Pátek 26. únor 2021 16:40
reklama
Dukascopy
reklama
Dukascopy
reklama
RoboMarkets CopyFX

Klíčová slova - CAPEX

img

Rychlé shrnutí

25.02.2021 Americké indexy zakončily včerejší seanci růstem. Index S&P 500 přidal 1.14 %, Nasdaq rostl o 0.99 %, Russell 2000 o 2.38 % a Dow Jones rostl o 1.35 %.
img

O2 CR: Výsledky za Q4 nezklamaly a překonaly očekávání

29.01.2021 Reportované výsledky operátora O2 CR za poslední čtvrtletí minulého roku mnoho překvapení nepřinesly, když skončily mírně nad tržním očekáváním. Ukázalo se, že trend, který jsme viděli v předcházejících kvartálech, se udržel. Pokračující pokles v hlasových službách, SMS a MMS kompenzovaly internet a TV, ale zejména mobilní datové služby. Mírně nižší tempo růstu provozních nákladů než tržeb znamenalo růst EBITDA marže o 0,3 procentní bodu. Restriktivní opatření plynoucí z koronakrize měly samozřejmě dopad do hospodaření společnosti, zejména v případě mobilního segmentu.
img

Rychlé shrnutí

01.12.2020 Americké indexy zakončily včerejší seanci níže. S&P 500 klesl o 0.46 %, Dow Jones klesl o 0.91 % a Nasdaq zakončil níže i 0.06 %.
img

Rychlé shrnutí

26.11.2020 Americké indexy zakončily včerejší seanci smíšeně. S&P500 klesl o 0.16 %, Dow Jones přidal 0.58 % a Nasdaq rostl o 0.47 %.
img

Rychlé shrnutí

27.08.2020 Americké indexy zakončily včerejší seanci růstem. S&P500 přidal 1.02 %, zatímco Nasdaq rostl o 1.73 %. Oba indexy výrazně překonaly Dow Jones, který rostl pouze o 0.3 %.
img

Kofola: Výsledky za Q1 20 jsou silné, meziročně beze změny navzdory restrikcím

15.05.2020 Výsledky hospodaření: Kofola ČeskoSlovensko oznámila včera v 17hod výsledky za první kvartál tohoto roku. Reportovaná čísla jsou na provozní úrovni meziročně prakticky beze změny, i když byly operace Kofoly od poloviny března zasaženy restriktivními opatřeními. Projevilo se to zejména v sektoru HoReCa a UGO prodejen, které byly zavřeny. Čísla jsou též ve shodě s tržním odhadem.
img

PFNonwovens: Výsledky za Q4 19: Problémy ve výrobě, nesplnění cílů

30.04.2020 Společnost PFNonwovens zveřejnila dnes odpoledne výsledky za Q4 19. Reportovaná čísla bohužel nepotěšila. Výrobce textilií nesplnil celoroční cíle.
img

Cena akcií společnosti Tesla je pravděpodobně silně přestřelená

04.02.2020 Fundamentální vnitřní hodnotu akcie, resp. celé společnosti, stanovujeme pomoci modelu diskontovaného cash flow (discounted cash flow – DCF). Jednoduchý DCF model na společnost Tesla je znázorněn v tabulce níže. V tomto případě se nicméně jedná o tzv. reverzní DCF model (reverse-engineered DCF model), který zpopularizoval známý investiční stratég a proponent behaviorálních financí James Montier. U tohoto typu modelu se nesnažíme odhadnout fundamentální vnitřní hodnotu společnosti, ale naopak se snažíme zjistit, jaká růstová očekávání jsou v ceně akcie, resp. v její tržní kapitalizaci společnosti, zaceněna.
img

Cena akcií Applu je silně přestřelená

30.01.2020 Fundamentální vnitřní hodnotu akcie, resp. celé společnosti, stanovujeme pomoci modelu diskontovaného cash flow (discounted cash flow – DCF). Jednoduchý DCF model na společnost Apple je znázorněn v tabulce níže. V tomto případě se nicméně jedná o tzv. reverzní DCF model (reverse-engineered DCF model), který zpopularizoval známý investiční stratég a proponent behaviorálních financí James Montier. U tohoto typu modelu se nesnažíme odhadnout fundamentální vnitřní hodnotu společnosti, ale naopak se snažíme zjistit, jaká růstová očekávání jsou zaceněna v ceně akcie, resp. v tržní kapitalizaci společnosti.
img

