Úterý 09. březen 2021 08:07
reklama
BOSSA zlato
reklama
Dukascopy
reklama
XTB konference brezen 2021

Klíčová slova - Denní minima

img

Rozbřesk: Služby stále věří v brzký konec českého lockdownu

29.01.2021 Na první letošní tvrdá data z české ekonomiky si budeme muset ještě chvíli počkat, nicméně k dispozici jsou alespoň průzkumy nálad, které reflektují, jak současnou situaci vnímají firmy v nejvýznamnějších odvětvích a oborech. V pondělí publikované nálady potvrdily možná až překvapivě zhoršení důvěry v české ekonomice v době, kdy už fungovala v rámci třetího lockdownu, včera jsme měli možnost podívat se, co stojí za těmito prvními výsledky, když byly zveřejněny podrobné harmonizované statistiky za celou EU.
img

DE30 se vzpamatoval z nočního poklesu

15.01.2021 DE30 se dnes dopoledne vzpamatovával z nočního poklesu. Nicméně při pohledu na nízký časový rámec (M5) je zřetelné, že index dosáhl na rezistenci definovanou 1:1 strukturou Overbalance. Pokud se prodejcům podaří zastavit v této oblasti rostoucí pohyb, tak index může atakovat denní minima. Na druhou stranu v případě průrazu vzhůru by se mohl index chystat na útok na úroveň 14 000 bodů.
img

Rozbřesk: Nálada v české ekonomice roste covidu navzdory, koruna vkročila do 2021 s optimismem

05.01.2021 Prosincové podnikatelské nálady potvrdily pro Česko příznivou zprávu – průmysl si přes silnou druhou vlnu pandemie nevede vůbec špatně. Česko sice vévodí smutnému covidovému žebříčku, když dosáhlo největšího počtu nakažených na světě (na milion obyvatel). Zdá se však, že podobně jako v Německu průmyslová výroba zatím není výrazněji zasažena. Poslední index PMI v průmyslu ukazuje nejen na solidní růst výroby i nových zakázek, ale i na nabírání nových zaměstnanců v páteřním odvětví české ekonomiky.
img

Libra spadla, dohodě Velké Británie s EU brání rybolov

22.12.2020 Britská libra se dnes dopoledne opět ocitla pod tlakem. Představitelé EU potvrdili, že odmítli návrh Velké Británie na kompromis ohledně rybolovu. Pravděpodobnost tvrdého Brexitu tak opět vzrostla. Právo rybolovu je poslední nepřekonanou překážkou v dohodě o Brexitu. EU žádá sedmileté přechodné období a snížení kvót o maximálně 25 %. Velká Británie však nabídla pouze pětileté období a snížení kvót EU o 35 %. GBPUSD spadl na denní minima do blízkosti 1,3360. Propad byl však následně korigován.
img

📉 Bitcoin poklesl pod $18 000 ❗

09.12.2020 Bitcoin se už druhým dnem v řadě obchoduje na nižších úrovních. Nejvíce obchodovaná kryptoměna klesla pod $18 000 a v době psaní tohoto příspěvku pokračovala v poklesu. Ripple dnes klesá o 9 % a Stellar ztrácí 7 %. Kryptoměnám došel dech poté, co Bitcoin otestoval úroveň historického maxima lehce pod $20 000. Je otázkou, zda se dočkáme podobného obratu, jako na přelomu let 2017 a 2018, nebo bude pokles rychle u konce jako na konci listopadu 2020?
img

📉 Cena BITCOINu padá 🔽

26.11.2020 Cena BITCOINu dnes propadá po tříměsíční rally, během které se cena zdvojnásobila. Cena klesla až hluboko pod úroveň 17 000 dolarů, což znamená nejvýraznější pokles o září. Jedná se o konec rally, nebo pouze o zdravou korekci po výrazném cenovém nárůstu? BITCOINu se příliš nedaří vzpamatovat a stále útočí na denní minima. Pokles se týká také dalších kryptoměn. DASH nebo RIPPLE dnes ztrácejí více než desetinu.
img

Nálada na akciových trzích se rychle kazí, dolar a zlato rostou

09.06.2020 Asijské akcie se dnes ještě dokázaly inspirovat včerejší rally na Wall Street, která v případě širšího indexu S&P 500 v pondělí konečně umazala veškeré letošní ztráty. Na evropských burzách už ale optimismus vyprchává, a k poklesu se dopoledne nechává strhnout také Praha.
img

