Pondělí 17. květen 2021 11:40
reklama
BOSSA ebook analyza
reklama
Capital.com
reklama
XTB forum 2021

Klíčová slova - Mexiko

img

Uranové akcie v roce 2021: 3 tipy na nejlepší akcie uranu

30.04.2021 Uran je materiál, bez kterého se neobejde žádná jaderná elektrárna. Právě narůstající počet jaderných elektráren může znamenat pro uranové akcie dobré časy. V tomto článku si představíme základní fakta o uranu a jak je to s jeho produkcí. Podíváme se, co ovlivňuje cenu uranu a jak se daří společnostem těžícím uran.
C:\fakepath\manipulace.png

Washington: Švýcarsko a Vietnam s měnou nemanipulují, budou ale pod dohledem

16.04.2021 Americké ministerstvo financí vyřadilo Švýcarsko a Vietnam ze seznamu zemí, které považuje za měnové manipulátory. Zrušilo tak rozhodnutí, které teprve v prosinci přijala administrativa tehdejšího prezidenta Donalda Trumpa. Obě země, a rovněž Tchaj-wan, ale budou pod dohledem, protože nesplňují část kritérií. Ministerstvo to dnes uvedlo ve zprávě o makroekonomické a devizové politice hlavních obchodních partnerů, kterou vydává dvakrát do roka a kterou předkládá Kongresu. Švýcarská centrální banka v reakci uvedla, že s kurzem své měny nemanipuluje.
C:\fakepath\Mexican-Peso-21.png

Mexické peso využívá prudké oživení v USA

16.04.2021 Posledních několik měsíců je pro mexické peso z fundamentálního pohledu výjimečně dobrých. Shodou několika šťastných náhod sbírá pozitivní body takřka na všech frontách a jeho rally nemusí být zdaleka u konce.
img

Akcie Kansas City Southern vzrástli o 17% v súvislosti so správami o akvizícii

22.03.2021 Akcie Kansas City Southern (KSU.US) vzrástli o 17% po tom, ako sa železničný operátor dohodol na kúpe spoločnosti Canadian Pacific Railway za 25 miliárd dolárov, ktorá by vytvorila prvú sieť nákladnej a železničnej dopravy spájajúcu Mexiko, USA a Kanadu. Hodnota transakcie je 275 dolárov na akciu, v porovnaní s piatkovou zatváracou cenou Kansas City Southern vo výške 224,16 dolárov. CP a KCS tvrdia, že kombinovaná spoločnosť bude oveľa väčšou a konkurencieschopnejšou sieťou, ktorá bude prevádzkovať približne 32 000 km trate, zamestnávať takmer 20 000 ľudí a generovať celkové príjmy vo výške približne 8,7 miliárd USD na základe skutočných výnosov do roku 2020.
img

⛽Divočina na NATGAS

19.02.2021 Arktický výbuch v USA a najmä v Texase viedol k nespočetným problémom. Vďaka nižšej produkcii plynu, problémom s prenosom a poškodenej infraštruktúre zostali tisíce domácností bez elektriny. Za zmienku stojí, že veľa elektrární v USA je poháňaných zemným plynom. Nízke teploty navyše zaútočili aj na Mexiko, ktoré dováža 70% svojho plynu z Texasu. Texaské úrady však zakázali vývoz plynu mimo štát, a to minimálne do 21. februára. Americká plynárenská asociácia naznačila, že minulú nedeľu a pondelok bol dopyt taký obrovský, že zásoby plynu dosiahli rekordne nízku úroveň okolo 150 miliárd kubických stôp. V jednom okamihu boli obmedzenia ponuky také obrovské (v Texase sa výroba znížila na polovicu) a dopyt zostal vysoký, že spotové ceny v Oklahome dosiahli abstraktnú úroveň 999 dolárov za kontrakt (MMBTU). Spotová cena v Henry Hub, americkom stredisku na vyrovnanie plynu, vyskočila na zhruba 25 dolárov za kontrakt.
img

Cena stříbra v roce 2021: Bude rostoucí trend nadále pokračovat?

