Sobota 15. květen 2021 15:52
reklama
Capital.com
reklama
Dukascopy
reklama
Purple Trading VIP zona

Klíčová slova - Yahoo

img

Verizon prodá fondu Apollo za pět miliard USD divizi se značkami AOL a Yahoo

03.05.2021  Americká telekomunikační společnost Verizon Communications prodá investičnímu fondu Apollo Global Management za pět miliard USD (107,1 miliardy Kč) divizi Verizon Media, která zahrnuje značky získané akvizicí internetových firem AOL a Yahoo. Verizon oznámil, že po dokončení transakce se divize přejmenuje na Yahoo a Verizon si v ní ponechá desetiprocentní podíl. Transakce by měla být dokončena ve druhé polovině letošního roku.
C:\fakepath\top-30042021-lv-4.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

30.04.2021 1) Ekonomika Evropské unie je zpět v recesi. Hrubý domácí produkt (HDP) v prvním čtvrtletí kvůli dopadům pandemie klesl o 0,4 %, a navázal tak na propad o 0,5 % ze čtvrtého čtvrtletí. Ve svém prvním rychlém odhadu to dnes oznámil statistický úřad Eurostat. V zemích eurozóny byl hospodářský pokles ještě výraznější - dosáhl 0,6 % proti poklesu o 0,7 % v posledním čtvrtletí loňského roku. Recese je definuje jako dvě čtvrtletí hospodářského poklesu po sobě.
img

Debut desetiletí? Ani náhodou. Vstup Deliveroo na burzu nenaplnil očekávání.

09.04.2021 Zdá se, že alespoň prozatím bublina kolem vstupu společnosti Deliveroo na burzu splaskla. Zatímco těsně před prvním obchodováním akcií odhady hovořily, že hodnota společnosti by mohla vzrůst až na 10,5 miliardy USD, po středečním IPO je jasné, že očekávání se nenaplnila. Navzdory úspěchu, který během primárního úpisu akcií v minulém roce přes pandemii zaznamenala většina firem, cena akcií Deliveroo se při debutu propadla o 30 procent.
C:\fakepath\top-05042021-lv-4.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

05.04.2021 1) Japonský index Nikkei 225 dnes stoupl o 0,79 % čímž překonal o 89,25 bodu hranici 30 tisíc bodů, nad níž se nepodíval od ledna roku 1990. O něco nižší růst jihokorejského Kospi o 0,26 % na 3 120,83 bodu byl dán mimo jiné oznámením firmy LG Electronics, že ukončí ztrátovou výrobu chytrých mobilních telefonů. Akcie technologického giganta kvůli tomu odepsaly dvě a půl procenta.
C:\fakepath\monero-31032021-1.png

Monero aneb anonymita v době sběru informací

31.03.2021 V dnešní době, kdy každá firma chce získat od uživatelů co nejvíce informací, citlivost na ochranu soukromí roste. S tím souvisí i Monero. Začátkem roku 2017 jsem se dozvěděl o Moneru, těsně před býčím tažením. V té době se klidně i několik stovek kryptoměn stihlo vytvořit za jediný den. Proč jsem riskoval svůj kapitál do Monera?
C:\fakepath\akcie-14032021.png

Využije dlouhodobý investor do akcií technickou analýzu?

13.03.2021 K napsání tohoto článku mne vedlo shlédnutí streamového videa jednoho nejmenovaného zpravodajského portálu pro investory, jehož tématem byla technická analýza praktikovaná na cenách akcií. Hostem moderátora byl technický analytik, který předvedl standardní výkon na denních grafech. Vzhledem k reakcím sledujících právě tento fakt mohl být kamenem úrazu. V některých případech diváci vzhledem k dotazům očekávali od technické analýzy něco co nemohli dostat. Jiní sledující rovnou vyjádřili svůj negativní názor. Dlouhodobí investoři všeobecně neuznávají technickou analýzu. Věřím, že z jejich pohledu musí analýza denního grafu vypadat poněkud směšně vzhedem k tomu, že jejich cílem je vlastnit akcie v některých případech ideálně doživotně. Pohled na cenu při nákupu akcií beru v úvahu. Osobně bych měl problém vlastnit akcii s vědomím, že jsem nakoupil desetileté high... Co sleduji před nákupem akcie na cenovém grafu a co z technické analýzy používám si povíme dnes.
C:\fakepath\graf-04032021-2.png

Pozitivní nálada dlouho nevydržela, akcie jsou znovu pod tlakem

04.03.2021 Řadě investorů stále přijde růst výnosů z amerických státních dluhopisů jako přehnané stanovisko pro výprodej na akciích. Přece jen rostoucí výnosy odráží vyšší očekávanou výkonnost americké ekonomiky. Zároveň však jde o zdroj nejistoty pro předražené akciové tituly, jejichž růst stojí na nízkých výpůjčních nákladech, a ty jsou nyní v ohrožení. Začíná také zrychlovat rotace do hodnotových titulů. Byl pondělní růst býčí pastí, nebo je pokles další příležitostí pro nákup?
C:\fakepath\ftse.png

Britské akcie mohou začít dohánět zbytek světa

10.02.2021 Akciové indexy po světě mají jedno společné, a to že jsou buď poblíž, nebo na rekordních maximech. Bezprecedentní odezva monetární a fiskální politiky ve světě pomohla akciovým trhům se velmi rychle vzpamatovat z výprodeje na začátku minulého roku a vrátit se na původní úrovně. Za akciovými trhy po celém světě však stále zastávají britské akcie, což může být zajímavá příležitost, jelikož je zde stále velký prostor na rekordní maxima.
img

Sociální sítě mění svět investic

01.02.2021 Obchodování na finančních trzích se stává stále dostupnější a ve Spojených státech se za poslední rok roztrhl pytel s internetovými brokery, kde si stačí k obchodování pouze stáhnout aplikaci jako Robinhood. Ačkoliv si to regulátoři nechtějí připustit, tak obchodování se mění a katalyzátory pohybů musíme už hledat také na sociálních sítích jako Reddit. Stejně jako dokáže akciemi pohnout velká objednávka, tak stejně efektivní mohou být tisíce menších objednávek.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (26.1.2020)

26.01.2021 Nadprůměrně volatelní start do nového týdne za sebou mají akciové indexy a devizové trhy. Největším příběhem dne byly akcie společnosti Gamestop, které udělaly v pondělí trojnásobek, ale nakonec uzavřely pouze v 18 % zisku. Akciové trhy dnes čekají v USA výsledky několika velkých společností v čele s 3M a J&J.
img

Cena ropy v roce 2021: Vše, co musíte o černém zlatu vědět!