Během proslovu Trumpa se akcie sesunuly na denní minima

14.05.2020 Donald Trump se dnes objevil v pořadu Fox News. Dotkl se mnoha témat, ale nejvíce pozornosti se dostalo zmínkám o Číně a USD. Americký prezident řekl, že je dobrý čas mít silný dolar a že je velmi zklamán Čínou. Dodal, že USA mají o Číně a viru informace, které "nejsou dobré". Evropské akcie se dostaly na denní minima. Index DE30 testuje úroveň 10 300 bodů. Americký dolar posílil na párech s hlavními světovými měnami.
img

ČNB snížila sazby o 50 bps, koruna oslabuje na denní minima

16.03.2020 Rada České nárobní banky snížila na mimořádném jednání jednomyslně základní úrokovou sazbu o půl procentního bodu na 1,75 procenta. Hlavním cílem je zmírnit dopady epidemie koronaviru. Rada uvedla, že je připravena reagovat na případné nadměrné výkyvy kurzu koruny. Změna sazeb je účinná od úterý 17. března 2020. Česká měna v reakci na snížení úrokových sazeb klesla na denní minimum. Půl hodiny po rozhodnutí ČNB se kurz dostal až na úroveň 27,20 korun za euro. Koruna je tak nejslabší od roku 2017, když po konci intervencí následovalo několik seancí volatilního obchodování.
img

Americké akcie i měna překonávají Evropu zranitelnou čínskou nákazou

10.02.2020 Odpoledne přináší zlepšení na akciové trhy, zatímco ropa zůstává pod tlakem. Dluhopisy nebo zlato se drží a eurodolar opět o něco klesl. Nové zprávy nemají na trhy velký dopad.
img

Breaking News: EURUSD roste po zveřejnění rychlejší německé inflace

30.10.2019 Německá data CPI byla zveřejněna ve 14. hodin a dočkali jsme se nad očekávání dobrého výsledku. Trh odhadoval pokles na 1,0 % y/y z 1,2 % y/y v minulém měsíci. Výsledek však ukázal pouze na pokles na 1,1 % y/y. Ranní španělské výsledky inflace také překonaly očekávání, takže existuje šance na lepší výsledek inflace za celou eurozónu, který bude zveřejněn zítra v 11. hodin. Zveřejnění německých statistik pomohlo vzhůru páru EURUSD, který naopak utrpěl ztráty po zveřejnění lepších čísel amerického HDP ve 13:30.
img

Breaking news: GBPUSD vystřelil nad 1,27 v reakci na zprávy o shodě na Brexitu

15.10.2019 Na librových párech jsme svědky výrazného posílení britské měny, které je důsledkem zpráv o shodě na podmínkách Brexitu mezi EU a Velkou Británií. Agentura Bloomberg, která zprávu zveřejnila, vychází ze svědectví dvou lidí, kteří se na jednání podílejí. Ti také upozorňují, že výsledek je podmíněn souhlasem strany DUP - Demokratické unionistické strany v Severním Irsku. Novinky stojí za poklesem rizikové averze na finančních trzích. Akciové indexy v Evropě výrazně posilují. DAX se dostal dokonce nad úroveň 12 600 bodů, což znamená nejvyšší úrovně v tomto roce. Naopak ceny zlata klesají na denní minima.
img

Breaking news: Saúdové obvinili Írán, že sponzoroval víkendový útok na jejich ropnou infrastrukturu

18.09.2019 V posledních desítkách minut jsme byli svědky zvýšené volatility na ropě, za kterou stály dvě důležité události. První z nich bylo zveřejnění zásob DoE v USA a tou druhou, ještě důležitější, byla tisková konference saúdského ministra obrany. Dle jeho přesvědčení Írán nesporně sponzoroval víkendové útoky na ropnou infrastrukturu v Saúdské Arábii. Jeho slova dávají jistě určitou vinu Íránu, ovšem z pohledu volby slov se určitě jednalo o jemnější vyjádření, než že by útoky Írán sám provedl. Ropa Brent i WTI v reakci na slova saúdského ministra mírně vzrostla a opustila tak hodnoty blízké denním minimům.
img

Ranní komentář: Zápis Fedu žádný rychlý pokles sazeb nezaručil, dopoledne pozor na PMI z Evropy

