Pondělí 18. říjen 2021 09:57
reklama
Swissquote Krypto
reklama
Purple vyroci
reklama
Interactive Brokers - pay-less-HU
reklama
InstaMarkets

Klíčová slova - Podíl na trhu

img

Catherine Yeung, Fidelity International: „Regulace čínského kyberprostoru ovlivní investice“

16.09.2021 Radost nad rozvojem čínského konkurenta Uberu, společnosti Didi, netrvala dlouho, protože Čínský úřad pro kybernetickou bezpečnost zakázal společnosti registrovat nové zákazníky. Úřad toto omezil z důvodů obav o bezpečnost při ukládání uživatelských dat ve společnosti Didi. Důsledky byly jasně viditelné na akciovém trhu: prudce klesl. Tituly, jako je tento, opět způsobují turbulence v čínském technologickém sektoru. Nejen o tomto tématu jsme si povídali s Catherine Yeung, investiční ředitelkou Fidelity International.
C:\fakepath\káva.jpg

Protiepidemická opatření ve Vietnamu přispívají k rychlému růstu cen kávy

30.08.2021 Protiepidemická opatření ve Vietnamu přispívají k rychlému růstu cen kávy na světových trzích. Káva robusta, která je typická právě pro Vietnam, jen od začátku roku zdražila asi o 50 procent a dostala se nad 2000 dolarů (43.300 Kč) za tunu.
img

Dvě hlavní firmy skupiny E.ON zvedly čistý zisk na pět miliard Kč

29.07.2021 Dvě klíčové společnosti skupiny E.ON ČR, firmy EG.D a E.ON Energie, měly loni v součtu zisk po zdanění 5,03 miliardy korun. Zisk obou společností meziročně stoupl zhruba o 500 milionů. Firma EG.D, dříve E.ON Distribuce, má za sebou loni rekordní investice. Vyplývá to z výroční zprávy. O výsledcích dnes informoval Ekonomický deník.
img

Akcie Apple: Firma ztrácí pozici světové dvojky ve výrobě smartphonů

23.07.2021 Svět oblétla zpráva, že Apple ztratil pozici světové dvojky ve výrobě chytrých telefonů. Do popředí se dostala společnost Xiaomi. Navíc se objevilo podezření, že existuje účinný spyware, který napadá telefony iPhone. Dokáže prý získat citlivá data a informace o uživatelích.
img

Akcie Airbus rostou. Překoná cena akcie AIR hodnoty z dob před pandemií?

10.06.2021 V dnešní analýze se vrátíme k sektoru producentů letecké techniky. Tentokrát se podíváme na akcie Airbus. Tato letecká společnost je největším konkurentem společnosti Boeing, kterou jsme nedávno analyzovali. Airbus již delší dobu těžil z problémů svého amerického konkurenta. Převzal dokonce od Boeingu i znační podíl na trhu. Během pandemia zaznamenala cena akcie Airbus prudký pád. Posledních pár měsíců ale cena opět roste.
C:\fakepath\paytm.jpg

Indický poskytovatel digitálních plateb Paytm chystá rekordní nabídku akcií

27.05.2021 Největší indický poskytovatel digitálních plateb Paytm plánuje koncem letošního roku primární veřejnou nabídku akcií (IPO), ze které by chtěl získat zhruba 218 miliard rupií (62,6 miliardy Kč). Uvedla to agentura Bloomberg, která se odvolává na informované zdroje. Nabídka firmy Paytm, která se formálně jmenuje One97 Communications, by se tak stala největší primární nabídkou akcií v Indii.
img

Investice do kávy: Nejlepší kávové akcie v roce 2021

27.05.2021 Investování do kávových akcií není asi první věc, která lidem při vstupu na burzu přistane na mysl. Přesto se jedná o perspektivní odvětví s mnoha investičními příležitostmi. V následujícím článku probereme vše, co potřebuje vědět, pokud se chystáte investovat do kávového sektoru. Podíváme se na historii kávy a také na aktuální situaci na trhu s kávou.
C:\fakepath\ubs-10052021-lv.gif

Švýcarská banka UBS zvažuje, že klientům nabídne investice do kryptoměn

10.05.2021 Největší švýcarská banka UBS začala zvažovat, že bohatým klientům umožní investovat do digitálních měn. Po vzoru amerických investičních bank chce uspokojit rostoucí poptávku, informovala dnes agentura Bloomberg. O začlenění kryptoměn do svých portfolií uvažují mimo jiné americké investiční banky JPMorgan Chase & Co a Morgan Stanley.
img

Výhled Fidelity International: Investoři musí brát v úvahu regionální rozdíly

30.03.2021 Regionální rozdíly budou s tím, jak bude postupovat vakcinace v různých lokalitách celého světa, pro investory v roce 2021 klíčové. Analytici Fidelity International v analýze popisují převládající regionální trendy očekáváné v následujících dvanácti měsících.
img

IPO Deliveroo již v tomto roce! Cena bude od £ 3,90 za akcii!

