Úterý 19. říjen 2021 20:56
reklama
Admiral Markets
reklama
Admiral Markets
reklama
Purple vyroci
reklama
InstaMarkets

Klíčová slova - Ruské akcie

img

Index českého investora CII750: Průměrný český investor za uplynulých devět měsíců zhodnotil své investice o 5,43 %

11.10.2021 Třetí čtvrtletí se na finančních trzích neslo v duchu prudších změn. Zatímco v průběhu července a srpna podle Indexu českého investora CII750, který sestavuje Fincentrum & Swiss Life Select, posílily fondové investice zhruba o 1,5 %, v září naopak celý dosažený zisk následně „odevzdaly“. Průměrný český investor se tak nyní pohybuje na podobných úrovních zhodnocení svého portfolia jako před třemi měsíci. „Vyššího zhodnocení dosahují progresivnější fondy, a to jak za třetí čtvrtletí, tak optikou celkové letošní výkonnosti. Za uplynulé tři kvartály akciové fondy přinesly investorovi podle Indexu českého investora CII750 zisk v podobě 12,04 %. Naopak horší výkonností si prošly dluhopisové fondy. I v rámci této skupiny však lze najít slušné výsledky – například fondy zaměřené na rizikovější korporátní dluhopisy,“ komentuje vývoj Richard Bechník, hlavní analytik Fincentrum & Swiss Life Select.
C:\fakepath\rusky rubl.jpg

Analytici: Ruský akciový trh letos vystoupá na rekord a příští rok dál poroste

25.08.2021 Ruský akciový trh se letos vyšplhá na rekord a v příštím roce bude díky vysoké likviditě na světových trzích pokračovat v růstu. Vyplývá to z průzkumu agentury Reuters, která se dotazovala celkem 13 analytiků. Ti nevylučují ani korekci směrem dolů. Ruské akcie od prvního čtvrtletí loňského roku, kdy kvůli pandemii prudce klesly, vytrvale rostou. Přispívá k tomu zotavení cen ropy, zmírnění rizika sankcí a příliv drobných investorů.
C:\fakepath\top-15062021-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

15.06.2021 1) Akcie v asijsko-pacifickém regionu reagovaly dnes na nová maxima indexů S&P 500 a Nasdaq smíšeně. Trhy nadále očekávají především výsledky dalšího zasedání americké centrální banky (Fed), které probíhá tento týden. Ze zápisu ze zasedání australské centrální banky vyplynulo, že její radní stále považují ukončení současného programu nákupu dluhopisů za předčasné.
C:\fakepath\Rusko.jpg

Ruské akcie jsou na rekordu, před schůzkou Putin/Biden zpevňuje i rubl

15.06.2021 Ruské akcie dnes vystoupily na rekord, pomohl jim zejména růst cen ropy na světových trzích. Před schůzkou mezi americkým a ruským prezidentem Joem Bidenem a Vladimirem Putinem zpevňuje i rubl. Dolar k němu ztrácel asi 0,4 procenta na 71,80 rublu za dolar a byl v těsné blízkosti maxima od konce loňského července. Obchodníci se zaměřují i na zasedání americké centrální banky (Fed), která ve středu oznámí další postup ve své měnové politice.
C:\fakepath\USDRUBH1.png

Ruský rubl po ukončení vojenských cvičení u hranic s Ukrajinou posílil

22.04.2021 Ruský rubl dnes stoupl vůči dolaru nejvýše za týden poté, co Rusko naznačilo ukončení vojenských cvičení v blízkosti hranic s Ukrajinou. To zmírnilo obavy trhu z geopolitických rizik, které vzrostly v posledních týdnech. Rubl posílil také k euru a ruské akcie stouply na rekord, uvedla agentura Reuters.
img

📈 Ruské akcie vedou v Evropě zisky

15.03.2021 Ruské akcie dnes patří v Evropě k nejúspěšnějším. Index RUS50 roste o téměř 1,5 % a vede zisky napříč indexy na starém kontinentu. Ruský index v poslední době podporují rostoucí ceny ropy, protože má silnou expozici na ropný trh. Nicméně ropa dnes klesá, ale RUS50 pokračuje v pozitivním výkonu až na nejvyšší úrovně od 20. února 2020. Z technického pohledu je zřetelné, že index v minulém týdnu prorazil nad důležitou rezistenci na 1 500 bodech. Nejbližší zóna rezistence se nachází v blízkosti 1 650 bodů. Je definována maximy z let 2020 a 2013.
img

Hrozba sankcí a rostoucí inflace zastavily ruskou centrální banku

12.02.2021 Ruská centrální banka ponechala na svém dnešním zasedání základní sazbu na úrovni 4.25 %. Zároveň banka konstatovala nečekaně silné oživení domácí poptávky a naopak horší vývoj inflace. Nová prognóza nadále počítá s poklesem inflace z aktuálních 5.2 %, avšak ta by se již v ročním a delším časovém horizontu neměla výrazněji odchylovat od 4% cíle. Z těchto důvodu centrální banka přestala indikovat možnost snížení úrokových sazeb v blízké budoucnosti.
img

21 nejlepších světových akcií pro rok 2021!

08.01.2021 Rok 2021 bude jistě na akciových trzích vzrušující. Rok 2020 přinesl díky COVID-19 nejprve pokles, ale v podzimních měsících došlo k opětovnému silnému nárůstu. Investice do akcií se také minulý rok staly populárnějšími mezi retailovými investory, což má obrovský dopad na akciový trh. Nadstandardně si vedly technologické akcie, které profitovaly z drastických změn v důsledku zavedení karantén po celém světě. Populární akcie, jako je například Tesla si také vedly dobře, ale došlo například k pádu německé Wirecard.
img