Kofola kupuje společnosti Karlovarská Korunní a Ondrášovka

13.12.2019 Nápojářská skupina Kofola oznámila, že kupuje 100 % podíl ve společnosti Karlovarská Korunní s.r.o. a 100 % akcií společnosti Ondrášovka. Cena transakce nebyla zveřejněna. Transakce podléhá schválení regulátora (ÚOHS). Dokončení se plánuje v první polovině příštího roku.
img

Akcie Uberu jsou pouze pro spekulanty

11.11.2019 Akcie společnosti Uber od květnového primárního úpisu (IPO) poklesly o závratných 40 %. Při pohledu na finanční hospodaření společnosti se ovšem není příliš čemu divit. Společnosti sice rostou tržby a analytici očekávají, že v letošním a příštím roce vzrostou o 15, resp. 33 %, tady ovšem pozitivní příběh končí.
img

Akcie Amazonu jsou nadhodnocené minimálně o 30 %

13.09.2019 Akcie společnosti Amazon s tržní kapitalizací 900 miliard dolarů patří mezi nejoblíbenější akcie institucionálních i retailových investorů. Na základě mého valuačního modelu diskontovaného cash flow (DCF – discounted cash flow) chci ukázat, že akcie je výrazně nadhodnocena minimálně o 30 %.
img

NZD pokračuje v oslabování

29.08.2019 Obchodníci na NZD pokračují ve výprodejích, když dnes ráno novozélandský dolar dál klesá na páru s USD. Pod tlak jej dostaly hlavně výsledky podnikové důvěry, která se propadla z již tak slabých -44,3b. na -52,3b. Dostává se tak na výrazně negativní úrovně, a to i navzdory nedávnému snížení sazeb v zemi o 50bp. Jen třetina odpovědí v průzkumu ale byla doručena po snížení sazeb, což by indexu mohlo částečně pomoci v průběhu příštího měsíce. Zhoršení se v indexu dočkaly téměř všechny kategorie v čele s indexy měřícími záměr najímat novou pracovní sílu, nebo výhled pro ziskovost, který je na nejnižších úrovních od poloviny roku 2009. Inflační očekávání mezi firmami pak klesla z 1,81 % na 1,7 %, což může být důležitá informace hlavně pro RBNZ a její případný zájem dál snižovat úrokové sazby.
img

Akcia týždňa: Tilray

13.06.2019 Počiatočný humbuk, ktorý obklopil kanadské kanabisové spoločnosti, je dávno preč, ale neznamená to, že konopné spoločnosti sú teraz menej zaujímavé. Priemysel je stále mladý a čelí jasným vyhliadkam do budúcnosti. V tejto analýze sa pozrieme na jednu z najväčších verejných konopných spoločností - Tilray (TLRY.US).
img

Risk-on na FX, risk-off na akciích

30.05.2019 Australský a novozélandský dolar dnes ráno shodně rostou i navzdory slabšímu makru, které ráno z tohoto regionu přicházelo. AUD rose o 0,2 % zatímco NZD přidává 0,15 %. JPY mezitím mírně ztrácí v reakci na mírné zlepšení rizikového sentimentu na akciových trzích. To je pozoruhodné zejména v porovnání se včerejším vývojem na Wall Street, kde indexy znovu ztrácely, když se například SP500 propadal o 0,7 % a Dow Jones odepsal 0,9 %.
img

RBNZ je připravena snižovat úrokové sazby. ČNB je naopak zdrženlivá

29.03.2019 Olli Rehn z ECB v pondělí konstatoval, že zpomalení ekonomiky se zdá, bude trvat déle než se předpokládalo. Podle bankéře by se záporné sazby neměly stát novým normálem. Dále se Rehn zmínil, že o podrobnostech TLTRO by mělo být rozhodnuto ještě před začátkem září. Za největší krátkodobé riziko pro eurozónu bankéř považuje neřízený brexit (brexit bez dohody).
img

