Úterý 26. říjen 2021 19:13
reklama
Purple konference
reklama
Purple vyroci
reklama
Purple konference
reklama
InstaMarkets

Klíčová slova - Ant

C:\fakepath\digitalni meny.gif

Banka pro vyrovnání plateb otestuje používání digitálních měn centrálních bank

02.09.2021 Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) otestuje používání digitálních měn centrálních bank. Experimentu se účastní Austrálie, Malajsie, Singapur a Jihoafrická republika a jeho výsledkem by mohla být efektivnější globální platební platforma, uvedla ve svém sdělení BIS.
img

Alibaba dostává další ránu v podobě čínských regulací

20.08.2021 Státní správa pro regulaci trhu (SAMR) přichází s novými nařízeními, díky kterým chce mít Čínská vláda větší kontrolu nad tech giganty. Alibaba už letos během dubna dostala pokutu 2,8 miliardy dolarů od SAMR za zneužívání monopolního postavení na trhu od roku 2015. Čína tímto nekončí a vydává návrhy nových pravidel hlavně pro velké hráče. Obává se jejich vlivu a možnosti ovlivňovat politickou situaci v komunistické zemi?
img

IPO Robinhood: Americký broker nabídne až 55 mil. akcií za cenu 38-42 USD.

26.07.2021 Americká brokerská společnost Robinhood se chystá vstoupit na burzu. Dle dostupných informací by k první veřejné nabídce akcií (IPO) mělo dojít ještě během tohoto měsíce. Robinhood akcie se budou obchodovat pod symbolem HOOD na burze Nasdaq. Cena bude stanovena v rozmezí 38 až 42 USD.
C:\fakepath\top-23072021-lv-4.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

23.07.2021 1) Akcie indické společnosti Zomato, která se zabývá rozvozem jídla do domu, po zahájení obchodování na burze v Bombaji téměř zdvojnásobily svou hodnotu. Vysoký růst předního indického startupu, tedy začínající technologické firmy, je příznivou zprávou pro další takové firmy, které chystají vstup na burzu. Uvedla to dnes agentura Reuters. Firmu Zomato podporuje čínská fintech společnost Ant Group.
C:\fakepath\Indie.jpg

Akcie indické Zomato po zahájení obchodování téměř zdvojnásobily hodnotu

23.07.2021 Akcie indické společnosti Zomato, která se zabývá rozvozem jídla do domu, po zahájení obchodování na burze v Bombaji téměř zdvojnásobily hodnotu. Vysoký růst předního indického start-upu, tedy začínající technologické firmy, je příznivou zprávou pro další takové firmy, které chystají vstup na burzu. Uvedla to dnes agentura Reuters. Firmu Zomato podporuje čínská finančně technologická společnost Ant Group.
img

Je Alibaba vhodný ke koupi?

16.07.2021 Dne 13. května 2021 oznámila společnost Alibaba Group Holding Limited (NYSE: BABA) své výsledky za první čtvrtletí roku 2021. Dle jejich nedávno zveřejněné tiskové zprávy zaznamenala společnost růst výnosů o 64% v porovnání s minulým rokem. Současně firma dosáhla jednoho milionu aktivních uživatelů ročně, včetně 891 milionů uživatelů na čínském maloobchodním trhu.
C:\fakepath\bitcoin3.jpg

Zásah úřadů v Číně od pátku smazal téměř 300 miliard USD z hodnoty kryptoměn

22.06.2021 Další zásah čínských úřadů proti kryptoměnám od pátku smazal téměř 300 miliard dolarů (6,4 bilionu Kč) z hodnoty všech obchodovaných digitálních měn. Napsal to dnes server CNBC. Například nejznámější kryptoměna bitcoin se ještě ve čtvrtek prodávala zhruba za 39.300 dolarů, do pondělí ale spadla až na 32.000 USD.
C:\fakepath\top-04062021-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

04.06.2021 1) Dnešní pohyby všech velkých indexů asijsko-pacifického regionu nepřesáhly půl procenta v zelených ani červených číslech. Indická centrální banka oznámila ponechání úrokových sazeb na stávajících úrovních. Akcie koncernu Alibaba na hongkongské burze ztratily 0,57 %, ačkoli jeho dceřiná společnost Ant Group oznámila získání povolení od čínských úřadů operovat s penězi spotřebitelů, což je vnímáno jako významný signál urovnání vztahů mezi koncernem a čínskou vládou.
C:\fakepath\bitcoin4.jpg

Guvernérka ruské centrální banky označila digitální měny za budoucnost

02.06.2021 Guvernérka ruské centrální banky Elvira Nabiullinová označila digitální měny za budoucnost ruského finančního systému. Prototyp digitálního rublu chce mít do konce letošního roku a pilotně ho chce spustit příští rok. Řekla to serveru CNBC.
C:\fakepath\paytm.jpg

Indický poskytovatel digitálních plateb Paytm chystá rekordní nabídku akcií

27.05.2021 Největší indický poskytovatel digitálních plateb Paytm plánuje koncem letošního roku primární veřejnou nabídku akcií (IPO), ze které by chtěl získat zhruba 218 miliard rupií (62,6 miliardy Kč). Uvedla to agentura Bloomberg, která se odvolává na informované zdroje. Nabídka firmy Paytm, která se formálně jmenuje One97 Communications, by se tak stala největší primární nabídkou akcií v Indii.
C:\fakepath\a-13052021-lv.gif

Čínský internetový prodejce Alibaba se kvůli pokutě propadl do ztráty

13.05.2021 Největší čínský internetový prodejce Alibaba Group Holding se ve čtvrtém čtvrtletí svého finančního roku propadl do ztráty 5,48 miliardy jüanů (18 miliard Kč) ve srovnání se ziskem 3,16 miliardy jüanů ve stejném období předchozího roku. Důvodem byla pokuta od čínských úřadů. Tržby naopak o 64 procent vzrostly, zejména díky tomu, že více lidí nakupovalo kvůli koronavirové pandemii na internetu, oznámila dnes firma. Finanční rok 2021 skončil v březnu.
C:\fakepath\Indie.jpg

