Čtvrtek 05. srpen 2021 09:52
reklama
BOSSA ebook analyza
reklama
Purple Trading Ebook 5 strategii
reklama
Dukascopy

Klíčová slova - Burzovní průvodce

img

Akcie ropy v roce 2021: 5 tipů na nejlepší ropné akcie!

03.03.2021 Akcie ropy si prošly složitým rokem. Kurz ropy počátkem roku 2020 zaznamenal rychlý propad. Dokonce nastala i situace, kdy se cena ropy dostala do záporných hodnot. To samozřejmě mělo dopad i na ropné společnosti.
img

Cena ropy v roce 2021: Vše, co musíte o černém zlatu vědět!

22.01.2021 Ropa je již několik desítek let nejpoužívanější surovinou na světě a její cena má velký dopad na světovou ekonomiku. Rok 2020 byl plný událostí, které s cenou ropy otřásly v základech. V jednu chvíli se dokonce cena za barel dostala do záporných hodnot. Ke konci roku se ale situace celkem stabilizovala a vývoj ceny ropy šel opět nahoru. S novým rokem ale nastává otázka, co bude dál. Má ropa již to nejhorší za sebou? Můžeme očekávat růst ceny tohoto černého zlata?
img

Investice do zlata: 4 nejlepší akcie těžařů zlata v roce 2021!

07.01.2021 Lidstvo je fascinováno zlatem již po staletí. Využívá se při výrobě šperků, v elektronice i jako platidlo. Investice do zlata přitahuje obchodníky samozřejmě i v roce 2021. Zejména po slibném předchozím roku, kdy cena zlata dosáhla svých historických maxim.
img

Day trading: Vše, co musíte znát + 7 extra tipů pro vaše lepší intradenní obchodování!

23.12.2020 Intradenní obchodování neboli day trading, je jednou z nejpopulárnějších a nejvíce vzrušujících forem obchodování. Nabízí ty nejrychlejší možné zisky a dostatek obchodních příležitostí téměř každý den. Day traderům často stačí i jen několik minut k tomu, aby dokázali svůj účet velmi zajímavě zhodnotit, přičemž se nevystavují riziku, které vzniká, když držíte otevřenou pozici přes noc.
img

15 nejznámějších pravidel, které musí znát každý investor

21.08.2020 Ve světě investic často slyšíte různé moudrosti, které vám mají jednoduše poradit, jak se při investování chovat. Mnohé z těchto zažitých rad vycházejí z opakujících se trendů na burze. Jaké jsou tyto teze, které vás mají v kostce nasměrovat? A co si z těchto mouder můžete odnést právě vy?
img

Hedging – mocný nástroj pro zajištění vašeho portfolia

26.06.2020 Hedging je strategie řízení rizik, která se v praxi používá k k vyrovnání ztrát investic tím, že zaujímá opačné postavení v souvisejících aktivech. Na druhou stranu, snížení rizika zajištěného hedgingem obvykle také vede ke snížení potenciálního zisku. Pro hedgingové strategie se obvykle používají finanční deriváty, jako opce či futures.
img

Akcie Nikola Motor – strmé zhodnocení akcí výrobce elektrických nákladních automobilů

18.06.2020 Společnost Nikola upoutala nedávno pozornost mnoha investorů a obchodníků. Akcie výrobce kamionů poháněných vodíkovými články a elektrického pickupu vystřelila raketovým tempem směrem nahoru. Nic zatím nenasvědčuje tomu, že by se trend měl v nejbližší době otočit. Objevte příběh za společností, které se začíná přezdívat „nová Tesla“.
img

Teorie černé labutě – Co je to černá labuť a proč by se jí měli investoři obávat?

11.06.2020 Teorie černé labutě nám říká, že se někdy mohou odehrát události, které byly do té doby považovány za nemožné. Jedná se o fenomén, který se čas od času na burze objeví a investory zpravidla velmi překvapí. Co přesně představuje pojem černá labuť a jak na ni reagovat.
img

3 nejlepší akcie big data a umělé inteligence v roce 2020

05.06.2020 Objem dat, které lidstvo generuje a zpracovává roste raketovým tempem. Globální objem dat se za pouhé 2 roky více než zdvojnásobil. Nové technologie v oblasti získávání, zpracování a vyhodnocování dat pomáhají společnostem ve všech průmyslových odvětvích získat větší ekonomické výhody z této obrovské záplavy informací.
img

Nejlepší akcie a ETF na indickém trhu v roce 2020

29.05.2020 Indie je rozvíjející se ekonomikou s obrovským potenciálem. Pro mnoho investorů je indická ekonomika stále neznámou oblastí, která však skrývá mnoho investičních příležitostí ale i specifických rizik.
img

Nejlepší blue chip akcie & ETF roku 2020

28.05.2020 Akciový trh má rád technické termíny. Přezdívky, parafráze a zkratky mohou být pro mnoho lidí nesrozumitelné. A mnoho investorů chápe tyto termíny špatně, protože jen samy o sobě často nevysvětlují, jaký význam se pod nimi skutečně skrývá.
img

30 nejlepších filmů, seriálů a dokumentů s investiční tématikou

22.05.2020 Vzdělávání je klíčem k úspěchu na kapitálových trzích. Žádný investor se nikdy nedostane do stádia, kdy by se již nemohl naučit nic nového. Filmů z investičního prostředí existuje obrovské množství. Kinematografické umění je jednou z možností, jak si investoři mohou zábavnou metodou osvojit nové vědomosti z jiného než ryze akademického hlediska.
img

Nejlepší REITs 2020 – akcie a ETF realitních investičních společností pro lovce dividend

16.04.2020 Rok 2020 začal krizí na finančních trzích v důsledku pandemie koronaviru. Tato situace je pro investory velmi nepříjemná a vyhlídky do budoucnosti jsou v této napjaté době nejisté. Investoři, kteří chtějí těžit ze silného trhu s nemovitostmi, mají k dispozici velký výběr REIT.
img

Komoditní spready: Praktický průvodce pro obchodování

19.02.2020 Hledáte cestu, jak zhodnocovat své prostředky pomocí časově nenáročné strategie? Komoditní spready mohou být odpovědí. Jak název napovídá, jedná se o specifický přístup k obchodování komodit. Obchodování komoditních spreadů je krom své časové nenáročnosti oblíbené také pro omezené riziko.
img

BREXIT – Spojené království opustilo Evropskou unii 31.1.2020. Co čekat dále?

