Sobota 17. duben 2021 08:22
reklama
Dukascopy
reklama
Dukascopy
reklama
Capital.com

Klíčová slova - Tencent

img

Čínské akcie v nesnázích! Zastaví se propad akcie Alibaba?

31.03.2021 Čínské akcie v současné chvíli čelí nemalému tlaku díky exekutivnímu příkazu, který v prosinci podepsal ještě minulý americký prezident Donald Trump. Nový zákon byl přímo namířen proti velkým čínských společnostem, které se mají podřídit americkému auditovému standardu.
C:\fakepath\Cina.jpg

Tencent Music koupí vlastní akcie za jednu miliardu USD

29.03.2021 Čínská internetová společnost Tencent Music Entertainment Group představila zatím svůj největší plán odkupu vlastních akcií. V příštích 12 měsících jich firma hodlá nakoupit za jednu miliardu dolarů (22,1 miliardy Kč), uvedla agentura Reuters. Tencent přichází s plánem krátce poté, co americký burzovní regulátor přijal přísnější opatření pro akcie zahraničních firem obchodované na burzách v USA.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (29.3.2021)

29.03.2021 Konec minulého týden nakonec dopadl velmi pozitivně, když akciové indexy S&P 500 a Dow Jones uzavřely v silném zisku. Německý DAX dokonce uzavřel na nových rekordních maximech. Pozitivní sentiment zatím nedokázaly trhy přenést do nového týdne, kdy trhy korigují. Dolar zůstává silnější a ropa klesá pod 60 dolarů.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 29.3.2021

29.03.2021 V posledních březnovém týdnu lze očekávat určitou rotaci investorů z akcií do dluhopisů. Na konci měsíců a kvartálů se totiž fondy snaží narovnávat na své plánované alokace. Předchozí pokles cen dluhopisů vede k významnému poklesu vah této třídy aktiv v portfoliích velkých institucionálních hráčů. Například cena desetiletých amerických vládních bondů se od začátku roku propadla o zhruba 6,5 %. Aby institucionální hráči toto odchýlení napravili, prodávají akcie a nakupují vládní bondy. Tato dynamika by měla přispět k dočasnému pozastavení růstu dluhopisových výnosů. Zároveň by měla způsobit určité oslabení akciových trhů. Prodeje akcií by se měly pohybovat v řádech stovek miliard dolarů. Samozřejmě nelze předpovídat načasování takových výprodejů, tradičně se jich však značná část odehraje právě v závěrečném týdnu měsíce.
img

Vítězné tažení herního průmyslu: Výnosný byznys, který v pandemii jen kvete

03.03.2021 Herní průmysl v posledních letech představuje odvětví s vysokým růstem a jen za rok 2020 stouply jeho výnosy o 37 %, protože pandemie zvýšila poptávku po hraní jako formě socializace a zábavy. Mnoho tradičních volnočasových aktivit je kvůli COVID-19 omezeno a herní průmysl se tak nejenže výrazně rozrůstá, ale navíc dosahuje i velkých zisků. Tím samozřejmě láká technologické giganty, jako jsou Apple, Google, Amazon či Microsoft. Konkurence tedy nejspíš poroste, ale spolu s ní i celkové globální výnosy odvětví. Analytici hodnotí všech 30 firem v našem koši velice pozitivně.
C:\fakepath\Alibaba.jpg

Zakladatel Alibaby přišel o titul nejbohatšího člověka v Číně

02.03.2021 Zakladatel čínské internetové společnosti Alibaba Jack Ma přišel o titul nejbohatšího člověka v Číně. Podle nového žebříčku nejbohatších lidí Číny, který sestavuje organizace Hurun, mu nyní patří čtvrtá příčka. Na první ho vystřídal Čung Šan-šan, majitel firmy na balenou vodu Nongfu Spring. Jeho majetek činí 550 miliard jüanů (1,9 bilionu Kč), uvedla dnes agentura Reuters.
img

Zajímavé akcie 2021: Přinášíme 19 skvělých tipů pro vaše portfolio!

12.02.2021 Tipů na zajímavé akcie není nikdy dost. Zejména, když se teď mnoho obchodníků zajímá, do kterých akcií v roce 2021 investovat. V následujícím článku vám představíme 19 akcií solidních společností s dobrými vyhlídkami, které mohou z dlouhodobého hlediska přinést dobrou návratnost. Rozhodli jsme se primárně pro stabilní společnosti. Lze u nich předpokládat, že jejich stabilní vývoj bude pokračovat i do budoucna. Náš seznam ovšem obsahuje i několik spekulativních akcií, které jsou více rizikové.
img

Rizikový trojúhelník Tesla-Bitcoin-Ark: Akcionáři jsou v pozoru

10.02.2021 Elon Musk investoval 1,5 miliardy dolarů z prostředků Tesly do bitcoinu, čímž dramaticky zvýšil riziko, které se s touto firmou pojí. Volatilita kryptoměny totiž výrazně zvyšuje očekávanou volatilitu čistých příjmů akcionářů společnosti. Jedním z významných zastánců Tesly je už dlouho také investiční firma Ark Invest. Pozice v akciích Tesly dominují všem jejím fondům. A protože v poslední době zaznamenala značné úspěchy a má bezesporu vliv na ceny biotechnologických akcií, rozhodli jsme se na to, jak souvisejí akcie Tesly s bitcoinem a Ark Investem, podívat blíž. Jejich propojení totiž představuje riziko, s nímž by měli investoři před další korekcí akciového trhu počítat.
img

Čínský Tencent vstupuje do vývojáře her Bohemia Interactive

09.02.2021 Do největšího českého vývojáře her Bohemia Interactive vstoupila jako minoritní akcionář čínská internetová firma Tencent Holding. ČTK to dnes sdělili zástupci české společnosti, cenu transakce ani velikost prodaného podílu nezveřejnili. Bohemia bude i nadále fungovat pod současným vedením manažerského týmu, majoritní podíl zůstává v rukou dosavadních českých majitelů.
C:\fakepath\top-08022021-lv-8.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

08.02.2021 1) Obchodování na asijských akciových trzích skončilo dnes převážně v zelených číslech. Proti proudu šla z hlavních trhů jen burza v Jižní Koreji. Investoři sledovali také akcie firem Alibaba, Tencent a JD.com na pozadí nových antimonopolních postupů mířících na internetové obry, které o víkendu zveřejnily čínské regulační orgány.
C:\fakepath\akcie3.jpg

Akcie konkurenta TikToku při debutu v Hongkongu prudce vzrostly

05.02.2021 Cena akcií technologické společnosti Kuaishou Technology se při svém dnešním debutu na burze v Hongkongu více než zdvojnásobila, tento provozovatel sociální sítě pro krátká videa se tak stal pátou největší firmou na hongkongské burze. Nabídka akcií firmy je zároveň největší v Hongkongu od vstupu asijské divize pivovaru Budweiser v roce 2019, uvedla agentura Reuters.
C:\fakepath\cina2.jpg

Reuters: Čína chce po firmách data o spotřebitelských půjčkách

11.01.2021 Čína tlačí na velké technologické firmy, aby sdílely údaje o spotřebitelských půjčkách, a to se zdůvodněním, že to je prevence proti přílišnému zadlužování a podvodům. S odkazem na zdroje obeznámené se situací o tom dnes informovala agentura Reuters. Podle ní by plán, pokud bude uveden do praxe, znamenal konec dosavadní čínské politiky nevměšování se do tohoto sektoru.
img

21 nejlepších světových akcií pro rok 2021!

