Pátek 05. červen 2020 20:21
reklama
Dukascopy
reklama
Admiral spread new
reklama
Admiral spread new

Klíčová slova - Burzovní průvodce

img

3 nejlepší akcie big data a umělé inteligence v roce 2020

05.06.2020  Objem dat, které lidstvo generuje a zpracovává roste raketovým tempem. Globální objem dat se za pouhé 2 roky ...
img

Nejlepší akcie a ETF na indickém trhu v roce 2020

29.05.2020 Indie je rozvíjející se ekonomikou s obrovským potenciálem. Pro mnoho investorů je indická ekonomika stále neznámou oblastí, která však skrývá mnoho investičních příležitostí ale i specifických rizik.
img

Nejlepší blue chip akcie & ETF roku 2020

28.05.2020 Akciový trh má rád technické termíny. Přezdívky, parafráze a zkratky mohou být pro mnoho lidí nesrozumitelné. A mnoho investorů chápe tyto termíny špatně, protože jen samy o sobě často nevysvětlují, jaký význam se pod nimi skutečně skrývá.
img

30 nejlepších filmů, seriálů a dokumentů s investiční tématikou

22.05.2020 Vzdělávání je klíčem k úspěchu na kapitálových trzích. Žádný investor se nikdy nedostane do stádia, kdy by se již nemohl naučit nic nového. Filmů z investičního prostředí existuje obrovské množství. Kinematografické umění je jednou z možností, jak si investoři mohou zábavnou metodou osvojit nové vědomosti z jiného než ryze akademického hlediska.
img

Nejlepší REITs 2020 – akcie a ETF realitních investičních společností pro lovce dividend

16.04.2020 Rok 2020 začal krizí na finančních trzích v důsledku pandemie koronaviru. Tato situace je pro investory velmi nepříjemná a vyhlídky do budoucnosti jsou v této napjaté době nejisté. Investoři, kteří chtějí těžit ze silného trhu s nemovitostmi, mají k dispozici velký výběr REIT.
img

Komoditní spready: Praktický průvodce pro obchodování

19.02.2020 Hledáte cestu, jak zhodnocovat své prostředky pomocí časově nenáročné strategie? Komoditní spready mohou být odpovědí. Jak název napovídá, jedná se o specifický přístup k obchodování komodit. Obchodování komoditních spreadů je krom své časové nenáročnosti oblíbené také pro omezené riziko.
img

BREXIT – Spojené království opustilo Evropskou unii 31.1.2020. Co čekat dále?

27.01.2020  Termín „Brexit“ se stal poslední dobou velmi často zmiňovaným tématem, který uplynulé dva roky výrazně ovlivň...
img

BREXIT – Spojené království opouští Evropskou unii 31.1.2020. Co čekat dále?

27.01.2020 Termín „Brexit“ se stal poslední dobou velmi často zmiňovaným tématem, který uplynulé dva roky výrazně ovlivňuje vývoj jak na politické, tak ekonomické scéně. Tento článek má posloužit jako shrnutí toho, co se kolem Brexitu zatím událo, a hlavně také to, co po něm bude následovat a jaký vliv to může mít na kapitálový/finanční trh.
img

Wall Street – jeho historie a největší pády

16.01.2020 Wall Street je jádrem finančního světa. Je to místo, kde se vytvářejí vzory pro akciové trhy na celém světě. Pracuje se zde s neuvěřitelnými částkami. Každý den je zde rychlý, hlasitý a chaotický. Pokud se něco velkého odehrává na Wall Street, ovlivní to celý svět.
img

Inflace a její vliv na investice – co je potřeba sledovat?

09.01.2020 Inflace je pojem, který slýcháme v médiích téměř každý den a dá se ve zkratce přeložit jako „nárůst všeobecné cenové hladiny zboží a služeb v ekonomice za určité časové období“. Co to ale znamená?
img

Inflace a její vliv na investice – co je potřeba sledovat?

08.01.2020  Inflace je pojem, který slýcháme v médiích téměř každý den a dá se ve zkratce přeložit jako „nárůst všeobecné...
img

Nejlepší investiční příležitosti 2020? Objevte investiční tipy 2 známých českých investorů

27.12.2019 Prezidentské volby v USA, ukončení obchodní války s Čínou nebo snižování úrokových sazeb centrálních bank – to je pouze malý výčet klíčových událostí, které mohou hýbat trhy v roce 2020. Jak tyto klíčové události ovlivní světové burzy v roce 2020? A jak byste se na to měli připravit vy?
img

Cenové formace – co říkají vzory v grafu?

