Sobota 15. květen 2021 16:10
reklama
Dukascopy
reklama
BOSSA ebook analyza
reklama
Capital.com

Klíčová slova - Čistý příjem

img

Akcie spoločnosti Wendy’s zaznamenali po zverejnení hospodárskych výsledkov nárast, no nedokázali zisky udržať

12.05.2021 Akcie spoločnosti Wendy’s (WEN.US) zaznamenali prudký nárast po dnešnom otvorení trhu a vyšplhali sa na najvyššiu úroveň od októbra 2020. Cena akcií sa napriek tomu počas dnešného dňa dostala do červených čísiel.
img

Růst předplatitelů Netflixu se po pandemické boomu zpomaluje, akcie se propadly o 11 %

26.04.2021 Společnost Netflix Inc. uvedla, že pomalejší produkce televizních programů a filmů během pandemie poškodila růst předplatitelů v prvním čtvrtletí, kdy v úterý klesl podíl největší streamovací služby na světě o 11 %.
img

Akcia týždňa: Netflix (22.04.2021)

22.04.2021 Cena akcií Netflixu (NFLX.US) sa v stredu počas obchodovania na Wall Street prepadla o viac ako 7%. Prudký pokles smerom nadol možno pripísať hospodárskym výsledkom za 1. štvrťrok 2021, ktoré boli zverejnené po utorňajšom ukončení obchodovania, pričom trhy tieto výsledky považovali za sklamanie. Bolo to však naozaj také zlé? Pozrime sa bližšie.
img

Vítkově CPI stoupl provozní zisk o 16 pct, tržby klesly o 7,3 pct

01.04.2021 Provozní zisk EBITDA realitní skupiny CPI Property Group, kterou ovládá miliardář Radovan Vítek, loni meziročně vzrostl o 15,9 procenta na 338 milionů eur (8,8 miliardy korun). Tržby klesly o 7,3 procenta na 623 milionů eur (16,3 miliardy korun). Čistý příjem z obchodních činností stagnoval na 344 milionech eur (devět miliard korun). Firma to dnes sdělila ČTK.
img

Rizikový trojúhelník Tesla-Bitcoin-Ark: Akcionáři jsou v pozoru

10.02.2021 Elon Musk investoval 1,5 miliardy dolarů z prostředků Tesly do bitcoinu, čímž dramaticky zvýšil riziko, které se s touto firmou pojí. Volatilita kryptoměny totiž výrazně zvyšuje očekávanou volatilitu čistých příjmů akcionářů společnosti. Jedním z významných zastánců Tesly je už dlouho také investiční firma Ark Invest. Pozice v akciích Tesly dominují všem jejím fondům. A protože v poslední době zaznamenala značné úspěchy a má bezesporu vliv na ceny biotechnologických akcií, rozhodli jsme se na to, jak souvisejí akcie Tesly s bitcoinem a Ark Investem, podívat blíž. Jejich propojení totiž představuje riziko, s nímž by měli investoři před další korekcí akciového trhu počítat.
img

Investice do zlata: 4 nejlepší akcie těžařů zlata v roce 2021!

07.01.2021 Lidstvo je fascinováno zlatem již po staletí. Využívá se při výrobě šperků, v elektronice i jako platidlo. Investice do zlata přitahuje obchodníky samozřejmě i v roce 2021. Zejména po slibném předchozím roku, kdy cena zlata dosáhla svých historických maxim.
img

Nové stimuly a politika USA vedou k růstu akciových trhů v EU

05.11.2020 Evropští investoři navíc oslavují politický scénář, který se bude s největší pravděpodobností vyvíjet po volbách ve Spojených státech, protože republikáni a demokraté mohou rozdělit moc mezi Senát a Kongres, což eliminuje schopnost Joe Bidena nebo Donalda Trumpa provést hluboké ekonomické reformy.
img