27.01.2020  Termín „Brexit“ se stal poslední dobou velmi často zmiňovaným tématem, který uplynulé dva roky výrazně ovlivň...
img

BREXIT – Spojené království opouští Evropskou unii 31.1.2020. Co čekat dále?

27.01.2020 Termín „Brexit“ se stal poslední dobou velmi často zmiňovaným tématem, který uplynulé dva roky výrazně ovlivňuje vývoj jak na politické, tak ekonomické scéně. Tento článek má posloužit jako shrnutí toho, co se kolem Brexitu zatím událo, a hlavně také to, co po něm bude následovat a jaký vliv to může mít na kapitálový/finanční trh.
img

Wall Street – jeho historie a největší pády

16.01.2020 Wall Street je jádrem finančního světa. Je to místo, kde se vytvářejí vzory pro akciové trhy na celém světě. Pracuje se zde s neuvěřitelnými částkami. Každý den je zde rychlý, hlasitý a chaotický. Pokud se něco velkého odehrává na Wall Street, ovlivní to celý svět.
img

Inflace a její vliv na investice – co je potřeba sledovat?

09.01.2020 Inflace je pojem, který slýcháme v médiích téměř každý den a dá se ve zkratce přeložit jako „nárůst všeobecné cenové hladiny zboží a služeb v ekonomice za určité časové období“. Co to ale znamená?
img

Inflace a její vliv na investice – co je potřeba sledovat?

08.01.2020  Inflace je pojem, který slýcháme v médiích téměř každý den a dá se ve zkratce přeložit jako „nárůst všeobecné...
img

Nejlepší investiční příležitosti 2020? Objevte investiční tipy 2 známých českých investorů

27.12.2019 Prezidentské volby v USA, ukončení obchodní války s Čínou nebo snižování úrokových sazeb centrálních bank – to je pouze malý výčet klíčových událostí, které mohou hýbat trhy v roce 2020. Jak tyto klíčové události ovlivní světové burzy v roce 2020? A jak byste se na to měli připravit vy?
img

Cenové formace – co říkají vzory v grafu?

12.12.2019 Technická analýza je rozsáhlý obor, který vyžaduje dlouhodobé studium, pro jeho úplné pochopení. Přístupů v rámci technické analýzy je mnoho. Jedním z nich je využívání grafových formací, které jsou důležitou součástí technické analýzy. V následujícím článku zjistíte, jak v grafu identifikovat specifické formace a co nám tyto vzory predikují o budoucím vývoji cen.
img

Obchodní válka mezi USA a Čínou – jaký má vliv na světovou ekonomiku?

11.12.2019 Probíhající obchodní válka mezi USA a Čínou neustále eskaluje a pravděpodobnost kýženého kompromisu rychle klesá. Tento konflikt nemá dopad pouze na zúčastněné státy, ale má samozřejmě obrovský a kritický dopad na celou světovou ekonomiku.
img

27 nejlepších filmů, seriálů a dokumentů s investiční tématikou

29.11.2019 Vzdělávání je klíčem k úspěchu na kapitálových trzích. Žádný investor se nikdy nedostane do stádia, kdy by se již nemohl naučit nic nového. Filmů z investičního prostředí existuje obrovské množství. Kinematografické umění je jednou z možností, jak si investoři mohou zábavnou metodou osvojit nové vědomosti z jiného než ryze akademického hlediska.
img

Jak začít investovat v roce 2019 – akcie, burza a forex

07.11.2019 Žádný učený z nebe nespadl. Pokud máte v plánu zhodnotit své úspory prostřednictvím investování na burze, je dobré se dostatečně připravit. Investování s sebou nese riziko, můžete přijít nejen o celé své úspory, ale také o více, pokud se rozhodnete pro rizikové obchodování na páku.
img

BONUS: 7 rychlých otázek pro Daniela Gladiše (Vltava Fund)

06.11.2019 Kterým FAANG (Facebook, Amazon, Apple, Netflix, Google) akciím věříte a kterým naopak ne? Jak se díváte na valuaci posledních IPO, jako Uber nebo Beyond Meat? Nebo s čím nesouhlasíte s Warrenem Buffettem? Tyto a další otázky jsme položili zakladateli a řediteli jednoho z nejznámějších hedgových fondů Vltava Fund ve střední Evropě Danieli Gladišovi. Odpovědi vás možná překvapí.
img

Jak vybrat nejlepšího brokera v roce 2019 – 10 tipů pro začínající investory a tradery

06.11.2019 Je výše poplatků to jediné, co by mělo investora při výběru brokera zajímat? Nebo jsou důležitější věci, kvůli kterým může investor přijít i o celý svůj kapitál? Výběr brokera není jednoduchý úkol. Na investora se doslova valí desítky nabídek, sliby na rychlé zbohatnutí nebo zaručené tipy na investování.
img

Jak vybrat brokera v roce 2019 – 10 tipů pro začínající investory a tradery

04.11.2019  Je výše poplatků to jediné, co by mělo investora při výběru brokera zajímat? Nebo jsou důležitější věci, kvůl...
img

Jak vybrat nejlepšího brokera v roce 2019 – 10 tipů pro začínající investory a tradery

04.11.2019  Je výše poplatků to jediné, co by mělo investora při výběru brokera zajímat? Nebo jsou důležitější věci, kvůl...
img

AEX index – zjistěte vše o nizozemském akciovém indexu

31.10.2019 AEX index je často považován za ukazatel stavu nizozemské ekonomiky. Když se však podíváme na vážení podílů v indexu, je nápadné, že AEX není pro mnoho investorů ideálním měřítkem. Jakou vypovídací hodnotu má pro investory skutečně tento nejdůležitější nizozemský index?
img

