Pondělí 27. září 2021 03:57
reklama
Swissquote Bank
reklama
Dukascopy
reklama
ETX Capital
reklama
ETX Capital

Klíčová slova - IOT

img

Long signál na akcie TeamViewer (TMV)

01.09.2021 TeamViewer je přední světový poskytovatel softwaru pro řešení vzdáleného připojení. Prostřednictvím platformy lze připojit k IoT platformě širokou škálu elektronických zařízení, což uživatelům umožňuje jejich ovládání na dálku a také dálkovou interakci mezi lidmi a zařízeními, lidmi a lidmi nebo zařízeními navzájem. Akcie byla jedním z velkých vítězů z období pandemie COVID-19. V červenci 2020 její cena vzrostla nad 53 EUR. V únoru letošního roku však přišla ostrá korekce, během které cena klesla pod 25 EUR.
img

Pandemie rozproudila obchodování na finančních trzích

11.05.2021 V loňském roce jsme zaznamenali přímo explozivní růst obchodních aktivit. Stojí za ním rekordní přírůstek drobných investorů, kteří s obchodováním na finančních trzích začali během lockdownu. Otázkou je, zda takto vysoký růst našeho koše 30 firem z ekosystému obchodníků na finančních trzích vydrží i nadále. Volatilita postupně klesá a ekonomiky se otevírají, takže už budoucnost obchodování nejspíš nebude tak růžová. Celkově však bude toto odvětví patrně dál vzkvétat s tím, jak bude docházet k další financializaci světové ekonomiky. Dále se zabýváme tím, zda v tomto odvětví existují firmy, které mohou nabídnout dlouhou volatilitu bez negativního carry, k němuž dochází u strategií využití put opcí a dlouhých futures na index VIX.
img

Vesmírné akcie 2021: Inspirujte se společnostmi, které míří ke hvězdám!

01.04.2021 Vesmír fascinuje lidstvo odjakživa a zájem o něj neopadl ani v 21. století. Není to tak dávno, co sonda Perseverance přistála na Marsu, aby mohla pátrat po stopách života na této planetě. Vesmír je ale také plný příležitostí. Mnoho investorů vidí ve vesmíru budoucnost. Ať už se jedná o vesmírnou turistiku nebo využívání vesmíru pro jiné účely. První vesmírný závod náhle skončil poté, co Neil Armstrong přistál na Měsíci.
img

Nejlepší 5G akcie roku 2021: 3 aktuální tipy pro vaše portfolio!

12.03.2021 Technologie se vyvíjí neuvěřitelnou rychlostí. Tématem poslední doby je zejména 5G síť. Podle některých významných IT vývojářů by se 5G mohla stát čtvrtou průmyslovou revolucí. Nová síť přináší řadu výhod, zejména zvýšení rychlosti. Přenos dat v rámci 5G sítě bude dokonce rychlejší než přenos dat v rámci wifi.
img

Do jakých akcií investovat v současné situaci?

24.09.2020 Většina investorů byla příchodem koronaviru na konci února ohromena. Akciové trhy dlouhodobě zažívaly období prudkého nárůstu, o kterém nic nenasvědčovalo, že by měl skončit. Nicméně většina burz o měsíc později poklesla přibližně o 35 %. Následovalo prudké zotavení, během kterého ceny mnoha akcií již posílily z březnového minima o více než 70 %.
img

Akcie Alphabet – 5 neuvěřitelných faktů o Googlu

02.09.2020 Společnost Alphabet (GOOGL) není jen hlavním hráčem na poli internetu, má ve svých plánech mnoho dalších vysoce zajímavých projektů. Stále více lidí používá internet a Google je jednoznačným vítězem mezi vyhledávači. Společnosti se daří vydělávat spoustu peněz prodejem reklamy. Mimo jiné.
img

3 nejlepší akcie big data a umělé inteligence v roce 2020

05.06.2020 Objem dat, které lidstvo generuje a zpracovává roste raketovým tempem. Globální objem dat se za pouhé 2 roky více než zdvojnásobil. Nové technologie v oblasti získávání, zpracování a vyhodnocování dat pomáhají společnostem ve všech průmyslových odvětvích získat větší ekonomické výhody z této obrovské záplavy informací.
img

