Úterý 26. květen 2020 04:33
reklama
Swissquote Bank
reklama
Bossa live trading
reklama
Admiral spread new

Klíčová slova - Nizozemsko

C:\fakepath\EURUSDH1.png

Forex: Euro se před představením fondu obnovy pohybuje v úzkém rozpětí

25.05.2020 Kurz eura se na počátku nového týdne pohybuje pouze v úzkém rozpětí. Tento týden bude podle analytiků velkým týdnem pro evropské politiky, kteří budou debatovat o novém fondu obnovy na pomoc členským zemím postiženým koronavirem. Objem obchodování je však nízký, protože finanční trhy v Singapuru, Británii a USA jsou kvůli státnímu svátku zavřené.
C:\fakepath\euro3.png

EK představí bilionový plán na pokrizovou obnovu ekonomik

25.05.2020 Evropská komise ve středu představí bezprecedentní plán podpory hospodářství spjatý s budoucím sedmiletým rozpočtem Evropské unie. Návrh, na jehož základě má unie vyplatit ze společné kasy státům zasaženým pandemií covidu-19 stovky miliard eur, určí na příštích několik měsíců ráz složitých vyjednávání mezi členskými zeměmi. Političtí vůdci se již před dlouho očekávaným zveřejněním konkrétních čísel rozdělili do několika názorově odlišných skupin, jejichž představy se liší hlavně v jedné věci: zda má EU peníze dávat, či půjčovat.
img

Rychlé shrnutí

25.05.2020 Asijské indexy začínají týden na dosah pátečních úrovní. Akcie v Japonsku, Austrálii a Jižní Koreji mírně rostou, zatímco indexy v Číně klesají. DAX a S&P500 futures lehce rostou.
C:\fakepath\eu penize.jpg

"Spořivé" země EU zveřejnily alternativní návrh záchranného fondu

24.05.2020 Rakousko, Švédsko, Dánsko a Nizozemsko včera představily alternativní návrh vůči francouzsko-německému plánu záchranného fondu pro hospodářskou obnovu v Evropské unii po krizi způsobené koronavirem. Jeho základem by mělo být poskytování výhodných úvěrů, a to nanejvýš po dobu dvou let, informovaly agentury DPA a APA.
img

Fed nezná hranice. Pro záchranu ekonomiky uděláme cokoliv, říká Powell

22.05.2020 Guvernér ČNB Jiří Rusnok v pondělí uvedl, že koruna je v současnosti vzhledem k úrovni ekonomiky podhodnocená a že nevidí důvody, proč by tuzemská měna měla i nadále oslabovat. Podle guvernéra není příliš pravděpodobné, že se centrální banka v blízké budoucnosti uchýlí ke kurzovému závazku či oslabení koruny.
C:\fakepath\eu penize.jpg

Lídři EU se připravují na souboj o fond klíčový pro budoucnost EU

21.05.2020 Prezidenty a premiéry zemí Evropské unie čeká v příštích týdnech a měsících tvrdé vyjednávání o podmínkách, za nichž státy společně pomohou firmám a lidem v oblastech zasažených nynější pandemií covidu-19. Základem by se podle představ nejsilnějších unijních ekonomik - tedy Německa a Francie - měla stát společná půjčka ve výši 500 miliard eur (13,5 bilionu korun). Návrh sice narazil na počáteční výtky řady zemí požadujících větší či menší objem fondu, podle analytiků se však zřejmě stane základem pro kompromis, který může spoluurčit další směřování evropského bloku.
img

Evropské akcie obrátily dolů. Italské dluhopisy rostou i přes problémy

19.05.2020 Vstup do dnešního dne byl pro evropské akcie velmi dobrý, ale jejich zisky ještě ráno vyprchaly a později se hlavní indexy shodně zanořily do červeného. Stoxx Europe 600 ztrácí jedno procento, zatímco americký S&P500 klesá pouze mírně. Technologiím, které včera zaostávaly, se navíc daří růst. Pražská burza se nevymyká vývoji v Evropě při poklesu většiny titulů.
img

