Pondělí 02. srpen 2021 19:41
reklama
Purple Trading Jaroslava Tupého
reklama
Purple Trading Ebook 5 strategii
reklama
Purple Trading Jaroslava Tupého

Klíčová slova - Bidenovo vítězství

img

Aktuality z komoditních trhů: Zotavení trhu s obilninami zvyšuje inflační napětí

27.04.2021 Ceny komodit již druhým týdnem rostou. Bloomberg Commodity Spot Index se postupně vyšplhal nad hodnotu, kterou měl před březnovou korekcí, a dosáhl nového devítiletého maxima. Za všeobecným oživením stojí oslabený dolar a nižší výnosy z dluhopisů. Nejvíce se na něm podílí pokračující vzestup klíčových zemědělských komodit, ať už jde o sojový olej, pšenici, cukr, či kukuřici.
C:\fakepath\Biden.jpg

AP: Bidenův test - naplánovat růst v politicky rozdělené zemi

19.01.2021 Když Joe Biden vstoupil do Bílého domu jako viceprezident, ekonomika byla samý kráter. Nezaměstnanost rostla, akcie se hroutily, miliony Američanů byly v počátečním stádiu ztráty domova kvůli prasknutí bubliny na trhu s bydlením. O 12 let později se Biden vrací do Bílého domu jako prezident a ekonomika je poničená pandemií, píše agentura AP. Tentokrát je ale situace odlišná.
C:\fakepath\b-18012021-lv.gif

Biden ve středu převezme vedení země čelící pademii i polarizaci

18.01.2021 Po čtyřech bouřlivých letech ve středu skončí mandát Donalda Trumpa a funkce prezidenta Spojených států se ujme Joe Biden. Podnikatele a zástupce Republikánské strany vystřídá demokrat, který má za sebou desetiletí ve vrcholné politice. Nyní si za cíl klade především zkrotit epidemii covidu-19, která má v USA na 400.000 obětí, a zmírnit související ekonomickou krizi. Prosazování agendy pro něj bude složité, přestože demokrati získali kontrolu nad oběma komorami Kongresu, neboť země je rozdělena a značná část Trumpových voličů nepovažuje nastupujícího prezidenta za právoplatného vítěze voleb.
C:\fakepath\Biden.jpg

Kongres USA potvrdil Bidenovo vítězství v prezidentských volbách

07.01.2021 Americký Kongres dnes potvrdil výsledek podzimních prezidentských voleb a učinil tak poslední formální krok před inaugurací Joea Bidena jako nového prezidenta USA. Po středečních nepokojích na půdě washingtonského Kapitolu a odmítnutí republikánských námitek oznámil dokončení certifikačního procesu viceprezident Mike Pence, informuje agentura Reuters.
C:\fakepath\Trump-Biden.jpg

Trump: Bidenovo vítězství se nestalo, je to nemožné

23.12.2020 Výsledky prezidentských voleb jsou už dva týdny ve všech státech USA uzavřené a sbor volitelů určil jako nového prezidenta Joea Bidena, současná hlava státu Donald Trump se ale domnívá, že není možné, že byl poražen. Alespoň to tvrdí v dalším dlouhém videu zveřejněném na facebooku, kde opakuje dávno vyvrácené dezinformace o volebních nesrovnalostech a obviňuje úřady, média i digitální platformy ze spiknutí ve prospěch Bidena.
C:\fakepath\Trump3.jpg

Biden vyzval Trumpa, aby uznal porážku ve volbách

15.12.2020 Joe Biden vyzval Donalda Trumpa, aby uznal svou porážku v prezidentských volbách. Učinil tak v projevu ze svého domovského státu Delaware poté, co jej sbor volitelů v pondělí zvolil 46. prezidentem Spojených států. Biden získal 306 hlasů, končící prezident Donald Trump jich obdržel 232. Bidena uznalo za příštího prezidenta země několik předních republikánských senátorů.
img