Investice do nemovitostí: 3 nejlepší nemovitostní fondy pro soukromé investory

24.10.2019 Investice do nemovitostí jsou považovány za vhodnou investici do aktiv během období s nízkými úrokovými sazbami a to z důvodu stability. Nízké úrokové sazby, stálé zvyšování ceny nájemného a silný příliv nového kapitálu tlačí realitní trh po celá léta směrem nahoru. Ceny nemovitostí tedy dlouhodobě rostou. Tento trend se netýká pouze rezidenčních nemovitostí, ale také komerčních nemovitostí.
img

Daniel Gladiš (Vltava Fund) o blížící se recesi, shortování Tesly a populárních IPO WeWork a Uber

21.10.2019 Nejistota na trzích stále převládá, konec obchodní války v nedohlednu a blížící se recese. Jak nad touto situací přemýšlí profesionální investoři a ředitelé nejznámějších hedgových fondů? Co by nyní doporučili běžnému investorovi, do čeho by se nepouštěli a jaké jsou dle nich zajímavé příležitosti na trzích?
img

Top 7 obchodních strategií úspěšných investorů

11.10.2019 Příliš mnoho investorů obchoduje bez uceleného systému – a mnoho z nich realizuje velké ztráty. Bezmyšlenkovitě otevírají pozice, často na základě nepodložených tipů od ostatních, nebo protože jim něco připadá aktuálně levné.
img

Historická vs. implikovaná volatilita

04.10.2019 V předchozím článku jsme se věnovali řeckým písmenům delta, gamma, vega a théta. Pochopení těchto parametrů dává investorovi možnost nahlédnout do tvorby ceny opce, což je pro opčního obchodníka klíčové. Řecká písmena ukazují, jaký vliv má kupř. změna volatility nebo tok času na tvorbu ceny opce. Abychom se v opčním vzdělávání posunuli dále, je potřeba si blíže objasnit jeden extrémně důležitý pojem – volatilitu.
img

Dluhopisové fondy – jak fungují a stanou se velkými vítězi roku 2019?

27.09.2019 Dluhopisové fondy, někdy označované také jako penzijní, jsou investiční fondy, které investují výhradně do dluhopisů. V důsledku výplaty úroků z dluhopisů a obchodování s drženými cennými papíry se zvyšuje hodnota penzijních fondů.
img

Jak fungují státní dluhopisy a jak je obchodovat?

26.09.2019 Pokud nechcete nechat své peníze nečinně ležet na běžném účtu, máte několik alternativ, jak je nechat pracovat. Nejznámější 2 způsoby jsou investice do akcií nebo dluhopisů. To, že akcie překonávají dluhopisy v dlouhodobějším měřítku, co se zisku týče, je zřejmé.
img

Finanční krize v roce 2019? 15 znaků blížící se recese

11.09.2019 Přehřívání trhu a slábnoucí výsledky z minulého roku jsou pro řadu analytiků předzvěstí blížící se finanční krize, či dokonce potenciálního pádu burzy. Samozřejmě, nikdo nemůže s jistotou prohlásit, kdy ekonomická krize skutečně přijde. V následujícím článku si probereme, které signály mohou naznačovat blížící se finanční krizi a také, jak se v nejkritičtějším případě při pádu burzy zachovat.
img

Petr Čermák (investor) o value investování, určení vnitřní hodnoty akcií a chování při výprodejích akcií

09.09.2019 Hrozba recese a obchodních válek dále ovládá trhy. Úrokové sazby dluhopisů padají a investoři alokují svůj kapitál do hotovosti nebo hodnotových akcií. Existují ještě příležitosti na nákup akcií? Jak poznat, jaká je jejich správná cena a kdy jsou podhodnocené?
img

Akciové trhy – 10 největších burz světa a jaký na ně má vliv politika?

05.09.2019 Politika a finance jsou bezpochyby velmi úzce propojené pojmy, které se navzájem velmi ovlivňují. Významné politické události mohou během krátké doby vyvolat rozruch ve společnosti, který se následně reflektuje určitým způsobem do finančních trhů. Přesto z dlouhodobého hlediska má většina politických vlivů dopad pouze na dotčenou ekonomiku, které se bezprostředně týkaly.
img

