Pondělí 18. říjen 2021 12:14
reklama
Dukascopy
reklama
Admiral Markets
reklama
Interactive Brokers - pay-less-HU
reklama
InstaMarkets

Klíčová slova - CEO

img

Budou akcie Qualcomm díky nedostatku čipů na trhu i nadále růst?

14.10.2021 V dnešní analýze se podíváme na situaci ohledně nedostatku čipů. V této souvislosti se detailněji zaměříme na akcie Qualcomm (QCOM), protože tato společnost z technologického odvětví se výrobou čipů zabývá. Qualcomm nedávno odkoupil společnost Veoneer, čímž si upevnil pozici v automobilovém průmyslu. Ten je výpadkem čipů silně zasažen.
img

Německá skupina ETL kupuje podíl v advokátní kanceláři Arrows a chce masivně investovat do jejího růstu

23.09.2021 Do české advokátní kanceláře Arrows, která za poslední tři roky vyrostla mezi lídry trhu, vstupuje poradenský gigant ETL Global. Tato německá skupina chce navázat na celosvětové akviziční úspěchy a dále rozvinout svůj byznys v České republice. Hodnotu transakce se strany rozhodly nesdělovat.
img

Je čas nakoupit Nio akcie? Světové prodeje elektromobilů rostou

22.09.2021 V dnešní analýze se zaměříme na akcie Nio (NIO). Jde o čínskou společnost patřící do sektoru elektromobilů. Firma Nio je obecně považována za jednoho z největších čínských konkurentů Tesly. Elektromobilový průmysl je v dané zemi v tomto ohledu velmi klíčový.
C:\fakepath\akcie-15092021-4.png

Kupte si od Gucciho akcie místo kabelky

15.09.2021 V mém prvním blogu bych se ráda věnovala akcii skupiny Kering, která je podle mého názoru zajímavou obchodní příležitostí pro swingový obchod.
img

Google akcie zažívají dlouhodobý růst. Přispějí problémy v Jižní Koreji k cenové korekci?

03.09.2021  V dnešní analýze se zaměříme na Google akcie (Alphabet). Opět se tak vracíme k technologickému odvětví. Spol...
img

Google akcie zažívají dlouhodobý růst. Přispějou problémy v Jižní Koreji k cenové korekci?

03.09.2021 V dnešní analýze se zaměříme na Google akcie (Alphabet). Opět se tak vracíme k technologickému odvětví. Společnost Google má velmi dobrá hospodářská čísla, ale momentálně čelí i různým překážkám. Ne jenom Spojené státy, ale i Jižní Korea se snaží bojovat se zneužíváním dominantního postavení na trhu. Jedním z hlavních cílů je právě i Google.
C:\fakepath\xtb-03092021.jpg

Společnost XTB získala licenci pro trh v Jihoafrické republice

03.09.2021 Dceřiná společnost XTB – XTB AFRICA (PTY) LTD získala licenci od místního regulátora FSCA (Financial Sector Conduct Authority), která jí umožňuje vstup na jihoafrický trh.
img

Akcie Chewy klesaly kvůli výsledkům za Q2 o více než desetinu

02.09.2021 Akcie Chewy (CHWY.US) ztrácely během dnešní seance více než 10 %. Tento výrobce krmiv pro domácí mazlíčky zveřejnil špatná kvartální čísla. Společnost ve Q2 ztratila 4 centy na akcii při očekávání ztráty ve výši 2 centů. Tržby meziročně vyskočily o téměř 27 % na $2,16 mld. v Q2. Trh však očekával vzestup až na $2,2 mld. Chewy upozornila na vyšší než obvyklý stav vyprodaného zboží a varovala, že růst prodejů v Q3 nebude tak vysoký, jak analytici očekávali.
img

Tilray se připravuje na vstup na americký trh s marihuanou

18.08.2021 Akcie společnosti Tilray (TLRY.US) rostou v průběhu dnešní seance o více než 4 % poté, co tato kanadská marihuanová společnost oznámila plán na nákup konvertibilního dluhu amerického producenta MedMen Enterprises. Tilray investuje do MedMen, aby si zajistila výhodnou pozici vstupu na americký maloobchodní trh s marihuanou, který by mohl být legalizován na federální úrovni. "Díky akceleraci trendu globální legalizace marihuany se můžeme soustředit na budování vedoucí světové značky s cílovými tržbami ve výši $4 mld. na konci fiskálního roku 2024," řekl Irwin Simon, předseda představenstva a CEO, ve svém vyjádření. Dále také uvedl, že transakce s MedMen "je stěžejním krokem směrem k dosažení našich cílů. Pracujeme na tom, aby byla společnost Tilray na čele trhu s marihuanou, jakmile to legalizace dovolí."
img

Akcie The Honest Company propadly o 25 % po zveřejnění kvartálních výsledků

13.08.2021 The Honest Company (HNST.US) dnes patří k nejhorším akciím na amerických indexech. Padají o více než čtvrtinu po zveřejnění špatných kvartálních výsledků. Producent výrobků ekologické osobní péče a výrobků do domácnosti se začal na americké burze obchodovat po svém IPO v květnu 2021.
img

Cena akcie Pfizer raketově roste. Je správný čas na nákup?

11.08.2021 V dnešní analýze se zaměříme na akcie Pfizer. Aktuálně se schyluje k úplnému schválení jejich vakcíny. Pfizer již dříve získal povolení očkovat děti (od 12 let). Nyní navíc usiluje i o možnost vakcinace dětí ve věku 5 až 11 let. Cena akcie PFE navíc poslední dobou raketově roste.
img

AMC Entertainment překonala očekávání tržeb

10.08.2021 Akcie společnosti AMC Entertainment (AMC.US) rostly v premarketu o téměř 8 %, ovšem na počátku seance se býkům nepodařilo udržet pozitivní momentum. Řetězec kin překonal odhady tržeb díky návratu diváků po roce uzavírek a restrikcí. Společnost ztratila 71 centů na akcii při očekávání ztráty 91 centů na akcii. CEO Adama Aron řekl během konferenčního hovoru, že firma bude do konce roku přijímat platby v kryptoměnách. AMC také oznámila dohodu s Warner Bros na exkluzivním obsahu pro kina. Přestože výsledky překonaly odhady, tak společnost stále vykázala vysokou ztrátu. Existují obavy, že šíření mutace Delta může vést k znovuzavedení restrikcí, které by negativně ovlivnily hospodaření firmy po zbytek roku. I pokud by restrikce nepřišly, tak se někteří diváci mohou obávat o své zdraví a kino nenavštíví. Mnozí stále považují cenu akcií AMC za nadhodnocenou. Medián cílové ceny dosahuje na $3,70, tedy na přibližně 1/10 současné hodnoty akcie na trhu.
img

Evropa oficiálně vykročila směrem k digitální měnové budoucnosti

22.07.2021 Zahájení spolupráce Evropské centrální banky s Centrální bankou ve Španělsku nyní znamená první krok k oficiální regulaci trhu s kryptoměnami v Evropě. Nad vznikem legislativně-regulačního rámce pro kryptoměnová aktiva a jejich poskytovatele v celé EU přemítají evropské regulatorní orgány od roku 2018. Původně bylo zavedení jednotného licenčního režimu pro všechny členské státy EU plánováno na rok 2024.
img

Zveřejňování dezinformací komplikuje růst Facebooku

21.07.2021 Na gigantickou sociální síť začíná platit rčení „Co zaseješ, to sklidíš!“. Ignorování hoaxů, antivaxerů a šíření dezinformací plodilo shnilé ovoce na trzích pro společnost Facebook. CEO Mark Zuckerberg opět čelí kritice, a to ne ledajaké, ale přímo z Bílého domu.
C:\fakepath\px-19072021-2.png

Nové tituly na PX START a IPO Fond ČMZRB

19.07.2021 Financovanie rozvoja firmy pomocou vstupu na burzu stále nie je v Česku natoľko bežné ako v západných krajinách alebo aj susednom Poľsku, kde sa na Varšavskej burze obchodujú akcie vyše 400 firiem ale Burza cenných papírů Praha spolu s IPO Fondom ČMZRB pracujú na tom aby sa to zlepšilo a český kapitálový trh ožil.
img

Akcie Tesly opět prudce rostou

24.06.2021 Akcie automobilky Tesla (TSLA.US) rostou o téměř 6 % v reakci na komentář CEO Elona Muska o tom, že by Starling, dceřiná společnost SpaceX, mohla po stabilizaci cash flow zamířit na burzu. Investoři Tesly doufají, že by mohli mít k novým akciím lepší přístup než investorská veřejnost. Akcie však také reagují na pozitivní korekci Bitcoinu. Po letošním nákupu této kryptoměny Teslou za $1,5 mld. se jakékoliv výraznější pohyby na kryptoměnách promítají do hodnoty akcií automobilky na burze.
img

Akcie Coca-Cola a jejich nedávný pokles. Opravdu za to může Ronaldo?

23.06.2021 Po minulé analýze na akcie aerolinek Lufthansa výrazně odbočíme, neboť se tentokrát zaměříme na akcie Coca-Cola. Tyto cenné papíry se před pár dny dostaly do popředí novinových zpráv díky eskapádě ze strany jednoho z nejznámějších hráčů fotbalu Christiana Ronalda.
img

Tweety Elona Muska ovlivňují investiční svět

22.06.2021 Vizionář Elon Musk si rád pohrává s vlivem na sociální síti Twitter a jeho výroky s napětím sleduje celý svět. Cena bitcoinu kolísá na základě jeho výroků a někteří investoři již přišli díky nim o značné investice. Co tím Musk sleduje a jaké jsou reakce společnosti?
img

Zprávy z kryptotrhu: Bitcoin slaví comeback, chystají se regulace

17.06.2021 Za poslední týden se kolem bitcoinu vyrojilo hned několik pozitivních zpráv, které způsobily, že vedle ostatních významných kryptoměn znovu zazářil. Mezitím roste poptávka po jasném regulativním rámci pro kryptoměny.
img

📈Bitcoin prorazil úroveň $ 40,000!

14.06.2021 Bitcoin prorazil nad důležitou rezistenci $ 40 000 růstem o téměř 4 %. Největší kryptoměna pokračuje v růstu po víkendových komentářích CEO Tesly Elona Muska, která naznačil, že Tesla bude přijímat Bitcoin, pokud na jeho těžbu bude použita zelená energie alespoň z 50 %. Z technického pohledu zůstává cena Bitcoinu v konsolidační zóně s horní limitou v okolí $42 000. Cílová cena potenciálně překonané inverzní formace hlava a ramena by se nacházela na úrovni $45 500. Pokud by se naopak objevila další vlna na nabídkové straně, tak klíčový support se nachází na $35 000 $30 000.
img

Češi mají majetek v nemovitostech, 6 % jako investici

09.06.2021 Podle aktuálního průzkumu společnosti EMA data odhaduje třetina Čechů hodnotu svého majetku na 1 až 5 milionů korun. Dvě třetiny populace přitom kromě úspor vlastní také nemovitost, každý dvacátý ji používá jako investici. Nejvýhodnější jsou podle analýzy společnosti Lusq takové investice v regionech, konkrétně v Ústeckém kraji.
img

Kryptoměnový se trh v krátkém čase rekordně propadl. Na vině je uhlíková stopa i nezkušení investoři

31.05.2021 Přestože nedávná korekce trhu s kryptoměnami přesáhla 40 %, stále nešlo o bezprecedentní propad. Nejznámější kryptoměna bitcoin totiž v minulosti ztratila už třikrát až 80 %. Předchozí týdny byly však výjimečné v rychlosti, s jakou se kurz bitcoinu ubíral směrem dolů.
img

Akcie McDonald’s během pandemie rostly. Jak si vedly řetězce rychlého občerstvení?

26.05.2021 Vypadá to, že alespoň u nás pandemie koronaviru zatím ustupuje a pomyslné světlo na konci tunelu v podobě rozvolnění je na dosah. Právě na to čekají mnohé restaurace a fast foody, které si za poslední rok prošly velmi složitým obdobím.
img

CZG – Česká zbrojovka Group SE oznamuje dokončení akvizice Coltu

24.05.2021 CZG – Česká zbrojovka Group SE (dále jen CZG nebo Skupina; PSE: CZG) dnes oznámila, že po získání všech potřebných regulatorních souhlasů od amerických a kanadských orgánů úspěšně dokončila akvizici 100% podílu ve společnosti Colt Holding Company LLC (dále jen Colt), mateřské společnosti amerického výrobce zbraní Colt’s Manufacturing Company LLC a rovněž jeho kanadské dceřiné společnosti Colt Canada Corporation.
img

Akcie Palo Alto vyskočily o 5 % díky dobrým hospodářským výsledkům a pozitivnímu výhledu

21.05.2021 Akcie Palo Alto Networks (PANW.US) vyskočily o 5 % díky nad očekávání dobrému reportu hospodářských výsledků za fiskální Q3 a pozitivnímu výhledu. Tržby společnosti vzrostly na $1,07 mld. z $869,4 mil. před rokem (FactSet konsenzus: $1,06 mld.). Upravený zisk dosáhl na $1,38 na akcii ($1,17 před rokem). Očekávání bylo nastaveno na $1,29 na akcii.
img

Skupinu PPF vede čtyřčlenný výbor, jednání se účastní i vdova po Kellnerovi

21.05.2021 Finanční skupinu PPF vede čtyřčlenný řídící výbor, který vznikl v dubnu, necelý měsíc po tragickém odchodu majitele PPF Petra Kellnera. Členy jsou oba minoritní podílníci skupiny Ladislav Bartoníček a Jean-Pascal Duvieusart, finanční ředitelka Kateřina Jirásková a právník Tomáš Brzobohatý. Jednání se pravidelně účastní i vdova po Petru Kellnerovi Renáta, členkou výboru ale není. Informoval o tom dnes server Seznam Zprávy. Kellner na konci března zemřel při nehodě vrtulníku na Aljašce. Řízením veškerých aktivit PPF byl poté pověřen Bartoníček.
img

Akcie Boeing – Vystoupá cena akcie Boeing opět do výšin?