Průzkum Fidelity International: Korporátní sentiment klesá, ale recese bezprostředně nehrozí

14.03.2019 Podle nejnovějšího analytického průzkumu Fidelity International klesl globální korporátní sentiment na úrovně, jaké nebyly od roku 2016 zaznamenány. Společnosti bojují se slabší spotřebou a rostoucími náklady.
img

Akciové trhy se začínají opět obávat rostoucích dluhopisových výnosů

16.05.2018 Americkému akciovému trhu se včera nedařilo, když index S&P 500 přišel o dvě třetiny procenta. Jediným sektorem, který se díky jediné setině procenta udržel v plusu, byly energetické společnosti, kterým pomáhají rostoucí ceny ropy. Nejhlubší ztráty utrpěly akcie farmaceutických firem a realitních developerů, které přišly o 1,3 %, respektive 1,7 %. Americké maloobchodní tržby překvapily především revizí březnových dat nahoru, zatímco dubnová data i přesto vesměs naplnila očekávání trhu, což přiživilo rostoucí očekávání na trojí zvýšení úrokových sazeb americkou centrální bankou v průběhu letošního roku. To vedlo k nárůstu dluhopisových výnosů, desetiletý se zvýšil k 3,07 %, což je nejvyšší úroveň od roku 2011.
img

Ranní zpráva z akciového trhu 26.3.2018

26.03.2018 Americké trhy uzavřely páteční obchodování ve ztrátě. Indexy Dow Jones přišel o 1,8 % hodnoty, S&P 500 ztratil 2,1 % a technologický Nasdaq si pohoršil o 2,4 %. V rámci indexu S&P 500 se nedařilo ani jednomu sektoru. Nejhůře dopadly finanční instituce (-3 %) následované IT firmami (-2,7 %) a sektorem zdravotní péče (-2,1 %). Trhy tak reagovaly na stále vyostřenější situaci ohledně uvalování cel mezi Amerikou a Čínou.
img

Akciové trhy přešlapují na místě, hledají nový směr

15.03.2018 Americké akcie včera ztratily 0,6 %. Pouze dva sektory se udržely v kladných hodnotách, když utility si polepšily o jedno procento a realitní developeři přidali 0,1 %. Ostatní sektory zamířily dolů, nejjižněji se dostali těžaři a zpracovatelé komodit, jejichž akcie odepsaly 1,3 %. Index S&P 500 přitom včerejší seanci zahájil růstem o 0,4 %, nicméně během necelé hodiny o zisky přišel, což mohly do určité míry způsobit i slabší než očekávané maloobchodní tržby. Trhy dále sledují personální změny v americké administrativě.
img

Přehled událostí – 31. srpna 2017

31.08.2017 Pár EUR/USD ve středu oslabil, což lze přičítat spekulacím o zásahu ECB na volném trhu, kterými by ECB mohla oslabit euro – v reakci na tyto úvahy dolar znovu získal podporu; spekulace byly posíleny silnými ekonomickými daty – očekává se výsledek dat z trhu práce (pátek).
img

5 nepravdivých mýtov o spätnom odkupovaní akcií

21.01.2016 V poslednom období sa na trhu začalo hovoriť o tom, že efektivita spätného odkupovania akcií (share buybacks) ako spôs...
img

Makro: Podniková důvěra Japonska ve 4Q stagnovala, slábl optimismus ve výhledu

14.12.2015 Sentiment mezi největšími japonskými výrobními podniky se ve čtvrtém čtvrtletí nezměnil a zůstal mírně pozitivní, v&nb...
img

Návrat primitivní ekonomiky

17.11.2015 Léta chybné politiky nám způsobila problémy se závislostí na USD Silnější dolar omezuje budoucí růst, ceny komodit a ...
img

Makro: Podniková důvěra Japonska v průmyslu ve 3Q klesla, slábl optimismus ve výhledu

01.10.2015 Důvěra mezi největšími japonskými výrobními podniky klesla z nejvyšší úrovně od 1Q14 a nadále zůstává mírně pozit...
img

Makro: Kapitálové investice v Austrálii klesají čtyři čtvrtletí za sebou

27.08.2015 Celkové investice se po očištění o sezónní vlivy ve druhém čtvrtletí snížily výrazně o 4,0% na 34,34 miliard australsk...
img

