Čtvrtek 15. duben 2021 03:08
reklama
Dukascopy
reklama
Patria reklama duben
reklama
Dukascopy

Klíčová slova - Manažeři

C:\fakepath\krypto-14042021.jpg

Coinbase - prvá kryptomenová burza, ktorej akcie si môžete kúpiť

14.04.2021 Rok 2021 sa zapíše bielou kriedou do komína lebo sme svedkami vstupu prvej kryptomenovej burzy na akciovú burzu, čo len potvrdzuje nastolený trend digitalizácie všetkého vrátane peňazí, ktorý aj vďaka pandémii koronavírusu výrazne nabral na obrátkach.
img

Ustojí akcie Nike bojkotování na čínském trhu?

07.04.2021 V rámci dnešní technické a fundamentální analýzy se budeme věnovat akciové společnosti Nike, neboť společnost čelí jistým problémům kvůli svému firemnímu stanovisku. Konkrétně se jedná o kritiku vnitrostátní politiky Čínské lidové republiky, kterou země zaujímá vůči etnickým Ujgurům.
img

Výhled Fidelity International: Investoři musí brát v úvahu regionální rozdíly

30.03.2021 Regionální rozdíly budou s tím, jak bude postupovat vakcinace v různých lokalitách celého světa, pro investory v roce 2021 klíčové. Analytici Fidelity International v analýze popisují převládající regionální trendy očekáváné v následujících dvanácti měsících.
img

Výhled Saxo Bank na 2. čtvrtletí: Světu už dochází úplně všechno

30.03.2021 Společnost Saxo Bank, specialista na online obchodování a investice, dnes publikovala svůj Čtvrtletní výhled na 2. čtvrtletí 2021 na globálních trzích, obsahující kromě tipů, do kterých akcií, finančních instrumentů, měn, komodit a obligací investovat, také řadu úvah o makroekonomických tématech, která mají dopady na portfolia klientů.
img

Průzkum analytiků Fidelity International: Souboj společností o dosažení nulových emisí

11.03.2021 Podle analytiků z Fidelity International (Fidelity) bude do roku 2030 téměř čtvrtina všech společností uhlíkově neutrálních. Evropské společnosti jsou vpředu, ostatní regiony jsou jim v patách. 25 procent analytiků pokrývajících Čínu zmiňuje rostoucí důraz na ESG hodnocení u většiny sledovaných společností, což znamená nárůst oproti přibližně 15 procentům z předchozích tří let.
C:\fakepath\wallstreet.jpg

Šéf Robinhoodu se omluvil za omezení nákupu některých akcií

19.02.2021 Šéf americké makléřské společnosti Robinhood Vlad Tenev se omluvil zákazníkům za to, že platforma minulý měsíc zablokovala nákup některých akcií. Před sněmovním výborem pro finanční služby amerického Kongresu vypovídali kromě Teneva také například manažeři hedgeových fondů, šéf společnosti Reddit či podporovatel a organizátor koordinovaných nákupů akcií GameStop. Prudké výkyvy cen některých akcií po koordinovaném postupu drobných investorů v lednu způsobily značné ztráty některým velkým investičním fondům, a vyvolaly otázky ohledně přísnější regulace trhu.
img

Jaké jsou nové nástroje pro tokeny COV na PrimeXBT?

12.02.2021 Token Covesting COV byl jedním z nejvýkonnějších altcoinů za posledních 12 měsíců, protože jeho cena během tohoto období vzrostla o více než 1 000%, přičemž se zdá být jednou z nejslibnějších investic býčího běhu v roce 2021.
C:\fakepath\akcie4.jpg

Wall Street zaplavují akcie firem založených jen pro akvizice

25.01.2021 Americký akciový trh v posledních měsících zaplavují akcie firem, které vznikly jen proto, aby vyhledávaly akviziční příležitosti. Investoři jim loni svěřili rekordních 82 miliard dolarů (asi 1,8 bilionu Kč), přestože ani nevědí, do čeho budou investovat. Část expertů se proto domnívá, že tyto podniky by nakonec mohly být novým zdrojem spekulativní bubliny. Uvedl to server listu The Wall Street Journal (WSJ).
img

Rozbřesk: Dluh zemí eurozóny překonal 97 % HDP

22.01.2021 Pandemie koronaviru se výrazně podepsala na hospodaření zemí EU a vedla k dalšímu zadlužování. Není to vlastně nic překvapivého, nicméně teprve včera se trhy měly možnost seznámit s kompletními výsledky za třetí kvartál zveřejněnými Eurostatem. Na průběžných číslech je jasně vidět, jak silně se na hospodaření jednotlivých států podepsala jarní vlna i podzimní oživení. Ještě na začátku roku se schodek rozpočtů zemí eurozóny pohyboval pod hranicí tří procent, nicméně už ve druhém kvartále se zečtyřnásobil. S oživením ve třetím čtvrtletí přišlo i relativní zlepšení a zmenšení schodku na necelých 6 %. Tyto deficity se automaticky propisují i do vývoje dluhu, který se v případě eurozóny dostal na konci třetího kvartálu nad úroveň 93 % HDP.
img

Hodnota Křetínského minoritních podílů loni vzrostla o 15,4 mld.