19.05.2021 Od minulého příspěvku na akcie Tesla se přesuneme k jinému sektoru, neboť nyní v rámci technické a fundamentální analýzy budeme rozebírat výrobce dopravních letadel Boeing.
img

Akcie MicroStrategy ztratily 9% kvůli nejistotě na kryptu, padá také Coinbase

17.05.2021 Akcie MicroStrategy (MSTR.US) a další akcie společností s expozicí v Bitcoinu jako Coinbase (COIN.US) dnes prudce klesly v reakci na propad nejpopulárnější kryptoměny. Bitcoin negativně reagoval na komentáře Elona Muska. CEO Tesly přes víkend naznačil, že by automobilka mohla prodat své Bitcoiny. Přestože Musk následně zdůraznil, že Tesla dosud žádné ze svých Bitcoinů neprodala, tak už to situaci příliš nezlepšilo.
img

Pandemie rozproudila obchodování na finančních trzích

11.05.2021 V loňském roce jsme zaznamenali přímo explozivní růst obchodních aktivit. Stojí za ním rekordní přírůstek drobných investorů, kteří s obchodováním na finančních trzích začali během lockdownu. Otázkou je, zda takto vysoký růst našeho koše 30 firem z ekosystému obchodníků na finančních trzích vydrží i nadále. Volatilita postupně klesá a ekonomiky se otevírají, takže už budoucnost obchodování nejspíš nebude tak růžová. Celkově však bude toto odvětví patrně dál vzkvétat s tím, jak bude docházet k další financializaci světové ekonomiky. Dále se zabýváme tím, zda v tomto odvětví existují firmy, které mohou nabídnout dlouhou volatilitu bez negativního carry, k němuž dochází u strategií využití put opcí a dlouhých futures na index VIX.
img

Akcie Peloton padají o 13 % kvůli svolávací akci na běžecké pásy

05.05.2021 Akcie Peloton (PTON.US) dnes spadly o více než 13 % poté, co se společnost dobrovolně rozhodla stáhnout dva typy běžeckých pásů z bezpečnostních důvodů od svých zákazníků. Spotřebitelům bylo doporučeno okamžité zastavení používání těchto produktů. Měli by kontaktovat svého dodavatele kvůli vrácení peněz či kvalifikované opravě. CEO společnosti John Foley se omluvil a slíbil nápravu.
C:\fakepath\Martin-Shkreli-05052021-1.png

Gamestop zdaleka není nejšílenějším výplodem fóra WallStreetBets. Tento muž je dnes relevantnější než kdykoliv jindy

05.05.2021 Během pandemie se obzvláště ve Spojených státech Amerických znovu otevřely rány spojené s farmaceutickým průmyslem. Nedůvěra je dokonce na takové úrovni, že ve Státech už některá centra nemají koho očkovat. Kde se v lidech vzala iluze farmaceutického průmyslu jako průmyslu krvelačného, chamtivého a sobeckého? Dokonalý popis rozložení členů WallStreetBets (WSB)!
C:\fakepath\obrazek-27042021-1.jpg

Slováci a Češi mieria na Nasdaq

27.04.2021 Vo februári 2021 oznámila kanadská medicínska spoločnosť MindMed akvizíciu česko-slovensko-amerického startupu HealthMode zo sídlom v San Franciscu a aktivitami tiež v New Yorku, Prahe a Bratislave. Akcie MindMed sa už obchodujú na kanadskej burze NEO, v Nemecku a tiež na americkom OTC, odkiaľ dnes prestúpia na druhú najväčšiu burzu na svete Nasdaq.
img

Intel klesá o 5 % i přes silné hospodářské výsledky, zklamal výhled

23.04.2021 Akcie Intel (INTC.US) klesají o více než 5 %, přestože společnost zveřejnila dobré hospodářské výsledky. Společnost vydělala $1,39 na akcii při očekávání $1,15. Tržby ve výši $18, 57 mld. také překonaly očekávání analytiků ($17,90 mld.). Výhled na druhé čtvrtletí nicméně zklamal. Na druhou stranu však společnost zvýšila výhled meziročních prodejů. Intel očekává mírný pokles zisku na $1,05 na akcii. Očekával se průměrný zisk ve výši $1,09 na akcii. Jedná se o důsledek zvýšených nákladů na nárůst produkce rychlejších čipů. Intel reportoval poprvé pod novým CEO Patem Gelsingrem.
img

Akcie GameStop rostou o 8 % po rezignaci CEO

19.04.2021 Akcie společnosti GameStop (GME.US) dnes vyskočily o více než 8 % po oznámení, že CEO George Sherman odstoupí k 31. červenci nebo dříve, pokud se podaří najít nástupce. Dle SEC hledal Gamestop změnu vedení, aby zajistil budoucí vývoj společnosti. "GameStop si cení hodnotného Georgeho vedení během jeho funkčního období. Podnikl mnoho kroků, které stabilizovaly podnikání během náročného období. Společnost je dnes o mnoho silnější, než když firmu přebíral," řekl předseda Cohen.
img

Akcie Alcoa vyskočily v reakci na skvělé čtvrtletí

16.04.2021 Akcie Alcoa (AA.US) vzrostly o téměř 8,0 % po zveřejnění hospodářských výsledků za první kvartál. Společnost reportovala upravený zisk ve výši $0,79 na akcii. Prodeje dosáhly na $2,87 mld. Trh očekával zisk ve výši $0,46 na akcii a tržby ve výši $2,65 mld. Zisk dosáhl na $175 mil. v Q1 2021. V prvním kvartále roku 2020 dosáhl zisk na $80 mil. a ztrátu ve výši $4 mil. v Q4 2020. Společnost profitovala z růstu cen hliníku, které reagovaly na globální ekonomické oživení. Rostla poptávka po automobilech, letadlech i domácích potřebách. "Máme za sebou excelentní čtvrtletí a nejlepší hospodářský výsledek od rekordního roku 2018", řekl CEO společnosti Roy Harvey.
img

Akcie Goldman Sachs vzrostly o 2 % díky dobrým hospodářským výsledkům

14.04.2021 Akcie Goldman Sachs (GS.US) vyskočily v premarketu o téměř 2 % v reakci na pozitivní hospodářské výsledky za první kvartál. Goldmani vydělali $18,60 na akcii při očekávání zisku ve výši $10,22 na akcii. Tržby také překonaly očekávání. Dosáhly na $17,70 mld. Odhady hovořily o $12,6 mld. Největší investiční banka na Wall Street rekordně vydělávala na zprostředkování obchodů. CEO David Solomon v komentáři k výsledkům řekl: " Pracovali jsme tvrdě s našimi klienty v přípravách na svět po pandemii a na fungování ve stabilnějším ekonomickém prostředí. Náš business je velmi dobře připraven na konjunkturu a naši sílu reflektují výsledky tohoto kvartálu."
C:\fakepath\krypto-07042021.jpg

Společnost MicroStrategy nakupovala další BTC

07.04.2021 MicroStrategy v pondělí oznámila další investici do Bitcoinu a Michael Saylor nadále pokračuje v navyšování hodnoty držených BTC společnosti MicroStrategy.
img

Akcie Paychex padají o 5 % přes lepší hospodářské výsledky

06.04.2021 Akcie Paychex (PAYX.US) propadly o více než 5 % po zveřejnění hospodářských výsledků za fiskální Q3, které však překonaly očekávání. Společnost, která podniká v oblasti lidských zdrojů, reportovala výdělek ve výši 97 centů na akcii. Očekávání trhu počítala s 92 centy na akcii. Prodeje ve výši $1,1 mld. byly v souladu s očekáváním trhu. Dle CEO společnosti Martina Mucciho zůstala retence klientů silná a na rekordních úrovních. Společnost bude dle jeho slov pokračovat v poskytování flexibility, technologie a zdrojů, které klienti požadují v reakci na pandemii COVID-19.
img

BP by opět mohl spustit program zpětného odkupu, akcie rostou

06.04.2021 BP (BP.US) ADR vzrostly dnes o více než 3 % poté, co ropný gigant oznámil dosáhnutí snížení dluhu v Q1 o $35 mld. díky prodeji aktiv, a to včetně prodeje podílu v hlavním plynovém nalezišti v Ománu a vyšším cenám ropy. Toto oznámení přišlo přibližně 1 rok předtím, než ho trh očekával. Znamená to, že BP by mohl opět obnovit program zpětného odkupu akcií, přičemž alespoň 60 % přebytečné hotovosti by mohlo plynout akcionářům. CEO společnosti Bernard Looney oznámil, že se jedná o důsledek rychlejší likvidace výnosů spolu s velmi dobrými hospodářskými výsledky v prvním kvartále. Společnost nezveřejnila žádné informace o dividendách, které byly v loňském roce sníženy. BP poskytne svá kvartální čísla společně s detaily programu zpětného odkupu akcií 27. dubna.
img

Tesla klesá o 3 % kvůli obavám z nedostatku baterií

29.03.2021 Akcie společnosti Tesla Inc (TSLA.US) dnes klesají o 3 % poté, co CEO Elon Musk naznačil problémy a výzvy programu Semi, který je zaměřen na vývoj elektrických tahačů. Musk tweetoval, že "Nyní jsme omezeni bateriemi, ale příští rok by to mělo být ok". Jeho tweet zchladil očekávání ohledně rostoucí produkce elektrických tahačů.
C:\fakepath\bitcoin-16032021.jpg

Bitcoin prekonal 60 000 USD, toto ešte nie je koniec

16.03.2021 Minulý týždeň bol na kryptomenovom trhu pomerne nudný. Na mysli tým máme ale hlavne novinky či rôzne oznámenia, ktorých sa neudialo ani zďaleka tak veľa, ako v iných týždňoch. Naopak ceny kryptomien určite potešili takmer všetkých fanúšikov, keďže väčšina z popredných kryptomien spravila za posledných 7 dní pekné zisky. Reč je pritom najmä o Bitcoine, Ethereu, Litecoine či Binance Coine, ktorým sa podarilo pripísať si na hodnote dvojciferné čísla (v percentách). Skvelo sa darilo aj altcoinom ako Theta, Terra či Chiliz, ktoré si pripísali až trojciferné zisky. Bitcoin do toho všetkého prekonal hranicu 60 000 dolárov a pripísal si opäť nové ATH. Tu však pravdepodobne ani zďaleka nekončíme.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (15.3.2021)

15.03.2021 Páteční seance nakonec při prvním pohledu na vývoj výnosů ze státních dluhopisů v USA nedopadla tak špatně. Výnosy z desetiletých splatnosti se dostaly nad 1.64 %, ale Nasdaq dokázal v průběhu dne dopolední ztráty zkorigovat. Růstový trend si udržuje americký dolar a index Dow Jones.
C:\fakepath\burza-04032021.jpg

Coinbase sa začne obchodovať na kapitálovom trhu. Tu je jej prvý rating

04.03.2021 Zalistovanie akcií burzy Coinbase na oficiálny akciový trh je jednou z najväčších udalostí v kryptomenovom svete minimálne v roku 2021, ak nie v celej histórii tohto sektora. Coinbase patrí dlhodobo medzi najväčšie kryptomenové burzy, pričom ide o najznámejšiu a najpoužívanejšiu kryptomenovú burzu v USA, ktoré je celosvetovým finančným centrom. Práve preto je zalistovanie Coinbase tak ostro sledované, pričom bolo o tejto udalosti zverejnených viac informácii minulý týždeň. V dnešnom článku si ale rozoberieme skorej pohľad na túto udalosť zo strany Wall Street analytika Gila Luriu zo spoločnosti DA Davidson a takisto aj možné dôvody na obavy ohľadom tohto zalistovania.
img

Vítězné tažení herního průmyslu: Výnosný byznys, který v pandemii jen kvete

03.03.2021 Herní průmysl v posledních letech představuje odvětví s vysokým růstem a jen za rok 2020 stouply jeho výnosy o 37 %, protože pandemie zvýšila poptávku po hraní jako formě socializace a zábavy. Mnoho tradičních volnočasových aktivit je kvůli COVID-19 omezeno a herní průmysl se tak nejenže výrazně rozrůstá, ale navíc dosahuje i velkých zisků. Tím samozřejmě láká technologické giganty, jako jsou Apple, Google, Amazon či Microsoft. Konkurence tedy nejspíš poroste, ale spolu s ní i celkové globální výnosy odvětví. Analytici hodnotí všech 30 firem v našem koši velice pozitivně.
C:\fakepath\krypto-18022021.jpg

Prieskum ukázal, že viac ako 5 % spoločností v USA chce investovať do Bitcoinu!

18.02.2021 Bitcoin sa v posledných mesiacoch teší rastúcemu záujmu zo strany spoločností. Od augusta do neho investovalo či sa zmienilo o investovaní hneď niekoľko popredných spoločností, pričom najmä MicroStrategy, Square, Guggenheim či Tesla na seba (ale takisto aj na Bitcoinu) pútajú pozornosť. Je viac ako jasné, že počet spoločností, ktoré do BTC investovali nie je ani zďaleka finálny, čo aktuálne potvrdil aj prieskum spoločnosti Gartner. Tá sa zamerala na americké spoločnosti, ktorých sa pýtala, aký je ich názor a postoj voči najväčšej kryptomene. Výsledky z tohto prieskumu určite nikoho neprekvapia.
C:\fakepath\akcie-17022021-2.png

Předpověď ceny akcií společnosti Tilray: jsou akcie této společnosti jasnou koupí i po obrovském růstu?

17.02.2021 Akcie kanadské firmy zabývající se konopím Tilray (TLRY) se nyní také řadí k akcím, které se během pár dní vyšplhaly raketově vzhůru. Maloobchodní investoři se zaměřili na její vyhlídky růstu a společnost vzrostla o 589 procent.
C:\fakepath\predikce-11022021.png

Je predikcia 100 000 USD za Bitcoin do konca 2021 málo?

