Pondělí 24. únor 2020 02:15
reklama
XTB live trading
reklama
BOSSA kviz-ropa
reklama
Admiral Markets Affil

Klíčová slova - FinTech

img

Tlaky na vytvoření regulačního rámce kryptoměn

11.02.2020 Mnoho zemí tvrdě prosazuje vytvoření regulačního rámce pro využití CBDC (Central Banks’s Digital Currency) a dalších kryptoměn. Regulátor cenných papírů ve Spojených státech, Komise pro burzu cenných papírů (SEC), prezentovala ve své tiskové zprávě svůj plán pro rok 2020. Přitom SEC zřízený úřad pro kontrolu dodržování předpisů (OCIE) klade důraz na projekty FinTech, včetně svých stanovisek k nezbytnostem vyžadovaným vlastnictvím digitálního majetkem v roce 2020.
img

12 nejzajímavějších IPO roku 2020

07.02.2020 Primární úpisy akcií neboli IPO je mnohdy velkou událostí na burze – obzvláště pokud se jedná o notoricky známou společnost. Vše nasvědčuje tomu, že rok 2020 bude na zajímavé IPO velmi bohatý. Co je to vlastně IPO a jaké poskytuje příležitosti investorům? V následujícím článku poznejte 11 nejzajímavějších IPO roku 2020.
img

Nová éra digitálních měn

31.01.2020 Renomované centrální banky a vlády na celém světě začaly brát na zřetel podstatu a příležitosti CBDC (Central Bank Digital Currency) a předpokládají rychlou transformační fázi v převládajícím finančním systému.
img

Saxo Bank a Geely Holding Group chystají společný fintech podnik pro čínský trh

18.12.2019 Saxo Bank A/S (Saxo Bank) a Geely Sweden Holdings AB, dceřiná společnost Zhejiang Geely Holding Group Co. Ltd (Geely), oznámily, že podepsaly dohodu o založení technologického podniku se společnou majetkovou účastí. Jeho cílem je zajišťovat finanční a regulační technologická řešení pro finanční instituce, jako například banky a fintech firmy, v Číně. Vlastnická struktura nového společného podniku bude následující – padesát procent Saxo Bank a padesát procent Geely.
img

Šokující předpovědi Saxo Bank pro rok 2020: Světem vládne chaos a centrální banky i vlády ztrácejí kontrolu

03.12.2019 Saxo Bank, přední globální multi-asset zprostředkovatel produktů a služeb na kapitálových trzích, dnes vydala svou publikaci 10 Outrageous Predictions for 2020 (10 šokujících předpovědí pro rok 2020). Tyto predikce se soustřeďují na řadu nepravděpodobných, ale zároveň nedoceňovaných událostí, které by v případě, že by k nim opravdu došlo, mohly pořádně rozvířit finanční trhy.
C:\fakepath\naga.png

NAGA

27.11.2019 Společnost NAGA je Fintech společnost, založená v roce 2015, která usiluje o světovou revoluci prostřednictvím decentralizace finančních technologií a poskytnutím přístupu k nejlepším tržním nástrojům všem lidem po celém světě. Jejich tým neúnavně pracuje na tom, aby každému obchodníkovi poskytl potřebné technologie, prostředky a podporu k vykonávání sebevědomých obchodních rozhodnutí. Společnost NAGA působí také pod jmény: NAGA Group, NAGA Markets, NAGA Technology a NAGA Capital. Bohužel společnost nenabízí oblíbenou platformu MetaTrader a podmínky tohoto brokera patří spíše k průměru. Další nevýhodou je, že tato společnost je Market Maker (MM).
img

Long signál na akcie Visa (V)

29.10.2019 Visa (V) má po celém světě v oběhu přes 3,3 miliardy kreditních karet. Aby zůstala v popředí platebních služeb, finanční společnost neustále investuje do menších a či konkurenčních fintech společností. Akcie z dlouhodobého hlediska zná pouze jeden směr – nahoru. Fáze korekce se v minulosti často nabízely jako dobré možnosti vstupu do trhu. Z dlouhodobého hlediska je akcie v neustálém silném růstovém trendu.
C:\fakepath\saxo-bank6.png