22.08.2019 Finanční trhy mají za sebou po úterní pauze opět pozitivní seanci. Dočkali jsme se globálního růstu akciových trhů v čele s Evropou. Německý DAX přidal 1,3 % na 11802 bodů. Nejrychleji ovšem rostl hlavní italský index (+1,77%), a to hlavně díky dobrým šancím na rychlé řešení politické krize. Wall Street tentokrát mírně zaostala. Index S&P 500 přidal 0,82 % na 2924 bodů. Naopak asijská seance už tolik optimismu nezaznamenala. Futures na evropské a americké indexy se krátce před osmou hodinou ranní pohybovaly v negativním teritoriu.
img

Rozbřesk: Překvapivá odolnost eura vůči rozjíždějící se obchodní válce

16.05.2019 Včera trochu polevilo napětí na evropských trzích ve chvíli, kdy Donald Trump oznámil šestiměsíční odklad účinnosti cel na evropské automobilky. Vzhůru šly především akcie německých automobilek, které byly v posledních týdnech pod výrazným tlakem. Volkswagen i BMW za poslední měsíc ztratily skoro čtrnáct procent a včerejší zprávy oslavily více než 3,5 procentním ziskem. Zdaleka tak velký pozitivní obrat nezaznamenalo euro. Důvod je jednoduchý. V posledním měsíci totiž na frontě s dolarem překvapivě nezaznamenalo prakticky žádné ztráty. Přitom v minulosti při nárůstech obchodního napětí mezi Čínou a USA euro tradičně nebylo ušetřeno a spolu s ostatními měnami solidárně vůči dolaru sláblo.
C:\fakepath\eurusd-07082018-analyza.jpg

Analýza hlavních měnových párů 7.8.2018

07.08.2018 EUR/USD: Měnový pár EUR/USD byl včera nerozhodný, ale udržel si klesající tendenci a vytváří nižší denní minima. Krátkodobé očekávání je medvědí jakožto součást medvědího scénáře po prolomení pod trojúhelníkovou formaci a mohli bychom otestovat klíčový support 1,1500, který musí být jasně prolomen, aby pokračoval hlavní medvědí trend. Nejbližší rezistence je kolem 1,1610. Jasné prolomení této oblasti by dostalo cenu do neutrální zóny a další směr by byl nejasný. Na druhé straně jasné prolomení a uzavření na denním grafu pod 1,1500 by mohlo vyvolat otestování oblasti 1,1435 – 1,1400 nebo nižší.
img

Rozbřesk: Koruna opět ztrácí půdu pod nohama

23.05.2018 Evropské trhy nezažívají v posledních týdnech zrovna nejlepší chvíle, když se investoři museli nejprve vyrovnávat s potenciálními důsledky hrozící celní války, následované rostoucím napětím mezi USA a Íránem a v neposlední řadě i novým děním na politické scéně v Itálii. Původně nepříliš pravděpodobná varianta vládní koalice, která stále více získává reálné obrysy, vyvolává na trzích vzrušení nebo spíše obavy. Druhá nejzadluženější země eurozóny chce totiž především fiskálně expandovat. V situaci, kdy její dluh přesahuje hranici 130 % HDP, to není asi nejlepší nápad, zvlášť když si její dluhopisový trh zvykl na to, že část dluhu pravidelně odkupuje ECB. Společná centrální banka má ve svém portfoliu italské dluhopisy za více než 341 mld. EUR a s 15% podílem se tak stala největším individuálním věřitelem této jižní země. S perspektivou konce politiky kvantitativního uvolňování je otázkou, kdo by velkorysou fiskální expanzi financoval a především za kolik. A vlastně tento drobný dovětek se může brzy ukázat jako katalyzátor návratu do tvrdé ekonomické reality, podobně jako tomu bylo i jinde na jihu, a celá situace se poté bude moci zklidnit.
img

Sterling kolabuje i přes neutrální Bank of England

11.05.2017 Libra se ve čtvrtek dostala pod prodejní tlak a obchodovala s v 0.7% ztrátě oproti Americkému dolaru během Americké seance, přičemž takzvaný kabel padal až k úrovni 1.2850, což jsou čerstvé denní minima.
img