08.01.2021 Rok 2021 bude jistě na akciových trzích vzrušující. Rok 2020 přinesl díky COVID-19 nejprve pokles, ale v podzimních měsících došlo k opětovnému silnému nárůstu. Investice do akcií se také minulý rok staly populárnějšími mezi retailovými investory, což má obrovský dopad na akciový trh. Nadstandardně si vedly technologické akcie, které profitovaly z drastických změn v důsledku zavedení karantén po celém světě. Populární akcie, jako je například Tesla si také vedly dobře, ale došlo například k pádu německé Wirecard.
C:\fakepath\top-07042021-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

07.01.2021 1) Obchodování na většině asijských burz skončilo dnes v zelených číslech. Pod nulou uzavřela z hlavních trhů jen burza v Hongkongu. Její pokles způsobil propad akcií čínských telekomunikačních podniků po další změně názoru newyorské burzy stran jejich delistování.
C:\fakepath\Alibaba.jpg

USA zvažují zakázat Američanům investice do Alibaby a Tencentu

07.01.2021 Newyorská akciová burza (NYSE) příští týden přece jen vyřadí z obchodování akcie čínských telekomunikačních společností China Mobile, China Telecom a China Unicom. Oznámila to včera burza. Znovu tak změnila svůj postoj k těmto třem podnikům, které jsou největšími telekomunikačními operátory v Číně, píše agentura Reuters. List The Wall Street Journal (WSJ) na svém webu jako první napsal, že americké úřady zvažují, že Američanům zakážou investovat také do akcií čínských technologických firem Alibaba a Tencent.
C:\fakepath\Cina-USA.jpg

Burza v New Yorku akcie čínských telekomů překvapivě nevyřadí

05.01.2021 Akciová burza v New Yorku (NYSE) překvapivě odstoupila od rozhodnutí vyřadit z obchodování akcie tří čínských telekomunikačních firem, situaci chce ještě podrobněji posoudit s regulátory a dalšími úřady. Záměr vyřadit akcie společností China Mobile, China Telecom a China Unicom přitom burza oznámila teprve minulý týden, v poslední den loňského roku. Své rozhodnutí tehdy zdůvodnila nařízením prezidenta Donalda Trumpa.
C:\fakepath\ekonomika-01012021.jpg

Uplynulé desetiletí v ekonomice: krize, rozmach Číny, alternativy

01.01.2021 Turbulentní rok 2020 je již minulostí a společně s ním skončilo také další desetiletí, ve kterém jsme byli svědky mnoha důležitých událostí. V dnešním článku se proto ohlédneme za poslední dekádou. Přinášíme výběr pěti nejdůležitějších událostí a trendů ve světové ekonomice v uplynulém desetiletí.
C:\fakepath\eurusd-15122020-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 15.12.2020

15.12.2020 Americké akcie včera převážně rostly. Pomáhalo jim spuštění očkování proti covidu-19 ve Spojených státech a oznámení o koupi firmy Alexion Pharmaceuticals. Indexy Dow Jones a S&P 500 však své zisky neudržely a nakonec oslabily. Dow Jones se během dne dostal až na nový rekord, nakonec však kvůli akciím Walt Disney klesl.
img

Akcie čínských technologických gigantů padají. Přichází regulace monopolů

13.11.2020 Vlády si čím dál více uvědomují, jak velkou hrozbou jsou velké technologické monopoly pro menší konkurenci, ekonomický růst i samotné státy. Informační věk přinesl firmám nástroje na potlačení konkurence a uzamčení dodavatelů i zákazníků ve vysoce výdělečném ekosystému, kde rostou výdělky přímo explozivně. Ale po ostrém zásahu Číny proti počáteční veřejné nabídce Ant Group kvůli nedostatečnému regulačnímu rámci a s nově navrhovanými předpisy, které zakazují exkluzivitu velkých čínských technologických firem, se možná budoucnost technologických gigantů změní.
img

Nezaměstnanost v USA nečekaně klesla na 6,9 %. Fed ponechal úrokové sazby i program nákupu dluhopisů beze změn

06.11.2020 Z pondělních zveřejněních údajů společnosti Caixin a Markit vyplynulo, že aktivita v čínském průmyslu v říjnu zaznamenala nejrychlejší tempo růstu za téměř deset let. Index nákupních manažerů PMI se vyhoupl ze zářijových 53 bodů na 53,6 bodů. Analytici naopak očekávali, že hodnota indexu zůstane beze změny.
img

Fidelity International mění název fondu, zaměřuje se na budoucnost konektivity

03.11.2020 Fidelity International přejmenovává svůj fond Fidelity – Global Communication Fund na Future Connectivity Fund. Nový název lépe odráží větší zaměření fondu na konektivitu a její budoucnost, tedy na trend, který mění způsob života i práce.
img

Nejrychlejší růst HDP od roku 1947. USA zaznamenalo za třetí kvartál skok o 33,1 %

30.10.2020 Světová obchodní organizace v pondělí rozhodla, že Evropská unie může uvalit cla na dovoz zboží ze Spojených států ve výši čtyř miliard dolarů ročně kvůli subvencím americké vlády, které poskytovala americkému výrobci letadel Boeing. Analytici však neočekávají, že Evropská unie zavede cla dříve, než bude znám nový americký prezident. Americký delegát vyzval Evropskou unii, aby cla nezaváděla, jelikož Washington již upustil od nelegálních subvencí a dále pohrozil, že v případě zavedení budou Spojené státy reagovat protiopatřeními.
C:\fakepath\m-20102020-lv.gif

Nejbohatším Číňanem zůstává zakladatel Alibaby Jack Ma

20.10.2020 Nejbohatším Číňanem zůstává zakladatel internetové společnosti Alibaba Jack Ma. Za rok zvýšil hodnotu svého majetku o 45 procent na 58,8 miliardy USD (1,36 bilionu Kč), ukázal žebříček, který dnes zveřejnila výzkumná organizace Hurun. Počet miliardářů se přitom v Číně navzdory pandemii zvyšuje rekordním tempem, k čemuž přispívá zejména růst cen akcií a vstup dalších firem na akciové trhy.
img

NIO akcie raketově stoupají při upgradu JP Morgan

16.10.2020 Akcie čínského výrobce elektrických vozidel NIO byly velmi žádané poté, co analytik společnosti JP Morgan upgradoval akcie. Akcie se okamžitě zvýšily kolem 15% na směnku v tom, co je nyní považováno za velmi horký sektor.
C:\fakepath\Cina-USA.jpg

WSJ: Čína chystá černou listinu technologických firem z USA

22.09.2020 Čína urychleně dokončuje černou listinu amerických technologických společností. Informoval o tom včera s odvoláním na obeznámené zdroje list The Wall Street Journal. Na seznamu se patrně objeví konkurent čínské společnosti Huawei, americký podnik Cisco Systems. Peking nicméně podle WSJ se sankcemi otálí, část čelných představitelů Číny chce o černé listině rozhodnout až po listopadových prezidentských volbách ve Spojených státech. Společnost Cisco věc nekomentovala.
C:\fakepath\usa4.jpg

WeChat zatím z obchodů s aplikacemi v USA nezmizí, rozhodl soudce

21.09.2020 Čínská aplikace WeChat zatím z obchodů s aplikacemi firem Apple a Google ve Spojených státech nezmizí. Americká soudkyně Laurel Beelerová totiž vydala předběžné opatření, kterým zatím zablokovala platnost nařízení ministerstva obchodu, podle něhož měla být aplikace firmy Tencent Holding v neděli odstraněna z obchodů. Reagovala tak na žalobu uživatelů, napsala agentura Reuters.
C:\fakepath\Cina-USA.jpg

Čína hrozí odvetou za postoj Washingtonu k TikToku a WeChat

20.09.2020 Čína hrozí odvetou za rozhodnutí administrativy amerického prezidenta Donalda Trumpa začít ve Spojených státech blokovat čínské aplikace TikTok a WeChat. Čínské ministerstvo obchodu vyjádřilo svůj "rezolutní odpor" a samotný TikTok podle agentury Bloomberg požádal americký soud, aby rozhodnutí Trumpovy vlády zneplatnil.
C:\fakepath\trump-18092020-lv.gif

Trump v USA zablokuje TikTok a WeChat

18.09.2020 Administrativa prezidenta Donalda Trumpa od neděle ve Spojených státech zablokuje možnost stahovat aplikace TikTok a WeChat, které jsou v čínském vlastnictví. Oznámilo to dnes americké ministerstvo obchodu. V případě WeChatu bude od neděle výrazně omezeno i fungování aplikace, současní uživatelé TikToku by ale zatím neměli pocítit žádné výraznější změny. Trump své současné tažení proti čínským aplikacím zdůvodňuje obavami o národní bezpečnost.
img

Akcie NIO – Nový leader elektromobility?

