Sobota 15. květen 2021 12:29
reklama
Capital.com
reklama
Dukascopy
reklama
XTB forum 2021

Klíčová slova - Nové akcie

img

Akcie Monety dnes znatelně rostou. Trh pozitivně reaguje na rámcovou smlouvu se společnostmi skupiny PPF

07.05.2021 Akcie Monety dnes rostou, aktuálně přidávají 2,3 procenta, hned po otevření pražské burzy přitom přidávaly dokonce takřka čtyři procenta. Pozitivně reagují na včera večer oznámený podpis rámcové smlouvy Monety se společnostmi ze skupiny PPF ohledně akvizice Air Bank, českého a slovenského Home Creditu a společnosti Benxy. Akvizice je podmíněna souhlasem akcionářů banky na mimořádné valné hromadě, která se bude konat v červnu.
C:\fakepath\Indie.jpg

Indická firma zaměřená na rozvoz jídla Zomato chce vydat akcie

28.04.2021 Indická společnost zabývající se rozvozem jídla do domu Zomato požádala o primární nabídku akcií v hodnotě až 82,5 miliardy rupií (23,9 miliardy Kč). Firma tak chce využít zájmu o objednávky jídla přes internet, který podpořila pandemie, uvedla dnes agentura Reuters. Firmu Zomato podporuje čínská finančně technologická společnost Ant Group.
C:\fakepath\Coinbase.png

Debut na trhu Nasdaq ocenil kryptoměnovou burzu Coinbase na 100 miliard USD

15.04.2021 Na americkém trhu Nasdaq se včera začalo obchodovat s akciemi společnosti Coinbase Global, která je provozovatelem největší kryptoměnové burzy ve Spojených státech. Akcie zahájily s cenou 381 dolarů za kus, což celý podnik ohodnotilo na zhruba 100 miliard dolarů (téměř 2,2 bilionu Kč) a výrazně přesáhlo referenční cenu 250 dolarů stanovenou v úterý. Následně se tržní cena vyšplhala na 112 miliard dolarů, později však sestoupila až na 83 miliard dolarů, napsala agentura Reuters.
C:\fakepath\krypto-14042021.jpg

Coinbase - prvá kryptomenová burza, ktorej akcie si môžete kúpiť

14.04.2021 Rok 2021 sa zapíše bielou kriedou do komína lebo sme svedkami vstupu prvej kryptomenovej burzy na akciovú burzu, čo len potvrdzuje nastolený trend digitalizácie všetkého vrátane peňazí, ktorý aj vďaka pandémii koronavírusu výrazne nabral na obrátkach.
img

Bitcoin se teď dostal na nový historický cenový rekord, vyjde až na 1,36 milionu korun. Zítra totiž vstupuje na burzu provozovatel největšího online tržiště s kryptoměnami v USA, Coinbase, což kryptoměny dále popularizuje

13.04.2021 Cena nejstarší a nejrozšířenější kryptoměny bitcoinu dnes dopoledne pokořila své historické maximum. Tohoto maxima dosáhla před přesně měsícem, 13. března, kdy se bitcoin prodával až za 61 742 dolarů. Aktuálně se bitcoin prodává za více než 62 tisíc dolarů za kus. V korunách jen cena bitcoinu za svým březnovým historickým rekordem jen o několik málo tisíc, když se kryptoměna dnes dopoledne prodávala až za více než 1 360 000 korun.
img

Bitcoin atakuje cenový rekord, dnes vyšel i na 1,34 milionu korun. Pozítří totiž vstupuje na burzu provozovatel největšího online tržiště s kryptoměnami v USA, Coinbase, což kryptoměny dále popularizuje

12.04.2021 Cena nejstarší a nejrozšířenější kryptoměny bitcoinu se dnes dopoledne přiblížila ke svému historickému maximu. Tohoto maxima dosáhla před takřka měsícem, 13. března, kdy se bitcoin prodával až za 61 742 dolarů. Dnes se dostal až na cenu 61 229 dolarů za kus. V korunách zaostala cena bitcoinu za svým březnovým historickým rekordem jen o několik málo tisíc, když se dnes dopoledne prodávala až za více než 1 340 000 korun.
C:\fakepath\coinbase.jpg

Hodnota Coinbase na soukromém trhu narostla téměř třináctkrát

17.03.2021 Hodnota společnosti Coinbase, která se chystá vstoupit na americkou akciovou burzu, se letos na soukromém trhu vyšplhala na 68 miliard dolarů (1,5 bilionu Kč). Největší americká kryptoměnová burza to uvedla ve své dnešní zprávě pro regulátory. Cena jejích akcií se v prvním čtvrtletí do 15. března zvýšila na v průměru 343,58 dolaru z 28,83 dolaru ve třetím čtvrtletí, a za poslední měsíce tak díky růstu ceny bitcoinu vzrostla téměř třináctkrát.
C:\fakepath\Coinbase.png

