Úterý 20. duben 2021 02:46
reklama
Purple Trading psychologie webinar 2
reklama
BOSSA ebook analyza
reklama
Dukascopy

Klíčová slova - Dlouhodobé investice

C:\fakepath\obrazek-11022021-1.png

Předpověď ceny dogecoinu pro rok 2021: měli byste naskočit na tento krypto trend?

11.02.2021 Dogecoin (DOGE) je nejnovější kryptoměnou, která chytila vlnu a stala se podle tržní kapitalizace dvanáctou největší kryptoměnou. O růst se bezpochyby postaral zakladatel společnosti Tesla Elon Musk, který v minulém týdnu zveřejnil o této kryptoměně několik tweetů.
img

Lithium – nový investiční trh s novými hráči

10.02.2021 Podle údajů od stávajících výrobců se nedostatek získatelného lithia očekává v polovině 20. let 21. století. [1] Historicky vedl nedostatek surovin k nárůstu ceny suroviny jako takové. Proto může v budoucnu dojít ke krátkodobému tlaku na zvýšení cen lithia.
C:\fakepath\investice-18012021.png

Benjamin Graham a jeho investiční principy

18.01.2021 Existuje spousta známých knih a publikací, které vám mohou přinést plno rad a zlepšit vaše schopnosti při investování. Jedna z nejlepších knih, kterou doporučuje i sám Warren Buffet je Inteligentní investor od Benjamina Grahama. V této knize vysvětluje autor základní principy a pravidla kvalitního investování. Na jedny z nejzákladnějších principů z této knihy se podíváme v tomto článku.
img

Zásadní změna roku 2020: Posílení drobných investorů

02.12.2020 Když se zpětně podíváme na titulky finančních periodik z globální pandemie roku 2020, je zřejmé, že během jednoho z nejchaotičtějších období nedávné historie na akciových trzích došlo k očividnému vzestupu drobných obchodníků. V podstatě jsme byli svědky zásadní změny, která vyvolala mnohem větší participaci na finančních trzích. Toto posílení drobných investorů pomáhá jednotlivcům lépe řešit jejich finanční situaci díky výhodám dlouhodobého celkového růstu, který dokážou v dobách nulových či dokonce záporných úrokových sazeb nabídnout pouze investice. A investice jsou zároveň jedním z nejúčinnějších způsobů, jak ovlivňovat svět kolem sebe.
img

10 nejstabilnějších akcií: kvalitní akcie, které můžete držet navěky

03.07.2020 Dlouhodobá akumulace aktiv – nejúčinnější forma investování, kterou preferuje jeden z nejznámějších světových investorů – Warren Buffett. Ten prohlásil, že nejlepší investiční horizont je „na věky“. Buffet napsal v roce 1988 dopis akcionářům své investiční společnosti Berkshire Hathaway, ve kterém konstatoval: „Když vlastníme akcie ve vynikající společnosti s vynikajícím managementem, pak naše preferovaná doba držení je navždy „.
C:\fakepath\trhy.jpeg

Co je to likvidita?

22.06.2020 Zjednodušeně řečeno, likvidita označuje schopnost nakoupit/prodat aktivum v krátkém časovém období za cenu, která se blíží nebo se rovná požadované ceně. Pokud se do tématu likvidity ponoříme, tak zjistíme, že likvidita znamená příležitost převést aktivum na jeho peněžní ekvivalent.
img

5 tipů jak investovat (nejen) v době krize

25.05.2020 Vzhledem k mimořádným okolnostem se může zdát, že v oblasti investic se objevuje stále více otázek, a žádné záruky. Pořád ale platí, že investování je jedna z možností, jak si zajistit stabilní příjem. Do čeho v době zpomalení ekonomiky investovat, a jakých základních pravidel se držet?
img

