen malý vliv na finanční trhy.
img

Podpora ve výši 1,9 bil. dolarů pro USA schválena. Přehřátí ekonomiky ani inflace se Joe Biden nebojí

12.03.2021 Průmyslová výroba v Německu v lednu překvapivě meziměsíčně klesla o 2,5 %, když se očekával mírný růst o 0,2 %. Dané údaje podle analytiků naznačují zpomalení ekonomické aktivity od začátku roku v největší evropské ekonomice.
img

Prudký pokles tržeb v eurozóně o 6,4 %. Růst HDP a spotřebitelské důvěry v USA překonává očekávání

05.03.2021 České hospodářství zaznamenalo v minulém roce nejhlubší propad od vzniku samostatné České republiky. Podle zpřesněného odhadu Českého statistického úřadu HDP vloni pokleslo o 5,6 %. „Nejvýrazněji k poklesu, o 2,2 procentního bodu, přispěl vývoj ve skupině odvětví obchodu, dopravy, ubytování a dále průmysl o 2,1 procentního bodu,“ konstatoval ředitel odboru národních účtů ČSÚ Vladimír Kermiet.
img

Akcie od A do Z: Velký průvodce obchodováním s akciemi!

25.02.2021 Akcie jsou velmi rozšířeným a oblíbeným investičním aktivem. Vždyť také investice do akcií nabízí mnoho příležitostí a výhod. Svět akcií ale může být zejména pro začínajícího obchodníka trochu nepřehledný a napadá ho jistě mnoho otázek. Co je to akcie a jaké existují druhy? Jak fungují akcie a jaký mají význam? Co je IPO? Co určuje cenu akcie? Proč bychom měli zvažovat investice do akcií? Kdy a jak nakupovat akcie? Je možný i prodej akcií? A kdo je to ten broker a burza?
img

Stimulační politika ze strany ECB a FEDu pokračuje. Rusko očekává návrat ekonomiky na předkrizovou úroveň koncem 2021

19.02.2021 Izraelská ekonomika poprvé od roku 2002 poklesla, když se HDP v letošním roce snížilo o 2,4 %. O rok dříve přítom izraelské hospodářství vzrostlo o 3,4 %. Tamní centrální banka však predikovala mnohem větší pokles o 3,7 %. Institut pro fiskální studie (IFS) konstatoval, že by Británie musela zvednou daně o 60 miliard liber ročně, pokud by se rozhodl současný ministr financí Rishi Sunak kompenzovat ztráty způsobené pandemii. Sunak má 3. března nastínit, jakým způsobem bude řešit dopady pandemie.
img

Evropský parlament schválil protikrizový balíček. Němečtí podnikatelé nelibě nesou prodloužení lockdownu.

12.02.2021 Americký prezident Joe Biden oznámil, že chce k Číně přistupovat odlišně než Donald Trump a soustředí se hlavně na mezinárodní pravidla. Dále prezident dodal, že obě ekonomické velmoci budou extrémně soupeřit. Inflace v lednu ve Spojených státech zůstala nezměněna na úrovni 1,4 %. Analytici očekávali mírnější růst na úrovni 1,5 %. Jádrová inflace v lednu zaznamenala pokles z 1,6 % na 1,4 %.
img

Najlepšie hospodárske výsledky, ktoré budú zverejnené tento týždeň (08.02.2021)

08.02.2021 Futures na americké akciové trhy dnes dosiahli ďalšie historické maximum počas ázijských obchodných hodín. Odvtedy sa časť zisku vymazala, ale očakáva sa, že Wall Street dnes otvorí nad piatkovými zatváracími cenami.
img

Akcie spoločnosti Beyond Meat vzrástli o 30% vďaka spojeniu so spoločnosťou Pepsi

26.01.2021 Spoločnosti Beyond Meat (BYND.US) a PepsiCo (PEP.US) dnes oznámili, že vytvoria spoločný podnik s názvom PLANeT Partenship na predaj nového občerstvenia a nápojov na báze rastlín. Spoločný podnik bude kombinovať zručnosti spoločnosti Beyond Meat a špičkové marketingové a obchodné schopnosti spoločnosti PepsiCo na vývoj a predaj občerstvenia a nápojov vyrobených z rastlinných bielkovín. „Rastlinné bielkoviny pre nás predstavujú vzrušujúcu príležitosť rastu, novú hranicu v našom úsilí o vybudovanie udržateľnejšieho potravinového systému,“ uviedol Ram Krishnan, globálny obchodný riaditeľ spoločnosti PepsiCo. Neboli však zverejnené žiadne finančné podmienky a ďalšie podrobnosti, až na to, že operácie budú riadené prostredníctvom vyššie uvedeného PLANeT Partnership.
img

