Čtvrtek 21. říjen 2021 04:17
reklama
Purple konference
reklama
Purple vyroci
reklama
Swissquote Bank
reklama
InstaMarkets

Klíčová slova - Finanční rezervy

C:\fakepath\rusky rubl.jpg

Bloomberg: Růst cen ropy a plynu zvyšuje zájem investorů o Rusko

11.10.2021 Vytrvalý růst cen ropy a chaos na trzích s energií začíná měnit priority investorů. Ve skupině rozvíjejících se zemí teď preferují Rusko, což je znát i na zpevnění rublu. Za poslední měsíc kurz ruské měny zpevnil nejvíce ze všech měn v uvedené skupině zemí a tento trend bude zřejmě pokračovat. Shodují se na tom analytici, které oslovila agentura Bloomberg.
C:\fakepath\top-04102021-lv-4.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

04.10.2021 1) Globální energetická krize uvedla do pohybu síly, které se podepisují na ostatních trzích. Ceny energií, zejména elektřiny a zemního plynu, se utrhly ze řetězu a jejich dopady rezonují celou ekonomikou. Zavírají výrobní provozy, takže se dál zhoršují celosvětové problémy se zásobováním. Rostou tlaky na inflaci, což žene nahoru americké i evropské úrokové sazby. Vyšší ceny energií a zvýšené úrokové sazby začaly konečně doléhat už i na akcie.
C:\fakepath\CNB1.jpg

Asociace: Růst sazeb ČNB je nesystémové opatření, pro firmy znamená velké potíže

04.10.2021 Růst sazeb České národní banky (ČNB) o 0,75 procentního bodu je podle Asociace malých a středních podniků a živnostníků (AMSP) nesystémové až nekompetentní opatření. Místo podpory exportu tento krok posílí dovoz ze zahraničí. České firmy se potýkají se stoupajícími cenami vstupů a nedostatkem materiálů, čelí tlaku na zvyšování mezd. Finanční rezervy přitom použily na vyrovnání se s následky pandemie koronaviru. Opatření ČNB tak podnikatelé vnímají jako jejich pokutování za snahu odvrátit následky krize. AMSP to dnes uvedla v tiskové zprávě.
img

Nová éra zlaté horečky způsobená COVID-19

09.09.2021 Drahé kovy jsou považovány za bezpečný přístav v době politické, ekonomické a společenské krize. První vlna koronavirové krize v 2020 způsobila strmý růst a pád zlata. V reakci na rostoucí cenu zlata roste i zájem Čechů o nákup tohoto kovu a obchodníci s drahými kovy dokonce hovoří o nové éře zlaté horečky. Jak se bude cena zlata dál vyvíjet a proč teď rozhodně neprodávat?
img

Rozbřesk: Jako by svět měl dvě tváře. Povzbuzení z USA, studené sprchy z Evropy

06.04.2021 Jako by svět měl dvě tváře. Ze Spojených států přichází velmi povzbudivá ekonomická čísla, která ukazují na solidní oživení (naposledy silné payrolls), přírůstky nakažených jsou víceméně stabilizované a očkování probíhá více jak třikrát rychleji než ve většině evropských zemí. Evropa nejen že je pomalejší ve vakcinaci, ale na většině starého kontinentu se rozjíždí třetí vlna pandemie – s čestnou výjimkou Česka, kde se podle posledních čísel snad daří krotit již čtvrtou vlnu. I proto poslední čísla na rozdíl od USA nevypadala nijak přesvědčivě – na globální trhy orientovaný průmysl sice pořád jede vpřed, ale maloobchod zažil na začátku roku jednu z nejstudenějších “sprch” od začátku pandemie.
img

Další uzavírka obchodů těžce dopadne na živnostníky a firmy. Z jejich zisků přitom stát žije a podporuje zaměstnanost

26.02.2021 Tuzemští živnostníci trpí, a ještě více budou trpět při chystaném rozšíření uzavírky ekonomiky. O tom není pochyb. Jejich strádání ovšem není až tak dramatické, jak se médii či opozičními lavicemi ve Sněmovně mnohdy nese. V loňském roce jich totiž citelně přibylo.
img