Společnost Xiaomi v žebříčku Global 2000 časopisu Forbes

15.05.2020 Časopis Forbes zveřejnil žebříček Global 2000 pro rok 2020. Společnost Xiaomi Corporation zabývající se výrobou chytrých telefonů a inteligentního hardwaru propojeného prostřednictvím platformy Internet of Things, oznámila umístění na 384. pozici v žebříčku. Ve srovnání s minulým rokem si Xioami polepšilo o 42 příček.
img

Nejlepší akcie 4. průmyslové revoluce – investujte do společností budoucnosti

02.04.2020 Jaké scénáře jsou myslitelné a jak se mohou investoři adaptovat na aktuální tržní situaci? Investice do dlouhodobých růstových trendů, jako je cloud a umělá inteligence, nabízejí příležitosti k dobrým investicím. Krize okolo pandemie koronaviru doslova otřásla akciovými trhy v základech. V následujícím článku se podíváme na aktuální vývoj na finančních trzích.
img

Koronavirus se šíří, světové ekonomiky hlásí pokles. Inflace v eurozóně zrychluje

21.02.2020 Novozélandská premiérka Jacinda Ardernová v pondělí uvedla, že nový koronavirus bude mít za následek pokles novozélandské ekonomiky v první polovině letošního roku, avšak ve druhé polovině roku očekává premiérka opětovné oživení.
img

Expanze USA bude pokračovat, tvrdí Powell. Odvětví zasažené koronavirem získají finanční podporu

14.02.2020 V pondělí zveřejnila společnost Sentix důvěru investorů v ekonomiku eurozóny, která se v únoru poprvé za čtyři měsíce snížila. Investoři se především obávají šíření nového koronaviru. Index důvěry investorů tedy klesl z lednových 7,6 bodu na 5,2 bodu.
img

Nejlepší biotechnologické akcie roku 2020

12.02.2020  Akcie sektoru biotech jsou mezi investory nesmírně populární. Velké potenciální výnosy v blízké budoucnosti l...
img

Koronavirus se šíří, WHO vyhlásila globální stav zdravotní nouze. Británie opouští EU

31.01.2020 Ratingová agentura Fitch v pondělí potvrdila rating České republiky na stupni AA- a ponechala výhled ratingu na stabilní úrovni. Agentura očekává, že česká vláda bude pokračovat v relativně zdravé rozpočtové politice.
img

Koronavirus ohrožuje Čínu, akcie a ropa padají. ECB zahájila revizi své strategie

24.01.2020 Francouzský prezident Manuel Macron se dohodl se svým americkým protějškem Donaldem Trumpem na příměří ohledně daní, které by mělo trvat do konce roku. Macron novinářům sdělil, že obě země budou pokračovat v intenzivních rozhovorech.
img

První fáze obchodní dohody je podepsána. Německo vykázalo nejvyšší přebytek od roku 1990

17.01.2020 Člen bankovní rady BoE Gertjan Vlieghe v pondělí prozradil, že je připraven snížit sazby, pokud se data nezlepší. Raphael Bostic z Fedu neočekává, že obchodní příměří změní ekonomickou trajektorii. Zatím podle centrálního bankéře není nějaký výrazný podnět k utahování politiky. Německé ministerstvo financí zveřejnilo podle předběžných údajů přebytek rozpočtu 13,5 mld. euro, což představovalo nejvyšší přebytek rozpočtu Německa od roku 1990.
img

Long signál na akcie Netflix (NFLX)

07.01.2020 V minulosti byl Netflix vítězem přechodu od klasické televize k streamovacím službám. Nyní se však Netflix musí potýkat s obrovskou konkurencí od společností Apple, Amazon a Walt Disney, které vstoupily na trh s vlastními streamingovými službami. Výsledky za 2. kvartál 2019 investory zklamaly. Cena akcií poté klesla o 10 % na téměř 250 USD.
img

Short signál na akcie Heineken (HEIA)

11.12.2019 Akcie nizozemského pivovaru Heineken jsou v poklesu od konce července tohoto roku. Býci nedokázali přes veškeré úsili pokles zastavit a ten pokračoval až do konce října. V posledních měsících se cena akcií mírně zotavila. Nastavený downtrend však opět nabírá na síle
img

