Úterý 20. duben 2021 03:31
reklama
Patria reklama duben
reklama
Admiral Markets na Admirals
reklama
Capital.com

Klíčová slova - Transakční náklady

img

Cena ropy v roce 2021: Vše, co musíte o černém zlatu vědět!

22.01.2021 Ropa je již několik desítek let nejpoužívanější surovinou na světě a její cena má velký dopad na světovou ekonomiku. Rok 2020 byl plný událostí, které s cenou ropy otřásly v základech. V jednu chvíli se dokonce cena za barel dostala do záporných hodnot. Ke konci roku se ale situace celkem stabilizovala a vývoj ceny ropy šel opět nahoru. S novým rokem ale nastává otázka, co bude dál. Má ropa již to nejhorší za sebou? Můžeme očekávat růst ceny tohoto černého zlata?
img

Bitcoin: Poznejte těžkou váhu kryptoměn a naučte se, jak do něj správně zainvestovat!

17.12.2020 Bitcoin je průkopník ve světě kryptoměn a fenomén posledního desetiletí. Ke konci roku 2017 doslova pobláznil svět. Kdo z vás si nepamatuje ono šílenství, které tato virtuální měna svým raketovým růstem vyvolala?
img

Cena ropy – Jak se bude vyvíjet kurz ropy do konce roku 2020?

01.10.2020 Vývoj ceny ropy je dnes pro mnoho investorů důležitějším faktorem pro směrování globálního růstu než ekonomická data nebo trendy na dluhopisovém a devizovém trhu. Pokud poptávka po ropě vzroste, ekonomický motor zrychluje. Alespoň se toto tvrzení jeví jako logické. Nemusí to být však vždy pravda.
img

NOVINKA: Micro E-mini opce na Micro E-mini futures na indexy S&P 500 a Nasdaq-100

09.09.2020 31. srpna byly představeny opce na Micro E-mini futures, se kterými můžete investovat do futures na 2 nejpopulárnějších americké akciové indexy s menšími částkami: S&P 500 a NASDAQ 100. Nízké požadavky na marži a transakční náklady představují skutečný průlom ve světě investic. V následujícím článku objevíte vše, co potřebujete vědět o Micro E-mini opcích.
img

10 nejlepších ETF pro investiční portfolio v roce 2020

07.05.2020 Prostřednictvím ETF lze vybudovat levný a efektivní investiční plán. Investice do ETF se těší stále větší popularitě. V tomto článku se podíváme na výhody ETF oproti tradičním fondům a dále vám představíme seznam 10 nejlepších ETF pro rok 2020.
img

Nejlepší REITs 2020 – akcie a ETF realitních investičních společností pro lovce dividend

16.04.2020 Rok 2020 začal krizí na finančních trzích v důsledku pandemie koronaviru. Tato situace je pro investory velmi nepříjemná a vyhlídky do budoucnosti jsou v této napjaté době nejisté. Investoři, kteří chtějí těžit ze silného trhu s nemovitostmi, mají k dispozici velký výběr REIT.
img

UMOŽNĚNÍ NÁKUPŮ STÁTNÍCH DLUHOPISŮ ZE STRANY ČNB JE KROK SPRÁVNÝM SMĚREM

25.03.2020 Vláda v úterý 24. března schválila novelu zákona o České národní bance, která by měla centrální bance umožnit nakupovat státní dluhopisy, a to i s delší dobou splatnosti. Součástí návrhu je i rozšíření množství subjektů, se kterými bude moci ČNB obchodovat. Parlament se však odmítl tímto návrhem zabývat s tím, že se nejedná o problém legislativní nouze.
img

Cena ropy – Jak se bude vyvíjet kurz ropy v roce 2020?

13.02.2020 Vývoj ceny ropy je dnes pro mnoho investorů důležitějším faktorem pro směrování globálního růstu než ekonomická data nebo trendy na dluhopisovém a devizovém trhu.
img

Cena ropy – Jak se bude vyvíjet ropný trend v roce 2020?