Cena ropy – prognóza na rok 2019

03.09.2019 Vývoj ceny ropy je dnes pro mnoho investorů důležitějším faktorem pro směrování globálního růstu než ekonomická data nebo trendy na dluhopisovém a devizovém trhu. Pokud poptávka po ropě vzroste, ekonomický motor zrychluje. Alespoň se toto tvrzení jeví jako logické. Nemusí to být však vždy pravda.
Související klíčová slova: FOREX | Technická analýza | Money management | Bitcoin | Fundamentální analýza | Intervence | Kvantitativní uvolňování | Nový Zéland | Intradenní obchodování | Brexit | Obchodní strategie | Čína | Video | Finance | Peníze | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Order Flow | Pullback | Fitch | Equity | Backtesting | Inflace | Deflace | EUR/USD | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | OPEC | Spotřebitelská důvěra | G20 | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Devizové rezervy | Dluhová krize | Divergence | Měnová politika | Austrálie | Německo | Francie | Apple | Evropské akcie | Kypr | New York | Ceny ropy | Spekulace | Ropa Brent | Americké akcie | ETF | Investiční fondy | Dluhopisový trh | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Lehman Brothers | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Hyperinflace | Export | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Komoditní burza | Míra nezaměstnanosti | Intradenní obchodníci | Obchodování na burze | Spready | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | AMEX | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Ask | Asset management | Transakce | Bank of England | Bank of Japan | Bear | Bid | Bloomberg | Blue chip | Bond | Dluhopisové fondy | Breakout | Broker | Bull | Bundesbank | Burza | Burza cenných papírů | Burzovní index | CBOE | CBOT | CEO | CFD | CME | COT report | Call opce | Cap | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikáty | DAX | Daytrading | Derivát | Devizový trh | Distribuce | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Dolarový index | Dow Jones Industrial | Downtrend | ECB | ECN | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Exekuce | Index FTSE 100 | Fed | Finanční deriváty | Finanční páka | Finanční trh | Finanční trhy | Floor | Large Cap | Hedge fondy | Futures | Fúze | Grafy | HFT | Hedging | Hedge | High | Hlava a ramena | IFO index | IPO | ISIN | Index DAX | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Indikátory | Inflační cíl | Intraday | Intradenní obchodník | Introducing broker | Investice | Investiční fond | Investiční horizont | Investiční společnost | Investor | Investování | Kapitálový trh | Klouzavý průměr | Komoditní spread | Komodity | Korekce | Kotace | Koš | Kupón | Kurz | Likvidita | Likvidní trh | Long | Low | MMF | Makléř | Margin | Margin call | Obchodní příkazy | Market Maker | Market Makeři | Risk | Marže | MetaTrader | Mezibankovní | Momentum | Měna | Měna fondu | Finanční instituce | Měny | Fluktuace | NYMEX | NYSE | Nabídka | Nástroj | Obchodník | Obligace | Opce | Open | Order | Overnight | P/E | Papertrading | Platforma | Podkladové aktivum | Poplatek | Portfolio | Pozice | Profit Target | Prémie | Put opce | Příkaz | Rating | Resistence | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | S&P 500 | STP | Sentiment | Short | Short selling | Skalper | Slippage | Smart money | Splatnost | Spread | Stop-Loss | Státní dluhopis | Support | Swingový obchodník | Pokladniční poukázky | Ticker | Timeframe | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uptrend | VIX | VaR | Vega | Volatilita | Volatilní trh | Volume | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | WTO | Wall Street | Warren Buffett | Yield | Zisk na akcii | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Černý pátek | Úroková míra | Úrokové sazby | Analytici | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Dluhopisy | JPY | CHF | CAD | GBP | Obchodování | Morgan Stanley | Euro STOXX | Obchodování s cennými papíry | Goldman Sachs | Evropa | Index MSCI | Finanční krize | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Investiční tipy | Investiční příležitosti | FTSE | Bank of America | Americký prezident | Indexy | Úroková sazba | OSN | Globální ekonomika | Čínské akcie | Ropné zásoby | Investoři | Produkce ropy | Blue chips | Fond | Exxon Mobil | Ekonomie | Trh s nemovitostmi | EU | Finanční sektor | Vývoj ceny | Ekonom | Cenový graf | Myšlení | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Mezibankovní trh | Makroekonomická data | Makroekonomické události | Zisk | Ziskový obchod | Berkshire Hathaway | Ropný trh | Těžba ropy | Gordon Gekko | Futures kontrakt | Sázka | Zkušenosti | Panika | Deprese | Euforie | Stres | Optimismus | Výsledky | Strach | Emoce | Obchodování na páku | Index nákupních manažerů | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | IEA | London Stock Exchange | New York Stock Exchange | Shanghai Stock Exchange | Euronext | Vývoj eura | Burzovní makléř | Expirace opce | Investiční produkty | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | Obchodování s akciemi | Světová obchodní organizace | Regulace | Mimoburzovní | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | Hedgeové fondy | High frequency trading | Nasdaq Composite | Výrobní náklady | Obchodní seance | Devizové intervence | Obchodní deficit | Facebook | LYNX | Swingové obchodování | Donald Trump | Komoditní spready | Burzy | Mezinárodní měnový fond | NinjaTrader | Wall Street Journal | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Praxe | Global macro | Aktivum | Delta | Index | Investiční strategie | Trading strategie | Likvidní | Nabídková cena | Odpor | Přenos | Théta | Volatilní | Burzovní obchodování | Daniel Gladiš | Vltava Fund | Akcie Apple | Akcie Microsoft | Akcie ropy | Akcie RWE | Akcie Sanofi | Akcie Shell | Akcie Stock | Aktuální cena ropy | Aktuální cena stříbra | Aktuální cena zlata | Aktuální vývoj ceny ropy | Analýzy | Banka | Barel ropy | Brent | Brokeři | Burzovní indexy | CAC40 | Cena | Cena akcií | Cena ropy brent | Cena stříbra | Ceny drahých kovů | Ceny stříbra | Ceny zlata | CFD kontrakty | Čínská ekonomika | Co je deflace | Co je to volatilita | Černá labuť | Čínská burza | DAX 30 | Day trading | Denník | Dolar | Dow Jones index | Ekonomická krize | Ekonomický růst | Elektřina | Eura | Euro Stoxx 50 | Evropská burza | Exchange | Expirace | Finanční prostředky | Finanční rizika | Fiskální rok | Fondy | Forex obchodování | Forexu | Fortuna | Frank | Graf | Graf ceny zlata | Graf vývoje ceny ropy | Hodnota akcií | Hodnota dolaru | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index Dow Jones | Index euro | Index euro stoxx 50 | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Index VIX | Index volatility | Inside | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do dluhopisů | Investice do komodit | Investice do nemovitostí | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční portfolio | Investiční účet | Investování do akcií | Investování do komodit | Investování do zlata | Investování na burze | ISM | Jak funguje burza | Jak investovat | Jak investovat na burze | Jak nejlépe investovat | Jak obchodovat forex | Jak zhodnotit peníze | Komoditní | Koupit akcie | Krach na burze | Kurz EUR | Kurz ropy | Kurz stříbra | LYNX Broker | Management | Market | Markets | Měnový kurz | MetaTrader 4 | Míra inflace | Money Flow Index | Nákup akcií | Nákup dluhopisů | Nejlepší broker | Nemovitosti | Nikkei 225 | Ninja Trader | Obchodní platformy | Obchodování forex | Obchodování komodit | Obchodování opcí | Obchodování s dluhopisy | Obchodování s opcemi | Obchodování spreadů | Ocenění akcií | Online broker | Opce na akcie | Opční strategie | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Pšenice | Recenze | Ropy | Růst HDP | Řízení rizik | Řízení rizika | Sázky | Sierra Chart | Signály | Société Générale | Srovnání brokerů | Státní dluhopisy | Stoxx | Strategie řízení | Světové burzy | Švýcarské banky | Transakční náklady | Trh | Tržní hodnota | Twitter | Unce zlata | Velká Británie | Volatility | Výběr brokera | Vydělat peníze | Výprodej | Vývoj cen akcií | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny ropy Brent | Vývoj ceny stříbra | Vývoj ceny zlata | Vývoj inflace | Vývoj kurzu | Vývoj kurzu EUR/USD | Webinář | Webináře | WTI | Založení účtu | Zemní plyn | Zkušenost | Zlato a stříbro | Zpráva | Zprávy | Předpověď | Zisky | Tradeři | Opční prémium | Backtestování | Obchodní pravidla | ZEW | ING | Benzín | Buffett | OTM | Put | Buy | Buyout | Cenové rozpětí | Cílová cena | Doba splatnosti | Federal Funds Rate | Gamma | Hold | Identifikační číslo | Indie | Intermediate | Lednový efekt | Měď | Ministerstvo financí | Nominální úrok | Obchodní den | Provozní marže | REIT | ROCE | Sell | Small caps | Itálie | Spojené státy | West Texas Intermediate (WTI) | Černé zlato | Akciová společnost | Převis | Cenová hladina | Hrubý domácí produkt (HDP) | Směrodatná odchylka | Tržby | Zaměstnanost | Úvěr | QE | Světové ekonomiky | Miliardář | Bohatý | Reálné obchodování | Komise | Kontrakt | Intraday trading | Paper trading | Skluz v plnění | Trader Workstation | Volby | Úspěšný investor | Iron Condor | E-mini | Blog | Cukr | Retail | Vzdělání | Frustrace | COT | Velcí hráči | Burze | Day trader | Dividendové akcie | Investment | Německá burza | Traders | Průvodce obchodováním komodit | Aramco | Capital Economics | Markit | KPMG | Microsoft | MSCI | ABN Amro | CME Group | Baker Hughes | Barrick Gold | Reporty | Ekonomická expanze | Ceny nemovitostí | Diamantová formace | Black swan | Kurz EUR/USD | Brazílie | Pokles úrokových sazeb | Finanční systém | Firemní dluhopisy | Backtestovat | Trading Economics | Úspěch | Růst cen akcií | Podnikání | Automobilový průmysl | Pád burzy | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Měnové riziko | Zajištění investice | Internetová bublina | Investovaný kapitál | Stock Exchange | Globální měny | Velcí investoři | Zvyšování úrokových sazeb | Snižování úrokových sazeb | Sweet Crude Oil | Dlouhé pozice | Fundamentální ukazatele | Výnosová křivka | Yahoo Finance | Energie | Příležitosti na trzích | Linie odporu | Podnikatelé | Burzovní kalendář | Malý prostor | Pro tradery | Obchodník s komoditami | Implikovaná volatilita | Příprava | Přehled | Konzistence | Volby v USA | Cena kontraktu | Americké trhy | David Cameron | Bankovnictví | Finanční poradenství | Obchodování CFD | Futures kontrakty | Swapy | Referendum | Prezident ECB | Kolísání trhu | Firmy | Aktuální vývoj | Akcie těžařských společností | Ekonomické dopady | Britská burza | IHS | Xetra | Evropská dluhová krize | Investiční bankéř | Pavel Kohout | Realitní trh | Daňové příjmy | Deutsche Börse | Index volatility VIX | Styl obchodování | Globální ekonomický růst | Globální ekonomiky | Vládní dluhopisy | Obchodní partner | AAA | Černé pondělí | Americké burzy | Walmart | Halliburton | Akcie ropných společností | Propad | Německý index DAX | Vystoupení z EU | Úvěrový rating | Kryptoměny | Ropné společnosti | Ropná společnost | Eurex | Index AEX | Index Nikkei | Specifika kontraktu | TradingView | S&P | Guvernér | Bezpečné dluhopisy | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Farmaceutické společnosti | Sinopec | Ekonomická data | Historická maxima | Evropský trh | Nejistota | Saúdská Arábie | Stagnace | Tempo růstu | Akcionáři | Daně z příjmů | Daně z příjmů právnických osob | CySEC | Zajištění | Úvěrová krize | Úvěrové krize | FTSE 100 | Baidu | Blockchain | Tesla | Vysoká volatilita | Japan Exchange Group | Kapitalizace | Výhled | NYSE Euronext | Bankéři | Bankéř | Poplatky | Prodávat akcie | Historická data | Poptávka investorů | Britská vláda | Exxon | Chevron | Mzdy | Ceny futures kontraktů | Expirace futures kontraktů | Úspěšné obchodování | Poplatky za obchodování | Dosahovat zisku | Predikce | Ekonomická situace | Bankovní krize | Průzkum | Graf ropy | Krize | Investiční rozhodnutí | FTSE MIB | Světové trhy | Investovat do akcií | Theresa Mayová | Snížení úrokových sazeb | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Výnosy | Americká vláda | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | Americký index S&P 500 | TRY | Americké investiční banky | Institucionální investoři | Příjmy | Čistý příjem | Návratnost investice | ExxonMobil | Aktuální cena | Zvýšení volatility | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | Obchodní pozice | Norsko | Očekávání | Swingoví obchodníci | IHS Markit | Index KOSPI | Flash Crash | Úspěšné investování | Spekulativní investoři | Makléřské firmy | J.P. Morgan | Obchodování ropy | Charles Bridge Global Macro Fund | Sell in May and go away | Intradenní obchody | Cena palladia | Sladká ropa | Quant | Breakout Trader | Obchodování ETF | Návratnost investic | Americký akciový trh | Palladium | Podnikové dluhopisy | Obchodování indexů | Jak obchodovat komodity | Jak obchodovat opce | Měnové zajištění | Bitcoin futures | LYNX Trading | Investiční nástroj | Burzovní trhy | Mimoburzovní trhy | ETC | Nemovitostní fondy | Index Topix | ESMA | MSCI World Index | Jak fungují akcie | Otevření účtu u brokera | Aktivní trading | Výkonnost fondů | Vzácné kovy | Kobalt | Výnosy desetiletých dluhopisů | Inverzní výnosová křivka | Investování s LYNX | Obchodování Futures | Airbnb | Burzovní trh | Začít investovat | Obchodní války | Index-tracking | LYNX webinář | Investování do ETF | Očekávání investorů | Co jsou ETF | Obchodní válka | Profesionální investoři | Podniky | Obchodovat forex | Graf vývoje | Evropský akciový trh | FAANG | Apple (AAPL) | Akcie společnosti | Objem obchodování | Japonský akciový index | Čínský akciový trh | Geopolitické napětí | Pokles ceny | Nákup zlata | Ekonomické krize | Graf indexu | LYNX Pro | ZISIF | Fond kvalifikovaných investorů | RDSA | Royal Dutch Shell | Obchodování akcií | Americký dolarový index | USMCA | Nové peníze | Změna volatility | FKI | Úrokový výnos | Trh s ropou | Americké volby | Propad cen ropy | Roční výnos | Marihuanové akcie | Hodnota amerického dolaru | Sázka na nejistotu | The Big Short | Steve Carell | Stanovení ceny | Růst zisků | Anticyklické akcie | Politika Fedu | Prezident Trump | Evropská komise | Steven Mnuchin | Úroková sazba v USA | Hodnota indexu | Prezident USA | Sazby Fedu | Úrokové sazby Fedu | Fidelity Investment | Majetek | Ukončení obchodní války | Obchodovat s akciemi | Zpomalení světové ekonomiky | Obchodování na burzách | Makroekonomické statistiky | Jak se obchoduje | Odložení brexitu | Skalpování | Způsob obchodování | Nakoupit akcie | Obchodní rozhodnutí | Uspět na trzích | Jak uspět | Jak uspět na trzích | Intradenní trading | Palladiové akcie | Obchodovat komodity | Cena komodity | Inflace v ČR | IPO WeWork | Obchodujte ropu | Finanční produkty | Profesor ekonomie | Beyond Meat | Inflační očekávání | Jak na obchodování | Pokles kurzu | Boris Johnson | Riziko recese | Začít obchodovat | Americké společnosti | Čínský trh | Investiční omezení | Blockchainové akcie | Banky na Wall Street | Akcie a ETF | Ropné akcie | Styl tradingu | Investiční bublina | NASDAQ 100 | Maržové obchodování | Maržový účet | Ziskové obchody | Farmaceutické akcie | Výnosové křivky | Pokles cen | Výnos dluhopisů | Vanadiové akcie | Vanad | Charles Bridge | Ministerstvo obchodu | Prodej na krátko | Konglomerát | Nové akcie | Indická ekonomika | Americká cla | WeWork | Korea Exchange (KRX) | Deutsche Börse (DTB) | Hong Kong Stock Exchange (SEHK) | London Stock Exchange Group (LSE) | Euronext (ENX) | Tokyo Stock Exchange (TSE) | Shenzhen Stock Exchange (SZSE) | Shanghai Stock Exchange (SSE) | New York Stock Exchange (NYSE) | Kapitálové výdaje | Čeští investoři | Růst mezd | Stříbrné mince | Saudi Aramco | Dění na trzích | Denní graf | Vývoz do USA | Vlastní akcie | Nejlepší blue chip akcie | Blue chip akcie | Poptávka po ropě | Pokles ceny ropy | Růst ceny ropy | Pravidla strategie | UCITS | Obchodní praktiky | Výběr státních dluhopisů | Co jsou státní dluhopisy | Obchodování se státními dluhopisy | Jak fungují státní dluhopisy | Obchodování dluhopisových ETF | iShares | Nejlepší dluhopisové ETF | Dluhopisové ETF | Klesající úrokové sazby | Akcie Splunk | Internet of Things | Investujte do akcií | Akcie roku | Makroekonomický výhled | Historická volatilita | Jak se stát lepším investorem | Nižší volatilita | Dividendová obchodní strategie | Hodnotová obchodní strategie | Obchodní strategie bottom fishing | Obchodní strategie následování trendu | Swingová obchodní strategie | Strategie hybnosti | Top/Flop | Strategie skalpování | Obchodní válka mezi USA a Čínou | Ochrana před inflací | Zlaté ETF | Snižování rizika | Akcií těžařů | Akcie Barrick Gold | Vyšší úrokové sazby | Cena akcie | Obchodní