Úterý 19. říjen 2021 20:01
reklama
Purple konference
reklama
Dukascopy
reklama
Dukascopy
reklama
InstaMarkets

Klíčová slova - Nvidia Corp

img

Vítězné tažení herního průmyslu: Výnosný byznys, který v pandemii jen kvete

03.03.2021 Herní průmysl v posledních letech představuje odvětví s vysokým růstem a jen za rok 2020 stouply jeho výnosy o 37 %, protože pandemie zvýšila poptávku po hraní jako formě socializace a zábavy. Mnoho tradičních volnočasových aktivit je kvůli COVID-19 omezeno a herní průmysl se tak nejenže výrazně rozrůstá, ale navíc dosahuje i velkých zisků. Tím samozřejmě láká technologické giganty, jako jsou Apple, Google, Amazon či Microsoft. Konkurence tedy nejspíš poroste, ale spolu s ní i celkové globální výnosy odvětví. Analytici hodnotí všech 30 firem v našem koši velice pozitivně.
img

Týdenní tržní výhled: RBNZ, komodity a výsledková sezóna

22.02.2021 V posledním obchodním týdnu v únoru se všichni zaměří na středu a na tiskové konferenci centrální banky Nového Zélandu ohledně úrokových sazeb a zaměstnanosti, kde bude se můžeme těšit i na komentář předsedy Federálního rezervního systému Jerome Powella.
img

Týdenní tržní výhled: Centrální banky, OPEC a brexit v centru pozornosti

16.11.2020 I když se volatilita trhu z amerických prezidentských voleb ustálila, tento týden by se mohla začít znovu zvyšovat aktivitu na trzích řadou různých oznámení a zpráv o ekonomických událostech.
img

Sektor služeb v USA se dostal na úrovně před pandemií. Británie chce být Saudskou Arábií větrné energetiky

09.10.2020 V pondělí zveřejnil Institut nákupních manažerů data ohledně aktivity v americkém sektoru služeb za září. Tento fundament vyšel velmi pozitivně a aktivita v americkém sektoru služeb se dostala již na úroveň před pandemií.
img

Propad HDP o 19,8 %, Británie je v recesi. Nezaměstnanost v EU vzrostla na 7,4 %

02.10.2020 Britská ekonomika se po jedenácti letech dostala do recese, jelikož i ve druhém čtvrtletí pokleslo HDP šesté největší ekonomiky mezikvartálně o 19,8 %. Meziročně pak hospodářství Británie kleslo o 21,5 %. Podle Conference Board spotřebitelská důvěra ve Spojených státech v září zaznamenala markantní nárůst, když Index spotřebitelské důvěry vzrostl ze srpnových 86,3 bodu na 101,8 bodu. Analytici přitom očekávali nárůst pouze na 89,5 bodu. I tak se ale tento index nadále nachází pod úrovní před příchodem koronavirové krize.
img

Prodeje nových domů v US rekordně rostou. Goldman Sachs snižuje odhad růstu HDP o polovinu

25.09.2020 V pondělí novozélandská premiérka Jacinda Ardernová oznámila, že vláda ruší veškerá opatření proti koronaviru. Premiérka však upozornila obyvatele, aby i nadále byli opatrní a dodržovali hygienická pravidla. Zrušení opatření se však nebude týkat největšího novozélandského města Auckland.
img

FED plánuje nákup cenných papírů. Očekává rychlejší oživení US ekonomiky i snížení nezaměstnanosti

18.09.2020 Člen bankovní rady ČNB Vojtěch Benda v pondělí konstatoval, že zatím není potřeba více uvolňovat měnou politiku, jelikož opatření proti druhé vlně epidemie nebudou tak drastická jako na jaře. Benda také naznačil, že není rozumné v této době snižovat daně.
img

Guvernérka ECB: Evropská ekonomika zažívá silnou obnovu. HDP eurozóny propadlo v Q2 „pouze“ o 17,7 %

