Čtvrtek 13. květen 2021 05:44
reklama
Admiral Markets na Admirals
reklama
XTB forum 2021
reklama
Capital.com

Klíčová slova - Akcie Tesla

img

Akcie Tesla padají – Zastaví se propad ceny akcií?

12.05.2021 V rámci technické a fundamentální analýzy se opětovně zaměříme na technologickou společnost, konkrétně na akcie Tesla. Pokud vás zajímají ekonomické výsledky i jiných technologických firem, před týdnem jsme pro vás zpracovali komplexní přehled tzv. FAANG akcií (Facebook, Amazon, Apple, Netflix, Google).
img

Pokles akcií Tesla, příčinou je smrt 2 mužů

20.04.2021 Při nehodě vozu Tesla v sobotu (17. dubna) zemřeli nedaleko amerického Houstonu dva muži poté, co jejich vůz narazil do stromu. Podle místní policie nikdo neseděl za volantem, jeden z mužů byl nalezen na zadním sedadle a druhý na sedadle spolujezdce.
img

Long signál na akcie Tesla (TSLA)

14.04.2021 Tesla již šesté čtvrtletí v řadě skončila v černých číslech a vůbec poprvé v historii ukončila kalendářní rok se ziskem. Ani takto pozitivní výsledky investory neuspokojily a po dlouhodobé růstové fázi přišla prudká korekce, v rámci které trend klesl zpět k EMA-50.
img

Rozbřesk: Jako by svět měl dvě tváře. Povzbuzení z USA, studené sprchy z Evropy

06.04.2021 Jako by svět měl dvě tváře. Ze Spojených států přichází velmi povzbudivá ekonomická čísla, která ukazují na solidní oživení (naposledy silné payrolls), přírůstky nakažených jsou víceméně stabilizované a očkování probíhá více jak třikrát rychleji než ve většině evropských zemí. Evropa nejen že je pomalejší ve vakcinaci, ale na většině starého kontinentu se rozjíždí třetí vlna pandemie – s čestnou výjimkou Česka, kde se podle posledních čísel snad daří krotit již čtvrtou vlnu. I proto poslední čísla na rozdíl od USA nevypadala nijak přesvědčivě – na globální trhy orientovaný průmysl sice pořád jede vpřed, ale maloobchod zažil na začátku roku jednu z nejstudenějších “sprch” od začátku pandemie.
img

Tesla klesá o 3 % kvůli obavám z nedostatku baterií

29.03.2021 Akcie společnosti Tesla Inc (TSLA.US) dnes klesají o 3 % poté, co CEO Elon Musk naznačil problémy a výzvy programu Semi, který je zaměřen na vývoj elektrických tahačů. Musk tweetoval, že "Nyní jsme omezeni bateriemi, ale příští rok by to mělo být ok". Jeho tweet zchladil očekávání ohledně rostoucí produkce elektrických tahačů.
img

Long signál na akcie Tesla (TSLA)

24.03.2021 Na konci ledna společnost pod vedením Elona Muska svými finančními výsledky investory nemile překvapila. Přestože Tesla poprvé v historii uzavřela celý kalendářní rok v černých číslech, investoři od společnosti očekávali více. Po dlouhodobém nárůstu přišel prudký pokles ceny až pod EMA-50.
img

GameStop akcie jsou zpátky: Čeká nás další cenové šílenství?

18.03.2021 GameStop se v lednu roku 2021 zapsal do historie. Investoři ze skupiny WallStreetBets na sociální síti Reddit se tehdy rozhodli ve velkém nakupovat akcie GameStop a způsobit tak obrovský Short Squeeze, který dostal do problému velké investiční fondy. Ačkoliv cena poté prudce spadla, akcie GME ještě neřekly své poslední slovo.
img

Akcie Tesla klesla pod úrovně, kde společnost vstupovala do S&P 500

23.02.2021 Akcie společnosti Tesla (TSLA.US) dnes klesala až o více než 13 %. Po vystoupení guvernéra Fedu Powella v Kongresu však většinu ztrát smazala. Za poklesem stály dva hlavní faktory. Konkurent Lucid Motors, který vede bývalý inženýr Tesly, oznámil své plány vstupu na burzu prostřednictvím SPAC. Dle vedení společnosti je Lucid připraven začít v druhé polovině roku dodávat vozidla na trh v Severní Americe. Lucid plánuje vyrábět svá vozidla v Arizoně. V roce 2022 chce prodat 20 tis. vozidel a 251 tisíc vozidel plánuje vyrábět v roce 2026.
img

Akcie Tesla se propadly po zprávách nového konkurenta

22.12.2020 V pondělí se Tesla stala vůbec největším novým členem S & P500 a její první den začal ve velkém stylu, přičemž ceny akcií se v první hodině vyšplhaly téměř o 4% vyšší než uzavírací cena předchozího týdne.
img

