Čtvrtek 02. prosinec 2021 02:14
reklama
Dukascopy krypto
reklama
Dukascopy krypto
reklama
InstaMarkets
reklama
BidAskBit vanoce

Klíčová slova - Surová ropa

img

🛢 Ceny ropy sa zotavujú z týždenných strát📈

23.07.2021 Na týždenných grafoch surovej ropy Brent aj WTI vidíme, že sa vytvára vzor kladiva, pretože straty zo začiatku týždňa boli vymazané. Za zmienku stojí, že k výpredaju došlo po dosiahnutí dohody OPEC + o ďalšom obnovení výroby. Zisky ropy v druhej časti týždňa nasledujú po oživení na akciových trhoch, ktoré už nie sú znepokojené silným nárastom počtu prípadov koronavírusu alebo infláciou. Európska centrálna banka si udržala holubičný postoj a to isté sa očakáva aj od Fedu v stredu. Je tiež potrebné poznamenať, že nedávna sila dolára v tomto okamihu nezaťažuje ropu.
C:\\fakepath\\ropa33.jpg

Jak lze přistoupit k obchodování ropy

26.10.2020 Existuje několik způsobů obchodování ropy. Každý obchodník si může vybrat jestli chce obchodovat futures, CFD nebo opce. Ať už si vyberete jakýkoliv způsob obchodování, budete muset analyzovat graf aktiva a teprve poté otevřít pozici:
img

Cena ropy – Jak se bude vyvíjet kurz ropy do konce roku 2020?

01.10.2020 Vývoj ceny ropy je dnes pro mnoho investorů důležitějším faktorem pro směrování globálního růstu než ekonomická data nebo trendy na dluhopisovém a devizovém trhu. Pokud poptávka po ropě vzroste, ekonomický motor zrychluje. Alespoň se toto tvrzení jeví jako logické. Nemusí to být však vždy pravda.
img

Rozbřesk: ČNB ponechává sazby beze změny, masivní ztráty koruny může tlumit

24.09.2020 V září se příkopy mezi jednotlivými zeměmi a odvětvími v Evropě ještě výrazně prohloubily. První podnikatelské nálady PMI ukazují, že na straně vítězů je průmysl navázaný na Německo a na straně poražených jih a odvětví služeb. Nehledě na výrazné rozdíly ovšem obrázek eurozóny jako celku nevypadá nijak povzbudivě - souhrnný index PMI klesl podruhé v řadě na 50,1 bodu. V první polovině září tak většina podniků v eurozóně očekávala stagnaci.
img

Do jakých nerostných surovin investovat v roce 2020?

30.07.2020 Mnoho investorů chce profitovat nejen z rostoucích cen akcií, ale také ze vzestupných trendů u ceny komodit. Kromě toho byly drahé kovy vždy považovány za zajištění proti inflaci. To je jeden z hlavních problémů, zejména v době krize a nízkých úrokových sazeb.
img

Cena ropy – Jak se bude vyvíjet kurz ropy v roce 2020?

13.02.2020 Vývoj ceny ropy je dnes pro mnoho investorů důležitějším faktorem pro směrování globálního růstu než ekonomická data nebo trendy na dluhopisovém a devizovém trhu.
img

Rozbřesk: Obchodní válka 3.0. Americké firmy pryč z Číny, jüan na 11letých minimech, ropa pod tlakem

26.08.2019 Obchodní válka mezi Čínou a USA je v plném proudu. Na konci uplynulého týdne nejprve Čína zavedla odvetná cla v hodnotě 5-10 % na zboží v celkovém objemu 75 miliard euro. Donald Trump s odpovědí dlouho nečekal. Nejprve vzkázal americkým firmám, aby s čínským trhem pro jistotu vůbec nepočítaly a následně oznámil zvýšení cel (ze stávajících 25 na 30 % a plánovaných od 1. září na 15 z 10 %). Nová vlna nejistoty trhy okamžitě zchladila a nepomohly ani relativně holubičí komentáře šéfa Fedu Jeremyho Powella - americké akcie (S&P 500) propadly o 2,6 % (za celý týden o 1,4 %) a jedná se o čtvrtý týdenní pokles v řadě. Výnosy dluhopisů šly dolů a půdu pod nohama, pro někoho možná překvapivě, ztrácel i americký dolar. Trhy jednoduše věří, že ve světle rostoucího globálního napětí bude Fed nakonec agresivnější.
img

Co se děje na trhu s mědí, zlatem, platinou a ropou?