24.03.2021 Společnost Deliveroo oznámila svůj záměr vstoupit na burzu. Přesné datum IPO Deliveroo ještě není známé, ale odhaduje se, že by k němu mohlo dojít v první polovině tohoto roku. Mělo by jít o doposud největší evropské IPO roku 2021.
img

Conseq se stal depozitářem

23.03.2021 Česká národní banka zapsala společnost Conseq Investment Management, a. s., do seznamu depozitářů investičního fondu. V České republice je Conseq sedmou společností s povolením k této činnosti, zároveň však prvním nebankovním obchodníkem s cennými papíry, který může vykonávat činnost depozitáře jak pro standardní fondy, tak pro speciální fondy i fondy kvalifikovaných investorů.
img

Růst cen ropy zpomaluje, předběhl fundamenty

16.02.2021 Nejdelší vítězné tažení ropy za poslední dva roky pokračuje, i když se už objevují známky, že začíná přibržďovat. Cena za barel už od počátku listopadu stoupla o působivých 64 %. Díky zprávám o vakcíně se pozornost obrátila k zotavení a stimuly plánované americkým prezidentem Bidenem pomohly nastartovat inflační očekávání a spolu s nimi i poptávku po zajištění ve formě komodit.
img

Český trh se vzácnými mincemi loni klesl o 36 pct. na 323 mil. Kč

15.02.2021 Objem obchodů s historickými mincemi, bankovkami a dalším numismatickým materiálem se loni propadl o 36 procent na 323 milionů Kč. Numismatiku negativně poznamenala pandemie koronaviru. Nejvzácnější vydraženou mincí se loni stal desetidukát panovníka Ferdinanda III. za 30 milionů korun. Vyplynulo to ze statistik a expertních analýz aukčního domu Macho & Chlapovič.
C:\fakepath\obrazek-10022021-1.jpg

IPO společnosti Signify Health, Inc. (zdravotnické služby doma)

10.02.2021 Jistě někteří z vás čelili problému s dokončením pracovní neschopnosti, když musíte jít do nemocnice, i když jen s vysokou teplotou, kašlem a rýmou. Kromě toho některá chronická onemocnění nebo civilní traumata také vyžadují, abyste navštívili svého lékaře bez ohledu na to, jak špatně se můžete cítit.
C:\\fakepath\\akcie-03022021.png

Jak vybírat akcie do vašeho portfolia?

03.02.2021 Stanovení správných kritérií pro výběr akcií jsou jedním z hlavních předpokladů úspěšného investování. Kde ale začít? Na začátku je důležité stanovit si, jaký typ investora/obchodníka jste vy sami. Jste konzervativní investor a snažíte se co nejvíce eliminovat riziko ztráty? Nebo preferujete riskantnější příležitosti s větší návratností a zajímají vás spíše nové společnosti na trhu, než profláknuté indexy a akcie?
img

Moneta: Návrh PPF na odkoupení pětiny banky je v zájmu akcionářů

29.01.2021  Představenstvo Moneta Money Bank dospělo jednomyslně k závěru, že dobrovolný veřejný návrh PPF na odkoupení části akcií Monety od jejích akcionářů až do 20 procent je v souladu se zájmy banky a jejích akcionářů. Zahájení jednání o případném sjednocení s Air Bank, českým a slovenským Home Creditem a se značkou Zonky záleží na hloubkové kontrole a zvážení akcionářů. Banka to dnes uvedla na svých stránkách.
C:\fakepath\cina2.jpg

Čína zřejmě jako jediná velká ekonomika vzrostla i v loňském roce

18.01.2021 Čína dnes oznámila, že v loňském roce její hrubý domácí produkt (HDP) vzrostl o 2,3 procenta. Je to sice kvůli pandemii covidu-19 nejslabší růst za posledních 44 let, ale i tak je Čína podle tiskových agentur patrně jedinou velkou ekonomikou, která za loňský rok vykázala ekonomický růst.
img

Jak nepřijít o majetek v roce 2021?

10.01.2021 Minulý rok jsme byli svědky skokové změny v globální ekonomice. V souvislosti s pandemií covid-19 přišel nevídaný pokles, který byl výrazně hlubší a delší než při poslední velké globální krizi v letech 2008 až 2009. Takový vývoj výrazně zvyšuje investiční riziko. Kam bychom tedy měli investovat, abychom ochránili svůj majetek?
img

Česká zbrojovka Group SE (Koupit, 12m cíl = 357 CZK): Největší výrobce zbraní v ČR bude těžit z růstu na trhu v USA

27.11.2020 Zahajujeme pokrývání výrobce ručních palných zbraní Česká zbrojovka Group SE (CZG) s doporučením Koupit a cílovou cenou 357 CZK, což indikuje zhodnocení ve výši 23,1 %.
img

Rozbřesk: Po nadějném září se v říjnu evropský trh s automobily znovu propadl

18.11.2020 Tuzemský automobilový průmysl se rychle vzpamatoval z první vlny pandemie a jeho produkce se poměrně svižně začala vracet k loňským úrovním. V září ji, alespoň co do objemu výroby překonal, byť počty vyrobených aut ještě stále zaostávaly. Přesto i v tomto posledním případě už vypadaly výsledky v posledních měsících o poznání lépe než na jaře. Ve srovnání s prvními devíti měsíci loňského roku se tak vyrobilo o zhruba 260 tisíc osobních vozů méně. Jak se dařilo automobilovému průmyslu jako největšímu tuzemskému výrobci a exportérovi v posledním měsíci, zatím ještě nevíme, ale už dnes se můžeme podívat, jak dopadly registrace nových vozů v EU v říjnu. Tedy v měsíci, kdy se naplno rozběhla druhá vlna pandemie nejenom v ČR, ale i v řadě dalších evropských zemích.
img

Huawei zvýšil tržby o deset procent, tempo růstu ale zpomaluje

23.10.2020 Čínský technologický gigant Huawei Technologies za prvních devět měsíců letošního roku zvýšil tržby o 9,9 procenta na 671,3 miliardy jüanů (2,3 bilionu Kč). Tempo růstu se však snižuje, zejména kvůli americkým sankcím a koronavirové pandemii. Uvedla to dnes agentura AP.
C:\fakepath\cina ekonomika.jpg

Čínský dovoz i vývoz v září výrazně rostly

13.10.2020 Dovoz do Číny se v září zvýšil nejvíce v letošním roce a vývoz pokračoval v silném růstu spolu s tím, jak další obchodní partneři Číny uvolňovali koronavirová omezení. Přebytek bilance zahraničního obchodu činil 37 miliard USD (852,1 miliardy Kč) a výrazně zaostal za očekáváním analytiků, protože tempo růstu dovozu bylo výrazně vyšší, než vývozu. Vyplývá to z údajů, které zveřejnil čínský celní úřad.
C:\fakepath\R6.jpg