Makro: Podniková důvěra Japonska se poprvé od 3Q14 zlepšila a roste i optimismus ve výhledu

01.07.2015 Sentiment panující mezi největšími japonskými výrobními podniky se poprvé za čtyři čtvrtletí mírně zlepšil a nadále zů...
img

Makro: Podniková důvěra Japonska zůstává stabilní, slábne optimismus ve výhledu

01.04.2015 Sentiment panující mezi největšími japonskými výrobními podniky zůstává pozitivní a od 2Q 2014 téměř stabilní. Podle p...
img

Burzovní rozcvička s Lynx: Konec akcií RadioShack

03.02.2015 Americké akcie se včera opět odrazily výše poté, co otestovaly prosincové minimum 1978,6 a také se přiblížily 200-denn...
img

Makro: Podniková důvěra Japonska zůstává stabilní

15.12.2014 Sentiment panující mezi největšími japonskými výrobními podniky zůstává pozitivní a tři čtvrtletí za sebou téměř stabi...
img

Makro: Podniková důvěra Japonska se ve třetím čtvrtletí mírně zvýšila

01.10.2014 Sentiment panující mezi největšími japonskými výrobními podniky se mírně zlepšil a výhled se stabilizoval. Podle průzk...
img

Makro: Podniková důvěra Japonska ve druhém čtvrtletí oslabila

01.07.2014 Sentiment panující mezi největšími japonskými výrobními podniky se poprvé v průběhu šesti čtvrtletí zhoršil a zao...
img

Makro: Celkové investiční výdaje v Austrálii klesly popáté v průběhu sedmi čtvrtletí

29.05.2014 Nejnovější údaj statistického úřadu potvrdil, že investiční boom v těžebním sektoru Austrálie už patří minulosti. Celk...
img

Makro: Podniková důvěra Japonska se zvýšila pět čtvrtletí za sebou

01.04.2014 Sentiment panující mezi největšími japonskými výrobními podniky se zlepšil už pět čtvrtletí za sebou, ačkoli výhled by...
img

Makro: Podnikatelská důvěra Japonska je nejvyšší od 4Q 2007

16.12.2013 Sentiment panující mezi největšími japonskými výrobními podniky vzrostl čtyři čtvrtletí za sebou, opírající se o slabš...
img

Makro: Podniková důvěra Japonska se ve třetím čtvrtletí opět zlepšila

01.10.2013 Sentiment panující mezi největšími japonskými výrobními podniky byl ve třetím čtvrtletí lepší než se čekalo, opír...
img

Makro: Celkové investiční výdaje v Austrálii poklesly druhé čtvrtletí po

30.05.2013 Dnešní statistika statistického úřadu potvrdila, že investiční boom v těžebním sektoru Austrálie vrcholí. Celkové inve...
img

Forex: AUD/USD těžil z pozitivních dat CAPEX

28.02.2013 Australský dolar ve čtvrtek těžil ze statistiky kapitálových investic. Vůči koši měn stabilizoval pokles o 0,5%, na pá...
img

HSBC: Ropu máme na půl století, uhlí na jedno a tři čtvrtě. Evropa je značně ohrožena, tak opatrně s výroky k jádru...

24.03.2011 I v případě, že poptávka po ropě zůstane stabilní k úrovním posledních let, její zásoby máme na necelou polovi...
img

Makro: Podnikatelská důvěra Japonska se ve 4Q začala zhoršovat

15.12.2010 Podnikatelská důvěra klíčových japonských výrobních korporací se po šesti nepřetržitých čtvrtletích růstu začala zhor...
img

Makro: Podnikatelská důvěra Japonska vyskočila na 7,5-letý vrchol

29.09.2010 Podnikatelská důvěra klíčových japonských výrobních korporací ve čtvrtletí do září opět výrazně vzrostla až na ne...
img

Makro: Podnikatelská důvěra Japonska vyskočila na dvouletý vrchol

01.07.2010 Tokio - podnikatelská důvěra klíčových japonských korporací se ve čtvrtletí do června 2010 výrazně zlepšila a...
img

