Čtvrtek 04. červen 2020 09:29
reklama
Dukascopy
reklama
RoboMarkets copyfx
reklama
Bossa live trading

Klíčová slova - Ferrari

C:\fakepath\NADEJ.jpg

Psychologická stránka obchodovania

29.05.2020 Ak sa porozprávate s desiatkami obchodníkov na ich pohľad na vec, tak zistíte rôzne názory. Väčšina obchodníkov podceňuje psychologický aspekt obchodovania a dávajú veľký význam stratégii, money managementu, risk managementu, vstupom či výstupom, ale ten najdôležitejší aspekt obchodovania je práve psychológia. Vraví sa, že až 70% je psychológia a ostatných 30% je money management, stratégia a vstupy s výstupmi. Obchodovanie je v podstate veľmi jednoduchá činnosť. Stačí si preštudovať a otestovať rôzne stratégie a vybrať si to čo funguje, no vedieť držať zisky a zatvárať straty nie je jednoduché.
img

Investovat může být i zábavné

25.05.2020 Češi už dávno nejsou v investování úplní začátečníci a například v nákupech cenných papírů, nemovitostí nebo ve vkladech do akciových fondů se mnozí z nás velmi dobře vyznají. V současném světě se nabízí řada zajímavých a netradičních příležitostí, kam uložit své peníze.
C:\fakepath\Ferrari.jpg

Něco o Ferrari

17.05.2020 V tomto týdnu jsem jakousi náhodou přepnul na nějaký program v televizi, ve kterém běžel pořad o tom, jak Ferrari vyrábí model Portofino. V tomto pořadu mluvili lidé, kteří jej navrhovali a celé to bylo protkáno ukázkami z výroby, ale i z historie značky.
img

Legendární Porsche 911 Clubsport je novou investiční příležitostí Portu Gallery

06.04.2020 V pořadí pátou investiční lahůdkou české on-line investiční galerie Portu Gallery je legendární Porsche 911 3.2L Clubsport M637 z roku 1989, jehož hodnota úpisu činí 4,2 milionu korun. Využít příležitosti a zakoupit podíl na tomto unikátním veteránu mohou investoři do upsání cílové částky, nejpozději však do konce června. Do dvou uzavřených a dvou probíhajících úpisů na Portu Gallery zainvestovalo k dnešnímu dni téměř 550 investorů částku přesahující 7,6 milionu korun.
img

Burzy kolabují, Wall Street je v chaosu. Světové trhy zažívají kvůli koronaviru nejhorší hodiny od roku 2011

28.02.2020 Americké akciové trhy se včera propadly o 4,4 procenta, nejvýrazněji od roku 2011. Pamětníci mezi akciovými obchodníky říkají, že něco tak příšerného ve své kariéře dosud nezažili. Tyto hodiny jsou dost možná horší než burzovní krach roku 1987 nebo finanční krize z doby před dvanácti lety, říká jeden z nich, Scott Minerd, šéf investic u Guggenheim Partners.
img

Proč burzy kvůli koronaviru tolik padaly právě včera? Infekce dorazila do symbolické „ústředny“ globalizovaného kapitalismu

25.02.2020 Mor nebo španělská chřipka kosily lidi po milionech. Jsou však bezpečně zamčeny v učebnicích dějepisu. Koronavirová nákaza však zamčena není, naopak se šíří. Výrazněji už i mimo Čínu a další jí blízké asijské země. Trhy po celém světě se obávají, že může představovat první ničivou pandemii éry moderní globalizace.
C:\fakepath\obrazek2.png

Miliardový podvod J.O. Investment! Tři obvinění nabízeli investice, peníze si ale nechávali

20.02.2020 Policisté z Národní centrály proti organizovanému zločinu (NCOZ) obvinili tři lidi z podvodu se škodou přes miliardu korun. Podle kriminalistů obvinění nabízeli investice na světových burzách, ve skutečnosti ale vůbec neinvestovali a vylákané peníze používali pro svou potřebu. Informoval o tom mluvčí NCOZ Jaroslav Ibehej. Podle policistů je poškozených 2060. Případ dozoruje pražské vrchní státní zastupitelství, obviněným hrozí až deset let vězení.
img