11.09.2020 V pondělí byly burzy ve Spojených státech i Kanadě zavřené kvůli svátku práce. Tedy jsme se ani nedočkali nějakých významných fundamentálních zpráv. Za zmínku však určitě stojí zveřejnění obchodní bilance z Číny, ze které vyplynulo, že v srpnu čínský vývoz vzrostl meziročně o 9,5 %. U dovozu však došlo opět k poklesu, a to o 2,1 %. Přebytek obchodní bilance se z červencových 62,33 mld. USD snížil na 58,93 mld. USD.
img

Austrálie poprvé od r. 1991 v recesi. Nezaměstnanost v USA prudce klesla na 8,4 %

04.09.2020 Hrubý domácí produkt Itálie zaznamenal ve druhém čtvrtletí meziroční pokles o 12,8 %. Mezikvartálně dokonce HDP pokleslo o více než 17 %. Jedná se tak o nejhorší propad od doby, kdy se v Itálii tento údaj měří (1960). Podle předběžných odhadů se inflace v eurozóně v srpnu snížila o 0,2 %. Spotřebitelské ceny tak poprvé klesly od roku 2016. Podle analytiků by kvůli poklesu inflace mohla ECB přikročit k ještě více uvolněné politice.
img

Rekordní pokles švýcarské a americké ekonomiky. Výsledky online zasedání centrálních bankéřů

28.08.2020 Prodloužení programu Antivirus. Česká vláda schválila prodloužení programu Antivirus do konce října. Tento program je určen na podporu firmám i zaměstnancům před propouštěním. Původně měl program platit jen do konce srpna.
img

Rekordní propad americké ekonomiky o 31,7 %. Fed oznamuje agresivní inflační strategii

28.08.2020 Prodloužení programu Antivirus. Česká vláda schválila prodloužení programu Antivirus do konce října. Tento program je určen na podporu firmám i zaměstnancům před propouštěním. Původně měl program platit jen do konce srpna.
img

Koronavirus je hrozbou pro stabilitu finančního systému, tvrdí Powell

21.08.2020 Klesající ceny v Německu. Dynamika cen průmyslových výrobců meziročně klesly o -1,7 % oproti červnovým -1,8 %. Hlavním důvodem poklesu byly klesající ceny energii. Meziměsíčně zaznamenaly růst o 0,2 %, trh očekával 0,1 %.
img

Dobré zprávy z USA: produktivita roste, nezaměstnanost skokově klesá

14.08.2020 Produktivita v USA nad očekávání. V druhém kvartálu produktivita práce v USA rostla nad očekávání, a to o 7,3 % v ročním vyjádření. Trh očekával pouze o 1,5 %. Jedná se o nejsilnější růst produktivity za posledních 11 let.
img

Trump chce zakázat čínský TikTok. ČNB vidí zotavení ekonomiky až v 2022

07.08.2020 Aktivita zpracovatelského sektoru ve Spojených stech zaznamenala v červenci nejvyšší tempo růstu za téměř jeden a půl roku, když index aktivity ve zpracovatelském sektoru vzrostl z 52,6 bodu na 54,2 bodu a druhý měsíc za sebou se tak nachází nad padesátibodovou hranicí, která odděluje růst aktivity od poklesu.
img

Volby US prezidenta v 2021? Největší propady HDP zemí v historii

31.07.2020 Nečekaně dobrá zpráva. PMI německého průmyslu se dostalo na 50 b. Zlepšily se také nové zakázky. PMI služeb skončilo dokonce na 56,7 b. To posunulo celkový složený indikátor na 55,7 b., bezpečně do fáze expanze. To samé platí pro eurozónu. PMI služeb zde dosáhla 55,1 b., za průmysl 51,1 b. Tento pozitivní vývoj by se měl přesunout do poptávky po českých exportech.
img

Úroveň inflace ČNB neznepokojuje. Evropa dostane 750 mld. EUR na obnovu ekonomik

24.07.2020 Guvernér České národní banky Jiří Rusnok v pondělním rozhovoru pro Právo zopakoval, že měnová politika je dle jeho názoru na správné úrovni. Současnou úroveň inflace guvernéra neznepokojuje, jelikož očekává na začátku příštího roku její návrat zpět k dvouprocentnímu cíli.
img

