Čtvrtek 21. říjen 2021 08:17
reklama
Admiral Markets
reklama
Dukascopy
reklama
Dukascopy
reklama
InstaMarkets

Klíčová slova - Tencent

img

Netflix akcie pokračují v růstu. Dočkáme se nového maxima?

29.09.2021 Streamovací služby zažívají v posledních letech obrovský boom. Dané situaci nahrála i pandemie koronaviru. V dnešním článku se podíváme na tento sektor blížeji. Uvedeme si pár zajímavých společností z tohoto odvětví a provedeme fundamentální a technickou analýzu Netflix akcie.
img

Důvod, proč by Bitcoin mohl být v bezpečí před globální krizí na akciovém trhu

22.09.2021 Někteří považují Bitcoin za tzv. digitální zlato, vzácného uchovatele hodnoty. Jiní Bitcoin považují za technologický projekt či typ softwaru s odpovídající sítí. To, že Salvador přijal Bitcoin jako zákonné platidlo bude podle všeho důkaz funkce směnných prostředků, kterou Lightning Network nabízí. Řešení škálování druhé vrstvy nabízí okamžité a levné převody, i když ke vstupu nebo výstupu ze sítě potřebuje pravidelné transakce na blockchainu.
img

Evergrande nejsou Lehmani, ale binec po nich taky zůstane

20.09.2021 Čínský realitní gigant Evergrande se již několik týdnů zmítá v problémech. Společnost čelí platební neschopnosti. Dle dosavadních vyjádření nemá ani na nejbližší splátky úroků. Až 1,5 milionu čínských domácností se pravděpodobně nedočká svého zaplaceného bytu. Hlavní otázkou zůstává, jak se k problému postaví čínské politburo. To ovlivní, jak moc se problémy Evergrande nakonec podepíší na globálních finančních trzích.
C:\fakepath\top-17092021-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

17.09.2021 1) Světová banka oznámila, že přestane vydávat význačnou výroční zprávu Doing Business o podnikatelském prostředí v jednotlivých zemích. Reaguje tím na výsledek vyšetřování, podle nějž nejvyšší činitelé Světové banky vyvíjeli tlak na své zaměstnance, aby manipulovali s daty, jež měla vliv na výsledné hodnocení Číny a některých dalších států. Za manipulacemi přitom údajně stála mimo jiné nynější šéfka Mezinárodního měnového fondu Kristalina Georgievová. Ta ve vyjádření informace ze zprávy popřela. Americké ministerstvo financí oznámilo, že zprávu prověřuje.
img

Catherine Yeung, Fidelity International: „Regulace čínského kyberprostoru ovlivní investice“

16.09.2021 Radost nad rozvojem čínského konkurenta Uberu, společnosti Didi, netrvala dlouho, protože Čínský úřad pro kybernetickou bezpečnost zakázal společnosti registrovat nové zákazníky. Úřad toto omezil z důvodů obav o bezpečnost při ukládání uživatelských dat ve společnosti Didi. Důsledky byly jasně viditelné na akciovém trhu: prudce klesl. Tituly, jako je tento, opět způsobují turbulence v čínském technologickém sektoru. Nejen o tomto tématu jsme si povídali s Catherine Yeung, investiční ředitelkou Fidelity International.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 13.09.2021

13.09.2021 Z Číny chodily opět spíše negativní zprávy. Herní společnosti typu Tencent významně ztrácely poté, co čínské autority důrazně vyzvaly k omezení hraní mladistvých. Podle některých zdrojů dokonce vyhlásily zákaz vydávání nových her, což by mohlo mít na řadu firem z tohoto sektoru zhoubné dopady. Velké fondy většinou redukují expozice vůči čínským aktivům - např. Ark Invest. Obavy, že se čínské vedení snaží zcela překreslit dosavadní sociální kontrakt.
C:\fakepath\top-09092021-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

09.09.2021 1) Rada guvernérů Evropské centrální banky (ECB) dnes bude jednat o měnové politice. Podle analytiků by mohla přikročit ke zpomalení nákupů dluhopisů, kterými se snaží podporovat hospodářský růst v eurozóně. Základní úroková sazba ECB by však měla zůstat na rekordním minimu nula procent.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 6.9.2021

06.09.2021 Toto téma začíná mezi čínskými politickými špičkami stále silněji rezonovat. Pravděpodobně bude mít dalekosáhlé důsledky. Čína již nebude sledovat růst za každou cenu, avšak začne brát větší ohledy na majetkovou nerovnost. To se dotkne řady společností. Již jsme zmiňovali dopady změny politiky na producenty luxusních výrobků. Řada čínských firem se zavázala, že použije významnou část svých zisků na podporu politiky společné prosperity. Např. Alibaba, Tencent, Pinduoduo. Např. Alibaba se zavázala poskytnout na projekty jako digitalizace zemědělských oblastí v následujících pěti letech více než $15 mld. Pro srovnání: loni vygeneroval čínský e-commerce gigant zisk ve výši $17,1 mld.
img

Jižní Korea jako první zasáhla proti Applu a Googlu při platbách za aplikace

31.08.2021 Jižní Korea dnes v přelomovém rozhodnutí omezila nadvládu amerických internetových firem Apple a Google v platbách za aplikace v jejich virtuálních obchodech. Stala se první zemí, která takto rázně zasáhla, informuje server CNBC. Zákon o podnikání v telekomunikačním sektoru, přezdívaný anti-Google, dostal před rokem na stůl parlament a dnes o něm zákonodárci rozhodli. V praxi to znamená, že Apple a Google už nebudou moci vývojáře aplikací nutit, aby zákazníci za aplikace platili prostřednictvím Applu a Googlu.
C:\fakepath\dolar-usa344.jpg

Shrnutí páteční seance: Akcie v USA po vystoupení šéfa Fedu vzrostly, dolar oslabil

29.08.2021 Akcie ve Spojených státech na závěr týdne posílily a indexy Nasdaq a S&P 500 uzavřely na novém rekordu. Vystoupení šéfa centrální banky USA (Fed) Jeroma Powella uklidnilo obavy z načasování snižování úrokových sazeb a vyvolalo mezi investory před víkendem nákupní náladu.
C:\fakepath\Cina-USA.jpg

WSJ: Čína chce zamezit firmám s citlivými daty uživatelů vydávat akcie v USA

27.08.2021 Peking chystá nová pravidla, která zamezí vstoupit na akciové trhy ve Spojených státech čínským firmám, jež mají velké množství citlivých údajů o spotřebitelích. S odvoláním na informované zdroje to dnes napsal americký ekonomický list The Wall Street Journal (WSJ). Podle něj tento krok patrně odradí zejména čínské internetové firmy, aby se snažily vstoupit na některou z amerických burz.
C:\fakepath\top-24082021-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

24.08.2021 1) Obchodování na akciových trzích v Asii a Tichomoří také dnes skončilo v zelených číslech. V Hongkongu se dařilo technologickým titulům, akcie Tencent přidaly téměř 9 %, cenné papíry Meituan vystřelily o 13,5 % a cenné papíry holdingu Alibaba zpevnily o 9,5 %. Z makrodat se investoři zaměřili na novozélandské maloobchodní tržby.
C:\fakepath\Alibaba.jpg

Akcie Alibaby propadly, Čína zvažuje další regulace technologického sektoru

19.08.2021 Akcie internetového gigantu Alibaba klesly na rekordní minimum. Za dnešní seanci odepsaly 5,5 procenta. Peking zvažuje další regulace technologických firem. Index Hang Seng Tech, který sleduje největší technologické firmy kótované na burze v Hongkongu, včetně firem Tencent a Alibaba, se snížil o 2,9 procenta a klesl nejníže od svého uvedení v červenci 2020.
C:\fakepath\Tchajwan.jpg

CNBC: TSMC překonal Tencent a je nejhodnotnější firmou v Asii

18.08.2021 Největší světový výrobce čipů Taiwan Semiconductor Manufacturing Company (TSMC) překonal čínský technologický gigant Tencent a stal se nejhodnotnější firmou v Asii podle tržní kapitalizace. Zásahy Pekingu proti technologickému sektoru v zemi v posledních několika měsících snížily hodnotu čínských technologických gigantů Tencent a Alibaba, zatímco akcie výrobců čipů posilují kvůli přetrvávajícímu nedostatku polovodičů, uvedl zpravodajský server CNBC.
C:\fakepath\top-18082021-lv-8.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

18.08.2021 1) Asijské akcie dnes otočily negativní trend a rostly. Z hlavních regionálních zpráv dnes zaujalo investory mimo jiné prodloužení pandemických opatření v oblasti Tokia nebo ponechání stávajících úrokových sazeb novozélandskou centrální bankou. Japonská obchodní bilance svým růstem výrazně překonala očekávání analytiků.
C:\fakepath\top-17082021-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

17.08.2021 1) Akcie čínských technologických gigantů Tencent, Alibaba či JD.com dnes ztratily přes 4 % poté, co čínský akciový regulátor vydal návrh nařízení zaměřeného na potírání nekalé soutěže na internetu. Největší ztráty v asijsko-pacifickém regionu proto zasáhly hongkongskou a šanghajskou burzu, nicméně v červených číslech skončily všechny významné regionální indexy.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 16.8.2021

16.08.2021 Nový pětiletý plán naznačuje, že regulatorní tlaky zesílí a rozšíří se i do jiných odvětví. Některé firmy na situaci spojenou s regulatorními riziky reagují. Cloud Village, společnost na streamování hudby, odložila plánované IPO na Hong Kongské burze. Investiční banky totiž neregistrovaly dostatečný zájem investorů. S úspěchem se nesetkalo IPO herní společnosti Krafton na burze v Soulu. Za společností stojí skupina Tencent a jednalo se nejobjemnější letošní listing na jihokorejském trhu. Akcie po primárním úpisu ztrácely 20 %. K poklesu přispěl regulatorní zátah čínských autorit proti herním společnostem. Investoři se přesouvají ze sektorů u nichž hrozí regulatorní riziko, např. e-commerce, do těch, které jsou čínskou vládou preferovány – např. polovodiče.
img

Komentář Fidelity International: Asie zrychluje

12.08.2021 V posledních dvou desetiletích se Asie stala hnacím motorem globálního růstu. Demografická situace a digitalizace podpořily ekonomickou a obchodní expanzi, což v roce 2020 sehrálo důležitou úlohu při zvládání krize v souvislosti s pandemií covid-19. Svou roli sehrála i odolná ekonomika regionu. Analytici Fidelity International při pohledu do budoucnosti na postpandemický svět, věří, že převládne nový ekonomický řád, přičemž dlouhodobá role Asie jako motoru globálního růstu podle nich bude i nadále pokračovat
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 9.8.2021

09.08.2021 Společnost ByteDance, majitel TikTok, oznámila plán IPO na hongkongské burze a to navzdory nepříznivému regulatornímu prostředí. Primární emise akcií by se mohla uskutečnit během 4Q21, případně začátkem příštího roku. Toto IPO bude čelit řadě regulatorních překážek. Vzhledem k počtu uživatelů budou čínské autority rozhodovat o tom, zda úpis povolí. Nicméně jde o určitý znak, že čínské firmy zcela neopouští kapitálový trh.
C:\fakepath\top-03082021-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

03.08.2021 1) Akcie čínských vývojářů počítačových her dnes prudce oslabily poté, co čínské státní médium Xinhua publikovalo článek pozastavující se nad množstvím času, který mladí lidé tráví online hraním, a označilo tuto aktivitu za "druh opia". Akcie softwarového vývojáře Tencent klesly o 7,77 %, technologie na hongkongské burze následně oslabily o 1,47 %. Australská centrální banka také oznámila ponechání úrokové sazby na stávající úrovni 0,1 %.
C:\fakepath\Cina.jpg

Čínské akcie kvůli obavám z regulačních opatření výrazně klesly

26.07.2021 Čínské akcie dnes výrazně oslabily, dolů je stáhly obavy investorů z regulačních opatření ve vzdělávacím a technologickém sektoru. Index CSI 300, který zahrnuje největší firmy na burzách v Šanghaji a Šen-čenu, klesl o 3,22 procenta na 4925,30 bodu. Uzavřel tak na nejnižší úrovni od loňského prosince. Hlavní index hongkongské burzy Hang Seng odepsal 4,13 procenta na 26.192,32 bodu a je také nejníže od prosince.
img

Je Alibaba vhodný ke koupi?