12.12.2019 Technická analýza je rozsáhlý obor, který vyžaduje dlouhodobé studium, pro jeho úplné pochopení. Přístupů v rámci technické analýzy je mnoho. Jedním z nich je využívání grafových formací, které jsou důležitou součástí technické analýzy. V následujícím článku zjistíte, jak v grafu identifikovat specifické formace a co nám tyto vzory predikují o budoucím vývoji cen.
img

Obchodní válka mezi USA a Čínou – jaký má vliv na světovou ekonomiku?

11.12.2019 Probíhající obchodní válka mezi USA a Čínou neustále eskaluje a pravděpodobnost kýženého kompromisu rychle klesá. Tento konflikt nemá dopad pouze na zúčastněné státy, ale má samozřejmě obrovský a kritický dopad na celou světovou ekonomiku.
img

27 nejlepších filmů, seriálů a dokumentů s investiční tématikou

29.11.2019 Vzdělávání je klíčem k úspěchu na kapitálových trzích. Žádný investor se nikdy nedostane do stádia, kdy by se již nemohl naučit nic nového. Filmů z investičního prostředí existuje obrovské množství. Kinematografické umění je jednou z možností, jak si investoři mohou zábavnou metodou osvojit nové vědomosti z jiného než ryze akademického hlediska.
img

Jak začít investovat v roce 2019 – akcie, burza a forex

07.11.2019 Žádný učený z nebe nespadl. Pokud máte v plánu zhodnotit své úspory prostřednictvím investování na burze, je dobré se dostatečně připravit. Investování s sebou nese riziko, můžete přijít nejen o celé své úspory, ale také o více, pokud se rozhodnete pro rizikové obchodování na páku.
img

BONUS: 7 rychlých otázek pro Daniela Gladiše (Vltava Fund)

06.11.2019 Kterým FAANG (Facebook, Amazon, Apple, Netflix, Google) akciím věříte a kterým naopak ne? Jak se díváte na valuaci posledních IPO, jako Uber nebo Beyond Meat? Nebo s čím nesouhlasíte s Warrenem Buffettem? Tyto a další otázky jsme položili zakladateli a řediteli jednoho z nejznámějších hedgových fondů Vltava Fund ve střední Evropě Danieli Gladišovi. Odpovědi vás možná překvapí.
img

Jak vybrat nejlepšího brokera v roce 2019 – 10 tipů pro začínající investory a tradery

06.11.2019 Je výše poplatků to jediné, co by mělo investora při výběru brokera zajímat? Nebo jsou důležitější věci, kvůli kterým může investor přijít i o celý svůj kapitál? Výběr brokera není jednoduchý úkol. Na investora se doslova valí desítky nabídek, sliby na rychlé zbohatnutí nebo zaručené tipy na investování.
img

Jak vybrat brokera v roce 2019 – 10 tipů pro začínající investory a tradery

04.11.2019  Je výše poplatků to jediné, co by mělo investora při výběru brokera zajímat? Nebo jsou důležitější věci, kvůl...
img

Jak vybrat nejlepšího brokera v roce 2019 – 10 tipů pro začínající investory a tradery

04.11.2019  Je výše poplatků to jediné, co by mělo investora při výběru brokera zajímat? Nebo jsou důležitější věci, kvůl...
img

AEX index – zjistěte vše o nizozemském akciovém indexu

31.10.2019 AEX index je často považován za ukazatel stavu nizozemské ekonomiky. Když se však podíváme na vážení podílů v indexu, je nápadné, že AEX není pro mnoho investorů ideálním měřítkem. Jakou vypovídací hodnotu má pro investory skutečně tento nejdůležitější nizozemský index?
img

Investice do nemovitostí: 3 nejlepší nemovitostní fondy pro soukromé investory

24.10.2019 Investice do nemovitostí jsou považovány za vhodnou investici do aktiv během období s nízkými úrokovými sazbami a to z důvodu stability. Nízké úrokové sazby, stálé zvyšování ceny nájemného a silný příliv nového kapitálu tlačí realitní trh po celá léta směrem nahoru. Ceny nemovitostí tedy dlouhodobě rostou. Tento trend se netýká pouze rezidenčních nemovitostí, ale také komerčních nemovitostí.
img