04.02.2021 Stříbro je poslední dobou na vzestupu. Události posledních dnů ho navíc dostaly do popředí světových médií zejména v souvislosti se snahami uživatelů Reddit skupiny WallStreetBets. Těmto obchodníkům se povedlo vyhnat akcie GameStop do závratných výšin. O něco podobného se teď údajně pokouší i na tomto cenném kovu.
img

Buducnost stříbra? Hlavním tahounem jeho ceny budou solární panely, 5G sítě a elektromobily

26.01.2021 Stříbro, je jedním ze vzácných kovů, které má široké využití. Jeho hodnotu oceňují ve šperkařství, medicíně, ale také díky svým jedinečným vlastnostem nachází uplatnění v mnoha průmyslových odvětvích. Jeho budoucnost je díky novým technologiím na vzestupu. Solární panely, 5G sítě a elektromobily se bez něho neobejdou. Také mezi investory má tato komodita své jisté místo jako dlouhodobá investice, která si uchovává svoji hodnotu a jeho obliba stále roste. Jeho atraktivnosti jistě napomáhá i jeho dostupná cena a vysoká likvidita.
C:\fakepath\ekonomika-01012021.jpg

Uplynulé desetiletí v ekonomice: krize, rozmach Číny, alternativy

01.01.2021 Turbulentní rok 2020 je již minulostí a společně s ním skončilo také další desetiletí, ve kterém jsme byli svědky mnoha důležitých událostí. V dnešním článku se proto ohlédneme za poslední dekádou. Přinášíme výběr pěti nejdůležitějších událostí a trendů ve světové ekonomice v uplynulém desetiletí.
C:\fakepath\APEC.jpg

Lídři zemí APEC jednají o spolupráci, připojil se i Trump

20.11.2020 Summit zemí Rady pro ekonomickou spolupráci Asie a Tichomoří (APEC) dnes jedná o podobě spolupráce po skončení koronavirové krize. Setkání, které se kvůli nákaze koná jen virtuálně, se účastní také prezidenti Číny a Spojených států Si Ťin-pching a Donald Trump. Je to první Trumpovo vystoupení před mezinárodní komunitou od začátku listopadu, kdy neuspěl v prezidentských volbách. Uvedla to agentura Kjódó.
C:\fakepath\g20.jpg

Skupina G20 dohodla zmírnění dluhu nejchudších zemí

13.11.2020 Ministři financí a šéfové centrálních bank skupiny ekonomicky nejvýznamnějších zemí G20 se dnes dohodli na zmírnění zadlužení nejchudších států, které jsou citelně zasaženy dopady koronavirové krize. Rozhodnutí padlo na jejich virtuálním jednání. Nový rámec, jak dluh považovaný za neudržitelný snížit nebo restrukturalizovat, mají schválit lídři G20 na virtuálním summitu příští týden. Uvedla to agentura Reuters.
img

Posledné výsledky nie sú žiadnym prekvapením

04.11.2020 Biden vedie v Ohiu a Severnej Karolíne. V Texase zostáva Bidenova výhoda skromná. FOX navyše predpovedá, že Biden vyhrá v Colorade.
C:\fakepath\m-03112020-lv.gif

Obrador: Mexiko zůstane silné, bez ohledu na vítěze voleb v USA

03.11.2020 Mexiko zůstane ekonomicky a finančně stabilním státem bez ohledu na to, zda v dnešních amerických prezidentských volbách obhájí mandát republikánský prezident Donald Trump, nebo jej porazí jeho demokratický vyzyvatel Joe Biden. Podle agentury Reuters to dnes řekl mexický prezident Andrés Manuel López Obrador.
C:\fakepath\fuze.jpg

Británie podepsala obchodní dohodu s Japonskem

23.10.2020 Británie a Japonsko formálně podepsaly dohodu o volném obchodu. Pro Británii je to první velká obchodní dohoda, kterou se jí podařilo uzavřít po jejím lednovém odchodu z Evropské unie. S tou naopak jednání o budoucím obchodování váznou, uvedla agentura Reuters.
C:\fakepath\biden.jpg

Kterým měnám pomůže Joe Biden?

08.10.2020 Ztráta Donalda Trumpa na svého vyzyvatele Joe Bidena se podle posledních průzkumů prohlubuje a nic na tom nezměnila ani první prezidentská debata nebo onemocnění současného prezidenta koronavirem. Podle serveru Fivethirtyeight má nyní Biden 84procentní šanci na úspěch. Podívejme se proto, jaký dopad by mělo Bidenovo vítězství na forex.
img

