Pondělí 29. listopad 2021 19:20
reklama
Bernstein Bank
reklama
Dukascopy
reklama
Purple Trading CUP
reklama
Bernstein Bank

Klíčová slova - Koupit akcie

img

🚗Rivian můžete obchodovat u XTB ❗

11.11.2021 Akcie Rivian Automotive Inc. (RIVN.US) se začaly obchodovat na burze. Jednalo se o jedno z největších IPO od debutu Facebooku v roce 2012. Akcie byly pro IPO oceněné na $78, tedy výrazně nad stanoveným rozpětím $72 - $74, a vyneslo okolo $11,9 mld. Společnost také prodala o 18 mil. akcií více, než očekávala. Po začátku obchodování na burze však akcie otevřely o celých 36 % výše na $106,75 a valuace tak dosáhla na $90 mld. Denní maximum se vyšplhalo až na $119,46, ovšem akcie uzavřela včerejší seanci na úrovni $100,73.
C:\fakepath\ib-27092021-uvod.jpg

Interactive Brokers snižuje komise u akcií a odstraňuje další poplatky

27.09.2021 Jedna globální makléřská společnost, která vždy splnila své poslání poskytovat služby s nízkými komisemi a která má sílu a bezpečnost být přísně regulována několika nejnáročnějšími orgány na světě, také přináší novinku, kterou je hlubší závazek vůči investorům ve střední a východní Evropě.
img

ČEZ: Poslední den obchodování s právem na dividendu bude 30. června

31.05.2021 V pozvánce na valnou hromadu, která se bude konat 28. června 2021 v 10hod, je také uveden rozhodný den pro dividendu. Den, kdy musí mít investoři akcie na účtě, je2. července 2021. To znamená, že se akcie ČEZu budou naposledy obchodovat s právem na dividendu 30. června. Investoři si tedy ještě 2 dny po konání valné hromady mohou koupit akcie ČEZu s nárokem na dividendu. Výplata začne 2. srpna.
img

O2 CR: Valná hromada proběhne distančním způsobem

17.05.2021 Operátor O2 CR oznámil, že letošní valná hromada proběhne distančním způsobem. Hlasování způsobem per rollam proběhne od 28. května 2021 do 14. června 2021.
C:\fakepath\xtb_online_trading.jpg

Ohlédnutí za děním okolo akcií GameStop, ACM a komunitou WallStreetBets očima ředitele Trading oddělení XTB Filipa Kaczmarzyka

25.02.2021 Filip Kaczmarzyk svoji kariéru v XTB zahájil již v roce 2007 v rámci trading oddělení na pozici Junior Trader. Od dubna 2009 zastával funkci zástupce vedoucího trading oddělení XTB. V listopadu 2010 začal pracovat pro institucionálního poskytovatele likvidity CFH Makrets v Londýně. Od května 2011 do května 2015 pracoval ve společnosti Noble Securities SA, nejprve jako ředitel obchodování OTC instrumentů, později jako ředitel FX trhů. Do XTB se vrátil v květnu 2015 na pozici ředitele trading oddělení a od 10. ledna 2017 je členem správní rady XTB. Je absolventem varšavské ekonomické univerzity se zaměřením na kvantitativní metody v ekonomii a informační systémy.
img

5 nejlepších tipů na akcie od Warrena Buffetta

10.01.2021 Připravili jsme pro Vás několik rad o investování do akcií od Warrena Buffetta, který je nyní známý jako „Zázrak z Omahy“, jehož čisté jmění činí téměř 84 miliard dolarů.
img

Akcie Alphabet – 5 neuvěřitelných faktů o Googlu

02.09.2020 Společnost Alphabet (GOOGL) není jen hlavním hráčem na poli internetu, má ve svých plánech mnoho dalších vysoce zajímavých projektů. Stále více lidí používá internet a Google je jednoznačným vítězem mezi vyhledávači. Společnosti se daří vydělávat spoustu peněz prodejem reklamy. Mimo jiné.
img