Češi opět potvrzují, že jejich finanční gramotnost roste

25.05.2020 V současné době lidé více než dříve přemýšlejí o rodinných financích. Každá krize vyvolává otázky, zda mají lidé dostatečně chráněn svůj majetek. Může však přinášet i novou investiční příležitost, kam své peníze uložit, aby neztrácely na hodnotě. Zlato je tradičně bezpečný přístav pro dlouhodobé investice. Jak ukazují čísla společnosti Zlaťáky, Češi se vrhli na nákup zlata již v polovině března.
C:\fakepath\ep-11052020-lv.jpg

EP chce prosadit své priority při unijní záchraně ekonomik

11.05.2020 Příští sedmiletý rozpočet Evropské unie a související fond pro oživení ekonomik po koronavirovém výpadku musí počítat s klimatickými závazky EU a dalšími dosavadními prioritami. Pomoc pro odvětví a regiony zasažené krizí by měla být co nejrozsáhlejší, zároveň by ale neměly přijít zkrátka studijní či vědecké programy. Požadují to poslanci Evropského parlamentu, kteří se na čtvrtečním plenárním jednání chystají přijmout usnesení k rozpočtu a fondu.
C:\fakepath\etf.png

Co jsou ETF? Průvodce pro začátečníky

04.05.2020 Fondy obchodované na burze (Exchange Traded Funds - ETF) jsou zajímavou alternativou nejen pro portfolia institucí, ale i drobných, retailových traderů a investorů. V tomto článku Vám ETF představíme, vysvětlíme a řekneme, jak a kde se dají obchodovat. K tomu přidáme i výhody a nevýhody ETF.
C:\fakepath\usa ekonomika.jpg

Biden: Opatření na podporu ekonomiky musí být mnohem větší

26.04.2020 Bývalý americký viceprezident Joe Biden chce mnohem větší balíček opatření na podporu ekonomiky zasažené pandemií koronaviru, než jaký dosud prezentoval Bílý dům. Viditelně pobouřený Biden, pravděpodobný demokratický kandidát na prezidenta USA, to řekl v rozhovoru se serverem Politico. Kongres USA na konci března schválil rekordní soubor opatření na podporu americké ekonomiky v rozsahu 2,2 bilionu dolarů (přes 54 bilionů korun).
C:\fakepath\britanie1.jpg

Růst mezd v Británii byl ve druhém čtvrtletí nejvyšší za 11 let

13.08.2019 Růst mezd v Británii v tříměsíčním průměru do konce června dosáhl včetně bonusů meziročně 3,7 procenta, což je nejvíce od roku 2008. Počet zaměstnaných se pak ocitl na rekordu, ačkoliv míra nezaměstnanosti o 0,1 bodu vzrostla a činila 3,9 procenta. Oznámil to dnes britský statistický úřad. Trh práce tak vykazuje výrazně lepší kondici než ekonomika jako celek, která z hlediska hrubého domácího produktu (HDP) ve stejném období zaznamenala nečekaný pokles.
img

Robotické investiční poradenství: trend nebo budoucnost?

28.06.2019 Trh robotického investičního poradenství byl zpočátku ovládán hlavně dynamickými start-upovými firmami. V uplynulém roce do něj však vstoupily také uznávané instituce, jako jsou Standard Life, HSBC, Fidelity či Goldman Sachs. Ty buďto představily vlastní robotické poradenské služby, nebo do tohoto segmentu investují.
C:\fakepath\britanie1.jpg

Data z britského trhu práce překonala očekávání

11.06.2019 Mzdy britských zaměstnanců se za tři měsíce do konce dubna zvýšily rychleji, než se očekávalo. Analytiky překvapilo i menší zpomalení poklesu najímání nových pracovníků. Míra nezaměstnanosti se drží na nejnižší úrovni od roku 1975. Vyplývá to z dnešních údajů britského statistického úřadu ONS.
C:\fakepath\britanie1.jpg

Nezaměstnanost v Británii dále klesla

14.05.2019 Míra nezaměstnanosti v Británii za první tři měsíce do konce března klesla na nejnižší úroveň od poloviny 70. let. Tento vývoj podpořil názory, že kvůli nejistotě pramenící z odchodu Británie z Evropské unie se firmy přiklánějí spíš k najímání nových lidi než k dlouhodobým investicím do zařízení. Menší růst ale vykázaly mzdy britských zaměstnanců. Vyplývá to z dat statistického úřadu ONS.
img

Kde Uber ztrácí tolik peněz?