22.01.2021 Ropa je již několik desítek let nejpoužívanější surovinou na světě a její cena má velký dopad na světovou ekonomiku. Rok 2020 byl plný událostí, které s cenou ropy otřásly v základech. V jednu chvíli se dokonce cena za barel dostala do záporných hodnot. Ke konci roku se ale situace celkem stabilizovala a vývoj ceny ropy šel opět nahoru. S novým rokem ale nastává otázka, co bude dál. Má ropa již to nejhorší za sebou? Můžeme očekávat růst ceny tohoto černého zlata?
img

Vývoj ceny zlata v roce 2021– dočkáme se rekordního růstu?

13.01.2021 Rok 2020 byl pro vývoj ceny zlata více než příznivý. Cenný kov dosáhl za poslední rok svého historického maxima a opět nám ukázal, jak jeho cena dokáže působivě růst. Kurz zlata jistě ovlivnila i pandemie koronaviru a celková nejistota na finančních trzích v minulém roce. Ke zlatu se investoři obrací zejména v dobách nejistoty.
C:\fakepath\t-07012021-lv.gif

Elon Musk se stal nejbohatším člověkem světa, předstihl Bezose

07.01.2021 Šéf a spoluzakladatel americké společnosti Tesla Elon Musk se dnes stal nejbohatším člověkem světa. Jeho majetek podle agentury Bloomberg přesahuje 188 miliard dolarů (přes čtyři biliony Kč). Musk, který stojí i za úspěchem firmy SpaceX, v prvenství předstihl zakladatele internetového obchodu Amazon Jeffa Bezose. Ten se titulem nejbohatšího člověka světa podle žebříčku agentury Bloomberg pyšní od října 2017.
C:\fakepath\top-05042021-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

05.01.2021 1) Obchodování na asijských akciových trzích dnes skončilo smíšeně. Na hongkongské burze výrazně posílily akcie telekomunikačních podniků China Mobile, China Telecom a China Unicom poté, co newyorská burza překvapivě odstoupila od rozhodnutí vyřadit je z obchodování.
img

Bitcoin: Poznejte těžkou váhu kryptoměn a naučte se, jak do něj správně zainvestovat!

17.12.2020 Bitcoin je průkopník ve světě kryptoměn a fenomén posledního desetiletí. Ke konci roku 2017 doslova pobláznil svět. Kdo z vás si nepamatuje ono šílenství, které tato virtuální měna svým raketovým růstem vyvolala?
img

Index DAX: Vše co musíte vědět o nejznámějším evropském indexu

10.12.2020 Index DAX 30 (dále jen DAX) je jedním z nejznámějších a největších evropských akciových indexů. V současné chvíli pod něj spadá 30 největších německých akciových společností obchodovaných na burze ve Frankfurtu. Dle vývoje tohoto indexu se často určuje vývoj německé a evropské ekonomiky.
C:\fakepath\bitcoin.jpg

Bitcoin po téměř třech letech překročil hranici 19.000 dolarů

24.11.2020 Cena kybernetické měny bitcoin dnes poprvé po téměř třech letech překonala hranici 19.000 dolarů (420.300 Kč). Je tak blízko svého rekordu, který činí 19.666 dolarů. Od začátku letošního roku si nejznámější kryptoměna připsala zhruba 160 procent, z toho jen za tento měsíc už zpevnila téměř o 40 procent, uvedla agentura Reuters.
img

Brexit: nekončící jednání

24.11.2020 Obchodní dohoda mezi Británií a Evropskou unií je na dosah. Podle zástupců je dohoda na 90 % hotová a představení finální verze můžeme očekávat již do dvou týdnů.
img

Letošní Nobelova cena upevňuje dominanci amerických ekonomů mezi laureáty. Milgrom s Wilsonem jí získávají za koncipování aukčních mechanismů, užívaných například při dražbě kmitočtů mobilních sítí

12.10.2020 Letošní Nobelovu cenu za ekonomii získávají dva američtí ekonomové, Paul Milgrom a Robert Wilson. Upevňují tak dominanci amerických ekonomů mezi laureáty této ceny, jež se udílí nepřetržitě od roku 1969. Dominanci Spojených států ještě zvýrazňuje fakt, že řada neamerických oceněných působí na univerzitách právě ve Spojených státech působí.
C:\fakepath\IPOs.PNG

Definicía a príklady IPO

26.08.2020 IPO je veľmi známy pojem medzi investormi, no bežní ľudia to nemusia poznať. Predtým ako si prečítate detailnejšie o investovaní do IPO, tak si najprv vysvetlime čo to vlastne je. IPO (initial public offering) je prvotná verejná ponuka akcii, čo znamená, že si tie akcie firmy môže kúpiť hocikto keďže už to nie je iba v rukách privátnych investorov. Ak by bol záujem, tak firma môže takisto spraviť SPO, čo by bola druhotná verejná ponuka akcií.
img

IPO Ant Group: Dvojité IPO finančního giganta skupiny Alibaba

04.08.2020 Ant Group, přidružená společnost skupiny Alibaba, nedávno oznámila plány na své dlouho očekávané duální IPO v Šanghaji a Hongkongu. Společnost je známá zejména provozováním svého produktu Alipay, jednoho z nejpopulárnějších čínských mobilních platebních systémů.
img

Kodak mění strategii: Plánuje vyrábět generika. Akcie společnosti raketově vzrostly

30.07.2020 Značku Eastman Kodak zná zřejmě každý. Firma s 132letou historií se proslavila jako tehdejší lídr na trhu s fotografickými potřebami. Jenže kamenem úrazu se pro ni stal přechod na digitální fotoaparáty, který neustála, a v roce 2012 vyhlásila úpadek. Následovala série prodejů celé řady patentů, které vlastnila. Nyní se ale zdá, že nejhorší už má za sebou a začíná novou podnikatelskou éru. Svou budoucnost vidí ve výrobě generik a akcie společnosti na oznámení reagovaly doslova raketovým růstem o 570 procent.
C:\fakepath\akcie1.png

