Pondělí 29. listopad 2021 18:24
reklama
Swissquote Bank
reklama
Bernstein Bank
reklama
Purple Trading CUP
reklama
InstaMarkets

Klíčová slova - Yahoo

img

Akcie Visa zažívají pokles. Na vině je spor s Amazonem i obavy z regulací

26.11.2021 Akcie Visa (V) nemají za sebou zrovna dobré období. A to i navzdory tomu, že jejich hospodářské výsledky jsou úctyhodné. Proč tedy titul čelí tak silnému prodejnímu tlaku? Mezi důvody patří například znovuzvolení Jeroma Powella, spor s Amazonem, negativní očekávaní ohledně dalšího vývoje a rostoucí konkurence ze strany alternativních platebních metod.
img

Čína zřejmě povolí letadla 737 MAX. Jak si vedou akcie Boeing?

18.11.2021 Akcie Boeing se pomalu začínají zvedat ode dna. Vývoj kolem této společnosti byl v posledních letech dosti turbulentní, což víceméně přetrvává. Firma se však snaží svou svízelnou situaci vyřešit. Poptávka po strojích Boeing postupně stoupá a blíží se konec zákazů letounů 737 MAX v Číně.
C:\fakepath\1636911596-Vkonnost_SATS_DJIA_po_mscch_Small.png

Obchodní systém SATS DJIA

14.11.2021 Dnes vám představím obchodní systém pro obchodování akcií z akciového indexu DJIA, jehož výkonnost je oproti indexu dvojnásobná. A tento systém se chystám obchodovat live!
img

AMD akcie raketově rostou. O čipy EPYC má zájem Meta (Facebook)

10.11.2021 AMD akcie opět trhají rekordy. Firma reportovala další výborný kvartál, který si zevrubně rozebereme v rámci fundamentální analýzy. Také navázala významnou spolupráci s firmou Facebook, nyní přejmenovanou na Meta. AMD navíc přichází i s novými procesory, které jsou speciálně určené pro datová centra. K tomu všemu nadále přetrvává problém s nedostatkem čipů na trhu. Je tedy správný čas na nákup akcií AMD?
img

Akcie Tesla trhají rekordy. Elon Musk je nejbohatší na světě

03.11.2021 Akcie Tesla rostou. Tržní kapitalizace firmy překonala magickou hranici 1 bilionu USD, díky čemuž se Tesla stala šestou nejhodnotnější akciovou společností na světě. Elon Musk je také nejbohatším člověkem planety a vytváří si velký náskok nad Jeffem Bezosem (Amazon), Bernardem Arnaultem a Billem Gatesem (Microsoft).
img

Internetová společnost Yahoo odchází z Číny kvůli nové regulaci

02.11.2021 Americká internetová společnost Yahoo odchází z čínského trhu, zdůvodňuje to stále náročnějšími podmínkami pro podnikání. Uvedla to dnes agentura AP. V Číně se podle firmy začíná měnit i právní prostředí, které jí tam další působení komplikuje. Yahoo, podobně jako mnoho dalších západních firem, podléhá v Číně masivní cenzuře.
C:\fakepath\top5-02112021-20-zm.png

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

02.11.2021 1) Kryptoměny dnes rostou. Bitcoin a Ethereum se obchodují s více než 3% ziskem. Dobrý výkon digitálních aktiv můžeme částečně přičíst dění v Asii. Hlavní politická strana v Jižní Koreji se prý snaží o oddálení zavedení daň z kryptoměnových kapitálových výnosů. A Singapur se plánuje stát novým kryptoměnovým centrem. Kryptoměnám také pomáhá lepší výhled velkých amerických bank v čele s Goldman Sachs, který očekává cenu Etherea na $8 000 do konce roku.
img

Nedostatek čipů ohrožuje automobilový průmysl. Jak si aktuálně vedou akcie Ford?

27.10.2021 Nedostatek čipů na trhu silně zasáhl automobilový průmysl. Problémům se nevyhnula ani firma Ford. A právě na tuto společnost se dnes podíváme podrobněji. Automobilka se rozhodla ve velkém přeorientovat na elektromobilitu a za tímto účelem se soustředí na investice do výroby potřebných komponentů. V rámci technické a fundamentální analýzy si představíme aktuální výsledky firmy a rozebereme si i cenový graf akcie Ford. Dle všeho se akcie F nachází poblíž významné cenové úrovně a bude zajímavé sledovat, zda bude pokračovat růst, nebo dojde ke korekci.
img

Cena ropy stoupá. Dočkáme se dalšího růstu Exxon Mobil akcie?

22.10.2021 V dnešní technické a fundamentální analýze se zaměříme na Exxon Mobil akcie. Vzhledem k tomu, že se jedná o ropnou společnost, hodnota titulu je přirozeně svázaná s cenou ropy a jiných energií, které poslední dobou rychle rostou. V článku se podíváme na aktuální trh s ropou a rozebereme si vývoj ceny akcie XOM.
img

Budou akcie Qualcomm díky nedostatku čipů na trhu i nadále růst?

14.10.2021 V dnešní analýze se podíváme na situaci ohledně nedostatku čipů. V této souvislosti se detailněji zaměříme na akcie Qualcomm (QCOM), protože tato společnost z technologického odvětví se výrobou čipů zabývá. Qualcomm nedávno odkoupil společnost Veoneer, čímž si upevnil pozici v automobilovém průmyslu. Ten je výpadkem čipů silně zasažen.
img

Netflix akcie pokračují v růstu. Dočkáme se nového maxima?

29.09.2021 Streamovací služby zažívají v posledních letech obrovský boom. Dané situaci nahrála i pandemie koronaviru. V dnešním článku se podíváme na tento sektor blížeji. Uvedeme si pár zajímavých společností z tohoto odvětví a provedeme fundamentální a technickou analýzu Netflix akcie.
img

Je čas nakoupit Nio akcie? Světové prodeje elektromobilů rostou

22.09.2021 V dnešní analýze se zaměříme na akcie Nio (NIO). Jde o čínskou společnost patřící do sektoru elektromobilů. Firma Nio je obecně považována za jednoho z největších čínských konkurentů Tesly. Elektromobilový průmysl je v dané zemi v tomto ohledu velmi klíčový.
img

Akcie Novavax vzrostly o více než 3 419 % během 2 let. Schválí v USA vakcínu do konce roku?

17.09.2021 V dnešní analýze se zaměříme na akcie Novavax, takže se vracíme k biotechnologickým společnostem jako jsou dříve analyzované tituly Moderna a Pfizer. Novavax je v popředí zájmu, protože společnost slibuje brzké datum pro schválení jejich vakcíny. Kromě toho společnost testuje „mix“ vakcín, který by měl pacienty chránit nejen před koronavirem, ale i obyčejnou chřipkou.
C:\fakepath\akcie-15092021-4.png

Kupte si od Gucciho akcie místo kabelky

15.09.2021 V mém prvním blogu bych se ráda věnovala akcii skupiny Kering, která je podle mého názoru zajímavou obchodní příležitostí pro swingový obchod.
img

Cena Facebook akcie na rekordních úrovních. Firma dostala pokutu 270 mil. USD za WhatsApp

10.09.2021 V dnešní analýze se zaměříme na Facebook akcie (FB), což je akciový titul patřící mezi tzv. FAANG (Facebook, Amazon, Apple, Netflix, Google). Pořád se tudíž držíme silného technologického odvětví. Společnost Facebook má i za druhý kvartál solidní čísla, na která se za chvíli podíváme. FB aktuálně čelí několika antimonopolním řízením, které ho budou stát nemalé peníze.
img

Google akcie zažívají dlouhodobý růst. Přispějou problémy v Jižní Koreji k cenové korekci?

03.09.2021 V dnešní analýze se zaměříme na Google akcie (Alphabet). Opět se tak vracíme k technologickému odvětví. Společnost Google má velmi dobrá hospodářská čísla, ale momentálně čelí i různým překážkám. Ne jenom Spojené státy, ale i Jižní Korea se snaží bojovat se zneužíváním dominantního postavení na trhu. Jedním z hlavních cílů je právě i Google.
img

Google akcie zažívají dlouhodobý růst. Přispějí problémy v Jižní Koreji k cenové korekci?

03.09.2021  V dnešní analýze se zaměříme na Google akcie (Alphabet). Opět se tak vracíme k technologickému odvětví. Spol...
img

Akcie Tilray: Podaří se investicí do MedMen dobýt konopný trh v USA?

25.08.2021 V dnešní analýze se zaměříme na akcie Tilray. Jde o titul, který patří do farmaceutického průmyslu. Společnost se ale mírně vymyká, protože Tilray se věnuje tzv. lékařskému konopí. Tilray akcie mají za sebou IPO z roku 2018, takže se na burze obchodují poměrně krátce.
img

Úmrtí bubeníka Rolling Stones ohrožuje rekordní výdělečnost tohoto „strojku na peníze“

24.08.2021 Navíc v prvních vystoupeních po Wattsově úmrtí, která by měla v rámci běžícího turné začít už letos v září, lze předpokládat zvýšený zájem veřejnosti právě z důvodu Wattsova úmrtí, mediální pozornosti, jaká se mu dostává, a snahy fanoušků i širší veřejnosti vyjádřit návštěvou koncertu soustrast.
img

Palantir akcie v hledáčku Cathie Wood. Po oznámení výsledků Ark Invest koupil akcie PLTR za 139 mil. USD

18.08.2021 Tématem pro dnešní analýzu jsou Palantir akcie. Firma je na burze poměrně krátce. Teprve před rokem měla své IPO. I tak toho tato firma stihla hodně, například v podobě podpory tzv. startupů a SPAC. Nedávno navíc oznámila své výsledky. Na to zareagovala Cathie Wood a její fond Ark Invest, který PLTR akcie nakoupil.
img

Cena akcie Pfizer raketově roste. Je správný čas na nákup?