16.07.2021 Dne 13. května 2021 oznámila společnost Alibaba Group Holding Limited (NYSE: BABA) své výsledky za první čtvrtletí roku 2021. Dle jejich nedávno zveřejněné tiskové zprávy zaznamenala společnost růst výnosů o 64% v porovnání s minulým rokem. Současně firma dosáhla jednoho milionu aktivních uživatelů ročně, včetně 891 milionů uživatelů na čínském maloobchodním trhu.
img

EU se přes léto revolučně mění: rozjíždí klimatický balíček i digitální euro, toleruje vyšší inflaci. Jak to spolu souvisí

16.07.2021 Zpravodaje z eurounijních institucí letos okurková sezóna netrápí. V Bruselu i ve Frankfurtu je na červenec nesmírně živo. Během pár dní tam představili hned několik opatření, která mají potenciál EU přetvořit vskutku revolučně. V prvé řadě jde o klimatický balík. Evropská centrální banka pak po přezkumu své měnové politiky, prvního po takřka dvaceti letech, přelomově rozhodla, že bude tolerantnější k vyšší inflaci. V neposlední řadě pak v tomto týdnu učinila zásadní krok na cestě k digitálnímu euru. Tím by se v eurozóně tudíž mohlo platit už roku 2025. Vše spolu souvisí, ač to na první pohled nevypadá.
img

Brusel představil revoluční zelený balíček. Zdraží auta, letenky, bydlení, elektřina, přitom se EU může jenom střelit do nohy

14.07.2021 Evropská unie dnes přelomově vykročila k tomu, aby se stala globální laboratoří opravdu hluboké a plošné dekarbonizace. Představila totiž masivní soubor návrhů nových opatření, jejichž klíčovým smyslem je učinit evropskou ekonomiku klimaticky mnohem šetrnější, ovšem která současně zásadně promění život každého ze stovek milionů obyvatel EU.
img

Brusel dnes představí revoluční zelený balíček. Zdraží auta, letenky, bydlení, elektřinu, přitom se EU může jenom střelit do nohy

14.07.2021 Evropská unie dnes přelomově vykročí k tomu, aby se stala globální laboratoří opravdu hluboké a plošné dekarbonizace. Evropská komise totiž představí masivní soubor návrhů nových opatření, jejichž klíčovým smyslem je učinit evropskou ekonomiku klimaticky mnohem šetrnější, ovšem která současně zásadně promění život každého ze stovek milionů obyvatel EU.
C:\fakepath\top-08072021-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

08.07.2021 1) Investory do akcií asijsko-pacifického regionu dnes znepokojil narůstající počet infekcí covidem-19 v Japonsku, Jižní Koreji i Austrálii. Čínský technologický sektor pak tvrdě zasáhla zpráva o jeho regulaci ze strany tamní vlády, společnosti Tencent, Alibaba či index Hang Seng Tech odepsaly kolem 4 %.
C:\fakepath\eurusd-08072021-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 8.7.2021

08.07.2021 Akcie ve Spojených státech po zveřejnění zápisu z červnového zasedání americké centrální banky (Fed) posílily a indexy S&P 500 a Nasdaq uzavřely na rekordu. Ze zápisu vyplynulo, že představitelé banky jsou ohledně nedávných ekonomických signálů rozdělení. Na forexovém trhu posiloval americký dolar.
C:\fakepath\Cina.jpg

Akcie čínské alternativní taxislužby Didi v USA debutovaly silným růstem

01.07.2021 Akcie čínské alternativní taxislužby Didi Global debutovaly ve středu na burze v New Yorku silným růstem, v jednu chvíli přidávaly více než 28 procent. Den ale zakončily vyšší o jedno procento, což i tak dává firmě ocenění zhruba 68,4 miliardy dolarů (1,5 bilionu Kč). Primární veřejná nabídka (IPO) akcií Didi je největším prodejem akcií čínské firmy na burze v USA od roku 2014.
C:\fakepath\Cina.jpg

Reuters: O akcie čínské Didi je v USA zájem, firma získala víc, než čekala

30.06.2021 Čínská společnost Didi Global získala z primární veřejné nabídky akcií (IPO) v New Yorku 4,4 miliardy dolarů (94,3 miliardy Kč). Je to víc, než předpokládala a znamená to největší prodej akcií čínské firmy na burze v USA od roku 2014. Uvedly to dnes zdroje agentury Reuters. Didi je největším provozovatelem alternativní taxislužby v Číně, s jejími akciemi se dnes začne obchodovat na burze NYSE.
C:\fakepath\wall street.jpg

Didi plánuje největší primární nabídku čínské firmy v USA od roku 2014

25.06.2021 Největší čínský provozovatel alternativní taxislužby Didi Chuxing chce z plánované primární veřejné nabídky akcií (IPO) ve Spojených státech získat více než čtyři miliardy USD (85,3 miliardy Kč). Vyplývá to z prohlášení pro americkou Komisi pro cenné papíry a burzy (SEC). Nabídka bude největším prodejem akcií čínské firmy na burze v USA od roku 2014, kdy na burzu v New Yorku vstoupila společnost Alibaba, a zatím největší nabídkou v USA v letošním roce.
img

Kantar: Nejhodnotnější značkou je Amazon, zvyšuje se i hodnota těch čínských

21.06.2021 Nejhodnotnější značkou světa je Amazon, za ním následují Apple a Google. Vyplývá to z žebříčku 100 nejhodnotnějších značek světa BrandZ, který sestavuje výzkumná společnost Kantar. Žebříček také ukazuje, že se výrazně zvyšuje hodnota čínských značek, která už překonala hodnotu největších značek z Evropy.
C:\fakepath\pubg_game_660_030920014826-2.png

Autor herního hitu PUBG míří na burzu, může to být největší IPO v Koreji

16.06.2021 Jihokorejský výrobce videoher Krafton, který stojí za herním hitem PlayerUnknown's Battlegrounds (PUBG), hodlá vstupem na burzu získat až 5,6 bilionu wonů (přes 100 miliard Kč). Primární veřejná nabídka akcií (IPO) podniku by se tak mohla stát největší v Jižní Koreji, informovala dnes agentura Reuters.
C:\fakepath\bitcoin4.jpg

Guvernérka ruské centrální banky označila digitální měny za budoucnost

02.06.2021 Guvernérka ruské centrální banky Elvira Nabiullinová označila digitální měny za budoucnost ruského finančního systému. Prototyp digitálního rublu chce mít do konce letošního roku a pilotně ho chce spustit příští rok. Řekla to serveru CNBC.
C:\fakepath\top-21052021-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

21.05.2021 1) Dnešní den nepřinesl na asijsko-pacifické trhy výraznější změny cen. Japonská meziroční jádrová deflace v dubnu zůstala na březnové hodnotě 0,1 %, zatímco analytici očekávali její růst na 0,2 %. Akcie čínského technologického obra Tencent poklesly o 3,37 %, ačkoli firma oznámila 65% nárůst čtvrtletního zisku.
img

Čínské akcie v nesnázích! Zastaví se propad akcie Alibaba?

31.03.2021 Čínské akcie v současné chvíli čelí nemalému tlaku díky exekutivnímu příkazu, který v prosinci podepsal ještě minulý americký prezident Donald Trump. Nový zákon byl přímo namířen proti velkým čínských společnostem, které se mají podřídit americkému auditovému standardu.
C:\fakepath\Cina.jpg

Tencent Music koupí vlastní akcie za jednu miliardu USD

29.03.2021 Čínská internetová společnost Tencent Music Entertainment Group představila zatím svůj největší plán odkupu vlastních akcií. V příštích 12 měsících jich firma hodlá nakoupit za jednu miliardu dolarů (22,1 miliardy Kč), uvedla agentura Reuters. Tencent přichází s plánem krátce poté, co americký burzovní regulátor přijal přísnější opatření pro akcie zahraničních firem obchodované na burzách v USA.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (29.3.2021)

29.03.2021 Konec minulého týden nakonec dopadl velmi pozitivně, když akciové indexy S&P 500 a Dow Jones uzavřely v silném zisku. Německý DAX dokonce uzavřel na nových rekordních maximech. Pozitivní sentiment zatím nedokázaly trhy přenést do nového týdne, kdy trhy korigují. Dolar zůstává silnější a ropa klesá pod 60 dolarů.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 29.3.2021

29.03.2021 V posledních březnovém týdnu lze očekávat určitou rotaci investorů z akcií do dluhopisů. Na konci měsíců a kvartálů se totiž fondy snaží narovnávat na své plánované alokace. Předchozí pokles cen dluhopisů vede k významnému poklesu vah této třídy aktiv v portfoliích velkých institucionálních hráčů. Například cena desetiletých amerických vládních bondů se od začátku roku propadla o zhruba 6,5 %. Aby institucionální hráči toto odchýlení napravili, prodávají akcie a nakupují vládní bondy. Tato dynamika by měla přispět k dočasnému pozastavení růstu dluhopisových výnosů. Zároveň by měla způsobit určité oslabení akciových trhů. Prodeje akcií by se měly pohybovat v řádech stovek miliard dolarů. Samozřejmě nelze předpovídat načasování takových výprodejů, tradičně se jich však značná část odehraje právě v závěrečném týdnu měsíce.
img

Vítězné tažení herního průmyslu: Výnosný byznys, který v pandemii jen kvete

03.03.2021 Herní průmysl v posledních letech představuje odvětví s vysokým růstem a jen za rok 2020 stouply jeho výnosy o 37 %, protože pandemie zvýšila poptávku po hraní jako formě socializace a zábavy. Mnoho tradičních volnočasových aktivit je kvůli COVID-19 omezeno a herní průmysl se tak nejenže výrazně rozrůstá, ale navíc dosahuje i velkých zisků. Tím samozřejmě láká technologické giganty, jako jsou Apple, Google, Amazon či Microsoft. Konkurence tedy nejspíš poroste, ale spolu s ní i celkové globální výnosy odvětví. Analytici hodnotí všech 30 firem v našem koši velice pozitivně.
C:\fakepath\Alibaba.jpg

Zakladatel Alibaby přišel o titul nejbohatšího člověka v Číně

02.03.2021 Zakladatel čínské internetové společnosti Alibaba Jack Ma přišel o titul nejbohatšího člověka v Číně. Podle nového žebříčku nejbohatších lidí Číny, který sestavuje organizace Hurun, mu nyní patří čtvrtá příčka. Na první ho vystřídal Čung Šan-šan, majitel firmy na balenou vodu Nongfu Spring. Jeho majetek činí 550 miliard jüanů (1,9 bilionu Kč), uvedla dnes agentura Reuters.
img

Zajímavé akcie 2021: Přinášíme 19 skvělých tipů pro vaše portfolio!

