Sobota 23. říjen 2021 17:03
reklama
Admiral Markets
reklama
Purple vyroci
reklama
Admiral Markets
reklama
InstaMarkets

Klíčová slova - Uranové akcie

img

Long signál na akcie Amazon (AMZN)

15.09.2021 Zatímco americké indexy nadále dosahují nových maxim, akcie Amazonu neustále přešlapují. Přestože největší online prodejce na světě chce postavit vlastní kvantový počítač, otevřít obchodní domy a vstoupit na pojistný trh, trend se dlouhodobě pohybuje do strany. Tato bitva býků a medvědů probíhá nepřetržitě již více než rok.
img

Long signál na akcie Siemens (SIE)

08.09.2021 Společnost Siemens je aktivní po celém světě a zaměřuje se na inteligentní infrastrukturu v budovách a decentralizovaných energetických systémech, jakož i na automatizaci a digitalizaci v procesním a výrobním průmyslu. Po mírně klesající boční fázi dokázala akcie opět překonat EMA-50. V posledních týdnech se vytvořila resistence na ceně 144 EUR.
img

Long signál na akcie TeamViewer (TMV)

01.09.2021 TeamViewer je přední světový poskytovatel softwaru pro řešení vzdáleného připojení. Prostřednictvím platformy lze připojit k IoT platformě širokou škálu elektronických zařízení, což uživatelům umožňuje jejich ovládání na dálku a také dálkovou interakci mezi lidmi a zařízeními, lidmi a lidmi nebo zařízeními navzájem. Akcie byla jedním z velkých vítězů z období pandemie COVID-19. V červenci 2020 její cena vzrostla nad 53 EUR. V únoru letošního roku však přišla ostrá korekce, během které cena klesla pod 25 EUR.
img

Long signál na akcie Starbucks (SBUX)

11.08.2021 Starbucks je přední mezinárodní výrobce kávy a provozovatel stejnojmenného řetězce kaváren. V sortimentu společnosti nalezneme čerstvě pražené kávové nápoje, vysoce kvalitní ručně vyráběné kávové a čajové výrobky, studené míchané nápoje, pečivo, saláty a řadu dalších produktů. Cena akcií se dlouhodobě pohybovala do strany a nedávno začala před čtvrtletními výsledky pozvolna růst.
img

Long signál na akcie NVIDIA (NVDA)

04.08.2021 NVIDIA je předním výrobcem grafických čipů – takzvaných GPU. Tyto procesory mají celou řadu využití – například v herním průmyslu, digitálním zpracování obrazu, v internetovém a průmyslovém designu, ve vozidlech s autonomním řízením a také pří těžbě kryptoměn. Po dlouhodobém bočním pohybu trend začal opět pozvolna růst. Nedávný návrat zpět k EMA-50 poskytl investorů zajímavou vstupní příležitost.
img

Long signál na akcie Mattel (MAT)

28.07.2021 Americký výrobce hraček dnes večer představí své čtvrtletní výsledky. Na začátku týdne byli býci schopni prorazit nastavenou korekci z posledních několika měsíců a dynamicky vyrazit nahoru. To by mohl být startovní signál pro nové rally.
img

Německo očekává návrat ekonomiky na úroveň před krizí již v Q3. Rusko zvedlo sazbu o rekordních 6,3 %, bojí se inflace

23.07.2021 Podle Deutsche Bundesbank se největší evropská ekonomika brzy vrátí na úroveň před koronakrizí. Německá centrální banka tedy očekává, že se tak stane nejspíše ve třetím čtvrtletí letošního roku, avšak jedním dechem dodává, že nesmí dojít k žádným významným komplikacím ve zpracovatelském průmyslu.
img

Inflace nezadržitelně roste, proti Powellovi stojí Rusnok. Dle něho se nejedná o přechodný jev

