Středa 01. prosinec 2021 20:17
reklama
Swissquote Bank
reklama
InstaMarkets
reklama
InstaMarkets
reklama
InstaMarkets

Klíčová slova - Obchodní podmínky

C:\fakepath\copy-trader-06092021-2.png

Admirals spouští jedinečnou službu Copy Trading

06.09.2021 Admirals spustil službu Copy Trading v květnu 2021 a zatím se ukázalo, že tato funkce je mezi klienty oblíbená.
img

Průměrné sazby spotřebitelských úvěrů v květnu meziměsíčně poklesly o 0,51 procentního bodu až na 6,01 %

28.06.2021 Průměrné sazby z úvěrů na cokoli pokračují už druhý měsíc v řadě klesajícím tempem. Podle dat Broker Consulting Indexu spotřebitelských úvěrů poklesla květnová hodnota ve srovnání s předchozím měsícem o 0,51procentního bodu až na 6,01 %. Přesně před rokem přitom byly sazby na úrovni 6,91 %.
C:\fakepath\PT-FXstreet-Forex-clanek-01042021.jpg

Srovnali jsme ziskovost klientských účtů evropských brokerů, výsledek nás velmi překvapil

01.04.2021 V dnešním článku jsme se rozhodli podívat se na veřejně dostupná data o ziskovosti klientských účtů brokerů působících na území EU a porovnat je. Tato data musí brokeři, spadající pod Evropský orgán pro cenné papíry a trhy (ESMA) pravidelně zveřejňovat a uvádět na svých marketingových materiálech a internetových stránkách. Prošli jsme tedy stránky těch nejprominentnějších brokerských společností a porovnali, kolik procent klientských účtů je u nich ziskových. Výsledek nás opravdu mile překvapil.
C:\fakepath\xtb_online_trading.jpg

Ohlédnutí za děním okolo akcií GameStop, ACM a komunitou WallStreetBets očima ředitele Trading oddělení XTB Filipa Kaczmarzyka

25.02.2021 Filip Kaczmarzyk svoji kariéru v XTB zahájil již v roce 2007 v rámci trading oddělení na pozici Junior Trader. Od dubna 2009 zastával funkci zástupce vedoucího trading oddělení XTB. V listopadu 2010 začal pracovat pro institucionálního poskytovatele likvidity CFH Makrets v Londýně. Od května 2011 do května 2015 pracoval ve společnosti Noble Securities SA, nejprve jako ředitel obchodování OTC instrumentů, později jako ředitel FX trhů. Do XTB se vrátil v květnu 2015 na pozici ředitele trading oddělení a od 10. ledna 2017 je členem správní rady XTB. Je absolventem varšavské ekonomické univerzity se zaměřením na kvantitativní metody v ekonomii a informační systémy.
img

Visegrádská „čtyřka“ po 30 letech: posun od ekonomiky k politice

15.02.2021 Země Visegrádské trojky se hned po podpisu 15. února 1991 musely soustředit na podporu svých ekonomik, prioritu měly Polsko, Československo a Maďarsko stejnou: přiblížit se co nejrychleji životní úrovní k „západu“. Před 30 lety dosahovaly středoevropské ekonomiky pouze pětiny až třetiny úrovně západní Evropy. Tento cíl se všem čtyřem zemím podařilo docílit, jak ukazují srovnávací data ve studii CapitalPanda, když země ‚Visegrádu‘ dosahují přes 70–90 % úrovně průměru EU.
img

CapitalPanda: „covid-krize“ neodvrátí přijetí Eura v Chorvatsku v roce 2023

21.01.2021 Současná krize způsobená pandemií COVID-19 pravděpodobně o několik měsíců posune termín přijetí eura v Chorvatsku. Zatím je chorvatskou vládou a centrální bankou oficiálně uváděn na 1. leden 2023. S rokem 2023 se jako s nejbližším termínem počítá i díky silné podpoře veřejnosti, kterou přijetí eura v Chorvatsku má.
img

Proč chcete sledovat Trading Room od Purple Trading?