Investory čeká nejhorší výsledková sezóna od roku 2011

16.07.2020 Trhy jsou na pokraji výsledkové sezóny uplynulého čtvrtletí nervózní. Málokterá firma nabídla v prvním kvartále nějaké výhledy, takže se museli investoři vrhnout do bouřlivých vod naslepo. Od firem z indexu S&P 500 se tak očekávají nejhorší výnosy od konce roku 2011. Pokud lze navíc soudit z neuspokojivých výsledků společnosti Walgreens, mají před sebou investoři nelehké týdny. Sledovat je potřeba hlavně výnosy technologických gigantů, jako jsou Amazon, Apple, Alphabet (Google), Facebook, Microsoft a Nvidia, protože ti celému indexu S&P 500 dominují.
img

Fed nezná hranice. Pro záchranu ekonomiky uděláme cokoliv, říká Powell

22.05.2020 Guvernér ČNB Jiří Rusnok v pondělí uvedl, že koruna je v současnosti vzhledem k úrovni ekonomiky podhodnocená a že nevidí důvody, proč by tuzemská měna měla i nadále oslabovat. Podle guvernéra není příliš pravděpodobné, že se centrální banka v blízké budoucnosti uchýlí ke kurzovému závazku či oslabení koruny.
img

ČNB je otevřena záporným úrokovým sazbám. Trump hrozí Číně za koronavirus

15.05.2020 Agentura Reuters v pondělí informovala, že ECB minulý týden nakoupila dluhopisy za rekordních 44 miliard eur. Celkově Evropská centrální banka plánuje nakoupit v letošním roce dluhopisy za 1,1 bilionu eur.
img

Nejhorší recese v historii EU přichází. Ztráta 20 mil. pracovní míst v USA

07.05.2020 Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA opět zaznamenaly rekordní hodnoty. Přes 3,169 mil. Američanů zažádalo o podporu. Jedná se o pokles oproti předešlému týdnu z 3,846 mil., trh však očekával 3 mil. Další vypovídající hodnotou o dopadech opatření proti koronaviru má statistika počtu pokračujících (trvajících) žádostí o podporu v nezaměstnanosti. Ta za minulý týden vzostla na 22,647 mil. z 18,011 mil. týden předešlý.
img

Nejhlubší propad HDP od finanční krize. Nezaměstnanost opět trhá rekordy

30.04.2020 Japonská centrální banka (BoJ) tento týden zhoršila výhled ekonomiky a rozhodla o nejrozsáhlejších opatřeních, které kdy provedla. Na podporu ekonomiky bude nakupovat firemních dluhopisy, a to v neomezených objemech. Cílem je udržet nízké úrokové sazby a tím i náklady na úvěry.
img

Ropa zadarmo. Více než 26 milionů Američanů je bez práce

24.04.2020 V pondělí po výrazném snížení poptávky po ropě z důvodů pandemických opatření, se květnový kontrakt na ropu WTI dostal do záporných čísel (přibližně až -35 USD za barel). Hlavním důvodem bylo uvědomění si spekulantů, že na rozdíl od ropy Brent je nutné barely ropy WTI fyzicky převzít. Panické prodeje proto započaly. Také cena ropy Brent poklesla, a to až na 16 dolarů za barel, což je nejnižší cena za posledních 20 let.
img

MMF očekává nejhorší recesi od krize v 30. letech. Trump chce znovuotevřít ekonomiku

17.04.2020 Saudskoarabský ministr energetiky princ Abdalazíz bin Salmán v pondělí uvedl, že celosvětové dodávky ropy se po dohodě skupiny OPEC+ sníží o přibližně 19,5 milionů barelů denně. Exporty se v Číně v březnu meziročně snížily o 6,6 % po poklesu z předchozího měsíce o 17,2 %. Ekonomové osloveni agenturou Reuters však očekávali snížení exportu o 14 %.
img