02.05.2019 Alternativní taxislužby Uber a Lyft míří na burzu a přidají se tak možná do zástupu technologických společností, kterým patří 21. století. IPO společnosti Lyft proběhlo již koncem března a její akcie od té doby ztrácí téměř 14%. Obě společnosti čelí vysokým ztrátám a cílem IPO je tak získání dalšího kapitálu pro vývoj. To však investory neodradilo a zájem o akcie by měl exponenciálně narůstat. Na čem ale Uber a Lyft tolik ztrácí?
img

Investiční rady od Warrena Buffetta

29.04.2019 Warren Buffett - šéf a ředitel investiční společnosti Berkshire Hathaway - je jeden z nejlepších investorů současné doby. Jeho zaměřením jsou dlouhodobé investice do podhodnocených společností, které mají "dobrý produkt nebo službu" a zároveň k tomu i konkurenční výhodu ve svém sektoru. Díky těmto pravidlům dokázal Buffet dlouhodobě překonávat benchmark SP500.
C:\fakepath\britanie 08012014-2.png

Mzdy v Británii stoupají nejvíce za deset let

16.04.2019 Mzdy britských zaměstnanců se za tři měsíce do konce února zvyšovaly nejrychleji za posledních deset let a na vysoké úrovni zůstala také tvorba nových pracovních míst. Tento vývoj podpořil názory, že kvůli nejistotě pramenící z odchodu Británie z Evropské unie se firmy přiklánějí spíš k najímání nových lidi než k dlouhodobým investicím do zařízení. Celkové příjmy včetně odměn podle statistického úřadu ONS meziročně stouply o 3,5 procenta a vyvíjely se tak v souladu s názorem analytiků oslovených agenturou Reuters.
C:\fakepath\britanie1.jpg

Zaměstnanost v Británii v lednu stoupla

19.03.2019 Britští zaměstnavatelé v období za tři měsíce do konce ledna najímali nové síly nejrychlejším tempem za poslední tři roky. Počet zaměstnaných osob stoupl o 222.000, což přispělo ke snížení míry nezaměstnanosti na 3,9 procenta ze 4,1 procenta v tříměsíčním období do konce října, a tedy na nejnižší úroveň od počátku záznamů v roce 1975. Vyplývá to z dat statistického úřadu ONS. Situace na trhu práce je tak před odchodem Británie z Evropské unie příznivá.
img

Bitcoin ETF a ty další...

13.01.2019 Nedávno jsme četli blog jednoho tradera zde na fxstreet, který se zamýšlel v roce 2011, jestli a proč nakoupit bitcoiny na ceně $2 po obrovském pádu z úrovně $31. Nyní se po listopadovém výprodeji nacházíme v podobné situaci, Bitcoin ztratil téměř 85% z prosincových maxim a vytvořil dočasné low na $3200 a nevypadá to, že by medvědi řekli poslední slovo.
img

Žebříček investičních příležitostí do dluhopisů podle jejich rizikovosti

19.12.2018 Na českém trhu působí stovky firem, které neveřejně nabízejí tzv. prašivé dluhopisy. Na první pohled vysoký výnos a unikátní investiční příležitost. Ve skutečnosti ale podnikatelský plán krytý firmou s miniaturním základním jměním nebo záporným hospodářským výsledkem. Pro lepší orientaci jsme sestavili žebříček pěti nejčastějších investičních příležitostí do dluhopisů dle jejich rizikovosti.
C:\fakepath\1.jpg

Zahraniční investice v Británii loni rostly nejpomaleji za 8 let

23.07.2018 Hodnota zahraničních investic v Británii loni, v prvním celém roce od hlasování o odchodu země z Evropské unie, vzrostla, tempo růstu však bylo nejnižší za osm let. Britský statistický úřad dnes oznámil, že dlouhodobé investice zahraničních podnikatelů a jednotlivců stouply o 0,8 procenta na 1,564 bilionu liber (45,2 bilionu Kč).
img

Jak i nadále obchodovat US ETF?