IBM zverejnila nižšie tržby, cloudový segment zostáva silný

21.10.2020 Spoločnosť IBM včera zverejnila hospodárske výsledky za Q3 2020 po ukončení obchodovania na Wall Street. Spoločnosť vykázala výsledky, ktoré boli v súlade s očakávaniami, ktoré spoločnosť zverejnila začiatkom tohto roka. Správa potvrdila tretí štvrťrok po sebe nižších tržieb, ale podrobnosti správy vyzerajú sľubne.
img

Češi jsou v rámci EU nejméně ohroženi chudobou nebo sociálním vyloučením, vyplývá z nových údajů Eurostatu

19.10.2020 Češi jsou v rámci všech zemí EU nejméně ohrožení chudobou nebo sociálním vyloučením. Vyplývá to z údajů, které nově zveřejnil Eurostat. V roce 2019 bylo chudobou nebo sociálním vyloučením ohroženo 12,5 procenta obyvatel České republiky, což je nejnižší podíl ze všech zemí EU. Česko tak v tomto ukazateli překonává i skandinávské země typu Finska 15,6 procenta) nebo Dánska (16,3 procenta), které představují učebnicový příklad poměrně rovnostářských a zároveň hospodářsky výkonných, sociálně-tržních ekonomik.
img

„Sekera“ dalších minimálně 90 miliard korun do rozpočtu. To je výsledek dnes oznámeného zrušení superhrubé mzdy a zavedení jednorázového příspěvku pro důchodce

28.08.2020 Vláda se dnes rozhodla pro zrušení superhrubé mzdy a zavedení dvou sazeb daně z hrubé mzdy. Záměr ještě musí projít parlamentem. Pokud se tak stane, většina zaměstnanců si polepší. Například zaměstnanec, který pobírá průměrnou mzdu letošního prvního čtvrtletí, 34 077 korun, by po změně bral v čistém nikoli 25 559 korun měsíčně jako nyní, ale 27 280 korun. Za celý rok by si tak polepšil o 20 736 korun.
img

Ranní nadhoz - USD v blízkosti 2letého minima

19.08.2020 Během včerejšího dne probíhalo jednání mezi ministryní financí Schillerovou a předsedou ČSSD, vicepremiérem Janem Hamáčkem. Kromě projednávání státního rozpočtu na příští rok se dostalo i na jednání o zrušení superhrubé mzdy a o změnách v sazbách daně z příjmu. Klíčovým argumentem pro nižší daň z příjmu pro nižší a střední příjmy je očekávaný příznivý dopad do spotřeby domácností skrz vyšší čistý příjem. Tomu by mohly bránit obavy spotřebitelů o vlastní budoucí finanční situaci spojené s nejistotou ohledně vývoje pandemie. Efekt snížení daně z příjmu by tak mohl být zaznamenán spíše v úsporách než v poptávce.
img

2 nejlepší palladiové akcie roku 2020

30.03.2020 Během posledních tří let patřilo palladium ke komoditám s nejvyšším růstem cen. Celkově vzrostla hodnota palladia o 160 %. V desetiletém horizontu vzrostlo palladium o neuvěřitelných 430 %.
img

Nejlepší evropské dividendové akcie 2020

13.03.2020 Albert Einstein jednou prohlásil: “Složené úročení je osmý div světa.” Poukazoval na skutečnost, že i odkládání malé částky, kterou ale vhodně zainvestujete, vám může přinést příjemné výdělky.
img

IPO Saudi Aramco – zjistěte vše o největším IPO v historii

21.11.2019 Saudi Aramco, jeden z nejvíce vyhlížených a nejvíce oddalovaných IPO je opět na scéně. Aramco je zkratkou pro Arabian American Oil Company. Jedná se o ropného giganta ze Saúdské Arábie. Podle tržního ocenění je Saudi Aramco největší společností na světě.
img

Avast hlásí zvýšení tržeb. Výše dividend zůstane zachována

14.03.2019 Avast hlásí zvýšení tržeb na 18,5 miliardy korun zejména díky prodeji antivirových programů. Plánovaná výše dividend pro investory zůstane zachována.
img