16.07.2021 Během dvoudenního vystoupení šéfa Fedu Jeroma Powella před Kongresem zaznělo, že finanční instituce ve spojených státech jsou dobře kapitalizované. Inflace, která se dostala vysoko nad inflační cíl centrální banky, v současnosti není podle Powella vázána na obvykle faktory, jako je napjatý trh práce či přehřátá ekonomika. Tento typ inflace je v historii jedinečný a podle centrálního bankéře bude pro Fed výzvou reagovat na tuto inflaci. Proto bude centrální americká banka i nadále pokračovat s hodnocením rizik, které ovlivňují inflaci. Powell také zopakoval, že se stále domnívá, že vysoká inflace je pouze přechodným jevem a že postupně bude docházet k jejímu poklesu.
img

Cena akcie Newegg (NEGG) za týden vzrostla o více než 512 %. Jedná se o další meme akcii?

08.07.2021 Cena akcie Newegg zažívá v posledních dnech nebývalý růst. Od 30.6 2021 cena NEGG vzrostla o více než 512 %. Cenový graf tak připomíná cenové pohyby, které jsme letos mohli sledovat zejména na meme akciích jako například GameStop a AMC. Za těmito akciemi často stála skupina retail investorů ze skupiny WallStreetBets, kteří komunikují na sociální síťi Reddit.
img

Long signál na akcie Apple (AAPL)

02.06.2021 Společnost Apple na konci dubna vykázala silná čísla za své druhé fiskální čtvrtletí. Technologický gigant v tomto čtvrtletí prodal téměř 48 milionů iPhonů. Analytici doufají v nové prodejní rekordy díky modelům iPhone 12 s podporou 5G. Nicméně i akcie Apple trpí obecnou slabostí v technologickém sektoru a trend se dlouhodobě pohybuje v zásadě do strany.
img

Investice do kávy: Nejlepší kávové akcie v roce 2021

27.05.2021 Investování do kávových akcií není asi první věc, která lidem při vstupu na burzu přistane na mysl. Přesto se jedná o perspektivní odvětví s mnoha investičními příležitostmi. V následujícím článku probereme vše, co potřebuje vědět, pokud se chystáte investovat do kávového sektoru. Podíváme se na historii kávy a také na aktuální situaci na trhu s kávou.
img

Uranové akcie v roce 2021: 3 tipy na nejlepší akcie uranu

30.04.2021 Uran je materiál, bez kterého se neobejde žádná jaderná elektrárna. Právě narůstající počet jaderných elektráren může znamenat pro uranové akcie dobré časy. V tomto článku si představíme základní fakta o uranu a jak je to s jeho produkcí. Podíváme se, co ovlivňuje cenu uranu a jak se daří společnostem těžícím uran.
img

Cena ropy – Jak se bude vyvíjet kurz ropy v roce 2020?

13.02.2020 Vývoj ceny ropy je dnes pro mnoho investorů důležitějším faktorem pro směrování globálního růstu než ekonomická data nebo trendy na dluhopisovém a devizovém trhu.
img

Fed snížil úrokovou sazbu, ale do konce roku by k další změně dojít nemělo. Británie se dočká dalších předčasných voleb

01.11.2019 Členské státy EU v pondělí schválily odklad brexitu do konce ledna 2020. Předseda Evropské rady pak na svém twitterovém účtu uvedl, že pokud Británie schválí výstupní dohodu před uplynutím nové lhůty, tak může opustit EU i dříve. Čínští vyjednávači oznámili, že část obchodní dohody se Spojenými státy je již připravena, ale stále se podle nich objevují nové překážky. Čína počítá s tím, že by první fáze dohody mohla být podepsána již v polovině listopadu.
img

Společnosti překonávají očekávání Wall Street. Odklad brexitu je téměř nevyhnutelný

25.10.2019 Čínská média v pondělí informovala, že podle zdrojů obeznámeních se situací, Čína požaduje další rozhovory, než dojde k uzavření první fáze dohody. Pozměňovací návrh bývalého premiéra konzervativců Letwina byl v pondělí schválen většinou, tedy 322 ku 306 hlasů a Boris Johnson byl tak donucen poslat žádost o odložení Brexitu. Premiér Johnson doposud říkal, že odklad vyjednávat nebude. Nicméně po tomto hlasování mu nic jiného nezbývá.
img