OPEC očekává zvýšení svého podílu na globálním ropném trhu

08.10.2020 Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) čeká, že se jí podaří díky pandemii zvýšit podíl na globálním prodeji ropy, protože letošní propad cen zničil některé konkurenty ve Spojených státech i jinde ve světě. Ve své dnešní zprávě OPEC zvýšil odhad svého prodeje ropy na příští čtyři roky a změnil svoji loňskou prognózu, která počítala s tím, že do poloviny desetiletí bude ztrácet podíl na trhu, upozornila agentura Bloomberg.
img

Megatrendy: Zlatý věk konektivity

22.09.2020 Jestliže krize způsobená koronavirem SARS-CoV-2 zasáhla všechna odvětví hospodářství, jedno odvětví naopak očividně posílila: nové technologie v nejširším slova smyslu. Digitalizace, online zábava a nové formy komunikace, o něž jsou snahy již několik let, se během omezení pohybu lidí staly novým standardem. Jak vysvětlují Sumant Wahi a Jon Guinness, manažeři portfolia globální strategie konektivity ve Fidelity International, změna paradigmatu je synonymem investičních příležitostí.
img

Dokáže se Unity vymanit ze své tržní niky?

22.09.2020 Unity je přední světová platforma pro vývoj her, která se může za rok 2019 pochlubit 53% tržním podílem v oblasti mobilních her a růstem výnosů kolem 40 %. Společnost už jednou zvýšila své cenové rozpětí pro IPO a pravděpodobně půjde ještě výš, tak jako třeba Snowflake. Pokud budou akcie firmy k mání po 50 dolarech, bude mít tržní hodnotu zhruba 11,9 miliardy USD.
img

Prodej aut v EU za osm měsíců klesl o téměř třetinu

17.09.2020 Prodej nových aut v zemích Evropské unie se za osm měsíců letošního roku snížil o 32 procent na více než 6,12 milionu vozů. Z toho v samotném červenci počet registrací nových aut klesl o 5,7 procenta a v srpnu o 18,9 procenta. Vyplývá to ze zprávy, kterou dnes zveřejnilo Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA).
img

Akcie Alphabet – 5 neuvěřitelných faktů o Googlu

02.09.2020 Společnost Alphabet (GOOGL) není jen hlavním hráčem na poli internetu, má ve svých plánech mnoho dalších vysoce zajímavých projektů. Stále více lidí používá internet a Google je jednoznačným vítězem mezi vyhledávači. Společnosti se daří vydělávat spoustu peněz prodejem reklamy. Mimo jiné.
C:\fakepath\top-12082020-lv-9.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

12.08.2020 1) Čínské akcie se dnes ráno připojily ke klesajícímu trendu na ostatních asijských trzích. Investoři nadále sledují vývoj koronaviru ve světě a napětí mezi USA a Čínou. Rusko oznámilo registraci první vakcíny proti onemocnění covid-19, byť ještě nebyl dokončen celý testovací proces.
img

Netflix – 5 zajímavostí o největší online streamovací platformě na světě

06.08.2020 Akcie Netflix masivně profitovala z koronavirové krize. Kvůli plošným lock-downům se lidé hromadně obrátili k online zábavě jako videohry a právě streamovací služby, jako je Netflix. Cena akcií společnosti Netflix se od svého březnového minima téměř zdvojnásobila, následně však zaznamenala 10 % korekci.
img

Nejlepší čínské akcie a ETF v roce 2020

05.08.2020 Při slovním spojení „investování v Číně“ stále mnoho investorů cítí mrazení v zádech. Obrovská země s obrovskou ekonomikou, která navzdory částečnému otevření ekonomiky svobodnému trhu, je stále matoucí, netransparentní a především kontrolovaná. Čínské firmy přitom nabízejí velmi zajímavé možnosti k investování.
img

Krypto newsletter: Návrat volatility na trh s kryptoměnami

24.07.2020 Trh s kryptoměnami tento týden zažívá opět zajímavé období, když se zvyšuje cena téměř všech kryptoměn. Největší kryptoměna ze všech, bitcoin, díky tomu ztrácí podíl na trhu, který klesl na 61,5 %, což je nejnižší úroveň od loňského června. Bitcoin má největší tržní kapitalizaci ze všech digitálních aktiv, která momentálně dosahuje 175 mld. dolarů.
img

Seznam zatím Google nijak neohrožuje, nůžky v mobilním vyhledávání se v ČR nepřivírají. Evropská komise sice Google před dvěma lety rekordně pokutovala, ale její další kroky jsou bezzubé

06.07.2020 Tuzemský vyhledávač Seznam v uplynulých měsících nenarušil dominantní postavení konkurenčního Googlu. A to navzdory tomu, že Google, resp. jeho mateřská společnost Alphabet, musí v zemích Evropského hospodářského prostoru (tedy zemích EU a dále na Islandu, v Norsku a v Lichtenštejnsku) od 1. března letošního roku umožňovat v rámci svého operačního systému Android výběr mezi několika konkurenčními vyhledávači, včetně právě českého Seznamu.
img

Analytici: Dnešní krok ČNB rozhýbe hypoteční a realitní trh

18.06.2020 Česká národní banka dnešním rozhodnutím zrušit podmínku maximální měsíční splátky k čistému příjmu (DSTI) pro poskytnutí hypotéky přinese hypotečnímu a nemovitostnímu trhu v ČR pozitivní impulz. Shodli se na tom analytici oslovení ČTK. Nemovitosti podle nich nezlevní. Někteří ovšem varují před předlužením některých domácností.
C:\fakepath\US_00_00_1.jpg