Investice do palladia – 3 nejlepší palladiové akcie roku 2019

11.03.2019 Od našeho prvního doporučení ze začátku února 2018 se naše palladiové tipy vyvíjely perfektně. Maximální zhodnocení na jednotlivých titulech dosáhlo u Nikl Norilsk + 12%, Anglo American Platinum + 64% a North American Palladium + 78%. Z dlouhodobého hlediska všechny tři akcie slibují další potenciál pro růst.
img

Deusche Bank na minimu

25.10.2018 Jeden z největších bankovních gigantů v EU se nachází momentálně na historickém minimu. Důvodů je hned několik.
img

Saxo Bank klientům nabídne čínské „áčkové“ akcie

20.06.2018 Saxo Bank, přední fintech specialista zaměřený na multi-asset obchodování a investice, oznámil, že do své globální multi-asset nabídky přidává čínské áčkové akcie. Klienti společnosti je mohou obchodovat na burzách v Šanghaji a Šen-čenu. Saxo Bank tyto akcie do své nabídky přidává v poměrně zajímavé době, kdy se dostávají na index MSCI rozvíjejících se trhů. Regulační orgány navíc nedávno zvýšily denní limit pro obchodování prostřednictvím programu Stock Connect na čtyřnásobek. Hong Kong Stock Connect umožňuje mezinárodním i čínským investorům obchodovat s cennými papíry na vzájemných trzích.
img

Raiffeisenbank: Okénko trhu 20.2.2018

20.02.2018 Ministerstvo financí poslalo do připomínkového řízení návrh, který počítá se zrušením superhrubé mzdy a zvýšením sazeb daně z příjmů fyzických osob na úroveň 19 % a 24 % pro obyvatele, jejichž roční příjmy přesáhnou 1,5 mil. Kč. V současnosti platí superhrubá mzda, která vyjadřuje základní hrubou mzdu zvýšenou o zdravotní a sociální pojištění placené zaměstnavatelem, a ta je zdaněna 15% sazbou. V současnosti lidé, kteří mají roční příjem nad 1,2 mil. Kč, platí 7% solidární přirážku k dani z příjmu. Nicméně jen 2,3 % zaměstnanců podle ČSÚ pobírá hrubou mzdu vyšší než 80 tisíc korun. Důležitější však je, že návrh počítá s možností si od základu daně odečíst tři čtvrtiny odvedeného zdravotního a sociálního pojištění. To ale neplatí pro příjmy z nájmů a obchodování s akciemi. Pokud se tedy člověk živí či přivydělává si pronajímáním bytů nebo obchodováním na akciových trzích, výrazně se mu sníží čistý příjem. Podle ministerstva financí by veřejné rozpočty v důsledku změny zákona (tj. především vlivem zrušení superhrubé mzdy zavedené v době ekonomické krize) přišly o 23,2 mld. Kč. Odstranění superhrubé mzdy z českého daňového zákona zpřehlední náš daňový systém a pro většinu zaměstnanců tento návrh znamená snížení daňového zatížení o 1,1 % (zdroj: MF ČR).
img

Akcie sektoru Mortage – USA

30.09.2017 Hypotéční trh v USA Výhled pro realitní/hypoteční trh s bydlením je v roce 2017 obecně pozitivní. Trh, přes několik le...
img

Výdělky Alphabet. 2.74 miliardový hit pro investory

23.07.2017 Alphabet, už nyní sahající po 2.74 miliardovém hitu v dolarech, se s blížícím se reportováním výsledků z druhého kvart...
MorganStanley.jpg

Investiční bance Morgan Stanley klesl zisk

20.07.2016 Americká investiční banka Morgan Stanley snížila čistý zisk ve druhém čtvrtletí o více než 14 procent na 1,43...
img