spory | Obchodujte | Mnoho ziskových obchodů | Akcie Pan American Silver (PAAS) | Pan American Silver | PAAS | Huawei | Digitalizace | S&P 500 Index | Čistý zisk | Investment Management | Obchodní model | Hazard | Deficit | Prezident Donald Trump | Politická situace | IOT | AEX index | Patterny | Trinity | Objem | Dvojitý vrchol | Bílý dům | MSFT | Obchod | Jak vybrat nejlepšího brokera | Cennější než zlato | Jak začít investovat | Obchodní dohody | Myšlenka | Hypotéza | Analýza dat | Proroctví | Těžba v USA | UCITS ETF | ČSÚ | Vyšší riziko | Firma | Období nejistoty | Hlavní události | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | Obchodovat na burze | Svíčková formace | Růst cen | Equity křivky | Jeremy Corbyn | Studie | Vysoké riziko | Bývalý ministr financí | Co bude | Vývoj trhu | Generální ředitel | Rozvoj umělé inteligence | Vyšetřování | Labouristická strana | Labouristé | Amazon | Fixed income | Nízké úrokové sazby | Nálada spotřebitelů | Buy-and-Hold | Úrok | Implikované volatility | Vysoké ceny ropy | Miliardy | Vyhlídky | Průzkumy | Hong Kong | Legislativa | Trendová linie | INTC | Kalendář událostí | Billions | Finanční rezervy | Předseda Evropské komise | Dluhopisoví investoři | Dvojité dno | Globální trh | Wall Street Warriors | Vzestup peněz | Vlk z Wall Street | Záměna | Trading Places | Enron: The Smartest Guys in the Room | Quants: The Alchemists Of Wall Street | Outsider | Team Spirit | | Život Warrena Buffetta | Becoming Warren Buffett | Konkurenti | Glengarry Glen Ross | The Wall Street Code | Banking On Bitcoin | Den před krizí | Betting on Zero | Boiler Room | Rogue Trader | Velká krize | Too Big to Fail | Wall Street: Peníze nikdy nespí | Peníze nikdy nespí | Money Never Sleeps | Barbaři za branou | Barbarians at the Gate | Floored | Chasing Madoff | Quicksilver | Financovat | Předpovědi | Technologický sektor | Průmysl | Investovat v roce 2020 | PLN | Na burze | Drahý kov | Vyšší poptávka | Propouštění | General Motors | Výrazný pokles | Čínské zboží | Čínský vývoz | Velikost pozice | Rozvoj | Volby do parlamentu | Sociální sítě | Klíčové problémy | Problémy | NAFTA | Britové | Finanční ztráty | Total | Prognózy | Nejistoty | Válka mezi USA a Čínou | Cenové formace | Klínové vzory | Medvědí vlajka | Trojúhelníkové vzory | Reverzní vzor | Rostoucí klín | Klesající klín | Býčí vlajka | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Symetrický trojúhelník | Vzestupný trojúhelník | Sestupný trojúhelník | Obchodujte přes LYNX | Vzory v grafu | Světové obchodní organizace | Konzervativci | Výsledek voleb | Plyn | Nálada | Kontrakty | Prohlášení | Zavedení cel | Yahoo | Newmont Mining | UTC | Farmaceutická společnost | Goldcorp | Společnost Microsoft | Ústavní soud | Míra | RWE | Úroky | Konec roku | Premiér Boris Johnson | Předseda | Investujte | Automobil | Bankovní vklady | AAPL | Americké vlády | Dot-com | Bydlení | Dovozní cla | Uber | Ztráta | Nejlepší investiční příležitosti | Investiční příležitosti 2020 | Jan Kaška | NERV | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | Americký index | Ziskovost | ETF roku 2020 | Černé labutě | Bernie Sanders | Klesající trend | Dlouhodobí investoři | Předpokládaný vývoj | Napětí mezi USA a Íránem | Návratnost | Netflix | Washington | Miliardy eur | Írán | Irák | Velké trhy | Sezónnost | Hýbat trhy | Hodnota společnosti | Budoucnost | Soukromí investoři | ASML | Poradenství | Vliv na investice | Ukázka hyperinflace | Inflace a investování | Reálný výnos investic | Inflace a dluhopisy | Míra inflace v ČR | Vývoj inflace a její cílování | Druhy inflace | Spotřební koš | Co je to spotřební koš? | Jak vypočítat inflaci? | Co je inflace? | Míra zadlužení | Ukazatele | SAP | Historie Wall Street | Síla na Wall Street | Index Wall Street | NYSE Composite Index | Jak Wall Street funguje? | Největší krize na Wall Street | Krize na Wall Street | Největší krize | Jak obchodovat na NYSE? | Obchodování na Wall Street | Spotřebitel | Zamyšlení | Krach | Komunikace | Trump | Prezident | Koronavirus | Google | Trhy | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | Upstream | Midstream | Downstream | Integrovaná ropná společnost | Akcie Scorpio Tankers | Scorpio Tankers | Scorpio Tankers (STNG) | STNG | Akcie ConocoPhillips | ConocoPhillips | Akcie Enbridge | Enbridge | ENB | Enbridge (ENB) | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Velcí institucionální investoři | Většinový podíl | Pohyby cen | Virus | Negativní dopad | Pokles | Situace | Co je to Brexit? | Jak k Brexitu došlo? | Důsledek referenda | Vyjednávání o vystoupení | Kapitálový/finanční trh | Pandemie koronaviru | Pandemie | Aktuální technická analýza | Vstupy | Moudro | Zlepšení | Dovednosti | Nedostatek disciplíny | Úsilí | Akcie v roce 2020 | Obchody | Výdaje | BP | Taleb | SEC | Rozhodování | Americké ekonomiky | West Texas Intermediate | Medvědi | Poptávky po ropě | Organizace zemí vyvážejících ropu | COVID-19 | Kukuřice | Bez rizika | Ekonomické recese | Vývoj | Guru | Výkyvy | WP | Vývoj na trhu | Prudký pokles | Indické akcie | Evropské dividendové akcie | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Royal Dutch Shell (RDSA) | Mince | Profitovat | ishares China | Buy the dip | Medvědí trend | Největší pády | Masivní propad | Silný pokles | New York Times | Spotřebitelé | Pandemie COVID-19 | Historie | Texas | Další pokles | Unilever | Kalifornie | Domácnosti | Páka | Hotovost | Dividendové výnosy | Další růst | Růst | Koronavirové krize | Signál | Potenciál | Investice do zdravotnictví | Výhody