Makro: Podnikatelská důvěra Japonska roste už čtyři čtvrtletí

01.04.2010 Tokio - podnikatelská důvěra klíčových japonských korporací se ve čtvrtletí do března 2010 opět zlepšila na ...
Související klíčová slova: FOREX | Offshore | Bitcoin | Kvantitativní uvolňování | Nový Zéland | Brexit | Řecko | Čína | Japonsko | Peníze | Australský dolar | Novozélandský dolar | Stříbro | Korelace | Inflace | Deflace | EUR/USD | AUD/USD | NZD/USD | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | USA | Nezaměstnanost | Británie | OPEC | HDP | Monetární politika | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Apple | Evropské akcie | Pimco | Ceny ropy | Spekulace | Americké akcie | ETF | Dividendy | Poptávka | Recese | Daně | Rizika | Politika | Komoditní měny | AUD/NZD | Export | Import | Nikkei | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Ekonomické události | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | Absolute-return strategie | Akcie | Akcionář | Aktiva | Akvizice | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Aussie | Transakce | Balance | Bank of Japan | Ben Bernanke | Valná hromada | Beta | Bias | Bloomberg | Bod | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Close | DAX | Dezinflace | Distribuce | Dividenda | Dividendový výnos | Dlouhá pozice | Downside | ECB | Ekonomika | Euro | Eurozóna | FOMC | FX | Fed | Futures | Fúze | Gap | High | IFO index | IPO | Index spotřebitelských cen | Index výrobních cen | Indikátor | Inflační cíl | Intraday | Investice | Investor | Investování | Japonský jen | Komodity | Krátká pozice | Kurz | MMF | Margin | Margin call | Risk | Marže | Měna | Finanční instituce | Měnový pár | Měny | NYSE | Stavební povolení | Obchodní bilance | Obchodník | P/E | Portfolio | Pozice | Reserve Bank of Australia | Rezistence | Platina | Riziko | Russell 2000 | S&P 500 | Sentiment | Short | Směnný kurz | Spread | Support | Ticker | Trend | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Wall Street | Zisk na akcii | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Úrokové sazby | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Regulátor | Evropa | Finanční krize | Cena ropy | Investiční příležitosti | Komerční banka | Patria | Bank of America | XTB | Indexy | RMB | Čínské akcie | Investoři | Produkce ropy | Exxon Mobil | EU | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Zisk | Ceny komodit | Zkušenosti | Optimismus | Výsledky | Index nákupních manažerů | RBNZ | ForexLive | Deutsche Bank | Analytický tým | Regulace | Financování | Makro | Index cen | Makrodata | Conseq | LYNX | Australská centrální banka | Burzy | Rozvíjející se trhy | Financial Times | Ceny akcií | Obchodníci | NZDUSD | AUDNZD | Abenomika | EPS | Index | Investiční strategie | Odpor | Podpora | Průlom | Vnitřní hodnota | Akcie dnes | Analýzy | Banka | Cena | Cena akcií | CISCO | CZK | Devizový kurz | Dolar | Ekonomický cyklus | Fiskální rok | Fortuna | Frank | Graf | Guvernér ČNB | HSBC | Index S&P 500 | Investiční | Investiční výdaje | ISM | Jiří Rusnok | Komoditní | Kurzové sázení | Makroekonomický kalendář | Management | Market | Nákup akcií | Největší světové ekonomiky | Nemovitosti | Nikkei 225 | Odkup akcií | Patria.cz | Pro investory | Prognóza | Ropy | Řízení rizik | Sázky | Société Générale | SP500 | Švýcarská centrální banka | Trh | Tržní podíl | Velká Británie | Volatility | Zpráva | Zprávy | Předpověď | Zisky | CNBC | EIA | Čistý dluh | DCF | EBITDA | EBITDA marže | EV | Indie | Janet Yellen | Jeff Bezos | Obchodní den | P/S | ROCE | Sell | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | WSJ | Tržby | Zaměstnanost | Světové ekonomiky | Bohatý | Komise | Cukr | Retail | Burze | Investment | Markit | Intesa