Saxo Bank: Rozhovor se šéfem klientského oddělení Stefanem Veghem

14.10.2019 Hodně lidí si myslí, že si přečte jednu knihu nebo článek na internetu a dokáže vydělávat miliony. Takto to nefunguje. Medik se po přečtení knihy o srdci také hned nesebere a nepůjde operovat. Je potřeba mít reálná očekávání a umět řídit riziko, tedy přesně vědět, kolik jsem ochoten ztratit. Pokud nemám zcela jasno, tak na 99 % prodělám, říká šéf klientského servisu pražské Saxo Bank, Stefan Vegh, který se svými kolegy servisuje 28 zemí střední a východní Evropy.
img

Z malé kanceláře evropskou centrálou. Saxo Bank slaví 10 let na českém trhu

26.09.2019 V září 2019 je to rovných 10 let, kdy na český trh vstoupila dánská investiční společnost Saxo Bank. Z malé pobočky o šesti lidech se za tu dobu rozrostla osminásobně a v roce 2017 otevřela na Náměstí Republiky novou centrálu pro střední a východní Evropu. Z jednoho místa v srdci Evropy dnes Saxo Bank servisuje 28 zemí a více než 20 000 klientů, kterým nabízí unikátní digitální přístup k investování na globálních finančních trzích.
C:\fakepath\akcie.jpg

Zaujímavé akciové tituly z portfólia Warrena Buffetta

12.08.2019 Warren Buffett je známy svojou dlhodobou investičnou stratégiou, mnohé akcie zhodnotil o stovky až tisícky percent vrátane dividendových príjmov a pre mnohých obchodníkov je vzorom. Aké akcie preferuje tento legendárny investor z Omahy?
img

Spojení Saxo Bank s nizozemskou BinckBank již nic nebrání, nabídka odkupu akcií platí do konce července

25.07.2019 Nizozemská online investiční banka BinckBank a dánská Saxo Bank získaly všechna regulatorní oprávnění k finalizaci obchodu, včetně prohlášení o nevyslovení námitek ze strany holandské centrální banky a ECB. Jde o zásadní krok v celé transakci. Veřejná nabídka Saxo Bank na odkup všech vydaných akcií BinckBank dosahuje celkově 424 milionů EUR. Cena za jednu akcii činní
img

Lidský faktor ustupuje do pozadí. Wealth Management je stále více řízen informačními technologiemi

02.07.2019 Současný dynamický trend digitalizace se projevuje nejen v oblasti výroby, ale internet věcí, služeb a digitální ekonomika přináší změny i v oblasti finančních služeb. Například trh se softwarem pro správu investic a majetku očekává v horizontu pěti let více než stoprocentní růst. To v řeči čísel znamená, že v oblasti Wealth Managementu dojde k nárůstu z 1,5 miliardy dolarů na 3,5 miliardy dolarů.
C:\fakepath\Varovani-25032019-LV-5.png

Regulátoři upozorňují na několik brokerů a projektů

25.03.2019 Finanční regulátoři z Nového Zélandu a Itálie varují před několika neregulovanými brokery a investičními projekty, kteří nabízí své služby bez patřičné licence.
img

Saxo Bank chce být branou do Číny. Nově nabídla digitalizovaný přístup k čínským dluhopisům

05.03.2019 Saxo Bank jako přední specialista na fintech a regtech oznámila, že rozšiřuje přístup k čínským cenným papírům. Potvrdila tak svou pozici centrálního zprostředkovatele vstupu na čínský trh pro své mezinárodní klienty. Saxo Bank již vloni zprostředkovala přístup k čínským tzv. „áčkovým“ akciím kotovaným na burzách v Šanghaji a Šen-čenu. Čínský trh s dluhopisy patří s objemem 12 trilionů dolarů k největším na světě.
img

Věk robotů přichází

24.01.2019 Proč firmy investují do robotiky? Vedle průmyslových podniků projevují zájem zejména odvětví finančních služeb. Banky a pojišťovny jsou mezi prvními, kdo zahajují obří projekty robotické automatizace. Právě finanční instituce mají zřejmě dojem, že robotika představuje slibnou cestu k další automatizaci procesů.
img

Podle Saxo Bank je nejobchodovanější akcií roku Facebok, v ČR vede Erste Group

11.01.2019 Přední fintech specialista Saxo Bank zaměřený na multi-asset obchodování a investice oznámil pět nejpopulárnějších akcií za rok 2018 mezi svými klienty. Pro investory a obchodníky představoval uplynulý rok velké výkyvy s novými maximy i nárůstem volatility. To znamená jak příležitosti pro šikovné obchodníky tak i zdůraznění významu správného řízení rizik a dobře diverzifikovaného portfolia.
img

