Sobota 06. červen 2020 15:43
reklama
Bossa live trading
reklama
Dukascopy
reklama
Bossa live trading

Klíčová slova - Certifikáty

img

Nejlepší bitcoinové a blockchainové akcie roku 2020

04.06.2020 Bitcoin je fenomén posledních let, který se dá s trochou nadsázky přirovnat ke zlaté horečce v 19. století. Nicméně splasknutí bitcoinové bubliny v roce 2018 mnoho investorů odradilo od přímého investování do Bitcoinu. Jaké jsou možnosti investice do bitcoinu v roce 2020? V následujícím článku rozebereme společnosti, které mohou nepřímo profitovat z potenciálního nárůstu hodnoty Bitcoinu a dalších kryptoměn.
img

10 nejlepších ETF pro investiční portfolio v roce 2020

07.05.2020 Prostřednictvím ETF lze vybudovat levný a efektivní investiční plán. Investice do ETF se těší stále větší popularitě. V tomto článku se podíváme na výhody ETF oproti tradičním fondům a dále vám představíme seznam 10 nejlepších ETF pro rok 2020.
img

Cena ropy – Jak se bude vyvíjet kurz ropy v roce 2020?

13.02.2020 Vývoj ceny ropy je dnes pro mnoho investorů důležitějším faktorem pro směrování globálního růstu než ekonomická data nebo trendy na dluhopisovém a devizovém trhu.
img

Vzdělávání ve finančním sektoru je stále náročnější, trh poradců se pročišťuje

29.01.2020 Požadavky na vzdělávání lidí pohybujících se ve finančním sektoru se stále stupňují. Kromě úvěrových poradců a těch nabízejících produkty penzijního spoření musí nově zvládnout zkoušky i každý distributor pojištění a investic. Síto kvalifikace je drsné a bude stále přísnější. Trhu to ale pomůže a novinky povedou k jeho pročištění. Lidem budou v konečném důsledku radit jen ti nejpovolanější. Vyplývá to z názorů odborníků ve finančních službách.
img

4 nejlepší ropné akcie roku 2020

23.01.2020 Obchod s ropou je v současné době opět trochu hrbolatý. Poté, co americko-čínský konflikt po určitou dobu zasáhl cenu ropy, eskalující konflikt v Íránu způsobil částečné oživení. Pro investory by stále relativně levná cenová hladina ropy mohla nabídnout dlouhodobé možnosti vstupu pro vybrané ropné akcie.
img

5 nejlepších ruských akcií pro rok 2020

05.12.2019 Ruské akcie jsou v momentálně velmi levné. Špatná správa a řízení společností, sankce a vysoká váha ropy a zemního plynu, které jsou momentálně také velmi levné, tlačí ceny ruských akcií směrem dolů. To může investorům, kteří vidí za roh těchto negativních faktorů, nabídnout zajímavé investiční příležitosti. Mnoho ruských akcií vyplácí velkorysou dividendu a má zajímavá aktiva.
img

Investice do ropy – 4 nejlepší ropné akcie současnosti

31.10.2019 Obchod s ropou je v současné době opět trochu hrbolatý. Poté, co americko-čínský konflikt po určitou dobu zasáhl cenu ropy, eskalující konflikt v Íránu způsobil částečné oživení. Pro investory by stále relativně levná cenová hladina ropy mohla nabídnout dlouhodobé možnosti vstupu pro vybrané ropné akcie.
img

Euro Stoxx 50 – Vše o nejdůležitějším evropském akciovém indexu

16.10.2019 Index Euro Stoxx 50 je měřítkem rozvoje evropského akciového trhu a vlajkovou lodí eurozóny pro mezinárodní investory. Jedná se o nesmírně důležitý ukazatel (benchmarkový index) pro fondy investující v Evropě. Slouží také jako základ pro deriváty všeho druhu, od klasických termínovaných smluv až po ETF. V následujícím článku naleznete vše, co potřebujete vědět o jednom z nejdůležitějších evropském akciovém indexu.
img

Prodej na krátko neboli short selling – co to znamená?

29.08.2019 Spekulovat na pokles může na první pohled vypadat jako hazard a nebezpečná operace. Mnoho investorů přesně nechápe princip, jakým prodej na krátko neboli short selling probíhá a u některých z nich to může dokonce vyvolávat negativní konotace.
img

3 nejlepší ropné akcie roku 2019

18.07.2019 Obchod s ropou je v současné době opět trochu hrbolatý. Poté, co americko-čínský konflikt po určitou dobu zasáhl cenu ropy, eskalující konflikt v Íránu způsobil částečné oživení.
img

Nejlepší bitcoinové a blockchainové akcie roku 2019

12.07.2019 Pokud chcete také využít výhod bitcoinového humbuku, měli byste pečlivě zvážit své možnosti. Má smysl nakupovat Bitcoiny v běžných cenách nebo investovat do produktů, jako jsou CFD a certifikáty spojené s cenovým vývojem kryptoměny?
img

Burzovní indexy – 10 nejdůležitějších akciových indexů

01.04.2019 Burzovní index je ukazatel výkonnosti daného trhu. Nejedná se tedy o podkladové aktivum, které byste mohli nakoupit či prodat, ale pouze o statistický údaj. Obecně lze z daného indexu vyčíst mnoho informací o ekonomickém segmentu, ke kterému se index váže.
img

Index DAX – nejznámější evropský index

22.03.2019 Index DAX je největším a nejdůležitějším evropským akciovým indexem. Podle vývoje indexu DAX se dá poměrně věrně interpretovat ekonomická situace v Německu a v celé Evropě.
C:\fakepath\bossa.png

VIDEO: Rozhovor s úspěšným traderem

07.02.2019 Přinášíme vám rozhovor u kávy s úspěšným traderem Petrem Koubou, jehož mottem je: “Bez bolesti není radosti, bez rizika není zisku“. Petr ke svému tradingu využívá výhradně automatické obchodní strategie (AOS). Věříme, že tento inspirativní rozhovor bude pro ostatní tradery velkým přínosem.
img

Varšavská burza cenných papírů: Jaké polské akcie jsou nejatraktivnější?