15.09.2020 Každodenní trading je náročná disciplína a většina začínajících obchodníků brzy zjistí, že jim chybí dostatek informací a buď trading brzy vzdají, nebo se přes úvodní nezdary přenesou a o to víc se začnou věnovat vzdělávání. Jenže studium všech možných trhů, strategií a obchodních přístupů vyžaduje mnoho času. To vám potvrdí každý obchodník, který se postupem času dostal ke konzistentní ziskovosti. Jednou z nejlepších metod, jak se v tradingu posunout dál je sledovat, jak opakují ostřílení obchodníci. Právě proto spouštíme Trading Room, ve kterém se vám naskytne možnost sledovat v přímém přenosu komentované obchody našeho hlavního analytika Štěpána Hájka.
img

Ranní nadhoz - americký trh práce se dál zlepšuje

02.07.2020 Český index nákupních manažerů ve výrobě si v červnu polepšil o dalších 5,3 bodu na hodnotu 44,9 a naznačil postupující zlepšování podmínek v průmyslu. Z průzkumu nicméně vyplývá, že obchodní podmínky zůstávají i nadále náročné. Výrobní objemy pokračovaly v poklesu, jeho tempo však bylo oproti předchozím měsícům nižší. K tomu přispěla skutečnost, že řada firem rozjela výrobu a začala zpracovávat nedodělky. Nových zakázek se však stále nedostává.
img

Okénko trhu - Německá nezaměstnanost pomalu stoupá

01.07.2020 Český index nákupních manažerů ve výrobě si v červnu polepšil o dalších 5,3 bodu na hodnotu 44,9 a naznačil postupující zlepšování podmínek v průmyslu. Zveřejněná skutečnost byla v souladu s naším i tržním odhadem. Z průzkumu nicméně vyplývá, že obchodní podmínky zůstávají i nadále náročné. Výrobní objemy pokračovaly v poklesu, jeho tempo však bylo oproti předchozím měsícům nižší. K tomu přispěla skutečnost, že řada firem rozjela výrobu a začala zpracovávat nedodělky. Nových zakázek se však stále nedostávalo.
img

Podmínky ve výrobě zůstávají náročné

01.07.2020 Český index nákupních manažerů ve výrobě si v červnu polepšil o dalších 5,3 bodu na hodnotu 44,9 a naznačil postupující zlepšování podmínek v průmyslu. Zveřejněná skutečnost byla v souladu s naším i tržním odhadem. Z průzkumu nicméně vyplývá, že obchodní podmínky zůstávají i nadále náročné. Výrobní objemy pokračovaly v poklesu, jeho tempo však bylo oproti předchozím měsícům nižší. K tomu přispěla skutečnost, že řada firem rozjela výrobu a začala zpracovávat nedodělky. Nových zakázek se však stále nedostávalo. Zákaznická poptávka byla často brzděna nedostatkem investic a to zejména v automobilovém sektoru či zastavením stavebních projektů. Nevyužité kapacity pak přiměly firmy k další redukci pracovních sil. V rámci udržení a získání klientů výrobci v červnu opět snížili své ceny.
C:\fakepath\auta.jpg

Výrobci aut v Británii čekají další potíže, chtějí pomoc od vlády

23.06.2020 Každý šestý zaměstnanec britského automobilového průmyslu by kvůli dopadům koronaviru mohl přijít o práci, odhaduje tamní Svaz výrobců a prodejců automobilů (SMMT). Zhruba třetina lidí, které toto odvětví zaměstnává, nadále zůstává doma. Svaz dnes uvedl, že výroba osobních a lehkých užitkových aut podle jeho odhadu letos klesne o třetinu na 920.000 kusů. Odvětví žádá po vládě další úlevy, například snížení daní.
img

Proč ČNB dnes nečekaně zvýšila úroky a co posilování koruny znamená pro „obyčejného smrtelníka“? Zdraží hypotéky, zlevní elektronika

06.02.2020 Česká národní banka dnes zcela nečekaně zvýšila klíčové úrokové sazby. Základní sazba se zvedá z dvou na 2,25 procenta. Vzestup sazeb nečekal nikdo z analytiků oslovených agenturou Bloomberg.
C:\fakepath\trump.jpg

Spojené státy jsou podle Trumpa nejsilnější v historii

05.02.2020 Spojené státy prožívají nejlepší ekonomický rozkvět v historii. Na úvod projevu o stavu unie to před oběma komorami Kongresu prohlásil americký prezident Donald Trump.
img