Koronavírus: market update

26.08.2020 Nové prípady koronavírusov sa začínajú zbierať po víkendovom poklese. Včera bolo hlásených viac ako 248 tisíc nových infekcií. Medzitým zdravotnícke úrady potvrdili, že dvaja pacienti, v Belgicku a Holandsku sa znovu nakazili koronavírusom. Táto skutočnosť vyvoláva obavy o imunitu ľudí voči vírusu. „Vírusy zmutujú a to znamená, že potenciálna vakcína nebude vakcínou, ktorá bude trvať večne 10 rokov, pravdepodobne ani päť rokov. Rovnako ako v prípade chrípky bude musieť byť prepracovaná pomerne pravidelne,“ uviedol belgický viroológ Marc Van Ranst.
img

Koronavírus: market update

13.08.2020 Koronavírus sa naďalej rozširuje takmer rekordným tempom, pričom celkový počet prípadov stúpol na takmer 21 miliónov. Prípady tejto choroby v mnohých krajinách naďalej prudko rastú, zatiaľ čo v iných krajinách, ktoré mali zjavný úspech pri potlačení počiatočných ohnísk, sa infekcie opäť zvyšujú.
img

Chevron koupí ropnou firmu Noble Energy za pět miliard USD

20.07.2020 Americká ropná společnost Chevron se dohodla na koupi ropné a plynárenské společnosti Noble Energy Inc. za pět miliard USD (116 miliard Kč) formou výměny akcií. Je to první velká dohoda v ropném a plynárenském průmyslu od vypuknutí pandemie nemoci covid-19, která způsobila odvětví šok, upozornily agentury AP a Reuters.
img

Ranný komentár

14.07.2020 Americké indexy ukončili včerajšie obchodovanie nižšie. Nálada sa zhoršila po tom, ako sa niektoré štáty USA rozhodli zastaviť uvoľňovanie opatrení. S&P 500 klesol o 0,94%, Nasdaq klesol o 2,13% a Dow Jones zaznamenal nárast o 0,04%.
C:\fakepath\global economy.jpg

MMF dál zhoršil výhled ekonomiky, čeká propad o 4,9 procenta

24.06.2020 Mezinárodní měnový fond (MMF) kvůli dopadům pandemie způsobné koronavirem dál zhoršil výhled vývoje globální ekonomiky. Na letošní rok počítá s propadem hrubého domácího produktu (HDP) o 4,9 procenta, uvedl dnes fond ve svém aktualizovaném výhledu. V dubnu čekal pokles o tři procenta a už tento propad by znamenal nejhlubší recesi globální ekonomiky za 90 let.
C:\fakepath\ropa3.jpg

Mexiko se již nepřipojí k dohodě OPEC+ o snížení těžby

08.06.2020 Mexiko se nepřipojí k dohodě dalších předních světových těžařů ropy ze skupiny OPEC+ o prodloužení současného snížení těžby, jehož cílem je podpořit ceny ropy. Uvedla to v noci na včerejšek mexická ministryně pro energetiku Rocío Nahleová.
img

Koronavírus: market update

28.05.2020 Celkový počet potvrdených prípadov koronavírusu presiahol 5,81 milióna, z toho viac ako 357 000 ľudí zomrelo a viac ako 2,51 milióna sa uzdravilo.
img

Koronavírus: market update

21.05.2020 USA zostávajú epicentrom choroby s viac ako 1,59 miliónmi prípadov. Rusko, ktoré je druhou najhoršie postihnutou krajinou, zaznamenalo 317 554 prípadov. Latinská Amerika v minulom týždni predstihla Spojené štáty a Európu v pošte nových prípadov za deň. Veľký počet týchto nových prípadov pochádza z Brazílie, ktorá nedávno prekonala Nemecko, Francúzsko a Spojené kráľovstvo a stala sa treťou najviac infikovanou krajinou na svete.
img

Koronavírus: market update

20.05.2020 USA zostávajú epicentrom choroby s viac ako 1,57 miliónmi prípadov. Rusko, ktoré patrí medzi najhoršie postihnuté krajiny, zaznamenalo 308 705 prípadov, po ktorom nasleduje Španielsko s 278 803 infekciami. Brazília prekonala počet infekcií v Spojenom kráľovstve, Francúzsku a Taliansku a v súčasnosti je štvrtou najviac postihnutou krajinou s viac ako 271 000 prípadmi.
img

Koronavírus: market update

19.05.2020 USA zostávajú epicentrom choroby s viac ako 1,55 miliónmi prípadov. Rusko, ktoré je teraz druhou najhoršie postihnutou krajinou, zaznamenalo takmer 300 000 prípadov, nasledované Španielskom (278 188). Brazília je v súčasnosti štvrtou najhoršie postihnutou krajinou s viac ako 255 000 prípadmi.
img