Hlasy odpůrců monetární politky ECB sílí. Brexit na dosah ruky, dohodu musí schválit britský parlament

18.10.2019 Čínská média v pondělí informovala, že podle zdrojů obeznámeních se situací, Čína požaduje další rozhovory, než dojde k uzavření první fáze dohody. Vývoz z Číny v září klesl meziročně o 3,2 %, zatímco analytici očekávali pokles jen o 3 %. Dovoz se pak propadl o 8,5 % a snížil se tak pátý měsíc za sebou. Podle agentury Reuters zřejmě bude zapotřebí další stimulace zpomalující čínské ekonomiky.
img

Naděje na hladký brexit a uzavření obchodní dohody mezi US a Čínou vedly k „risk on“ sentimentu

11.10.2019 Americký prezident Donald Trump v pondělí pohrozil Turecku zničením tamní ekonomiky, pokud Ankara podnikne v Sýrii něco, co bude pokládat za nepřípustné. Americká armáda začala v pondělí s odsunem svých pozic v severní Sýrii kvůli plánované turecké ofenzívě.
img

Investice do platiny: 3 nejlepší platinové akcie roku 2019

03.10.2019 Platina jako vzácný kov s širokým využitím napříč sektory patří mezi suroviny, o které prozatím mnoho investorů neprojevuje zájem. Je to ale chyba? Zlato a stříbro jsou sice mezi obchodníky nejznámější, ale zdaleka se nejedná o jediné komodity, do kterých stojí za to investovat. Platina je, stejně jako jiné drahé kovy, považována za bezpečné útočiště navíc i v dobách recese.
img

Long signál na akcie Alphabet (GOOGL)

01.10.2019 Alphabet (GOOGL) provozuje kromě obřího vyhledávače Google řadu aplikací, jako je e-mailová služba Gmail, platforma sociální sítě Google+ a webový prohlížeč Google Chrome. Cena akcií klesla o více než 20 % z historického maxima 1 289,27 USD v dubnu na minimum v červnu tohoto roku. Po turbulentních fázích nastavila Alphabet opět kurz směrem nahoru. Na ceně 1 250 USD stále existuje určitý odpor, který je třeba prorazit.
img

Short signál na akcie Amazon (AMZN)

03.09.2019 Akcie společnosti Amazon (AMZN) jsou pod útokem od začátku srpna. Po dosažení nového historického maxima nad 2 000 USD mnoho investorů vybralo své zisky a došlo k ostré korekci. Na rozdíl od květnové korekce se ceny nyní konsolidují poblíž podpůrného rozmezí kolem 1 750 $.
img

Jaké akcie sledovat při příštím pádu akciového trhu?

28.08.2019 Mnoho investorů zmeškalo příležitosti akciového trhu za posledních 10 let. Zatímco se všude mluvilo o blížící se krizi, všechny indexy se podívaly na nová historická maxima.
img

6 nejdůležitějších investičních trendů pro rok 2019

15.08.2019 Nejžhavějšími loňskými investičními trendy v roce 2018 byly kryptoměny (Bitcoin, Blockchain & Co.) na začátku roku a marihuanové akcie. Pokud investoři naskočili však na rozjetý vlak okolo těchto 2 fenoménů, mohli značně zhodnotit investované finance.
img

Pavel Kohout (ekonom) o situaci na trzích, tvrdém Brexitu a investování do dluhopisů nebo Tesly

14.08.2019 Hrozba obchodní války mezi USA a Čínou, protesty v Hong Kongu nebo zpomalující ekonomika. Situace na dnešních trzích není pro běžného investora vůbec jednoduchá. Jeden tweet od amerického prezidenta Trumpa a trhy mohou poklesnout i o několik procent. Jak vnímají aktuální stav ve světě ekonomové a zkušení investoři, kteří zažili nejednu recesi a krizi? Drží kapitál mimo trhy nebo vnímají poklesy jako investiční příležitost?
img