Daniel Gladiš (Vltava Fund) o blížící se recesi, shortování Tesly a populárních IPO WeWork a Uber

21.10.2019 Nejistota na trzích stále převládá, konec obchodní války v nedohlednu a blížící se recese. Jak nad touto situací přemýšlí profesionální investoři a ředitelé nejznámějších hedgových fondů? Co by nyní doporučili běžnému investorovi, do čeho by se nepouštěli a jaké jsou dle nich zajímavé příležitosti na trzích?
img

Top 7 obchodních strategií úspěšných investorů

11.10.2019 Příliš mnoho investorů obchoduje bez uceleného systému – a mnoho z nich realizuje velké ztráty. Bezmyšlenkovitě otevírají pozice, často na základě nepodložených tipů od ostatních, nebo protože jim něco připadá aktuálně levné.
img

Historická vs. implikovaná volatilita

04.10.2019 V předchozím článku jsme se věnovali řeckým písmenům delta, gamma, vega a théta. Pochopení těchto parametrů dává investorovi možnost nahlédnout do tvorby ceny opce, což je pro opčního obchodníka klíčové. Řecká písmena ukazují, jaký vliv má kupř. změna volatility nebo tok času na tvorbu ceny opce. Abychom se v opčním vzdělávání posunuli dále, je potřeba si blíže objasnit jeden extrémně důležitý pojem – volatilitu.
img

Dluhopisové fondy – jak fungují a stanou se velkými vítězi roku 2019?

27.09.2019 Dluhopisové fondy, někdy označované také jako penzijní, jsou investiční fondy, které investují výhradně do dluhopisů. V důsledku výplaty úroků z dluhopisů a obchodování s drženými cennými papíry se zvyšuje hodnota penzijních fondů.
img

Jak fungují státní dluhopisy a jak je obchodovat?

26.09.2019 Pokud nechcete nechat své peníze nečinně ležet na běžném účtu, máte několik alternativ, jak je nechat pracovat. Nejznámější 2 způsoby jsou investice do akcií nebo dluhopisů. To, že akcie překonávají dluhopisy v dlouhodobějším měřítku, co se zisku týče, je zřejmé.
img

Finanční krize v roce 2019? 15 znaků blížící se recese

11.09.2019 Přehřívání trhu a slábnoucí výsledky z minulého roku jsou pro řadu analytiků předzvěstí blížící se finanční krize, či dokonce potenciálního pádu burzy. Samozřejmě, nikdo nemůže s jistotou prohlásit, kdy ekonomická krize skutečně přijde. V následujícím článku si probereme, které signály mohou naznačovat blížící se finanční krizi a také, jak se v nejkritičtějším případě při pádu burzy zachovat.
img

Petr Čermák (investor) o value investování, určení vnitřní hodnoty akcií a chování při výprodejích akcií

09.09.2019 Hrozba recese a obchodních válek dále ovládá trhy. Úrokové sazby dluhopisů padají a investoři alokují svůj kapitál do hotovosti nebo hodnotových akcií. Existují ještě příležitosti na nákup akcií? Jak poznat, jaká je jejich správná cena a kdy jsou podhodnocené?
img

Akciové trhy – 10 největších burz světa a jaký na ně má vliv politika?

05.09.2019 Politika a finance jsou bezpochyby velmi úzce propojené pojmy, které se navzájem velmi ovlivňují. Významné politické události mohou během krátké doby vyvolat rozruch ve společnosti, který se následně reflektuje určitým způsobem do finančních trhů. Přesto z dlouhodobého hlediska má většina politických vlivů dopad pouze na dotčenou ekonomiku, které se bezprostředně týkaly.
img