ČNB je otevřena záporným úrokovým sazbám. Trump hrozí Číně za koronavirus

15.05.2020 Agentura Reuters v pondělí informovala, že ECB minulý týden nakoupila dluhopisy za rekordních 44 miliard eur. Celkově Evropská centrální banka plánuje nakoupit v letošním roce dluhopisy za 1,1 bilionu eur.
img

Slíbená pomoc vlády na podporu ekonomiky je vyšší než realita

11.05.2020 Slibovaná vládní pomoc české ekonomice je mnohokrát vyšší než reálná pomoc. Jde pouze o desetiny procent HDP místo slibovaných 20 % HDP.
C:\fakepath\eur.jpg

Státy eurozóny se shodly na krizových úvěrech z fondu ESM

08.05.2020 Země platící eurem budou moci od června dostat výhodné úvěry ze záchranného fondu ESM. Shodli se na tom ministři financí eurozóny při dnešní videokonferenci. Podle jejich společného prohlášení může každá z 19 zemí používajících společnou měnu dostat z fondu půjčky až do výše dvou procent svého hrubého domácího produktu. Celkově bude v balíku určeném především na výlohy spojené se zdravotní péčí k dispozici 240 miliard eur (6,7 bilionu Kč).
img

Nejhorší recese v historii EU přichází. Ztráta 20 mil. pracovní míst v USA

07.05.2020 Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA opět zaznamenaly rekordní hodnoty. Přes 3,169 mil. Američanů zažádalo o podporu. Jedná se o pokles oproti předešlému týdnu z 3,846 mil., trh však očekával 3 mil. Další vypovídající hodnotou o dopadech opatření proti koronaviru má statistika počtu pokračujících (trvajících) žádostí o podporu v nezaměstnanosti. Ta za minulý týden vzostla na 22,647 mil. z 18,011 mil. týden předešlý.
img

Nejhlubší propad HDP od finanční krize. Nezaměstnanost opět trhá rekordy

30.04.2020 Japonská centrální banka (BoJ) tento týden zhoršila výhled ekonomiky a rozhodla o nejrozsáhlejších opatřeních, které kdy provedla. Na podporu ekonomiky bude nakupovat firemních dluhopisy, a to v neomezených objemech. Cílem je udržet nízké úrokové sazby a tím i náklady na úvěry.
C:\fakepath\euro star.jpg

EK chce, aby fond pro oživení ekonomik fungoval od ledna

29.04.2020 Fond pro oživení evropských ekonomik postižených koronavirovým výpadkem by měl být k dispozici začátkem příštího roku společně s příštím sedmiletým rozpočtem EU. Členské země bloku by měly pomoc dostávat ve formě půjček, přímých grantů a finančních záruk, které by měly být v celkovém rámci plánu obnovy vyvážené. Shodla se na tom dnes Evropská komise, která chce návrh rozpočtu i samotného záchranného fondu předložit v příštích týdnech.
C:\fakepath\euro3.png

Eurokomisaři budou jednat o rozpočtu a fondu oživení ekonomik

29.04.2020 Debata o parametrech oživení evropské ekonomiky po koronavirovém výpadku čeká dnes Evropskou komisi. Členové unijní exekutivy budou jednat o chystaném návrhu příštího sedmiletého rozpočtu, s nímž má být spojen i podpůrný fond požadovaný členskými zeměmi. O jejich konkrétní podobě však dnes komisaři nerozhodnou, předsedkyně komise Ursula von der Leyenová ji chce představit někdy do poloviny května.
img

Ropa zadarmo. Více než 26 milionů Američanů je bez práce

24.04.2020 V pondělí po výrazném snížení poptávky po ropě z důvodů pandemických opatření, se květnový kontrakt na ropu WTI dostal do záporných čísel (přibližně až -35 USD za barel). Hlavním důvodem bylo uvědomění si spekulantů, že na rozdíl od ropy Brent je nutné barely ropy WTI fyzicky převzít. Panické prodeje proto započaly. Také cena ropy Brent poklesla, a to až na 16 dolarů za barel, což je nejnižší cena za posledních 20 let.
C:\fakepath\euro grafy.jpg