19.12.2018 Polsko je vedoucím hráčem střední Evropy. Je to dáno velikostí a počtem jeho obyvatel, ale i otevřeností Poláků vůči světu. Varšava je sídlem CEE poboček takových společností, jako je Goldman Sachs, Merrill Lynch a JPMorgan Chase. Do značné míry převzala roli, kterou se zdálo že bude hrát Praha. Není divu, že i Varšavská burza se dost liší od té pražské.
img

Varšavská burza cenných papírů: Jaké polské akcie jsou nejatraktivnější?

18.12.2018  Polsko je vedoucím hráčem střední Evropy. Je to dáno velikostí a počtem jeho obyvatel, ale i otevřeností Polá...
img

Jak ovlivní regulace hypoték a stálé nízká cena zlata investiční chování?

15.11.2018 Naprosto zásadní je z výše uvedené problematiky odpověď na otázku, jakou roli bude hrát zlato v ekonomice v příštích desetiletích. Jak ukážu vzápětí, není na tuto otázku snadné odpovědět, protože bezprostředně souvisí s odhadem globálního vývoje nejen po stránce finanční, resp. ekonomické, ale i politické. To, že zlato má v současné době nízkou cenu, resp. zda je jeho cena záměrně udržována nízká a lze očekávat její výraznější zvýšení, nebo zda se jedná o přirozený a dlouhodobý trend, je součástí uvedené otázky.
img

Index Nasdaq – jeden z nejvíce sledovaných indexů v USA

02.11.2018 Index Nasdaq, neboli Nasdaq Composite, je index všech cenných papírů, které se obchodují na americké burze NASDAQ. Spolu s indexem Dow Jones a S&P 500 je třetím nejvíce sledovaným indexem v USA. Vzhledem k tomu, že se na burze NASDAQ obchodují z velké části technologické tituly, je i vývoj ceny indexu Nasdaq Composite silně ovlivněn právě vývojem technologického sektoru.
img

Index Nasdaq – Vše co musíte vědět o US technologickém indexu

01.11.2018 Index Nasdaq, neboli Nasdaq Composite, je index všech cenných papírů, které se obchodují na americké burze NASDAQ. Spolu s indexem Dow Jones a S&P 500 je třetím nejvíce sledovaným indexem v USA. Vzhledem k tomu, že se na burze NASDAQ obchodují z velké části technologické tituly, je i vývoj ceny indexu Nasdaq Composite silně ovlivněn právě vývojem technologického sektoru.
img

LYNX přináší Apple Watch nebo Samsung Gear zdarma pro každého

14.09.2018 Chcete špičkové smartwatch zdarma? LYNX přichází s unikátní nabídkou pro všechny nové klienty. Otevřete si účet do konce října, začněte obchodovat a získáte Apple Watch nebo Samsung Gear S3!
C:\fakepath\brexit2.jpg

Londýn nastínil další překážky v případě odchodu z EU bez dohody

13.09.2018 Britům by v zemích Evropské unie nemusely platit řidičské průkazy, hrozily by jim příplatky za roaming, britské zboží putující do EU od strojů až po hračky by se muselo znovu testovat podle unijních standardů. Takové scénáře mimo jiné zmiňuje nová várka dokumentů zveřejněná dnes britskou vládou s cílem připravit zemi na možnost odchodu z EU bez dohody o podmínkách rozluky. První část materiálů zveřejněná na konci srpna hovořila o nárůstu byrokracie pro podniky a komplikacích ve finančnictví.
img

Nastal správný čas k investování do zlata

16.08.2018 Cena zlata za poslední měsíc klesla z 1281 USD za 1 trojskou unci na 1223 USD. Hlavním důvodem je růst amerického dolaru. Federální rezervní banka zvýšila úrokovou sazbu, aby zabránila přehřátí americké ekonomiky, a proto investoři preferují americký dolar před zlatem. Cena zlata tak začala klesat. Z hlediska dlouhodobého investování do zlata může jít o zajímavou příležitost k nákupu a důvod k vyčkávání s prodejem. Pravidelného spoření do zlata se pak výkyvy kurzu netýkají vůbec. Sleduje totiž dlouhodobý růstový cíl.
img

Obchodování s komoditami: Velký průvodce obchodováním 11 komodit

11.04.2018 Když se řekne obchodování s komoditami, většině lidem se vybaví zlato a ropa. Právě o těchto komoditách se nejčastěji mluví ve spojitosti se surovinami. Nejsou to ale jediné významné komodity, které se dají obchodovat na finančních trzích.
img

Jak se naučit žít s mírnou inflací?