Cena ropy – prognóza na rok 2019

03.09.2019 Vývoj ceny ropy je dnes pro mnoho investorů důležitějším faktorem pro směrování globálního růstu než ekonomická data nebo trendy na dluhopisovém a devizovém trhu. Pokud poptávka po ropě vzroste, ekonomický motor zrychluje. Alespoň se toto tvrzení jeví jako logické. Nemusí to být však vždy pravda.
Související klíčová slova: FOREX | Technická analýza | Money management | Bitcoin | Fundamentální analýza | Intervence | Nový Zéland | Intradenní obchodování | Brexit | Obchodní strategie | Čína | Video | Finance | Peníze | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Pullback | Fitch | Inflace | Deflace | EUR/USD | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | USA | Nezaměstnanost | Británie | OPEC | Spotřebitelská důvěra | G20 | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Devizové rezervy | Dluhová krize | Divergence | Měnová politika | Austrálie | Německo | Francie | Apple | Evropské akcie | Kypr | New York | Ceny ropy | Spekulace | Ropa Brent | Americké akcie | ETF | Investiční fondy | Dluhopisový trh | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Lehman Brothers | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Hyperinflace | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Komoditní burza | Míra nezaměstnanosti | Obchodování na burze | Spready | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | AMEX | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Ask | Asset management | Transakce | Bank of England | Bank of Japan | Bid | Bloomberg | Blue chip | Bond | Dluhopisové fondy | Breakout | Broker | Burza | Burza cenných papírů | Burzovní index | CBOE | CBOT | CFD | CME | COT report | Call opce | Cap | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | DAX | Daytrading | Derivát | Devizový trh | Distribuce | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Dow Jones Industrial | ECB | ECN | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Exekuce | Index FTSE 100 | Fed | Finanční páka | Finanční trh | Finanční trhy | Floor | Large Cap | Hedge fondy | Futures | Grafy | HFT | Hedge | High | Hlava a ramena | IFO index | IPO | ISIN | Index DAX | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Indikátory | Inflační cíl | Intradenní obchodník | Introducing broker | Investice | Investiční fond | Investiční horizont | Investiční společnost | Investor | Investování | Kapitálový trh | Klouzavý průměr | Komoditní spread | Komodity | Korekce | Kotace | Koš | Kupón | Kurz | Likvidita | Long | MMF | Makléř | Margin | Margin call | Market Maker | Market Makeři | Marže | MetaTrader | Mezibankovní | Momentum | Měna | Měna fondu | Finanční instituce | Měny | Fluktuace | NYMEX | NYSE | Nabídka | Nástroj | Obchodník | Obligace | Opce | Open | P/E | Platforma | Podkladové aktivum | Poplatek | Portfolio | Pozice | Prémie | Put opce | Příkaz | Rating | Resistence | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | S&P 500 | Short | Short selling | Skalper | Smart money | Splatnost | Spread | Státní dluhopis | Support | Pokladniční poukázky | Ticker | Timeframe | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uptrend | VIX | VaR | Vega | Volatilita | Volume | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | WTO | Wall Street | Warren Buffett | Yield | Zisk na akcii | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Černý pátek | Úroková míra | Úrokové sazby | Analytici | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Dluhopisy | JPY | Obchodování | Euro STOXX | Obchodování s cennými papíry | Goldman Sachs | Evropa | Index MSCI | Finanční krize | Cena ropy | Hospodářský růst | Investiční tipy | Investiční příležitosti | FTSE | Bank of America | Americký prezident | Indexy | Úroková sazba | Globální ekonomika | Čínské akcie | Investoři | Blue chips | Fond | Ekonomie | Trh s nemovitostmi | EU | Finanční sektor | Vývoj ceny | Myšlení | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Mezibankovní