16.08.2019 Co nám v tuto chvíli říkají grafy o směřování mědi, zlata, platiny a surové ropy? Měď vykazuje vidinu dobrého krátkodobého vývoje a spíše než na zlato se v krátkém období zaměřte na platinu. Ropa pak zůstává pod vlivem obchodní debaty USA a Číny i omezování produkce ze strany OPEC.
img

Riziko recese hýbe světem komodit

12.06.2019 V prvním červnovém týdnu zvýšily hedgeové fondy sázky na růst cen komodit ve 24 hlavních kontraktech futures o 57 % na 401 tisíc lotů. Existuje však řada významných rozdílů mezi třemi hlavními sektory, na něž působí dopady obchodní války, rizika recese, pohyby dolaru a zpoždění výsadby plodin.
img

Ropa brent – základní informace, které potřebujete znát

17.04.2019 Ropa je pravděpodobně stále nejdůležitější komoditou současnosti a blízké budoucnosti. Ropa se však dělí na několik kategorií zejména podle místa původu.
img

Geopolitická nejistota zvýšila cenu ropy a zlata

26.03.2018 Po rozhodnutí prezidenta Trumpa uvalit cla ve výši až 50 mld. USD na čínské zboží se situace na geopolitickém hřišti výrazně zhoršila. Čína okamžitě reagovala tím, že se zaměřila na americké vývozy v hodnotě 3 mld. USD a přemýšlí o dalších odvetných opatřeních.
img

Komoditní výhled: Zlatí býci sbírají síly, inflace v centru pozornosti

21.03.2018 Zlato má díky geopolitické nejistotě a zvýšené hrozbě korekce u rizikovějších aktiv potenciál pro skutečné dlouhodobé posílení. Všechny komodity nyní v podstatě využívají pozornosti, která se upírá k inflaci s tím, jak současný expanzivní cyklus směřuje ke své závěrečné fázi a roste tlak na ceny. Investoři tlačí komoditní indexy na několikaměsíční maxima.
C:\fakepath\TOP5-06112017-LV-26.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

06.11.2017 1) Ve Spojených státech o víkendu došlo ke změně na zimní čas (tedy srovnání s Evropou z minulého týdne), takže nyní bude časový rozdíl oproti USA obvyklých 6 hodin. Pravidelné časy vyhlašování makroekonomických zpráv tak budou opět jako obvykle.
img

FOREX Outlook

25.09.2017 USD/CAD se obchoduje na úrovni 1,2250. Kanadský dolar mírně posílil poté, co místopředseda BOC guvernér Timothy Lane signalizoval postupné zvýšování sazeb.
img

Komoditní a devizový trh

29.08.2017 Ropa včera poklesla téměř o 2,7%, neboť Harvey zasáhl rafinerie. Masivní povodně způsobené Harvem přinutily několik rafinérií uzavřít – jedná se zejména o rafinerie na pobřežní linii. Harvey byl z hurikánu neklasifikován na tropickou bouři, ovlivnil ropné rafinérie, méně však producenty.
img

Dubnové resumé pro komodity: Zlato a ropa drží svou podporu

02.05.2017 Komodity ukončily měsíc duben téměř beze změny, celkově však už druhý po sobě jdoucí měsíc o něco níž – i když jen o 1 %. Po oznámení výsledků prvního kola francouzských prezidentských voleb oslabilo zlato se snížením politických rizik, ale i tak statečně bojovalo proti řadě nepříznivých vlivů v čele se slabším japonským jenem zvyšujícím akcie a výnosy obligací.
img