18.12.2017 Inflace už zase hrozí, či spíše stává se realitou, se kterou se v nejbližších měsících a létech budeme muset naučit žít. Dlouho byla zadržená, hrozila deflace, tedy pokles cenové hladiny. Centrálním bankám včetně naší se nedařilo dosáhnout kýženého cíle vzrůstu inflace na úroveň kolem dvou procent. Nyní, jak to tak vypadá, budou mít problém opačný – aby inflace příliš nepřekročila dvě procenta. Nezaměstnanost je rekordně nízká, dalo by se hovořit i o přezaměstnanosti, a to vždy vyvolává tlak na růst cenové hladiny, čemuž se patrně neubráníme. Nečeká nás ovšem nic dramatického. Koruna posiluje, což hrozbu inflace poněkud snižuje. Rovněž tak patříme mezi země, které mají možnost přísunu kvalifikovaných pracovních sil, což v profesích, do kterých se našincům příliš nechce, poněkud omezuje růst mezd. Přesto je dobré počítat s tím, čemu jsme již odvykli, a chránit naše úspory před inflací, která by v některých měsících mohla meziročně vystoupat až k pěti či šesti procentům.
img

Patria Finance

04.09.2017 Společnost Patria Finance, a.s. je licencovaným obchodníkem s cennými papíry v rozsahu stanoveném Českou národní bankou, která nad ní rovněž vykonává dozor. Patria Finance, a.s. je stoprocentní dceřinou společností Patria Online, a.s. a je součástí skupiny KBC. Společnost Patria Finance, a.s. byla zapsána do obchodního rejstříku dne 23. 5. 2001 pod identifikačním číslem 26455064. Základní kapitál společnosti činí 150 mil. Kč.
img

Patria spouští novou mobilní aplikaci pro obchodování s cennými papíry Patria MobileTrader

06.06.2017 Klienti společnosti Patria Finance mohou své obchodní účty nově kontrolovat ve svém mobilním telefonu. Aplikace Patria MobileTrader nabízí svým uživatelům okamžitý detailní přehled nad vlastním portfoliem a samozřejmostí je i podpora obchodování se všemi investičními produkty dostupnými přes Patria Finance – akciemi, ETF, ETC, certifikáty, warranty, fondy a dluhopisy.
img

Na kávě s traderem - 1. část rozhovoru

31.05.2017 Dalo by se říci, že Michael A. není úplně konvenčním člověkem a o to méně ho lze považovat za konvenčního tradera. Jako aktivní horolezec, který donedávna trávil většinu roku ve skalách, s vlasy ve stylu Einsteina a ošlehanými rysy, má jinak posunuté hodnoty a priority. Ty mu dávají odlišný pohled na svět, než většině z nás „normálních“ lidí.
img

Průzkum: Bohatí investují bezpečně, vybírají si fondy a reality

13.03.2017  Movití Češi se stále více zajímají o nemovitosti a dluhopisy, nejčastěji ale investují do fondů renomovaných správců. Naopak dynamika zájmu o cenné kovy a půdu mírně opadá. Do akcií investují opatrně, loni věřili zejména akciím společností ČEZ a Apple. Vyplývá to z průzkumu UniCredit Private Banking, který zahrnuje informace o 6000 klientech privátního bankovnictví s majetkem přesahujícím tři miliony korun.
img

LYNX získal podruhé v řadě ocenění Broker Roku

27.01.2017 Největší klání mezi brokerskými domy v České republice Broker Roku odhalilo nejpopulárnějšího českého brokera. Hlasování se zúčastnilo více než 9 000 investorů. Své vítězství z loňského ročníku obhájil LYNX.
img

Forex: Představitelé Fedu se snaží oživit naději pro červnové zvýšení sazeb

23.05.2016 Minulý týden dolar pokračoval ve svém posilovacím trendu jak proti euru, tak i proti koši vybraných měn v indexu DXY. Za posilováním dolaru stojí hlavně vystoupení několika členu měnově politického výboru amerického Fedu, kteří se snažili oživit naději pro červnové zvýšení sazeb. Tato vystoupení ještě podtrhlo zveřejnění zápisu z posledního zasedání americké centrální banky. Vyplynulo z něj totiž, že Fed vidí červnové zvýšení sazeb jako možné, i když ne pravděpodobné. Ekonomové SG stále věří, že na červnovém zasedání ke zvýšení sazeb nedoje. To podle nich američtí centrální bankéři odhlasují až v prosinci.
img

Bonus 5 000 Kč a nová platforma pro každého od LYNX

29.04.2016 Koncem dubna LYNX představil svým klientům novou moderní webovou platformu LYNX Basic. Nyní ji můžete vyzkoušet i Vy a ještě k tomu získat bonus 5 000 Kč!
img

Forex: Kurz amerického dolaru se pohyboval v úzkém pásmu

22.03.2016 Kurz amerického dolaru vůči euru se včera pohyboval ve velmi úzkém pásmu. K větším pohybům totiž ani nebyl důvod. Holubičí vyznění zasedání americké centrální banky z minulého týdne už trhy zpracovaly a během včerejšího dne se nic zásadního nestalo, co by mohlo trhy vyvést z míry. Kalendář ekonomických informací byl v podstatě prázdný a nepřišel ani žádný komentář někoho z čelních představitelů ECB či Fedu.
img

Profesionální obchodník: Práce na plný úvazek

25.09.2015 Na počátku byly 2 roky tvrdé dřiny. Učil se od nejlepších a vytrvale se zdokonaloval. Teď je traderem na hlavní pracovní úvazek. Vlastně, více než hlavní. Před obrazovkou stráví 10-15 hodin denně. A výsledek? Konzistentní performance, zisky, radost z práce a chuť se dále vzdělávat. O životě profesionálního obchodníka, jeho začátcích, silné motivaci i radách pro jiné tradery jsem se bavil s Lukášem L.
img

Jan Kovalovský (Patria Forex): Investoři stále dostatečně nezajišťují měnové riziko