Ekonomický kalendář: Politika je dnes v centru pozornosti

14.12.2020 Burzy v západní Evropě otevřely na počátku nového týdne do pozitivního teritoria a růstem se předvádí také ropa. Ekonomický kalendář toho dnes nenabízí mnoho, nicméně v oblasti politiky bychom se mohli dočkat několika zajímavostí. Jednání o Brexitu pokračují také po nedělním deadline. Dopad případné dohody by měl zlepšit situaci na trzích. V USA budou volit američtí volitelé, kteří by měli potvrdit Bidenovo vítězství. V průběhu týdne budou zveřejňovat své rozhodnutí o sazbách 2 důležité centrální banky - Fed (středa, 20:00) a Bank of England (čtvrtek, 13:00).
img

Fidelity International: Vliv prezidenta Bidena na technologické trhy

23.11.2020 Joe Biden zvítězil v prezidentských volbách v USA, ale výsledek senátorských voleb bude znám až v lednu. Navzdory některým přetrvávajícím soudním sporům a nárokům zpochybňujícím integritu voleb jsou analytici Fidelity International schopni už nyní lépe posoudit, co bude obnášet prezidentství Joe Bidena. Analytici Fidelity International diskutují o důsledcích vítězství Demokratů pro sektory technologií, médií a telekomunikací a shodují se, že konečné složení Kongresu by mohlo ještě některé dopady ovlivnit.
C:\fakepath\iStock_92920_EconomyCash.jpg

Trhy věří, že Biden pomůže ekonomice

09.11.2020 Jak už to tradičně bývá, euforie kolem zvolení nového prezidenta zažehla akciovou rally. Vítězství Joe Bidena potěšilo především investory do technologií, index Nasdaq si od volebního večera připsal 12 % a rozšířil tak letošní zisky na více než 40 %. Dle předpokladů pak oslaboval americký dolar, který dal prostor rizikovějším měnám i ostatním aktivům.
C:\fakepath\biden2.jpeg

Biden bude bojovat s ekonomickou krizí, shodují se analytici

08.11.2020 Joe Biden přichází do Bílého domu, aby vedl Spojené státy, uprostřed ekonomické krize. V podobné situaci se již ocitl za vlády Baracka Obamy, který si ho vybral za viceprezidenta. Na rozdíl od roku 2008, kdy globální ekonomiku zasáhla hypoteční krize a kolaps investiční banky Lehman Brother a to nejhorší měla teprve před sebou, se nyní analytici a ekonomové shodují, že nyní má již americká ekonomika možná ten nejhorší propad za sebou a bude důležité podpořit dále její oživení, uvedla agentura Reuters.
C:\fakepath\Biden2.jpg

Biden poděkoval voličům za vítězství, chce sjednotit USA

08.11.2020 Demokrat Joe Biden poděkoval svým voličům za přesvědčivé vítězství v amerických prezidentských volbách. Učinil tak v prvním vystoupení poté, co si podle amerických médií zajistil většinu ve sboru volitelů, který o příští hlavě státu formálně rozhodne. Zavázal se být prezidentem jednoty, který bude zastupovat všechny Američany a obnoví duši USA. Jako své programové priority vytyčil boj s pandemií covidu-19, klimatické změny a vypořádání se se zakořeněným rasismem ve Spojených státech.
img

Strategii Volkswagenu by podle šéfa firmy lépe vyhovoval Biden

06.11.2020 Pro plány německého automobilového koncernu Volkswagen na masovou výrobu elektromobilů po celém světě by bylo příznivějším výsledkem prezidentských voleb ve Spojených státech vítězství kandidáta Demokratické strany Joea Bidena. Uvedl to dnes šéf koncernu Herbert Diess.
C:\fakepath\Ropa.PNG

Komodity: Ceny ropy klesají, náladu ovlivňují nejisté výsledky voleb

05.11.2020 Ceny ropy dnes mírně klesají. Trhy sledují sčítání hlasů v amerických prezidentských volbách. Vítězství je zatím zřejmě blíže demokratický kandidát Joe Biden, stále však přetrvávají pochybnosti, jak to dopadne s novým stimulačním balíčkem na podporu ekonomiky zasažené koronavirovou krizí.
img