Indická firma zaměřená na rozvoz jídla Zomato chce vydat akcie

28.04.2021 Indická společnost zabývající se rozvozem jídla do domu Zomato požádala o primární nabídku akcií v hodnotě až 82,5 miliardy rupií (23,9 miliardy Kč). Firma tak chce využít zájmu o objednávky jídla přes internet, který podpořila pandemie, uvedla dnes agentura Reuters. Firmu Zomato podporuje čínská finančně technologická společnost Ant Group.
img

Neopakovatelná investiční příležitost

22.04.2021 Celosvětově bezkonkurenční čínský technologický gigant Alibaba Group měl našlápnuto dosáhnout a možná i překonat rozměr Amazonu. Nicméně negativní vyjádření zakladatele společnosti a nejznámějšího podnikatele v zemi Jacka Ma na účet čínské vlády mohlo pohřbít celou společnost. Výrok zapříčinil zmizení Jacka Ma a následné spuštění vyšetřování čínských technologických společností za porušování antimonopolních zákonů. Alibaba ztratila skoro 30 % své hodnoty na americké burze a Ant Group musela zrušit primární úpis svých akcií na burze. [1]
C:\fakepath\Alibaba.jpg

Akcie Alibaby navzdory rekordní pokutě výrazně zpevnily

12.04.2021 Čínský internetový gigant Alibaba neočekává žádný významný dopad zásahu antimonopolního úřadu v Číně, kde dostal rekordní pokutu a byl nucen změnit způsob zacházení s obchodníky. Oznámil to dnes generální ředitel společnosti Daniel Zhang. Akcie firmy při dnešním obchodování na burze v Hongkongu posílily o 6,5 procenta, během obchodování ale vykazovaly až devítiprocentní vzestup.
img

Čínské akcie v nesnázích! Zastaví se propad akcie Alibaba?

31.03.2021 Čínské akcie v současné chvíli čelí nemalému tlaku díky exekutivnímu příkazu, který v prosinci podepsal ještě minulý americký prezident Donald Trump. Nový zákon byl přímo namířen proti velkým čínských společnostem, které se mají podřídit americkému auditovému standardu.
C:\fakepath\Alibaba.jpg

Zakladatel Alibaby přišel o titul nejbohatšího člověka v Číně

02.03.2021 Zakladatel čínské internetové společnosti Alibaba Jack Ma přišel o titul nejbohatšího člověka v Číně. Podle nového žebříčku nejbohatších lidí Číny, který sestavuje organizace Hurun, mu nyní patří čtvrtá příčka. Na první ho vystřídal Čung Šan-šan, majitel firmy na balenou vodu Nongfu Spring. Jeho majetek činí 550 miliard jüanů (1,9 bilionu Kč), uvedla dnes agentura Reuters.
img

Zajímavé akcie 2021: Přinášíme 19 skvělých tipů pro vaše portfolio!

12.02.2021 Tipů na zajímavé akcie není nikdy dost. Zejména, když se teď mnoho obchodníků zajímá, do kterých akcií v roce 2021 investovat. V následujícím článku vám představíme 19 akcií solidních společností s dobrými vyhlídkami, které mohou z dlouhodobého hlediska přinést dobrou návratnost. Rozhodli jsme se primárně pro stabilní společnosti. Lze u nich předpokládat, že jejich stabilní vývoj bude pokračovat i do budoucna. Náš seznam ovšem obsahuje i několik spekulativních akcií, které jsou více rizikové.
img

Jack Ma se objevil po 3 měsících, akcie Alibaby vyskočily o 8 %

20.01.2021 Akcie společnosti Alibaba (BABA.US) dnes vyskočily o více než 8 % poté, co se Jack Ma, miliardář a zakladatel tohoto gigantu, objevil na veřejnosti prostřednictvím video hovoru. Nahrávka konverzace byla poprvé zveřejněna Tianmu News. Jedná se o portál, který zaštiťuje vláda provincie Zhejiang. Pravost videa byla potvrzena mluvčím Alibaby. V provincii Zhejiang leží Hangzhou, kde Alibaba sídlí.
C:\fakepath\cina2.jpg

Reuters: Čína chce po firmách data o spotřebitelských půjčkách

11.01.2021 Čína tlačí na velké technologické firmy, aby sdílely údaje o spotřebitelských půjčkách, a to se zdůvodněním, že to je prevence proti přílišnému zadlužování a podvodům. S odkazem na zdroje obeznámené se situací o tom dnes informovala agentura Reuters. Podle ní by plán, pokud bude uveden do praxe, znamenal konec dosavadní čínské politiky nevměšování se do tohoto sektoru.
img

Alibaba pod dalším tlakem PBoC

28.12.2020 Akcie společnosti Alibaba (BABA.US) už druhou seanci v řadě bojují kvůli výraznému regulatornímu tlaku. V sobotu nařídila čínská centrální banka PBoC společnosti Ant Group upravit svoje podnikání tak, aby splňovala regulatorní požadavky. Nařízení přichází kvůli zvýšenému tlaku státních orgánů proti monopolním praktikám na čínském trhu. Jedná se o další úder na Alibabu, která vlastní v Ant Group třetinový podíl. Již dříve zahájil čínský regulátor šetření v Alibaba Group. V reakci společnost oznámila navýšení programu zpětného odkupu akcií na 10 mld. dolarů z 6 mld. dolarů. Oznámení však příliš nesnížilo obavy o budoucnost společnosti. Od konce října už její akcie ztratily více než 30 % ceny.
img

Trump podepsal stimuly a brexitová jednání přinesla dohodu. Americké akcie na nových rekordech

28.12.2020 Americký prezident Donald Trump navzdory počátečním obstrukcím nakonec podepsal balík stimulačních opatření na podporu ekonomice, což podpořilo akcie na domácí půdě i jinde ve světě. Svého požadavku navýšit zamýšlenou výplatu 600 dolarů jako individuální přímou podporu Američanům na 2000 USD se nevzdal a požaduje hlasování v Kongresu. Tento požadavek je ovšem nezávazný a oběma komorami pravděpodobně neprojde.
C:\fakepath\Alibaba.jpg