Zasedání RBA a BoC bez překvapení. Obchodní dohoda mezi USA a Čínou možná až po prezidentských volbách

06.12.2019 Guvernér čínské centrální banky PBOC Yi Gang v pondělí uvedl, že ekonomický pokles v Číně bude trvat dlouhou dobu. Německou Sociálnědemokratickou stranu (SPD) nově povedou kritici současné velké koalice Saskia Eskenová a Norbert Walter-Borjans. Oba politici požadují po kancléřce Angely Merkelové změny v koaliční smlouvě, jinak hrozí koncem vlády. Index nákupních manažerů ve zpracovatelském sektoru v Číně pozitivně překvapil, když v listopadu zaznamenal růst na 51,8 bodu z 51,7 bodu v říjnu. Analytici naopak očekávali jeho pokles na 51,4 bodu. Jednalo se tak o čtvrtý růst tohoto indexu v řadě.
img

Podle guvernéra Lowa je velmi malá pravděpodobnost, že RBA zavede kvantitativní uvolňování. Nezaměstnanost v eurozóně se nachází nejníže od poloviny 2018

29.11.2019 Philip Lane z ECB v pondělí uvedl, že v případě potřeby mohou být upraveny všechny monetární nástroje banky. Podle bankéře bude ECB na dluhopisovém trhu aktivní po dlouhou dobu. Čínský vládní list Global Times informoval, že Čína a USA dosáhly ohledně první fáze obchodní dohody v zásadě širokého konsensu.
img

Fed pravděpodobně do konce roku ponechá úrokovou sazbu beze změny. U RBA analytici očekávají cut v únoru příštího roku

22.11.2019 Bundesbanka v pondělí informovala, že zpomalení německé ekonomiky bude trvat i ve 4Q. Podle německé centrální banky však není důvod se domnívat, že ekonomika upadne do recese.
img

RBNZ ponechala sazby beze změny, což nakoplo novozélandský dolar. Dva členové ČNB byly pro zvýšení sazeb

15.11.2019 V neděli se konaly ve Španělsku volby, ve kterých španělští socialisté (PSOE) oproti dubnovému hlasování ztratili v Kongresu tři poslance. Jejich potenciální koaliční partner, levicová strana Unidas Podemos (UP), ztratila sedm poslanců. Je tedy velice nepravděpodobné, že by mohla být sestavená nějaká koaliční většina a nelze vyloučit uspořádaní nových předčasných voleb.
img

IOT / USD – 6. 11. 2019

06.11.2019 IOT/USD zvyšuje zisky po třetí sobě jdoucí seanci, výhled je mírně býčí. Pár se obchodoval o 2,42% vyš na úrovni 0,28148 (0820 gmt) po uzavření o +0,67% v úterý. Technické ukazatele na denním grafu jsou mírně býčí. RSI je nyní nad 50 body a roste na výšší úrovně.
img

Long signál na akcie Microsoft (MSFT)

06.11.2019 Pokud jde o tržní kapitalizaci, softwarový gigant Microsoft právě přenechal nejlepší příčku na světě společnosti Apple. Obě společnosti dlouhou dobu bojují o toto prvenství. Microsoft byl nedávno zabodoval solidními čtvrtletními výsledky. Investoři byli velmi potěšeni nejnovějšími údaji a akcie byly schopny prorazit několikaměsíční konsolidaci směrem nahoru.
img

Long signál na akcie Microsoft (MSFT)

05.11.2019  Pokud jde o tržní kapitalizaci, softwarový gigant Microsoft právě přenechal nejlepší příčku na světě společno...
img

Investice do ropy – 4 nejlepší ropné akcie současnosti

31.10.2019 Obchod s ropou je v současné době opět trochu hrbolatý. Poté, co americko-čínský konflikt po určitou dobu zasáhl cenu ropy, eskalující konflikt v Íránu způsobil částečné oživení. Pro investory by stále relativně levná cenová hladina ropy mohla nabídnout dlouhodobé možnosti vstupu pro vybrané ropné akcie.
img

