Pátek 23. duben 2021 12:26
reklama
Admiral Markets na Admirals
reklama
Admiral Markets na Admirals
reklama
Purple Trading srovnani platformy 2

Klíčová slova - Reddit

C:\fakepath\top-06042021-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

06.04.2021 1) Ne všechny asijské burzy dnes sdílely americký optimismus, japonská poztrácela většinu velikonoční nadílky. Kromě dalších rekordů na amerických burzách sledovali investoři do asijských akcií také růst čínského indexu nákupních manažerů ve službách, který v březnu stoupl na 54,3 bodu z únorových 51,5 a potvrdil tak trend oživování tamní ekonomiky. Australská centrální banka (Reserve Bank of Australia) dnes také oznámila ponechání úrokových sazeb na stávajících úrovních. Hongkongská burza zůstala zavřená kvůli svátkům.
C:\fakepath\gs-05042021-lv.gif

GameStop prodá 3,5 milionu akcií, aby získal peníze na rozšiřování aktivit

05.04.2021 Americký prodejce videoher GameStop se rozhodl, že na burze prodá své akcie až za jednu miliardu dolarů (přes 22 miliard Kč). Chce maximálně využít toho, že cena jeho akcií vlivem uživatelů sociální sítě Reddit od počátku roku ke dnešku stoupla o bezmála 1000 procent. Společnost oznámila, že prodá 3,5 milionu akcií a získané peníze vynaloží na přechod k internetovému obchodu. Tuto změnu řídí miliardář a jeden z hlavních akcionářů firmy Ryan Cohen.
img

Turecká lira se po vyhazovu guvernéra CB silně propadla. Rusko oznámilo, že s EU už nemá žádné vztahy

26.03.2021 Turecký prezident Erdogan po osmi měsících (opět) propustil guvernéra tamní centrální banky Naciho Agbala, což způsobilo depreciaci turecké liry, která se vůči dolaru v jednu chvíli dostala na hladinu 8,2. Důvodem “vyhazovu“ je, že se tureckému prezidentovi nelíbilo zvyšování úrokové sazeb centrální bankou. Naopak zahraniční investory Agbalovi kroky podporovali.
C:\fakepath\Robinhood-Outage-Hero-2.png

Robinhood chystá vstup na burzu, podal předběžnou žádost

24.03.2021 Americká makléřská společnost Robinhood Markets chystá vstup na burzu a už předběžně podala žádost o primární veřejnou nabídku (IPO) akcií. Uvedla to na svém blogu. Robinhood proslul jako firma, která láká zákazníky na možnost obchodovat na burze bez poplatků, díky čemuž ho mají v oblibě zejména mladí začínající investoři. Převážně negativně se o společnosti ale psalo v souvislosti s nedávnými turbulencemi na americkém akciovém trhu.
img

GameStop akcie jsou zpátky: Čeká nás další cenové šílenství?

18.03.2021 GameStop se v lednu roku 2021 zapsal do historie. Investoři ze skupiny WallStreetBets na sociální síti Reddit se tehdy rozhodli ve velkém nakupovat akcie GameStop a způsobit tak obrovský Short Squeeze, který dostal do problému velké investiční fondy. Ačkoliv cena poté prudce spadla, akcie GME ještě neřekly své poslední slovo.
img

Podpora ve výši 1,9 bil. dolarů pro USA schválena. Přehřátí ekonomiky ani inflace se Joe Biden nebojí

12.03.2021 Průmyslová výroba v Německu v lednu překvapivě meziměsíčně klesla o 2,5 %, když se očekával mírný růst o 0,2 %. Dané údaje podle analytiků naznačují zpomalení ekonomické aktivity od začátku roku v největší evropské ekonomice.
img

Long signál na akcie Alphabet (GOOGL)

10.03.2021 Alphabet je globální holdingová společnost, která stojí za dobře známým online vyhledávačem Google, který momentálně funguje po celém světě ve více než 130 různých jazycích. Díky inovacím společnosti v oblasti vyhledávacích nástrojů, smartphonů a internetové reklamy se Google stal jednou z nejuznávanějších značek na světě. Po zveřejnění posledních čtvrtletních výsledků se na grafu vytvořil velký vzestupný gap.
C:\fakepath\Robinhood-Outage-Hero-2.png

Robinhood podle Bloombergu plánuje požádat o vstup na burzu

28.02.2021 Internetová makléřská společnost Robinhood plánuje v březnu tajně požádat o primární nabídku akcií. Uvedla to agentura Bloomberg s odvoláním na informované zdroje. Společnost stojí za prudkým zájmem drobných investorů o nákupy akcií v poslední době.
C:\fakepath\eurusd-26022021-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 26.2.2021

26.02.2021 Americké akcie včera oslabily. Index Nasdaq za sebou má nejhlubší jednodenní procentní propad za čtyři měsíce. Ukazatel technologického trhu se ocitl pod tlakem poté, co výnosy desetiletého dluhopisu americké vlády stouply na roční maximum 1,614 procenta. Investoři se pak zbavovali některých akcií, protože se obávali, že jsou přeceněné.
C:\fakepath\xtb_online_trading.jpg

Ohlédnutí za děním okolo akcií GameStop, ACM a komunitou WallStreetBets očima ředitele Trading oddělení XTB Filipa Kaczmarzyka

25.02.2021 Filip Kaczmarzyk svoji kariéru v XTB zahájil již v roce 2007 v rámci trading oddělení na pozici Junior Trader. Od dubna 2009 zastával funkci zástupce vedoucího trading oddělení XTB. V listopadu 2010 začal pracovat pro institucionálního poskytovatele likvidity CFH Makrets v Londýně. Od května 2011 do května 2015 pracoval ve společnosti Noble Securities SA, nejprve jako ředitel obchodování OTC instrumentů, později jako ředitel FX trhů. Do XTB se vrátil v květnu 2015 na pozici ředitele trading oddělení a od 10. ledna 2017 je členem správní rady XTB. Je absolventem varšavské ekonomické univerzity se zaměřením na kvantitativní metody v ekonomii a informační systémy.
C:\fakepath\gamestop-25022021.png

Gamestop opět přidal přes 100 %

25.02.2021 Nikdo jsme zatím nezapomněli na extrémní nárůsty akcií společností Gamestop nebo AMC. Akciové trhy byly v chvíli velmi nervózní a nástup retailových investorů ze skupiny wallstreetbets otevřel bránu pro další katalyzátory pohybů na trzích. Jak rychle nervozita přišla, tak odešla, ovšem během včerejšího obchodování Gamestop opět přidal přes 100 %. Co stálo za růstem a můžeme být svědky další korekce na akciových trzích?
C:\fakepath\top-25022021-lv-4.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

25.02.2021 1) Obchodování na akciových trzích v Asii a Tichomoří dnes skončilo v plusu. Nejlepší výkon podala burza v Jižní Koreji, která přidala tři a půl procenta. Náladu na trzích podpořila mimo jiné solidní středeční výkonnost amerických burz.
C:\fakepath\akcie3.jpg

GameStop opět prudce posílil, překvapil i uživatele Redditu

25.02.2021 Akcie amerického prodejce videoher GameStop ve středu opět prudce posílily a více než zdvojnásobily cenu. Vývoj překvapil i uživatele sociální sítě Reddit, kteří stáli za prudkým lednovým růstem titulu. Obchodování bylo dvakrát přerušeno, ale akcie rostly i po uzavření burz.
img

Akcie od A do Z: Velký průvodce obchodováním s akciemi!