3 nejlepší farmaceutické akcie pro rok 2019

12.08.2019 Globální trendy jsou hnacím motorem růstu ve farmaceutickém průmyslu. Farmaceutický průmysl za posledních deset let zaznamenal příkladný triumf. Jedním z důvodů je úspěch biotechnologie. Aplikace výsledků výzkumu genomu, jakož i zvyšující se znalosti o fungování mnoha patogenů vedly k obrovskému posílení inovací pro vývojáře léčiv. Onemocnění jako je například AIDS, hepatitida C a některé druhy rakoviny bude již pravděpodobně možné efektivně léčit během několika let.
img

Uranové akcie – 2 nejlepší tituly v roce 2019

09.08.2019 Uran je materiál používaný především v jaderných elektrárnách pro generování energie. Od problémů jaderného reaktoru Fukushima je tento sektor poměrně hojně kritizován. Své místo si nicméně stále drží.
img

Kam investovat – uranové akcie pro rok 2018

12.01.2018 Uran je materiál používaný především v jaderných elektrárnách pro generování energie. Od problémů jaderného reaktoru Fukushima je tento sektor poměrně hojně kritizován, své místo si nicméně stále drží.
img

Uranové akcie – přinese investice do uranu boom v 2018?

12.01.2018 Po boomu lithiových akcií v minulém roce se investoři začínají poohlížet po dalších příležitostech s potenciálně vysokým zhodnocením. Uranové akcie patří mezi ty vůbec nejzajímavější v tomto ohledu.
img