IOT / USD – Bitfinex: 31. 10. 2019

31.10.2019 IOT / USD se aktuálně obchoduje na vyšší úrovni, když se odrazil z minima na 0,2726 a aktuálně se drží na hodnotě 0,2740 v 08:10 GMT.
Související klíčová slova: Technická analýza | Money management | Offshore | Bitcoin | Fundamentální analýza | Kvantitativní uvolňování | Brexit | Čína | Video | Peníze | Bank of Canada | Novozélandský dolar | Disciplína | Akciové indexy | Fitch | Equity | Inflace | NZD/USD | Nasdaq | Dow Jones | USA | Nezaměstnanost | Británie | OPEC | Spotřebitelská důvěra | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Divergence | Monetární politika | Německo | Francie | Španělsko | Apple | New York | Ceny ropy | Ropa Brent | Americké akcie | ETF | Světové akcie | Dividendy | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Průmyslová výroba | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Maloobchodní tržby | Míra nezaměstnanosti | Spready | Interactive Brokers | Kapitál | Sazby | AMEX | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Alokace | Analýza | Zhodnocení | Ask | ADX | Transakce | Bankovní rada | Beta | Bid | Bloomberg | Blue chip | Breakout | Béžová kniha | CBOE | CEO | CFD | CME | Cap | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikáty | Distribuce | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Dollar | Downtrend | ECB | EMA | Ekonomika | Euro | FOMC | Fed | Finanční trh | Fiskální politika | Futures | IFO index | IPO | ISIN | Index spotřebitelských cen | Intraday | Intradenní obchodník | Investice | Investor | Investování | Korekce | Koš | Kurz | Long | Low | Margin | Marže | Momentum | Měna | Měnový pár | NYSE | Nabídka | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | OTC | Obchodní bilance | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Opce | Osobní příjem | P/E | Platforma | Portfolio | Pozice | Prodeje existujících domů | Průmyslové objednávky | RSI | Rally | Rating | Ratingová agentura | Resistence | Riziko | Ropa | S&P 500 | Short | Spread | Stop-Loss | Support | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Tvůrce trhu | Uptrend | VIX | VaR | Volatilita | Výnos | Wall Street | Warranty | ZEW index | Zisk na akcii | ČNB | Úrokové sazby | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | Dluhopisy | NZD | GBP | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Goldman Sachs | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Evropská ekonomika | Bank of America | Americký prezident | Indexy | Úroková sazba | RMB | Globální ekonomika | PBOC | Čínské akcie | Investoři | Produkce ropy | Blue chips | Fond | Exxon Mobil | Měnový výbor | EU | Vývoj ceny | Aukce | Medvědí divergence | Zasedání ECB | Ekonom | Cenový graf | Myšlení | Byznys | Business | Pravděpodobnost | BNP Paribas | Zisk | Berkshire Hathaway | Těžba ropy | Futures kontrakt | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Deprese | Optimismus | Výsledky | Index nákupních manažerů | Investiční příležitost | IEA | London Stock Exchange | Euronext | RBNZ | Partners | Obchodovat | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Over-The-Counter | Financování | Investovat | Swissquote | Index cen | Výrobní náklady | Index CPI | Obchodní seance | Facebook | LYNX | Australská centrální banka | Donald Trump | Burzy | Zásoby ropy | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Semináře | Aktivum | Delta | EPS | Index | Odpor | Podpora | Průlom | Přenos | Burzovní obchodování | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie Microsoft | Akcie Netflix | Akcie ropy | Akcie Shell | Akcie Tesla | Aktuální cena