Nezabudnime na výsledkovú sezónu

17.04.2020 Viac ako výsledky firiem za posledný kvartál sa pozornosť upiera na koronavírus a jeho dopady. Práve teraz môžu byť výsledkové reporty oveľa dôležitejšie ako za normálnych okolností. Tie nie sú iba o číslach ale aj o slovách, ktoré tieto čísla sprevádzajú.
C:\fakepath\jim-rogers.jpg

Jim Rogers v najbližších rokoch očakáva najhorší medvedí trh za svoj život

02.04.2020 Kým sa globálne akcie pokúšajú zotaviť zo svojej najväčšej štvrťročnej straty od globálnej finančnej krízy, veteránsky investor Jim Rogers vraví, že bude ešte horšie.
C:\fakepath\bh-13032020-lv.jpg

Valná hromada Buffettovy Berkshire Hathaway bude bez akcionářů

13.03.2020 Výroční valná hromada investiční společnosti Berkshire Hathaway, kterou spravuje legendární investor Warren Buffett, se letos kvůli novému koronaviru uskuteční bez fyzicky přítomných akcionářů. Buffett držitelům akcií své firmy v dopise napsal, že se akce ale bude konat podle plánu 2. května a stejně jako v předchozích letech ji bude možné sledovat alespoň prostřednictvím streamovací služby Yahoo.
img

Wall Street – jeho historie a největší pády

16.01.2020 Wall Street je jádrem finančního světa. Je to místo, kde se vytvářejí vzory pro akciové trhy na celém světě. Pracuje se zde s neuvěřitelnými částkami. Každý den je zde rychlý, hlasitý a chaotický. Pokud se něco velkého odehrává na Wall Street, ovlivní to celý svět.
C:\fakepath\akcie.jpg

Pre ktorý akciový sektor som na rok 2020 najviac býčí?

27.12.2019 V minulom storočí bol veľký boom v tabakovom a alkoholovom priemysle. Veľmi veľa ľudí fajčilo a pilo a to sa aj odrážalo na cenovom vývoji akcií. Doba sa ale mení a stále menej a menej ľudí fajčí cigarety a prichádza nová alternatíva vo forme voľne dostupnej marihuany v obchodoch. Nejaký čas je marihuana legalizovaná v Holandsku, no najväčší boom prišiel keď sa legalizovala v Kanade, a čo je najdôležitejšie, začína sa legalizovať aj v Amerike.
C:\fakepath\forex-2019.jpg

Nejdůležitější ekonomické události roku 2019

16.12.2019 Blíží se konec roku a je na čase připomenout si nejdůležitější události ve světové ekonomice v roce 2019. V tomto pravidelném každoročním článku se podíváme na přehledné shrnutí všech hlavních událostí, které ovlivňovaly světové finanční trhy – akcie, komodity, dluhopisy a forex. Vše je přehledně shrnuto do jednotlivých měsíců a dnů. Připomeňte si tak vše podstatné, jakými událostmi si prošly centrální banky, světové ekonomiky, akciové korporace, burzy a měny.
img

Investování pro začátečníky

03.05.2017 V důsledku nízkých úrokových sazeb, zvolení nového prezidenta USA, voleb v Evropě a napětí v zahraničí, již několik týdnů přebírá zpravodajství kontrolu nad pohyby na trzích po celém světě. "Každá politická akce vyvolá reakci na trzích."
2016-2.png

Nejdůležitější ekonomické události roku 2016

12.12.2016 Konec roku je za dveřmi, a tak je čas podívat se společně na nejdůležitější události ve světové ekonomice, které ovlivňovaly vývoj na světových finančních trzích v roce 2016. Klíčových ekonomických událostí bylo opravdu mnoho, a jelikož není možné je všechny popsat v jednom článku, tak přináším zkrácený výběr těch opravdu nejdůležitějších.
NZDUSD-16062016-LV-6.png

Novozélandská ekonomika rostla rychleji

16.06.2016 Ekonomika na Novém Zélandu rostla v prvním čtvrtletí rychleji než novozélandská centrální banka (RBNZ - Reserve Bank of New Zealand) očekávala. Centrální banka má tak méně důvodů pro další snížení úrokových sazeb.
img

Trading Room: Akcie Yahoo (YHOO)

31.05.2016 Ke konci roku 2012 se probralo z cenového kómatu. Dlouhý pobyt u nízkých cen má, ale za následek, že Yahoo se drápe k vyšším cenám jen s obtížemi a zatím značně pokulhává.
img

Trading Room: Yahoo (YHOO)

31.05.2016 Ke konci roku 2012 se probralo z cenového kómatu. Dlouhý pobyt u nízkých cen má, ale za následek, že Yahoo se drápe k vyšším cenám jen s obtížemi a zatím značně pokulhává.
img

Akcie Yahoo se propadly pod regulatorním tlakem

20.05.2015 Úterní seance na amerických akciových trzích se nesla v poklidném duchu. Akciové indexy mírně rostly, když investory povzbudila pozitivní US makrodata. Počet stavebních povolení v dubnu vzrostl na 1,143 milionu z březnových 1,042 milionu. To bylo výše, než očekával konsensus analytiků na 1,060 milionu. Nad očekáváním skončil rovněž počet zahájených staveb rezidenčních nemovitostí, který v dubnu vzrostl na 1,135 milionu z březnových 0,944 milionu.
img

Burzovní rozcvička s Lynx: Chce Twitter koupit Yahoo?