Obchodování indexu S&P 500 a měnového páru EUR/USD

16.09.2016 Po dvouměsíčním klidném až nudném období začíná být na trzích konečně rušno. Výrazný propad akciových indexů z minulého pátku byl dle očekávání hned v pondělí korigován. Tento pondělní růst byl však hned následující den také korigován (dolů) a tento pokles byl pro změnu včera korigován nahoru. Výsledkem tohoto volatilního týdne však je, že aktuálně obchodujeme v cca v polovině pátečního poklesu, indexy se zatím nedokázaly vrátit zpět na dohled rekordních maxim. Denní minima z první poloviny týdne nám vytvořily na indexu S&P 500 pěkný referenční support = 2.120 bodů, jehož udržení či breakdown budou důležitou indikací dalšího pravděpodobného směřování trhu.
EURUSD-07042016-LV-18.png

EUR/USD pokračuje v poklesu z maxim

07.04.2016 Měnový pár EUR/USD je i na začátku americké obchodní seance pod prodejním tlakem a tvoří nová denní...
USDCAD-31032016-LV-19.png

Kanadský dolar po výsledcích HDP posiluje

31.03.2016 Kanadský dolar navyšuje své zisky proti svému americkému protějšku poté, co Kanada zveřejnila výsledky...
img

Írán považuje saúdsko-ruský plán zmrazení produkce za komický, ropa klesá

23.02.2016 Nejedná se o něco, co se nedalo čekat, ovšem íránské odmítnutí  plánu na zmražení těžby bylo možná až příliš příkré. D...
img

Dohoda Ruska a Saúdské Arábie o zmrazení produkce nemusí mnoho znamenat, pokud se nepřidají ostatní

16.02.2016 A je to konečně tady. Po měsících úvah a spekulací došlo k dohodě mezi Ruskem a dalšími zeměmi OPEC v čele se Saúdskou...
AUDUSD-08012016-LV-14.png

AUD/USD po datech z USA pod 0,7000

08.01.2016 Měnový pár AUD/USD se dostal po výsledcích z pracovního trhu v USA pod mírný tlak a vytvořil čerstvá denní...
img

Trhy dnes - rychlý přehled

14.05.2015  Novozélandský dolar vystřelil vzhůru po výborných číslech z maloobchodu. Prodeje rostly o 2,7 % q/q (oček. 1,6 %). ...
img

Euro vrací zisky se znovuotevřením řecké karty, klíčové ale budou indicie z Fedu

21.08.2013 Euro, které se v průběhu úterka posunulo na půlroční maxima proti americkému dolaru, dnes ztrácí část těchto nabytých...
spx 10082013-2.png

S&P 500 zakončil nejhorší týden od června

10.08.2013 Americký akciový index S&P 500 se neudržel nad hladinou 1 700 bodů a v úterý se pod ni vrátil. Za celý týden...
img

Koruna ztratila po zpřesněných datech o HDP

05.06.2013 Česká koruna včera ztratila vůči euru přes půl procenta a v závěru úterní seance se pohybovala poblíž svého denní...
img

Propad německého maloobchodu zle překvapil a sebral vítr z plachet euru

31.05.2013 Oživení v německém maloobchodu se zatím nekoná. Dubnové tržby negativně překvapily poklesem o 0,4 % při oče...
spx 16122012-2.png

Index S&P 500 se stále obchoduje v úzkém rozpětí

16.12.2012 Po dvou růstových týdnech přišla mírná korekce o 0,3 %, ale stále se obchoduje v úzkém rozpětí.
spx 09122012-2.png

Index S&P 500 zakončil týden mírným růstem

09.12.2012 Americký akciový index S&P 500 se nyní nachází ve fázi vyčkávání. Přestože dokázal v posledním...
img

Šéf NY Fedu Dudley: Reálná nezaměstnanost je nepřijatelně vysoká, po Twistu musí přijít další odkupy aktiv. Dolar u minim

29.11.2012 Americký Fed musí jednoznačně mířit na maximalizaci zaměstnanosti a cenové stability po nejdelší možnou d...
img

Německý IFO index padl místo růstu nejníže za dva a půl roku. Euro míří na minima

24.10.2012 Německá podnikatelská důvěra v říjnu místo toužebně očekávaného růstu prodloužila sérii propadů na šestý ...
img

Španělé čistí banky i regiony, připravují se na přijetí pomoci. Euro i koruna zůstávají slabší

24.09.2012 Měnám středoevropského regionu v úvodu týdne chyběl dech, za čímž stojí jednak slabší euro proti americk...
audusd 05092012.gif