12.01.2021 Hodnota menšinových podílů ve veřejně obchodovaných společnostech, které drží miliardáři Daniel Křetínský, Patrik Tkáč a manažeři jimi spoluvlastněného Energetického a průmyslového holdingu (EPH), vzrostla ke konci loňského roku o 587 milionů eur, tedy přibližně 15,4 miliardy korun. S odkazem na údaje zveřejněné na twitterovém účtu skupiny o tom dnes informoval web E15.cz. Křetínský s Tkáčem drží mimo jiné minoritní podíly ve společnostech Royal Mail, ProSiebenSat.1, Foot Locker, Casino, Sainsbury's či Maisons du Monde.
C:\fakepath\cr-07012021-lv.gif

Hodnota trhu s kryptoměnami překonala bilion dolarů

07.01.2021 Celková hodnota trhu s kryptoměnami dnes poprvé překročila hranici jednoho bilionu dolarů (21,3 bilionu Kč). Informoval o tom server CNBC. Cena nejznámější kryptoměny bitcoin přitom vystoupila na další rekord, podle specializovaného webu CoinDesk se dostala až na 37.739,08 dolaru (přes 800.000 Kč).
img

Tkáč je znovu akcionářem EPH, majoritu stále drží Křetínský

18.12.2020 Slovenský finančník a jeden ze zakladatelů skupiny J&T Patrik Tkáč se vrátil do akcionářské struktury Energetického a průmyslového holdingu (EPH), kterou opustil v roce 2017. ČTK to dnes řekl mluvčí EPH Daniel Častvaj. Tkáč podle něj aktuálně vlastní 44 procent minus jednu akcii holdingu. Majoritní podíl nadále patří Danielovi Křetínskému a skupině manažerů, kteří v EPH drží 56 procent a jednu akcii. Samotnému Křetínskému, který vykonává manažerskou kontrolu nad holdingem, nepřímo patří 50 procent akcií firmy a jedna akcie.
img

Zaměstnanci promrhají třetinu času, výkon zvýší umělá inteligence

09.12.2020 Zaměstnanci denně promarní neproduktivní prací 162 minut: zbytečnými úkony (37 %), prostoji (33 %) a nepotřebnou administrativou (30 %). Firmy proto zvyšují produktivitu práce pomocí umělé inteligence, která umí být drtivě spravedlivá a nestranná.
img

Šokující předpovědi Saxo Bank pro rok 2021

08.12.2020 Saxo Bank dnes zveřejnila svou dlouho očekávanou publikaci 10 Outrageous Predictions for 2021 (10 šokujících předpovědí pro rok 2021), předkládající 10 scénářů, které se na první pohled jeví nepravděpodobně, zároveň nejsou nereálné. V případě, že by se tyto předpovědi opravdu naplnily, mohly by pořádně rozvířit finanční trhy.
img

Akcie HSBC prudce vzrostly o 40%, protože investoři sázeli na dividendy

25.11.2020 Manažeři fondů po celém světě pomohli od začátku října zvednout cenu akcií HSBC o více než 40%. Vyšší nárůst byl z velké části přičítán optimismu investorů, že největší evropský věřitel bude znovu pokračovat ve vyplácení dividend.
C:\fakepath\fxstreetcz-logo0.PNG

Jaká témata přinese Online investiční konference?

24.11.2020 Asi nikoho moc nepřekvapí skutečnost, že se tento rok všechny prezenční konference, semináře a další různá setkání přesunuly do online prostoru. Stejně tomu bude u plánové investiční konference, kterou pořádá broker XTB a je zaměřena na to, jak by se měl investor připravit na nadcházející rok 2021, ve kterém můžeme očekávat různá rizika, ale i zajímavé příležitosti. Když se velmi rychle ohlédneme, jak se vyvíjely trhy v posledních několika měsících, tak se vkrádá myšlenka, zdali si nechat podobné investiční příležitosti ujít. Investor by však měl vždy hledět nejen na potenciální zhodnocení své investice, ale také na podstupovaná rizika.
img

Týdenní tržní výhled: Zasedání FOMC a globální statistiky PMI v centru pozornosti

23.11.2020 Vzhledem k tomu, že americké trhy jsou ve čtvrtek uzavřeny kvůli svátku díkůvzdání, předem vychází několik různých ekonomických zpráv. To zahrnuje údaje PMI, úrovně důvěry spotřebitelů, údaje nezaměstnanosti, HDP a nejnovější zasedání schůze FOMC.
C:\fakepath\akcie4.jpg

Na burzu vstoupilo rekordně firem specializovaných na akvizice

23.11.2020 Za leden až říjen letošního roku vstoupilo na burzu 165 firem, které se specializují na akvizice a které se označují zkráceně SPAC. To je téměř dvojnásobek počtu primárních veřejných nabídek (IPO) těchto firem za celý loňský rok a pětinásobek ve srovnání s rokem 2015. Upozornil na to zpravodajský server CNBC, který se odvolává na údaje společnosti Refinitiv.
img

Je vzestup DAX30 pouze technickou reakcí nebo je v tom něco víc?