11.02.2021 Už v predošlom článku o Tesle sme spomínali, že to, že táto spoločnosť kúpila BTC, je iba začiatkom. A určite to tak je, pretože odborníci nielen z finančného sektora, ale celkovo zo sveta biznisu či podnikania sa stále viac a viac začínajú pozerať na to, aké ďalšie spoločnosti by mohli do kryptomien investovať a čo by to mohlo pre celý trh znamenať. S tým sa samozrejme spája aj niekoľko zaujímavých predikcii o tom, ako vysoko by sa mohla dostať najväčšia kryptomena z pohľadu ceny. Zaujímavé pritom je, že analytici z rôznych oblastí sa zhodujú na jednom konkrétnom (a poriadne vysokom) odhade.
img

Rizikový trojúhelník Tesla-Bitcoin-Ark: Akcionáři jsou v pozoru

10.02.2021 Elon Musk investoval 1,5 miliardy dolarů z prostředků Tesly do bitcoinu, čímž dramaticky zvýšil riziko, které se s touto firmou pojí. Volatilita kryptoměny totiž výrazně zvyšuje očekávanou volatilitu čistých příjmů akcionářů společnosti. Jedním z významných zastánců Tesly je už dlouho také investiční firma Ark Invest. Pozice v akciích Tesly dominují všem jejím fondům. A protože v poslední době zaznamenala značné úspěchy a má bezesporu vliv na ceny biotechnologických akcií, rozhodli jsme se na to, jak souvisejí akcie Tesly s bitcoinem a Ark Investem, podívat blíž. Jejich propojení totiž představuje riziko, s nímž by měli investoři před další korekcí akciového trhu počítat.
C:\fakepath\bitcoin-10022021-4.png

Bitcoin ako alternatíva

10.02.2021 Nie je to tak dávno, čo analytici JP Morgan varovali, že cena bitcoinu sa už nikdy nemusí vrátiť na hodnotu 40 000 USD a máme tu nové historické maximum vyššie o zhruba 20%. Čo okrem Tesly a Elona Muska stojí za týmto nárastom a prečo to môže pokračovať?
img

Investoři spojují své síly, aby pomohli zastavit krizi námořní dopravy

09.02.2021 85 investorů s aktivy v kumulativní hodnotě přes 2 biliony dolarů, spravovanými společností Fidelity International, spojilo své síly, aby naléhavě řešili rozvíjející se humanitární krizi na moři a zachovali tak udržitelnost globálních dodavatelských řetězců.
img

Přes dobré hospodářské výsledky padají akcie Hasbro o 5 %

08.02.2021 Akcie Hasbro (HAS.US) klesají o 5 %, přestože společnost představila lepší než očekávané kvartální výsledky. Výrobce hraček reportoval zisk $1,27 na akcii (oček. $1,14). Tržby dosáhly na $1,72 mld. (oček. $1,69) díky lepší spotřebitelské poptávce, která souvisí s pandemií koronaviru. Společnosti se podařilo překonat konsenzus v tržbách už podruhé za poslední 4 kvartály. CEO Brian Goldner řekl, že "Hasbro teamu se podařilo najít cestu ke globálním zákazníkům, přestože retailový trh byl v průběhu roku omezen. Tržby v sektoru e-commerce přesáhly $1 miliardu poprvé v historii. Podařilo se nám zlepšit naše globální dodavatelské řetězce a náš systém dodavatelů, aby byly naše produkty vyrobeny a distribuovány." Společnost plánuje uvolnit dodatečné informace o svých plánech do budoucnosti na akci virtuálního investora dne 25. února.
img

Akcie Activision Blizzard vyskočily po výsledcích o 10 %

05.02.2021 Akcie společnosti Activision (ATVI.US) vzrostly o téměř 10 % poté, co tento vývojář počítačových her reportoval kvartální zisk na úrovni $1,21 na akcii. Očekávání analytiků byla nastavena na $1,18 na akcii. Tržby ve výši $3,05 mld. také překonaly odhad na úrovni $2,78 mld. Společnost poskytla optimistický výhled prodejů na rok 2021 díky novému pokračování "Call of Duty", které mělo v posledním čtvrtletí 128 mil. aktivních uživatelů. Celkově se Activision Blizzard těší podpoře přibližně 300 mil. aktivních uživatelů měsíčně, kteří hrají hry jako "World of Warcraft'' a “Candy Crush”. Toto číslo výrazně převyšuje statistiky uživatelů služeb Netflixu a Disney+, které mají v pořadí 200 mil. a 86,8 mil. uživatelů."Máme za sebou nejlepší rok v naší 30leté historii," řekl CEO Activision Blizzard Bobby Kotick.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (3.2.2020)

03.02.2021 Akciové trhy pokračují v otřepávání se z nervozity, kterou způsobili spekulativní investoři a rostou směrem ke svým rekordním maximům. Růstu včera pomohly velmi silné výsledky společností Amazon a Google. Euro mezitím pokračuje v propadu pod 1.21 a už dnes by mohlo otestovat úroveň 1.20.
img

Rychlé shrnutí

03.02.2021 Americké indexy zakončily včerejší seanci růstem. Index S&P 500 přidal 1.39 %, Dow Jones přidal 1.57 % a Nasdaq 1.56 %.
C:\fakepath\spce-26012021.JPG

Vesmírne lietanie ako investícia?

26.01.2021 Na trhu je zatiaľ pár firiem, ktoré vyvíjajú vlastné lietadlá, ktorými chcú robiť komerčné lety do vesmíru, high-speed lety z mesta do mesta a pravdepodobne aj objavovať vesmír. Nič extra nové však? Ľudia už boli vo vesmíre aj na mesiaci. Ale čo keby sa táto vec stala komerčnou záležitosťou? Lety nebudú síce pre každého lebo nie sú lacné, ale na planéte je dosť bohatých ľudí ktorí môžu tento typ trhu naštartovať.
C:\fakepath\obrazek-22012021-1.png

Bitcoin ako peniaze 21. storočia

22.01.2021 Čo sa zmenilo na postavení bitcoinu a ako vyzerajú jeho šance na udomácnenie sa? Pozrime sa na začiatky bitcoinovej ekonomiky, zopár aktuálnych štatistík, svetlé body, progres a niektoré riziká.
C:\fakepath\kryptomeny.jpg

Kryptomenoví influenceri (1. časť)

21.01.2021 Ak nám tento rok skutočne nastane opäť bullrun (pohalvingový rok), tak každý z nás bude chcieť mať tie najlepšie, najčerstvejšie a takisto aj najodbornejšie novinky zo sveta kryptomien. Aj keď je kryptomenový svet plný influencerov, bloggerov alebo „expertov,“ nie všetci z nich dokážu prinášať kvalitný obsah pre všetkých. Avšak tí, ktorí sa nachádzajú na našom zozname nižšie, tvoria obsah, o ktorý určite nebudete chcieť prísť.
img

Ranní komentář: Konsolidace na FX i indexech pokračuje, Intel bude mít nového CEO

14.01.2021 Včerejší seance na finanční trhy větší změny nepřinesla. Americké indexy si své ceny držely a stabilní byla situace také na většině měnových párů. Včera promluvilo hned několik centrálních bankéřů, kteří trh ujistili, že Fed i ECB hodlají držet sazby na nízkých úrovních tak dlouho, jak jen budou považovat na nezbytné. Bloomberg pak reportoval o tom, že by fiskální balíček Joe Bidena mohl dosahovat 2 bilionů dolarů a za pozornost stály také zprávy o nové vakcíně od společnosti Johnson & Johnson, která má mít více než 90% účinnost.
img

Akcie spoločnosti Intel zaznamenali nárast po zmene CEO

13.01.2021 Akcie spoločnosti Intel (INTC.US) vzrástli o 10% na šesťmesačné maximum po tom, čo výrobca čipov potvrdil, že nahradí výkonného riaditeľa Boba Swana technologickým lídrom a súčasným výkonným riaditeľom spoločnosti VMware (VMW.US), Patom Gelsingerom. Swan bude plniť svoje povinnosti výkonného riaditeľa do polovice februára. Spoločnosť Intel uviedla, že toto oznámenie nesúvisí s jej finančnou výkonnosťou a že spoločnosť očakáva prekročenie svojich odhadov tržieb a ziskov za štvrtý štvrťrok. Spoločnosť Intel tiež informovala o významnom pokroku v oblasti svojej 7-nanometrovej procesnej technológie a ďalšie podrobnosti poskytne 21. januára spolu s výsledkami za štvrtý štvrťrok.
img

FOND KVALIFIKOVANÝCH INVESTORŮ SOLEK OZNAMUJE PŘEJMENOVÁNÍ NA MW INVESTIČNÍ FOND SICAV

05.01.2021 Fond kvalifikovaných investorů, založený v červnu 2019 pod původním názvem SOLEK SICAV, byl s účinností od 1. ledna 2021 přejmenován na MW Investiční fond SICAV. Investiční strategií je participovat na vzniku solárních elektráren řádově ve stovkách MW instalovaného výkonu, přičemž nejméně 100 MW poskytne energetická skupina SOLEK. Výnosnost fondu za posledních 12 měsíců je přibližně 6 %.
C:\fakepath\bitcoin.jpg

Plánuje Elon Musk veľký vstup do Bitcoinu?

22.12.2020 Dnes sú kryptomenové magazíny plné iba jednej správy. Je ňou vypumpovaný Dogecoin a dôvod, prečo sa tak stalo. No a kto iný by mohol stáť za pumpou Dogecoinu, ak nie Elon Musk. Ten z nejakého dôvodu venuje tejto kryptomene pozornosť a či už ironicky alebo reálne vyjadruje podporu tomuto altcoinu. Spravil tak aj dnes, kedy sa opäť pred svojimi followermi zmienil o tejto kryptomene. Navyše sa dnes zmienil aj o Bitcoine a to hneď niekoľkokrát, pričom sa dostal do kontaktu aj s Michaelom Saylorom, CEO spoločnosti MicroStrategy alebo Tylerom Winklevossom, CEO kryptomenovej burzy Gemini.
img

Akcie AstraZeneca propadly o 6 % kvůli akvizici společnosti Alexion

14.12.2020 Akcie AstraZeneca (AZN.UK) propadly o více než 6 % poté, co společnost ohlásila koupi amerického výrobce léčiv Alexion Pharmaceuticals (ALXN.US), který se zaměřuje na léčbu vzácných nemocí, v hodnotě 39 miliard dolarů. Nabídka poskytuje 45 % prémium nad páteční zavírací cenu společnosti Alexion. Jedná se o největší akvizici AstraZeneca od vzniku v roce 1999, kdy vznikla spojením britských a švédských společností. AstraZeneca upevní svoji pozici mezi 10 největšími světovými výrobci léků. Koupě je dle CEO Pascala Soriota "důležitým krokem v historii společnosti". "Jedná se o perfektní příležitost ke zrychlení vývoje imunulogické terapie."
C:\fakepath\libra.jpg

Libra/Diem je v problémoch

10.12.2020 Iba minulý týždeň sa spoločnosť Libra Association, ktorá má mať na starosti tvorbu „kryptomeny od Facebooku,“ oficiálne premenovala na Diem Association. Libra mala od svojho zrodu množstvo problémov či už zo strany partnerov a spoluprác alebo zo strany regulátorov, ekonómov a politikov. Práve premenovanie na Diem (po latinsky „deň“) malo znamenať nový deň, novú etapu pre spoločnosť, ktorá bude spolupracovať s regulátormi na tom, aby sa stablecoin od Facebooku objavil na verejnosti už v prvej polovici roku 2021. Neprešiel však ani jeden týždeň a zdá sa, že Diem Association môže mať opäť problémy.
img

Zásadní změna roku 2020: Posílení drobných investorů

02.12.2020 Když se zpětně podíváme na titulky finančních periodik z globální pandemie roku 2020, je zřejmé, že během jednoho z nejchaotičtějších období nedávné historie na akciových trzích došlo k očividnému vzestupu drobných obchodníků. V podstatě jsme byli svědky zásadní změny, která vyvolala mnohem větší participaci na finančních trzích. Toto posílení drobných investorů pomáhá jednotlivcům lépe řešit jejich finanční situaci díky výhodám dlouhodobého celkového růstu, který dokážou v dobách nulových či dokonce záporných úrokových sazeb nabídnout pouze investice. A investice jsou zároveň jedním z nejúčinnějších způsobů, jak ovlivňovat svět kolem sebe.
C:\fakepath\krypto.jpg

Ethereum 2.0 bude pokračovať bez meškania - spustenie už o týždeň!

26.11.2020 Druhá najväčšia kryptomena, Ethereum, má pred sebou veľmi zaujímavé obdobie, na ktoré sa pritom pripravuje už istý čas. Prechod na Ethereum 2.0, kde príde ku zmenu z Proof -of-Work konsenzus protokolu na Proof-of-Stake konsenzus protokol je jednou z najťažších technologických úloh, na ktorých sa aktuálne v kryptomenovom svete pracuje. Aj preto je tento proces pomerne ostro sledovaný, pretože v prípade neúspechu môže znamenať výrazné problémy pre celú kryptomenu. Na druhú stranu, v prípade úspechu, sa dá očakávať, že sa Ethereum výrazne posunie vpred. Prvý krok k tomu už bol spravený.
img

Akcie módní společnosti L Brands vystřelily o více než 15 %

19.11.2020 Akcie společnosti L Brands (LB.US) vystřelily o více než 15 % po zveřejnění kvartálních výsledků. Modní společnost, která vlastní značky jako Victoria's Secret and Bath & Body Works vydělala $1,13 na akcii za Q3 - tedy výrazně více než očekávaných 9c na akcii. Tržby dosáhly na $3,06 miliardy a i zde byla očekávaní analytiků ve výši $2,67 miliardy překonána. Srovnatelné prodeje vzrostly o 4 % pro Victoria's Secret a o 56 % pro Bath & Body Works. Andrew Meslow, CEO společnosti, uvedl, že L Brands má za sebou rekordní kvartál, který hnaly nahoru především výjimečné výsledky z Bath & Body Works a značné zlepšení ve výkonu Victoria´s Secret. Dále vyjadřuje spokojenost s příznivým stavem zásob. Společnost si není jista, zda dokáže překonat zisky a tržby za Q4 z minulého roku kvůli nejistotě okolo šíření koronaviru.
img

Rychlé shrnutí

19.11.2020 Americké indexy zakončily včerejší seanci na nižších úrovních. S&P500 a Dow Jones klesly o 1.16 %, Nasdaq odepsal 0.82 % a Russell 2000 klesl o 0.72 %.
C:\fakepath\bitcoin.jpg

Michael Saylor: Bitcoin a zlato spolu nemôžu fungovať

12.11.2020 Michael Saylor, CEO spoločnosti MicroStrategy, ktorá investovala do Bitcoinu viac ako 425 miliónov dolárov, sa pomaly stáva kryptomenovým influencerom. Jeho názory sa v kryptomenovej komunite objavujú stále viac a viac. Rovnako sa však dá povedať, že jeho názory začínajú byť aj čiastočne „radikálnejšie,“ keďže sa Michael Saylor začína pomaly, ale isto, vyjadrovať ako poriadny „Bitcoin maximalista.“ To potvrdil aj nedávno na svojom Twitteri, kedy povedal, že Bitcoin a zlato nebudú môcť spolu fungovať ako investičné nástroje.
img

Nový specializovaný hardware na těžbu kryptoměn určený běžným uživatelům

02.11.2020 Společnost ASICLine, která se zaměřuje na prodej technologií pro těžbu kryptoměn, představila dva své nové produkty – 5nm těžební hardware FirstLine a PowerBox. Tato těžební zařízení jsou určená běžným koncovým uživatelům, kteří chtějí investovat do těžby kryptoměn, bez ohledu na jejich znalosti a zkušenosti.
img

Moneta Money Bank: Výsledky za Q3 20 překonaly tržní očekávání

30.10.2020 Moneta Money Bank zveřejnila dnes ráno výsledky hospodaření za třetí čtvrtletí tohoto roku. Reportovaná čísla překonala tržní konsensus, když v meziročním srovnání vzrostly všechny hlavní výnosové položky. Pozitivním překvapením jsou nižší opravné položky, které souvisí se současnou krizovou situací. Vzrostly také provozní náklady, nicméně vyšší výnosy a zejména zmíněné nižší opravné položky to více jak kompenzovaly. Moneta tak reportovala čistý zisk, který překonal veškeré tržní odhady.
img