Coinbase učinila další krok ke vstupu na burzu, loni měla zisk

26.02.2021 Největší americká kryptoměnová burza Coinbase Global Inc. učinila další krok ke vstupu na americkou akciovou burzu Nasdaq. Firma předložila regulačním úřadům dokumenty potřebné pro vstup, ve kterých uvedla, že loni díky prudkému růstu digitální měny bitcoin vykázala zisk. Poskytla tak první detailní pohled na své finance od svého založení v roce 2012, uvedla včera agentura Reuters.
img

Zajímavé akcie 2021: Přinášíme 19 skvělých tipů pro vaše portfolio!

12.02.2021 Tipů na zajímavé akcie není nikdy dost. Zejména, když se teď mnoho obchodníků zajímá, do kterých akcií v roce 2021 investovat. V následujícím článku vám představíme 19 akcií solidních společností s dobrými vyhlídkami, které mohou z dlouhodobého hlediska přinést dobrou návratnost. Rozhodli jsme se primárně pro stabilní společnosti. Lze u nich předpokládat, že jejich stabilní vývoj bude pokračovat i do budoucna. Náš seznam ovšem obsahuje i několik spekulativních akcií, které jsou více rizikové.
img

Moneta: Podle představenstva je dobrovolná nabídka na 80 CZK v souladu se zájmy Monety

01.02.2021 V pátek 29. ledna 2021 po zavření trhu oznámila Moneta stanovisko představenstva k veřejnému návrhu na odkoupení 20 % akcií Monety za 80 CZK za akcii (dobrovolný veřejný návrh) společností ze skupiny PPF. Představenstvo Monety došlo k závěru, že návrh se jeví v souladu se zájmy jejích akcionářů.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 1.2.2021

01.02.2021 Přehnaná aktivita retailových investorů pravděpodobně přetrvá i v následujících dnech. U retailových brokerů dochází k opětovnému uvolnění restrikcí na nákup některých titulů. Znovu tak můžeme být svědky nárůstu volatility na titulech s vysokým short interestem. Nicméně lze očekávat i tvrdší regulaci diskusních fór, jelikož praktiky retailových traderů, kteří jednají ve shodě, připomínají manipulaci s trhem. Shortovat některé přepálené tituly, jako například GME však nedoporučuji. Květnová at the money put opce na akcie GME odpovídá cca na 68 %, ceny akcií!!! To souvisí s obrovskou volatilitou. Pro srovnání stejný kontrakt by v případě Apple vyšel na cca 10 % z ceny akcie. Některé firmy se snaží masivního cenového vzestupu využít a emitují nové akcie. Například American Airlines vydaly nové akcie za 1,1 mld. dolarů
C:\fakepath\akcie-tui.png

Akcie TUI: Nové akcie míří na trh

29.01.2021 Akcie největší německé cestovní kanceláře TUI si prošly v posledních týdnech vysokou volatilitou. Debaty o záchraně ze strany německé vlády nakonec vyústily v úpis nového kapitálu. Došlo k téměř zdvojnásobení počtu akcií, přičemž na nové akcie měli nárok stávající investoři za velmi výhodných 1,09 EUR za kus.
img

Moneta Money Bank: Skupina PPF plánuje ovládnout Monetu

25.01.2021 V pátek 22. ledna po zavření trhu oznámila Moneta, že dostala od skupiny PPF návrh na získání akcií Monety do výše 20 %od jejích akcionářů (dobrovolný veřejný návrh). Dále PPF plánuje začít jednat o akvizici a následné fúzi Monety s Air Banka dalších finanční společností skupiny PPF. Touto fúzí by PPF získala dalších 39,7 % akcií Monety. Současný podíl PPF v Monetě je 0,6279 %.
C:\fakepath\rok-2021-fxstreet.jpg

FXstreet.cz: Výhled na rok 2021

04.01.2021 Po nezapomenutelném roce 2020 plném zvratů, které byly na finančním trhu často taženy emocemi, by měl být přicházející rok 2021 poměrně klidnější. Investoři by se také měli více řídit makroekonomickým vývojem a fundamentální analýzou.
img

Spoločnosť Rolls Royce vydala nové akcie. Cena akcií klesla, hodnota spoločnosti však nie

29.10.2020 Spoločnosť Rolls Royce (RR.UK) sa dostala vďaka pandémií koronavírusu do problémov, nakoľko spoločnosť získava finančné prostriedky v závislosti od počtu letových hodín jej motorov v prúdových lietadlách, čo viedlo k poklesu jej príjmov. Nominálna cena akcií spoločnosti atakovala najnižšie úrovne za posledných 15 rokov.
img