Vale dalo vale ztrátám - levnější ropa pomáhá distribuci do Číny

29.04.2016 Vale SA dosáhla v letošním prvním čtvrtletí prvního zisku za poslední 3 čtvrtletí. Nejlépe si vedoucí přední těžařská společnost těžící železnou rudu profitovala díky třem faktorům, a to úspěšnému snižování provozních nákladů, posílení cen komodit a silnější domácí měně. Čtvrtletní výsledek dostal akcie společnosti v průběhu včerejšího dne na 5,62 dolarů za akcii. Dle čtvrtečního prohlášení ve městě Rio de Janeiro sídlící společnosti dosáhl čistý příjem společnosti v prvních 3 měsících letošního roku v porovnání s loňskou ztrátou 3,12 miliard USD 1,78 miliardy USD.
img

Čína - Bod zlomu (5-ročný plán 2010-2015)

07.10.2015 Nasledujúci obrázok zaznamenáva hlavné ukazovatele a ich ciele pre posledný 5-ročný plán čínskej vlády. Jedná sa o hlavné ekonomické...
img

Večerné zhrnutie

10.06.2011 DENNÝ PREHĽAD KALENDÁR DŇA  Dátum   Čas  ...
img

Toyota a silný JPY

10.06.2011 Najväčší japonský výrobca&...
img

Equity Kickoff: Evropu čeká den ve znamení úrokových sazeb

05.05.2011 Peter Garnry, Equity Strategist, Saxo BankEvropské akciové trhy otevřou výše i přesto, že včera zve...
img

Equity Kickoff: Čína dále zpřísňuje svoji měnovou politiku

18.04.2011 Peter Garnry, Equity Strategist, Saxo BankEvropské akciové trhy v pondělí otevřou výše i přes smíšený vývo...
img

Jaderná krize mírní ochotu riskovat

28.03.2011 Peter Garnry, Equity Strategist, Saxo BankEvropské akciové trhy otevřou o něco níže, jelikož...
img

Equity Kickoff: Fed podpořil sentiment. Překonaly akcie gravitaci?

17.02.2011 http://www.saxobank.cz/Peter Garnry, Equity StrategistEvropské akcie otevřou ve čtvrtek ...
img

Equity Kickoff: Egypt a Čína brzdí chuť k riziku

11.02.2011 www.saxobank.czPeter Garnry, Equity StrategistEvropské akcie otevřou v pátek na nižších úrovních...
img

Bude pro další kolo kvantitativního uvolňování rozhodující britské HDP za 3. čtvrtletí?