Koruna je nečekaně nejsilnější za více než sedm let, elektronika by mohla zlevnit až o 25 %

15.01.2020 Koruna je nejsilnější za více než sedm let. Jednoduše řečeno, je to hlavně proto, že za uložení peněz v korunách lze získat výrazně vyšší úrok než za uložení peněz v eurech. Tyto nůžky se přitom dále rozevřely koncem loňského roku, kdy Evropská centrální banka opět začala tisknout eura ve velkém, znehodnocovat je, a dále tak tlačit na snížení úroku na euru. Zároveň v Česku citelně rostly ceny. Zdražování se protáhlo do roku 2020, kvůli růstu spotřební daně na tvrdý alkohol či tabák, úpravě řady ceníků směrem nahoru, například v případě elektřiny pro domácnosti či vodného a stočného, k níž došlo s příchodem roku 2020. Dále letos pokračuje zdražování potravin typu vepřového či cukru, takže se zvyšuje pravděpodobnost, že Česká národní banka bude muset „přehřívající“ se ekonomiku zchladit. A to udělá právě zvýšením úroků, které nastavuje. Toto zvýšení úroků dále zvýší výhodnost ukládání peněz v koruně, což české i mezinárodní investory povede k tomu, aby korunu dále pořizovali, což vyžene její kurs výše, možná dokonce prolomí hranici 25 korun za jedno euro. Toto vše platí, pokud vydrží příznivé podmínky ve světě, tj. pokud se nestupňuje americko-čínská obchodní válka nebo třeba napětí na Blízkém východě, či pokud nedorazí nějaká nečekaně špatná makroekonomická zpráva z tuzemska, ale zejména ze světa.
img

Letos se bude investovat do udržitelného rozvoje, dolar půjde dolů

15.01.2020 I v roce 2020 budou investiční svět ovlivňovat geopolitická rizika v podobě brexitu a obchodních válek mezi USA a Čínou, v listopadu se přidají americké prezidentské volby. Nadále lze očekávat růst akciových indexů, i když ne v takovém měřítku jako za poslední dekádu, komodity budou spíše stagnovat. Postupně oslabí americký dolar, potenciál růstu má australský dolar a libra bude velmi turbulentní. Ukazuje to analýza společnosti Purple Trading.
C:\fakepath\purple-trading-logo-small.png

Purple Trading Club

13.01.2020 Být o krok před ostatními a zároveň mít renomé kvalitní, férové a spolehlivé společnosti, tak přesně o to se od svého vzniku snaží jak zakladatelé společnosti Purple Trading, tak i celý fialový tým. Být napřed, zní velmi jednoduše, nicméně dostát tomuto „závazku“ vyžaduje nejen mnoho času, ale také úsilí a inovativních nápadů. A co si budeme povídat, jak čas plyne, bývá více a více složitější vymyslet něco nového. Ovšem nám v Purple Trading se to bohudík opět povedlo!
img

Koruna dnes v podvečer zhodnotila na nejsilnější úroveň vůči euru od února 2018. Příznivě reagovala na Trumpovu tiskovou konferenci

08.01.2020 Koruna dnes v podvečer středoevropského času zhodnotila na nejsilnější úroveň od 8. února 2018, tedy za takřka dva roky, když se euro prodávalo i za méně než 25,22 koruny. S výjimkou právě prvního únorového týdne roku 2018 nebyla od ukončení intervenčního režimu České národní banky v dubnu 2017 koruna nikdy vůči euru tak silná jako právě dnes.
img

Koruna dnes zhodnotila na nejsilnější úroveň za skoro dva roky, zlevnit by mohla třeba elektronika

08.01.2020 Nečekané letošní posilování koruny, které pokračuje tváří v tvář stupňování napětí mezi USA a Íránem, svědčí o tom, že trhy zatím nevěří, že se situace na Blízkém východě „vymkne kontrole“. Nevěří ve vojenský střet obou znesvářených zemí a už vůbec nevěří třeba v třetí světovou válku. Koruna sílí, neboť trhy naopak věří v to, že letošní rok bude ekonomicky příznivý. Konkrétně míní, že jak německá ekonomika, tak ekonomika eurozóny letos budou podávat už zase poměrně solidní výkon, že žádné nepříjemné překvapení nepřichystá ani dění kolem brexitu a konečně že USA nezabřednou do války s Íránem, ani neprohloubí obchodní válku s Čínou. V takovém případě totiž bude koruna těžit z růstu apetýtu investorů po rizikovějších aktivech a také z toho, že nůžky úrokových sazeb v Česku a v eurozóně jsou rozevřeny do široka, nejvýrazněji od začátku milénia. To zatraktivňuje korunové úložky před eurovými a zvyšuje zájem právě o českou měnu.
C:\fakepath\copyfx-trading.png

