Čtvrtek 05. srpen 2021 10:32
reklama
Purple Trading Ebook 5 strategii
reklama
Dukascopy
reklama
BOSSA ebook analyza

Klíčová slova - Vinci

img

Podpora ve výši 1,9 bil. dolarů pro USA schválena. Přehřátí ekonomiky ani inflace se Joe Biden nebojí

12.03.2021 Průmyslová výroba v Německu v lednu překvapivě meziměsíčně klesla o 2,5 %, když se očekával mírný růst o 0,2 %. Dané údaje podle analytiků naznačují zpomalení ekonomické aktivity od začátku roku v největší evropské ekonomice.
img

Prudký pokles tržeb v eurozóně o 6,4 %. Růst HDP a spotřebitelské důvěry v USA překonává očekávání

05.03.2021 České hospodářství zaznamenalo v minulém roce nejhlubší propad od vzniku samostatné České republiky. Podle zpřesněného odhadu Českého statistického úřadu HDP vloni pokleslo o 5,6 %. „Nejvýrazněji k poklesu, o 2,2 procentního bodu, přispěl vývoj ve skupině odvětví obchodu, dopravy, ubytování a dále průmysl o 2,1 procentního bodu,“ konstatoval ředitel odboru národních účtů ČSÚ Vladimír Kermiet.
img

Stimulační politika ze strany ECB a FEDu pokračuje. Rusko očekává návrat ekonomiky na předkrizovou úroveň koncem 2021

19.02.2021 Izraelská ekonomika poprvé od roku 2002 poklesla, když se HDP v letošním roce snížilo o 2,4 %. O rok dříve přítom izraelské hospodářství vzrostlo o 3,4 %. Tamní centrální banka však predikovala mnohem větší pokles o 3,7 %. Institut pro fiskální studie (IFS) konstatoval, že by Británie musela zvednou daně o 60 miliard liber ročně, pokud by se rozhodl současný ministr financí Rishi Sunak kompenzovat ztráty způsobené pandemii. Sunak má 3. března nastínit, jakým způsobem bude řešit dopady pandemie.
img

ORBIT Capital prostřednictvím podfondu Conseq Venture Debt poprvé financuje zahraniční firmu

18.02.2021 ORBIT Capital prostřednictvím svého podfondu Conseq Venture Debt realizuje další transakci. Poté, co v loňském roce poskytl dluhové financování hvězdám domácí fintechové a e-commerce scény, společnostem Twisto a rohlik.cz, tentokráte se neomezil hranicemi a posílá 2,5 mil. EUR do předního evropského technologického hráče LetsBuild.
img

Evropský parlament schválil protikrizový balíček. Němečtí podnikatelé nelibě nesou prodloužení lockdownu.

12.02.2021 Americký prezident Joe Biden oznámil, že chce k Číně přistupovat odlišně než Donald Trump a soustředí se hlavně na mezinárodní pravidla. Dále prezident dodal, že obě ekonomické velmoci budou extrémně soupeřit. Inflace v lednu ve Spojených státech zůstala nezměněna na úrovni 1,4 %. Analytici očekávali mírnější růst na úrovni 1,5 %. Jádrová inflace v lednu zaznamenala pokles z 1,6 % na 1,4 %.
img

Prognóza ČNB: Rychlejší růst ekonomiky v 2021 a trojí zvýšení sazeb. Vše však závisí na rychlosti rozvolňování

05.02.2021 Farmaceutické společnosti Pfizer a BioNTech oznámily, že hodlají od poloviny února opět zvyšovat počty dodaných vakcín do Evropské unie. Ve druhém čtvrtletí letošního roku by pak evropské státy měly obdržet o 75 milionů vakcín více, než se původně očekávalo. EU totiž potřebuje urychlit proočkování obyvatelstva.
img

Fed ponechal úrokové sazby beze změny. Rusnok naopak vidí dvojí zvýšení již tento rok

29.01.2021 Měnový výbor americké centrální banky na svém středečním dle očekávání ponechal základní úrokovou sazbu v rozpětí 0-0,25 %. Nákupy aktiv (kvantitativní uvolňování) také zůstanou nezměněny. Banka jako při předchozích zasedáních zopakovala, že je odhodlaná využít všech dostupných nástrojů k dosažení svých monetárních cílů.
img