19.06.2018 Vzhledem k tomu, že dne 18.6.2018 bylo všem obyvatelům ČR omezeno obchodování s americkými burzovně obchodovanými fondy (ETF), rádi bychom Vám v následujícím článku představili varianty, jak tyto produkty nadále obchodovat – ať už přímo v USA, nebo na burzách v EU.
img

Největší problémy investic do komodit

16.05.2018 Komodity jsou dobrým artiklem pro krátkodobé spekulace. Pro dlouhodobější investování se ale příliš nehodí, a to kvůli...
img

Rozbřesk: ČNB počítá s ještě silnější korunou

02.02.2018 ČNB pokračuje v tažení za vyššími (normálními) úrokovými sazbami, a proto včera bankovní rada v souladu s očekáváním trhu znovu zvýšila hlavní úrokovou sazbu centrální banky na 0,75 %. Tedy na úroveň, kde byla naposledy v roce 2012. Vzhledem k tomu, že se centrální bankéři na tento krok trh připravovali s dostatečným předstihem, nešlo o žádné překvapení. Ale ani tak nebyl včerejšek prostý jakýchkoliv novinek. Tou největší bylo asi opětovné zveřejňování prognózy devizového kurzu, který ČNB naposledy publikovala v roce 2013 ještě před zavedením kurzového závazku. Aktuálně z tohoto výhledu vyplývá, že centrální banka ve svých úvahách počítá s ještě silnější korunou, než je tomu nyní. Dokonce by se kurz koruny měl už ve druhém čtvrtletí nacházet pod hranicí 25 EUR/CZK a postupně posilovat na pro letošek závěrečných 24,60 EUR/CZK. To se české měně asi moc líbilo, protože ještě do večera posílila pod úroveň 25,20.
img

Jak investovat dobře? Poznejte nejdřív sami sebe

02.02.2017 V džungli investičních příležitostí a nástrah se nemusí vyznat ani experti dozorových orgánů, natož investoři. Jaké otázky si mají začátečníci, mírně, ale i středně pokročilí položit?
img

Neohrnujte nos nad jednoduchými technikami (druhá část)

03.10.2016 Cenové úrovně - supporty, resistance a jejich praktické využití.
img

Ozvěny trhu - Východní Evropa jako černý kůň

16.10.2015 Ač z krátkodobého pohledu určitě nalezneme rizika pro slabší hospodářský růst, z pohledu dlouhodobé investice se současná situace zdá...
img

Centralní Bank Japonská zanechal měnovou politiku beze změn.

05.09.2013 Hlavní indexy na asijských trzích se pohybují v různých směrech, pravděpodobně z nedostatku pokynů pro dlouhodobé inve...
img

Bank of England: Vlna akvizic na dluh může spustit další finanční krizi

14.03.2013 Masívní vlna akvizic financovaných dluhem v korporátním sektoru může počínaje rokem 2014 vnést do finančníh...
img

Neměly by akciové trhy kopírovat vývoj reálné ekonomiky?