CopyFX: Poskytování a odebírání signálů na Forexu

03.01.2020 V tomto článku se seznámíme s CopyFX, populární obchodní platformou zaměřenou na copy trading, vytvořenou a nabízenou společností RoboMarkets.
C:\fakepath\USA.jpg

Obchodní deficit USA v červenci klesl, i ten s Čínou

04.09.2019 Deficit zahraničního obchodu Spojených států v červenci klesl ve srovnání s červnem o 2,7 procenta na 54 miliard dolarů (1,3 bilionu Kč). Oznámilo to dnes americké ministerstvo obchodu. Vývoz vzrostl o 0,6 procenta, zatímco dovoz o 0,1 procenta klesl. Snížil se přitom i politicky citlivý schodek obchodu s Čínou, a to o 500 milionů na 29,6 miliardy dolarů.
img

Nejlepší čínské akcie v roce 2019

22.02.2019 V tomto článku s vámi chceme probrat 6 zajímavých čínských akcií s vysokými vyhlídkami. Při slovním spojení „investování v Číně“ stále mnoho investorů cítí mrazení v zádech. Obrovská země s obrovskou ekonomikou, která, navzdory částečnému otevření ekonomiky svobodného trhu, je stále matoucí, netransparentní a především kontrolovaná. Investování do čínských akcií tudíž mnoho lidí vnímá jako riziko, protože se zdá, že prakticky nelze posoudit příležitosti a rizika. Je to pravda?
C:\fakepath\1492607004-andrea-unger-1.jpg

Andrea Unger: Světový šampion v tradingu

19.04.2017 Andrea Unger je výkonný ředitel společnosti Unger Trading S.r.l., ale také je to soukromý full-time trader se světovými úspěchy a mentor. Andrea Unger je považován za jednoho z nejlepších obchodníků na světě.
C:\fakepath\logo.png

Purple Trading

21.11.2016 Purple Trading je revoluční projekt forexové brokerské společnosti s licencí pro správu portfolia a regulací v rámci celé Evropské unie. Purple Trading kombinuje inovativní technologie pro profesionální obchodníky a reálný přístup na finanční trhy s likviditou od největších bank světa.
img

Axiory Europe

09.06.2015 Axiory Europe je revoluční projekt brokerské společnosti s licencí pro správu portfolia, který kombinuje inovativní technologii pro profesionální obchodníky a reálný přístup na finanční trhy.
img

Tickmill

13.01.2015 Armada Markets nabízí skvělé obchodní podmínky – nízké spready, žádné rekotace, STP a ECN účty, absolutní transparentnost a nejnovější obchodní technologie.
img