08.11.2019 Vývoj ceny ropy je dnes pro mnoho investorů důležitějším faktorem pro směrování globálního růstu než ekonomická data nebo trendy na dluhopisovém a devizovém trhu. Pokud poptávka po ropě vzroste, ekonomický motor zrychluje. Alespoň se toto tvrzení jeví jako logické. Nemusí to být však vždy pravda.
img

Bitcoin prohnaný rakouskou školou

29.10.2019 „Model, který v dnešních dnech využívají centrální banky, se stává nefunkční,“ říká Saifedean Ammous, profesor ekonomie a autor Standard bitcoinu: Dcentralizovaná alternativa centrálního bankovnictví. Úžasnou a dobře napsanou expozici rakouské ekonomické školy o povaze peněz - na volném trhu - uzavírá několik kapitol zaměřených na technologii a ekonomiku bitcoinu (BTC). Odpovídá na klíčové otázky týkající se digitálních peněz (kapitola 8), k čemu je bitcoin vhodný? (Kapitola 9) a otázky týkající se bitcoinů (kapitola 10).
C:\fakepath\Norsko.png

Norský fond nebude investovat do dluhopisů v některých měnách

05.04.2019 Norský státní fond bohatství, který je největší na světě, v rámci reorganizace portfolia cenných papírů s pevným příjmem v objemu 300 miliard USD (6,8 bilionu Kč) přestane investovat do dluhopisů států a firem z deseti zemí, včetně České republiky, vydávaných v lokálních měnách. Cílem tohoto kroku je snížit počet měn, ve kterých jsou investice fondu. Oznámilo to dnes norské ministerstvo financí.
img

Index DAX – nejznámější evropský index

22.03.2019 Index DAX je největším a nejdůležitějším evropským akciovým indexem. Podle vývoje indexu DAX se dá poměrně věrně interpretovat ekonomická situace v Německu a v celé Evropě.
C:\fakepath\1.jpg

Čína letos sníží výrobcům daně a další poplatky

10.01.2019 Čína letos sníží výrobcům daně a další poplatky, řekl dnes ve státní televizi ministr průmyslu Miao Wej. Čínské vedení se snaží podpořit ekonomiku, jejíž tempo zpomaluje mimo jiné kvůli obchodnímu sporu se Spojenými státy, uvedla agentura Reuters.
img

Jak ovlivní regulace hypoték a stálé nízká cena zlata investiční chování?

15.11.2018 Naprosto zásadní je z výše uvedené problematiky odpověď na otázku, jakou roli bude hrát zlato v ekonomice v příštích desetiletích. Jak ukážu vzápětí, není na tuto otázku snadné odpovědět, protože bezprostředně souvisí s odhadem globálního vývoje nejen po stránce finanční, resp. ekonomické, ale i politické. To, že zlato má v současné době nízkou cenu, resp. zda je jeho cena záměrně udržována nízká a lze očekávat její výraznější zvýšení, nebo zda se jedná o přirozený a dlouhodobý trend, je součástí uvedené otázky.
img

5 pravidel pro úspěšné obchodování na burze

25.05.2018 Zavřený obchod s profitem. To znamená radost, vzrušení, dobrou náladu. Avšak výzkumy prokázaly, že tyto pocity na burze zažívá jen menší část obchodníků.
img

Bitcoin: Praktický průvodce & odpovědi na 13 zásadních otázek

18.01.2018 Bitcoin a další virtuální měny se staly fenoménem moderního světa a pomalu způsobují revoluci v tom, jakým způsobem uvažujeme o penězích a o jejich hodnotě.
img

Bitcoin: 15 klíčových otázek a odpovědí

18.01.2018 Bitcoin a další virtuální měny se staly fenoménem moderního světa a pomalu způsobují revoluci v tom, jakým způsobem uvažujeme o penězích a o jejich hodnotě. Bitcoin, který původně vznikal jako akademický projekt, se během pár let dostal na první stránky snad všech investičních magazínů. Během jediného roku vzrostl o tisíce procent a zapsal se do historie jako nejvýnosnější aktivum všech dob. Měna, která nepatří žádnému státu, nepodléhá regulaci a kterou vytvořil někdo, koho se doosud nepodařilo vypátrat.
C:\fakepath\TOP5-17112017-LV-18.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