12.02.2021 Tipů na zajímavé akcie není nikdy dost. Zejména, když se teď mnoho obchodníků zajímá, do kterých akcií v roce 2021 investovat. V následujícím článku vám představíme 19 akcií solidních společností s dobrými vyhlídkami, které mohou z dlouhodobého hlediska přinést dobrou návratnost. Rozhodli jsme se primárně pro stabilní společnosti. Lze u nich předpokládat, že jejich stabilní vývoj bude pokračovat i do budoucna. Náš seznam ovšem obsahuje i několik spekulativních akcií, které jsou více rizikové.
img

Rizikový trojúhelník Tesla-Bitcoin-Ark: Akcionáři jsou v pozoru

10.02.2021 Elon Musk investoval 1,5 miliardy dolarů z prostředků Tesly do bitcoinu, čímž dramaticky zvýšil riziko, které se s touto firmou pojí. Volatilita kryptoměny totiž výrazně zvyšuje očekávanou volatilitu čistých příjmů akcionářů společnosti. Jedním z významných zastánců Tesly je už dlouho také investiční firma Ark Invest. Pozice v akciích Tesly dominují všem jejím fondům. A protože v poslední době zaznamenala značné úspěchy a má bezesporu vliv na ceny biotechnologických akcií, rozhodli jsme se na to, jak souvisejí akcie Tesly s bitcoinem a Ark Investem, podívat blíž. Jejich propojení totiž představuje riziko, s nímž by měli investoři před další korekcí akciového trhu počítat.
img

Čínský Tencent vstupuje do vývojáře her Bohemia Interactive

09.02.2021 Do největšího českého vývojáře her Bohemia Interactive vstoupila jako minoritní akcionář čínská internetová firma Tencent Holding. ČTK to dnes sdělili zástupci české společnosti, cenu transakce ani velikost prodaného podílu nezveřejnili. Bohemia bude i nadále fungovat pod současným vedením manažerského týmu, majoritní podíl zůstává v rukou dosavadních českých majitelů.
C:\fakepath\top-08022021-lv-8.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

08.02.2021 1) Obchodování na asijských akciových trzích skončilo dnes převážně v zelených číslech. Proti proudu šla z hlavních trhů jen burza v Jižní Koreji. Investoři sledovali také akcie firem Alibaba, Tencent a JD.com na pozadí nových antimonopolních postupů mířících na internetové obry, které o víkendu zveřejnily čínské regulační orgány.
C:\fakepath\akcie3.jpg

Akcie konkurenta TikToku při debutu v Hongkongu prudce vzrostly

05.02.2021 Cena akcií technologické společnosti Kuaishou Technology se při svém dnešním debutu na burze v Hongkongu více než zdvojnásobila, tento provozovatel sociální sítě pro krátká videa se tak stal pátou největší firmou na hongkongské burze. Nabídka akcií firmy je zároveň největší v Hongkongu od vstupu asijské divize pivovaru Budweiser v roce 2019, uvedla agentura Reuters.
C:\fakepath\cina2.jpg

Reuters: Čína chce po firmách data o spotřebitelských půjčkách

11.01.2021 Čína tlačí na velké technologické firmy, aby sdílely údaje o spotřebitelských půjčkách, a to se zdůvodněním, že to je prevence proti přílišnému zadlužování a podvodům. S odkazem na zdroje obeznámené se situací o tom dnes informovala agentura Reuters. Podle ní by plán, pokud bude uveden do praxe, znamenal konec dosavadní čínské politiky nevměšování se do tohoto sektoru.
img

21 nejlepších světových akcií pro rok 2021!

08.01.2021 Rok 2021 bude jistě na akciových trzích vzrušující. Rok 2020 přinesl díky COVID-19 nejprve pokles, ale v podzimních měsících došlo k opětovnému silnému nárůstu. Investice do akcií se také minulý rok staly populárnějšími mezi retailovými investory, což má obrovský dopad na akciový trh. Nadstandardně si vedly technologické akcie, které profitovaly z drastických změn v důsledku zavedení karantén po celém světě. Populární akcie, jako je například Tesla si také vedly dobře, ale došlo například k pádu německé Wirecard.
C:\fakepath\top-07042021-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

07.01.2021 1) Obchodování na většině asijských burz skončilo dnes v zelených číslech. Pod nulou uzavřela z hlavních trhů jen burza v Hongkongu. Její pokles způsobil propad akcií čínských telekomunikačních podniků po další změně názoru newyorské burzy stran jejich delistování.
C:\fakepath\Alibaba.jpg

USA zvažují zakázat Američanům investice do Alibaby a Tencentu

07.01.2021 Newyorská akciová burza (NYSE) příští týden přece jen vyřadí z obchodování akcie čínských telekomunikačních společností China Mobile, China Telecom a China Unicom. Oznámila to včera burza. Znovu tak změnila svůj postoj k těmto třem podnikům, které jsou největšími telekomunikačními operátory v Číně, píše agentura Reuters. List The Wall Street Journal (WSJ) na svém webu jako první napsal, že americké úřady zvažují, že Američanům zakážou investovat také do akcií čínských technologických firem Alibaba a Tencent.
C:\fakepath\Cina-USA.jpg

Burza v New Yorku akcie čínských telekomů překvapivě nevyřadí

05.01.2021 Akciová burza v New Yorku (NYSE) překvapivě odstoupila od rozhodnutí vyřadit z obchodování akcie tří čínských telekomunikačních firem, situaci chce ještě podrobněji posoudit s regulátory a dalšími úřady. Záměr vyřadit akcie společností China Mobile, China Telecom a China Unicom přitom burza oznámila teprve minulý týden, v poslední den loňského roku. Své rozhodnutí tehdy zdůvodnila nařízením prezidenta Donalda Trumpa.
C:\fakepath\ekonomika-01012021.jpg

Uplynulé desetiletí v ekonomice: krize, rozmach Číny, alternativy

01.01.2021 Turbulentní rok 2020 je již minulostí a společně s ním skončilo také další desetiletí, ve kterém jsme byli svědky mnoha důležitých událostí. V dnešním článku se proto ohlédneme za poslední dekádou. Přinášíme výběr pěti nejdůležitějších událostí a trendů ve světové ekonomice v uplynulém desetiletí.
C:\fakepath\eurusd-15122020-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 15.12.2020

15.12.2020 Americké akcie včera převážně rostly. Pomáhalo jim spuštění očkování proti covidu-19 ve Spojených státech a oznámení o koupi firmy Alexion Pharmaceuticals. Indexy Dow Jones a S&P 500 však své zisky neudržely a nakonec oslabily. Dow Jones se během dne dostal až na nový rekord, nakonec však kvůli akciím Walt Disney klesl.
img

Akcie čínských technologických gigantů padají. Přichází regulace monopolů

13.11.2020 Vlády si čím dál více uvědomují, jak velkou hrozbou jsou velké technologické monopoly pro menší konkurenci, ekonomický růst i samotné státy. Informační věk přinesl firmám nástroje na potlačení konkurence a uzamčení dodavatelů i zákazníků ve vysoce výdělečném ekosystému, kde rostou výdělky přímo explozivně. Ale po ostrém zásahu Číny proti počáteční veřejné nabídce Ant Group kvůli nedostatečnému regulačnímu rámci a s nově navrhovanými předpisy, které zakazují exkluzivitu velkých čínských technologických firem, se možná budoucnost technologických gigantů změní.
img

Nezaměstnanost v USA nečekaně klesla na 6,9 %. Fed ponechal úrokové sazby i program nákupu dluhopisů beze změn

06.11.2020 Z pondělních zveřejněních údajů společnosti Caixin a Markit vyplynulo, že aktivita v čínském průmyslu v říjnu zaznamenala nejrychlejší tempo růstu za téměř deset let. Index nákupních manažerů PMI se vyhoupl ze zářijových 53 bodů na 53,6 bodů. Analytici naopak očekávali, že hodnota indexu zůstane beze změny.
img

Fidelity International mění název fondu, zaměřuje se na budoucnost konektivity

03.11.2020 Fidelity International přejmenovává svůj fond Fidelity – Global Communication Fund na Future Connectivity Fund. Nový název lépe odráží větší zaměření fondu na konektivitu a její budoucnost, tedy na trend, který mění způsob života i práce.
img

Nejrychlejší růst HDP od roku 1947. USA zaznamenalo za třetí kvartál skok o 33,1 %

30.10.2020 Světová obchodní organizace v pondělí rozhodla, že Evropská unie může uvalit cla na dovoz zboží ze Spojených států ve výši čtyř miliard dolarů ročně kvůli subvencím americké vlády, které poskytovala americkému výrobci letadel Boeing. Analytici však neočekávají, že Evropská unie zavede cla dříve, než bude znám nový americký prezident. Americký delegát vyzval Evropskou unii, aby cla nezaváděla, jelikož Washington již upustil od nelegálních subvencí a dále pohrozil, že v případě zavedení budou Spojené státy reagovat protiopatřeními.
C:\fakepath\m-20102020-lv.gif

Nejbohatším Číňanem zůstává zakladatel Alibaby Jack Ma

20.10.2020 Nejbohatším Číňanem zůstává zakladatel internetové společnosti Alibaba Jack Ma. Za rok zvýšil hodnotu svého majetku o 45 procent na 58,8 miliardy USD (1,36 bilionu Kč), ukázal žebříček, který dnes zveřejnila výzkumná organizace Hurun. Počet miliardářů se přitom v Číně navzdory pandemii zvyšuje rekordním tempem, k čemuž přispívá zejména růst cen akcií a vstup dalších firem na akciové trhy.
img

NIO akcie raketově stoupají při upgradu JP Morgan

16.10.2020 Akcie čínského výrobce elektrických vozidel NIO byly velmi žádané poté, co analytik společnosti JP Morgan upgradoval akcie. Akcie se okamžitě zvýšily kolem 15% na směnku v tom, co je nyní považováno za velmi horký sektor.
C:\fakepath\Cina-USA.jpg

WSJ: Čína chystá černou listinu technologických firem z USA

22.09.2020 Čína urychleně dokončuje černou listinu amerických technologických společností. Informoval o tom včera s odvoláním na obeznámené zdroje list The Wall Street Journal. Na seznamu se patrně objeví konkurent čínské společnosti Huawei, americký podnik Cisco Systems. Peking nicméně podle WSJ se sankcemi otálí, část čelných představitelů Číny chce o černé listině rozhodnout až po listopadových prezidentských volbách ve Spojených státech. Společnost Cisco věc nekomentovala.
C:\fakepath\usa4.jpg