Akcie Tesla posilují po hodnocení Goldman Sachs

03.12.2020 Akcie společnosti Tesla vzrostly poté, co gigant investičního bankovnictví Goldman Sachs změnil status hodnocení akcií z "neutrál" na "nákup". Banka také zvýšila svůj cenový cíl pro výrobce elektrických vozidel na 780 USD - nejvyšší na Wall Street.
img

Long signál na akcie Tesla (TSLA)

11.11.2020 Průkopník elektromobilů již zažil řadu vzestupů a pádů. Po březnové prodejní panice následovalo silné oživení. Od začátku roku získala akcie na hodnotě již více než 400 %. Nyní se několik týdnů akcie TSLA konsoliduje v rámci trojúhelníkové formace.
img

🚗 Tesla prudce roste před tzv. “Battery Day” 📈

15.09.2020 Akcie společnosti Tesla (TSLA.US) rostou už pátou seanci v řadě. Investoři zvyšují sázky na automobilku před tzv. Battery Day v příštím týdnu. Ředitel společnosti Elon Musk by měl prezentovat pokroky společnosti v technologii výroby baterií. Někteří analytici upozorňují, že se může jednat o velmi důležitou událost vzhledem k tomu, že baterie je kritický faktor, který odlišuje Teslu od ostatních výrobců elektromobilů. Někteří býci by se mohli rozhodnout zvýšit vzhledem k této události sázky na další růst akcií.
C:\fakepath\FX3.jpg

Analytici: Propad technologických akcií je návratem k normálu

11.09.2020 Propad světových technologických akcií, které od počátku září klesly nejvíce od letošního března, je návratem k normálním cenám po období nevázaného optimismu a nákupů. Shodli se na tom analytici oslovení dnes ČTK. Společnosti Amazon, Alphabet, Facebook a Microsoft propadly v týdnu o desetinu hodnoty, firma Apple o 16 procent a společnost Tesla dokonce o zhruba čtvrtinu.
img

Rychlé shrnutí

09.09.2020 Výprodej na technologickém sektoru pokračuje. Nasdaq klesl o 4.11 %, zatímco S&P500 a Dow Jones klesaly o 2.78 % a 2.25 %.
img

Split akcie – co to je dělení akcie a jak funguje

03.09.2020 Dělení akcií, štěpení akcií nebo také stock split přináší investorům mnoho otázek. Co přesně je takové dělení akcií? Jaké jsou jeho důsledky a čemu byste při probíhajícím dělení akcií měli věnovat pozornost?
img

Investice do vodíku – Nejlepší vodíkové akcie roku 2020

20.08.2020 Vodíkové akcie jsou stále populárnější a jejich ceny rostou. Lidstvo dlouhodobě hledá čistší alternativy k běžným fosilním palivům. Už nějakou dobu se vodík využívá v mnoha průmyslových odvětvích, avšak od doby, co se stal novým potenciálním palivem pro automobily, může dojít k raketovému růstu jeho poptávky. Vodíkové akcie jako forma investice do vodíku se stávají stále zajímavější.
C:\fakepath\1581838400-Tesla.png

Akcie TESLA: Bublina nebo reálná hodnota

21.07.2020 Tesla je miláčkem akciových trhů letošního roku. Ještě před zásahem koronaviru prudce rostla cena akcií této automobilky, za letošní rok pak přidala už téměř 300 %. Po úspěšném startu čínské Gigafactory a jen nepatrném poklesu výroby v druhém letošním čtvrtletí se začaly množit spekulace, že v době pokoronavirové to bude právě Tesla, která bude z automobilového trhu ždímat zisky za podpory vlád po celém světě hrající nízkouhlíkovou kartu a ostatní automobilky se budou jen vypořádávat s rostoucími náklady.
img

Nejobchodovanější akcie Saxo Bank v 2. čtvrtlet: Navzdory obavám z COVIDu-19 vystřelily akcie prudce vzhůru

14.07.2020 Po výrazné březnové korekci začali investoři ve 2. čtvrtletí víceméně bez rozmyslu nakupovat. Tím hnali trh zpět tam, kde se nacházel, než udeřil COVID-19. A díky tomu zažil index S&P500 svůj nejlepší kvartál od roku 1998. Tento trend se zřetelně odráží i u pěti nejobchodovanějších akciových titulů mezi klienty Saxo Bank.
img

Tesla Motors – 5 zajímavostí automobilce Tesla

10.07.2020 Tesla je jedním z nejskloňovanějších pojmů v automobilovém průmyslu. Přesto toho mnoho lidí o automobilové značce, která vyrábí auta budoucnosti a momentálně láme rekordy na burze, příliš mnoho neví.
img