BBC: Na stranu protestujících v USA se poprvé postavily též firmy

09.06.2020 Černoši zabití rukama policistů nebyli dlouhá léta tématem, ke kterému by se vyjadřovaly velké americké firmy. Tentokrát je ale něco jinak: smrt George Floyda, která rozpoutala masivní vlnu demonstrací, veřejností otřásla natolik, že ani korporátní prostředí nemohlo zůstat stranou. Na sociálních sítích přišla slova podpory pro protestující třeba od firem Nike, General Motors, L'Oreal či Disney, v řadě případů jde ale podle odborníků spíše o kalkul a snahu neztratit zákazníky, napsal server BBC.
img

Automobilka Nissan se po 11 letech propadla do ztráty

28.05.2020 Japonský výrobce aut Nissan Motor se v loňském roce kvůli nižšímu prodeji poprvé po 11 letech propadl do ztráty. Firma současně představila nový čtyřletý plán, který zahrnuje snížení výrobní kapacity o pětinu, včetně uzavření továren ve Španělsku a Indonésii, a fixních nákladů o 300 miliardy JPY (68,3 miliardy Kč). Automobilka by se díky novému plánu měla stát menší a efektivnější, uvádí v dnešním prohlášení.
img

PwC: Prodej elektromobilů v Evropě poprvé překonal Čínu

15.05.2020  V západní Evropě se v 1. čtvrtletí poprvé prodalo více elektromobilů než v dosud vedoucí Číně. Na sedmi hlavních evropských trzích vzrostl prodej o 65 procent na 104.000 elektrických vozů, v Číně prodej kvůli snížení státní podpory a koronaviru klesl o 58 procent na 77.000 aut. V Česku se prodej elektromobilů zvýšil téměř pětinásobně. Vyplývá to z nové studie PwC E-Mobility Sales Review.
img

Long signál na akcie Nike (NKE)

13.05.2020 Nike navrhuje, vyvíjí a prodává oblečení a sportovní vybavení. Společnost je jedním z největších prodejců sportovní obuvi a oblečení na světě. Akcie klesly během koronavirové krize z více než 105 USD na 60 USD. Trend se však poměrně rychle zotavil a jsme možná na začátku nového dlouhodobého vzestupného trendu.
C:\fakepath\413276.jpg

Obchod s ropou, aneb trh, kde si nemůže být nikdo ničím jist

23.04.2020 Futures ropy zažívají v posledních týdnech opravdu nevídané časy, díky čemuž se cena této „lukrativní“ komodity propadla až k hodnotám, na kterých se nikdy dříve nepohybovala. Na celém ropném kolotoči se však nepodílí pouze virová nákaza COVID-19 , která nelítostně sužuje celý svět. Za tímto propadem totiž stojí i obchodní válka světových producentů ropy, kteří se pokusili s pomocí nejrůznějších taktik vyřadit své konkurenty, čímž chtěli dosáhnout zvýšení svého podílu na trhu. Povedlo se však producentům dosáhnout svého tak, jak to předpokládali? Na to se zde pojďme nyní podívat.
C:\fakepath\ropa.jpg

OPEC+ sníží těžbu o 9,7 milionů barelů denně

12.04.2020 Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) a další přední světoví těžaři v čele s Ruskem se dohodli na snížení těžby v květnu a v červnu o 9,7 milionů barelů denně. Informovala o tom agentura Reuters s odvoláním na mexickou ministryni pro energetiku Normu Rocío Nahleovou Garcíaovou. Cílem je reagovat na pokles poptávky po ropě v důsledku současné pandemie nemoci covid-19.
C:\fakepath\ropa.jpg

Trump potvrdil dohodu USA s Mexikem o snížení těžby ropy

11.04.2020 Americký prezident Donald Trump v pátek potvrdil, že Spojené státy pomohou Mexiku s plněním globálních škrtů v těžbě ropy. Videokonference ministrů energetiky skupiny G20, od níž si Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) slibovala další omezení těžby o pět milionů barelů denně, ale podle návrhu komuniké konkrétní závazky ke snížení těžby nepřinesla, napsala agentura Bloomberg.
C:\fakepath\ropa.jpg

Mexický prezident: USA nám na pomoc sníží vlastní ropnou těžbu

10.04.2020 Spojené státy souhlasily, že sníží vlastní ropnou těžbu o dalších 250.000 barelů, aby pomohly Mexiku spolupodílet se na globálních těžebních škrtech, řekl dnes podle agentury Reuters mexický prezident Andrés Manuel López Obrador. Mexiko se ve čtvrtek postavilo dohodě o škrtech v ropné těžbě, na kterých se shodla Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) a další přední světoví těžaři v čele s Ruskem.
C:\fakepath\ropa 05072013.jpg

Ropa vykázala rekordní jednodenní růst v naději na nižší dodávky

03.04.2020 Severomořská ropa Brent i americká lehká ropa WTI vykázaly svůj nejprudší jednodenní nárůst v historii. Ropa reaguje na prohlášení amerického prezidenta Donalda Trumpa, že Rusko a Saúdská Arábie brzy oznámí, že se dohodly na snížení těžby o deset až 15 milionů barelů denně. Moskva ale takový vývoj nepotvrdila.
img