17.09.2020 Akcie NIO působivě posiluje. Chvíli to vypadalo, že čínský výrobce elektromobilů zbankrotuje, ale společnost následně povstala z popela jako fénix. Stále více společností se aktivně soustředí na výrobu elektromobilů. Tesla je stále favoritem na trhu, ale protože cena jejích akcií během velmi krátké doby extrémně posílila, investoři hledají levnější alternativy. Je NIO novým vyzyvatelem Tesly o prvenství na trhu s elektromobily?
C:\fakepath\Cina-USA.jpg

Investice mezi USA a Čínou klesly v pololetí nejníže za devět let

17.09.2020 Tok investic mezi Spojenými státy a Čínou v první polovině letošního roku klesl nejníže za devět let. Mohlo za to vzájemné napětí, které by mohlo způsobit, že více čínských firem se ocitne pod tlakem, aby se zbavilo svých amerických operací. Podíl na poklesu měla i koronavirová pandemie. Celkové investice, tedy jak přímé investice společností, tak peníze od firem rizikového kapitálu, mezi oběma zeměmi činily za leden až červen 10,9 miliardy USD, což bylo o 16,2 procenta méně než ve stejném období loni. Vyplývá to ze zprávy výzkumné společnosti Rhodium.
C:\fakepath\Singapur.jpeg

Velké čínské technologické firmy posilují přítomnost v Singapuru

16.09.2020 Některé velké čínské technologické společnosti kvůli napětí mezi Spojenými státy a Čínou rozšiřují své aktivity v Singapuru. Týká se to například internetového obchodu Alibaba i dalšího internetového giganta Tencent. Společnost Byte Dance, která vlastní platformu TikTok, tam investuje miliardy dolarů, píše server BBC. Singapur se považuje za neutrální území a má dobré vztahy jak se Spojenými státy, tak s Čínou. Vztahy těchto velmocí se zhoršují, poslední dobou to pociťují hlavně technologické firmy.
img

TikTok podal žalobu na Trumpa a ministerstvo obchodu USA

25.08.2020 Čínský provozovatel aplikace pro sdílení videa TikTok dnes podal žalobu na amerického prezidenta Donalda Trumpa, americké ministerstvo obchodu a šéfa resortu Wilbura Rosse. Avizoval to již dříve ByteDance, mateřská společnost aplikace, a krok na základě soudních dokumentů nyní potvrdila agentura Reuters. Čínské společnosti vadí kroky Trumpovy administrativy proti jejímu provozu ve Spojených státech.
img

Počátek velké bitvy: Společnost Epic Games vstoupila do ringu s Googlem a Applem

19.08.2020 Apple a Google se ocitly v situaci, z níž se může vyklubat katastrofa. Herní vývojářská firma Epic Games, která stojí za hitem Fortnite, tyto dvě společnosti žaluje, že zneužily svého duopolu v oblasti distribuce aplikací a vzaly si 30% podíl z výnosů. Vývojáři přitom neměli jinou možnost, než jim ho ponechat. Na podporu Epic Games už veřejně vystoupily další firmy, jako např. Match Group (vývojář aplikace Tinder) a Spotify. Epic Games rozpoutaly na sociálních sítích inteligentní kampaň, jejímž cílem je společná ofenziva spotřebitelů a vývojářů proti Applu a Googlu. Ta se může výrazně podepsat na tržní hodnotě Applu, která do značné míry závisí na jeho budoucí profitabilitě v segmentu Služeb.
img

Ranní nadhoz - Očekávaný růst průmyslové výroby v eurozóně

12.08.2020 Z Německa včera přišly další dobré zprávy, když tamní ZEW index očekávání namísto předpokládaného mírného poklesu poskočil vzhůru. Po červencových 59,3 bodech jsme se tak dočkali hodnoty 71,5, což je nejlepší skóre od roku 2004. Mezi německými investory tak evidentně zavládlo přesvědčení, že jejich zemi na půlročním horizontu čeká razantní ekonomické zotavení. Opačný průběh pak mělo zveřejnění druhé složky ZEW indexu, tedy hodnocení aktuální situace. Zde se namísto zlepšení dostavil další propad a index tak zůstává na bídných -81,3, tedy poblíž historického minima.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 10.8.2020

10.08.2020 Spojené státy uvalily sankce na vybrané osoby v souvislosti s děním na Hong Kongu. Tento krok přidává olej do ohně v již tak napjatých čínsko-amerických vztazích. Kromě toho Trumpova administrativa zakázala americkým firmám spolupracovat se společnostmi WeChat a TikTok. Za WeChat stojí Tencent, což spustilo pokles cen akcií této technologické firmy. V následujících dnech budeme svědky dalšího vývoje vztahů mezi dvěma globálními velmocemi. Lze očekávat, že Donald Trump před volbami zaujme tvrdší postoj vůči Číně.
C:\fakepath\trader.jpg

Americké akcie uzavřely smíšeně, technologické firmy oslabovaly

07.08.2020 Americké akcie uzavřely dnešní obchodování smíšeně, index Nasdaq Composite oslabil. Růst zaměstnanosti ve Spojených státech v červenci prudce zpomalil ve srovnání s červnem. Indexy Dow Jones a S&P 500 smazaly ztráty ke konci obchodování a mírně posílily poté, co ministr financí Steven Mnuchin uvedl, že prezidentovi Donaldu Trumpovi doporučí, aby neshodu Kongresu a Bílého domu ohledně ekonomického stimulu vyřešil prostřednictvím exekutivního příkazu.
C:\fakepath\FX3.jpeg

Forex: Dolar posiluje. Míra nezaměstnanosti v USA klesla na 10,2 procenta

07.08.2020 Dolar dnes posiluje. Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech v červenci klesla na 10,2 procenta z 11,1 procenta v předchozím měsíci. Americký prezident Donald Trump vydal příkaz, kterým Američanům zakázal blíže nespecifikované obchodní transakce s čínskými společnostmi, které vlastní platformy TikTok a WeChat.
img

Pochybnosti o dohodě na americkém balíčku srážejí Wall Street

07.08.2020 Na evropské akciové burzy se odpoledne pozvolna vrací optimismus, akcie na Wall Street ale v dopoledním newyorském obchodování klesají. Stále více se hovoří o tom, že američtí zákonodárci se nezvládnou dohodnout na novém podpůrném balíku pro domácí ekonomiku. Kromě toho narůstá napětí mezi Spojenými státy a Čínou. Dolar si spravuje chuť po vleklém poklesu a k euru odpoledne přidával skoro 1 %. Po šesti růstových dnech se dolů vydává i zlato, které se na zhruba 2032 USD za unci vzdaluje historickým maximům.
img