Ropa klesá díky likvidaci dlouhých pozic u komodit

10.03.2017 Ve středu se surová ropa připojila na rozšiřující se seznam komodit, které zaznamenávají pokles, a na trhu nadále přetrvává nervozita před zasedáním americké centrální banky Fedu, jež se odehraje příští týden. Obecně se očekává, že až se Federální výbor pro volný trh 15. března sejde, provede navýšení o dalších 25 bazických bodů. To v kombinaci se silnými americkými hodnotami podnítilo širší vzchopení dolaru a výnosy z amerických dluhopisů nadále výrazně stoupají – výnosy z amerických desetiletých vládních dluhopisů nyní směřují k maximu z 15. prosince ve výši 2,64 %.
img

Hledání nové rovnováhy

20.01.2017 Autor: Ole Hansen, hlavní komoditní stratég Saxo Bank V roce 2016 se komodity přehouply zpátky do výnosů, a aby tento ...
img

Jaké komodity se vyplatí sledovat do konce roku?

07.10.2016 Komodity stále směřují v celoroční bilanci k zeleným číslům, což by bylo poprvé od roku 2010, ale určité obavy zůstávají. Zejména surová ropa a zlato čelí různým rizikovým událostem, které by mohly před začátkem roku 2017 poslat ceny dolů.
img

Austrálska ekonomika - analýza

05.08.2016 Pre účely odhadu ďalších krokov monetárnej politiky RBA (Centrálna banka Austrália) poskytujeme tento ucelený prehľad ekonomickej situácie v Austrálii.
img

RANNÍ ZPRÁVY: EURO SMĚŘUJE DOLŮ

20.10.2015 Asijské akcie se hluboce propadly poté, co poklesly ceny komodit kvůli trápení čínského vzrůstu ekonomiky a utlumeného sentimentu...
img

RANNÍ ZPRÁVY: ASIJSKÉ AKCIE SE POTÁCÍ

14.10.2015 Asijské akcie dnes klesly kvůli tlaku dalších prodejů ropy, jelikož investoři čekají na výsledek čínského indexu spotřebitelů. Měnová autorita...
img

RANNÍ ZPRÁVY: DOLAR ROSTE OPROTI OSTATNÍM

18.08.2015 Americký dolar vzrostl vůči koši hlavních měn, díky investorům, kteří čekají na zvýšení úrokových sazeb a také setřásli obavy o měnové válce v Číně. Proti euru se dolar obchodoval na nejsilnější hladině za posledních 5 dní a dosáhlo tak ceny 1,1073 dolarů. Euro zůstalo slabší, jelikož je ECB odhodlaná přistoupit k programu o nákupu aktiv.
img

RANNÍ ZPRÁVY: DOLAR STOUPÁ, GBP ČEKÁ NA ZPRÁVU Z BANKY

06.08.2015 Americký dolar se držel na dvouletém maximu proti japonskému jenu. Dolar tak vzrostl vůči ostatním měnám na základě nových zpráv...
img

RANNÍ ZPRÁVY: ROPA SE MÍRNĚ ODRAZILA

16.07.2015 Asijské akcie byly ve čtvrtek vyšší díky odsouhlasení řeckého parlamentu plánu finanční pomoci. Dolar se držel celkem vysoko po projevu...
img

RANNÍ ZPRÁVY: EURO JE PEVNĚJŠÍ, CENY ROPY PADAJÍ

14.07.2015 Akciové futures USA se v úterý dostali na nižší ceny, jelikož investoři obezřetně sledovali, zdali dohoda s Řeckem ukončí tamní dluhovou krizi. Podmínky uložené mezinárodními věřiteli v čele s Německem se diskutovaly celou noc na mimořádném summitu. Levicový premiér Alexis Tsipras bude čelit otevřené konfrontaci s členy jeho strany. Pod podmínkami dohody může Řecko dostat až 86 miliard eur (95 miliard dolarů) během 3 let, pokud splní podmínky.
img

RANNÍ ZPRÁVY: EURO SE PROPADÁ NA 5TÝDENNÍ MINIMUM PROTI DOLARU

08.07.2015 Euro v úterý pokleslo na 5týdenní minimum proti rostoucímu dolaru. Evropská centrální banka zpřísnila podmínky půjčky pro řecké banky...
img

RANNÍ ZPRÁVY: EURO ZÍSKÁVÁ, STABILNÍ LIBRA A ZLATO SJEDNOCUJE

30.06.2015 Euro vzrostlo proti dolaru a získalo si zisky. První šok z neschopnosti Řecka splatit dluh se zmírnil, ale napětí zůstalo stále vysoké. Trh očekává vývoj...
img

Surová ropa: Mohlo by dojít k průlomu – prosím?