Lídři EU chtějí od komise plán oživení ekonomik po pandemii

24.04.2020 Prezidenti a premiéři zemí Evropské unie včera pověřili Evropskou komisi přípravou plánu na oživení ekonomik, který by měl poskytnout potřebnou podporu státům a hospodářským odvětvím zasaženým koronavirovou krizí. Po už čtvrté videokonferenci unijních lídrů to oznámil předseda Evropské rady Charles Michel. Na konkrétních parametrech chystaného fondu oživení se ale politici zejména kvůli různému pohledu na společné zadlužení neshodli a podle unijních činitelů je další jednání otázkou příštích měsíců.
C:\fakepath\eu penize.jpg

Lídři EU jednají o penězích na oživení ekonomik

23.04.2020 Prezidenti a premiéři zemí Evropské unie dnes odpoledne zahájili obtížnou debatu o penězích, které by 27 států mělo společně vyhradit na oživení ekonomik ochromených pandemií nemoci covid-19. Političtí vůdci by na závěr dnešní videokonference měli pověřit Evropskou komisi přípravou parametrů fondu, který by měl v příštích letech pomoci nejpostiženějším hospodářským odvětvím a regionům.
C:\fakepath\Itálie.jpeg

Itálie nemůže čekat na pomoc až do června, uvedla náměstkyně

23.04.2020 Itálie si nemůže dovolit čekat až do června na schválení pomoci ekonomikám ochromeným pandemií koronaviru. Prohlásila to dnes náměstkyně italského ministra hospodářství Laura Castelliová. O fondu na oživení ekonomik budou dnes při videokonferenci debatovat prezidenti a premiéři Evropské unie.
C:\fakepath\EU staty.jpg

Lídry EU čeká debata o fondu na oživení ekonomik po pandemii

23.04.2020 Složitá debata s otevřeným koncem čeká dnes prezidenty a premiéry zemí Evropské unie, kteří budou na dálku probírat budoucí společnou pomoc ekonomikám ochromeným pandemií způsobenou koronavirem. Lídři jsou rozdělení v pohledu na to, kolik peněz by EU měla dát dohromady a jak je státům poskytovat. Předseda Charles Michel by po již čtvrtém videosummitu rád získal jasnější představu o parametrech fondu oživení, jehož návrhem by dnes měli političtí vůdci pověřit Evropskou komisi.
C:\fakepath\eu penize.jpg

Lídry EU čeká náročná debata o penězích na oživení ekonomik

22.04.2020 Dlouhodobý plán pro oživení ekonomik ochromených pandemií způsobenou koronavirem bude hlavní náplní čtvrtečního videosummitu lídrů zemí Evropské unie, kteří se budou snažit sblížit své často velmi odlišné postoje k objemu i charakteru unijní pomoci. Předseda Evropské rady Charles Michel dal před jednáním najevo, že neočekává konečnou dohodu, ale co největší posun v diskusi o vytvoření pokrizového fondu. Prezidenti a premiéři by se naproti tomu podle unijních činitelů měli bez zásadnějších obtíží shodnout na podpoře dříve navržených stimulů či koordinovaného plánu uvolňování koronavirových restrikcí.
C:\fakepath\Italie-EU.jpg

Bloomberg: V bouřlivém vztahu Itálie s Evropou se něco pokazilo

22.04.2020 Základy Evropské unie byly položeny před šesti desítkami let v Římě a někteří státní představitelé si nyní ve věčném městě začínají myslet, že jsou svědky počátku jejího rozpadu, napsala agentura Bloomberg. Poté co (britský premiér) Boris Johnson a zastánci brexitu pohřbili pečlivě pěstěný mýtus o nezvratnosti unie, její přívrženci začali tvrdit, že Británie je zvláštní případ, ostrovní národ, který se nikdy nemůže zcela kontinentu oddat. Jinak se to ale má, když se proti Bruselu staví Itálie.
C:\fakepath\ceska koruna-2.jpg