ropy | Americká centrální banka | Analýzy | Banka | Brent | Brokers | Brokeři | Cena | Cena akcií | Čínská ekonomika | CISCO | Co je akcie | Conference Board | Černá labuť | Dolar | Druhy akcií | Ekonomický růst | Elektřina | Etoro | Eura | Exchange | Fiskální rok | Fondy | GDP | GfK | Graf | Hang Seng | Hrubý domácí produkt | Index Dow Jones | Index S&P 500 | Index VIX | Investice do akcií | Investice do zlata | Investiční | Investování do akcií | Investovat do zlata | ISM | EBay | Jak vydělat | Komoditní | Koupit akcie | Krize eurozóny | Kurz akcie | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Markets | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Nákup akcií | Nemovitosti | Neuronové sítě | Obchodování s dluhopisy | Obchodování s nemovitostmi | Ocenění akcií | PayPal | Prezidentské volby | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Reuters | Ropy | Řízení rizika | Sázky | Signály | Société Générale | Shares | Trh | Tržní hodnota | Tržní podíl | Twitter | Velká Británie | Volkswagen | Vydělávání peněz | Vývoj akcií | Webináře | WTI | XM | Zemní plyn | Zpravodajství | Zprávy | Zisky | ZEW | ING | Benzín | DMA | Put | Čistý dluh | Hold | Christine Lagarde | Indie | Intermediate | Jeff Bezos | Ministerstvo financí | Range | Roadshow | ROCE | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | CMC Markets | West Texas Intermediate (WTI) | Repo operace | Cenová hladina | Tržby | Zaměstnanost | Clearing | QE | Světové ekonomiky | Kontrakt | Volby | Rozhovor | Know-how | IG Group | 1 milion | Burze | Traders | Aramco | Raymond James | Bank of New York Mellon | Intesa Sanpaolo | Bernstein | Charles Schwab | LPL Financial | Wells Fargo | Microsoft | MSCI | State Street | ABN Amro | Westpac | CME Group | Caterpillar | Sentix | Baker Hughes | Snižování sazeb | Black swan | Brazílie | Japonský premiér | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikání | BMW | Mark Carney | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Stock Exchange | Snižování úrokových sazeb | Otočení trendu | Energie | Earnings | KBC | BlackRock | Podnikatelská důvěra | Příprava | Přehled | Jádrový index | Odvětví ropy | Volby v USA | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Global Advisors | Americké trhy | Finanční poradenství | Forbes | Prezident ECB | Index důvěry | Firmy | Aktuální vývoj | Globální finanční krize | JPMorgan Chase | Algoritmus | S&P Global | Globální ekonomiky | Miliardy dolarů | Dostatek hotovosti | Richard Branson | Walmart | Alibaba | Halliburton | Akcie Virgin | Akcie ropných společností | Propad | Vystoupení z EU | Ropné společnosti | Ropná společnost | TradingView | Země OPEC | S&P | Guvernér | Agentura Fitch | Zahraniční investice | Zvýšení úrokových sazeb | Farmaceutické společnosti | Sinopec | Nejistota | Philip Morris | Tempo růstu | Akcionáři | Zajištění | Baidu | Blockchain | Tesla | Nízká volatilita | Japan Exchange Group | Kapitalizace | Výhled | Tradeweb | Bankéř | Poplatky | Propad akcií | Exxon | Chevron | Konsensus | Mzdy | Ekonomická situace | Ministr obchodu | General Electric | Průzkum | Krize | Investovat do akcií | Snížení úrokových sazeb | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Výnosy | Japonská vláda | Americká vláda | Česká vláda | Růst čínské ekonomiky | Očekávání analytiků | Index cen domů | Příjmy | ExxonMobil | Alphabet | Aktuální cena | Konsenzus | Fiskální stimuly | Belgie | Rozjednané prodeje domů | Zasedání americké centrální banky | Očekávání | Index ekonomické nálady | HDP v eurozóně | Bitfinex | Raymond James Financial | ABN AMRO Bank | Spinning