09.11.2020 S rostoucími známkami toho, že Joe Biden zvítězil v amerických prezidentských volbách (zvažujeme skutečnost, že hrozba právních kroků ze strany Trumpovy administrativy zde může oddálit konečné rozhodnutí), akcie a tedy i německá DAX30 viděla překvapivou sílu do posledního týdenního závěru.
C:\fakepath\wall street.jpg

Wall Street netrpělivě a s obavami čeká na jasného vítěze voleb

04.11.2020 Wall Street netrpělivě a s nervozitou čeká na jasného vítěze prezidentských voleb ve Spojených státech, stejně jako na výsledek voleb do obou komor amerického Kongresu. Obává se především zdlouhavého sčítání a s ním spojené nejistoty. Přestože ještě nejsou sečteny všechny hlasy, dosavadní prezident Donald Trump už se prohlásil za vítěze voleb a řekl, že kvůli nesrovnalostem při hlasování a sčítání hlasů se obrátí na nejvyšší soud. To celý proces ještě více zkomplikuje.
C:\fakepath\akcie7.jpg

Burzy v Šanghaji a Hongkongu nečekaně zrušily nabídku akcií Ant

03.11.2020 Burzy v Šanghaji a Hongkongu nečekaně zrušily primární veřejnou nabídku (IPO) akcií čínské finančně technologické společnosti Ant Group, která byla plánovaná na čtvrtek. Firma dnes oznámila, že důvodem jsou některé změny v regulaci. Primární nabídka akcií Ant Group měla být největší na světě. Zatím není jasné, kdy bude podnik schopen požadavkům vyhovět, aby mohly být akcie k obchodování přijaty.
img

Fidelity International mění název fondu, zaměřuje se na budoucnost konektivity

03.11.2020 Fidelity International přejmenovává svůj fond Fidelity – Global Communication Fund na Future Connectivity Fund. Nový název lépe odráží větší zaměření fondu na konektivitu a její budoucnost, tedy na trend, který mění způsob života i práce.
C:\fakepath\top-15102020-lv-6.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

15.10.2020 1) Akcie na evropských trzích výrazně klesají, dolů je tlačí zhoršená epidemická situace a také nejasnosti kolem další finanční pomoci ve Spojených státech. Index STOXX Europe 600 dopoledne SELČ odepisoval 2,2 % a byl nejníže za zhruba dva týdny. Největší ztráty zaznamenávaly burzy ve Frankfurtu a v Miláně.
img

Role sociálních sítí v americké prezidentské kampani

25.09.2020 V nadcházejících amerických volbách budou hrát sociální sítě ústřední roli. Obzvláště v této době lidé tráví stále více času online než kdykoliv dříve. Informace, které se k voličům prostřednictvím těchto platforem dostávají, jsou často zkreslené a sociální sítě tak představují mocný nástroj, který umožní v rámci kampaně manipulovat veřejným míněním. V tomto ohledu se zdají být Trumpovi zastánci na vedení digitální kampaně lépe připraveni než ti Bidenovi.
img

Megatrendy: Zlatý věk konektivity

22.09.2020 Jestliže krize způsobená koronavirem SARS-CoV-2 zasáhla všechna odvětví hospodářství, jedno odvětví naopak očividně posílila: nové technologie v nejširším slova smyslu. Digitalizace, online zábava a nové formy komunikace, o něž jsou snahy již několik let, se během omezení pohybu lidí staly novým standardem. Jak vysvětlují Sumant Wahi a Jon Guinness, manažeři portfolia globální strategie konektivity ve Fidelity International, změna paradigmatu je synonymem investičních příležitostí.
C:\fakepath\sn-16092020-lv.gif

Nabídka akcií Snowflake je rekordní nabídkou softwarové firmy

16.09.2020 Primární nabídka akcií společnosti Snowflake se stala největší letošní nabídkou ve Spojených státech a vůbec největší nabídkou softwarové firmy. Společnost z primární nabídky získala 3,36 miliardy USD (75,8 miliardy Kč), když cenu jedné akcie stanovila na 120 USD. Tržní hodnota firmy poskytující cloudová úložiště dat činí 33 miliard USD, uvedl zpravodajský server CNN.
img

Rozbřesk: Americké akcie lámou nové rekordy, odtrhl se Wall street a “main street”?