Poslední obchodní den s akciemi CME na BCPP

08.10.2020 Vzhledem k tomu, že CME a PPF dostaly od Evropské komise zelenou k dokončení vzájemné fúze, rozhodla Pražská burza o pozastavení obchodování s emisí CME. Obchodování s akciemi CME bude pozastaveno od pátku 9. 10. 2020 (pokud nedojde k posunutí dokončení fúze). To znamená, že poslední obchodní den s akciemi CME je právě dnes 8. 10. 2020.
C:\fakepath\Rusko2.jpg

Ruská státní firma Sovkomflot vstoupila na burzu

07.10.2020 Na ruské akciové burze se dnes začalo obchodovat s akciemi státní společnosti Sovkomflot. Primární veřejná nabídka (IPO) akcií největšího lodního přepravce v zemi je první nabídkou státní firmy v Rusku od roku 2013. Cena akcií byla stanovena na 105 rublů (31 Kč), což je na spodním konci původního rozpětí, což ohodnotilo společnost na 3,2 miliardy USD (73,6 miliardy Kč). Po zahájení obchodování ale akcie podniku klesaly.
img

Komentář k firmě: Fúze CME a PPF schválena, akcie se přestanou obchodovat na burzách

07.10.2020 To bylo poslední nutné povolení k dokončení transakce, které se očekává příští týden v úterý 13. listopadu. K tomuto datu zaniknou akcie CME a přestanou se tak obchodovat na burzách v Praze a New Yorku. Jejich majitelé dostanou za každou akcii plnění ve výši 4,58 USD/akcie (cca 105,1 CZK). Nedostanou tedy žádné nové akcie nástupnické společnosti. Připomínáme, že včerejší zavírací cena byla v Praze 98,9 CZK, ale dnes hned po otevření trhu akcie vyskočily na asi 103 CZK a dorovnávají tak včerejší závěrečný kurz v USA, kdy akcie skončily silnější o +5,1 % na kurzu 4,555 USD (cca 104,5 CZK).
C:\fakepath\tesla-akcie.png

Tesla i stříbro silně korigují

24.09.2020 Raketové růsty bez výrazné změny fundamentu dříve nebo později narazí na strop důvěry trhu a velkou část svých zisků odevzdají zpět. To samé platí i při panických výprodejích bez vážného důvodu, které následně nabízejí zajímavé nákupní příležitosti.
C:\fakepath\opce.png

Ako funguje Greenshoe opcia

18.09.2020 Česká zbrojovka čoskoro vstupuje na pražskú burzu a neklamným znakom, že pôjde o veľké IPO je aj to, že firma si vyhradzuje právo pri vysokom záujme poskytnúť až o 15% viac akcií ako je hodnota úpisu. Môžeme teda hovoriť o tzv. “Greenshoe” opcii, ktorá je zaujímavým nástrojom na ochranu záujmov väčšiny účastníkov IPO a v tomto krátkom článku som sa rozhodol priblížiť vám celý tento mechanizmus.
img

Zhodnocení akcií, navýšení kapitálu Tesly a výnosy amerických technologických firem

04.09.2020 Další posílení akcií způsobilo, že se jejich zhodnocení dostalo, na zatím nejvyšší úroveň od října 2000. Akciový trh tak čeká v říjnu a listopadu rizikové období. Tesla tento týden oznámila navýšení kapitálu o 5 miliard dolarů, aby posílila svou rozvahu a podpořila další růst, což rozhodně dává smysl i vzhledem k tomu, že těchto 5 miliard dolarů sníží hodnotu pro stávající akcionáře jen nepatrně. Pozornost směřujeme také na výnosy pěti amerických technologických firem, které byly uveřejněny po středečním ukončení amerického obchodování – i zde je spousta očekávání a spekulací, zejména v případě akcií MongoDB.
img

Split akcie – co to je dělení akcie a jak funguje

03.09.2020 Dělení akcií, štěpení akcií nebo také stock split přináší investorům mnoho otázek. Co přesně je takové dělení akcií? Jaké jsou jeho důsledky a čemu byste při probíhajícím dělení akcií měli věnovat pozornost?
img

Pohled na aktuální vývoj akcií společností Tesla a Apple

03.09.2020 Americký technologický sektor pokračuje v růstu, ale na jeho tahounech se začala projevovat únava. Společnosti Apple i Tesla začaly týden slibně. Jednalo se o první seanci po rozdělení akcií obou společností na sklonku minulého týdne. V následujících dnech však začaly akcie o své zisky bojovat. V dnešním komentáři akciových trhů se podíváme na poslední vývoj okolo obou společností.
C:\fakepath\Tesla.png