26.10.2010 Co se děje?Evropské akciové trhy otevřou dnes s největší pravděpodobností o 0,3 % níže, protože uzav...
img

Ekonomický komentář - 27.07

27.07.2010 Komentářo Prodeje nových nemovitostí (New Home Sales) byly včera špatné, ale to trhu nezabránil...
Související klíčová slova: Technická analýza | Money management | Bitcoin | Brexit | Řecko | Čína | Video | Finance | Peníze | Stříbro | Akciové indexy | Equity | Inflace | OECD | EUR/USD | USD/JPY | Nasdaq | Dow Jones | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Britská libra | Spotřebitelská důvěra | Koruna | HDP | Obchodní deník | Kanada | Německo | Polsko | Apple | Středoevropské měny | Evropské akcie | Analytik | Ceny ropy | Spekulace | Ropa Brent | ETF | Dividendy | Poptávka | Recese | Lehman Brothers | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Export | Import | Nikkei | Akciové trhy | SGD | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Spready | Kapitál | Sazby | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Analýza | Zhodnocení | Bank of England | Beta | Bloomberg | Blue chip | Bod | Breakout | Burza | CEO | CFD | Cap | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | DAX | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | ECB | EFSF | ESM | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Euro | Evropská centrální banka | Euroval | FOMC | FRA | Index FTSE 100 | FX | Fannie Mae | Fed | Futures | GAAP | Gama | Gap | High | IPO | ISIN | Index DAX | Index cen průmyslových výrobců | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Indikátory | Intradenní obchodník | Investice | Investor | Investování | Komodity | Korekce | Kurz | LIBOR | Likvidita | MAE | MMF | Margin | Marže | MetaTrader | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měny | Fluktuace | NYMEX | NYSE | Nabídka | OTC | Obchodník | Opce | P/E | Portfolio | Pozice | Pákový efekt | Quote | Reinvestice | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | S&P 500 | Schodek rozpočtu | Sentiment | Spike | Spread | Swap | Swiss | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Ukazatel | VaR | Vega | Volatilita | Výnos | Výnosnost | Wall Street | Yield | Zisk na akcii | Zlato | Úrokové sazby | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | UBS | Dluhopisy | JPY | CHF | CAD | AUD | GBP | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Euro STOXX | Evropa | Index MSCI | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Investiční příležitosti | FTSE | Evropská ekonomika | Bank of America | XTB | Saxo Bank | Admiral Markets | Indexy | PBOC | Čínské akcie | Investoři | Produkce ropy | EU | Vývoj ceny | Aukce | Zasedání Fedu | Ekonom | Byznys | Business | Pravděpodobnost | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Rollover | Makroekonomické události | Zisk | Finanční instrumenty | Futures kontrakt | Zkušenosti | Panika | Stres | Výsledky | Investiční příležitost | Credit Suisse | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | Obchodování s akciemi | Investiční bankovnictví | CAC 40 | Deutsche Bank | Investiční banka | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | Nasdaq Composite | Index cen | Výrobní náklady | Eurostat | Obchodní seance | Portugalsko | LYNX | Komoditní spready | Lukáš Kovanda | Ceny akcií | EURUSD | USDJPY | AUDUSD | GBPUSD | USDCAD | EURJPY | Raiffeisenbank | EPS | Index | Podpora | Volatilní | Aktuální cena zlata | Analýzy | Banka | Brent | CAC40 | Cena | Cena akcií | Ceny zlata | Čínská ekonomika | CZK | DJIA | Ekonomický kalendář | Eura | EURCHF | Euro Stoxx 50 | Exchange | Finanční služby | Fiskální rok | Fondy | Forexu | Graf | Hang Seng | Hodnota akcií | HSBC | Index euro | Index euro stoxx 50 | Index Hang Seng | Index S&P 500 | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do komodit | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investování