17.11.2017 1) Britská libra během posledního měsíce oslabila v rámci koše světových měn o dalších 0,8 % a její výsledek byl vůbec nejhorší ze skupiny hlavních 10 světových měn. Za poslední rok pak ztrácí již kolem 14 %. Podle analytiků před sebou nemá ostrovní měna žádné pěkné vyhlídky. Britská centrální banka (Bank of England) naznačila, že nedávné první zvýšení sazeb po 10 letech bude s největší pravděpodobností také na delší dobu tím posledním.
img

Butterfly: spekulativní opční strategie

18.10.2017 Představte si situaci, kdy chcete spekulovat na to, že cena podkladu se pohne pouze nepatrně a trh zůstane uzavřený v určitém pásmu.
img

Poučení z neúspěšného pokusu o demonetizaci jedné významné světové ekonomiky

15.09.2017 Je to již téměř rok, co bylo v Indii zakázáno používání bankovek vysokých hodnot. Dnes je tento krok prohlašován za naprosté fiasko, ale není to tak úplně férové hodnocení. Primárního cíle omezení daňových úniků sice dosaženo nebylo, sekundárním cílem ale měl být posun směrem k bezhotovostní společnosti a zde je již situace slibnější. Podle Davida Shipleyho v komentáři pro agenturu Bloomberg, by se měl zbytek světa z tohoto experimentu v ledasčem přiučit.
img

Nekrytý výpis put opce (naked put): vysvětlení teorie a praktický příklad

06.09.2017 V minulém článku jsme rozebírali strategii naked call, neboli nekrytý výpis call opce. Dnes se podíváme na strategii naked put, tedy na nekrytý výpis put opce.
img

Zlato ve světle summitu centrálních bankéřů

28.08.2017 Zlato v pátek ráno změnilo poměrně nepatrně svoji cenu v očekávání výstupů ze summitu centrálních bankéřů, ale dřívější ztráty se rychle vyrovnaly poté, co Janet Yellen zahájila svůj projev v Jackson Hole. V setrvávající politické a geopolitické nestabilitě, nebo napjatosti vztahů, jak uvnitř USA, tak i v mezinárodním kontextu a při přetrvávajícím relativním poklesu dolaru zůstává pohled na vývoj cen zlata příznivý.
img

Nekrytý výpis call opce (naked call): vysvětlení teorie a praktický příklad

23.08.2017 V případě, že vlastníte příslušné akcie, můžete provést krytý výpis call opce. Tato strategie je nazývaná jako Covered Call. Co ale dělat, pakliže žádné takové nevlastníte?
img

K pyramidování pozic metodou Martingale

17.03.2017 V tomto článku budeme analyzovat smysluplnost použití metody Martingale, jejímž cílem je zisk i v případě, že není znám žádný způsob predikce ceny obchodovaného instrumentu.
img

Investování do ETF bez poplatků

10.01.2017 S neustále se měnícími podmínkami na trzích se pro investory stává stále důležitějším vytvoření dobře diverzifikovaného portfolia. Není samozřejmě nutné zmiňovat, jak důležité je hledání různých způsobů pro co největší minimalizaci investičního rizika.
img

Jak vybrat správného brokera?

28.12.2016 Pokud přijde řeč na investice a úspory, rozhodnutí o využívání služeb správného brokera není z těch, která by se měla brát na lehkou váhu. Akcie mnohých společností či bank se zdají být více než nestálé. Existuje proto mnoho různých faktorů, které by investoři měli vzít v úvahu ještě před samotným začátkem investování.
img

Saxo Bank zahajuje spolupráci s Morningstar

06.09.2016 Investiční a obchodní specialista Saxo Bank a společnost Morningstar Investment Management Europe Ltd (investiční skupina Morningstar, Inc.) dnes oznámily zahájení spolupráce, která rozšíří nabídku investičních strategií pro klienty Saxo Bank.
forex-08042016-2.jpg

Proč obchodovat forex?