25.02.2021 Akcie jsou velmi rozšířeným a oblíbeným investičním aktivem. Vždyť také investice do akcií nabízí mnoho příležitostí a výhod. Svět akcií ale může být zejména pro začínajícího obchodníka trochu nepřehledný a napadá ho jistě mnoho otázek. Co je to akcie a jaké existují druhy? Jak fungují akcie a jaký mají význam? Co je IPO? Co určuje cenu akcie? Proč bychom měli zvažovat investice do akcií? Kdy a jak nakupovat akcie? Je možný i prodej akcií? A kdo je to ten broker a burza?
C:\fakepath\wallstreet.jpg

Šéf Robinhoodu se omluvil za omezení nákupu některých akcií

19.02.2021 Šéf americké makléřské společnosti Robinhood Vlad Tenev se omluvil zákazníkům za to, že platforma minulý měsíc zablokovala nákup některých akcií. Před sněmovním výborem pro finanční služby amerického Kongresu vypovídali kromě Teneva také například manažeři hedgeových fondů, šéf společnosti Reddit či podporovatel a organizátor koordinovaných nákupů akcií GameStop. Prudké výkyvy cen některých akcií po koordinovaném postupu drobných investorů v lednu způsobily značné ztráty některým velkým investičním fondům, a vyvolaly otázky ohledně přísnější regulace trhu.
C:\fakepath\trade monitor-2.jpg

Regulátor v EU varoval drobné investory před nekalými praktikami

17.02.2021 Evropský úřad pro cenné papíry a trhy (ESMA) dnes varoval drobné investory před využíváním investičních tipů na sociálních sítích a obecně z neznámých či neověřených zdrojů. Regulátor tak činí ve zjevné narážce na kauzu GameStop ve Spojených státech, i když ji ve svém textu výslovně nezmiňuje.
C:\fakepath\akcie-17022021-2.png

Předpověď ceny akcií společnosti Tilray: jsou akcie této společnosti jasnou koupí i po obrovském růstu?

17.02.2021 Akcie kanadské firmy zabývající se konopím Tilray (TLRY) se nyní také řadí k akcím, které se během pár dní vyšplhaly raketově vzhůru. Maloobchodní investoři se zaměřili na její vyhlídky růstu a společnost vzrostla o 589 procent.
img

Long signál na akcie Air France-KLM (AF)

17.02.2021 Air France-KLM S.A. je jednou z největších leteckých společností v Evropě. Její aktivity jsou strukturovány do osobní dopravy, nákladní dopravy, údržby a dalších činností. Základní kompetencí společností je provozování vnitrostátních a mezinárodních osobních letů a nákladní dopravy do více než 300 destinací ve více než 100 zemích světa.
img

FinTech akcie 2021: 6 tipů na zajímavé společnosti pro vaše investiční portfolio!

17.02.2021 Fintech akcie získávají oblibu u mnoha investorů. Jedná se o akcie společností, které se zaměřují na využívání technologií ve finančním a bankovním sektoru. Tato oblast zažívá poslední roky nebývalý rozkvět. Vzniká mnoho nových zajímavých společností a projektů. Do roku 2021 analytici očekávají, že investice do tohoto sektoru přesáhnou až 30 miliard dolarů.
C:\fakepath\top-12022021-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

12.02.2021 1) Burzy v Číně, Hongkongu, Jižní Koreji a Singapuru zůstaly dnes kvůli oslavám příchodu nového lunárního roku zavřené. Akciové indexy burz v Japonsku a Austrálii se mírně snížily.
img

Zajímavé akcie 2021: Přinášíme 19 skvělých tipů pro vaše portfolio!

12.02.2021 Tipů na zajímavé akcie není nikdy dost. Zejména, když se teď mnoho obchodníků zajímá, do kterých akcií v roce 2021 investovat. V následujícím článku vám představíme 19 akcií solidních společností s dobrými vyhlídkami, které mohou z dlouhodobého hlediska přinést dobrou návratnost. Rozhodli jsme se primárně pro stabilní společnosti. Lze u nich předpokládat, že jejich stabilní vývoj bude pokračovat i do budoucna. Náš seznam ovšem obsahuje i několik spekulativních akcií, které jsou více rizikové.
img

Akcie kanabisových spoločností vyleteli nahor

11.02.2021 Akcie kanabisových spoločností si nedávno získali pozornosť, keď sa obchodníci z Redditu teraz údajne zamerali na toto odvetvie. Rovnaká skupina WallStreetBets v komunite Reddit v minulosti prispela k špekulatívnemu šialenstvu, ktoré viedlo okrem iného k nárastu cien akcií spoločnosti GameStop. Teraz sa zdá, že rovnaká skupina stavia na to, že kanabisové spoločnosti by mohli profitovať z potenciálnej federálnej legalizácie konope pod novou demokratickou správou. Niektoré spoločnosti včera doslova vyleteli - Tilray (TLRY.US) vyskočil o 50%, zatiaľ čo Aurora Cannabis (ACB.US) získala 21%.
img

Komunita Reddit sa zameriava na akcie spoločnosti Tilray

10.02.2021 Akcie spoločnosti Tilray (TLRY.US) dnes vzrástli o 50% a včera navýšili obrovské zisky, pretože sektor kanabisu sa stal novou oblasťou záujmu obchodníkov z komunity Reddit. Príspevok zo strany WallStreetBets, týkajúci sa akcií spoločnosti sa páčil približne 10 000 ďalším používateľom iba za dvanásť hodín a akcie spoločnosti Tilray vzrástli o 21% .
C:\fakepath\top-09022021-lv-6.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

09.02.2021 1) Cena bitcoinu se dál prudce zvyšuje, nejznámější kryptoměna se vyšplhala na další rekord nad 48.000 dolarů (1,02 milionu Kč) a za den si připsala více než 20 %. K růstu notně přispívá pondělní oznámení americké společnosti Tesla, že nakoupila bitcoiny za 1,5 miliardy dolarů (31,9 miliardy Kč) a že začne digitální měnu přijímat i jako úhradu za své automobily. Výrazně se zvyšují také investice do kryptoměnových fondů a zvláště pak do digitální měny ethereum.
C:\fakepath\video-09022021.png

Týdenní výhled - 6. týden (Indexy na rekordech a rostoucí dolar)

09.02.2021 Akciové indexy znovu překonaly svá předchozí historická maxima a vrátily se do zajetých kolejích, když se velice rychle otřepaly z nervozity, kterou způsobili spekulativní investoři ze stránky Reddit. Na devizových trzích posiloval americký dolar a dostal pod tlak měny jako euro nebo drahé kovy. Sentiment udržují lepší vyhlídky na rychlejší ekonomické oživení v USA a rostoucí výnosy.
C:\fakepath\eurusd-tydenik-2.png

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (8.2.2021)

08.02.2021 Minulý týden došlo na měnovém páru EUR/USD k aktivaci úspěšného obchodu podle mého týdenního komentáře. Trh totiž prolomil spodní vstupní S/R zónu, čímž se aktivoval short obchod, který přesně došel do svého cíle a byl ukončen v zisku na Profit-Targetu. Pokud jste mého obchodu také využili ve svůj prospěch, tak gratuluji k zisku!
C:\fakepath\Yellen.jpg

Yellenová svolala kvůli kauze GameStop schůzku s regulátory

04.02.2021 Americká ministryně financí Janet Yellenová svolala schůzku s představiteli regulačních úřadů a centrální banky (Fed). Chce na ní detailněji probrat prudké výkyvy cen akcií a dalších aktiv, které v posledních týdnech vyvolala kauza GameStop. Podle tiskových agentur zřejmě také padnou návrhy na přísnější regulaci hedgeových fondů, drobných investorů i makléřských firem.
img

Cena stříbra v roce 2021: Bude rostoucí trend nadále pokračovat?