WeChat zatím z obchodů s aplikacemi v USA nezmizí, rozhodl soudce

21.09.2020 Čínská aplikace WeChat zatím z obchodů s aplikacemi firem Apple a Google ve Spojených státech nezmizí. Americká soudkyně Laurel Beelerová totiž vydala předběžné opatření, kterým zatím zablokovala platnost nařízení ministerstva obchodu, podle něhož měla být aplikace firmy Tencent Holding v neděli odstraněna z obchodů. Reagovala tak na žalobu uživatelů, napsala agentura Reuters.
C:\fakepath\Cina-USA.jpg

Čína hrozí odvetou za postoj Washingtonu k TikToku a WeChat

20.09.2020 Čína hrozí odvetou za rozhodnutí administrativy amerického prezidenta Donalda Trumpa začít ve Spojených státech blokovat čínské aplikace TikTok a WeChat. Čínské ministerstvo obchodu vyjádřilo svůj "rezolutní odpor" a samotný TikTok podle agentury Bloomberg požádal americký soud, aby rozhodnutí Trumpovy vlády zneplatnil.
C:\fakepath\trump-18092020-lv.gif

Trump v USA zablokuje TikTok a WeChat

18.09.2020 Administrativa prezidenta Donalda Trumpa od neděle ve Spojených státech zablokuje možnost stahovat aplikace TikTok a WeChat, které jsou v čínském vlastnictví. Oznámilo to dnes americké ministerstvo obchodu. V případě WeChatu bude od neděle výrazně omezeno i fungování aplikace, současní uživatelé TikToku by ale zatím neměli pocítit žádné výraznější změny. Trump své současné tažení proti čínským aplikacím zdůvodňuje obavami o národní bezpečnost.
img

Akcie NIO – Nový leader elektromobility?

17.09.2020 Akcie NIO působivě posiluje. Chvíli to vypadalo, že čínský výrobce elektromobilů zbankrotuje, ale společnost následně povstala z popela jako fénix. Stále více společností se aktivně soustředí na výrobu elektromobilů. Tesla je stále favoritem na trhu, ale protože cena jejích akcií během velmi krátké doby extrémně posílila, investoři hledají levnější alternativy. Je NIO novým vyzyvatelem Tesly o prvenství na trhu s elektromobily?
C:\fakepath\Cina-USA.jpg

Investice mezi USA a Čínou klesly v pololetí nejníže za devět let

17.09.2020 Tok investic mezi Spojenými státy a Čínou v první polovině letošního roku klesl nejníže za devět let. Mohlo za to vzájemné napětí, které by mohlo způsobit, že více čínských firem se ocitne pod tlakem, aby se zbavilo svých amerických operací. Podíl na poklesu měla i koronavirová pandemie. Celkové investice, tedy jak přímé investice společností, tak peníze od firem rizikového kapitálu, mezi oběma zeměmi činily za leden až červen 10,9 miliardy USD, což bylo o 16,2 procenta méně než ve stejném období loni. Vyplývá to ze zprávy výzkumné společnosti Rhodium.
C:\fakepath\Singapur.jpeg

Velké čínské technologické firmy posilují přítomnost v Singapuru

16.09.2020 Některé velké čínské technologické společnosti kvůli napětí mezi Spojenými státy a Čínou rozšiřují své aktivity v Singapuru. Týká se to například internetového obchodu Alibaba i dalšího internetového giganta Tencent. Společnost Byte Dance, která vlastní platformu TikTok, tam investuje miliardy dolarů, píše server BBC. Singapur se považuje za neutrální území a má dobré vztahy jak se Spojenými státy, tak s Čínou. Vztahy těchto velmocí se zhoršují, poslední dobou to pociťují hlavně technologické firmy.
img

TikTok podal žalobu na Trumpa a ministerstvo obchodu USA

25.08.2020 Čínský provozovatel aplikace pro sdílení videa TikTok dnes podal žalobu na amerického prezidenta Donalda Trumpa, americké ministerstvo obchodu a šéfa resortu Wilbura Rosse. Avizoval to již dříve ByteDance, mateřská společnost aplikace, a krok na základě soudních dokumentů nyní potvrdila agentura Reuters. Čínské společnosti vadí kroky Trumpovy administrativy proti jejímu provozu ve Spojených státech.
img

Počátek velké bitvy: Společnost Epic Games vstoupila do ringu s Googlem a Applem

19.08.2020 Apple a Google se ocitly v situaci, z níž se může vyklubat katastrofa. Herní vývojářská firma Epic Games, která stojí za hitem Fortnite, tyto dvě společnosti žaluje, že zneužily svého duopolu v oblasti distribuce aplikací a vzaly si 30% podíl z výnosů. Vývojáři přitom neměli jinou možnost, než jim ho ponechat. Na podporu Epic Games už veřejně vystoupily další firmy, jako např. Match Group (vývojář aplikace Tinder) a Spotify. Epic Games rozpoutaly na sociálních sítích inteligentní kampaň, jejímž cílem je společná ofenziva spotřebitelů a vývojářů proti Applu a Googlu. Ta se může výrazně podepsat na tržní hodnotě Applu, která do značné míry závisí na jeho budoucí profitabilitě v segmentu Služeb.
img

Ranní nadhoz - Očekávaný růst průmyslové výroby v eurozóně

12.08.2020 Z Německa včera přišly další dobré zprávy, když tamní ZEW index očekávání namísto předpokládaného mírného poklesu poskočil vzhůru. Po červencových 59,3 bodech jsme se tak dočkali hodnoty 71,5, což je nejlepší skóre od roku 2004. Mezi německými investory tak evidentně zavládlo přesvědčení, že jejich zemi na půlročním horizontu čeká razantní ekonomické zotavení. Opačný průběh pak mělo zveřejnění druhé složky ZEW indexu, tedy hodnocení aktuální situace. Zde se namísto zlepšení dostavil další propad a index tak zůstává na bídných -81,3, tedy poblíž historického minima.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 10.8.2020

10.08.2020 Spojené státy uvalily sankce na vybrané osoby v souvislosti s děním na Hong Kongu. Tento krok přidává olej do ohně v již tak napjatých čínsko-amerických vztazích. Kromě toho Trumpova administrativa zakázala americkým firmám spolupracovat se společnostmi WeChat a TikTok. Za WeChat stojí Tencent, což spustilo pokles cen akcií této technologické firmy. V následujících dnech budeme svědky dalšího vývoje vztahů mezi dvěma globálními velmocemi. Lze očekávat, že Donald Trump před volbami zaujme tvrdší postoj vůči Číně.
C:\fakepath\trader.jpg

Americké akcie uzavřely smíšeně, technologické firmy oslabovaly

07.08.2020 Americké akcie uzavřely dnešní obchodování smíšeně, index Nasdaq Composite oslabil. Růst zaměstnanosti ve Spojených státech v červenci prudce zpomalil ve srovnání s červnem. Indexy Dow Jones a S&P 500 smazaly ztráty ke konci obchodování a mírně posílily poté, co ministr financí Steven Mnuchin uvedl, že prezidentovi Donaldu Trumpovi doporučí, aby neshodu Kongresu a Bílého domu ohledně ekonomického stimulu vyřešil prostřednictvím exekutivního příkazu.
C:\fakepath\FX3.jpeg

Forex: Dolar posiluje. Míra nezaměstnanosti v USA klesla na 10,2 procenta

07.08.2020 Dolar dnes posiluje. Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech v červenci klesla na 10,2 procenta z 11,1 procenta v předchozím měsíci. Americký prezident Donald Trump vydal příkaz, kterým Američanům zakázal blíže nespecifikované obchodní transakce s čínskými společnostmi, které vlastní platformy TikTok a WeChat.
img

Pochybnosti o dohodě na americkém balíčku srážejí Wall Street

07.08.2020 Na evropské akciové burzy se odpoledne pozvolna vrací optimismus, akcie na Wall Street ale v dopoledním newyorském obchodování klesají. Stále více se hovoří o tom, že američtí zákonodárci se nezvládnou dohodnout na novém podpůrném balíku pro domácí ekonomiku. Kromě toho narůstá napětí mezi Spojenými státy a Čínou. Dolar si spravuje chuť po vleklém poklesu a k euru odpoledne přidával skoro 1 %. Po šesti růstových dnech se dolů vydává i zlato, které se na zhruba 2032 USD za unci vzdaluje historickým maximům.
img

Trump zakázal obchody s vlastníky TikToku a WeChatu

07.08.2020  Americký prezident Donald Trump vydal exekutivní příkaz, kterým Američanům zakázal blíže nespecifikované obchodní transakce s čínskými společnostmi, které vlastní platformy TikTok a WeChat. Trumpovo nařízení začne platit za 45 dnů, napsala agentura Reuters.
img

Ranní komentář: Trump pokračuje v tažení proti Číně, americké akcie korigují včerejší zisky

07.08.2020 Akciové indexy za sebou mají v USA další růstovou seanci, když znovu dokázaly navyšovat své pozice. Index S&P 500 tak přidal 0.64 %, zatímco Nasdaq rostl o 1 %. Dnes ráno se však situace na trzích mění a futures na indexy v Evropě i v USA signalizují korekci. Tu má na svědomí americký prezident Trump a jeho nařízení, které zakazuje rezidentům USA dělat jakékoliv podnikatelské aktivity s čínskými aplikacemi TikTok a WeChat, nebo se společnostmi, které tyti aplikace vlastní (ByteDance a Tencent).
C:\fakepath\Cina-USA2.jpg

Americká vláda stupňuje tažení proti čínským internetovým firmám

06.08.2020 Americká vláda zintenzivňuje tažení proti čínským společnostem v americkém digitálním prostoru. Ministr zahraničí Mike Pompeo představil body projektu s názvem Čistá síť, který má zabránit čínským internetovým aplikacím a telekomunikačním firmám v přístupu k citlivým údajům amerických občanů i podniků, informuje dnes agentura Reuters. Pompeovo oznámení přichází nedlouho poté, co americký prezident Donald Trump pohrozil zákazem platformy TikTok, kterou provozuje čínská společnost ByteDance.
img

Analytici Fidelity International vidí příležitosti v trendu konektivity

06.08.2020 Aktivita jak spotřebitelů, tak firem, se přesouvá z offline prostředí do online a z online do mobilní sféry. Je to dlouhodobý směr, který přináší inovace, ale i mění mnoho odvětví. Fond společnosti Fidelity International FF - Global Communications Fund z tohoto trendu těží. Do hloubky rozumí technologiím v pozadí těchto změn i novým obchodním modelům a má opravdu globální perspektivu.
img

Nejlepší čínské akcie a ETF v roce 2020

05.08.2020 Při slovním spojení „investování v Číně“ stále mnoho investorů cítí mrazení v zádech. Obrovská země s obrovskou ekonomikou, která navzdory částečnému otevření ekonomiky svobodnému trhu, je stále matoucí, netransparentní a především kontrolovaná. Čínské firmy přitom nabízejí velmi zajímavé možnosti k investování.
img