do akcií | Irsko | ISM | Kapitálové trhy | Komoditní | Kurz EUR | Kurz ropy | Libra | Makroekonomické ukazatele | Management | Market | Markets | MetaTrader 5 | Nemovitosti | Nikkei 225 | Obchodování s Čínou | PayPal | Portfolia | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Reuters | Ropy | Řízení rizika | SaxoBank | Société Générale | Spořící účet | Shares | Stoxx | TopForex | Trh | Tržní hodnota | Unce zlata | Volkswagen | Výprodej | Vývoj ceny zlata | Vývoj kurzu | Webináře | WTI | Země EU | Zkušenost | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Předpověď | Zisky | ROIC | ZEW | Andrej Babiš | Báze | Book Value | Current Ratio | Čistý dluh | EBITDA | EBITDA marže | Elon Musk | Měď | Ministerstvo financí | Obchodní den | P.A. | ROCE | Sell | Vybírání zisků | P/E Ratio | Primární emise | Tržby | Bod zlomu | Clearing | Miliardář | eBook | Commission | Komise | Kontrakt | 1 milion | Burze | Currency | Dividendové akcie | Aramco | Rhodium | Markit | Microsoft | MSCI | Home Credit | Barrick Gold | Ceny nemovitostí | Thomson Reuters | Kurz EUR/USD | Bavlna | Podnikání | Pokles akcií | Der Spiegel | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Fundamentální ukazatele | Multi-Asset obchodování | Energie | Earnings | Přehled | Bankovnictví | Futures kontrakty | City | Investiční firma | Forbes | Index důvěry | Firmy | Aktuální vývoj | Inflační tlaky | IBEX | Miliardy dolarů | AAA | Dnešní ekonomický kalendář | Kolísání měn | Alibaba | Německý index DAX | Kryptoměny | Ropná společnost | Index Nikkei | FactSet | TradingView | S&P | Německý DAX | Ztráty | Dividendová akcie | Zvýšení úrokových sazeb | Čínské akciové trhy | Sinopec | Ekonomická data | Nejistota | Akcionáři | Daně z příjmů | Zajištění | FTSE 100 | Baidu | Tesla | Kapitalizace | Výhled | Poplatky | Americké akciové trhy | Exxon | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Dnešní zpráva | Hlavní evropské indexy | Krize | Investiční rozhodnutí | FTSE MIB | Světové trhy | Výnosy | Americká vláda | Ekonomické údaje | Obchodování na akciových trzích | Příjmy | Vydávání dluhopisů | Alphabet | ČTK | Aktuální cena | Konsenzus | Investice v Číně | Belgie | Hlavní ekonom | Očekávání | Příjmy z obchodování | Tržní kapitalizace společnosti | Okénko trhu | Ranní nadhoz | Cena palladia | Breakout Trader | Návratnost investic | Akcie Tesly | Palladium | Jak obchodovat akcie | LYNX Trading | ETC | Investice do bitcoinu | Lightspeed | Investice do lithia | Investovat do palladia | Jak fungují akcie | Složené úročení | Skupina Saxo Bank | Saxo | Obchodní války | FinTech | Analytik TopForex | Evropské akciové trhy | Primární emise akcií | Akcie společnosti | Objem obchodování | Pokles ceny | Výplaty dividend | RDSA | Royal Dutch Shell | Obchodování akcií | Profesionální obchodník | Patrik Mackových | I-Trader | Julius Baer | Trh s kryptoměnami | Výprodej akcií | Refinitiv | Odhady analytiků | Obchodovat s akciemi | Nakoupit akcie | Investice do palladia | Palladiové akcie | IPO Slack | Jak na obchodování | AMS | Tencent Holdings | Začít obchodovat | Akcie a ETF | Ropné akcie | Akcie Netflixu | Defenzivní akcie | Akcia | Burzovní průvodce | Saudi Aramco | Denní graf | Overbalance | Pokles ceny ropy | Úpis akcií | UCITS | IPO Home Credit | TeamViewer | Ceny palladia | Investujte do akcií | Akcie roku 2019 | Akcie roku | Akcie Anglo American Platinum | Jak se stát lepším investorem | Zlaté ETF | Akcií těžařů | Akcie Barrick Gold | Cena akcie | IPO TeamViewer | Obchodujte | Trinity Bank | Čistý zisk | Rozpočet | Hazard | Celkové příjmy | Mediální společnosti | Ropný gigant | Investice do ropy | Trinity | LNG | Objem | Tadawul | Saúdskoarabská burza | Firma | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | BAT | Martin Krištoff | CFDWorld | Produkty obchodované s finanční pákou | Aktuální hodnoty měny | Co bude | Dnešní makroekonomické ukazatele | Vývoj trhu | Generální ředitel | IPO Saudi Aramco | Obchodování akcií u LYNX | Miliardy | Vyhlídky | Walt Disney | Finanční rezervy | Evropští investoři | Helena Horská | Hlavní ekonomka | Ekonomka | Konkurenti | Akcie Saudi Aramco | Průmysl | Rozpočet na rok 2020 | PLN | Na burze | Rozvoj | Pojišťovny | Prognózy | Nejistoty | Plyn | Kontrakty | Prohlášení | Newmont Mining | Goldcorp | Hypotéky | Investujte | Americké centrální banky | Automobil | xStation5 | Roku Inc | Disney | NERV | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | Miliardy korun | Akcie s vysokými dividendami | Exact Sciences | Návratnost | Netflix | NFLX | Vysoká dividenda | Středoevropské měny dnes | Miliardy eur | Poradenství | Ukazatele | Vyplácení dividend | Komunikace | Paypal Holdings | Google | WhatsApp | Trhy | Akcie roku 2020 | Akcie Royal Dutch Shell | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Negativní dopad | Nejprudší pokles | Pokles | Situace | Důchody | Zisk EBITDA | Provozní zisk EBITDA | Provozní zisk | Pandemie koronaviru | Pandemie | Aktuální technická analýza | Raiffeisenbank a.s. | Akcie v roce 2020 | Akcie Norilsk Nickel | Daň z příjmu | SEC | Medvědi | COVID-19 | Šíření koronavirové nákazy | Stabilita | Vývoj | Mzda | Guru | Výkyvy | WP | Prudký pokles | Evropské dividendové akcie | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Royal Dutch Shell (RDSA) | Akcie Swiss Re | Swiss Re (SR9) | SR9 | Akcie BASF SE | BASF SE (BAS) | Profitovat | Tencent | Stimuly | Onemocnění COVID-19 | Onemocnění | Další pokles | Koronavirová krize | Ministryně práce a sociálních věcí | Ministryně práce | Jana Maláčová | OSVČ | Kongres | Republikáni | Demokraté | Domácnosti | Hotovost | Růst | Nejlepší palladiové akcie | Akcie Norlisk Nickel | Akcie Norlisk Nickel (NILSY) | NILSY | Norlisk Nickel | Akcie Anglo American Platinum (AMS) | Anglo American Platinum | Anglo American Platinum (AMS) | Norlisk Nickel (NILSY) | Ekonomiky | Vzdělávací webináře | Práce | Údaje | DPH | Radovan Vítek | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Více peněz | Úspory | Uzavření trhů | ODS | Premiér Andrej Babiš | Evropské indexy | Zaměstnanci | Dluhy | RBI | JDE | ČR | Square | Býčí trend | eMarketer | Nevada | Covid | Snížení nákladů | Objem aktiv | Úspěchy | Ocenění | Ceny | Akcie těžařů | Wheaton Precious Metals | Životní úroveň | Akcie Newmont Goldcorp (NEM) | Newmont Goldcorp (NEM) | Newmont Goldcorp | Barrick Gold (ABX) | Akcie Wesdome Gold Mines | Wesdome Gold Mines (WDO) | Wesdome Gold Mines | Akcie Corvus Gold | Corvus Gold (KOR) | Franco Nevada | Důvěra | Zrušení superhrubé mzdy | Analýza ceny | Inspirace | Jens Klatt | Newmont | Akcie spoločnosti | Praktické tipy | Proražení | Investice do vody | Očkování | Aktuální technická analýza ceny zlata | Analýza ceny zlata | Technická analýza ceny zlata | Akcie Newmont Goldcorp | Shopify | Nemovitosti v Česku | Streamovací služby | Platby v bitcoinech | Ark Invest | CPI Property Group | CPI Property | Akcia týždňa | NFLX.US | Cena akcií Netflixu (NFLX.US) | Cena akcií Netflixu | Růst předplatitelů Netflixu | WEN | WEN.US | Akcie spoločnosti Wendy’s | Wendy’s (WEN.US) | Wendy’s
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | FXstreet | Graf | ROCE | Euro

Předchozí klíčová slova

Čistá úroková marže
Čistá zisková marže
Čistá ztráta
Čisté bohatství
Čisté krátké pozice
Čisté nákupy zlata
Čisté nákupy zlata centrálními bankami
Číst grafy
Čistý dluh
Čistý graf

Následující klíčová slova

Čistý zisk
Čistý zisk bank
Čistý zisk bank a spořitelen
Čistý zisk Daimleru
Čistý zisk Evropské centrální banky
Čistý zisk Evropské centrální banky (ECB)
Čistý zisk Sazka Group
ČKMA
ČKMA Adam Chvaja
Článek 50
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Purple Trading VIP zona
Potvrďte prosím... Zavřít