💥 US100 prorazil úroveň 12 000 bodů 🚀

05.11.2020 Bidenovo vítězství se zdá být velmi blízko, což by se mohlo zdát negativní zprávou pro akcie a zvláště pak pro technologický index US100. Proč ale tento index roste jako blázen? Můžeme zmínit pár argumentů. Zaprvé si Republikánská strana udrží mírnou většinu v Senátu. Republikáni by tak mohli vyjednat podporu fiskálnímu balíčku výměnou za nezvyšování daní firmám. A zadruhé se koronavirová situace v USA může přiblížit dramatickému vývoji v Evropě, takže technologie by mohly mít navrch. US100 prudce roste a buduje na grafu kompletní "abc" korekci. Zároveň se rychle přibližuje k novým maximům.
img

Vleklá nejistota ohledně toho, kde je americkým prezidentem, představuje nejhorší možný scénář, i pro Česko. Kromě jiného by oslabila korunu a zdražila Čechům předvánoční nákupy

04.11.2020 Vleklá nejistota ohledně toho, kdo je novým americkým prezidentem, představuje ten nejhorší možný scénář povolebního vývoje v USA, a to jak z hlediska ekonomického, tak sociálního. Finanční trhy, ani investoři nejistotu rádi nemají, to už mají raději i špatnou jistotu. Nyní neví, jaké investice realizovat, protože výnosnost řady investic nepochybně jménem nového prezidenta – resp. jeho činy – bude ovlivněna.
img

Rozbřesk: Trump blízko “překvapivé” obhajobě, avšak klíčové státy se stále dopočítávají

04.11.2020 Další čtyři roky s Trumpem - chtělo by se napsat. Nicméně přestože “Modří” už tuší, že prohráli, soupeřovu výhru nechtějí zatím uznat. Zbývá totiž v prezidentské volbě dopočítat výsledky v několika klíčových státech, které teprve rozhodnou o tom, kdo bude příští prezidentem. V těchto státech v dosavadním sčítání sice vede dosavadní prezident Trump, ale Demokraté na rozdíl například o sázkových kanceláří stále vidí jiskérku naděje pro Bidenovo vítězství. Do toho všeho pak přicházejí tweety prezidenta Trumpa, že Demokraté se pokoušejí “ukrást” volby.
C:\fakepath\trump.jpg

Akcie v USA zpevnily; trh čeká Trumpovu volební porážku

03.11.2020 Americké akcie posílily. Investoři v amerických prezidentských volbách očekávají vítězství kandidáta Demokratické strany Joea Bidena, který podle nich podpoří nový rozsáhlý stimulační balík americké ekonomice.
C:\fakepath\177099073.jpg

Forex: Dolar oslabuje; investoři sázejí na Bidena a riskantní aktiva

03.11.2020 Americký dolar dnes oslabuje. Investoři se obracejí k riskantnějším aktivům. Sázejí na to, že americké prezidentské volby vyhraje demokratický kandidát Joe Biden a podnítí nový rozsáhlý stimulační balík americké ekonomice.
C:\fakepath\akcie3.jpg

Akcie ve světě zpevňují, trh čeká Trumpovu volební porážku

03.11.2020 Akcie ve světě zrychlují růst, zisky dnes mají hlavní akciové trhy jak v Asii, tak i v Evropě. Investoři i těsně před prezidentskými volbami ve Spojených státech očekávají vítězství kandidáta Demokratické strany Joea Bidena, který před současnou hlavou státu, republikánským prezidentem Donaldem Trumpem, v posledních dnech náskok v průzkumech veřejného mínění ještě zvýšil.
img

Pro americké burzy je těsně lepší, vyhraje-li Trump, pro evropské trhy i českou korunu je zase lepší volbou Biden. Číňanům to může být jedno, vztahy se nezlepší ani s Trumpem, ani s Bidenem u moci

