Středa 25. listopad 2020 15:08
reklama
Bossa live mentoring
reklama
Dukascopy
reklama
XTB konference gladis

Klíčová slova - Obchodujte akcie

img

Hledání podhodnocených akcií – Jak funguje screening akcií

06.11.2020 Jednoduše řečeno, dobré akcie jsou ty, které posilují a víte, že je s jistotou chcete držet ve svém investičním portfoliu. Ale najít takové akcie není jednoduché, protože společnosti, které dnes vykazují vzestupný trend, nemusí zítra nebo pozítří fungovat stejně dobře. Každý investor se musí v první řadě zajímat o rozumný poměr rizika k zisku. Důležitá je také solidní diverzifikace, ale především je nezbytná předběžná analýza vlastních cílů. Co by si měl každý investor zodpovědět?
img

Dividendové strategie – Jak na pravidelný příjem díky dividendám

30.10.2020 Pasivní dodatečný příjem z úroků a dividend je to, na co cílí stále více investorů. Přestože v dobách s nízkými úrokovými sazbami nejsou výnosy z investic s pevným úrokem příliš lukrativní, s dobře promyšlenou dividendovou strategií je možné dosáhnout nadprůměrného výkonu a překonat zhodnocení největších akciových indexů.
img

Investice do solární energie – slibný zdroj alternativní energie budoucnosti

23.10.2020 Ceny akcií ze sektoru solární energie rostou raketovým tempem. Technologie alternativních zdrojů energie využívá stále více společností i domácností. Potřeba udržitelné energie je stále jasnější. Solární technologie jsou navíc díky neustálým inovacím stále levnější a dostupnější. Co se přesně děje na zajímavém solárním trhu? A jak můžete z aktuálního vývoje jako investor profitovat?
img

Prezidentské volby USA 2020 – jaký lze očakávat dopad na vývoj trhů?

21.10.2020 Americké prezidentské volby se blíží. V úterý 3. listopadu budeme vědět, zda Donald Trump obhájí svůj mandát, nebo zda jej převezme Joe Biden. Pro investory se samozřejmě jedná o vzrušující období. V následujícím článku objevíte vše, co potřebujete vědět o amerických prezidentských volbách a jejich dopadu na akciové trhy.
img

Akcie Sony – dostane Playstation 5 ceny akcie na historická maxima?

16.10.2020 Akcie společnosti Sony již léta vykazují silný výkon na akciovém trhu. Japonský konglomerát brzy uvede dlouho očekávanou herní konzoli Playstation 5. Může příchod nejnovější herní platformy nastartovat nový uptrend? V tomto článku probereme vše, co potřebujete vědět o akciích Sony a jaké mají tyto akcie vyhlídky do budoucna.
img

Udržitelné investování podle kritérií ESG – objevte hodnocení ESG v obchodní platformě LYNX

09.10.2020 Dlouhodobě udržitelné investice oprávněně přitahují pozornost stále více investorů. S nejnovější aktualizací obchodní platformy LYNX můžete snadno zjistit, zda vaše akcie splňují kritéria ESG. Vy si vyberete, která kritéria jsou pro vás důležité, a poté se vám zobrazí, zda daná akcie splňuje vaše osobní požadavky. V následujícím článku stručně probereme investování podle ESG a ukážeme vám, jak najít tato data v obchodní platformě LYNX.
img

Akcie Nikola Motor – sen Trevora Miltona o dokonalém elektrickém nákladním voze se rozplynul

29.09.2020 Společnost Nikola upoutala nedávno pozornost mnoha investorů a obchodníků. Akcie výrobce kamionů poháněných vodíkovými články a elektrického pickupu vystřelila raketovým tempem směrem nahoru. Nic zatím nenasvědčuje tomu, že by se trend měl v nejbližší době otočit. Objevte příběh za společností, které se začíná přezdívat „nová Tesla“.
img

Do jakých akcií investovat v současné situaci?

24.09.2020 Většina investorů byla příchodem koronaviru na konci února ohromena. Akciové trhy dlouhodobě zažívaly období prudkého nárůstu, o kterém nic nenasvědčovalo, že by měl skončit. Nicméně většina burz o měsíc později poklesla přibližně o 35 %. Následovalo prudké zotavení, během kterého ceny mnoha akcií již posílily z březnového minima o více než 70 %.
img

Akcie NIO – Nový leader elektromobility?

17.09.2020 Akcie NIO působivě posiluje. Chvíli to vypadalo, že čínský výrobce elektromobilů zbankrotuje, ale společnost následně povstala z popela jako fénix. Stále více společností se aktivně soustředí na výrobu elektromobilů. Tesla je stále favoritem na trhu, ale protože cena jejích akcií během velmi krátké doby extrémně posílila, investoři hledají levnější alternativy. Je NIO novým vyzyvatelem Tesly o prvenství na trhu s elektromobily?
img

17 investičních a finanční pojmů, které musí znát každý úspěšný investor

11.09.2020 Finanční páka, likvidita, kapitálový trh, cenné papíry, podílové fondy, volatilita. Ze začátku může být záplava termínů a pojmů pro nového investora ohromující. Začátky bývají náročné, a proto jsme připravili tento článek, který má pomoci začínajícím investorům lépe se orientovat v základních investičních a finančních pojmech, zkratkách a výrazech.
img