Ranní okénko - Čeká nás den nabitý informacemi

01.10.2020 Dnes se dozvíme údaj o českém indexu nákupních manažerů ze zpracovatelského sektoru. Na rozdíl od mnoha jiných evropských zemí se v tuzemsku po jarní vlně pandemie dosud nepodařilo překročit padesátibodovou hranici oddělujícího útlum od expanze. Trh věří, že k jejímu prolomení dojde právě dnes, když vyhlíží nárůst ze srpnových 49,1 na 51 bodů.
img

Investory čeká nejhorší výsledková sezóna od roku 2011

16.07.2020 Trhy jsou na pokraji výsledkové sezóny uplynulého čtvrtletí nervózní. Málokterá firma nabídla v prvním kvartále nějaké výhledy, takže se museli investoři vrhnout do bouřlivých vod naslepo. Od firem z indexu S&P 500 se tak očekávají nejhorší výnosy od konce roku 2011. Pokud lze navíc soudit z neuspokojivých výsledků společnosti Walgreens, mají před sebou investoři nelehké týdny. Sledovat je potřeba hlavně výnosy technologických gigantů, jako jsou Amazon, Apple, Alphabet (Google), Facebook, Microsoft a Nvidia, protože ti celému indexu S&P 500 dominují.
C:\fakepath\eurusd-14072020-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 14.7.2020

14.07.2020 Akcie ve Spojených státech zahájily nový týden smíšeně. Investoři vítají pokrok ve vyvíjení vakcíny proti nemoci covid-19 a pozitivní začátek výsledkové sezóny za druhé čtvrtletí, obavy ale vzbuzuje zpřísňování opatření proti šíření koronaviru v některých částech Spojených států. Na forexovém trhu slábnul americký dolar.
img

Ranní nadhoz - tržby oživují rychle, průmysl podstatně pomaleji

13.07.2020 Tuzemské spotřebitelské ceny vyrostly v červnu o 3,3 % meziročně, což odpovídá zvýšení o 0,6 % oproti květnu. Výsledek tak předčil všechny odhady, když trh počítal s inflací na úrovni 2,9 %. Meziměsíčně se na tuzemské inflaci nejsilněji projevil růst cen tabákových výrobků a vína. Navzdory aktuálnímu zvýšení předpokládáme, že bude česká inflace ve zbytku letošního roku zpomalovat. Česká národní banka podle našeho názoru ponechá nastavení měnové politiky beze změny. K zásahu by jí mohla přimět až případná další vlna epidemie.
C:\fakepath\usa3.jpg

V USA začíná výsledková sezona, zřejmě nejhorší od finanční krize

12.07.2020 Ve Spojených státech příští týden začíná výsledková sezona, která zřejmě ukáže nejvýraznější propad zisku za posledních 12 let, respektive od globální finanční krize. Hlavní akciové indexy od letošního minima, kde se kvůli šíření koronaviru ocitly v březnu, většinu ztrát už smazaly a podle analytiků je možné, že investoři i výrazný propad zisku přejdou bez povšimnutí, pokud firmy ve svém výhledu ukážou optimismus ohledně pokračujícího oživení.
C:\fakepath\cinsky juan.jpg

Rhodium: Zahraniční kapitál má o čínské firmy čím dál větší zájem

22.06.2020 Zahraniční kapitál má o čínské firmy čím dál větší zájem. Za uplynulý rok a půl vstupovaly zahraniční podniky do těch čínských navzdory politickému napětí rekordním tempem, který nemá v předchozím desetiletí obdoby. Vyplývá to ze zprávy konzultační společnosti Rhodium. Fúze a akvizice přitom zahrnují i citlivá odvětví, jako jsou finance a vyspělé technologie, poznamenal server CNBC. Čínská vláda postupně otevírá sektory, do nichž mohou vstupovat zahraniční podniky. Uvolňuje také restrikce ohledně provozu podniků, které vlastní zahraniční subjekty.
C:\\fakepath\\money.jpg