25.02.2013 Rok 2012 se nakonec ukázal v úplně jiném světle, než si většina z nás myslela. Já osobně jsem měl na jeho začátku dost negativní postoj, zejména co se evropských ekonomik týkalo. Po jeho skončení jsem pak měl více či méně pravdu. Ale na druhou stranu jsem byl skeptický i k růstu akciových trhů, což se na rozdíl od vývoje ekonomiky nevyplnilo. Jenže neměly by akciové trhy kopírovat nebo alespoň se chovat v souladu s reálnou ekonomikou?
img

Obchodník měsíce: Po sérii ztrát opět do sedla

08.01.2013 Přinášíme další ze série pohledů na obchodování reálného obchodníka, tentokrát za měsíc prosinec. Snažíme se vybírat různorodé obchodníky, jejichž styl obchodování či zvolené strategie jsou něčím výjimečné a mohou se stát inspirací a pozitivním nebo negativním vzorem pro všechny zájemce o obchodování. Účelem není navádět k žádnému obchodnímu stylu ani strategiím, které z realizovaných obchodů vyplývají. V budoucnu budeme zveřejňovat také dlouhodobé vývoje reálných obchodních účtů.
img

Při pohledu na výkonnost jednotlivých komodit nezapomínejte na rolování kontraktů

03.01.2013 Ole Hansen, komoditní stratég Saxo Bank. Ve svém posledním loňském článku jsem se zabýval výkonností některých klíčovýc...
img

Ranní zprávy

27.09.2012 Evropa - Španělské desetileté dluhopisy včera stouply nad 6% práh poté, co španělská centrální banka ozn...
img

Ranní zprávy

17.09.2012 Rozhodnutí výboru FOMC z minulého týdne a následné vyjádření Bena Bernankeho podnítilo na všech trzích růst. Riziková ...
img

Komodity v uplynulém týdnu: energiím se díky zimě daří, zlato vyčkává

16.02.2012 Řecký záchranný balíček, který měl touto dobou už být na místě určení,...
img

Greenspan: Evropa řeší střet kultury, sever po euroéru dotuje růst pohodlí dlužnického jihu

07.10.2011 Nikoli „dluhové krize“, ale odrazem růstu nákladů práce a cen a poklesu skutečné...
img

Taleb: Větší obavu než z Evropy mám z neschopnosti USA přijmout problém. Banky, dluh a politický pat