Joe Biden je prezidentem. Jaké změny čekájí USA? Rusnok: Česku hrozí recese s dvojím dnem

22.01.2021 Podle agentury IHS Markit v lednu klesla dle předstihových ukazatelů PMI (index nákupních manažerů) podnikatelská aktivita v eurozóně. Celkový kompozit se snížil pro eurozónu z 49,1 b. na 47,5 b. Dílčí PMI pro sektor služeb oslabil z prosincových 46,4 b. na 45 b. Hlavním důvodem je zhoršení obecné nálady kvůli přetrvávající pandemii a restriktivním opatřením ve všech zemích unie.
img

Lagardová: Pokud „lockdowny“ neskočí do konce Q1, nastanou problémy. Biden oznámil podporu v hodnotě 2 bil. USD

15.01.2021 Nastávající americký prezident Joe Biden oznámil návrh nového balíku opatření ve výši téměř dvou bilionu dolarů na podporu největší ekonomiky na světě. Balík by měl zahrnovat přímou platbu 1 400 dolarů drtivé většině Američanů a dodatečný příspěvek nezaměstnaným by měl stoupnout na 400 dolarů týdně. Z předběžné zprávy německého statistického úřadu vyplynulo, že se německá ekonomika v minulém roce zaznamenala pokles o 5 %. Pokles byl tak o něco mírnější než původně očekávali analytici osloveni agenturou Reuters, kteří se domnívali, že německá ekonomika sestoupí o 5,1 %.
img

Demokráté ovládli Bílý dům, Senát i Kongres. ČNB zvažuje zvýšení sazeb již tento rok

08.01.2021 Představitelé OPEC+ se dohodli, že v příštích dvou měsících sníží těžbu černého zlata. Konkrétně Saudská Arábie se zavázala, že sníží svoji těžbu až o jeden milion barelů denně. Naopak Rusko či Kazachstán dohromady zvýší těžbu v únoru o 75 tisíc barelů denně a v následujícím měsíci zvednou těžbu taktéž o 75 tisíc barelů. Ostatní členové OPEC slíbili zachování těžebních limitů.
img

Překvapivý konec roku 2020: Akciové trhy i bitcoin na maximech. Tvrdý brexit je ze hry

31.12.2020 Stimulační balíček je na světě. Donald Trump podepsal dlouho navrhovaný zákon o podpoře pro občany USA. Podpora v rozsahu 2,3 bilionu dolarů zajistí s nejvyšší pravděpodobností americkým domácnostem jednorázový šek na 600 dolarů a prodloužení výplat v podpoře v nezaměstnanosti o jedenáct týdnů. Všechny tři hlavní americké indexy nejen díky této zprávě dosáhly intradenních rekordních maxim.
img

Ekonomika Velké Británie rostla nad očekávání o 16 %. Tvrdý brexit a nová mutace koronaviru může způsobit propad

23.12.2020 Velká Británie se stále nedohodla s Evropskou unií na obchodních vztazích po skončení tzv. přechodného období. Největší překážkou je dohoda ohledně rybolovu v britských vodách. EU totiž požaduje přístup rybolovu v těchto vodách a Británie zase chce obnovit plnou kontrolu na právem rybolovu.
img

Ekonomika Velké Británie rostla nad očekávání o 16 %. Nová mutace koronaviru může způsobit propad

23.12.2020  Britská ekonomika ve třetím čtvrtletí zaznamenala mezikvartální růst o 16 %, což vedlo k částečnému anulování...
img

Fed zvýšil očekávaný růst ekonomiky na 2021. Rusnok varuje před stále velkými riziky

18.12.2020 Ratingová agentura S&P tento týden varovala, že pokud by došlo ke tvrdému brexitu (bez dohody), pak pravděpodobně přikročí ke snížení ratingu Velké Británie. Aktuální rating je AA a stabilní výhled. Ke snížení ratingu by mohlo dojít především kvůli nedostupnosti britského zboží a služeb na klíčových evropských trzích.
img

Ministerstvo financí i ČNB euro odmítají. ECB navýšila nákup aktiv o 500 mld. eur do března 2022