Split akcie – co to je dělení akcie a jak funguje

03.09.2020 Dělení akcií, štěpení akcií nebo také stock split přináší investorům mnoho otázek. Co přesně je takové dělení akcií? Jaké jsou jeho důsledky a čemu byste při probíhajícím dělení akcií měli věnovat pozornost?
img

Akcie Alphabet – 5 neuvěřitelných faktů o Googlu

02.09.2020 Společnost Alphabet (GOOGL) není jen hlavním hráčem na poli internetu, má ve svých plánech mnoho dalších vysoce zajímavých projektů. Stále více lidí používá internet a Google je jednoznačným vítězem mezi vyhledávači. Společnosti se daří vydělávat spoustu peněz prodejem reklamy. Mimo jiné.
img

IPO Airbnb bude pravděpodobně přeci jen ještě v roce 2020

13.08.2020  IPO Airbnb mělo být nejžhavější veřejnou nabídkou roku 2020. Místo toho gigant krátkodobých pronájmů ubytová...
img

IPO Airbnb bude pravděpodobně přece jen ještě v roce 2020

13.08.2020  IPO Airbnb mělo být nejžhavější veřejnou nabídkou roku 2020. Místo toho gigant krátkodobých pronájmů ubytování propustil 25 % svých zaměstnanců a očekává, že příjmy budou letos o polovinu menší než v roce 2019. Přesto to vypadá, že plány na IPO Airbnb nakonec ještě v letošním roce uskuteční.
img

Netflix – 5 zajímavostí o největší online streamovací platformě na světě

06.08.2020 Akcie Netflix masivně profitovala z koronavirové krize. Kvůli plošným lock-downům se lidé hromadně obrátili k online zábavě jako videohry a právě streamovací služby, jako je Netflix. Cena akcií společnosti Netflix se od svého březnového minima téměř zdvojnásobila, následně však zaznamenala 10 % korekci.
img

IPO Ant Group: Dvojité IPO finančního giganta skupiny Alibaba

04.08.2020 Ant Group, přidružená společnost skupiny Alibaba, nedávno oznámila plány na své dlouho očekávané duální IPO v Šanghaji a Hongkongu. Společnost je známá zejména provozováním svého produktu Alipay, jednoho z nejpopulárnějších čínských mobilních platebních systémů.
img

Investice do zlata – nejlepší akcie těžařů zlata v roce 2020

24.07.2020 Akcie těžařů zlata jsou mezi investory velmi oblíbené. Zlatý trend dlouhodobě nedosahoval dobrých výsledků, ale od roku 2019 se situace změnila a býci přebrali kontrolu. Akcie těžařů zlata mohou nesmírně profitovat z nové zlaté rally. V následujícím článku se podíváme na vše, co potřebujete jako investor vědět o zlatě a představíme vám nejzajímavější zlaté akcie pro rok 2020.
img

OTC obchodování – příležitosti a rizika Over-The-Counter trhů

17.07.2020 Over-the-counter obchodování, také známé jako OTC obchodování, se týká transakcí, které nejsou prováděny na oficiální burze. Co přesně znamená OTC obchodování a jaké jsou jeho výhody a nevýhody? V následujícím článku se dozvíte vše, co potřebujete vědět o OTC obchodování.
img

Tesla Motors – 5 zajímavostí automobilce Tesla

10.07.2020 Tesla je jedním z nejskloňovanějších pojmů v automobilovém průmyslu. Přesto toho mnoho lidí o automobilové značce, která vyrábí auta budoucnosti a momentálně láme rekordy na burze, příliš mnoho neví.
img

IPO Palantir: dodavatel datové analýzy vlády Spojených států

08.07.2020 Týden poté, co Palantir v tichosti podal plány na navýšení kapitálu o 1 miliardu dolarů, veřejně oznámil, že se rozhodl odstartovat veřejné kotování u Komise pro kontrolu cenných papírů Spojených států amerických (SEC).
img

10 nejstabilnějších akcií: kvalitní akcie, které můžete držet navěky

03.07.2020 Dlouhodobá akumulace aktiv – nejúčinnější forma investování, kterou preferuje jeden z nejznámějších světových investorů – Warren Buffett. Ten prohlásil, že nejlepší investiční horizont je „na věky“. Buffet napsal v roce 1988 dopis akcionářům své investiční společnosti Berkshire Hathaway, ve kterém konstatoval: „Když vlastníme akcie ve vynikající společnosti s vynikajícím managementem, pak naše preferovaná doba držení je navždy „.
img

Nejlepší akcie herních vývojářů roku 2020

02.07.2020 Herní průmysl je každým rokem stále důležitější. Počet aktivních uživatelů digitálních her roste raketovým tempem. Dnes prakticky není možné představit si naši společnost bez digitálních her. Mezi mladšími generacemi se jedná o stále populárnější aktivitu. Od příchodu internetu se hry nesmírně rozrostly, protože hráči mohou hrát společně z pohodlí svého domova.
img

Akcie Nikola Motor – strmé zhodnocení akcí výrobce elektrických nákladních automobilů