24.09.2015 Investoři stále dostatečně nemyslí na zajištění svých investičních portfolií. Možnosti zajištění se přitom, podle Jana...
img

Jan Kovalovský: Investoři stále dostatečně nezajišťují měnové riziko

23.09.2015 Investoři stále dostatečně nemyslí na zajištění svých investičních portfolií. Možnosti zajištění se přitom, podle Jana...
img

TRADING EXPO A ALTERNATIVNÍ INVESTICE 2015: Veletrh, na kterém byste neměli chybět

06.08.2015 Zajímají vás investice do měn, zlata, mincí nebo drahých kamenů? Případně patříte k fanouškům sběratelských lahůdek, jako jsou cenné poštovní známky nebo automobilové veterány? Právě pro vás je určen zářijový veletrh TRADING EXPO A ALTERNATIVNÍ INVESTICE.
img

Investování do fyzických drahých kovů - 8.

07.04.2015 V dnešní části seriálu o investování do drahých kovů se podíváme na zajímavé domácí investiční produkty a domácí producenty.
img

Makro: V roce 2014 se jádrové strojní objednávky v soukromém sektoru Japonska zvýšily o 4pct

12.02.2015 Celkové objednávky strojních zařízení Japonska zaznamenaly v prosinci oživení, pokračoval růst jádrových objednáv...
img

Obchodník měsíce: Z forexové letargie vytrhl tradera až DAX

24.10.2014 Výběr obchodníka měsíce byl tentokrát jednoznačný. Přesvědčily nás obchodní styl a velmi dobré výsledky na reálném účtu. Férová komunikace nás utvrdila v názoru, že máme tu čest s kvalitním profesionálním traderem.
img

J. Kovalovský: Jako jediný forexový broker již brzy nabídneme integrovaný "deník obchodníka"

10.09.2014 Jan Kovalovský před šesti lety nastoupil do společnosti Patria jako makléř. Dnes je zodpovědný za správu obchodování s deriváty - Forex. Jaké rady by dal začínajícím investorům? Jaké formy vzdělávání mohou pomoci k úspěšnému zhodnocení investic? A jaké Patria připravuje novinky pro forexové investory? Na to vše a mnoho dalšího odpověděl v rámci dnešního rozhovoru.
img

Denní komentář IronFX - 25/04/2014

25.04.2014 Vyšší ceny nejsou to samé jako inflace V noci byl zveřejněn tokijský CPI za duben. Jeho hodnota je prvním vodítkem o dopadech dubnového...
cina 21072013.png

Úrokové sazby v Číně prudce rostou

20.12.2013 Sazby na peněžním trhu v Číně třetím dnem po sobě výrazně rostou a dostaly se nejvýše od letošního...
cinska centralni banka.jpg

Čína zavádí nová opatření k uvolnění úrokových sazeb

26.09.2013 Čína zavádí nová opatření, která mají přispět k uvolnění tvorby úrokových sazeb. Peking tak nově umožní bankám...
usd cny 22072013-2.png

Jak obchodovat USD/CNY? (2/2)

22.07.2013 V minulém článku jsme si představili základy obchodování netradičního měnového páru USD/CNY (americký dolar vůči čínskému jüanu) a ukázali jsme si jeho vlastnosti. V dnešním druhém díle našeho miniseriálu si řekneme něco o speciálním statutu, který tento pár má díky odlišné tvorbě měnového kurzu, a také o možném „obědu zdarma“, který nabízejí měnové opce.
img

WSJ: Pád jenu Sorosovi vynesl 1 mld. USD. Pohádkově vydělaly další fondy

14.02.2013 Známý investor Geroge Soros opět projevil dobrý čuch na investiční příležitost. Sázka proti japonskému jenu, který za poslední čtyři měsíce oslabil o 20 %, šéfovi hedgeového fondu Soros Fund Management vynesla zhruba 1 miliardu USD. Informaci dnes přinesl deník Wall Street Journal (WSJ).
img

LYNX

01.11.2012 LYNX je specialista na online investování, kterého čeští investoři v posledních dvou letech zvolili jako Brokera Roku v České republice. LYNX má nejširší nabídku trhů a instrumentů mezi brokery v České republice. Traderům umožňuje obchodovat akcie, opce, futures, forex, ETF, dluhopisy, certifikáty a další instrumenty na jediném účtu za extrémně nízkých poplatků. Investoři využívají nejpokročilejších moderních platforem Trader Workstation v češtině a NinjaTrader, který LYNX nabízí exkluzivně zdarma. K dispozici je i webová platforma LYNX Basic a aplikace na mobil a tablet.
img

Makro: Ako dlhová kríza predražuje úrokové náklady krajín PIIGS?

18.03.2011 V posledných mesiacoch sa veľa diskutuje o tom, ako dlhová kríza predražuje náklady probl...
img

Daily: Napětí na mezibankovním trhu narůstá a trhy opět ztrácejí půdu pod nohama

30.06.2010 Obavy obchodníků ze situace v Evropě začaly včera opět gradovat, což se velmi negativně po...
Logo BrokerJET

Kde si otevřete svůj obchodní FX účet? (Brokerjet I. část)