11.08.2021 V dnešní analýze se zaměříme na akcie Pfizer. Aktuálně se schyluje k úplnému schválení jejich vakcíny. Pfizer již dříve získal povolení očkovat děti (od 12 let). Nyní navíc usiluje i o možnost vakcinace dětí ve věku 5 až 11 let. Cena akcie PFE navíc poslední dobou raketově roste.
img

Akcie Volkswagen: Automobilka chce odkoupit Europcar za 2,5 miliardy EUR

04.08.2021 V dnešním příspěvku se zaměříme na akcie Volkswagen. Automobilový sektor je v současné době pod velmi silným tlakem díky snahám EU o rychlou elektrifikaci veškerých vozidel. Volkswagen a jiné automobilky na to samozřejmě musí reagovat. Mezi další zajímavé novinky patří například koupě Europcar a potenciální výstavba továrny na výrobu baterií do elektroaut v České republice.
img

Moderna akcie a její růst. EU schválila vakcínu Spikevax i pro nezletilé

28.07.2021  V nedávné analýze jsme se věnovali akciím, které spadají do biotechnologického sektoru. Mezi nimi byla i stru...
img

Moderna akcie a její růst. EU schválila vakcínu Spikevax i pro nezletilé.

28.07.2021 V nedávné analýze jsme se věnovali akciím, které spadají do biotechnologického sektoru. Mezi nimi byla i stručná analýza na Moderna akcie. Dnes se na uvedený titul zase zaměříme, protože cena stoupá do nebes. Zároveň máme pár důležitých novinek, které si zaslouží naši pozornost. Společnost získala nové odběratele vakcíny a schváleno bylo také očkování adolescentů v EU. Vakcína Spikevax navíc prokázala účinnost vůči kmenu Delta.
C:\fakepath\top-27072021-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

27.07.2021 1) Čínské zakleknutí na trh se soukromým vzděláváním vyděsilo investory po celém světě. Společnostem působícím v tomto odvětví země zakáže zisk, navyšování základního kapitálu nebo obchodování na burze. Akcie firem reagovaly prudkým propadem, který se posléze přelil i do dalších sektorů. Čínské akciové indexy padají už druhý den v řadě.
C:\fakepath\akcie-26072021-7.jpg

Ako vyberať akcie do dlhodobého portfólia a prečo práve Conformis?

26.07.2021 Dnes sa pozrieme bližšie na jednu zaujímavú medicínsko-technologickú firmu, prečo ju mám v portfóliu, čo sa v nej udialo za posledného pol roka, ktorá svetoznáma investičná spoločnosť nedávno nakúpila jej akcie a ako pristupujem k tvorbe akciového portfólia. Hovorím o spoločnosti Conformis a verím, že o nej ešte budete počuť.
img

Akcie Apple: Firma ztrácí pozici světové dvojky ve výrobě smartphonů

23.07.2021 Svět oblétla zpráva, že Apple ztratil pozici světové dvojky ve výrobě chytrých telefonů. Do popředí se dostala společnost Xiaomi. Navíc se objevilo podezření, že existuje účinný spyware, který napadá telefony iPhone. Dokáže prý získat citlivá data a informace o uživatelích.
img

Akcie Shell: Pomůžou společnosti investice do alternativní energie?

16.07.2021 V dnešním článku se zaměříme na akcie Shell. Ropný průmysl dlouhodobě skomírá díky relativně levné ropě. Společnost je do jisté míry na cenách ropy závislá. Zřejmě i z tohoto důvodu se rozhodla zaměřit i na obnovitelné zdroje energie.
C:\fakepath\Crypto-crashing.jpg

Pád kryptoměn a meme akcií bude bolet

28.06.2021 Kryptoměny už nemůžeme označovat za okrajovou část finančního trhu. Díky nákupní horečce s nimi spojené a vydáváním nových mincí se tržní kapitalizace kryptotrhu dostala mimo kolonku „nevýznamné“. Jen 5 kryptoměn s největší tržní kapitalizací má hodnotu přes 1 bilion USD. Pro srovnání, 5 největších společností německého indexu DAX má hodnotu pouze 0,8 bilionu USD. Kvůli obrovská volatilitě kryptoměn pak dosahují zisky a ztráty traderů stovky miliard dolarů denně.
C:\fakepath\investice-voda-21062021-1.png

Investování do vody aneb Colorado na suchu

21.06.2021 To, co mě přimělo napsat daný článek, byl rozhovor o investorovi, který vlastnil akcie vodních práv v jihozápadním Coloradu. Současné sucho v povodí řeky Colorado patří do čtvrté kategorie. To je označení, které by mělo nastat každých 50 až 100 let. V mých očích zajímavě kritická situace a zároveň mi při tom probíhal hlavou odraz na finančních trzích, proto jsem si udělal malý průzkum, se kterým se s vámi podělím. Podle Becky Ballingerové, která je asistentkou státního klimatologa v Coloradu, přesto povodí řeky Colorado zažilo za posledních 20 let 2000 až 2018 to byly tři sucha a čtvrté sucho je nyní v roce 2021. Ballingerová řekla, že sucha, která pozorujeme, jsou stále mnohem závažnější kvůli teplotní složce. Jsou teplejší. Investor, který držel akcie vodních práv měl velké dilema, zda si má nadále držet tato práva na vodu, která měla každá hodnotu asi 5 000 dolarů. Bylo jich celkem 25 přesně za 125 000 dolarů, nebo by je měla prodat? Byla to těžká otázka.
C:\fakepath\top-11062021-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

11.06.2021 1) Asijské akciové trhy dnes vesměs nesdílely optimismus, který o den dříve přinesl nejsledovanějšímu americkému indexu S&P 500 nový rekord. Investoři nyní posuzují, zdali meziroční růst amerických spotřebitelských cen o 5 %, který překonal očekávání analytiků, znamená jen přechodný výkyv směrem vzhůru a zdali na něj americká centrální banka (Fed) zareaguje zvýšením úrokových sazeb. Mimo níže uvedené indexy stojí za pozornost také dnešní výsledek indického indexu BSE Sensex, který rovněž dosáhl své rekordní hodnoty.
img

Verizon prodá fondu Apollo za pět miliard USD divizi se značkami AOL a Yahoo

03.05.2021  Americká telekomunikační společnost Verizon Communications prodá investičnímu fondu Apollo Global Management za pět miliard USD (107,1 miliardy Kč) divizi Verizon Media, která zahrnuje značky získané akvizicí internetových firem AOL a Yahoo. Verizon oznámil, že po dokončení transakce se divize přejmenuje na Yahoo a Verizon si v ní ponechá desetiprocentní podíl. Transakce by měla být dokončena ve druhé polovině letošního roku.
C:\fakepath\top-30042021-lv-4.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

30.04.2021 1) Ekonomika Evropské unie je zpět v recesi. Hrubý domácí produkt (HDP) v prvním čtvrtletí kvůli dopadům pandemie klesl o 0,4 %, a navázal tak na propad o 0,5 % ze čtvrtého čtvrtletí. Ve svém prvním rychlém odhadu to dnes oznámil statistický úřad Eurostat. V zemích eurozóny byl hospodářský pokles ještě výraznější - dosáhl 0,6 % proti poklesu o 0,7 % v posledním čtvrtletí loňského roku. Recese je definuje jako dvě čtvrtletí hospodářského poklesu po sobě.
img

Debut desetiletí? Ani náhodou. Vstup Deliveroo na burzu nenaplnil očekávání.

09.04.2021 Zdá se, že alespoň prozatím bublina kolem vstupu společnosti Deliveroo na burzu splaskla. Zatímco těsně před prvním obchodováním akcií odhady hovořily, že hodnota společnosti by mohla vzrůst až na 10,5 miliardy USD, po středečním IPO je jasné, že očekávání se nenaplnila. Navzdory úspěchu, který během primárního úpisu akcií v minulém roce přes pandemii zaznamenala většina firem, cena akcií Deliveroo se při debutu propadla o 30 procent.
C:\fakepath\top-05042021-lv-4.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

05.04.2021 1) Japonský index Nikkei 225 dnes stoupl o 0,79 % čímž překonal o 89,25 bodu hranici 30 tisíc bodů, nad níž se nepodíval od ledna roku 1990. O něco nižší růst jihokorejského Kospi o 0,26 % na 3 120,83 bodu byl dán mimo jiné oznámením firmy LG Electronics, že ukončí ztrátovou výrobu chytrých mobilních telefonů. Akcie technologického giganta kvůli tomu odepsaly dvě a půl procenta.
C:\fakepath\monero-31032021-1.png

Monero aneb anonymita v době sběru informací

31.03.2021 V dnešní době, kdy každá firma chce získat od uživatelů co nejvíce informací, citlivost na ochranu soukromí roste. S tím souvisí i Monero. Začátkem roku 2017 jsem se dozvěděl o Moneru, těsně před býčím tažením. V té době se klidně i několik stovek kryptoměn stihlo vytvořit za jediný den. Proč jsem riskoval svůj kapitál do Monera?
C:\fakepath\akcie-14032021.png

Využije dlouhodobý investor do akcií technickou analýzu?