04.02.2021 Stříbro je poslední dobou na vzestupu. Události posledních dnů ho navíc dostaly do popředí světových médií zejména v souvislosti se snahami uživatelů Reddit skupiny WallStreetBets. Těmto obchodníkům se povedlo vyhnat akcie GameStop do závratných výšin. O něco podobného se teď údajně pokouší i na tomto cenném kovu.
C:\fakepath\top-03022021-lv-8.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

03.02.2021 1) Obchodování na akciových trzích v Asii a Tichomoří dnes skončilo v plusu. Pod nulou den zakončila z hlavních trhů jen burza v Šanghaji. Investoři se zaměřili na finální lednové indexy nákupních manažerů ve službách.
C:\fakepath\1612279644-stribro.jpg

Cena stříbra dnes po pondělním půlročním rekordu klesla

02.02.2021 Cena stříbra dnes klesla z pondělního půlročního rekordu zhruba o dva dolary na 27 dolarů za unci. Dnešní cenový pokles je reakcí na emoční cenový výstřel z minulých dnů, který neměl dlouhodobý robustní základ, řekl ČTK analytik Golden Gate CZ Marek Brávník s odvoláním na údaje agentury Bloomberg.
img

Najzaujímavejšie hospodárske výsledky, ktoré budú zverejnené tento týždeň (01.02.2021)

01.02.2021 Pozornosť trhov sa sústreďuje na aktivity retailových investorov zo spoločnosti Reddit, pretože sú v poslednej dobe hnacou silou veľkých pohybov na trhu. Po vyslaní cien akcií spoločností ako Gamestop alebo AMC do nebies sa komunita retailových investorov zamerala na striebro. Cena drahého kovu vyskočila na 7-ročné maximum a dnes sa zvýšila o 10%. Investori by však nemali zabúdať, že výsledková sezóna na Wall Street práve prebieha, čo môže byť taktiež spúšťačom veľkých pohybov.
C:\\fakepath\\top-01022021-lv-4.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

01.02.2021 1) Cena stříbra po silném nárůstu poptávky po kovu skokově vzrostla o zhruba 10 % a dnes ráno se poprvé od roku 2013 na chvíli dostala nad 30 USD za trojskou unci. Podle televize CNBC jde o další případ koordinovaných spekulací uživatelů sdružených ve skupině WallStreetBets na sociální síti Reddit. V uplynulých dnech se tito spekulanti zaměřili na silně shortované akcie podniků jako GameStop, BlackBerry, AMC Entertainment Holdings nebo Nokia a v některých případech dokázali jejich cenu rychle posunout výše o stovky procent. Nárůst poptávky po stříbru přišel poté, co prudce narostl zájem o akcie shortovaných společností s malou tržní kapitalizací navázaných na trh se stříbrem.
img

Cena stříbra dnes prudce vylétla na mnohaleté maximum. Vzhůru ji ženou amatérští investoři ze sociální sítě Reddit, kteří tak revoltují proti Wall Streetu

01.02.2021 Cena stříbra dnes prudce vylétla, o více než deset procent, na svoji nejvyšší cenovou úroveň za téměř osm let, tedy za celé období od února 2013. Na londýnské burze se cena drahého kovu vyšplhala až na třicet dolarů za unci. Už v minulém týdnu přitom stříbro zdražilo o šest procent. Přitom citelně nahoru šly také akcie některých ze společností, jež stříbro těží.
img

✨Stellar pokračuje v raste ❗

01.02.2021 Stellar je jednou z mnohých kryptomien, ktorá sa v poslednej dobe odrazila. Dopyt po bitcoinoch sa obnovil minulý týždeň a v súčasnosti sa čoraz viac presadzujú menšie kryptomeny. Rally na altcoinoch súvisí aj s aktivitou skupiny investorov z fóra Reddit, ktorí sa zaujímajú o najviac podhodnotené trhy. Jedným z týchto trhov by mohol byť Stellar, ktorý sa momentálne obchoduje mierne pod úrovňou 0,35 USD, zatiaľ čo historické maximá z roku 2018 sa pohybujú okolo úrovne 0,70 USD. Je potrebné pripomenúť, že bitcoiny a ethereum sa už dostali nad svoje historické vrcholy z tohto obdobia.
img

Výsledková sezóna, BOE, RBA a zaměstnanost v USA jsou v centru pozornosti

01.02.2021 V prvním únorovém týdnu se všechny oči obracejí k řadě zpráv centrálních bank s čtvrtečním prohlášením o měnové politice Anglické centrální banky a prohlášením o úrokové sazbě Australské centrální bance v úterních ranních hodinách. Vzhledem k tomu, že se obě měny v posledních měsících pohybovaly ve vyšších hodnotách, mohly být trhy citlivé na jakékoli změny ve výhledu bank.
C:\fakepath\wallstreet.jpg

Drobní investoři se přesunuli od akcií GameStop ke stříbru

01.02.2021 Drobní investoři, kteří se zorganizovali přes sociální sítě a v minulých dnech způsobili výrazný růst cen akcií GameStop a dalších firem, se nyní zaměřili na komoditní trhy. Cena stříbra tak dopoledne vzrostla o více než 11 procent nad 30 dolarů za troyskou unci (oz; 31,1 gramu) a je nejvýše za osm let. Spolu s tím prudce zdražily také akcie některých menších firem v Austrálii a Číně, které těží stříbro a další drahé kovy.
img

Obchod dňa - STRIEBRO (01.02.2021)

01.02.2021 Po týždni otvorilo striebro s obrovským cenovým gapom. Drahý kov dnes vzrástol o 10% a v súčasnosti sa obchoduje mierne pod hladinou 30 dolárov za uncu. Zisky prichádzajú po tom, ako býčie stávky na striebro povzbudila komunita Reddit, rovnaká, ktorá nedávno poslala akcie spoločnosti GameStop do neba. Rally navyše podporujú víkendové správy mnohých predajcov drahých kovov, ktorí tvrdia, že dostupné zásoby fyzického striebra sú takmer vyčerpané. Striebru sa dnes podarilo dostať cenu nad najvyššie úrovne v roku 2020 a to do oblasti 29,80 USD. Stiebro sa na týchto cenách obchodovalo naposledy vo februári 2013! Nárast zaznamenali aj ďalšie drahé kovy, keď zlato sa obchodovalo o 1,2% vyššie a platina zaznamenala nárast o 5%.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 1.2.2021

01.02.2021 Přehnaná aktivita retailových investorů pravděpodobně přetrvá i v následujících dnech. U retailových brokerů dochází k opětovnému uvolnění restrikcí na nákup některých titulů. Znovu tak můžeme být svědky nárůstu volatility na titulech s vysokým short interestem. Nicméně lze očekávat i tvrdší regulaci diskusních fór, jelikož praktiky retailových traderů, kteří jednají ve shodě, připomínají manipulaci s trhem. Shortovat některé přepálené tituly, jako například GME však nedoporučuji. Květnová at the money put opce na akcie GME odpovídá cca na 68 %, ceny akcií!!! To souvisí s obrovskou volatilitou. Pro srovnání stejný kontrakt by v případě Apple vyšel na cca 10 % z ceny akcie. Některé firmy se snaží masivního cenového vzestupu využít a emitují nové akcie. Například American Airlines vydaly nové akcie za 1,1 mld. dolarů
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (1.2.2020)

01.02.2021 Akciové indexy v USA uzavřely nejhorší týden od října, kdy si trhy prošly korekcí a zároveň uzavřely měsíc leden v červených číslech. V zelených číslech uzavřel pouze technologický index Nasdaq. Důvodem nervozity byly obavy ze zdraví akciového trhu možných množících se lokálních růstu na jednotlivých akciích. Stříbro mezitím roste nad 29 dolarů.
C:\fakepath\eurusd-tydenik2.png

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (1.2.2021)

01.02.2021 V minulém týdnu jsme se na měnovém páru EUR/USD nedočkali žádného obchodu podle mého týdenního komentáře, jelikož nedošlo k prolomení žádné vstupní S/R zóny. Volatilita na hlavních měnových párech byla relativně nízká.
img