25.04.2016 Z hlediska historie byl forexový trh většinou dostupný velkým bankám, nadnárodním korporacím a účastníkům finančních trhů, kteří prováděli transakce o velkých objemech. Retailoví obchodníci, jak je známe v dnešní podobě, měli po dlouhou dobu velmi omezený přístup k tomuto trhu. Postupem času, s nástupem internetu a nových technologií, se forex stává stále více populárním prostředkem k alternativním investicím.
img

Elektřina jako komodita a její specifické vlastnosti ve srovnání s největším trhem světa

21.04.2016 Teorie podobnosti říká, že pokud je několik různých systémů navzájem podobných, stačí umět popsat (není důležité, zdali teoreticky nebo experimentálně) jeden z nich, a k popisu ostatních stačí použít jednoduchých operací na základě vhodných definic. Na základě znalosti jednoho systému lze sestavit modely procesů, na základě kterých lze pak předpovídat chování reálného systému při různých změnách podmínek.
img

Daň z finančních transakcí je podlá, neférová a kontraproduktivní

27.05.2013 Podlá, neférová a naprosto kontraproduktivní. To jsou slova, která mi přicházejí na mysl, když přemýšlím o dalším geniálním plánu eurozóny. O dani z finančních transakcí (DFT).
img

Makro: Vývoz Indie v lednu meziročně rostl o 32,5 pct

14.02.2011 Vývoz Indie v lednu meziročně rostl o 32,5% na 20,5 miliard dolarů, uvedl údaj indického minist...
forex.jpg

1. část - Co to vlastně forex je?

