Neděle 28. únor 2021 08:19
reklama
Dukascopy
reklama
Admiral Markets
reklama
Dukascopy

Klíčová slova - Bill Gross

C:\fakepath\TOP5-10012018-LV-18.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

10.01.2018 1) Výnos 10letých amerických státních dluhopisů dnes poprvé od března loňského roku stoupl až na 2,55 %, když japonská centrální banka (Bank of Japan) oznámila, že bude nakupovat méně dlouhodobých bondů. Legendární dluhopisový investor Bill Gross v reakci uvedl, že na trhu s bondy začíná medvědí trend.
img

Bill Gross: Bez stimulů centrálních bank trhy zpomalí

16.11.2017 Ve středu si akciové indexy po celém světě mírně pohoršily. Podle Billa Grosse, známého bondového investora, můžeme na...
img

Americké indexy postavily očekávání na hlavu, Trumpovo vítězství ve volbách poslalo akcie k výšinám

13.11.2016 Americký akciový index S&P 500 ztrátu z předchozích týdnů rychle smazal a růstem o 3,8 % během čtyř obchodních dnů se vrátil do blízkosti historických maxim. Užší a jinak konstruovaný index Dow Jones Industrial Average dokonce dvakrát posunul rekordní zápis.
img

Burzovní grafy: Páteční výprodej ukončil letní klid. Připomene září svou pověst?

11.09.2016 Americké akciové indexy během zkráceného obchodního týdne dlouho ani nenaznačovaly, že by se mělo něco změnit. Denní pohyby byly mírné a ceny se pohybovaly jen o pár desetinek oběma směry, Nasdaq Composite dokonce vylepšil své historické maximum. Páteční hluboký pokles ale smetl býčí choutky ze stolu a poslal benchmarky na týdenní bázi o více než dvě procenta níže.
global economy.jpg

Gross: Svět je nebezpečně blízko deflace

09.08.2015 Světová ekonomika se pohybuje nebezpečně blízko deflaci, tedy všeobecnému poklesu cen, domnívá se respektovaný americký investor Bill Gross. Poukazuje hlavně na hluboký pokles cen komodit. "Jakmile se objeví náznak deflace, situace se zvrátí a začne se vyvíjet špatným směrem," řekl Gross rozhlasovému servisu agentury Bloomberg.
usa 14122014-4.png

Fed má obavy z nízké inflace v USA

29.01.2015 Americká ekonomika roste solidním tempem, příliš nízká je však inflace. Na závěr dvoudenního zasedání svého měnového výboru to včera uvedla americká centrální banka (Fed), která zopakovala svůj dřívější slib, že bude při rozhodování o zvýšení úrokových sazeb ze současných historických minim "trpělivá". Americké akcie začaly v reakci na zprávu klesat.
dolar usa.jpg

Fond Pimco zažil nejhorší rok za dvě dekády

05.01.2014 Přední světový dluhopisový fond Pimco loni zažil nejhorší rok za zhruba dvě desítky let. Údaje společnosti Morningstar ukázaly, že investoři z něj v průběhu roku vybrali 41,1 miliardy dolarů. Je to nejvíce od roku 1993, kdy Morningstar začal výkonnost fondu sledovat.
global economy.jpg

Politika levných peněz prý tvoří bublinu

04.12.2013 Politika levných peněz, kterou praktikují centrální banky USA (Fed), Japonska a dalších zemí, vytváří cenové "bubliny" na trzích a stále více ohrožuje světovou ekonomiku a globální kapitálové trhy. Uvedl to včera podle agentury Reuters spoluzakladatel a šéf předního světového dluhopisového fondu Pimco Bill Gross.
img

Jak si vsadit na pokračující platební neschopnost USA? Experti radí vyhnout se akciím

02.10.2013 Ve Spojených státech pokračuje ping pong mezi republikány a demokraty, kteří si posílají a zamítají návrhy na východisko z politického patu, který odřízl státní sféru od financí a donutil tisíce lidí jít na neplacené volno. Místo konstruktivní debaty se navíc obě politické síly vzájemně především obviňují z toho, kdo současnou krizi způsobil. S nerýsující se vidinou konce platební neschopnosti je podle investičních stratégů vlivných bank lepší vyhnout se do budoucna akciím a vsadit spíše na dluhopisy.
img

Gross vsází na krátký americký dluh. Evropské firmy vynesou víc, kontrují JPMorgan i Morgan Stanley