Živnostníci v Česku nevymírají, naopak přibývají -- rekordním tempem! Počet živnostníků, resp. OSVČ podnikajících na hlavní činnost loni narostl nejvíce za posledních minimálně deset let

21.02.2021 V loňském roce citelně narostl počet živnostníků, resp. osob samostatně výdělečně činných (OSVČ), vyplývá z dat České správy sociálního zabezpečení. Navzdory pandemické situaci tedy nedošlo k úbytku podnikajících osob, ale naopak k nárůstu jejich počtu. Ten je dokonce v případě těch podnikajících v rámci své hlavní činnosti nejvýraznější za posledních minimálně deset let (viz graf níže).
img

Investice do zlata: 4 nejlepší akcie těžařů zlata v roce 2021!

07.01.2021 Lidstvo je fascinováno zlatem již po staletí. Využívá se při výrobě šperků, v elektronice i jako platidlo. Investice do zlata přitahuje obchodníky samozřejmě i v roce 2021. Zejména po slibném předchozím roku, kdy cena zlata dosáhla svých historických maxim.
img

Ranní okénko - Německá inflace zřejmě meziměsíčně stoupla

06.01.2021 Dnešní ekonomický kalendář je nabitý. Jako první budeme vyhlížet tuzemský zahraniční obchod za listopad. Z Německa později dorazí prosincová inflační zpráva a eurostat zveřejní ceny průmyslových výrobců za listopad. Datům z USA budou dominovat tovární objednávky, zpráva o zaměstnanosti od ADP a zápis z prosincového zasedání Fedu. Včerejší výsledky voleb do amerického Senátu zůstaly příliš těsné na to, aby bylo rozhodnuto, zda kontrolu převezmou demokraté či republikáni.
img

Krize je tady, myslí si téměř každý druhý Čech

31.12.2020 Zhruba každý druhý Čech (47,7 %) souhlasí s tvrzením, že ekonomická krize je v plném proudu a přinese s sebou prudké zvýšení nezaměstnanosti. Necelých 30 procent obyvatel Česka ale situaci tak dramaticky nevnímá. Podle nich není sice růžová, ale o krizi není třeba mluvit. Vyplývá to z průzkumu Broker Consulting realizovaného přes Instant Research od Ipsosu.
C:\fakepath\trader-24122020.jpg

Kdy začít obchodovat na plný úvazek?

24.12.2020 V dnešním článku se podíváme na docela ožehavé téma. A tím je trading na plný úvazek. Kdy opustit svou práci a začít se obchodování věnovat naplno? Věřím, že jste se touto otázkou již určitě zabývali, minimálně o ní přemýšleli. Pojďme se podívat na několik důležitých věcí, které byste měli zvážit, než se touto cestou vydáte.
img

Index DAX: Vše co musíte vědět o nejznámějším evropském indexu

10.12.2020 Index DAX 30 (dále jen DAX) je jedním z nejznámějších a největších evropských akciových indexů. V současné chvíli pod něj spadá 30 největších německých akciových společností obchodovaných na burze ve Frankfurtu. Dle vývoje tohoto indexu se často určuje vývoj německé a evropské ekonomiky.
img

Slabší data a zprávy se vstřebaly, dopoledne vypadá nerozhodně

18.11.2020 Zatímco včerejšek byl pro akcie lehce negativní a navrch měly dluhopisy, dnes se poměr sil opět vyrovnává. Evropské akciové trhy sice ještě začaly v záporu, ale vrátily se k včerejším hodnotám a nyní tak na hlavních indexech sledujeme jen drobnou změnu. Dluhopisy to měly v podstatě zrcadlově, takže výnosy rovněž začínaly níž, aby se následně dokázaly vrátit a nyní se pohybují na včerejších úrovních. Eurodolar je na tom stále dobře, ovšem dnes přidává jen drobné zisky na 1,1885.
C:\fakepath\GlobalMarkets.jpg