Australská ekonomika prudce zpomalila růst

05.09.2012 Austrálie ve druhém čtvrtletí prudce zvolnila tempo růstu. Její hrubý domácí produkt vzrostl o 0,6 procenta, což je podle tamního statistického úřadu méně než poloviční tempo proti prvnímu čtvrtletí, kdy růst HDP činil 1,4 procenta. Meziroční růst HDP činil 3,7 procenta.
img

Asie dnes: Mírná tendence k averzi vůči riziku tlačí měny a akcie dolů

28.08.2012 Úzká pásma ze včerejška zajistila stabilní začátek asijské seance, ale postupem času byl cítit výrazný příklon k averzi vůči riziku. Neobjevila se žádná konkrétní...
eurusd 20072012-2.gif

Forex: EUR/USD prorazil trendový kanál

20.07.2012 Měnový pár EUR/USD prorazil trendový kanál (vlajkovou formaci), o kterém jsme psali včera...
img

Merkelová ukázala nejistotu ohledně plánů Evropy. Euro zamířilo na minima

18.07.2012 Nemohu si být jista, že „Evropský projekt“ bude fungovat, pronesla německá kancl...
img

Alpari FS: Dopady pro euro, pokud vystoupí Řecko z eurozóny

11.06.2012 Třetí největší obchodník s měnami na světě komentuje pokles eura...
img

Koruna výrazně ztrácí, k euru je nejníže od července 2010. Eurodolar klesá na Itálii a slovech Merkelové o zlomovém momentu pro Evropu

09.11.2011 Tuzemská koruna oslabuje k euru o jedno procento do blízkosti 25,50 CZK/EUR na n...
usdcad 03112011.png

Forex: Analýza pro měnový pár USD/CAD

03.11.2011 Akciové trhy a ropa (Crude oil) znovu oslabují, což vysvětluje růst měnového páru USD/CAD.
eurusd353.gif

Forex: Intradenní obchodování na EUR/USD

14.09.2011 Řecký premiér bude dnes pomocí konferenčního hovoru jednat s francouzským prezidentem a německou kancléřkou.
eurusd344.gif

Forex: Intradenní obchodování EUR/USD

22.08.2011 Dnešní ekonomický kalendář je prázdný a nejsou naplánovány žádné makrozprávy.
eurusd308.gif

Intradenní obchodování forex páru EUR/USD

28.06.2011 Včerejší obchodní seance znamenala pro měnový pár EUR/USD posílení.
eurusd305.gif

Forex: Denní komentář pro daytradery

23.06.2011 Včerejší obchodní seance pro měnový pár EUR/USD byla z počátku poklidná.
usdcad7.gif

Forex: USD/CAD proráží rezistenci kanálu

15.06.2011 Měnový pár USD/CAD nalezl pevný support.
japonsky jen.jpg

Forex: USD/JPY nepřekonal 80,45 a vrátil se k 80,00

10.06.2011 Zdá se, že Dollar-Yen nemá sílu prolomit týdenní rozpětí. Včera se vzpamatoval ze středeční minimální ceny 79,70 ale nedokázal se dostat nad horní linii obchodního kanálu nad 80,40/45 a v průběhu seance v Asii se měnový pár USD/JPY opět vrátil zpět do oblasti 80,00.
eurusd290.gif