08.01.2015 Americké akcie včera zastavily pětidenní sérii propadů. Pád pod psychologickou hranici 2 000 bodů se nekonal a místo toho se index S&P odrazil až k 2 030 bodům, aby zavřel o 1,2 % výše na 2 026. Obdobné přírůstky si připsaly i indexy Dow Jones a Nasdaq Composite.
img

Burzovní rozcvička s Lynx: Yahoo kupuje BrightRoll

12.11.2014 Americké akcie již popáté v řadě dosáhly na nová historická maxima. Index S&P 500 přidal dva body a zavřel na 2040. Včerejší den byl ve znamení nejnižší likvidity od září, když se na NYSE zobchodovalo pouze 600 milionů akcií, což bylo způsobeno státním svátkem v USA, kvůli kterému byly zavřené dluhopisové trhy. Japonský jen včera vytvořil nové sedmileté minimum, když vůči americkému dolaru vystoupal nad 116. Euro včera vůči dolaru posílilo těsně pod úroveň 1,25.
img

Burzovní rozcvička s Lynx: Yahoo blízko nákupu podílu ve Snapchat

10.11.2014 Páteční čísla k počtu nových vytvořených pracovních míst již podeváté v řadě překonaly 200 000 a míra nezaměstnanosti poklesla na 5,8 %. Akcie se podívaly na nové intradenní maximum na indexu S&P 500 na 2034. Již třetí den v řadě se podařilo zavřít na novém rekordu, i když v pátek S&P 500 nepřidal ani celý bod. V tomto týdnu již opadne počet earnings reportů ke třetímu kvartálu. Pouze 15 S&P společností zveřejní své výsledky. Pomalu se nám však začne rozbíhat dividendová sezóna. V oblasti makroekonomiky trhy budou tento týden především čekat na míry růstu HDP v Německu a EU, které přijdou v pátek.
img

Yahoo: nesmyslné ocenění po IPO Alibaby

24.09.2014 Po úpisu Alibaby je jasné, že trhy zjevně špatně oceňují Yahoo. Pokud budeme předpokládat, že trhy jsou racionální, pa...
img

Yahoo - jde si z této dohořívající cigarety ještě potáhnout?