Trump zakázal obchody s vlastníky TikToku a WeChatu

07.08.2020  Americký prezident Donald Trump vydal exekutivní příkaz, kterým Američanům zakázal blíže nespecifikované obchodní transakce s čínskými společnostmi, které vlastní platformy TikTok a WeChat. Trumpovo nařízení začne platit za 45 dnů, napsala agentura Reuters.
img

Ranní komentář: Trump pokračuje v tažení proti Číně, americké akcie korigují včerejší zisky

07.08.2020 Akciové indexy za sebou mají v USA další růstovou seanci, když znovu dokázaly navyšovat své pozice. Index S&P 500 tak přidal 0.64 %, zatímco Nasdaq rostl o 1 %. Dnes ráno se však situace na trzích mění a futures na indexy v Evropě i v USA signalizují korekci. Tu má na svědomí americký prezident Trump a jeho nařízení, které zakazuje rezidentům USA dělat jakékoliv podnikatelské aktivity s čínskými aplikacemi TikTok a WeChat, nebo se společnostmi, které tyti aplikace vlastní (ByteDance a Tencent).
C:\fakepath\Cina-USA2.jpg

Americká vláda stupňuje tažení proti čínským internetovým firmám

06.08.2020 Americká vláda zintenzivňuje tažení proti čínským společnostem v americkém digitálním prostoru. Ministr zahraničí Mike Pompeo představil body projektu s názvem Čistá síť, který má zabránit čínským internetovým aplikacím a telekomunikačním firmám v přístupu k citlivým údajům amerických občanů i podniků, informuje dnes agentura Reuters. Pompeovo oznámení přichází nedlouho poté, co americký prezident Donald Trump pohrozil zákazem platformy TikTok, kterou provozuje čínská společnost ByteDance.
img

Analytici Fidelity International vidí příležitosti v trendu konektivity

06.08.2020 Aktivita jak spotřebitelů, tak firem, se přesouvá z offline prostředí do online a z online do mobilní sféry. Je to dlouhodobý směr, který přináší inovace, ale i mění mnoho odvětví. Fond společnosti Fidelity International FF - Global Communications Fund z tohoto trendu těží. Do hloubky rozumí technologiím v pozadí těchto změn i novým obchodním modelům a má opravdu globální perspektivu.
img

Nejlepší čínské akcie a ETF v roce 2020

05.08.2020 Při slovním spojení „investování v Číně“ stále mnoho investorů cítí mrazení v zádech. Obrovská země s obrovskou ekonomikou, která navzdory částečnému otevření ekonomiky svobodnému trhu, je stále matoucí, netransparentní a především kontrolovaná. Čínské firmy přitom nabízejí velmi zajímavé možnosti k investování.
img

Největší firmou světa je ropná společnost Saudi Aramco

30.07.2020 Největší firmou světa se letos poprvé stala ropná společnost Saudi Aramco. Ta teprve loni vstoupila na burzu a v každoročním žebříčku je nováčkem. Její tržní kapitalizace ke konci června dosahovala 1741 miliard USD (38,9 bilionu Kč). Na druhém místě je Apple a na třetím Microsoft, který byl největší firmou loni. Vyplývá to z žebříčku PwC Global Top 100, který zveřejnila poradenská společnost PwC.
img

Sony investuje 250 milionů USD do vývojáře her Epic Games

10.07.2020 Japonská společnost Sony Corp. investuje 250 milionů USD (šest miliard Kč) do americké Epic Games Inc., vývojáře hry Fortnite. Sony také získá v Epic Game menšinový podíl 1,4 procenta, uvedla agentury Kjódó.
img

Nejlepší akcie herních vývojářů roku 2020

02.07.2020 Herní průmysl je každým rokem stále důležitější. Počet aktivních uživatelů digitálních her roste raketovým tempem. Dnes prakticky není možné představit si naši společnost bez digitálních her. Mezi mladšími generacemi se jedná o stále populárnější aktivitu. Od příchodu internetu se hry nesmírně rozrostly, protože hráči mohou hrát společně z pohodlí svého domova.
img

Bohemia Interactive popřela informace, že do ní vstoupil Tencent

03.06.2020 Česká společnost vyvíjející počítačové hry Bohemia Interactive popřela informace médií, že do ní majetkově vstoupila čínská internetová firma Tencent. Firmy spolu dřív jednaly a v budoucnu mohou spolupracovat. Společnost Bohemia Interactive to dnes oznámila ČTK. Specializovaný server The Information v úterý napsal, že Tencent koupil v Bohemia Interactive podíl mezi 70 a 80 procenty za zhruba 260 milionů dolarů (6,2 miliardy Kč).
img

Je vaše portfolio připravené na online budoucnost?

07.05.2020 COVID-19 podpoří online ekonomiku a urychlí digitalizaci, čímž dále posílí trend posledních více než desítky let. Podle našeho názoru by měli investoři tohoto trendu využít, a tak v této aktuální zprávě z akciových trhů přinášíme obsáhlý seznam firem, kterým tento trend prospívá a kde se mohou inspirovat. Seznam je řazen podle jednotlivých kategorií, aby bylo pro investora jednodušší vybrat si právě ty oblasti digitalizace, o které má zájem.
img

Krize rozhýbala největší spolupráci soukromého a veřejného sektoru od druhé světové války

23.04.2020 S tím, jak se vlády snaží podporovat ekonomiku v době omezeného pohybu osob, přesměrovávají společnosti svou výrobu tak, aby pomáhaly s bojem proti koronaviru. Soukromý sektor se tak mění způsobem, jaký jsme od druhé světové války neviděli. To by mohlo mít pro investory trvalé důsledky.
img

Nejlepší technologické akcie roku 2020

01.04.2020 Investice do technologických akcií byly po celá desetiletí fascinující a mnoho z těchto společností stálo v tomto tisíciletí opakovaně na stupních vítězů. Společnosti zabývající se technologiemi nejen změnily naše každodenní životy, ale také přinášely skvělé výnosy na akciovém trhu.
img

Nejlepší čínské akcie a ETF v roce 2020

14.03.2020 Při slovním spojení „investování v Číně“ stále mnoho investorů cítí mrazení v zádech. Obrovská země s obrovskou ekonomikou, která navzdory částečnému otevření ekonomiky svobodnému trhu, je stále matoucí, netransparentní a především kontrolovaná.
img

Nejlepší čínské akcie v roce 2019

22.02.2019 V tomto článku s vámi chceme probrat 6 zajímavých čínských akcií s vysokými vyhlídkami. Při slovním spojení „investování v Číně“ stále mnoho investorů cítí mrazení v zádech. Obrovská země s obrovskou ekonomikou, která, navzdory částečnému otevření ekonomiky svobodného trhu, je stále matoucí, netransparentní a především kontrolovaná. Investování do čínských akcií tudíž mnoho lidí vnímá jako riziko, protože se zdá, že prakticky nelze posoudit příležitosti a rizika. Je to pravda?
img