Akcie čínské firmy Alibaba kvůli tlaku ze strany úřadů oslabují

28.12.2020 Akcie největšího čínského internetového prodejce Alibaba dnes pokračovaly v poklesu, důvodem jsou obavy z tlaku čínských úřadů na podnikatelské aktivity zakladatele firmy. Akcie dnes na hongkongské burze ztrácely až 9,2 procenta a dostaly se na nejnižší úroveň od června. Za poslední dvě obchodní seance tržní hodnota firmy klesla o 116 miliard dolarů (zhruba 2,5 bilionu Kč), uvedla agentura Reuters.
C:\fakepath\koronavirus-2020.jpg

Nejdůležitější ekonomické události roku 2020

14.12.2020 Rok 2020 se zcela jistě zapíše do historie. Byl to neuvěřitelný rok plný šílených událostí a v podstatě vše se točilo kolem koronaviru. A jelikož se blíží konec roku, tak je na čase podívat se na nejdůležitější události ve světové ekonomice v tomto roce.
img

IPO Airbnb: Vstup na burzu bude ještě v prosinci 2020!

04.12.2020 Dlouho očekáváné a odkládané Airbnb IPO se přeci jen uskuteční ještě tento rok. V prosinci 2020 vstoupí Airbnb na burzu NASDAQ a akcie se budou obchodovat pod symbolem „ABNB“. Regulační orgán SEC (Securities and Exchange Comission) obdržel potřebné dokumenty a IPO již nic nestojí v cestě.
img

Akcie čínských technologických gigantů padají. Přichází regulace monopolů

13.11.2020 Vlády si čím dál více uvědomují, jak velkou hrozbou jsou velké technologické monopoly pro menší konkurenci, ekonomický růst i samotné státy. Informační věk přinesl firmám nástroje na potlačení konkurence a uzamčení dodavatelů i zákazníků ve vysoce výdělečném ekosystému, kde rostou výdělky přímo explozivně. Ale po ostrém zásahu Číny proti počáteční veřejné nabídce Ant Group kvůli nedostatečnému regulačnímu rámci a s nově navrhovanými předpisy, které zakazují exkluzivitu velkých čínských technologických firem, se možná budoucnost technologických gigantů změní.
img

Alibaba čelí na akciovém trhu propadu po pozastavení IPO Ant Group

04.11.2020 Akcie Alibaba včera v noci uzavřely s poklesem kolem 8% jak na newyorské burze, tak na hongkongské burze poté, co regulační orgány neočekávaně pozastavily kotování její dceřiné společnosti Ant Group.
img

Ropné firmě Aramco ve čtvrtletí klesl zisk o 45 procent

03.11.2020 Saúdskoarabské ropné firmě Saudi Aramco klesl ve třetím čtvrtletí čistý zisk o 44,6 procenta na 44,2 miliardy rijálů (273,9 miliardy Kč). Hospodaření ovlivnily nízké ceny ropy, propad poptávky po surovině kvůli pandemii a také nízké marže rafinerií. Uvedla to dnes agentura Reuters.
img

Akcie navyšují zisky - sází na Bidena, nebo na Trumpa?

03.11.2020 Hlavním akciovým trhům se i dnes velice dobře daří. Americký S&P 500 stoupá o 2,2 pct, zhruba stejně jako Stoxx Europe 600. DAX nebo CAC40 jsou na tom ale ještě lépe. Nabízí se otázka, co drží takový optimismus na trzích, a jestli se nespustily sázky na jednoho, či druhého vítěze amerického prezidentského klání.
C:\fakepath\Cina-USA.jpg

Reuters: Překážky pro investice z Číny budou v USA i bez Trumpa

03.11.2020 Překážky, které americký prezident Donald Trump postavil do cesty čínským podnikům usilujícím o investice či získání kapitálu ve Spojených státech, budou mít trvalé dopady i v případě, že Trump nebude zvolen hlavou státu na druhé funkční období. Myslí si to odborníky na akvizice a politiku, na které se odvolává agentura Reuters.
img

Alibaba pod tlakem po zrušení IPO společnosti Ant Group

03.11.2020 Burzy v Šanghaji a Hongkongu nečekaně zrušily primární veřejnou nabídku (IPO) akcií čínské finančně technologické společnosti Ant Group, která byla plánovaná na čtvrtek 5. listopadu. Firma dnes oznámila, že důvodem jsou některé změny v regulaci. Společnost Alibaba (BABA.US), která je matkou Ant Group, se ocitla pod tlakem. Plánované IPO ve výši přes 34,5 miliard dolarů by bylo nejvyšší v historii. Objednávky však dosáhly na neuvěřitelných 3 biliony dolarů! Dosud nejvyšší IPO společnosti Saudi Aramco dosáhlo "jen" na 25 miliard dolarů.
C:\fakepath\akcie7.jpg

Burzy v Šanghaji a Hongkongu nečekaně zrušily nabídku akcií Ant

03.11.2020 Burzy v Šanghaji a Hongkongu nečekaně zrušily primární veřejnou nabídku (IPO) akcií čínské finančně technologické společnosti Ant Group, která byla plánovaná na čtvrtek. Firma dnes oznámila, že důvodem jsou některé změny v regulaci. Primární nabídka akcií Ant Group měla být největší na světě. Zatím není jasné, kdy bude podnik schopen požadavkům vyhovět, aby mohly být akcie k obchodování přijaty.
C:\fakepath\akcie3.jpg

Přehled deseti největších primárních nabídek akcií v historii

26.10.2020 Přehled deseti největších primárních veřejných nabídek akcií (IPO) v historii (čínská finančně technologická společnost Ant Group ze skupiny Alibaba získá prodejem akcií skoro 35 miliard dolarů, v přepočtu zhruba 808 miliard korun, což bude největší nabídka akcií v historii):
C:\fakepath\490678-trhy.jpg

Ant Group získá z akcií až 35 miliard USD, nejvíce v historii

26.10.2020 Společnost Ant Group, která je finančně technologickou divizí čínského internetového prodejce Alibaba, získá z prodeje akcií až 35 miliard dolarů (zhruba 808 miliard Kč). Bude to největší primární veřejná nabídka akcií (IPO) v historii, uvedl dnes server CNBC.
C:\fakepath\m-20102020-lv.gif