26.06.2015 Po jednom z největších odprodejů surové ropy za poslední dobu nyní ceny ropy WTI a Brent už dva měsíce zůstávají v mezích. Zatímco...
img

RANNÍ ZPRÁVY - FED: EKONOMIKA JE DOSTATEČNĚ SILNÁ NA ZVÝŠOVÁNÍ SAZEB

19.06.2015 „Ekonomika USA mírně roste a je dostatečně silná na zvýšení úrokových sazeb koncem tohoto roku, avšak stále rostou o...
img

RANNÍ ZPRÁVY: ZAMĚŘENÍ NA ŘECKO A MOŽNOST DOHODY

10.06.2015 Britská libra oslabila proti americkému dolaru poté, co data v Británii ukázaly obchodní deficit a kvůli tomu se zvýšily obavy nad tamním ekonomickém...
img

RANNÍ ZPRÁVY: INVESTOŘI SE SOUSTŘEĎUJÍ NA ŘECKO

09.06.2015 Investoři se zaměřují na situaci v Řecku, která celkově tahá trh dolů. Christian Noyer prohlásil, že z důvodu malé velikosti Řecka...
img

RANNÍ ZPRÁVY: DOLAR ZŮSTÁVÁ SILNÝ, OBAVY KOLEM EURA

26.05.2015 Americký dolar se vyšplhal na 2měsíční maxima vůči Japonskému jenu a zůstalo stabilní vůči ostatním měnám. Index cen spotřebitelů...
img

Končí posilování surové ropy?

20.05.2015 Surová ropa se v tuto chvíli zřejmě dostala tak daleko, jak to jen bylo možné. Posilování bylo způsobeno značným nárůstem investiční...
img

RANNÍ ZPRÁVY: NĚMECKÉ OBLIGACE SÍLÍ

13.05.2015 Surová ropa se po svém pádu zotavila a včera získala půdu pod nohama na asijském trhu. Na burze New York Mercantile Exchange se ropa...
img

RANNÍ ZPRÁVY: REAKCE PO SETKÁNÍ EUROGROUP

12.05.2015 Akcie na Wall Street po setkání Eurogroup klesly společně s Dow a S&P 500 o 0,5 procent. V Číně již po třetí za posledních 6 měsíců...
img

RANNÍ ZPRÁVY: DOLAROVÝ INDEX MÍRNĚ POKLESL

24.02.2015 Řecko představí eurozóně své ekonomické reformy. Termín byl však do pondělí a Řecko neuvedlo důvod zpoždění. Finanční ministři eurozóny...
img

RANNÍ ZPRÁVY: GR(EXIT)?

05.02.2015 Index MSCI klesl o 0,1 %. Japonský Nikkei, který ve středu vzrostl o 2 procenta, se nyní propadl o 0,5 %. Akcie Jižní Koreji a Austrálie byly...
img

RANNÍ ZPRÁVY: VELKÉ ROZHODNUTÍ RBA

03.02.2015 Asijské akcie dnes vzrostly díky nadějím ohledně řecké situace s dluhem, které zvedly apetit k riskování. Prudké oživení cen ropy pozvedly...
img

RANNÍ ZPRÁVY: ŽÁDNÁ ÚLEVA PRO ROPU

09.12.2014 Australská národní banka oznámila výsledky podnikatelské důvěry za listopad. Index Jižní Koreji Kospi sklouzl o 0,1 %. Australský index S&P/ASX 200 klesl o 0,7 %, zatímco novozélandský index NZX 50 se jen nepatrně změnil. Index Shanghai Composite dosáhl hladiny 3000 poprvé od roku 2011. Futures kontrakty indexu Hang Seng Hong Kong se propadl o 0,1 % a kontrakty Hang Seng China Enterprises ztratily 0,5 %. Index MSCI Asia Pacific (MXAP) se propadl na hladinu 139,70. Japonský Topix (TPX) index poklesl o 0,7 %, poté co jen nabyl 0,6 % vůči dolaru. Ropa Brent se propadla na 5letá minima.
img