02.11.2020 Americká média a bubliny sociálních sítí polarizují politickou scénu natolik, že ve finále boje o Bílý dům proti sobě stojí totálně otrlý Trump a „dědeček hříbeček“ Biden. Prvnímu jeho egocentrická otrlost umožňuje, aby po něm mediální útoky, které by málokdo jiný snesl, stékaly jako po teflonu. Druhý je tak široce konsensuální, ale i natolik bez barvy a zápachu, že může z pozice „méně výrazného ze dvou zel“ oslovit nakonec rozhodující část voličů. Prezidentskému klání tak ale bohužel chybí kandidát, který by Americe v příštích čtyřech letech mohl vrátit to, čím bývala. Přirozeně respektovanou velmocí.
C:\fakepath\ceska koruna-2.jpg

Analytici: Koruně i českým akciím pomůže spíše výhra Bidena

02.11.2020 Ke zpevnění české měny a posílení tuzemských akcií by v nadcházejících amerických prezidentských volbách přispělo spíše vítězství demokratického kandidáta Joea Bidena. Shodli se na tom analytici oslovení dnes ČTK. Důvodem je podle nich Bidenův umírněnější postoj v mezinárodních obchodních vztazích a plánované vyšší zdanění amerických firem.
img

Komodity jsou na tom před americkými volbami lépe než akcie

27.10.2020 Obecně platí, že říjen byl pro ceny komodit zatím příznivý, a jelikož se Bloomberg Commodity Index obchoduje o 4 % výš, jsou na tom komodity zhruba o 1 % lépe než akcie z indexu S&P 500. Dvěma hlavními sektory, které za tímto vzestupem stojí, jsou obiloviny a průmyslové kovy.
C:\fakepath\volbyUSA-2.jpg