Akcie TESLA prorazily úroveň 1000 dolarů

10.06.2020 Akcie společnosti Tesla (TSLA.US) vyskočily během dnešní obchodní seance o více než 7 % na nový historický rekord nad úrovní 1000 dolarů. Růstový impuls přišel v reakci na oznámení CEO Elona Muska, který řekl, že je čas se naplno pustit do produkce náklaďáku Tesla Semi. Přidal navíc některé výrobní detaily. V poznámkách zaměstnancům, které citovala agentura Reuters, napsal, že se v továrně v Nevadě bude vyrábět baterie a motor, zatímco na dalších součástech se budou podílet další továrny v USA.
img

Nejlepší akcie 4. průmyslové revoluce – investujte do společností budoucnosti

02.04.2020 Jaké scénáře jsou myslitelné a jak se mohou investoři adaptovat na aktuální tržní situaci? Investice do dlouhodobých růstových trendů, jako je cloud a umělá inteligence, nabízejí příležitosti k dobrým investicím. Krize okolo pandemie koronaviru doslova otřásla akciovými trhy v základech. V následujícím článku se podíváme na aktuální vývoj na finančních trzích.
img

Rozbřesk: Na pořadu dne horší čísla z české ekonomiky

14.02.2020 Podle prvních výsledků platební bilance za celý rok 2019 skončil běžný účet ČR v červených číslech. To znamená, že na běžných transakcích odchází z ČR více peněz, než sem přichází. Přitom posledních pět let byl běžný účet platební bilance díky velmi dobrým výsledkům zahraničního obchodu a bilance služeb přebytkový.
img

Zaostřeno na akcie Tesla

06.02.2020 Akcie firmy Tesla tento rok posilují přímo explozivně. Spekulanti na poklesu cen tratí a za poslední dvě obchodní seance došlo k nucenému uzavírání krátkých pozic, protože růst Tesly zcela ignoruje základní ekonomické ukazatele. Je velmi pravděpodobné, že se časem zase vrátí k normálu. Jak a kdy k tomu dojde, lze však stěží předvídat. Pojďme se zaměřit na různé možnosti a s nimi spojená rizika.
C:\fakepath\tesla obrz.png

Akcie Tesly na 800 USD?

24.01.2020 Ahojte tradeři, dnes se podíváme na situaci kolem Tesly a co nám ukazují grafy.
C:\fakepath\analyza4.png

Elliottovy vlny - analýza finančních trhů

12.11.2019 Tradeři, vítejte u dalšího týdenního updatu dle Elliott Wave Teorie na FOREX trhy! Dnes se podíváme na velmi pěkné korelace mezi zlatem, US dluhopisy a S&P 500. Dále také na akcie Tesly a měnový pár EUR/USD.
img

Short signál na akcie TESLA (TSLA)

13.08.2019 Očekávalo se, že výrobce elektrických vozidel v červenci vykáže dobré výsledky a dobré údaje o prodeji, což by přineslo naději do řad investorů. K rozčarování došlo 24. července. Ukázalo se, že ztráta byla mnohem vyšší, než se předpokládalo a kýžená výše prodeje také nebyla dosažena.
img

Elliottovy vlny: Index DAX, S&P 500, ZLATO, CAD/JPY, EUR/USD, NATGAS a akcie TESLA

25.06.2019 Tradeři, vítejte u dalšího týdenního updatu dle Elliott Wave Teorie. Dnes se podíváme na GERMAN DAX, S&P500, ZLATO, CADJPY, EURUSD, NATGAS a TESLA.
img

Long signál na akcie Tesla (TSLA)

04.06.2019 Zásoby výrobce elektrických vozidel jsou nyní v hlubokém medvědím teritoriu. Od začátku roku akcie projevila značnou slabost i na poměry obecně slabého trhu a trend momentálně silně klesá a proráží další a další supporty.
img

Short signál na akcie Tesla (TSLA)

12.02.2019 Volatilita u akcií Tesly se v poslední době snížila, ale i tak se nespokojenost akcionářů projevila na ceně akcií. Na grafu se vytvořila série nižších minim a nižších maxim, a tak se nachází akcie ve fázi medvědího trendu.
img

Fed úrokové sazby nezměnil. Tesla ztratila -5%

04.05.2018 V minulém týdnu bylo nejvýznamnější událostí zasedání FEDu a následně zveřejnění zápisu z jeho jednání. Jak už to tak bývá, analytici pečlivě zkoumali každé slovo a mnoho z nich bylo vystrašeno vyjmutím dvou slov, která byla v zápisu ze zasedání od roku 2016. Konkrétně ve větě „rizika v krátkodobém výhledu lze považovat za vyvážená“ vypadlo slovo „krátkodobý“.
img

Tesla – Šance na vzestup

05.04.2018 Kurz akcií Tesla se blíží významnému vrcholu odporu z 29. března 2018 (270,5 až 270,96 dolarů). Pokud ho porazí, otevře se vyhlídka na testování díry z 2. listopadu 2017 (292,63 dolarů – 293 dolarů). Po průlomu budou mít obchodníci otevřenou cestu k testování úrovně 300 USD.
img