Hospodářské výsledky Monety (MONET.CZ) překonaly očekávání, analytici doporučují nakupovat

30.10.2020 Banka Moneta reportovala dnes ráno své hospodářské výsledky za Q3. Na poli zisku překonala očekávání, když oznámila pokles zisku na 716 mil. korun při očekávání 635 mil. korun (rozmezí Bloombergu 609 mil. – 653. mil.). Celoroční výhled pro čistý zisk banka Moneta předpokládá nejméně ve výši 2,4 mld. korun. V příštím roce by měl dosáhnout na 2,8 mld. korun a v roce 2022 na alespoň 3,8 mld. korun. Celková výše opravných položek k úvěrům činila 3,1 miliardy korun. Z toho krytí očekávaných rizik spojených s pandemií covidu-19 dosáhlo 2,38 miliardy. CEO Tomáš Spurný dnes uvedl, že by mohly dividendy mohly začít být opět vypláceny od dubna příštího roku. Zároveň řekl, že "Pandemie covid-19 a její důsledky vrhnou stín na celou ekonomiku České republiky. I přes tuto nečekanou krizi pokračujeme v plnění našich strategických cílů." Akcie společnosti dnes po vyhlášení výsledků zatím rostou o 0,4 % na 53,90 korun.
img

Akcie Align Technology vzrostly o více než 30 % díky prodejům v Q3

22.10.2020 Align Technology (ALGN.US) - výrobce rovnátek Invisalignu, které jsou alternativou kovovým rovnátkám, reportoval čtvrtletní zisk ve výši $2,25 na akcii. Tržní konsenzus byl nastaven na pouhých 67 centů na akcii. Tržby také výrazně překonaly tržní odhad. Dle CEO společnosti Joe Hogana může za zvýšený zájem o její produkty reklamní kampaň zaměřená na matky a teenagery, která byla zaměřena na sociální média a influencery.
img

Tesla: Co jsme se dozvěděli z hospodářských výsledků za Q3?

22.10.2020 Automobilka Tesla zveřejnila ve středu své hospodářské výsledky za třetí kvartál. Cena akcie vzrostla v aftermarketu v reakci na již pátý ziskový kvartál v řadě. Americký výrobce elektromobilů zároveň potvrdil celoroční výhled. Dosažený zisk i růst tržeb jsou solidním základem dalšího vývoje Tesly.
C:\fakepath\krypto1.jpg

Inštitúcie vstupujú do Bitcoinu

15.10.2020 Dnes sa pozrieme na prehľad inštitúcií, ktoré za posledné obdobie vo väčšom nakúpili Bitcoin,. Už to dávno nie je len o jednej.
C:\fakepath\Lagardeova.jpg

Lagardeová: Druhá vlna koronaviru může zdržet oživení ekonomiky

06.10.2020 Druhá vlna koronaviru by mohla zdržet hospodářské oživení v eurozóně, uvedla dnes prezidentka Evropské centrální banky (ECB) Christine Lagardeová. V řadě evropských zemí teď úřady kvůli rostoucímu počtu nových případů nákazy koronavirem obnovují restriktivní opatření.
img

PlatonCoin byl zalistován na jedné z nejstarších kryptoburz, HitBTC

22.09.2020 PlatonCoin, kryptoměna od společnosti Platon Finance, je nyní k dispozici pro obchodování na jedné z nejprominentnějších kryptoburz, HitBTC.
C:\fakepath\obrazek2.jpg

Oživenie na pražskej burze

17.09.2020 Vyzerá to tak, že po rokoch trápenia konečne prichádza k oživeniu na pražskej burze, za čo môžeme vďačiť viacerým vstupom na burzu. Pozrime sa na to o aké firmy sa jedná a čo by to mohlo do budúcna spôsobiť.
img

Denné zhrnutie: Akciové indexy zaznamenali nárast vďaka nádejam týkajúcim sa vakcíny

14.09.2020 Akciové indexy v USA dnes zaznamenali nárast, pričom európske akciové indexy sa obchodovali zmiešane. Výnosy na dlhopisoch v Európe a v USA dnes zaznamenali nárast. Na komoditných trhoch sa dnes najviac darilo medi a niklu, pričom drahé kovy a ceny ropy zaznamenali pokles.
img

15 nejznámějších pravidel, které musí znát každý investor

21.08.2020 Ve světě investic často slyšíte různé moudrosti, které vám mají jednoduše poradit, jak se při investování chovat. Mnohé z těchto zažitých rad vycházejí z opakujících se trendů na burze. Jaké jsou tyto teze, které vás mají v kostce nasměrovat? A co si z těchto mouder můžete odnést právě vy?
img

Investice do vodíku – Nejlepší vodíkové akcie roku 2020

20.08.2020 Vodíkové akcie jsou stále populárnější a jejich ceny rostou. Lidstvo dlouhodobě hledá čistší alternativy k běžným fosilním palivům. Už nějakou dobu se vodík využívá v mnoha průmyslových odvětvích, avšak od doby, co se stal novým potenciálním palivem pro automobily, může dojít k raketovému růstu jeho poptávky. Vodíkové akcie jako forma investice do vodíku se stávají stále zajímavější.
img

Skvělá příležitost: podhodnocené akcie s vyhlídkou oživení v roce 2020

14.08.2020 Najít akcie, které se po prudkém poklesu rychle zotaví, může být komplikovanější, než se na první pohled zdá. Jednoduše nakupovat akcie, jejichž hodnota prudce poklesla, v naději, že se cena znovu zotaví, je velmi riskantní.
img

Do jakých nerostných surovin investovat v roce 2020?

30.07.2020 Mnoho investorů chce profitovat nejen z rostoucích cen akcií, ale také ze vzestupných trendů u ceny komodit. Kromě toho byly drahé kovy vždy považovány za zajištění proti inflaci. To je jeden z hlavních problémů, zejména v době krize a nízkých úrokových sazeb.
img

Krypto newsletter: Návrat volatility na trh s kryptoměnami

24.07.2020 Trh s kryptoměnami tento týden zažívá opět zajímavé období, když se zvyšuje cena téměř všech kryptoměn. Největší kryptoměna ze všech, bitcoin, díky tomu ztrácí podíl na trhu, který klesl na 61,5 %, což je nejnižší úroveň od loňského června. Bitcoin má největší tržní kapitalizaci ze všech digitálních aktiv, která momentálně dosahuje 175 mld. dolarů.
img

Crypto newsletter: Bitcoin spadl pod úroveň $9100

17.07.2020 Konsolidace, která probíhala v posledních několika týdnech, skončila na většině kryptoměnách ztrátami. Hodnota některých alternativních kryptoměn jako Stellar, Tezos, Cardano, VeChain a Chainlink zaznamenaly jedny z nejvyšších propadů. Tržní dominance Bitcoinu klesna na 62,4 %. Kapitalizace všech digitálních měn v oběhu dosáhla na téměř 269 mld. dolarů, přestože průměrný denní objem klesl na 53 mld. dolarů.
C:\fakepath\akcie1.jpg

Wirecard - ako sa to mohlo stať?

13.07.2020 Nemeckí vyšetrovatelia vo štvrtok potvrdili, že v súvislosti s praním špinavých peňazí začali vyšetrovať jednotlivcov zo spoločnosti Wirecard. Ich škandál s falšovaním finančných výkazov sa naplno prevalil iba nedávno, avšak na to, že niektoré finančné reporty vyzerali podozrivo už nejaký čas upozorňovali whistlebloweri a investigatívni novinári. Ako je možné, že sa Wirecardu darilo tak dlho skrývať podvodné praktiky?
C:\fakepath\trader1.png

Jak investuje Generace Z: Kuriózní nový trend v obchodování

10.07.2020 Rád bych Váženému čtenáři webu FxStreet.cz představil nový fenomén, kterého jsem si začal v poslední době všímat. Jde o trendové obchodování Generace Z, což jsou pro účely tohoto článku mladí dospělí narození v letech 2000 a 2001. Možná jste si toho ani nevšimli, ale tito mladí hladoví obchodníci využívají všech příležitostí, které se na internetu vyskytnou.
img

Tesla Motors – 5 zajímavostí automobilce Tesla

10.07.2020 Tesla je jedním z nejskloňovanějších pojmů v automobilovém průmyslu. Přesto toho mnoho lidí o automobilové značce, která vyrábí auta budoucnosti a momentálně láme rekordy na burze, příliš mnoho neví.
img

Rychlé shrnutí

09.07.2020 Pozitivní sentiment dnes panuje také v Asii. Nikkei přidává 0.8 %, Kopsi 0.9 % a Hang Segng 0.5 %. V zelených číslech se drží také futures na německý DAX.
img

Investice do marihuany – Nejlepší konopné akcie a ETF v roce 2020

12.06.2020 Akcie marihuany patří od poloviny roku 2017 na burze mezi absolutní fenomény. Není divu, protože ve stále více regionech světa je konopí legalizováno, stále více států USA marihuanu postupně legalizuje. V Evropě řada států zlegalizovala marihuanu pro lékařské účely.
img

Akcie TESLA prorazily úroveň 1000 dolarů

10.06.2020 Akcie společnosti Tesla (TSLA.US) vyskočily během dnešní obchodní seance o více než 7 % na nový historický rekord nad úrovní 1000 dolarů. Růstový impuls přišel v reakci na oznámení CEO Elona Muska, který řekl, že je čas se naplno pustit do produkce náklaďáku Tesla Semi. Přidal navíc některé výrobní detaily. V poznámkách zaměstnancům, které citovala agentura Reuters, napsal, že se v továrně v Nevadě bude vyrábět baterie a motor, zatímco na dalších součástech se budou podílet další továrny v USA.
img

Komentář Anne Richardsové, CEO Fidelity International: Akciové trhy ochabují, když je nejvíc potřebujeme

08.06.2020 Vlády po celém světě spouští „stroje času“. Snaží se zajistit růst v příštích letech a nyní utrácí, aby zaplnily díry v ekonomice, které zůstaly po vypuknutí epidemie Covid-19. Francie a Německo například navrhly balíček pomoci ve výši 500 miliard EUR a ve Velké Británii úřad Office for Budget Responsibility očekává, že státní pokladna bude potřebovat dalších 300 miliard britských liber, aby udržela podniky naživu.
img

Farmaceutické a biotechnologické investice v době koronavirové

22.05.2020 Koronakrize negativně zasáhla celou společnost a přísná bezpečnostní opatření nejen v České republice, ale v celém světě, dopadnou především na ekonomiku. Ne všechny segmenty ale utrpí ztráty, třeba farmaceutický průmysl bude zcela jasně profitovat. Je nyní ten správný čas na investice do akcií farmaceutických a biotechnologických společností?
img

9 filmových počinů o financích, na které se podívat o Velikonocích

09.04.2020 2 dny volna spojené s Velikonocemi se nabízejí jako ideální příležitost k doplnění filmového vzdělání. Tím spíš, když musíme být stejně víceméně doma. Proto jsme připravili seznam snímků s finanční tématikou, které by se vám třeba mohly líbit.
img

Nejlepší akcie 4. průmyslové revoluce – investujte do společností budoucnosti

02.04.2020 Jaké scénáře jsou myslitelné a jak se mohou investoři adaptovat na aktuální tržní situaci? Investice do dlouhodobých růstových trendů, jako je cloud a umělá inteligence, nabízejí příležitosti k dobrým investicím. Krize okolo pandemie koronaviru doslova otřásla akciovými trhy v základech. V následujícím článku se podíváme na aktuální vývoj na finančních trzích.
img

Nejlepší technologické akcie roku 2020

01.04.2020 Investice do technologických akcií byly po celá desetiletí fascinující a mnoho z těchto společností stálo v tomto tisíciletí opakovaně na stupních vítězů. Společnosti zabývající se technologiemi nejen změnily naše každodenní životy, ale také přinášely skvělé výnosy na akciovém trhu.
img

Jaké akcie sledovat při aktuálních pádech akciových trhů?

19.03.2020 Mnoho investorů zmeškalo příležitosti akciového trhu za posledních 10 let. Zatímco se všude mluvilo o blížící se krizi, všechny indexy se podívaly na nová historická maxima. Například index DAX se vyšplhal za osm let z 3 600 bodů na více než 13 500 bodů, což představuje nárůst o 275 %. Avšak za poslední měsíc, kdy trhy postihla hysterie a výprodeje z důvodu pandemie koronaviru, propadl index DAX o téměř 40 % a další významější akciové indexy jako S&P 500, Dow Jones a další o více než 30 % a propady pokračují.
C:\fakepath\saxo-bank-1.png

Nadcházející dekáda bude o umělé inteligenci a digitalizaci, říká leader Saxo Bank v České republice

24.02.2020 Saxo Bank oslavila v loňském roce 10 let působení v České republice. O tom, jak se proměnila Saxo i celý trh, a jaké jsou výzvy do budoucna, jsme hovořili s generálním ředitelem pro region střední a východní Evropy (CEE) Vitalim Butbaevem.
img

4 nejlepší biotechnologické akcie roku 2020

12.02.2020 Akcie sektoru biotech jsou mezi investory nesmírně populární. Velké potenciální výnosy v blízké budoucnosti lákají mnoho investorů. Populární u investorů LYNX jsou zejména akcie Biogen a Galapagos.
img

Nejlepší biotechnologické akcie roku 2020

12.02.2020  Akcie sektoru biotech jsou mezi investory nesmírně populární. Velké potenciální výnosy v blízké budoucnosti l...
img