Uranové akcie pro rok 2018

12.01.2018 Uran je materiál používaný především v jaderných elektrárnách pro generování energie. Od problémů jaderného reaktoru Fukushima je tento sektor poměrně hojně kritizován, své místo si nicméně stále drží.
Související klíčová slova: FOREX | Technická analýza | Money management | Bitcoin | Fundamentální analýza | Price Action | Brexit | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Moody's | Fitch | Equity | Inflace | OECD | GBP/USD | Nasdaq | Rusko | USA | Británie | OPEC | Spotřebitelská důvěra | HDP | Obchodní deník | Divergence | Monetární politika | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Turecko | Španělsko | Apple | Měnový výbor Fedu | Analytik | New York | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Ropa Brent | Americké akcie | ETF | Světové akcie | Dividendy | Poptávka | Recese | Lehman Brothers | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Export | Import | Průmyslová výroba | Ekonomové | Maloobchodní tržby | Komoditní burza | Míra nezaměstnanosti | Spready | Kapitál | Sazby | AMEX | Advance | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Analýza | Zhodnocení | Transakce | Bankovní rada | Bloomberg | Blue chip | Breakout | Bundesbank | Burza | Béžová kniha | CEO | CFD | CME | Cable | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikáty | Konsolidace | DAX | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dollar | Downtrend | EBIT | ECB | EMA | Ekonomika | Emise | FOMC | Fed | Forward | Futures | IFO index | IPO | ISIN | Index DAX | Index spotřebitelských cen | Indikátory | Inflační cíl | Intradenní obchodník | Investice | Investor | Investování | Komodity | Korekce | Kurz | Long | Low | Margin | Risk | Marže | Mezinárodní obchod | Měna | Finanční instituce | Měny | NYMEX | NYSE | Nabídka | Stavební povolení | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | Obchodní bilance | Obchodník | Opce | Platforma | Portfolio | Pozice | Počáteční marže | Prodeje existujících domů | Pákový efekt | Příkaz | RRR | Rally | Rating | Ratingová agentura | Resistence | Platina | Riziko | Ropa | S&P 500 | Short | Spotová cena | Spread | Stop-Loss | Support | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Uptrend | VaR | Volume | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Wall Street | ZEW index | Zisk na akcii | Zlato | ČNB | Úroková míra | Úrokové sazby | Analytici | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | JPY | NZD | CAD | AUD | GBP | Obchodování | JPMorgan | Goldman Sachs | Objem obchodů | Index MSCI | Finanční krize | Cena ropy | Hospodářský růst | Investiční příležitosti | Evropská ekonomika | Americký prezident | Indexy | Úroková sazba | OSN | Čínské akcie | Ropné zásoby | Investoři | Produkce ropy | Blue chips | Fond | Exxon Mobil | Měnový výbor | EU | Vývoj ceny | Aukce | Zasedání ECB | Ekonom | Cenový graf | Byznys | Business | Drahé kovy | BNP Paribas | Zisk | Ropný trh | Sázka | Ceny komodit | Zkušenosti | Optimismus | Výsledky | Strach | Investiční příležitost | IEA | RBNZ | Partners | Gold | Obchodovat | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Financování | Investiční společnosti | Investovat | Index cen | Výrobní náklady | Index CPI | Facebook | LYNX | Donald Trump | Burzy | Zásoby ropy | Japonská centrální banka | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Praxe | Aktivum | Delta | EPS | Index | Odpor | Volatilní | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie Facebook | Akcie PayPal | Akcie ropy | Akcie Siemens | Aktuální cena ropy | Americké dividendové akcie | Analýzy | Banka | Barel ropy | Brent | Burzovní zpravodajství | Cena | Cena akcií | Cena za barel ropy | Ceny drahých kovů | Čínská ekonomika | CISCO | CZK | Dolar | Dolary | Eura | Exchange | Expirace | Finanční rizika | Fiskální rok | Fondy | GfK | Graf | Guvernér ČNB | Hodnota akcií | Hrubý domácí produkt | Index PMI | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do zlata | Investiční | Investiční kovy | Investiční poradenství | Investování do akcií | Investování na burze | Investovat do zlata | ISM | Jak investovat | EBay | Jiří Rusnok | Kam investovat | Komoditní | Kurz ropy | Kurzy | Libra | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Míra inflace | Nemovitosti | Obchodní platformy | PayPal | Portfolia | Pro investory | Prodej akcií | Prognóza | Převodník měn | Reuters | Risk On | Ropy | Růst HDP | Řízení rizika | Signály | Société Générale | Shares | Surová ropa | Transakční náklady | Trh | Tržní hodnota | Tržní hodnota akcie | Twitter | Volkswagen | Vývoj ceny ropy | Webináře | WTI | Zlato a stříbro | Zpravodajství | Zprávy | Zisky | ZEW | ING | Benzín | Put | Bill Gates | Čistý dluh | EBITDA | Ex-dividend | Hold | Christine Lagarde | Indie | Intermediate | Mark Zuckerberg | ROCE | Commonwealth Bank | Spojené státy | West Texas Intermediate (WTI) | WGC | Cenová hladina | Tržby | QE | Světové ekonomiky | Western Union | eBook | Komise | Kontrakt | Volby | E-mini | Retail | Velcí hráči | Burze | Commodities | Dividendové akcie | Investment | Penny stock | Slušný zisk | Aramco | Rhodium | Deutsche Bundesbank | Intesa Sanpaolo | Wells Fargo | Microsoft | MSCI | ABN Amro | CME Group | Caterpillar | NATO | Šéfka Fedu | Akcie Starbucks | Brazílie | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Úspěch | Podnikání | Automobilový průmysl | Stock Exchange | Velcí investoři | Snižování úrokových sazeb | Otočení trendu | Sweet Crude Oil | Cena kávy | Dlouhé pozice | Fundamentální ukazatele | Energie | Earnings | Zkušení investoři | KBC | Přehled | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | City | Fundamentální faktory | Inflační tlaky | Glencore | Akcie v USA | JPMorgan Chase | Pavel Kohout | Americké akciové indexy | Agentura Bloomberg | AAA | Walmart | Alibaba | Propad | Kryptoměny | TradingView | S&P | Guvernér | Agentura Fitch | Teroristický útok | Zahraniční investice | Ztráty | Bezpečné útočiště | Farmaceutické společnosti | Sinopec | Ekonomická data | Americké indexy | Historická maxima | Tempo růstu | Zajištění | Výrobní index PMI | Baidu | Blockchain | Tesla | Kryptoměna | Kapitalizace | Výhled | Bankéř | Poplatky | Nakupovat akcie | Exxon | Chevron | Konsensus | Mzdy | Akcie na burze | Predikce | Ekonomická situace | Průzkum | Krize | Investovat do akcií | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Výnosy | Rizikové investice | Americká vláda | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | TRY | Index cen domů | Příjmy | Čistý příjem | ExxonMobil | Alphabet | Aktuální cena | Belgie | Rozjednané prodeje domů | Tisková konference ECB | Očekávání | ex | Tržní kapitalizace společnosti | Vstup na burzu | ING Groep NV | Cena palladia | Sladká ropa | Breakout Trader | Nákupy zlata | Nákupy zlata centrálními bankami | Cena platiny | Palladium | Jerome Powell | LYNX Trading | ETC | NEST | Lithium | Jak fungují akcie | Kobalt | Investování s LYNX | Obchodní války | Německá centrální banka | Akcie Amazonu | Obchodní válka | Long signál | Amazon (AMZN) | Apple (AAPL) | Inflace v eurozóně | Akcie společnosti | Objem obchodování | Pokles ceny | Nákup zlata | Short signál | RDSA | Royal Dutch Shell | Obchodování akcií | Ruská centrální banka | Signál na akcie | Pokles cen ropy | Marihuanové akcie | Intercontinental Exchange | LYNX WhatsApp | Růst zisků | Politika Fedu | Index spotřebitelské důvěry | Odhady analytiků | Společnost Apple | Intercontinental Exchange (ICE) | Majetek | Obchodovat s akciemi | Vysoké zisky | Odložení brexitu | Zvýšení sazeb | Investice do konopí | Zájem investorů | Obchodujte ropu | Uber Technologies | Beyond Meat | Růst americké ekonomiky | Obchodování platiny | Jak na obchodování | Infineon | Infineon Technologies | AMS | Bitcoin a další kryptoměny | Boris Johnson | NVDA | Protesty v Hong Kongu | Americké