11.12.2020 Ministerstvo financí i Česká národní banka se opět shodly na tom, že zatím pro Českou republiku není vhodné přijímat euro. Toto vyplynulo z pravidelné analýzy, která vyhodnocuje plnění maastrichtských konvergenčních kritérií a úrovně sladěnosti místní ekonomiky s ekonomikou eurozóny. Vstupu do eurozóny není ani nakloněná současná vláda dle svého programového prohlášení.
img

Britové začínají jako první očkovat proti koronaviru. Vývoj ekonomiky USA je dobrý, říká Powell

04.12.2020 Tento týden dorazily dobré fundamentální zprávy z Číny, když čínský statistický úřad zveřejnil, že aktivita v tamních továrnách v listopadu vzrostla nejvíce za tři roky. Zpracovatelský sektor se dokonce již nachází nad úrovní před příchodem coronaviru. Index nákupních manažerů (PMI) tedy v listopadu vzrostl z říjnových 51,4 bodu na 52,1 bodu.
img

Ekonomika USA zaznamenala v Q3 rekordní růst o 33,1 %. Trump se smiřuje s prezidentskou porážkou

27.11.2020 Nastávající americký prezident Joe Biden oznámil první členy své vlády. Ministryní financí se má stát Janet Yellenová, která v minulosti vykonávala funkci guvernérky Fedu. Jednalo by se tak o první ženu, která by zastávala tuto funkci.
img

Japonská ekonomika stoupla rekordně o 21,4 %. Joe Biden plánuje vládní pomoc USA

20.11.2020 Při pondělním jednání zástupců zemí Evropské unie ohledně přijetí rozpočtů na období 2021 – 2027 se maďarští a polští zástupci rozhodli zablokovat schválení toho rozpočtu. Oběma zemím vadí, že vyplácení peněz z evropských fondů bude podmíněné dodržováním principů právního demokratického státu.
img

Trump hrozí Číně a zavádí nové restrikce. Rekordní růst HDP Velké Británie o 15,5 %

13.11.2020 Šéf americké obchodní komory Thomas Donohue v pondělí oznámil, že malé podniky nemohou čekat další tři měsíce, než se Kongres dohodne na další pomoci. Americké firmy jsou ochotné začít spolupracovat s vítězem prezidentských voleb Joem Bidenem na rychlejší podpoře ekonomiky, dodal Donohue. Turecká lira zaznamenala v pondělní obchodní seanci největší nárůst od loňského března. Analytici připisují posílení TRY sobotní výměně guvernéra centrální banky a nedělní rezignaci ministra financí, který je mimochodem Erdoganův zeď.
img

Nezaměstnanost v USA nečekaně klesla na 6,9 %. Fed ponechal úrokové sazby i program nákupu dluhopisů beze změn

06.11.2020 Z pondělních zveřejněních údajů společnosti Caixin a Markit vyplynulo, že aktivita v čínském průmyslu v říjnu zaznamenala nejrychlejší tempo růstu za téměř deset let. Index nákupních manažerů PMI se vyhoupl ze zářijových 53 bodů na 53,6 bodů. Analytici naopak očekávali, že hodnota indexu zůstane beze změny.
img

Nejrychlejší růst HDP od roku 1947. USA zaznamenalo za třetí kvartál skok o 33,1 %

30.10.2020 Světová obchodní organizace v pondělí rozhodla, že Evropská unie může uvalit cla na dovoz zboží ze Spojených států ve výši čtyř miliard dolarů ročně kvůli subvencím americké vlády, které poskytovala americkému výrobci letadel Boeing. Analytici však neočekávají, že Evropská unie zavede cla dříve, než bude znám nový americký prezident. Americký delegát vyzval Evropskou unii, aby cla nezaváděla, jelikož Washington již upustil od nelegálních subvencí a dále pohrozil, že v případě zavedení budou Spojené státy reagovat protiopatřeními.
img