19.08.2020 Americké akcie dosáhly nových historických maxim a na Wall street to tak vypadá, jako by žádná COVID krize ani nebyla. Přitom americká ekonomika stejně jako evropská dosáhne předkrizového výkonu (nejen podle našich výhledů) nejdříve v průběhu příštího roku. Množí se tedy oprávněné obavy, že Wall street se zase po nějaké době utrhl od života “main street” - tedy obyčejných lidí a podniků. Strach z korekce navíc přiživuje skutečnost, že zisky jsou koncentrovány do technologického segmentu, zatímco ostatní sektory viditelně zaostávají.
img

Analytici Fidelity International vidí příležitosti v trendu konektivity

06.08.2020 Aktivita jak spotřebitelů, tak firem, se přesouvá z offline prostředí do online a z online do mobilní sféry. Je to dlouhodobý směr, který přináší inovace, ale i mění mnoho odvětví. Fond společnosti Fidelity International FF - Global Communications Fund z tohoto trendu těží. Do hloubky rozumí technologiím v pozadí těchto změn i novým obchodním modelům a má opravdu globální perspektivu.
C:\fakepath\tesla-fxstreet.png

Bude Tesla v S&P 500? Na tohle dávat pozor

02.08.2020 Těžko byste hledali žhavější téma na poli akciového trhu, než přidání Tesly do indexu S&P 500. Automobilka vyrábějící elektrické vozidla se stala nejhodnotnějším výrobcem aut navzdory tomu, že jste Teslu v životě viděli maximálně pětkrát. Společnost ceněná na 277 miliard amerických dolarů by byla největším přírůstkem indexu v historii. Ale garantované to určitě nemá.
C:\fakepath\cina ekonomika.jpg

Aktivita čínského průmyslu roste, pandemie ale dál brání vývozu

30.06.2020 Aktivita čínského průmyslu díky rušení protinákazových opatření a vládním investicím v červnu zrychlila. S odkazem na příslušný index aktivity o tom dnes informovala agentura Reuters. Pandemie způsobená šířením nového koronaviru ale dál poškozuje vývoz, a ohrožuje tak hospodářské oživení.
C:\fakepath\ceska koruna-2.jpg

Průzkum: Ekonomická elita nepočítá s rychlým oživením ekonomiky

29.06.2020 Čeští majitelé firem, podnikatelé a vrcholoví manažeři nepočítají s rychlým oživením ekonomiky. Více než třetina z nich předpokládá několikaleté zotavování. Vyplývá to z červnového průzkumu J&T Banky, do něhož se zapojilo 134 majitelů velkých a středních firem, podnikatelů a představitelů vrcholového managementu.
C:\fakepath\fondy.jpg

Kolik lze dlouhodobě vydělávat na finančních trzích (část 2.)

25.05.2020 Dnešním článkem budeme pokračovat v novém seriálu o tom, kolik lze realisticky dlouhodobě vydělávat na finančních trzích. Ve druhém dílu se společně podíváme na investiční fondy.
C:\fakepath\auta.jpg

Manažeři VW se dohodli na urovnání obvinění z manipulace s trhem

20.05.2020 Šéf automobilového koncernu Volkswagen Herbert Diess a předseda dozorčí rady Hans Dieter Pötsch se dohodli na ukončení trestního řízení kvůli možné manipulaci s akciovým trhem výměnou za platbu devíti milionů eur (247,3 milionu Kč). Podle agentury DPA to oznámil mluvčí dozorčí rady Volkswagenu. Oba byli obviněni loni v září.
img