Nejbohatším Číňanem zůstává zakladatel Alibaby Jack Ma

20.10.2020 Nejbohatším Číňanem zůstává zakladatel internetové společnosti Alibaba Jack Ma. Za rok zvýšil hodnotu svého majetku o 45 procent na 58,8 miliardy USD (1,36 bilionu Kč), ukázal žebříček, který dnes zveřejnila výzkumná organizace Hurun. Počet miliardářů se přitom v Číně navzdory pandemii zvyšuje rekordním tempem, k čemuž přispívá zejména růst cen akcií a vstup dalších firem na akciové trhy.
C:\fakepath\top-15102020-lv-6.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

15.10.2020 1) Akcie na evropských trzích výrazně klesají, dolů je tlačí zhoršená epidemická situace a také nejasnosti kolem další finanční pomoci ve Spojených státech. Index STOXX Europe 600 dopoledne SELČ odepisoval 2,2 % a byl nejníže za zhruba dva týdny. Největší ztráty zaznamenávaly burzy ve Frankfurtu a v Miláně.
C:\fakepath\stock-exchange.jpg

Ant Group podala žádost o vstup na burzy v Hongkongu a Šanghaji

25.08.2020 Společnost Ant Group, která je finančně technologickou divizí čínského internetového prodejce Alibaba a dominantním provozovatelem mobilních plateb v Číně, podala žádost o uvedení svých akcií na burzy v Hongkongu a Šanghaji. Primární veřejná nabídka akcií by mohla vynést až 30 miliard dolarů (zhruba 660 miliard Kč) a stát se největší na světě, napsala agentura Reuters.
img

IPO Airbnb bude pravděpodobně přece jen ještě v roce 2020

13.08.2020  IPO Airbnb mělo být nejžhavější veřejnou nabídkou roku 2020. Místo toho gigant krátkodobých pronájmů ubytování propustil 25 % svých zaměstnanců a očekává, že příjmy budou letos o polovinu menší než v roce 2019. Přesto to vypadá, že plány na IPO Airbnb nakonec ještě v letošním roce uskuteční.
img

IPO Ant Group: Dvojité IPO finančního giganta skupiny Alibaba

04.08.2020 Ant Group, přidružená společnost skupiny Alibaba, nedávno oznámila plány na své dlouho očekávané duální IPO v Šanghaji a Hongkongu. Společnost je známá zejména provozováním svého produktu Alipay, jednoho z nejpopulárnějších čínských mobilních platebních systémů.
C:\fakepath\Cina.jpg

Čínský akciový trh STAR Market si vede lépe než americký Nasdaq

23.07.2020 Čínský akciový trh STAR Market, který vznikl před rokem, vykázal od začátku letošního roku zhruba dvojnásobný růst ve srovnání se svým americkým rivalem, trhem Nasdaq. Ukázal to index STAR 50, který začala burza používat ode dneška. Trh vznikl na žádost čínského prezidenta Si Ťin-pchinga a Peking doufá, že s pomocí nového akciového trhu bude možné snáze financovat začínající technologické firmy z pevninské Číny i Hongkongu, aby Čína snížila inovativní náskok Spojených států.
C:\fakepath\Shanghai-akcie.jpg

Finanční firma Ant nabídne akcie v Hongkongu a Šanghaji

20.07.2020 Společnost Ant Group, která je finančně technologickou dceřinou firmou čínského internetového prodejce Alibaba, zahájila proces na souběžný vstup na akciové burzy v Hongkongu a Šanghaji. Oznámila to dnes společnost, žádné další detaily, včetně velikosti a přesného termínu, však neuvedla. Primární nabídka akcií Ant je jednou z nejočekávanějších na světě a mohla by letos být jednou z největších, uvedla agentura Reuters.
img

Finanční firma Ant ze skupiny Alibaba plánuje vstup na burzu

08.07.2020 Společnost Ant Group, která je finančně technologickou dceřinou firmou čínského internetového prodejce Alibaba, plánuje ještě v letošním roce vstoupit na burzu v Hongkongu. Cílem firmy je dosáhnout ohodnocení více než 200 miliard USD (4,7 bilionu Kč), uvedla dnes s odvoláním na informované zdroje agentura Reuters.
img