Investice pro radost aneb Vydělat se dá i na rumu či kabelkách

19.02.2020 Češi už dávno nejsou v investování úplní začátečníci a například v nákupech cenných papírů, nemovitostí nebo ve vkladech do akciových fondů se mnozí z nás velmi dobře vyznají. Ukazuje se ale, že bychom potřebovali zapojit trochu fantazie. V současném světě se nabízí řada zajímavých a netradičních příležitostí, kam uložit část svých peněz.
img

Ranní nadhoz finančních trhů 4.2.2020

04.02.2020 Hospodaření státu skončilo v lednu schodkem -8,0 mld. Kč. Deficit na počátku roku je překvapující, vzhledem k tomu, že první měsíce roku bývají z hlediska bilance tradičně pozitivní. Na příjmové straně oproti plánu silně zaostává výběr daně z příjmu právnických osob a na straně výdajů došlo k předplacení některých plateb do rozpočtu evropské unie. Podle našich očekávání by měl státní rozpočet v tomto roce skončit ještě v hlubším deficitu (-58 mld. Kč), než očekává vládní návrh (-40 mld. Kč).
img

Speciální Report: Opravdu má Tesla hodnotu 100 miliard dolarů?

28.01.2020 Ve světě biliónových valuací na Wall Street by "pouhých" 100 mld. dolarů nemuselo nikoho omráčit. Nicméně pokud tato částka stačí na druhou nejlépe ohodnocenou světovou automobilku, která produkuje 25 krát méně automobilů než další výrobce automobilů v pořadí, tak by to leckoho mohlo překvapit. Pokud navíc vezmeme v úvahu raketový růst akcií z posledních týdnů, tak i zkušení obchodníci připouštějí, že se nejedná o standardní tržní situaci. Kvartální finanční report, který bude zveřejněn v tomto týdnu, více napoví, zda současné ohodnocení automobilky odpovídá realitě.
img

Brand Finance: Značka Amazon má poprvé hodnotu přes 200 mld. USD

22.01.2020 Značka Amazon zůstává nejhodnotnější na světě, poprvé ale překonala 200 miliard dolarů. Proti loňsku se hodnota značky zvýšila o 18 procent na 220,8 miliardy dolarů (přes pět bilionů Kč), na první příčce je už třetím rokem. Uvedla to dnes společnost Brand Finance, která tyto trendy sleduje. Druhý je Google, který z tohoto místa sesadil firmu Apple. Všechny tři značky patří firmám ze Spojených států.
C:\fakepath\formule.png

F1 2019

06.12.2019 Minulou neděli skončila letošní sezóna Formule 1. A protože občas rád používám srovnání tradingu a F1, dovolím si drobné zamyšlení právě na tohle téma. Možná si někdo bude myslet, že to s tradingem nemá příliš společného, ale já vím, že má. A hodně. Je to o profesionálním přístupu, se kterým se mají věci dělat. A i když to někdy může trvat dlouho, úspěchy se, pokud je člověk vytrvalý a pilný, dostaví.
img

Americký index S&P 500 opět na rekordu

04.11.2019 Obchodníci si z pátečních makroekonomických ukazatelů vybrali to lepší. Tvorba nových pracovních míst v USA výrazně překonala průměrná očekávání, což naznačuje, že spotřeba domácností zůstane nadále silná. Naproti tomu ISM z výrobního sektoru, který ukazuje na útlum tamní aktivity, akciové trhy ignorovaly. Výsledkem tak byly zisky indexu S&P 500 okolo jednoho procenta, které mu pomohly k vylepšení nedávného historického rekordu. S výjimkou defenzivních sektorů jako utility nebo realitní společnosti mu k novému maximu pomohly všechny sektory. Nejvíce se dařilo energetickým firmám, jejichž akcie si připsaly 2,5 %.
C:\fakepath\obrazek.png