Nejlepší bitcoinové a blockchainové akcie roku 2020

04.06.2020 Bitcoin je fenomén posledních let, který se dá s trochou nadsázky přirovnat ke zlaté horečce v 19. století. Nicméně splasknutí bitcoinové bubliny v roce 2018 mnoho investorů odradilo od přímého investování do Bitcoinu. Jaké jsou možnosti investice do bitcoinu v roce 2020? V následujícím článku rozebereme společnosti, které mohou nepřímo profitovat z potenciálního nárůstu hodnoty Bitcoinu a dalších kryptoměn.
img

Jak je to letos s dividendami?

29.05.2020 Na Pražské burze je hned několik společností, které vyplácejí slušnou dividendu. Jak to ale bude letos, kdy je hospodaření společností, obchodování a výplata ovlivněna pandemií a z ní vyplývající situací?
img

Lidé masově vstupují na burzu. Mnozí z nich zapláčou

26.05.2020 "Nezkušení investoři nakupují akcie, které věhlasní investoři jako je Warren Buffett prodávají. Často se přitom diví, že dosahují horších výsledků," říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
C:\fakepath\AM1.png

Ako začať s obchodovaním na finančných trhoch

14.10.2019 Takmer každý už asi rozmýšľal aké to je obchodovať na finančných trhoch ale zďaleka nie každý to už vyskúšal. Pozrime sa na to ako s obchodovaním začať tak, aby ste neskončili rýchlo sklamaný...
img

Top 7 obchodních strategií úspěšných investorů

11.10.2019 Příliš mnoho investorů obchoduje bez uceleného systému – a mnoho z nich realizuje velké ztráty. Bezmyšlenkovitě otevírají pozice, často na základě nepodložených tipů od ostatních, nebo protože jim něco připadá aktuálně levné.
C:\fakepath\ipo.jpg

Co je to IPO?

10.09.2019 Jak obchodovat IPO? To se dozvíte v tomto článku. IPO je zkratka pro “Initial Public Offering”, tedy v překladu počáteční veřejná nabídka akcií společnosti na akciovém trhu. Jinými slovy, prostřednictvím IPO vstupují společnosti na kapitálový trh, kde se může kdokoliv stát investorem – a to jednoduše, nákupem jejích akcií. IPO lze provést dodatečným vydáním akcií nebo prodejem těch stávajících.
C:\fakepath\Price_Action_Strategie.jpeg

V jednoduchosti je síla – aplikace Price Action na akciových indexech

19.08.2019 Akciové indexy považuji za velmi dobrý obchodní instrument pro intradenní obchodování finančních trhů. Díky vysoké volatilitě, dobrému plnění a akci, která se každý den na těchto trzích objevuje, považuji indexy za nekonečný zdroj možností pro praktické využití základních jednoduchých principů Price Action.
img

Společnost Slack bude veřejně obchodovaná! Přinášíme vše, co potřebujete vědět

20.06.2019 Slack Technologies Inc, populární cloudová platforma pro spolupráci na pracovišti, bude nabídnuta k veřejnému obchodování na newyorské burze pod symbolem WORK. Na rozdíl od jiných veřejných nabídek za miliardy dolarů od Uber a Lyft v letošním roce, to Slack udělá jinak - přímým zápisem, z čehož jsou investoři velmi nadšení.
img

Investice do akcií: 11 rad k obchodování s akciemi pro začátečníky

01.01.2019 Akcie jsou často jedním z prvních investičních aktiv, o které se člověk začne zajímat, když se rozhodne zhodnocovat vlastní volné prostředky. Pokud jste v bodě, že se chcete dozvědět od začátku, jak investice do akcií fungují, pak je tento komplexní průvodce určen právě pro vás.
img

Akcie AMD – přijde další vzestup?