13.03.2021 K napsání tohoto článku mne vedlo shlédnutí streamového videa jednoho nejmenovaného zpravodajského portálu pro investory, jehož tématem byla technická analýza praktikovaná na cenách akcií. Hostem moderátora byl technický analytik, který předvedl standardní výkon na denních grafech. Vzhledem k reakcím sledujících právě tento fakt mohl být kamenem úrazu. V některých případech diváci vzhledem k dotazům očekávali od technické analýzy něco co nemohli dostat. Jiní sledující rovnou vyjádřili svůj negativní názor. Dlouhodobí investoři všeobecně neuznávají technickou analýzu. Věřím, že z jejich pohledu musí analýza denního grafu vypadat poněkud směšně vzhedem k tomu, že jejich cílem je vlastnit akcie v některých případech ideálně doživotně. Pohled na cenu při nákupu akcií beru v úvahu. Osobně bych měl problém vlastnit akcii s vědomím, že jsem nakoupil desetileté high... Co sleduji před nákupem akcie na cenovém grafu a co z technické analýzy používám si povíme dnes.
C:\fakepath\graf-04032021-2.png

Pozitivní nálada dlouho nevydržela, akcie jsou znovu pod tlakem

04.03.2021 Řadě investorů stále přijde růst výnosů z amerických státních dluhopisů jako přehnané stanovisko pro výprodej na akciích. Přece jen rostoucí výnosy odráží vyšší očekávanou výkonnost americké ekonomiky. Zároveň však jde o zdroj nejistoty pro předražené akciové tituly, jejichž růst stojí na nízkých výpůjčních nákladech, a ty jsou nyní v ohrožení. Začíná také zrychlovat rotace do hodnotových titulů. Byl pondělní růst býčí pastí, nebo je pokles další příležitostí pro nákup?
C:\fakepath\ftse.png

Britské akcie mohou začít dohánět zbytek světa

10.02.2021 Akciové indexy po světě mají jedno společné, a to že jsou buď poblíž, nebo na rekordních maximech. Bezprecedentní odezva monetární a fiskální politiky ve světě pomohla akciovým trhům se velmi rychle vzpamatovat z výprodeje na začátku minulého roku a vrátit se na původní úrovně. Za akciovými trhy po celém světě však stále zastávají britské akcie, což může být zajímavá příležitost, jelikož je zde stále velký prostor na rekordní maxima.
img

Sociální sítě mění svět investic

01.02.2021 Obchodování na finančních trzích se stává stále dostupnější a ve Spojených státech se za poslední rok roztrhl pytel s internetovými brokery, kde si stačí k obchodování pouze stáhnout aplikaci jako Robinhood. Ačkoliv si to regulátoři nechtějí připustit, tak obchodování se mění a katalyzátory pohybů musíme už hledat také na sociálních sítích jako Reddit. Stejně jako dokáže akciemi pohnout velká objednávka, tak stejně efektivní mohou být tisíce menších objednávek.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (26.1.2020)

26.01.2021 Nadprůměrně volatelní start do nového týdne za sebou mají akciové indexy a devizové trhy. Největším příběhem dne byly akcie společnosti Gamestop, které udělaly v pondělí trojnásobek, ale nakonec uzavřely pouze v 18 % zisku. Akciové trhy dnes čekají v USA výsledky několika velkých společností v čele s 3M a J&J.
img

Cena ropy v roce 2021: Vše, co musíte o černém zlatu vědět!

22.01.2021 Ropa je již několik desítek let nejpoužívanější surovinou na světě a její cena má velký dopad na světovou ekonomiku. Rok 2020 byl plný událostí, které s cenou ropy otřásly v základech. V jednu chvíli se dokonce cena za barel dostala do záporných hodnot. Ke konci roku se ale situace celkem stabilizovala a vývoj ceny ropy šel opět nahoru. S novým rokem ale nastává otázka, co bude dál. Má ropa již to nejhorší za sebou? Můžeme očekávat růst ceny tohoto černého zlata?
img

Vývoj ceny zlata v roce 2021– dočkáme se rekordního růstu?

13.01.2021 Rok 2020 byl pro vývoj ceny zlata více než příznivý. Cenný kov dosáhl za poslední rok svého historického maxima a opět nám ukázal, jak jeho cena dokáže působivě růst. Kurz zlata jistě ovlivnila i pandemie koronaviru a celková nejistota na finančních trzích v minulém roce. Ke zlatu se investoři obrací zejména v dobách nejistoty.
C:\fakepath\t-07012021-lv.gif

Elon Musk se stal nejbohatším člověkem světa, předstihl Bezose

07.01.2021 Šéf a spoluzakladatel americké společnosti Tesla Elon Musk se dnes stal nejbohatším člověkem světa. Jeho majetek podle agentury Bloomberg přesahuje 188 miliard dolarů (přes čtyři biliony Kč). Musk, který stojí i za úspěchem firmy SpaceX, v prvenství předstihl zakladatele internetového obchodu Amazon Jeffa Bezose. Ten se titulem nejbohatšího člověka světa podle žebříčku agentury Bloomberg pyšní od října 2017.
C:\fakepath\top-05042021-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

05.01.2021 1) Obchodování na asijských akciových trzích dnes skončilo smíšeně. Na hongkongské burze výrazně posílily akcie telekomunikačních podniků China Mobile, China Telecom a China Unicom poté, co newyorská burza překvapivě odstoupila od rozhodnutí vyřadit je z obchodování.
img

Bitcoin: Poznejte těžkou váhu kryptoměn a naučte se, jak do něj správně zainvestovat!

17.12.2020 Bitcoin je průkopník ve světě kryptoměn a fenomén posledního desetiletí. Ke konci roku 2017 doslova pobláznil svět. Kdo z vás si nepamatuje ono šílenství, které tato virtuální měna svým raketovým růstem vyvolala?
img

Index DAX: Vše co musíte vědět o nejznámějším evropském indexu

10.12.2020 Index DAX 30 (dále jen DAX) je jedním z nejznámějších a největších evropských akciových indexů. V současné chvíli pod něj spadá 30 největších německých akciových společností obchodovaných na burze ve Frankfurtu. Dle vývoje tohoto indexu se často určuje vývoj německé a evropské ekonomiky.
C:\fakepath\bitcoin.jpg

Bitcoin po téměř třech letech překročil hranici 19.000 dolarů

24.11.2020 Cena kybernetické měny bitcoin dnes poprvé po téměř třech letech překonala hranici 19.000 dolarů (420.300 Kč). Je tak blízko svého rekordu, který činí 19.666 dolarů. Od začátku letošního roku si nejznámější kryptoměna připsala zhruba 160 procent, z toho jen za tento měsíc už zpevnila téměř o 40 procent, uvedla agentura Reuters.
img

Brexit: nekončící jednání

24.11.2020 Obchodní dohoda mezi Británií a Evropskou unií je na dosah. Podle zástupců je dohoda na 90 % hotová a představení finální verze můžeme očekávat již do dvou týdnů.
img

Letošní Nobelova cena upevňuje dominanci amerických ekonomů mezi laureáty. Milgrom s Wilsonem jí získávají za koncipování aukčních mechanismů, užívaných například při dražbě kmitočtů mobilních sítí

12.10.2020 Letošní Nobelovu cenu za ekonomii získávají dva američtí ekonomové, Paul Milgrom a Robert Wilson. Upevňují tak dominanci amerických ekonomů mezi laureáty této ceny, jež se udílí nepřetržitě od roku 1969. Dominanci Spojených států ještě zvýrazňuje fakt, že řada neamerických oceněných působí na univerzitách právě ve Spojených státech působí.
C:\fakepath\IPOs.PNG

Definicía a príklady IPO

26.08.2020 IPO je veľmi známy pojem medzi investormi, no bežní ľudia to nemusia poznať. Predtým ako si prečítate detailnejšie o investovaní do IPO, tak si najprv vysvetlime čo to vlastne je. IPO (initial public offering) je prvotná verejná ponuka akcii, čo znamená, že si tie akcie firmy môže kúpiť hocikto keďže už to nie je iba v rukách privátnych investorov. Ak by bol záujem, tak firma môže takisto spraviť SPO, čo by bola druhotná verejná ponuka akcií.
img

IPO Ant Group: Dvojité IPO finančního giganta skupiny Alibaba

04.08.2020 Ant Group, přidružená společnost skupiny Alibaba, nedávno oznámila plány na své dlouho očekávané duální IPO v Šanghaji a Hongkongu. Společnost je známá zejména provozováním svého produktu Alipay, jednoho z nejpopulárnějších čínských mobilních platebních systémů.
img

Kodak mění strategii: Plánuje vyrábět generika. Akcie společnosti raketově vzrostly

30.07.2020 Značku Eastman Kodak zná zřejmě každý. Firma s 132letou historií se proslavila jako tehdejší lídr na trhu s fotografickými potřebami. Jenže kamenem úrazu se pro ni stal přechod na digitální fotoaparáty, který neustála, a v roce 2012 vyhlásila úpadek. Následovala série prodejů celé řady patentů, které vlastnila. Nyní se ale zdá, že nejhorší už má za sebou a začíná novou podnikatelskou éru. Svou budoucnost vidí ve výrobě generik a akcie společnosti na oznámení reagovaly doslova raketovým růstem o 570 procent.
C:\fakepath\akcie1.png

Nezabudnime na výsledkovú sezónu

17.04.2020 Viac ako výsledky firiem za posledný kvartál sa pozornosť upiera na koronavírus a jeho dopady. Práve teraz môžu byť výsledkové reporty oveľa dôležitejšie ako za normálnych okolností. Tie nie sú iba o číslach ale aj o slovách, ktoré tieto čísla sprevádzajú.
C:\fakepath\jim-rogers.jpg

Jim Rogers v najbližších rokoch očakáva najhorší medvedí trh za svoj život

02.04.2020 Kým sa globálne akcie pokúšajú zotaviť zo svojej najväčšej štvrťročnej straty od globálnej finančnej krízy, veteránsky investor Jim Rogers vraví, že bude ešte horšie.
C:\fakepath\bh-13032020-lv.jpg

Valná hromada Buffettovy Berkshire Hathaway bude bez akcionářů

13.03.2020 Výroční valná hromada investiční společnosti Berkshire Hathaway, kterou spravuje legendární investor Warren Buffett, se letos kvůli novému koronaviru uskuteční bez fyzicky přítomných akcionářů. Buffett držitelům akcií své firmy v dopise napsal, že se akce ale bude konat podle plánu 2. května a stejně jako v předchozích letech ji bude možné sledovat alespoň prostřednictvím streamovací služby Yahoo.
img

Wall Street – jeho historie a největší pády

16.01.2020 Wall Street je jádrem finančního světa. Je to místo, kde se vytvářejí vzory pro akciové trhy na celém světě. Pracuje se zde s neuvěřitelnými částkami. Každý den je zde rychlý, hlasitý a chaotický. Pokud se něco velkého odehrává na Wall Street, ovlivní to celý svět.
C:\fakepath\akcie.jpg

Pre ktorý akciový sektor som na rok 2020 najviac býčí?