trh | Makroekonomická data | Zisk | Berkshire Hathaway | Ropný trh | Gordon Gekko | Futures kontrakt | Sázka | Zkušenosti | Panika | Deprese | Euforie | Optimismus | Výsledky | Strach | Emoce | Obchodování na páku | Index nákupních manažerů | Obchodní příležitosti | London Stock Exchange | New York Stock Exchange | Shanghai Stock Exchange | Euronext | Burzovní makléř | Investiční produkty | Jak obchodovat | Obchodovat | Obchodování s akciemi | Světová obchodní organizace | Regulace | Mimoburzovní | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | Hedgeové fondy | High frequency trading | Nasdaq Composite | Devizové intervence | Obchodní deficit | Facebook | LYNX | Swingové obchodování | Donald Trump | Komoditní spready | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Wall Street Journal | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Praxe | Global macro | Aktivum | Delta | Index | Investiční strategie | Likvidní | Nabídková cena | Odpor | Přenos | Théta | Volatilní | Burzovní obchodování | Daniel Gladiš | Vltava Fund | Akcie Apple | Akcie Microsoft | Akcie RWE | Akcie Sanofi | Akcie Shell | Aktuální cena ropy | Analýzy | Banka | Brent | Brokeři | Burzovní indexy | CAC40 | Cena | Cena akcií | CFD kontrakty | Čínská ekonomika | Co je deflace | Co je to volatilita | Černá labuť | Čínská burza | DAX 30 | Dolar | Dow Jones index | Ekonomická krize | Ekonomický růst | Eura | Euro Stoxx 50 | Evropská burza | Exchange | Expirace | Finanční prostředky | Fondy | Forex obchodování | Forexu | Frank | Graf | Hodnota akcií | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index Dow Jones | Index euro | Index euro stoxx 50 | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Index VIX | Index volatility | Inside | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do dluhopisů | Investice do nemovitostí | Investice do zlata | Investiční | Investiční portfolio | Investiční účet | Investování do akcií | Investování na burze | ISM | Jak funguje burza | Jak investovat | Jak investovat na burze | Jak nejlépe investovat | Jak obchodovat forex | Jak zhodnotit peníze | Komoditní | Koupit akcie | Krach na burze | LYNX Broker | Management | Market | Markets | Měnový kurz | MetaTrader 4 | Míra inflace | Money Flow Index | Nákup akcií | Nákup dluhopisů | Nejlepší broker | Nemovitosti | Nikkei 225 | Ninja Trader | Obchodní platformy | Obchodování forex | Obchodování komodit | Obchodování opcí | Obchodování s dluhopisy | Obchodování s opcemi | Obchodování spreadů | Ocenění akcií | Online broker | Opce na akcie | Opční strategie | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Pšenice | Recenze | Ropy | Růst HDP | Řízení rizika | Sázky | Signály | Société Générale | Srovnání brokerů | Státní dluhopisy | Stoxx | Světové burzy | Švýcarské banky | Transakční náklady | Trh | Tržní hodnota | Velká Británie | Volatility | Výběr brokera | Vydělat peníze | Výprodej | Vývoj cen akcií | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny ropy Brent | Vývoj inflace | Webinář | Webináře | Založení účtu | Zkušenost | Zlato a stříbro | Zpráva | Zprávy | Předpověď | Zisky | Tradeři | Opční prémium | Obchodní pravidla | ZEW | ING | Benzín | Buffett | OTM | Put | Buy | Buyout | Cenové rozpětí | Cílová cena | Doba splatnosti | Federal Funds Rate | Gamma | Hold | Identifikační číslo | Indie | Měď | Ministerstvo financí | Nominální úrok | Obchodní den | Provozní marže | REIT | ROCE | Small caps | Itálie | Spojené státy | Akciová společnost | Cenová hladina | Hrubý domácí produkt (HDP) | Směrodatná odchylka | Úvěr | QE | Světové ekonomiky | Bohatý | Komise | Kontrakt | Trader Workstation | Volby | Iron Condor | Blog | Cukr | Retail | Vzdělání | COT | Velcí hráči | Burze | Dividendové akcie | Investment | Německá burza | Traders | Průvodce obchodováním komodit | Capital Economics | Markit | Microsoft | MSCI | ABN Amro | Reporty | Ekonomická expanze | Ceny