16 milionů Američanů žádá o podporu. Powell očekává velmi vysokou nezaměstnanost

09.04.2020 Mezinárodní měnový fond v pondělí informoval, že eviduje povzbudivé signály oživení v Číně, avšak varoval, že nelze vyloučit obnovení pandemie v této zemi i jinde na světě. Podle průzkumu, který provedla společnost Sentix se důvěra investorů v ekonomiku eurozóny propadla nejníže od začátku sledování. Hospodářství se kvůli koronaviru nachází v hluboké recesi a pandemie dusí ekonomiku, dodala společnost.
img

Rekordní počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA pokračuje. ČNB zmírnila limity u hypoték

03.04.2020 Americká pobočka Fedu v St. Louis v pondělí zveřejnila odhad, že šíření koronaviru by mohl vézt ve Spojených státech k zániku 47 milionů pracovních míst a míra nezaměstnanosti by se tak mohla dostat k 32 %. Čínské ministerstvo obchodu informovalo, že okolo 80 % restaurací je již otevřených. Také téměř všechny supermarkety, nákupní centra a maloobchodní obchody jsou v provozu.
img

Nejlepší akcie 4. průmyslové revoluce – investujte do společností budoucnosti

02.04.2020 Jaké scénáře jsou myslitelné a jak se mohou investoři adaptovat na aktuální tržní situaci? Investice do dlouhodobých růstových trendů, jako je cloud a umělá inteligence, nabízejí příležitosti k dobrým investicím. Krize okolo pandemie koronaviru doslova otřásla akciovými trhy v základech. V následujícím článku se podíváme na aktuální vývoj na finančních trzích.
img