27.12.2019 V minulom storočí bol veľký boom v tabakovom a alkoholovom priemysle. Veľmi veľa ľudí fajčilo a pilo a to sa aj odrážalo na cenovom vývoji akcií. Doba sa ale mení a stále menej a menej ľudí fajčí cigarety a prichádza nová alternatíva vo forme voľne dostupnej marihuany v obchodoch. Nejaký čas je marihuana legalizovaná v Holandsku, no najväčší boom prišiel keď sa legalizovala v Kanade, a čo je najdôležitejšie, začína sa legalizovať aj v Amerike.
C:\fakepath\forex-2019.jpg

Nejdůležitější ekonomické události roku 2019

16.12.2019 Blíží se konec roku a je na čase připomenout si nejdůležitější události ve světové ekonomice v roce 2019. V tomto pravidelném každoročním článku se podíváme na přehledné shrnutí všech hlavních událostí, které ovlivňovaly světové finanční trhy – akcie, komodity, dluhopisy a forex. Vše je přehledně shrnuto do jednotlivých měsíců a dnů. Připomeňte si tak vše podstatné, jakými událostmi si prošly centrální banky, světové ekonomiky, akciové korporace, burzy a měny.
img

Cena Bitcoinu na úrovni 72 000 dolarů? Možná se dočkáme dříve, než si myslíte

14.05.2019 Od počátku roku 2015 do prosince 2017 prudce vzrostla cena Bitcoinu z přibližně 150 na 20 000 dolarů. Parabolický pohyb v tomto období znamenal ohromující nárůst kurzu Bitcoinu o 13 233 procent.
img

Investování pro začátečníky

03.05.2017 V důsledku nízkých úrokových sazeb, zvolení nového prezidenta USA, voleb v Evropě a napětí v zahraničí, již několik týdnů přebírá zpravodajství kontrolu nad pohyby na trzích po celém světě. "Každá politická akce vyvolá reakci na trzích."
2016-2.png

Nejdůležitější ekonomické události roku 2016

12.12.2016 Konec roku je za dveřmi, a tak je čas podívat se společně na nejdůležitější události ve světové ekonomice, které ovlivňovaly vývoj na světových finančních trzích v roce 2016. Klíčových ekonomických událostí bylo opravdu mnoho, a jelikož není možné je všechny popsat v jednom článku, tak přináším zkrácený výběr těch opravdu nejdůležitějších.
NZDUSD-16062016-LV-6.png

Novozélandská ekonomika rostla rychleji

16.06.2016 Ekonomika na Novém Zélandu rostla v prvním čtvrtletí rychleji než novozélandská centrální banka (RBNZ - Reserve Bank of New Zealand) očekávala. Centrální banka má tak méně důvodů pro další snížení úrokových sazeb.
img

Trading Room: Akcie Yahoo (YHOO)

31.05.2016 Ke konci roku 2012 se probralo z cenového kómatu. Dlouhý pobyt u nízkých cen má, ale za následek, že Yahoo se drápe k vyšším cenám jen s obtížemi a zatím značně pokulhává.
img

Trading Room: Yahoo (YHOO)

31.05.2016 Ke konci roku 2012 se probralo z cenového kómatu. Dlouhý pobyt u nízkých cen má, ale za následek, že Yahoo se drápe k vyšším cenám jen s obtížemi a zatím značně pokulhává.
img

Akcie Yahoo se propadly pod regulatorním tlakem

20.05.2015 Úterní seance na amerických akciových trzích se nesla v poklidném duchu. Akciové indexy mírně rostly, když investory povzbudila pozitivní US makrodata. Počet stavebních povolení v dubnu vzrostl na 1,143 milionu z březnových 1,042 milionu. To bylo výše, než očekával konsensus analytiků na 1,060 milionu. Nad očekáváním skončil rovněž počet zahájených staveb rezidenčních nemovitostí, který v dubnu vzrostl na 1,135 milionu z březnových 0,944 milionu.
img

Burzovní rozcvička s Lynx: Chce Twitter koupit Yahoo?

08.01.2015 Americké akcie včera zastavily pětidenní sérii propadů. Pád pod psychologickou hranici 2 000 bodů se nekonal a místo toho se index S&P odrazil až k 2 030 bodům, aby zavřel o 1,2 % výše na 2 026. Obdobné přírůstky si připsaly i indexy Dow Jones a Nasdaq Composite.
img

Burzovní rozcvička s Lynx: Yahoo kupuje BrightRoll

12.11.2014 Americké akcie již popáté v řadě dosáhly na nová historická maxima. Index S&P 500 přidal dva body a zavřel na 2040. Včerejší den byl ve znamení nejnižší likvidity od září, když se na NYSE zobchodovalo pouze 600 milionů akcií, což bylo způsobeno státním svátkem v USA, kvůli kterému byly zavřené dluhopisové trhy. Japonský jen včera vytvořil nové sedmileté minimum, když vůči americkému dolaru vystoupal nad 116. Euro včera vůči dolaru posílilo těsně pod úroveň 1,25.
img

Burzovní rozcvička s Lynx: Yahoo blízko nákupu podílu ve Snapchat

10.11.2014 Páteční čísla k počtu nových vytvořených pracovních míst již podeváté v řadě překonaly 200 000 a míra nezaměstnanosti poklesla na 5,8 %. Akcie se podívaly na nové intradenní maximum na indexu S&P 500 na 2034. Již třetí den v řadě se podařilo zavřít na novém rekordu, i když v pátek S&P 500 nepřidal ani celý bod. V tomto týdnu již opadne počet earnings reportů ke třetímu kvartálu. Pouze 15 S&P společností zveřejní své výsledky. Pomalu se nám však začne rozbíhat dividendová sezóna. V oblasti makroekonomiky trhy budou tento týden především čekat na míry růstu HDP v Německu a EU, které přijdou v pátek.
img

Yahoo: nesmyslné ocenění po IPO Alibaby

24.09.2014 Po úpisu Alibaby je jasné, že trhy zjevně špatně oceňují Yahoo. Pokud budeme předpokládat, že trhy jsou racionální, pa...
img

Yahoo - jde si z této dohořívající cigarety ještě potáhnout?