05.09.2013 Bill Gross, investor a manažer největšího dluhopisového fondu světa PIMCO, radí investorům vsadit na krátkodobý americký dluh, na který se podle něj brzy soustředí zájem Fedu i dalších centrálních bank. Týmy bank JPMorgan a Morgan Stanley naopak otočily od medvěda k býku vůči korporátním dluhopisům evropských firem a tvrdí, že jejich zisky vůči americkým poukázkám budou v relativním srovnání nejsilnější za 17 let.
img

Pimco se zbavuje rizikových aktiv. Finanční trhy předstihly reálnou ekonomiku

15.05.2013 Společnost Pacific Investment Management Co. (Pimco), pod níž spadá největší dluhopisový fond na světě, omezuje svoje investice do rizikovějších aktiv. Výkonnost finančních trhů podle vedení Pimca rostoucí měrou přestává odrážet poměry ve světové ekonomice.
img

Skandál kolem výzkumu harvardských ekonomů zasáhne do debaty o úsporách

18.04.2013 Škrtat a snižovat náklady zadlužení, či utrácet a stimulovat ekonomiku v nelehkých časech? Do pokračující diskuze, která rozděluje členské státy EU, zasáhla chyba, které se dopustili dva vlivní ekonomové v klíčové studii o dopadech zadlužení státu na hospodářský růst.
big mac index2.png

Jak používat index Big Mac?

11.02.2013 Většina forex traderů využívá při svém obchodování hlavně technickou analýzu, nicméně pro obchodníky může být zajímavý i fundamentální pohled. Jedním z příkladů je průzkum měn na základě parity kupní síly, což si detailně popíšeme v dnešním článku pomocí takzvaného „Big Mac indexu“.
img

Je to oficiální, kult akcií (ne)umírá

15.11.2012 “Kult akcií? je mrtev je sice chytlavý titulek, ale to je asi tak všechno. Podle článku CNBC, drží britské penzijní fondy poprvé od 50.let více dluhopisů než akcií. Pro některé je toto potvrzením, že investice generující pravidelné pasivní výnosy začínají investoři preferovat. Ale mně na minulosti nezáleží, jde mi o budoucnost.
usd dolar.jpg

Budou USA kvůli dluhu připomínat Řecko?

02.10.2012 Pokud Spojené státy nesníží rozpočtové deficity, začnou v tomto desetiletí připomínat Řecko zmítané dluhovou krizí. Uvedl to v dnešním měsíčním investičním výhledu šéf obřího dluhopisového fondu PIMCO Bill Gross. Deficity za vlády prezidenta Baracka Obamy vzrostly zejména kvůli růstu výdajů do bezprecedentních úrovní nad bilion dolarů ročně a státní dluh se zvýšil o téměř 50 procent.
img

Ranní zprávy

30.08.2012 Prezident ECB Mario Draghi chce prosadit své plány na německé půdě, a bojovat tak za větší fiskální integraci eurozóny, jež by měla zabránit další krizi způsobenou národními dluhy. Domnívá se, že je tu současně možnost následného vytvoření politické unie, jelikož Evropa se potřebuje dohodnout na společném řešení dluhových problémů. Musí však jednat rychle, protože po vzoru Katalánska zažádal nyní u španělského premiéra Mariana Rajoye o finanční pomoc i autonomní region Murcie. Očekává se, že následovat bude Valencie, neboť zbývající prostředky na refinancování stávajícího dluhu ze záchranného fondu rychle mizí. Indexy akcií zaznamenaly různorodý pohyb – britský FTSE 100 stáhl akcie dolů s poklesem -0,56 %, francouzský CAC 40 oslabil o -0,51 %. Švédský OMX a nizozemský AEX po předchozí ztrátové seanci poskočily směrem vzhůru, OMX o 0,47 % a AEX 0,28 %. EUR/USD včera oslabil a nyní se obchoduje na hodnotě 1,2536, kurz GBP/USD zůstal beze změny na 1,5833.
img

Bernanke (Fed): Impuls trhu práce je třeba dodat podporou ekonomiky. Trhy sázejí na kvantitativní uvolnění

26.03.2012 Americká ekonomika potřebuje dosáhnout rychlejšího tempa růstu k zajištění tvorby dostatečného množství pracovních míst a poklesu nezaměstnanosti, řekl dnes ve svém projevu guvernér centrální banky USA Ben Bernanke. Ačkoli pokles míry nezaměstnanosti na 8,3 procenta v únoru je podle něj dobrou zprávou, vidí potřebu trhu práce dále pomoci pokračováním v „akomodační“ měnové politice. Tato slova si trhy logicky vysvětlují jako zvýšenou pravděpodobnost realizace dalšího kola kvantitativního uvolňování.
img