Největší firmou světa je ropná společnost Saudi Aramco

30.07.2020 Největší firmou světa se letos poprvé stala ropná společnost Saudi Aramco. Ta teprve loni vstoupila na burzu a v každoročním žebříčku je nováčkem. Její tržní kapitalizace ke konci června dosahovala 1741 miliard USD (38,9 bilionu Kč). Na druhém místě je Apple a na třetím Microsoft, který byl největší firmou loni. Vyplývá to z žebříčku PwC Global Top 100, který zveřejnila poradenská společnost PwC.
img

Sony investuje 250 milionů USD do vývojáře her Epic Games

10.07.2020 Japonská společnost Sony Corp. investuje 250 milionů USD (šest miliard Kč) do americké Epic Games Inc., vývojáře hry Fortnite. Sony také získá v Epic Game menšinový podíl 1,4 procenta, uvedla agentury Kjódó.
img

Nejlepší akcie herních vývojářů roku 2020

02.07.2020 Herní průmysl je každým rokem stále důležitější. Počet aktivních uživatelů digitálních her roste raketovým tempem. Dnes prakticky není možné představit si naši společnost bez digitálních her. Mezi mladšími generacemi se jedná o stále populárnější aktivitu. Od příchodu internetu se hry nesmírně rozrostly, protože hráči mohou hrát společně z pohodlí svého domova.
img

Bohemia Interactive popřela informace, že do ní vstoupil Tencent

03.06.2020 Česká společnost vyvíjející počítačové hry Bohemia Interactive popřela informace médií, že do ní majetkově vstoupila čínská internetová firma Tencent. Firmy spolu dřív jednaly a v budoucnu mohou spolupracovat. Společnost Bohemia Interactive to dnes oznámila ČTK. Specializovaný server The Information v úterý napsal, že Tencent koupil v Bohemia Interactive podíl mezi 70 a 80 procenty za zhruba 260 milionů dolarů (6,2 miliardy Kč).
img

Je vaše portfolio připravené na online budoucnost?

07.05.2020 COVID-19 podpoří online ekonomiku a urychlí digitalizaci, čímž dále posílí trend posledních více než desítky let. Podle našeho názoru by měli investoři tohoto trendu využít, a tak v této aktuální zprávě z akciových trhů přinášíme obsáhlý seznam firem, kterým tento trend prospívá a kde se mohou inspirovat. Seznam je řazen podle jednotlivých kategorií, aby bylo pro investora jednodušší vybrat si právě ty oblasti digitalizace, o které má zájem.
img

Krize rozhýbala největší spolupráci soukromého a veřejného sektoru od druhé světové války

23.04.2020 S tím, jak se vlády snaží podporovat ekonomiku v době omezeného pohybu osob, přesměrovávají společnosti svou výrobu tak, aby pomáhaly s bojem proti koronaviru. Soukromý sektor se tak mění způsobem, jaký jsme od druhé světové války neviděli. To by mohlo mít pro investory trvalé důsledky.
img

Nejlepší technologické akcie roku 2020

01.04.2020 Investice do technologických akcií byly po celá desetiletí fascinující a mnoho z těchto společností stálo v tomto tisíciletí opakovaně na stupních vítězů. Společnosti zabývající se technologiemi nejen změnily naše každodenní životy, ale také přinášely skvělé výnosy na akciovém trhu.
img

Nejlepší čínské akcie a ETF v roce 2020

14.03.2020 Při slovním spojení „investování v Číně“ stále mnoho investorů cítí mrazení v zádech. Obrovská země s obrovskou ekonomikou, která navzdory částečnému otevření ekonomiky svobodnému trhu, je stále matoucí, netransparentní a především kontrolovaná.
img

Nejlepší čínské akcie v roce 2019

22.02.2019 V tomto článku s vámi chceme probrat 6 zajímavých čínských akcií s vysokými vyhlídkami. Při slovním spojení „investování v Číně“ stále mnoho investorů cítí mrazení v zádech. Obrovská země s obrovskou ekonomikou, která, navzdory částečnému otevření ekonomiky svobodného trhu, je stále matoucí, netransparentní a především kontrolovaná. Investování do čínských akcií tudíž mnoho lidí vnímá jako riziko, protože se zdá, že prakticky nelze posoudit příležitosti a rizika. Je to pravda?
img