Nejlepší čínské akcie a ETF v roce 2020

14.03.2020 Při slovním spojení „investování v Číně“ stále mnoho investorů cítí mrazení v zádech. Obrovská země s obrovskou ekonomikou, která navzdory částečnému otevření ekonomiky svobodnému trhu, je stále matoucí, netransparentní a především kontrolovaná.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | Technická analýza | Money management | Bitcoin | Fundamentální analýza | Price Action | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Expert | Akciové indexy | Equity | Inflace | Nasdaq | Rusko | USA | Británie | OPEC | Maďarský forint | Koruna | G20 | Evropská unie | HDP | Obchodní deník | Kanada | Německo | Francie | Turecko | Španělsko | Apple | Polský zlotý | Kypr | Analytik | New York | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | ETF | Investiční fondy | Private equity | Světové akcie | Dividendy | Poptávka | Recese | Daně | Podpora ekonomiky | Akciové tipy | Rizika | Politika | Průmyslová výroba | Ekonomové | EUR/CZK | Komoditní burza | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Analýza | Zhodnocení | Transakce | Behaviorální | Bloomberg | Breakout | Bull | Burza | Běžný výnos | CEO | CFD | CME | Cap | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Konsolidace | Demo účet | Distribuce | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | EBIT | EMA | Ekonomika | Emise | Fed | Finanční trhy | Fiskální politika | Large Cap | Futures | Fúze | High | IPO | ISIN | Indikátor | Intradenní obchodník | Investice | Investiční riziko | Investor | Investování | Komodity | Kotace | Kurz | Long | MT4 | Margin | Marže | Momentum | Měna | Měny | NYSE | Nabídka | OTC | Obchodník | Opce | Fondy kvalifikovaných investorů | P/E | Platforma | Portfolio | Pozice | RSI | Rating | Resistence | Rezistence | Riziko | Rolování | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Spread | Stop-Loss | Support | Swap | Tištění peněz | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uptrend | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Wall Street | Warren Buffett | Zisk na akcii | Zlato | ČNB | Časový rámec | Česká národní banka | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | UBS | Barclays | Dluhopisy | JPY | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena ropy | Investiční příležitosti | FTSE | Komerční banka | Americký prezident | Saxo Bank | Admiral Markets | Indexy | Americká lehká ropa | RMB | Globální ekonomika | Čínské akcie | Investoři | Produkce ropy | Fundamenty | Fond | EU | Vývoj ceny | Ekonom | Cenový graf | Byznys | Business | Zisk | Berkshire Hathaway | Zkušenosti | Optimismus | Výsledky | Strach | Obchodní příležitost | London Stock Exchange | ČSOB | Golden Gate | Jak obchodovat | Obchodovat | Obchodování s akciemi | Investment Banking | Deutsche Bank | Over-The-Counter | Investiční banka | Regulace | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | Eurostat | Conseq | Facebook | LYNX | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Wall Street Journal | Bankrot | Ceny akcií | Vzdělávání | Delta | EPS | Index | Nabídková cena | Odpor | Podpora | Průlom | Přenos | Volatilní | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie Deutsche Bank | Akcie Lufthansa | Akcie Netflix | Akcie Shell | Alternativní investice | Analýzy | Banka | Brent | Cena | Cena akcií | Čínská ekonomika | CISCO | CZK | Ekonomický růst | Emisní kurz | Eura | Exchange | Expirace | Finanční prostředky | Fiskální rok | Fondy | GE money | Graf | Hang Seng | Hrubý domácí produkt | Index S&P 500 | Investice do akcií | Investice do nemovitostí | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční nástroje | Investiční poradenství | Investing | Investování na burze | Investovat do zlata | Jak investovat | EBay | JP Morgan | Komoditní | Koupit akcie | Lira | Management | Markets | Nákup akcií | Nemovitosti | Neuronové sítě | Odkup akcií | PayPal | Portfolia | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Reuters | Ropy | Růst HDP | Řízení rizika | Sázky | Shares | Švýcarská banka | Trh | Tržní hodnota | Tržní podíl | Twitter | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Vydělávání peněz | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny ropy Brent | Webinář | Webináře | WTI | Zemní plyn | Zpráva | Zprávy | Zisky | EIA | Buffett | Cenové rozpětí | Cílová cena | Čistý dluh | DCF | EBITDA | Elon Musk | EV | Indie | Měď | Obchodní den | P/S | Protistrana | Redukce | ROCE | ROE | Spojené státy | Jmenovitá hodnota | Konzervativní investor | Hrubý domácí produkt (HDP) | Tržby | Komise | Kontrakt | Volby | Rozhovor | 1 milion | Burze | Dividendové akcie | Investment | Bank of New York Mellon | Microsoft | MSCI | Home Credit | GE Money Bank | Investing.com | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Mitsubishi | PwC | Agentura AP | BBC | Barclays Capital | Snižování sazeb | Brazílie | Úspěch | Podnikání | Automobilový průmysl | Averze k riziku | Hospodářské výsledky | Stock Exchange | Renminbi | Velcí investoři | Cena kávy | Dlouhé pozice | Energie | Severomořská ropa | Podnikatelé | Přehled | Moneta Money Bank | Agentura Reuters | Evropské trhy | Bankovnictví | Fidelity