23.05.2012 Pověry se konečně naplnily a Yahoo prodalo za 7,1 miliardy dolarů polovinu svého 40procentního podílu v Alibaba Group této firmě zpět. Celý “čínský Ebay” tak americký internetový gigant ocenil na zhruba 35 miliard dolarů. Yahoo za svou investici do Alibaba Group dostalo štědrou odměnu, když se mu za svůj podíl podařilo zajistit ocenění na úrovni stonásobku P/E.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Money management | Bitcoin | Fundamentální analýza | Intervence | Intradenní obchodování | Brexit | Řecko | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Novozélandský dolar | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Pullback | Moody's | Fitch | Korelace | Equity | Inflace | Deflace | EUR/USD | GBP/USD | NZD/USD | Nasdaq | Dow Jones | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Evropská unie | HDP | Obchodní deník | Mexické peso | Austrálie | Německo | Francie | Česká měna | Španělsko | Apple | Analytik | New York | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Americké akcie | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Private equity | Dluhopisový trh | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Daně | Akciové tipy | Rizika | Export | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Zahraniční obchod | Komoditní burza | Míra nezaměstnanosti | Ekonomické události | Obchodování na burze | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | AMEX | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Arbitráž | Transakce | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Valná hromada | Bloomberg | Bod | Breakout | Broker | Burza | Burza cenných papírů | Burzovní index | CBOE | CBOT | CEO | CFD | CFTC | CME | Cap | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikáty | Close | Konsolidace | Cyklické tituly | DAX | Diverzifikace | Dividenda | Dolarový index | Dow Jones Industrial | ECB | ESM | Ekonomika | Emise | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Evropská komise (EK) | FINMA | Index FTSE 100 | FX | Fed | Finanční trhy | Floor | Hedge fondy | Futures | Fúze | G7 | Gap | Hedge | High | IPO | ISIN | Index DAX | Index PX | Index spotřebitelských cen | Initial Public Offering | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční společnost | Investor | Investování | Japonský jen | Komodity | Korekce | Koš | Kurz | Kótování akcií | Likvidita | Low | MACD | MMF | MT4 | Margin | Risk | Marže | MetaTrader | Momentum | Měna | Měnový pár | Měny | NYMEX | NYSE | Nabídka | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodník | Obligace | Opce | Open | Order | P/E | Platforma | Podkladové aktivum | Poplatek | Portfolio | Pozice | Provize | Quote | Rating | Ratingová agentura | Reinvestice | Reserve Bank of New Zealand | Rezistence | Riziko | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Short | Směnný kurz | Spread | Standard & Poor's 500 | Statut | Sterling | Support | Svíčkový graf | Tick | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Upgrade | VIX | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | WTO | Wall Street | Warranty | Warren Buffett | Zisk na akcii | Zlato | ČNB | Časový rámec | Černý pátek | Česká národní banka | Úrokové sazby | Úrokový diferenciál | Analytici | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | GBP | Alcoa | Obchodování | JPMorgan | Obchodování s cennými papíry | Regulátor | Index MSCI | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | FTSE | Bank of America | Americký prezident | Saxo Bank | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | OSN | Ropné zásoby | Investoři | Produkce ropy | Blue chips | Fond | Exxon Mobil | Ekonomie | Měnový výbor | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Ministři financí | Vývoj ceny | Aukce | Ekonom | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | Zisk | Finanční instrumenty | Berkshire Hathaway | Komise pro cenné papíry a burzy | Britská měna | Těžba ropy | Dluhopisové trhy | Futures kontrakt | Kurz eura | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Deprese | Euforie | Výsledky | Contract for Difference | Bohatství | IEA | London Stock Exchange | New York Stock Exchange | Euronext | Credit Suisse | RBNZ | ČSOB | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | Ondřej Hartman | Obchodování s akciemi | Akciový analytik | Deutsche Bank | Over-The-Counter | Světová obchodní organizace | Regulace | Financování | Investiční společnosti | Investovat | Hedgeové fondy | Nasdaq Composite | Index cen | Eurostat | Obchodní seance | Makrodata | Facebook | LYNX | Index strachu | Swingové obchodování | Satoši Nakamoto | Satoshi Nakamoto | BTC | Virtuální měna | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | ADP report | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | GBPUSD | Aktivum | Delta | EPS | Index | Likvidní | Volatilní | Akcie Alibaba | Akcie online | Akciové burzy | Aktuální cena ropy | Aktuální cena zlata | Aktuální graf zlata | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Banka | Bankovní rada ČNB | Bitcoin peněženka | Brent | Britské libry | Brokeři | Burzovní indexy | Capital Markets | Cena | Cena akcií | Cena ropy brent | Ceny dolaru | Ceny zlata | CFD kontrakt | Čínská ekonomika | Co je bitcoin | DAX 30 | Degiro | Devizové trhy | DJIA | Dlouhodobý vývoj ceny zlata | Dolar | Dolary | Dow Jones index | Ekonomický růst | Ekonomika USA | ETF fondy | Eura | Evropská banka | Exchange | Expirace | Finanční plánování | Fondy | Forexu | FXstreet.cz | Fyzické zlato | Graf | Graf ceny zlata | Graf vývoje ceny ropy | Graf zlata | Hodnota akcií | Hodnota zlata | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index DJIA | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční poradenství | Investing | Investování do zlata | Investování na burze | Investování pro začátečníky | Investovat do zlata | Irsko | Jak investovat | Jak investovat do zlata | EBay | Jak těžit Bitcoin | Japonské firmy | Komoditní | Kurz bitcoinu | Kurz EUR | Kurz eura k dolaru | Kurz ropy | Kurz zlata | Kurzy | Libra | LYNX Broker | Management | Market | Markets | MetaTrader 5 | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Nákup akcií | Nákup EUR | Nemovitosti | NewYorská burza | Nikkei 225 | Obchodní platformy | Obchodování se zlatem | Obchodujeme | Online broker | OTC trh | PayPal | Portfolia | Praní špinavých peněz | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej akcií | Prognóza | Převodník měn | Rakousko | Reuters | Ropné vrty | Ropy | Ruská ekonomika | Řízení rizika | Signály | Směnárny | Směnný kurz eura | SPX | SP500 | Státní dluh | Tesla Motors | Těžba bitcoinů | TopForex | Transakční náklady | Trh | Tržní hodnota | Twitter | Volatility | Volkswagen | Výnosy z dluhopisů | Výprodej | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny zlata | Vývoj kurzu | Webinář | Webináře | WTI | Zemní plyn | Zlato a stříbro | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Merrill Lynch | Zisky | Tradeři | Opční prémium | CNBC | ZEW | Benzín | Buffett | Komise pro cenné papíry | Diskont | EBITDA | Ekonomika EU | Elon Musk | Intermediate | IRS | Jeff Bezos | Obchodní den | Petr Kellner | Range | ROCE | Sell | Itálie | Spojené státy | West Texas Intermediate (WTI) | Trading Room | Hrubý domácí produkt (HDP) | Tržby | Clearing | Světové ekonomiky | Miliardář | Bohatý | Komise | Contract | Kontrakt | Volby | E-mini | Burze | Commodities | Currencies | Dividendové akcie | Investment | Jim Rogers | Aramco | Moody's Investors Service | Sky News | Royal Bank of Scotland | DPA | Natixis | Wells Fargo | RBS | Microsoft | MSCI | CME Group | Baker Hughes | Investing.com | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Mitsubishi | BCS | Agentura AP | Barrick Gold | Reporty | Short squeeze | Kurz EUR/USD | Brazílie | Magnát | Úspěch | Podnikatel | Podnikání | BMW | Ekonomický výzkum | Automobilový průmysl | Pokles akcií | Jak investovat do komodit | Hospodářské výsledky | Stock Exchange | Snižování úrokových sazeb | Sweet Crude Oil | Yahoo Finance | Energie | Dividendová sezóna | Rada ČNB | Earnings | Burzovní kalendář | KBC | BlackRock | Přehled | Kč/EUR | Kč/USD | Volby v USA | Rosněfť | Agentura Reuters | Kybernetické měny | Americké trhy | Bankovnictví | Futures kontrakty | Brokerský dům | Investiční firma | Forbes | Nejistota na finančních trzích | Zpravodajský server | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru | Standard & Poor's | Kapitálové rezervy | Britské akcie | Akcie těžařských společností | Glencore | Televize Sky News | Ekonomické dopady | Japonský index Nikkei | Xetra | Forexové trhy | Program nákupu dluhopisů | Objem investic | Vladimir Putin | Deutsche Börse | Pokles ceny akcií | Algoritmus | Styl obchodování | Globální ekonomiky | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Hlavní indexy | Černé pondělí | Finančnictví | Tržní aktuality | Virgin America | Alibaba | Halliburton | Burzovní rozcvička | Dnes na trzích | Propad | Kryptoměny | Cenový boom | Ropné společnosti | Ropná společnost | Eurex | Index AEX | Režim devizových intervencí | Index Nikkei | DAX30 | DAX30 CFD | Specifika kontraktu | Citi | S&P | Mezinárodní ratingová agentura | Guvernér | Agentura Moody's | Výzkumná společnost | Britská banka Barclays | Ztráty | Farmaceutické společnosti | Sinopec | Ekonomická data | Americké indexy | Historická maxima | Nejistota | Erste | Unipetrol | Saúdská Arábie | London Stock Exchange (LSE) | Tempo růstu | Akcionáři | Burzovní skupina | CySEC | Zajištění | Standard Life | FTSE 100 | Šéf společnosti | Digitální měny | Blockchain | Ripple | Litecoin | Ethereum | Dash | Digitální měna | Tesla | Kryptoměna | Kapitalizace | Výhled | Obchodování na newyorské burze | NYSE Euronext | Burzovní společnost | Poplatky | Prodávat akcie | Nakupovat akcie | Rychlé zisky | Rekordní maxima | Propad akcií | Exxon | Chevron | Konsensus | Hrubý domácí produkt Německa | Predikce | Světová obchodní organizace (WTO) | General Electric | Bankovní krize | Graf ropy | Krize | Makroekonomika | Velké zisky | FCA | Finanční ústav | Investovat do akcií | Snížení úrokových sazeb | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Výběr zisků | TTIP | Výnosy | Česká vláda | Quantum | Softbank | ARM Holdings | Příjmy | ExxonMobil | cTrader | ČTK | Aktuální cena | Rada MMF | Internetové firmy | Sillicon Valley | Belgie | Zasedání americké centrální banky | Hlavní ekonom | Dánsko | Očekávání | Evropský statistický úřad Eurostat | Evropský bankovní úřad (EBA) | Audi | Bitfinex | Flash Crash | Carl Icahn | Purple Trading | MUFG | Klamání investorů | Spekulativní investoři | Bitstamp | Investopedia | CoinDesk | Cena palladia | Sladká ropa | René Remšík | Breakout Trader | Anadarko Petroleum | Coinbase | Bitcoin (BTC) | Akcie Tesly | Investiční firmy | Bitcoinové burzy | Investovat do Bitcoinu | Obchodování Bitcoin | Obchodování Bitcoinu | BTC/USD | Trh kryptoměn | Bitcoin futures | LYNX Trading | Investiční nástroj | Monero | Zcash | ETH | ETC | ZEC | GDAX | Legal & General Investment Management | Mineři | XBT | Kodak | Kryptoměna ethereum | Věštec z Omahy | Růst bitcoinu | ESMA | Štěpán Hájek | Robinhood | Zcash (ZEC) | Crypto | MSCI World Index | Burzy kryptoměn | Craig Wright | BTC/EUR | Drobní investoři | Investování s LYNX | Kryptoměnové burzy | Cena bitcoinu | Trhy dnes | Saxo | FinTech | LYNX webinář | Hodnota majetku | Bitcoiny | Virtuální měny | Raytheon | Lockheed Martin | Růstové akcie | Forexové páry | OPEC+ | Obchodní válka | Posilování dolaru | Podniky | Globální hospodářský růst | Graf vývoje | Technologické akcie | Netflix (NFLX) | Inflace v eurozóně | Akcie společnosti | Objem obchodování | CSI 300 | Americký S&P 500 | Pokles ceny | Graf indexu | FTSE 250 | RDSA | Royal Dutch Shell | Americký dolarový index | Trendové čáry | Použití finanční páky | Trh s ropou | Silnější dolar | Vývoj ceny bitcoinu | Tvrdý brexit | Největší kryptoměna | Vývoj kurzu bitcoinu | Nejznámější kryptoměna | Primární nabídka | Daňové úlevy | EK | Evropská komise | Pohyby na trzích | Základní úroková sazba | Bankomaty | Hodnota indexu | Refinitiv | Společnost Apple | Transakční poplatky | Majetek | Analytici společnosti | SABIC | Klasické peníze | Obchodovat s akciemi | Zpomalení světové ekonomiky | Dopad brexitu | Obchodování na burzách | FCC | Globální dluh | Nakoupit akcie | Primární nabídka akcií | Evropský úřad pro cenné papíry a trhy (ESMA) | Rekordní růst | Světové finanční trhy | Konopné akcie | Investice do marihuany | Zájem investorů | Inflace v ČR | Obchodujte ropu | Finanční produkty | Rozdílové smlouvy | Statistický úřad | Tržní hodnota Microsoftu | Růst americké ekonomiky | Primární veřejná nabídka (IPO) | Primární veřejná nabídka | Hodnota firmy | Cena kybernetické měny | Nejznámější kryptoměny | Infineon | GRAYSCALE BITCOIN TRUST (GBTC) | Obchodovat Bitcoin | Bitcoin a další kryptoměny | Merlin Entertainments | Akcie firmy | Tencent Holdings | BrandZTop | Začít obchodovat | Nabídka akcií | iFX | Token | Americké společnosti | Čínský trh | Blockchainové akcie | Akcie a ETF | STAR | Investiční