nemovitostí | Diamantová formace | Pokles úrokových sazeb | Finanční systém | Trading Economics | Úspěch | Růst cen akcií | Podnikání | Automobilový průmysl | Pád burzy | Ministr financí | Měnové riziko | Investovaný kapitál | Stock Exchange | Globální měny | Velcí investoři | Zvyšování úrokových sazeb | Snižování úrokových sazeb | Dlouhé pozice | Fundamentální ukazatele | Výnosová křivka | Energie | Příležitosti na trzích | Linie odporu | Podnikatelé | Burzovní kalendář | Malý prostor | Obchodník s komoditami | Implikovaná volatilita | Přehled | Konzistence | Volby v USA | Cena kontraktu | Americké trhy | David Cameron | Bankovnictví | Obchodování CFD | Futures kontrakty | Referendum | Prezident ECB | Kolísání trhu | Firmy | Ekonomické dopady | Britská burza | IHS | Xetra | Investiční bankéř | Pavel Kohout | Realitní trh | Daňové příjmy | Deutsche Börse | Index volatility VIX | Globální ekonomický růst | Globální ekonomiky | Vládní dluhopisy | Obchodní partner | AAA | Černé pondělí | Americké burzy | Propad | Německý index DAX | Vystoupení z EU | Úvěrový rating | Kryptoměny | Eurex | Index AEX | Index Nikkei | Specifika kontraktu | TradingView | S&P | Guvernér | Bezpečné dluhopisy | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Farmaceutické společnosti | Ekonomická data | Historická maxima | Evropský trh | Nejistota | Stagnace | Tempo růstu | Akcionáři | Daně z příjmů | Daně z příjmů právnických osob | CySEC | Zajištění | Úvěrová krize | FTSE 100 | Baidu | Blockchain | Tesla | Japan Exchange Group | Kapitalizace | Výhled | NYSE Euronext | Bankéř | Poplatky | Prodávat akcie | Britská vláda | Mzdy | Ceny futures kontraktů | Expirace futures kontraktů | Úspěšné obchodování | Poplatky za obchodování | Dosahovat zisku | Predikce | Ekonomická situace | Bankovní krize | Krize | Investiční rozhodnutí | FTSE MIB | Světové trhy | Theresa Mayová | Snížení úrokových sazeb | Výnosy | Americká vláda | Ekonomické údaje | Americké investiční banky | Institucionální investoři | Příjmy | Aktuální cena | Zvýšení volatility | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | Norsko | Očekávání | IHS Markit | Index KOSPI | Spekulativní investoři | Makléřské firmy | J.P. Morgan | Obchodování ropy | Charles Bridge Global Macro Fund | Quant | Breakout Trader | Obchodování ETF | Návratnost investic | Americký akciový trh | Obchodování indexů | Jak obchodovat komodity | Jak obchodovat opce | Měnové zajištění | Bitcoin futures | LYNX Trading | Investiční nástroj | Burzovní trhy | Mimoburzovní trhy | ETC | Nemovitostní fondy | Index Topix | ESMA | MSCI World Index | Jak fungují akcie | Otevření účtu u brokera | Aktivní trading | Výkonnost fondů | Výnosy desetiletých dluhopisů | Inverzní výnosová křivka | Investování s LYNX | Obchodování Futures | Burzovní trh | Začít investovat | Obchodní války | Index-tracking | LYNX webinář | Investování do ETF | Očekávání investorů | Co jsou ETF | Obchodní válka | Profesionální investoři | Podniky | Obchodovat forex | Evropský akciový trh | FAANG | Apple (AAPL) | Akcie společnosti | Objem obchodování | Japonský akciový index | Čínský akciový trh | Geopolitické napětí | Nákup zlata | Ekonomické krize | Graf indexu | LYNX Pro | ZISIF | Fond kvalifikovaných investorů | RDSA | Royal Dutch Shell | Obchodování akcií | USMCA | Nové peníze | Změna volatility | FKI | Úrokový výnos | Americké volby | Roční výnos | Marihuanové akcie | Hodnota amerického dolaru | Sázka na nejistotu | The Big Short | Steve Carell | Stanovení ceny | Prezident Trump | Evropská komise | Steven Mnuchin | Úroková sazba v USA | Hodnota indexu | Sazby Fedu | Úrokové sazby Fedu | Majetek | Ukončení obchodní války | Obchodovat s akciemi | Zpomalení světové ekonomiky | Obchodování na burzách | Makroekonomické statistiky | Jak se obchoduje | Odložení brexitu | Skalpování | Způsob obchodování | Nakoupit akcie | Uspět na trzích | Jak uspět | Jak uspět na trzích | Intradenní trading | Obchodovat