Největší pokles ceny ropy od roku 1991. Akciové trhy pokračují v pádu

13.03.2020 Ceny ropy zažily v pondělí ráno historický pokles, a to až o 34 %, což odpovídalo ceně $27,34 za barel. Tento pokles byl vyvolán jednak sníženou poptávky, za což můžou z velké části omezení pohybu, zavedená v některých zemích, jako opatření proti šíření koronaviru. Druhým důvodem poklesu ceny je zvýšení produkce ropy, který vyvolala organizace OPEC jako odplatu Rusku za neakceptování dohody o omezení produkce ropy. S&P 500 a Dow Jones otevřeli v pondělí ráno se 7% poklesem, což vyústilo v pozastavení obchodování na amerických burzách po dobu 15 minut. Toto opatření se spustí vždy, když S&P 500 poklesne o 7% a jeho hlavní funkcí je zabránit panice na americkém trhu.
C:\fakepath\490678-trhy.jpg

Analytici: Obavy z koronaviru zlevnily akcie a zdražily zlato

04.03.2020 Koronavirus a obavy o jeho masivní rozšíření způsobily v letošním roce na světových trzích všeobecné výprodeje rizikových aktiv jako například akcií a úprk investorů do konzervativních investic typu státních dluhopisů nebo zlata. Shodli se na tom analytici oslovení ČTK. Turbulence se podle nich nevyhnuly ani světovým měnám.
img

Akciové trhy zažívají nejhorší období od krize. Strach z koronaviru zavírá školy

28.02.2020 Italské úřady minulý týden v neděli kvůli šíření koronavirunařídily uzavřít na týden školy a zrušit sportovní utkání včetně fotbalových zápasů v Serii A. V Benátkách byl dokonce zrušen i tradiční karneval. Z průzkumu, který v úterý zveřejnila Čínská asociace malých a středních podniků, vyplývá, že okolo 60 % čínských firem je schopno uhradit běžné výdaje pouze jeden až dva měsíce, než jim dojdou finanční zdroje.
img

Nejlepší FinTech akcie roku 2020

26.02.2020 FinTech (Financial Technology) je oblast, která se v posledních letech stává stále důležitější. Jedná se o sektor s obrovským potenciálem. Nicméně, kde jsou velké příležitosti, jsou i velká rizika.
img

Koronavirus se šíří, světové ekonomiky hlásí pokles. Inflace v eurozóně zrychluje

21.02.2020 Novozélandská premiérka Jacinda Ardernová v pondělí uvedla, že nový koronavirus bude mít za následek pokles novozélandské ekonomiky v první polovině letošního roku, avšak ve druhé polovině roku očekává premiérka opětovné oživení.
img

Expanze USA bude pokračovat, tvrdí Powell. Odvětví zasažené koronavirem získají finanční podporu

14.02.2020 V pondělí zveřejnila společnost Sentix důvěru investorů v ekonomiku eurozóny, která se v únoru poprvé za čtyři měsíce snížila. Investoři se především obávají šíření nového koronaviru. Index důvěry investorů tedy klesl z lednových 7,6 bodu na 5,2 bodu.
img

Nejlepší biotechnologické akcie roku 2020

12.02.2020  Akcie sektoru biotech jsou mezi investory nesmírně populární. Velké potenciální výnosy v blízké budoucnosti l...
img

Long signál na akcie Fresenius Medical (FME)

04.02.2020 Německá farmaceutická společnost Fresenius Medical (FME) byla na našem seznamu již v lednu. Proražení z označené trojúhelníkové formace vyšlo přesně podle plánu. První cenový cíl na ceně 73 EUR, kde leží významná resistence, byl nyní dosažen. Řada investorů začala vybírat své zisky. Nicméně vzestupný trend i přesto nadále pokračuje.
img

20 nejlepších světových akcií roku 2020

31.01.2020 Investoři neustále hledají ty nejlepší akcie. Výběr těchto akcií je však často komplikovaný a je potřeba sledovat spoustu proměnných, abyste vybrali ty nejlukrativnější společnosti.
img

Long signál na akcie Amgen (AMGN)

21.01.2020 Amgen vyvíjí, vyrábí a prodává biofarmaceutické výrobky. Společnost má od října loňského roku působivý vzestupný trend. Nyní jsme viděli návrat zpět k EMA 20.
C:\fakepath\rusko.jpg

Ruská měna i akcie po změně vlády výrazně zpevňují

17.01.2020 Ruský rubl dnes výrazně zpevňuje, v jednu chvíli přidával k dolaru více než půl procenta. Na rekord se pak vyšplhaly ruské akcie. Trh tím reaguje jednak na ohlášené změny v ruské vládě, jednak na solidní statistiku z Číny. Vzpruhu znamená pro ruské trhy i růst cen ropy, což je pro Rusko hlavní vývozní komodita, která značnou měrou přispívá i k plnění státní pokladny.
img

Long signál na akcie iRobot (IRBT)

14.01.2020 iRobot (IRBT) je americká technologická společnost, která působí v oblasti robotiky. Mezi nejznámější servisní roboty společnosti patří robotický vysavač Roomba a robot na čištění podlah Scooba. Akcie klesly z maxima v roce 2019 téměř o 70 %. Nyní se trend snaží odrazit ode dna. Tzv. strategie chytání dna se soustředí na akcie, které silně poklesly a připravují se na silnou korekci.
img

Loni v korunách zvláště vydělávaly řecké či ruské akcie, dále třeba bitcoin; palladium a zlato dosáhly historického maxima. Nafta v ČR během roku 2019 zlevnila navzdory zdražení ropy a oslabení koruny k dolaru

01.01.2020 V loňském roce po přepočtu do korun nejvýrazněji rostla řecká, ruská, novozélandská, americká a rumunská burza. V korunovém vyjádření hlavní indexy těchto burz přidaly po řadě 47,7 procenta, 46,1 procenta, 33,2 procenta, 29,9 procenta a konečně 29,8 procenta. Pokud vezmeme v potaz nejen hlavní burzovní indexy (jakým je třeba v případě burzy americké ukazatel Standard & Poor’s 500), ale také indexy ostatní, pořadí se poněkud změní.
img

Burzy po celém světě si připsaly tučné zisky

20.12.2019 „Investoři přestali naslouchat ekonomům, kteří mluvili o možném příchodu recese. Místo toho reagovali na uvolňování měnové politiky ze strany centrálních bank a začali investovat do rizikovějších aktiv jako jsou akcie. Výsledkem byl výrazný růst burzovních indexů po celém světě,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