Turecká krize, emerging markets a pokračující earnigns

17.08.2018 Zahájení obchodování v pondělí se neslo ve znamení obav z turecké liry. Přestože má Turecko vliv především na emerging markets, obavy byly cítit i za oceánem v USA.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Money management | Bitcoin | Fundamentální analýza | Price Action | Řecko | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Australský dolar | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Korelace | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | USD/JPY | AUD/USD | Nasdaq | Dow Jones | EUR/JPY | Světová banka | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | OPEC | Koruna | BIS | Evropská unie | HDP | Obchodní deník | Dluhová krize | Divergence | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Česká měna | Turecko | Španělsko | Apple | Evropské akcie | Kypr | Analytik | New York | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Ropa Brent | Ropa WTI | Česká koruna | Americké akcie | ETF | Investiční fondy | Dluhopisový trh | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Zahraniční obchod | Maloobchodní tržby | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Akciová burza | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | AMEX | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Apreciace | Transakce | Bank of England | Bankovní rada | Benchmark | Bloomberg | Blue chip | Bod | Breakout | Burza | Burza cenných papírů | CEO | CFD | Cap | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | DAX | Devalvace | Distribuce | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | ECB | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | FOMC | Fed | Large Cap | Futures | Fúze | G10 | Gap | Grafy | High | IPO | ISIN | Index spotřebitelských cen | Inflační cíl | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční horizont | Investor | Investování | Kapitálový trh | Komodity | Korekce | Kotace | Koš | Kurz | Kurzy měn | Low | MMF | MT4 | Margin | Margin call | Marže | MetaTrader | Momentum | Měna | Měny | Fluktuace | NYSE | Nabídka | Stavební povolení | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Obchodní bilance | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Opce | P/E | Peněžní zásoba | Platforma | Poplatek | Portfolio | Pozice | Prodeje existujících domů | Průmyslové objednávky | Příkaz | RSI | Rally | Ratingová agentura | Resistence | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | S&P 500 | SEC (Securities and Exchange Commission) | Sentiment | Short | Splatnost | Spot | Spread | Standard & Poor's 500 | Support | Swap | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Upgrade | VIX | VaR | Volatilita | Výkonnost | Performance | Výnos | WTO | Wall Street | Warren Buffett | ZEW index | Bondy | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zlato | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Analytici | Obchodní platforma | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | Dluhopisy | JPY | CHF | CAD | AUD | GBP | Obchodování | JPMorgan | Bank of China | EMU | Goldman Sachs | Regulátor | Evropa | Japonské akcie | Asijské akcie | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena ropy | Hospodářský růst | Investiční příležitosti | FTSE | Evropská ekonomika | Patria | Bank of America | Americký prezident | XTB | Saxo Bank | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | RMB | Čínské akcie | Investoři | Produkce ropy | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Ekonomie | Program nákupů dluhopisů | EU | Market Watch | Vývoj ceny | Aukce | Medvědí divergence | Zasedání ECB | Ekonom | Cenový graf | Byznys | Business | Pravděpodobnost | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Zisk | Berkshire Hathaway | Komise pro cenné papíry a burzy | Sázka | Kurz eura | Zkušenosti | Optimismus | Výsledky | Index nákupních manažerů | Bohatství | Euronext | Oanda | Partners | Deloitte | Gold | Obchodovat | MT5 | Ondřej Hartman | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Investiční banka | Světová obchodní organizace | Aktuální kurzy | Regulace | Portfolio manažer | Obchodní transakce | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Nasdaq Composite | Makro | USDX | Index cen | Eurostat | Obchodní seance | Makrodata | Portugalsko | Facebook | LYNX | BTC | Australská centrální banka | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Rozvíjející se trhy | Žlutý kov | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | ADP report | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodní účet | Vzdělávání | Praxe | Centrální bankéři | Raiffeisenbank | Aktivum | Delta | EPS | Index | Odpor | Podpora | Volatilní | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie dnes | Akcie Gazprom | Akcie IBM | Akcie Microsoft | Akcie Netflix | Akciové burzy | Aktuální kurzy měn | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Banka | Bankrot Řecka | Běžný účet | Brent | Cena | Cena akcií | Cena ropy dnes | Cena stříbra | Ceny zlata | Čínská ekonomika | CISCO | Cyrrus | CZK | Čínská banka | Devalvace měny | Do čeho investovat | Dolar | Ekonomický růst | Elektřina | Eura | Exchange | Finanční služby | Fiskální rok | Fondy | FXstreet.cz | Graf | Guvernér ČNB | Hang Seng | HangSeng | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Hodnota akcií | Hrubý domácí produkt | Index Dow Jones | Index Hang Seng | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Internetové obchodování | Investice do akcií | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční portfolio | Investing | Investování do akcií | Investovat do zlata | Irsko | ISM | Jak investovat | Jak investovat do akcií | Jak investovat do zlata | EBay | Jiří Tyleček | Jiří Rusnok | JP Morgan | Kam investovat | Komodita | Komoditní | Kurz amerického dolaru | Kurz bitcoinu | Kurz EUR | Kurzy | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Market | Markets | MetaTrader 5 | Míra inflace | Nákup akcií | Nákup dluhopisů | Největší ekonomika světa | Nemovitosti | NewYorská burza | Nikkei 225 | Obchodní platformy | Odkup akcií | Oslabování koruny | Patria.cz | PayPal | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej akcií | Prognóza | Převodník měn | Reuters | Ropy | Růst HDP | Řízení rizika | Signály | Société Générale | SPX | Státní rozpočet | Shares | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Světové události | Tapering | Trh | Tržní hodnota | Tržní hodnota akcie | Tržní podíl | Twitter | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Výprodej | Vývoj ceny zlata | Webinář | Webináře | WTI | Zemní plyn | Zkušenost | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zprávy online | Zisky | CNBC | ZEW | ING | Buffett | Komise pro cenné papíry | Buy | Cenové rozpětí | Čistý dluh | Dluhové trhy | EBITDA | Elon Musk | Ex-dividend | Indie | IRS | Jeff Bezos | Měď | Ministerstvo financí | Obchodní den | Redukce | ROCE | ROE | Výroční zpráva | Využití kapacit | Itálie | Spojené státy | WSJ | Kmenové akcie | Primární emise | Cenová hladina | Hrubý domácí produkt (HDP) | Směrodatná odchylka | Tržby | Zaměstnanost | Bohatý | Investiční téma | Commission | Komise | Kontrakt | Volby | S/R hladiny | Know-how | Vzdělání | Poradenská společnost | Burze | Dividendové akcie | Investment | Traders | Asijské obchodování | Aramco | Rhodium | Markit | Dow Jonesův index | DPA | Intesa Sanpaolo | The New York Times | CNN | Campbell Soup | Microsoft | MSCI | Oxford Economics | ABN Amro | Caterpillar | Baker Hughes | Investing.com | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | NATO | PwC | Barrick Gold | BBC | Agentura DPA | Thomson Reuters | Short squeeze | HUF/EUR | Kurz EUR/USD | Dnešní fundamenty | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Čínská centrální banka | Úspěch | Podnikatel | Pokles cen akcií | Růst cen akcií | Podnikání | Euro vůči dolaru | BMW | Automobilový průmysl | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Měnové riziko | Renminbi | Snižování úrokových sazeb | Energie | Earnings | Tržní nálada | KBC | BlackRock | Znalost | Příprava | Přehled | Agentura Reuters | Bankovnictví | Ekonomická aktivita | City | Fidelity International | US akcie | Investiční firma | Forbes | Americké firmy | Zpravodajský server | Pozornost investorů | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Aktuální vývoj | Standard & Poor's | Economist | Economic | Širší index S&P 500 | Akcie ve Spojených státech | Akcie v USA | IHS | Index tokijské burzy Nikkei 225 | JPMorgan Chase | Program nákupu dluhopisů | Americký akciový index | Globální ekonomický růst | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Vládní dluhopisy | Hlavní indexy | Index technologického trhu Nasdaq | Růst akcií | Obchodování v Asii | Setkání centrálních bankéřů | Americké burzy | Walmart | Alibaba | Dnešní obchodování | Dnes na trzích | Propad | Kryptoměny | Ropná společnost | TradingView | Citi | S&P | Agentura S&P | Guvernér | Výzkumná společnost | Benchmarky | Německý DAX | Ztráty | Euro vůči americkému dolaru | Zvýšení úrokových sazeb | Akcie na Wall Street | Finanční injekce | Akciové trhy ve Spojených státech | Ekonomická data | Historická maxima | Evropský trh | Nejistota | Tempo růstu | Prodej aut | Akcionáři | Zajištění | Baidu | Digitální měny | Litecoin | Ethereum | Tesla | Dluhové krize | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Zahraniční firmy | Kryptoměna | Tržní kapitalizace firem | Kapitalizace | Představitelé Fedu | Výhled | Hlavní úroková sazba | Úroková sazba ECB | NYSE Euronext | Bankéři | Poplatky | Nakupovat akcie | Americké akciové trhy | Propad akcií | Exxon | Chevron | Payrolls | Konsensus | Dobré výsledky | Úspěšné obchodování | Makléřské společnosti | Predikce | Ministr obchodu | Průzkum | Graf ropy | Data z amerického trhu práce | Krize | Investiční rozhodnutí | Velké zisky | Investovat do akcií | Zpomalení čínské ekonomiky | Výnosy | Americká vláda | Očekávání analytiků | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Softbank | Institucionální investoři | Obchodování na akciových trzích | Příjmy | Čistý příjem | Spotřebitelské výdaje | Orderflow | Kapitálové strategie | Podnikatelská aktivita | Podnikatelská aktivita v eurozóně | cTrader | Alphabet | Měny&Sazby | ČTK | Monopoly | Internetové firmy | Zvýšení volatility | Investice v Číně | Belgie | Zasedání americké centrální banky | Hlavní index tokijské burzy Nikkei 225 | Index tokijské burzy | Tisková konference ECB | Hlavní ekonom | Odhad HDP | Očekávání | Ekonomická nálada | Index ekonomické nálady | Ekonomická nálada v eurozóně | Evropský statistický úřad Eurostat | IHS Markit | Venture Capital | ex | Akcie firem | Purple Trading | Makléřské firmy | Tržní kapitalizace společnosti | Ruské akcie | Ranní nadhoz | Vstup na burzu | Alokace aktiv | BBVA | ING Groep NV | Cena palladia | Breakout Trader | Obchodování ETF | Coinbase | Akcie Tesly | Spekulativní investice | Palladium | Podnikové dluhopisy | Digitální zlato | Coinmarketcap | LYNX Trading | ETH | Investice do bitcoinu | Inteligentní investor | NEST | Lightning Network | Robinhood | Estee Lauder | Lightspeed | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Jak fungují akcie | Drobní investoři | Wedbush Securities | Cena bitcoinu | Portfolio manažeři | Airbnb | Saxo | Obchodní války | FinTech | LYNX webinář | Investování do ETF | Očekávání investorů | Krypto | Hodnota majetku | Bitcoiny | Obchodní týden | Obchodní válka | Podniky | Primární emise akcií | Renaissance Capital | Čínské měny | Graf vývoje | Technologické akcie | Akcie Facebooku | FAANG | Amazon (AMZN) | Apple (AAPL) | Netflix (NFLX) | Tok investic | Inflace v eurozóně | Akcie Applu | Akcie společnosti | Portu | Objem obchodování | CSI 300 | Turecké liry | Turecká krize | Pokles ceny | Graf indexu | RDSA | Royal Dutch Shell | Ether | HKD | Manažer fondu | Dluhopisové výnosy | Brookings Institution | Brookings | Trh s ropou | Ruská centrální banka | Trh s kryptoměnami | Výprodej akcií | Růst zisků | Prezident Trump | Evropská komise | Steven Mnuchin | Americké podniky | Základní úroková sazba | Index spotřebitelské důvěry | Fondy ETF | Index hongkongské burzy | Hodnota indexu | Refinitiv | Odhady analytiků | Čínské firmy | Společnost Apple | Majetek | The Wall