Obchodní firmy ze střední Evropy vidí v krizi šanci

14.05.2020 Zatímco pandemie nemoci covid-19 ničí pracovní místa a vyprazdňuje kanceláře po celém světě, středoevropské firmy, které na dálku levněji poskytují služby velkým nadnárodním společnostem, se v novém podnikatelském pořádku snaží využít příležitosti. Od Prahy a Varšavy až po Bukurešť dlouhodobě poskytují outsourcingové nebo offshorové služby, jinak řečeno smluvně a odjinud, než kde působí jejich odběratel.
img

Čtvrtletní zisk PEPSICO vzrostl téměř o 8 %

14.10.2017 Společnost PEPSICO CZ s.r.o. je součástí mezinárodní společnosti PepsiCo Inc. Na českém trhu vyrábí a distribuuje zejména nealkoholické nápoje, mezi které patří například Pepsi, Mirinda, 7Up, Mountain Dew, Rockstar, Evervess, Schwip Schwap a od roku 2000 přibyly také výrobky značky TOMA. Nedílnou součástí jejich portfolia je i značka bramborových chipsů Lay’s.
img

Pepsi Cola, Coca-Cola a odvětví nápojů

17.07.2017 PepsiCo Inc. (PEP) a Coca-Cola Co. (KO) měli v poslední době potíže zvýšit prodej sladkých, nasycených nápojů, jeliož více a více konzumentů přechází ke zdravějším variantám. I přes to se ale PepsiCo podařilo dnes ráno získat za druhé čtvrtletí zisk. Má totiž navrch, nespoléhá se jen na prodej nápojů.
Související klíčová slova: FOREX | Technická analýza | Money management | Fundamentální analýza | Kvantitativní uvolňování | Intradenní obchodování | Obchodní strategie | Čína | Finance | Peníze | Akciové indexy | Moody's | Equity | Inflace | Deflace | EUR/USD | Nasdaq | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | Ruský rubl | HDP | Obchodní plán | Turecká lira | Polsko | Španělsko | Apple | Analytik | New York | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Ropa Brent | Česká koruna | ETF | Investiční fondy | Dividendy | Poptávka | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Podpora ekonomiky | Rizika | Politika | Export | Průmyslová výroba | Ekonomové | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Spotřebitelské ceny | Obchodní komora | Míra nezaměstnanosti | Důvěra investorů | Obchodování na burze | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Advance | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Bank of England | Valná hromada | Bloomberg | Bod | Breakout | Broker | Burza | Béžová kniha | CFD | CME | Cap | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dividenda | Dividendový výnos | Dolarový index | Dollar | ECB | ESM | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Emitent | Euro | Evropská centrální banka | Expanzivní politika | FOMC | Fed | Finanční trhy | Floating | Futures | Fúze | Grafy | High | IPO | Index spotřebitelských cen | Indikátory | Inflační cíl | Initial Public Offering | Intradenní obchodník | Investice | Investor | Investování | Kapitalový výnos | Komodity | Likvidita | Long | MMF | MT4 | Obchodní příkazy | Marže | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měny | Fluktuace | NYSE | Stavební povolení | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodník | Opce | P/E | Platební bilance | Platforma | Poplatek | Portfolio | Pozice | Rally | Riziko | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Short | Short selling | Spread | Swing | Swingový obchodník | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | VIX | Výnos | Wall Street | Warren Buffett | ZEW index | Zlato | ČNB | Česká národní banka | Řízení portfolia | Úrokové sazby | Analytici | Obchodní platforma | Banky | EUR | USD | Citibank | Dluhopisy | CAD | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Goldman Sachs | Evropa | Finanční krize | Citigroup | Cena ropy | Bank of America | Americký prezident | XTB | Saxo Bank | Indexy | Úroková sazba | Investoři | Fond | Exxon Mobil | Stimulační