Formace Hlava-ramena dnes nabídla zajímavé zisky

09.06.2011 ECB podle očekávání ponechala klíčovou úrokovou sazbu na úrovni 1,25 %.
gbpusd19.gif

Forex: GBP/USD nalezl support v oblasti 1,6400

01.06.2011 GBPUSD může se shora nalézt rezistenci na 1,6425/40.
img

Denný výhľad pre EURUSD

23.11.2010 Euro žobroní na kolenách pred pánom Dol&aac...
eurusd157.gif

Forex: EUR/USD pokračuje v poklesu na 7-denní minima

09.11.2010 Včerejší obchodní seance byla pro euro vůči dolaru negativní.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Bitcoin | Kvantitativní uvolňování | Intradenní obchodování | Řecko | Čína | Kanadský dolar | Australský dolar | Novozélandský dolar | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Inflace | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | Nasdaq | Dow Jones | USD/CAD | Světová banka | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | Britská libra | OPEC | Koruna | Evropská unie | HDP | Dluhová krize | Divergence | Měnová politika | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Španělsko | Apple | Středoevropské měny | Polský zlotý | Evropské akcie | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Česká koruna | Americké akcie | Dluhopisový trh | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | Průmyslová výroba | Nikkei | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | EUR/CZK | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Rozpočtový deficit | Elliott | Měnový trh | Objemy obchodů | Měnové trhy | Eurodolar | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Oscilátory | Akcie | Aktiva | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Bank of England | Bankovní rada | Ben Bernanke | Bloomberg | Bod | Bundesbank | Burza | CFD | COT report | Cable | Centrální banka | Centrální banky | Garance | Konsolidace | DAX | Distribuce | Dluhopis | Dollar | Dow Jones Industrial | ECB | EFSF | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Euroval | FOMC | FX | Fed | Finanční trhy | Futures | G10 | G7 | IFO index | Indikátor | Indikátory | Investice | Investor | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kurz | Kurzy měn | Long | MACD | MMF | MT4 | Risk | Marže | Mezinárodní obchod | Momentum | Měna | Měnový pár | Měny | Nabídka | Neckline | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Obchodník | Obchodování s měnami | Pozice | Prodeje existujících domů | Rally | Rating | Rezistence | Riziko | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Short | Short pozice | Sterling | Support | Trend | Trendová čára | Ukazatel | VIX | Volatilita | Výnos | Wall Street | Zlato | ČNB | Časový rámec | Úrokové sazby | Úrokový diferenciál | Americká měna | Analytici | Riziková aktiva | Banky | Doporučení | EUR | USD | UBS | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | Obchodování | Objem obchodů | Evropa | Asijské akcie | Citigroup | Cena ropy | Komerční banka | Patria | Americký prezident | Indexy | Globální ekonomika | Investoři | Produkce ropy | Fundamenty | Fond | Měnový výbor | EU | Ministři financí | Klouzavé průměry | Medvědí divergence | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Byznys | Pravděpodobnost | Drahé kovy | Zisk | Ropný trh | Kurz dolaru | Ceny komodit | Zkušenosti | Optimismus | Výsledky | Strach | Index nákupních manažerů | Obchodní příležitost | IEA | Obchodovat | CAC 40 | Investiční banka | Aktuální kurzy | Regulace | Financování | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Nasdaq Composite | Makro | Index cen | Český statistický úřad | Obchodní seance | Makrodata | Portugalsko | Index strachu | Donald Trump | Burzy | Žlutý kov | Zásoby ropy | Obchodníci | Centrální bankéři | EURUSD | AUDUSD | NZDUSD | GBPUSD | EURCZK | Index | Aktuální kurzy měn | Alpari | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Banka | Brent | Cena | Cena ropy brent | Ceny zlata | CZK | Dolar | Dolary | Ekonomické zprávy | Ekonomický kalendář | Eura | EURIBOR | Forexu | FXstreet.cz | Graf | Hrubý domácí produkt | Ichimoku | Index Dow Jones | Index PMI | Index S&P 500 | Index volatility | Investiční | Irsko | ISM | Jádrová inflace | Komodita | Krize v Řecku | Kurz dolarů | Kurzy | Libra | Management | Markets | Nemovitosti | Obchodování forex | Obchodujeme | Patria.cz | Pips | Pokles eura | Reuters | Risk Management | Risk Off | Ropy | Růst HDP | Řecké volby | Sázky | Société Générale | SPX | Státní dluhopisy | Stoxx | Stoxx Europe 600 | TopForex | Trh | Twitter | Unce zlata | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Výprodej | Vývoj cen ropy | Vývoj kurzu | Vývoj