obchodování | Rozložení kapitálu | Nejlepší palladiové akcie | Ekonomiky | Vzdělávací webináře | Války | Vysoká míra volatility | Míra volatility | Schodek | Organizace | Průmyslové revoluce | Umělá inteligence | Internet věcí | Společnost Unilever | Údaje | Ztrátové obchody | Ropný průmysl | Globální trh s ropou | Cushing | Menší poptávka | Big Short | Dobré návyky | CIA | Tajné služby | Španělé | Snížení produkce | Massachusetts | REIT ETF | IM2A | H413 | AWP | SREIT | Global X SuperDividend REIT ETF | Aberdeen Global Premier Properties Fund | HSBC FTSE EPRA/NAREIT Developed UCITS ETF USD | BNP Paribas Easy FTSE EPRA/NAREIT Eurozone Capped UCITS ETF QD | Akcie Innovative Industrial Properties (IIPR) | IIPR | Akcie Innovative Industrial Properties | Innovative Industrial Properties | Innovative Industrial Properties (IIPR) | Akcie W.P. Carey | Akcie W.P. Carey (WPC) | WPC | W.P. Carey (WPC) | W.P. Carey | Akcie Welltower | Akcie Welltower (WELL) | WELL | Welltower (WELL) | REIT u LYNX | Akcie REIT | Úspory | Američtí těžaři | Americké produkce | Trade | Kontrakty na ropu | Kontrakty na ropu WTI | Producenti ropy | Cenové pohyby | Surové ropy | Investiční tituly | Břidlicové ropy | WEI | Cestování | Superpočítač | Ryanair | Volvo | Prudké pohyby | Shell | Zaměstnanci | Zdražení ropy | Skladování ropy | Historicky nejnižší | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Ekonomické výhody | Dluhy | Podezřelé transakce | Merck KGaA | Merck | Obchodní firmy | Digitální revoluce | CL | Spekulovat | Velikost fondu | Renault | Splunk | The Ascent of Money | Inside Job | The Wolf of Wall Street | Enron | Quants | America Psycho | The Corporation | The China Hustle | Umělé inteligence | JDE | ČR | Salesforce | Hertz | Výhody blue chips | Akcie Intel | Akcie Deutsche Börse AG | Akcie Deutsche Börse | Akcie Merck KGaA | Akcie Merck | Akcie ASML Holding | Akcie Schneider Electric | Akcie Chugai Pharmaceutical | Akcie Advantest | Akcie Daiichi Sankyo | iShares Dow Jones Global Titans 50 ETF | iShares Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | UBS ETF (LU) EURO STOXX 50 UCITS ETF (EUR) A | iShares China Large Cap UCITS ETF | Deka MSCI Japan Large Cap UCITS ETF | Indické ETF | Rizika a příležitosti v Indii | Příležitosti v Indii | Ekonomický růst v Indii | Franklin FTSE India ETF | iShares MSCI India ETF | Lyxor MSCI India ETF | Franklin FTSE India SKIPCP ETF | iShares MSCI India SKIPCP ETF | Lyxor MSCI India SKIPCP ETF | Vedanta | Infosys | Reliance Industries | Pozitivní sentiment | Vedení společnosti | Kvalitní akcie | Bitcoinové a blockchainové akcie | Býčí trend | Big data | Alteryx | Cloudera | Domo | Elastic | MongoDB | New Relic | Oracle | Progress Software | Talend | Akcie big data | Nikola | VectoIQ | Teorie černé labutě | Ropná krize | Black Monday | Krize na asijských finančních trzích | Dot-Com Crash | Útok na World Trade Center | 9/11 Crash | Jaderná katastrofa ve Fukušimě | Black Monday China | Cena ropy pod 0 USD | Nikola Corporation | Období krize | Nevada | Propad cen | Akcie Nikola | Nikola Motor | Akcie Nikola Motor | Rostoucí trend | Trend is your friend | Covid | Snížení nákladů | Jak funguje hedging? | Co je to hedging? | Zajištění diverzifikací | Rizika hedgingu | Vertical spread | Šance | Růst tržeb | Ceny | Cenové patterny | Důležitá rezistence | Akcie těžařů | Akcie Wheaton Precious Metals | Wheaton Precious Metals | Akcie SSR Mining | SSR Mining | First Majestic Silver | Fortuna Silver Mines | Fresnillo | Hecla Mining | KGHM | MAG Silver | Silvercorp Metals | Akcie Newmont Goldcorp (NEM) | Newmont Goldcorp (NEM) | Newmont Goldcorp | Barrick Gold (ABX) | Akcie Wesdome Gold Mines | Wesdome Gold Mines (WDO) | Wesdome Gold Mines | Akcie Corvus Gold | Corvus Gold (KOR) | Konkrétní plán | Franco Nevada | Časový úsek | Možné zisky | Obchodní hodiny | Prezidentské volby USA | Přeobchodování | Analýza ceny | P/E poměr | Inspirace | Mezinárodní agentura pro energii | Snížení emisí | Snížit emise | Co je to ropa? | Druhy ropy | Vliv členů OPEC | Graf ceny ropy | Investovat do ropy | Jak můžete investovat do ropy? | Turbo certifikáty | Investování do ropných akcií | Marathon Petroleum | Marathon | Příležitosti k obchodování | Concho | Volby USA | Volby USA 2020 | Nařízení | Newmont | Futures na ropu | XOM | CVX | Výsledky voleb | Klesající dolar | Trade Center | Praktické tipy | Proražení | Investice do vody | Očkování | Mutace viru | Růst ceny | DOT | Aktuální technická analýza ceny zlata | Analýza ceny zlata | Technická analýza ceny zlata | Akcie Newmont Goldcorp | Zvýšení ceny | Vývoj ceny zlata v roce 2021 | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Akcie ropy v roce 2021 | Akcie Enbridge (ENB) | Akcie Scorpio Tankers (STNG) | Akcie Phillips 66 | Akcie Phillips 66 (PSX) | Phillips 66 (PSX) | PSX | Akcie ConocoPhillips (COP) | ConocoPhillips (COP) | Nassim Nicholas Taleb | Dlouhodobý investor | Pandemie COVID | Nicholas Taleb
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | FXstreet | ROCE | Euro

Předchozí klíčová slova

Burzovní obchodní systém
Burzovní obchodování
Burzovní obchody
Burzovní operátor
Burzovní operátor SIX
Burzovní pandemie
Burzovní parket
Burzovní pravidla
Burzovní prázdniny
Burzovní provozovatel

Následující klíčová slova

Burzovní přísloví
Burzovní regulace
Burzovní regulátoři
Burzovní rozcvička
Burzovní rozhodčí soud
Burzovní seance
Burzovní signály
Burzovní skupina
Burzovní společnost
Burzovní společnosti
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Admiral Markets new demo
Potvrďte prosím... Zavřít