opatření | EU | Finanční sektor | Vývoj ceny | Aukce | Zasedání ECB | Cenový graf | Business | BNP Paribas | Zisk | Investiční instrumenty | Berkshire Hathaway | Zkušenosti | Optimismus | Výsledky | Index nákupních manažerů | Euronext | Investiční produkty | Obchodovat | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Over-The-Counter | Financování | Investiční banky | Investovat | Nasdaq Composite | USDX | Index cen | Eurostat | Facebook | LYNX | Swingové obchodování | Donald Trump | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Centrální bankéři | Raiffeisenbank | Delta | EPS | Index | Investiční strategie | Křiž smrti | Odpor | Podpora | Vnitřní hodnota | Burzovní obchody | Likvidita trhu | Akcie a trhy | Akcie Amazon | Akcie Google | Akcie na doručitele | Akcie na jméno | Akcie Netflix | Akcie ropy | Aktuální cena ropy | Aktuální ceny akcií | Americká centrální banka | Analýzy | Banka | Běžný účet | Brent | Brokerské společnosti | Cena | Cena akcií | Ceny zlata | Čínská ekonomika | CISCO | Co je akcie | Conference Board | CZK | Česká ekonomika | Day trading | Dolar | Druhy akcií | Ekonomická krize | Ekonomický cyklus | Ekonomický kalendář | Eura | Finanční prostředky | Fiskální rok | Fondy | GfK | Graf | Guvernér ČNB | Hrubý domácí produkt | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do zlata | Investiční | Investiční nástroje | Investiční plán | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční účet | Investování do akcií | Investování do nemovitostí | Investovat do zlata | Irsko | ISM | Jádrová inflace | Jak funguje burza | Jak investovat | Jak investovat do zlata | Jak nakupovat akcie | Jiří Rusnok | JP Morgan | Lira | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Market | Markets | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Nákup akcií | Naučte se investovat | Nemovitosti | Obchodní platformy | PayPal | Portfolia | Pro investory | Prodej akcií | Převodník měn | Rakousko | Recenze | Reuters | Ropy | Rubl | Růst HDP | Société Générale | Shares | Trh | Trh s akciemi | Twitter | Volkswagen | Vydělat peníze | Vývoj ceny zlata | Webinář | Webináře | Zemní plyn | Zpráva | Zprávy | Předpověď | Zisky | CNBC | ZEW | DXY | EIA | ING | Buffett | Báze | Centrální depozitář | Depozitář | Ex-dividend | Ministerstvo financí | Obchodní den | REIT | ROCE | Itálie | Spojené státy | Akcie na majitele | Akciová společnost | Kmenové akcie | P/E Ratio | Zaknihované akcie | Tržby | Zaměstnanost | Úvěr | Světové ekonomiky | Western Union | Investiční analytik | Komise | Burze | Day trader | Investment | Rhodium | Markit | Dow Jonesův index | Bank of New York Mellon | Intesa Sanpaolo | Charles Schwab | Wells Fargo | Microsoft | State Street | ABN Amro | CME Group | Caterpillar | DIHK | PwC | Reporty | Zvyšování sazeb | Thomson Reuters | Short squeeze | Průmyslová produkce | Nákupy dluhopisů | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikání | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Zvyšování úrokových sazeb | Energie | Earnings | Podnikatelé | KBC | BlackRock | Znalost | Přehled | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | City | Obchodní styl | Americké firmy | Základní úrokové sazby | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj dolarového indexu | Aktuální vývoj | Širší index S&P 500 | Akcie ve Spojených státech | IHS | Xetra | Globální finanční krize | Britská centrální banka | JPMorgan Chase | Vladimir Putin | Pokles ceny akcií | Styl obchodování | Globální ekonomiky | Miliardy dolarů | Walmart | Alibaba | Propad | Eurex | S&P | Guvernér | Zahraniční investice | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Ekonomická data | Philip Morris | Euro k americkému dolaru | Zajištění | Baidu | E*Trade | Tesla | Odhodlání | Výhled | Bankéři | Poplatky | Nakupovat akcie | Americké akciové trhy | Exxon | Chevron | Konsensus | Mzdy | Německý export | Úspěšné obchodování | Britská ekonomika | Poplatky za obchodování | Akcie na burze | Odhady trhu | Ekonomická situace | Bankovní domy | Krize | Investiční rozhodnutí | Investovat do akcií | Výnosy | Zásoby zemního plynu | Očekávání analytiků | Turecká centrální banka | Americké investiční banky | Čínský statistický úřad | Příjmy | Kapitálové strategie | Podnikatelská aktivita | Podnikatelská aktivita v eurozóně | Finanční domy | Alphabet | ČTK | Aktuální cena | Investice v Číně | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | Obchodní pozice | Tisková konference ECB | Očekávání | Nezaměstnanosti v Německu | Evropský statistický úřad Eurostat | IHS Markit | ex | Fúze a akvizice | Ranní nadhoz | Vstup na burzu | Intradenní obchody | ING Groep NV | Začátek výsledkové sezóny | Breakout Trader | Benjamin Graham | Akciové společnosti | Peter Lynch | Coinbase | Trade Financial | Inteligentní investor | Jak fungují akcie | Co to je dividenda | Co to je burza | Dlouhodobé zhodnocení akcií | Diverzifikace osobních financí | Dlouhodobé investování | Možnost diverzifikace | Airbnb | Trhy dnes | Saxo | Výprodeje na akciových trzích | FinTech | LYNX webinář | Podniky | Technologické akcie | Schwab | Inflace v eurozóně | Akcie společnosti | Objem obchodování | Turecké liry | Pokles ceny | Výplaty dividend | Royal Dutch Shell | Obchodování akcií | IPO kalendář | Americký dolarový index | Finanční skupina | Ruská centrální banka | Konzultační společnosti | Anticyklické akcie | Evropská komise | Index spotřebitelské důvěry | Centrální depozitář cenných papírů | Refinitiv | Cíl ČNB | Odhady analytiků | Čínské firmy | Zpřísňování měnové politiky | Majetek | Obchodovat s akciemi | Obchodní rozhodnutí | Pozornost trhu | Hodnotové investování | Zvýšení sazeb | Inflace v ČR | IPO Airbnb | IPO Instacart | Uber Technologies | Statistický úřad | Beyond Meat | Růst ekonomiky USA | Zákaznická podpora | Infineon | Infineon Technologies | Akcie firmy | Sharpe ratio | NVDA | Začít obchodovat | Guvernér Fedu | Akcie a ETF | Ropné akcie | Pokles cen | Prodej na krátko | Intradenní trader | Oživení ekonomiky | ISM index | Thyssenkrupp | Shrnutí obchodování | Depozitní sazby | Očekávání trhu | Italská vláda | Výše dividendy | Poptávka po ropě | Internet of Things | Naše akcie | Akcie roku | Projevy centrálních bankéřů | Bilance zahraničního obchodu | Cena akcie | Očekávané Earnings | Obchodujte | Vysoká likvidita | Čistý zisk | Celkové příjmy | Peter Garnry | ČNB Jiří Rusnok | Objem | Evropské firmy | MSFT | Obchod | Inflace v USA | ČSÚ | Statistický úřad Eurostat | Cisco Systems | Firma | Maloobchodní prodeje | Technické analýzy | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | Růst cen | CBI | Studie | Server CNBC | Počet obchodů | Bilance | Ekonomický vývoj | Aktuální hodnoty měny | Co bude | Dnešní makroekonomické ukazatele | Generální ředitel | GM | Lagardeová | Amazon | LVMH | Miliardy | Vyhlídky | INTC | Walt Disney | 5G | České hospodářství | SMA | Technologický sektor | Ceny výrobců | Průmysl | ADP | PLN | Na burze | Propouštění | Zasedání RBA | Průmyslová výroba v Německu | Visa | General Motors | Enel | Rozvoj | Nezaměstnanost v Česku | Stavebnictví | Důvěra investorů v německou ekonomiku | Pojišťovny | Total | Zasedání FOMC | Prognózy | Nejistoty | Cena za akcii | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | ECB Christine Lagardeová | Plyn | Prohlášení | Čínské vlády | United Technologies | Amgen | Airbus | NN Group | Míra | RWE | Vivendi | Úroky | Měnové politiky | Předseda | Skupina AXA | AXA | Fed index | xStation5 | Biotechnologické společnosti | MasterCard | AT&T | Disney | Ministr hospodářství | Nike | Uber | Nejlepší akcie | Yandex | Hlavní akciové indexy | Akciové indexy v USA | Hlavní akciové indexy v USA | Kraft Heinz | Zasedání měnového výboru | Izraelská ekonomika | Peking | Wirecard | Shortování akcií | Ziskovost | Hospodaření | Zvýšení inflace | Dlouhodobí investoři | Exact Sciences | Netflix | Washington | Daimler | Miliardy eur | RBA | Hodnota společnosti | Ifo | Výplaty dividendy | Zemědělství | ASML | ASML Holding NV | Poradenství | Podnik | Česká inflace | Luboš Růžička | Analytička | Ukazatele | SAP | iRobot | IRBT | Ceny energií | Komunikace | Astrazeneca | Trump | Zahraniční investice v Číně | Prezident | Pokračování výsledkové sezóny | Výsledkové sezóny | AMGN | Koronavirus | Paypal Holdings | Google | Trhy | Nejlepší ropné akcie | Šíření koronaviru | American Express | Pohyby cen | Nejprudší pokles | Pokles | Situace | Meziroční růst | Vít Hradil | Pandemie | DISH | Boeing | Vstupy | Výstupy | Raiffeisenbank a.s. | Zpomalení růstu | Viceguvernér ČNB | Zlepšení | Úsilí | Obchody | Výdaje | Čínská vláda | Fresenius Medical | Adidas | Sazby beze změny | NFP | Rozhodování | Co je IPO? | Americké ekonomiky | Obchodovanie | Britský statistický úřad | Prodávající | Inflace v lednu | Marek Mora | COVID-19 | Empire State Index | Deutsche Telekom | Ekonomické aktivity | E*Trade Financial | Gilead Sciences | FinTech akcie | Ekonomické recese | Šéfka ECB | Stabilita | Shortovat | Cyklické akcie | Kanadská centrální banka | Haruhiko Kuroda | Vývoj | Mzda | Guru | Ekonomika Evropské unie | Rishi Sunak | Restrikce | Prudký pokles | Aerolinky | Air France-KLM | Lufthansa | Program nákupu aktiv | Profitovat | Karanténní opatření | Nákupy akcií | Stimuly | Letectví | Největší pády | Zisk společnosti | Nákupy aktiv | Měnové zasedání | Zotavení ekonomiky | Dopady pandemie | Historie | Aktuální situace | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Onemocnění | Texas | Ahold Delhaize | Wolters Kluwer | Unilever | Pravidla EU | Kalifornie | Skupina Volkswagen | Index ISM | Manufacturing | Domácnosti | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Ministryně financí | Zápis z posledního zasedání | Citrix | Citrix Systems | Klaus Regling | Dávky v nezaměstnanosti | Další růst | Růst | Delta Air Lines | Koronavirové krize | Signál | Index spotřebitelské nálady | Americká banka | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Tisková konference | Počet Američanů žádajících o podporu | Potenciál | Evropský parlament | Allianz | Karanténa | Ekonomické ukazatele | Abbott Laboratories | Ekonomiky | Situace v průmyslu | Vzdělávací webináře | Slovensko | Organizace | Nvidia Corp | Akcie Nvidia | Práce | Údaje | Eni | Opatření proti šíření koronaviru | Výroba v Německu | UnitedHealth Group | Nárůst nezaměstnanosti | FANG | DAWN | WMT | Emitenti | Microsoft Corp | US Bancorp | Majitel | Hospodářské oživení | Procter & Gamble | Statistiky | Colorado | Trade | CBRT | Reddit | Evropské indexy | Air France | Indikátory ekonomického sentimentu | Joe Biden | Větší pokles | Spotřebitelský sentiment | 3M | Zasedání Evropské centrální banky | Osobní příjmy | Osobní výdaje | Rozhodnutí o sazbách | Shell | Maloobchod | Zaměstnanci | FDA | Gilead | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | ISM pro sektor služeb | Rally na akciích | Maloobchodní tržby v eurozóně | Čtvrtletní zisk | PEPSICO CZ s.r.o. | Dovoz | Expanze | NKE | Americké ceny výrobců | Merck KGaA | Merck | RBI | Obchodní firmy | Ředitel ING | ING Tech | ING Tech Poland | Auta | Expedia | NetEase | Royal Caribbean | Sektor služeb | CL | Spekulovat | Potenciální zisk | Advance Auto Parts | Roční zhodnocení | Mondelez | JDE | Unie | ČR | Salesforce | Výrobce aut | Rozhodnutí FOMC | Soubor pravidel | Výrobní PMI | PEPP | Londýnské burzy | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | Rekordní pokles | Index Nasdaq Composite | Světové krize | Arizona | Sanofi | Stimulační balík | Inflace v Evropské unii | Míra inflace v Evropské unii | Covid | Technologické firmy | Zahraniční kapitál | Vyspělé technologie | Společnost Rhodium | Guoxuan High-tech | Anhui Jianghuai Automobile Group | JAC Motors | Be & Cheery | Banka JP Morgan | Index průmyslové výroby | Výhled hospodaření | Onemocnění v USA | Fintech společnosti | Akcie Coca-Cola | Maloobchod v květnu | Nárůst počtu nově nakažených | Výhled vývoje ekonomiky | Výrazný propad | E.ON | Důvody propadu zisku | Bleakley Advisory Group | Peter Boockvar | Johnson & Johnson | Abbott Labs | Zdroj příjmů | Pravidelné výplaty | Ram | Německý maloobchod | Růst tržeb | Ceny | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Verizon Communications | Akcie těžařů | Zlatá horečka | Důvěra | Skupování aktiv | Růst vývozu | Erdogan | Turecký prezident | Podhodnocené akcie | Deutsche Lufthansa | Pandemická situace | Pokles tržeb | Air Liquide | Počet akcií | Zvýšení daní | Coca-Cola | Pepsi Cola | Zhodnocení akcií | Transparentnost | Zdanění | Nvidia | Qualcomm | Budoucí vývoj | Spotřebitelská důvěra v Německu | Důvěra v Německu | Evropský statistický úřad | Vývoj ceny akcie | Diverzifikovat | Biden | Míra nezaměstnanosti v Německu | Marathon | Pracovní místa | Vinci | Česká republika | Tržby v eurozóně | Průmyslové zakázky | Poptávka po akciích | NextEra | Energetický sektor | Lockdown | Měnový fond | Walgreens | Chování ceny | Intel | Investice do solární energie | Solární energie | SolarEdge Technologies | SEDG | JPM | GS | SAP AG | Pravidelný příjem | CSCO | SolarEdge | Zynga | ZNGA | Oživení ekonomiky USA | Screening akcií | Jak funguje screening akcií | Hledání podhodnocených akcií | Electronic Arts | Akciové investování | QCOM | Akcie spoločnosti | NextEra Energy | Investice do vody | GME | GameStop | Lyft | Linde | Siemens | Bayer | BASF | Deutsche Post | Deutsche Boerse | Vonovia | Fresenius SE | Fresenius | Henkel | Beiersdorf | Continental | HeidelbergCement | Covestro | BIDU | Očkování | MGM | Stimulační balíček | Růst ceny | Brands | Shopify | Acacia Communications | Držení pozice | Bidenův stimulační balík | MRK | WU | Vhodné akcie | Philips | Akcie Gamestop | Akcie spoločnosti Beyond Meat | BYND | BYND.US | PEP | PEP.US | Akcie Beyond Meat | Cena akcií spoločnosti Pepsi | Deliveroo | WallStreetBets | GameStop (GME) | Reddit WallStreetBets | Sociální média | Outstanding shares | Velké investiční fondy | Express | UNH | Anheuser-Busch inBev | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Co je Sharpe Ratio? | Tyson Foods | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Kering | AIG | FinTech akcie 2021 | SPWR | Institut pro fiskální studie (IFS) | IFS | Stimulační politika | Air | IPO Coinbase | Kryptoměnový gigant | Akcie ropy v roce 2021 | Banco Santander | 5G akcie | Nejlepší 5G akcie | Akcie roku 2021 | GameStop akcie | Prezident Erdogan | IPO Deliveroo | Loď Ever Given | Ever Given | GRMN | Verizon | Comcast | Dluhový strop | Kellogg
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | FXstreet | Graf | ROCE | Euro

Předchozí klíčová slova

Penzijní reforma
Penzijní společnosti
Penzijní systém
PEP
Pepco
P/E poměr
PEPP
Pepperdyne
Pepperstone
P/E (Price/Earnings ratio)

Následující klíčová slova

PEPSICO CZ s.r.o.
Pepsi Cola
PEP.US
P/E Ratio
Percentage in Point
Percent Allocation Management Module
Performance
Performance Trust Capital Partners
Perform (market perform)
PERL
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Admiral Markets na Admirals
Potvrďte prosím... Zavřít