11.10.2018  Akcie AMD (Advanced Micro Devices) v poslední době zažily explozivní nárůst. Od dubna 2018 se jejich cena zvý...
img

Akcie AMD – můžeme očekávat jejich další vzestup?

11.10.2018 Akcie AMD (Advanced Micro Devices) v poslední době zažily explozivní nárůst. Od dubna 2018 se jejich cena zvýšila z $10 na $33, to je nárůst o více než 230 % za pět měsíců. To je u akcií zavedených firem dost nevídané. Trh sice následně oslabil a spadl na $25, ale i tak akcie AMD přitáhla velkou pozornost, což se odrazilo ve vyšším proobchodovaném objemu. AMD je docela navíc často citována ve spojení s tématy, které jsou aktuálně v trendu, jako je umělá inteligence, gaming akcie, nebo kryptoměny.
img

IPO Nio: čínský výrobce elektrovozů vstupuje na NYSE

29.08.2018  Zatímco společnost Tesla možná přejde do privátní sféry, čínský rival Nio se chystá na burze v New Yorku získ...
img

Investice do akcií: 11 rad k obchodování s akciemi pro začátečníky

27.02.2018 Akcie jsou často jedním z prvních investičních aktiv, o které se člověk začne zajímat, když se rozhodne zhodnocovat vlastní volné prostředky. Pokud jste v bodě, že se chcete dozvědět od začátku, jak investice do akcií fungují, pak je tento komplexní průvodce určen právě pro vás.
img

Ranní zpráva z akciového trhu 23.2.2018

23.02.2018 Americké trhy ve čtvrtek korigovaly středeční ztráty. Většina akciových indexů tak uzavírala obchodování v zelených číslech. Index Dow Jones včera získal 0,7 %, S&P 500 si připsal 0,1 % hodnoty a technologický Nasdaq si pohoršil o 0,1 %. V rámci indexu S&P 500 se nejlépe vedlo dvojici sektorů nemovitostí a energií, když si shodně polepšily o 1,1 %. Trojici vítězů uzavřeli zpracovatelé komodit se ziskem 0,7 %. Ten komu se nejméně dařilo, byly naopak finanční instituce se ztrátou 0,8 %.
img

Výprodej APPLE – nízká konektivita nového iPhone

09.09.2017 APPLE Inc.(AAPL) Nasdaq Akcie společnosti Apple klesly v pátek  téměř o pět procent, když Bloomberg News oznámil, že n...
img

Nákup akcií se slevou zajistí vyšší zisky

01.08.2016 Určitě znáte ten pocit, když nakoupíte akcie a jejich cena se nepohybuje výše dle vašich představ, či dokonce klesá. Co se vám v takových chvílích honí hlavou? Kdybych jen chvíli počkal, pak bych koupil levněji; kdybych jen koupil méně akcií, také bych teď dokoupil levněji; kdybych? a tak dál. Nic si z toho nedělejte, stává se to většině investorů.
img

Co je akcie?

07.07.2016 V tomto článku si krátce představíme akcie a akciové burzy. Dozvíte se, jaký význam mají pro společnosti, investory, spekulanty i brokery, projdeme spolu seznam 5 nejvýznamnějších akciových burz světa a 6 hlavních akciových indexů.
img

Trading Room: Akcie Apple (AAPL)

03.05.2016 Firmě Apple jsme se věnovali relativně nedávno v jiném článku. Jelikož se titul stal značně volatilním, podíváme se na něj znovu. Obchodovat s akciemi je dnes možné od velmi malých finančních částek. Přístup na klasické burzy je pro menší investory sice značně omezen, ale je zde možnost využít tzv. cfd akcie. Jde o rozdílové kontrakty, prostřednictvím kterých se dají nakupovat a prodávat akcie. Hlavní výhodou tohoto cfd obchodování je nenáročnost na počáteční kapitál a možnost si vyzkoušet reálný akciový trh s méně penězi.
img