International | Golden Gate CZ | Vývoj ceny ropy WTI | Americké firmy | Sázení | Lídři | Firmy | Aktuální vývoj | JPMorgan Chase | Realitní trh | Vladimir Putin | Algoritmus | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Hlavní indexy | Světové centrální banky | Finančnictví | Walmart | Alibaba | Propad | Kryptoměny | Severomořská ropa Brent | TradingView | Země OPEC | Citi | S&P | Ztráty | Evropský trh | Nejistota | Saúdská Arábie | Stagnace | Tempo růstu | Prodej aut | Akcionáři | Obchodování na devizovém trhu | CySEC | Zajištění | Baidu | Ripple | Ethereum | Tesla | Kryptoměna | Kapitalizace | Výhled | Poplatky | Držení akcií | Mzdy | Britská ekonomika | Dnešní zpráva | Krize | FCA | Finanční ústav | Investovat do akcií | Výnosy | Americký index S&P 500 | Investiční plány | Americké investiční banky | Softbank | Čínský statistický úřad | Příjmy | Kapitálové strategie | Alphabet | ČTK | Konsenzus | Investice v Číně | Pokles ekonomiky | Hlavní ekonom | Norsko | Očekávání | Evropský statistický úřad Eurostat | Deutsche Bank Securities | Purple Trading | Tržní kapitalizace společnosti | J.P. Morgan | Fúze a akvizice | Skupina PPF | Vstup na burzu | Zahraniční forex | Vydělávat peníze | Breakout Trader | Benjamin Graham | Obchodování ETF | Coinbase | Jan Dvořák | Jak obchodovat akcie | Trh kryptoměn | LYNX Trading | Online sázení | ETC | Capitalinked | Radim Dohnal | Kryptoměna ethereum | NEST | Štěpán Hájek | Služby spojené s kryptoměnami | Investice do kryptoměn | RoboMarkets | Jak fungují akcie | Digitální peněženky | Conseq Investment Management | Airbnb | Začít investovat | Zvýšení těžby ropy | Ekonomické výsledky | Saxo | Obchodní války | FinTech | Zonky | Investování do ETF | Krypto | OPEC+ | Obchodní válka | Capitalinked.com | Podniky | Čínské měny | Long signál | Technologické akcie | FAANG akcie | FAANG | Prosperující akcie | L.F. Investment Limited | McDonald's | Akcie společnosti | Objem obchodování | CSI 300 | Forint | Pokles ceny | Geopolitika | Graf indexu | Fond kvalifikovaných investorů | IPO kalendář | Czech Fund | HKD | Baird | Trh s ropou | Trh s kryptoměnami | Signál na akcie | Největší kryptoměna | Intercontinental Exchange | Obchodování se CFD | Růst zisků | Evropská komise | Zadluženost | Čínské firmy | Společnost Apple | Intercontinental Exchange (ICE) | Majetek | The Wall Street Journal | Nemovitostní trh | Obchodovat s akciemi | Obchodní rozhodnutí | Vysoký výnos | Analytik Czech Fund | Zájem investorů | Akcie herních vývojářů | IPO Airbnb | IPO Palantir | Finanční produkty | Kvartální výsledky | Statistický úřad | Inflační očekávání | Růst cen ropy | Akcie firmy | Tencent Holdings | Začít obchodovat | Americké společnosti | Čínský trh | Akcie a ETF | Biotechnologické akcie | Defenzivní akcie | Coffee | Uranové akcie | Recese v USA | Digitální aktiva | Akcie týdne | Ekonomické problémy | Kótování | Macho & Chlapovič | Tržní pozice | PPF | Denní graf | Vývoz do USA | Poptávka po ropě | UCITS | Finanční údaje | TeamViewer | AKAT | iShares | Vyzkoušet si trading | ESG | GOOGL | Internet of Things | Investujte do akcií | Akcie roku | Jak se stát lepším investorem | Očekávaný růst | Geopolitické riziko | Bilance zahraničního obchodu | Růst čínského HDP | Cena akcie | IPO TeamViewer | Rozhodnutí o brexitu | Obchodujte | Banka Goldman Sachs | NYBOT | Mnoho ziskových obchodů | Huawei | Digitalizace | Trump dnes | Automobilky | Čistý zisk | Investment Management | Obchodní model | AKAT ČR | Rozpočet | Prezident Donald Trump | Peter Garnry | Káva | Central European Media Enterprises (CME) | IOT | Obchod s ropou | Objem | Klíčová rizika | Rijád | Bílý dům | Obchod | Muhammad bin Salmán | Jak začít investovat | Myšlenka | UCITS ETF | Americká lehká ropa WTI | Předseda představenstva | Statistický úřad Eurostat | Firma | Technické analýzy | Tesla Elon Musk | UnitedHealth | Růst cen | Server BBC | Studie | Vysoké riziko | Bilance | Přebytek obchodu | Generální ředitel | PSA | Poskytovatelé úvěrů | IPO Alibaba | Největší pokles | Amazon | Miliardy | All Time High | Technologie blockchainu | Vyhlídky | Americká data | Disney+ | 5G | Automobilový sektor | Globální trh | Konkurenti | Omezení těžby | Napětí mezi USA a Čínou | Průmysl | Eva Miklášová | Na burze | SoftBank Group | General Motors | Výrazný pokles | Čínský vývoz | Dovoz do Číny | Rozvoj | Stavebnictví | Sociální sítě | Problémy | Ekonomická recese | Total | Cena za akcii | Rostoucí klín | Soukromý sektor | Plyn | Kontrakty | Prohlášení | Yahoo | Moskva | Internetový gigant | Huawei Technologies | Nissan Motor | Apple TV+ | Airbus | Škoda Auto | Míra | InterContinental | Úroky | Hypotéky | Předseda | Investujte | Rozhodnutí ČNB | xStation5 | Disney | Tým RoboMarkets | TASS | Nike | Bydlení | Uber | Česká zbrojovka | Ztráta | NERV | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | ACEA | Miliardy korun | Americký index | Ziskovost | Stabilní společnosti | Hospodaření | Prodej automobilů | Návratnost | Netflix | NFLX | Inovace | Washington | Hlavní rizika | O2 | Miliardy eur | Ministr energetiky | Čínský HDP | Přebytek bilance zahraničního obchodu | Hodnota společnosti | Budoucnost | Výhled Fidelity