Koronavírus: market update

18.05.2020 Celkový počet potvrdených prípadov ľudí nakazených koronavírusom presiahol 4,81 milióna, z ktorých viac ako 316 000 zomrelo a vyše 1,86 milióna sa vyliečilo.
img

Mexiko od příštího týdne začne uvolňovat koronavirová opatření

13.05.2020 Mexiko od pondělí příštího týdne začne s uvolňováním některých opatření, jež zavedlo kvůli šíření koronaviru. Částečně se obnoví výroba a v některých regionech se otevřou se školy a obchody. Oznámil to dnes prezident Andrés Manuel López Obrador, podle něhož se země po 51 dnech omezení navrací do "nové normálnosti".
C:\fakepath\coronavirus.jpg

Handelsblatt: Koronavirus vrhá rozvíjející se země zpět do bídy

19.04.2020 Rozvíjející se země, včetně některých států ve východní Evropě, budou pociťovat následky koronaviru déle než ty rozvinuté. Rostoucí zadlužení by mnohé z nich mohlo dohnat až na hranici bankrotu, píše na svém webu německý hospodářský deník Handelsblatt.
img

Dohoda o snížení těžby ropy o desetinu

14.04.2020 Týden plný bilaterálních jednání a videokonferencí mezi zástupci států těžících ropu z celého světa má svůj výsledek. Organizace zemí vyvážejících ropu – OPEC a další přední světoví těžaři v čele s Ruskem se dohodli, že dojde v květnu a v červnu ke snížení těžby o 9,7 milionů barelů denně. To představuje snížení těžby přibližně o desetinu celosvětové produkce ropy. Dohoda je reakcí na pokles poptávky po ropě v důsledku současné pandemie šířící se nemoci covid-19.
C:\fakepath\ropa.jpg

Trump potvrdil dohodu USA s Mexikem o snížení těžby ropy

11.04.2020 Americký prezident Donald Trump v pátek potvrdil, že Spojené státy pomohou Mexiku s plněním globálních škrtů v těžbě ropy. Videokonference ministrů energetiky skupiny G20, od níž si Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) slibovala další omezení těžby o pět milionů barelů denně, ale podle návrhu komuniké konkrétní závazky ke snížení těžby nepřinesla, napsala agentura Bloomberg.
C:\fakepath\ropa.jpg

Mexický prezident: USA nám na pomoc sníží vlastní ropnou těžbu

10.04.2020 Spojené státy souhlasily, že sníží vlastní ropnou těžbu o dalších 250.000 barelů, aby pomohly Mexiku spolupodílet se na globálních těžebních škrtech, řekl dnes podle agentury Reuters mexický prezident Andrés Manuel López Obrador. Mexiko se ve čtvrtek postavilo dohodě o škrtech v ropné těžbě, na kterých se shodla Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) a další přední světoví těžaři v čele s Ruskem.
img

Raní komentář: Fed opět střílí z bazuky. Rusko a Saudové mají předběžnou dohodu na snížení produkce

10.04.2020 Včerejší seance přinesla další agresivní kroky americké centrální banky, která oznámila zavedení nového nástroje ve výši 2,3 bln. USD, pomocí kterého bude financovat půjčky malým a středním podnikům, nebo lokálním vládám. Zároveň tuto částku bude moci využít pro nákupy nejrizikovějších high yield dluhopisů, takže nyní pod svá křídla schovává prakticky celý dluhopisový trh v USA. Trhy na včerejší rozhodnutí Fedu reagovaly pozitivně a znovu ignorovaly jinak katastrofální výsledky nových žádostí o podporu v nezaměstnanosti, které se minulý týden zvýšily o dalších 6,6 mil. a za poslední tři týdny už o 16,8 mil.
img

AOL: Nejsou daně jako daně, aneb co vše je ve světě ke zdanění

05.04.2020 Nenávidíte ten otravný každoroční rituál počítání daní z příjmů? Pak vás možná potěší, že jiní lidé na celém světě musejí strpět daně ve všech možných podobách. A třeba se vám i uleví, protože byste mohli žít třeba v zemi, která kontroluje, co jíte, v podobě tučných daní z nezdravých potravin, nebo kde koupí xeroxu dotujete Národní knihovnu, napsal zpravodajský server AOL.
C:\fakepath\USA.jpg