31.08.2009 Nezávislé porovnání brokerů v ČR a na Slovensku. Ptáme se za vás ředitelů českých brokerských poboček. FXstreet.cz vám přináší I. část z unikátní série rozhovorů s vrcholnými představiteli českých poskytovatelů obchodních platforem pro obchodování na měnových trzích - Forex brokerů. Jako poslední na naše dotazy odpovídá obchodní ředitel online brokera České spořitelny Brokerjet Libor Janoušek.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Obchodní systémy | George Soros | Bitcoin | Fundamentální analýza | Čínský jüan | Investiční zlato | Price Action | Brexit | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Korelace | Equity | Inflace | Deflace | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | GBP/JPY | Nasdaq | Dow Jones | EUR/JPY | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | OPEC | Koruna | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Mexické peso | Německo | Francie | Pražská burza | Polsko | Apple | Analytik | Ceny ropy | Ropa Brent | USD/CNY | ETF | Investiční fondy | Podílové fondy | Dluhopisový trh | Dividendy | Poptávka | Recese | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Export | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | GBP/CHF | Obchodování na burze | Investiční web | Spready | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | AOS | Akcie | Akciové fondy | Aktiva | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Transakce | Bank of Japan | Beta | Bloomberg | Blue chip | Break/Even | Breakout | Broker | Burza | Burza cenných papírů | Burzovní index | CBOE | CFD | CME | Call opce | Carry trade | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Close | DAX | Dealing Desk | Denní obchodování | Distribuce | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Dolarový index | Dow Jones Industrial | Drawdown | ECB | ECN | EMA | ERM | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Emitent | Euro | Eurozóna | FX | Fed | Finanční deriváty | Finanční páka | Finanční trhy | Hedge fondy | Forward | Futures | Grafy | Hedging | Hedge | High | IFO index | IPO | ISIN | Index DAX | Index PX | Indikátor | Indikátory | Initial Public Offering | Intraday | Intradenní obchodník | Introducing broker | Investice | Investiční certifikáty | Investiční horizont | Investor | Investování | Kapitálový trh | Komodity | Korekce | Kurz | Kurzy měn | LIBOR | LTRO | Leverage | Likvidita | Long | Lot | Low | MT4 | Makléř | Margin | Market Maker | Risk | Marže | MetaTrader | Mezibankovní | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | NYMEX | NYSE | Nabídka | Nástroj | Obchodní systém | Obchodník | Obchodování s deriváty | Obligace | Opce | Open | Papertrading | Parabolic SAR | Platební bilance | Platforma | Podkladové aktivum | Poplatek | Portfolio | Pozice | Put opce | RRR | Rally | Rating | Realizovat zisk | Reinvestice | Repo sazba | Rezistence | Reálný účet | Platina | Riziko | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | SNB | STP | Scalping | Short | Short selling | Směnný kurz | Spread | Stop-Loss | Support | Swingový obchodník | Tick | Ticker | Timeframe | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uptrend | VIX | VaR | Volatilita | Volatilní trh | Výkonnost | Performance | Výnos | Výnosnost | Wall Street | Warranty | Zisk na akcii | Zlato | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Analytici | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Dluhopisy | JPY | CHF | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | Bank of China | Euro STOXX | Obchodování s cennými papíry | Goldman Sachs | Regulátor | Evropa | Index MSCI | Finanční krize | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Investiční příležitosti | FTSE | Komerční banka | Patria | Komoditní trhy | Bank of America | XTB | X-Trade Brokers | BOSSA | Patria Forex | Axiory | Indexy | OSN | Globální ekonomika | PBOC | Ropné zásoby | Investoři | Exchange Traded Funds | Produkce ropy | Blue chips | Fond | Exxon Mobil | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Klouzavé průměry | Scoach | Vývoj ceny | Aktuální kurz | Ekonom | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Mezibankovní trh | Zisk | Ropný trh | Těžba ropy | Futures kontrakt | Sázka | Kurz dolaru | Ceny komodit | Kurz eura | Kurz koruny | Zkušenosti | Výsledky | Strach | Emoce | Trpělivost | Arbitráže | Contract for Difference | Investiční příležitost | Bohatství | IEA | London Stock Exchange | Euronext | ČSOB | Investiční produkty | Gold | BrokerJet | Jak obchodovat | Obchodovat | Kurzové výkyvy | Akcie ČEZ | Obchodování s akciemi | Investment Banking | CAC 40 | Deutsche Bank | Regulace | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | Hedgeové fondy | Hedgeový fond | Money-Management | Nasdaq Composite | Makro | Index cen | Výrobní náklady | Eurostat | Facebook | LYNX | BTC | Donald Trump | Burzy | BCPP | FX trhy | Zásoby ropy | Trading Station | NinjaTrader | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Praxe | Centrální bankéři | Raiffeisenbank | Aktivum | Round turn | Index | Kupní opce | Likvidní | Podpora | Průlom | Uzavření pozice | Volatilní | Akcie Gazprom | Akcie Microsoft | Akcie online | Akcie Sberbank | Akcie Shell | Aktuální cena ropy | Alternativní investice | Americká centrální banka | Analýzy | Automatické obchodní systémy | Banka | Fio banka | Barel ropy | Běžný účet | Běžný účet platební bilance | Bollinger Bands | Brent | Britské libry | BrokerJet české spořitelny | Brokers | Brokeři | Burza cenných papírů Praha | Burzovní indexy | CAC40 | Cena | Cena akcií | Cena ropy brent | Cena ropy WTI | Cena za barel ropy | Ceny zlata | CFD kontrakt | CFD kontrakty | CZK | Česká mincovna | České akcie | České koruny | DAX 30 | Dax index | Demo internetový obchod | Denní kurz ČNB | Denní kurzy | Denní kurzy ČNB | Devizové kurzy | Devizové kurzy České národní banky | Devizové kurzy ČNB | Devizové účty | Devizové účty srovnání | Devizový kurz | Devizový kurz ČNB | Devizy exchange | Direct market | DJIA | Dluhopis obligace | Dnešní kurz | Dnešní kurz eura | Dnešní kurz ČNB | Dnešní kurz eura ČNB | Dnešní kurz euro | Dnešní kurz koruny k dolaru | Dnešní kurzovní lístek ČNB | Dnešní kurzy měn | Dnešní kurzy měn exchange | Dobrá investice | Dolar | Dolar aktuální kurz | Dolar euro | Dolar kalkulačka | Dolar kurs | Dolar měna | Dolary | Dow Jones index | Eura | Euro Stoxx 50 | Eurostoxx 50 | Evropské burzy | Exchange | Expirace | Finanční plán | Finanční prostředky | Fio | Fiskální rok | Fondy | Forexu | FXCM | FXstreet.cz | GE banka | Graf | Graf růstu | HDP Rakousko | HDP Slovensko | HDP USA | HDP USA 2014 | HDP v Evropě | HDP v zemích EU | Historické kurzy ČNB | Historické kurzy měn ČNB | Historie eura | Historie kurzů | Historie kurzů ČNB | Historie kurzů euro | Historie kurzů měn | Historie kurzů měn ČNB | Historie kurzy EUR | Hodnota britské libry | Hřivna dolar | Ichimoku | Index euro | Index euro stoxx 50 | Index Nasdaq | Index PX pražské burzy.cz | Index růstu spotřebitelských cen | Index S&P 500 | Index SP 500 graf | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do nemovitostí | Investice do orné půdy | Investice do podnikání | Investiční | Investiční mince | Investiční plán | Investiční poradce | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční účet | Investoři na investici | Investování do zlata | Investovat do zlata | IronFX | ISM | Jádrová inflace | Jak investovat | Jak nejlépe investovat | Jak nejlépe investovat milion | Jak nejlépe spořit peníze | Jak nejlépe uložit peníze | Jak nejlíp investovat peníze | Jak si otevřít obchod | Jak si vydělat | Jak si vydělat na YouTube | Jak si vyrobit robota | Jak vypadá americký dolar | Jak vypadá libra | Jak vypadají britské libry | Jak vypočítat marži | Jak vyrobit robota | Jak vytvořit graf | Jaký je kurz dolaru | Jaký je kurz eura | Jedna libra | Jednání u penzijních záležitostí | Kam investovat | Kapitálové trhy | Kdy odejít z práce | Komodita | Komoditní | Korporátní dluhopisy | Koruna posiluje | Koupit akcie | Kurzovní lístek | Kurz amerického dolaru | Kurz ČNB | Kurz dolarů | Kurz eura ČNB | Kurz euro | Kurz koruny k dolaru | Kurz ropy | Kurzovní lístek ČNB | Kurzu měn | Kurzy | Kurzy ČNB | Kurzy EUR | Kurzy měn ČNB | Kurzy měn Exchange | Kurzy podílových fondů | Libra | Management | Market | Markets | Martin Jakubec | Martin Toman | Měnový kurz | MQL | Nákup akcií | Nemovitosti | Nikkei 225 | Obchodní platformy | Obchodní software | Trading view | Obchodování forex | Obchodování komodit | Obchodování s komoditami | Obchodování s opcemi | Obchodování se zlatem | Online broker | Online obchodování | Oslabení měny | Patria Finance | Patria Online | Patria-direct.cz | Pips | Pivoty | Portfolia | Pražská mincovna | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Pšenice | Rakousko | Reuters | Ropy | RUB | Řízení rizika | Seminář | Sierra Chart | Signály | Slovník pojmů | Shares | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Surová ropa | Světové měny | Trade Brokers | Trading Expo | Transakční náklady | Trh | Úrokové swapy | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Výběr brokera | Vydělat peníze | Vývoj ceny ropy | Webináře | WTI | Patria Direct | XTB.cz | X-Trade | Zavedení eura | Zemní plyn | Zhodnocení peněz | Zlaté rezervy | Zlato a stříbro | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Merrill Lynch | Zisky | Tradeři | Opční prémium | Finanční nástroj | ZEW | DXY | ATR | ING | Benzín | DMA | Prodejní opce | Put | ADR (Americké depozitní certifikáty) | CEE | Čistý dluh | Depozitář | Disážio | Dluhopis s diskontem | Dluhopis s prémií | Dluhopisy a daně | Dluhopisy s opcí | Doba splatnosti | Dokonalé trhy | EBITDA | GDR (globální depozitní certifikáty) | Globální depozitní certifikáty | Harald Krueger | Index akciového trhu | Indie | Initial Public Offering (IPO) | Intermediate | Itálie - burza | Jak dluhopis koupit? | Jannis Samaras | John Arthur Hollows | Junk bonds | Kdo si