13.09.2011 Více strachu než dluhová krize v Evropě autorovi bestselleru Černá labuť Nichola...
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Money management | Offshore | Bitcoin | Fundamentální analýza | Intervence | Kvantitativní uvolňování | Peníze | Australský dolar | Stříbro | Akciové indexy | Pullback | Equity | Inflace | EUR/USD | USD/JPY | AUD/USD | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | USA | Nezaměstnanost | Británie | OPEC | Koruna | HDP | Bezpečný přístav | Dluhová krize | Divergence | Španělsko | Apple | Analytik | Ceny ropy | Spekulace | Ropa Brent | Býčí trh | ETF | Podílové fondy | Private equity | Dividendy | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Daně | Rizika | Politika | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | USD/CZK | EUR/CZK | Míra nezaměstnanosti | Objemy obchodů | Obchodování na burze | Spready | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Transakce | Bank of England | Bankovní rada | Benchmark | Bloomberg | Dluhopisové fondy | Burza | Buy and hold | CBOE | CEO | CFD | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Konsolidace | DAX | Distribuce | Nesoulad | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Dow Jones Industrial | ECB | ESM | Ekonomika | Emise | Emitent | Euro | FOMC | Finanční trh | Finanční trhy | Forward | Futures | Fúze | Gap | Grafy | Hedging | High | High Yield | IPO | ISIN | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční horizont | Investor | Investování | Japonský jen | Komodity | Korekce | Kotace | Kurz | Leverage | Likvidita | Long | Low | Margin | Risk | Marže | MetaTrader | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | NYSE | Nabídka | Nástroj | Obchodní systém | Obchodník | Obchodování s měnami | Opce | Operace Twist | PRIBOR | Platforma | Podkladové aktivum | Poplatek | Portfolio | Pozice | Provize | Prémie | Put opce | Pákový efekt | RSI | Rally | Rating | Resistance | Rezistence | Riziko | Rolování | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Short | Short selling | Spike | Splatnost | Spread | Standard and Poor's | Support | Support a resistance | Swap | Technical analysis | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Tvůrce trhu | Ukazatel | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Wall Street | Warren Buffett | Maturity | Yield | Zlato | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Úrokový diferenciál | Analytici | Riziková aktiva | Banky | Doporučení | EUR | USD | UBS | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | EMU | Goldman Sachs | Regulátor | Evropa | Asijské akcie | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Komerční banka | X-Trade Brokers | Saxo Bank | BOSSA | Admiral Markets | Indexy | Spekulanti | Investoři | Exchange Traded Funds | Blue chips | Fond | EU | Zasedání Fedu | Ekonom | Byznys | Pravděpodobnost | Drahé kovy | Zisk | Berkshire Hathaway | Spekulant | Futures kontrakt | Kurz koruny | Zkušenosti | Panika | Euforie | Výsledky | Chamtivost | Strach | Arbitráže | Contract for Difference | Investiční příležitost | Bohatství | Ozvěny trhu | ČSOB | Obchodovat | Obchodování s akciemi | Investment Banking | CAC 40 | Regulace | Financování | Investiční společnosti | Investovat | Nasdaq Composite | Facebook | LYNX | BTC | Donald Trump | Burzy | Rozvíjející se trhy | Financial Times | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Praxe | Centrální bankéři | Aktivum | First notice day | Index | Investiční strategie | Likvidní | Odpor | Volatilní | Analýzy | Banka | Bezpečná investice | Běžný účet | Brent | Brokers | Brokerské společnosti | Capital Markets | Cena | Cena akcií | Cena ropy WTI | Ceny zlata | CFD kontrakty | CZK | Černá labuť | Česká spořitelna | Dolar | Ekonomika USA | ETF fond | Eura | Exchange | Expirace | Finanční prostředky | Fondy | Graf | Hang Seng | Hodnota akcií | HSBC | Index Dow Jones | Index S&P 500 | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do komodit | Investice do nemovitostí | Investiční | Investiční poradenství | Zlaťáky | Investování do komodit | Jak investovat | Komoditní | Korporátní dluhopisy | Kurz EUR | Kurz USD | Kurzy | Management | Market | Markets | Nákup akcií | Nákup dluhopisů | Nemovitosti | Obchodní platformy | Obchodování komodit | Odkup akcií | Online obchodování | Peníze.cz | Portfolia | Pro investory | Převodník měn | Pšenice | Ratingové hodnocení | Reuters | Ropy | Ruská ekonomika | Řízení rizik | Sázky | Signály | SP500 | Spekulace na růst | Spořící účty | Státní dluhopisy | Termínované vklady | TopForex | Trade Brokers | Trh | Tržní podíl | Volatility | Webináře | WTI | X-Trade | Zemní plyn | Zlato a stříbro | Zpráva | Zprávy | Předpověď | Zisky | Finanční nástroj | CNBC | Buffett | Komise pro cenné papíry | Put | Buy | Buyout | CEPS | Elon Musk | EV | Hold | Indie | Leverage Buyout | Ministerstvo financí | Obchodní den | Profit Taking | Prospekt | ROCE | Sell | Spojené státy | Zajištění (hedging) | Cenová hladina | Tržby | Zaměstnanost | Bohatý | Komise | Contract | Kontrakt | Rozhovor | Blog | Vzdělání | 1 milion | Burze | Investment | Slušný zisk | Hedžové fondy | CNN | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | State Street | Baker Hughes | Ole Hansen | Zlaté mince | Reporty | CI Komodity | Zvyšování sazeb | Kurz EUR/USD | Zasedání centrální banky | Finanční systém | Finanční gramotnost | Úspěch | Podnikání | Hospodářské výsledky | Snižování úrokových sazeb | Dlouhé pozice | Komoditní stratég | Energie | BlackRock | Znalost | Přehled | Klid | Konzistence | Kč/USD | Agentura Reuters | Global Advisors | Cena kontraktu | Bankovnictví | Obchodování CFD | Futures kontrakty | Contango | Swapy | Evropský stabilizační mechanismus (ESM) | Obchodované instrumenty | Obchodní styl | Cena Brentu | Lídři | Firmy | Akcie bank | IBEX | Britská centrální banka | Styl obchodování | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Hlavní indexy | Nervozita | Fibo | Propad | Indexové ETF | Kryptoměny | Citi | S&P | Guvernér | Zahraniční investice | Ztráty | SaxoSelect | Historická maxima | Nejistota | Tempo růstu | Zajištění | Standard Life | Litecoin | Dogecoin | Ethereum | Zájem o akcie | Tesla | Dluhové krize | Kryptoměna | Kapitalizace | Steen Jakobsen | Výhled | Bankéři | Bankéř | Poplatky | Prodávat akcie | Mzdy | Britská ekonomika | Aktivní investování | Spekulativní obchodování | Francouzský CAC 40 | Průzkum | Krize | Investiční rozhodnutí | Opatření na podporu ekonomiky | FCA | Spravované fondy | Manažeři fondů | Výnosy | Rizikové investice | Očekávání analytiků | Příjmy | Alphabet | ČTK | Zpomalení ekonomiky | Hlavní ekonom | Očekávání | HDP v eurozóně | Bitfinex | Politico | Morningstar | Bridgewater | State Street Global Advisors | Zahraniční forex | CoinDesk | Benjamin Graham | Obchodování ETF | Arbolet | Investiční firmy | Trhy s kryptoměnami | Podnikové dluhopisy | Coinmarketcap | Monero | LTC | Ray Dalio | Akciové obchody | Inteligentní investor | Binance | Věštec z Omahy | Štěpán Hájek | Litecoin (LTC) | RoboMarkets | Lithium | Dlouhodobé investování | Digitální peněženky | Altcoiny | Drobní investoři | Cena bitcoinu | Složené úročení | Obchodování Futures | Spotové obchodování | Saxo | FinTech | Krypto | EOS | Co jsou ETF | Bitcoiny | Analytik finančních trhů | Profesionální investoři | Podniky | Toky investic | Objem obchodování | Nákup zlata | Volný kapitál | Ekonomické krize | Podílové dluhopisové fondy | Kotované dluhopisy | Rizikovedluhopisy.cz | Kim Fournais | Evropská komise | Kongres USA | Majetek | Bitcoin ETF | Obchodovat s akciemi | Nakoupit akcie | Silný trh | OKEx | Technická situace | Mzdy v Británii | Statistický úřad | Investiční rady | Investice do rozvoje byznysu | Splácení dluhu | Zpětný odkup akcií | Defenzivní akcie | iShares | Akcie roku | Očekávaný růst | Cena akcie | Obchodujte | Vysoká likvidita | Co je to likvidita | Startup | Obchodní model | Rozpočet | Objem | Bílý dům | Obchod | Zpomalování ekonomiky | Zájem o