Průzkum: Finanční šéfové v regionu jsou optimističtější než OECD

25.06.2020 Finanční ředitelé ve střední Evropě jsou optimističtější než Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) a místní vlády. Na 45 procent z nich si myslí, že v následujících třech letech se tržby nezmění, nebo dokonce porostou. Téměř všichni míní, že dopady koronaviru nebudou pro firmy likvidační. Vyplývá to z průzkumu poradenské firmy EY mezi 250 finančními šéfy v regionu.
C:\fakepath\koruna.jpeg

Švejnar: Česká ekonomika letos propadně o 7,5 až osm procent HDP

24.06.2020 Propad české ekonomiky v letošním roce bude vyšší, než se všeobecně odhaduje, a bude činit 7,5 až osm procent HDP. ČTK to v rozhovoru řekl Jan Švejnar, šéf Ekonomického poradního týmu při Ústředním krizovém štábu, který ukončil činnost 11. června, a ředitel IDEA při CERGE-EI. Pokles může být podle něj ještě hlubší v případě, že přijde druhá vlna pandemie koronaviru a omezení ekonomické aktivity. Pak by propad mohl jít do dvojciferných čísel, dodal Švejnar.
img

Investice do marihuany – Nejlepší konopné akcie a ETF v roce 2020

12.06.2020 Akcie marihuany patří od poloviny roku 2017 na burze mezi absolutní fenomény. Není divu, protože ve stále více regionech světa je konopí legalizováno, stále více států USA marihuanu postupně legalizuje. V Evropě řada států zlegalizovala marihuanu pro lékařské účely.
img

Investovat může být i zábavné

25.05.2020 Češi už dávno nejsou v investování úplní začátečníci a například v nákupech cenných papírů, nemovitostí nebo ve vkladech do akciových fondů se mnozí z nás velmi dobře vyznají. V současném světě se nabízí řada zajímavých a netradičních příležitostí, kam uložit své peníze.
img

Boj proti koronaviru. Centrální banky se odhodlaly ke koordinovanému uvolnění monetární politiky

20.03.2020 Americká centrální banka na svém mimořádném zasedání, které se konalo minulý týden v neděli, snížila hlavní úrokovou sazbu o jeden procentní bod do pásma 0 – 0,25 %. Fed zároveň oznámil, že zahájí masivní program QE ve výši 700 mld. amerických dolarů.
img

Americká burza zaznamenala nejhorší den od roku 1987

13.03.2020 Akcie padají po celém světě. Kvůli koronaviru nesmíme cestovat do USA. Rozsáhlá opatření proti pandemii výrazně omezují ekonomiku v mnoha postižených zemích.
C:\fakepath\eu penize.jpg

Michel doufá, že rozpočtová jednání pokročí během hodin či dnů

20.02.2020 Mimořádný summit Evropské unie věnovaný víceletému rozpočtu by měl přinést pokroky během nejbližších hodin či dnů. Před začátkem schůzky unijních prezidentů a premiérů to řekl předseda Evropské rady Charles Michel. Všechny požadavky unijních lídrů jsou podle něj legitimní, bude je však potřeba sladit.
C:\fakepath\summit eu.jpg

Začíná rozpočtový summit EU, Michel chce lídry přimět k ústupkům

20.02.2020 Prezidenti a premiéři zemí Evropské unie zahájí dnes v Bruselu mimořádný summit věnovaný budoucímu víceletému rozpočtu EU. Předseda Evropské rady Charles Michel chce přimět lídry k překonání zásadních rozporů a posunout vpřed zatím bezvýsledná vyjednávání, na něž se členským zemím krátí čas. Političtí vůdci včetně českého premiéra Andreje Babiše však těsně před summitem nedávali najevo žádnou ochotu k nutným kompromisům.
img

Investice pro radost aneb Vydělat se dá i na rumu či kabelkách

19.02.2020 Češi už dávno nejsou v investování úplní začátečníci a například v nákupech cenných papírů, nemovitostí nebo ve vkladech do akciových fondů se mnozí z nás velmi dobře vyznají. Ukazuje se ale, že bychom potřebovali zapojit trochu fantazie. V současném světě se nabízí řada zajímavých a netradičních příležitostí, kam uložit část svých peněz.
C:\fakepath\trader graf.jpg