Tesla hodlá získat až pět miliard dolarů prodejem nových akcií

02.09.2020 Americký výrobce elektromobilů Tesla hodlá získat až pět miliard dolarů (zhruba 110 miliard Kč) prodejem svých nových kmenových akcií. Oznámila to včera firma, jejíž akcie letos zažívají na burze prudký růst.
img

🚗Tesla oznámila vydání nových akcií za 5 miliard dolarů 💲

01.09.2020 Tesla (TSLA.US) oznámila vydání nových akcií ve výši až 5 miliard dolarů. Nové akcie budou nabídnuty "at the market", tedy za současnou tržní cenu. Akcie budou prodávat banky Morgan Stanley, Deutsche Bank a Credit Suisse v závislosti na požadavcích společnosti Tesla. Novinky znamenaly určitý pokles dosavadních zisků Tesly v premarketu. Nicméně se její akcie stále obchodují nad včerejší zavírací cenou.
img

Do jakých nerostných surovin investovat v roce 2020?

30.07.2020 Mnoho investorů chce profitovat nejen z rostoucích cen akcií, ale také ze vzestupných trendů u ceny komodit. Kromě toho byly drahé kovy vždy považovány za zajištění proti inflaci. To je jeden z hlavních problémů, zejména v době krize a nízkých úrokových sazeb.
C:\fakepath\akcie4.jpg

Airbnb zvažuje vstup na burzu přes fúzi se specializovanou firmou

23.07.2020 Zprostředkovatel krátkodobého ubytování v soukromí Airbnb by mohl vstoupit na burzu prostřednictvím fúze se specializovanou společností SPAC. To je jeden z méně obvyklých způsobů vstupu na akciový trh, je ale čím dál oblíbenější. Spoluzakladatel a generální ředitel Airbnb Brian Chesky agentuře Reuters řekl, že firma byla ohledně této možnosti již oslovena.
img

Logický zájem o investování do biotechnologií začíná připomínat bublinu

22.07.2020 Růst hodnoty farmaceutických a biotechnologických firem zažívá letos nebývalou dynamiku. Broker ProfitLevel analyzoval faktory tohoto růstu a jeho rizika, která mohou vyústit ke splasknutí akciové bubliny.
img

JDE Peet's zíkal z nabídky akcií 2,3 mld. eur, akcie rostou

29.05.2020 Druhý největší výrobce balené kávy na světě, společnost JDE Peet's, získal z primární nabídky akcií 2,3 miliardy eur (62 miliard Kč). Akcie společnosti po zahájení obchodování na burze v Amsterodamu posilují, dopoledne si připsaly 13 procenta, napsala agentura Reuters.
img

Vláda se s Lufthansou dohodla na několikamiliardové pomoci

25.05.2020 Letecká společnost Lufthansa se s německou vládou rámcově dohodla na několikamiliardové státní pomoci. S odkazem na zdroje z německé vlády to dnes uvedla agentura DPA. Lufthansa těžce doplácí na koronavirovou krizi, dohoda je podle zdrojů v rámci záchranného plánu, který připravila vláda. Ještě ji ale musí schválit řídící výbor německého státního fondu ekonomické stabilizace, řídící orgány Lufthansy a Evropská komise (EK).
img

Investice do nemovitostí: 3 nejlepší nemovitostní fondy pro soukromé investory

24.10.2019 Investice do nemovitostí jsou považovány za vhodnou investici do aktiv během období s nízkými úrokovými sazbami a to z důvodu stability. Nízké úrokové sazby, stálé zvyšování ceny nájemného a silný příliv nového kapitálu tlačí realitní trh po celá léta směrem nahoru. Ceny nemovitostí tedy dlouhodobě rostou. Tento trend se netýká pouze rezidenčních nemovitostí, ale také komerčních nemovitostí.
C:\fakepath\ipo.jpg

Co je to IPO?

10.09.2019 Jak obchodovat IPO? To se dozvíte v tomto článku. IPO je zkratka pro “Initial Public Offering”, tedy v překladu počáteční veřejná nabídka akcií společnosti na akciovém trhu. Jinými slovy, prostřednictvím IPO vstupují společnosti na kapitálový trh, kde se může kdokoliv stát investorem – a to jednoduše, nákupem jejích akcií. IPO lze provést dodatečným vydáním akcií nebo prodejem těch stávajících.
img

Reuters: Italský výrobce jachet Ferretti chce znovu na burzu

29.08.2019 Italský výrobce luxusních jachet Ferretti zvažuje, že znovu vstoupí na akciovou burzu. Veřejná nabídka by se mohla v Miláně uskutečnit v říjnu a firma by v jejím rámci mohla nabídnout 30 až 35 procent akcií. S odvoláním na informovaný zdroj to dnes uvedla agentura Reuters.
94722652.jpg