5 nejlepších ruských akcií pro rok 2020

05.12.2019 Ruské akcie jsou v momentálně velmi levné. Špatná správa a řízení společností, sankce a vysoká váha ropy a zemního plynu, které jsou momentálně také velmi levné, tlačí ceny ruských akcií směrem dolů. To může investorům, kteří vidí za roh těchto negativních faktorů, nabídnout zajímavé investiční příležitosti. Mnoho ruských akcií vyplácí velkorysou dividendu a má zajímavá aktiva.
img

Ruské akcie a rubeľ sú kvôli eskalácii napätia pod tlakom

26.11.2018 Medzi Ruskom a Ukrajinou sa to začína opäť vyostrovať. Prognózy ďalšieho vývoja konfliktu radi prenecháme bezpečnostným analytikom. Z ekonomického pohľadu sa však opäť začína hovoriť o sankciách. Pozrime sa teda na to, že čo sa udialo na jedinom inštrumente z ponuky XTB, ktorý má priamu expozíciu voči dianiu v regióne, počas posledného kola sankcií – na ruskom akciovom indexe MOEX (RUS50).
C:\fakepath\Turkey-central-bank-760x400.jpg

Růst ruské ekonomiky ve druhém čtvrtletí zrychlil

10.08.2018 Meziroční tempo růstu ruské ekonomiky ve druhém čtvrtletí zrychlilo na 1,8 procenta z 1,3 procenta v prvním kvartálu. Oznámil to dnes podle agentury Reuters ruský statistický úřad na základě předběžných údajů.
C:\fakepath\USDRUBH1.png

Rubl i ruské akcie díky obavám ze sankcí klesají

08.08.2018 Ruský rubl dnes na trhu sestoupil do blízkosti téměř dvouletého minima a dolů zamířily i ceny ruských akcií a dluhopisů. Investoři tak reagovali na zprávu listu Kommersant o možných dopadech amerického návrhu zákona, který zostřuje sankce proti Rusku. Dolar tak přechodně vystoupil až nad 65 rublů.
C:\fakepath\eurrub-10042018-1.png

Rubl po nových sankcích prudce klesá

10.04.2018 Ruská měna v reakci na nové americké sankce dnes pokračuje v propadu, podle webu ruského listu Kommersant zažívá "černé úterý". Poprvé od prosince 2016 dosáhl kurz dolaru v jednu chvíli téměř 64 rublů, zatímco euro se prodávalo až za 79 rublů. Zahraniční investoři se rublů spěšně zbavují v obavách, že se americké sankce mohou rozšířit na další ruské společnosti. Nervozitu na trhu ale zvyšuje rovněž eskalace konfliktu v Sýrii.
C:\fakepath\TOP5-09042018-LV-19.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

09.04.2018 1) Asijské akciové trhy během dnešního obchodování stouply, když investoři setřásli obavy z obchodní války mezi Spojenými státy a Čínou.
img

Akcie ruských firem po sankcích prudce klesají, Rusal až o 50 pct

09.04.2018 Ruské akcie dnes oslabují, například hliníkárenský gigant Rusal během obchodování na burze v Hongkongu odepsal téměř 50 procent. Firma se totiž ocitla na novém sankčním seznamu Spojených států, který je reakcí na údajné vměšování Moskvy do předloňských amerických voleb. Na ruském trhu byl propad akcií o něco mírnější.
img

Británie vyhostí ruské diplomaty, akcie ale zůstávají v klidu. BTC se kvůli Googlu propadl pod 9 tis. USD

14.03.2018 Po včerejší nervózní seanci se dnes situace na trzích uklidňuje, i když o politické napětí ani tentokrát nouze rozhodně není. V médiích se přetřásá znovu Rusko a jeho vztahy s Velkou Británií. Ta rozhodla o vyloučení 23 ruských diplomatů poté, co byl podle Britských zpravodajských agentur velmi pravděpodobně právě na příkaz Ruska otráven nervovým plynem dvojitý ruský agent Sergei Skripal se svou dcerou. Na zprávy o vyhoštění ruských diplomatů dnes ale zatím reaguje hlavně rubl a ruské akcie, zatímco indexy v eurozóně i v Británii zůstávají v klidu a dokonce mírně rostou.
img

Ruské akcie a dluhopisy jsou po zlepšení ratingu na rekordu

26.02.2018 Ruské akcie a dluhopisy dnes vystoupily na nové rekordy. Reagovaly tak na dlouho očekávané zlepšení hodnocení úvěrové spolehlivosti Ruska, k němuž přistoupila ratingová společnost S&P Global Ratings. Ta v pátek hlavní rating země zvýšila zpět do investičního pásma na známku BBB- z předchozích BB+. Ke zvýšení ratingu přistoupila poprvé od roku 2006.
usdrub-27012015.png

Rubl po snížení ruského ratingu oživil

27.01.2015 Ruský rubl v úvodu dnešního obchodování posiloval po pondělním prudkém propadu, k němuž přispělo rozhodnutí ratingové agentury Standard & Poor's snížit hodnocení úvěrové spolehlivosti Ruska do spekulativního pásma. Ruské akcie ale míří dolů a jejich dolarový index odepisoval až zhruba tři procenta.
usdrub-26012015-5.png

Ruský rubl dnes výrazně oslabil

26.01.2015 Ruský rubl dnes výrazně oslabil a dolů se vydaly i ruské akcie. Finanční trhy tak reagují na zostřené boje na východě Ukrajiny a také na hrozbu rozšíření sankcí, které na Moskvu kvůli ukrajinské krizi uvalily západní země.
img

Saxo Bank varuje: Nesoulad vývoje trhů a politik může v 1. čtvrtletí roku 2015 vrcholit

15.01.2015 Při vstupu do roku 2015 čelí svět extrémním disonancím mezi ekonomickými a monetární politikami, k nimž se přidávají dosud nevídaná geopolitická rizika. Nejvyššího nesouladu se můžeme dočkat už v prvním čtvrtletí roku 2015.
usdrub 22122014-2.png