Turecká krize, emerging markets a pokračující earnigns

17.08.2018 Zahájení obchodování v pondělí se neslo ve znamení obav z turecké liry. Přestože má Turecko vliv především na emerging markets, obavy byly cítit i za oceánem v USA.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Money management | Bitcoin | Fundamentální analýza | Řecko | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Inflace | EUR/USD | USD/JPY | AUD/USD | Nasdaq | Dow Jones | EUR/JPY | USA | Nezaměstnanost | Británie | OPEC | Koruna | Evropská unie | HDP | Obchodní deník | Dluhová krize | Kanada | Německo | Francie | Česká měna | Turecko | Španělsko | Apple | Evropské akcie | Kypr | Analytik | New York | Ceny ropy | Ropa Brent | Ropa WTI | Česká koruna | Americké akcie | ETF | Investiční fondy | Dluhopisový trh | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Průmyslová výroba | Ekonomové | Akciové trhy | Zahraniční obchod | Maloobchodní tržby | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Akciová burza | Míra nezaměstnanosti | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | AMEX | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Transakce | Bank of England | Benchmark | Bloomberg | Blue chip | Bod | Breakout | Burza | Burza cenných papírů | CEO | CFD | Cap | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | DAX | Devalvace | Distribuce | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | ECB | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Euro | Eurozóna | FOMC | Fed | Large Cap | Futures | Fúze | Gap | Grafy | High | IPO | ISIN | Index spotřebitelských cen | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční horizont | Investor | Investování | Komodity | Korekce | Koš | Kurz | Kurzy měn | Low | MMF | MT4 | Margin | Margin call | Marže | MetaTrader | Měna | Měny | Fluktuace | NYSE | Nabídka | Stavební povolení | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Obchodní bilance | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Opce | P/E | Peněžní zásoba | Platforma | Poplatek | Portfolio | Pozice | Prodeje existujících domů | Průmyslové objednávky | Příkaz | RSI | Rally | Ratingová agentura | Resistence | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | S&P 500 | SEC (Securities and Exchange Commission) | Sentiment | Short | Splatnost | Spot | Spread | Standard & Poor's 500 | Support | Swap | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | VIX | VaR | Volatilita | Výkonnost | Performance | Výnos | WTO | Wall Street | Warren Buffett | ZEW index | Bondy | Zisk na akcii | Zlato | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Analytici | Obchodní platforma | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | Dluhopisy | JPY | CHF | CAD | AUD | GBP | Obchodování | JPMorgan | Bank of China | EMU | Goldman Sachs | Regulátor | Evropa | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena ropy | Hospodářský růst | Investiční příležitosti | FTSE | Patria | Americký prezident | Saxo Bank | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | Čínské akcie | Investoři | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Program nákupů dluhopisů | EU | Market Watch | Vývoj ceny | Aukce | Zasedání ECB | Ekonom | Cenový graf | Byznys | Business | Pravděpodobnost | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Zisk | Berkshire Hathaway | Komise pro cenné papíry a burzy | Sázka | Zkušenosti | Optimismus | Výsledky | Index nákupních manažerů | Bohatství | Euronext | Oanda | Gold | Obchodovat | MT5 | Ondřej Hartman | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Investiční banka | Světová obchodní organizace | Aktuální kurzy | Regulace | Portfolio manažer | Obchodní transakce | Financování | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Nasdaq Composite | USDX | Index cen | Eurostat | Obchodní seance | Makrodata | Portugalsko | Facebook | LYNX | Australská centrální banka | Donald Trump | Burzy | Rozvíjející se trhy | Žlutý kov | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | ADP report | Financial Times | Ceny akcií | Obchodní účet | Vzdělávání | Praxe | Centrální bankéři | Raiffeisenbank | Aktivum | EPS | Index | Odpor | Podpora | Volatilní | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie dnes | Akcie Gazprom | Akcie IBM | Akcie Microsoft | Akcie Netflix | Akciové burzy | Aktuální kurzy měn | Analýzy | Banka | Běžný účet | Brent | Cena | Cena akcií | Cena ropy dnes | Cena stříbra | Ceny zlata | Čínská ekonomika | CISCO | Cyrrus | CZK | Čínská banka | Devalvace měny | Do čeho investovat | Dolar | Ekonomický růst | Eura | Exchange | Finanční služby | Fiskální rok | Fondy | FXstreet.cz | Graf | Guvernér ČNB | Hang Seng | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Hodnota akcií | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Internetové obchodování | Investice do akcií | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční portfolio | Investing | Investování do akcií | Investovat do zlata | Irsko | ISM | Jak investovat | Jak investovat do akcií | Jak investovat do zlata | EBay | Jiří Rusnok | JP Morgan | Kam investovat | Komodita | Kurz amerického dolaru | Kurz bitcoinu | Kurz EUR | Kurzy | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Market | Markets | MetaTrader 5 | Nákup akcií | Největší ekonomika světa | Nemovitosti | NewYorská burza | Obchodní platformy | Odkup akcií | Oslabování koruny | Patria.cz | PayPal | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Reuters | Ropy | Růst HDP | Řízení rizika | Signály | Société Générale | Státní rozpočet | Shares | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Světové události | Trh | Tržní hodnota | Tržní hodnota akcie | Twitter | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Výprodej | Vývoj ceny zlata | Webinář | Webináře | WTI | Zemní plyn | Zkušenost | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zprávy online | Zisky | CNBC | ZEW | ING | Buffett | Komise pro cenné papíry | Buy | Čistý dluh | EBITDA | Elon Musk | Ex-dividend | Indie | Jeff Bezos | Měď | Obchodní den | Redukce | ROCE | ROE | Využití kapacit | Itálie | Spojené státy | WSJ | Směrodatná odchylka | Tržby | Zaměstnanost | Bohatý | Investiční téma | Commission | Komise | Volby | Know-how | Vzdělání | Poradenská společnost | Burze | Dividendové akcie | Investment | Traders | Aramco | Rhodium | Markit | Dow Jonesův index | DPA | Intesa Sanpaolo | The New York Times | Campbell Soup | Microsoft | MSCI | Oxford Economics | ABN Amro | Caterpillar | Baker Hughes | Investing.com | NATO | PwC | Barrick Gold | BBC | Agentura DPA | Thomson Reuters | Short squeeze | HUF/EUR | Kurz EUR/USD | Dnešní fundamenty | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Čínská centrální banka | Úspěch | Podnikatel | Pokles cen akcií | Růst cen akcií | Podnikání | BMW | Automobilový průmysl | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Renminbi | Energie | Earnings | KBC | Příprava | Přehled | Agentura