Turecká krize, emerging markets a pokračující earnigns

17.08.2018 Zahájení obchodování v pondělí se neslo ve znamení obav z turecké liry. Přestože má Turecko vliv především na emerging markets, obavy byly cítit i za oceánem v USA.
Související klíčová slova: FOREX | Money management | Offshore | Bitcoin | Intervence | Kvantitativní uvolňování | Brexit | Čína | Japonsko | Peníze | Bank of Canada | Akciové indexy | Fitch | Equity | Inflace | Nasdaq | Dow Jones | Rusko | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | G20 | HDP | Obchodní deník | Měnová politika | Austrálie | Německo | Francie | Turecko | Španělsko | Apple | Evropské akcie | Analytik | New York | Výsledková sezóna | ETF | Dividendy | Ratingové agentury | Recese | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | Export | Průmyslová výroba | Ekonomové | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Důvěra investorů | Měnové trhy | Hospodářství | Kapitál | Sazby | AMEX | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Bank of England | Bankovní rada | Breakout | Burza | Béžová kniha | CEO | CFD | CME | Cap | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Konsolidace | DAX | Dividenda | Dividendový výnos | Dollar | Dow Jones Industrial | ECB | Ekonomika | Emerging markets | Euro | Evropská centrální banka | Exponenciální klouzavý průměr | FOMC | Fed | Futures | Gap | IFO index | ISIN | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Inflační cíl | Intradenní obchodník | Investice | Investor | Investování | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Koš | Kurz | Low | MMF | Margin | Marže | MetaTrader | Momentum | Měna | Finanční instituce | NYSE | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | OTC | Obchodní bilance | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Platforma | Poplatek | Pozice | Prodeje existujících domů | Produktivita práce | Průmyslové objednávky | Příkaz | Rating | Ratingová agentura | Reserve Bank of Australia | Rezistence | Riziko | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Spot | Spread | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uptrend | VIX | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Wall Street | ZEW index | Zisk na akcii | Zlato | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Analytici | Obchodní platforma | Banky | Doporučení | EUR | USD | Dluhopisy | NZD | AUD | GBP | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Goldman Sachs | Evropa | Finanční krize | Citigroup | Cena ropy | Evropská ekonomika | Bank of America | Americký prezident | Saxo Bank | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | Globální ekonomika | PBOC | Čínské akcie | Investoři | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Program nákupů dluhopisů | EU | Ministři financí | Klouzavé průměry | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Cenový graf | Myšlení | Byznys | Business | BNP Paribas | Zisk | Berkshire Hathaway | Sázka | Deprese | Výsledky | Index nákupních manažerů | London Stock Exchange | Euronext | RBNZ | Obchodovat | Deutsche Bank | Over-The-Counter | Investiční společnosti | Investovat | Nasdaq Composite | Index cen | Index CPI | Makrodata | Devizové intervence | Facebook | LYNX | Donald Trump | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Zásoby ropy | Japonská centrální banka | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Centrální bankéři | NZDUSD | GBPUSD | Abenomika | Delta | EPS | Index | Podpora | Průlom | Přenos | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Microsoft | Akcie Netflix | Akcie Tesla | Americká centrální banka | Analýzy | Banka | Bankovní rada ČNB | Brent | Cena | Cena akcií | Cena ropy brent | Čínská ekonomika | CISCO | Conference Board | Černá labuť | Dolar | Elektřina | Eura | Exchange | Fiskální rok | Forex kalendář | GfK | Graf | Guvernér české národní banky | Guvernér ČNB | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index Dow Jones | Index VIX | Internetové obchodování | Investice do akcií | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční poradenství | Investování do akcií | Investovat do zlata | ISM | EBay | Japonská ekonomika | Jiří Rusnok | Kam investovat | Libra | Maďarsko | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Market | Markets | MetaTrader 5 | Míra inflace | Nemovitosti | Obchodní platformy | Oslabení koruny | PayPal | Prezidentské volby | Převodník měn | Reuters | Ropy | Rubl | Růst HDP | Řízení rizik | Řízení rizika | Signály | Société Générale | SP500 | Shares | Tesla Motors | Trh | Twitter | Volkswagen | Výprodej | Webináře | WTI | XM | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Předpověď | Zisky | ZEW | ING | Trading Central | Buy | EBITDA | Ex-dividend | Jeff Bezos | ROCE | Tovární objednávky | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | Cenová hladina | Tržby | Úvěr | Světové ekonomiky | Komise | Kontrakt | Volby | Know-how | 1 milion | Burze | Dividendové akcie | Traders | Aramco | Markit | Bank of New York Mellon | Intesa Sanpaolo | Charles Schwab | Jackson Hole | Wells Fargo | Campbell Soup | Microsoft | MSCI | State Street | ABN Amro | CME Group | Caterpillar | Sentix | Baker Hughes | NATO | Reálný obchodní účet | Black swan | Japonský premiér | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikání | BMW | Ministr financí | Stock Exchange | Energie | Rada ČNB | Earnings | Globální akciové trhy | KBC | BlackRock | Přehled | Jádrový index | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Ekonomická aktivita | City | US akcie | Lídři | Firmy | Aktuální vývoj | Xetra | Globální finanční krize | Britská centrální banka | JPMorgan Chase | Program nákupu dluhopisů | Vladimir Putin | Vládní dluhopisy | Hlavní indexy | Odchod z Evropské unie | AAA | Rating AAA | Walmart | Alibaba | Propad | Eurex | Citi | S&P | Guvernér | Agentura Fitch | Německý DAX | Ztráty | Philip Morris | Tempo růstu | Zajištění | Baidu | Blockchain | E*Trade | Tesla | Nízká volatilita | Odhodlání | Kapitalizace | Výhled | Depozitní sazba | Bankéři | Poplatky | Britská vláda | Exxon | Chevron | Konsensus | Britská ekonomika | Predikce | Ekonomická situace | General Electric | Data z amerického trhu práce | Krize | Investiční rozhodnutí | Opatření na podporu ekonomiky | Snížení úrokových sazeb | Výnosy | Japonská vláda | Česká vláda | Očekávání analytiků | Index cen domů | Kapitálové strategie | Volatilita trhů | Alphabet | Konsenzus | Pokles ekonomiky | Belgie | HDP eurozóny | Rozjednané prodeje domů | Zasedání americké centrální banky | Výhled ekonomiky | Očekávání | HDP v eurozóně | ABN AMRO Bank | ex | BBVA | Credit Agricole SA | ING Groep NV | Cena palladia | Breakout Trader | Palladium | Trade Financial | Technologie blockchain | Jerome Powell | LYNX Trading | NEST | Estee Lauder | Jak fungují akcie | Obchodování na trzích | Airbnb | Saxo | FinTech | Raytheon | Lockheed Martin | Kartel OPEC | OPEC+ | Obchodní válka | Vývoj na finančních trzích | Podniky | Technologické akcie | Schwab | Amazon (AMZN) | Inflace v eurozóně | McDonald's | Objem obchodování | Turecké liry | Turecká krize | Výplaty dividend | Šéf Fedu | RDSA | Royal Dutch Shell | Zasedání OPEC | Profesionální obchodník | Dodávky ropy | Propad cen ropy | Obchodní platforma MetaTrader | Náklady na úvěry | Dopady na ekonomiku | Evropská komise | Americké podniky | Základní úroková sazba | Index spotřebitelské důvěry | Prezident USA | Ropný kartel | Obchodovat s akciemi | Palladiové akcie | MetaTrader Supreme Edition | Akcie herních vývojářů | PINS | Uber Technologies | Kvartální výsledky | Beyond Meat | Splácení dluhu | Infineon | STMicroelectronics | Infineon Technologies | AMS | Tencent Holdings | Stav americké ekonomiky | Boris Johnson | NVDA | iFX | Americké společnosti | Guvernér Fedu | Záporné sazby | Blockchainové akcie | Obchodní nápady | Akcie a ETF | Digitální daň | Defenzivní akcie | Pokles cen | Ministerstvo obchodu | Čínské ministerstvo obchodu | Britský premiér | Zprávy z Německa | Oživení ekonomiky | AMZN | Thyssenkrupp | Prosus | Saudi Aramco | Globální recese | Denní graf | Očekávání trhu | Centrální banka Nového Zélandu | iShares | MetLife | GOOGL | Akcie roku | Jak se stát lepším investorem | Obchodní válka mezi USA a Čínou | Očekávané Earnings | Obchodujte | Hospodářské krize | McKinsey | ByteDance | TikTok | Huawei | Digitalizace | Automobilky | Deficit | Jednání o brexitu | Prezident Donald