18.06.2020 Společnost Nikola upoutala nedávno pozornost mnoha investorů a obchodníků. Akcie výrobce kamionů poháněných vodíkovými články a elektrického pickupu vystřelila raketovým tempem směrem nahoru. Nic zatím nenasvědčuje tomu, že by se trend měl v nejbližší době otočit. Objevte příběh za společností, které se začíná přezdívat „nová Tesla“.
img

Nejlepší bitcoinové a blockchainové akcie roku 2020

04.06.2020 Bitcoin je fenomén posledních let, který se dá s trochou nadsázky přirovnat ke zlaté horečce v 19. století. Nicméně splasknutí bitcoinové bubliny v roce 2018 mnoho investorů odradilo od přímého investování do Bitcoinu. Jaké jsou možnosti investice do bitcoinu v roce 2020? V následujícím článku rozebereme společnosti, které mohou nepřímo profitovat z potenciálního nárůstu hodnoty Bitcoinu a dalších kryptoměn.
img

Nejlepší blue chip akcie & ETF roku 2020

28.05.2020 Akciový trh má rád technické termíny. Přezdívky, parafráze a zkratky mohou být pro mnoho lidí nesrozumitelné. A mnoho investorů chápe tyto termíny špatně, protože jen samy o sobě často nevysvětlují, jaký význam se pod nimi skutečně skrývá.
img

Nejlepší REITs 2020 – akcie a ETF realitních investičních společností pro lovce dividend

16.04.2020 Rok 2020 začal krizí na finančních trzích v důsledku pandemie koronaviru. Tato situace je pro investory velmi nepříjemná a vyhlídky do budoucnosti jsou v této napjaté době nejisté. Investoři, kteří chtějí těžit ze silného trhu s nemovitostmi, mají k dispozici velký výběr REIT.
img

Po „FANG“ přichází „DAWN“ – nejlepší akcie po koronavirové krizi

14.04.2020 Krize vyvolaná pandemií koronaviru otřásla globální ekonomikou. Celá ekonomická odvětví byla zmražena a mnoho velkých i malých společností je nyní v obtížné situaci.
img

Nejlepší defenzivní akcie roku 2020

20.03.2020 V dobách, kdy ceny akcií prudce kolísají a akciové indexy mají tendenci klesat, se investoři zaměřují na defenzivní, antiticyklické akcie stabilních společností. Cyklické růstové akcie, jako jsou například akcie společností v polovodičovém sektoru nebo sektoru cloudového softwaru naopak investoři často opouštějí v chaotických fázích trhu, což zpravidla přinese dlouhou spirálu směrem dolů u hodnoty těchto akcií.
img

Jaké akcie sledovat při aktuálních pádech akciových trhů?

19.03.2020 Mnoho investorů zmeškalo příležitosti akciového trhu za posledních 10 let. Zatímco se všude mluvilo o blížící se krizi, všechny indexy se podívaly na nová historická maxima. Například index DAX se vyšplhal za osm let z 3 600 bodů na více než 13 500 bodů, což představuje nárůst o 275 %. Avšak za poslední měsíc, kdy trhy postihla hysterie a výprodeje z důvodu pandemie koronaviru, propadl index DAX o téměř 40 % a další významější akciové indexy jako S&P 500, Dow Jones a další o více než 30 % a propady pokračují.
img

20 nejlepších světových akcií roku 2020

31.01.2020 Investoři neustále hledají ty nejlepší akcie. Výběr těchto akcií je však často komplikovaný a je potřeba sledovat spoustu proměnných, abyste vybrali ty nejlukrativnější společnosti.
img