Obchodní deficit USA loni poprvé ze šest let klesl

05.02.2020 Deficit Spojených států v obchodování se zbožím a službami se loni snížil o 1,7 procenta na 616,8 miliardy dolarů (14 bilionů Kč). Zaznamenal tak první zlepšení za šest let, částečně proto, že celní válka mezi Washingtonem a Pekingem vedla k propadu dovozu zboží z Číny. Oznámilo to dnes americké ministerstvo obchodu.
img

Uranové akcie – 2 nejlepší tituly v roce 2019

09.08.2019 Uran je materiál používaný především v jaderných elektrárnách pro generování energie. Od problémů jaderného reaktoru Fukushima je tento sektor poměrně hojně kritizován. Své místo si nicméně stále drží.
img

Austrálska ekonomika - analýza

05.08.2016 Pre účely odhadu ďalších krokov monetárnej politiky RBA (Centrálna banka Austrália) poskytujeme tento ucelený prehľad ekonomickej situácie v Austrálii.
C:\fakepath\meny3.jpg

Rating - S&P, Moody's a Fitch

06.06.2011 Aktuální informace o schopnostech států splácet své závazky podle agentur Moody's, S&P nebo Fitch. Aktuální známky od těchto ratingových agentur jsme pro vás připravili v přehledné tabulce. Snížení nebo zvýšení ratingu jednotlivého státu může výrazně pohnout měnou daného státu a proto je pro forexové fundamentální obchodníky tento údaj důležitý. Například v poslední době jsme mohli vidět snížení ratingu Řecka, což téměř vždy vedlo alespoň k dočasnému oslabení eura (z důvodu zvyšování obav o rozšiřování krize v eurozóně).
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Money management | Bitcoin | Fundamentální analýza | Čínský jüan | Nový Zéland | Řecko | Čína | Japonsko | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Stříbro | Moody's | Fitch | Inflace | EUR/USD | Nasdaq | Dow Jones | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | OPEC | G20 | Evropská unie | HDP | Obchodní deník | Mexické peso | Bezpečný přístav | Dluhová krize | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Kypr | Analytik | New York | Ceny ropy | ETF | Investiční fondy | Dluhopisový trh | Dividendy | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Daně | Rizika | Politika | Export | Import | Nikkei | Ekonomové | USD/MXN | Hospodářství | Kapitál | Sazby | AMEX | Akcie | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Bloomberg | Breakout | CFD | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | DAX | Diverzifikace | Dividenda | Ekonomika | Emise | Fed | Finanční trhy | Futures | High | High Yield | ISIN | Intradenní obchodník | Investice | Investor | Investování | Komodity | Korekce | Kurz | Likvidita | MMF | MT4 | Margin | Měna | Finanční instituce | Měnový pár | Měny | NYSE | Nabídka | Nástroj | Obchodní bilance | Obchodník | Obligace | Opce | Politické riziko | Portfolio | Pozice | Rally | Rating | Ratingová agentura | Rezistence | Riziko | Ropa | S&P 500 | Short | Spotová cena | Support | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | VaR | Volatilita | WTO | Wall Street | Yield | Zlato | Úrokové sazby | Analytici | Banky | EUR | USD | Dluhopisy | JPY | CHF | CAD | AUD | ČEZ | Obchodování | Bank of China | EMU | Finanční krize | Citigroup | Cena ropy | Hospodářský růst | Investiční příležitosti | Ekonomika Spojených států | Americký prezident | XTB | Indexy | Čínské akcie | Investoři | Produkce ropy | Fundamenty | Fond | Stimulační opatření | EU | Ministři financí | Vývoj ceny | Aktuální kurz | Cenový graf | Pravděpodobnost | Zisk | Těžba ropy | Sázka | Výsledky | Bohatství | Obchodovat | Ondřej Hartman | Online trading | Analytický tým | Financování | Investiční banky | Investovat | Portugalsko | Obchodní deficit | LYNX | Donald Trump | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Wall Street Journal | Financial Times | Ceny akcií | Vzdělávání | Praxe | Likvidní | Podpora | Přenos | Volatilní | Akcie Alibaba | Akcie ropy | Aktuální cena ropy | Aktuální