Ruský rubl zahájil týden růstem

22.12.2014 Rubl (RUB) zahájil nový týden růstem vůči euru i vůči americkému dolaru. Ruskou měnu podpořily zejména vyšší ceny ropy a také vládní opatření ke zklidnění situace na finančních trzích. Vzhůru zamířily i ruské akcie.
img

Burzovní rozcvička s Lynx: Záchrana rublu začíná

16.12.2014 Včera jsme zažili velmi volatilní obchodní seanci. Americké akcie nejdřív silně rostly (S&P 500 o 15 bodů a Dow Jones o více než 100 bodů), avšak poté přišel silný propad, kdy se S&P 500 dostal na 1982 a poté zavřel na 1990 s denní ztrátou 0,6 %. Dow Jones po prvotním zisku klesl o 300 bodů nakonec zavřel o 0,6 % níže na 17 181. Důvodem byl další silný propad cen ropy. WTI zažil čtvrtý denní pokles v řadě a podíval se pod $56.
usdrub 28112014-1.png

Rubl se po rozhodnutí OPEC opět propadl

28.11.2014 Ruský rubl (RUB) včera vůči dolaru i euru sestoupil na nová rekordní minima. Kurz ruské měny srazilo rozhodnutí Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) nezasáhnout proti propadu cen ropy omezením těžby.
usdrub 07112014-5.png

Rusko je připraveno dále intervenovat

07.11.2014 Ruská centrální banka je připravena "kdykoli" zvýšit intervence na obranu ruské měny a použít i jiné nástroje, aby zabránila dalšímu propadu rublu. Banka to oznámila po nových výkyvech rublu na měnovém trhu. Ruská měna dnes klesla k americkému dolaru na nové rekordní minimum. Po zprávách o mimořádném zasedání centrální banky ale odpoledne ztráty smazala.
usdrub 15102014-1.png

USD/RUB vůbec poprvé prolomil hranici 41

15.10.2014 Ruský rubl (RUB) klesl dnes vůči americkému dolaru (USD) na nové historické minimum (USD/RUB posílil). Kurz rublu vůči americké měně v úvodu obchodování vůbec poprvé překonal hranici 41 rublů za dolar a rychle se dostal na úroveň, která ruskou centrální banku přiměla k dalšímu zásahu na podporu domácí měny, informovala agentura Reuters.
rusko 27112013.png

Rusko vydalo na obranu rublu 1,7 mld. USD

07.10.2014 Ruská centrální banka vydala v posledních dvou dnech nejméně 1,68 miliardy dolarů na podporu slábnoucí ruské měny. Tvrdí to agentura Bloomberg, podle které jde o největší intervenci od březnového vpádu Ruska na Ukrajinu.
usdrub 06102014.png

USD/RUB poprvé prolomil hranici 40

06.10.2014 Kurz ruského rublu (RUB) vůči americkému dolaru dnes poprvé v historii prolomil hranici 40 rublů za dolar. Uvedla to na svých internetových stránkách tisková agentura Interfax. Rubl je pod tlakem již několik měsíců kvůli sankcím uvaleným na Rusko v souvislosti s ukrajinskou krizí, poklesu cen ropy a vysoké poptávce po dolarech od ruských firem, které nemají přístup na zahraniční kapitálové trhy.
rusko 17032014.png

Ruský rubl kvůli vývoji na Ukrajině oslabil

28.08.2014 Ruské akcie i rubl dnes prudce oslabily. Důvodem bylo obvinění, že Moskva poslala své vojáky na Ukrajinu, které zvyšuje pravděpodobnost zavedení nových sankcí vůči Rusku. Index moskevské akciové burzy MICEX klesl o 2,1 procenta na 1418 bodů. Dolarový index ruských akcií RTS oslabil o téměř čtyři procenta na 1212 bodů. Ruský rubl (RUB) se vůči americkému dolaru (USD) propadl nejníže od března (měnový pár USD/RUB posílil).
global economy.jpg

Finančními trhy hýbe hlavně ukrajinská krize

06.08.2014 Rostoucí napětí kolem ukrajinské krize opět zvyšuje nervozitu na světových finančních trzích. Akciové burzy výrazně oslabují a investoři přesouvají peníze do bezpečnějších aktiv, například do německých státních dluhopisů. Globální akciový index MSCI kolem dnešního poledne vykazoval pokles o půl procenta. Evropské akcie ztrácely 1,3 procenta a ruské akcie se propadly na tříměsíční minima.
img

Denní přehled - Stříbro (27.5.2014)

27.05.2014 Dolar se během úterního rána v Evropě obchodoval poblíž otevíracích úrovní vůči většině ostatních měn zemí G10. Investoři totiž vyčkávali před odpoledním zveřejněním několika amerických ekonomických ukazatelů. Greenback mírně posílil pouze vůči EUR a CHF.
img

Denní přehled IronFX - 29/04/2014

29.04.2014 Dolar se během úterního dopoledne na evropských trzích obchodoval na stejných nebo nižších úrovních vůči ostatním měnám zemí G10. Jedinou výjimkou byl JPY. USD oslabil vůči CAD, SEK, NOK a AUD a vůči EUR, CHF, GBP a NZD zůstal blízko otevíracích úrovní.
rusko 27112013.png

Ruský rubl je nejsilnější od začátku března

25.03.2014 Ruské akcie dnes výrazně posilují, zatímco ruský rubl se dostal nejvýše od začátku března. Investoři totiž doufají, že poleví napětí mezi Ruskem a západními zeměmi, za kterým stojí nedávný postup Moskvy vůči Ukrajině.
img