komodity | Cena komodity | Inflace v ČR | IPO WeWork | Obchodujte ropu | Finanční produkty | Profesor ekonomie | Beyond Meat | Inflační očekávání | Boris Johnson | Riziko recese | Americké společnosti | Čínský trh | Investiční omezení | Banky na Wall Street | Akcie a ETF | Ropné akcie | Investiční bublina | NASDAQ 100 | Maržové obchodování | Maržový účet | Farmaceutické akcie | Výnosové křivky | Pokles cen | Výnos dluhopisů | Vanadiové akcie | Vanad | Charles Bridge | Ministerstvo obchodu | Prodej na krátko | Konglomerát | Nové akcie | Indická ekonomika | Americká cla | WeWork | Korea Exchange (KRX) | Deutsche Börse (DTB) | Hong Kong Stock Exchange (SEHK) | London Stock Exchange Group (LSE) | Euronext (ENX) | Tokyo Stock Exchange (TSE) | Shenzhen Stock Exchange (SZSE) | Shanghai Stock Exchange (SSE) | New York Stock Exchange (NYSE) | Čeští investoři | Růst mezd | Dění na trzích | Vývoz do USA | Nejlepší blue chip akcie | Blue chip akcie | UCITS | Obchodní praktiky | Výběr státních dluhopisů | Co jsou státní dluhopisy | Obchodování se státními dluhopisy | Jak fungují státní dluhopisy | Obchodování dluhopisových ETF | iShares | Nejlepší dluhopisové ETF | Dluhopisové ETF | Klesající úrokové sazby | Investujte do akcií | Makroekonomický výhled | Historická volatilita | Jak se stát lepším investorem | Nižší volatilita | Dividendová obchodní strategie | Hodnotová obchodní strategie | Obchodní strategie bottom fishing | Obchodní strategie následování trendu | Swingová obchodní strategie | Strategie hybnosti | Top/Flop | Strategie skalpování | Obchodní válka mezi USA a Čínou | Vyšší úrokové sazby | Obchodujte | Huawei | Digitalizace | S&P 500 Index | Investment Management | Obchodní model | Hazard | Deficit | Prezident Donald Trump | Politická situace | AEX index | Trinity | Objem | Dvojitý vrchol | Bílý dům | MSFT | Obchod | Jak vybrat nejlepšího brokera | Jak začít investovat | Obchodní dohody | Myšlenka | Proroctví | UCITS ETF | ČSÚ | Vyšší riziko | Firma | Období nejistoty | Technické analýzy | Obchodovat na burze | Svíčková formace | Růst cen | Jeremy Corbyn | Studie | Vysoké riziko | Bývalý ministr financí | Co bude | Vývoj trhu | Vyšetřování | Labouristická strana | Labouristé | Fixed income | Nízké úrokové sazby | Nálada spotřebitelů | Úrok | Implikované volatility | Miliardy | Vyhlídky | Průzkumy | Hong Kong | Legislativa | INTC | Kalendář událostí | Billions | Předseda Evropské komise | Dluhopisoví investoři | Dvojité dno | Wall Street Warriors | Vzestup peněz | Vlk z Wall Street | Záměna | Trading Places | Enron: The Smartest Guys in the Room | Quants: The Alchemists Of Wall Street | Outsider | Team Spirit | | Život Warrena Buffetta | Becoming Warren Buffett | Konkurenti | Glengarry Glen Ross | The Wall Street Code | Banking On Bitcoin | Den před krizí | Betting on Zero | Boiler Room | Rogue Trader | Velká krize | Too Big to Fail | Wall Street: Peníze nikdy nespí | Peníze nikdy nespí | Money Never Sleeps | Barbaři za branou | Barbarians at the Gate | Floored | Chasing Madoff | Quicksilver | Technologický sektor | Průmysl | Investovat v roce 2020 | Na burze | Vyšší poptávka | Propouštění | Výrazný pokles | Čínské zboží | Čínský vývoz | Volby do parlamentu | Klíčové problémy | Problémy | Britové | Nejistoty | Válka mezi USA a Čínou | Cenové formace | Klínové vzory | Medvědí vlajka | Trojúhelníkové vzory | Reverzní vzor | Rostoucí klín | Klesající klín | Býčí vlajka | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Symetrický trojúhelník | Vzestupný trojúhelník | Sestupný trojúhelník | Obchodujte přes LYNX | Vzory v grafu | Světové obchodní organizace | Konzervativci | Výsledek voleb | Nálada | Kontrakty | Zavedení cel | Yahoo | Farmaceutická společnost | Společnost Microsoft | Ústavní soud | Míra | RWE | Premiér Boris Johnson | Předseda | Investujte | AAPL | Americké vlády | Bydlení | Dovozní cla | Ztráta | Nejlepší investiční příležitosti | Investiční