13.07.2009 FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Money management | Obchodní systémy | Kathy Lien | Bitcoin | Fundamentální analýza | Intervence | Intervence ČNB | Kvantitativní uvolňování | Intradenní obchodování | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Finance | Peníze | Disciplína | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Korelace | Equity | Inflace | EUR/USD | Nasdaq | Dow Jones | Světová banka | Rusko | USA | Británie | Britská libra | OPEC | Koruna | Obchodní deník | Monetární politika | Forexový trh | Austrálie | Německo | New York | Ceny ropy | Spekulace | Ropa Brent | ETF | Investiční fondy | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Daně | Rizika | Politika | Export | Import | Akciové trhy | EUR/CZK | Akciová burza | Měnový trh | Objemy obchodů | Obchodování na burze | Spready | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | AMEX | AOS | Akcie | Aktiva | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Arbitráž | Ask | Asset management | Transakce | Bank of England | Bid | Bloomberg | Bod | Bonita | Breakout | Broker | Burza | CBOE | CFD | CFTC | CME | Call opce | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikáty | Konsolidace | DAX | Denní obchodování | Devizový trh | Distribuce | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dlouhá pozice | Dow Jones Industrial | ECB | Ekonomika | Emise | Euro | FX | Fed | Finanční páka | Finanční trh | Finanční trhy | Finančník | Foreign Exchange | Forex trader | Forexový obchodník | Futures | G7 | Gama | Gap | Grafy | Hedge | ISIN | Index DAX | Indikátor | Insider | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční horizont | Investiční riziko | Investiční společnost | Investor | Investování | Kapitálový trh | Komodity | Korekce | Kotace | Kupón | Kurz | Kurzy měn | Leverage | Likvidita | Likvidní trh | Long | Low | MMF | Makléř | Margin | Risk | Marže | MetaTrader | Mezibankovní | Mini účet | Měna | Finanční instituce | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NYMEX | NYSE | Nabídka | Nástroj | OTC | Obchodník | Opce | Open | Peněžní trh | Platforma | Podkladové aktivum | Poplatek | Portfolio | Pozice | Provize | Put opce | Pákový efekt | Rally | Rating | Reinvestice | Rezistence | Platina | Riziko | Rolování | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Short | Short pozice | Slippage | Směnný kurz | Spotová cena | Spread | Stop-Loss | Support | Tick | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uptrend | VIX | VaR | Vega | Volatilita | Volume | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Warranty | Zisk na akcii | Zlato | ČNB | Úrokové sazby | Analytici | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | ČEZ | Obchodování | Forex trading | Obchodování na forexu | Objem obchodů | Evropa | Finanční krize | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Investiční tipy | Investiční příležitosti | FTSE | Patria | Saxo Bank | Indexy | OSN | Ropné zásoby | Investoři | Exchange Traded Funds | Produkce ropy | První kroky na forexu | Fond | Ekonomie | Trh s nemovitostmi | EU | Finanční sektor | Vývoj ceny | Aktuální kurz | Bitcoinová burza | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Mezibankovní trh | Zisk | Finanční instrumenty | Ropný trh | Těžba ropy | Dluhopisové trhy | Futures kontrakt | Break-Even | Sázka | Zkušenosti | Optimismus | Výsledky | Strach | Emoce | Contract for Difference | Investiční příležitost | Bohatství | IEA | New York Stock Exchange | Euronext | Investiční produkty | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | Kurzové výkyvy | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Over-The-Counter | Regulace | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | Hedgeové fondy | Makro | Výrobní náklady | LYNX | Swingové obchodování | Satoshi Nakamoto | BTC | Virtuální měna | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Insider trading | FX trh | Zásoby ropy | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Komunita | EURUSD | Aktivum | Delta | Index | Likvidní | Obchodování se směnnými kurzy | Průlom | Théta | Vnitřní hodnota | Volatilní | Průvodce forexem | Forex pro začátečníky | Kasino | Kasina | Likvidita trhu | Aktuální cena ropy | Aktuální cena ropy brent | Aktuální ceny ropy | Americká burza | Analýzy | Automatické obchodní systémy | Banka | Barel ropy | Bitcoin peněženka | Brent | Brokerské společnosti | Brokeři | Cena | Cena akcií | Cena barelu ropy | Cena ropy brent | Cena ropy WTI | Cena za barel ropy | Ceny zlata | CFD kontrakt | CFD kontrakty | Co je bitcoin | CZK | DAX 30 | Dax index | Degiro | Dolar | Dolary | Elektřina | Eura | Exchange | Expirace | Finanční prostředky | Fio | Fondy | Forexu | FXstreet.cz | Graf | Graf ceny zlata | Graf vývoje ceny ropy | Hodnota akcií | HSBC | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do nemovitostí | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční plán | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investing | Investování do akcií | Investování na burze | Jak investovat | Jak koupit bitcoin | Jak těžit Bitcoin | Komodita | Komoditní | Komoditní trh | Koupit bitcoin | Kurz bitcoinu | Kurz EUR | Kurz ropy | Kurzu měn | Kurzy | Libra | LYNX Broker | Makléři | Management | Míra inflace | Nemovitosti | Obchodní platformy | Obchodování s opcemi | Obchodujeme | Online broker | Opce na akcie | Opční strategie | OTC trh | PayPal | Portfolia | Praní špinavých peněz | Prezidentské volby | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Reuters | Ropy | Řízení rizika | SaxoBank | Sázky | Signály | Směnárny | SPX | Státní dluh | Státní dluhopisy | Shares | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Surová ropa | Těžba bitcoinů | Trh | Tržní hodnota | Unce zlata | Volatility | Volkswagen | Vývoj cen zlata | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny zlata | Vývoj kurzu | Webinář | Webináře | WTI | Zemní plyn | Zhodnocení peněz | Zkušenost | Zlaté rezervy | Zpracovatelský průmysl | Zpráva | Zprávy | Zisky | Tradeři | GLOBEX | Opční prémium | Finanční nástroj | CNBC | ING | Benzín | Put | Cenové rozpětí | CEPS | Elon Musk | Gamma | Indie | Intermediate | Janet Yellen | Ministerstvo financí | Obchodní den | Pink Sheets | Prospekt | REIT | ROCE | Spojené státy | West Texas Intermediate (WTI) | Akciová společnost | Investiční instrument | Převis | StopLoss | Úvěr | Světové ekonomiky | Co je forex | Forex Pro | Vydělat na forexu | Komise | Transakční poplatek | Contract | Kontrakt | Martingale | Volby | Příjmy z forexu | Úspěšný trader | Butterfly | E-mini | Blog | Forex vzdělání | Retail | Vzdělání | Burze | Penny stocks | Commodities | Currencies | Forex ziskové intradenní a swingové obchodní strategie | Investment | Německá burza | Zlatý standard | Aramco | Jackson Hole | Bankovní sektor | MSCI | CME Group | Investing.com | Členové OPEC | Kurz EUR/USD | Backtestovat | Úspěch | Podnikání | BMW | Automobilový průmysl | Jak investovat do komodit | Stock Exchange | Velcí investoři | Zvyšování úrokových sazeb | Sweet Crude Oil | Fundamentální ukazatele | Multi-Asset obchodování | Yahoo Finance | Energie | BlackRock | Implikovaná volatilita | Znalost | Přehled | Klid | DAX (Deutscher Aktienindex) | Volby v USA | Agentura Reuters | Hodnota bitcoinu | Cena kontraktu | Bankovnictví | Futures kontrakty | Contango | Expirace opcí | Vývoj ceny ropy WTI | Vývoj měn | Firmy | Aktuální vývoj | Economic | Forwardy | Xetra | Britská centrální banka | Cenné kovy | Forexové trhy | Realitní trh | Daňové příjmy | Deutsche Börse | Americké akciové indexy | Forexoví obchodníci | Velikosti pozic | Styl obchodování | Agentura Bloomberg | Miliony dolarů | Dostatek hotovosti | Černé pondělí | Finančnictví | Propad | Kryptoměny | Cenový boom | Ropné společnosti | Eurex | Index AEX | Specifika kontraktu | TradingView | Derivátový produkt | S&P | Zahraniční investice | Ztráty | Bezpečné útočiště | Sinopec | SaxoSelect | Ekonomická data | Americké indexy | Historická maxima | Saúdská Arábie | Největší banky | Daně z příjmů | Daně z příjmů právnických osob | Zajištění | Finanční poradci | Blockchain | Litecoin | Ethereum | Digitální měna | Elektronické peníze | Tesla | Vysoká volatilita | Nízká volatilita | Obchodování s finančními deriváty | Kryptoměna | Kapitalizace | Výhled | Poplatky | Chevron | Úspěšné obchodování | Makléřské