Rozbřesk: Praha patří k nejrychleji zdražujícím se místům na světě

15.03.2018 Nejdražším městem na světě je podle čerstvě sestaveného žebříčku týdeníku The Economist Singapur, následovaný Paříží a Curychem. Nejlevněji je naopak v Damašku a Caracasu. To má samozřejmě své důvody a Damašek kvůli tomu rozhodně nebude populárnějším místem k životu. Jinak tomu může být u relativně drahých měst, která v poslední době viditelněji zlevnila - z první desítky například kvůli slabšímu dolaru vypadla všechna americká města včetně New Yorku. A pozornost si zaslouží také města, která naopak v posledních 12 měsících nejvíce zdražila. Do této skupiny patří i Praha, která poskočila dopředu o třináct příček a je osmdesátým druhým nejdražším místem na světě - cenová úroveň podle The Economist dosahuje 67 % úrovně New Yorku a Praha je tak dražší než Moskva nebo Petrohrad.
img

Elon Musk a akcie Tesla

25.07.2017 V začínajících odvětvích patří k investování také výkyvy tržních hodnot společností. Nevyhnete se tedy pádům a růstům ani u společnosti Tesla a jejích akcií. Výrobce elektrických vozů Tesla je průkopníkem v sektoru, který má podle mnohých vizionářů do budoucna odstranit z našich silnic auta na benzin a diesel. Zakladatel společnosti Tesla Elon Musk se nyní pustili do boje o své místo na trhu, na kterém více než 100 let vládne ropa a spalovací motory. Dědici průkopníků a vládci zemí na těžbě a zpracování ropy i výrobě aut na klasický pohon opravdu pohádkově zbohatly a stále vydělávají. Zda se to podaří se i společnosti Tesla, se teprve uvidí.
img

Akcie: Souhrn dění na BCPP v týdnu do 19. června

22.06.2015 Pražská burza klesla čtyři týdny za sebou, což bylo nejdelší období od října a zakončila na čtyřměsíčním minimu. Akciový index PX oslabil o 15,6 bodu, nebo 1,6% na 975,5 bodů. Největší ztrátu zaznamenal NWR (-10,5%, 0,17 Kč) a ČEZ (-8.1%, 569,0 Kč), největší zisk O2 ČR (4,9%, 94,50 Kč). Objem obchodů se zvýšil o 462 mil. korun na 4,34 mld. Kč. Od počátku roku růst indexu PX zpomalil na 2,4%.
img

Burzovní rozcvička s Lynx: Akcie Starbucks se blíží historickým $100

19.03.2015 Americké akcie se včera podívaly nad 2 100 bodů jen, aby index S&P 500 ukončil obchodní seanci těsně pod touto hranicí na 2 099 se ziskem 1,24 %. O trochu lépe se dařilo indexu Dow Jones, který si připsal 1,27 % a zavřel na 18 076 bodech. Důvodem bylo rozhodnutí Fedu a slova Janet Yellen, která posunula koncenzus růstu sazeb z června na podzim. Yellen opět zdůraznila, že pro růst sazeb je klíčové zvýšení inflace na 2% cíl a také, že růst sazeb bude velmi pozvolný.
img

Burzovní rozcvička s Lynx: Valeant kupuje Salix

24.02.2015 Americké akcie včera zůstaly na místě v očekávání na dnešní a zítřejší slyšení Janet Yellen v Kongresu. Nejvyšší předs...
img

Burzovní rozcvička s Lynx: Dočká se dnes řecká krize řešení?

20.02.2015 Americké akcie i včera téměř stály na místě. Index S&P 500 odepsal 3 body a zavřel na 2097. Ropě se podařilo zastavit ...
img

Burzovní rozcvička s Lynx: Ruský rubl zažil nejhorší propad od 1998

17.12.2014 Naprostý chaos ruského rublu během dopoledne nastolil volatilitu na trhu, která byla srovnatelná s předešlým obchodním...
img

Burzovní rozcvička s Lynx 24.10.2014

24.10.2014 Pozitivní fundamentální zprávy z americké ekonomiky vedly k dalšímu růstu amerických indexů. Trhy ustály i negativní z...
img