investici | Myšlenka | Server Politico | Lukáš Jankovský | Předseda představenstva | Tesla Elon Musk | Růst cen | EMH | GM | Amazon | Úrok | Miliardy | Vyhlídky | Předpovědi | Na burze | General Motors | Problémy | Nejistoty | Předseda Evropské rady | Charles Michel | Prohlášení | Švýcarská společnost | Úroky | Předseda | Ředitelka | FedEx | Bankovní vklady | Tým RoboMarkets | Nejlepší akcie | Investiční platformy | Ziskovost | Očekávaný růst poptávky | Růst poptávky | Elizabeth Warrenová | Bernie Sanders | Návratnost | Von der Leyenová | Budoucnost | Poradenství | Dividendový aristokrat | Podnik | Vyplácení dividend | Krach | Komunikace | Trump | Google | Trhy | Ursula von der Leyenová | Akcie roku 2020 | Obchodujte akcie | Pohyby cen | Pokles | Pandemie | Ceny Bitcoinu | Starbucks | Dovednosti | Úsilí | Akcie Alphabet | Obchody | Výdaje | Rozhodování | Americké ekonomiky | Průměrná cena | Medvědi | COVID-19 | Vývoj | Guru | Výkyvy | Pravidelná investice | Mince | Tržní podmínky | Profitovat | Tržby společnosti | Vysoce likvidní | Viceprezident | Pád ceny | Pandemie COVID-19 | Historie | Bilion dolarů | Kongres | Chuck Schumer | Lidovci | Tým Admiral Markets | Další růst | Růst | Poslanci | Biliony | Potenciál | České vlády | Allianz | Abbott Laboratories | Ekonomiky | Vzdělávací webináře | Organizace | Práce | Oživení ekonomik | Delaware | EP | Tweety | Posílení | Joe Biden | Americký viceprezident | Bývalý americký viceprezident | BCM | Fondy obchodované na burze | Co jsou ETF? | CFD vs. ETF | Aktivní obchodování | Pasivní investice | Výhody a nevýhody ETF | Nevýhody ETF | Obchodovat s ETF | Největší dodavatelé ETF | Dodavatelé ETF | Komoditní ETF | Dluhopisová ETF | ETF průmyslových sektorů | Dividendové ETF | Speciální ETF | Inverzní ETF | SPY - ETF | BlackRock iShares ETF | Vanguard ETF | SPDR ETF od State Street Global Advisors | Huobi | CL | Contemporary Amperex Technology | CATL | Filip Navrátil | Europa Investment Property | JDE | Dlouhodobý výhled | Kvalitní akcie | Oracle | Nestlé | CapitalPanda | BCM Begin Capital Markets CY Ltd | BCM Begin Capital Markets CY | Jozo Perić | Covid | Druhy likvidity | Aktiva s vysokou likviditou | Google Pay | Akcie Abott Laboratoires | Akcie Allianz | Abott Laboratoires | Akcie Coca-Cola | Akcie Colgate-Palmolive | Akcie HDFC Bank | HDFC Bank | Akcie International Flavors & Fragrances | Akcie Nestlé | Akcie Medtronic | Medtronic | Akcie Thermo Fisher Scientific | Thermo Fisher Scientific | Ceny | DeFi | Čínská společnost | Správci fondů | Capital.com | Globální pandemie | Výrobce baterií | Elektromobily | Diverzifikovat | Správně diverzifikovat | Defi | Uniswap | Aave | Nio | Růst ceny | Investiční principy | Nárůst ceny | Cenové výkyvy | Růst ceny Bitcoinu | Albermarle | Albermarle Corp. | NYSE: ALB | Objem akcií | NYSE: GM | NIO Limited | NYSE: NIO | Krypto trend | Předpověď ceny | Předpověď ceny Dogecoinu | Cena dogecoinu | Ren Project | Blockchainy | OpenDAO | renDOGE | DOGEO | Michael Burgess | Huobi Futures | FTX | WazirX | Arcane Research | Dlouhodobá předpověď | Tým Capital.com | Hodnota dogecoinu | Tweety Elona Muska | Budoucí cena | Coinswitch | Agregátor kryptoměn | Obchodování krypto | Krypto CFD
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Banky | Výhled | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | FXstreet | Graf | ROCE | Euro

Předchozí klíčová slova

Dlouhé pozice
Dlouhé pozice u akcií
Dlouhé pozice v koruně
Dlouhé stíny
Dlouhodobá investiční strategie
Dlouhodobá obchodní strategie
Dlouhodobá předpověď
Dlouhodobá tajemství krátkodobých obchodů
Dlouhodobá výkonnost
Dlouhodobé dluhopisy

Následující klíčová slova

Dlouhodobé investování
Dlouhodobější cíle
Dlouhodobější dopady
Dlouhodobější výhled
Dlouhodobé nastavení cílů
Dlouhodobé obchodování
Dlouhodobě obchodovat
Dlouhodobé posilování koruny
Dlouhodobé pozice
Dlouhodobé poziční obchodování
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
BOSSA ebook analyza
Potvrďte prosím... Zavřít