Analytici: Volby v USA ovlivní ekonomiku a burzy v Evropě

27.10.2020 Výsledky amerických prezidentských voleb nebudou mít dopad pouze na hospodářskou situaci ve Spojených státech, ale výrazně ovlivní také finanční trhy a ekonomické vyhlídky v Evropě. Upozorňují na to podle serveru CNBC analytici a ekonomové.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Čína | Peníze | Stříbro | Inflace | EUR/USD | USD/JPY | Nasdaq | Dow Jones | USD/CAD | EUR/JPY | USA | Nezaměstnanost | OPEC | Koruna | Česká měna | Apple | Analytik | New York | Ceny ropy | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Americké akcie | ETF | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Podpora ekonomiky | Rizika | Politika | Export | Ekonomové | Akciové trhy | USD/MXN | USD/CZK | EUR/CZK | Míra nezaměstnanosti | Swiss Life | Eurodolar | Kapitál | Sazby | Akcie | Aktiva | Akvizice | Americký dolar | Asset management | Bank of England | Bloomberg | Centrální banky | Dolarový index | Ekonomika | Emerging markets | Euro | Eurozóna | FOMC | Fed | Finanční trhy | Futures | Fúze | Indikátor | Investice | Komodity | Kurz | MT4 | Makléř | Momentum | Měna | Měny | Opce | Pozice | Rally | Riziko | Ropa | S&P 500 | Spot | Standard & Poor's 500 | Swiss | Trading | Trend | Ukazatel | Volatilita | Výnosnost | Wall Street | Zlato | Úrokové sazby | Analytici | Riziková aktiva | Banky | EUR | USD | UBS | Dluhopisy | JPY | CAD | Obchodování | Goldman Sachs | Panevropský index | Komerční banka | Barack Obama | Americký prezident | Saxo Bank | Indexy | Úroková sazba | Americká lehká ropa | Investoři | EU | Ekonom | Pravděpodobnost | Drahé kovy | Makroekonomická data | Kurz dolaru | Ceny komodit | Euforie | Výsledky | Bohatství | Investiční banka | Analytický tým | Regulace | Investiční banky | Eurostat | Facebook | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Rozvíjející se trhy | ADP report | Aktivum | Index | Podpora | Průlom | Akcie ve světě | Akciové burzy | Banka | Brent | Capital Markets | Cena | Ceny drahých kovů | CZK | České akcie | České koruny | Dolar | Dolary | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Emisní povolenky | ETF fondy | Fondy | FXstreet.cz | Graf | Hang Seng | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Investiční | ISM | Komodita | Komoditní | Kurz dolarů | Management | Markets | Minimální mzda | Oslabení koruny | Prezidentské volby | Pšenice | Reuters | Ropy | Signály | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Trh | Volkswagen | Výnosy z dluhopisů | Výprodej | WTI | Zpráva | Zisky | CNBC | Indie | Měď | ROCE | Spojené státy | CMC Markets | Investiční analytik | Volby | Cukr | Frustrace | Burze | DPA | The New York Times | RBC Capital Markets | CNN | Wells Fargo | Berenberg | YouGov | NATO | Ole Hansen | RBC Capital | Agentura AP | Agentura DPA | Hospodářské vyhlídky | Brazílie | Průmyslová produkce | Úspěch | Růst cen akcií | Euro vůči dolaru | Vývoj akciového indexu | Měkké komodity | Dlouhé pozice | Komoditní stratég | Plodiny | Energie | Podnikatelé | Kč/EUR | Volby v USA | Agentura Reuters | Evropské trhy | Americké trhy | Fidelity International | Firmy | Vývoj měnového páru | Standard & Poor's | Akcie v USA | Bankovní regulace | S&P Global | Biliony dolarů | Index technologického trhu Nasdaq | Americké burzy | Propad | S&P | Index podnikatelské nálady ISM | Akcie na pražské burze | Ztráty | Bezpečné útočiště | Farmaceutické společnosti | Oslabení dolaru | Posílení koruny | Nejistota | Erste | Stagnace | Akcionáři | Daně z příjmů | Zajištění | Obilniny | Steen Jakobsen | Výhled | Ekonomická situace | Bankovní domy | Krize | Analytický tým FXstreet.cz | Indikátor vývoje cen akcií | S&P Global Ratings | TTIP | Výnosy | Příjmy | Alphabet | ČTK | Hlavní ekonom | Očekávání | Pew Research Center | Purple Trading | Fúze a akvizice | Swiss Life Select | Zahraniční forex | Bloomberg Commodity Index | Objem zlata | Fincentrum | Štěpán Hájek | Saxo | Obchodní války | OPEC+ | Obchodní válka | Podniky | Ostatní investice | Ekonomické krize | Akcie v Evropě | Americké volby | Propad cen ropy | Akciové trhy v Asii | Starteepo | Daňové reformy | Prezident Trump | Index hongkongské burzy | Kongres USA | Analytici společnosti | Inflační očekávání | Růst americké ekonomiky | Slabší dolar | Sójové boby | Obiloviny | Americké společnosti | NASDAQ 100 | Digitální daň | Ekonomické vyhlídky | Pokles cen | Oživení ekonomiky | Ekonomické problémy | Pohonné hmoty | Denní