Saxo Bank potvrdila strategické investory Geely Holding Group a Sampo plc

17.09.2018 Společnost Saxo Bank obdržela všechna potřebná povolení a splnila legislativní požadavky nezbytné k tomu, aby čínská firma Zhejiang Geely Holding Group Co. Ltd a finská Sampo plc získaly podíl v Saxo Bank. Celkový podíl pro Geely Group je 52 % a pro Sampo 19,9 %. Podíl generálního ředitele a zakladatele Kima Fournaise ve výši 25,71 % se nemění. Transakce stanovila hodnotu Saxo Bank na 1,325 mld. EUR. Zároveň byl na mimořádné valné hromadě zvolen Daniel Donghui Li novým předsedou představenstva.
img

Výkonnost čínské ekonomiky je stále silná

08.08.2018 Mezinárodní měnový fond na konci července zveřejnil obsáhlou zprávu o stavu čínské ekonomiky. Klíčové tvrzení reportu zní následovně: Výkonnost čínské ekonomiky je stále velice silná.
img

Expandující Xiaomi vstupuje na burzu

26.06.2018 Společnost Xiaomi předložila 3. května Hongkongské burze své první podání pro s napětím očekávanou počáteční veřejnou nabídku. Firma je čtvrtým největším čínským výrobcem mobilních telefonů, někdy bývá označována jako čínský Apple. Za první čtvrtletí 2018 vykazuje Xiaomi velmi zajímavý růst výnosů – meziročně o 85,7 %.
img

Co lze očekávat od pátečního zasedání OPEC?

21.06.2018 Ministři zemí sdružených v OPEC se již začínají scházet ve Vídni, aby se zúčastnili pátečního zasedání, které mnozí označují jako nejtěžší od roku 2011. Tehdy seskupení zemí, včetně Venezuely a Íránu, zablokovalo snahy Saudské Arábie zvýšit produkci kartelu, která chtěla přibrzdit rostoucí ceny ropy. Tehdejší saudsko-arabský ministr Ali al-Naimi volal po zvýšení denních dodávek o 1,5 milionu barelů.
img

Trump se snaží omezit dovoz německých aut. O co mu jde?

21.06.2018 Když se americký prezident Donald Trump zúčastnil 8. června zasedání zemí G7 v kanadském Quebecu, jeho obchodní rádce Peter Navarro publikoval v americkém deníku New York Times článek, který ponechal jen málokoho na pochybách. Bylo zřejmé, jaké jsou skutečné plány současné americké administrativy se zahraničním obchodem s Evropou a zvlášť s Německem. Zdá se, že budou zavedena cla na dovoz aut z Německa.
img

Saxo Bank klientům nabídne čínské „áčkové“ akcie

20.06.2018 Saxo Bank, přední fintech specialista zaměřený na multi-asset obchodování a investice, oznámil, že do své globální multi-asset nabídky přidává čínské áčkové akcie. Klienti společnosti je mohou obchodovat na burzách v Šanghaji a Šen-čenu. Saxo Bank tyto akcie do své nabídky přidává v poměrně zajímavé době, kdy se dostávají na index MSCI rozvíjejících se trhů. Regulační orgány navíc nedávno zvýšily denní limit pro obchodování prostřednictvím programu Stock Connect na čtyřnásobek. Hong Kong Stock Connect umožňuje mezinárodním i čínským investorům obchodovat s cennými papíry na vzájemných trzích.
img

Ekonomické mistrovství světa 2018 vyhrává Island

19.06.2018 V Saxo Bank samozřejmě sledujeme jak mistrovství ve fotbale, tak i události ve světě ekonomiky a financí. Proto hodláme zveřejnit řadu článků na toto téma. Peter Garnry, vedoucí kapitálové strategie v Saxo Bank už oznámil vítěze na akciových trzích: je to prý Kolumbie. Pro ekonomický šampionát jsme vytvořili matici zahrnující faktory, které předpovídají jednotlivé výsledky skupin a nakonec i celkového vítěze. A tím je Island.
img

Které akcie by mohly vytěžit z fotbalového šampionátu?