RANNÍ ZPRÁVY: SILNÁ DATA ZAMĚSTNANOSTI VYZDVIHLA EKONOMIKU USA

08.12.2014 Počet zaměstnanosti v USA vzrostl v listopadu o 321 000 míst. Asijské akcie zůstaly stabilní a americký dolar zachytil 7roční maximum vůči japonskému jenu, díky nadmíru příznivým výsledkům v zaměstnanosti. Ceny zlata se v brzkém asijském obchodování dostaly na nižší čísla, jelikož investoři předpokládají, že FED zvýší sazby v roce 2015, kvůli růstu zaměstnanosti. Futures kontrakty zlata pro únor na burze Comex division New York Mercantile Exchange se obchodoval na hladině 1188 USD.
img
img

RANNÍ ZPRÁVY: ČÍNA SNÍŽILA ÚROKOVÉ SAZBY

24.11.2014 Čínská banka poprvé od července roku 2012 snížila úrokové sazby, jelikož se vedoucí představitelé rozhodli posílit podporu pro druhou...
img

Ropa reaguje na sezonní oživení poptávky růstem. Za to zlato je pořád jako na houpačce

26.05.2014 Propad komoditního indexu DJ je zřejmě u konce. Kovy z platinové skupiny svým výkonem zastínily zlato i stříbro. Sójové boby a kukuřice/pšenice se vyvíjely naprosto odlišně.
img

Po odeznění hurikánu Sandy obracejí komoditní trhy pozornost k americkým volbám

06.11.2012 Ole Hansen, Head of Commodity Strategy, Saxo Bank - Finanční a komoditní trhy se budou v následujících týdne...
img

Ranní zprávy

30.10.2012 Evropa - Velkým tématem zpráv zůstává Řecko, jež se před dalším balíkem finanční pomoci plánovaným na li...
img

Ranní zprávy

29.10.2012 Evropa - Netrvalo dlouho a Mario Draghi vyjádřil souhlas s nejnovějším plánem Evropské unie – větší kont...
img

Ranní zprávy

22.08.2012 Evropa - Euro včera zaznamenalo výrazný vzestup a EUR/USD, než opět klesl na 1,...
img

Ranní zprávy

20.08.2012 Co se týče žádostí o finanční pomoc Španělska a Itálie, neděje se nic nového, avšak tento týden je v plánu mnoho setkání vůdců eurozóny. Řecký premiér by se měl setkat...
img