4 nejlepší ropné akcie roku 2020

23.01.2020 Obchod s ropou je v současné době opět trochu hrbolatý. Poté, co americko-čínský konflikt po určitou dobu zasáhl cenu ropy, eskalující konflikt v Íránu způsobil částečné oživení. Pro investory by stále relativně levná cenová hladina ropy mohla nabídnout dlouhodobé možnosti vstupu pro vybrané ropné akcie.
Související klíčová slova: FOREX | Technická analýza | Money management | Bitcoin | Brexit | Čína | Video | Peníze | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Inflace | Nasdaq | Dow Jones | Světová banka | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | OPEC | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Bezpečný přístav | Měnová politika | Austrálie | Apple | Evropské akcie | New York | Ceny ropy | Ropa Brent | Americké akcie | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Podílové fondy | Dluhopisový trh | Dividendy | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Nikkei | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | Měnový trh | Spready | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | AMEX | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Alokace | Analýza | Zhodnocení | Asset management | Transakce | Valná hromada | Beta | Bloomberg | Blue chip | Bod | Breakout | Burza | CEO | CFD | Cap | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikáty | DAX | Derivát | Distribuce | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dow Jones Industrial | ECB | Ekonomika | Emise | Euro | Fed | Finanční deriváty | Finanční páka | Finanční trh | Finanční trhy | Large Cap | Fondy peněžního trhu | Futures | Fúze | Hedging | High | IPO | ISIN | Index DAX | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční horizont | Investiční společnost | Investor | Investování | Kapitálový trh | Komodity | Korekce | Kotace | Kurz | Likvidita | Low | MIFID | Margin | Risk | Marže | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měny | Fluktuace | NYSE | Nabídka | Stavební povolení | Nástroj | OTC | Obchodní systém | Obchodník | Obligace | Opce | Open | P/E | Peněžní trh | Platforma | Podílový fond | Poplatek | Portfolio | Pozice | Počáteční marže | Pákový efekt | Příkaz | RRR | Rally | Rating | Realizovat zisk | Resistence | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | S&P 500 | Split | Spread | Stop-Loss | Swing | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uptrend | VIX | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Wall Street | Warranty | Warren Buffett | Zisk na akcii | Zlato | Úroková míra | Úrokové sazby | Analytici | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | UBS | Dluhopisy | JPY | CHF | CAD | GBP | Obchodování | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | Euro STOXX | Obchodování s cennými papíry | Objem obchodů | Evropa | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Investiční tipy | Investiční příležitosti | FTSE | Bank of America | Americký prezident | Indexy | Úroková sazba | Globální ekonomika | Čínské akcie | Investoři | Produkce ropy | Blue chips | Fond | Exxon Mobil | Trh s nemovitostmi | EU | Finanční sektor | Klouzavé průměry | Vývoj ceny | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Zisk | Berkshire Hathaway | Komise pro cenné papíry a burzy | Těžba ropy | Futures kontrakt | Zkušenosti | Optimismus | Výsledky | Investiční příležitost | Bohatství | Hospodářský cyklus | New York Stock Exchange | Euronext | Partners | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | Obchodování s akciemi | Investiční bankovnictví | Over-The-Counter | Financování | Investiční společnosti | Investovat | Hedgeové fondy | Výrobní náklady | Facebook | LYNX | BTC | Donald Trump | Burzy | Zásoby ropy | MultiCharts | Wall Street Journal | Penzijní fondy | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Aktivum | Delta | EPS | Index | Investiční strategie | Likvidní | Odpor | Podpora | Průlom | Přenos | Vnitřní hodnota | Volatilní | Akcie Apple | Akcie Facebook | Akcie Gazprom | Akcie Microsoft | Akcie Netflix | Akcie online | Akcie PayPal | Akcie RWE | Akcie Sanofi | Akcie Shell | Akcie Tesla | Akcie Tesla Motors | Aktuální cena ropy | Americké dividendové akcie | Analytika | Analýzy | Banka | Běžný účet | Brent | Brokeři | CAC40 | CashFlow | Cena | Cena akcií | Ceny zlata | Čínská ekonomika | CISCO | Černá labuť | Dlouhodobé investice | Do čeho investovat | Dolar | Dolary | Ekonomický cyklus | Elektřina | Eura | Euro Stoxx 50 | Evropská banka | Exchange | Expirace | Finanční derivát | Finanční nástroje | Finanční prostředky | Finanční služby | Fiskální rok | Fondy | Forexové obchodování | Forexu | Graf | Hodnota akcií | Hodnota zlata | HSBC | Index Dow Jones | Index S&P 500 | Index VIX | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do nemovitostí | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční portfolio | Investování do akcií | Investovat do zlata | Irsko | Jak investovat | Jak investovat do akcií | Jak nejlépe investovat | EBay | JP Morgan | Kapitálové trhy | Komoditní | Komoditní trh | Koupit akcie | Kurz ropy | Kurzy | Libra | Management | Market | Markets | Míra inflace | Nákup akcií | Nemovitosti | Nikkei 225 | Ninja Trader | Neuronové sítě | Nové trhy | Obchodní platformy | Obchodování s nemovitostmi | Ocenění akcií | Online obchodování | OTC market | OTC trh | OTC trhy | Pasivní příjem | PayPal | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Pšenice | Reuters | Ropy | Řízení rizika | Sázky | Signály | Stoxx | Tesla Motors | Transakční náklady | Trh | Tržní hodnota | Tržní podíl | Twitter | Unce zlata | Velká Británie | Volatility | Vydělávání peněz | Vývoj akcií | Webinář | Webináře | WTI | Zemní plyn | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zprávy online | Zisky | Tradeři | Finanční nástroj | CNBC | ING | Benzín | Buffett | Komise pro cenné papíry | Put | Bill Gates | Buy | Čistý dluh | EBITDA | Elon Musk | EV | Hold | Indie | Intermediate | Mark Zuckerberg | Měď | Nominální hodnota | Pink Sheets | Prospekt | Protistrana | REIT | ROCE | Small caps | Itálie | Spojené státy | West Texas Intermediate (WTI) | Akciová společnost | GDR | Cena / tržby | Cena / účetní hodnota | Cenová hladina | Over-the-counter (OTC) | Tržby | Zaměstnanost | Úvěr | Světové ekonomiky | Miliardář | Komise | Kontrakt | Federální rezervní systém | Trader Workstation | Volby | Úspěšný investor | Cukr | Velcí hráči | 1 milion | Burze | Penny stocks | Dividendové akcie | Investment | Aramco | KPMG | Wells Fargo | Campbell Soup | Microsoft | MSCI | Baker Hughes | NATO | Barrick Gold | Sója | Zvyšování sazeb | Thomson Reuters | Brazílie | Finanční systém | Magnát | Úspěch | Podnikatel | Podnikání | BMW | Automobilový průmysl | Měnové riziko | Stock Exchange | Velcí investoři | Zvyšování úrokových sazeb | Měkké komodity | Fundamentální ukazatele | Výnosová křivka | Energie | Earnings | SEB | Limitní příkazy | Implikovaná volatilita | Příprava | Přehled | Konzistence | Odvětví ropy | Volby v USA | Americké trhy | Bankovnictví | Futures kontrakty | Swapy | City | Firmy | Xetra | Realitní trh | Daňové příjmy | Deutsche Börse | Algoritmus | S&P Global | Globální ekonomiky | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Walmart | Alibaba | Halliburton | Akcie Walmart (WMT) | Akcie ropných společností | Propad | Kryptoměny | Ropné společnosti | Ropná společnost | Index Nikkei | TradingView | Země OPEC | Sázkové kanceláře | S&P | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Farmaceutické společnosti | Sinopec | Finanční injekce | Pokles výnosů | Historická maxima | Evropský trh | Nejistota | Stagnace | Tempo růstu | Akcionáři | Daně z příjmů | Daně z příjmů právnických osob | Zajištění | Finanční poradci | FTSE 100 | Baidu | Digitální měny | Blockchain | Ethereum | Digitální měna | Tesla | Kryptoměna | Kapitalizace | Výhled | Poplatky | Nakupovat akcie | Držení akcií | Historická data | Rekordní maxima | Exxon | Chevron | Mzdy | Dobré výsledky | Futures na VIX | Ceny futures kontraktů | Predikce | Automatické obchodování | Ekonomická situace | Průzkum | Krize | Světové trhy | Investovat do akcií | Snížení úrokových sazeb | Výnosy | Americká vláda | Očekávání analytiků | Softbank | Příjmy | Návratnost investice | ExxonMobil | Alphabet | Aktuální cena | Konsenzus | Zpomalení ekonomiky | Očekávání | Devizy | Morningstar | TPG Capital | Spekulativní investoři | Bitstamp | Tržní kapitalizace společnosti | Ruské akcie | Vstup na burzu | Cena palladia | Vydělávat peníze | Breakout Trader | Obchodování ETF | Akciové společnosti | Investiční specialista | Palladium | Technologie blockchain | Investovat do Bitcoinu | BTC/USD | Multicharts | MiFID II | LYNX Trading | BTCUSD | Investiční nástroj | ETC | Investice do bitcoinu | Invesco | Ethereum blockchain | NEST | Lithium | Jak fungují akcie | Kobalt | Cena bitcoinu | Airbnb | Obchodní války | FinTech | Krypto | Bitcoiny | Růstové akcie | Obchodní válka | Profesionální investoři | Podniky | Odpovědné investování | FINRA | Technologické akcie | Akcie Facebooku | FAANG | Facebook (FB) | Apple (AAPL) | Netflix (NFLX) | Akcie společnosti | Objem obchodování | Japonský akciový index | Čínský akciový trh | Pokles ceny | Výplata dividend | Ekonomické krize | ZISIF | Fond kvalifikovaných investorů | RDSA | Royal Dutch Shell | Obchodování akcií | IPO kalendář | Nové peníze | Použití finanční páky | FKI | Americké volby | Dodávky ropy | Výkonnost akcií | Růst zisků | Anticyklické akcie | Prezident Trump | Evropská komise | Refinitiv | Odhady analytiků | Fidelity Investment | Obchodovat s akciemi | Vysoké zisky | Jak se obchoduje | Nakoupit akcie | Palladiové akcie | Zvýšení sazeb | IPO Uber | Konopné akcie | Investice do marihuany | Akcie herních vývojářů | Inflace v ČR | IPO Airbnb | IPO WeWork | IPO Palantir | IPO 2019 | Rizikové akcie | Finanční produkty | Podmínky obchodování | Růst cen ropy | NAGA | Pokles kurzu | NVDA | Americké společnosti | Čínský trh | Volný čas | Blockchainové akcie | Akcie a ETF | Vlastní kryptoměny | Štěpení akcií | Ropné akcie | STAR | Gazprom | NASDAQ 100 | Defenzivní akcie | Maržové obchodování | Maržový účet | Farmaceutické akcie | Pokles cen | Aktuální cena akcií | Konglomerát | Nové akcie | Indická ekonomika | Investiční kapitál | AMZN | Burzovní průvodce | WeWork | Kapitálové výdaje | Čeští investoři | Kótování | Saudi Aramco | Program odkupu akcií | Vlastní akcie | Výše dividendy | Nejlepší blue chip akcie | Blue chip akcie | Poptávka po ropě | Pokles ceny ropy | Úpis akcií | UCITS | Finanční údaje | TeamViewer | iShares | ESG | GOOGL | Ceny palladia | Internet of Things | Investujte do akcií | Platinové akcie | Akcie roku | Investice do platiny | Jak se stát lepším investorem | Antiticyklické akcie | Akcie stabilních společností | Cyklické růstové akcie | Obchodní válka mezi USA a Čínou | Zlaté ETF | RISK-ON | Akcií těžařů | Akcie Barrick Gold | Cena akcie | Sestavování portfolia | Obchodujte | Alipay | Ant Financial | Vlastní investice | Digitalizace | Světové akciové indexy | Automobilky | Čistý zisk | Startup | Obchodní model | Rozpočet | Hazard | Prezident Donald Trump | Káva | Politická situace | Ceny benzínu | IOT | Obchod s ropou | Objem | MSFT | Obchod | RPSN | Obchodní dohody | Myšlenka | Analýza dat | Proroctví | UCITS ETF | Alibaba Group | Nejlepší internetové akcie | Internetové akcie | Předseda představenstva | Firma | Tesla Elon Musk | PEGI | Pfizer | USA a Čína | Obchodovat na burze | Růst cen | NHS | Studie | Vysoké riziko | Index DOW | Ekologie | Vývoj trhu | Generální ředitel | GM | IPO Saudi Aramco | Obchodní spor | Obchodní spor mezi USA a Čínou | Trh s dluhopisy | Vyšetřování | Amazon | Nízké úrokové sazby | Úrok | Nejbohatší | Implikované volatility | Vysoké ceny ropy | Miliardy | Vyhlídky | Hong Kong | Legislativa | Rozdělení zisku | INTC | Disney+ | 5G | Evropští investoři | Ekonomka | Konkurenti | Financovat | Technologický sektor | Akcie Saudi Aramco | Ceny výrobců | Průmysl | Investovat v roce 2020 | Na burze | Neinvestovat | Visa | General Motors | Výrazný pokles | Další rozvoj | Rozvoj | Celebrity | Sociální sítě | Problémy | C2C | Kolísání ceny | NAFTA | Pojišťovny | Total | Prognózy | Nejistoty | Cena za akcii | Válka mezi USA a Čínou | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Plyn | Kontrakty | Prohlášení | Čínské vlády | Yahoo | Newmont Mining | Internetový gigant | Americká ropná společnost | Americká automobilka | Fiat Chrysler Automobiles | UTC | Farmaceutická společnost | AbbVie | FTC | Airbus | Goldcorp | Společnost Microsoft | NN Group | Míra | RWE | Švýcarská společnost | Vivendi | General Atlantic | Úroky | Předseda | Investujte | Automobil | Regulátoři | Biotechnologické společnosti | AAPL | MasterCard | FB | Disney | Americké vlády | Dot-com | Bydlení | Uber | Aurora Cannabis | Ztráta | Nejlepší investiční příležitosti | Investiční příležitosti 2020 | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | Peking | Wirecard | Halving | Napětí na Blízkém východě | Ziskovost | Akcie s vysokými dividendami | ETF roku 2020 | Černé labutě | Klesající trend | Dlouhodobí investoři | Návratnost | Hospodářské recese | Netflix | NFLX | Inovace | Bitcoinové bubliny | Stoupající trend | Zabití íránského generála | Americké dolary | Daimler | Letecké společnosti | Miliardy eur | T. Rowe Price | Velké trhy | Hodnota společnosti | Budoucnost | Soukromí investoři | Rekordní maximum | ASML | Vliv na investice | Míra inflace v ČR | Nový rekord | Dividendový aristokrat | Iniciativa | Podnik | Vyšší inflace | Míra zadlužení | Technické ukazatele | Ukazatele | První část obchodní dohody | Technologická společnost | Velikost ztráty | Facebook Inc. | Alibaba Group Holding | Vyplácení dividend | Obchodujte americké akcie | Krach | Komunikace | Trump | Pozitivní zprávy | Prezident | Koronavirus | Paypal Holdings | Google | WhatsApp | Instagram | Trhy | Filantrop | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | Komoditní ropa | Upstream | Midstream | Downstream | Integrovaná ropná společnost | Íránský konflikt | Investice do ropných akcií | Akcie Royal Dutch Shell | Akcie Scorpio Tankers | Scorpio Tankers | Scorpio Tankers (STNG) | STNG | Akcie ConocoPhillips | ConocoPhillips | Akcie Enbridge | Enbridge | ENB | Enbridge (ENB) | Obchodování ropných akcií | Akcie s LYNX | Impérium | Většinový podíl | Negativní dopad | Pokles | Situace | Provozní zisk | Finanční ředitel | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | Certifikace | Ceny Bitcoinu | Starbucks | Boeing | FIAT | Zpomalení růstu | Dovednosti | Úsilí | Spekulativní kapitál | Akcie v roce 2020 | Cyklické akcie v roce 2020 | Růstové akcie v roce 2020 | Investiční příležitosti v roce 2020 | 20 nejlepších akcií pro rok 2020 | Akcie CK Hutchison | Akcie Norilsk Nickel | Akcie BNP Paribas | Akcie CLP Resources | Akcie KKR & Co Inc | Akcie Cambria Automotive | Akcie Berkshire Hathaway | Akcie Brookfield Asset Management | Akcie Delta Airlines | Akcie Hornbach | Akcie ING | Akcie Alphabet | Akcie Liberty Global | Akcie Groupe FFP | Wubbe Bos | Akcie NN Group | Akcie Discovery Inc | Akcie Discovery | Akcie Klepierre | Obchody | Výdaje | Čínská vláda | Americká společnost | Taleb | Universal Music Group | Sony Music Entertainment | SEC | Rozhodování | Palantir | Americké ekonomiky | Medvědi | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Kukuřice | Bez rizika | Správci aktiv | Prudký propad | Dopad koronaviru | Ekonomické recese | Akcie Netflix (NFLX) | Cyklické akcie | Vývoj | Pokles prodeje | Nakoupit zlato | Guru | Akcie Microsoft (MSFT) | Vládní opatření | Výkyvy | Současná cena | Varovné signály | WP | Vývoj na trhu | Poradci | Indické akcie | Evropské dividendové akcie | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Royal Dutch Shell (RDSA) | Mince | Tržní podmínky | Profitovat | Tencent | ishares China | Další vývoj | Dopad na finanční trhy | Masivní propad | Energetické společnosti | Tržby společnosti | Cenový vývoj | Silný pokles | Poměr cen | Šíření viru | New York Times | Viceprezident | Pád ceny | Automobilka | Dopady koronavirové pandemie | Pandemie COVID-19 | Historie | Aktuální situace | Získávání nových půjček | Uzavírání ziskových pozic | Spouštěč korekce | Korekce u vybraných akcií | Akcie Paypal (PYPL) | PYPL | Akcie Facebook (FB) | Akcie Waste Management | Waste Management | Waste Management (WM) | Akcie Waste Management (WM) | Valné hromady | Co to jsou defenzivní akcie? | Koronavirová krize | Akcie Ahold Delhaize (AD) | Ahold Delhaize | Ahold Delhaize (AD) | Akcie Unilever (UNA) | Unilever (UNA) | UNA | Akcie Ahold Delhaize | Akcie Wolters Kluwer (WKL) | Akcie Wolters Kluwer | Wolters Kluwer (WKL) | Wolters Kluwer | WKL | Unilever | WM | Akcie Church & Dwight (CHD) | Church & Dwight (CHD) | CHD | Akcie Church & Dwight | Church & Dwight | Akcie Regeneron Pharmaceutical (REGN) | REGN | Akcie Regeneron Pharmaceutical | Regeneron Pharmaceutical | Regeneron Pharmaceutical (REGN) | Kalifornie | Republikáni | Demokraté | Domácnosti | Asociace | Páka | Hotovost | Spoření | Dividendové výnosy | Další růst | Růst | Koronavirové krize | Signál | Americká banka | Biliony | Potenciál | Výroba automobilů | Investice do zdravotnictví | Allianz | Karanténa | Nejlepší palladiové akcie | Abbott Laboratories | Fiat Chrysler | E-commerce | Ekonomiky | Potenciál pro růst | Vzdělávací webináře | Války | Poradce | Nejlepší technologické akcie | Technologické akcie roku 2020 | Alphabet (GOOGL) | Akcie Apple (AAPL) | Microsoft (MSFT) | Průmyslové revoluce | Umělá inteligence | Cloud Computing | Internet věcí | Akcie Nvidia | Závislost | Práce | Vláda USA | Podíl na trhu | Afrika | Model Y | Údaje | Omyl | Patenty | Cestovní omezení | Dopady koronavirové krize | CBS | CDC | CIA | FANG | DAWN | DAWN akcie | Akcie Domino’s Pizza | Akcie Domino’s Pizza (DPZ) | Domino’s Pizza | Domino’s Pizza (DPZ) | DPZ | Akcie Activision Blizzard | Akcie Activision Blizzard (ATVI) | ATVI | Activision Blizzard (ATVI) | Akcie Walmart | Walmart (WMT) | WMT | Activision Blizzard | Massachusetts | Více peněz | REIT ETF | IM2A | H413 | AWP | SREIT | Global X SuperDividend REIT ETF | Aberdeen Global Premier Properties Fund | HSBC FTSE EPRA/NAREIT Developed UCITS ETF USD | BNP Paribas Easy FTSE EPRA/NAREIT Eurozone Capped UCITS ETF QD | Akcie Innovative Industrial Properties (IIPR) | IIPR | Akcie Innovative Industrial Properties | Innovative Industrial Properties | Innovative Industrial Properties (IIPR) | Akcie W.P. Carey | Akcie W.P. Carey (WPC) | WPC | W.P. Carey (WPC) | W.P. Carey | Akcie Welltower | Akcie Welltower (WELL) | WELL | Welltower (WELL) | REIT u LYNX | Akcie REIT | Úspory | Procter & Gamble | Cenové pohyby | Investiční tituly | Zoom Video Communications | Joe Biden | Cestování | 3M | Shell | Maloobchod | Zaměstnanci | Tweet | Fondy obchodované na burze | Dividendové ETF | Růst výnosů | Federal Reserve | Expanze | Bezpečnost | Akcie a dluhopisy | Dluhy | Technologický pokrok | ONE | Merck KGaA | Merck | Auta | Xiaomi | FBI | Konzistentní zisk | Prodej elektromobilů | Fujitsu | CL | Koronavirová pandemie | Aktivity společnosti | Renault | Umělé inteligence | Spoluzakladatel | Propad příjmů | JDE | ČR | Koronavirové pandemie | Hertz | Výhody blue chips | Akcie Intel | Akcie Deutsche Börse AG | Akcie Deutsche Börse | Akcie Merck KGaA | Akcie Merck | Akcie ASML Holding | Akcie Schneider Electric | Akcie Chugai Pharmaceutical | Akcie Advantest | Akcie Daiichi Sankyo | iShares Dow Jones Global Titans 50 ETF | iShares Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | UBS ETF (LU) EURO STOXX 50 UCITS ETF (EUR) A | iShares China Large Cap UCITS ETF | Deka MSCI Japan Large Cap UCITS ETF | Vedení společnosti | Waymo | Kvalitní akcie | Bitcoinové a blockchainové akcie | Akcie AMD | Riot Blockchain | Square | Big data | Oracle | Akcie big data | Nikola | VectoIQ | Americká nezaměstnanost | Teorie černé labutě | Nikola Corporation | Cronos | Pevninská Čína | Nevada | Akcie FAANG | Nestlé | Akcie Nikola | Nikola Motor | Akcie Nikola Motor | Výplata | Covid | Představenstvo | Akcie Wirecard | Google Pay | Ziskové marže | eSports | eSports ETF | Online hry | Boom na trhu | Akcie Take Two Interactive | Take Two Interactive (TTWO) | TTWO | Akcie Electronic Arts | Electronic Arts (EA) | Akcie Abott Laboratoires | Akcie Allianz | Abott Laboratoires | Akcie Coca-Cola | Akcie Colgate-Palmolive | Akcie HDFC Bank | HDFC Bank | Akcie International Flavors & Fragrances | Akcie Nestlé | Akcie Medtronic | Medtronic | Akcie Thermo Fisher Scientific | Thermo Fisher Scientific | MAM | Ant | Sony | Johnson & Johnson | Tolerance rizika | Větší riziko | Zdroj příjmů | Reputace | Reputace společnosti | Silicon Valley | Ocenění | Šance | DS | Růst tržeb | Investice do robotiky | Ceny | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Obchodování Over-the-counter | OTC Markets Group | Nevýhody OTC obchodování | Výhody OTC obchodování | American Depositary Receipt | American Depositary Receipt (ADR) | Verizon Communications | Průměrný příjem | Technologické společnosti | Akcie těžařů | Wheaton Precious Metals | Akcie Newmont Goldcorp (NEM) | Newmont Goldcorp (NEM) | Newmont Goldcorp | Barrick Gold (ABX) | Akcie Wesdome Gold Mines | Wesdome Gold Mines (WDO) | Wesdome Gold Mines | Akcie Corvus Gold | Corvus Gold (KOR) | Konkurenční společnosti | Vepřové maso | Akcie u LYNX | Čínská společnost | Měnící tržní podmínky | IPO Ant Group | Ant Group | Podhodnocené akcie | Prezidentské volby USA | Investice do vodíku | PLUG | Plug Power | Počet akcií | Coca-Cola | Split akcie | Badger | Derivatový trh | Foreing Exchange | Mezinárodní měnový trh | Rentabilita | Price-to-Earnings | P/E poměr | Inspirace | Zdanění | Prezidentské volby v USA | Nvidia | Snížení emisí | Universal Music | Akcie NIO | Vodíkový pohon | Elektromobily | Politici | Nová Tesla | Biden | Udržitelné investování | Americké prezidentské volby | Výkon společností | Udržitelné investice | Akcie Sony | Volby USA | Volby USA 2020 | Black Lifes Matter | Investice do solární energie | Solární energie | Akcie First Solar | FSLR | Akcie First Solar (FSLR) | First Solar | Akcie SolarEdge Technologies (SEDG) | Akcie SolarEdge Technologies | SolarEdge Technologies | SEDG | SolarEdge Technologies (SEDG) | First Solar (FSLR) | Akcie Sunrun (RUN) | Akcie Sunrun | Sunrun | Sunrun (RUN) | JPM | Dividendové strategie | Pravidelný příjem | Příjem díky dividendám | Jak na pravidelný příjem | Co je dividenda? | XOM | CVX | PFE | CSCO | MMM | Cisco-Systeme | JP Morgan Chase | Cardinal Health | VF Corporation | W.W. Grainger | Hormel Foods | Abbott Laboratorien | Beckton Dickinson | BDX | ABT | HRL | GWW | MDT | VFC | JNJ | CAH | ABBV | Nejlepší dividendové ETF | Nevýhody dividendových strategií | Výhody dividendových strategií | Dividendové strategie v praxi | Screening akcií | Jak funguje screening akcií | Hledání podhodnocených akcií | Share screening
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Banky | Výhled | Rezistence | Banka | FOREX | EUR/USD | Obchodování | FXstreet | Indikátor | Euro | Graf | ROCE

Předchozí klíčová slova

Obchod s cennými papíry
Obchod s Čínou
Obchod se ztrátou
Obchod s povinností
Obchod s ropou
Obchod Tchaj-wanu
Obchodujeme
Obchodujeme.eu
Obchodujeme kryptoměny
Obchodujte

Následující klíčová slova

Obchodujte americké akcie
Obchodujte index
Obchodujte index Nasdaq
Obchodujte IPO
Obchodujte jednoduše
Obchodujte přes LYNX
Obchodujte ropu
Obchody
Obchody a nákupní centra
Obchody kryptoměnami
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Bossa kviz indexy
Potvrďte prosím... Zavřít