Schillerová: Opatření na podporu ekonomiky činí 1,2 bilionu Kč

22.04.2020 Celková opatření na podporu ekonomiky v souvislosti s dopady šíření koronaviru činí 1,19 bilionu korun. Z toho přímá podpora je 216 miliard korun a záruky na úvěry 951,5 miliardy korun. V pořadu České televize Události, komentáře to včera řekla ministryně financí Alena Schillerová (za ANO). Dalších 22 miliard korun odhaduje ministerstvo jako stimul ekonomiky díky odkladu záloh na daních nebo odkladu elektronické evidence tržeb. Částku zpochybnil předseda poslaneckého klubu ODS Zbyněk Stanjura.
img

KoroNERV-20: Vládní podpora ekonomiky je nižší než jinde v EU

21.04.2020 Česká republika doposud investovala do záchrany ekonomiky postižené koronavirovou krizí výrazně nižší částky než jednotlivé členské státy EU, uvedli dnes ekonomové z občanské iniciativy KoroNERV-20. Česká vláda přitom podle nich může být díky nízkému zadlužení daleko aktivnější. Proto vyzvaly vládu, aby poskytla malým a středním podnikům a osobám samostatně výdělečně činným (OSVČ) větší přímou pomoc v podobě odkladu plateb DPH a sociálního pojištění minimálně do ledna 2021 nebo plošně poskytla garantované úvěry pro zasažené sektory.
australie 14122014.png

Australská ekonomika se vyhnula recesi

01.03.2017 Hrubý domácí produkt Austrálie ve čtvrtém čtvrtletí stoupl o 1,1 procenta po poklesu o 0,5 procenta v předchozím kvartálu. Oznámil to dnes tamní statistický úřad. Australská ekonomika se tak vyhnula recesi, která se obvykle definuje jako alespoň dvě čtvrtletí poklesu HDP za sebou. Austrálie hospodářskou recesi nezažila již zhruba čtvrt století.
C:\fakepath\meny3.jpg