Nejlepší čínské akcie v roce 2019

22.02.2019 V tomto článku s vámi chceme probrat 6 zajímavých čínských akcií s vysokými vyhlídkami. Při slovním spojení „investování v Číně“ stále mnoho investorů cítí mrazení v zádech. Obrovská země s obrovskou ekonomikou, která, navzdory částečnému otevření ekonomiky svobodného trhu, je stále matoucí, netransparentní a především kontrolovaná. Investování do čínských akcií tudíž mnoho lidí vnímá jako riziko, protože se zdá, že prakticky nelze posoudit příležitosti a rizika. Je to pravda?
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Money management | Bitcoin | Fundamentální analýza | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Stříbro | Akciový index | Order Flow | Fitch | AUD/USD | Nasdaq | Dow Jones | Rusko | USA | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Koruna | BIS | G20 | HDP | Obchodní deník | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Turecko | Apple | Analytik | Ceny ropy | Ropa WTI | Česká koruna | Americké akcie | ETF | Investiční fondy | Dividendy | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Míra nezaměstnanosti | Rozpočtový deficit | Ekonomické události | Obchodování na burze | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Asset management | Transakce | Bankovní rada | Bloomberg | Bod | Breakout | Broker | Burza | Burza cenných papírů | CFD | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | DAX | Demo účet | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | ECB | ESM | Ekonomika | Emise | Euro | Evropská centrální banka | Fed | Finanční trhy | Futures | Fúze | Grafy | High | IPO | ISIN | Index DAX | Index PX | Indikátor | Initial Public Offering | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční horizont | Investor | Investování | Komodity | Korekce | Kurz | Kurzy měn | Lot | Low | MMF | Margin | Market Makeři | Marže | Měna | Finanční instituce | Měny | NYSE | Nabídka | Nástroj | Obchodní příkaz | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Opce | Order | P/E | Platforma | Poplatek | Portfolio | Pozice | Provize | Příkaz | RSI | Ratingová agentura | Realizace zisku | Resistence | Rezistence | Riziko | Ropa | S&P 500 | SEC (Securities and Exchange Commission) | Sentiment | Short | Spot | Spread | Support | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Tvůrce trhu | Ukazatel | VIX | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | WTO | Wall Street | Warren Buffett | Zastavení ztrát | Zisk na akcii | Zisková marže | Zlato | ČNB | Úrokové sazby | Analytici | Obchodní platforma | Banky | Doporučení | EUR | USD | Dluhopisy | JPY | CHF | CAD | AUD | GBP | Obchodování | Bank of China | Goldman Sachs | Regulátor | Evropa | Shanghai Composite | Finanční krize | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | FTSE | Ekonomika Spojených států | Patria | Americký prezident | Saxo Bank | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | OSN | PBOC | Čínské akcie | Investoři | Fond | Program nákupů dluhopisů | EU | Vývoj ceny | Cenový graf | Byznys | Business | Pravděpodobnost | BNP Paribas | Zisk | Berkshire Hathaway | Zkušenosti | Optimismus | Výsledky | Arbitráže | Investiční příležitost | London Stock Exchange | Shanghai Stock Exchange | Euronext | Partners | Jak obchodovat | Obchodovat | Ondřej Hartman | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Světová obchodní organizace | Aktuální kurzy | Regulace | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Eurostat | Obchodní seance | Obchodní deficit | Facebook | LYNX | Donald Trump | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Wall Street Journal | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Praxe | EURUSD | GBPUSD | Aktivum | Delta | EPS | Index | Volatilní | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie dnes | Akcie Erste | Akcie Microsoft | Akciové burzy | Aktuální kurzy měn | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Banka | Bankovní rada ČNB | Brent | Brokerská společnost | CAC40 | CashFlow | Cena | Cena akcií | Cena stříbra | Ceny zlata | Čínská ekonomika | CZK | Česká ekonomika | České akcie | Dolar | Dolary | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Ekonomika USA | Eura | Evropská banka | Exchange | Finanční služby | Fiskální rok | Fondy | Forexu | FXstreet.cz | Graf | HDP Číny | HSBC | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index VIX | Investice do akcií | Investice do zlata | Investiční | Investiční portfolio | Investing | Investování na burze | Investovat do zlata | Jak investovat | Jak investovat do zlata | EBay | Japonská ekonomika | Japonské firmy | Kurzy | Libra | Londýnská burza | Maďarsko | Management | Market | Markets | Nákup akcií | Největší světové ekonomiky | Nemovitosti | Obchodní platformy | Obchodování opcí | Obchodování s opcemi | Patria.cz | PayPal | Portfolia | Praní špinavých peněz | Prodej akcií | Převodník měn | Reuters | Ropy | Růst HDP | Řízení rizika | Sázky | Signály | Státní dluhopisy | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Trh | Trh s akciemi | Tržní hodnota | Twitter | Volatility | Volkswagen | Vývoj cen akcií | Vývoj ceny zlata | Webinář | Webináře | WTI | Zemní plyn | Zkušenost | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zisky | CNBC | Buffett | EBITDA | Ekonomika EU | Indie | Jeff Bezos | Ministerstvo financí | Obchodní den | Petr Kellner | ROCE | ROE | Výroční zpráva | Itálie | Spojené státy | Primární emise | Směrodatná odchylka | Tržby | Výsledek hospodaření | Úvěr | Světové ekonomiky | WebTrader | Miliardář | Commission | Komise | Know-how | Poradenská společnost | Burza dnes | Burze | Investment | Traders | Aramco | Rhodium | Markit | Dow Jonesův index | DPA | Natixis | CNN | Wells Fargo | Microsoft | Investing.com | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | NATO | PwC | BBC | Short squeeze | HUF/EUR | Čínská centrální banka | Finanční systém | Magnát | Úspěch | Podnikatel | Růst cen akcií | Podnikání | BMW | Automobilový průmysl | Pokles akcií | Ministr financí | Měnové riziko | Stock Exchange | Evropské banky | Cena kávy | Energie | Rada ČNB | Podnikatelé | Přehled | Kč/EUR | Kč/USD | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Bankovnictví | Forbes | Pozornost investorů | Firmy | Aktuální vývoj | Economic | Akcie v USA | Akcie v Asii | IHS | Globální finanční krize | Britská centrální banka | Program nákupu dluhopisů | Vladimir Putin | Americký akciový index | S&P Global | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Americké burzy | Walmart | Alibaba | Propad | Německý index DAX | Kryptoměny | Ropné společnosti | TradingView | Citi | S&P | Mezinárodní ratingová agentura | Agentura S&P | Benchmarky | Zahraniční investice | Ztráty | Ekonomická data | Evropský trh | Nejistota | Erste | Saúdská Arábie | London Stock Exchange (LSE) | Tempo růstu | Zajištění | FTSE 100 | Šéf společnosti | Baidu | Digitální měny | Tesla | Kryptoměna | Kapitalizace | Výhled | NYSE Euronext | Poplatky | Rekordní maxima | Dobré výsledky | Úspěšné obchodování | Dnešní zprávy | Predikce | Světová obchodní organizace (WTO) | Průzkum | Krize | Investiční rozhodnutí | Opatření na podporu ekonomiky | Velké zisky | FCA | Finanční ústav | Investovat do akcií | Manažeři fondů | Výnosy | Japonská vláda | Americká vláda | Softbank | ARM Holdings | Institucionální investoři | Příjmy | Orderflow | Kapitálové strategie | Podnikatelská aktivita | Podnikatelská aktivita v eurozóně | Alphabet | Měny&Sazby | ČTK | Monopoly | Zvýšení volatility | Pokles ekonomiky | HDP eurozóny | Program kvantitativního uvolňování | Švédsko | Norsko | Očekávání | IHS Markit | Morningstar | TPG Capital | Rhodium Group | J.P. Morgan | Vstup na burzu | CoinDesk | Breakout Trader | Coinbase | Americký akciový trh | Spekulativní investice | Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb | LYNX Trading | XRP | Hodnota fúzí a akvizic | NEST | Robinhood | Jak fungují akcie | Digitální peněženky | Obchodování na trzích | Cena bitcoinu | Airbnb | Saxo | Obchodní války | FinTech | LYNX webinář | Hodnota majetku | Bitcoiny | Virtuální měny | OPEC+ | Obchodní válka | Podniky | Primární emise akcií | Renaissance Capital | FINRA | Graf vývoje | Technologické akcie | Akcie společnosti | Objem obchodování | Čínský akciový trh | Americký S&P 500 | Domácí měna | IPO kalendář | USMCA | Dluhopisové výnosy | Akcie na burzách | Přímé zahraniční investice | Ruská centrální banka | Vývoj ceny bitcoinu | Dodávky ropy | Nejznámější kryptoměna | Primární nabídka | Regulační orgán | EK | Evropská komise | Pohyby na trzích | Základní úroková sazba | Veřejný dluh | Česká firma | Refinitiv | Kryptoměna Bitcoin | Čínské firmy | Společnost Apple | Majetek | Ukončení obchodní války | Obchodovat s akciemi | Jak se obchoduje | Globální dluh | Velké riziko | Super obchod | Akciové burzy v USA | Obchodovat na finančních trzích | Primární nabídka akcií | Zvýšení sazeb | IPO Uber | Nejvýznamnější burza | Primární nabídky akcií | Světové finanční trhy | IPO Airbnb | IPO Instacart | Finanční produkty | Uber Technologies | Rozdílové smlouvy | Statistický úřad | Primární veřejná nabídka (IPO) | Primární veřejná nabídka | Tržní hodnota firmy | Hodnota firmy | CNY | Nejznámější kryptoměny | Akcie firmy | Sharpe ratio | Nabídka akcií | Stablecoin | Americké společnosti | Čínský trh | Obchodní nápady | Akcie a ETF | Čínský trh STAR | STAR | Nový akciový trh | NASDAQ 100 | Defenzivní akcie | Coffee | Ministerstvo obchodu | Nové akcie | AMZN | Kótování | Prosus | Vytvoření digitální měny | Obchodní pokyny | Saudi Aramco | Majitel firmy | Transakce s kryptoměnami | Denní graf | Vlastní akcie | Úpis akcií | Thomas Cook | Obchodní praktiky | Obchodování jedním kliknutím | GOOGL | Akcie Skyworks Solutions | Internet of Things | Investujte do akcií | Akcie roku | Jak se stát lepším investorem | Edge | Hospodářské dopady | Cena akcie | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Hospodářské krize | Alipay | Ant Financial | Hurun | Platební společnost | ByteDance | TikTok | Huawei | Digitalizace | Automobilky | Čistý zisk | Investment Management | Obchodní model | Rozpočtový schodek | Deficit | Vláda prezidenta Donalda Trumpa | Akcie Erste Group | Prezident Donald Trump | Peter Garnry | Ropný gigant | Německá vláda | Hongkong | Ropné firmy | Objem | Čínské podniky | MSFT | Obchod | Standardní odchylka | FRED | Vyšší volatilita | Alibaba Group | Akcie Alibaby | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | Vyšší riziko | Primární nabídky | Firma | PLN/EUR | Technické analýzy | Čínská firma | Růst cen | Borsa Italiana | Server BBC | Zůstatek | Studie | Server CNBC | Index DOW | Erste Group | Avast | Generální ředitel | PSA | GM | IPO Saudi Aramco | Čínský prezident | Lagardeová | Výbor pro zahraniční investice | CFIUS | Vyšetřování | Amazon | Fortune | Nadhodnocení | Tiffany | LVMH | Nejbohatší | Miliardy | All Time High | Global Times | EBRD | Čínský vicepremiér | Vicepremiér | Liou Che | Fintech společnost | Walt Disney | 5G | AFP | Bankovní tituly | Meziroční růst HDP | Financovat | Omezení těžby | Předpovědi | Akcie Saudi Aramco | Napětí mezi USA a Čínou | Průmysl | HUF | PLN | Na burze | Tržní kapitalizace firmy | Propouštění | Digitální měny centrálních bank | Impuls | Standard Oil | Rostoucí náklady | SoftBank Group | Agricultural Bank of China | Industrial and Commercial Bank of China | American International Assurance | ABC | ICBC | AIA | Visa | General Motors | NTT | Docomo | Výrazný pokles | Řídit riziko | Další rozvoj | Rozvoj | Zvýšená volatilita | Sociální sítě | Problémy | C2C | Soukromé firmy | NAFTA | NTT (Docomo) | Americké ministerstvo práce | Prodeje akcií | Prognózy | Nejistoty | Členské státy EU | Státy EU | Cena za akcii | Světové obchodní organizace | GBP/EUR | Půjčka | Plyn | Koruna zpevnila | Prohlášení | Čínské vlády | Yahoo | Alstom | PSA Group | HDP Německa | Časopis