Velká rotace? Spíš začátek Velkých prázdnin

13.08.2013 Zatímco se analytici mnoha vlivných investičních domů handrkují o to, zda nyní budou v kurzu více akcie, nebo dluhopisy, Citi radí zapomenout na teorii Velké rotace mezi třídami aktiv a věří v pro oba tábory slibnější teorii Velkých prázdnin. Neutuchající přísun nových peněz tištěných centrálními bankami totiž podle Citi nutí dosud méně vydělávající peníze k turismu do více ziskových - ale také rizikových – destinací. Výsledkem je růst akcií i dluhopisů, který by mohl pokračovat i po celý příští rok. Nemusí se to ale obejít bez turbulencí...
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Bitcoin | Fundamentální analýza | Kvantitativní uvolňování | Brexit | Řecko | Čína | Japonsko | Finance | Peníze | Australský dolar | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Korelace | Equity | Inflace | Nasdaq | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | OPEC | Maďarský forint | Koruna | HDP | Obchodní deník | Německo | Francie | Česká měna | Apple | Středoevropské měny | Kypr | Analytik | Spekulace | Ropa Brent | Česká koruna | Americké akcie | ETF | Investiční fondy | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | Komoditní měny | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | EUR/CZK | Ekonomické události | Investujeme | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Asset management | Auditor | Transakce | Benchmark | Beta | Bloomberg | Breakout | Broker | Burza | CFD | Centrální banky | Stock | Garance | Konsolidace | Cyklické tituly | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Durace | ECB | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Euro | Eurozóna | FOMC | Fed | Finanční trh | Finanční trhy | Finančník | Fiskální politika | Futures | Fúze | High | IPO | Indikátor | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investor | Investování | Japonský jen | Kapitálový trh | Komodity | Korekce | Koš | Kurz | Long | MMF | Management Fee | Margin | MetaTrader | Měna | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Nabídka | Nástroj | Obchodní bilance | Obchodník | Obligace | Order | P/E | Platforma | Poplatek | Portfolio | Pozice | Produktivita práce | RSI | Rally | Rezistence | Riziko | Ropa | S&P 500 | Schodek rozpočtu | Sentiment | Spot | Spread | Support | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uptrend | VaR | Volatilita | Výkonnost | Performance | Výnos | Wall Street | Bondy | Zlato | Úrokové sazby | Analytici | Riziková aktiva | Banky | Doporučení | EUR | USD | Dluhopisy | JPY | CAD | ČEZ | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Goldman Sachs | Evropa | Shanghai Composite | Finanční krize | Cena ropy | Hospodářský růst | Investiční příležitosti | Komerční banka | Patria | Bank of America | XTB | Saxo Bank | Admiral Markets | Indexy | OSN | Globální ekonomika | PBOC | Čínské akcie | Investoři | Fond | EU | Market Watch | Vývoj ceny | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Cenový graf | Myšlení | Byznys | Business | Pravděpodobnost | John Hardy | Zisk | Finanční instrumenty | Berkshire Hathaway | Sázka | Ceny komodit | Zkušenosti | Stres | Optimismus | Výsledky | Strach | Trpělivost | Index nákupních manažerů | Bohatství | ČSOB | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Obchodování s akciemi | Investiční banka | Regulace | Portfolio manažer | Portfolio manager | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | Portugalsko | Facebook | LYNX | Donald Trump | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Rozvíjející se trhy | Wall Street Journal | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Semináře | Praxe | EURUSD | EPS | Index | Investiční strategie | Podpora | Volatilní | Akcie Alibaba | Akcie ropy | Aktuální cena ropy | Alternativní investice | Analýzy | Banka | Brent | Cena | Cena akcií | Ceny stříbra | Ceny zlata | CISCO | CZK | Dolar | ETF fondy | Eura | EURGBP | Finanční prostředky | Finanční služby | Fondy | Frank | FXstreet.cz | Fyzické zlato | Graf | HSBC | Index PMI | Index S&P 500 | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investiční | Investiční poradenství | Investing | Investování do fondů | J&T | Jak investovat | Jak investovat peníze | Kapitálové trhy | Komoditní | E15 | Libra | Management | Market | Markets | MetaTrader 4 | MetaTrader 5 | Nákup akcií | Nemovitosti | Nikkei 225 | Obchodní platformy | Online obchodování | PayPal | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Převodník měn | Reuters | Ropy | Řízení rizik | Řízení rizika | SP500 | Státní dluh | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Světové burzy | Trh | Tržní hodnota | Twitter | Volatility | Volkswagen | Výprodej | Webinář | Webináře | Země EU | Zpráva | Zprávy | Merrill Lynch | Zisky | CNBC | EIA | Trading Central | Free float | Měď | Ministerstvo financí | ROCE | ROE | Small caps | CTA | Itálie | Spojené státy | WSJ | Tržby | Zaměstnanost | QE | Bohatý | Investiční téma | Zhodnocení kapitálu | Casino | Komise | Volby | Fundamentální data | Vzdělání | Poradenská společnost | 1 milion | Burze | Commodity trading | Currency | Investment | Capital Economics | DPA | CNN | Microsoft | MSCI | Investing.com | Ole Hansen | PwC | Zdeněk Zaňka | Reálný obchodní účet | Reporty | MarketWatch | Úspěch | Podnikání | Tomáš Kadeřávek | Komoditní stratég | Energie | Podnikatelé | Zkušení investoři | BlackRock | Volby v USA | Agentura Reuters | Sázet | Evropské trhy | Americké trhy | Fidelity International | Miliardáři | Forbes | Americké firmy | Sázení | Zpravodajský server | Firmy | Economic | Inflační tlaky | Ekonomické dopady | Xetra | Index tokijské burzy Nikkei 225 | Vladimir Putin | Americký akciový index | Algoritmus | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Vládní dluhopisy | Růst akcií | Uvolňování měnové politiky | Alibaba | Propad | Světové akciové trhy | Kryptoměny | DAX30 | DAX30 CFD | Citi | S&P | Ztráty | Bezpečné útočiště | Oslabení dolaru | Pokles výnosů | Historická minima | Erste | Saúdská Arábie | Akcionáři | Zajištění | Šéf společnosti | Blockchain | Digitální měna | Tesla | Kryptoměna | Kapitalizace | Steen Jakobsen | Výhled | Poplatky | Rychlé zisky | Mzdy | Makléřské společnosti | Akcie na burze | Analytik J&T Banky | Predikce | Průzkum | Bankovní systém | Krize | Investiční rozhodnutí | Investiční stratég | Investovat do akcií | Manažeři fondů | Výnosy | Očekávání analytiků | Investiční plány | Americké investiční banky | Institucionální investoři | Příjmy | Alphabet | ČTK | Monopoly | Aktuální cena | Internetové firmy | Index tokijské burzy | Hlavní ekonom | Očekávání | ČSOB Asset Management | Akcie firem | Fúze a akvizice | Vstup na burzu | Manipulace s trhem | Zahraniční forex | CoinDesk | Breakout Trader | Akciové společnosti | Coinbase | Investiční firmy | Americký akciový trh | Digitální zlato | Online sázení | Dealogic | Hodnota fúzí a akvizic | Robinhood | Crypto | MSCI World Index | Výkonnost fondů | Akciové výnosy | Země platící eurem | Cena bitcoinu | Portfolio manažeři | Airbnb | Saxo | Erste Asset Management | FinTech | Vstupní poplatek | LYNX webinář | Krypto | OPEC+ | Podniky | Asijské akciové trhy | Čínské měny | Index nákupních manažerů (PMI) | Facebook (FB) | Akcie společnosti | Objem obchodování | Forint | Volný kapitál | Výplata dividend | Výplaty dividend | Geopolitika | Profesionální obchodník | Měny v regionu | Nové peníze | Americké volby | Předpovědi Saxo Bank | Výnosy z amerických dluhopisů | IG | Christopher Dembik | Primární nabídka | Daňové úlevy | Zvýšení mezd | Prezident Trump | Refinitiv | Růst cen komodit | Majetek | The Wall Street Journal | Obchodovat s akciemi | Oživení trhu | Makroekonomické strategie | MetaTrader Supreme Edition | Primární nabídka akcií | Hodnotové investování | Primární nabídky akcií | Zájem investorů | Dluh zemí eurozóny | Akciový stratég | Primární veřejná nabídka (IPO) | Primární veřejná nabídka | Tržní hodnota firmy | Hodnota firmy | CNY | Nejznámější kryptoměny | Nabídka akcií | Token | Prezidentka ECB | Záporné sazby | Obchodní nápady | Akcie a ETF | Ropné akcie | Růst ceny zlata | Výnosové křivky | Silný dolar | Situace na trzích | Nové akcie | Akcie týdne | AMZN | Akcie podniku | Denní graf | Očekávání trhu | Obchodování jedním kliknutím | Přístup k investování | Kurzarbeit | ESG | Jak se stát lepším investorem | Geopolitické riziko | Ochrana před inflací | Vyšší úrokové sazby | Nízké daně | Rozhodnutí o brexitu | Obchodujte | Banka Goldman Sachs | Alipay | Digitalizace | Automobilky | Investment Management | MetaTrader 5 Supreme Edition | Vláda prezidenta Donalda Trumpa | Analytik J&T | Prezident Donald Trump | Peter Garnry | Kryptoměnová burza | Objem | Bílý dům | Obchod | Myšlenka | Statistické údaje | Vyšší volatilita | Supreme Edition | Akcie Alibaby | Vyšší riziko | Primární nabídky | Firma | Období nejistoty | Reálné ekonomiky | Hlavní události | BAT | Pfizer | Výrobce léků | Výrobce léků Pfizer | Cena jedné akcie | Růst cen | CFD DAX30 | Royal Mail | Produkty obchodované s finanční pákou | Studie | 4G | Server CNBC | Bilance | Důchodový systém | Generální ředitel | Největší pokles | Akcie společnosti Tesla | Vyšetřování | Amazon | Fortune | Miliardy | Využití kryptoměn | All Time High | Technologie blockchainu | Vyhlídky | Průzkumy | Rezistenční pásmo | 5G | FT | Financovat | Předpovědi | Šokující předpovědi | Napětí mezi USA a Čínou | Průmysl | Eva Miklášová | Na burze | Tržní kapitalizace firmy | Propouštění | Velikost pozice | Další rozvoj | Rozvoj | Stavebnictví | Sociální sítě | Problémy | Soukromé firmy | Zasedání FOMC | Prodeje akcií | Prognózy | Nejistoty | Soukromý sektor | Výsledek voleb | Prohlášení | Czech Media Invest | EP Global Commerce | EPGC | Daniel Křetínský | Měnové politiky | Předseda | Americké centrální banky | FB | Nike | Pojistka proti inflaci | Uber | Údaje z Číny | Ztráta | Vlastní prostředky | Stratég | Miliardy korun | Demokratické strany | Index šanghajské burzy | Investiční ředitel | Ziskovost | Hospodaření | MSCI AC World | Dlouhodobí investoři | Návratnost | Netflix | Inovace | Washington | Vysoká dividenda | Hodnota společnosti | Budoucnost | Výhled Fidelity International | Zemědělství | Poradenství | Wall Street Journal (WSJ) | Podnik | Vyšší inflace | Veřejné finance | Eleanor Creagh | Ukazatele | Americké ministerstvo financí | Kryptoměny bitcoin | Americké ministerstvo | Vyplácení dividend | Komunikace | Kapitalismus | Trump | Prezident | Koronavirus | Nejnovější údaje | Výsledky průzkumu | Lepší zítřky | Trhy | Čínské úřady | Šíření nového koronaviru | Nejlepší ropné akcie | Šíření koronaviru | Jüan | Negativní dopad | Pokles | Situace | Závislosti na Číně | Coronavirus | Růst inflace | SARS | Stratég Saxo Bank | Pandemie koronaviru | Pandemie | Burzy v Šanghaji | FIAT | Investovať do kryptomien | Obchodovať kryptomeny | Zlepšení | Dovednosti | Úsilí | Obchody | Výdaje | Pesimismus | Čínská vláda | Dopady koronaviru | FCF | Adidas | Americká společnost | Společnost Nike | SEC | Rozhodování | Snowflake | Palantir | Americké ekonomiky | Americké banky | Obchodovanie | Medvědi | Valuace | COVID-19 | Portál FXstreet.cz | Ekonomické aktivity | Ekonomické dopady koronaviru | Akcie na evropských trzích | Index aktivity | Největší ztráty | Stabilita | Shortovat | Longovat | Vývoj | Vzestup inflace | Výkyvy | Obrovské ztráty | WP | Americké výnosy | Prudké výkyvy | Tržní podmínky | Profitovat | Tencent | Další vývoj | Stimuly | Fiskální politiky | Viceprezident | Automobilka | Pandemie COVID-19 | Historie | Bilion dolarů | Krize způsobená koronavirem | Počítačové algoritmy | Algoritmy | Republikáni | Demokraté | Negativní korelace | Investiční banka Goldman Sachs | Hotovost | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Zápis z posledního zasedání | Zdraví ekonomiky | Politická rozhodnutí | Další růst | Růst | Signál | Biliony | Potenciál | Křetínský | Ekonomiky | VW | Akciový index S&P 500 | Private Bank | Vzdělávací webináře | Války | Schodek | Organizace | Umělá inteligence | Internet věcí | Práce | Zelené energie | Podíl na trhu | Tesla dnes | Údaje | Americké ministerstvo zahraničí | Společnost Saxo Bank | Prezident Vladimir Putin | Lidský mozek | Mozek | Zpravodajské služby | Nejvyšší soud | Více peněz | Postoj investorů | Jiří Makovský | Hospodářské oživení | AMC | EP | Statistiky | Portfolio manageři | Commodity trading advisor | Commodity Trading Advisor (CTA) | Vydělávat na finančních trzích | Dlouhodobě vydělávat | Poradenské společnosti | Dílčí index | Analytik ČSOB | Poptávka po pohonných hmotách | SARS-CoV-2 | Reddit | Sociální síť | Omezení pohybu | Joe Biden | Větší pokles | Státní peníze | Americký HDP | Zaměstnanci | HG měď | Růst výnosů | Rally na akciích | Soud | Herbert Diess | Oddlužení | Dovoz | Vývoz | Dlouhodobý trend | MSCI World | Tisknutí peněz | Historicky nejnižší výnosy | Nejnižší výnosy | Historicky nejnižší | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Rezervní měny | Patrik Tkáč | Akcie a dluhopisy | Akcie Nike | Výzkumné společnosti | Vývoj ekonomiky | Vakcína | Manažerka | Spekulovat | Obchodní platformy Metatrader | Moderna | Martin Winterkorn | Hans Dieter Pötsch | Předseda dozorčí rady | Mluvčí dozorčí rady | Manažeři VW | Koronavirová pandemie | Podnikatelské aktivity | Umělé inteligence | Provoz fondu | Historie fondů | Historie fondů BlackRock | Investovat peníze | Finanční prospěch | Prostředky pro investování | Výše kapitálu | Minimální výše kapitálu | Kapitálové zázemí | Analytické týmy | Roční zhodnocení | Průměrné roční zhodnocení | Roční zhodnocení kapitálu | Investment management | Investment management společnost | Silné kapitálové zázemí | JDE | Unie | Republikánský prezident | ČR | Soběstačnost | Salesforce | Průraz | PEPP | Vedení společnosti | Start-upy | Square | EPH | Globální poptávka | Propad cen | Výplata | Covid | Technologické firmy | Roční výkonnost | Nízké sazby | Fin-Tech | Práce z domova | Výkyvy cen | Ekonomická elita | Čeští majitelé firem | Majitelé firem | Vrcholoví manažeři | Ant | DoorDash | Šance | Ceny | Praha | Technologické společnosti | Dlouhodobé výsledky | Výsledky a úspěšnost | Společnost PwC | Důvěra | Správci fondů | Správci investičních fondů | Předražené akcie | Manažeři indexových fondů | Vítězství Elona Muska | Tesla v S&P 500 | Ant Group | Slabý dolar | Analytici Fidelity International | Digitální ekonomika | Fond FF | Global Communications Fund | WeCHat | Oživení poptávky | Virgin Galactic | Vesa Equity | Zvýšení daní | CRV | SPAC | Akcie SPAC | Klimatické změny | Odborníci | Rentabilita | Transparentnost | Zdanění | Vakcína proti koronaviru | Prezidentské volby v USA | Firma Snowflake | Nabídka Snowflake | Primární nabídka akcií společnosti Snowflake | Frank Slootman | Altimeter Capital | ICONIQ Capital | ICONIQ | Redpoint Ventures | Sequoia | Sutter Hill | Firma Berkshire | Výjimečná investice | Akcie HSBC | Politici | Vývoj ceny akcie | Role sociálních sítí | Biden | Epidemická situace | Největší centrální banky | Největší centrální banky světa | Centrální banky světa | Měnový fond | Jens Klatt | Americké prezidentské volby | Hodnota fúzí | MicroStrategy | Daniel Častvaj | Mluvčí EPH | EPH Daniel Častvaj | Foot Locker | Sainsbury’s | Jitan Solanki | Solární energie | Zveřejnění výsledků | Tržní výhled | Fond Fidelity | Global Communication Fund | Future Connectivity Fund | Jon Guinness | EP Global Commerce (EPGC) | James Mackintosh | Vakcína proti covidu-19 | Broker XTB | Týdenní tržní výhled | Blockchainové technologie | Online investiční konference | Záznam konference | Praktické tipy | PLTR | Proražení | Šokující předpovědi Saxo | Šokující předpovědi Saxo Bank | Životní prostředí | GME | GameStop | Milan Charvát | Warengo | Warengo.com | Jindřich Pokora | Rozumnyinvestor.cz | Aleš Prandstetter | eFrank.cz | eFrank | Norbert Nepela | Papucovyinvestor.sk | Papucovyinvestor | Mikuláš Splítek | Výběr akcií | Vakcinace | H&M | Očkování | LEN | Zadlužování | EP Corporate Group | CMI | EC Investments | ECI | EP Real Estate | EPRE | EP Real Estate (EPRE) | EC Investments (ECI) | EP Equity Investment Sàrl | EP Equity Investment | Vesa Equity Investment Sàrl | Vesa Equity Investment | Casino Guichard-Perrachon | Sainsbury‘s | Peer-to-peer | Růst ceny | Zastánci bitcoinu | Hodnota trhu s kryptoměnami | Babel Finance | Simons Chen | Investiční manažeři | David Rosenberg | Rosenberg Research | Zájem o bitcoin | Holdingové společnosti | ProSiebenSat.1 | Maisons du Monde | Přerozdělení bohatství | Supercyklus | Rostoucí úrokové sazby | PrimeXBT | Token Covesting | Token Covesting COV | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Spotify | Šéf Robinhoodu | Vlad Tenev | Porušení zákona | Manažeři hedgeových fondů | Nový kapitál | Akcie ropy v roce 2021 | Admirals | Fidelity | Průzkum analytiků | Dlouhodobý investor | GameStop akcie | Výhled Saxo Bank | Vesmírné akcie | Vesmírné akcie 2021 | Tým Admirals | Direct listing | Nákup akcií Coinbase | Vstup Coinbase na Nasdaq | Coinbase na Nasdaq
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Banky | Výhled | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | FXstreet | Graf | ROCE | Euro

Předchozí klíčová slova

Managed futures
Management
Management Fee
Manager Magazin
Manažer Cyrrus
Manažer fondu
Manažer Hedge Fondu
Manažerka
Manažerka projektu
Manažer Kryptofondu

Následující klíčová slova

Manažeři fondů
Manažeři hedgeových fondů
Manažeři indexových fondů
Manažeři VW
Mandát ECB
Mandát fondu
Mandatum Life
Mandatum Trader
Manfra, Tordella & Brookes
Manfred Hübner
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Purple Trading psychologie webinar 2
Potvrďte prosím... Zavřít