Rating - S&P, Moody's a Fitch

06.06.2011 Aktuální informace o schopnostech států splácet své závazky podle agentur Moody's, S&P nebo Fitch. Aktuální známky od těchto ratingových agentur jsme pro vás připravili v přehledné tabulce. Snížení nebo zvýšení ratingu jednotlivého státu může výrazně pohnout měnou daného státu a proto je pro forexové fundamentální obchodníky tento údaj důležitý. Například v poslední době jsme mohli vidět snížení ratingu Řecka, což téměř vždy vedlo alespoň k dočasnému oslabení eura (z důvodu zvyšování obav o rozšiřování krize v eurozóně).
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Offshore | Intervence | Nový Zéland | Řecko | Čína | Japonsko | Finance | Peníze | Moody's | Fitch | Equity | Inflace | EUR/USD | USD/JPY | AUD/USD | Dow Jones | EUR/JPY | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | Spotřebitelská důvěra | Koruna | Evropská unie | HDP | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Evropské akcie | Kypr | New York | Ropa Brent | Ratingové agentury | Recese | Americká ekonomika | Daně | Podpora ekonomiky | Rizika | Politika | Export | Ekonomové | Maloobchodní tržby | Míra nezaměstnanosti | Hospodářství | Sazby | Akcie | Americký dolar | Bankovní rada | Bloomberg | Burza | Cap | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Garance | DAX | Dividenda | Dividendový výnos | Dolarový index | Dollar | ECB | ESM | Ekonomika | Emise | Euro | Evropská centrální banka | FX | Fed | Finanční trhy | Futures | Index spotřebitelských cen | Investice | Komodity | Korekce | Kurz | Kurzy měn | Low | MMF | MT4 | Měna | Měny | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | Obchodní bilance | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Obligace | Politické riziko | Pozice | Prodeje existujících domů | Průmyslové objednávky | Rating | Ratingová agentura | Riziko | Ropa | Sentiment | Ticker | Trigger | Ukazatel | Volatilita | Výnos | ZEW index | Zlato | ČNB | Úrokové sazby | Analytici | Banky | EUR | USD | Dluhopisy | JPY | CHF | CAD | AUD | GBP | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Goldman Sachs | Evropa | Finanční krize | Citigroup | Cena ropy | Hospodářský růst | Investiční příležitosti | Bank of America | Americký prezident | XTB | Indexy | Investoři | Fond | Exxon Mobil | EU | Ministři financí | Zasedání Fedu | Ekonom | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Berkshire Hathaway | Kurz eura | Výsledky | London Stock Exchange | Euronext | Obchodovat | Deutsche Bank | Aktuální kurzy | Financování | Investiční banky | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | USDX | Index cen | Portugalsko | Devizové intervence | Facebook | LYNX | Australská centrální banka | Donald Trump | Zásoby ropy | Japonská centrální banka | Financial Times | Raiffeisenbank | EPS | Index | Podpora | Aktuální kurzy měn | Americká centrální banka | Analýzy | Banka | Bankovní rada ČNB | Brent | Cena | Cena ropy brent | CISCO | CZK | Dolar | Eura | Exchange | Fitch rating | FXstreet.cz | Graf | Guvernér ČNB | Hrubý domácí produkt | Investiční | Irsko | ISM | EBay | Japonská ekonomika | Jiří Rusnok | Kurzy | Maďarsko | Makléři | Makroekonomický kalendář | Míra inflace | Oslabení koruny | PayPal | Pips | Portfolia | Rakousko | Rating států | Reuters | Ropy | Řízení rizik | Société Générale | Shares | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Trh | Tržní podíl | Velká Británie | Volkswagen | Výprodej | WTI | XM | Země EU | Zprávy | Zisky | ZEW | ING | Mojmír Hampl | Andrej Babiš | Indie | ROCE | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | Tržby | Zaměstnanost | Úvěr | Komise | Kontrakt | Dividendové akcie | Traders | Aramco | Bank of New York Mellon | DPA | Intesa Sanpaolo | Wells Fargo | Microsoft | ABN Amro | Caterpillar | BBC | Oslabení eura | Finanční analýzy | HUF/EUR | Kalendář ekonomických událostí | Brazílie | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Podnikání | Euro