Akciové trhy pod tlakem

21.11.2019 Americké indexy umazaly část svých předchozích zisků a lehce sestoupily ze svých maxim. S&P 500 i průmyslový Dow Jones přišly o 0,4 %, v případě technologického Nasdaqu šlo o ztráty okolo půl procenta. Přestože lze říci, že jednání o obchodní dohodě mezi USA a Čínou již zní jako obehraná písnička, stále je to něco, na co trhy reagují nejcitlivěji. Podpora amerického senátu Hongkongu totiž může její uzavření opět posunout k patové situaci. Objevují se zprávy, že pravděpodobnost podpisu dohody do konce roku se snižuje.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Obchodní systémy | Offshore | George Soros | Bitcoin | Fundamentální analýza | Intervence | Kvantitativní uvolňování | Nový Zéland | Price Action | Brexit | Řecko | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Bank of Canada | Australský dolar | Disciplína | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Moody's | Fitch | Korelace | Equity | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | USD/JPY | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | BIS | G20 | Euroskupina | Evropská unie | SYRIZA | Grexit | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Devizové rezervy | Mexické peso | Bezpečný přístav | Dluhová krize | Divergence | Měnová politika | Forexový trh | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Španělsko | Apple | Evropské akcie | Analytik | Pimco | New York | Take-Profit | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Česká koruna | Americké akcie | ETF | Investiční fondy | Private equity | Dluhopisový trh | Dividendy | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Komoditní měny | Export | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Zahraniční obchod | Maloobchodní tržby | AUD/JPY | EUR/CZK | Akciová burza | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Světové ekonomické fórum | Rozpočtový deficit | Důvěra investorů | Ekonomické události | Měnový trh | Objemy obchodů | Obchodování na burze | Měnové trhy | Spready | Interactive Brokers | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | AMEX | AOS | ATM | Akcie | Akcie prioritní | Akcionář | Akciové fondy | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Alert | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Arbitráž | Ask | Asset management | Auditor | Transakce | BaFin | Balance | Bank of England | Bank of Japan | Bazický bod | Bear | Ben Bernanke | Benchmark | Beta | Bid | Bloomberg | Blue chip | Bod | Bond | Break/Even | Breakout | Broker | Bull | Burza | Burza cenných papírů | Béžová kniha | CBOE | CBOT | CFD | CFTC | CME | Cable | Cap | Carry trade | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Close | Konsolidace | Custody | DAX | Decline | Denní obchodování | Devizový trh | Distribuce | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | EBIT | ECB | EFSF | EMA | ESM | European Stability Mechanism | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Emitent | Euro | Eurobondy | Eurozóna | Evropská centrální banka | Euroval | FOMC | FRA | Index FTSE 100 | FX | Fannie Mae | Fed | Finanční páka | Finanční trh | Finanční trhy | Fiskální politika | Large Cap | Hedge fondy | Foreign Exchange | Futures | Fúze | G7 | Gap | Grafy | HFT | Hedging | Hedge | High | Hlava a ramena | IPO | ISIN | Index DAX | Index PX | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Indikátory | Initial Public Offering | Insider | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční horizont | Investiční společnost | Investor | Investování | Japonský jen | Kapitalový výnos | Kapitálový trh | Kiwi | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Koš | Krátká pozice | Kurz | LES | LIBOR | LTRO | Leverage | Likvidita | Likvidní trh | Limitní pokyn | Long | Long pozice | Lot | Low | MACD | MAE | MMF | Makléř | Margin | Margin call | Market Maker | Market Order | Market making | Risk | Marže | MetaTrader | Mezinárodní obchod | Momentum | Monetizovat | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NYMEX | NYSE | Nabídka | Stavební povolení | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nákupní cena | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodní systém | Obchodník | Obchodování s měnami | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Opce | Open | Open interest | Order | P/E | PEG | PTR | Platební bilance | Platforma | Poplatek | Portfolio | Portfolio management | Pozice | Provize | Pákový efekt | Příkaz | RSI | Rally | Rating | Ratingová agentura | Reinvestice | Reserve Bank of Australia | Resistence | Retracement | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | SICAV | SNB | Sentiment | Short | Short pozice | Spike | Splatnost | Split | Spotová cena | Spread | Stochastic | Stop-Loss | Support | Swap | Swing | Swiss | Swiss National Bank | Take Profit | Pokladniční poukázky | Tick | Ticker | Timeframe | Trader | Trading | Trend | Trendová čára | Trigger | Tržní kapitalizace | Tvůrce trhu | Ukazatel | Upgrade | Uptrend | VIX | VaR | Volatilita | Volume | Výkonnost | Performance | Výnos | Výnosnost | Wall Street | Warranty | Warren Buffett | YTD | Yield | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zisková marže | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Časový rámec | Česká národní banka | Úrokové sazby | Úrokový diferenciál | Analytici | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Citibank | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Alcoa | Obchodování | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | Bank of China | Euro STOXX | EMU | Nomura | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Japonské akcie | Index MSCI | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Měnová báze | Hospodářský růst | Investiční příležitosti | FTSE | Komerční banka | Patria | Komoditní trhy | Bank of America | Barack Obama | Americký prezident | XTB | Saxo Bank | Axiory | Admiral Markets | Indexy | Obchodování online | OSN | Spekulanti | PBOC | Čínské akcie | Investoři | Produkce ropy | Blue chips | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Stimulační opatření | EU | Finanční sektor | Ministři financí | Klouzavé průměry | Býčí divergence | Vývoj ceny | Aukce | Aktuální kurz | Zasedání ECB | Ekonom | Cenový graf | Myšlení | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Carry obchody | Makroekonomická data | Makroekonomické data | Zisk | Finanční instrumenty | Berkshire Hathaway | Ropný trh | Spekulant | Jaroslav Tupý | Futures kontrakt | Sázka | Ceny komodit | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Panika | Deprese | Euforie | Stres | Optimismus | Výsledky | Chamtivost | Emoce | Trpělivost | Obchodování na páku | Arbitráže | Index nákupních manažerů | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Hedge fond | Bohatství | Recesia | IEA | London Stock Exchange | Euronext | Credit Suisse | Vývoj dolaru | Uvolnění měnové politiky | Intervenovat | ČSOB | Partners | Deloitte | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Akcie ČEZ | Obchodování s akciemi | Investment Banking | Investiční bankovnictví | Akciový analytik | CAC 40 | Online trading | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Over-The-Counter | Investiční banka | Makrokalendář | Aktuální kurzy | Regulace | Portfolio manažer | Portfolio manager | Axiory Europe | Obchodní transakce | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | USD/EUR | Hedgeové fondy | Algoritmické obchodování | Algorithmic trading | High frequency trading | Vysokofrekvenční obchodování | Nasdaq Composite | ZuluTrade | VIP FOREX | Makro | USDX | Swissquote | Index cen | Výrobní náklady | Eurostat | Obchodní seance | Makrodata | Portugalsko | Obchodní deficit | Facebook | LYNX | Index strachu | Swingové obchodování | Satoši Nakamoto | BTC | Virtuální měna | Australská centrální banka | Donald Trump | Burzy | BCPP | Mezinárodní měnový fond | Insider trading | FX trhy | FX trh | Rozvíjející se trhy | Trim Broker | FXTM | Raghee Horner | Zásoby ropy | Wall Street Journal | ADP report | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Semináře | Praxe | EURUSD | USDJPY | AUDUSD | NZDUSD | USDCHF | GBPUSD | USDCAD | GBPJPY | EURJPY | Raiffeisenbank | Akcie P-E | Akciové indikátory | Aktivum | Carry trades | Delta | EPS | Formace hlava a ramena | Index | Investiční strategie | Křiž smrti | Likvidní | Odpor | Podpora | Průlom | Přenos | Théta | Vnitřní hodnota | Volatilní | High-frequency trading | Hazardní hry | AdmiralMarkets | Akcie Alcoa | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie CETV | Akcie Citigroup | Akcie Coca Cola | Akcie Česká spořitelna | Akcie České spořitelny | Akcie ČEZ aktuálně | Akcie ČEZ aktuální dividendy | Akcie ČEZ aktuálně dividendy | Akcie ČEZ aktuálně dividendy 2015 | Akcie ČEZ graf | Akcie ČEZ investiční doporučení | Akcie ČEZ kurz | Akcie ČEZ názory diskuze | Akcie ČEZ názory diskuze Patria | Akcie ČEZ online | Akcie ČEZu | Akcie ČEZu na burze | Akcie Čína | Akcie ČSOB | Akcie Deutsche Bank | Akcie dnes | Akcie Erste | Akcie Erste Bank | Akcie Facebook | Akcie Ferari | Akcie Ferrari | Akcie Google | Akcie IBM | Akcie Komerční banky | Akcie Lufthansa | Akcie Micron | Akcie Microsoft | Akcie Netflix | Akcie online | Akcie online Čína | Akcie PayPal | Akcie Philip Morris | Akcie Sanofi | Akcie Siemens | Akcie Škoda auto | Akcie Tesla | Akcie Tesla Motors | Akcie Unipetrolu | Akcie Volkswagen | Akcie.cz | Akcie.cz on line burza | Akcie-2000.cz | Akciové burzy | Akciové fondy aktuální kurzy | Akciový mix ČSOB | Akciový mix FF | Akciový prémiový dluhopis | Akciový prémiový dluhopis IV | Akciový prémiový dluhopis XII | Aktuální cena akcie Unipetrolu | Aktuální kurz australského dolaru | Aktuální kurz euro | Aktuální kurz libry | Aktuální kurz rublu | Aktuální kurz rublu ke koruně | Aktuální kurzovní lístek | Aktuální kurzovní lístek KB | Americká burza | Americká centrální banka | Americké dividendové akcie | Analytika | Analýza trhu | Analýzy | AUDJPY | Automatické obchodní systémy | Banka | Bankrot Řecka | Běžný účet | Break Even | Brent | Britské libry | Brokers | Brokeři | Burza cenných papírů Praha | Burzovní zpravodajství | CAC40 | Capital Markets | CashFlow | Cena | Cena akcií | Cena ropy brent | Ceny stříbra | Ceny zlata | Čínská ekonomika | CISCO | Conference Board | CZK | Časový pásma | Černá labuť | Česká spořitelna | České koruny | ČEZ online | DAX 30 | Day trading | Degiro | Denník | Devizové trhy | DJIA | Dlouhodobé investice | Dolar | Dolary | Ekonomické zprávy | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Elektřina | Energy trading | Etoro | Eura | EURGBP | EURCHF | Euro dnes | Eurostoxx 50 | Exchange | Finanční nástroje | Finanční plán | Finanční prostředky | Fio | Fiskální rok | Fondy | Forex club | Forex XTB | Forex.com | ForexExpo | ForexTime | Forexu | Fortuna | Frank | FXstreet.cz | GBPCHF | GDP | Graf | Graf EURUSD | Hang Seng | Hodnota akcií | Hospodářské noviny | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index Dow Jones | Index Hang Seng | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Index VIX | Index volatility | Inside | InstaForex | Instrument | Instrumenty | Internetové obchodování | Investice do akcií | Investice do fondů | Investice do nemovitostí | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční poradce | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční služby | Investiční výdaje | Investing | Investování do akcií | Investování do komodit | Investování do zlata | Investovat do zlata | Irsko | ISM | Jak investovat | Jak investovat na burze | EBay | Jak vydělat | Jak vydělat peníze | Japonská ekonomika | Kamil Boros | JP Morgan | Kam investovat | Kam investovat peníze | Kapitálové trhy | Komodita | Komoditní | Koupit akcie | Krach na burze | Krize eurozóny | Kurzovní lístek | Kurz akcií | Kurz australského dolaru | Kurz bitcoinu | Kurz euro | Kurz CHF | Kurz libry | Kurz rublu | Kurz rublu ke koruně | Kurzovní lístek KB | Kurzy | E15 | Libra | LYNX Broker | Maďarsko | Majoritní vlastník | Makléři | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Market | Market Makers | Markets | Martin Kopáček | MetaTrader 5 | Minimální mzda | Míra inflace | MT nástroje | Nákup akcií | Největší světové ekonomiky | Nemovitosti | Nikkei 225 | Nikkei225 | Nové trhy | Obchodní platformy | Obchodování binárních opcí | Obchodování opcí | Obchodování s dluhopisy | Obchodování s opcemi | Ocenění akcií | Odkup akcií | Online broker | Online burza | Online obchodování | Pád akcií | Pasivní příjem | Patria Finance | Patria Online | Patria.cz | Pavel Šafařík | PayPal | Peněženka bitcoin | Pips | Pokles eura | Portfolia | Praní špinavých peněz | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej akcií | Prognóza | Převodník měn | Psychologie davu | Rakousko | Reuters | Risk Off | Risk On | Ropy | Rubl | Růst HDP | Řecká ekonomika | Řecká krize | Řízení rizik | Řízení rizika | SaxoBank | Sázky | Seminář | Shanghai Composite Index | Signály | Slovník pojmů | Société Générale | SP500 | Státní