Makro: Výrobní a dovozní ceny Švýcarska v červenci meziročně klesly o 1,8 pct

14.08.2012 Výrobní a dovozní ceny Švýcarska se stejně jako v červnu meziměsíčně sníž...
img

Ranní zprávy

26.07.2012 Evropa - Hlavní evropské indexy včera vyšplhaly výše, trhy totiž pomohly po něk...
img

Equity Kickoff: Akcie se potýkají s problémy

14.04.2011 Ve čtvrtek zahájí evropské akciové tituly obchodování na nezměněné úrovni, protože se po pádu cen komodit a obavách ohledně očekávaného navyšování kapitálu čínských bank v asijské obchodní seanci snížila chuť k riziku.
Související klíčová slova: FOREX | Technická analýza | Money management | Čínský jüan | Nový Zéland | Intradenní obchodování | Brexit | Řecko | Čína | Japonsko | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Australský dolar | Novozélandský dolar | Stříbro | Akciové indexy | Korelace | Equity | Inflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | NZD/USD | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | USD/CAD | EUR/JPY | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Britská libra | OPEC | Koruna | HDP | Obchodní deník | Brazilský real | Bezpečný přístav | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Španělsko | Apple | Analytik | New York | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Americké akcie | Býčí trh | ETF | Dluhopisový trh | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | Komoditní měny | Export | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | EUR/AUD | EUR/CZK | Důvěra investorů | Spready | Eurodolar | Kapitál | Sazby | Akcie | Aktiva | Akumulace | Americký dolar | Analýza | Ben Bernanke | Bloomberg | Bod | Breakout | CEO | CFD | CME | Centrální banka | Centrální banky | Certifikáty | Close | Konsolidace | Denní obchodování | Devizový trh | Dlouhá pozice | Dluhopis | Dolarový index | Dow Jones Industrial | Downside | ECB | EMA | ESM | Ekonomika | Emise | Euro | Evropská centrální banka | FOMC | Index FTSE 100 | Fed | Finanční trhy | Futures | G7 | Gap | Grafy | High | Hlava a ramena | ISIN | Index cen průmyslových výrobců | Index spotřebitelských cen | Indikátory | Intradenní obchodník | Investice | Investor | Investování | Japonský jen | Kiwi | Komodity | Korekce | Kotace | Kurz | Long | Lot | Low | MACD | Margin | Marže | MetaTrader | Momentum | Měna | Měnové páry | Měnový pár | Měny | NYMEX | Nabídka | Nástroj | Obchodní systém | Obchodník | Obchodování s měnami | Obligace | Opce | PTR | Parita | Platforma | Pozice | Pákový efekt | RSI | Rally | Retracement | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Spotová cena | Spread | Support | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Uptrend | VaR | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Wall Street | Zisk na akcii | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Úrokové sazby | Analytici | Riziková aktiva | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | UBS | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | JPMorgan | Euro STOXX | Evropa | Asijské akcie | Index MSCI | Shanghai Composite | Finanční krize | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Investiční příležitosti | FTSE | Komoditní trhy | Americký prezident | Saxo Bank | Indexy | OSN | Spekulanti | Ropné zásoby | Investoři | Produkce ropy | Fundamenty | EU | Vývoj ceny | Aukce | Cenový graf | Pravděpodobnost | Drahé kovy | Výnosy dluhopisů | Zisk | Ropný trh | Futures kontrakt | Ceny komodit | Zkušenosti | Optimismus | Výsledky | Strach | IEA | Vývoj dolaru | RBNZ | Gold | Obchodovat | CAC 40 | Contracts for difference | Financování | Investovat | Hedgeové fondy | Nasdaq Composite | Makro | Index cen | Výrobní ceny | Makrodata | Obchodní deficit | LYNX | Donald Trump | Burzy | Zásoby ropy | Wall Street Journal | Financial Times | Ceny akcií | Obchodníci | Centrální bankéři | EURUSD | Aktivum | Index | Odpor | Podpora | Průlom | Volatilní | Akcie dnes | Aktuální cena ropy | Aktuální cena ropy brent | Aktuální ceny ropy | Analýzy | Banka | Barel ropy | Brent | Cena | Cena barelu ropy | Cena ropy brent | Cena ropy WTI | Cena za barel ropy | Ceny stříbra | Ceny zlata | CZK | Čínská