International | Poradenství | Nový rekord | Podnik | Adam Dulovec | Analytička | Ukazatele | Přebytek bilance | Technologická společnost | Cenové tlaky | Spotřebitel | Velké firmy | Apple Inc. | Komunikace | Trump | Čínské indexy | Pozitivní zprávy | Prezident | Koronavirus | Google | WhatsApp | Trhy | Akcie roku 2020 | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Banka UBS | Šíření koronaviru | Většinový podíl | Negativní dopad | Pokles | Situace | Provozní zisk | SARS | Pandemie koronaviru | Pandemie | Ceny Bitcoinu | Starbucks | Společnost Starbucks | Boeing | Vstupy | L.F. Investment | Snížení těžby ropy | Lehká ropa WTI | FIAT | Zpomalení růstu | López Obrador | Pochybnosti | Zlepšení | Úsilí | SBUX | Akcie v roce 2020 | Akcie CK Hutchison | Akcie Alphabet | Obchody | Nový fiskální rok | Výdaje | Čínská vláda | Švýcarská banka UBS | Dodávky na trh | 4fin | SEC | Rozhodování | Snowflake | Palantir | Americké banky | Poptávky po ropě | Organizace zemí vyvážejících ropu | Nejlepší biotechnologické akcie | Indikátor RSI | COVID-19 | Ekonomické aktivity | Bez rizika | Dopad koronaviru | Ekonomické recese | Toyota | Vývoj | Šok | Snížení těžby | Guru | Současná cena | WP | Videokonference | Restrikce | Vysoká rizika | Aerolinky | Lufthansa | Evropské dividendové akcie | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Mince | Tržní podmínky | Profitovat | Pozitivní impulz | Čínský růst | Zadlužení čínské ekonomiky | Řízení čínských společností | Čínští technologičtí giganti | Technologičtí giganti | Nejdůležitější čínské indexy | Shenzhen Composite | Akcie Beijing Capital International Airport | Beijing Capital International Airport | Akcie Tencent | Tencent | CK Hutchison | Akcie Dongfeng Motor | Dongfeng Motor | Akcie Kweichow Moutai | Kweichow Moutai | CSI China ETF | CSI China | MSCI China | MSCI China ETF | ishares China | ishares China ETF | China ETF | Propady cen | Další vývoj | Těžaři ropy | Stimuly | Nízká cena ropy | Fiskální politiky | Tržby společnosti | Zisk společnosti | Výrazný vzestup | Stimul | Akcie Monety | Automobilka | Historie | Nejslabší růst | JPMorgan Chase & Co | Získávání nových půjček | Onemocnění COVID-19 | Onemocnění | Období finanční krize | Texas | Příležitosti k nákupu | Krize způsobená koronavirem | Koronavirová krize | Katar | Salmán | Skupina Volkswagen | Škoda | Domácnosti | Asociace | Výrobce letadel | Investiční banka Goldman Sachs | Hotovost | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Vyspělé ekonomiky | Tým Admiral Markets | Další růst | Růst | Vyšší výnosy | Koronavirové krize | Signál | Biliony USD | Biliony | Globální poptávka po ropě | Potenciál | Živobytí | Šíření nákazy | Air Bank | E-commerce | Ekonomiky | VW | Vzdělávací webináře | Války | Poradce | Organizace | Nejlepší technologické akcie | Technologické akcie roku 2020 | Alphabet (GOOGL) | Tencent (700) | Akcie Tencent (700) | Letecká společnost | Umělá inteligence | Akcie Nvidia | Závislost | Sláva | Práce | Nejprudší jednodenní nárůst v historii | Nejprudší jednodenní nárůst | Zpráva o růstu nezaměstnanosti | Koronakrize | Afrika | Údaje | Mexiko | Ropný průmysl | Cestovní omezení | Jednání skupiny OPEC | Ministři | Mexický prezident | Andrés Manuel López Obrador | Tina Bruová | Norská ministryně | Norská ministryně pro ropu a energetiku | Světoví těžaři | Přední světoví těžaři | Jednání OPEC | Jednání OPEC+ | Ministři energetiky | Ministři energetiky G20 | Obrovské snížení těžby ropy | Obrovské snížení těžby | Ruský ministr energetiky | Alexandr Novak | Skupina těžařů | Russia 24 | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Velká ropná dohoda OPEC | Ropná dohoda OPEC | Ropná dohoda | Bezprecedentní opatření | Bezprecedentní časy | Španělská vláda | Snížení produkce | Čínský celní úřad | Celní úřad | Výpadky | FANG | DAWN | DAWN akcie | Více peněz | Long signál na akcie | WisdomTree | Rozpočet EU | Dodavatelské řetězce | Prodej aut v EU | Statistiky | Rozvíjející se země | Uzavření továren | Investiční manažer | Američtí těžaři | Obchodovat ropu | Americké produkce | Trade | SARS-CoV-2 | Surové ropy | Investiční tituly | Futures ropy | Šíření nákazy COVID-19 | Odmítnutí dohody o snížení těžby ropy | Břidlicové ropy | Budoucnost těžby břidlicové ropy | Aktuální očekávání | Posílení | Omezení pohybu | Větší pokles | Cestování | Zisk automobilky | Shell | Maloobchod | Zaměstnanci | Čistá ztráta | Růst výnosů | Čínský dovoz | Dovoz | Vývoz | ETN | Snižování cen | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Dluhy | Akcie Nike | Akcie Nike (NKE) | Nike (NKE) | NKE | Průmyslová výroba v Evropské unii | Dominance bitcoinu | Auta | Xiaomi | Společnost Xiaomi | Prodej elektromobilů | Prodej elektromobilů v Evropě | PwC E-Mobility Sales Review | E-Mobility Sales Review | Manažerka | Fiskální stimul | Manažeři | Evropské sdružení výrobců automobilů | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Velikost fondu | Aktivity společnosti | Čínské hospodářství | Renault | Realitní společnosti | Komunistická strana | Umělé inteligence | Spoluzakladatel | Investment management | Tomáš Kálal | Euromonitor International | Douwe Egberts | Jacobs | Pickwick | JDE | Společnost JDE | Unie | ČR | Koronavirové pandemie | iShares China Large Cap UCITS ETF | Japonský výrobce aut | Výrobce aut | Nissan | Automobilka Nissan | Výsledky Nissanu | Makoto Učida | Průraz | Senseo | Česká zbrojovka Group SE | Česká zbrojovka Group | CZG | Zbrojovka | 4M Systems | Londýnské burzy | Vedení společnosti | Start-upy | Waymo | Kvalitní akcie | Globální poptávka | Pevninská Čína | Akcie FAANG | Nestlé | Evropský automobilový sektor | Propad cen | Covid | Druhá vlna pandemie | Analytické společnosti | Představenstvo | Restrukturalizace | Druhá vlna | Nízké sazby | ONS | Letecký průmysl | Úroda | Signál k prodeji | Jasný signál | Ant | Epic Games | Steve Jobs | E.ON | Ceny kávy | DoorDash | Silicon Valley | Ocenění | Šance | Peugeot | Investice do robotiky | Ceny | Kolaps | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Technologické společnosti | Společnost Amazon | Ceny nových bytů | Akcie těžařů | Životní úroveň | Index Ventures | Konkurenční společnosti | Důvěra | Ant Group | Indonésie | Analytici Fidelity International | WeCHat | Přebytek obchodu se Spojenými státy | Oživení poptávky | Online nakupování | Upozornění na rizika | Virgin Galactic | Akcie Airbus | Zvýšení daní | Přístup na burzu | Odborníci | Rentabilita | Inspirace | Zdanění | Mezinárodní agentura pro energii | Nvidia | Akcie NIO | Robusta | Arabica | Vývoj ceny kávy | Unity | Zakladatel firmy | Diverzifikovat | App Store | Česká zbrojovka Group SE (CZG) | Delivery Hero | Česká republika | Dnes na pražské burze | Lockdown | Měnový fond | iPhone | Protiepidemická opatření | Intel | Canalys | První obchodní den | Společnost Ant Group | Moneta | MCD | Bull run | Síť restaurací | Letecká doprava | Společnost CZG | Praktické tipy | Výdělky | Životní prostředí | Nio | AQUA | KSB | Výběr akcií | Největší IPO | Největší IPO roku | IPO roku | Vakcinace | IPO společnosti | Aquis Exchange | Alasdair Haynes | DOT | Brands | Zdravotní péče | KKR | Salutem | Fond Salutem | Salutem Fund | Tržby z prodeje | Nejlepší čínské akcie | Tempo hospodářského růstu | Tempo hospodářského růstu Číny | MJ | Macrotrends | SPCE | Streamovací služby | Deliveroo | Investiční účely | WallStreetBets | Návrh PPF | Jak vybírat akcie | Historická výkonnost | Velikost společnosti | Poměrové ukazatele | Signify Health | IPO společnosti Signify Health | UNH | UnitedHealth (UNH) | Change Healthcare | CHNG | Change Healthcare (CHNG) | Humana | HUM | Humana (HUM) | Matrix Medical Network | Fusion5 | Archway | Finanční výkonnost | IPO Signify Health | Podrobnosti IPO | Kapitalizace Signify Health | Odhad kapitalizace | UBS Securities | JP Morgan Securities | Robert W. Baird & Co. Incorporated | William Blair & Company | BofA Securities | Piper Sandler & Co. | Piper Sandler | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Just Eat Takeaway | Trh se vzácnými mincemi | Objem obchodů s historickými mincemi | Desetidukát panovníka Ferdinanda III | Propady aukčních domů | Historické mince | Hedgové fondy | AIG | Air | Akcie Boeing | IPO Coinbase | Kryptoměnový gigant | Silný růst | Britská společnost | Společnost Deliveroo | Akcie třídy A | Fidelity | Dlouhodobý investor | Vysoké dividendy | IPO Deliveroo | Distribuované účetní knihy | Akcie Deliveroo | Vesmírné akcie | Vesmírné akcie 2021 | Hotovostní pozice | Nejlepší uranové akcie | Akcie v roce 2021 | Objednávky | Výsledky FAANG | Produkty odvozené od ceny bitcoinu | Pandemie COVID 19 | Pandemie COVID | Akcie McDonald’s | Oslabení | Zisk před zdaněním | Investice do kávy | Nejlepší kávové akcie | Kávové akcie | Kávové futures | Kávový trh | Historie kávy | Kávového ETF | Investice do kávového ETF | Akcie JDE Peet’s | Akcie JDE Peet’s (JDEP) | JDEP | JDE Peet’s (JDEP) | Akcie Tata Coffee | Akcie Tata Coffee (TATACOFFEE) | TATACOFFEE | Tata Coffee (TATACOFFEE) | J.M.Smucker Co. | Restaurant Brands International Inc | Luckin Coffee | Farmer Brothers Company | Whitewave Foods Company | Tata Coffee | Dunkin Brands Group | Paytm | Poskytovatel digitálních plateb | Fundamentální analýza akcie | Analýza akcie | Plány | Cíle | Příležitosti | Graf akcie | Didi | Cena Virgin Galactic akcie | Cena Virgin Galactic | Virgin Galactic akcie | Společnost Didi | Růst společnosti | Výroční zprávy | Čínský výrobce | Smartphony | Odvětví | Energetická skupina | E.ON ČR | EG.D | E.ON Energie | E.ON Distribuce | Klíčové společnosti | Vnímání | Společnosti | Opatření | Káva robusta | Sdružení pěstitelů kávy | Sdružení pěstitelů kávy a kakaa | Vietnamské ministerstvo zdravotnictví | Opatření ve Vietnamu | Catherine Yeung
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | FXstreet | Euro

Předchozí klíčová slova

Podíl alokovaných rezerv
Podíl českých potravin
Podíl Číny
Podíl dolaru
Podíl eura
Podíl Evropy
Podíl Evropy na výrobě aut
Podíl firem
Podíl majetku
Podíl na obchodování

Následující klíčová slova

Podíl na tržbách
Podíl nesplácených úvěrů
Podíl nezaměstnaných
Podílníci
Podílník
Podílové dluhopisové fondy
Podílové fondy
Podílové fondy kurzy
Podílové investiční fondy
Podílový fond
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Dukascopy
Potvrďte prosím... Zavřít