Akcie Tesla vytvořily nový rekord a míří do S&P 500

14.08.2014 Dosavadním historickým maximem pro akcie Tesla Motors (TSLA) byla hodnota z 26. února 2014, kdy akcie dosáhly na $265. V úterý krátce po otevření americké burzy akcie Tesla vystoupaly až na $265,64, čímž vytvořily nový rekord i přes všeobecnou slabost trhu. Pro mnohé analytiky je jedná o největší bubliny od dob dot.com. Pro jiné se jedná o žhavého kandidáta o vstup do indexu S&P 500. Kde se ale bere síla v akciích Tesla a co můžeme čekat?
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Money management | Bitcoin | Fundamentální analýza | Nový Zéland | Price Action | Řecko | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Peníze | Bank of Canada | Akciový index | Pullback | Korelace | Inflace | EUR/USD | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | Euroskupina | Ruský rubl | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Divergence | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Apple | Analytik | New York | Spekulace | Ropa Brent | Česká koruna | Americké akcie | ETF | Investiční fondy | Světové akcie | Dividendy | Poptávka | Recese | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | CAD/JPY | EUR/CZK | Míra nezaměstnanosti | Elliott | Měnový trh | Spready | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | AMEX | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Transakce | Bank of England | Valná hromada | Bloomberg | Bod | Breakout | Broker | Bull | Burza | CEO | CFD | Cap | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Channel | Konsolidace | DAX | Demo účet | Distribuce | Dividenda | Dividendový výnos | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | Downtrend | ECB | EMA | Ekonomika | Elliott Wave | Emise | Emitent | Euro | Eurozóna | FX | Fed | Fundamentální zprávy | Futures | Gap | Grafy | Hedging | High | IFO index | IPO | ISIN | Index DAX | Index PX | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Intradenní obchodník | Investice | Investor | Investování | Kapitálový trh | Klouzavý průměr | Korekce | Kurz | Long | Low | MMF | Margin | Risk | Marže | MetaTrader | Momentum | Měna | Měnový pár | NYSE | Nástroj | Obchodní bilance | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Opce | Open | P/E | Platební bilance | Platforma | Poplatek | Portfolio | Pozice | Provize | Průmyslové objednávky | Put opce | RRR | RSI | Rally | Rating | Realizace zisku | Reinvestice | Resistence | Retracement | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | S&P 500 | Short | Long Term | Short selling | Split | Spread | Stop-Loss | Support | Swiss | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uptrend | VIX | VaR | Volatilita | Volume | Výkonnost | Výnos | Wall Street | Zastavení ztrát | Zisk na akcii | Zlato | ČNB | Úrokové sazby | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | Barclays | Dluhopisy | JPY | CAD | ČEZ | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Goldman Sachs | Objem obchodů | Evropa | Finanční krize | Citigroup | Cena ropy | Investiční příležitosti | Komerční banka | Patria | Bank of America | XTB | Saxo Bank | Admiral Markets | Indexy | Spekulanti | Čínské akcie | Investoři | Fundamenty | Exxon Mobil | EU | Ministři financí | Býčí divergence | Vývoj ceny | Zasedání Fedu | Cenový graf | Myšlení | Business | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Zisk | Berkshire Hathaway | Ropný trh | Panika | Deprese | Euforie | Optimismus | Výsledky | Strach | Bohatství | IEA | Euronext | Credit Suisse | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Investiční banka | Analytický tým | Investiční společnosti | Investovat | Nasdaq Composite | Index cen | Výrobní náklady | Eurostat | Obchodní seance | Facebook | LYNX | Index strachu | Komoditní spready | Burzy | BCPP | Zásoby ropy | Financial Times | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | EURUSD | Delta | EPS | Index | Investiční strategie | Podpora | Průlom | Přenos | Volatilní | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie Facebook | Akcie Google | Akcie Komerční banky | Akcie Microsoft | Akcie online | Akcie online Komerční banka | Akcie online Vítkovice | Akcie ropy | Akcie Saint Gobain | Akcie Sanofi | Akcie Sanofi Aventis | Akcie Sberbank | Akcie SDRL | Akcie SDRL online | Akcie Shell | Akcie Siemens | Akcie Siemens online Patria | Akcie Soge | Akcie SPAD | Akcie StatOil | Akcie Tesla Motors | Akcie Tesla Motors historie | Akcie TMR | Akcie Toma | Akcie Total | Akcie Unipetrol | Akcie Unipetrol názory diskuze | Akcie Unipetrolu | Akcie Unipetrolu aktuálně | Akcie Veolia | Akcie VIG | Akcie VIG názory diskuze | Akcie VIG názory diskuze patria | Akcie VIG Patria | Akcie Vinci | Akcie Vítkovice | Akcie Volkswagen | Akcie Volkswagen AG | Akcie VW propad | Akcie Wolsvagen | Akcie WV | Akcie WW | Akcie Yandex Patria | Aktuální cena ropy | Analýzy | Banka | Běžný účet | Běžný účet platební bilance | Brent | Cena | Cena akcií | Cena ropy brent | Čínská ekonomika | CISCO | Co je akcie | CZK | Černá labuť | Česká ekonomika | České akcie | České koruny | Dolar | Druhy akcií | Elektřina | Emisní povolenky | Eura | Fondy | FXstreet.cz | GfK | Graf | Guvernér ČNB | Hodnota akcií | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Index VIX | Instrument | Investice do akcií | Investice do zlata | Investiční | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investování do akcií | Investování na burze | Investovat do zlata | ISM | Jak investovat | Jiří Rusnok | Komoditní | Kurz akcie | Kurz akcií | Libra | Majoritní vlastník | Makroekonomický kalendář | Management | Market | Markets | MetaTrader 5 | Nákup akcií | Nemovitosti | Nikkei 225 | Odkup akcií | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej akcií | Převodník měn | Reuters | Risk Off | Ropy | Rubl | Řecká ekonomika | Řecká krize | Řízení rizika | Sázky | Signály | Slovník pojmů | Société Générale | Tesla Motors | Trh | Tržní hodnota | Tržní hodnota akcie | Twitter | Velká Británie | Volkswagen | Výprodej | Webinář | Webináře | WTI | Zhodnocení peněz | Zpráva | Zprávy | Merrill Lynch | Zisky | Tradeři | EIA | ING | Benzín | Put | Buy | CEE | Cílová cena | EBITDA | Elon Musk | EV | Ex-dividend | Janet Yellen | Jeff Bezos | Ministerstvo financí | Nominální hodnota | Overweight | REIT | ROCE | ROE | SPAD | Spojené státy | WSJ | Převis | Outperform | Tržby | Underperform | Úvěr | WebTrader | Miliardář | Double top | Volby | Know-how | Poradenská společnost | 1 milion | Burze | Slušný zisk | Danske Bank | Royal Bank of Scotland | Bank of America Merrill Lynch | Bernstein | KPMG | Microsoft | MSCI | Caterpillar | Sentix | U.S. Global Investors | Sentix index | Halifax | Akcie Starbucks | Short squeeze | Black swan | Průmyslová produkce | MarketWatch | Úspěch | Pokles cen akcií | Růst cen akcií | Podnikání | Euro vůči dolaru | BMW | Automobilový průmysl | Pokles akcií | Globální trhy | Analýza finančních trhů | Otočení trendu | Výnosová křivka | Energie | Earnings | Přehled | Klid | Moneta Money Bank | Volby v USA | Agentura Reuters | Sázet | Bankovnictví | Firmy | Aktuální vývoj | Economist | Širší index S&P 500 | Japonský index Nikkei | Globální finanční krize | Pokles ceny akcií | Panické výprodeje | Miliardy dolarů | Růst akcií | Summit EU | Americké burzy | Tržní aktuality | Virgin America | Alibaba | Burzovní rozcvička | Fibo | Propad | Forex trhy | Index Nikkei | TradingView | S&P | Guvernér | Ztráty | Oslabení dolaru | Historická maxima | Erste | Unipetrol | VIG | Pegas Nonwovens | Tempo růstu | Akcionáři | Zajištění | Baidu | Blockchain | Zájem o akcie | Tesla | Nízká volatilita | Credit Suisse Group | Kryptoměna | Kapitalizace | Výhled | Poplatky | Nakupovat akcie | Propad akcií | Exxon | Payrolls | Konsensus | Dobré výsledky | Predikce | Průzkum | Krize | Investiční rozhodnutí | Makroekonomika | Analytický tým FXstreet.cz | Investovat do akcií | Výběr zisků | Výnosy | Měnový pár EUR/USD | Měnové krize | Index cen domů | Příjmy | Index ekonomické aktivity | Kapitálové strategie | Alphabet | ČTK | Aktuální cena | Zpomalení ekonomiky | Dánsko | Odhad HDP | Očekávání | Audi | Globtrex | ex | Bernstein Bank | Tržní kapitalizace společnosti | Vstup na burzu | Zahraniční forex | Globtrex.com | Breakout Trader | Obchodování ETF | Coinbase | Vývoj ceny akcií Tesla | Akcie Tesly | Technologie blockchain | Jak obchodovat akcie | Investovat do Bitcoinu | LYNX Trading | NEST | Robinhood | Příznivci kryptoměn | Lithium | Jak fungují