362 tisícin

04.10.2019 Fascinuje mě svět formule 1. To nikdy nekončící úsilí o zlepšení a překonání nejen hranic možností, ale především soupeřů. Je to tak komplexní soutěž, ve které se setkávají faktory technické, fyzikální, i lidské. Musíte mít vynikající motor, skvělou aerodynamiku a k tomu i fantastického jezdce. Ale jen to nestačí. Musíte být nejen rychlí, ale i spolehliví.
img

Italský výrobce jachet Ferretti chce do konce října na burzu

16.09.2019 Italský výrobce luxusních jachet Ferretti plánuje do konce října nabídnout své akcie na milánské burze. Z prodeje akcií chce získat 100 milionů eur (2,6 miliardy Kč), které použije na financování dalšího rozvoje, uvedla dnes firma.
img

Reuters: Italský výrobce jachet Ferretti chce znovu na burzu

29.08.2019 Italský výrobce luxusních jachet Ferretti zvažuje, že znovu vstoupí na akciovou burzu. Veřejná nabídka by se mohla v Miláně uskutečnit v říjnu a firma by v jejím rámci mohla nabídnout 30 až 35 procent akcií. S odvoláním na informovaný zdroj to dnes uvedla agentura Reuters.
img

Akcie pod silným výprodejním tlakem

06.08.2019 Vstup do nového týdne byl pro akciové trhy velmi bolestivý. Všechny americké indexy výrazně propadly. Průmyslový Dow Jones přišel o 2,9 %, S&P 500 propadl o 3,0 % a technologický Nasdaq umazal 3,4 % své hodnoty. Obchodníci reagovali výprodeji na vyostřenou situaci mezi USA a Čínou, kdy Číňané kontrovali oznámenému americkému plánu na zvýšení cel uvolněním své měny a omezením dovozu amerických zemědělských plodin. Donald Trump posléze neotálel s reakcí, že by rád přiměl Fed k protiakci.
img

Trump uvalí další cla na čínské zboží, obchodní válka opět eskaluje

02.08.2019 Americký akciový trh uzavřel včerejší obchodování se ztrátami. Index Dow Jones ztratil 1,1 %, S&P 500 přišel o 0,9 % hodnoty a technologický Nasdaq klesl o 0,8 %. V rámci širšího indexu S&P 500 se nejméně dařilo finančním institucím (-2,3 %). Vcelku úspěšný byl včerejšek pro síťová odvětví, jejichž akcie posílily o 1 %.
img

Co nás (ne)naučí úspěch

19.06.2019 Všichni, kdo jsme se pustili do velkého boje nejen s finančními trhy, ale především se sebou samými, směřujeme k jedinému cíli a tím je úspěch vyjádřený nějakou pěknou, mnoho nul obsahující částkou. Chceme být úspěšní a i když si připouštíme, že cesta k tomuto úspěchu může být poměrně dlouhá a nesnadná, chceme ke svému cíli dojít co nejdříve.
img

IPO Aston Martin: Akcie Aston Martin vstoupí na burzu v Londýně

21.09.2018 Britský výrobce automobilů Aston Martin plánuje vstup na Londýnskou burzu cenných papírů. Při svém debutu cílí na tržní kapitalizaci v hodnotě 5,1 miliardy liber. IPO Aston Martin by mělo proběhnout začátkem října 2018.
img

Ferrari a pivní akcie pro kontrariány

09.11.2016 Dnes se budu věnovat BBC. Ne té britské, mediální, ale americké Boston Beer Company. Jsme národ s nejvyšší spotřebou piva na hlavu a pozoruhodný korporátně investiční příběh BBC tak pravděpodobně bude pro řadu našich domácích investorů zajímavý dvojnásob. Jak jsem avizoval v nadpisu, nejde určitě o potenciální cíl těch, kteří se honí za trendy. Z grafu je totiž zřejmé, že cena akcie je za poslední tři roky hluboko v červených číslech a zejména dva poslední roky jí daly hodně zabrat:
udalosti-2016-27122015-2.png