Trump | Peter Garnry | HDP v USA | Německá vláda | IOT | ČNB Jiří Rusnok | Objem | Klíčová rizika | Ropný kartel OPEC | MSFT | Supreme Edition | Alibaba Group | Růst spotřebitelských cen | Šéf Fedu Jerome Powell | Inflace v USA | Nejlepší internetové akcie | Internetové akcie | Cisco Systems | Firma | Maloobchodní sektor | Zasedání ČNB | Ekonomiky eurozóny | Maloobchodní prodeje | Hlavní události | Inflace ČNB | Průmyslová výroba ve Spojených státech | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | Čínská firma | Růst cen | CBI | Produkty obchodované s finanční pákou | Bilance | Index DOW | Co bude | GM | Největší pokles | Lagardeová | Souhrnný index | Amazon | Nízké úrokové sazby | Louis Vuitton | Tiffany | LVMH | Nejbohatší | Miliardy | Vyhlídky | INTC | Americká data | Walt Disney | 5G | Švýcarská ekonomika | Zveřejněná data | Statistika | Technologický sektor | Průmysl | ADP | Na burze | Propouštění | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Hospodářský výsledek | Visa | General Motors | Enel | Ceny potravin | Čínský vývoz | Šinzó Abe | Nově zahájené stavby domů | Stavebnictví | Důvěra investorů v ekonomiku eurozóny | Důvěra investorů v ekonomiku | Německý ZEW index | Sociální sítě | Problémy | Britové | Tomáš Holub | ČNB Tomáš Holub | Člen bankovní rady | Člen bankovní rady ČNB | Total | Prognózy | Nejistoty | Válka mezi USA a Čínou | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | ECB Christine Lagardeová | Nálada | Prohlášení | Ford Motor | United Technologies | AbbVie | Allergan | Amgen | Airbus | Zahájení obchodování | NN Group | Míra | RWE | Vivendi | Accor | Měnové politiky | Premiér Boris Johnson | Investujte | Americké centrální banky | Vojtěch Benda | Automobil | AXA | Europoslanci | FedEx | FDX | AAPL | MasterCard | FB | AT&T | Disney | Andrew Bailey | Nike | Bydlení | Uber | Ztráta | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | Yandex | Tripadvisor | Kraft Heinz | Demokratické strany | Vývoj měnové politiky | Peking | Aktivita zpracovatelského sektoru | Wirecard | Ziskovost | American Airlines Group | United Airlines Holdings | Bernie Sanders | Společnost Sentix | Altria Group | Netflix | NFLX | Dobrá data | Daimler | Micron Technology | Microchip Technology | Apache | Letecké společnosti | Ministr energetiky | Sodexo | Budoucnost | Ifo | Zemědělství | ASML | ASML Holding NV | Poradenství | Ukazatele | SAP | ČNB Vojtěch Benda | Dobré zprávy | Americké ministerstvo | Americké ministerstvo obchodu | Velké firmy | Alibaba Group Holding | Ceny energií | HPQ | Hewlett Packard Enterprise | Hewlett Packard | Krach | Komunikace | Trump | Prezident | Výsledkové sezóny | Nezaměstnanost v Británii | AMGN | Koronavirus | Paypal Holdings | Google | Samsung | Trhy | Evropské ekonomiky | Akcie roku 2020 | ConocoPhillips | Šíření koronaviru | American Express | Ratingová agentura Fitch | Nejprudší pokles | Pokles | Situace | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | Starbucks | Boeing | López Obrador | Viceguvernér ČNB | Zlepšení | Dovednosti | Nezaměstnanost v EU | SBUX | BABA | Akcie v roce 2020 | Akcie Alphabet | Obchody | Výdaje | Čínská vláda | Fresenius Medical | FME | Adidas | Rekordní hodnoty | Sazby beze změny | NFP | Čínské ministerstvo | Americké ekonomiky | Poptávky po ropě | Spuštění bitcoinů | Galapagos | Biogen | Pharming Group NV | Hospodářství Evropské unie | Marek Mora | COVID-19 | TWTR | Deutsche Telekom | Ekonomické aktivity | E*Trade Financial | Gilead Sciences | PHIA | Index aktivity | Caixin/Markit | Cestovní ruch | Vývoj | Akcie Microsoft (MSFT) | Nástroje měnové politiky | WP | Prudký pokles | Aerolinky | Air France-KLM | Lufthansa | Opatření proti koronaviru | Evropské dividendové akcie | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Deficit státního rozpočtu | Olaf Scholz | Profitovat | Tencent | Pokles HDP | Guvernér Rusnok | Největší propad | Stimul | Inflace v EU | Justin Trudeau | Kanadský premiér | Zotavení ekonomiky | Automobilka | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Onemocnění | Prudký pokles cen | Texas | PYPL | Prodeje domů | Další pokles | Algoritmy | Německý ministr financí | Ahold Delhaize | UNA | Wolters Kluwer | WKL | Unilever | REGN | Salmán | Ministryně práce | Kongres | Domácnosti | Fundament | Nákup aktiv | Citrix | Citrix Systems Inc | Citrix Systems | Růst | Senátor Bernie Sanders | United Airlines | American Airlines | Delta Air Lines | Koronavirové krize | Poslanci | Signál | Počet žádostí o podporu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Potenciál | Allianz | Propad HDP | Karanténa | Nejlepší palladiové akcie | Ekonomické ukazatele | Abbott Laboratories | E-commerce | Ekonomiky | Vzdělávací webináře | Slovensko | Války | Poradce | Nejlepší technologické akcie | Technologické akcie roku 2020 | Akcie Amazon (AMZN) | Akcie Alphabet (GOOGL) | Alphabet (GOOGL) | Akcie Alibaba Group | Alibaba Group (BABA) | Microsoft (MSFT) | LTV | Růst nezaměstnanosti | Nezaměstnanost v USA | Průmyslové revoluce | Revoluce v technologii | Umělá inteligence | Investice do společností budoucnosti | 4. průmyslová revoluce | Cloud Computing | Internet věcí | Akcie Nvidia Corp | Akcie Nvidia | Akcie Nvidia Corp (NVDA) | Práce | Koronakrize | Údaje | Výhled ratingu | Oživení v Číně | Signály oživení | Eni | Obchodovat s cennými papíry | Prezident Vladimir Putin | UnitedHealth Group | Znovuotevřít ekonomiku | Ministři | Mexický prezident | Andrés Manuel López Obrador | Nejsilnější růst | Abdalazíz bin Salmán | Splátky dluhů | ATVI | WMT | Activision Blizzard | Premiér Justin Trudeau | Lloyds Banking Group | Microsoft Corp | US Bancorp | Maloobchodní tržby v USA | Hospodářské oživení | Procter & Gamble | ZEW index ekonomického sentimentu | USD za barel | Květnový kontrakt | Japonský export | Trade | Nizozemsko | Důvěra v eurozóně | Tweety | Soukromá spotřeba | Investiční tituly | Evropské indexy | Air France | Posílení | Největší propady | Ropa zadarmo | Nové zakázky | ADBE | 3M | Propad exportu | Shell | Gilead | Růst výnosů | Aktivita v americkém sektoru služeb | PEPSICO | Export v dubnu | Vývoz | Australská ekonomika | Expanze | Růst EBITDA | Ben Broadbent | NKE | Merck KGaA | Merck | Rekordní propad | JD.com | NetEase | Vakcína | Sektor služeb | Historické výsledky | CL | Obchodní platformy Metatrader | Moderna | Japonský export v dubnu | EasyJet | Renault | Josh Frydenberg | Splunk | Umělé inteligence | JDE | Unie | Propady HDP | ČR | Salesforce | Koronavirové pandemie | Antivirus | Kvalitní akcie | Square | Počet nových žádostí o podporu | Oracle | Rekordní pokles | Nikola | APA | Sanofi | Propad cen | Akcie Nikola | Nikola Motor | Akcie Nikola Motor | Covid | Druhá vlna pandemie | Druhá vlna | Nízké sazby | Nové žádosti o podporu | Akcie Wirecard | Medtronic | E.ON | Johnson & Johnson | Vysoké ocenění | Ocenění | Šance | Růst tržeb | Investice do robotiky | Umělá inteligence (AI) | Ceny | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Verizon Communications | Salesforce.com | Akcie těžařů | Největší propady HDP | Propady HDP zemí | Odhad růstu HDP | Důvěra | Obnovení růstu | Caixin | WeCHat | Cenové hladiny | Podhodnocené akcie | Deutsche Lufthansa | Dobré zprávy z USA | Zprávy z USA | Fortnite | Investice do vodíku | Air Liquide | Adyen | Coca-Cola | Výrobní sektor | Kroger | Vakcína proti koronaviru | Nvidia | Jošihide Suga | Nákup cenných papírů | Unity | Žádosti o podporu v USA | Biden | Omezení výplaty dividend | Speedway | Vinci | Lockdown | Jens Klatt | Foot Locker | Jitan Solanki | Hormel Foods | HRL | MDT | Tržní výhled | Zynga | Electronic Arts | Coty | Týdenní tržní výhled | L Brands | GPS | Hormel | JWN | Adobe Systems | CD Projekt | Bayer | Vonovia | Henkel | Covestro | Brands | ForFarmers | CARA | Radar Tradera | Týdenní Forex kalendář | Activision | Blizzard | Paradox Interactive | Rostoucí úrokové sazby | Herní průmysl
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | FXstreet | Euro

Předchozí klíčová slova

Nuntius
Nuntius Brokerage and Investment Services
Nuntius Brokerage & Investment Services S.A.
Nuntius brokers
Nůžky bohatství
Nůžky ve valuaci
NVAX
NVDA
Nvidia
Nvidia akcie

Následující klíčová slova

NWR akcie
NWR OKD
NXMH
NYBOT
NY Empire state index
NYFANG
NY FED
NY Fed index
NY Fed Staff Nowcast indikátor
NYMEX
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Purple vyroci
Potvrďte prosím... Zavřít