HDP Číny vzrostlo o 4,9 % za Q3. Rusko odmítá zavést tvrdá koronavirová opatření

23.10.2020 Z pondělních zveřejněných údajů Eurostatem vyplývá, že jsou Češi v rámci EU nejméně ohrožení chudobou nebo sociálním vyloučením. V roce 2019 bylo chudobou nebo sociálním vyloučením ohroženo 12,5 % obyvatel České republiky, což je hluboko pod průměrem EU, který činí okolo 21 %.
img

Dohoda o Brexitu v nedohlednu. Rusko hrozí EU odvetou za uvalené sankce

16.10.2020 V pondělí vydal Český statistický úřad informace ohledně zářijové inflace v České republice. Index spotřebitelských cen mírně poklesl ze srpnových 3,3 % na 3,2 %. Ekonomové a analytici přitom očekávali růst na 3,5 %. ČNB dokonce predikovala inflaci na úrovní 3,6 %.
img

Sektor služeb v USA se dostal na úrovně před pandemií. Británie chce být Saudskou Arábií větrné energetiky

09.10.2020 V pondělí zveřejnil Institut nákupních manažerů data ohledně aktivity v americkém sektoru služeb za září. Tento fundament vyšel velmi pozitivně a aktivita v americkém sektoru služeb se dostala již na úroveň před pandemií.
img

Francouzská Vinci nabízí 5,2 miliardy eur za část španělské ACS

02.10.2020 Francouzský průmyslově-stavební koncern Vinci nabízí svému španělskému konkurentovi ACS za jeho průmyslovou divizi 5,2 miliardy eur (téměř 141 miliard Kč). Vinci, který má v úmyslu posílit své služby v oblasti energetiky a inženýrských sítí, dnes zprávu z výkazu ACS pro burzovního regulátora potvrdil a dodal, že správní rada ACS je "otevřena vyjednávání".
img

Propad HDP o 19,8 %, Británie je v recesi. Nezaměstnanost v EU vzrostla na 7,4 %

02.10.2020 Britská ekonomika se po jedenácti letech dostala do recese, jelikož i ve druhém čtvrtletí pokleslo HDP šesté největší ekonomiky mezikvartálně o 19,8 %. Meziročně pak hospodářství Británie kleslo o 21,5 %. Podle Conference Board spotřebitelská důvěra ve Spojených státech v září zaznamenala markantní nárůst, když Index spotřebitelské důvěry vzrostl ze srpnových 86,3 bodu na 101,8 bodu. Analytici přitom očekávali nárůst pouze na 89,5 bodu. I tak se ale tento index nadále nachází pod úrovní před příchodem koronavirové krize.
fibonacci 12052014-ilu.png

Ako profitovať z Fibonacciho? (1/2)