Sanpaolo | Jackson Hole | ANZ | TLTRO | Pimco Total Return Fund | WACC | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Riksbank | Brazílie | Průmyslová produkce | Nastavení měnové politiky | Podnikání | Ekonomický výzkum | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Globální trhy | Zvyšování úrokových sazeb | Energie | Earnings | Podnikatelská důvěra | Přehled | Americké trhy | Fidelity International | Prezident ECB | Sázení | Firmy | Akcie v Asii | JPMorgan Chase | Zpomalení globální ekonomiky | Globální ekonomiky | Miliardy dolarů | Americký ministr financí | Americké burzy | Tržní aktuality | Burzovní rozcvička | Dnešní obchodování | Propad | Kryptoměny | Citi | S&P | Guvernér | Německý DAX | Zahraniční investice | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Farmaceutické společnosti | Pokles výnosů | Americké indexy | Philip Morris | Saúdská Arábie | Tempo růstu | Akcionáři | Daně z příjmů | Daně z příjmů právnických osob | Tesla | Kapitalizace | Výhled | Bankéř | Poplatky | Exxon | Konsensus | Mzdy | Dnešní zpráva | General Electric | Průzkum | Krize | Investiční stratég | Makroekonomika | Snížení úrokových sazeb | Výnosy | Zásoby zemního plynu | Rizikové investice | Odliv kapitálu | Indikátor důvěry | Spotřebitelské výdaje | Aktuální cena | Konsenzus | Pokles ekonomiky | Zpomalení ekonomiky | Inflační čísla | Očekávání | ex | Fúze a akvizice | Credit Agricole SA | Obchodování na zámořských trzích | Ranní zpráva z akciového trhu | Zpráva z akciového trhu | Conseq Investment Management | Free Market | Obchodní války | Akcie Amazonu | OPEC+ | Akcie Applu | Akcie společnosti | Royal Dutch Shell | BinckBank | Steven Mnuchin | Šéf ECB | Zadluženost | Zpomalení ekonomického růstu | Michal Stupavský | Odhady analytiků | Společnost Apple | Ekonomický poradce | Inflační očekávání | Akcie Uberu | Snížení sazeb | XTB Research | Akcia | Aktuální cena akcií | Cena akcie | Čistý zisk | KOSPI | Investment Management | Deficit | Trh práce | Provozní zisk před odpisy | PFNonwovens | Financovat | Předpovědi | Problémy | Prognózy | Nálada | Karlovarská Korunní | Kofola | Ondrášovka | Míra | Úroky | Ztráta | Stratég | Pozitivní zpráva | Hospodaření | CFA | Dividendová politika | O2 | Doporučení Koupit | RBA | Výsledky hospodaření | Míra zadlužení | Michal Stupavský, CFA | Cena akcií společnosti Tesla | ASX 200 | Pokles | Situace | Zisk EBITDA | Provozní zisk | Meziroční růst | Očekávané události | Cena akcií Applu | James Montier | Free cash flow | FCF | Discounted cash flow | DCF model | Reverzní DCF model | Cena akcií Tesly | Sazby beze změny | COVID-19 | Kurzové změny | Caixin/Markit | Jižní Korea | Vývoj | Akcie včera | Restriktivní opatření | Růst | Počet obětí koronaviru | Poradce | Saúdové | Práce | Koronakrize | Snížení produkce | S&P500 | Cestování | PFN | Výsledky za Q4 | Čistá ztráta | Zadlužení | Růst EBITDA | O2 CR | Virová nákaza | Dopad na cenu akcií | Dopad na cenu | Hlavní trendy | Návrh dividendy | ČR | Covid | Práce z domova | Caixin | Worldometers | Hurikán Laura | Stavební povolenky | GameStop
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Banky | Výhled | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | FXstreet | Graf | Euro | ROCE

Předchozí klíčová slova

Cannabis Software
CanniMed Therapeutics
Canoo
Canopy Growth
Canopy Growth Corporation
Canopy Growth (WEED)
Cansino Biologics
Cantor Fitzgerald
Cantor Fitzgerald Europe
Cap

Následující klíčová slova

Capital adequacy
Capital Analysis
CapitalAnalysis
Capital Banks
Capital BTC FX
Capital City Markets
Capital Coins
Capital Com
Capital.com
Capital Com SV Investments
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
RoboMarkets CopyFX
Potvrďte prosím... Zavřít