bublina | Společnost Gazprom | Gazprom | Digitální daň | Blackstone | GBTC | Pokles dolaru | Růst ceny zlata | Výkonný ředitel | Akcia | Ministerstvo obchodu | Konglomerát | Komoditní obchody | Bohatí | Americká cla | Cla na čínské zboží | Burzovní průvodce | New York Stock Exchange (NYSE) | MDAX | Thyssenkrupp | Sběratel | Kristalina Georgievová | Kótování | Hong Kong Exchanges and Clearing | HKEX | Saudi Aramco | Dění na trzích | Sazby ECB | Úrokové sazby ECB | Denní graf | Italská vláda | Vlastní akcie | Novozélandská centrální banka | Poptávka po ropě | Pokles ceny ropy | Růst ceny ropy | Thomas Cook | Data z Německa | UCITS | Manipulace s akciovým trhem | iShares | Kurzarbeit | Investujte do akcií | Akcie roku | Jak se stát lepším investorem | Hong Kong Exchanges and Clearing (HKEX) | Společnost Deutsche Börse | Obchodní dohoda | Cena akcie | Nová měna | Největší ekonomika | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Trinity Bank | Alipay | Ant Financial | Huawei | Globální banky | S&P 500 Index | Americké automobilky | Automobilky | Čistý zisk | KOSPI | Investment Management | MetaTrader 5 Supreme Edition | Prezident Donald Trump | Ropná firma | Mediální společnosti | Ropný gigant | Politická situace | AEX index | Kryptoměnová burza | Trinity | LNG | Indigo | Objem | Dovoz čínského zboží | Bílý dům | Obchod | Obchodní dohody | Těžba v USA | Spojené státy a Čína | Supreme Edition | UCITS ETF | Alibaba Group | Statistický úřad Eurostat | Firma | Ekonomiky eurozóny | Reálné ekonomiky | Hlavní události | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | BAT | Olívia Lacenová | Tesla Elon Musk | SP500 CFD | Pfizer | Výrobce léků | Výrobce léků Pfizer | Svíčková formace | TradingEconomics | Studie | Server CNBC | BAKKT | Vysoké riziko | Počet obchodů | Bilance | Index DOW | Ekonomický vývoj | Americký Senát | Co bude | Erste Group | Vývoj trhu | Generální ředitel | PSA | Odhad růstu světové ekonomiky | Obchodní spor | IPO Alibaba | Největší pokles | Si Ťin-pching | Vyšetřování | Labouristé | Amazon | Úrok | Nejbohatší | Miliardy | Vyhlídky | EBRD | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Průzkumy | Hong Kong | Trendová linie | Rostoucí trendová linie | Fáze obchodní dohody | AFP | Finanční rezervy | FT | Ekonomka | Počet nezaměstnaných v Německu | Globální trh | Omezení těžby | Předpovědi | Predikce vývoje | Technologický sektor | Průmysl | Předvolební průzkumy | ADP | Investovat v roce 2020 | Na burze | Drahý kov | Nabídka Aramco | Abkajk | Churajs | SoftBank Group | General Motors | Čínské zboží | Největší ropná firma | Největší ropná firma světa | Klesající trendové čáry | Další rozvoj | Rozvoj | Stavebnictví | Klíčový support | Paul Volcker | Statut celebrity | Celebrity | Bývalý šéf americké centrální banky | Sociální sítě | Problémy | C2C | Britové | Finanční ztráty | Total | Prognózy | Nejistoty | Ruská ropa | Členské státy EU | Státy EU | Těžba ropy v Rusku | Primární nabídka Aramco | Firma Saudi Aramco | Ropná firma Saudi Aramco | Konzervativní strana | Vývoj hodnoty akcií | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Obchodujte přes LYNX | Konzervativci | Půjčka | Plyn | Nálada | Kontrakty | Prohlášení | Prohlášení čínské vlády | Čínské vlády | Zavedení cel | Yahoo Japan | Akcie Yahoo | YHOO | Alstom | Amcor | Moskva | Jim Yong Kim | Prezident Světové banky | David Malpass | Newmont Mining | PSA Group | HDP Německa | PKN Orlen | Bemis | Embraer | Časopis Forbes | EASA | Fidelity National Information Services | FIS | Worldpay | Internetový gigant | Mezinárodní organizace pro vinnou révu a víno | OIV | Americká ropná společnost | První den obchodování | Společnost Huawei | Ford Motor | Americká automobilka | Avon Products | Fiat Chrysler Automobiles (FCA) | Fiat Chrysler Automobiles | United Technologies | UTC | Tata Steel | BrandZTop 100 | Patrick Drahi | Největší americký výrobce léků | Farmaceutická společnost | AbbVie | Allergan | Členové Organizace zemí vyvážejících ropu | Francouzský Senát | Federální obchodní komise | FTC | Mylan | Upjohn | Měnový výbor centrální banky | Centrální banky USA | Londýnské akciové burzy | Huawei Technologies | Amgen | Nissan Motor | Apple Arcade | Apple TV+ | Ropná zařízení | Zmírnění chudoby | Zmírnění chudoby ve světě | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | IAG | Společnost IAG | Akciový index Dow Jones | Největší primární nabídka akcií | Harmony | Goldcorp | Purdue Pharma | Společnost Microsoft | Události ve světové ekonomice | Array Biopharma | Dieselgate | Nejdůležitější ekonomické události | Události roku | Zahájení obchodování | Porsche | Událostí ve světové ekonomice | Míra | RWE | Akciové korporace | Úroky | Konec roku | Investujte | Americké centrální banky | Trumpova administrativa | Regulátoři | Výkonná ředitelka | Ředitelka | Meziroční míra inflace v eurozóně | AT&T | Disney | Kybernetické měny bitcoin | Americké vlády | Dot-com | Uber | Akciový sektor | Aurora Cannabis | První obchod | NERV | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | 500 nejbohatších | Peking | Wirecard | Pozitivní zpráva | Shortování akcií | Ziskovost | Nejistoty na finančních trzích | Hospodaření | Dlouhodobí investoři | Předpokládaný vývoj | Američané | Netflix | Míra inflace v eurozóně | Daimler | Letecké společnosti | Miliardy eur | Írán | Irák | Sezónnost | Hodnota společnosti | Budoucnost | ProfitLevel | OX Capital Markets Ltd | Poradenství | Vliv na investice | Míra inflace v ČR | Analytička | SAP | Technologická společnost | Historie Wall Street | Síla na Wall Street | Index Wall Street | NYSE Composite Index | Jak Wall Street funguje? | Největší krize na Wall Street | Krize na Wall Street | Největší krize | Jak obchodovat na NYSE? | Obchodování na Wall Street | Americké ministerstvo | Americké ministerstvo obchodu | Nižší růst | Alibaba Group Holding | Parabolický vývoj | Krach | Komunikace | Trump | Prezident | Výsledkové sezóny | Koronavirus | Google | WhatsApp | Instagram | 100 miliard dolarů | Trhy | Filantrop | Evropské ekonomiky | Akcie roku 2020 | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Pražské burzy | Negativní dopad | Pokles | Situace | Odhad letošního růstu | Provozní zisk | Pandemie koronaviru | Pandemie | Ceny Bitcoinu | Boeing | XMR | FIAT | Pochybnosti | Zlepšení | Úsilí | Lukáš Baloga | Obchody | ETH/BTC | BP | Fresenius Medical | FME | Adidas | Americká společnost | Taleb | SEC | Rozhodování | Velmi bohatý | Americké ekonomiky | Obchodovanie | Růst britské ekonomiky | Britský statistický