12.05.2014 Takmer každý obchodník na forexe sa v nejakom momente svojej kariéry stretne s Fibonaccim, napríklad s Fibonacci retracement alebo v preklade Fibonacciho úrovňami spätných pohybov. Patrí totiž k účinným nástrojom technickej analýzy na forexe. Rovnako dobre funguje aj na inom trhu (napr. komoditnom, akciovom, apod.) a do značnej miery na každej časovej perióde (time frame), pokiaľ existujú adekvátne dáta a je možné identifikovať kľúčové maximá a minimá swingu.
Související klíčová slova: Technická analýza | Obchodní systémy | Offshore | Bitcoin | Kvantitativní uvolňování | Brexit | Čína | Akciový index | Moody's | Equity | Inflace | GBP/USD | USD/JPY | Nasdaq | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | Evropská unie | HDP | Fibonacci | Turecká lira | Měnová politika | Kanada | Německo | Francie | Španělsko | Apple | New York | Česká koruna | ETF | Investiční fondy | Dividendy | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Podpora ekonomiky | Rizika | Politika | Průmyslová výroba | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Maloobchodní tržby | USD/CZK | Spotřebitelské ceny | Obchodní komora | Míra nezaměstnanosti | Důvěra investorů | Interactive Brokers | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Advance | Akcie | Akciový trh | Analýza | Zhodnocení | Bank of England | Bankovní rada | Bloomberg | Bod | Bundesbank | Béžová kniha | CME | Centrální banka | Centrální banky | Stock | DAX | Distribuce | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | ECB | Ekonomika | Euro | Evropská centrální banka | FOMC | Fed | Fibonacci retracement | Fundamentální zprávy | Grafy | High | IPO | Index DAX | Index spotřebitelských cen | Investice | Long | Low | MMF | NYSE | Stavební povolení | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | Obchodní bilance | Obchodník | Peněžní zásoba | Platforma | Portfolio | Prodeje existujících domů | Průmyslové objednávky | Rating | Ratingová agentura | Retracement | Riziko | Ropa | SICAV | Schodek rozpočtu | Short | Spot | Stop-Loss | Swing | Ticker | Time frame | Trend | Trigger | Výnos | ZEW index | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Analytici | Banky | EUR | USD | Commerzbank | UBS | JPY | GBP | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Goldman Sachs | Německá ekonomika | Patria | Americký prezident | Indexy | Úroková sazba | Čínské akcie | Investoři | Fond | Exxon Mobil | Měnový výbor | Program nákupů dluhopisů | EU | Vývoj ceny | Zasedání ECB | Fibonacciho čísla | Byznys | Business | Pravděpodobnost | BNP Paribas | Zisk | Zkušenosti | Euforie | Výsledky | Index nákupních manažerů | Euronext | Gold | Deutsche Bank | Světová obchodní organizace | Financování | Investiční společnosti | Investovat | Index cen | Index CPI | Eurostat | Český statistický úřad | Conseq | Facebook | LYNX | Australská centrální banka | Donald Trump | Mezinárodní měnový fond | Obchodníci | Vzdělávání | Centrální bankéři | EPS | Index | Podpora | Akcie Netflix | Americká centrální banka | Analýzy | Banka | Bankovní rada ČNB | Běžný účet | Brokers | Cena | Ceny zlata | Čínská ekonomika | CISCO | Conference Board | CZK | Česká ekonomika | ČNB euro | Do čeho investovat | Dolar | Ekonomika Japonska | Ekonomika USA | Eura | Exchange | Fondy | GfK | Graf | Guvernér ČNB | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | HDP Číny | Hrubý domácí produkt | Index PMI | Investice do akcií | Investice do zlata | Investiční | Investiční portfolio | Investovat do zlata | Irsko | ISM | Jádrová inflace | Jak investovat | Jak investovat do zlata | EBay | Japonská ekonomika | Jiří Rusnok | Lira | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Meziroční inflace | Míra inflace | Oslabování koruny | PayPal | Prezidentské volby | Prognóza | Rakousko | Reuters | Ropy | Růst HDP | Signály | Société Générale | Shares | Trh | Trh s akciemi | Twitter | Velká Británie | Volkswagen | Výprodej | Vývoj