14.06.2018 Finanční trhy pracují rychle a efektivně, při čemž zohledňují široké spektrum informací. Takovými jsou i jednorázové události. Podívali jsme se proto na to, které akciové tituly by mohly nejvíce vytěžit z mistrovství světa ve fotbale, které začíná již tento čtvrtek v Rusku.
img

Recese se blíží, důkazů přibývá

07.06.2018 Na konci loňského roku se společně jásalo o „synchronizovaném globálním růstu“ a nikdo se neodvážil pochybovat o síle ekonomiky Spojených států. Ve finanční komunitě převládl optimismus. Ve druhém čtvrtletí 2018 se naděje na synchronizovaný růst rychle vytrácejí s tím, jak globální ekonomika ztrácí energii (globální PMI spadlo na šestnáctiměsíční minimum) a ve Spojených státech se objevují varovné známky nadcházejícího zpomalení.
img

Makro vyhlídky: Existuje riziko, že Itálie opustí eurozónu?

01.06.2018 Italská ekonomika zpomaluje a náš hlavní makroekonomický ukazatel, úvěrový impuls, se dostal až k hodnotě mínus 2 % HDP. To je nejnižší úroveň od roku 2013. Přes akomodativní monetární politiku ECB se Itálie nemůže dostat zpět do tempa. Předpokládá se, že růst HDP se v následujících letech dostane k 1 %, což automaticky omezuje možnosti expanzivní fiskální politiky.
img

Zlatá koruna 2018: FinTech poprvé ve Zlaté koruně! 16. ročník soutěže finančních produktů přinesl hned několik novinek