příležitosti 2020 | Jan Kaška | NERV | Nejlepší akcie | Ziskovost | ETF roku 2020 | Bernie Sanders | Návratnost | Washington | Miliardy eur | Írán | Velké trhy | Sezónnost | Hýbat trhy | Soukromí investoři | ASML | Poradenství | Vliv na investice | Ukázka hyperinflace | Inflace a investování | Reálný výnos investic | Inflace a dluhopisy | Míra inflace v ČR | Vývoj inflace a její cílování | Druhy inflace | Spotřební koš | Co je to spotřební koš? | Jak vypočítat inflaci? | Co je inflace? | Míra zadlužení | Historie Wall Street | Síla na Wall Street | Index Wall Street | NYSE Composite Index | Jak Wall Street funguje? | Největší krize na Wall Street | Krize na Wall Street | Největší krize | Jak obchodovat na NYSE? | Obchodování na Wall Street | Zamyšlení | Krach | Komunikace | Trump | Koronavirus | Trhy | Obchodujte akcie | Většinový podíl | Negativní dopad | Pokles | Situace | Co je to Brexit? | Jak k Brexitu došlo? | Důsledek referenda | Vyjednávání o vystoupení | Kapitálový/finanční trh | Pandemie koronaviru | Pandemie | Dovednosti | Úsilí | Obchody | BP | SEC | Americké ekonomiky | Kukuřice | Bez rizika | Ekonomické recese | Vývoj | Guru | Výkyvy | WP | Indické akcie | Evropské dividendové akcie | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Mince | Profitovat | ishares China | Největší pády | Masivní propad | New York Times | Historie | Unilever | Kalifornie | Domácnosti | Růst | Potenciál | Investice do zdravotnictví | Výhody obchodování | Rozložení kapitálu | Ekonomiky | Vzdělávací webináře | Války | Společnost Unilever | Big Short | Massachusetts | REIT ETF | IM2A | H413 | AWP | SREIT | Global X SuperDividend REIT ETF | Aberdeen Global Premier Properties Fund | HSBC FTSE EPRA/NAREIT Developed UCITS ETF USD | BNP Paribas Easy FTSE EPRA/NAREIT Eurozone Capped UCITS ETF QD | Akcie Innovative Industrial Properties (IIPR) | IIPR | Akcie Innovative Industrial Properties | Innovative Industrial Properties | Innovative Industrial Properties (IIPR) | Akcie W.P. Carey | Akcie W.P. Carey (WPC) | WPC | W.P. Carey (WPC) | W.P. Carey | Akcie Welltower | Akcie Welltower (WELL) | WELL | Welltower (WELL) | REIT u LYNX | Akcie REIT | Úspory | Americké produkce | Cenové pohyby | Zaměstnanci | Zadlužení | Expanze | Dluhy | Merck KGaA | Merck | Velikost fondu | The Ascent of Money | Inside Job | The Wolf of Wall Street | Enron | Quants | America Psycho | The Corporation | The China Hustle | ČR | Výhody blue chips | Akcie Intel | Akcie Deutsche Börse AG | Akcie Deutsche Börse | Akcie Merck KGaA | Akcie Merck | Akcie ASML Holding | Akcie Schneider Electric | Akcie Chugai Pharmaceutical | Akcie Advantest | Akcie Daiichi Sankyo | iShares Dow Jones Global Titans 50 ETF | iShares Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | UBS ETF (LU) EURO STOXX 50 UCITS ETF (EUR) A | iShares China Large Cap UCITS ETF | Deka MSCI Japan Large Cap UCITS ETF | Indické ETF | Rizika a příležitosti v Indii | Příležitosti v Indii | Ekonomický růst v Indii | Franklin FTSE India ETF | iShares MSCI India ETF | Lyxor MSCI India ETF | Franklin FTSE India SKIPCP ETF | iShares MSCI India SKIPCP ETF | Lyxor MSCI India SKIPCP ETF | Vedanta | Infosys | Reliance Industries
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Banky | Výhled | Banka | Rezistence | FOREX | EUR/USD | Obchodování | FXstreet | Euro | Indikátor | Dolar | Graf

Předchozí klíčová slova

Burzovní obchodník
Burzovní obchodní systém
Burzovní obchodování
Burzovní obchody
Burzovní operátor
Burzovní operátor SIX
Burzovní pandemie
Burzovní parket
Burzovní pravidla
Burzovní provozovatel

Následující klíčová slova

Burzovní přísloví
Burzovní regulace
Burzovní regulátoři
Burzovní rozcvička
Burzovní seance
Burzovní signály
Burzovní skupina
Burzovní společnost
Burzovní společnosti
Burzovní svět
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Forex brokeři
FxPro
CIX Markets
Dukascopy
reklama
Bossa live trading
Potvrďte prosím... Zavřít