Forbes | Internetový gigant | Společnost Huawei | Americká automobilka | Farmaceutická společnost | Londýnské akciové burzy | Huawei Technologies | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | Akciový index Dow Jones | Události ve světové ekonomice | Nejdůležitější ekonomické události | Události roku | Zahájení obchodování | Událostí ve světové ekonomice | Škoda Auto | Míra | Vivendi | General Atlantic | Úroky | Konec roku | Bankovní rada České národní banky | Předseda | Investujte | Americké centrální banky | Regulátoři | Ředitelka | xStation5 | Akcie v roce 2019 | Nejziskovější | Disney | Lámání rekordů | Nejbližší support | Bydlení | Uber | Česká zbrojovka | Ztráta | Nejlepší akcie | Roční růst | Peking | Investiční ředitel | Wirecard | Singapur | Obchodní podmínky | Ziskovost | Stabilní společnosti | Hospodaření | Paschal Donohoe | Nízké ceny ropy | Američané | Návratnost | Odškodné | Inovace | General Motors (GM) | Americké dolary | Výroba aut | Výroba aut v Německu | VDA | Federální úřad pro letectví | Americký Federální úřad pro letectví | FAA | Letecké společnosti | Miliardy eur | Írán | T. Rowe Price | Hodnota společnosti | Budoucnost | ProfitLevel | Experti | Předběžné výsledky | Nový rekord | Ministerstvo práce | Čínský vicepremiér Liou Che | Hodnota primární veřejné nabídky akcií | Hodnota primární veřejné nabídky | Podnik | Analytička | Americké ministerstvo financí | Technologická společnost | Kryptoměny bitcoin | Americké ministerstvo | Americké ministerstvo obchodu | Alibaba Group Holding | Krach | Komunikace | Astrazeneca | Trump | Prezident | Koronavirus | Paypal Holdings | Brand Finance | Značka Amazon | Google | WhatsApp | 100 miliard dolarů | Obchodní vztahy | Trhy | Čínské úřady | Šíření nového koronaviru | Světová zdravotnická organizace | WHO | Filantrop | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Pražské burzy | Šíření koronaviru | Impérium | Pokles | Situace | Provozní zisk | Meziroční růst | Pandemie koronaviru | Pandemie | Burza v Hongkongu | Ceny Bitcoinu | Burzy v Šanghaji | Burzy v Hongkongu | Boeing | FIAT | Zlepšení | Dovednosti | Úsilí | Lukáš Baloga | BABA | Akcie Alphabet | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Obchody | Výdaje | Čínská vláda | Optimismus na trzích | Převody peněz | Americká společnost | Capital Group | Universal Music Group | SEC | Postmates | Snowflake | IPO Robinhood | Americké ekonomiky | Britský statistický úřad | Medvědi | Prodávající | Organizace zemí vyvážejících ropu | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Deutsche Telekom | Ekonomické aktivity | Gilead Sciences | Akcie na evropských trzích | Největší ztráty | Čínské banky | Americký Fed | Toyota | Vývoj | Analytická společnost | Snížení těžby | Guru | Čínské exporty | Příležitost k nákupu | WP | Restrikce | Amín Násir | Negativní hospodářské dopady | Vysoká rizika | Prudký pokles | Poradci | Aerolinky | Mince | Profitovat | Technologičtí giganti | Tencent | Medvědí trend | Další vývoj | Stimuly | Letectví | Masivní propad | Energetické společnosti | Tržby společnosti | Největší propad | Společnost Saudi Aramco | Šíření viru | Burzy cenných papírů | Obavy trhu | Propad poptávky | Spotřebitelé | Index NASDAQ 100 | Automobilka | Dopady koronavirové pandemie | Dopady pandemie | Historie | Volatilita akciových trhů | Internetový obchod | Algoritmy | Koronavirová krize | Ahold Delhaize | Akcie Ahold Delhaize | Unilever | Kongres | Německá automobilka | Automobilka Volkswagen | Skupina Volkswagen | Škoda | Návrh zákona | Domácnosti | Asociace | Výrobce letadel | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Ministryně financí | Sněmovna reprezentantů | Další růst | Růst | Německý parlament | Roberto Azevedo | Koronavirové krize | Signál | Ratingová agentura S&P | Biliony | Potenciál | Sněmovna reprezentantů USA | Německý statistický úřad | Šíření nákazy | Fiat Chrysler | E-commerce | Ekonomiky | Společnost Walt Disney | Vzdělávací webináře | Solidní růst | Války | Schodek | Organizace | Akcie Alibaba Group | British Airways | Britská letecká společnost | Letecká společnost | Společnost British Airways | Cloud Computing | Práce | Vláda USA | Podíl na trhu | Údaje | Americké ministerstvo zahraničí | IATA | Ropný průmysl | Signály oživení | Obchodovat s cennými papíry | Možnosti obchodování | Dopady koronavirové krize | Světoví těžaři | Přední světoví těžaři | Nejvyšší soud | Výpadky | Activision Blizzard | Massachusetts | Majitel | Úspory | AMC | USD za barel | Chesapeake Energy | Reddit | Posílení | Výrobce letadel Boeing | Joe Biden | Cestování | 737 MAX | Americká centrální banka (Fed) | Norwegian Air | Ryanair | Volvo | Energetická společnost | Maloobchod | Gilead | Společnost Gilead | Fondy obchodované na burze | Růst výnosů | Soud | Herbert Diess | Koncern Volkswagen | Soud v Karlsruhe | Karlsruhe | Dovoz | Dosáhnout zisku | Regulační orgány | Státy eurozóny | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Rezervní měny | Dluhy | Toyota Motor | Společnost Avast | Členské státy | Výzkumné společnosti | JD.com | NetEase | Xiaomi | Velké ekonomiky | Sektor služeb | Spekulovat | Jukos | Hans Dieter Pötsch | Předseda dozorčí rady | Manažeři | Koronavirová pandemie | Podnikatelské aktivity | Renault | Akcie v Hongkongu | Zákon o národní bezpečnosti | Umělé inteligence | Investment management | Propad příjmů | Pronájem nemovitosti | JDE | Unie | Republikánský prezident | ČR | Salesforce | Koronavirové pandemie | Hertz | Německý Spolkový sněm | Spolkový sněm | Nissan | Francouzská automobilka | Automobilka Renault | Průraz | Česká zbrojovka Group SE | Česká zbrojovka Group | Zbrojovka | Střední Evropa | Londýnské burzy | Vedení společnosti | Start-upy | Waymo | Square | Německé vládní strany | Hertz Global Holding | Hertz Global | Rozpočtový deficit USA | Dluh Británie | Rostoucí trend | Covid | Aplikace Robinhood | Technologické firmy | Německá finanční společnost | Společnost Wirecard | Budoucnost firmy | Google Pay | Chesapeake | Fintech společnosti | Online hry | Akcie Coca-Cola | Společnost Uber | Exporty | Firma Ant | Finanční firma | Sony | Japonská společnost | Americký výrobce letadel | Úspěchy | Silicon Valley | Ocenění | Americká společnost Apple | Šance | Stellantis | Chrysler | Růst tržeb | Ceny | Praha | Průměrný příjem | Technologické společnosti | Salesforce.com | Burzovní hodnota | STAR Market | STAR 50 | Čínský trh STAR Market | Nový indikátor | Index STAR 50 | Šanghajský trh | Shanghai Changer Investment Management Consulting | Akciový trh STAR Market | Akcie těžařů | Silvercorp Metals | Indická společnost | Zlatá horečka | Společnost PwC | Čínská společnost | Velké technologické firmy | IPO Ant Group | Ant Group | Digitální ekonomika | WeCHat | Účetní normy | Letecká přeprava | Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu | Erdogan | Recep Tayyip Erdogan | Americké ministerstvo spravedlnosti | Podhodnocený | Veřejný dluh Británie | Počet akcií | Airbus Group | Coca-Cola | Americký soud | Přístup na burzu | Rentabilita | Inspirace | Automobilka PSA | Fiat Chrysler (FCA) | Nvidia | Universal Music | Budoucí vývoj | Zadlužení Německa | Cena kávy arabica | Arabica | Americký podnik | Vývoj ceny akcie | Zakladatel firmy | Diverzifikovat | Primární veřejné nabídky akcií | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Grubhub | Biden | Internetová společnost | Cineworld | Společnost Cineworld | Obchodování dnes | Antimonopolní úřad | Odvolací soud | Epidemická situace | Největší centrální banky | Největší centrální banky světa | Centrální banky světa | Energetický sektor | Měnový fond | AEX | Naspers | Paul Milgrom | Robert Wilson | Výrobce letecké techniky | Hodnota fúzí | Akciové portfolio | Žebříček nejbohatších | Akcie Sony | Koncern | Jitan Solanki | Digitální převody peněz | Nařízení | Výrobce čipů | Investice do solární energie | Solární energie | Akcie First Solar | FSLR | First Solar | Elvira Nabiullinová | První obchodní den | Společnost Ant Group | Agriculture Bank of China | Agriculture Bank of China (ABC) | Industrial and Commercial Bank of China (ICBC) | American International Assurance (AIA) | Technologické tituly | Odklad splátek | Pinduoduo | China Telecom | China Mobile | Exekutivní příkaz | Regulace monopolů | Akcie čínských technologických gigantů | Praktické tipy | Diem | Nio | Brexitová jednání | Investice do vody | GME | GameStop | Akcie americké společnosti | Akcie Airbnb | Norwegian Air Shuttle | LATAM Airlines | ABNB | Největší IPO | Největší IPO roku | IPO roku | Prezidenti Turecka | TCL | Trans Adriatic Pipeline | Alexandre de Juniac | Virgin Atlantic | Výsledky makroekonomických statistik | Očkování | Zadlužování | Finanční společnost | PX Pražské burzy | IPO společnosti | Balík stimulačních opatření | Boeing 737 Max | Carnival | Lenovo | Guggenheim Investments | Scott Minerd | China Unicom | Autopůjčovna Hertz | Akcie Prosus | Dopad na akcie | JD | Evropské centrální banky | Nejlepší čínské akcie | WU | Jack Ma | Situace na trhu | AMC Entertainment | Akcie Gamestop | KFC | Deliveroo | WallStreetBets | GameStop (GME) | Reddit WallStreetBets | Velké investiční fondy | SWKS | Skyworks Solutions | Retailoví investoři | Tencent Holding | Dynamický růst | Zinek | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Co je Sharpe Ratio? | Akcie Amazon.com | Akcie Carnival | Akcie Just Eat Takeaway | Just Eat Takeaway | Tyson Foods | Akcie Tyson Foods | Dynatrace | Akcie Dynatrace | Akcie Euronext / Nasdaq | Akcie Euronext | Euronext / Nasdaq | Flow Traders | Akcie Flow Traders | Akcie Silvercorp Metals | Spotify | Akcie Spotify | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | IPO Coinbase | Kryptoměnový gigant | Zakladatel Alibaby | Alibaba Jack Ma | Silný růst | Akcie třídy A | 5G akcie | Nejlepší 5G akcie | Akcie roku 2021 | Dlouhodobý investor | Těžby kryptoměn | Nový americký prezident | IPO Deliveroo | Čínský internetový gigant | Čínský státní úřad pro regulaci trhu | Daniel Zhang | Používání kryptoměn | Zotavování Číny | Vydat akcie | Indická firma | Zomato | Rozvoz jídla Zomato | Vysoká cena | Objednávky | Indická centrální banka | Čínský internetový prodejce | Největší čínský internetový prodejce | Meme akcie | Paytm | Poskytovatel digitálních plateb | Guvernérka ruské centrální banky | Pershing Square Tontine Holdings | PSTH | Pershing Square Tontine Holdings (PSTH) | Finančně technologická společnost | Konkurence | Vláda v Pekingu | Další kryptoměny | Lucia Žárska | Malajsie | Nabídky akcií | Vladimir Tenev | Baiju Bhatt | Obchodní aplikace | Capital Panda | Společnost Alibaba | Alibaba Group Holding Limited | NYSE: BABA | Alibaba a čínská vláda | Mutace delta | Odvětví | Akcie indické | Akcie indické společnosti | Indické společnosti | Indický podnik | RedSeer | Swiggy | Oyo Hotels | Ola | Sdílené jízdy Ola | Sdílené jízdy | Business Standard | Šíření mutace delta | Šíření mutace | HOOD | Americká brokerská společnost | Asijské země | SAMR | Státní správa pro regulaci trhu | Státní správa pro regulaci trhu (SAMR) | Jihoafrická republika | Společnosti | Projekt Dunbar | Dunbar | CBDS | Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) | Banka pro vyrovnání plateb | Růst trhu kryptoměn | Růst trhu | Rychlý růst trhu | Rychlý růst | Globální platební síť | Platební síť | Transakce v digitálních měnách
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | FXstreet | Euro

Předchozí klíčová slova

Anomálie
Anomálie na trhu
Anomálie v kurzech
Anonymita Bitcoinu
Anonymní investor
Anonymní kasino
Anonymní Kryptoměna
Anonymní platební karty
Anonymní vývojář
ANSA

Následující klíčová slova

Ant Financial
Ant Group
Anthem
Anthem (ANTM.US)
Anthilia Capital
Anthony Bamford
Anthony Fauci
Anticyklické akcie
Antidumpingová cla
Antigenní testování
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Swissquote Bank
Potvrďte prosím... Zavřít