01.06.2018 Největší a nejznámější soutěž finančních produktů v České republice se letos rozrostla o novou kategorii. Kromě tradičních finančních produktů tak byly vůbec poprvé hodnoceny české fintech projekty. Digitalizace a inovací se však nebojí ani zavedené finanční společnosti. Projevilo se to na výsledcích hned v několika kategoriích. Záštitu nad celým projektem převzalo již tradičně ministerstvo financí pod vedením ministryně v demisi Aleny Schillerové a guvernér ČNB Jiří Rusnok.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | Psychologie | Money management | Brexit | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Finance | Peníze | Korelace | Inflace | Nasdaq | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | OPEC | Koruna | HDP | Obchodní deník | Monetární politika | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Polsko | Apple | Kypr | Analytik | New York | Ceny ropy | Spekulace | Ropa Brent | Americké akcie | ETF | Podílové fondy | Světové akcie | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | Export | Akciové trhy | Spready | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Asset management | Transakce | Balance | Bank of Japan | Bloomberg | Bod | Bond | Breakout | Broker | CEO | CFD | CFTC | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Konsolidace | Diverzifikace | Dollar | ECB | EMA | Ekonomika | Evropská centrální banka | FX | Fed | Finanční trhy | Futures | G7 | Gap | Hedging | High | IPO | Intradenní obchodník | Investice | Investiční společnost | Investor | Investování | Kapitálový trh | Komodity | Korekce | Long | Margin | Market Maker | Risk | Marže | MetaTrader | Mezinárodní obchod | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měny | Nabídka | Obchodní systém | Obchodník | Obchodník s cennými papíry | Opce | Open | Platforma | Politické riziko | Portfolio | Pozice | Provize | Prémie | Pákový efekt | Resistence | Rezervní měna | Platina | Riziko | Ropa | S&P 500 | Short | Short Term | Long Term | Spread | Stagflace | Stop-Loss | Swiss | Pokladniční poukázky | Trader | Trading | Trend | Trigger | Ukazatel | VaR | Výkonnost | Wall Street | Warren Buffett | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Řízení portfolia | Úrokové sazby | Analytici | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | UBS | Citibank | Dluhopisy | ČEZ | Obchodování | Obchodování s cennými papíry | Goldman Sachs | Regulátor | Evropa | Index MSCI | Finanční krize | Cena ropy | Komerční banka | Patria | Bank of America | Americký prezident | Saxo Bank | Admiral Markets | Indexy | Globální ekonomika | PBOC | Čínské akcie | Investoři | Produkce ropy | Fond | Stimulační opatření | EU | Finanční sektor | Ekonom | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Zisk | Finanční instrumenty | Berkshire Hathaway | Zkušenosti | Panika | Optimismus | Výsledky | Obchodní příležitosti | Hospodářský cyklus | ČSOB | Partners | Jak obchodovat | Obchodovat | Investiční banka | Financování | Investovat | Makro | Conseq | Obchodní deficit | Facebook | LYNX | Donald Trump | Mezinárodní měnový fond | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | Financial Times | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Praxe | Raiffeisenbank | Delta | Index | Investiční strategie | Podpora | Akcie Visa | Analytika | Analýzy | Banka | Fio banka | Běžný účet | Brent | Brokeři | Cena | Cena akcií | CFD kontrakty | Čínská ekonomika | Cyrrus | Česká mincovna | Česká spořitelna | Dolar | Dolary | Ekonomická krize | Ekonomický růst | EURHUF | Exchange | Finanční prostředky | Finanční služby | Fio | Fondy | Forexu | Frank | Graf | Guvernér ČNB | Hodnota akcií | Instrumenty | Investiční | Investiční poradenství | J&T | Jak investovat | Jiří Rusnok | JP Morgan | Kam investovat | Kapitálové trhy | Komoditní | Krátkodobé investice | Maďarská měna | Maďarsko | Management | Market | Markets | Nemovitosti | Nové trhy | Obchodníci s cennými papíry | Obchodování s Čínou | Odkup akcií | Patria Finance | Peníze.cz | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Reuters | Roboti | Ropy | Růst HDP | Řízení rizik | Řízení rizika | SaxoBank | Sázky | Signály | Trh | Tržní hodnota | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | XM | Zkušenost | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zisky | ROIC | CNBC | Buffett | Back office | Báze | Bill Gates | CEE | Čistý dluh | EBITDA | EV | Mark Zuckerberg | Ministerstvo financí | Prospekt | ROCE | Small caps | Tim Cook | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | M2 | Tržby | Úvěr | Světové ekonomiky | Bohatý | Commission | Komise | Volby | Rozhovor | Know-how | Futures trading | Vzdělání | 1 milion | Burze | Commodity futures | Commodity futures trading | Currency | Ekonomický kolaps | Fio e-broker | Investment | Aramco | Unicredit | Danske Bank | Intesa Sanpaolo | CNN | Wells Fargo | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | UniCredit Bank | Home Credit | Sentix | Nordea | Ole Hansen | Thomson Reuters | Finanční gramotnost | Úspěch | Podnikání | Top Stocks | Averze k riziku | Měnové riziko | Diamanty | Evropské banky | Komoditní stratég | Multi-Asset obchodování | Energie | William Hill | Podnikatelé | Bloomberg TV | BlackRock | Přehled | Moneta