dluhopisy | Shares | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Surová ropa | Švédská koruna | Tesla Motors | Těžba bitcoinů | Throwback | TopForex | Trading platform | Trh | Tržní hodnota | Tržní podíl | Twitter | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Vydělat peníze | Vydělávání peněz | Výprodej | Vývoj akcií | Vývoj ceny stříbra | Vývoj ceny zlata | Vývoj zlata | Webinář | Webináře | WTI | WTI ropa | Patria Direct | xTrade | Zajištěné fondy | Zkušenost | Zlaté rezervy | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Železná ruda | Merrill Lynch | Předpověď | Zisky | Tradeři | GLOBEX | ROIC | CNBC | ZEW | DXY | EIA | ING | Benzín | Buffett | Komise pro cenné papíry | LYNX makléř | Put | Akciové riziko (Risk On Shares) | Andrej Babiš | Back office | Báze | Bill Gates | Buy | Buyout | CEE | Cílová cena | Current Ratio | Čistá marže | Čistá úroková marže | Čistý dluh | Daniel Beneš | DCF | Defenzivní tituly | Depozitář | EBITDA | EBITDA marže | Elon Musk | EV | Ex-dividend | Hold | Hrubá marže | Christine Lagarde | Identifikační číslo | Indie | IRS | Janet Yellen | Jeff Bezos | Lednový efekt | Long position | Mark Zuckerberg | Market Perform | Měď | Ministerstvo financí | Obchodní den | OIBDA | Overweight | P.A. | P/S | Petr Kellner | Prioritní akcie | Prospekt | Redukce | REIT | ROCE | ROE | Sell | SPAD | Strong Buy | Tier 1 | Tim Cook | Tovární objednávky | Underweight | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | CMC Markets | Vybírání zisků | WSJ | WGC | Akvizice (finanční) | P/E Ratio | Převis | Zajištění (hedging) | Hrubý domácí produkt (HDP) | M2 | Outperform | Tržby | Underperform | Under-weight | Zaměstnanost | Zero Bond | Bod zlomu | Clearing | Úvěr | QE | Světové ekonomiky | Miliardář | Bohatý | eBook | Bailout | Paul Krugman | Appreciation | Commission | Komise | Kontrakt | LONG / BUY | Trendový indikátor | Majors | Session | Volby | S/R hladiny | Rozhovor | Úspěšný investor | E-mini | Know-how | IG Group | Blog | Cukr | Retail | Vzdělání | MFI index | Commitment of Traders | COT | Velcí hráči | Poradenská společnost | Akcie.cz online burza | Burze | Commodities | Currencies | Currency | Dividendové akcie | Investment | Penny stock | Traders | Hedžové fondy | Saxo Capital Markets | Moody's Investors Service | Capital Economics | Markit | Raymond James | Unicredit | Danske Bank | TD Securities | Sky News | Daiwa Securities | Ernst & Young | Společnost Crédit Agricole | Bank of New York Mellon | Royal Bank of Scotland | DPA | Jefferies | Intesa Sanpaolo | Bank of America Merrill Lynch | Janus Capital | Charles Schwab | Natixis | Jackson Hole | KPMG | LPL Financial | Institut ZEW | CNOOC | RBC Capital Markets | CNN | Wells Fargo | Jefferies & Co. | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | State Street | Westpac Banking | ABN Amro | Westpac | CME Group | UniCredit Bank | Home Credit | Caterpillar | Sentix | TradingFloor.com | SaxoTrader | Baker Hughes | Kathimerini | Standard Life Investments | Swissquote Bank | MICEX | Prudential Financial | Investing.com | Macquarie | The Sunday Times | Mitsubishi | NATO | EGL | MF Global | Americká mincovna | Cantor Fitzgerald | Standard Chartered | RBC Capital | Barrick Gold | BBC | Barclays Capital | Oslabení eura | Reporty | Regulovaný broker | Zvyšování sazeb | Ceny nemovitostí | Halifax | Thomson Reuters | Akcie Starbucks | Finanční regulace | Fundamentální pohled | Technický pohled | Bezpečné měny | Black swan | Brazílie | Dnešní fundamenty | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Pokles úrokových sazeb | Čínská centrální banka | Finanční systém | Bavlna | FIBO Group | MarketWatch | Výkon fondu | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikatel | Růst cen akcií | Podnikání | Mobile trading | Euro proti dolaru | DZ Bank | Rolls-Royce | BMW | Wolfgang Schäuble | Investičníweb.cz | Automobilový průmysl | Erste Bank | Mark Carney | Kurz české měny | Zero Hedge | Pokles akcií | Der Spiegel | Ministr financí | Finakademie | Hospodářské výsledky | Měnové riziko | Finanční aktiva | Globální trhy | Stock Exchange | Velcí investoři | Cizí měny | Evropské banky | Finančníci | Tržní volatilita | Betfair | Zvyšování úrokových sazeb | Cena kávy | Dlouhé pozice | Fundamentální ukazatele | Multi-Asset obchodování | Výnosová křivka | Yahoo Finance | Precedens | Plodiny | Energie | Vizionář | Prezident Fedu | Dividendová sezóna | Earnings | Podnikatelé | Bloomberg TV | Malý prostor | Pro tradery | Limitní příkazy | Henry Hub | KBC | BlackRock | Ekonomické indikátory | Znalost | Přehled | Vytrvalost | Odvaha | Klid | Jádrový index | Kč/EUR | Kč/USD | Moneta Money Bank | Il Sole 24 | Ekonomické fórum | Rosněfť | Christine Lagardeová | Thomas Jordan | Agentura Reuters | Hodnota bitcoinu | Sázet | Obchodní signály | Evropské trhy | Americké trhy | Bankovnictví | Obchodování CFD | Futures kontrakty | Swapy | Referendum | Ekonomická aktivita | City | Brokerské domy | IPO akcií | Fidelity International | Posilování koruny | US akcie | FX Concepts | Investiční firma | White Label | Svatý grál | Forbes | Prezident ECB | Nejistoty na trzích | Sázení | Pozornost investorů | Index důvěry | Chance | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Aktuální vývoj | Investice do technologií | Akcie energetických společností | Britské akcie | Economist | Economic | Inflační tlaky | Glencore | Akcie v USA | Akcie bank | Západoevropské akcie | Forwardy | Akcie v Asii | IHS | Měnová autorita | Xetra | IBEX | Evropská dluhová krize | Globální finanční krize | Cenné kovy | JPMorgan Chase | Dollar Index | Bankovní regulace | Soros Fund Management | Greenlight Capital | Portfolio fondu | Známý investor | Realitní trh | Velké banky | Objem investic | Daňové příjmy | Deutsche Börse | Pokles ceny akcií | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Index volatility VIX | Panické výprodeje | Algoritmus | Obchodníci na burze | Die Welt | Pád libry | S&P Global | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Vládní dluhopisy | Americký ministr financí | Hlavní indexy | Dostatek hotovosti | Nervozita | Britský ministr financí | Růst akcií | Fitch Ratings | AAA | Rating AAA | Dnešní ekonomický kalendář | Summit EU | Setkání centrálních bankéřů | Americké burzy | Uvolňování měnové politiky | Finančnictví | Richard Branson | Tržní aktuality | Virgin America | Walmart | Alibaba | Halliburton | Procter & Gamble (PG) | Burzovní rozcvička | Fibo | Dnešní obchodování | Akcie ropných společností | Dnes na trzích | Propad | Světové akciové trhy | Handelsblatt | Kryptoměny | Likérka Stock | Britský akciový index FTSE 100 | Frankfurtský DAX | Ropné společnosti | Index Nikkei | FactSet | TradingView | Země OPEC | Citi | S&P | Agentura S&P | Guvernér | Agentura Moody's | Agentura Fitch | Cena mědi | Německý DAX | Zahraniční investice | Ztráty | Nákupní doporučení | Euro vůči americkému dolaru | Zvýšení úrokových sazeb | Farmaceutické společnosti | Oslabení dolaru | Čínské akciové trhy | Nálada na trhu | PetroChina | Dnešní údaje | Ekonomická data | Americké indexy | Historická maxima | Člen rady guvernérů | Nejistota | Finanční tituly | Analytik Komerční banky | Erste | Unipetrol | Philip Morris | VIG | Pegas Nonwovens | Saúdská Arábie | Čínský akciový index | Čínský akciový index Shanghai Composite | Indikátor Stochastic | Stagnace | Tempo růstu | Akcionáři | Obchodování na devizových trzích | Euro k americkému dolaru | Daně z příjmů | Zajištění | Vitol | Obilniny | Standard Life | FTSE 100 | Šéf společnosti | Baidu | Digitální měny | Blockchain | Ripple | Litecoin | Dogecoin | Ethereum | E*Trade | Tesla | Dluhové krize | Vysoká volatilita | Nízká volatilita | Bear Sterns | Prodejní signál | Odhodlání | Prestige Economics | National Australia Bank | Credit Suisse Group | UniCredit Markets & Investment Banking | Norddeutsche Landesbank Girozentrale | CIMB Group Holdings | Oversea-Chinese Banking | Japan Exchange Group | Kryptoměna | Elektronické peněženky | Tržní kapitalizace firem | Kapitalizace | Představitelé Fedu | Výhled | Tradeweb | NYSE Euronext | Bankéři | Bankéř | Spekulativní sázky | Poplatky | Prodávat akcie | Nakupovat akcie | Historická data | Italský bankovní sektor | Rekordní minima | Rekordní maxima | Americké akciové trhy | Propad akcií | Exxon | Chevron | Payrolls | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Německý export | Silné euro | Non-Farm Payrolls | Úspěšné obchodování | Nonfarm Payrolls | Akcie na burze | Odhady trhu | Predikce | Automatické obchodování | Ekonomická situace | Hospodářská situace | General Electric | Bankovní domy | Průzkum | Krize | Investiční rozhodnutí | Pražský parket | Makroekonomika | Oslabení jüanu | Velké zisky | FTSE MIB | FCA | Světové trhy | Investovat do akcií | Theresa May | EasyCoin | Theresa Mayová | Vývoj indexu S&P 500 | Zpomalení čínské ekonomiky | Pierre Moscovici | Ministři financí EU | Výnosy | Zásoby zemního plynu | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár USD/JPY | Japonská vláda | Americká vláda | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | Americký index S&P 500 | Akciové trhy v USA | TRY | Index cen domů | Softbank | Akcie Bank of America | ARM Holdings | Institucionální investoři | Akcie bankovní skupiny Erste | Měnové stimuly | Příjmy | Čistý příjem | Indikátory důvěry | Indexy PMI | ExxonMobil | Volatilita trhů | Finanční domy | cTrader | Alphabet | xStation | ČTK | Aktuální cena | Japonský Nikkei | Konsenzus | Jihokorejský KOSPI | Růst ekonomiky | Rozjednané prodeje domů | Zasedání americké centrální banky | Zpomalení ekonomiky | Program kvantitativního uvolňování | Americký dolar vůči japonskému jenu | Hlavní ekonom | Kurz EURUSD | Norsko | Dánsko | Odhad HDP | Očekávání | Evropský statistický úřad Eurostat | Mercedes | Audi | Globtrex | Raymond James Financial | Investec | IHS Markit | Morningstar | Flash Crash | Venture Capital | Carl Icahn | Úspěšné investování | TPG Capital | ex | Akcie firem | GE Capital | Purple Trading | Mizuho | Mitsubishi UFJ Financial Group | Spekulativní investoři | Obchodovat na forexu | Makléřské firmy | PEVONI | WBTCB | Bankovní emise | Bitstamp | Tržní kapitalizace společnosti | J.P. Morgan | Ruské akcie | Fúze a akvizice | Gain Capital | Skupina PPF | Krize eura | Vstup na burzu | Sázkaři | Euler Hermes | Zahraniční forex | ČSOB Finanční trhy | JPMorgan Asset Management | Sell in May and go away | Insiders | ING Groep NV | Obchodování na zámořských trzích | CoinDesk | Cena palladia | ShowFx World | Ranní zpráva z akciového trhu | Zpráva z akciového trhu | Mark Owen | Phoenix Blue | Peter Sasín | Anton Bittner | VIP FOREX CLUB | ABAS FX | Globtrex.com | René Remšík | Začátek výsledkové sezóny | HFT strategie | Breakout Trader | LBBW | Nákupy zlata | Výhled pro zlato | Coinbase | André Kostolany | Akcie Tesly | Americký akciový trh | Head&Shoulders | Přehřáté ekonomiky | Margin trading | Nejpopulárnější kryptoměny | Bitcoinové burzy | Quastic | Vývoj ceny platiny | Cena platiny | Palladium | Pavel Drahotský | Technologie blockchain | Investovat do Bitcoinu | BTC/USD | ETH/USD | LTC/USD | XRP/USD | Kalendář makroekonomických dat | Digitální zlato | World BTC Business | Obchodování s Bitcoiny | Coinmarketcap | LYNX Trading | BTCUSD | xPartners | Kraken | Monero | CBOE Global Markets | BCH | LTC | ETH | ETC | XRP | NEO | Investice do bitcoinu | IPO Facebooku | KeyBanc | Dealogic | Růst hodnoty bitcoinu | Akciové obchody | Hard fork | Kodak | Binance | General Bytes | NEST | ESMA | Robinhood | Zákaz binárních opcí | Stellar | Kryptoměna Dogecoin | Služby spojené s kryptoměnami | Rostoucí výnosy státních dluhopisů | Lightspeed | Crypto | RoboMarkets | RoboForex | Tether | Tržní kapitalizace kryptoměn | Správce portfolia | Krypto aktiva | Vitalik Buterin | Lithium | Jak fungují akcie | E-book o investování | Andreas Antonopoulos | BTC/EUR | Digitální peněženky | Maximální finanční páka | CFD na kryptoměny | Výkonnost fondů | Tržní očekávání | Asijské trhy | TRON | Kobalt | Hospodářské výsledky firem | Drobní investoři | Investování s LYNX | Regulace ESMA | Kryptoměnové burzy | Cena bitcoinu | Akcie Avastu | Tradingové firmy | Airbnb | Začít investovat | Trhy dnes | Skupina Saxo Bank | Saxo | Obchodní války | FinTech | LYNX webinář | Očekávání investorů | Krypto | Peter Bukov | Analytik TopForex | Bitcoiny | Virtuální měny | Slabší koruna | PANW | TCRD | EVLV | Kryptoburza | Obchodní týden | Posilování dolaru | Stock picking | Vývoj na finančních trzích | Zobchodovaný objem | Podniky | Evropské akciové trhy | Renaissance Capital | Asijské akciové trhy | Obchodovat forex | Technologické akcie | Obchodní aktivita | Akcie Facebooku | Schwab | FAANG | Facebook (FB) | Amazon (AMZN) | Apple (AAPL) | Netflix (NFLX) | Akcie Applu | Akcie společnosti | Objem obchodování | Čínský akciový trh | CSI 300 | Americký S&P 500 | Pokles ceny | Výplaty dividend | Graf indexu | LYNX Pro | Správci kapitálu | Fond kvalifikovaných investorů | FTSE 250 | RDSA | Royal Dutch