graf | Vývoz do USA | Tamás Varga | Snížení daní | Tým FXstreet.cz | Banka Goldman Sachs | Trinity Bank | Hospodářské krize | Huawei | Deficit | Jednání o brexitu | Prezident Donald Trump | Trinity | Objem | Bílý dům | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | Americká lehká ropa WTI | Americký dolar dnes | Technologický index | Maloobchodní prodeje | Růst cen | Dolar k japonskému jenu | Index DOW | Co bude | Skupina OPEC+ | Amazon | Úrok | Vyhlídky | Průzkumy | Američtí zákonodárci | Ekonomka | ADP | Na burze | Drahý kov | ABC | Problémy | Zasedání FOMC | Prognózy | Nejistoty | Výsledek voleb | Plyn | Prohlášení | Centrální banky USA | Škoda Auto | Míra | Bloomberg Commodity Spot Index | Vánoce | Uber | Česká zbrojovka | NERV | Stratég | Demokratické strany | US100 | Index US100 | Růst poptávky | Bernie Sanders | Američané | Commodity index | Ceny ropy dnes | Tamas Varga | O2 | Írán | RBA | Budoucnost | Experti | Zemědělství | Šéf Bílého domu | Federální vláda | Trump | Prezident | Obchodní vztahy | Trhy | Šíření nového koronaviru | Evropské ekonomiky | Pokles | Situace | České měny | Americký kongres | Stratég Saxo Bank | Pandemie | IHNED | Certifikace | Lehká ropa WTI | Zpomalení růstu | Pochybnosti | Výdaje | Pesimismus | SEC | NFP | Americké ekonomiky | COVID-19 | Kukuřice | Ekonomické aktivity | Střední podniky | Sestupný trend | Vývoj | Šok | Mzda | Rozpočtový balíček | Pomoc ekonomice | Nouzový stav | Energetické společnosti | Asijská seance | Stimul | New York Times | Propad poptávky | Mike Pence | Viceprezident | Viceprezident Mike Pence | Spotřebitelé | Dopady pandemie | Texas | Senátorka | Kongres | Škoda | Republikáni | Demokraté | Chuck Schumer | Investiční banka Goldman Sachs | Sněmovna reprezentantů | Mitch McConnell | Tomáš Raputa | Další růst | Růst | Koronavirové krize | Poslanci | Signál | Biliony USD | Biliony | Potenciál | Boj s koronavirem | Ekonomiky | Války | Organizace | Závislost | Práce | Zelené energie | Organizace pro výživu a zemědělství | FAO | Skupina OPEC | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Nejvyšší soud | Sbor volitelů | Delaware | Pensylvánie | Ron Klain | Demokraté a Republikáni | CMC | Purple Trading Štěpán Hájek | S&P500 | Sociální síť | Tweety | Evropské indexy | Posílení | Výkon dolaru | Joe Biden | Rozhodnutí o sazbách | Zaměstnanci | Vývoz z USA | Soud | Herbert Diess | Koncern Volkswagen | Dovoz | Vývoz | Zadlužení | Rezervní měny | O2 CR | Průmyslové kovy | Vakcína | Analytik měnového trhu | Fiskální stimul | Americká média | Komunistická strana | Ekonomické zotavení | JDE | Republikánský prezident | ČR | CZG | Dušan Jilčík | Starteepo Dušan Jilčík | Zbrojovka | Stimulační balík | Propad cen | Covid | Vyšší daně | Restrukturalizace | Druhá vlna | Analytik Purple Trading | Vlna koronaviru | Koronavirová situace | Šance | Ceny | Kolaps | Druhá vlna COVID-19 | Silné momentum | Analytici Fidelity International | Pravděpodobné výsledky | Hlavní akciové trhy | Počty nakažených | Zvýšení daní | Klimatické změny | Zdanění | Prezidentské volby v USA | Budoucí vývoj | Vývoj akciového indexu Nasdaq | Biden | List The New York Times | Druhá vlna koronaviru | FiveThirtyEight | Centrální banky USA (Fed) | Energetický sektor | Americké prezidentské volby | Michael Hewson | Koncern | Vítězství Joe Bidena | Intel | Holger Schmieding | Saxo Bank Steen Jakobsen | UBS Asset Management | Vyhlídky globálních trhů | Burzy v Evropě | Moneta | Grains Index | Bloomberg Grains Index | Straits Times | Index Straits Times | Indikátor vývoje cen | Vítězství Donalda Trumpa | Zpochybnění výsledku | Nerozhodný výsledek | Riskantní aktiva | Výsledky voleb | Vítězství Bidena | Výhra Bidena | Bidenovy plány | Beth Ann Bovinová | Trend oslabování | Oslabování amerického dolaru | John Cornyn | Očkování | Počasí | Ceny povolenek | Nové rekordy | Aktuality z komoditních trhů
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | FXstreet | ROCE | Euro

Předchozí klíčová slova

Bianco Research LLC
Bias
BIC
BIC (Bohemian Identification Code)
Bid
Bid Ask
BID cena
Biden
Bidenova obchodní politika
Bidenova politika

Následující klíčová slova

Bidenovy návrhy
Bidenovy plány
Bidenův infrastrukturální plán
Bidenův Jobs Plan
Bidenův krizový balíček
Bidenův obří balík
Bidenův obří balík rozpočtových opatření
Bidenův plán
Bidenův předvolební slib
Bidenův stimulační balík
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Dukascopy
Potvrďte prosím... Zavřít