Money Bank | Rosněfť | Christine Lagardeová | Index amerického dolaru | Bankovnictví | Futures kontrakty | City | Forbes | Americké firmy | Sázení | Pozornost investorů | Firmy | Globální finanční krize | Globální ekonomický růst | Globální ekonomiky | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Vládní dluhopisy | Finančnictví | Walmart | Alibaba | Propad | Země OPEC | Citi | S&P | Guvernér | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Nálada na trhu | Evropský trh | Erste | Saúdská Arábie | Tempo růstu | Akcionáři | Zajištění | Baidu | Digitální měny | Tesla | Zahraniční firmy | Odhodlání | Kryptoměna | Steen Jakobsen | Výhled | Poplatky | Mzdy | Německý export | Predikce | Krize | Investiční rozhodnutí | Investiční stratég | Výnosy | Investiční plány | Příjmy | Čistý příjem | Kapitálové strategie | Monopoly | Investice v Číně | Fiskální stimuly | Belgie | Hlavní ekonom | Commodity Futures Trading Commission | Švédsko | Dánsko | Očekávání | SaxoTraderGO | TPG Capital | Bankovní index | Vstup na burzu | UniCredit SpA | Bond Connect | Breakout Trader | Akcie Tesly | Americký akciový trh | TorOption | Úřad pro finanční služby | Jak obchodovat akcie | NAGA Markets | Robinhood | Crypto | Zlatá koruna | Playtech | Conseq Investment Management | Investování s LYNX | Airbnb | SaxoTraderPRO | Geopolitická rizika | Skupina Saxo Bank | Saxo | Obchodní války | Active Invest | Horizont Invest | Erste Asset Management | Stock screener | Zonky | Twisto | Spendee | Asociace pro kapitálový trh ČR | Česká fintech asociace | Finmag | Obchodní válka | Podniky | CONSOB | Long signál | Akcie Facebooku | Diverzifikovaná portfolia | Forint | IPO kalendář | Mileniálové | Analytické služby | Signál na akcie | Předpovědi Saxo Bank | BinckBank | Kim Fournais | Prezident Trump | Majetek | Velké riziko | Fintech Trade | Toroption | FX Breeze | Togacoin | Amicopolis | Aktivní trader | Martin Sklenář | Zájem investorů | IPO Airbnb | IPO WeWork | IPO Palantir | IPO Asana | IPO u LYNX | NAGA | Brexit bez dohody | Boris Johnson | Čínský trh | Wealth Management | CYRRUS ADVISORY | Momentum formula | Opční obchodník | Prezidentka ECB | Záporné sazby | Akcie a ETF | Ochrana před záporným zůstatkem | Situace v Hongkongu | Výkonný ředitel | Britský premiér | Nový britský premiér | Situace na trzích | Digitální aktiva | WeWork | Úspěšné obchodní strategie | Obchodní pokyny | IPO Home Credit | TeamViewer | Saxo Bank v Praze | Centrála Saxo Bank | Fintech specialista | Přístup k investování | Investování na globálních finančních trzích | Digitální přístup k investování | Zkušenost s obchodováním | iShares | Platinové akcie | Akcie roku 2019 | Akcie roku | Investice do platiny | Jak se stát lepším investorem | Stefan Vegh | Saxo Select | Globální hospodářský cyklus | Hard brexit | USA prezidentské volby | Informace z trhu | Nejpřesnější informace z trhu | Opuštění Evropské unie | Obchodování dluhopisů | Obchodování dluhopisů online | Strategy leader | Kopírovat úspěšné obchodní strategie | Největší geopolitické riziko | Geopolitické riziko | Obchodní válka mezi USA a Čínou | Robotické investování | High risk | Tradingové strategie | Ochrana před inflací | Doporučení pro tradera | Aktivní zkušený trader | Zkušený trader | Maržové požadavky | Strategie pro investování | Investiční workshopy | Obchodní spolupráce | IPO TeamViewer | Obchodujte | Alipay | Ant Financial | Automobilky | Deficit | LNG | Bílý dům | Obchod | Myšlenka | Firma | Generální ředitel | IPO Alibaba | Lagardeová | Amazon | Miliardy | Průzkumy | NAGA Capital | NAGA Technology | NagaTrader | NAGA Group | Fintech společnost | Dlužníci | Financovat | Předpovědi | Šokující předpovědi | Na burze | CBDC | Celebrity | Problémy | Prognózy | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Kontrakty | Harmony | Míra | Geely Holding Group | Fintech podnik | Geely | Saxo Bank A/S | Předseda | Americké centrální banky | FedEx | Uber | Ziskovost | Hodnota společnosti | Iniciativa | Komunikace | Vlastní digitální měny | Trhy | Situace | Pochybnosti | Éra digitálních měn | Obchody | SEC | Velmi bohatý | Co je IPO? | Očekávaná IPO 2020 | Očekávaná IPO | IPO 2020 | IPO Postmates | IPO Snowflake | Postmates | Snowflake | IPO Casper | Casper | Palantir | IPO Didi Chuxing | Didi Chuxing | IPO GitLab | GitLab | Asana | IPO Wish | Wish | IPO Robinhood | IPO Ant Financial | Obchodování IPO
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | Index | USA | Trh | Reuters | Pozice | Banky | ČTK | Výhled | Banka | FOREX | Rezistence | EUR/USD | Obchodování | FXstreet | Euro | Dolar | Indikátor | Graf

Předchozí klíčová slova

FINEZ Investment Management
FinFX
Finlord
FINMA
Finmag
FinMentor
Finparáda.cz
FINRA
Finská měna
Finsko - burza

Následující klíčová slova

Fintech podnik
Fin-TechPrime
Fintech specialista
Fintech společnost
Fintech Trade
FinTV.cz
FinWeb
FinWin
Fio
Fio akcie
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu, až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní Price Action VIP indikátor, doposud úspěšně používaný pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečný Price Action VIP indikátor, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Purple Trading scaner
Potvrďte prosím... Zavřít