Sociální sítě mění svět investic

01.02.2021 Obchodování na finančních trzích se stává stále dostupnější a ve Spojených státech se za poslední rok roztrhl pytel s internetovými brokery, kde si stačí k obchodování pouze stáhnout aplikaci jako Robinhood. Ačkoliv si to regulátoři nechtějí připustit, tak obchodování se mění a katalyzátory pohybů musíme už hledat také na sociálních sítích jako Reddit. Stejně jako dokáže akciemi pohnout velká objednávka, tak stejně efektivní mohou být tisíce menších objednávek.
C:\fakepath\gamestop-31012021.jpg

FT: V kauze GameStop asi tresty nepadnou, spíš se změní regulace

31.01.2021 Prudké cenové výkyvy akcií GameStop a dalších podniků, které v posledních dnech zasáhly Wall Street a způsobily ztráty některým fondům a dalším účastníkům trhu, asi žádnou právní dohru mít nebudou. Regulační orgány, které mohou zasáhnout v případě manipulace s trhem, budou podle právníků těžko hledat důkazy. Napsal to dnes britský list Financial Times. Mnohem pravděpodobnější podle právníků je, že situace si vyžádá změnu regulace.
C:\fakepath\burza-29012021.jpg

Akcie v USA oslabily, investory zneklidňuje účinnost vakcíny J&J

29.01.2021 Americké akcie dnes oslabily, mají za sebou nejhlubší týdenní propad od října. Investory zneklidnily zprávy o účinnosti vakcíny americké společnosti Johnson & Johnson. K výkyvům na trhu přispělo střetnutí mezi drobnými investory a hedgeovými fondy.
C:\fakepath\s-29012021-lv.gif

Američtí regulátoři přezkoumají omezování obchodování s akciemi

29.01.2021 Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) pozorně sleduje situaci kolem prudkého nárůstu cen akcií prodejce videoher GameStop, řetězce kin AMC Entertainment a dalších podniků. Komise to uvedla v dnešním prohlášení. Mimo jiné slíbila, že přezkoumá kroky makléřských společností, které by mohly omezovat obchodování s některými akciemi.
img

Budete moct vydělávat i v budoucnu?

29.01.2021 Kvůli omezením zavedeným proti šíření COVID-19 a s tím, jak se postupem času vyvíjí internet, si začínáme uvědomovat, které profese by se mohly stát nahraditelnými.
img

Rozbřesk: Služby stále věří v brzký konec českého lockdownu

29.01.2021 Na první letošní tvrdá data z české ekonomiky si budeme muset ještě chvíli počkat, nicméně k dispozici jsou alespoň průzkumy nálad, které reflektují, jak současnou situaci vnímají firmy v nejvýznamnějších odvětvích a oborech. V pondělí publikované nálady potvrdily možná až překvapivě zhoršení důvěry v české ekonomice v době, kdy už fungovala v rámci třetího lockdownu, včera jsme měli možnost podívat se, co stojí za těmito prvními výsledky, když byly zveřejněny podrobné harmonizované statistiky za celou EU.
C:\fakepath\Robinhood-Outage-Hero-2.png

Makléřské firmy kvůli spekulaci omezují obchody s akciemi

28.01.2021 Americké makléřské firmy Robinhood a Interactive Brokers začaly omezovat obchody s akciemi některých firem, které se v posledních dnech staly terčem masivní spekulace. Jde především o GameStop, BlackBerry, AMC Entertainment, Bed Bath & Beyond, Express, Koss, Naked Brand Group a Nokia. Například Robinhood umožňuje pouze zavřít pozici, nic víc.
img

Akcie GME díky Reddit WallStreetBets vzrostly až o 978 %!

28.01.2021 Poslední dny na akciových trzích jsou ve znamení šílenství, které vyvolali uživatelé Reddit platformy sdružující se ve skupině WallStreetBets. U vybraných akcií se rozhodli jít proti velkým investičním fondům. Symbolem tohoto boje se staly akcie společnosti GameStop (GME). Většina velkých investičních fondů se nacházela v short pozici, když uživatelé z Redditu zaveleli k nákupu akcií.
img

Akcie GameStop (GME) díky Reddit WallStreetBets vzrostly až o 978 %!

28.01.2021 Poslední dny na akciových trzích jsou ve znamení šílenství, které vyvolali uživatelé Reddit platformy sdružující se ve skupině WallStreetBets. U vybraných akcií se rozhodli jít proti velkým investičním fondům. Symbolem tohoto boje se staly akcie společnosti GameStop (GME). Většina velkých investičních fondů se nacházela v short pozici, když uživatelé z Redditu zaveleli k nákupu akcií.
C:\fakepath\top-28012021-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

28.01.2021 1) Čínské akcie dnes výrazně oslabily, jejich hlavní index utrpěl nejvýraznější propad za více než půl roku. Trh navázal na středeční vývoj amerických akcií, které zažily nejhlubší procentní propad za tři měsíce. Oslabovaly také akcie na dalších asijských trzích včetně Hongkongu, Tokia či Soulu.
C:\fakepath\akcie-28012021-0.png

Sebenaplňující proroctví a síla sociálních sítí? Jak ovlivnil Reddit GameStop?

28.01.2021 Bloomberg. Forbes. Investing. Každý web o tom píše. Novým hitem internetu se po Bernie Sandersovi stal nevídaný úkaz na trzích s akciemi. Velká skupina gamblerů ze sociální sítě Reddit údajně ovlivnila cenu akcie GameStop do takové míry, že téměř zlikvidovala hedgeový fond. Co se vlastně stalo?
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (28.1.2020)

28.01.2021 Na finančních trhy včera dorazila vlna nervozity, kterou způsobil spekulativní trading na akciích jako je Gamestop nebo AMC. Výprodej na akciových indexech dokonce nezastavily ani lepší výsledky Applu a Facebooku. Večerní zasedání FEDu pak žádnou změnu v dosavadní rétorice nepřineslo a banka pouze vyjádřila obavy z pomalého zotavení ekonomiky.
C:\fakepath\akcie3.jpg

Amatérští obchodníci způsobili prudký růst akcií GameStopu

28.01.2021 Skupina amatérských obchodníků ze sociální sítě Reddit způsobila obrovské ztráty investičním hedgeovým fondům. Skupina se rozhodla podpořit řadu akcií, u kterých tyto fondy sázejí na jejich pokles, a v případě firmy GameStop byla úspěšná, když se jí podařilo poslat akcie tohoto amerického prodejce videoher, spotřební elektroniky a herního zboží prudce vzhůru. A akcie dalších firem, jako BlackBerry a AMC, zřejmě budou následovat, upozorňují zpravodajské servery CNN a cnet.com.
img

Akcie AMC raketovo vzrástli o viac ako 300%, ale predajcovia neustupujú

27.01.2021 Zatiaľ čo sa širšie akciové trhy obchodujú pod tlakom, vybrané akcie zaznamenávajú astronomické zisky. Akcie spoločnosti AMC Entertainment v skorých hodinách dnešného obchodovania na krátku dobu vyleteli o viac ako 300%. V pondelok generálny riaditeľ AMC oznámil, že spoločnosť bola zachránená pred bankrotom po tom, ako spoločnosť získala financovanie vo výške 917 miliónov dolárov. Na stránkach Reddit, Facebook a Twitter spustila skupina ľudí kampane typu „save AMC“ s cieľom zvýšiť cenu akcií Je to zaujímavé poučenie o sile sociálnych médií a o tom, ako ľahko môže byť akciový trh manipulovaný.
img

Všichni jsou blázni jenom akcie GameStop jsou letadlo

26.01.2021 „Přestože společnost GameStop v loňském roce uzavřela téměř 500 svých poboček, akci společnosti lámou rekordy a za necelého půl roku vzrostly přibližně 30krát,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
C:\fakepath\trading1.jpg