Top | ex | State Street Global Advisors | Bernstein Bank | Ruské akcie | BBVA | Credit Agricole SA | ING Groep NV | Breakout Trader | Coinbase | Technologie blockchain | Jerome Powell | LYNX Trading | CBOE Global Markets | ETC | NEST | Robinhood | Jak fungují akcie | Tržní očekávání | Airbnb | Začít investovat | Saxo | Krypto | Raytheon | Lockheed Martin | Kartel OPEC | OPEC+ | Vývoj na finančních trzích | Profesionální investoři | Long signál | Technologické akcie | Schwab | FAANG | Amazon (AMZN) | Apple (AAPL) | Netflix (NFLX) | Inflace v eurozóně | McDonald's | Akcie společnosti | Objem obchodování | Pokles ceny | Šéf Fedu | Fond kvalifikovaných investorů | Short signál | RDSA | Royal Dutch Shell | IPO kalendář | USMCA | Dohoda USMCA | FKI | Obchodní investice | Signál na akcie | Intercontinental Exchange | IG | Zvýšení úrokové sazby | Dopady na ekonomiku | Společnost Apple | Ropný kartel | Obchodovat s akciemi | Platformy pro obchodování | TradeWeb | Zvýšení sazeb | Ekonomický poradce | Makroekonomická situace | Podnikatelská nálada | Podnikatelská nálada v Německu | Růst cen ropy | Infineon | STMicroelectronics | Infineon Technologies | AMS | Akcie firmy | Odhad růstu ekonomiky | Sharpe ratio | NVDA | iFX | Americké společnosti | Guvernér Fedu | Snížení sazeb | Blockchainové akcie | Akcie a ETF | Ropné akcie | Biotechnologické akcie | Defenzivní akcie | Maržové obchodování | Maržový účet | Uranové akcie | Farmaceutické akcie | Pokles cen | Vanadiové akcie | Vanad | Ministerstvo obchodu | Čínské ministerstvo obchodu | Akcie týdne | AMZN | Burzovní průvodce | Thyssenkrupp | Kapitálové výdaje | Růst mezd | Kótování | Prosus | Saudi Aramco | Kjódó | Agentura Kjódó | Denní graf | Očekávání trhu | Program odkupu akcií | Vlastní akcie | LPR | Nejlepší blue chip akcie | Blue chip akcie | Poptávka po ropě | Pokles ceny ropy | TeamViewer | Snížení daní | Nejlepší vanadiové akcie | Investiční roadshow | Roadshow Bernstein Bank | MetLife | GOOGL | Akcie Splunk | Akcie Skyworks Solutions | Internet of Things | Internet of Things (IoT) | Investujte do akcií | Akcie roku 2019 | Akcie roku | Jak se stát lepším investorem | Obchodní dohoda | Cena akcie | Očekávané Earnings | Obchodní spory | Obchodujte | McKinsey | Huawei | Digitalizace | Čistý zisk | Obchodní model | Prezident Donald Trump | Zpomalení německé ekonomiky | Ceny benzínu | Snížení úrokové sazby | Investice do ropy | Obchod s ropou | Larry Kudlow | Americký ministr obchodu | Obchodní příměří | Objem | Klíčová rizika | Ropný kartel OPEC | MSFT | IOT/USD | Trh práce | Obchodní dohody | Analýza dat | Inflace v říjnu | Alibaba Group | Šéf Fedu Jerome Powell | Nejlepší internetové akcie | Internetové akcie | Předseda představenstva | Luis De Guindos | Cisco Systems | Firma | Maloobchodní prodeje | CPI v eurozóně | Global Markets | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | Ekonomický poradce Bílého domu | Poradce Bílého domu | Studie | 4G | Bilance | Index DOW | Generální ředitel | GM | Rozvoj umělé inteligence | Čínský prezident | ECB Luis De Guindos | Lagardeová | Si Ťin-pching | Amazon | Placebo | Den díkůvzdání | Philip Lowe | Louis Vuitton | LVMH | Miliardy | Global Times | Vyhlídky | Hong Kong | INTC | Liou Che | Fáze obchodní dohody | Walt Disney | 5G | Švýcarská ekonomika | Domácí poptávka | Nezaměstnanost v eurozóně | Globální trh | SMA | Wilbur Ross | Průmysl | ADP | Na burze | Propouštění | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Zasedání RBA | Visa | General Motors | Enel | Rozvoj | Nově zahájené stavby domů | Viceprezident ECB | Zdražování | Německý ZEW index | Sociální sítě | Problémy | NAFTA | Člen bankovní rady | Člen bankovní rady ČNB | Total | Zasedání FOMC | Cena za akcii | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | ECB Christine Lagardeová | Nálada | Prohlášení | Zavedení cel | Časopis Forbes | Internetový gigant | Ford Motor | United Technologies | UTC | Farmaceutická společnost | AbbVie | Allergan | Amgen | Airbus | NN Group | Míra | RWE | Vivendi | InterContinental | Accor | Měnové politiky | Předseda | Investujte | Americké centrální banky | Vojtěch Benda | Automobil | AXA | Regulátoři | Meziroční míra inflace v eurozóně | FedEx | FDX | Biotechnologické společnosti | AAPL | MasterCard | FB | AT&T | Disney | Nike | Bydlení | Uber | Nejlepší akcie | Kraft Heinz | Wirecard | Ziskovost | ETF roku 2020 | American Airlines Group | United Airlines Holdings | Stephen Poloz | Společnost Sentix | Návratnost | Altria Group | Netflix | NFLX | Míra inflace v eurozóně | Daimler | Micron Technology | Microchip Technology | T. Rowe Price | Sodexo | RBA | Hodnota společnosti | Budoucnost | Soukromí investoři | Ifo | ASML | ASML Holding NV | Poradenství | Vývoz z Číny | Počet bankrotů firem | Počet bankrotů firem v Japonsku | Počet bankrotů | SAP | ČNB Vojtěch Benda | Spotřebitel | Alibaba Group Holding | Krach | Komunikace | Francouzský prezident | Macron | Trump | Pozitivní zprávy | Prezident | AMGN | Koronavirus | Nový koronavirus | Paypal Holdings | Google | Samsung | Trhy | Šíření nového koronaviru | Světová zdravotnická organizace | WHO | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | ConocoPhillips | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | American Express | Ratingová agentura Fitch | Rating České republiky | Negativní dopad | Pokles | Situace | Meziroční růst | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | Starbucks | Boeing | Zlepšení | Dovednosti | Opouští EU | Úsilí | SBUX | BABA | Akcie v roce 2020 | Akcie Alphabet | Obchody | Výdaje | Fresenius Medical | FME | Adidas | Americká společnost | Taleb | Capital Group | Zasedání RBNZ | Spuštění bitcoinů | Nejlepší biotechnologické akcie | Akcie Galapagos | Galapagos | Akcie Biogen | Biogen | Akcie Pharming Group NV | Pharming Group NV | Akcie AbbVie | COVID-19 | Deutsche Telekom | Akcie Netflix (NFLX) | Sestupný trend | Vývoj | Guru | Akcie Microsoft (MSFT) | Výkyvy | WP | Prudký pokles | Profitovat | Letectví | Spotřebitelé | Automobilka | Pandemie COVID-19 | Onemocnění COVID-19 | Onemocnění | Prudký pokles cen | Další pokles | Algoritmy | Koronavirová krize | Domácnosti | Výrobce letadel | Růst | Signál | Potenciál | Ekonomiky | Vzdělávací webináře | Války | Nejlepší technologické akcie | Technologické akcie roku 2020 | Akcie Amazon (AMZN) | Akcie Alphabet (GOOGL) | Alphabet (GOOGL) | Akcie Alibaba Group | Alibaba Group (BABA) | Akcie Apple (AAPL) | Microsoft (MSFT) | Průmyslové revoluce | Revoluce v technologii | Umělá inteligence | Investice do společností budoucnosti | 4. průmyslová revoluce | Cloud Computing | Internet věcí | Akcie Nvidia Corp | Nvidia Corp | Akcie Nvidia | Akcie Nvidia Corp (NVDA) | Podíl na trhu | Údaje | CIA | Tajné služby | Short signál na akcie | Long signál na akcie | Úspory | AMC | CMC | Zoom Video Communications | Cestování | Ryanair | Shell | Zaměstnanci | Růst výnosů | Rally na akciích | Turistika | Bezpečnost | Ekonomické výhody | Podezřelé transakce | Auta | Dopad na cenu akcií | Dopad na cenu | Xiaomi | Společnost Xiaomi | Global 2000 | Digitální revoluce | Moderna | Aktivity společnosti | Splunk | Umělé inteligence | JDE | Salesforce | Koronavirové pandemie | Vedení společnosti | Waymo | Bitcoinové a blockchainové akcie | Big data | Alteryx | Cloudera | Domo | Elastic | MongoDB | New Relic | Oracle | Progress Software | Talend | Akcie big data | Rostoucí trend | Covid | Steve Jobs | Johnson & Johnson | Ocenění | Americká společnost Apple | Růst tržeb | Ceny | Kolaps | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Zakladatel Amazonu | Akcie těžařů | Akcie u LYNX | Blue Origin | Napětí mezi Čínou a USA | Podhodnocené akcie | Monex | Virgin Galactic | Počet akcií | Inspirace | Prezidentské volby v USA | iPhone | Solární energie | GPS | Praktické tipy | S&P Global Inc | GME | GameStop | Deutsche Boerse | Coinbase Global | IPO společnosti | Mutace koronaviru | Makléřská firma | Burzy v USA | Home office | Zoom Video | Firma Boeing | Nejlepší čínské akcie | SPCE | Virgin Galactic (SPCE) | Akcie AMC | WallStreetBets | SWKS | Skyworks Solutions | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Co je Sharpe Ratio? | Flow Traders | Iridium | Růstový trend | Robinhood Markets | Akcie Boeing | Akcie ropy v roce 2021 | 5G akcie | Nejlepší 5G akcie | Akcie roku 2021 | Skyworks Solutions (SWKS) | Akcie Skyworks Solutions (SWKS) | Akcie Teradyne | Teradyne (TER) | TER | Akcie 5G | Dlouhodobý investor | Makléřské služby | GameStop akcie | Archegos Capital | Archegos | Vesmírné akcie | Vesmírné akcie 2021 | Dělení vesmírných akcií | Vesmírná turistika | Akcie Virgin Galactic (SPCE) | Akcie Virgin Galactic | Akcie Maxar Technologies | Maxar Technologies | Maxar Technologies (MAXR) | Akcie Maxar Technologies (MAXR) | MAXR | Iridium Communications | Iridium Communications Inc. | Akcie Iridium Communications Inc. (IRDM) | IRDM | Iridium Communications Inc. (IRDM) | Akcie Garmin | Akcie Garmin Ltd. | Akcie Garmin Ltd. (GRMN) | GRMN | Garmin Ltd. (GRMN) | Akcie Gilat Satellite Networks Ltd. (GILT) | Gilat Satellite Networks | Gilat Satellite Networks Ltd. | Gilat Satellite Networks Ltd. (GILT) | Akcie Boeing (BA) | Lockheed Martin Corporation | Akcie Lockheed Martin Corporation | Akcie Lockheed Martin Corporation (LMT) | LMT | Lockheed Martin Corporation (LMT) | Aerojet Rocketdyne Holdings | AJRD | Aerojet Rocketdyne Holdings (AJRD) | Vesmírné akcie u LYNX | Realitní fondy | Nejlepší uranové akcie | Akcie v roce 2021 | Goldman Sachs Group | Hong Kong Exchanges & Clearing | London Stock Exchange Group | CITIC Securities | MSCI Inc | Interactive Brokers Group | Nasdaq Inc | MarketAxess Holdings | Tradeweb Markets | LPL Financial Holdings | Euronext NV | Virtu Financial | Avanza Bank Holding | Avanza Bank | Nordnet AB | Nordnet | IG Group Holdings | flatexDEGIRO | Swissquote Group Holding | Swissquote Group | Monex Group | CMC Markets PLC | Knight Capital Group | Archegos Capital Management | Knight Capital | Saxo Group | Pandemie COVID | Meme akcie | Cena akcie AMC | Příležitosti | Akcie Moderna | Nicholas Taleb | Biotechnologické akcie 2021 | Akcie výrobců vakcín | Akcie výrobců vakcín proti Covid-19 | Delta mutace | Rozbor | Společnosti | Akcie TeamViewer | TeamViewer (TMV) | TMV | Akcie TeamViewer (TMV)
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | FXstreet | ROCE | Euro

Předchozí klíčová slova

Investujte do akcií
Investujte na Forexu
Investujte zodpovědně
Invia
Invia Jaroslaw Czernek
Invxsler Trading
Invxsler Trading LTD
Inženýrské stavitelství
IOBE
IOER

Následující klíčová slova

IOTA
IOTA/USD
IOT/USD
IPCO
IPCO platforma
Ipex
Ipex Bank
iPhone
iPhone 12
IPO
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Dukascopy
Potvrďte prosím... Zavřít