společnosti | Predikce | Ekonomická situace | Graf ropy | Začínající obchodník | Bankovní systém | Krize | Investovat do akcií | Manažeři fondů | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Výnosy | Americká vláda | Investiční plány | Obchodování na akciových trzích | Příjmy | Nástroje technické analýzy | ExxonMobil | ČTK | Micro loty | Standardní loty | Aktuální cena | Růst ekonomiky | Švédsko | Očekávání | Informace o forexu | Bitfinex | Morningstar | SaxoTraderGO | Spekulativní investoři | Obchodovat na forexu | Bitstamp | Obchodování ropy | Norský státní fond bohatství | Cena palladia | Sladká ropa | Breakout Trader | Obchodování ETF | Coinbase | Bitcoin Cash | Bitcoin (BTC) | Zásoby zlata | Obchodování s cizími měnami | Investiční alternativa | Obchodování s kryptoměnami | Bitcoinové burzy | Palladium | Bitcoin Gold | Obchodování indexů | Investovat do Bitcoinu | Obchodování Bitcoin | Obchodování Bitcoinu | BTC/USD | Alternativní měny | Obchodování s bitcoinem | Coinmarketcap | Bitcoin futures | LYNX Trading | Investiční nástroj | ETH | ETC | GDAX | Mineři | XBT | Investice do kryptoměn | Crypto | Burzy kryptoměn | Jak fungují akcie | BTC/EUR | Altcoiny | Investování s LYNX | Kryptoměnové burzy | Cena bitcoinu | Airbnb | Začít investovat | Skupina Saxo Bank | Saxo | Obchodní války | LYNX webinář | Investování do ETF | Bitcoiny | Virtuální měny | Forexové páry | OPEC+ | Obchodní válka | Obchodovat forex | Graf vývoje | Akcie společnosti | Objem obchodování | Pokles ceny | Graf indexu | RDSA | Royal Dutch Shell | TradeCentrum | Obchodování akcií | Použití finanční páky | Trh s ropou | Stavební spoření | Vývoj ceny bitcoinu | Investiční chování | Dodávky ropy | Pokles cen ropy | Marihuanové akcie | Vývoj kurzu bitcoinu | Nejznámější kryptoměna | Kim Fournais | Bankomaty | Transakční poplatky | NDRC | CCTV | Klasické peníze | Obchodovat s akciemi | Obchodování na burzách | Palladiové akcie | Norský fond | Fond bohatství | Státní fond | Norská centrální banka | Mandát fondu | Investice do konopí | Inflace v ČR | Obchodujte ropu | Finanční produkty | Profesor ekonomie | Micro futures | Hodnota firmy | Nejznámější kryptoměny | GRAYSCALE BITCOIN TRUST (GBTC) | Obchodovat Bitcoin | Bitcoin a další kryptoměny | Začít obchodovat | Blockchainové akcie | Akcie a ETF | Ropné akcie | NASDAQ 100 | GBTC | Uranové akcie | Pokles cen | Vanadiové akcie | Vanad | Komoditní obchody | Oživení ekonomiky | Burzovní průvodce | New York Stock Exchange (NYSE) | MDAX | Čeští investoři | Saudi Aramco | Denní graf | Poptávka po ropě | Pokles ceny ropy | Růst ceny ropy | UCITS | Nejlepší vanadiové akcie | AKAT | iShares | Dluhopisové ETF | Platinové akcie | Akcie roku 2019 | Akcie roku | Investice do platiny | Jak se stát lepším investorem | Obchodní válka mezi USA a Čínou | Nová měna | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Investment Management | Obchodní model | AKAT ČR | Investiční skupina | Michal Dvořák | Kryptoměnová burza | Investice do ropy | Objem | Obchod | Myšlenka | Proroctví | Těžba v USA | UCITS ETF | Konkurenceschopnost | Akcioví obchodníci | Firma | Hlavní události | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | Obchodovat na burze | Studie | BAKKT | Co bude | Vývoj trhu | Generální ředitel | Nízké úrokové sazby | Miliardy | Vyhlídky | Trendová linie | Globální trh | Průmysl | Investovat v roce 2020 | Na burze | Rozvoj | NAFTA | Total | Prognózy | Válka mezi USA a Čínou | Kontrakty | Prohlášení | Yahoo | Členové Organizace zemí vyvážejících ropu | Ropná zařízení | Míra | Měnové politiky | Martin Řezáč | Předseda AKAT ČR | Předseda | Investujte | První obchod | Nejlepší investiční příležitosti | Investiční příležitosti 2020 | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | Americký index | Nízké ceny ropy | Předpokládaný vývoj | Návratnost | Írán | Irák | Sezónnost | Budoucnost | Soukromí investoři | Vliv na investice | Míra inflace v ČR | Míra zadlužení | Ukazatele | Parabolický vývoj | Krach | Komunikace | Trhy | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | Obchodujte akcie | Šíření koronaviru | Pokles | Situace | Pandemie koronaviru | Pandemie | Ceny Bitcoinu | Pochybnosti | Úsilí | Akcie v roce 2020 | Obchody | Strach z koronaviru | ETH/BTC | BP | SEC | Brent Crude Oil | West Texas Intermediate | Medvědi | Prodávající | Poptávky po ropě | Organizace zemí vyvážejících ropu | COVID-19 | ETF na S&P 500 | Bez rizika | Vývoj | Výkyvy | WP | Restrikce | Royal Dutch Shell (RDSA) | Mince | Profitovat | Nízká cena ropy | Cenový vývoj | New York Times | Index NASDAQ 100 | Pandemie COVID-19 | Aktuální situace | Texas | Koronavirová krize | Kalifornie | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Nákupu státních dluhopisů | Další růst | Růst | Koronavirové krize | Potenciál | Platební neschopnosti | Investice do zdravotnictví | Nejlepší palladiové akcie | Ekonomiky | Vzdělávací webináře | Války | Organizace | Otázka za miliony | Údaje | Ropný průmysl | ETF portfolio | Globální trh s ropou | Cushing | Jednání OPEC | Jednání OPEC+ | Extrémní nárůst | Snížení produkce | Výpadky | Massachusetts | Více peněz | REIT ETF | IM2A | H413 | AWP | SREIT | Global X SuperDividend REIT ETF | Aberdeen Global Premier Properties Fund | HSBC FTSE EPRA/NAREIT Developed UCITS ETF USD | BNP Paribas Easy FTSE EPRA/NAREIT Eurozone Capped UCITS ETF QD | Akcie Innovative Industrial Properties (IIPR) | IIPR | Akcie Innovative Industrial Properties | Innovative Industrial Properties | Innovative Industrial Properties (IIPR) | Akcie W.P. Carey | Akcie W.P. Carey (WPC) | WPC | W.P. Carey (WPC) | W.P. Carey | Akcie Welltower | Akcie Welltower (WELL) | WELL | Welltower (WELL) | REIT u LYNX | Akcie REIT | Hospodářské oživení | USD za barel | Američtí těžaři | USO | ETF na Nasdaq 100 | ETF na Nasdaq | Kontrakty na ropu | Kontrakty na ropu WTI | Producenti ropy | Situace na trhu s ropou | Cenové pohyby | Cena surové ropy | Surové ropy | Břidlicové ropy | WEI | Grayscale | Shell | Zaměstnanci | Výhody a nevýhody ETF | Nevýhody ETF | Komoditní ETF | Inverzní ETF | MSCI World | Typy ETF | ETN | iShares Core MSCI World UCITS ETF | Xtrackers MSCI World UCITS ETF 1D | Lyxor STOXX Europe 600 (DR) SKIPCP ETF C-EUR | iShares STOXX Europe 600 UCITS ETF | ComStage DAX TR UCITS ETF | Xtrackers DAX UCITS ETF 1C | iShares MDAX (DE) UCITS ETF | ComStage SDAX TR UCITS ETF | iShares NASDAQ-100 (DE) UCITS ETF | iShares Core S&P 500 UCITS ETF | Zdražení ropy | Bezpečnost | ONE | Dopad na cenu | CL | Spekulovat | Omezení produkce | JDE | Pozitivní sentiment | Bitcoinové a blockchainové akcie | Riot Blockchain | Býčí trend | Oklahoma | Covid | Infekce Covid | Velké investice | Ceny | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Důležitá rezistence | Akcie těžařů | Důvěra | Obchodní hodiny | Prezidentské volby USA | Globální pandemie Covid-19 | Globální pandemie | Analýza ceny | Micro E-mini | Micro E-mini opce | E-mini opce | Micro E-mini futures | E-mini futures | Zdanění | Mezinárodní agentura pro energii | Nvidia | Snížení emisí | Diverzifikovat | Snížit emise | Co je to ropa? | Druhy ropy | Vliv členů OPEC | Vývoj ceny ropy v roce 2020 | Nepokoje na Blízkém východě | American oil future | Cena American oil future | Ropný trend | Aktuální cena ropy (graf) | Graf ceny ropy | Dlouhodobý graf ceny ropy | Investovat do ropy | Jak můžete investovat do ropy? | Turbo certifikáty | Investování do ropných akcií | Prognózy na cenu ropy | Volby USA | Volby USA 2020 | Futures na ropu | XOM | CVX | Výsledky voleb | Praktické tipy | Investice do vody | Očkování | Mutace viru | Růst ceny | Zvýšení ceny | Vývoj ceny zlata v roce 2021
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Banky | Výhled | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | FXstreet | Graf | ROCE | Euro

Předchozí klíčová slova

Trafigura Group
Trailing Stop
Trailing stop loss
Traling Stop
Trans Adriatic Pipeline
Transakce
Transakce s deriváty
Transakce s kryptoměnami
Transakce s litecoinem
Transakční aktivity

Následující klíčová slova

Transakční poplatek
Transakční poplatky
Transfer Securities
Transferwise
Transfery digitálních mincí
Transformace ECB
Transněfť
Transparentní účet
Transparentnost
Transparentnost čínského dluhu
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Purple Trading srovnani platformy 2
Potvrďte prosím... Zavřít