úřad | West Texas Intermediate | Medvědi | Prodávající | Poptávky po ropě | Organizace zemí vyvážejících ropu | Deutsche Telekom | Bez rizika | Prudký propad | Shortovat | Japonská automobilka | Vývoj | Guru | Mladší investoři | Výkyvy | Ekonomika Evropské unie | WP | Restrikce | Prudký pokles | Aerolinky | Royal Dutch Shell (RDSA) | Charlie Munger | Skupina Berkshire Hathaway | Mince | Profitovat | Další vývoj | Stimuly | Letectví | Záchranné balíčky | Největší pády | Fiskální politiky | Vlastnit akcie | Největší propad | Cenový vývoj | Společnost Saudi Aramco | Fiskální balíček | Důležitý support | Automobilka | Dopady pandemie | Historie | Aktuální situace | Texas | Internetový obchod | Obchod Amazon | Příležitosti k nákupu | Další pokles | Koronavirová krize | Unilever | Německá automobilka | Automobilka Volkswagen | Skupina Volkswagen | Seat | Škoda | Demokraté | NBC | Výrobce letadel | Ministryně financí | Úřad práce | Američtí demokraté | Německý akciový index | Spoření | Tým Admiral Markets | Další růst | Růst | United Airlines | Koronavirové krize | Biliony USD | Biliony | Potenciál | Boj s koronavirem | Allianz | Německý statistický úřad | Fiat Chrysler | E-commerce | Ekonomiky | Akciový index S&P 500 | Války | Organizace | British Airways | Cloud Computing | Závislost | Práce | Otázka za miliony | Koronakrize | Údaje | AOL | DPH | Ropný průmysl | Eni | Globální trh s ropou | Cushing | Ekonomické oživení | Jednání OPEC | Jednání OPEC+ | Extrémní nárůst | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Německé automobilky | Snížení produkce | Výpadky | Více peněz | Úspory | BMO | AMC | Before market open | After market close | Market close | Market open | BMO - before market open | AMC - after market close | Procter & Gamble | Američtí těžaři | Propad ceny | Kontrakty na ropu | Kontrakty na ropu WTI | Producenti ropy | Cenové pohyby | Reddit | Surové ropy | Břidlicové ropy | Posílení | Amazon Jeff Bezos | WEI | General Investment Management | Grayscale | 3M | Automobilka Ford Motor | Bitcoin dnes | 737 MAX | Americká centrální banka (Fed) | Prudké pohyby | Analytik ProfitLevel | BCM | Shell | Maloobchod | Zaměstnanci | FDA | Průměrná míra nezaměstnanosti | Růst výnosů | Soudní dvůr EU | Soudní dvůr | Soud | Koncern Volkswagen | Soud v Karlsruhe | Karlsruhe | Dovoz | ETN | Xtrackers DAX UCITS ETF 1C | Zdražení ropy | Pozitivní očekávání | Alternativní taxislužby | Bezpečnost | Členské státy | ONE | Merck | T-Mobile | Xiaomi | Vakcína | CL | Spekulovat | Růst Bitcoinů | Americká média | Renault | Spoluzakladatel | Investment management | JDE | Unie | ČR | Prezidenti a premiéři | Výrobce aut | Nissan | Pozitivní sentiment | Londýnské burzy | Bitcoinové a blockchainové akcie | Riot Blockchain | Býčí trend | Dlouhodobé rezistence | Rekordní pokles | Index Nikkei 225 | Nevada | BCM Begin Capital Markets CY Ltd | BCM Begin Capital Markets CY | OX Capital Markets | Proticyklické kapitálové rezervy | Výplata | Rostoucí trend | Markus Braun | Společnost Wirecard | PT. PROFITFXLEVEL | Google Pay | Den obchodování | Ant | E.ON | Ocenění | Šance | Druhá největší kryptoměna | Chrysler | Hospodaření firmy | Ceny | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Verizon Communications | Spotřební daně | Technologické společnosti | Společnost Chevron | Model 3 | Důležitá rezistence | Akcie těžařů | Porušení pravidel | Eastman Kodak | Anglogold Ashanti | Čínská společnost | Důvěra | IPO Ant Group | Ant Group | Výzkumy | Oživení poptávky | Prezidentské volby USA | Podhodnocený | Marks & Spencer | Upozornění na rizika | Odborníci | Zdanění | Fiat Chrysler (FCA) | Mezinárodní agentura pro energii | Nvidia | Qualcomm | VOW3 | Snížení emisí | Novozélandská ekonomika | Ekonomické dopady pandemie | Evropský statistický úřad | Zakladatel firmy | Abhijit Banerjee | Diverzifikovat | Plynovody | Snížit emise | Co je to ropa? | Druhy ropy | Vliv členů OPEC | Graf ceny ropy | Investovat do ropy | Jak můžete investovat do ropy? | Turbo certifikáty | Investování do ropných akcií | Míra nezaměstnanosti v Japonsku | Delivery Hero | Odvolací soud | Měnový fond | AEX | Nobelova cena | iPhone | Výrobce letecké techniky | Koncern | Množství peněz | Volby USA | Volby USA 2020 | Newmont | ALV | První obchodní den | Futures na ropu | Technologické tituly | XOM | CVX | Výsledky voleb | T-Mobile US | Klesající dolar | Společnost Pfizer | Apollo | Apollo Global Management | China Telecom | China Mobile | Dnes cena bitcoinu | ARK36 | Jacob Skaaning | ARK36 Jacob Skaaning | Menší digitální měny | Producent ropy | Praktické tipy | Proražení | Investice do vody | GameStop | Index DAX 30 | Historie indexu DAX | Opce na DAX | ETF na DAX | CFD na DAX | Futures na DAX | Linde | Siemens | Bayer | BASF | Munich Re | Deutsche Post | Deutsche Boerse | Vonovia | Fresenius SE | Fresenius | Munich | Henkel | Deutche Wohnen | Beiersdorf | Continental | MTU Aero Engines AG | MTU Aero Engines | HeidelbergCement | Covestro | Největší IPO | Vakcinace | Lego | Očkování | PX Pražské burzy | Mutace viru | Boeing 737 Max | Burzy v USA | Růst ceny | China Unicom | Výnosy z desetiletých dluhopisů | Vývoj akcie | Vývoj akcie Tesly | Zvýšení ceny | Ceny akcií Tesly | Zvýšení ceny akcií | Zvýšení ceny akcií Tesly | Společnost Tesla | Cestovní kancelář | Vývoj ceny zlata v roce 2021 | Akcie Gamestop | Deliveroo | Nárůst ceny | J&J | Akcie společnosti GameStop | Dnešní seance | Legal & General | Rostoucí výnosy | Akcie růstových firem | Akcie dividendových firem | Vývoj ceny akcií | Vývoj ceny akcií firmy BMW | Vývoj ceny akcií firmy Tesla | Extrémní propad ceny | Vývoj ceny akcií firmy E.ON | Dlouhodobý investor | Investor do akcií | Aleš Hála | Monero vs. Bitcoin | Hodnota Monera | Pohyb ceny XMR | Pohyb ceny | Ceny XMR | Monero (XMR) | Dash (DSH) | Tvorba Monera | Jak Monero ochraňuje soukromí | Digital ringing signatures | Vývoj hodnoty | Vstup Deliveroo na burzu | Verizon | Společnost Verizon | TechCrunch | Engadget | Makers | Ryot | Flurry | HuffPost | BuzzFedd | Tumblr | Yahoo Answers | NBC Universal | Comcast | Mediální divize | Verizon Media
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | FXstreet | Graf | ROCE | Euro

Předchozí klíčová slova

xTrade.com
Xtraderfx
XTX Markets
XTZ
XTZ/USD
X.US
XXX Lutz
XYL
Xylem
Xylem (XYL)

Následující klíčová slova

Yahoo Answers
Yahoo Finance
Yahoo Japan
Yandex
Yankee dluhopisy
Yard
Yavuz
YCG Fund
YD Consultant
Yearn.finance
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
XTB forum 2021
Potvrďte prosím... Zavřít