společnosti | Guvernér Fedu | Snížení sazeb | Záporné sazby | Blockchainové akcie | Akcie a ETF | Vlastní kryptoměny | Svět investování | Ropné akcie | Investiční bublina | Biotechnologické akcie | Coffee | Farmaceutické akcie | Pokles cen | Vanadiové akcie | Vanad | Akcie týdne | AMZN | Thyssenkrupp | Kapitálové výdaje | Saudi Aramco | Denní graf | Nejlepší blue chip akcie | Blue chip akcie | Poptávka po ropě | Růst ceny ropy | TeamViewer | Snížení daní | Nejlepší vanadiové akcie | iShares | GOOGL | Předstihové indikátory | Platinové akcie | Akcie roku 2019 | Akcie roku | Investice do platiny | Akcie Anglo American Platinum | Akcie Impala Platinum | Akcie Sibanye Gold | Jak se stát lepším investorem | Obchodní dohoda | Cena akcie | Očekávané Earnings | Obchodujte | NYBOT | Čínská média | Deficit | Káva | Německá vláda | IOT | Investice do ropy | ČNB Jiří Rusnok | Objem | MSFT | Obchod | CIC | Trh práce | Obchodní dohody | Analýza dat | Cisco Systems | Firma | Zasedání ČNB | CPI v eurozóně | Applied Materials | Pfizer | Obchodovat na burze | CBI | GM | Lagardeová | Amazon | Philip Lowe | Miliardy | INTC | Walt Disney | 5G | Globální trh | Předpovědi | Predikce vývoje | Průmysl | Na burze | Impuls | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Zasedání RBA | General Motors | Výrazný pokles | Problémy | NAFTA | Tomáš Holub | ČNB Tomáš Holub | Člen bankovní rady | Člen bankovní rady ČNB | Total | Zasedání FOMC | Prognózy | Členské státy EU | Státy EU | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Kontrakty | Prohlášení | Členové Organizace zemí vyvážejících ropu | Ropná zařízení | InterContinental | Jaderná elektrárna | Úroky | Konec roku | Investujte | AAPL | Disney | Uber | Ztráta | Nejlepší akcie | Yandex | Kraft Heinz | Nízké ceny ropy | Exact Sciences | Washington | Miliardy eur | Írán | Irák | Produkce energie | RBA | Hodnota společnosti | Ifo | Ukazatele | iRobot | IRBT | Ceny energií | Komunikace | WhatsApp | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | Obchodujte akcie | American Express | Pokles | Situace | Pandemie | DISH | Vysoká inflace | Ceny Bitcoinu | Las Vegas | Starbucks | Společnost Starbucks | Úsilí | SBUX | Výdaje | Strach z koronaviru | BP | Americká společnost | Rozhodování | Brent Crude Oil | West Texas Intermediate | Medvědi | Poptávky po ropě | Organizace zemí vyvážejících ropu | COVID-19 | Jižní Korea | Vývoj | Výkyvy | Současná cena | Změny trendu | Kolaps cen | WP | Těžební kapacity | Profitovat | Tržby společnosti | Prostor k růstu | Pandemie COVID-19 | Historie | Texas | Další pokles | Vyplácet dividendy | Manufacturing | Domácnosti | Iracionální | Hotovost | Dávky v nezaměstnanosti | Růst | Vyšší výnosy | Koronavirové krize | Signál | Americká banka | Tisková konference | Potenciál | Živobytí | Ekonomiky | Nigérie | Vzdělávací webináře | Akcie Amazon (AMZN) | Akcie Apple (AAPL) | Umělá inteligence | Akcie Nvidia | Práce | Vláda USA | Podíl na trhu | Mexiko | Snížení produkce | WMT | Long signál na akcie | WisdomTree | AMC | Procter & Gamble | Colorado | Trade | Cenové pohyby | Reddit | Joe Biden | Čtvrtletní výsledky | Osobní výdaje | Rally na akciích | PEPSICO | Dovoz | Vývoz | ETN | Průmyslová výroba v Evropské unii | Expedia | Royal Caribbean | Recyklace | Spekulovat | Moderna | Advance Auto Parts | Umělé inteligence | Douwe Egberts | Jacobs | Pickwick | JDE | Společnost JDE | Costco | Senseo | PEPP | Londýnské burzy | Bitcoinové a blockchainové akcie | Arizona | Nestlé | Největší evropská ekonomika | Covid | eSports | Úroda | Johnson & Johnson | Ceny kávy | Ceny | Kolaps | Verizon Communications | Kolísání cen | Akcie těžařů | Akcie u LYNX | Indonésie | Fortnite | Coca-Cola | SPAC | Odborníci | Nvidia | Qualcomm | Obchodní domy | NAHB | Robusta | Arabica | Vývoj ceny kávy | Rozdělení akcií | Vývoj ceny akcie | Biden | Marathon | iPhone 12 | iPhone | Walgreens | Intel | SolarEdge