ceny zlata | Vývoj inflace | Zlatý řez | Zpracovatelský průmysl | Zpráva | Zprávy | ZEW | ING | Ministerstvo financí | Profit Taking | Redukce | ROCE | Commonwealth Bank | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | Tržby | Zaměstnanost | Western Union | Komise | Volby | Investment | Markit | Intesa Sanpaolo | Charles Schwab | Institut ZEW | Microsoft | Bankovní sektor | ABN Amro | Westpac | CME Group | Caterpillar | DIW | Členové OPEC | TLTRO | TD Ameritrade | Barrick Gold | BBC | Zvyšování sazeb | Thomson Reuters | Short squeeze | Průmyslová produkce | Nákupy dluhopisů | Podnikání | BMW | Automobilový průmysl | Ministr financí | Stock Exchange | Zvyšování úrokových sazeb | Energie | Prezident Fedu | Rada ČNB | Earnings | Podnikatelé | KBC | Přehled | Volby v USA | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Bankovnictví | Ekonomická aktivita | Americké firmy | Index důvěry | Firmy | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru GBP/USD | Aktuální vývoj | IHS | JPMorgan Chase | Program nákupu dluhopisů | Vladimir Putin | Deutsche Börse | Britské hospodářství | S&P Global | Americký ministr financí | Britské banky | Uvolňování měnové politiky | Walmart | Alibaba | Propad | Kryptoměny | Citi | S&P | Agentura S&P | Guvernér | Německý akciový index DAX | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Farmaceutické společnosti | Posílení koruny | Americké indexy | Historická maxima | Nejistota | Philip Morris | Saúdská Arábie | Tempo růstu | Akcionáři | Baidu | E*Trade | Tesla | Odhodlání | Výhled | Akciový index DAX | Bankéři | Britská vláda | Exxon | Chevron | Konsensus | Mzdy | Britská ekonomika | Odhady trhu | Predikce | Ekonomická situace | General Electric | Průzkum | Krize | Inflace v Německu | FCA | Měnové stimulace | Růst čínské ekonomiky | Očekávání analytiků | Turecká centrální banka | Turecká ekonomika | TRY | Softbank | Čínský statistický úřad | Podnikatelská aktivita | Podnikatelská aktivita v eurozóně | Alphabet | ČTK | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | Fiskální stimuly | Belgie | Zasedání americké centrální banky | Tisková konference ECB | Očekávání | Nezaměstnanosti v Německu | IHS Markit | ex | Vstup na burzu | BBVA | ING Groep NV | IBKR | Trade Financial | Jerome Powell | Estee Lauder | Investiční skupiny | Conseq Investment Management | Airbnb | FinTech | Twisto | Lockheed Martin | Northrop Grumman | Kartel OPEC | OPEC+ | Obchodní válka | Podniky | Index nákupních manažerů (PMI) | Technologické akcie | Schwab | Inflace v eurozóně | Prognóza ČNB | Akcie společnosti | Turecké liry | Výplaty dividend | RDSA | Royal Dutch Shell | Propad cen ropy | Tvrdý brexit | Posilování eura | Steven Mnuchin | Základní úroková sazba | Index spotřebitelské důvěry | Hodnota indexu | Odhady analytiků | Prezident USA | Zpřísňování měnové politiky | Ropný kartel | Velké riziko | Zvýšení sazeb | Rekordní růst | IPO Airbnb | IPO Instacart | Uber Technologies | Statistický úřad | Beyond Meat | Obavy investorů | Nezaměstnanost v ČR | Zahraniční investoři | Infineon | Infineon Technologies | Sharpe ratio | Boris Johnson | The Telegraph | NVDA | iFX | Guvernér Fedu | Prezidentka ECB | Akcie a ETF | Pokles cen | Britský premiér | Oživení ekonomiky | AMZN | Thyssenkrupp | Depozitní sazby | Očekávání trhu | Italská vláda | Poptávka po ropě | GOOGL | Akcie roku | Očekávaný růst | Bilance zahraničního obchodu | Očekávané Earnings | Největší ekonomika | Investment Management | Rozpočet | Prezident Donald Trump | Politická situace | Německá vláda | ČNB Jiří Rusnok | Objem | Ropný kartel OPEC | Bílý dům | MSFT | Růst spotřebitelských cen | ČSÚ | Německé hospodářství | Cisco Systems | Firma | UnitedHealth | Pfizer | Studie | Bilance | Vývoj trhu | GM | Největší pokles | Lagardeová | Vyšetřování | Amazon | Den díkůvzdání | Philip Lowe | Louis Vuitton | LVMH | Miliardy | Vyhlídky | INTC | Walt Disney | Naše ekonomika | České hospodářství | Christine Lagardová | Predikce vývoje | Průmysl | ADP | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Zasedání RBA | Průmyslová výroba v Německu | SoftBank Group | ABC | Visa | General Motors | Enel | Ceny potravin | Nově zahájené stavby domů | Stavebnictví | Inflace v listopadu | Problémy | Důvěra investorů v německou ekonomiku | Britové | Člen bankovní rady | Total | Zasedání FOMC | Prognózy | Nejistoty | Cena za akcii | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | ECB Christine Lagardeová | Nálada | Prohlášení | Moskva | Ford Motor | United Technologies | Farmaceutická společnost | Amgen | Airbus | NN Group | Míra | RWE | Vivendi | Inflační výhled | Konec roku | Měnové politiky | Předseda | Americké centrální banky | AXA | Fed index | Zavedení záporných úrokových sazeb | AAPL | FB | AT&T | Disney | Andrew Bailey | Ministr hospodářství | Americké vlády | Nike | Uber | Nejlepší akcie | Yandex | Tripadvisor | Kraft Heinz | Izraelská ekonomika | Wirecard | Zvýšení inflace | Ekonomika Velké Británie | Objem objednávek | Exact Sciences | Netflix | NFLX | Washington | Daimler | Miliardy eur | Sodexo | RBA | Hodnota společnosti | Ifo | Zemědělství | ASML | ASML Holding NV | Dohoda o brexitu | Ministr financí Steven Mnuchin | Vyšší inflace | SAP | iRobot | IRBT | Ceny energií | Komunikace | Astrazeneca | Trump | Pozitivní zprávy | Prezident | AMGN | Koronavirus | Google | Obchodní vztahy | Anglie | Trhy | Světová zdravotnická organizace | Evropské ekonomiky | Akcie roku 2020 | Šíření koronaviru | American Express | Stabilní výhled | Pokles | Situace | Meziroční růst | Pandemie | DISH | Starbucks | Boeing | FIAT | Zpomalení růstu | Viceguvernér ČNB | Nezaměstnanost v EU | SBUX | BABA | Akcie Alphabet | Obchody | Výdaje | Čínská vláda | Zpracovatelský sektor | PMI pro sektor | Fresenius Medical | Adidas | Sazby beze změny | SEC | America first | NFP | Britský statistický úřad | Galapagos | Inflace v lednu | Marek Mora | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Empire State Index | TWTR | Deutsche Telekom | Snížení ekonomické aktivity | Ekonomické aktivity | E*Trade Financial | Prudký propad | FinTech akcie | Šéfka ECB | Stabilita | Německé maloobchodní tržby | Cestovní ruch | Vývoj | Rishi Sunak | Restrikce | Prudký pokles | Aerolinky | Air France-KLM | Lufthansa | Program nákupu aktiv | Profitovat | Technologičtí giganti | Tencent | Australská centrální banka (RBA) | Stimuly | Členové bankovní rady | Guvernér Rusnok | Fiskální balíček | Nákupy aktiv | Spotřebitelé | Zotavení ekonomiky | Dopady pandemie | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Texas | PYPL | Hlavní americké indexy | Ahold Delhaize | Wolters Kluwer | WKL | Unilever | Kongres | Index ISM | Manufacturing | Republikáni | Demokraté | Domácnosti | Fundament | Spotřebitelská nálada | Ministryně financí | Zápis z posledního zasedání | Nákup aktiv | Německý akciový index | Dávky v nezaměstnanosti | Růst | American Airlines | Koronavirové krize | Signál | Index spotřebitelské nálady | Ratingová agentura S&P | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Tisková konference | Počet Američanů žádajících o podporu | Potenciál | Evropský parlament | Allianz | Propad HDP | E-commerce | Ekonomiky | Člen představenstva | Slovensko | Schodek | Organizace | Nezaměstnanost v USA | Nvidia Corp | Práce | Koronakrize | Údaje | Eni | Opatření proti šíření koronaviru | Výroba v Německu | Prezident Vladimir Putin | UnitedHealth Group | Ekonomické oživení | Mexický prezident | Nárůst nezaměstnanosti | ATVI | WMT | Activision Blizzard | Microsoft Corp | Procter & Gamble | Remdesivir | Malé podniky | Madrid | Trade | Nizozemsko | Reddit | Debata | Tweety | Spotřebitelská nálada v Německu | Air France | Posílení | Amundi | Joe Biden | Větší pokles | 3M | Shell | Gilead | ISM pro sektor služeb | Soudní dvůr | Aktivita v americkém sektoru služeb | PMI pro sektor služeb | Maloobchodní