Fed nechal sazby beze změny a riziko inflace zatím nevidí. Gross (PIMCO) nesouhlasí

14.03.2012 Americká centrální banka (Fed) nechala podle očekávání základní úrok v pásmu nula až 0,25 procenta, kde jej hodlá ponechat minimálně do konce roku 2014. Fed po zasedání svého měnového výboru poznamenal, že stav americké ekonomiky se zvolna zlepšuje, potíže ale přetrvávají na realitním trhu. Renomovaný manažer dluhopisového fondu PIMCO Bill Gross ale zprávu Fedu podrobil kritice. Fed drží sazby na nule už od konce roku 2008.
img

Smrť úverov a zrod uťahovania opaskov

02.02.2012 Situácia na finančných trhoch bola včera optimistická. Globálne PMI výrobného sektora zaznamenalo za január rast k 51,2 z decembrového údaju 50,5. Lepšie výsledky sme mali včera možnosť vidieť z krajín ako Austrália, Čína, India, Nemecko, Eurozóna a UK. Výsledky z US síce zaostali za očakávaniami, no aj tak išlo o najsilnejší výsledok od júna 2011. Sklamaním bol výsledok ADP zamestnanosti z US, ktorá sleduje počet novovytvorených pracovných miest v súkromnom sektore. Výsledok skončil na úrovni 170 tis. oproti očakávaniam 200 tis. Po týchto dátach sa očakávania pre piatkové NFP príliš nezmenili, nakoľko dáta ADP sú veľmi volatilné. Zaujímavé napríklad je, že finančný sektor, ktorý oznamuje prepúšťanie zamestnancov takmer každý druhý deň, vygeneroval podľa ADP až 9 tis. pracovných miest.
img

Gross: Vítejte v „paranormálu“ roku 2012

04.01.2012 Dlouhodobý proces kontinuálního tisknutí peněz nás dostal do situace, kdy věřitelé (skoro) nikomu nevěří. Na světovou ekonomiku navíc nyní neblaze působí na jedné straně politika rekordně nízkých úrokových sazeb se svými nezamýšlenými dopady a na straně druhé inflační expanze pod taktovkou centrální banky. Taková je situace na začátku roku 2012 podle Billa Grosse, jednoho ze zakladatelů největšího dluhopisového fondu na světě a známého pod zkratkou PIMCO. Dnešní svět podle něho trpí přílišným množstvím dluhů, slabou důvěrou a náchylností k naprostému kolapsu.
img

Nízké sazby poškozují růst? Nebo PIMCO nerozumí tomu, co říká?

23.12.2011 Podobně jako Paul Krugman jsem zmatený z toho, co v článku pro Financial Times tvrdí Bill Gross. Podle jeho názoru Fed tím, že drží sazby nízko, tlačí finanční systém do oddlužení. Politika Fedu tak ve skutečnosti brzdí oživení americké ekonomiky. S tímto závěrem bych souhlasil, ne však proto, že je monetární politika příliš uvolněná, ale proto, že je příliš utažená.
img

Německý hazard o osud Evropy je největším rizikem pro finanční trhy, shodují se fondy spravující 4,7 bilionu dolarů

18.11.2011 Sázka Německa na to, že pořádek v rozpočtové politice zadlužených zemí eurozóny udělá neviditelná ruka trhu, je velmi nebezpečnou hrou, prohlásil Laurence Fink, šéf BlackRock, a po dlouhé době tak našel společnou řeč s Billem Grossem (PIMCO). Druhý jmenovaný šéf největšího dluhopisového fondu na světě přikývnul s tím, že Evropa nyní představuje největší riziko pro ekonomiku Spojených států. Obě společnosti jsou přitom velmi významnými hráči mezi institucionálními investory – jejich hlasu dodávají na síle i aktiva v hodnotě 4,7 bilionu dolarů, které dohromady spravují.
img