banka | Dolar | Dolary | Ekonomické zprávy | Ekonomický růst | Ekonomika USA | Eura | Euro Stoxx 50 | Exchange | Fondy | Frank | Graf | Hang Seng | Index Hang Seng | Index PMI | Index S&P 500 | Instrument | Instrumenty | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční kovy | Investing | Investování do zlata | Investovat do zlata | Jádrová inflace | Jak investovat | Komoditní | Komoditní index | Komoditní trh | Kurz ropy | Kurz USD | Kurzy | Libra | Management | MetaTrader 4 | Největší producenti ropy | Největší světové ekonomiky | Norská koruna | Obchodní platformy | Obchodování s CFD | Obchodování s komoditami | Prezidentské volby | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Pšenice | Reuters | Ropy | Řízení rizika | SaxoBank | Sázky | Signály | Saxo Trader | Stoxx | Světové události | Transakční náklady | Trh | Twitter | Volatility | Výnosy z dluhopisů | Výprodej | Vývoj cen komodit | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny stříbra | Vývoj zlata | Webinář | Webináře | WTI | WTI ropa | Zemní plyn | Zlato a stříbro | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Železná ruda | Předpověď | Zisky | CNBC | DXY | EIA | Benzín | DMA | RBOB | Diskont | Indie | Intermediate | Janet Yellen | Měď | Nominální hodnota | Obchodní den | Range | ROCE | Itálie | Spojené státy | Vybírání zisků | West Texas Intermediate (WTI) | Převis | Tržby | Zaměstnanost | QE | Světové ekonomiky | Komise | Kontrakt | Volby | E-mini | Cukr | Vzdělání | Frustrace | Burze | Investment | Aramco | Danske Bank | Jackson Hole | CNOOC | MSCI | CME Group | ANZ | Sentix | Guvernér centrální banky | Investing.com | Členové OPEC | Ole Hansen | ANZ Bank | Technické indikátory | Zvyšování sazeb | Brazílie | Finanční systém | Úspěch | Euro proti dolaru | Wolfgang Schäuble | Automobilový průmysl | Averze k riziku | Ministr financí | Jak investovat do komodit | Hospodářské výsledky | Sweet Crude Oil | Dlouhé pozice | Komoditní stratég | Fundamentální ukazatele | Multi-Asset obchodování | Výnosová křivka | Plodiny | Energie | Globální akciové trhy | Klid | Cena kontraktu | Americké trhy | David Cameron | Futures kontrakty | Contango | Referendum | Strategie komodit | City | Vývoj ceny ropy WTI | Americké firmy | Firmy | Glencore | Japonský index Nikkei | Měnová autorita | IBEX | Cenné kovy | JPMorgan Chase | Globální ekonomiky | Nervozita | Černé pondělí | Uvolňování měnové politiky | Fibo | Propad | Vystoupení z EU | Poměr zlata a stříbra | Ropné společnosti | Index Nikkei | TradingView | Země OPEC | S&P | Guvernér | Cena mědi | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Posílení dolaru | Akcie na Wall Street | PetroChina | Sinopec | Pokles výnosů | Ekonomická data | Nejistota | Saúdská Arábie | Akcionáři | Zajištění | FTSE 100 | Guvernér banky | Výhled | Depozitní sazba | Bankéři | Poplatky | Americké akciové trhy | Chevron | Dobré výsledky | Americký trh práce | Hlavní evropské indexy | Francouzský CAC 40 | Průzkum | Graf ropy | Krize | Velké zisky | Světové trhy | Investovat do akcií | Britské referendum | Manažeři fondů | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Výnosy | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár USD/JPY | ExxonMobil | Aktuální cena | Japonský Nikkei | Konsenzus | Růst ekonomiky | Americké zásoby ropy | Zpomalení ekonomiky | Jednání FOMC | Očekávání | JPMorgan Chase & Co. | SaxoTraderGO | Obchodování ropy | Zahraniční forex | Cena palladia | Vydělávat peníze | Sladká ropa | Obchodování ETF | Akcie Tesly | Cena platiny | Palladium | LYNX Trading | ETC | Index S&P/ASX 200 | RoboMarkets | Investování s LYNX | Saxo | Obchodní války | LYNX webinář | OPEC+ | Obchodní válka | Akcie společnosti | Objem obchodování | Pokles ceny | Nákup zlata | RDSA | Royal Dutch Shell | Trh s ropou | Reakce trhu | Dodávky ropy | Pokles cen ropy | Oživení akcií | Růst cen komodit | Obchodovat s akciemi | Způsob obchodování | Palladiové akcie | Obchodovat komodity | Konopné akcie | Investice do marihuany | Globální rizika | Obchodování přes LYNX | Obchodujte ropu | Podnikatelská nálada | AMS | Riziko recese | Prodej ropy | Americké