vůči dolaru | BMW | Ministr financí | Stock Exchange | Rada ČNB | Earnings | Podnikatelé | KBC | BlackRock | Přehled | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Ministři financí eurozóny | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Standard & Poor's | AMP Capital | Xetra | Globální finanční krize | Britská centrální banka | JPMorgan Chase | Vladimir Putin | Agentura Bloomberg | Vládní dluhopisy | Hlavní indexy | Akcie v Japonsku | Fitch Ratings | AAA | Walmart | Propad | Bělorusko | Eurex | S&P | Mezinárodní ratingová agentura | Guvernér | Ztráty | Philip Morris | Zajištění | Baidu | Tesla | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Zahraniční firmy | Odhodlání | Výhled | Poplatky | Exxon | Chevron | Konsensus | Mzdy | General Electric | Záchranný fond | Krize | Opatření na podporu ekonomiky | Česká vláda | Očekávání analytiků | Index cen domů | Příjmy | Volatilita trhů | Alphabet | Měny&Sazby | ČTK | Pokles ekonomiky | Belgie | Zasedání americké centrální banky | Výhled ekonomiky | Švédsko | Norsko | Dánsko | Očekávání | HDP v eurozóně | Ekonomické průzkumy | Politico | ABN AMRO Bank | ex | BBVA | Credit Agricole SA | ING Groep NV | Cena palladia | Palladium | Jerome Powell | Obchodování na trzích | Země platící eurem | Raytheon | Lockheed Martin | Podniky | McDonald's | Objem obchodování | Šéf Fedu | RDSA | Royal Dutch Shell | EK | Náklady na úvěry | Evropská komise | Palladiové akcie | Statistický úřad | Euroskepticismus | CNY | Infineon | STMicroelectronics | Infineon Technologies | AMS | Boris Johnson | NVDA | iFX | Záporné sazby | XTB Research | Šéfové států | Britský premiér | Oživení ekonomiky | AMZN | Thyssenkrupp | Prosus | Saudi Aramco | Kurzarbeit | MetLife | GOOGL | Akcie roku | F1 | Očekávané Earnings | Největší ekonomika | Rozpočet | Prezident Donald Trump | Hongkong | ČNB Jiří Rusnok | Objem | MSFT | Hluboká recese | Růst spotřebitelských cen | Šéf Fedu Jerome Powell | ČSÚ | Cisco Systems | Firma | Ekonomiky eurozóny | PLN/EUR | Maloobchodní prodeje | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | Poradce Bílého domu | Bilance | Co bude | GM | Ukrajina | Lagardeová | Amazon | Nízké úrokové sazby | Louis Vuitton | LVMH | Miliardy | Vyhlídky | Průzkumy | INTC | Americká data | Walt Disney | Valdis Dombrovskis | FT | Helena Horská | Ekonomka Raiffeisenbank | Ekonomka | Financovat | EET | Statistika | Předpovědi | Napětí mezi USA a Čínou | Průmysl | ADP | HUF | PLN | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Visa | General Motors | Enel | Nově zahájené stavby domů | Německý ZEW index | Problémy | Britové | Tomáš Holub | ČNB Tomáš Holub | Člen bankovní rady | Člen bankovní rady ČNB | Total | Členské státy EU | Státy EU | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Předseda Evropské rady | Charles Michel | GBP/EUR | Půjčka | Penále | Nálada | Prohlášení | Ford Motor | United Technologies | AbbVie | Allergan | Amgen | Airbus | NN Group | Míra | RWE | Vivendi | Accor | Úroky | Premiér Boris Johnson | Předseda | Americké centrální banky | AXA | Paolo Gentiloni | Europoslanci | Eurokomisař | Italský premiér | FedEx | FDX | AAPL | MasterCard | FB | AT&T | Disney | Nike | Ztráta | NERV | Giuseppe Conte | Miliardy korun | Kraft Heinz | Demokratické strany | Peking | Wirecard | Singapur | American Airlines Group | United Airlines Holdings | Altria Group | Netflix | NFLX | List Financial Times | Daimler | Micron Technology | Microchip Technology | Sodexo | Von der Leyenová | Budoucnost | Experti | ASML | ASML Holding NV | Poradenství | Iniciativa | Analytička | SAP | Angela Merkelová | Kancléřka Angela Merkelová | Německá kancléřka | Kancléřka Merkelová | Komunikace | Francouzský prezident | Prezident Emmanuel Macron | Emmanuel Macron | Macron | Trump | Prezident | Nezaměstnanost v Británii | AMGN | Koronavirus | Paypal Holdings | Trhy | Ursula von der Leyenová | Evropské ekonomiky | Akcie roku 2020 | ConocoPhillips | Šíření koronaviru | American Express | Virus | Asijské indexy | Nejprudší pokles | Pokles | Situace | Pandemie | IHNED | Starbucks | Boeing | López Obrador | Pochybnosti | Zlepšení | SBUX | Akcie v roce 2020 | Finanční úřad | Daň z příjmu | Čínská vláda | Fresenius Medical | FME | Adidas | Rekordní hodnoty | SEC | NFP | Poptávky po ropě | Galapagos | Biogen | Pharming Group NV | COVID-19 | Deutsche Telekom | Ekonomické aktivity | Gilead Sciences | Krize v eurozóně | PHIA | Vývoj | Nová data | Videokonference | Lídři EU | Pomoc ekonomice | Premiér Giuseppe Conte | Italský premiér Giuseppe Conte | Air France-KLM | Lufthansa | Opatření proti koronaviru | Evropské dividendové akcie | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Karanténní opatření | Stimuly | Italské dluhopisy | Unijní instituce | Brusel | Pokles HDP | Stimul | Inflace v EU | Nemoc COVID-19 | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Dopady pandemie COVID-19 | Historie | Úvěrový program | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Texas | PYPL | Další pokles | Ahold Delhaize | UNA | Wolters Kluwer | WKL | Unilever | REGN | Plán Bruselu | OSVČ | Kongres | Škoda | Demokraté | Průmyslové komodity | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Počet potvrzených případů | Alena Schillerová | Ministryně financí | Citrix | Citrix Systems Inc | Citrix Systems | Pojišťovací společnosti | Růst | United Airlines | American Airlines | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Biliony | Platební neschopnosti | Allianz | Ministryně financí Alena Schillerová | Propad HDP | Bulharsko | Unijní země | Nejlepší palladiové akcie | Izrael | Abbott Laboratories | Ekonomiky | Italové | Slovensko | Války | Tomáš Sedláček | EGAP | Jan Procházka | Schodek | KoroNERV-20 | Michal Mejstřík | Poradce | Organizace | Wopke Hoekstra | Využití záchranného fondu eurozóny | Růst nezaměstnanosti | Nvidia Corp | Práce | Afrika | Údaje | DPH | Mexiko | Marshallův plán | Eurokomisaři | Thierry Breton | Eni | Obchodovat s cennými papíry | UnitedHealth Group | Jihoevropské země | Ministři | Oživení ekonomik | Mexický prezident | Andrés Manuel López Obrador | Pákistán | Oživení cen | ATVI | WMT | Activision Blizzard | Emitenti | Microsoft Corp | US Bancorp | Rozpočet EU | Maloobchodní tržby v USA | Procter & Gamble | Schválení pomoci | ZEW index ekonomického sentimentu | USD za barel | Květnový kontrakt | Japonský export | S&P500 | Úvěrový program COVID | Způsob pomoci jednotlivých zemí | Důvěra v eurozóně | Zbyněk Stanjura | ODS | ODS Zbyněk Stanjura | Premiér Andrej Babiš | Předseda poslaneckého klubu | Předseda poslaneckého klubu ODS | Vyjádření ekonomů | Události, komentáře | Složitá debata | Debata | Náměstkyně italského ministra hospodářství | Laura Castelliová | Radio Capital | Air France | Posílení | Ropa zadarmo | Výkon dolaru | Lucembursko | ADBE | Cestování | 3M | Shell | Gilead | Export v dubnu | Rakouský kancléř | Sebastian Kurz | Státy eurozóny | Australská ekonomika | Zadlužení | Bezpečnost | Dluhy | Ben Broadbent | Členské státy | NKE | Merck KGaA | Merck | NetEase | CL | Japonský export v dubnu | Předsedkyně Evropské komise | Budoucnost EU | Renault | Splunk | Návrh záchranného fondu
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Banky | Výhled | Banka | Rezistence | FOREX | EUR/USD | Obchodování | FXstreet | Euro | Indikátor | Dolar | Graf

Předchozí klíčová slova

Nízká likvidita na trhu
Nízká nezaměstnanost
Nízká volatilita
Nízké ceny benzínu
Nízké ceny ropy
Nízké daně
Nízké úrokové sazby
Nízkonákladové obchodování
Nízkonákladový broker
Nizozemí - burza

Následující klíčová slova

Nizozemský odvolací soud
Nizozemský premiér
Nižší ceny ropy
Nižší daně
Nižší kurz
Nižší likvidita
Nižší ochota k riziku
Nižší růst
Nižší sazby
Nižší úrokové sazby
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Forex brokeři
GO Markets
UFX
ETX Capital
reklama
Dukascopy
Potvrďte prosím... Zavřít