23.05.2012 Pověry se konečně naplnily a Yahoo prodalo za 7,1 miliardy dolarů polovinu svého 40procentního podílu v Alibaba Group této firmě zpět. Celý “čínský Ebay” tak americký internetový gigant ocenil na zhruba 35 miliard dolarů. Yahoo za svou investici do Alibaba Group dostalo štědrou odměnu, když se mu za svůj podíl podařilo zajistit ocenění na úrovni stonásobku P/E.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Bitcoin | Fundamentální analýza | Intervence | Kvantitativní uvolňování | Price Action | Intradenní obchodování | Brexit | Řecko | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Novozélandský dolar | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Pullback | Moody's | Fitch | Korelace | Equity | Inflace | Deflace | EUR/USD | GBP/USD | NZD/USD | Nasdaq | Dow Jones | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Evropská unie | HDP | Obchodní deník | Mexické peso | Divergence | Měnová politika | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Česká měna | Španělsko | Apple | Analytik | New York | Take-Profit | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Americké akcie | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Private equity | Dluhopisový trh | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Export | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Zahraniční obchod | Komoditní burza | Míra nezaměstnanosti | Ekonomické události | Objemy obchodů | Obchodování na burze | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | AMEX | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Arbitráž | Transakce | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Valná hromada | Beta | Bloomberg | Bod | Break/Even | Breakout | Broker | Bull | Burza | Burza cenných papírů | Burzovní index | CBOE | CBOT | CEO | CFD | CFTC | CME | Cap | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikáty | Close | Konsolidace | Cyklické tituly | DAX | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | Drawdown | ECB | ESM | Ekonomika | Emise | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Evropská komise (EK) | FINMA | FOMC | Index FTSE 100 | FX | Fed | Finanční páka | Finanční trhy | Floor | Hedge fondy | Futures | Fúze | G7 | Gap | Vyplnění GAPU | Grafy | Hedge | High | IPO | ISIN | Index DAX | Index PX | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Initial Public Offering | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční společnost | Investor | Investování | Japonský jen | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Koš | Kurz | Kótování akcií | Likvidita | Long | Low | MACD | MMF | MT4 | Margin | Risk | Marže | MetaTrader | Momentum | Měna | Měnový pár | Měny | NYMEX | NYSE | Nabídka | Nákupní cena | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodní systém | Obchodník | Obligace | Opce | Open | Order | P/E | Platforma | Podkladové aktivum | Podílový fond | Poplatek | Portfolio | Pozice | Provize | Quote | RSI | Rally | Rating | Ratingová agentura | Reinvestice | Reserve Bank of New Zealand | Retracement | Rezistence | Riziko | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Short | Směnný kurz | Spike | Spread | Standard & Poor's 500 | Statut | Sterling | Stop-Loss | Support | Svíčkový graf | Swing | Take Profit | Tick | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Upgrade | Uptrend | VIX | VaR | Volatilita | Výkonnost | Performance | Výnos | WTO | Wall Street | Warranty | Warren Buffett | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zisková marže | Zlato | ČNB | Časový rámec | Černý pátek | Česká národní banka | Úrokové sazby | Úrokový diferenciál | Analytici | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | GBP | ČEZ | Alcoa | Obchodování | JPMorgan | Obchodování s cennými papíry | Goldman Sachs | Regulátor | Evropa | Index MSCI | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | FTSE | Patria | Bank of America | Americký prezident | Saxo Bank | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | OSN | Globální ekonomika | Ropné zásoby | Investoři | Produkce ropy | Blue chips | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Ekonomie | Měnový výbor | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Ministři financí | Býčí divergence | Vývoj ceny | Aukce | Medvědí divergence | Ekonom | Cenový graf | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | Zisk | Finanční instrumenty | Berkshire Hathaway | Ropný trh | Komise pro cenné papíry a burzy | Britská měna | Těžba ropy | Dluhopisové trhy | Futures kontrakt | Kurz eura | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Deprese | Euforie | Optimismus | Výsledky | Strach | Obchodování na páku | Contract for Difference | Obchodní příležitosti | Bohatství | IEA | London Stock Exchange | New York Stock Exchange | Euronext | Credit Suisse | RBNZ | ČSOB | Partners | Deloitte | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | Ondřej Hartman | Obchodování s akciemi | Akciový analytik | CAC 40 | Deutsche Bank | Over-The-Counter | Světová obchodní organizace | Analytický tým | Regulace | Financování | Investiční společnosti | Investovat | Hedgeové fondy | Nasdaq Composite | Index cen | Eurostat | Obchodní seance | Makrodata | Facebook | LYNX | Index strachu | Swingové obchodování | Satoši Nakamoto | Satoshi Nakamoto | BTC | Virtuální měna | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Zásoby ropy | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | ADP report | Penzijní fondy | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Praxe | GBPUSD | Aktivum | Delta | EPS | Index | Likvidní | Podpora | Průlom | Přenos | Volatilní | Akcie Alibaba | Akcie Apple | Akcie Facebook | Akcie Lufthansa | Akcie Netflix | Akcie online | Akcie Shell | Akcie Tesla | Akcie Visa | Akcie Volkswagen | Akciové burzy | Aktuální cena ropy | Aktuální cena zlata | Aktuální graf zlata | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Banka | Bankovní rada ČNB | Bitcoin peněženka | Break Even | Brent | Britské libry | Brokeři | Burzovní indexy | Capital Markets | Cena | Cena akcií | Cena ropy brent | Ceny dolaru | Ceny zlata | CFD kontrakt | Čínská ekonomika | Co je bitcoin | DAX 30 | Degiro | Devizové trhy | DJIA | Dlouhodobý vývoj ceny zlata | Dolar | Dolary | Dow Jones index | Ekonomický růst | Ekonomika USA | Elektřina | ETF fondy | Eura | Evropská banka | Exchange | Expirace | Finanční plánování | Fiskální rok | Fondy | Forexu | FXstreet.cz | Fyzické zlato | Graf | Graf ceny zlata | Graf vývoje ceny ropy | Graf zlata | Hodnota akcií | Hodnota zlata | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index DJIA | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční nástroje | Investiční poradenství | Investing | Investování do zlata | Investování na burze | Investování pro začátečníky | Investovat do zlata | Irsko | Jak investovat | Jak investovat do zlata | EBay | Jak těžit Bitcoin | Japonské firmy | Jedno euro | JP Morgan | Komoditní | Konfluence | Kurz akcie | Kurz akcií | Kurz bitcoinu | Kurz EUR | Kurz eura k dolaru | Kurz ropy | Kurz zlata | Kurzy | Libra | LYNX Broker | Management | Market | Markets | MetaTrader 5 | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Nákup akcií | Nákup EUR | Nemovitosti | NewYorská burza | Nikkei 225 | Obchodní platformy | Obchodování se zlatem | Obchodujeme | Odkup akcií | Online broker | OTC trh | Patria Online | PayPal | Portfolia | Praní špinavých peněz | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej akcií | Prognóza | Převodník měn | Rakousko | Reuters | Ropné vrty | Ropy | Ruská ekonomika | Řízení rizika | Signály | Směnárny | Směnný kurz eura | Smíšené fondy | SPX | SP500 | Státní dluh | Tesla Motors | Těžba bitcoinů | Throwback | TopForex | Transakční náklady | Trh | Tržní hodnota | Tržní podíl | Twitter | Volatility | Volkswagen | Výnosy z dluhopisů | Výprodej | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny zlata | Vývoj kurzu | Webinář | Webináře | WTI | Země EU | Zemní plyn | Zlato a stříbro | Zpracovatelský průmysl | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Merrill Lynch | Zisky | Tradeři | Opční prémium | ROIC | CNBC | ZEW | Benzín | Buffett | Komise pro cenné papíry | Andrej Babiš | Diskont | EBITDA | Ekonomika EU | Elon Musk | Free float | Hrubá marže | Indie | Intermediate | IRS | Janet Yellen | Jeff Bezos | Obchodní den | Petr Kellner | Protistrana | Provozní marže | Range | ROCE | ROE | Sell | Itálie | Spojené státy | Vybírání zisků | West Texas Intermediate (WTI) | WSJ | Trading Room | Akciová společnost | Převis | Čistá zisková marže | Dow Jones Industrial Average (DJIA) | Hrubý domácí produkt (HDP) | Tržby | Clearing | Světové ekonomiky | Miliardář | Bohatý | Tržní sentiment | Komise | Contract | Kontrakt | Volby | S/R hladiny | Rozhovor | E-mini | Know-how | Poradenská společnost | 1 milion | Burze | Penny stocks | Commodities | Currencies | Dividendové akcie | Investment | Jim Rogers | Aramco | Moody's Investors Service | Dow Jonesův index | Sky News | Royal Bank of Scotland | DPA | Natixis | Wells Fargo | RBS | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | CME Group | Baker Hughes | Investing.com | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Mitsubishi | BCS | Agentura AP | Barrick Gold | Reporty | Thomson Reuters | Short squeeze | Kurz EUR/USD | Brazílie | Magnát | Úspěch | Podnikatel | Podnikání | BMW | Ekonomický výzkum | Automobilový průmysl | Pokles akcií | Jak investovat do komodit | Hospodářské výsledky | Investovaný kapitál | Stock Exchange | Snižování úrokových sazeb | Sweet Crude Oil | Cena kávy | Yahoo Finance | Precedens | Energie | Dividendová sezóna | Rada ČNB | Earnings | Burzovní kalendář | KBC | BlackRock | Přehled | Kč/EUR | Kč/USD | Profit faktor | Volby v USA | Rosněfť | Agentura Reuters | Kybernetické měny | Americké trhy | Bankovnictví | Futures kontrakty | City | Brokerský dům | Investiční firma | Forbes | Nejistota na finančních trzích | Zpravodajský server | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru | Standard & Poor's | Kapitálové rezervy | Britské akcie | Akcie těžařských společností | Glencore | Televize Sky News | Ekonomické dopady | Japonský index Nikkei | Xetra | Forexové trhy | Program nákupu dluhopisů | Objem investic | Vladimir Putin | Deutsche Börse | Pokles ceny akcií | Algoritmus | Styl obchodování | S&P Global | Globální ekonomiky | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Hlavní indexy | Černé pondělí | Finančnictví | Tržní aktuality | Virgin America | Alibaba | Halliburton | Burzovní rozcvička | Dnes na trzích | Propad | Kryptoměny | Cenový boom | Ropné společnosti | Ropná společnost | Eurex | Index AEX | Režim devizových intervencí | Index Nikkei | DAX30 | DAX30 CFD | Specifika kontraktu | Citi | S&P | Mezinárodní ratingová agentura | Guvernér | Agentura Moody's | Výzkumná společnost | Britská banka Barclays | Ztráty | Farmaceutické společnosti | Sinopec | Pokles výnosů | Ekonomická data | Americké indexy | Historická maxima | Historická minima | Nejistota | Erste | Unipetrol | Saúdská Arábie | London Stock Exchange (LSE) | Tempo růstu | Akcionáři | Burzovní skupina | CySEC | Zajištění | Standard Life | FTSE 100 | Šéf společnosti | Digitální měny | Blockchain | Ripple | Litecoin | Ethereum | Dash | Digitální měna | Tesla | Vysoká volatilita | Zahraniční firmy | Kryptoměna | Kapitalizace | Výhled | Obchodování na newyorské burze | NYSE Euronext | Burzovní společnost | Poplatky | Prodávat akcie | Nakupovat akcie | Rychlé zisky | Rekordní maxima | Propad akcií | Exxon | Chevron | Konsensus | Hrubý domácí produkt Německa | Úspěšné obchodování | Akcie na burze | Predikce | Světová obchodní organizace (WTO) | General Electric | Bankovní krize | Průzkum | Graf ropy | Krize | Makroekonomika | Velké zisky | Analytický tým FXstreet.cz | FCA | Finanční ústav | Investovat do akcií | Dohled nad finančním trhem | Snížení úrokových sazeb | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Výběr zisků | TTIP | Výnosy | Rizikovější investice | Americká vláda | Česká vláda | Očekávání analytiků | Quantum | Investiční plány | Softbank | ARM Holdings | Příjmy | ExxonMobil | cTrader | Alphabet | ČTK | Aktuální cena | Rada MMF | Internetové firmy | Sillicon Valley | Belgie | Zasedání americké centrální banky | Hlavní ekonom | Fundamentální základ | Dánsko | Očekávání | Evropský statistický úřad Eurostat | Evropský bankovní úřad (EBA) | Audi | Bitfinex | Flash Crash | Carl Icahn | Akcie firem | Purple Trading | MUFG | Klamání investorů | Spekulativní investoři | Bitstamp | Vstup na burzu | Investopedia | CoinDesk | Cena palladia | Sladká ropa | René Remšík | Breakout Trader | Anadarko Petroleum | Kurzový vývoj | Coinbase | Bitcoin (BTC) | Akcie Tesly | Investiční firmy | Bitcoinové burzy | Investovat do Bitcoinu | Obchodování Bitcoin | Obchodování Bitcoinu | BTC/USD | Jerome Powell | Trh kryptoměn | Bitcoin futures | LYNX Trading | Investiční nástroj | Monero | Zcash | ETH | ETC | ZEC | GDAX | Invesco | Legal & General Investment Management | Mineři | XBT | Inteligentní investor | Kodak | Kryptoměna ethereum | Věštec z Omahy | Růst bitcoinu | Tiberius | ESMA | Štěpán Hájek | Robinhood | Zcash (ZEC) | Crypto | MSCI World Index | Burzy kryptoměn | Dlouhodobé investování | Craig Wright | BTC/EUR | Drobní investoři | Investování s LYNX | Kryptoměnové burzy | Cena bitcoinu | Trhy dnes | Saxo | FinTech | Výkonnost indexů | LYNX webinář | Krypto | Hodnota majetku | Bitcoiny | Virtuální měny | Raytheon | Lockheed Martin | Růstové akcie | Forexové páry | Kartel OPEC | OPEC+ | Obchodní válka | Posilování dolaru | Finex | Finex.cz | Podniky | Asijské akciové trhy | Globální hospodářský růst | Graf vývoje | Technologické akcie | FAANG akcie | FAANG | Prosperující akcie | Facebook (FB) | Netflix (NFLX) | Inflace v eurozóně | Akcie společnosti | Objem obchodování | CSI 300 | Americký S&P 500 | Pokles ceny | Graf indexu | FTSE 250 | RDSA | Royal Dutch Shell | Obchodování akcií | Americký dolarový index | Trendové čáry | Použití finanční páky | Trh s ropou | Silnější dolar | Vývoj ceny bitcoinu | Pokles cen ropy | Tvrdý brexit | Roční výnos | Největší kryptoměna | Vývoj kurzu bitcoinu | TLAC | Konzultační společnosti | Nejznámější kryptoměna | The Big Short | Primární nabídka | Daňové úlevy | Regulační orgán | EK | Evropská komise | Pohyby na trzích | Základní úroková sazba | Bankomaty | Hodnota indexu | Refinitiv | Čínské firmy | Společnost Apple | Transakční poplatky | Majetek | Analytici společnosti | The Wall Street Journal | SABIC | Klasické peníze | Ropný kartel | Obchodovat s akciemi | Zpomalení světové ekonomiky | Dopad brexitu | Obchodování na burzách | FCC | Globální dluh | Nakoupit akcie | Primární nabídka akcií | Evropský úřad pro cenné papíry a trhy (ESMA) | Rekordní růst | Světové finanční trhy | Konopné akcie | Investice do marihuany | Zájem investorů | Inflace v ČR | Obchodujte ropu | Finanční produkty | Rozdílové smlouvy | Kvartální výsledky | Statistický úřad | Beyond Meat | Tržní hodnota Microsoftu | Růst americké ekonomiky | Zpětný odkup akcií | Primární veřejná nabídka (IPO) | Primární veřejná nabídka | Hodnota firmy | Růst cen ropy | Cena kybernetické měny | Nejznámější kryptoměny | Infineon | GRAYSCALE BITCOIN TRUST (GBTC) | Obchodovat Bitcoin | Bitcoin a další kryptoměny | Merlin Entertainments | Akcie firmy | Tencent Holdings | Boris Johnson | BrandZTop | Začít obchodovat | Nabídka akcií | iFX | Token | Americké společnosti | Čínský trh | Volný čas | Blockchainové akcie | Akcie a ETF | STAR | Investiční bublina | Společnost Gazprom | Gazprom | Digitální daň | Blackstone | GBTC | Pokles dolaru | Růst ceny zlata | Výnosové křivky | Pokles cen | Výkonný ředitel | Akcia | Ministerstvo obchodu | Britský premiér | Konglomerát | Akcie týdne | Komoditní obchody | Bohatí | Americká cla | Cla na čínské zboží | AMZN | Burzovní průvodce | New York Stock Exchange (NYSE) | MDAX | Thyssenkrupp | Sběratel | Kristalina Georgievová | Kótování | Hong Kong Exchanges and Clearing | HKEX | KB | Saudi Aramco | Dění na trzích | Sazby ECB | Úrokové sazby ECB | Zhodnocení investovaného kapitálu | Býčí pattern | Denní graf | Stablecoiny | Italská vláda | Vlastní akcie | Novozélandská centrální banka | Poptávka po ropě | Pokles ceny ropy | Růst ceny ropy | Thomas Cook | Data z Německa | UCITS | Manipulace s akciovým trhem | Python | iShares | Kurzarbeit | Investujte do akcií | Akcie roku | Aphria | Jak se stát lepším investorem | Hong Kong Exchanges and Clearing (HKEX) | Společnost Deutsche Börse | Obchodní dohoda | Cena akcie | Nová měna | Největší ekonomika | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Trinity Bank | McKinsey | Alipay | Ant Financial | Huawei | Globální banky | S&P 500 Index | Americké automobilky | Automobilky | Čistý zisk | KOSPI | Investment Management | MetaTrader 5 Supreme Edition | Celkové příjmy | Prezident Donald Trump | Ropná firma | Mediální společnosti | Ropný gigant | Politická situace | AEX index | Kryptoměnová burza | Trinity | LNG | Indigo | Býčí signál | Objem | Ropný kartel OPEC | Dvojitý vrchol | Dovoz čínského zboží | Bílý dům | Obchod | Obchodní dohody | Analýza dat | Těžba v USA | Spojené státy a Čína | Supreme Edition | UCITS ETF | Alibaba Group | Statistický úřad Eurostat | Technické závady | Firma | Ekonomiky eurozóny | Reálné ekonomiky | Hlavní události | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | USDC | BAT | Olívia Lacenová | Tesla Elon Musk | SP500 CFD | Aktuální obchodní příležitosti | Pfizer | Výrobce léků | Výrobce léků Pfizer | Svíčková formace | TradingEconomics | Růst cen | Studie | Server CNBC | BAKKT | Vysoké riziko | Počet obchodů | Maximální drawdown | Bilance | Index DOW | Ekonomický vývoj | Americký Senát | Co bude | Erste Group | Vývoj trhu | Generální ředitel | PSA | GM | Odhad růstu světové ekonomiky | Obchodní spor | Skupina OPEC+ | IPO Alibaba | Největší pokles | Si Ťin-pching | Vyšetřování | Labouristé | Amazon | Úrok | Louis Vuitton | LVMH | Nejbohatší | Miliardy | All Time High | Vyhlídky | EBRD | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Průzkumy | Hong Kong | Trendová linie | Rostoucí trendová linie | Fáze obchodní dohody | Federální rezervní banky | Federální rezervní banka | 5G | AFP | Oblast supportu | Finanční rezervy | FT | Ekonomka | Automobilový sektor | Dvojité dno | Počet nezaměstnaných v Německu | Globální trh | Too Big to Fail | Financovat | SMA | Omezení těžby | Předpovědi | Predikce vývoje | Technologický sektor | Průmysl | Předvolební průzkumy | ADP | Investovat v roce 2020 | Na burze | Drahý kov | Nabídka Aramco | Tržní kapitalizace firmy | Impuls | Abkajk | Churajs | SoftBank Group | Visa | General Motors | Čínské zboží | Největší ropná firma | Největší ropná firma světa | Klesající trendové čáry | Velikost pozice | Další rozvoj | Rozvoj | Zvýšená volatilita | Tuzemský průmysl | Stavebnictví | Klíčový support | Paul Volcker | Statut celebrity | Celebrity | Bývalý šéf americké centrální banky | Sociální sítě | Problémy | C2C | Britové | Finanční ztráty | Pojišťovny | Total | Prodeje akcií | Prognózy | Nejistoty | Ruská ropa | Členské státy EU | Státy EU | Těžba ropy v Rusku | Primární nabídka Aramco | Firma Saudi Aramco | Ropná firma Saudi Aramco | Konzervativní strana | Vývoj hodnoty akcií | Rostoucí klín | Klesající klín | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Obchodujte přes LYNX | Soukromý sektor | Konzervativci | Půjčka | Plyn | Nálada | Kontrakty | Prohlášení | Prohlášení čínské vlády | Čínské vlády | Zavedení cel | Yahoo Japan | Akcie Yahoo | YHOO | Alstom | Amcor | Moskva | Jim Yong Kim | Prezident Světové banky | David Malpass | Newmont Mining | PSA Group | HDP Německa | PKN Orlen | Bemis | Embraer | Časopis Forbes | EASA | Fidelity National Information Services | FIS | Worldpay | Internetový gigant | Mezinárodní organizace pro vinnou révu a víno | OIV | Americká ropná společnost | První den obchodování | Společnost Huawei | Ford Motor | Americká automobilka | Avon Products | Fiat Chrysler Automobiles (FCA) | Fiat Chrysler Automobiles | United Technologies | UTC | Tata Steel | BrandZTop 100 | Patrick Drahi | Největší americký výrobce léků | Farmaceutická společnost | AbbVie | Allergan | Členové Organizace zemí vyvážejících ropu | Francouzský Senát | Federální obchodní komise | FTC | Mylan | Upjohn | Měnový výbor centrální banky | Centrální banky USA | Londýnské akciové burzy | Huawei Technologies | Amgen | Nissan Motor | Apple Arcade | Apple TV+ | Ropná zařízení | Zmírnění chudoby | Zmírnění chudoby ve světě | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | IAG | Společnost IAG | Akciový index Dow Jones | Největší primární nabídka akcií | Harmony | Goldcorp | Purdue Pharma | Společnost Microsoft | Události ve světové ekonomice | Array Biopharma | Dieselgate | Nejdůležitější ekonomické události | Události roku | Zahájení obchodování | Porsche | Událostí ve světové ekonomice | Škoda Auto | Míra | RWE | Jaderné elektrárny | Akciové korporace | Úroky | Konec roku | Měnové politiky | Uvolněné měnové politiky | Premiér Boris Johnson | Investujte | Americké centrální banky | Trumpova administrativa | Vánoce | Kupní síla | Regulátoři | Výkonná ředitelka | Ředitelka | Meziroční míra inflace v eurozóně | Obchodované akcie | Biotechnologické společnosti | MasterCard | FB | AT&T | Disney | Kybernetické měny bitcoin | Americké vlády | Dot-com | Uber | Akciový sektor | Aurora Cannabis | První obchod | Ztráta | Úbytek | NERV | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | Visa (V) | 500 nejbohatších | Peking | Wirecard | Pozitivní zpráva | Shortování akcií | Singapur | Ziskovost | Nejistoty na finančních trzích | Stabilní společnosti | Hospodaření | Růst poptávky | Dlouhodobí investoři | Předpokládaný vývoj | Guyana | Silný support | Američané | Návratnost | Netflix | NFLX | Míra inflace v eurozóně | Washington | Daimler | Federální úřad pro letectví | FAA | Letecké společnosti | Miliardy eur | Írán | Irák | Sezónnost | Hodnota společnosti | Elektrické vozy | Budoucnost | ProfitLevel | OX Capital Markets Ltd | Centrální vláda | Solidní výnosy | Zemědělství | Nejbližší rezistence | Poradenství | Vliv na investice | Míra inflace v ČR | Nový rekord | Wall Street Journal (WSJ) | Iniciativa | Podnik | Emisní cena | Emisní cena akcií | Analytička | Technické ukazatele | Ukazatele | SAP | Technologická společnost | Historie Wall Street | Síla na Wall Street | Index Wall Street | NYSE Composite Index | Jak Wall Street funguje? | Největší krize na Wall Street | Krize na Wall Street | Největší krize | Jak obchodovat na NYSE? | Obchodování na Wall Street | Americké ministerstvo | Americké ministerstvo obchodu | Nájemné | Nižší růst | Alibaba Group Holding | Apple Inc. | Parabolický vývoj | Krach | Komunikace | Trump | Prezident | Výsledkové sezóny | Koronavirus | Kapitalizácia | Google | Samsung | WhatsApp | Instagram | 100 miliard dolarů | Trhy | Čínské úřady | Filantrop | Evropské ekonomiky | Akcie roku 2020 | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Pražské burzy | Negativní dopad | Pokles | Situace | Blue-chip | Americký kongres | Odhad letošního růstu | Počet zákazníků | Provozní zisk | Výnosy firmy | Meziroční růst | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | Ceny Bitcoinu | Boeing | XMR | FIAT | Pochybnosti | Zlepšení | Úsilí | Lukáš Baloga | BABA | Obchody | Výdaje | Platit daně | Čínská vláda | ETH/BTC | BP | Fresenius Medical | FME | Aktivity v Číně | Adidas | Americká společnost | Rekordní hodnoty | Taleb | Warner Music | Warner Music Group | Madonna | Metallica | SEC | Rozhodování | Velmi bohatý | Palantir | Americké ekonomiky | Obchodovanie | Růst britské ekonomiky | Britský statistický úřad | West Texas Intermediate | Medvědi | Prodávající | Poptávky po ropě | Organizace zemí vyvážejících ropu | Indikátor RSI | Valuace | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Deutsche Telekom | Bez rizika | Prudký propad | NVAX | Akcie Novavax (NVAX) | Akcie Novavax | Shortovat | Jižní Korea | Sestupný trend | Japonská automobilka | Toyota | Vývoj | Nová data | Guru | Mladší investoři | Výkyvy | Ekonomika Evropské unie | WP | Restrikce | Zásoby ropy v USA | Výsledný zisk | Prudký pokles | Aerolinky | Lufthansa | Euro včera | Royal Dutch Shell (RDSA) | Charlie Munger | Skupina Berkshire Hathaway | Mince | Profitovat | Tencent | Medvědí trend | Další vývoj | Stimuly | Letectví | Záchranné balíčky | Největší pády | Masivní propad | Fiskální politiky | Vlastnit akcie | Zisk společnosti | Největší propad | Cenový vývoj | Oznámení firmy | Společnost Saudi Aramco | Fiskální balíček | Důležitý support | Vedlejší účinky | Spotřebitelé | Automobilka | Dopady pandemie | Historie | Aktuální situace | Onemocnění | Texas | Internetový obchod | Obchod Amazon | Příležitosti k nákupu | Další pokles | Koronavirová krize | Unilever | MPO | Kalifornie | Kongres | Německá automobilka | Automobilka Volkswagen | Skupina Volkswagen | Seat | Škoda | LinkedIn | Demokraté | NBC | Domácnosti | Páka | Fundament | Výrobce letadel | Hotovost | Ministryně financí | Prodejní tlak | Úřad práce | Američtí demokraté | Německý akciový index | Spoření | Tým Admiral Markets | Tomáš Raputa | Další růst | Růst | Vyšší výnosy | United Airlines | American Airlines | Koronavirové krize | Signál | Americká banka | Biliony USD | Biliony | Potenciál | Boj s koronavirem | Allianz | Německý statistický úřad | Ceny elektřiny | Výkonnost indexu S&P 500 | Výkonnost indexu | Fiat Chrysler | E-commerce | Ekonomiky | VW | Akciový index S&P 500 | Vzdělávací webináře | Války | Organizace | British Airways | Cloud Computing | Akcie Nvidia | Závislost | Práce | Otázka za miliony | Koronakrize | Vláda Spojených států | Podíl na trhu | FAO | Údaje | Hrozí krach | Skupina OPEC | AOL | DPH | Ropný průmysl | Eni | Globální trh s ropou | Cushing | Patenty | Big Short | Ekonomické oživení | Jednání OPEC | Jednání OPEC+ | Extrémní nárůst | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Německé automobilky | Snížení produkce | Výpadky | Více peněz | Úspory | BMO | AMC | Before market open | After market close | Market close | Market open | BMO - before market open | AMC - after market close | Procter & Gamble | Vládnoucí strana | Portfolio manageři | Colorado | USD za barel | Američtí těžaři | Propad ceny | Trade | Nabídka ropy | Kontrakty na ropu | Kontrakty na ropu WTI | Producenti ropy | Cenové pohyby | Reddit | Surové ropy | Soukromá spotřeba | Břidlicové ropy | Posílení | Amazon Jeff Bezos | WEI | General Investment Management | Joe Biden | Grayscale | Americké státy | Cenový pokles | 3M | Čas na nákup akcií | Automobilka Ford Motor | Bitcoin dnes | Lék na COVID-19 | 737 MAX | Americká centrální banka (Fed) | Prudké pohyby | Analytik ProfitLevel | BCM | Shell | Společnost Shell | Maloobchod | ATH | Zaměstnanci | FDA | Průměrná míra nezaměstnanosti | Růst výnosů | Soudní dvůr EU | Soudní dvůr | Soud | Koncern Volkswagen | Soud v Karlsruhe | Karlsruhe | Dovoz | Vývoz | Petrochemická společnost | ETN | Xtrackers DAX UCITS ETF 1C | Zdražení ropy | Pozitivní očekávání | Generovat zisk | Wolt | Alternativní taxislužby | Regulační orgány | Historicky nejnižší | Expanze | Bezpečnost | Dluhy | Členské státy | ONE | Merck | T-Mobile | Auta | Dopad na cenu | Xiaomi | Společnost Xiaomi | Vakcína | CL | Spekulovat | Moderna | Společnost Moderna | Růst Bitcoinů | Velký růst | Kupci | Společnost Facebook | Americká média | Biotechnologická společnost | Renault | Argentina | Spoluzakladatel | Roční zhodnocení | Průměrné roční zhodnocení | Investment management | Krátkodobý dluh | JDE | Unie | ČR | Vakcíny proti koronaviru | Prezidenti a premiéři | Koronavirové pandemie | Hertz | Výrobce aut | Nissan | Průraz | Bývalý prezident | Pozitivní sentiment | Špatné zprávy | Londýnské burzy | Vedení společnosti | Bitcoinové a blockchainové akcie | Akcie AMD | Riot Blockchain | Square | Býčí trend | Dlouhodobé rezistence | Rekordní pokles | Rally na ropě | Subvence | Index Nikkei 225 | Energetický gigant | Arizona | Nevada | Nestlé | Prodeje automobilů | BCM Begin Capital Markets CY Ltd | BCM Begin Capital Markets CY | OX Capital Markets | Propad cen | Proticyklické kapitálové rezervy | Výplata | Rostoucí trend | Markus Braun | Covid | Technologické firmy | Banka JP Morgan | Společnost Wirecard | PT. PROFITFXLEVEL | Google Pay | Fintech společnosti | Český stát | Den obchodování | Akcie Coca-Cola | Signál k prodeji | Novavax | MAM | Ant | Michal Lukáč | Steve Jobs | E.ON | Silicon Valley | Ocenění | Šance | Druhá největší kryptoměna | Stellantis | Chrysler | Hospodaření firmy | Ceny | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Verizon Communications | Spotřební daně | Technologické společnosti | Společnost Chevron | Model 3 | Důležitá rezistence | Akcie těžařů | Porušení pravidel | Eastman Kodak | Anglogold Ashanti | Čínská společnost | Důvěra | Velké technologické firmy | IPO Ant Group | Ant Group | Výzkumy | Indonésie | Vyšší dividenda | Letecká přeprava osob | Letecká přeprava | Významnější korekce | Oživení poptávky | Prezidentské volby USA | Čas na nákup | Podhodnocený | Pandemická situace | Marks & Spencer | Upozornění na rizika | Virgin Galactic | Akcie Airbus | VisualCapitalist | Coca-Cola | SPAC | Elektrická auta | Big Tech | Odborníci | Rentabilita | Zdanění | Fiat Chrysler (FCA) | Mezinárodní agentura pro energii | TSLA | Nvidia | Qualcomm | VOW3 | Snížení emisí | Akcie NIO | Novozélandská ekonomika | Budoucí vývoj | Ekonomické dopady pandemie | Cena kávy arabica | Arabica | Evropský statistický úřad | Elektromobily | Politici | Vývoj ceny akcie | Zakladatel firmy | Abhijit Banerjee | Diverzifikovat | Plynovody | Snížit emise | App Store | Biden | Internetová společnost | Americká internetová společnost | Co je to ropa? | Druhy ropy | Vliv členů OPEC | Graf ceny ropy | Investovat do ropy | Jak můžete investovat do ropy? | Turbo certifikáty | Investování do ropných akcií | Míra nezaměstnanosti v Japonsku | Delivery Hero | Česká republika | CFMS | Akcie CFMS | Antimonopolní úřad | Odvolací soud | Měnový fond | AEX | Nobelova cena | iPhone | Klinické testy | Výrobce letecké techniky | Koncern | Množství peněz | Volby USA | Volby USA 2020 | Newmont | Intel | Výrobce čipů | JPM | ALV | První obchodní den | Futures na ropu | Technologické tituly | XOM | CVX | PFE | JP Morgan Chase | Compound | Výsledky voleb | T-Mobile US | Martin Malý | Šťastné obchodování | Klesající dolar | BioNTech vakcína | Společnost Pfizer | Pfizer a BioNTech | Bull run | Apollo | Apollo Global Management | Albert Bourla | China Telecom | China Mobile | Letecká doprava | Akcie Qualcomm | Akcie Qualcomm (QCOM) | Qualcomm (QCOM) | QCOM | MRNA | Dnes cena bitcoinu | ARK36 | Jacob Skaaning | ARK36 Jacob Skaaning | Menší digitální měny | Producent ropy | Praktické tipy | PLTR | Proražení | Nio | Investice do vody | GameStop | Výběr akcií | Index DAX 30 | Historie indexu DAX | Opce na DAX | ETF na DAX | CFD na DAX | Futures na DAX | Linde | Siemens | Bayer | BASF | Munich Re | Deutsche Post | Deutsche Boerse | Vonovia | Fresenius SE | Fresenius | Munich | Henkel | Deutche Wohnen | Beiersdorf | Continental | MTU Aero Engines AG | MTU Aero Engines | HeidelbergCement | Covestro | Největší IPO | Vakcinace | Lego | Očkování | LEN | PX Pražské burzy | Peníze navíc | Mutace viru | Voda | Boeing 737 Max | Burzy v USA | Počasí | Růst ceny | Dobrý výsledek | China Unicom | Vakcinační strategie | Výnosy z desetiletých dluhopisů | Vývoj akcie | Vývoj akcie Tesly | Zvýšení ceny | Ceny akcií Tesly | Zvýšení ceny akcií | Zvýšení ceny akcií Tesly | Společnost Tesla | Cestovní kancelář | Firma Boeing | Vývoj ceny zlata v roce 2021 | Tilray | TLRY | Legalizace konopí v USA | Legalizace konopí | Konopí | ACT | Jack Ma | Stop-Loss příkazy | DHL | SPCE | Akcie Gamestop | Streamovací služby | Deliveroo | WallStreetBets | Nárůst ceny | Express | Účinnost vakcíny | J&J | Problémy s likviditou | Retailoví investoři | Akcie společnosti GameStop | Dnešní seance | Legal & General | UNH | Ark Invest | Maersk | ETS | Zajímavé akcie | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Trend ceny | Růstový trend | Konopný průmysl | Společnost Tilray | Akcie Tilray | Kering | KER.FR | KER | Akcie Visa (V) | Rostoucí výnosy | Air | Akcie Boeing | Kryptoměnový obchodník | Fidelity | Akcie růstových firem | Akcie dividendových firem | Vývoj ceny akcií | Vývoj ceny akcií firmy BMW | Vývoj ceny akcií firmy Tesla | Extrémní propad ceny | Vývoj ceny akcií firmy E.ON | Dlouhodobý investor | Investor do akcií | VPN | Aleš Hála | Tilray (TLRY) | Kansas City Southern | KSU | Tencent Music | Monero vs. Bitcoin | Hodnota Monera | Pohyb ceny XMR | Pohyb ceny | Ceny XMR | Monero (XMR) | Dash (DSH) | Tvorba Monera | Jak Monero ochraňuje soukromí | Digital ringing signatures | Vývoj hodnoty | Akcie Boeing (BA) | Vstup Deliveroo na burzu | Advanced Micro Devices | AMD | Advanced Micro Devices (AMD) | Ark Investment | Ark | Cathie Wood | Shooting Star | MindMed | Vakcína na covid | Objednávky | Potenciální výnosy | Prezidentský dekret | Problém s nedostatkem čipů | Verizon | Společnost Verizon | TechCrunch | Engadget | Makers | Ryot | Flurry | HuffPost | BuzzFedd | Tumblr | Yahoo Answers | NBC Universal | Comcast | Mediální divize | Verizon Media | Větší korekce | Cenové úrovně | Silnější support | API | Oslabení | Meme akcie | Fundamentální analýza akcie | Analýza akcie | Fundamentální hodnota | Nadnárodní společnosti | Nejbohatší člověk | Nejbohatší člověk planety | Největší americká banka | BSE Sensex | Plány | Příležitosti | SAIC | Konkurence | Hongguang Mini | Wuling | XPeng | Prodej | Mali | Investování do vody | Globální ETS | FLOWX | Fidelity Water Sustainability | Global Water ETF | CFWAX | Calvert Global Water | First Trust Water ETF | IWC | Expense ratio | Invesco S&P Global Water ETF | Olimex Global Water | Vodní indexy | Invesco Water Resources ETF | Invesco Water Resources | PHO | NASDAQ omex us water | Graf akcie | Denní graf akcie | Tennessee | Oligopol | Michael Burry | CO2 | Pád kryptoměn | Kryptoměny dle tržní kapitalizace | Vývoj ceny akcií Gamestop | Ztráty traderů | Investor Michael Burry | Fire Sales | Životní pojišťovny | Hypoteční bublina | Streamovací společnost | Akcie Moderna | | Cena Virgin Galactic akcie | Cena Virgin Galactic | Virgin Galactic akcie | SAIC Motor | Technologie | Spoluzakladatel Microsoftu | Americký výrobce | Vývoje ceny | Nvidia akcie | Čínský výrobce | Smartphony | Americký trh | COST | KO | FIXED | Roger | Odvětví | Kryptoaktiva | Načasování | Conformis | Ceny termínových kontraktů | Ceny termínových kontraktů na kávu | Boom | Rekord | Moderna akcie | Spikevax | Moderna akcie (MRNA) | Analýza Moderna akcie | Fundamentální analýza Moderna akcie | Účinnost vakcíny Moderna | Bilion | Náhoda | Interpretace | Projekce | Účetní období | Internetové obchody | Důležité zprávy | BioNTech | Cena akcie Pfizer | Akcie Pfizer | Stav trhu s ropou | Palantir akcie | Palantir akcie (PLTR) | Akcie PLTR | Investice do SPAC | Rozbor | Funkční období | Nedostatek čipů | Společnosti | Dna | Lobbing | Lobbing v EU | Google akcie | Google akcie (Alphabet) | Facebook akcie | Cena Facebook akcie | Cena Facebook | Akcie Kering | Kering (KER.FR) | Akcie Kering (KER.FR) | Marika Čupa | Tržní kapitalizace Keringu | Gucci | Saint Laurent | Bottega Veneta | Balenciaga | Hermes International | Moët Hennessy Louis Vuitton | LVMH - Moët Hennessy Louis Vuitton | Swingový obchod | Luxusní značky | Parametry obchodu | Boucheron | Yves Saint Laurent | Kering SA | Ticker KER.FR | Mezinárodní skupina | CEO skupiny | François-Henri Pinault | Bohatí Číňané | Nákupy luxusního zboží | 100 SMA | Evropské luxusní značky | Luxusní segment | Akcie luxusního segmentu | Kupní síla v Číně | Zásahy čínské vlády | Vyšší hodnoty | Etherea | Nio akcie | Akcie Nio (NIO) | Akcie Zoetis | Zoetis | ZTS | Zoetis (ZTS) | Automotive | Škodovka | Fixed.zone | Společnost Fixed.zone | Překonání historického maxima | Exxon Mobil akcie | Pozornost | Cenový cíl | Provozní výnos | Poptávka po čipech | Meta | Metaverse | Společnost Yahoo | GreatFire | FAO Global | Yahoo Mail | AOL.com | Peter Brandt | AMD akcie | Meta (Facebook) | Graf AMD akcie | Technická analýza AMD akcie | Fundamentální analýza AMD akcie | Společnost | SATS DJIA
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | FXstreet | Euro

Předchozí klíčová slova

Xtraderfx
XTX Markets
XTZ
XTZ CFD
XTZ/USD
X.US
XXX Lutz
XYL
Xylem
Xylem (XYL)

Následující klíčová slova

Yahoo Answers
Yahoo Finance
Yahoo Japan
Yahoo Mail
Yale School of Management
Yandex
Yango Group
Yankee dluhopisy
Yard
Yavuz
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Forex brokeři
IronFX
FX Global
BidAskBit
reklama
InstaMarkets
Potvrďte prosím... Zavřít