Jastrabi v ECB skončili

25.03.2014 Od začiatku tohto roka, presnejšie od konca februára majú nemecké akcie veľký problém. Na začiatku sme mohli povedať, že ide o geopolitický konflikt Ruska s Ukrajinou. Prípadné ekonomické sankcie voči Rusku a odpoveď Ruska na ne by mohli znamenať začiatok obchodnej vojny. Lenže existuje ešte jeden dôvod na obavy zo strany nemeckých podnikov. Sila Eura. Na grafe nižšie vidíme výkon DAXu voči S&P500, pokles bielej línie značí relatívne pokles DAXu voči americkým akciám. Zeleným je vývoj očakávaní IFO (podnikateľskej dôvery). Tam vidíme pokračujúci pokles, po slabšom výsledku vo februári sklamal aj marcový prieskum. Kým prvá vlna poklesu DAXu sa môže pripísať aj krymskej kríze, druhý prišla s prielomom Eura na nové maximá, nad 1.38.
eurusd 21032014-5.png

EUR/USD po statistice z eurozóny zpevňuje

21.03.2014 Euro dnes ukončilo třídenní pokles vůči americkému dolaru díky nejnovější statistice z eurozóny. Ta ukázala, že bilance běžného účtu eurozóny v lednu dosáhla rekordního přebytku. Krymská krize pak zvyšuje zájem o měny jako je japonský jen a švýcarský frank, které se považují za bezpečné investice v době zvýšené nejistoty.
rusko 27112013.png

Ruský rubl dnes pokračuje v poklesu

18.03.2014 Ruské akcie dnes pokračují v růstu. Vzhůru je i nadále tlačí úleva investorů z toho, že západní země na Rusko zatím neuvalily žádné tvrdé hospodářské sankce kvůli jeho postupu vůči Ukrajině. Index moskevské akciové burzy MICEX kolem 11:40 SEČ vykazoval nárůst o 0,8 procenta na 1293 bodů. V pondělí posílil téměř o čtyři procenta.
img

Výročie dna na SP500

07.03.2014 Včerajší deň bol v znamení centrálnych bánk. Britská centrálna banka BoE ako aj ECB ponechali menové politiky bez zmeny, no pozornosť sa sústreďovala na tlačovú konferenciu s prezidentom Draghim, ktorá nasleduje 45 minút po rozhodnutí. Jeho tón bol pomerne neutrálny, čo pomohlo rastu eura. ECB zverejnila vyhliadky inflácie na rok 2016, ktoré ukázali, že ECB očakáva rast cenovej hladiny na 1,5%. Ide o úroveň pod cieľom ECB na úrovni 2%, ale nejde o pokles cien. Očakávania ďalšieho uvoľnenia menovej politiky zo strany ECB ak na čas ustúpili, no väčšina bánk si myslí, že ECB aj tak bude nakoniec nútená urobiť nejaké kroky, ktoré by zvýšili inflačné očakávania. Euro na to reagovalo rastom a dnes dosiahlo najvyššiu úroveň od októbra 2011.
usdrub 04032014-2.png

Rubl po pondělním propadu zamířil vzhůru

04.03.2014 Ruské akcie zahájily dnešní obchodování výrazným růstem. Smazaly tak část pondělního propadu, za kterým stály obavy ohledně prohlubující se krize na Ukrajině. Rubl mírně posílil vůči dolaru i euru poté, co v pondělí sestoupil na nová rekordní minima.
rusko 27112013.png