Hlavní ekonomické události v roce 2016

28.12.2015 V minulém článku jsme přehledně shrnuli nejdůležitější události ve světové ekonomice v roce 2015. Podívejme se nyní na to, jaké ekonomické události ve světě očekáváme v roce 2016. Budeme se věnovat těm nejdůležitějším, které jsou naplánovány již nyní. Plán se může samozřejmě měnit, proto na našem serveru vždy najdete informace o veškerém aktuálním dění. Zaměříme se na události, které nejvíce rozhýbávají forexový trh, abyste si je mohli vyznačit ve svém obchodním kalendáři.
Související klíčová slova: FXstreet | Money management | Fundamentální analýza | Čína | Japonsko | Finance | Peníze | Akciové indexy | EUR/USD | Nasdaq | Dow Jones | USA | Koruna | Devizové rezervy | Forexový trh | Německo | Apple | Evropské akcie | Analytik | Výsledková sezóna | Ropa Brent | Americké akcie | ETF | Dividendy | Poptávka | Daně | Akciové tipy | Nikkei | Akciové trhy | Zahraniční obchod | Maloobchodní tržby | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Světové ekonomické fórum | Ekonomické události | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Zhodnocení | Transakce | Breakout | CME | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Distribuce | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | ECB | Ekonomika | Emise | Fed | Futures | IFRS | IPO | Indikátor | Indikátory | Investice | Investor | Investování | Kapitálový trh | Komodity | Kurz | MMF | Risk | Marže | Měna | Měnové páry | Měny | NYSE | Nabídka | Nástroj | Obchodník | P/E | Platební bilance | Platforma | Portfolio | Pozice | Riziko | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Trader | Trading | Trend | Tržní kapitalizace | Ukazatel | VIX | Výnos | Wall Street | Warren Buffett | Zlato | ČNB | Česká národní banka | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | Alcoa | Obchodování | Finanční krize | Investiční příležitosti | Komerční banka | XTB | Indexy | Investoři | Exxon Mobil | EU | Ekonom | Myšlení | Zisk | Zkušenosti | Panika | Výsledky | Chamtivost | Strach | Index nákupních manažerů | Investiční příležitost | Bohatství | Partners | Deloitte | Obchodovat | Ondřej Hartman | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Financování | Investovat | Facebook | LYNX | Index strachu | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Financial Times | Obchodníci | Raiffeisenbank | EPS | Index | Volatilní | Akcie O2 | Americká centrální banka | Banka | Brent | Cena | Cena akcií | Čínská měna | CZK | Dolar | FXstreet.cz | Index Dow Jones | Index S&P 500 | Investiční | Investiční portfolio | Investiční služby | ISM | EBay | Kurzu měn | Makroekonomické ukazatele | Management | Nemovitosti | Nikkei 225 | Portfolia | Prezidentské volby | Prodej akcií | Reuters | Ropy | Signály | Société Générale | Státní rozpočet | Stoxx | Trh | Tržní podíl | Volkswagen | Zisky | Finanční nástroj | EIA | Buffett | Čistá marže | DCF | EBITDA | EBITDA marže | P/S | ROCE | ROE | Tovární objednávky | Itálie | Spojené státy | Tržby | Komise | Volby | 1 milion | Burze | Investment | Aramco | Royal Bank of Scotland | DPA | Intesa Sanpaolo | Microsoft | BBC | Thomson Reuters | Zkusit investovat | Úspěch | Podnikání | Rolls-Royce | BMW | Hospodářské výsledky | Finanční ukazatele | Vytrvalost | Ekonomické fórum | Volby v USA | Agentura Reuters | David Cameron | Referendum | Firmy | IHS | Miliardy dolarů | Růst akcií | Černé pondělí | Walmart | Dnešní obchodování | Propad | Ropná společnost | Citi | S&P | Ztráty | Americké indexy | Daně z příjmů | Daně z příjmů právnických osob | Baidu | Tesla | Kapitalizace | Výhled | Americké akciové trhy | Exxon | Chevron | Konsensus | Krize | Velké zisky | Světové trhy | Výnosy | Americký index S&P 500 | Příjmy | ČTK | Konsenzus | Hlavní ekonom | Očekávání | Mercedes | Ranní nadhoz | Obchodování na zámořských trzích | René Remšík | Breakout Trader | Akcie Tesly | Americký akciový trh | Možnost diverzifikace | Tržní očekávání | Wood & Company | Podnikání na kapitálovém trhu | Asociace pro kapitálový trh ČR | Obchodní válka | Události ve světě | Portu | Investiční platforma | Czech Fund | Finanční skupina | Burzy po celém světě | Majetek | Obchodovat s akciemi | Investiční platforma Portu | IPO Uber | Michal Uma | Vysoké zhodnocení | Poziční obchodníci | Technologický Nasdaq | Zahraniční investoři | Začít obchodovat | Toto Wolff | Čínský trh | Akcie a ETF | Akcie automobilky | Aston Martin | Akcie Aston Martin | IPO Aston Martin | XTB Research | Britský premiér | Ferretti | Weichai Group | Konglomerát | Výrobce jachet | Nové akcie | ISM index | Saudi Aramco | PPF | Italská ekonomika | Asociace pro kapitálový trh | Investiční galerie | Portu Gallery | Investiční galerie Portu Gallery | Český index nákupních manažerů | F1 | Formule 1 | J.O. Investment | Jakub Ortinský | Cena akcie | Tým FXstreet.cz | Burzovní krach | Huawei | Automobilky | Jana Brodani | Rozpočet | Deficit | Obchod | Trh práce | Konkurenceschopnost | Akcioví obchodníci | Firma | BAT | Datový kalendář | Bilance | Ekonomický vývoj | Aktuální hodnoty měny | Co bude | Dnešní makroekonomické ukazatele | GM | Amazon | Nejbohatší | Miliardy | Vyhlídky | Walt Disney | AFP | Finanční rezervy | Konkurenti | Hospodaření státu | Ceny výrobců | Průmysl | Radim Krejčí | PLN | Na burze | Mercedes F1 | Formule | McLaren | Carlos Sainz | ICBC | Problémy | Události ve světové ekonomice | Porsche | Událostí ve světové ekonomice | PMI z Německa | Německý PMI | Šperky | Evoluce | Automobil | Výkonná ředitelka | Ředitelka | xStation5 | AT&T | Disney | Nike | Uber | Hlavní ekonomické události | Propad akciových trhů | Investiční aktivita | Hospodaření | Návratnost | Daimler | Finální odhad | Investiční příběh | Horší časy | Luboš Růžička | Ukazatele | Technologická společnost | Krach | Koronavirus | Brand Finance | Značka Amazon | Hodnota značky | Google | Samsung | Pingan | WhatsApp | Instagram | 100 miliard dolarů | Trhy | Šíření koronaviru | Španělská chřipka | Pokles | Situace | Vít Hradil | Speciální Report | Dnešní datový kalendář | Vstupy | Raiffeisenbank a.s. | Zlepšení | Úsilí | Obchody | Zpracovatelský sektor | Stoupající sentiment | PMI za leden | Obchodovanie | Mluvčí NCOZ | NCOZ | Jaroslav Ibehej | Investice na burzách | CENZA | Centrum zajištěných aktiv ministerstva vnitra | Pyramidové hry | Nemovitý majetek | Poskytování investiční služby | Licence obchodníka s cennými papíry | Miliardový podvod | Podvod J.O. Investment | Bentley | Rolex | Hodinky Rolex | Guggenheim Partners | Mince | Historie | Asociace | Hotovost | Růst | Signál | Potenciál | Poradce | Práce | Legendární Porsche | Porsche 911 Clubsport | Enzo Ferrari | Scuderia Ferrari | Scuderia
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Banky | Výhled | Banka | Rezistence | FOREX | EUR/USD | Obchodování | FXstreet | Euro | Indikátor | Dolar | Graf

Předchozí klíčová slova

Fed Survey
Fed úroky
Fed včera
FedWatch
FedWatch Tool
Feingold Research
Fenestra Wieden
Ferdinand Dudenhöffer
Fern
Fern (FuerFX)

Následující klíčová slova

Ferretti
FESE
FEUBANKS
FFS Markets
FFS Markets Limited
FGE Energy
FGM Technology Ltd
Fialový broker
FIAT
Fiat Chrysler
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Dukascopy
Potvrďte prosím... Zavřít