Průzkum: Polovina Čechů míní, že do dvou let přijde krize

26.12.2019 Zhruba polovina Čechů (49 procent) se domnívá, že do roka či dvou přijde ekonomická krize. Skoro 15 procent sází na to, že recese se projeví už v nadcházejícím roce. Vyplývá to z průzkumu agentury Ipsos pro Broker Consulting. Třetina lidí věří prognózám ekonomů na toto téma.
img

Macronova penzijní reforma bude spravedlivější

10.12.2019 Co se děje ve Francii kolem velkých stávek proti důchodové reformě? Francii zachvátila vlna masivních stávek proti Macronovým penzijním reformám.
img

Investování v Česku – svět nevyužitých příležitostí

28.11.2019 Již několik desítek let žijeme v prostředí finanční svobody. Trh nabízí celou řadu nástrojů, jak zhodnotit peníze a různé způsoby investic poskytují nejen výdělek, ale také velmi vhodný prostředek, jak se zabezpečit na stáří. Využívají ale Češi dostatečně všech možností? A zajišťují se na nejisté časy a důchod dostatečně?
img

Ranní zpráva z FOREX trhu: PMI v eurozóně naznačí stabilizaci

24.07.2019 Červencové předběžné PMI poukáží na stabilizaci situace a mírné zlepšení prozatím stále nepříznivé situace v průmyslovém sektoru. Jak moc se recese v německém průmyslu dotýká českých výrobců, odhalí konjunkturální průzkum.
Související klíčová slova: FOREX | Technická analýza | Money management | Offshore | Investiční zlato | Kvantitativní uvolňování | Obchodní strategie | Japonsko | Finance | Peníze | Stříbro | Akciový index | Equity | Inflace | OECD | EUR/USD | AUD/USD | Nasdaq | Dow Jones | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | HDP | Obchodní deník | Devizové rezervy | Bezpečný přístav | Monetární politika | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Španělsko | Apple | Analytik | New York | Ceny ropy | Spekulace | Ropa Brent | Americké akcie | ETF | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Průmyslová výroba | Akciové trhy | Zahraniční obchod | Maloobchodní tržby | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Míra nezaměstnanosti | Spready | Eurodolar | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Analýza | Zhodnocení | Asset management | Transakce | Bankovní rada | Bloomberg | Bod | Breakout | Broker | Burza | CEO | CFD | Cap | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikáty | Konsolidace | DAX | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dollar | Dow Jones Industrial | ECB | Ekonomika | Euro | Evropská centrální banka | FOMC | FX | Fed | Futures | G7 | IPO | ISIN | Index DAX | Index PX | Index cen průmyslových výrobců | Index spotřebitelských cen | Intradenní obchodník | Investice | Investiční horizont | Investiční společnost | Investor | Investování | Kapitálový trh | Komodity | Korekce | Kurz | Kurzy měn | LIBOR | Likvidita | Low | MMF | MT4 | Margin | Marže | Měna | Měny | NYSE | Nabídka | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | Obchodní bilance | Obchodník | Opce | Podkladové aktivum | Portfolio | Průmyslové objednávky | Rezistence | Riziko | Ropa | S&P 500 | SNB | Sentiment | Split | Spread | Support | Ticker | Tištění peněz | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Ukazatel | VaR | Výkonnost | Výnos | Warranty | Zisk na akcii | Zlato | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Analytici | Banky | EUR | USD | Commerzbank | Dluhopisy | JPY | CHF | CAD | AUD | GBP | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Goldman Sachs | Evropa | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Investiční příležitosti | FTSE | Komerční banka | Bank of America | Saxo Bank | Indexy | Úroková sazba | Globální ekonomika | Investoři | Fond | Exxon Mobil | EU | Vývoj ceny | Zasedání Fedu | Ekonom | Business | Drahé kovy | BNP Paribas | Makroekonomické události | Zisk | Berkshire Hathaway | Kurz eura | Zkušenosti | Panika | Optimismus | Výsledky | Strach | Emoce | Contract for Difference | Investiční příležitost | Bohatství | Hospodářský cyklus | RBNZ | Intervenovat | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Aktuální kurzy | Obchodní transakce | Financování | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Nasdaq Composite | Index cen | Eurostat | Stavební výroba | Facebook | LYNX | Komoditní spready | Lukáš Kovanda | Burzy | Dukascopy | Ceny akcií | Obchodníci | Centrální bankéři | Raiffeisenbank | Aktivum | Delta | EPS | Index | Podpora | Kasino | Kasina | Akcie Tesla | Aktuální cena zlata | Aktuální kurzy měn | Americká burza | Americká centrální banka | Analýzy | Banka | Bankovní rada ČNB | Barel ropy | Brent | Broker Consulting | Burzovní indexy | Cena | Cena akcií | Ceny zlata | CFD kontrakt | CISCO | CZK | Černá labuť | Česká ekonomika | DAX 30 | Dolar | Dow Jones index | Dukascopy Europe | Ekonomická krize | Ekonomický kalendář | Eura | Exchange | Fondy | Graf | Hodnota akcií | Hrubý domácí produkt | Index Dow Jones | Investice do akcií | Investice do komodit | Investice do nemovitostí | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční portfolio | Investing | ISM | Jak investovat | EBay | Jak vydělat | Jak zhodnotit peníze | Komoditní | Kurz EUR | Kurzy | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Management | Nemovitosti | PayPal | Portfolia | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Rakousko | Reuters | Ropy | Růst HDP | Řízení rizika | Smíšené fondy | Société Générale | SPX | Státní rozpočet | Shares | Trh | Tržní hodnota | Twitter | Unce zlata | Volkswagen | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny zemního plynu | Vývoj ceny zlata | Webináře | WTI | XM | Zlaté rezervy | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zisky | Opční prémium | Finanční nástroj | ZEW | ING | EBITDA | Měď | Range | ROCE | Tovární objednávky | Crédit Agricole | Itálie | Tržby | Zaměstnanost | Úvěr | QE | Contract | Kontrakt | Vzdělání | Burze | Currency | Penny stock | Traders | Bank of New York Mellon | Intesa Sanpaolo | Institut ZEW | Wells Fargo | Microsoft | ABN Amro | Caterpillar | Investing.com | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | NATO | Barrick Gold | Snižování sazeb | Ceny nemovitostí | Thomson Reuters | Uložení peněz | HUF/EUR | Kurz EUR/USD | Brazílie | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Finanční systém | Nákupy dluhopisů | Finanční gramotnost | Zkusit investovat | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikání | BMW | Automobilový průmysl | Hospodářské výsledky | Globální trhy | Stock Exchange | Fundamentální ukazatele | Yahoo Finance | Energie | Finanční stabilita | Rada ČNB | Earnings | Podnikatelé | KBC | BlackRock | Podnikatelská důvěra | Ekonomický a strategický výzkum | Přehled | Thomas Jordan | Bankovnictví | Futures kontrakty | Vývoj ceny ropy WTI | Lídři | Firmy | Aktuální vývoj | České firmy | Xetra | JPMorgan Chase | Daňové příjmy | Deutsche Börse | Agentura Bloomberg | Vládní dluhopisy | Index technologického trhu Nasdaq | Nervozita | Dnešní ekonomický kalendář | Summit EU | Americké burzy | Finančnictví | Walmart | Propad | Eurex | Index AEX | Citi | S&P | Guvernér | Ztráty | Oslabení dolaru | Nejistota | Philip Morris | Tempo růstu | Zajištění | FTSE 100 | Baidu | Zájem o akcie | Tesla | Agentura AFP | Kapitalizace | Výhled | Bankéři | Bankéř | Poplatky | Exxon | Chevron | Payrolls | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Non-Farm Payrolls | General Electric | Průzkum | Krize | Světové trhy | Snížení úrokových sazeb | Výnosy | Očekávání analytiků | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Příjmy | Čistý příjem | Alphabet | Měny&Sazby | ČTK | Aktuální cena | Sillicon Valley | Belgie | Hlavní ekonom | Dánsko | Očekávání | Mercedes | ABN AMRO Bank | ex | Spekulativní investoři | Nejvyšší zhodnocení | BBVA | Zahraniční forex | Credit Agricole SA | ING Groep NV | Cena palladia | Finanční ředitelé | Breakout Trader | Palladium | Investovat do Bitcoinu | LYNX Trading | Nemovitostní fondy | Jak fungují akcie | Saxo | FinTech | Asociace pro kapitálový trh ČR | Očekávání investorů | Raytheon | Lockheed Martin | Posilování dolaru | Podniky | Evropské akciové trhy | Inflace v eurozóně | McDonald's | Akcie společnosti | Objem obchodování | Ekonomické krize | Posílení kurzu koruny | Posílení kurzu | Graf indexu | RDSA | Royal Dutch Shell | Výsledky firem | Marihuanové akcie | Christopher Dembik | Základní úroková sazba | Veřejný dluh | Zadluženost | Hodnota indexu | Rezervy bank | Zpřísňování měnové politiky | Majetek | Obchodovat s akciemi | Obchodování na burzách | Vysoké zisky | Makroekonomické strategie | Nakoupit akcie | Ceny zemního plynu | Palladiové akcie | Akcie marihuany | Konopné akcie | Investice do marihuany | Zájem investorů | Rozdílové smlouvy | Technologický Nasdaq | Ruský akciový trh | Zahraniční investoři | Růst cen ropy | CNY | Infineon | STMicroelectronics | Infineon Technologies | AMS | Ceny pohonných hmot | NVDA | Začít obchodovat | iFX | Snížení sazeb | Ferrari | Blockchainové akcie | Akcie a ETF | Situace na trzích | AMZN | Burzovní průvodce | MDAX | Thyssenkrupp | Prosus | Očekávání trhu | Vlastní akcie | UCITS | Úvěrová aktivita | Úvěrová aktivita v eurozóně | AKAT | Asociace pro kapitálový trh | iShares | Energetické firmy | Kurzarbeit | MetLife | GOOGL | Investujte do akcií | Akcie roku | Canopy Growth Corporation | Aphria | GW Pharmaceuticals | Jak se stát lepším investorem | Nízká nezaměstnanost | Společnost Deutsche Börse | Zlaté ETF | Bilance zahraničního obchodu | Akcií těžařů | Akcie Barrick Gold | Očekávané Earnings | Obchodujte | Trinity Bank | Černý čtvrtek | Následky krize | Hospodářské krize | Michal Cibulka | S&P 500 Index | Střadatelé | Rozpočtová politika | Automobilky | Čistý zisk | AKAT ČR | Jana Brodani | Rozpočet | Německá vláda | AEX index | Trinity | Objem | MSFT | Obchod | Trh práce | Obrat trendu | UCITS ETF | Snižování úroků | Cisco Systems | Firma | Ekonomiky eurozóny | Kurz eura vůči dolaru | PLN/EUR | Maloobchodní prodeje | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | Ceny průmyslových výrobců | Růst cen | Bilance | Index DOW | Ekonomický vývoj | Důchodový systém | Aktuální hodnoty měny | Co bude | Dnešní makroekonomické ukazatele | Generální ředitel | GM | Vyšetřování | Amazon | Jan Švejnar | Philip Lowe | Důvěra v českou ekonomiku | Louis Vuitton | LVMH | Miliardy | Důvěra v ekonomiku | Global Times | Průzkumy | INTC | Americká data | Walt Disney | AFP | EUR Index | Investování v Česku | Dlužníci | Ředitelka AKAT ČR | Stoupající ceny nemovitostí | Domácí poptávka | Počet nezaměstnaných v Německu | Globální trh | Konkurenti | Ceny výrobců | Průmysl | ADP | Jan Vejmělek | HUF | PLN | Na burze | Gabriel Štefaňák | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Zasedání RBA | Visa | General Motors | Enel | Rozvoj | Nově zahájené stavby domů | Stavebnictví | Penzijní reforma | Macronova penzijní reforma | Klíčové problémy | Problémy | Total | Prognózy | Ranní zpráva | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Předseda Evropské rady | Charles Michel | GBP/EUR | Nálada | Kontrakty | Prohlášení | Yahoo | Newmont Mining | Ford Motor | United Technologies | AbbVie | Allergan | Amgen | Airbus | Goldcorp | NN Group | Míra | RWE | Vivendi | Accor | Úroky | Měnové politiky | Smartwings | Předseda | Investujte | Americké centrální banky | AXA | Výkonná ředitelka | Ředitelka | FedEx | FDX | Biotechnologické společnosti | AAPL | MasterCard | FB | AT&T | Disney | Nike | Dot-com | Bydlení | Ipsos | Martin Novák | Analytik Broker Consulting | Broker Consulting Martin Novák | Důvěra v ekonomy | Přijde krize | EY | Aurora Cannabis | CanniMed Therapeutics | NERV | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | Předsevzetí | Kraft Heinz | Wirecard | Pozitivní zpráva | Ziskovost | ETF roku 2020 | American Airlines Group | United Airlines Holdings | Černé labutě | Dlouhodobí investoři | Návratnost | Altria Group | Netflix | NFLX | Washington | Daimler | Micron Technology | Microchip Technology | Letecké společnosti | Sodexo | RBA | Hodnota společnosti | Budoucnost | ASML | ASML Holding NV | Horší časy | Poradenství | Podnik | Inflace v prosinci | Analytička | Ukazatele | SAP | Růst německé ekonomiky | Velké firmy | Ceny energií | Komunikace | Výsledkové sezóny | AMGN | Paypal Holdings | WhatsApp | Trhy | Evropské ekonomiky | Akcie roku 2020 | ConocoPhillips | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Šíření koronaviru | American Express | Negativní dopad | Pokles | Situace | Meziroční růst | Infekce koronavirem | Pandemie koronaviru | Pandemie | Ceny Bitcoinu | Starbucks | Boeing | Aktuální technická analýza | Raiffeisenbank a.s. | Pochybnosti | Zlepšení | SBUX | Akcie v roce 2020 | Obchody | Výdaje | Platit daně | Dopady koronaviru | Fresenius Medical | FME | Adidas | SEC | Prodávající | Organizace zemí vyvážejících ropu | Galapagos | Biogen | Růst sazeb | COVID-19 | Deutsche Telekom | Rozpočtový summit | Rozpočtový summit EU | Hlavy států | Ekonomické aktivity | Nemovitý majetek | Bentley | Gilead Sciences | Konjunkturální průzkum | České banky | PHIA | Stabilita | Vývoj | Boj proti koronaviru | Šok | Výkyvy | Obrovské ztráty | Únorová inflace | WP | Pomoc ekonomice | Air France-KLM | Lufthansa | Opatření proti koronaviru | Mince | Tržní podmínky | Profitovat | Další vývoj | Pokles HDP | Největší pády | Největší propad | Důležitý support | Justin Trudeau | Pandemie COVID-19 | Historie | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Texas | PYPL | Ahold Delhaize | UNA | Wolters Kluwer | WKL | Unilever | REGN | Kalifornie | OSVČ | Republikáni | Demokraté | Domácnosti | Asociace | Hotovost | Spotřebitelská nálada | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Citrix | Citrix Systems Inc | Citrix Systems | Německý akciový index | Peněžní zásoby | Růst | United Airlines | American Airlines | Koronavirové krize | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Tisková konference | Biliony | Potenciál | Allianz | Nejlepší palladiové akcie | Abbott Laboratories | Ekonomiky | Vzdělávací webináře | Války | Schodek | Poradce | Organizace | Práce | Jednání ČNB | Údaje | DPH | Opatření proti šíření koronaviru | Poradenské firmy | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Výpadky | FANG | DAWN | DAWN akcie | Česká ekonomika letos | Massachusetts | Premiér Justin Trudeau | IIPR | Innovative Industrial Properties | Úspory | Statistiky | Colorado | Měny zemí | Posílení | Data z trhu práce | Prudké pohyby | Maloobchod | Zaměstnanci | Růst výnosů | Dovoz | Xtrackers DAX UCITS ETF 1C | Zadlužení | Kontrakce | Dluhy | Merck | RBI | Spekulovat | Mluvčí MMF | Podnikatelské aktivity | PMI v eurozóně | Realitní společnosti | Spoluzakladatel | Roční zhodnocení | Vládní pomoc | Krátkodobý dluh | JDE | ČR | Krizový plán | Střední Evropa | Antivirus | Zvyšování mezd | Bitcoinové a blockchainové akcie | Býčí trend | Wells Fargo Asset Management | Teorie černé labutě | Amyris | Arena Pharmaceuticals | Canopy Growth | Cara Therapeautics | Cronos | OrganiGram Holdings | Nevada | Markus Braun | Covid | Druhá vlna pandemie | Zahraniční kapitál | Společnost Wirecard | Snížení nákladů | Druhá vlna | Propad české ekonomiky | CERGE-EI | IDEA | Vládní plánovaná pomoc | Pomoc podnikům | Finanční šéfové | Živnostníci | Zasedání MMF | E.ON | Ocenění | Ceny | Akcie těžařů | Wheaton Precious Metals | Následky pandemie | Akcie Newmont Goldcorp (NEM) | Newmont Goldcorp (NEM) | Newmont Goldcorp | Barrick Gold (ABX) | Akcie Wesdome Gold Mines | Wesdome Gold Mines (WDO) | Wesdome Gold Mines | Akcie Corvus Gold | Corvus Gold (KOR) | Záchranné programy | COVID III | Franco Nevada | Důvěra | List Global Times | Indonésie | Pandemická situace | Analýza ceny | Peso | Inspirace | Objem exportu | VOW3 | Rozmach nákazy | Ranní okénko | Delivery Hero | Průmyslové zakázky | Lockdown | AEX | Kompenzační programy | Newmont | Čínská aktiva | ALV | Moneta | Pandemie v Česku | XOM | CVX | Norwegian Cruise Line | Výsledky voleb | Praktické tipy | Proražení | Investice do vody | Index DAX 30 | Historie indexu DAX | Opce na DAX | ETF na DAX | CFD na DAX | Futures na DAX | Linde | Siemens | Bayer | BASF | Munich Re | Deutsche Post | Deutsche Boerse | Vonovia | Fresenius SE | Fresenius | Munich | Henkel | Deutche Wohnen | Beiersdorf | Continental | MTU Aero Engines AG | MTU Aero Engines | HeidelbergCement | Covestro | Očkování | Plný úvazek | Kdy začít obchodovat | Obchodovat na plný úvazek | Částečný úvazek | Velký kapitál | Měnící trh | Norwegian Cruise | Carnival | Odvětví těžby ropy | Německá inflace | Aktuální technická analýza ceny zlata | Analýza ceny zlata | Technická analýza ceny zlata | Akcie Newmont Goldcorp | Kov | Třetí vlna | Počet živnostníků | Živnostníci v Česku | Air | Vývoj pandemie | ERA | Ekonomický šok | Odvětví | Rekord | Zájem Čechů | Vlna pandemie | Společnosti | Opatření | Evergrande | China Evergrande | Roman Pilíšek | Doing Business | Čínské realitní společnosti | Růst sazeb ČNB | Společnost Evergrande | Operace na hongkongské burze | Hopson Development | Energetická krize | Zájem investorů o Rusko | Chaos na trzích | Chaos na trzích s energií | Carrhae Capital | Správci majetku | Ali Akay | Napjatá situace | Napjatá situace na trzích | Situace na trzích s energiemi
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | FXstreet | Euro

Předchozí klíčová slova

Finanční prostředí
Finanční prostředky
Finanční představitelé
Finanční představitelé G20
Finanční příležitosti
Finanční půjčky
Finanční regulace
Finanční regulátor
Finanční regulátor KNF
Finanční represe

Následující klíčová slova

Finanční rizika
Finanční riziko
Finanční roboti
Finanční roboti WSM
Finanční roboti WSM recenze
Finanční rozpočet
Finanční rozvaha
Finanční ředitel
Finanční ředitelé
Finanční ředitelka
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Swissquote Bank
Potvrďte prosím... Zavřít