Sankce vůči Rusku by poškodily obě strany

03.03.2014 Případné hospodářské sankce západních zemí vůči Rusku by poškodily obě strany. Je dokonce možné, že by způsobily větší újmu těm zemím, které by je uvalily, než Rusku. Uvedl to dnes šéf Americké obchodní komory v Rusku Alexis Rodzianko. Sankcemi kvůli ruskému postupu vůči Ukrajině o víkendu pohrozil například americký ministr zahraničí John Kerry.
Související klíčová slova: Offshore | Bitcoin | Intervence | Exotické měny | Kvantitativní uvolňování | Čína | Japonsko | Video | Peníze | Novozélandský dolar | Disciplína | Stříbro | Akciový index | Moody's | Fitch | Equity | Inflace | Deflace | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | NZD/USD | Nasdaq | Dow Jones | EUR/JPY | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Maďarský forint | Koruna | Evropská unie | Ruský rubl | HDP | Turecká lira | Bezpečný přístav | Monetární politika | Měnová politika | Německo | Francie | Pražská burza | Polsko | Španělsko | Apple | Polský zlotý | Evropské akcie | Analytik | New York | Ceny ropy | Ropa Brent | Americké akcie | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Podílové fondy | Světové akcie | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Export | Nikkei | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Maloobchodní tržby | USD/RUB | Obchodní komora | Míra nezaměstnanosti | Swiss Life | Důvěra investorů | Měnový trh | Obchodování na burze | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | Akcie | Akciové fondy | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Americký dolar | Zhodnocení | Asset management | Transakce | Bank of England | Bank of Japan | Bloomberg | Blue chip | Dluhopisové fondy | Breakout | Broker | Bundesbank | Burza | CEO | CFD | Cap | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikáty | Konsolidace | DAX | Devalvace | Nesoulad | Dividenda | Dividendový výnos | Dolarový index | Dollar | ECB | EMA | Ekonomika | Emise | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | FOMC | Index FTSE 100 | FX | Fed | Finanční páka | Finanční trhy | Futures | G10 | G7 | IPO | ISIN | Index DAX | Index PX | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Intradenní obchodník | Investice | Investor | Investování | Japonský jen | Komodity | Korekce | Kurz | Likvidita | Long | Low | MACD | MT4 | Margin | Risk | Marže | Momentum | Měna | Měnový pár | Měny | Fluktuace | Nabídka | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Obchodní bilance | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Osobní příjem | P/E | Platforma | Portfolio | Pozice | Prodeje existujících domů | Pákový efekt | Příkaz | RRR | RSI | Rally | Rating | Ratingová agentura | Reserve Bank of Australia | Resistence | Retracement | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | S&P 500 | SICAV | SNB | Spread | Stop-Loss | Support | Swiss | Ticker | Tištění peněz | Trader | Trading | Trend | Trendline | Trigger | Tržní cena | Ukazatel | VaR | Volatilita | Výkonnost | Performance | Výnos | Výnosnost | Warren Buffett | YTD | ZEW index | Zisk na akcii | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Úrokové sazby | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Goldman Sachs | Evropa | Japonské akcie | Index MSCI | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Investiční tipy | Investiční příležitosti | FTSE | Bank of America | Americký prezident | XTB | Saxo Bank | Indexy | Úroková sazba | OSN | Globální ekonomika | PBOC | Čínské akcie | Investoři | Měnové války | Produkce ropy | Blue chips | Fundamenty | Exxon Mobil | Měnový výbor | EU | Finanční sektor | Vývoj ceny | Ekonom | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Zisk | Berkshire Hathaway | Ropný trh | Jaroslav Tupý | Kurz dolaru | Ceny komodit | Kurz eura | Panika | Optimismus | Výsledky | Strach | IEA | RBNZ | Uvolnění měnové politiky | Intervenovat | ČSOB | Golden Gate | Gold | Obchodovat | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Regulace | Financování | Investovat | Makro | Index cen | Index CPI | Conseq | Devizové intervence | Facebook | LYNX | BTC | Australská centrální banka | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Rozvíjející se trhy | Japonská centrální banka | Penzijní fondy | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | EURUSD | Aktivum | Delta | EPS | Index | Likvidní | Průlom | Volatilní | Akcie Apple | Akcie dnes | Akcie Gazprom | Akcie IBM | Akcie Microsoft | Akcie PayPal | Akcie Sberbank | Akciové burzy | Americká centrální banka | Americká centrální banka FED | Analytika | Analýzy | Argentinské peso | Banka | Běžný účet | Brent | Burzovní indexy | Cena | Cena akcií | Ceny drahých kovů | Ceny zlata | Čínská ekonomika | CISCO | Conference Board | České akcie | České koruny | Devalvace měny | Dolar | Dolar vůči koruně | Egyptská libra | Ekonomický růst | Eura | Euro dnes | Evropská banka | Exchange | Fondy | Frank | Graf | Hang Seng | Hodnota akcií | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index S&P 500 | Investice do akcií | Investice do fondů | Investice do nemovitostí | Investice do zlata | Investiční | Investing | Investování do akcií | Investovat do zlata | IronFX | Irsko | Jak investovat | Jak investovat do zlata | EBay | Kapitálové trhy | Komodita | Korporátní dluhopisy | Kurs rublu | Kurz dolarů | Kurz EUR | Kurz rublu | Libra | Lira | Makroekonomický kalendář | Management | Market | Markets | Měna Bitcoin | Nákup dluhopisů | Nemovitosti | Nikkei 225 | Ocenění akcií | Odkup akcií | Oslabení koruny | Pád rublu | PayPal | Pips | Portfolia | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Reuters | Ropy | RUB | Rubl | Rubl k dolaru | Ruská ekonomika | Ruská měna | Société Générale | SP500 | Státní dluh | Státní dluhopisy | Státní rozpočet | Shares | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Světové události | Trh | Tržní hodnota | Tržní hodnota akcie | Ukrajinská hřivna | Velká Británie | Volkswagen | Výprodej | Vývoj akcií | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny ropy Brent | Vývoj ceny zlata | Vývoj inflace | Webináře | WTI | XM | Zemní plyn | Zpráva | Zprávy | Merrill Lynch | Zisky | ZEW | VTB Capital | ING | Benzín | Buffett | ADR (Americké depozitní certifikáty) | EBITDA | Christine Lagarde | Měď | Ministerstvo financí | ROCE | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | Repo operace | Cena / účetní hodnota | Tržby | Zaměstnanost | QE | Světové ekonomiky | Investiční analytik | Volby | Know-how | Retail | Commitment of Traders | Burze | Traders | Bank of New York Mellon | Rabobank | Intesa Sanpaolo | Bank of America Merrill Lynch | Institut ZEW | Wells Fargo | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | ABN Amro | Westpac | Caterpillar | Sentix | BKS Express | MICEX | Investing.com | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | NATO | GHP Group | BCS | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Thomson Reuters | Kurz EUR/USD | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Finanční systém | Úspěch | Podnikání | BMW | Automobilový průmysl | Mark Carney | Ministr financí | Stock Exchange | Finanční centrum | Snižování úrokových sazeb | Energie | Severomořská ropa | Earnings | SEB | Dluhopisy německé vlády | Limitní příkazy | KBC | BlackRock | Přehled | Kč/EUR | Rosněfť | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Politické napětí | Bankovnictví | Golden Gate CZ | Posilování koruny | Vývoj měn | Bezpečné investice | Americké firmy | Pozornost investorů | Index důvěry | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru USD/JPY | Aktuální vývoj | Investice do technologií | Standard & Poor's | Inflační tlaky | Akcie bank | Ekonomické dopady | Japonský index Nikkei | JPMorgan Chase | Vladimir Putin | Americký akciový index | Panické výprodeje | S&P Global | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Miliardy dolarů | Vládní dluhopisy | Americký ministr financí | Hlavní indexy | Dostatek hotovosti | Nervozita | Uvolňování měnové politiky | Tržní aktuality | Walmart | Burzovní rozcvička | Dnešní obchodování | Propad | Německý index DAX | John Kerry | Kryptoměny | Ropné společnosti | Severomořská ropa Brent | Index Nikkei | TradingView | S&P | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Agentura S&P | Guvernér | Ztráty | Euro vůči americkému dolaru | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Farmaceutické společnosti | Historická maxima | Evropský trh | Nejistota | Philip Morris | Tempo růstu | Akcionáři | Euro k americkému dolaru | Zajištění | FTSE 100 | Baidu | Digitální měna | Tesla | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Kryptoměna | Výhled | Bankéř | Poplatky | Nakupovat akcie | Rekordní minima | Americké akciové trhy | Propad akcií | Exxon | Chevron | Konsensus | Dobré výsledky | ING Bank | Britská ekonomika | Dnešní zpráva | Ekonomická situace | General Electric | Krize | Investiční rozhodnutí | Hlavní burzovní indexy | Makroekonomika | Snížení úrokových sazeb | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | S&P Global Ratings | Výnosy | Rizikovější investice | Měnové krize | Hřivna | Index cen domů | Odliv kapitálu | Příjmy | Alphabet | ČTK | Růst ekonomiky | Fiskální stimuly | Belgie | Rozjednané prodeje domů | Zasedání americké centrální banky | Zpomalení ekonomiky | Program kvantitativního uvolňování | Tisková konference ECB | Hlavní ekonom | Očekávání | Index ekonomické nálady | ABN AMRO Bank | ex | Akcie firem | Purple Trading | Generali Investments | WBTCB | J.P. Morgan | Swiss Life Select | Vstup na burzu | BBVA | Credit Agricole SA | ING Groep NV | Cena palladia | BHS | Breakout Trader | Investiční specialista | Palladium | Podnikové dluhopisy | Jerome Powell | Měnové obchody | LYNX Trading | Fincentrum | Kosdaq | Jak fungují akcie | Akcie ruských firem | Index moskevské akciové burzy RTS | Rublový index MOEX | Index MOEX | EUR/RUB | Airbnb | Začít investovat | Index českého investora | CII750 | FinTech | Raytheon | Lockheed Martin | Růstové akcie | OPEC+ | Long signál | Technologické akcie | FAANG | Inflace v eurozóně | McDonald's | Akcie společnosti | Objem obchodování | Ruský akciový index | Index RTS | Pokles ceny | RDSA | Royal Dutch Shell | IPO kalendář | Czech Fund | Obchodní rozhovory | Pražský index PX | HKD | Ruská centrální banka | Signál na akcie | Burzy po celém světě | Růst zisků | Steven Mnuchin | Bankomaty | Kryptoměna Bitcoin | Společnost Apple | Zpřísňování měnové politiky | Majetek | Analytici společnosti | Obchodovat s akciemi | Obchodování na burzách | Dolarová aktiva | Evropské dluhopisy | Velké riziko | Ceny zemního plynu | Vysoké zhodnocení | Zájem investorů | IPO Airbnb | Makroekonomická situace | Kvartální výsledky | Statistický úřad | Ruský akciový trh | Zpětný odkup akcií | Obchodní aktivity | Růst cen ropy | Nejznámější kryptoměny | Infineon | STMicroelectronics | Infineon Technologies | AMS | Boris Johnson | NVDA | iFX | Americké společnosti | Guvernér Fedu | Akcie a ETF | Ceny niklu | Ropné akcie | Biotechnologické akcie | Gazprom | Digitální daň | Defenzivní akcie | Farmaceutické akcie | Štěpán Křeček | Britský premiér | Konglomerát | Kurz české koruny | Oživení ekonomiky | AMZN | Thyssenkrupp | Kapitálové výdaje | Růst mezd | Prosus | Ondřej Příhonský | Očekávání trhu | Vlastní akcie | LPR | Nejlepší blue chip akcie | Blue chip akcie | Poptávka po ropě | Pokles ceny ropy | Snížení daní | MetLife | GOOGL | Ceny palladia | Internet of Things | Internet of Things (IoT) | Investujte do akcií | Platinové akcie | Akcie roku | Investice do platiny | Očekávaný růst | RISK-ON | Cena akcie | Očekávané Earnings | Obchodujte | Investice do fondu | Vlastní investice | Čistý zisk | Obchodní model | Rozpočet | Deficit | Prezident Donald Trump | Politická situace | Německá vláda | IOT | Snížení úrokové sazby | Investice do ropy | Obrovské množství peněz | Objem | MSFT | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Obchod | Zájem o investice | Obchodní dohody | Růst ruské ekonomiky | Inflace v USA | Zpomalení české ekonomiky | Růst průmyslové výroby | Nejlepší internetové akcie | Internetové akcie | Luis De Guindos | Cisco Systems | Firma | Maloobchodní prodeje | Global Markets | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | Růst cen | Studie | Bilance | Obchod s Čínou | GM | Čínský prezident | ECB Luis De Guindos | Největší pokles | Lagardeová | Si Ťin-pching | Souhrnný index | Amazon | Placebo | Nízké úrokové sazby | Úrok | Louis Vuitton | LVMH | Miliardy | Vyhlídky | Hong Kong | Hongkongské akcie | INTC | Walt Disney | SMA | Technologický sektor | Průmysl | ADP | Na burze | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Visa | General Motors | Enel | Důsledky krize | Nově zahájené stavby domů | Viceprezident ECB | Zdražování | Německý ZEW index | Problémy | NAFTA | Novozélandská vláda | Cvičení | Pojišťovny | Total | Zasedání FOMC | Prognózy | Nejistoty | Cena za akcii | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | ECB Christine Lagardeová | Obchodní smlouvy | Plyn | Prohlášení | Moskva | Fidelity National Information Services | FIS | Internetový gigant | Ford Motor | United Technologies | Farmaceutická společnost | AbbVie | Allergan | Amgen | Airbus | Společnost Microsoft | NN Group | Míra | RWE | Premiér Babiš | Vivendi | Accor | Konec roku | Měnové politiky | Nejistota kolem brexitu | Premiér Boris Johnson | Investujte | Americké centrální banky | AXA | Regulátoři | FedEx | FDX | xStation5 | Biotechnologické společnosti | AAPL | MasterCard | FB | AT&T | Disney | Nike | Bydlení | Ztráta | Nejlepší akcie | Yandex | Kraft Heinz | Koruna posílila | Wirecard | Shortování akcií | Zákaz shortování | WBTCB Ondřej Příhonský | Ziskovost | Stabilní společnosti | Hospodaření | American Airlines Group | United Airlines Holdings | Wood and Company | Společnost Sentix | Návratnost | Altria Group | Netflix | NFLX | Inovace | Daimler | Micron Technology | Microchip Technology | Letecké společnosti | Sodexo | RBA | Hodnota společnosti | Budoucnost | Ifo | Výsledky hospodaření | ASML | ASML Holding NV | Poradenství | Vliv na investice | Geopolitická situace | Ministr financí Steven Mnuchin | Zpřísnění měnové politiky | Vyšší inflace | Růst cen potravin | SAP | iRobot | iRobot (IRBT) | IRBT | Technologická společnost | Akcie iRobot | Kryptoměny bitcoin | Ruský akciový index MOEX | Akciový index MOEX | MOEX | Internetový gigant Yandex | Komunikace | Trump | Prezident | AMGN | Amgen (AMGN) | Koronavirus | Nový koronavirus | Paypal Holdings | Google | Trhy | Šíření nového koronaviru | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | Akcie Scorpio Tankers | Scorpio Tankers | STNG | ConocoPhillips | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Šíření koronaviru | American Express | Většinový podíl | Negativní dopad | Pokles | Situace | Obavy z koronaviru | Provozní zisk | Meziroční růst | Pandemie | Starbucks | Boeing | Zpomalení růstu | SBUX | Akcie v roce 2020 | Cyklické akcie v roce 2020 | Růstové akcie v roce 2020 | Investiční příležitosti v roce 2020 | 20 nejlepších akcií pro rok 2020 | Akcie CK Hutchison | Akcie Norilsk Nickel | Akcie BNP Paribas | Akcie CLP Resources | Akcie KKR & Co Inc | Akcie Cambria Automotive | Akcie Berkshire Hathaway | Akcie Brookfield Asset Management | Akcie Delta Airlines | Akcie Hornbach | Akcie ING | Akcie Alphabet | Akcie Liberty Global | Akcie Groupe FFP | Wubbe Bos | Akcie NN Group | Akcie Discovery Inc | Akcie Discovery | Akcie Klepierre | Výdaje | Strach z koronaviru | Dopady koronaviru | Akcie Fresenius Medical | Fresenius Medical | Fresenius Medical (FME) | FME | Adidas | Americká společnost | Měnový výbor ruské centrální banky | Americké ekonomiky | Hodnota aktiv | Zasedání RBNZ | Nejlepší biotechnologické akcie | Akcie Galapagos | Galapagos | Akcie Biogen | Biogen | Akcie Pharming Group NV | Pharming Group NV | Akcie AbbVie | COVID-19 | Deutsche Telekom | Ekonomické aktivity | Bez rizika | Ekonomické dopady koronaviru | Důvěra v průmyslu | Gilead Sciences | FinTech akcie | Nejlepší FinTech akcie | FinTech akcie roku 2020 | Akcie Hypoport | Akcie Fidelity National Information Services | Akcie Fidelity | Akcie SimCorp | SimCorp | Akcie Ingenico | Ingenico | PHIA | Cyklické akcie | Jižní Korea | Vývoj | Guru | Akcie KKR | Air France-KLM | Lufthansa | Nouzový stav | Opatření proti koronaviru | Profitovat | Tencent | CK Hutchison | Obavy trhu | Pandemie COVID-19 | Aktuální situace | Koronavirová krize | Ahold Delhaize | Akcie Ahold Delhaize | REGN | Fundament | Růst | Koronavirové krize | Potenciál | Riziko inflace | Ekonomiky | Akciový index S&P 500 | Schodek | Oživení cen | Více peněz | AMC | USD za barel | Měnový faktor | Břidlicové ropy | Amundi | Joe Biden | Zadlužení | Aktivity společnosti | JDE | Unie | ČR | Norilsk Nickel | Nová prognóza | Sanofi | Český investor | Rostoucí trend | Covid | Snížení nákladů | Dopad pandemie | Nový trend | Zdroj příjmů | Ocenění | Růst tržeb | Ceny | Akcie těžařů | Zlatá horečka | Nikl | Holdingová společnost | Inspirace | Obchodní domy | Ropa dnes | Vývoj měnového páru EUR/RUB | Počet úmrtí | Biden | Přístup k pandemii | Delivery Hero | Energetický sektor | Množství peněz | Intel | Průměrný český investor | Dividendové strategie | Pravidelný příjem | Příjem díky dividendám | Jak na pravidelný příjem | BIIB | Akcie Berkshire | Sumitomo | Životní prostředí | GameStop | Očkování | Silné oživení | Fiskální situace | Měnová situace | Nejlepší odvětví v roce 2021 | Nejlepší odvětví | Tvrdá aktiva | Holdingové společnosti | Brands | Zdravotní péče | Akcie Tourmaline | Tourmaline | Akcie Sumitomo | Akcie Regeneron | Akcie Prosus | Melcor Developments | Akcie Melcor Developments | KKR | Akcie Rio Tinto | Rio Tinto | Akcie NN | Akcie Heijmans | Heijmans | Liberbank | Akcie Liberbank | ForFarmers | Akcie ForFarmers | Akcie Jardine Strategic | Jardine Strategic | Ralph Lauren | Akcie Ralph Lauren | Svenska Cellulosa | Svenska Cellulosa SCA | Akcie Svenska Cellulosa SCA | Rostoucí ceny ropy | AMC Entertainment | Akcie AMC | Retailoví investoři | Fidelity | Index RUS50 | RUS50 | Richard Bechník | Fincentrum & Swiss Life Select | BCS Global Markets | Putin/Biden | První dluhopisy | Index českého investora CII750 | Rekord | Společnosti | Evergrande | Alor Broker | Výkonnost YTD | HSBC GIF Indian Equity AC USD | Franklin India A (acc) USD | Schroder ISF Indian Equity A Acc | Schroder ISF Global Energy A Acc | Fidelity Funds - China Consumer A-ACC-USD | Templeton China A (acc) USD | AS SICAV I - All China Equity A Acc USD | Schroder ISF China Opportunities A Acc USD | BGF World Gold A2 USD
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | FXstreet | Euro

Předchozí klíčová slova

Ruská ekonomika
Ruská firma
Ruská měna
Ruská politická scéna
Ruská ropa
Ruská ropná společnost
Ruská státní firma
Ruská úvěrová agentura
Ruská úvěrová agentura ACRA
Ruská vláda

Následující klíčová slova

Ruské firmy
Ruské ministerstvo financí
Ruské podniky
Ruské rezervy zlata
Ruské společnosti
Ruské úřady
Rusko
Rusko a OPEC
Rusko a zlato
Ruský akciový index
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Admiral Markets
Potvrďte prosím... Zavřít