společnosti | Akcie a ETF | Ropné akcie | Americká výnosová křivka | Uranové akcie | Růst ceny zlata | Pokles cen | Odvetná cla | Ministerstvo obchodu | Nové akcie | Saudi Aramco | Poptávka po ropě | Pokles ceny ropy | Růst ceny ropy | Ceny palladia | Platinové akcie | Akcie roku | Investice do platiny | Jak se stát lepším investorem | Obchodujte | Patterny | Investice do ropy | Objem | Obchod | Slušné zisky | TradingEconomics | Souhrnný index | Vyhlídky | Hong Kong | Chilské peso | Globální trh | Průmysl | Investovat v roce 2020 | HUF | PLN | Na burze | Drahý kov | Problémy | NAFTA | Total | Prognózy | Plyn | Nálada | Kontrakty | Členové Organizace zemí vyvážejících ropu | Ropná zařízení | Investujte | xStation5 | Tým RoboMarkets | Nike | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | Nízké ceny ropy | Klesající trend | Írán | Irák | RBA | Poradenství | Tržní trendy | Ukazatele | Krach | Komunikace | Trhy | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | Íránský konflikt | ConocoPhillips | Šíření koronaviru | Pokles | Situace | Pandemie koronaviru | Pandemie | Akcie v roce 2020 | Strach z koronaviru | BP | Sazby beze změny | SEC | Brent Crude Oil | West Texas Intermediate | Medvědi | Poptávky po ropě | Organizace zemí vyvážejících ropu | COVID-19 | Stabilita | Vývoj | Výkyvy | WP | Royal Dutch Shell (RDSA) | Profitovat | Karanténní opatření | Nízká cena ropy | Evropské země | Guvernér Rusnok | Cenový vývoj | Stimul | Pandemie COVID-19 | Aktuální situace | Texas | Domácnosti | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Růst | Koronavirové krize | Signál | Potenciál | Nejlepší palladiové akcie | NILSY | Anglo American Platinum | Ekonomiky | Vzdělávací webináře | Války | Organizace | Závislost | Údaje | Mexiko | Ropný průmysl | Globální trh s ropou | Cushing | Jednání OPEC | Jednání OPEC+ | Snížení produkce | Více peněz | GB00B03MLX29 | Anglo American | Hospodářské oživení | Statistiky | Správy peněz | USD za barel | Američtí těžaři | CFD na ropu | USO | Producenti ropy | Situace na trhu s ropou | Cena surové ropy | Surové ropy | Břidlicové ropy | WEI | Shell | ETN | Australská ekonomika | Akcie Nike | Dopad na cenu | CL | Fiskální stimul | Omezení produkce | JDE | Lukoil | Norilsk Nickel | Býčí trend | Světové krize | Oklahoma | Nevada | Covid | Druhá vlna pandemie | Infekce Covid | Druhá vlna | Velké investice | Šance | Ceny | Cenové patterny | Akcie těžařů | Wheaton Precious Metals | SSR Mining | Agnico-Eagle Mines | Anglogold Ashanti | Barick Gold | Franco Nevada | Gold Fields | Kirkland Lake Gold | Royal Gold | Sibanye Stillwater | Nikl | Prognóza ceny zlata | Prognóza ceny stříbra | Prognóza ceny platiny | Prognóza ceny palladia | Prognóza ceny ropy | Komodity s LYNX | Akcie u LYNX | Komoditní akcie | Petroleo Brasileiro | Uskutečnění obchodů | Upozornění na rizika | Globální pandemie Covid-19 | Globální pandemie | Analýza ceny | Mezinárodní agentura pro energii | Battery Day | Snížení emisí | Dobrý obchodní systém | Snížit emise | Co je to ropa? | Druhy ropy | Vliv členů OPEC | Vývoj ceny ropy v roce 2020 | Nepokoje na Blízkém východě | American oil future | Cena American oil future | Ropný trend | Aktuální cena ropy (graf) | Graf ceny ropy | Dlouhodobý graf ceny ropy | Investovat do ropy | Jak můžete investovat do ropy? | Turbo certifikáty | Investování do ropných akcií | Prognózy na cenu ropy | Kvóty na těžbu ropy | Poptávka a nabídka | Geopolitické faktory | Klimatické faktory | Futures a opce | Obchodování s futures | Futures na ropu | Opce na ropu | Rizika obchodování ropy
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | FXstreet | Euro

Předchozí klíčová slova

Supporty a rezistence
Supporty a rezistence klouzavých průměrů
Supporty a rezistence (S/R úrovně)
Supporty a Rezistencie
Supremacy
Supremacy strategie
Supreme Edition
Supreme pro MetaTrader
Surfing
Surfing strategie

Následující klíčová slova

Surové ropy
Survation
SurveyMonkey
Susanne Klattenová
Suscoin
SUSHI
SUSHI/USD
SUSHI/USD (Sushi)
Sušánka & partneři
Sutter Hill
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Dukascopy krypto
Potvrďte prosím... Zavřít