Obchodní podmínky

13.07.2009 Obchodní podmínky společnosti FXstreet.cz s.r.o.
img

Aktivace

25.06.2009 
img

Děkujeme za objednávku

10.06.2009 asd
img

Objednávka

09.06.2009 
img

Patička

02.06.2009 
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Psychologie | Money management | Obchodní systémy | Bitcoin | Fundamentální analýza | Kvantitativní uvolňování | Obchodní strategie | Čína | Video | Peníze | Australský dolar | Disciplína | Expert | Akciový index | Inflace | EUR/USD | GBP/USD | Světová banka | USA | Nezaměstnanost | Británie | Britská libra | Koruna | Evropská unie | HDP | Obchodní plán | Programování | Měnová politika | Austrálie | Česká měna | Polsko | Apple | Kypr | Analytik | Ropa Brent | Ropa WTI | Česká koruna | ETF | Poptávka | Daně | Rizika | Politika | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Míra nezaměstnanosti | Rozpočtový deficit | Objemy obchodů | Spready | Forex strategie | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | AOS | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | BaFin | Bankovní rada | Bloomberg | Bod | Broker | CFD | Centrální banka | Centrální banky | Demo účet | Diverzifikace | ECB | ECN | ERM | ERM II | Ekonomika | Euro | Evropská centrální banka | Expert Advisors | FX | Finanční trh | Finanční trhy | Floor | Forex trader | Futures | Grafy | HFT | Hedging | Hedge | High | ISIN | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investor | Investování | Japonský jen | Komodity | Kurz | Likvidita | Lot | MT4 | Margin | MetaTrader | Mezibankovní | Měna | Finanční instituce | Měnový pár | Měny | Nabídka | Nástroj | OTC | Obchodní systém | Obchodník | Obchodník s cennými papíry | Opce | P/E | Platforma | Poplatek | Pozice | Provize | Resistence | Reálný účet | Riziko | Ropa | STP | Scalping | Short | Short pozice | Short selling | Směnný kurz | Spread | Trader | Trading | Tržní kapitalizace | Tvůrce trhu | Ukazatel | Výkonnost | Performance | Výnos | Wall Street | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Analytici | Obchodní platforma | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Barclays | JPY | CHF | GBP | Obchodování | Forex trading | Obchodování na forexu | Morgan Stanley | Nomura | Goldman Sachs | Objem obchodů | Shanghai Composite | Cena zlata | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Bank of America | Americký prezident | XTB | Axiory | Indexy | Čínské akcie | Investoři | Fond | EU | Ekonom | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | Mezibankovní trh | Makroekonomická data | Zisk | Ziskový obchod | Komise pro cenné papíry a burzy | Jaroslav Tupý | Futures kontrakt | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Výsledky | Strach | Emoce | Forex broker | Index nákupních manažerů | Obchodní příležitosti | Forex Factory | Obchodovat | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Money Manager | Axiory Europe | Kopírování obchodů | Financování | Investiční společnosti | Investovat | Hedgeové fondy | Algo trading | Eurostat | Obchodní deficit | LYNX | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Komunita | Semináře | Raiffeisenbank | Forex robot | Index | Podpora | AdmiralMarkets | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Automatické obchodní systémy | Automatický obchodní systém | Banka | Brent | Broker Consulting | Brokerské společnosti | Brokeři | Capital Markets | Cena | Cena akcií | Čínská ekonomika | CZK | Česká ekonomika | České koruny | Členové eurozóny | Direct market | Dolar | Dolary | Ekonomický růst | Eura | Exchange | Fondy | Forex kalendář | Forex Street | Forex Zone | Forex zpravodajství | Forexové obchodování | Forexové strategie | Forexu | Frank | FXstreet.cz | Instrumenty | Investiční | Investiční poradenství | EBay | Jedno euro | JP Morgan | Koupit akcie | Kurs koruny | Libra | Maďarsko | Makroekonomické ukazatele | Management | Market | Markets | MetaTrader 4 | MetaTrader4 | Míra inflace | Nejnovější zprávy ze světa | Obchodní platformy | Obchodní software | Obchodování s CFD | Obchodujeme | Online grafy | OTC trh | PayPal | Pips | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Prognóza | Reuters | Světové měny | Trh | Velká Británie | Volatility | WTI | Zavedení eura | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Předpověď | Zisky | DMA | Komise pro cenné papíry | ROCE | Tovární objednávky | Spojené státy | Trading Room | Tržby | Úvěr | Commission | Komise | Kontrakt | Full-service broker | Volby | Know-how | Forex obchodník | Investment | RBS | Agentura AP | Forex asistent | Thomson Reuters | Expanzivní měnová politika | Uložení peněz | Short squeeze | Úspěch | Podnikání | Hospodářské výsledky | Energie | Podnikatelé | Pro tradery | Podnikatelská důvěra | Obchodník na forexu | Sázet | Posilování koruny | Základní úrokové sazby | Firmy | Velké banky | Miliardy dolarů | Rizikovější aktiva | Alibaba | Dnes na trzích | Propad | Kryptoměny | Citi | Ztráty | Posílení koruny | Ekonomická data | Tempo růstu | Daně z příjmů | Daně z příjmů právnických osob | Obchodování na devizovém trhu | CySEC | Baidu | Ripple | Tesla | Poskytovatelé likvidity | Odhodlání | Skrill | Neteller | Kapitalizace | Výhled | Poplatky | Britská vláda | Mzdy | Úspěšné obchodování | Americký trh práce | Bankovní unie | Průzkum | Data z amerického trhu práce | Krize | FCA | Snížení úrokových sazeb | Výnosy | Měnový pár GBP/USD | Americká vláda | Institucionální investoři | Příjmy | cTrader | Alphabet | ČTK | Mikro loty | Obchodování forexu | Hlavní ekonom | Nezaměstnanosti v Německu | Purple Trading | Okénko trhu | Ranní nadhoz | Andrea Unger | Investiční firmy | Devizoví obchodníci | Kodak | NEST | Evropský orgán pro cenné papíry a trhy (ESMA) | ESMA | Robinhood | RoboMarkets | CopyFX | CNMV | Obchodování Futures | Geopolitická rizika | Trhy dnes | Obchodní války | Investování do ETF | Purple Trading Club | Obchodní válka | Výsledky obchodování | Přijetí eura | Podniky | CONSOB | Full-time trader | L.F. Investment Limited | Akcie společnosti | Geopolitické napětí | Czech Fund | USMCA | Spotřebitelská inflace | Použití finanční páky | Cyprus Securities and Exchange Commission | Obchodování se CFD | Posilování české koruny | Prezident Trump | Veřejný dluh | Čínské firmy | Úrokové sazby ČNB | Ukončení obchodní války | Sazby ČNB | Velké riziko | Super obchod | MetaTrader Supreme Edition | Zvýšení sazeb | Rozdílové smlouvy | Beyond Meat | CNY | Americké společnosti | AOS trading | Snížení úroků | Výkonný ředitel | Ministerstvo obchodu | Broker Consulting Index | Dealing | PPF | Vývoz do Číny | Finanční situace | Data z Německa | Snížení daní | Vyzkoušet si trading | Český index nákupních manažerů | Očekávaný růst | Obchodní válka mezi USA a Čínou | SMMT | Cena akcie | Mnoho ziskových obchodů | Alipay | Ant Financial | Deficit | Prezident Donald Trump | Algo | Obchodování s reálnými penězi | Objem | Obchod | Zpomalování ekonomiky | Trh práce | Obchodní dohody | Myšlenka | Supreme Edition | Růst spotřebitelských cen | Akcie Alibaby | ČSÚ | Firma | Vysoké riziko | Aktuální hodnoty měny | Co bude | Dnešní makroekonomické ukazatele | Amazon | Úrok | Miliardy | Financovat | Deficit hospodaření státu | Hospodaření státu | PLN | Deficit zahraničního obchodu | Impuls | Výrazný pokles | Čínské zboží | Další rozvoj | Rozvoj | Copy trading | Koruna dnes | Zdražování | Sociální sítě | Problémy | NAFTA | Finanční ztráty | Prognózy | Nebezpečné pohyby | Válka mezi USA a Čínou | Obchodní smlouvy | Nálada | Kontrakty | Prohlášení | Míra | Ohlédnutí | Úroky | Měnové politiky | Uvolněné měnové politiky | Hypotéky | Americké centrální banky | Rozhodnutí ČNB | Trumpova administrativa | ČNB dnes | Protesty v Hongkongu | Akcie v roce 2019 | Tým RoboMarkets | Martin Novák | Analytik Broker Consulting | Broker Consulting Martin Novák | Ztráta | Počet investorů | Citelné zdražování | Výnosy státních dluhopisů | Peking | Napětí na Blízkém východě | Funkce CopyFX | Druhy účtů | Hodnocení obchodníků | Cross copying | Partnerský program obchodníka | Partnerský program | Ziskovost | Doba obchodování | Maximální propad | Současný kapitál | Počet