akcie | TRON | Kobalt | Začít investovat | Ekonomické výsledky | Saxo | FinTech | Kartel OPEC | Obchodní týden | OPEC+ | Vývoj na finančních trzích | Long signál | Technologické akcie | FAANG | Amazon (AMZN) | Apple (AAPL) | Akcie společnosti | Objem obchodování | Forint | Pokles ceny | Short signál | Obchodování akcií | Signál na akcie | Marihuanové akcie | Starteepo | Dopady na ekonomiku | Obchodovat s akciemi | Zvýšení sazeb | Martin Sklenář | Investice do konopí | Konopné akcie | Investice do marihuany | Rozdílové smlouvy | Technologický Nasdaq | Obchodování platiny | GOLDEN POCKET | Pokles sazeb | AMS | Marek Vaňha | Elliott Wave Teorie | Akcie firmy | Elliottovy vlny | Boris Johnson | NVDA | Americké společnosti | Blockchainové akcie | Obchodní nápady | Základy obchodování | Akcie a ETF | Štěpení akcií | Svět investování | Ropné akcie | NASDAQ 100 | Defenzivní akcie | Pokles cen | US dluhopisy | Tomáš Pfeiler | Prodej na krátko | Nové akcie | Akcie týdne | Indická ekonomika | Bohatí | AMZN | Denní graf | Očekávání trhu | Obchodování jedním kliknutím | GOOGL | Internet of Things | Investujte do akcií | Platinové akcie | Akcie roku | Jak se stát lepším investorem | Očekávaný růst | 10Y US NOTES | US NOTES | Cena akcie | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | McKinsey | Huawei | Digitalizace | Automobilky | Čistý zisk | KOSPI | Obchodní model | Peter Garnry | Propad ceny akcií | Německá vláda | IOT | Objem | MSFT | Obchod | Jak začít investovat | Vyšší sazby | Myšlenka | Alibaba Group | Nejlepší internetové akcie | Internetové akcie | Předseda představenstva | Firma | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Technické analýzy | Tesla Elon Musk | Applied Materials | Vysoké riziko | Bilance | Index DOW | Ekologie | Erste Group | Vývoj trhu | Generální ředitel | GM | Obchodování akcií u LYNX | Akcie společnosti Tesla | Vyšetřování | Amazon | Miliardy | All Time High | Vyhlídky | Rezistenční pásmo | Blahobyt | Trendová linie | Americká data | 5G | Finanční rezervy | Domácí poptávka | Automobilový sektor | Konkurenti | Wüstenrot | SMA | Předpovědi | Průmysl | Na burze | Propouštění | Impuls | Firma Apple | General Motors | Rozvoj | Klíčový support | Problémy | EW | Růstový impuls | Risk to reward ratio | Total | Prognózy | Cena za akcii | Medvědí vlajka | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Prohlášení | Čínské vlády | Společnost Huawei | Americká automobilka | Airbus | Dieselgate | Škoda Auto | Předseda | Investujte | Automobil | xStation5 | AAPL | Nike | Ztráta | Nejlepší akcie | Ziskovost | Hospodaření | American Airlines Group | Analytik Cyrrusu | Černé labutě | Návratnost | Tržní kapitalizace Tesly | Netflix | General Motors (GM) | Daimler | O2 | Hodnota společnosti | Budoucnost | Nový rekord | Podnik | Analytička | Ukazatele | Velikost ztráty | Nejobchodovanější akcie | Alibaba Group Holding | Apple Inc. | Prognózy ČNB | Krach | Komunikace | Astrazeneca | Kapitalismus | Výsledkové sezóny | Koronavirus | Hodnota Tesly | Google | Samsung | Trhy | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Čínský koronavirus | Negativní dopad | Pokles | Situace | Provozní zisk | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | Ceny Bitcoinu | Boeing | Zpomalení růstu | Zlepšení | Dovednosti | Úsilí | BABA | Akcie Alphabet | Obchody | Výdaje | Cena akcií Tesly | Běžní investoři | Americká společnost | Medvědi | Spuštění bitcoinů | Americká inflace | Valuace | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Gilead Sciences | FinTech akcie | Shortovat | Toyota | Vývoj | Analytická společnost | Guru | Akcie Microsoft (MSFT) | Vládní opatření | WP | Prudký pokles | Indické akcie | Profitovat | Stimuly | Tržby společnosti | Cenový vývoj | Fiskální balíček | Akcie Monety | Viceprezident | Spotřebitelé | Hyundai | Automobilka | Dopady pandemie | Historie | Čerpací stanice | Onemocnění | Prudký pokles cen | Algoritmy | Kalifornie | Seat | Škoda | Komerční banky | Republikáni | Domácnosti | Hotovost | Počet potvrzených případů | Tomáš Raputa | Další růst | Růst | American Airlines | Delta Air Lines | Signál | Potenciál | Automobilový trh | Ceny elektřiny | E-commerce | Ekonomiky | VW | Potenciál pro růst | Vzdělávací webináře | Slovensko | Války | Počet obětí koronaviru | Organizace | Nejlepší technologické akcie | Technologické akcie roku 2020 | Akcie Amazon (AMZN) | Akcie Alphabet (GOOGL) | Alphabet (GOOGL) | Akcie Alibaba Group | Alibaba Group (BABA) | Akcie Apple (AAPL) | Microsoft (MSFT) | Průmyslové revoluce | Revoluce v technologii | Umělá inteligence | Investice do společností budoucnosti | 4. průmyslová revoluce | Cloud Computing | Internet věcí | Akcie Nvidia Corp | Nvidia Corp | Akcie Nvidia | Akcie Nvidia Corp (NVDA) | Závislost | Práce | Vláda USA | Model Y | Patenty | CBS | Extrémní nárůst | Výpadky | Long signál na akcie | Akcie Saxo Bank | AMC | Statistiky | Propad ceny | S&P500 | Reddit | Jaromír Sladkovský | Ředitel Raiffeisen | Ředitel Raiffeisen investiční společnosti | Posílení | Data z trhu práce | Cestování | Norwegian Air | Volvo | Shell | Maloobchod | Gilead | Tweet | Fondy obchodované na burze | Růst výnosů | Rally na akciích | Koncern Volkswagen | Generovat zisk | Zadlužení | Expanze | Leasing | Průzkum KPMG | Technologický pokrok | ONE | Hypoteční banka | Auta | Konsorcium | Spekulovat | Aktivity společnosti | Renault | JDE | Unie | ČR | Průraz | Dušan Jilčík | Starteepo Dušan Jilčík | Londýnské burzy | Obchodovaný objem | Vedení společnosti | Start-upy | Bitcoinové a blockchainové akcie | Býčí trend | Nikola | Teorie černé labutě | Novo Nordisk | Akcie Nikola | Nikola Motor | Akcie Nikola Motor | Rostoucí trend | Covid | Zahraniční kapitál | Představenstvo | Fintech společnosti | Zasedání MMF | Nový trend | KPMG Global Automotive Executive Survey | NEXO | Šance | Chrysler | Ceny | Technologické společnosti | Reálná hodnota | Vývoj tržní kapitalizace | Vývoj čistého zisku Tesly | Vývoj čistého zisku | Investování do Tesly | Semi | Akcie těžařů | OMV | Akcie u LYNX | Tesla a S&P 500 | Výzkumy | Podhodnocené akcie | Prezidentské volby USA | Worldometers | Investice do vodíku | Ballard Power (BLDP) | BLDP | Ballard Power | Powercell Sweden | PCELL | Powercell Sweden (PCELL) | Akcie Plug Power | PLUG | Plug Power | Akcie Plug Power (PLUG) | Akcie Nel Hydrogen | Akcie Nel Hydrogen / Nel ASA | Nel Hydrogen / Nel ASA | Akcie Air Liquide | Air Liquide | Akcie Air Liquide (AI) | Počet akcií | Split akcie | SPAC | Rentabilita | Battery Day | TSLA | Ropa dnes | Elektromobily | Vývoj ceny akcie | Jitan Solanki | Volby USA | Volby USA 2020 | Pandemie v Česku | Dividendové strategie | Pravidelný příjem | Příjem díky dividendám | Jak na pravidelný příjem | XOM | CVX | Norwegian Cruise Line | Výsledky voleb | Praktické tipy | Proražení | GME | GameStop | Očkování | Bernstein-Bank.com | Stimulační balíček | Norwegian Cruise | Carnival | Online prostředí | Růst ceny | Společnost Tesla | CARA | AMC Entertainment | Akcie Gamestop | Deliveroo | Akcie AMC | WallStreetBets | Akcie GME | Melvin | GameStop (GME) | AMC Entertainment (AMC) | Reddit WallStreetBets | Nárůst ceny akcií | Nárůst ceny | Sociální média | Melvin Capital | Velké investiční fondy | Koss | Retailoví investoři | Rekordní rok | Nákup bitcoinu | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | FinTech akcie 2021 | Třetí vlna | Lucid Motors | Air | TSLA.US | Tesla (TSLA.US) | Akcie společnosti Tesla (TSLA.US) | IPO Coinbase | Kryptoměnový gigant | Akcie ropy v roce 2021 | 5G akcie | Nejlepší 5G akcie | Akcie roku 2021 | Dlouhodobý investor | GameStop akcie | Akcie AMC Entertainment (AMC) | Koss Corporation | Akcie Koss Corporation (KOSS) | Vývoj pandemie | IPO Deliveroo | Vesmírné akcie | Vesmírné akcie 2021 | Special Purpose Acquisition Company | Pokles akcií Tesla
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | FXstreet | Graf | ROCE | Euro

Předchozí klíčová slova

Akcie Škoda auto
Akcie španělské banky
Akcie tabákové společnosti
Akcie tabákových firem
Akcie tabákových společností
Akcie Take Two Interactive
Akcie technologických podniků
Akcie Tencent
Akcie Tencent (700)
Akcie Teradyne

Následující klíčová slova

Akcie Tesla Motors
Akcie Tesla Motors historie
Akcie Tesly
Akcie těžařských společností
Akcie těžařů
Akcie těžařů stříbra
Akcie Thermo Fisher Scientific
Akcie Tilray
Akcie TMR
Akcie Toma
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Purple Trading VIP zona
Potvrďte prosím... Zavřít