Jak se naučit trading bez použití Instagramu

23.04.2020 Tradiční návštěvníci portálu FXstreet.cz to možná neví, nicméně někteří obchodníci na forexu se začali setkávat na sociální síti Instagram kolem kontroverzních multi-level-marketing skupin New Flow a Cash Warriors. Nebudu tyto pofidérní skupiny komentovat, ostatně to za mne udělala již ČNB (upozornila na jejich aktivity), ale pokusím se ctěnému čtenáři z řad ostřílených traderů nebo naprostých nováčků ukázat, že získat mnoho zajímavých informací o forexu lze i zadarmo a bez různých pochybných instagramových skupin.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Money management | Bitcoin | Fundamentální analýza | Kvantitativní uvolňování | Price Action | Intradenní obchodování | Obchodní strategie | Čína | Video | Finance | Peníze | Australský dolar | Stříbro | Akciové indexy | Moody's | Equity | Inflace | EUR/USD | USD/JPY | AUD/USD | Nasdaq | Dow Jones | EUR/JPY | Rusko | USA | NFP report | Janet Yellenová | Británie | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | Evropská unie | HDP | Obchodní plán | Turecká lira | Bezpečný přístav | Měnová politika | Německo | Česká měna | Polsko | Apple | Polský zlotý | Evropské akcie | Analytik | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa WTI | Americké akcie | ETF | Investiční fondy | Světové akcie | Dividendy | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Podpora ekonomiky | Akciové tipy | Rizika | Politika | Export | Import | Průmyslová výroba | Ekonomové | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | EUR/CZK | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Důvěra investorů | Obchodování na burze | Interactive Brokers | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Advance | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Bank of England | Bankovní rada | Ben Bernanke | Valná hromada | Bloomberg | Bod | Breakout | Broker | Burza | Burza cenných papírů | CEO | CFD | CFTC | CME | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Denní minima | Distribuce | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dividenda | Dividendový výnos | Dolarový index | Dollar | ECB | EMA | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Emitent | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Exponenciální klouzavý průměr | FX | Fed | Finanční trh | Finanční trhy | Floating | Hedge fondy | Forex trader | Futures | Fúze | Gap | Grafy | Hedge | High | IPO | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Indikátory | Inflační cíl | Initial Public Offering | Insider | Intradenní obchodník | Investice | Investiční horizont | Investor | Investování | Japonský jen | Kapitalový výnos | Kapitálový trh | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kurz | Likvidita | Long | Low | MT4 | Margin | Obchodní příkazy | Risk | MetaTrader | Momentum | Měna | Měnové páry | Měny | Fluktuace | NYSE | Nabídka | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodník | Opce | P/E | Platforma | Poplatek | Portfolio | Pozice | Provize | Put opce | Pákový efekt | Příkaz | Rally | Reserve Bank of Australia | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | S&P 500 | Saldo běžného účtu | Sentiment | Short | Short pozice | Short selling | Spot | Spotová cena | Spread | Standard & Poor's 500 | Stop-Loss | Support | Swing | Swingový obchodník | Ticker | Timeframe | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Tvůrce trhu | Ukazatel | VIX | VaR | Velkoobchodní tržby | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Wall Street | Warren Buffett | Zisk na akcii | Zlato | ČNB | Řízení portfolia | Úrokové sazby | Úrokový diferenciál | Analytici | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Barclays | Dluhopisy | JPY | AUD | Obchodování | JPMorgan | EMU | Goldman Sachs | Regulátor | Panevropský index | Finanční krize | Citigroup | Cena ropy | Německá ekonomika | Investiční příležitosti | Ekonomika Spojených států | Komoditní trhy | Bank of America | Americký prezident | XTB | Admiral Markets | Indexy | Spekulanti | Čínské akcie | Investoři | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Měnový výbor | Stimulační opatření | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Vývoj ceny | Aukce | Zasedání Fedu | Ekonom | Cenový graf | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Zisk | Investiční instrumenty | Komise pro cenné papíry a burzy | Sázka | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Euforie | Optimismus | Výsledky | Emoce | Contract for Difference | Bohatství | Euronext | Vývoj dolaru | Golden Gate | Investiční produkty | Obchodovat | Ondřej Hartman | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Over-The-Counter | Regulace | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/USD | Hedgeové fondy | Hedgeový fond | USDX | Index cen | Index CPI | Eurostat | Makrodata | Obchodní deficit | Facebook | LYNX | Swingové obchodování | Australská centrální banka | Lukáš Kovanda | Burzy | Žlutý kov | ADP report | Financial Times | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Komunita | Praxe | Centrální bankéři | EURUSD | AUDUSD | GBPUSD | Aktivum | EPS | Index | Investiční strategie | Likvidní | Odpor | Podpora | Vnitřní hodnota | Volatilní | Burzovní obchody | Kasino | Likvidita trhu | Akcie a trhy | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie dnes | Akcie Google | Akcie Microsoft | Akcie na doručitele | Akcie na jméno | Akcie Netflix | Akcie PayPal | Akcie Tesla | Akcie Visa | Aktuální cena ropy | Aktuální cena stříbra | Aktuální ceny akcií | Americká centrální banka | Analýzy | Banka | Brokers | Brokerské společnosti | Brokeři | Cena | Cena akcií | Cena stříbra | Cena stříbra dnes | Ceny stříbra | Ceny zlata | CISCO | Co je akcie | Cyrrus | CZK | Day trading | Dolar | Dolary | Druhy akcií | Ekonomická krize | Ekonomický cyklus | Ekonomický kalendář | Elektronické obchodování | Eura | Finanční prostředky | Finanční služby | Fiskální rok | Fondy | Forex kalendář | Forexu | FXstreet.cz | GfK | Graf | Graf EURUSD | Hrubý domácí produkt | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční nástroje | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční účet | Investing | Investování do akcií | Investování do nemovitostí | Investování na burze | Investovat do zlata | ISM | Jak funguje burza | Jak investovat | Jak investovat do zlata | Jak nakupovat akcie | EBay | Komodita | Komoditní | Koupit akcie | Kurz EUR | Kurz stříbra | Lira | Makléři | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Markets | Měna Bitcoin | MetaTrader 5 | Míra inflace | Nákup akcií | Naučte se investovat | Největší světové ekonomiky | Nemovitosti | Obchodní platformy | Opce na akcie | PayPal | Portfolia | Pro investory | Prodej akcií | Prognóza | Převodník měn | Recenze | Reuters | Ropy | Řízení rizika | Sázky | Signály | Slovník pojmů | Société Générale | SP500 | Spekulace na pokles | Shares | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Trading 212 | Trh | Trh s akciemi | Twitter | Unce zlata | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Vydělat