cena stříbra | Analýzy | Banka | Burzovní zpravodajství | Cena | Cena akcií | Cena stříbra | Ceny stříbra | Ceny zlata | Čínská ekonomika | Čínská banka | Dolar | Eura | Finanční rizika | Fitch rating | Fondy | FXstreet.cz | Graf | Investice do akcií | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Zlaťáky | Investování do akcií | Investovat do zlata | Irsko | Jak investovat | Jak investovat do zlata | Komodita | Komoditní | Kurz bitcoinu | Kurz EUR | Kurz stříbra | Maďarsko | Makléři | Management | Market | Nákup akcií | Největší ekonomika světa | Pips | Portfolia | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Rakousko | Rating států | Reuters | Roboti | Ropy | Řízení rizik | Řízení rizika | Signály | Surová ropa | Švýcarská centrální banka | Trh | Tržní hodnota | Tržní hodnota akcie | Tržní podíl | Velká Británie | Volkswagen | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny stříbra | Vývoj ceny zlata | Webinář | Webináře | Zpravodajství | Zprávy | Železná ruda | Předpověď | Zisky | Tradeři | EIA | Benzín | Indie | Ministerstvo financí | P.A. | ROCE | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | Tržby | Zaměstnanost | Světové ekonomiky | Kontrakt | Burze | Slušný zisk | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | NATO | Oslabení eura | Finanční analýzy | Short squeeze | Kurz EUR/USD | Kalendář ekonomických událostí | Brazílie | Dnešní fundamenty | Úspěch | Podnikání | Automobilový průmysl | Ministr financí | Jak investovat do komodit | Energie | Finanční stabilita | Henry Hub | Příprava | Přehled | Agentura Reuters | Ekonomická aktivita | City | Zpravodajský server | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru | Aktuální vývoj | Standard & Poor's | Economic | Glencore | Měnová autorita | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Miliardy dolarů | Obchodní partner | Fitch Ratings | AAA | Alibaba | Propad | Bělorusko | Handelsblatt | Kryptoměny | Poměr zlata a stříbra | Ropná společnost | TradingView | S&P | Mezinárodní ratingová agentura | Ztráty | Americké indexy | Nejistota | Saúdská Arábie | Tempo růstu | Prodej aut | Akcionáři | Baidu | Zahraniční firmy | Kapitalizace | Výhled | Poplatky | Chevron | Ekonomická situace | Krize | Analytický tým FXstreet.cz | Výnosy | Rizikové investice | Americká vláda | Příjmy | Volatilita trhů | ČTK | Skupina G20 | Aktuální cena | Belgie | HDP eurozóny | Výhled ekonomiky | Švédsko | Norsko | Dánsko | Očekávání | Ekonomické průzkumy | Měny rozvíjejících se zemí | Breakout Trader | Anadarko Petroleum | Coinmarketcap | LYNX Trading | ETC | NEST | Jak fungují akcie | Vzácné kovy | Investování s LYNX | Obchodní války | LYNX webinář | Bitcoiny | OPEC+ | Podniky | Globální hospodářský růst | Akcie společnosti | Objem obchodování | Pokles ceny | USMCA | I-Trader | Trh s ropou | Cena plynu | LYNX WhatsApp | Prezident Trump | Prezident USA | Majetek | The Wall Street Journal | Obchodovat s akciemi | Zahraniční investoři | Bitcoin a další kryptoměny | Ceny pohonných hmot | Celní válka | NATGAS | Blockchainové akcie | Akcie a ETF | Svět investování | Ropné akcie | Uranové akcie | XTB Research | Ministerstvo obchodu | Poptávka po stříbru | Akcie týdne | Indická ekonomika | Kapitálové výdaje | Zájem o stříbro | Kjódó | Agentura Kjódó | Denní graf | Poptávka po ropě | Pokles ceny ropy | Akcie roku 2019 | Akcie roku | F1 | Jak se stát lepším investorem | Obchodní dohoda | APEC | Bilance zahraničního obchodu | Akcií těžařů | Cena akcie | Největší ekonomika | Druhá největší ekonomika světa | Druhá největší ekonomika | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Vysoká likvidita | Hospodářské krize | Huawei | Automobilky | KOSPI | Celkové příjmy | Deficit | Prezident Donald Trump | Německá vláda | Hongkong | Ropné firmy | Objem | Čínské podniky | Obchod | CIC | Obchodní dohody | Analýza dat | FRED | Spojené státy a Čína | Alibaba Group | List The Wall Street Journal | Lukáš Jankovský | Předseda představenstva | Firma | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | TradingEconomics | Studie | Bilance | Skupina OPEC+ | Čínský prezident | Ukrajina | Si Ťin-pching | Amazon | Miliardy | Průzkumy | Výměny akcií | Hong Kong | Trendová linie | Administrativa prezidenta | Čínský vicepremiér | Vicepremiér | Liou Che | Fáze obchodní dohody | 5G | Naše ekonomika | Ekonomka | Financovat | Omezení těžby | Průmysl | Investovat v roce 2020 | Na burze | Drahý kov | Industrial and Commercial Bank of China | ICBC | Rozvoj | Problémy | Soukromé podniky | Dohoda USA - Mexiko - Kanada | NAFTA | Prognózy | Nejistoty | Protekcionismus | Pokračující protekcionismus | Výsledek voleb | Plyn | Nálada | Kontrakty | Prohlášení | Americká ropná společnost | Huawei Technologies | Míra | Jaderná elektrárna | Ohlédnutí | Úroky | Předseda | Investujte | Americké centrální banky | Nabídka a poptávka | xStation5 | Ztráta | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | Demokratické strany | Průmyslové podniky | Peking | Singapur | Nízké ceny ropy | Američané | Návratnost | Washington | Ministr energetiky | Ministr zahraničí | USA Donald Trump | Přebytek bilance zahraničního obchodu | Produkce energie | RBA | Budoucnost | Poradenství | Čínský vicepremiér Liou Che | Iniciativa | Vývoj měnového páru USD/MXN | Analytička | Přebytek bilance | Americké ministerstvo financí | Americké ministerstvo | Hospodářský růst v Číně | Americké ministerstvo obchodu | Komunikace | Trump | Čínské indexy | Belt and Road | Prezident | Koronavirus | Jihokorejská vláda | Google | WhatsApp | Trhy | ASX 200 | WHO | Nejlepší ropné akcie | Šíření koronaviru | Virus | Jüan | Pokles | Situace | Meziroční růst | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | Ceny Bitcoinu | Snížení těžby ropy | López Obrador | Zlepšení | Dovoz z Číny | Obchody | Výdaje | Dodávky na trh | Změna dohody NAFTA | Americká společnost | Amerika na prvním místě | America first | Rozhodování | Obchodovanie | Medvědi | Poptávky po ropě | Organizace zemí vyvážejících ropu | COVID-19 | Ekonomické aktivity | Krize v eurozóně | Stabilita | Jižní Korea | Sestupný trend | Cestovní ruch | Vývoj | Šok | Snížení těžby | Výkyvy | Současná cena | Změny trendu | Cenová válka | Kolaps cen | Kolaps cen ropy | WP | Videokonference | Těžební kapacity | Prudký pokles | Stav nouze | Mince | Profitovat | Tencent | Opatření vlády | Evropské země | Tržby společnosti | Míra nejistoty | Prostor k růstu | Viceprezident | Spotřebitelé | Pandemie COVID-19 | Historie | Počet nakažených | Žádosti o podporu | Šíření nemoci | Onemocnění | Texas | Další pokles | Vyplácet dividendy | Kalifornie | Domácnosti | Páka | Hotovost | Taro Aso | Japonský ministr financí | Market update | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Tomáš Raputa | Prostor pro pokles | Růst | Koronavirové krize | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Státní rozpočty | Potenciál | Platební neschopnosti | Tempo růstu CPI | Karanténa | Bulharsko | Izrael | Riziko inflace | Ekonomiky | Nigérie | Vzdělávací webináře | Slovensko | Války | Poradce | Organizace | Saúdové | Umělá inteligence | Závislost | Práce | Vláda USA | Podíl na trhu | Afrika | Údaje | Skupina OPEC | AOL | Server AOL | Wealthy Living Today | DPH | Pedro Sánchez | Dopady koronavirové krize | Ostausschuss der Deutschen Wirtschaft | Ostausschuss der Deutschen Wirtschaft (OA) | Ministři | Jednání zemí G20 | Snižování ropné produkce | Tempo růstu CPI v USA | Mexický prezident | Andrés Manuel López Obrador | Tina Bruová | Norská ministryně | Norská ministryně pro ropu a energetiku | Světoví těžaři | Přední světoví těžaři | Jednání OPEC | Jednání OPEC+ | Ministři energetiky | Ministři energetiky