Shell | Ether | Index Stoxx 600 | Obchodování akcií | Jonáš Mlýnek | IPO kalendář | Trh Start | HKD | Akcie GE | Nové peníze | CLEO.one | Kevin Grulich | Patrik Mackových | Trendové čáry | Použití finanční páky | Ulf Lindahl | Forexový veterán | Úrokový výnos | Platon Finance | Reakce trhu | Trh s kryptoměnami | Výprodej akcií | Krach kryptoměn | Konec Kryptoměn | Tvrdý brexit | Long obchod | Prague Stock Trading | Marihuanové akcie | PLTC | Daniel Tanner | Největší kryptoměna | Intercontinental Exchange | IG | TLAC | Nejznámější kryptoměna | LYNX WhatsApp | Sázka na nejistotu | Oslabování akcií | Kim Fournais | Politika Fedu | EK | Dopady na ekonomiku | Evropská komise | Šéf ECB | Česká firma | Ceny kryptoměn | Hodnota indexu | Kryptoměna Bitcoin | Čínské firmy | Nadhodnocené akcie | Prezident USA | Zpřísňování měnové politiky | Majetek | The Wall Street Journal | Růst dolaru | Nemovitostní trh | Výsledky bank | Obchodovat s akciemi | Makléřská společnost | Vysoké zisky | Obchodní jednání | Crypto Exchange | Velké riziko | Profesionální trader | ASIC | Nakoupit akcie | Obchodní rozhodnutí | Pozornost trhu | Jak uspět | Palladiové akcie | Platformy pro obchodování | Obchodovat komodity | TradeWeb | IPO Uber | Asijské burzy | Banking Software Company | IPO Lyft | Akcie marihuany | Konopné akcie | Investice do marihuany | Ethical Selection | Akcie herních vývojářů | IPO Pinterest | IPO Airbnb | IPO WeWork | IPO 2019 | SaxoExperience | Akcie Pinterest | PINS | Pinterest (PINS) | Akcie Lyft | Lyft (LYFT) | Misery Index | Rozdílové smlouvy | Kvartální výsledky | Statistický úřad | Technologický Nasdaq | Růst americké ekonomiky | Graf indexu S&P 500 | Splácení dluhu | Zpětný odkup akcií | Obchodování platiny | Akcie Uberu | IPO Luckin Coffee | IPO u LYNX | Obchodujte IPO | AMS | Akcie firmy | Tencent Holdings | Boris Johnson | NVDA | Začít obchodovat | David Varga | Token | Stablecoin | Americké společnosti | Fibo retracement | Crypto newsletter | Prezidentka ECB | CoinShares | Blockchainové akcie | Akcie a ETF | Vlastní kryptoměny | Ropné akcie | Biotechnologické akcie | NASDAQ 100 | Defenzivní akcie | Coffee | Ziskové obchody | Uranové akcie | Růst ceny zlata | Farmaceutické akcie | Pokles cen | Akcie automobilky | Aston Martin | Akcie Aston Martin | IPO Aston Martin | Vanadiové akcie | Vanad | Výkonný ředitel | XTB Research | Akcia | SEBA | Digitální aktiva | Aktuální cena akcií | Nové akcie | Akcie týdne | Indická ekonomika | Bohatí | Investiční kapitál | Oživení ekonomiky | AMZN | Burzovní průvodce | WeWork | Splasknutí hypoteční bubliny | Thyssenkrupp | Kapitálové výdaje | Těžební zařízení | US500 | PPF | Denní graf | Stablecoiny | Očekávání trhu | Hospodářský výhled | Úpis akcií | UCITS | Saxo Bank v Praze | Centrála Saxo Bank | Fintech specialista | Přístup k investování | Investování na globálních finančních trzích | Digitální přístup k investování | Zkušenost s obchodováním | Programovací jazyk | ESG | GOOGL | Ceny palladia | Internet of Things | Internet of Things (IoT) | Investujte do akcií | Platinové akcie | Akcie roku | Investice do platiny | Canopy Growth Corporation | Aphria | GW Pharmaceuticals | Jak se stát lepším investorem | Očekávaný růst | Obchodní dohoda | Loterie | Cena akcie | Obchodujte | McKinsey | TikTok | Huawei | Digitalizace | Světové akciové indexy | Střadatelé | Automobilky | Čistý zisk | KOSPI | Investment Management | Startup | Obchodní model | Hazard | Death cross | Celkové příjmy | Prezident Donald Trump | Mediální společnosti | Propad ceny akcií | Ropný gigant | Německá vláda | IOT | Objem | Klíčová rizika | Dvojitý vrchol | MSFT | Obchod | Myšlenka | Analýza dat | Purple Trading David Varga | Obrat trendu | UCITS ETF | Alibaba Group | ČSÚ | Výsledky PFN | Textilka PFNonwovens | PFNonwovens | Konkurenceschopnost | Nejlepší internetové akcie | Internetové akcie | Předseda představenstva | Slušné zisky | Trader 2.0 | Statistický úřad Eurostat | Firma | Technologický index Nasdaq Composite | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Reálné ekonomiky | Hlavní události | Technické analýzy | Global Markets | Tezos | USDC | XLM | Tesla Elon Musk | Aktuální obchodní příležitosti | Pfizer | Obchodovat na burze | Rostoucí trendová čára | Čínská firma | Equity křivky | BSC | TBC Bank | Banking Software Company (BSC) | Global Finance | Royal Mail | Studie | Vysoké riziko | Bilance | Index DOW | European Metals Holdings | European Metals Holdings (EMH) | EMH | Jakub Kraľovanský | Negativní sentiment | Co bude | Erste Group | Avast | ROTE | Generální ředitel | PSA | GM | IPO Alibaba | Lagardeová | Akcie společnosti Tesla | Vyšetřování | Amazon | Placebo | Nízké úrokové sazby | Louis Vuitton | LVMH | Nejbohatší | Miliardy | Proof of Stake | Využití kryptoměn | USDT | All Time High | dApps | Vyhlídky | Průzkumy | Hong Kong | Legislativa | INTC | Federální rezervní banky | Federální rezervní banka | Disney+ | 5G | Finanční rezervy | FT | Automobilový sektor | Globální trh | Vlk z Wall Street | Záměna | Trading Places | Konkurenti | Peníze nikdy nespí | Financovat | Wüstenrot | SMA | Statistika | Předpovědi | Průmysl | ADP | Investovat v roce 2020 | Primoco UAV | Na burze | Drahý kov | Propouštění | Impuls | Hospodářský výsledek | Visa | General Motors | Velikost pozice | Další rozvoj | Rozvoj | Zvýšená volatilita | Vlastní nemovitost | Klíčový support | Důvěra investorů v ekonomiku eurozóny | Důvěra investorů v ekonomiku | Celebrity | Dolar vůči japonskému jenu | Zdražování | Sociální sítě | Problémy | COPPER | Růstový impuls | Finanční ztráty | Total | Prognózy | Členské státy EU | Státy EU | Ranní komentář | Cena za akcii | Klesající klín | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Soukromý sektor | Nálada | Kontrakty | Brewin Dolphin | Prohlášení | Čínské vlády | Yahoo | Yahoo Japan | YHOO | Americká automobilka | United Technologies | Tata Steel | Farmaceutická společnost | AbbVie | Allergan | FTC | Nissan Motor | Airbus | Společnost Microsoft | Dieselgate | Škoda Auto | Míra | General Atlantic | InterContinental | Úroky | Měnové politiky | Hrubý domácí produkt (HDP) eurozóny | Předseda | Investujte | Vánoce | Kupní síla | Evoluce | Automobil | Regulátoři | Ředitelka | xStation5 | Biotechnologické společnosti | AAPL | MasterCard | FB | Snap Inc | Roku Inc | Disney | Nike | Nejbližší support | Dot-com | Bydlení | Uber | Česká zbrojovka | EY | Aurora Cannabis | CanniMed Therapeutics | První obchod | Ztráta | Úbytek | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | Stratég | Propad akciových trhů | Akciové indexy v USA | Miliardy korun | Předsevzetí | Demokratické strany | Investiční platformy | Americký index | Wirecard | Ziskovost | Lombard Odier | Stabilní společnosti | ETF roku 2020 | Hospodaření | Zbrojovky | Akvizice Wüstenrotu | Černé labutě | Klesající trend | Dlouhodobí investoři | Silný support | Prodej automobilů | Společnost Sentix | Exact Sciences | Návratnost | Netflix | NFLX | Celsius Network | Alex Mashinsky | Inovace | General Motors (GM) | Americké dolary | Washington | Daimler | O2 | FAA | Malaysian Airlines | Miliardy eur | Írán | T. Rowe Price | Hodnota společnosti | Budoucnost | ProfitLevel | Zemědělství | Výsledky hospodaření | Nejbližší rezistence | Poradenství | Nový rekord | Ministerstvo práce | Dividendový aristokrat | Iniciativa | Podnik | Bloky | Adam Dulovec | Analytička | Ukazatele | Velikost ztráty | Spotřebitel | Pozitivní komentáře | Velké firmy | Alibaba Group Holding | Banka Morgan Stanley | Krach | Komunikace | Astrazeneca | Trump | Mezinárodní organizace práce | Prezident | Koronavirus | Paypal Holdings | Dominancia | Dominancia BTC | Kapitalizácia | Google | Samsung | WhatsApp | Instagram | 100 miliard dolarů | Trhy | Čínské úřady | ASX 200 | WHO | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | Íránský konflikt | ConocoPhillips | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Šíření koronaviru | Velcí institucionální investoři | Rostoucí trendové čáry | Vir | Negativní dopad | Zlepšení nálady | Pokles | Situace | Provozní zisk | Meziroční růst | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | Jednatel | Očekávané události | Ceny Bitcoinu | Boeing | Vstupy | XMR | FIAT | AML | Tvrdá práce | Moudro | Zlepšení | Dovednosti | Úsilí | BABA | Akcie v roce 2020 | Akcie Alphabet | Obchody | Výdaje | Platit daně | Čínská vláda | Akcie automobilky Tesla | FCF | BP | PMI pro sektor | Adidas | Americká společnost | Cathay Pacific | Rekordní hodnoty | Capital Group | SEC | Rozhodování | Palantir | Americké ekonomiky | Hodnota aktiv | Americké banky | Obchodovanie | Medvědi | Spuštění bitcoinů | Nejlepší biotechnologické akcie | Akcie Galapagos | Galapagos | Akcie Biogen | Biogen | Akcie Pharming Group NV | Pharming Group NV | Akcie AbbVie | Indikátor RSI | Valuace | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Akcie 3M | Nemovitý majetek | Vitali Butbaev | Saxo Bank CEO | Velstand Capital | Presidents Institute | Executive MBA TRIUM | Executive MBA | European Securities and Markets Authority | Investiční portfolia | Spravovaná portfolia | Spravovaná řešení | Nové obchodní příležitosti | Take-Profit pokyny | Popularita nízkonákladových investic | Dodatečný kapitál | Defenzivní Investiční portfolio | Ethical Selection Investment Portfolio | Správci aktiv | Světoví správci aktiv | Investiční portfolia Saxo Bank | Soukromé bankovnictví | Bankovnictví v České republice | Soukromé bankovnictví v České republice | Využití umělé inteligence | Digitalizace finančního sektoru | Sledování vlastních investičních cílů | Prudký propad | Noviny | Střední podniky | NVAX | Akcie Novavax | Ekonomické recese | Shortovat | Jižní Korea | Toyota | Vývoj | Analytická společnost | Guru | Akcie Microsoft (MSFT) | Vládní opatření | Výkyvy | Současná cena | Varovné signály | Obrovské ztráty | WP | Restrikce | Vývoj na trhu | Výsledný zisk | Prudký pokles | Aerolinky | Lufthansa | Indické akcie | Evropské dividendové akcie | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Charlie Munger | Tržní podmínky | Profitovat | Technologičtí giganti | Akcie Tencent | Tencent | Buy the dip | Restriktivní opatření | Letectví | Tržby společnosti | Zisk společnosti | Cenový vývoj | Špatné výsledky | Silný pokles | ČMZRB | Poměr cen | Tudor | Fiskální balíček | Důležitý support | Vedlejší účinky | Justin Trudeau | Viceprezident | Spotřebitelé | Hyundai | Automobilka | Pandemie COVID-19 | Historie | Čerpací stanice | Aktuální situace | Žádosti o podporu | Onemocnění | Prudký pokles cen | Uzavírání ziskových pozic | Spouštěč korekce | Korekce u vybraných akcií | Akcie Paypal (PYPL) | PYPL | Akcie Facebook (FB) | Akcie Waste Management | Waste Management | Waste Management (WM) | Akcie Waste Management (WM) | Investiční svět | Příležitosti k nákupu | Algoritmy | Američtí senátoři | Senátorka | Kalifornie | Škoda | Manufacturing | Demokraté | Domácnosti | Il Sole 24 Ore | Asociace | Páka | Hotovost | Počet potvrzených případů | Prodejní tlak | Enormní zájem | Pojišťovací společnosti | Záchranný balíček | Bezprecedentní propad | Další růst | Růst | Vyšší výnosy | United Airlines | Delta Air Lines | Koronavirové krize | Signál | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Biliony | Potenciál | Automobilový trh | Viry | Nejlepší palladiové akcie | NILSY | Anglo American Platinum | Ekonomické ukazatele | Air Bank | E-commerce | Ekonomiky | VW | Člen představenstva | Potenciál pro růst | Vzdělávací webináře | Slovensko | Války | Vysoká míra volatility | Míra volatility | Schodek | Organizace | Nejlepší technologické akcie | Technologické akcie roku 2020 | Akcie Amazon (AMZN) | Akcie Alphabet (GOOGL) | Alphabet (GOOGL) | Tencent (700) | Akcie Tencent (700) | Akcie Alibaba Group | Alibaba Group (BABA) | Akcie Apple (AAPL) | Microsoft (MSFT) | Americké žádostí o podporu | Průmyslové revoluce | Revoluce v technologii | Umělá inteligence | Investice do společností budoucnosti | 4. průmyslová revoluce | Cloud Computing | Internet věcí | Akcie Nvidia Corp | Nvidia Corp | Akcie Nvidia | Akcie Nvidia Corp (NVDA) | Závislost | Práce | Koronakrize | Vláda USA | Vláda Spojených států | Podíl na trhu | Model Y | Údaje | Ztrátové obchody | Ropný průmysl | Patenty | Poradenské firmy | Vlk z Wallstreet | Až na krev | Big Short | Špinavé Prachy | Bitcoin beyond the bubble | CBS | Ekonomické oživení | Extrémní nárůst | Obchodní návyky | Životní styl | Pákistán | FANG | DAWN | DAWN akcie | Akcie Activision Blizzard | ATVI | Activision Blizzard | Massachusetts | GB00B03MLX29 | Premiér Justin Trudeau | Index US500 | Anglo American | Dodavatelské řetězce | Jiří Makovský | IIPR | Innovative Industrial Properties | Majitel | Úspory | Hospodářské oživení | AMC | Procter & Gamble | Statistiky | Vzrušení | Vládnoucí strana | Colorado | USD za barel | Madrid | CMC | Rizikové averze | Propad ceny | S&P500 | Cenové pohyby | Reddit | Sociální síť | Tweety | Americké zásoby zemního plynu | Investiční tituly | Posílení | Joe Biden | Grayscale | Cenový pokles | Cestování | 3M | Fundamentální náhled | Historie 3M | Minnesota Mining and Manufacturing Company | Minnesota Mining & Manufacturing Company | Náhled na akcie | Technický náhled | Čas na nákup akcií | Vhodný čas na nákup akcií | Lék na COVID-19 | 737 MAX | Volvo | Shell | ATH | Zaměstnanci | FDA | Čistá ztráta | Tweet | Prognózy a doporučení | Růst výnosů | Úrokové výnosy banky | PMI pro sektor služeb | Čtvrtletní zisk | FOMO | Dovoz | Cyber security | Dosáhnout zisku | Generovat zisk | Justice | Historicky nejnižší | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Leasing | Růst EBITDA | Průzkum KPMG | Členské státy | Dominance bitcoinu | Technologický pokrok | ONE | Nejbohatší Čech | Auta | NetEase | Xiaomi | FBI | Konsorcium | Vakcína | Sektor služeb | Historické výsledky | Býčí scénář | Spekulovat | Moderna | Společnost Moderna | AZN.UK | AZN | Velký růst | Kupci | Podnikatelské aktivity | Podnikatelské aktivity v eurozóně | Aktivity v eurozóně | Společnost Facebook | Biotechnologické investice | Investice v době koronavirové | Farmaceutický byznys | Biotechnologická společnost Moderna | Biotechnologická společnost | Investování do podkladových aktiv | Investice do biotechnologického sektoru | Renault | Umělé inteligence | Spoluzakladatel | Investment management | JDE | Nezkušení investoři | ČR | Koronavirové pandemie | Lukoil | Norilsk Nickel | Akcie Intel | Průraz | Česká zbrojovka Group SE | Česká zbrojovka Group | CZG | CZ-USA | Zbrojovka | 4M Systems | CZ Export | Pozitivní sentiment | Bohemia Interactive | Studio Bohemia Interactive | Gambling | Kvalitní akcie | Bitcoinové a blockchainové akcie | Akcie AMD | Square | Býčí trend | ETH 2.0 | Bernard Looney | Nikola | Teorie černé labutě | Amyris | Arena Pharmaceuticals | Canopy Growth | Cara Therapeautics | Cronos | OrganiGram Holdings | Subvence | Globální poptávka | Nevada | Akcie Nikola | Nikola Motor | Akcie Nikola Motor | Projev šéfa Fedu | Rostoucí trend | Markus Braun | Trend is your friend | Covid | Technologické firmy | Changpeng Zhao | Cardano | Restrukturalizace | Druhá vlna | Akcie Wirecard | Práce z domova | Vlna koronaviru | Objem aktiv | Akcie aerolinek | Letecký průmysl | Akcie Coca-Cola | Jasný signál | Dopad pandemie | Novavax | MAM | Michal Lukáč | Generace Z | Trend v obchodování | Nový trend | Nový trend v obchodování | Trendové obchodování | Obchodování Generace Z | Hladoví obchodníci | Mrtvé kryptoměny | Mladé generace | Steve Jobs | Internetový trend | CEO Binance | E.ON | Johnson & Johnson | XCOM Bank AG | XCOM Bank | Wirecard Bank | KPMG Global Automotive Executive Survey | ChainLink | NEXO | Úspěchy | Vysoké ocenění | Ocenění | Šance | Stellantis | Růst tržeb | Umělá inteligence (AI) | Hospodaření firmy | Ceny | Praha | Kolaps | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Ethereum 2.0 | Ethereum Foundation | Justin Drake | Průměrný příjem | Technologické společnosti | Omar Arnaout | Společnost XTB | Semi | Model 3 | Důležitá rezistence | Market cap | Akcie těžařů | Wheaton Precious Metals | SSR Mining | Podílníci | Progres | KI | OMV | DeFi | Staking | Americké žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Agnico-Eagle Mines | Anglogold Ashanti | Barick Gold | Franco Nevada | Gold Fields | Kirkland Lake Gold | Royal Gold | Sibanye Stillwater | Nikl | Prognóza ceny zlata | Prognóza ceny stříbra | Prognóza ceny platiny | Prognóza ceny palladia | Prognóza ceny ropy | Komodity s LYNX | Akcie u LYNX | Komoditní akcie | Petroleo Brasileiro | Čínská společnost | Propad ekonomiky | Důvěra | Velké technologické firmy | Správci fondů | Tesla a S&P 500 | Výzkumy | Blue Origin | PPF Petra Kellnera | NYT | Vyšší dividenda | Sputnik V | Úřad pro kontrolu potravin a léčiv | Podhodnocené akcie | Akcie Deutsche Lufthansa | Deutsche Lufthansa | Akcie Zalando | Zalando | Monex | Čas na nákup | Worldometers | eMan | Jiří Horyna | Capital.com | Fortnite | Virgin Galactic | Investice do vodíku | Ballard Power (BLDP) | BLDP | Ballard Power | Powercell Sweden | PCELL | Powercell Sweden (PCELL) | Akcie Plug Power | PLUG | Plug Power | Akcie Plug Power (PLUG) | Akcie Nel Hydrogen | Akcie Nel Hydrogen / Nel ASA | Nel Hydrogen / Nel ASA | Akcie Air Liquide | Air Liquide | Akcie Air Liquide (AI) | Kryptoměnový trh | Globální pandemie | Coca-Cola | Venezuela | SPAC | Seznam Zprávy | Big Tech | Delta Airlines | Odborníci | Rentabilita | Transparentnost | Inspirace | Zdanění | TSLA | Nvidia | Qualcomm | Sequoia | Stavební povolenky | Akcie NIO | Pilulka.cz | PX START | Budoucí vývoj | HitBTC | PlatonCoin | Platon Life | Unity | Evropský statistický úřad | Elektromobily | Politici | Vývoj ceny akcie | Žádosti o podporu v USA | Diverzifikovat | Správně diverzifikovat | App Store | Biden | Druhá vlna koronaviru | Skupina CZG | Antimonopolní úřad | iPhone | Klinické testy | Jack Dorsey | Michael Saylor | MicroStrategy | CEO MicroStrategy | Množství peněz | Platby v kryptoměnách | Defi | Nařízení | Align Technology | ALGN | Akcie Align Technology | TPG | Intel | Výrobce čipů | GS | Moneta | Banka Moneta | PFE | ASICLine | Společnost ASICLine | Martin Muller | Hardware na těžbu kryptoměn | Hardware na těžbu | Zynga | Electronic Arts | BioNTech vakcína | MCD | Pfizer a BioNTech | Albert Bourla | Broker XTB | Palo Alto Networks | Akcie Qualcomm | Akcie Qualcomm (QCOM) | Qualcomm (QCOM) | QCOM | L Brands | LB.US | MRNA | Akcie spoločnosti | Vývoj Etherea | Praktické tipy | S&P Global Inc | Diem | PLTR | INTC.US | Životní prostředí | Nio | GME | GameStop | GME.US | Libra/Diem | Diem Association | CD Projekt | Akcie Airbnb | Anchorage | Deutsche Boerse | Vakcinace | Akcie AstraZeneca | ALXN | ALXN.US | Alexion Pharmaceuticals | Alexion | Očkování | LEN | Coinbase Global | Burza Coinbase | IPO společnosti | GS.US | PTON | PTON.US | Peloton | Boeing 737 Max | Makléřská firma | Nálada investorů | Scott Minerd | Dobrý výsledek | SOLEK SICAV | SOLEK | MW Investiční fond SICAV | MW Investiční fond | CODYA | Výnosy z desetiletých dluhopisů | Zvýšení ceny | Společnost Tesla | Brands | Shopify | Firma Boeing | VMW | VMW.US | VMware | Evropské centrální banky | Tilray | TLRY | Konopí | Cronos Group | CRON | ACB | CARA | YOLO | ACT | Adam Back | Nick Szabo | CryptoCred | Notsofast | BTCUSDT | Longhash | Situace na trhu | AMC.US | AMC Entertainment | GameStop (GME.US) | SPCE | Firma SPCE | Virgin Galactic (SPCE) | Akcie Gamestop | KFC | Akcie AMC | WallStreetBets | Sociální média | Klíčové faktory | Akcie společnosti GameStop | Akcie BP | BP.US | Dnešní seance | Rozvolnění | Akcie společnosti Activision | Activision | ATVI.US | Blizzard | Platby v bitcoinech | TLRY.US | Tilray (TLRY.US) | Grow Pharma | Ethos Foundation | Vincent Kaufmann | Corey Klemmer | Domini Impact Investments | Brian Grieves | Pat Zerega | Shareholder Advocacy | Mercy Investment Services | Achmea Investment Management | ACTIAM | Lombard Odier Investment Management | MFS Investment Management | Paradox Interactive | Akcie Hasbro | HAS | HAS.US | Akcie Hasbro (HAS.US) | Hasbro | Nákup bitcoinu | Ark Invest | Bitcoinist | Bull trend | Vstup Tesly do Bitcoinu | Bitcoinist.com | Rostoucí úrokové sazby | Předpověď ceny | Tweety Elona Muska | Kov | Colt | Zajímavé akcie | Flow Traders | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Růstový trend | Předpověď ceny akcií | Konopný průmysl | Canopy Growth (WEED) | WEED | Akcie společnosti Tilray | Předpověď akcií Tilray | Předpověď akcií | Obchodování akcií TLRY | Společnost Tilray | Akcie Tilray | Kupování akcií | Pákový efekt CFD | Aurora Cannabis (ACB) | Cronos Group (CRON) | APHA | Aphria (APHA) | Akcie společnosti Aphria | Kering | KER.FR | KER | Robinhood Markets | Air | TSLA.US | Tesla (TSLA.US) | Akcie Boeing | Terra | Herní průmysl | Cla na hliník | Gil Luria | Fidelity | Cena nemovitostí | Dlouhodobý investor | Těžby kryptoměn | CryptoQuant | VPN | Makléřské služby | AMC Entertainment (AMC.US) | Akcie AMC Entertainment (AMC.US) | Online trading konference | Trading konference | Distribuované účetní knihy | DLT | PPF Group | Archegos Capital | Archegos | Ladislav Bartoníček | Akcie Boeing (BA) | Paychex | Akcie Paychex | PAYX | PAYX.US | Akcie Paychex (PAYX.US) | Společnost MicroStrategy | Umění | Primoco | Bitcoinové transakce | Používání kryptoměn | AMD | Xilinx | Akcie Goldman Sachs | Goldman Sachs (GS.US) | COIN | COIN.US | Coinbase (COIN.US) | Akcie Coinbase | Akcie Coinbase (COIN.US) | Ark | Cathie Wood | Akcie Alcoa (AA.US) | Alcoa (AA.US) | AA.US | AA | George Sherman | Akcie MicroStrategy | Intel (INTC.US) | Honest | The Honest Company | HNST | MindMed | HealthMode | Cenový pohyb | Objednávky | Prezidentský dekret | Problém s nedostatkem čipů | XTB MENA | XTB MENA Limited | WSB | WallStreetBets (WSB) | Legenda WallStreetBets | Martin Shkreli | token DOGE | DOGE | Riskantní token | Výsledky FAANG | Akcie Peloton | Akcie Peloton (PTON.US) | Peloton (PTON.US) | Akcie společnosti Peloton | Akcie společnosti Peloton (PTON.US) | Francouzská společnost | Goldman Sachs Group | Hong Kong Exchanges & Clearing | London Stock Exchange Group | CITIC Securities | MSCI Inc | Interactive Brokers Group | Nasdaq Inc | MarketAxess Holdings | Tradeweb Markets | LPL Financial Holdings | Euronext NV | Virtu Financial | Avanza Bank Holding | Avanza Bank | Nordnet AB | Nordnet | IG Group Holdings | flatexDEGIRO | Swissquote Group Holding | Swissquote Group | Monex Group | CMC Markets PLC | Knight Capital Group | Archegos Capital Management | Knight Capital | Saxo Group | Pandemie COVID 19 | Pandemie COVID | Akcie MicroStrategy (MSTR.US) | MSTR.US | MicroStrategy (MSTR.US) | MSTR | Riziko ztráty | Akcie Palo Alto | Palo Alto | Akcie Palo Alto Networks | PANW.US | Palo Alto Networks (PANW.US) | Akcie Palo Alto Networks (PANW.US) | Silnější support | Colt Canada Corporation | Akvizice Coltu | Těžaři | Akcie McDonald’s | Václav Holler | CRYFIN | Finanční holding | Fundamentální analýza akcie | Analýza akcie | Aktuální problémy | Akcie společnosti AMC | Spotřeba domácností | Byt na investici | LUSQ | EMA data | Miloslav Lafek | Plány | Příležitosti | Taproot | VMware (VMW.US) | Patom Gelsingerom | Zprávy z kryptotrhu | BTC vs. USD | ETH vs. USD | SAIC | Hongguang Mini | Wuling | XPeng | Prodej | Mali | Vizionář Elon Musk | Lucia Žárska | Prudké změny ceny | Změny ceny | Technická analýza akcie Coca-Cola | Akcie Coca-Cola (KO) | Graf akcie | Graf akcie Coca-Cola | Denní graf akcie | Oligopol | | SAIC Motor | Technologie | Americký výrobce | Hliník | Nvidia akcie | Americký trh | KO | Fond ČMZRB | Nové tituly | Výhody vstupu na burzu | FIXED | RECALL | Vasky | Rekola | Dubai Financial Services Authority | DFSA | Mutace delta | Odvětví | Služby související s kryptoměnami | Růst Facebooku | Kryptoaktiva | Markets in Crypto-Assets | MiCA | Regulace MiCA | MiCA (Markets in Crypto-Assets) | Šíření mutace delta | Šíření mutace | Moderna akcie | Spikevax | Moderna akcie (MRNA) | Analýza Moderna akcie | Účetní období | Důležité zprávy | BioNTech | Akcie AMC Entertainment | Akcie společnosti AMC Entertainment | Cena akcie Pfizer | Akcie Pfizer | Akcie The Honest Company | HNST.US | The Honest Company (HNST.US) | Nick Vlahos | Palantir akcie | Akcie PLTR | Akcie Tilray (TLRY.US) | Rozbor | Jihoafrická republika | Společnosti | Ronaldo | Dna | Akcie Chewy | Chewy | CHWY.US | CHWY | Chewy (CHWY.US) | Akcie Chewy (CHWY.US) | XTB AFRICA | CEO společnosti XTB | Financial Sector Conduct Authority | FSCA | Google akcie | Google akcie (Alphabet) | Facebook akcie | Cena Facebook akcie | Cena Facebook | Akcie Kering | Kering (KER.FR) | Akcie Kering (KER.FR) | Marika Čupa | Tržní kapitalizace Keringu | Gucci | Saint Laurent | Bottega Veneta | Balenciaga | Hermes International | Moët Hennessy Louis Vuitton | LVMH - Moët Hennessy Louis Vuitton | Swingový obchod | Luxusní značky | Parametry obchodu | Boucheron | Yves Saint Laurent | Kering SA | Ticker KER.FR | Mezinárodní skupina | CEO skupiny | François-Henri Pinault | Bohatí Číňané | Nákupy luxusního zboží | 100 SMA | Evropské luxusní značky | Luxusní segment | Akcie luxusního segmentu | Kupní síla v Číně | Zásahy čínské vlády | Vyšší hodnoty | Růst firmy | Nio akcie | Akcie Nio (NIO) | ETL | Arrows | ETL Global | Advokátní kancelář | Advokátní kancelář Arrows | Christian Gorny | ETL Group | Jakub Dohnal | Jáchym Petřík | CEO Arrows | Arrows a ETL | Německá skupina | Skupina ETL | Pavel Machajdík | ShrtCut Studio
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | FXstreet | Euro

Předchozí klíčová slova

Ceny zboží
Ceny zeleniny
Ceny zeleniny a ovoce
Ceny zemědělských výrobců
Ceny zemního plynu
Ceny zlata
Ceny zlata na spotovém a futures trhu
Ceny zlata vývoj
Ceny železné rudy
CENZA

Následující klíčová slova

CEO Arrows
CEO Binance
CEO MicroStrategy
CEO skupiny
CEO společnosti XTB
CE Power Industries
CEPS
Cerberus
Cerebras Systems
CERGE-EI
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Purple konference
Potvrďte prosím... Zavřít