peníze | Výprodej | Vývoj akcií | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny stříbra | Vývoj ceny zlata | Webinář | Webináře | WTI | Zemní plyn | Zkušenost | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Předpověď | Zisky | CNBC | ING | Trading Central | Buffett | Komise pro cenné papíry | Put | Centrální depozitář | Cílová cena | Depozitář | Elon Musk | Ex-dividend | Hold | Jeff Bezos | Ministerstvo financí | Obchodní den | REIT | ROCE | Spojené státy | Akcie na majitele | Akciová společnost | Kmenové akcie | P/E Ratio | Zaknihované akcie | Hrubý domácí produkt (HDP) | Outperform | Směrodatná odchylka | Tržby | Zaměstnanost | Úvěr | Světové ekonomiky | Western Union | Miliardář | Komise | Contract | Kontrakt | S/R zóny | Retail | Frustrace | Burze | Day trader | Investment | Traders | Jefferies | Intesa Sanpaolo | Bernstein | Charles Schwab | CNN | Wells Fargo | Microsoft | ABN Amro | CME Group | Caterpillar | Sentix | Investing.com | Cantor Fitzgerald | BBC | Technické indikátory | The Guardian | Reálný obchodní účet | Reporty | Obchodní nastavení | Sebenaplňující proroctví | Obchodníci na forexu | Short squeeze | IG Markets | Kurz EUR/USD | Průmyslová produkce | Nákupy dluhopisů | Úspěch | Růst cen akcií | Podnikání | Pokles akcií | Jak investovat do komodit | Hospodářské výsledky | Dlouhé pozice | Precedens | Energie | Earnings | Bloomberg TV | KBC | Podnikatelská důvěra | Znalost | Přehled | Moneta Money Bank | Agentura Reuters | Index amerického dolaru | Bankovnictví | Obchodování CFD | Brokerský dům | Golden Gate CZ | Obchodní styl | Forbes | Americké firmy | Pozornost investorů | Základní úrokové sazby | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Aktuální vývoj | Standard & Poor's | Glencore | Akcie v USA | Xetra | JPMorgan Chase | Program nákupu dluhopisů | Velké banky | Vladimir Putin | Pokles ceny akcií | Styl obchodování | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Index technologického trhu Nasdaq | Dostatek hotovosti | Nervozita | Růst akcií | Walmart | Alibaba | Dnes na trzích | Propad | Kryptoměny | Poměr zlata a stříbra | Eurex | TradingView | S&P | Guvernér | Výrobní aktivita | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Oslabení dolaru | Ekonomická data | Historická maxima | Evropský trh | Nejistota | Philip Morris | Tempo růstu | Akcionáři | Zajištění | Výrobní index PMI | Šéf společnosti | Baidu | Digitální měny | Ripple | Dogecoin | Ethereum | Digitální měna | Zájem o akcie | Tesla | Poskytovatelé likvidity | Nákupní signál | Kryptoměna | Kapitalizace | Výhled | NYSE Euronext | Bankéři | Spekulativní sázky | Poplatky | Nakupovat akcie | Exxon | Chevron | Konsensus | Mzdy | Úspěšné obchodování | Spekulativní obchodování | Poplatky za obchodování | Makléřské společnosti | Akcie na burze | Predikce | Ekonomická situace | Krize | Investiční rozhodnutí | Investovat do akcií | Výnosy | Americká vláda | Očekávání analytiků | Index cen domů | Institucionální investoři | Obchodování na akciových trzích | Příjmy | cTrader | Alphabet | ČTK | Aktuální cena | Zvýšení volatility | Fiskální stimuly | Obchodní pozice | Hlavní ekonom | Očekávání | Ekonomická nálada | Burzovně obchodovaný fond | iShares Silver Trust | Business Insider | ex | Obchody s akciemi | Purple Trading | Spekulativní investoři | Makléřské firmy | Bernstein Bank | Vstup na burzu | Manipulace s trhem | Zahraniční forex | Intradenní obchody | ING Groep NV | BHS | Breakout Trader | Benjamin Graham | Akciové společnosti | Peter Lynch | Coinbase | Akcie Tesly | Spekulativní investice | Palladium | Obchodování s termínovými kontrakty | Jerome Powell | LYNX Trading | Inteligentní investor | Kodak | NEST | ESMA | Štěpán Hájek | Robinhood | Stellar | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Jak fungují akcie | Co to je dividenda | Co to je burza | Dlouhodobé zhodnocení akcií | Diverzifikace osobních financí | Dlouhodobé investování | Možnost diverzifikace | Drobní investoři | Investování s LYNX | Cena bitcoinu | Airbnb | Začít investovat | FinTech | LYNX webinář | Bitcoiny | Podniky | Long signál | Graf vývoje | Technologické akcie | Schwab | Apple (AAPL) | Akcie společnosti | Objem obchodování | Turecké liry | Pokles ceny | Výplaty dividend | Šéf Fedu | Graf indexu | Royal Dutch Shell | Obchodování akcií | IPO kalendář | Profesionální obchodník | I-Trader | Mileniálové | Signál na akcie | IG | Obchodní platforma MetaTrader | Nejznámější kryptoměna | Anticyklické akcie | Evropská komise | Fungování trhů | Index spotřebitelské důvěry | Veřejný dluh | Centrální depozitář cenných papírů | Společnost Apple | Zpřísňování měnové politiky | Majetek | Obchodovat s akciemi | Obchodování na burzách | Makléřská společnost | Obchodní rozhodnutí | Obchodovat na finančních trzích | Hodnotové investování | Asijské burzy | Nejvýznamnější burza | Evropský úřad pro cenné papíry a trhy (ESMA) | Inflace v ČR | IPO Airbnb | IPO Instacart | Uber Technologies | Rozdílové smlouvy | Statistický úřad | Beyond Meat | Podnikatelská nálada | Podnikatelská nálada v Německu | Inflační očekávání | Graf indexu S&P 500 | Short obchod | Zákaznická podpora | Hodnota firmy | Podíl nezaměstnaných | Obchodní aktivity | Sázky na pokles | Infineon | Infineon Technologies | Digitální měna bitcoin | Německé firmy | Akcie firmy | Sharpe ratio | Oživení světové ekonomiky | Začít obchodovat | Americké společnosti | Akcie a ETF | Defenzivní akcie | Výnosové křivky | Pokles cen | Americké futures | Výkonný ředitel | Štěpán Křeček | Tomáš Pfeiler | Poptávka po stříbru | Prodej na krátko | Nové akcie | Intradenní trader | Bohatí | AMZN | Akcie podniku | Thyssenkrupp | Shrnutí obchodování | Hongkongská burza | Prosus | Obchodní pokyny | Televize CNBC | Dění na trzích | PPF | Denní graf | Výše dividendy | Poptávka po ropě | iShares | GOOGL | Akcie Skyworks Solutions | Internet of Things | Investujte do akcií | Akcie roku | Cash Warriors | Aphria | GW Pharmaceuticals | Bilance zahraničního obchodu | Akcií těžařů | Hospodářské dopady | Cena akcie | Očekávané Earnings | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Banka Goldman Sachs | Trinity Bank | Vysoká likvidita | Digitalizace | Čistý zisk | Obchodní model | Deficit | Trinity | Výkon amerického dolaru | Objem | Bílý dům | MSFT | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Obchod | Jak začít investovat | Standardní odchylka | Proroctví | Vyšší volatilita | Supreme Edition | Šéf Fedu Jerome Powell | Statistický úřad Eurostat | Vyšší riziko | Primární nabídky | Americký dolar k japonskému jenu | Cisco Systems | Firma | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Maloobchodní prodeje | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | Obchodovat na burze | Souhrn finančních trhů | Cena jedné akcie | Růst cen | Borsa Italiana | Produkty obchodované s finanční pákou | Dolar k japonskému jenu | Počet obchodů | Bilance | Index DOW | Ekonomický vývoj | Generální ředitel | PSA | GM | Obchodování akcií u LYNX | Vyšetřování | Amazon | Citadel | Indexy nákupních manažerů | Philip Lowe | Úrok | LVMH | Miliardy | Vyhlídky | Průzkumy | Legislativa | Trendová linie | INTC | Walt Disney | 5G | FT | Dvojité dno | Financovat | SMA | Předpovědi | Technologický sektor | Průmysl | ADP | Investovat v roce 2020 | Na burze | Drahý kov | Centrální banka USA | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Průmyslová výroba v Německu | Rostoucí náklady | ABC | Visa | General Motors | Enel | Čtyřhodinový graf | Rozvoj | Zvýšená volatilita | Stavebnictví | Sociální sítě | Problémy | Pojišťovny | Total | Prognózy | Nejistoty | Cena za akcii | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Plyn | Nálada | Kontrakty | Prohlášení | Yahoo | Fidelity National Information Services | FIS | Ford Motor | United Technologies | Farmaceutická společnost | AbbVie | Amgen | Airbus | Zahájení obchodování | NN Group | Míra | RWE | Vivendi | Ohlédnutí | Úroky | Měnové politiky | Zasedání bankovní rady | Investujte | Americké centrální banky | AXA | Regulátoři | Fed index | xStation5 | Biotechnologické společnosti | AAPL | MasterCard | Disney | Andrew Bailey | Americké vlády | Nike | Dot-com | Bydlení | Uber | Aurora Cannabis | Ztráta | NERV | Počet investorů | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | Yandex | Akciové indexy v USA | Roční růst | Visa (V) | Kraft Heinz | Wirecard | Shortování akcií | Obchodní podmínky | Ziskovost | Stabilní společnosti | Zvýšení inflace | Dlouhodobí investoři | Pracovní trh | Exact Sciences | Návratnost | Altria Group | Netflix | Inovace | List Financial Times | Washington | Daimler | Letecké společnosti | Velké trhy | RBA | Hodnota společnosti | Experti | Výplaty dividendy | Spolkový statistický úřad | ASML | ASML Holding NV | Poradenství | Podnik | Ukazatele | SAP | iRobot | IRBT | Technologická společnost | Americké akcie dnes | Cenové tlaky | Komunikace | Astrazeneca | Prezident | AMGN | Koronavirus | Google | Instagram | 100 miliard dolarů | Nákaza koronavirem | Trhy | Šíření nového koronaviru | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Šíření koronaviru | American Express | Pohyby cen | Asijské indexy | Nejprudší pokles | Pokles | Situace | Nejvýraznější pokles | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | DISH | Boeing | Vstupy | Výstupy | BABA | Akcie Alphabet | Obchody | Pesimismus | PMI za leden | Výrazné ztráty | BP | Fresenius Medical | Převody peněz | Adidas | Americká společnost | Sazby beze změny | Žádost o vstup na burzu | SEC | NFP | Rozhodování | Co je IPO? | Britský statistický úřad | Prodávající | Inflace v lednu | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Portál FXstreet.cz | Akcie společnosti Apple | Deutsche Telekom | Ekonomické aktivity | New Flow | Gilead Sciences | FinTech akcie | Akcie Hypoport | Akcie Fidelity National Information Services | Akcie Fidelity | Střední podniky | Ekonomické recese | Šéfka ECB | Americký Fed | Stabilita | Shortovat | Cyklické akcie | Sestupný trend | Vývoj | Guru | Extrémní výkyvy | Výkyvy | Aktuální Price Action | Příležitost k nákupu | Ekonomika Evropské unie | Obrovské ztráty | WP | Restrikce | Negativní hospodářské dopady | Vysoká rizika | Vývoj na trhu | Prudký pokles | Vysoké ztráty | Aerolinky | Air France-KLM | Lufthansa | Akcie včera | Short-selling | Charlie Munger | Prudké výkyvy | Profitovat | Tencent | Nákupy akcií | Stimuly | Letectví | Pokles HDP | Největší pády | Zisk společnosti | Cenový vývoj | Fiskální balíček | Nákupy aktiv | Měnové podmínky | Viceprezident | Spotřebitelé | Zotavení ekonomiky | Dopady pandemie | Historie | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Volatilita akciových trhů | Akcie Paypal (PYPL) | PYPL | Investiční svět | Ahold Delhaize | Akcie Ahold Delhaize | Wolters Kluwer | Unilever | REGN | Američtí senátoři | Index ISM | Manufacturing | Republikáni | Demokraté | Domácnosti | Hotovost | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Ministryně financí | Citrix | Citrix Systems | Enormní zájem | Dávky v nezaměstnanosti | Anomálie | Další růst | Růst | American Airlines | Koronavirové krize | Poslanci | Signál | Index spotřebitelské nálady | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Repo sazby | Biliony | Potenciál | Allianz | Burza v Šanghaji | Riziko inflace | E-commerce | Ekonomiky | Vzdělávací webináře | Solidní růst | Války | Akcie Alphabet (GOOGL) | Alphabet (GOOGL) | Akcie Apple (AAPL) | Akcie Nvidia | Práce | Údaje | DPH | Mexiko | Eni | Výroba v Německu | UnitedHealth Group | Cestovní omezení | Dopady koronavirové krize | Ekonomické oživení | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Nárůst nezaměstnanosti | Technické problémy | FANG | DAWN | WMT | Emitenti | Long signál na akcie | Microsoft Corp | Dodavatelské řetězce | Jiří Makovský | Majitel | Úspory | AMC | Procter & Gamble | Statistiky | Propad ceny | Guvernér australské centrální banky | Finanční pomoc | Cenové pohyby | Jak se naučit trading | Sociální síť Reddit | Sociální síť | Multi-level-marketing | Multi-level | Upozornění na tweety | Tweety | Snaha o obchodování | Reálné překážky | Skutečný svět | Úspěšné lidi | Sebevzdělávání | Diskuse o ropě | Telegramové skupiny | Zázračný stroj na peníze | Stroj na peníze | Milionářem za týden | Trading centrála | Největší trading centrála | Trading centrála v České republice | Založení demo účtu | Jak trh reaguje | Největší profíci | Snaha o obchodování CFD | Air France | Amazon Jeff Bezos | Výkon dolaru | Joe Biden | Data z trhu práce | Cenový pokles | 3M | Shell | Pozastavit obchodování | Zaměstnanci | Gilead | ISM pro sektor služeb | Růst výnosů | Obchodní deficit Spojených států | PEPSICO | Dovoz | Vývoz | Dosáhnout zisku | Pozitivní očekávání | Regulační orgány | Expanze | Kontrakce | Pozastavení obchodování | Američtí regulátoři | Macy’s | Dluhy | NKE | Členské země | ONE | Merck KGaA | Merck | T-Mobile | Auta | Expedia | JD.com | Royal Caribbean | Vakcína | Sektor služeb | Dění na trhu | Velké peníze | CL | Spekulovat | Obchodní platformy Metatrader | Potenciální zisk | Moderna | Společnost Moderna | Marek Brávník | Advance Auto Parts | Manažeři | AMZN.US | Akcie leteckých společností | Aktivity společnosti | Umělé inteligence | Spoluzakladatel | Roční zhodnocení | Ekonomické zotavení | Pronájem nemovitosti | Mondelez | JDE | Unie | ČR | Koronavirové pandemie | Soubor pravidel | Uzavírání pozic | Výrobní PMI | Obchodovaný objem | Waymo | Square | Počet nových žádostí o podporu | Býčí trend | Vývoz z Německa | Canopy Growth | Cronos | GlaxoSmithKline | Sanofi | Stimulační balík | Roční míra inflace | Rostoucí trend | Sentiment na trhu | Covid | Představenstvo | Výkyvy cen | Fintech společnosti | Míra nezaměstnanosti v Evropské unii | Akcie Coca-Cola | Dopad pandemie | Ekonomická předpověď | MAM | Ant | Sony | Generace Z | Nový trend | E.ON | Johnson & Johnson | Zdroj příjmů | Pravidelné výplaty | KLM | Úspěchy | Ocenění | Růst tržeb | Ceny | Praha | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Verizon Communications | Kolísání cen | Reálná hodnota | Akcie těžařů | Fresnillo | KGHM | Silvercorp Metals | Porušení pravidel | Progres | Zlatá horečka | Akcie u LYNX | Čínská společnost | Propad ekonomiky | Důvěra | Ant Group | Výzkumy | Cenové hladiny | Lepší výsledky | Erdogan | Turecký prezident | Deutsche Lufthansa | Capital.com | Air Liquide | Počet akcií | Coca-Cola | Ceny v eurozóně | Výrobní index | Holdingová společnost | Přístup na burzu | Zhodnocení akcií | Transparentnost | Inspirace | Zdanění | TSLA | Nvidia | Qualcomm | Spotřebitelské ceny v eurozóně | Budoucí vývoj | Spotřebitelská důvěra v Německu | Důvěra v Německu | Šéf Tesly | Vývoj ceny akcie | Diverzifikovat | Grubhub | Biden | Fiskální pomoc | Marathon | Pracovní místa | Vinci | Česká republika | Průmyslové zakázky | Poptávka po akciích | NextEra | Energetický sektor | Lockdown | AEX | Naspers | Jens Klatt | F.US | iPhone | Globální veřejný dluh | Walgreens | První peníze | Akciové portfolio | Akcie Sony | Chování ceny | Množství peněz | Nařízení | Newmont | Intel | Investice do solární energie | Solární energie | Akcie First Solar | FSLR | First Solar | SolarEdge Technologies | SEDG | JPM | GS | První obchodní den | Moneta | Bed Bath & Beyond | BBBY | SAP AG | Pravidelný příjem | XOM | PFE | CSCO | ABBV | Bankovní úvěry | SolarEdge | Zynga | ZNGA | Electronic Arts | Bidenovy plány | PFE.US | Pfizer a BioNTech | Vakcína proti covidu-19 | Pinduoduo | Akciové investování | QCOM | Akcie spoločnosti | Index STOXX Europe | Index STOXX Europe 600 | Proražení | NextEra Energy | Investice do vody | GME | GameStop | Akcie americké společnosti | Akcie Airbnb | Linde | Siemens | Bayer | BASF | Deutsche Post | Deutsche Boerse | Vonovia | Fresenius SE | Fresenius | Henkel | Beiersdorf | Continental | HeidelbergCement | Covestro | ABNB | Vakcinace | BIDU | Očkování | NBP | MGM | Očkování proti covidu-19 | Cenné papíry a burzy | Voda | Obchody s deriváty | Stimulační balíček | Carnival | Harvest Volatility Management | Mike Zigmont | Online prostředí | Růst ceny | Vakcína a covid | Německá inflace | DOT | Společnost Tesla | Brands | Akcie Prosus | JD | Shopify | Vývoj ceny zlata v roce 2021 | Acacia Communications | Držení pozice | Bidenův stimulační balík | Tilray | TLRY | Konopí | Cronos Group | CRON | ACB | GWPH | MRK | WU | Vhodné akcie | Philips | Macrotrends | Macrotrends.net | Radar Tradera | Týdenní Forex kalendář | AMC.US | Akcie spoločnosti AMC | Akcie spoločnosti AMC Entertainment | AMC Entertainment | Akcie spoločnosti GameStop | Akcie Gamestop | Etsy | KFC | PEP | Vakcína proti covidu | Akcie AMC | Očkování proti covidu | Prudký růst akcií | WallStreetBets | Amatérští obchodníci | Růst akcií firmy GameStop | MarketsInsider | Cnet.com | Sever cnet.com | Přerozdělení bohatství | Ztráty pro hedgeové fondy | Přezkoumání obchodů | Růst akcií GameStopu | BlackBerry | Reddit GameStop | Úkaz na trzích s akciemi | Akciové kasino | Internetové akciové kasino | Short pozice akcie | Akcie GME | 4chan | Hodnota firmy GameStop | Melvin | Citron Research | Melvin Capitals | GameStop (GME) | Co je Reddit | AMC Entertainment (AMC) | BlackBerry (BB) | Reddit skupina | Reddit WallStreetBets | Nárůst ceny akcií | Nárůst ceny | Ceny akcií Tesla | Manipulace s cenami | Regulační úřad pro cenné papíry | Sociální média | Short Interest | Melvin Capital | Fond Melvin Capitals | Short Interest Ratio | Outstanding shares | Bed Bath & Beyond (BBBY) | Intradenní pohyby | Aktivity WallStreetBets | Velké investiční fondy | Randy Frederick | Skupina drobných investorů | Spekulovat na pokles cen | Express | Koss | Naked Brand Group | Naked Brand | Masivní spekulace | Omezování obchodování | Omezování obchodování s akciemi | Kroky makléřských společností | Akcie GameStopu | SWKS | Skyworks Solutions | Účinnost vakcíny | Vakcíny J&J | J&J | Výkyvy akcií | Prudké cenové výkyvy | Cenové výkyvy akcií | Cenové výkyvy | Výkyvy akcií GameStop | Chaotický vývoj | Joseph Grundfest | Komisař SEC | SEC Joseph Grundfest | Velké fondy | Todd Henderson | Aktivita retailových investorů | Dav z Redditu | Kyle Rodda | Spekulativní obchodování na burzách | Bílá velryba | Moby Dick | Obchodování na asijských akciových trzích | Retailoví investoři | Investoři z Redditu | Akcie společnosti GameStop | Koordinované nákupy | Firma Robinhood | Kauza Reddit | Poslanci Evropského parlamentu | Investice do kryptoměnových fondů | TLRY.US | Tilray (TLRY.US) | Grow Pharma | UNH | Komunita Reddit | Akcie kanabisových spoločností | Anheuser-Busch inBev | Scotts Miracle-Grow Company | Molson Coors Beverage Company | NewAge | Corbus Pharmaceuticals Holdings | ACB.US | APHA.US | ABBV.US | BUD.US | MO.US | SMG.US | TAP.US | GWPH.US | NBEV.US | CRBP.US | CRBP | Předpověď ceny | Zinek | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Norská ekonomika | Co je Sharpe Ratio? | Akcie Amazon.com | Akcie Carnival | Akcie Just Eat Takeaway | Just Eat Takeaway | Tyson Foods | Akcie Tyson Foods | Dynatrace | Akcie Dynatrace | Akcie Euronext / Nasdaq | Akcie Euronext | Euronext / Nasdaq | Flow Traders | Akcie Flow Traders | Akcie Silvercorp Metals | Spotify | Akcie Spotify | SSB | Futures na stříbro | Stříbrné ETF | ETF iShares Silver Trust | Air France-KLM (AF) | Akcie Air France-KLM | Akcie Air France-KLM (AF) | Předpověď ceny akcií | Konopný průmysl | Canopy Growth (WEED) | WEED | Akcie společnosti Tilray | Předpověď akcií Tilray | Předpověď akcií | Obchodování akcií TLRY | Společnost Tilray | Akcie Tilray | Kupování akcií | Pákový efekt CFD | Aurora Cannabis (ACB) | Cronos Group (CRON) | APHA | Aphria (APHA) | Akcie společnosti Aphria | Kering | Regulátor v EU | AIG | FinTech akcie 2021 | Obchodování FinTech akcií | Rizika a příležitosti | Hypoport (HYQ) | Akcie Hypoport (HYQ) | HYQ | Akcie Fidelity National Information | Akcie Fidelity National Information Services (FIS) | Fidelity National Information Services (FIS) | Akcie Visa (V) | Akcie Square | Akcie Square (SQ) | Square (SQ) | Robinhood Markets | SPWR | Šéf Robinhoodu | Vlad Tenev | Porušení zákona | Manažeři hedgeových fondů | Air | Cenové turbulence | Junior Trader | Filip Kaczmarzyk | Trading oddělení | CFH Makrets | Noble Securities | Obchodování OTC | Obchodování OTC instrumentů | Získání peněz od investorů | IPO Coinbase | Kryptoměnový gigant | Banco Santander | Pandemie covidu-19 | 5G akcie | Nejlepší 5G akcie | Akcie roku 2021 | Dlouhodobý investor | GameStop akcie | Akcie AMC Entertainment (AMC) | Koss Corporation | Akcie Koss Corporation (KOSS) | Prezident Erdogan | Hodnota trhu kryptoměn | CoinGecko | Blockfolio
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Banky | Výhled | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | FXstreet | Graf | ROCE | Euro

Předchozí klíčová slova

Recese
Recese italské ekonomiky
Recese světové ekonomiky
Recese ve Spojených státech
Recese v Evropě
Recese v Polsku
Recese v USA
Recesia
Recyklace
Recyklované kovy

Následující klíčová slova

Reddit GameStop
Redditové šílenství
Reddit skupina
Reddit WallStreetBets
Redenominace
Redpoint Ventures
Redside
Redukce
Redukovat stres
Reebok
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Admiral Markets na Admirals
Potvrďte prosím... Zavřít