Street Journal | Obchodovat s akciemi | Makléřská společnost | Velké riziko | Super obchod | Ceny zemního plynu | Palladiové akcie | Burzovní debut | Zvýšení sazeb | Nejvýznamnější burza | Martin Sklenář | Rekordní růst | Evropské akciové burzy | Konopné akcie | Investice do marihuany | Zájem investorů | Akcie herních vývojářů | IPO Airbnb | IPO Instacart | Uber Technologies | Kvartální výsledky | Statistický úřad | Beyond Meat | Obavy investorů | Inflační očekávání | Graf indexu S&P 500 | Zpětný odkup akcií | Primární veřejná nabídka (IPO) | Primární veřejná nabídka | Hodnota firmy | Zahraniční investoři | Obchodní aktivity | CNY | Infineon | Infineon Technologies | Akcie firmy | Pokles kurzu | Tencent Holdings | Akcie čínských firem | Chainalysis | Sharpe ratio | Stav americké ekonomiky | The Telegraph | BrandZ | NVDA | Nabídka akcií | iFX | Americké společnosti | Čínský trh | Volný čas | Obchodní nápady | Akcie a ETF | Cena železné rudy | Biotechnologické akcie | Gazprom | Defenzivní akcie | Kurz kryptoměny | PwC Global Top 100 | Výnosové křivky | Pokles cen | Čínská makrodata | Americké futures | Globální akciové indexy | Záporný úrok | Výkonný ředitel | Ministerstvo obchodu | Čínské ministerstvo obchodu | Situace na trzích | Tomáš Pfeiler | Nové akcie | Akcie týdne | Oživení ekonomiky | Cla na čínské zboží | Ekonomické problémy | AMZN | WeWork | Akcie podniku | Thyssenkrupp | Kapitálové výdaje | Shrnutí obchodování | Kristalina Georgievová | Prosus | Vytvoření digitální měny | Saudi Aramco | Televize CNBC | Kjódó | Majitel firmy | Denní graf | Vlastní akcie | UCITS | Obchodní praktiky | Finanční údaje | Softwarová firma | Obchodování jedním kliknutím | iShares | ESG | GOOGL | Ceny palladia | Akcie Skyworks Solutions | Internet of Things | Investujte do akcií | Akcie roku | Aphria | Jak se stát lepším investorem | Očekávaný růst | Bilance zahraničního obchodu | Cena akcie | Očekávané Earnings | Největší ekonomika | Druhá největší ekonomika světa | Druhá největší ekonomika | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Banka Goldman Sachs | Trinity Bank | Měny regionu | Hospodářské krize | McKinsey | Alipay | Ant Financial | Hurun | ByteDance | TikTok | Huawei | Digitalizace | Střadatelé | Automobilky | Čistý zisk | Obchodní model | Rozpočet | Hazard | Deficit | Prezident Donald Trump | Peter Garnry | Německá vláda | Americký ministr obchodu | Trinity | ČNB Jiří Rusnok | Obrovské množství peněz | Výkon amerického dolaru | Objem | Evropské firmy | Klíčová rizika | Čínské podniky | Bílý dům | MSFT | Obchod | Trh práce | Standardní odchylka | Vyšší volatilita | Obrat trendu | UCITS ETF | Alibaba Group | Akcie Alibaby | SCMP | Růst průmyslové výroby | List The Wall Street Journal | Německé hospodářství | Statistický úřad Eurostat | Vyšší riziko | Cisco Systems | Firma | Technologický index Nasdaq Composite | Technologický index Nasdaq | Technologický index | PLN/EUR | Maloobchodní prodeje | Technické analýzy | PEGI | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | Výrobce léků | Obchodovat na burze | Souhrn finančních trhů | Čínská firma | Růst cen | Borsa Italiana | Server BBC | CBI | Studie | 4G | Server CNBC | Vysoké riziko | Bilance | Index DOW | Aktuální hodnoty měny | Co bude | Dnešní makroekonomické ukazatele | Generální ředitel | GM | Čínský prezident | IPO Alibaba | Dnešní růst | Ukrajina | Lagardeová | Čínská armáda | Si Ťin-pching | Vyšetřování | Amazon | Nízké úrokové sazby | Nálada spotřebitelů | Nadhodnocení | Úrok | Louis Vuitton | Tiffany | LVMH | Miliardy | Proof of Work | Proof of Stake | All Time High | Globalt | Vyhlídky | Američtí zákonodárci | Hong Kong | Administrativa prezidenta Donalda Trumpa | Administrativa prezidenta | Walt Disney | 5G | Naše ekonomika | Vládní bondy | Financovat | Statistika | Předpovědi | Technologický sektor | E-shopy | Wilbur Ross | Napětí mezi USA a Čínou | Ceny výrobců | Průmysl | ADP | Eva Miklášová | HUF | PLN | Na burze | Tržní kapitalizace firmy | CBDC | Digitální měny centrálních bank | Impuls | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Průmyslová výroba v Německu | Standard Oil | Hospodářský výsledek | Rostoucí náklady | SoftBank Group | Industrial and Commercial Bank of China | ICBC | Visa | General Motors | Enel | Výrazný pokles | Čínské zboží | Tvorba pracovních míst | Důsledky krize | Velikost pozice | Řídit riziko | Další rozvoj | Rozvoj | Německá obchodní bilance | Stavebnictví | Celebrity | Zdražování | Sociální sítě | Problémy | Firmy v Číně | Pojišťovny | Total | Americké ministerstvo práce | Prodeje akcií | Prognózy | Nejistoty | Státy EU | Ranní komentář | Cena za akcii | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Protekcionismus | Soukromý sektor | Pokračující protekcionismus | GBP/EUR | Plyn | Nálada | Prohlášení | Čínské vlády | Yahoo | Internetový gigant | Americká automobilka | United Technologies | Centrální banky USA | Huawei Technologies | Airbus | Zahájení obchodování | NN Group | Míra | RWE | Vivendi | Ohlédnutí | Úroky | Měnové politiky | Bankovní rada České národní banky | Geely | Investujte | Americké centrální banky | Trumpova administrativa | Evoluce | Automobil | AXA | Regulátoři | Ředitelka | Fed index | Záporné úrokové sazby | FedEx | FDX | Akcie v roce 2019 | AAPL | MasterCard | FB | Snap Inc | Roku Inc | AT&T | Disney | Americké vlády | Nike | Pojistka proti inflaci | Dot-com | Bydlení | Uber | Ztráta | NERV | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | Hlavní akciové indexy | Roční růst | Miliardy korun | Kraft Heinz | Demokratické strany | Zasedání měnového výboru | Zahraniční akvizice | Peking | Wirecard | Singapur | Obchodní podmínky | Ziskovost | Stabilní společnosti | Akcie výrobce elektrických aut | MSCI AC World | Růst poptávky | Dlouhodobí investoři | Pracovní trh | Objem objednávek | Prodej automobilů | Američané | Exact Sciences | Návratnost | Internetoví giganti | Netflix | NFLX | Inovace | Výrobce elektrických aut | Míra inflace v eurozóně | Výroba aut | Washington | Daimler | Letecké společnosti | Írán | Ministr zahraničí | Sodexo | Přebytek bilance zahraničního obchodu | RBA | Hodnota společnosti | Budoucnost | Ifo | Zemědělství | Negativní zprávy | ASML | ASML Holding NV | Poradenství | FTSE Russell | Nový rekord | Ministerstvo práce | Wall Street Journal (WSJ) | Ministr financí Steven Mnuchin | Iniciativa | Podnik | Emisní cena | Emisní cena akcií | Vyšší inflace | Bloky | Fork | Analytička | Ukazatele | Přebytek bilance | Americké ministerstvo financí | Šéf Bílého domu | SAP | Technologická společnost | Kryptoměny bitcoin | Cenové tlaky | Valuace akcií | Dobré zprávy | Americké ministerstvo | Hospodářský růst v Číně | Americké ministerstvo obchodu | Spotřebitel | Tom Martin | Velké firmy | Alibaba Group Holding | HPQ | Hewlett Packard Enterprise | Hewlett Packard | Krach | Komunikace | Astrazeneca | Trump | Čínské indexy | Belt and Road | Prezident | Koronavirus | Paypal Holdings | Google | Samsung | WhatsApp | Instagram | 100 miliard dolarů | Trhy | Čínské úřady | Šíření nového koronaviru | Ministr obchodu Wilbur Ross | Akcie roku 2020 | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Šíření koronaviru | American Express | Impérium | Změny cen | Asijské indexy | Makrodata USA | Negativní dopad | Pokles | Situace | Ředitel investic | Americký kongres | Počet zákazníků | Provozní zisk | Finanční ředitel | Meziroční růst | Vít Hradil | Pandemie koronaviru | Pandemie | Burza v Hongkongu | Starbucks | Boeing | Vstupy | Raiffeisenbank a.s. | Zpomalení růstu | Tomáš Nidetzký | ČNB Tomáš Nidetzký | Viceguvernér ČNB | Pochybnosti | Zlepšení | Dovednosti | Úsilí | SBUX | BABA | Růst v eurozóně | Akcie v roce 2020 | Akcie CK Hutchison | Akcie Norilsk Nickel | Akcie Berkshire Hathaway | Akcie Alphabet | Akcie NN Group | Obchody | Life Insurance | Výdaje | Pesimismus | Čínská vláda | Fresenius Medical | Aktivity v Číně | Adidas | Americká společnost | Warner Music | Warner Music Group | SEC | NFP | Velmi bohatý | Didi Chuxing | Čínské ministerstvo | Americké ekonomiky | Ekonomický dopad | Hodnota aktiv | Britský statistický úřad | Medvědi | Organizace zemí vyvážejících ropu | Nejlepší biotechnologické akcie | Galapagos | Akcie Biogen | Biogen | Americká inflace | Růst sazeb | Valuace | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | TWTR | Deutsche Telekom | Ekonomické aktivity | Index CSI 300 | Největší ztráty | Čínské banky | Americký Fed | Cyklické akcie | Jižní Korea | Cestovní ruch | Vývoj | Guru | Akcie Microsoft (MSFT) | Akcie KKR | Současná cena | Společnost IHS Markit | Čínské exporty | Příležitost k nákupu | Burza v New Yorku | Ekonomika Evropské unie | WP | Restrikce | Vysoká rizika | Růst průmyslové výroby v eurozóně | Air France-KLM | Lufthansa | Akcie včera | Program nákupu aktiv | Asijské akcie dnes | Evropské dividendové akcie | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Mince | Profitovat | Čínský růst | Zadlužení čínské ekonomiky | Řízení čínských společností | Čínští technologičtí giganti | Technologičtí giganti | Nejdůležitější čínské indexy | Shenzhen Composite | Akcie Beijing Capital International Airport | Beijing Capital International Airport | Akcie Tencent | CK Hutchison | Akcie Dongfeng Motor | Dongfeng Motor | Akcie Kweichow Moutai | Kweichow Moutai | CSI China ETF | CSI China | MSCI China | MSCI China ETF | ishares China | ishares China ETF | China ETF | Buy the dip | Medvědí trend | Maloobchodní tržby v Číně | Další vývoj | Restriktivní opatření | Australská centrální banka (RBA) | Brusel | Odhady ekonomů | Guvernér Rusnok | Energetické společnosti | Tržby společnosti | Zrychlení inflace | Společnost Saudi Aramco | Fiskální balíček | Stimul | New York Times | Nákupy aktiv | Spotřebitelé | Zotavení ekonomiky | Automobilka | Pandemie COVID-19 | Historie | Aktuální situace | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Volatilita akciových trhů | PYPL | Internetový obchod | Obchod Amazon | Bilion dolarů | Příležitosti k nákupu | Další pokles | Koronavirová krize | Ahold Delhaize | Akcie Ahold Delhaize | Wolters Kluwer | WKL | Unilever | REGN | Kalifornie | Kongres | Index ISM | Manufacturing | Republikáni | Demokraté | Chuck Schumer | Návrh zákona | Domácnosti | Asociace | Páka | Investiční banka Goldman Sachs | Hotovost | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Prodejní tlak | Extrémní volatilita | Dávky v nezaměstnanosti | Další růst | Růst | Vyšší výnosy | Koronavirové krize | Signál | Ratingová agentura S&P | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Tisková konference | Biliony | Potenciál | Platební neschopnosti | The Economist | Allianz | Karanténa | Nejlepší palladiové akcie | Ekonomické ukazatele | Riziko inflace | E-commerce | Ekonomiky | Akciový index S&P 500 | Vzdělávací webináře | Solidní růst | Války | Schodek | Organizace | Nejlepší technologické akcie | Technologické akcie roku 2020 | Akcie Amazon (AMZN) | Akcie Alphabet (GOOGL) | Alphabet (GOOGL) | Tencent (700) | Akcie Tencent (700) | Akcie Alibaba Group | Alibaba Group (BABA) | Akcie Apple (AAPL) | Microsoft (MSFT) | Nezaměstnanost v USA | Umělá inteligence | Internet věcí | Nvidia Corp | Práce | Vláda USA | Podíl na trhu | Údaje | Americké ministerstvo zahraničí | Mexiko | Eni | Německá průmyslová produkce | Kanadský PMI | Výroba v Německu | UnitedHealth Group | CBS | Mexický prezident | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Španělé | Pákistán | Německé automobilky | Oživení cen | Hackerský útok | Výpadky | Akcie Activision Blizzard | Akcie Activision Blizzard (ATVI) | ATVI | Activision Blizzard (ATVI) | WMT | Activision Blizzard | IMF | Více peněz | Microsoft Corp | Dodavatelské řetězce | Majitel | Úspory | Otevírání ekonomik | Procter & Gamble | Statistiky | Jeffrey Halley | Portfolio manageři | Madrid | S&P500 | Měnový faktor | Finanční pomoc | Nizozemsko | Situace na trhu s ropou | Reddit | Sociální síť | Debata | Investiční tituly | Břidlicové ropy | Air France | Posílení | Maloobchodní tržby v Británii | Amundi | Výkon dolaru | Joe Biden | Poklesy HDP | Data z trhu práce | Spotřebitelský sentiment | ADBE | Cenový pokles | Cestování | 3M | Americký HDP | Americká centrální banka (Fed) | Zájem zahraničních investorů | Shell | Maloobchod | FDA | Akcie padají | Mike Pompeo | Futures na zemní plyn | Růst výnosů | Soud | Dovoz | Saxo Bank Martin Sklenář | Dlouhodobý trend | Cyber security | MSCI World | Obchodní přebytek | Dosáhnout zisku | Alternativní taxislužby | Regulační orgány | Australská ekonomika | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Rezervní měny | Kontrakce | Výsledky NFP | Američtí regulátoři | Růst EBITDA | Dluhy | Spotřebitelské ceny v USA | Členské země | Link | ONE | Merck KGaA | Merck | RBI | Wienerberger | Výzkumné společnosti | T-Mobile | Auta | JD.com | NetEase | Xiaomi | Velké ekonomiky | Prodej elektromobilů | Konsorcium | Sektor služeb | Historické výsledky | Digitální revoluce | CL | Fiskální stimul | Manažeři | AZN | Koronavirová pandemie | Velikost fondu | Podnikatelské aktivity | Aktivity společnosti | Josh Frydenberg | Umělé inteligence | China Daily | Ekonomické zotavení | Pronájem nemovitosti | Mondelez | JDE | Napětí mezi Spojenými státy a Čínou | Rizikovější měny | Unie | ČR | Salesforce | Koronavirové pandemie | Ekonomický řád | Norilsk Nickel | iShares China Large Cap UCITS ETF | Nissan | Průraz | Výrobní PMI | Pozitivní sentiment | PEPP | Střední Evropa | Čínská internetová firma | Internetová firma | Bohemia Interactive | The Information | Studio Bohemia Interactive | Server The Information | Waymo | Čínská poptávka | Kvalitní akcie | Square | Kanadské statistiky z pracovního trhu | Americké statistiky z pracovního trhu | Americké statistiky | Statistiky z pracovního trhu | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | Big data | Oracle | Akcie big data | Rozhodnutí soudu | Francouzská obchodní bilance | Tchaj-wan | Nikola | Index Nasdaq Composite | eMarketer | Parlament dnes | Největší světová ekonomika | Místopředseda Evropské komise | Canopy Growth | Sanofi | Inflace v Evropské unii | Míra inflace v Evropské unii | Akcie Nikola | Nikola Motor | Akcie Nikola Motor | Projev šéfa Fedu | Rostoucí trend | Míra nezaměstnanosti v USA | Covid | Technologické firmy | Analytické společnosti | Správce aktiv | ZIL | Snížení nákladů | Nové žádosti o podporu | Akcie Wirecard | Práce z domova | GLOBALT Investments | Google Pay | ONS | Ziskové marže | Objem aktiv | Fintech společnosti | eSports | eSports ETF | Online hry | Boom na trhu | Akcie Take Two Interactive | Take Two Interactive (TTWO) | TTWO | Akcie Electronic Arts | Electronic Arts (EA) | Akcie Coca-Cola | Medtronic | Exporty | Dopad pandemie | Nákupy přes internet | MAM | Ant | Akcie v Americe | Tempo růstu PPI | Sony | Epic Games | Sony Corp. | Japonská společnost | E.ON | Johnson & Johnson | Zdroj příjmů | KLM | Úspěchy | Silicon Valley | Vysoké ocenění | Ocenění | Šance | Peugeot | DS | Růst tržeb | Investice do robotiky | Umělá inteligence (AI) | Ceny | Verizon Communications | Technologické společnosti | Salesforce.com | Znovuotevření ekonomiky | Akcie těžařů | Silvercorp Metals | Ekonomická aktivita v eurozóně | Životní úroveň | Nálada v eurozóně | Zlatá horečka | Společnost PwC | Nikl | Čínská společnost | Největší firmy na světě | Největší firmy | Důvěra | Velké technologické firmy | Aktivita v čínském průmyslu | Caixin | Ant Group | Indonésie | Analytici Fidelity International | Digitální ekonomika | Fond FF | Global Communications Fund | WeCHat | Tažení proti Číně | Růst zaměstnanosti | Esther Maria Reicheltová | Analytička Commerzbank | Trumpovo nařízení | Exekutivní příkazy | Cenové hladiny | Úřad pro kontrolu potravin a léčiv | Podhodnocené akcie | Deutsche Lufthansa | Zalando | Čas na nákup | Worldometers | Analytik XTB | Pandemická situace | Wedbush | Online nakupování | Match Group | Aplikace Tinder | Tinder | Fortnite | Vývojářská firma | Budoucnost Applu | Pokles tržeb | Hodnota Applu | Investice do vodíku | PLUG | Plug Power | Air Liquide | Počet akcií | Airbus Group | Coca-Cola | Výrobní sektor | Americký soud | Holdingová společnost | LEND | Přístup na burzu | SPAC | Kroger | Rentabilita | Inspirace | Zdanění | Nvidia | Qualcomm | Čínské technologické firmy | Snížení emisí | Investice mezi USA a Čínou | Přímé investice | Investice amerických firem | Investice amerických firem v Číně | Universal Music | Celkové investice | Akcie NIO | Obchodní domy | Společnost ByteDance | TikTok Global | Americký podnik | Společnost Cisco | Unity | Evropský statistický úřad | Elektromobily | Politici | Vývoj ceny akcie | Zakladatel firmy | Diverzifikovat | Primární veřejné nabídky akcií | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | App Store | Grubhub | Biden | Internetová společnost | Speedway | Data z pracovního trhu | Digitální euro | Vinci | Delivery Hero | Antimonopolní úřad | Centrální banky USA (Fed) | Největší centrální banky | Graf ropy WTI | Energetický sektor | Lockdown | AEX | Naspers | Americké prezidentské volby | Oživení německé ekonomiky | Walgreens | Akciové portfolio | Foot Locker | Žebříček nejbohatších | Akcie Sony | Koncern | Množství peněz | Jitan Solanki | Nařízení | HDP Asie | Intel | Výrobce čipů | Investice do solární energie | Solární energie | Akcie First Solar | FSLR | First Solar | Elvira Nabiullinová | ALV | První obchodní den | Industrial and Commercial Bank of China (ICBC) | Technologické tituly | Dividendové strategie | Pravidelný příjem | Příjem díky dividendám | Jak na pravidelný příjem | XOM | CVX | CSCO | Hormel Foods | HRL | MDT | Fond Fidelity | Global Communication Fund | Future Connectivity Fund | Jon Guinness | BIIB | Zynga | GLE | Electronic Arts | Výrobce videoher | Coty | Akcie Berkshire | Sumitomo | Pfizer a BioNTech | Hospodářský vývoj | Pinduoduo | China Telecom | China Mobile | Exekutivní příkaz | Regulace monopolů | Akcie čínských technologických gigantů | L Brands | GPS | Hormel | JWN | Praktické tipy | Adobe Systems | Životní prostředí | Nio | Investice do vody | GME | GameStop | CD Projekt | Akcie Airbnb | Sektor kryptoměn | Bayer | Vonovia | Henkel | ABNB | Největší IPO | Vakcinace | Alexion Pharmaceuticals | Alexion | Očkování | Coinbase Global | Zadlužování | Emise akcií | Mutace viru | Částečný úvazek | Očkování proti covidu-19 | Cenné papíry a burzy | Refinitiv Eikon | Carnival | Rozmach Číny | Proměny automobilového průmyslu | Boston Consulting Group | BCG | Boston Consulting Group (BCG) | Budoucnost automobilového průmyslu | Čínské Lenovo | Lenovo | Celní války | Cities 40 | C40 | Paralýza | Pandemická paralýza | Belt and Road Initiative | Iniciativa Pásu a cesty | Desetiletí v ekonomice | P2P | Růst ceny | Akcie čínských telekomů | China Unicom | Vyřazení akcií | Newyorská akciová burza | Newyorská akciová burza (NYSE) | Investice do Alibaby | Silné oživení | Bloomberg Markets | Fiskální situace | Měnová situace | Nejlepší odvětví v roce 2021 | Nejlepší odvětví | Tvrdá aktiva | Holdingové společnosti | Brands | Zdravotní péče | Akcie Tourmaline | Tourmaline | Akcie Sumitomo | Akcie Regeneron | Akcie Prosus | Melcor Developments | Akcie Melcor Developments | KKR | Akcie Rio Tinto | Rio Tinto | Akcie NN | Akcie Heijmans | Heijmans | Liberbank | Akcie Liberbank | ForFarmers | Akcie ForFarmers | Akcie Jardine Strategic | Jardine Strategic | Ralph Lauren | Akcie Ralph Lauren | Svenska Cellulosa | Svenska Cellulosa SCA | Akcie Svenska Cellulosa SCA | Dopad na akcie | Makrodata EMU | JD | Shopify | Nové restrikce | Evropské centrální banky | Nejlepší čínské akcie | Alternativní taxislužba | Tilray | TLRY | WU | Jack Ma | Akcie Gamestop | KFC | Čínské značky | Streamovací služby | Deliveroo | Očkování proti covidu | WallStreetBets | GameStop (GME) | Reddit WallStreetBets | Velké investiční fondy | Tržní reakce | SWKS | Skyworks Solutions | Velké fondy | Obchodování na asijských akciových trzích | Retailoví investoři | Kuaishou Technology | Akcie Kuaishou | Wealthy Securities | Louis Tse | Tencent Holding | Activision | Blizzard | Dynamický růst | Automobilka Tesla | Proočkování populace | Platby v bitcoinech | Čínský Tencent | Marek Španěl | Bohemia Interactive Marek Španěl | Ředitel Bohemia Interactive | Paradox Interactive | Obrat českých počítačových herních společností | Ark Invest | Rostoucí úrokové sazby | Zinek | Nastavení sazeb | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Co je Sharpe Ratio? | Akcie Amazon.com | Akcie Carnival | Akcie Just Eat Takeaway | Just Eat Takeaway | Tyson Foods | Akcie Tyson Foods | Dynatrace | Akcie Dynatrace | Akcie Euronext / Nasdaq | Akcie Euronext | Euronext / Nasdaq | Flow Traders | Akcie Flow Traders | Akcie Silvercorp Metals | Spotify | Akcie Spotify | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Akcie Tilray | CNBC Street Signs Asia | Street Signs Asia | IPO Coinbase | Kryptoměnový gigant | Zakladatel Alibaby | Alibaba Jack Ma | Herní průmysl | Nárůst výnosů | Oživování ekonomiky | Pandemie covidu-19 | Hang Seng Tech | Index Hang Seng Tech | Fidelity | 5G akcie | Nejlepší 5G akcie | Akcie roku 2021 | Velké ztráty | Průmyslové společnosti | Dlouhodobý investor | Digitální majetek | Nový americký prezident | Dnešní videokomentář | Čínské akcie dnes | IPO Deliveroo | Zablokování Suezského průplavu | ViacomCBS | Discovery | Tencent Music | Tencent Music Entertainment Group | Údaje MMF | Čínský internetový gigant | Čínský státní úřad pro regulaci trhu | Daniel Zhang | Ark | Objednávky | Akcie internetové společnosti | Internetové společnosti | Obavy z růstu inflace | Pandemie COVID | Makléřská společnost Robinhood | Wall Street akcie | Kurzotvorné zprávy | Oslabení | Prodejní ceny | Guvernérka ruské centrální banky | Omezování nákupů aktiv | Evropské společnosti | Salvador | Plány | Cíle | Příležitosti | Tržní síly | PUBG | IPO v Koreji | Krafton | PlayerUnknown's Battlegrounds | PlayerUnknown's Battlegrounds (PUBG) | Společnost Krafton | Cena akcií Kraftonu | Hra PUBG | Platidlo | Dekarbonizace | Akční hra | Samsung Life Insurance | SAIC | Konkurence | Prodej | Kantar | Společnost Kantar | Deset nejhodnotnějších značek světa | Deset nejhodnotnějších značek | McDonald's | Graf akcie | Denní graf akcie | Didi | Čínské firmy v USA | Depozitní poukázky | Depozitní poukázky ADS | Vyšší úroveň | Streamovací společnost | Akcie čínské Didi | Společnost Didi | Will Wej Čcheng | SAIC Motor | Technologie | Jean Čching Liou | Liou Čen | Zvyšování těžby | Růst společnosti | Hliník | Chování spotřebitelů | UST | TSMC | Videohry | Didi Global | Tempo zdražování | Evropská unie dnes | Soubor klimatických opatření | Zelený balíček | Capital Panda | Rada guvernérů | Společnost Alibaba | Alibaba Group Holding Limited | NYSE: BABA | Alibaba a čínská vláda | Taiwan Semiconductor Manufacturing | AI | Sledování ceny | Odvětví | Načasování | New Oriental Education & Technology Group | Zhangmen Education | Youdao | Gaotu Techedu | Varianta delta | Boom | Balkán | Rekord | Google Play | Bilion | Dvojité recese | Chování | Vnímání | Zpevňující euro | Kryptoměnová síť | Projekce | Účetní období | Rekordní minimum | Čínští regulátoři | Kuaishou | Uvedení na burzu | Komentář Fidelity | Komentář Fidelity International | Odborný přístup | Asijské země | Regulatorní prostředí | Infrastrukturní balíček | Cloud Village | Regulatorní riziko | Byty | Investiční služba | David Kostin | Daniel Cioaba | Balkan Insight | Gypsycoin | Taiwan Semiconductor Manufacturing Company | Regulace technologických firem | Akcie internetového gigantu | Streamovací společnosti | Meituan | Firma Meituan | Regulace technologického sektoru | SXXP | Společnosti | Vydávat akcie | Vydávat akcie v USA | Opatření | Dna | Evergrande | NFT | Zájem o NFT | Lend | Akcie společnosti Tencent | Facebook akcie | Cena Facebook akcie | Cena Facebook | Solana | Catherine Yeung | Doing Business | Problémy Evergrande | Nio akcie
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | FXstreet | Euro

Předchozí klíčová slova

Tempo růstu PPI v USA
Tempo růstu průmyslové výroby
Tempo růstu spotřebitelských cen
Tempo růstu vývozu z Německa do Číny
Tempo zdražování
Tempo zlepšování ekonomiky
Tempus
Tempus Consulting
Tempus Consuting
Tempus Inc

Následující klíčová slova

Tencent Holding
Tencent Holdings
Tencent Music
Tencent Music Entertainment Group
Tencent (700)
Tendr
Tenký trh
Tennessee
Tenza
Teoretická ztráta
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Dukascopy
Potvrďte prosím... Zavřít