Ode dneška si můžete koupit akcie Kofoly, HDP Austrálie kladně překvapil, PMI Británie naopak zklamal, analýza EUR/USD, USD/CAD, AUD/JPY

02.12.2015  Veřejná nabídka akcií společnosti Kofola ČeskoSlovensko vygenerovala v úterý cenu jedné akcie (IPO cena) 510 korun, tedy na dolní hranici indikativního pásma, čímž se výrobce nealkoholických nápojů ohodnotil na 11,37 miliardy korun. Kofola během veřejné nabídky umístila 1 a půl miliónu akcií, z toho 275 000 nově vydaných a 1 225 000 existujících. Akcie se ode dneška obchodují na pražské burze a o týden později budou k dispozici i ve Varšavě. Podíl volně obchodovaných akcií by měl dosáhnout 6,7 procenta. Akcie dnes debutují na pražské burze s cenou 522 korun.
img

Přinutí slabší inflace ECB k holubičí rétorice? Analýza EUR/USD

03.09.2015 Včerejší horší zprávy z amerického trhu práce, kde soukromý sektor vytvořil v srpnu jenom 190 000 nových pracovních míst, mírně...
img

IPO Alibaby je velkou sázkou na Čínu a světový elektronický obchod

15.09.2014 IPO Alibaby je velkou sázkou na Čínu a světový elektronický obchod Primární úpis akcií společnosti Alibaba byl minulý ...
img

Webinář: Analýza trhu, technická analýza - jak investovat

18.06.2014 Dnes nás čeká další středeční webinář od 18:00 na téma: Analýza trhu: technická analýza.V tomto webináři si ukážeme způsoby, pomocí kterých můžeme analyzovat finanční trhy. Popíšeme si jednotlivé indikátory a základní technickou analýzu a porovnáme jejich využití v praktickém obchodování.
img

Order book BID ASK

15.03.2013 Order book BID x ASK
img

Je to oficiální, kult akcií (ne)umírá

15.11.2012 “Kult akcií? je mrtev je sice chytlavý titulek, ale to je asi tak všechno. Podle článku CNBC, drží britské penzijní fondy poprvé od 50.let více dluhopisů než akcií. Pro některé je toto potvrzením, že investice generující pravidelné pasivní výnosy začínají investoři preferovat. Ale mně na minulosti nezáleží, jde mi o budoucnost.
graf trader.jpg

Dow teorie: Praktické použití nejen na FOREXu

23.07.2012 Na finančním trhu je snad vše propojeno se vším, a proto je dobré poohlédnout se po starých dobrých praktikách, které existují již mnoho let a kupodivu neustále fungují. Jednou z nich je Dow teorie, která položila základy dnešní moderní technické analýze. Co to vlastně je a jak ji používat v dnešní době tolik vzdálené časům, kdy se poprvé objevila?
img

IPO Facebooku: budete mít štěstí, pokud se vám ho podaří koupit. Pokud ne, držte se stranou.