půjčuje - emitent | Kdy cena dluhopisů roste, kdy klesá? | Měď | Obchodní den | P.A. | Private banking | PX index | REIT | ROCE | Small caps | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | West Texas Intermediate (WTI) | WSJ | Discount certifikáty | GDR | Hlavní trh | Indexové certifikáty | Investiční instrument | Jmenovitá hodnota | Knock-out certifikáty | Cenová hladina | Dow Jones Industrial Average (DJIA) | Institute for Supply Management (ISM) | Tržby | Úvěr | INSEE | Světové ekonomiky | WebTrader | Bohatý | Equity křivka | Jan Kovalovský | Komise | Contract | Kontrakt | Depreciation | Majors | Martingale | SierraChart | Trader Workstation | Backtesty | Rozhovor | E-mini | Retail | Vzdělání | Velcí hráči | 1 milion | Burze | Penny stocks | Commodities | Dividendové akcie | Hot penny stocks | Investment | Německá burza | Silverum | Zlatý standard | Money Expo | Aramco | Markit | Unicredit | Sky News | Bank of America Merrill Lynch | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | CME Group | UniCredit Bank | Baker Hughes | MICEX | Mitsubishi | NATO | Zlaté mince | Barrick Gold | BBC | Technické indikátory | Akcie Starbucks | Brazílie | Čínská centrální banka | Úspěch | Podnikání | BMW | Automobilový průmysl | Erste Bank | Měnové riziko | Chytrý Honza | Stock Exchange | CFETS | Velcí investoři | Sweet Crude Oil | Dlouhé pozice | Fundamentální ukazatele | Energie | Podnikatelé | Henry Hub | KBC | Znalost | Příprava | Přehled | DAX (Deutscher Aktienindex) | Odvětví ropy | Rosněfť | Bankovnictví | Finanční poradenství | Futures kontrakty | Swapy | Brokerský dům | Obchodní styl | Svatý grál | Sázení | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru | Aktuální vývoj | Investice do technologií | Economist | Televize Sky News | Forexoví tradeři | Xetra | IBEX | Obchodování měnových párů | Cenné kovy | JPMorgan Chase | Soros Fund Management | Greenlight Capital | Third Point LLC | Hayman Capital Management | Sázení proti jenu | Program nákupu dluhopisů | Veterán finančních trhů | Zhodnocení japonských akcií | Portfolio fondu | Známý investor | Deutsche Börse | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Styl obchodování | Supporty a rezistence | S&P Global | Globální ekonomiky | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Rizikovější aktiva | Nervozita | Americké burzy | Finančnictví | Walmart | Alibaba | Halliburton | Akcie ropných společností | Index burzy | Handelsblatt | Kryptoměny | Ropné společnosti | Ropná společnost | Eurex | TradingView | Země OPEC | Online investování | S&P | Guvernér | Německý akciový index DAX | Německý DAX | Ztráty | Bezpečné útočiště | Index burzy v Šanghaji | PetroChina | Sinopec | Ekonomická data | Historická maxima | Nejistota | Erste | Unipetrol | Největší banky | Tempo růstu | Obchodování AOS | Zajištění | Finanční poradce | Obilniny | FTSE 100 | Digitální měny | Blockchain | Ethereum | Digitální měna | Odhodlání | Kapitalizace | Představitelé Fedu | Výhled | Akciový index DAX | NYSE Euronext | Bankéři | Poplatky | Rekordní maxima | Exxon | Chevron | Mzdy | Dobré výsledky | Úspěšné obchodování | Francouzský CAC 40 | Akcie na burze | Ekonomická situace | General Electric | Investice do měn | Průzkum | Začínající trader | Začínající obchodník | Krize | Světové trhy | Investovat do akcií | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Výnosy | Americká vláda | Hřivna | Index cen domů | Příjmy | Indikátory důvěry | ExxonMobil | Alphabet | ČTK | Ziskové obchodování | Mini loty | Obchodování forexu | Aktuální cena | Německý Ifo index | Konsenzus | Belgie | Zasedání americké centrální banky | Obchodování na měnových trzích | Index tokijské burzy | Obchodní pozice | Profesionální trading | Odhad HDP | Očekávání | iShares Silver Trust | Devizy | Bridgewater | Forexový broker | ex | Bitstamp | Broker roku | Tržní kapitalizace společnosti | Ruské akcie | Obchodování ropy | Bridgewater Associates | Andrea Unger | Řízení investičního portfolia | Intradenní obchody | Forex účet | Patria MobileTrader | Nasdaq Composite Index | Cena palladia | Sladká ropa | Breakout Trader | Multiměnový účet | Obchodování ETF | Zajištění portfolia | Investiční specialista | Zásoby zlata | MobileTrader | Investiční alternativa | FX Forward | FX hedging | Margin trading | Palladium | Obchodování indexů | Technologie blockchain | Spoření do zlata | Investovat do Bitcoinu | Obchodování Bitcoinu | BTC/USD | Bitcoin futures | LYNX Trading | BTCUSD | ETC | Investice do bitcoinu | Největší hedgeový fond | CEESEG | Ethereum blockchain | ESMA | MSCI World Index | Lithium | Investice do lithia | Jak fungují akcie | Aktivní trading | Index MOEX | Vzácné kovy | Investice do kobaltu | Investování s LYNX | Cena bitcoinu | Obchodování Futures | Airbnb | Index Russell 2000 | Začít investovat | Podnikání na kapitálovém trhu | Obchodní války | Investování do ETF | Krypto | Bitcoiny | Podniky | Akcie společnosti | Objem obchodování | Pokles ceny | Nákup