Reuters | Ekonomická aktivita | City | Fidelity International | US akcie | Investiční firma | Forbes | Americké firmy | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Aktuální vývoj | Standard & Poor's | Economic | Širší index S&P 500 | JPMorgan Chase | Program nákupu dluhopisů | Americký akciový index | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Vládní dluhopisy | Hlavní indexy | Index technologického trhu Nasdaq | Růst akcií | Americké burzy | Walmart | Alibaba | Dnešní obchodování | Dnes na trzích | Propad | Kryptoměny | Ropná společnost | TradingView | Citi | S&P | Agentura S&P | Guvernér | Německý DAX | Ztráty | Euro vůči americkému dolaru | Zvýšení úrokových sazeb | Akcie na Wall Street | Finanční injekce | Ekonomická data | Evropský trh | Tempo růstu | Prodej aut | Akcionáři | Zajištění | Baidu | Litecoin | Ethereum | Tesla | Dluhové krize | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Zahraniční firmy | Kapitalizace | Výhled | NYSE Euronext | Bankéři | Poplatky | Nakupovat akcie | Americké akciové trhy | Propad akcií | Exxon | Chevron | Konsensus | Dobré výsledky | Úspěšné obchodování | Predikce | Ministr obchodu | Graf ropy | Krize | Investiční rozhodnutí | Velké zisky | Investovat do akcií | Výnosy | Americká vláda | Očekávání analytiků | Softbank | Institucionální investoři | Příjmy | Čistý příjem | Kapitálové strategie | cTrader | Alphabet | Měny&Sazby | ČTK | Monopoly | Internetové firmy | Zvýšení volatility | Investice v Číně | Belgie | Zasedání americké centrální banky | Tisková konference ECB | Odhad HDP | Očekávání | Ekonomická nálada | Index ekonomické nálady | Ekonomická nálada v eurozóně | ex | Akcie firem | Purple Trading | Makléřské firmy | Ruské akcie | Ranní nadhoz | Vstup na burzu | Alokace aktiv | BBVA | ING Groep NV | Cena palladia | Breakout Trader | Obchodování ETF | Coinbase | Akcie Tesly | Spekulativní investice | Palladium | Podnikové dluhopisy | Coinmarketcap | LYNX Trading | Investice do bitcoinu | NEST | Estee Lauder | Lightspeed | Jak fungují akcie | Drobní investoři | Portfolio manažeři | Airbnb | Saxo | Obchodní války | FinTech | LYNX webinář | Investování do ETF | Očekávání investorů | Hodnota majetku | Bitcoiny | Obchodní válka | Podniky | Graf vývoje | Technologické akcie | Akcie Facebooku | FAANG | Amazon (AMZN) | Apple (AAPL) | Tok investic | Akcie Applu | Akcie společnosti | Objem obchodování | CSI 300 | Turecké liry | Turecká krize | Pokles ceny | Graf indexu | RDSA | Royal Dutch Shell | HKD | Dluhopisové výnosy | Trh s ropou | Trh s kryptoměnami | Výprodej akcií | Růst zisků | Prezident Trump | Evropská komise | Steven Mnuchin | Americké podniky | Index spotřebitelské důvěry | Fondy ETF | Hodnota indexu | Refinitiv | Odhady analytiků | Čínské firmy | Společnost Apple | Majetek | The Wall Street Journal | Obchodovat s akciemi | Velké riziko | Super obchod | Ceny zemního plynu | Palladiové akcie | Nejvýznamnější burza | Martin Sklenář | Rekordní růst | Evropské akciové burzy | Konopné akcie | Investice do marihuany | Zájem investorů | Akcie herních vývojářů | IPO Airbnb | IPO Instacart | Kvartální výsledky | Statistický úřad | Beyond Meat | Graf indexu S&P 500 | Zpětný odkup akcií | Primární veřejná nabídka | Zahraniční investoři | CNY | Infineon | Infineon Technologies | Akcie firmy | Pokles kurzu | Tencent Holdings | Sharpe ratio | The Telegraph | NVDA | Nabídka akcií | iFX | Americké společnosti | Čínský trh | Volný čas | Obchodní nápady | Akcie a ETF | Biotechnologické akcie | Gazprom | Defenzivní akcie | Kurz kryptoměny | PwC Global Top 100 | Pokles cen | Americké futures | Globální akciové indexy | Výkonný ředitel | Ministerstvo obchodu | Čínské ministerstvo obchodu | Situace na trzích | Tomáš Pfeiler | Nové akcie | Cla na čínské zboží | AMZN | WeWork | Akcie podniku | Thyssenkrupp | Kapitálové výdaje | Shrnutí obchodování | Prosus | Saudi Aramco | Kjódó | Majitel firmy | Denní graf | Vlastní akcie | UCITS | Obchodní praktiky | Finanční údaje | Softwarová firma | Obchodování jedním kliknutím | iShares | ESG | GOOGL | Ceny palladia | Akcie Skyworks Solutions | Internet of Things | Investujte do akcií | Akcie roku | Jak se stát lepším investorem | Očekávaný růst | Bilance zahraničního obchodu | Cena akcie | Očekávané Earnings | Největší ekonomika | Druhá největší ekonomika světa | Druhá největší ekonomika | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Banka Goldman Sachs | Hospodářské krize | Alipay | Ant Financial | Hurun | ByteDance | TikTok | Huawei | Digitalizace | Automobilky | Čistý zisk | Obchodní model | Rozpočet | Hazard | Deficit | Prezident Donald Trump | Peter Garnry | Německá vláda | Americký ministr obchodu | ČNB Jiří Rusnok | Obrovské množství peněz | Výkon amerického dolaru | Objem | Klíčová rizika | Čínské podniky | Bílý dům | MSFT | Obchod | Trh práce | Standardní odchylka | Vyšší volatilita | UCITS ETF | Alibaba Group | Akcie Alibaby | Růst průmyslové výroby | List The Wall Street Journal | Vyšší riziko | Cisco Systems | Firma | Technologický index Nasdaq Composite | Technologický index Nasdaq | Technologický index | PLN/EUR | Maloobchodní prodeje | Technické analýzy | PEGI | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | Výrobce léků | Souhrn finančních trhů | Čínská firma | Růst cen | Borsa Italiana | Server BBC | CBI | Studie | 4G | Server CNBC | Vysoké riziko | Bilance | Index DOW | Aktuální hodnoty měny | Co bude | Dnešní makroekonomické ukazatele | GM | Čínský prezident | IPO Alibaba | Dnešní růst | Čínská armáda | Si Ťin-pching | Vyšetřování | Amazon | Nízké úrokové sazby | Nadhodnocení | Úrok | Tiffany | LVMH | Miliardy | All Time High | Vyhlídky | Američtí zákonodárci | Hong Kong | Administrativa prezidenta Donalda Trumpa | Administrativa prezidenta | Walt Disney | 5G | Naše ekonomika | Vládní bondy | Financovat | Předpovědi | Technologický sektor | E-shopy | Wilbur Ross | Napětí mezi USA a Čínou | Průmysl | ADP | Eva Miklášová | HUF | PLN | Na burze | Tržní kapitalizace firmy | Impuls | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Průmyslová výroba v Německu | Standard Oil | Hospodářský výsledek | Rostoucí náklady | SoftBank Group | Industrial and Commercial Bank of China | ICBC | Visa | General Motors | Enel | Výrazný pokles | Čínské zboží | Důsledky krize | Velikost pozice | Řídit riziko | Další rozvoj | Rozvoj | Německá obchodní bilance | Stavebnictví | Celebrity | Sociální sítě | Problémy | Pojišťovny | Total | Americké ministerstvo práce | Prodeje akcií | Prognózy | Nejistoty | Ranní komentář | Cena za akcii | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Protekcionismus | Soukromý sektor | Pokračující protekcionismus | GBP/EUR | Plyn | Nálada | Prohlášení | Čínské vlády | Internetový gigant | United Technologies | Huawei Technologies | Airbus | Zahájení obchodování | NN Group | Míra | RWE | Vivendi | Ohlédnutí | Měnové politiky | Investujte | Americké centrální banky | Trumpova administrativa | Evoluce | AXA | Regulátoři | Fed index | FedEx | FDX | Akcie v roce 2019 | AAPL | FB | Snap Inc | Roku Inc | Disney | Americké vlády | Nike | Pojistka proti inflaci | Dot-com | Uber | Ztráta | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | Roční růst | Miliardy korun | Kraft Heinz | Demokratické strany | Zahraniční akvizice | Peking | Wirecard | Singapur | Obchodní podmínky | Ziskovost | Stabilní společnosti | Akcie výrobce elektrických aut | MSCI AC World | Dlouhodobí investoři | Objem objednávek | Prodej automobilů | Exact Sciences | Návratnost | Netflix | Inovace | Výrobce elektrických aut | Washington | Daimler | Ministr zahraničí | Sodexo | Přebytek bilance zahraničního obchodu | RBA | Hodnota společnosti | Budoucnost | Ifo | Zemědělství | ASML | ASML Holding NV | Poradenství | FTSE Russell | Nový rekord | Ministerstvo práce | Wall Street Journal (WSJ) | Ministr financí Steven Mnuchin | Iniciativa | Podnik | Bloky | Analytička | Ukazatele | Přebytek bilance | Šéf Bílého domu | SAP | Technologická společnost | Kryptoměny bitcoin | Valuace akcií | Dobré zprávy | Americké ministerstvo | Hospodářský růst v Číně | Americké ministerstvo obchodu | Spotřebitel | Velké firmy | Alibaba Group Holding | HPQ | Hewlett Packard Enterprise | Hewlett Packard | Krach | Komunikace | Astrazeneca | Trump | Čínské indexy | Belt and Road | Prezident | Koronavirus | Paypal Holdings | Google | WhatsApp | Instagram | Trhy | Čínské úřady | Šíření nového koronaviru | Ministr obchodu Wilbur Ross | Akcie roku 2020 | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | American Express | Impérium | Asijské indexy | Makrodata USA | Pokles | Situace | Ředitel investic | Americký kongres | Provozní zisk | Finanční ředitel | Vít Hradil | Pandemie koronaviru | Pandemie | Burza v Hongkongu | Starbucks | Boeing | Raiffeisenbank a.s. | Tomáš Nidetzký | ČNB Tomáš Nidetzký | Viceguvernér ČNB | Pochybnosti | Zlepšení | Dovednosti | Úsilí | SBUX | BABA | Akcie v roce 2020 | Akcie CK Hutchison | Akcie Norilsk Nickel | Akcie Berkshire Hathaway | Akcie Alphabet | Akcie NN Group | Obchody | Výdaje | Čínská vláda | Fresenius Medical | Aktivity v Číně | Adidas | Americká společnost | SEC | NFP | Čínské ministerstvo | Americké ekonomiky | Ekonomický dopad | Hodnota aktiv | Medvědi | Nejlepší biotechnologické akcie | Galapagos | Akcie Biogen | Biogen | Valuace | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | TWTR | Deutsche Telekom | Cyklické akcie | Cestovní ruch | Vývoj | Guru | Akcie Microsoft (MSFT) | Akcie KKR | Současná cena | Čínské exporty | Příležitost k nákupu | Burza v New Yorku | WP | Vysoká rizika | Růst průmyslové výroby v eurozóně | Air France-KLM | Lufthansa | Akcie včera | Program nákupu aktiv | Evropské dividendové akcie | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Profitovat | Čínský růst | Zadlužení čínské ekonomiky | Řízení čínských společností | Čínští technologičtí giganti | Technologičtí giganti | Nejdůležitější čínské indexy | Shenzhen Composite | Akcie Beijing Capital International Airport | Beijing Capital International Airport | Akcie Tencent | CK Hutchison | Akcie Dongfeng Motor | Dongfeng Motor | Akcie Kweichow Moutai | Kweichow Moutai | CSI China ETF | CSI China | MSCI China | MSCI China ETF | ishares China | ishares China ETF | China ETF | Medvědí trend | Restriktivní opatření | Australská centrální banka (RBA) | Odhady ekonomů | Guvernér Rusnok | Tržby společnosti | Zrychlení inflace | Společnost Saudi Aramco | Fiskální balíček | New York Times | Spotřebitelé | Zotavení ekonomiky | Pandemie COVID-19 | Historie | Aktuální situace | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Volatilita akciových trhů | PYPL | Internetový obchod | Bilion dolarů | Příležitosti k nákupu | Koronavirová krize | Ahold Delhaize | Akcie Ahold Delhaize | Wolters Kluwer | WKL | Unilever | REGN | Kalifornie | Kongres | Index ISM | Manufacturing | Republikáni | Demokraté | Chuck Schumer | Domácnosti | Asociace | Investiční banka Goldman Sachs | Hotovost | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Dávky v nezaměstnanosti | Další růst | Růst | Koronavirové krize | Signál | Ratingová agentura S&P | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Tisková konference | Biliony | Potenciál | Allianz | Karanténa | Nejlepší palladiové akcie | Riziko inflace | E-commerce | Ekonomiky | Akciový index S&P 500 | Vzdělávací webináře | Solidní růst | Války | Schodek | Organizace | Nejlepší technologické akcie | Technologické akcie roku 2020 | Akcie Amazon (AMZN) | Akcie Alphabet (GOOGL) | Alphabet (GOOGL) | Tencent (700) | Akcie Tencent (700) | Akcie Alibaba Group | Alibaba Group (BABA) | Akcie Apple (AAPL) | Microsoft (MSFT) | Nezaměstnanost v USA | Umělá inteligence | Internet věcí | Nvidia Corp | Práce | Vláda USA | Podíl na trhu | Údaje | Americké ministerstvo zahraničí | Mexiko | Eni | Kanadský PMI | Výroba v Německu | UnitedHealth Group | CBS | Mexický prezident | Španělé | Německé automobilky | Oživení cen | Výpadky | Akcie Activision Blizzard | Akcie Activision Blizzard (ATVI) | ATVI | Activision Blizzard (ATVI) | WMT | Activision Blizzard | Více peněz | Microsoft Corp | Dodavatelské řetězce | Majitel | Úspory | Procter & Gamble | Statistiky | Jeffrey Halley | Portfolio manageři | Madrid | S&P500 | Měnový faktor | Finanční pomoc | Nizozemsko | Situace na trhu s ropou | Reddit | Sociální síť | Debata | Investiční tituly | Břidlicové ropy | Air France | Posílení | Amundi | Joe Biden | Poklesy HDP | Data z trhu práce | Spotřebitelský sentiment | ADBE | 3M | Americký HDP | Shell | Maloobchod | FDA | Mike Pompeo | Růst výnosů | Soud | Dovoz | Saxo Bank Martin Sklenář | Dlouhodobý trend | Cyber security | MSCI World | Obchodní přebytek | Dosáhnout zisku | Regulační orgány | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Výsledky NFP | Američtí regulátoři | Růst EBITDA | Dluhy | Členské země | ONE | Merck KGaA | Merck | RBI | Wienerberger | Výzkumné společnosti | T-Mobile | Auta | JD.com | NetEase | Xiaomi | Velké ekonomiky | Prodej elektromobilů | Konsorcium | Sektor služeb | Historické výsledky | CL | Manažeři | AZN | Koronavirová pandemie | Velikost fondu | Podnikatelské aktivity | Aktivity společnosti | Umělé inteligence | Ekonomické zotavení | Pronájem nemovitosti | Mondelez | JDE | Napětí mezi Spojenými státy a Čínou | Rizikovější měny | Unie | ČR | Salesforce | Koronavirové pandemie | Norilsk Nickel | iShares China Large Cap UCITS ETF | Nissan | Průraz | Výrobní PMI | Pozitivní sentiment | Střední Evropa | Čínská internetová firma | Internetová firma | Bohemia Interactive | The Information | Studio Bohemia Interactive | Server The Information | Waymo | Čínská poptávka | Kvalitní akcie | Square | Kanadské statistiky z pracovního trhu | Americké statistiky z pracovního trhu | Americké statistiky | Statistiky z pracovního trhu | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | Big