Velké řecké banky potřebují další kapitál

07.03.2014 Největší řecké banky budou potřebovat dodatečný kapitál v celkové sumě 6,4 miliardy eur. Oznámila to včera řecká centrální banka na základě zhodnocení prosincových zátěžových testů komerčních bank. Otázka další rekapitalizace bank je nyní jedním z hlavních sporných bodů v táhnoucích se jednáních mezi Aténami a mezinárodními věřiteli.
Související klíčová slova: FXstreet | Money management | Bitcoin | Brexit | Řecko | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Australský dolar | Stříbro | Inflace | EUR/USD | USD/JPY | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | USA | Británie | Britská libra | Koruna | Evropská unie | Ruský rubl | HDP | Obchodní deník | Turecká lira | Bezpečný přístav | Německo | Pražská burza | Česká měna | Apple | Analytik | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | ETF | Investiční fondy | Dluhopisový trh | Dividendy | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Ekonomové | Akciové trhy | USD/BRL | EUR/CZK | Obchodování na burze | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Zhodnocení | Ask | Transakce | Bid | Bloomberg | Breakout | Broker | Burza | Burza cenných papírů | CEO | CFD | CME | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Distribuce | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | ECB | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Emitent | Euro | Evropská centrální banka | Evropská komise (EK) | Fed | Finanční trhy | Hedge fondy | Futures | Fúze | Grafy | Hedging | Hedge | IPO | ISIN | Indikátor | Initial Public Offering | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční horizont | Investiční společnost | Investor | Investování | Japonský jen | Kapitálový trh | Komodity | Korekce | Kotace | Kurz | Likvidita | MT4 | Margin | Marže | MetaTrader | Měna | Finanční instituce | Měnový pár | Měny | NYSE | Nabídka | Nástroj | Obchodník | Opce | Order | P/E | PTR | Platforma | Poplatek | Portfolio | Pozice | Prémie | Put opce | RSI | Rally | Platina | Riziko | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | Short | Split | Spot | Spread | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uptrend | VIX | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Yield | Zisk na akcii | Zlato | ČNB | Úrokové sazby | Analytici | Obchodní platforma | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | Dluhopisy | JPY | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | Morgan Stanley | EMU | Goldman Sachs | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Komerční banka | XTB | Saxo Bank | Indexy | Úroková sazba | Investoři | Produkce ropy | Fond | Trh s nemovitostmi | EU | Vývoj ceny | Ekonom | BitStock | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | Zisk | Berkshire Hathaway | Ropný trh | Ceny komodit | Výsledky | Arbitráže | Euronext | Credit Suisse | Intervenovat | Partners | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Analytický tým | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/USD | Makrodata | Facebook | LYNX | Lukáš Kovanda | Burzy | BCPP | Ceny akcií | Vzdělávání | Praxe | Index | Likvidní | Nabídková cena | Podpora | Volatilní | Burzovní obchodování | Daniel Gladiš | Vltava Fund | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie Microsoft | Akcie Tesla | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Banka | BH Securities | Brent | Cena | Cena akcií | Cena stříbra | Ceny stříbra | Ceny zlata | Cyrrus | CZK | Černá labuť | Dolar | Ekonomický růst | Eura | Expirace | Finanční prostředky | Fiskální rok | Fondy | FXstreet.cz | Fyzické zlato | Graf | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Index VIX | Investice do akcií | Investice do nemovitostí | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční portfolio | Investing | Investování do zlata | Investovat do zlata | Jádrová inflace | Jak investovat | Jak investovat do zlata | Jak vydělat | Kapitálové trhy | Komodita | Komoditní | Koupit akcie | Kurz USD | Libra | Lira | Management | Market | Markets | Měnový kurz | MetaTrader 5 | Nákup akcií | Nemovitosti | Ocenění akcií | Odkup akcií | Opce na akcie | Portfolia | Praní špinavých peněz | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej akcií | Prognóza | Převodník měn | Reuters | Ropy | RUB | Rubl | Řízení rizika | Signály | Státní dluhopisy | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Surová ropa | Švédská koruna | Trh | Tržní hodnota | Volatility | Vývoj akcií | Vývoj ceny stříbra | Vývoj ceny zlata | Vývoj kurzu | Webináře | WTI | WTI ropa | Zemní plyn | Zkušenost | Zpráva | Zprávy | Železná ruda | Zisky | Tradeři | EIA | VTB Capital | Put | Buy | Cílová cena | Due diligence | EBITDA | Elon Musk | Free float | Indie | Měď | Nominální hodnota | Obchodní den | P.A. | P/BV | REIT | Roadshow | ROCE | Finanční společnosti | Konzervativní investor | Primární emise | Směrodatná odchylka | Tržby | Komise | Kontrakt | Volby | Cukr | 1 milion | Burze | Investment | Traders | DPA | CNOOC | Microsoft | MSCI | Home Credit | Investing.com | Agentura DPA | Ceny nemovitostí | Fundamentální výhled | Short squeeze | Úspěch | Podnikatel | Pokles cen akcií | Růst cen akcií | Podnikání | Automobilový průmysl | Pokles akcií | Velcí investoři | Energie | Příprava | Konzistence | Moneta Money Bank | Agentura Reuters | Hodnota bitcoinu | Zadlužené Řecko | Ekonomická aktivita | Forbes | Prezident ECB | Kolísání trhu | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Aktuální vývoj | Glencore | Cenné kovy | Realitní trh | Pokles ceny akcií | Miliardy dolarů | Alibaba | Propad | Kryptoměny | TradingView | S&P | Výrobní aktivita | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | PetroChina | Evropský trh | Stagnace | Tempo růstu | Akcionáři | Daně z příjmů | Zajištění | Výnosy amerických dluhopisů | Digitální měny | Tesla | Kryptoměna | Kapitalizace | Výhled | Hlavní úroková sazba | NYSE Euronext | Bankéři | Bankéř | Poplatky | Prodávat akcie | Nakupovat akcie | Rychlé zisky | Rekordní maxima | Chevron | Mzdy | Silné euro | Dosahovat zisku | Predikce | Průzkum | Krize | Velké zisky | Analytický tým FXstreet.cz | Investovat do akcií | Výnosy | Měnový pár USD/JPY | Quantum | TRY | Institucionální investoři | Příjmy | Kapitálové strategie | ExxonMobil | Alphabet | ČTK | Zvýšení volatility | Fiskální stimuly | Hlavní ekonom | Očekávání | Morningstar | Purple Trading | Tržní kapitalizace společnosti | Skupina PPF | Vstup na burzu | CoinDesk | Breakout Trader | Návratnost investic | Coinbase | Akcie Tesly | Spekulativní investice | Obchodování s kryptoměnami | Cena platiny | Palladium | Jerome Powell | LYNX Trading | IPO Facebooku | Nemovitostní fondy | NEST | Robinhood | Crypto | RoboMarkets | MSCI World Index | Jak fungují akcie | Výkonnost fondů | Drobní investoři | Investování s LYNX | Kryptoměnové burzy | Cena bitcoinu | Airbnb | Globální akcie | R Trader | Saxo | Obchodní války | FinTech | Profesionální investoři | Graf vývoje | Technologické akcie | Facebook (FB) | Apple (AAPL) | Akcie společnosti | Objem obchodování | Pokles ceny | RDSA | Royal Dutch Shell | Reakce trhu | Cena plynu | Posilování eura | Primární nabídka | Stanovení ceny | Tlak na akcie | EK | Evropská komise | Společnost Apple | Obchodovat s akciemi | Akcie CME | Palladiové akcie | Obchodovat komodity | Nejvýznamnější burza | Primární nabídky akcií | Konopné akcie | Investice do marihuany | Zájem investorů | IPO Airbnb | IPO WeWork | IPO Instacart | Uber Technologies | Beyond Meat | Roth Capital | Primární veřejná nabídka (IPO) | Primární veřejná nabídka | Obchodní aktivity | Sójové boby | Nejznámější kryptoměny | AMS | Bitcoin a další kryptoměny | Sharpe ratio | Nabídka akcií | Ferrari | Akcie a ETF | Štěpení akcií | Ropné akcie | Defenzivní akcie | Capital Partners | Coffee | Negativní fundament | Růst ceny zlata | Pokles cen | Americké futures | Tomáš Pfeiler | Ferretti | Weichai Group | Konglomerát | Výrobce jachet | AMZN | Burzovní průvodce | WeWork | Akcie podniku | Výhody IPO | Cíle IPO | Nevýhody IPO | Druhy IPO | Upisování | Přímý zápis | Rizika přímého zápisu | Kótování | Road Show | Jak na IPO vydělat | Co je to IPO | Jak obchodovat IPO | Prosus | PPF | Denní graf | Overbalance | Obchodování se státními dluhopisy | Jak fungují státní dluhopisy | GOOGL | Ceny palladia | Akcie Skyworks Solutions | Investujte do akcií | Platinové akcie | Akcie roku | Investice do platiny | Jak se stát lepším investorem | Edge | Cena akcie | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Trinity Bank | Digitalizace | Prodávat své akcie | Čistý zisk | Obchodní model | MetaTrader 5 Supreme Edition | Peter Garnry | Kryptoměnová burza | Trinity | LNG | Objem | MSFT | Standardní odchylka | FRED | Vyšší volatilita | Supreme Edition | Slušné zisky | Vyšší riziko | Primární nabídky | Firma | Pfizer | Pravděpodobnost úspěchu | TradingEconomics | Souhrn finančních trhů | Růst cen | Borsa Italiana | Studie | Bilance | Generální ředitel | Amazon | Nadhodnocení | Nulový úrok | Úrok | Miliardy | Vyhlídky | Výměny akcií | 5G | Martin Stránský | Financovat | Technologický sektor | Průmysl | Investovat v roce 2020 | Na burze | Drahý kov | Rostoucí náklady | Další rozvoj | Rozvoj | Zvýšená volatilita | Problémy | Total | Prodeje akcií | Cena za akcii | Plyn | Prohlášení | Zahájení obchodování | Míra | Ohlédnutí | Měnové politiky | Uvolněné měnové politiky | Investujte | Americké centrální banky | xStation5 | AAPL | FB | Česká zbrojovka | Ztráta | NERV | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | Roční růst | Miliardy korun | National Bank of Greece | Eurobank | Alpha Bank | US100 | Řecké banky | Největší řecké banky | Ziskovost | Stabilní společnosti | Klesající trend | Pracovní trh | Návratnost | Tržní kapitalizace Tesly | Inovace | Miliardy eur | Hodnota společnosti | ProfitLevel | Podnik | Ukazatele | Technologická společnost | Kryptoměny bitcoin | Cenové tlaky | Krach | Komunikace | Astrazeneca | Koronavirus | Google | 100 miliard dolarů | Trhy | Světová zdravotnická organizace | WHO | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | Íránský konflikt | ConocoPhillips | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Pražské burzy | Asijské indexy | Pokles | Situace | Nejvýraznější pokles | Výnosy firmy | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | Komentář k firmě | Ceny Bitcoinu | Starbucks | Vstupy | FIAT | Investovať do kryptomien | Obchodovať kryptomeny | Zlepšení | Lukáš Baloga | BABA | Akcie Alphabet | Obchody | Výdaje | PMI za leden | Cena akcií Tesly | BP | Americká společnost | Sazby beze změny | SEC | Rozhodování | Palantir | Americké ekonomiky | Obchodovanie | Závěrečný kurz | Inflace v lednu | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Cestovní kanceláře | Stabilita | Shortovat | Vývoj | Guru | Výkyvy | Současná cena | Příležitost k nákupu | WP | Vysoká rizika | Lufthansa | Profitovat | Technologičtí giganti | Tencent | Stimuly | Letectví | Tržby společnosti | Fiskální balíček | Nákupy aktiv | Měnové podmínky | Akcie Monety | Spotřebitelé | Automobilka | Pandemie COVID-19 | Volatilita akciových trhů | Texas | Koronavirová krize | Ahold Delhaize | Akcie Ahold Delhaize | Manufacturing | Republikáni | Domácnosti | Fundament | Hotovost | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Tomáš Raputa | Další růst | Růst | American Airlines | Koronavirové krize | Signál | Potenciál | Nejlepší palladiové akcie | NILSY | Anglo American Platinum | Air Bank | E-commerce | Ekonomiky | Vzdělávací webináře | Solidní růst | Války | Organizace | Akcie Apple (AAPL) | Letecká společnost | Práce | Tesla dnes | Údaje | DPH | Ropný průmysl | Ekonomické oživení | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | GB00B03MLX29 | Anglo American | Majitel | Úspory | Vývoj poměru ceny zlata a stříbra | Vývoj ceny stříbra v USD | USD za barel | Tlak medvědů | Reddit | Investiční tituly | Posílení | Data z trhu práce | Cestování | Německé ministerstvo hospodářství | Ministerstvo hospodářství | Shell | Zaměstnanci | Gilead | Růst výnosů | Vývoz | MSCI World | Dosáhnout zisku | KfW | Expanze | Kontrakce | Pozastavení obchodování | Dluhy | Výzkumné společnosti | PitchBook | JD.com | Vakcína | Dění na trhu | Předpandemické hodnoty | Spekulovat | Moderna | Společnost Moderna | Manažeři | Umělé inteligence | Spoluzakladatel | Ekonomické zotavení | Společnost Lufthansa | Pronájem nemovitosti | JDE Peet's | Euromonitor International | JAB | Mondelez | Douwe Egberts | Jacobs | Pickwick | JDE | Společnost JDE Peet's | Společnost JDE | Unie | Koronavirové pandemie | Lukoil | Norilsk Nickel | Peet's Coffee | Senseo | Tassimo | TiOra | L'OR | Acorn | Výrobce balené kávy | Zbrojovka | Výrobní PMI | Vedení společnosti | Waymo | Býčí trend | MongoDB | Nevada | Rostoucí trend | Covid | Akciové bubliny | Představenstvo | Den obchodování | Akcie Coca-Cola | Ant | Michal Lukáč | Sony | Zájem o investování | Úspěchy | Ocenění | Růst tržeb | Ceny | Technologické společnosti | Investování do biotechnologií | SPDR ETF XBI | SPDR ETF XBI fond | Biotechnologický SPDR ETF | Cybertruck | Semi | Akcie těžařů | Wheaton Precious Metals | SSR Mining | Silvercorp Metals | Indická společnost | Progres | Zlatá horečka | Vývoj ceny zlata v USD | Vývoj ceny zlata v USD za unci | Agnico-Eagle Mines | Anglogold Ashanti | Barick Gold | Franco Nevada | Gold Fields | Kirkland Lake Gold | Royal Gold | Sibanye Stillwater | Nikl | Prognóza ceny zlata | Prognóza ceny stříbra | Prognóza ceny platiny | Prognóza ceny palladia | Prognóza ceny ropy | Komodity s LYNX | Akcie u LYNX | Komoditní akcie | Petroleo Brasileiro | Čínská společnost | Ant Group | Cenové hladiny | eMan | Bitstock.com | Počet akcií | Coca-Cola | Split akcie | Zhodnocení akcií | Peso | Inspirace | Vývoj ceny akcie | Vývoj ceny akcie Tesly | Diverzifikovat | Nákupní příležitosti | Grubhub | Biden | Internetová společnost | Fúze CME a PPF | Fúze CME | CME a PPF | Sovkomflot | Cena akcií firmy | Poptávka po akciích | Ruské firmy | Firmy na burzu | Firma Sovkomflot | Ruská státní firma | AEX | Naspers | Americké měny | MicroStrategy | Akciové portfolio | Akcie Sony | Investice do solární energie | Solární energie | Akcie First Solar | FSLR | First Solar | První obchodní den | Společnost Ant Group | Moneta | Bidenovy plány | Pinduoduo | PLTR | Investice do vody | GME | GameStop | Akcie Airbnb | ABNB | Vakcinace | Očkování | LEN | Coinbase Global | Coinbase Global Inc. | Americká kryptoměnová burza | Burza Coinbase | Burza Coinbase Global | Kryptoměnová burza Coinbase | Cenné papíry a burzy | Carnival | Výhled na rok | mBTU | USD za mBTU | Pokles zásob | Odvětví těžby ropy | Poptávka po plynu | Vývoz LNG | Vývoj těžby zemního plynu | Vývoj těžby zemního plynu v USA | Počasí | Vývoj ceny amerického zemního plynu | Rychlé ekonomické oživení | Utažení měnové politiky | Atraktivita americké měny | Návrat růstu cen na cíl | Návrat růstu cen | Měny vyspělých zemí | Atraktivita zlata | Trendový růst | Slušný ekonomický růst | Vybavení na home office | Home office | Software pro online život | Online život | Upisovat nové akcie | Online prostředí | Uvolnění zákazů | Růst ceny | Vakcína a covid | Německá inflace | Akcie Prosus | TUI | JD | Akcie Gamestop | KFC | Deliveroo | WallStreetBets | Akcie GME | GameStop (GME) | Reddit WallStreetBets | Velké investiční fondy | Akcie TUI | Volatilita akcie | SWKS | Skyworks Solutions | Návrh PPF | Cenové výkyvy | Aktivita retailových investorů | Akvizice Air Bank | Dobrovolná veřejná nabídka | Zinek | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Co je Sharpe Ratio? | Akcie Amazon.com | Akcie Carnival | Akcie Just Eat Takeaway | Just Eat Takeaway | Tyson Foods | Akcie Tyson Foods | Dynatrace | Akcie Dynatrace | Akcie Euronext / Nasdaq | Akcie Euronext | Euronext / Nasdaq | Flow Traders | Akcie Flow Traders | Akcie Silvercorp Metals | Spotify | Akcie Spotify | Air | Nový kapitál | Admirals | Hodnota Coinbase | Hodnota společnosti Coinbase | Největší americká kryptoměnová burza | Vstup Coinbase na burzu | Tým Admirals | Direct listing | Nákup akcií Coinbase | Vstup Coinbase na Nasdaq | Coinbase na Nasdaq | Držitelé kryptoměn | Debut na trhu Nasdaq | Vydat akcie | Indická firma | Zomato | Rozvoz jídla Zomato
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | FXstreet | Graf | ROCE | Euro

Předchozí klíčová slova

Novatek
Nová Tesla
Novatrades
NovaTrades
Nová třída aktiv
Nová vakcína
Novavax
Novavax Inc
Nová výše dividendy
Nova 2

Následující klíčová slova

Nové americké stimuly
Nové byty
Nové byty v Praze
Nové digitální měny
Nové dluhopisy
Nové hypotéky
Nové investiční aplikace
Nové investiční nástroje
Nové IPO
Nové IPO akcie
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
BOSSA ebook analyza
Potvrďte prosím... Zavřít