zlata | Graf indexu | RDSA | Royal Dutch Shell | Obchodování akcií | Zajištění portfolia pomocí burzovních opcí | Jonáš Mlýnek | VIX index | Použití finanční páky | Stavební spoření | Investiční chování | Dodávky ropy | Pokles cen ropy | Marihuanové akcie | Automatické obchodní strategie | MSCI All Country World | Růst zisků | Německé akcie | Španělský IBEX | Obchodovat s akciemi | Obchodování na burzách | Petr Kouba | Algotrader | Vývoj obchodního kapitálu | Zvýšení sazeb | Investice do konopí | Akcie herních vývojářů | Obchodujte ropu | Rizikové akcie | Rozdílové smlouvy | Graf indexu S&P 500 | Obchodní aktivity | Růst cen ropy | CNY | NAGA | NVDA | Blockchainové akcie | Základy obchodování | Akcie a ETF | Ceny niklu | Ropné akcie | Gazprom | NASDAQ 100 | Defenzivní akcie | Uranové akcie | Pokles cen | Vanadiové akcie | Vanad | Prodej na krátko | Indická ekonomika | MDAX | Kapitálové výdaje | Saudi Aramco | Program odkupu akcií | Vlastní akcie | Nejlepší blue chip akcie | Blue chip akcie | Poptávka po ropě | Pokles ceny ropy | Růst ceny ropy | UCITS | Nejlepší vanadiové akcie | iShares | Dluhopisové ETF | Ceny palladia | Internet of Things | Internet of Things (IoT) | Investujte do akcií | Platinové akcie | Akcie roku 2019 | Akcie roku | Investice do platiny | Jak se stát lepším investorem | Společnost Deutsche Börse | Edge | Očekávaný růst | Cena akcie | Obchodujte | Obchodní model | Ceny benzínu | IOT | Investice do ropy | Obchod s ropou | Objem | MSFT | Obchod | Obchodní dohody | Myšlenka | UCITS ETF | USA a Čína | Růst cen | Studie | Obchod s Čínou | Obchodní spor | Obchodní spor mezi USA a Čínou | Vysoké ceny ropy | Miliardy | Vyhlídky | Hong Kong | Průmysl | Investovat v roce 2020 | Na burze | Rozvoj | NAFTA | Total | Prognózy | Plyn | Kontrakty | Americká ropná společnost | UTC | Členové Organizace zemí vyvážejících ropu | Ropná zařízení | Společnost Microsoft | Investujte | FB | Nejlepší akcie | Americký index | Halving | Napětí na Blízkém východě | ETF roku 2020 | Nízké ceny ropy | Návratnost | Bitcoinové bubliny | Zabití íránského generála | Írán | Irák | Budoucnost | Poradenství | Dividendový aristokrat | Ukazatele | První část obchodní dohody | Komunikace | Trump | Koronavirus | Trhy | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | Komoditní ropa | Upstream | Midstream | Downstream | Integrovaná ropná společnost | Íránský konflikt | Investice do ropných akcií | Akcie Royal Dutch Shell | Akcie Scorpio Tankers | Scorpio Tankers | Scorpio Tankers (STNG) | STNG | Akcie ConocoPhillips | ConocoPhillips | Akcie Enbridge | Enbridge | ENB | Enbridge (ENB) | Obchodování ropných akcií | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Pokles | Situace | Pandemie koronaviru | Pandemie | Vzdělávání ve finančním sektoru | EFPA ČR | EFPA | VECTOR Certifikace | European Financial Advisor | European Financial Planner | Michal Pyšík | Jednatel | Jednatel společnosti | Freedom Financial Services | Excelentní konzultant | Konzultant | Certifikace | EFA/EFP | Certifikace EFA/EFP | Hard skills | Soft skills | Ceny Bitcoinu | Úsilí | Spekulativní kapitál | Akcie v roce 2020 | Strach z koronaviru | BP | Brent Crude Oil | West Texas Intermediate | Medvědi | Poptávky po ropě | Organizace zemí vyvážejících ropu | ETF na S&P 500 | Vývoj | Akcie Microsoft (MSFT) | WP | Indické akcie | Profitovat | Index NASDAQ 100 | Pád ceny | Růst | Koronavirové krize | Potenciál | Platební neschopnosti | Ekonomiky | Potenciál pro růst | Vzdělávací webináře | Microsoft (MSFT) | Průmyslové revoluce | Umělá inteligence | Internet věcí | Akcie Nvidia | Závislost | ETF portfolio | ETF na Nasdaq 100 | ETF na Nasdaq | Výhody a nevýhody ETF | Nevýhody ETF | Komoditní ETF | Inverzní ETF | Růst výnosů | MSCI World | Typy ETF | ETN | iShares Core MSCI World UCITS ETF | Xtrackers MSCI World UCITS ETF 1D | Lyxor STOXX Europe 600 (DR) SKIPCP ETF C-EUR | iShares STOXX Europe 600 UCITS ETF | ComStage DAX TR UCITS ETF | Xtrackers DAX UCITS ETF 1C | iShares MDAX (DE) UCITS ETF | ComStage SDAX TR UCITS ETF | iShares NASDAQ-100 (DE) UCITS ETF | iShares Core S&P 500 UCITS ETF | Bezpečnost | Konzistentní zisk | Fujitsu | Umělé inteligence | Bitcoinové a blockchainové akcie | Akcie AMD | Riot Blockchain | Square
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Banky | Výhled | Banka | Rezistence | FOREX | EUR/USD | Obchodování | FXstreet | Euro | Indikátor | Dolar | Graf

Předchozí klíčová slova

Ceny zemního plynu
Ceny zlata
Ceny zlata na spotovém a futures trhu
Ceny zlata vývoj
CENZA
CEO
CEPS
Certifikace
Certifikace EFA/EFP
Certifikát

Následující klíčová slova

Cerved
Cesta k finanční svobodě
Cesta k úspěchu na burzovních trzích
Cesta želvy
Cestování
Cestování do ciziny
Cestování do zahraničí
Cestování z Evropy do Spojených států
Cestovní kanceláře
Cestovní kanceláře v ČR
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Forex brokeři
eToro
Saxo Bank
Markets.com
reklama
Dukascopy
Potvrďte prosím... Zavřít