data | Oracle | Akcie big data | Francouzská obchodní bilance | Nikola | Index Nasdaq Composite | eMarketer | Největší světová ekonomika | Canopy Growth | Sanofi | Akcie Nikola | Nikola Motor | Akcie Nikola Motor | Rostoucí trend | Míra nezaměstnanosti v USA | Covid | Technologické firmy | Analytické společnosti | Snížení nákladů | Nové žádosti o podporu | Akcie Wirecard | Ziskové marže | Objem aktiv | Fintech společnosti | eSports | eSports ETF | Online hry | Boom na trhu | Akcie Take Two Interactive | Take Two Interactive (TTWO) | TTWO | Akcie Electronic Arts | Electronic Arts (EA) | Akcie Coca-Cola | Medtronic | Exporty | Dopad pandemie | Nákupy přes internet | MAM | Ant | Akcie v Americe | Sony | Epic Games | Sony Corp. | Japonská společnost | E.ON | Johnson & Johnson | Zdroj příjmů | KLM | Úspěchy | Vysoké ocenění | Ocenění | Šance | Peugeot | DS | Růst tržeb | Investice do robotiky | Umělá inteligence (AI) | Ceny | Verizon Communications | Technologické společnosti | Salesforce.com | Akcie těžařů | Silvercorp Metals | Ekonomická aktivita v eurozóně | Životní úroveň | Nálada v eurozóně | Zlatá horečka | Společnost PwC | Nikl | Čínská společnost | Největší firmy na světě | Největší firmy | Důvěra | Velké technologické firmy | Aktivita v čínském průmyslu | Caixin | Ant Group | Analytici Fidelity International | Digitální ekonomika | Fond FF | Global Communications Fund | WeCHat | Tažení proti Číně | Růst zaměstnanosti | Esther Maria Reicheltová | Analytička Commerzbank | Trumpovo nařízení | Exekutivní příkazy | Úřad pro kontrolu potravin a léčiv | Podhodnocené akcie | Deutsche Lufthansa | Zalando | Online nakupování | Match Group | Aplikace Tinder | Tinder | Fortnite | Vývojářská firma | Budoucnost Applu | Investice do vodíku | PLUG | Plug Power | Air Liquide | Počet akcií | Airbus Group | Coca-Cola | Výrobní sektor | Americký soud | Holdingová společnost | Přístup na burzu | SPAC | Kroger | Rentabilita | Inspirace | Nvidia | Qualcomm | Čínské technologické firmy | Snížení emisí | Investice mezi USA a Čínou | Přímé investice | Investice amerických firem | Investice amerických firem v Číně | Universal Music | Celkové investice | Akcie NIO | Obchodní domy | Společnost ByteDance | TikTok Global | Americký podnik | Společnost Cisco | Unity | Elektromobily | Vývoj ceny akcie | Zakladatel firmy | Diverzifikovat | Primární veřejné nabídky akcií | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | App Store | Grubhub | Biden | Internetová společnost | Speedway | Vinci | Delivery Hero | Graf ropy WTI | Energetický sektor | Lockdown | AEX | Naspers | Americké prezidentské volby | Walgreens | Akciové portfolio | Foot Locker | Žebříček nejbohatších | Akcie Sony | Koncern | Množství peněz | Jitan Solanki | Intel | Investice do solární energie | Solární energie | Akcie First Solar | FSLR | First Solar | ALV | První obchodní den | Industrial and Commercial Bank of China (ICBC) | Technologické tituly | Dividendové strategie | Pravidelný příjem | Příjem díky dividendám | Jak na pravidelný příjem | XOM | CVX | CSCO | Hormel Foods | HRL | MDT | Fond Fidelity | Global Communication Fund | Future Connectivity Fund | Jon Guinness | BIIB | Zynga | GLE | Electronic Arts | Coty | Akcie Berkshire | Sumitomo | Pfizer a BioNTech | Hospodářský vývoj | Pinduoduo | China Telecom | China Mobile | Exekutivní příkaz | Regulace monopolů | Akcie čínských technologických gigantů | L Brands | GPS | Hormel | JWN | Praktické tipy | Adobe Systems | Životní prostředí | Nio | Investice do vody | GME | GameStop | CD Projekt | Akcie Airbnb | Bayer | Vonovia | Henkel | ABNB | Vakcinace | Alexion Pharmaceuticals | Alexion | Očkování | Zadlužování | Mutace viru | Cenné papíry a burzy | Refinitiv Eikon | Carnival | Rozmach Číny | Proměny automobilového průmyslu | Boston Consulting Group | BCG | Boston Consulting Group (BCG) | Budoucnost automobilového průmyslu | Čínské Lenovo | Lenovo | Celní války | Cities 40 | C40 | Paralýza | Pandemická paralýza | Belt and Road Initiative | Iniciativa Pásu a cesty | Desetiletí v ekonomice | Růst ceny | Akcie čínských telekomů | China Unicom | Vyřazení akcií | Newyorská akciová burza | Newyorská akciová burza (NYSE) | Investice do Alibaby | Fiskální situace | Měnová situace | Nejlepší odvětví v roce 2021 | Nejlepší odvětví | Tvrdá aktiva | Holdingové společnosti | Brands | Zdravotní péče | Akcie Tourmaline | Tourmaline | Akcie Sumitomo | Akcie Regeneron | Akcie Prosus | Melcor Developments | Akcie Melcor Developments | KKR | Akcie Rio Tinto | Rio Tinto | Akcie NN | Akcie Heijmans | Heijmans | Liberbank | Akcie Liberbank | ForFarmers | Akcie ForFarmers | Akcie Jardine Strategic | Jardine Strategic | Ralph Lauren | Akcie Ralph Lauren | Svenska Cellulosa | Svenska Cellulosa SCA | Akcie Svenska Cellulosa SCA | Dopad na akcie | Makrodata EMU | JD | Shopify | Nejlepší čínské akcie | Jack Ma | Akcie Gamestop | KFC | Streamovací služby | Deliveroo | WallStreetBets | GameStop (GME) | Reddit WallStreetBets | Velké investiční fondy | SWKS | Skyworks Solutions | Obchodování na asijských akciových trzích | Kuaishou Technology | Akcie Kuaishou | Wealthy Securities | Louis Tse | Tencent Holding | Activision | Blizzard | Dynamický růst | Proočkování populace | Platby v bitcoinech | Čínský Tencent | Marek Španěl | Bohemia Interactive Marek Španěl | Ředitel Bohemia Interactive | Paradox Interactive | Obrat českých počítačových herních společností | Ark Invest | Rostoucí úrokové sazby | Zinek | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Co je Sharpe Ratio? | Akcie Amazon.com | Akcie Carnival | Akcie Just Eat Takeaway | Just Eat Takeaway | Tyson Foods | Akcie Tyson Foods | Dynatrace | Akcie Dynatrace | Akcie Euronext / Nasdaq | Akcie Euronext | Euronext / Nasdaq | Flow Traders | Akcie Flow Traders | Akcie Silvercorp Metals | Spotify | Akcie Spotify | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | IPO Coinbase | Kryptoměnový gigant | Zakladatel Alibaby | Alibaba Jack Ma | Herní průmysl | 5G akcie | Nejlepší 5G akcie | Akcie roku 2021 | Dlouhodobý investor | Nový americký prezident | Dnešní videokomentář | IPO Deliveroo | Zablokování Suezského průplavu | ViacomCBS | Discovery | Tencent Music | Tencent Music Entertainment Group
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Banky | Výhled | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | FXstreet | Graf | ROCE | Euro

Předchozí klíčová slova

Tempo růstu PPI
Tempo růstu PPI v USA
Tempo růstu průmyslové výroby
Tempo růstu spotřebitelských cen
Tempo růstu vývozu z Německa do Číny
Tempo zlepšování ekonomiky
Tempus
Tempus Consulting
Tempus Consuting
Tempus Inc

Následující klíčová slova

Tencent Holding
Tencent Holdings
Tencent Music
Tencent Music Entertainment Group
Tencent (700)
Tendr
Tenký trh
Tenza
Teoretická ztráta
Teorie aukce
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Purple Trading psychologie webinar 2
Potvrďte prosím... Zavřít