tržby v eurozóně | PEPSICO | Dovoz | Australský premiér | Politika centrální banky | Merck KGaA | Merck | T-Mobile | Expedia | JD.com | Royal Caribbean | Vývoj ekonomiky | Vakcína | Sektor služeb | CL | Moderna | Advance Auto Parts | Eli Lilly | LLY | AZN | Čínské hospodářství | Renault | Hikvision | Investment management | Vládní pomoc | Ekonomické zotavení | Ztráty zaměstnání | Tomáš Kálal | Mondelez | Unie | ČR | Záchranný program | Rozhodnutí FOMC | Výrobní PMI | PEPP | Square | Počet nových žádostí o podporu | Rekordní pokles | Nikola | Canopy Growth | Sanofi | Stimulační balík | Propad cen | Akcie Nikola | Nikola Motor | Akcie Nikola Motor | Covid | Index průmyslové výroby | Koronavirová opatření | Druhá vlna | Nové žádosti o podporu | Vlna koronaviru | ASM International | Fintech společnosti | TTWO | Novavax | Sony | E.ON | Johnson & Johnson | Abbott Labs | KLM | Šance | Peugeot | Ceny | Verizon Communications | Akcie těžařů | Zlatá horečka | Důvěra | Aktivita v čínském průmyslu | Caixin | Program skupování aktiv | Skupování aktiv | Lepší výsledky | Podhodnocené akcie | Deutsche Lufthansa | Zalando | Prezidentské volby USA | Pokles tržeb | Investice do vodíku | PLUG | Plug Power | Air Liquide | Adyen | Airbus Group | Coca-Cola | Ruská vláda | Ceny v eurozóně | Výrobní sektor | Výrobní index | Southwest Airlines | Zdanění | TSLA | Nvidia | Qualcomm | Akcie NIO | Spotřebitelské ceny v eurozóně | Zhoršení pandemie | Spotřebitelská důvěra v Německu | Důvěra v Německu | Biden | Míra nezaměstnanosti v Německu | Omezení výplaty dividend | Fiskální pomoc | Marathon | Druhá vlna koronaviru | Francouzská Vinci | ACS | Česká republika | Tržby v eurozóně | Průmyslové zakázky | Lockdown | Měnový fond | Americké prezidentské volby | Walgreens | Akcie Sony | Epidemiologická situace | Zhoršující se epidemiologická situace | Volby USA | Volby USA 2020 | Dobrý byznys | Intel | Investice do solární energie | Solární energie | SolarEdge Technologies | SEDG | ALV | Pandemický program | Dividendové strategie | Pravidelný příjem | Příjem díky dividendám | Jak na pravidelný příjem | XOM | CVX | CSCO | SolarEdge | Zynga | ZNGA | Výsledky voleb | Screening akcií | Jak funguje screening akcií | Hledání podhodnocených akcií | GLE | Klesající dolar | Zprávy o vakcíně | Pfizer a BioNTech | China Telecom | China Mobile | Nová vakcína | Snižování cel | Životní prostředí | Investice do vody | GME | GameStop | Linde | Siemens | Bayer | BASF | Deutsche Post | Deutsche Boerse | Vonovia | Fresenius SE | Fresenius | Henkel | Beiersdorf | Continental | HeidelbergCement | Covestro | BIDU | Očkování | LEN | Mutace koronaviru | Nová mutace koronaviru | Krizový balík | MGM | Burzovní prázdniny | Očkování proti covidu-19 | S&P/Case-Shiller | Case-Shiller | Stimulační balíček | Volby v Georgii | Brands | Shopify | USCBC | Acacia Communications | Bidenův stimulační balík | WU | Inaugurace | Stop-Loss příkazy | Philips | Konference FOMC | Tisková konference FOMC | Akcie Gamestop | PEP | WallStreetBets | GameStop (GME) | Reddit WallStreetBets | Velké investiční fondy | Express | Anheuser-Busch inBev | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Co je Sharpe Ratio? | Tyson Foods | Kering | AIG | FinTech akcie 2021 | ORBIT Capital | Conseq Venture Debt | LetsBuild | SPWR | Institut pro fiskální studie (IFS) | IFS | Stimulační politika | Air | Banco Santander | Pohyb ceny | Fibonacciho extension
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | FXstreet | ROCE | Euro

Předchozí klíčová slova

Víkendový kurz
Viktor Madič
Viktor Orbán
Viktor Růžička
Viktor Valent
Village Farms
Villetorte Asset Management
Vimarket UK Ltd
Vincent Germyns
Vincent Kaufmann

Následující klíčová slova

Vin Epargne
VIP AOS
VIP AOS Turbo
VIP Businesses
VIP Crypto
VIP FOREX
VIP FOREX CLUB
VIP indikátory
VIP Markets
VIP seminář
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Dukascopy
Potvrďte prosím... Zavřít