G20 | Obrovské snížení těžby ropy | Obrovské snížení těžby | Ruský ministr energetiky | Alexandr Novak | Skupina těžařů | Russia 24 | Bezprecedentní opatření | Bezprecedentní časy | Pákistán | Německé automobilky | Snížení produkce | Přebytek běžného účtu | Emitenti | Dodavatelské řetězce | Úspory | Statistiky | Rozvíjející se země | Colorado | Vývoj ceny stříbra v USD | Madrid | Finanční pomoc | Nizozemsko | Situace na trhu s ropou | Cenové pohyby | Reddit | Debata | Posílení | Joe Biden | Lucembursko | Poklesy HDP | Zaměstnanci | Rally na akciích | Latinská Amerika | Čínský dovoz | Dovoz | Vývoz | Obchodní přebytek | Australská ekonomika | Zadlužení | Dluhy | Členské země | Auta | Vakcína | Recyklace | Spekulovat | Zboží z Číny | Umělé inteligence | Argentina | JDE | Unie | Republikánský prezident | ČR | Dluh USA | Bitcoinové a blockchainové akcie | Rocío Nahleová | Ministryně pro energetiku | Mexická ministryně | Tchaj-wan | Poptávka po zlatě | eMarketer | Japonský parlament | Arizona | Hospodářský propad | Rostoucí trend | Covid | Druhá vlna pandemie | Druhá vlna | Dopad pandemie | Nákupy přes internet | Chorvatsko | Ocenění | Ceny | Kolaps | Kolísání cen | Noble Energy | Společnost Chevron | Akcie těžařů | Fresnillo | KGHM | Zlatá horečka | Akcie u LYNX | Turistický ruch | Indonésie | Worldometers | SPAC | Kuba | Odborníci | Peso | Transparentnost | Elektromobily | Biden | Prezidentská debata | Česká republika | FiveThirtyEight | Slabé peso | Akciové portfolio | Koncern | Newmont | CPTPP | Industrial and Commercial Bank of China (ICBC) | Praktické tipy | Spotřebitelská poptávka | Životní prostředí | GME | GameStop | Vakcinace | Očkování | Rozmach Číny | Proměny automobilového průmyslu | Boston Consulting Group | BCG | Boston Consulting Group (BCG) | Budoucnost automobilového průmyslu | Čínské Lenovo | Lenovo | Celní války | Cities 40 | C40 | Paralýza | Pandemická paralýza | Belt and Road Initiative | Iniciativa Pásu a cesty | Desetiletí v ekonomice | Pokles zásob | Růst ceny | Zvýšení ceny | Tržby z prodeje | Vývoj ceny zlata v roce 2021 | Macrotrends | Macrotrends.net | Akcie Gamestop | WallStreetBets | Akcie GME | GameStop (GME) | Reddit skupina | Reddit WallStreetBets | Cenové výkyvy | Akcie společnosti GameStop | Obchodní deficit USA | Kov | Zajímavé akcie | Zásoby plynu | MXN | Akcie ropy v roce 2021 | Pandemie covidu-19 | Dlouhodobý investor | GameStop akcie | Zvolení Joe Bidena | Kansas City Southern | Akcie Kansas City Southern | KSU | KSU.US | Akcie Kansas City Southern (KSU.US) | Special Purpose Acquisition Company | Vývoj objemu maloobchodních tržeb | Vývoj bilance mexického běžného účtu | AA | Island | Emise skleníkových plynů | Kansas City Southern (KSU.US) | Zvýšení ratingu | Uranium Energy | UEC | Energy Fuels | Uranová akcie | Cameco | CCJ | Těžba titanu | Uranium Participation | Akcie Uranium Participation | Uranium Participation (U) | Akcie Cameco | Klesající tržby | Klesající tržby společnosti | Akcie Cameco (CCJ) | Nejlepší uranové akcie | Akcie v roce 2021 | Nedostatečná produkce | Ceny uranových akcií | Uzávěry dolů | Poptávka po uranu | Berkeley Energia | Denison Mines | NAC Kazatomprom | NexGen Energy | Paladin Energy | Uran
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | FXstreet | Graf | ROCE | Euro

Předchozí klíčová slova

Metro AG
Metrostav a.s.
Mexická ekonomika
Mexická ministryně
Mexická vláda
Mexické peso
Mexický dolar
Mexický magnát
Mexický magnát
Mexický prezident

Následující klíčová slova

Mezibankovní
Mezibankovní forex objednávky
Mezibankovní sazby
Mezibankovní trh
Meziměsíční inflace
Meziměsíční vývoj inflace
Mezinárodní agentura pro energii
Mezinárodní agentura pro energii (IEA)
Mezinárodní banky
Mezinárodní dluhopisy
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Purple Trading VIP zona
Potvrďte prosím... Zavřít