Pimco: ECB musí uklidnit situaci, pak se musí rozhodnout Německo

18.11.2011 Nejdůležitější věcí, kterou nám letošní rok ukázal, je rozhodující role státu v ekonomice. V USA je to patrné na operaci Twist či na nedostatečných fiskálních výdajích a úsporných opatřeních. Pro Bloomberg to uvedl jeden z šéfů společnosti Pimco Bill Gross. Jeho kolega Mohamed El-Erian k tomu podotkl, že v Evropě trvalo velmi dlouho, než její vedení pochopilo hloubku problémů. Zbytek světa pak letos „zmateně hledí na to, jak mohou mít Spojené státy a Evropa tolik problémů“.
img

Denná analýza EURUSD

07.01.2011 Viac ako dva a pol percenta. To je sila, ktorú euro stratilo voči doláru od začiatku roka. A to máme za sebou necelý prvý obchodný týždeň roka 2011. Časť trhu to považuje za začiatok pohrebu eura, ktorý by mohol trvať po väčšinu toho roka. Dolár pokračoval vo valcovaní „zvyšku sveta“ a diktoval devízovému trhu napriek tomu, že celkový sentiment trhu nebol extra negatívny. Jednoducho na trhu sa začína hrať hra "Play the US recovery", teda stávky na rast sily dolára pre, ako ukazujú posledné US čísla, znova s zrýchľujúce sa momentum obnovy US ekonomiky. Dolár tak je okrem bezpečného prístavu v čase averzie voči riziku vnímaný už aj ako fundamentálne bezpečný prístav. Euru naopak neprospieva opäť mimoriadne vyostrená situácia na európskom dlhopisovom trhu (náklady na refinancovanie portugalskej vlády 6-mesačnými pokladničnými poukážkami narástli o 85%!, rizikové prirážky gréckych 10- ročných dlhopisov na historických maximách voči nemeckým). To je tak jasný dôkaz toho, že investori neoplývajú ani štipkou dôvery v to, že eurozóna si dokáže svoje veci včas a bezproblémovo vyriešiť. Nemožno sa tak diviť tomu, že predaj eura je teraz „sexi,“ a zrejme dlho takto aj ostane.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | George Soros | Fundamentální analýza | Čínský jüan | Big Mac index | Kvantitativní uvolňování | Řecko | Čína | Japonsko | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Disciplína | Akciové indexy | Akciový index | Pullback | Fitch | Equity | Inflace | Deflace | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | AUD/USD | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | USA | Nezaměstnanost | Británie | OPEC | Koruna | HDP | Mexické peso | Brazilský real | Bezpečný přístav | Monetární politika | Měnová politika | Austrálie | Německo | Francie | Španělsko | Měnový výbor Fedu | Analytik | Pimco | Ceny ropy | Česká koruna | Americké akcie | Medvědí trh | Světová ekonomika | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Hospodářství | Sazby | Akcie | Akciové fondy | Akciový trh | Aktiva | Americký dolar | Analýza | Bank of Japan | Ben Bernanke | Bloomberg | Bod | Burza | Centrální banka | Centrální banky | Devalvace | Devizový trh | Dluhopis | Dluhopisový fond | Dolarový index | Dow Jones Industrial | ECB | EFSF | ESM | Ekonomika | Emerging markets | Euro | Eurobondy | Eurozóna | Evropská centrální banka | FOMC | Fed | Finanční trhy | Forward | Futures | Grafy | Insider | Investice | Investiční společnost | Investor | Investování | Klouzavý průměr | Korekce | Kurz | MMF | Momentum | Měna | Měny | Nástroj | Operace Twist | P/E | Parita | Parita kupní síly | Penzijní fond | Pozice | Rally | Rating | Ratingová agentura | Rezistence | Riziko | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Support | Trend | Ukazatel | VIX | Výkonnost | Výnos | Wall Street | Warren Buffett | Bondy | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Úrokové sazby | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | Dluhopisy | JPY | AUD | GBP | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Euro STOXX | Evropa | Japonské akcie | Finanční krize | Citigroup | Hospodářský růst | Investiční tipy | FTSE | Bank of America | Saxo Bank | Indexy | Spekulanti | Globální ekonomika | Investoři | Měnové války | Fundamenty | Fond | Ekonomie | Měnový výbor | EU | Zasedání ECB | Ekonom | Business | Pravděpodobnost | Josef Košťál | Zisk | Sázka | Ceny komodit | Panika | Výsledky | Uvolnění měnové politiky | Ondřej Hartman | CAC 40 | Deutsche Bank | Financování | Investiční banky | Investovat | USD/EUR | Nasdaq Composite | Index cen | Obchodní seance | Index strachu | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | Penzijní fondy | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Praxe | EURUSD | Aktivum | Index | Podpora | Americká centrální banka | Banka | Big Mac | Brent | Cena | Cena dolaru | Ceny zlata | Černá labuť | Dolar | Ekonomický růst | Eura | Evropská měna | Fiskální rok | Fondy | Frank | FXstreet.cz | Graf | Guvernér české národní banky | Hang Seng | Hrubý domácí produkt | Index Dow Jones | Index S&P 500 | Index volatility | Investice do akcií | Investiční | Investiční nástroje | Investing | Irsko | Jiří Rusnok | Kapitálové trhy | Komoditní | Komoditní index | Korporátní dluhopisy | Koupit akcie | Kurz GBP | Kurz USD | Kurzy | Management | Markets | Míra inflace | Největší světové ekonomiky | Nemovitosti | Norská koruna | Ocenění akcií | Portfolia | Pro investory | Prognóza | Reuters | Ropy | Růst HDP | Sázky | Směnné kurzy | Státní dluh | Státní dluhopisy | Stoxx | Švédská koruna | Teorie parity kupní síly | Trh | Volatility | Výnosy z dluhopisů | Výprodej | Vývoj inflace | Vývoj kurzu | Vývoj nezaměstnanosti | WTI | Země eurozóny | Zemní plyn | Zpracovatelský průmysl | Zpráva | Zprávy | Merrill Lynch | Zisky | CNBC | Rozkolísanost trhu | DXY | ING | Buffett | Indie | Overweight | ROCE | Itálie | Spojené státy | WSJ | Hrubý domácí produkt (HDP) | QE | Světové ekonomiky | Bohatý | Paul Krugman | Burzovní grafy | Blog | Poradenská společnost | Investment | Markit | Dow Jonesův index | Royal Bank of Scotland | Janus Capital | Jackson Hole | RBS | Microsoft | Guvernér centrální banky | Investing.com | Pimco Total Return Fund | Fond Pimco | Washington Post | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Fundamentální pohled | Brazílie | Finanční systém | Nastavení měnové politiky | Ministr financí | Vývoj indexu volatility | Vývoj akciového indexu | Globální trhy | Finančníci | Zvyšování úrokových sazeb | Společná evropská měna | Sentiment trhu | Bloomberg TV | BlackRock | Klid | Zdravý rozum | Dluhopisový fond Pimco | Bezpečné přístavy | Bankovnictví | Futures kontrakty | Ekonomická aktivita | Prezident ECB | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Economist | Inflační tlaky | Akcie bank | IHS | Globální finanční krize | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Index volatility VIX | Vývoj indexu volatility VIX | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Globální ekonomiky | Miliardy dolarů | Hlavní indexy | Rizikovější aktiva | AAA | Uvolňování měnové politiky | Propad | Kryptoměny | S&P | Guvernér | Agentura Fitch | Index bank | Benchmarky | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Posílení dolaru | Americké indexy | Zajištění | Macroeconomic Advisers | FTSE 100 | Digitální měny | Ethereum | Dluhové krize | Výhled | Payrolls | Nonfarm Payrolls | Britský FTSE 100 | Francouzský CAC 40 | Průzkum | Krize | Investiční stratég | Měny emerging markets | Výnosy | Měnová stimulace ekonomiky | Měnová stimulace | Měnové stimulace | Americký index S&P 500 | Měnové krize | Finanční domy | ČTK | Růst ekonomiky | Obchodování v New Yorku | Hlavní ekonom | Kurz EURUSD | Jednání FOMC | Očekávání | Business Insider | Morningstar | Carl Icahn | Dluhopisový král | Stan Druckenmiller | Stanley Druckenmiller | Coinmarketcap | Investiční nástroj | Cena kryptoměny ethereum
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Banky | Výhled | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | FXstreet | Graf | Euro | ROCE

Předchozí klíčová slova

Bild am Sonntag
Bilion dolarů
Bilionové stimuly
Bilionové stimuly v USA
Bilionový program
Bilionový program vlády
Biliony
Biliony dolarů
Biliony USD
Bill Gates

Následující klíčová slova

Billions
Bill Lipschutz
Bill Pass
Bill Williams
Bílý dům
BIMFX24
BIM LLC
Binance
Binance Coin
Binárních opce podvod
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Forex brokeři
Bernstein Bank
NAGA
DeGiro
reklama
Capital.com
Potvrďte prosím... Zavřít