Technologies | SEDG | JPM | GS | CSCO | SolarEdge | Zynga | ZNGA | MCD | Agresivnější obchodníci | QCOM | Praktické tipy | Proražení | AQUA | KSB | GME | GameStop | Siemens | BIDU | Mutace koronaviru | MGM | Home office | Růst ceny | DOT | Zvýšení ceny | Brands | Tržby z prodeje | Shopify | Acacia Communications | WU | Macrotrends | PEP | Deliveroo | Akcie AMC | WallStreetBets | GameStop (GME) | Express | Cenové výkyvy | Kov | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Tyson Foods | AIG | SPWR | Akcie ropy v roce 2021 | Silný růst | Dlouhodobý investor | Vysoké dividendy | GameStop akcie | IPO Deliveroo | Vesmírné akcie | Vesmírné akcie 2021 | GRMN | Hotovostní pozice | Paychex | PAYX | Special Purpose Acquisition Company | SPAC (Special Purpose Acquisition Company) | Emise skleníkových plynů | GoviEx Uranium | GoviEx Uranium (GXU) | GXU | Energy Resources of Australia | ERA | Energy Resources of Australia (ERA) | Uranium Energy Corp. | Uranium Energy | UEC | Uranium Energy Corp. (UEC) | Energy Fuels | UUUU | Uranová akcie | Energy Fuels (UUUU) | Akcie Energy Fuels | Cameco Corp. | Cameco | Cameco Corp. (CCJ) | CCJ | Těžba titanu | Uranium Participation | Akcie Uranium Participation | Uranium Participation (U) | Akcie Cameco | Klesající tržby | Klesající tržby společnosti | Akcie Cameco (CCJ) | Nejlepší uranové akcie | Akcie v roce 2021 | Nedostatečná produkce | Ceny uranových akcií | Uzávěry dolů | Poptávka po uranu | Berkeley Energia | Denison Mines | NAC Kazatomprom | NexGen Energy | Paladin Energy | Uran | Verizon | Comcast | Kellogg | Goldman Sachs Group | Pandemie COVID | API | Akcie McDonald’s | Oslabení | Meme akcie | Zisk před zdaněním | Investice do kávy | Nejlepší kávové akcie | Kávové akcie | Kávové futures | Kávový trh | Historie kávy | Kávového ETF | Investice do kávového ETF | Akcie JDE Peet’s | Akcie JDE Peet’s (JDEP) | JDEP | JDE Peet’s (JDEP) | Akcie Tata Coffee | Akcie Tata Coffee (TATACOFFEE) | TATACOFFEE | Tata Coffee (TATACOFFEE) | J.M.Smucker Co. | Restaurant Brands International Inc | Luckin Coffee | Farmer Brothers Company | Whitewave Foods Company | Tata Coffee | Dunkin Brands Group | Aktuální problémy | Cena akcie AMC | FAST | Prodej | Microsoft Corporation | Wal-Mart Stores | Graf akcie | Akcie Moderna | Americký výrobce | Cena akcie Newegg | Akcie Newegg | Newegg (NEGG) | NEGG | Akcie Newegg (NEGG) | Biotechnologické akcie 2021 | Akcie výrobců vakcín | Akcie výrobců vakcín proti Covid-19 | INTU | Intuit Inc. | XEL | Xcel Energy Inc. | DG | Dollar General Corporation | Cisco Systems, Inc. | CMCSA | Comcast Corporation | NTAP | NetApp | J P Morgan Chase & Co | VZ | Verizon Communications Inc. | TXN | Texas Instruments Incorporated | AXP | American Express Company | AI | Arlington Asset Investment | COST | Costco Wholesale Corporation | PG | Procter & Gamble Company | CAT | Fastenal Company | Starbucks Corporation | Intel Corporation | PCAR | PACCAR | WBA | Walgreens Boots Alliance | AMAT | Applied Materials | QUALCOMM Incorporated | KO | Coca-Cola Company | DTE | DTE Energy Company | DTE Energy | Akcie Mattel | Mattel (MAT) | Akcie Mattel (MAT) | Delta mutace | Starbucks (SBUX) | Akcie Starbucks (SBUX) | Rozbor | Společnosti | Akcie TeamViewer | TeamViewer (TMV) | TMV | Akcie TeamViewer (TMV) | Siemens (SIE) | SIE | Společnost Siemens | Akcie Siemens (SIE)
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | FXstreet | Euro

Předchozí klíčová slova

Uptrend na ropě
Uptrendové čáry
Urals
Uran
Uranium Energy
Uranium Energy Corp.
Uranium Energy Corp. (UEC)
Uranium Participation
Uranium Participation (U)
Uranová akcie

Následující klíčová slova

Urban FX Trade
Určení cenového trendu
Určení dlouhodobého trendu
Určení hlavního trendu
Určení krize
Určení směru trendu
Určení trendu
Určitý řád
Určování divergencí
Určování kurzu měny
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Dukascopy
Potvrďte prosím... Zavřít