18.05.2012 Gratuluji, pokud se vám podaří získat akcie Facebooku v rámci IPO. Pokud štěstí mít nebudete, držte se stranou do doby než skončí šílenství, ve kterém se investoři budou snažit nakoupit za jakoukoliv cenu. To ostatně zaznělo i od Steva Wozniaka, spoluzakladatele firmy Apple, že se bude snažit investovat do Facebooku za každou cenu.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Bitcoin | Fundamentální analýza | Čínský jüan | Price Action | Intradenní obchodování | Obchodní strategie | Čína | Video | Finance | Peníze | Australský dolar | Novozélandský dolar | Akciové indexy | Akciový index | Korelace | Equity | Backtesting | Inflace | EUR/USD | AUD/USD | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | USD/CAD | USA | Británie | G20 | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Devizové rezervy | MQL4 | Austrálie | Apple | Analytik | New York | Profit-Target | Výsledková sezóna | Americké akcie | ETF | Investiční fondy | Světové akcie | Dividendy | Poptávka | Recese | Daně | Akciové tipy | Rizika | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | AUD/JPY | Objemy obchodů | Obchodování na burze | Binární opce | Spready | Interactive Brokers | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | AMEX | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Ask | Transakce | Valná hromada | Bid | Bloomberg | Bod | Breakout | Broker | Burza | Buy Limit | CEO | CFD | CME | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikáty | DAX | Demo účet | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dividenda | Dluhopis | Dollar | Dow Jones Industrial | Downtrend | ECB | EMA | Ekonomika | Emise | Emitent | Euro | Exekuce | FX | Fed | Finanční trhy | Forward | Futures | Grafy | Hedge | High | Higher Low | IPO | ISIN | Indikátor | Indikátory | Initial Public Offering | Intraday | Intradenní obchodník | Investice | Investiční horizont | Investor | Investování | Kapitalový výnos | Kapitálový trh | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Kurz | Likvidita | Limit order | Long | Low | MACD | MMF | MT4 | Margin | Market Order | Risk | Marže | MetaTrader | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NYSE | Nabídka | Nákupní cena | Nástroj | OTC | Obchodník | Opce | Order | P/E | Penzijní fond | Platforma | Podkladové aktivum | Poplatek | Portfolio | Pozice | Provize | Put opce | Příkaz | RRR | Rally | Realizovat zisk | Rezistence | Riziko | Ropa | S&P 500 | Scalping | Sentiment | Short | Short pozice | Short selling | Skalper | Spread | Stop-Loss | Swiss | Tick | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Tvůrce trhu | Ukazatel | Uptrend | VaR | Volatilita | Volatilní trh | Volume | Výkonnost | Výnos | Výpis z účtu | Wall Street | Warren Buffett | Zajištěný fond | Zisk na akcii | Zlato | ČNB | Česká národní banka | Řízení portfolia | Úrokové sazby | Analytici | Riziková aktiva | Obchodní platforma | Banky | Doporučení | EUR | USD | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | Morgan Stanley | Goldman Sachs | Objem obchodů | Evropa | Finanční krize | Citigroup | FTSE | Komerční banka | Patria | Bank of America | XTB | Saxo Bank | Admiral Markets | Indexy | Spekulanti | Čínské akcie | Investoři | Exchange Traded Funds | Blue chips | Fond | EU | Klouzavé průměry | Vývoj ceny | Aukce | Ekonom | Business | Pravděpodobnost | Zisk | Berkshire Hathaway | Komise pro cenné papíry a burzy | Sázka | Kurz dolaru | Zkušenosti | Panika | Výsledky | Strach | Index nákupních manažerů | Investiční příležitost | London Stock Exchange | New York Stock Exchange | Euronext | Burzovní obchodník | Investiční produkty | BrokerJet | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Akcie ČEZ | Obchodování s akciemi | CAC 40 | Deutsche Bank | Over-The-Counter | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | Hedgeové fondy | Obchodní seance | Portugalsko | Facebook | LYNX | Swingové obchodování | BTC | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Raghee Horner | Wall Street Journal | Penzijní fondy | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Komunita | EURUSD | USDJPY | GBPUSD | Aktivum | Index | Investiční strategie | Podpora | Průlom | OHLC | Vnitřní hodnota | Volatilní | Burzovní obchodování | Burzovní obchody | Likvidita trhu | AdmiralMarkets | Akcie Apple | Akcie ČEZu | Akcie dnes | Akcie Microsoft | Akcie na doručitele | Akcie na jméno | Akcie O2 | Akcie online | Akcie on-line | Akcie ve světě | Akciové burzy | Aktuální ceny akcií | Analýza trhu | Analýzy | Banka | Bid Ask | Brokers | Brokerské společnosti | Brokeři | Burza akcií | CashFlow | Cena | Cena akcií | CFD akcie | CFD obchodování | Čínská ekonomika | CISCO | Co je akcie | CZK | Dax index | DJIA | Dolar | Dolary | Druhy akcií | Ekonomický růst | ETF fondy | ETX | ETX Capital | Eura | Exchange | Finanční kapitál | Finanční prostředky | Fio | Fiskální rok | Fondy | Forexu | Fortuna | Frank | FXstreet.cz | Graf | Hodnota akcií | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index PMI | Indikátor MACD | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do zlata | Investiční | Investiční nástroje | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční účet | Investování do akcií | Investování do nemovitostí | Investovat do zlata | ISM | Jádrová inflace | Jak být dobrý obchodník | Jak dobře investovat peníze | Jak funguje burza | Jak investovat | Jak investovat do akcií | Jak investovat do fondů | Jak investovat do zlata | Jak investovat milion | Jak investovat na burze | Jak investovat peníze | Jak koupit akcie | Jak na forex | Jak nakoupit akcie | Jak nakoupit zlato | Jak obchodovat s akciemi | Jak vydělat | Jak začít obchodovat s akciemi | Japonské firmy | JP Morgan | Kde koupit akcie | Kde nejlépe investovat peníze | Kde vydělat peníze | Korelační koeficient | Kurz dolarů | Kurzy | Management | Market | Markets | MetaTrader 4 | MetaTrader 5 | MQL5 | Nákup akcií | Nemovitosti | NewYorská burza | Nikkei 225 | Neuronové sítě | Obchod s akciemi | Obchodní platformy | Obchodování s komoditami | Online akcie | Online obchodování | Opční strategie | Pasivní příjmy | Portfolia | Pro investory | Prodej akcií | Prognóza | Převodník měn | Reuters | Ropy | Řízení rizika | Sázky | Signály | Státní dluhopisy | Švýcarská centrální banka | Švýcarské franky | Transakční náklady | Trh | Tržní hodnota | Twitter | US dollar | Volatility | Vydělat peníze | Vydělávání peněz | Výprodej | Webinář | Zkušenost | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zisky | Tradeři | CNBC | ING | Buffett | Komise pro cenné papíry | Put | Buy | Centrální depozitář | Depozitář | EBITDA | EBITDA marže | Emisní ážio | EV | Ex-dividend | Free float | Janet Yellen | Protistrana | Range | REIT | Roadshow | ROCE | Sell | Trading Room | Akcie na majitele | Akciová společnost | Minimální množství | P/E Ratio | Termín vypořádání | Zaknihované akcie | Dow Jones Industrial Average (DJIA) | Tržby | Úvěr | QE | eBook | Buy order | Komise | BUY LIMIT ORDER | Session | E-mini | Blog | Retail | Vzdělání | 1 milion | Burze | Investment | Penny stock | Traders | Dow Jonesův index | Royal Bank of Scotland | Bernstein | Microsoft | Mitsubishi | BBC | Akcie demo účet | Short squeeze | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikatel | Pokles cen akcií | Růst cen akcií | Podnikání | Rolls-Royce | BMW | Automobilový průmysl | Stock Exchange | Otočení trendu | Dlouhé pozice | Earnings | Ekonomický a strategický výzkum | Znalost | Příprava | Přehled | Americké trhy | Posilování koruny | Svatý grál | Firmy | Standard & Poor's | Japonská burza | Dollar Index | Velké banky | Pokles ceny akcií | Algoritmus | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Globální finanční trhy | AAA | Alibaba | Dnešní obchodování | Propad | Kryptoměny | Ropné společnosti | TradingView | S&P | Ztráty | Philip Morris | Tempo růstu | Akcionáři | FTSE 100 | Baidu | Digitální měny | Blockchain | Ripple | Ethereum | Digitální měna | Zájem o akcie | Tesla | Poskytovatelé likvidity | Akcie a akciové burzy | Japan Exchange Group | Největší akciové burzy světa | Tržní kapitalizace firem | Kapitalizace | Výhled | Úrokové sazby centrálních bank | Obchodování na newyorské burze | Bankéři | Spekulativní sázky | Spekulativní produkty | Poplatky | Prodávat akcie | Nakupovat akcie | Kvalitní brokeři | Držení akcií | Počáteční kapitál | Rychlé zisky | Úspěšné obchodování | Dosahovat zisku | Odhady trhu | Predikce | Nejvíce rostoucí akcie | Ekonomická situace | Bankovní domy | Krize | Investiční rozhodnutí | FCA | Světové trhy | Investovat do akcií | Vývoj amerického akciového indexu S&P 500 | Snížení úrokových sazeb | Výnosy | Očekávání analytiků | Institucionální investoři | Příjmy | Alphabet | xStation | Aktuální cena | Konsenzus | Hlavní ekonom | Inflační čísla | Očekávání | Jihokorejské akcie | Bill Gross | ex | Akcie firem | Bernstein Bank | Akcie Kofoly | Bitstamp | Tržní kapitalizace společnosti | Investiční činnost | VolumeByPrice | Investopedia | Obchodování na zámořských trzích | Ranní zpráva z akciového trhu | Zpráva z akciového trhu | BHS | Breakout Trader | IBKR | Benjamin Graham | Návratnost investic | Akciové společnosti | Peter Lynch | Technologie blockchain | Investovat do Bitcoinu | BTC/USD | LYNX Trading | BTCUSD | Investiční nástroj | ETC | Investice do bitcoinu | IPO Facebooku | Kodak | Ethereum blockchain | NEST | Robinhood | RoboMarkets | Investice do lithia | Jak fungují akcie | Proč investovat do akcií | Co to je dividenda | Co to je burza | Co to je broker | Jak si vytvořit strategii na investice do akcií | Jaké akcie obchodovat | Kde se inspirovat pro investice do akcií | Dlouhodobé zhodnocení akcií | Diverzifikace osobních financí | E-book o investování | Otevření účtu u brokera | Dlouhodobé investování | Aktivní trading | Možnost diverzifikace | Chci obchodovat akcie | Dobrý obchodník | Investování s LYNX | Cena bitcoinu | Airbnb | Začít investovat | R Trader | LYNX webinář | Investování do ETF | Krypto | Bitcoiny | Analytik finančních trhů | FINRA | Akcie společnosti | Objem obchodování | Pokles ceny | Výplaty dividend | Obchodování akcií | IPO kalendář | I-Trader | Výsledky firem | Marihuanové akcie | Tlak na akcie | Fungování trhů | Majetek | Obchodovat s akciemi | Makléřská společnost | Lukáš Adámek | Skalpování | Intradenní trading | Volume By Price | Zájem investorů | Akcie herních vývojářů | Rizikové akcie | Uber Technologies | Beyond Meat | Price Action strategie | NAGA | NVDA | Nabídka akcií | Americké společnosti | Blockchainové akcie | Akcie a ETF | NASDAQ 100 | Coffee | Pokles cen | VbP | Intradenní Price Action | NQ100 | Aplikace Price Action | Štěpán Křeček | Prodej na krátko | Nové akcie | Indická ekonomika | Burzovní průvodce | Výhody IPO | Cíle IPO | Nevýhody IPO | Druhy IPO | Upisování | Přímý zápis | Rizika přímého zápisu | Kótování | Road Show | Jak na IPO vydělat | Co je to IPO | Jak obchodovat IPO | Obchodování se státními dluhopisy | Jak fungují státní dluhopisy | Dobrý obchod | GOOGL | Internet of Things | Investujte do akcií | Akcie roku | Jak se stát lepším investorem | Dividendová obchodní strategie | Hodnotová obchodní strategie | Obchodní strategie bottom fishing | Obchodní strategie následování trendu | Swingová obchodní strategie | Strategie hybnosti | Top/Flop | Strategie skalpování | Demo účty | Cena akcie | Obchodujte | IOT | Objem | MSFT | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Obchod | Obchodovat na burze | Avast | Amazon | Miliardy | Rozdělení zisku | Investovat v roce 2020 | HUF | PLN | Na burze | Rozvoj | Problémy | Cena za akcii | Philip Morris ČR | Internetový gigant | Ford Motor | UTC | Společnost Microsoft | Ohlédnutí | Investujte | xStation5 | FB | Ztráta | Počet investorů | Nejlepší akcie | Halving | Obchodní podmínky | Hospodaření | Návratnost | Netflix | Bitcoinové bubliny | O2 | Budoucnost | Výplaty dividendy | Amazon.com Inc. | Komunikace | Pozitivní zprávy | Google | Trhy | Akcie roku 2020 | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Pokles | Situace | Operátor O2 | Pandemie koronaviru | Pandemie | Ceny Bitcoinu | Úsilí | Spekulativní kapitál | Akcie v roce 2020 | Akcie Alphabet | Obchody | SEC | Valuace | Výrobce elektromobilů | Společnost Berkshire Hathaway | Shortovat | Vývoj | Akcie Microsoft (MSFT) | WP | Aerolinky | Indické akcie | Profitovat | Další vývoj | Vlastnit akcie | Pád ceny | Valné hromady | Hotovost | Růst | American Airlines | Koronavirové krize | Potenciál | Výhody obchodování | Potenciál pro růst | Alphabet (GOOGL) | Microsoft (MSFT) | Průmyslové revoluce | Umělá inteligence | Internet věcí | Akcie Nvidia | Závislost | Podíl na trhu | Údaje | AMC | Statistiky | Reddit | Růst výnosů | Bezpečnost | O2 CR | Auta | Konzistentní zisk | Fujitsu | Aktivity společnosti | Umělé inteligence | JDE | Nezkušení investoři | ČR | Koronavirové pandemie | Bohumil Trampota | Obchodovaný objem | Vedení společnosti | Waymo | Bitcoinové a blockchainové akcie | Akcie AMD | Riot Blockchain | Square | Výplata | Per rollam | Snížení nákladů | Den obchodování | MAM | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Akcie těžařů | Diverzifikovat | Nařízení | GME | GameStop | Klienti XTB | Akcie Gamestop | WallStreetBets | Akcie GME | Investoři z Redditu | Junior Trader | Filip Kaczmarzyk | Trading oddělení | CFH Makrets | Noble Securities | Obchodování OTC | Obchodování OTC instrumentů | Objednávky | Interactive Brokers Group | IB | Odvětví | Společnosti | Rivian | Fixní poplatky | BrokerChooser | Stockbrokers | Skupina Interactive Brokers | Investment grade | Real Time Margin | IB SmartRouting | Globální makléřská společnost | Společnost Interactive Brokers | Firemní akcie | Požadavky na kapitál | Poplatky a provize | BrokerChooser.com | Stockbrokers.com | Systém Real Time Margin | Customer Services | Komise u akcií | Automotive | Rivian Automotive | RIVN | Akcie Rivian Automotive Inc. | Akcie Rivian Automotive | Akcie Rivian | RIVN.US | Akcie Rivian (RIVN.US)
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | FXstreet | Euro

Předchozí klíčová slova

Kotované dluhopisy
Kótování
Kótování akcií
Kotování BTC
Koučink
Koupě akcií
Koupěschopnost
Koupě zlata
Koupím eura
Koupím kukuřici

Následující klíčová slova

Koupit bitcoin
Koupit dolary
Kov
Kovid
Kovidová vlna
Kovový křemík
Kovy v Grónsku
Kovy vzácných zemin
KPD Group
KPMG
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Forex brokeři
BidAskBit
IronFX
FX Global
reklama
Bernstein Bank
Potvrďte prosím... Zavřít