kurzu USD | WTI | Země eurozóny | Zemní plyn | Zkušenost | Zpráva | Zprávy | Zisky | CNBC | EIA | Benzín | ISM indexy | Ministerstvo financí | ROCE | Využití kapacit | Itálie | WSJ | Tržby | QE | Volby | Fundamentální data | COT | Velcí hráči | Jim Rogers | Unicredit | Brown Brothers Harriman | DPA | Jackson Hole | Wells Fargo | Bankovní sektor | Mizuho Corporate Bank | Caterpillar | Standard Bank | FX strategie | Technické indikátory | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Obchodní nastavení | Fundamentální pohled | HUF/EUR | Průmyslová produkce | Úspěch | Euro proti dolaru | Euro vůči dolaru | BMW | Index pražské burzy PX | Index pražské burzy | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Vývoj indexu volatility | Vývoj akciového indexu | Trendový kanál | Dlouhé pozice | Intradenní vývoj kurzu | Vývoj kurzu USD/EUR | Podnikatelská důvěra | Přehled | Evropské trhy | Cena Brentu | Obchodník s měnami | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Strategy Research | Economic | Inflační tlaky | Dollar Index | Realitní trh | Americký akciový index | Index volatility VIX | Vývoj indexu volatility VIX | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Klouzavý průměr SMA | Agentura Bloomberg | Nervozita | Růst akcií | Dnešní ekonomický kalendář | Setkání centrálních bankéřů | Uvolňování měnové politiky | Propad | Index Nikkei | Země OPEC | Citi | S&P | Guvernér | Index podnikatelské nálady ISM | Německý DAX | Ztráty | Euro vůči americkému dolaru | Politická nejistota | Posílení koruny | Americké indexy | Nejistota | Finanční tituly | Saúdská Arábie | Zasedání Bank of England | ActionForex | Tempo růstu | Euro k americkému dolaru | Ripple | Dash | Dluhové krize | Kryptoměna | Výhled | Bankéři | Exxon | Chevron | FX Instructor | Konsensus | Dobré výsledky | Úspěšné obchodování | Francouzský CAC 40 | Průzkum | Data z amerického trhu práce | Krize | Snížení úrokových sazeb | Kurz japonského jenu | Výnosy | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár GBP/USD | Měnový pár USD/JPY | Japonská vláda | TRY | Obchodování na akciových trzích | Příjmy | Indexy PMI | Alphabet | Měny&Sazby | ČTK | Aktuální cena | Německý Ifo index | Růst ekonomiky | Rozjednané prodeje domů | Zasedání americké centrální banky | Zpomalení ekonomiky | Jednání FOMC | Očekávání | Mizuho | Výkyvy kurzu koruny | Zahraniční forex | Obchodování indexů | Stellar | Kurz eurodolaru | Cena bitcoinu | Zápis ze zasedání Fedu | OPEC+ | Obchodní napětí | Podniky | Americké dluhopisy | Forint | Zpřísňování měnové politiky | Statistický úřad | Technologický Nasdaq | CNY | Pokles sazeb | DE30 | Snížení sazeb | Nálada na akciových trzích | Silný dolar | Oživení ekonomiky | Breaking news | Overbalance | HDP v USA | PLN/EUR | Index DOW | Avast | Fox News | Průzkumy | Bankovní tituly | Domácí poptávka | Odvětví české ekonomiky | Meziroční růst HDP | Průmysl | HUF | PLN | Prognózy | GBP/EUR | Nálada | Úroky | Měnové politiky | Zasedání bankovní rady | Americké centrální banky | Rozhodnutí ČNB | xStation5 | Bydlení | Americký index | Nálada na globálních trzích | Dobré zprávy | Trump | Prezident | Trhy | Pražské burzy | Koruna oslabuje | Pokles | Situace | Nejvýraznější pokles | Meziroční růst | SARS | Epidemie koronaviru | Pandemie | IHNED | Zpomalení růstu | Zlepšení | Pesimismus | SEC | Dopady epidemie koronaviru | Vývoj | Výkyvy | Změna sazeb | Evropské země | Pokles HDP | ČNB snížila sazby | Pokles české ekonomiky | Burzy cenných papírů | Měnové zasedání | Spotřebitelé | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Růst | Repo sazby | Ekonomiky | Solidní růst | Války | Práce | Údaje | Jednání OPEC | Jednání OPEC+ | Statistiky | Reddit | Pozitivní očekávání | Australská ekonomika | Sektor služeb | Střední Evropa | Dopad pandemie | Propad ekonomiky | Lockdown | Nařízení | Cena bitcoinu dnes | Vakcinace | NBP | Nálada v české ekonomice | Počasí | Senátní volby
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Banky | Výhled | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | FXstreet | Graf | Euro | ROCE

Předchozí klíčová slova

Den nezávislosti
Denní fluktuační limit
Denní fluktuační limit pro akcie
Denní graf
Denník
Denní kurz ČNB
Denní kurz eura
Denní kurz euro
Denní kurzy
Denní kurzy ČNB

Následující klíčová slova

Denní nákupy deviz
Denní nárůst infekcí
Denní obchodníci
Denní obchodník
Denní obchodování
Denní objem obchodů
Denní pokles
Denní pokles úmrtí
Denní propad
Denní příkaz
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Bernstein bank webinar
Potvrďte prosím... Zavřít