napojených investorů | Počet uzavřených obchodů | Odebírání signálů na Forexu | Odebírání signálů | Platforma CopyFX | Automatické kopírování obchodů | Systém CopyFX | Investiční aktivita | Hospodaření | Teherán | Napětí mezi USA a Íránem | Inovace | Výroba aut | Washington | Analýza společnosti | Ekonomické sankce | Ekonomické sankce vůči Teheránu | OX Capital Markets Ltd | Poradenství | Proinflační | Luboš Růžička | Silnější koruna | Josef Zeman | Adam Dulovec | Ukazatele | Zpomalení býčího akciového trhu | Investování do ETF portfolií | Václav Husník | Americké ministerstvo | Americké ministerstvo obchodu | Spotřebitel | Nájemné | Komunikace | Trump | Prezident | Trhy | Čínské úřady | Financial Conduct Authority | Pokles | Situace | Zdražovat | České měny | Vít Hradil | Pandemie | Vysoká inflace | L.F. Investment | Japonský jen (JPY) | Raiffeisenbank a.s. | Pochybnosti | Zlepšení | Dovednosti | Píle | BABA | Obchody | SEC | Americké ekonomiky | Prodávající | COVID-19 | Nové obchodní příležitosti | Obchodní myšlenky | Index nákupních manažerů ve výrobě | Stabilita | Shortovat | Vývoj | Šok | Výkyvy | Čínské exporty | Vysoká rizika | Tencent | Spotřebitelé | Pomoc od vlády | Historie | Žádosti o podporu | Internetový obchod | Domácnosti | Hotovost | Růst | Signál | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | KNF | Bulharsko | Ekonomiky | Slovensko | Války | Schodek | Poradce | Práce | Vláda USA | Údaje | DPH | Activision Blizzard | AMC | Statistiky | Poskytovatelé signálů | Trade | Průměrný výnos | Reddit | Posílení | Seznam brokerů | Prudké pohyby | BCM | Čínský dovoz | Dovoz | Vývoz | Zadlužení | Bezpečnost | Členské země | RBI | JD.com | Investovat peníze | JDE | Unie | ČR | Index spotřebitelských úvěrů | Václav Klaus | Obchodovaný objem | Počet nových žádostí o podporu | CapitalPanda | BCM Begin Capital Markets CY Ltd | BCM Begin Capital Markets CY | OX Capital Markets | Jozo Perić | Covid | Snížení nákladů | Výrobci aut v Británii | Výrobci aut | Svaz výrobců a prodejců automobilů | Podmínky ve výrobě | Německá nezaměstnanost | Exporty | Australian Securities and Investments Commission | Klientská podpora | MAM | Ant | Chorvatsko | Úspěchy | Ceny | Praha | The World Cup Trading Championships | Šampion v tradingu | Životní úroveň | Zkušený obchodník | Přístup k tradingu | Broker Consulting Index spotřebitelských úvěrů | Upozornění na rizika | Deficit zahraničního obchodu Spojených států | Transparentnost | Internetová společnost | Ziskové cíle | Česká republika | Fyzické akcie | Nařízení | Nio | GME | GameStop | Plný úvazek | Cenné papíry a burzy | Přístup na finanční trhy | Lenovo | JD | Nejlepší čínské akcie | Covid-krize | Akcie Gamestop | Trustly | WallStreetBets | Akcie GME | Investoři z Redditu | Obchodní deficit USA | V4 | Junior Trader | Filip Kaczmarzyk | Trading oddělení | CFH Makrets | Noble Securities | Obchodování OTC | Obchodování OTC instrumentů | Admirals | Ziskovost klientských účtů | Zveřejňování ztrátovosti klientských účtů | miniFX | miniFX strategie | Obchodování strategií profesionálů | Klienti Purple Trading | Srovnání míry ziskovosti klientských účtů | Srovnání míry ziskovosti | Krok za krokem | Objednávky | Diverzifikace investičního portfolia | Riziko ztráty | Cíle | OK POINT | BCM Begin Capital Markets | Štěstí | Společnost Admirals | Společnosti | Katastrofy | Výhod copy-tradingu | Union Pay | AstroPay
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | FXstreet | Euro

Předchozí klíčová slova

Obchodní patterny
Obchodní plán
Obchodní plán v kontratradingu
Obchodní plány
Obchodní platforma
Obchodní platforma E-Trade
Obchodní platforma MetaTrader
Obchodní platforma pro akcie
Obchodní platformy
Obchodní platformy Metatrader

Následující klíčová slova

Obchodní pokyny
Obchodní pokyny na Forexu
Obchodní politika
Obchodní poradce
Obchodní poradce Bílého domu
Obchodní pozice
Obchodní praktiky
Obchodní pravidla
Obchodní principy
Obchodní problémy
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
InstaMarkets
Potvrďte prosím... Zavřít