Pondělí 17. květen 2021 11:49
reklama
Purple Trading VIP zona
reklama
Admiral Markets new demo
reklama
Purple Trading VIP zona

Klíčová slova - Investice do nemovitostí

img

Čtvrtina Čechů drží úspory na běžném účtu nebo v hotovosti, ukázal průzkum Generali Investments CEE

14.04.2021 Téměř desetina Čechů si peníze stále odkládá v hotovosti. Mezi lidmi se základním vzděláním je to dokonce pětina, ukázal průzkum Generali Investments CEE k projektu Lví podíl. Dalších 14 % respondentů pak považuje za nejlepší našetřené peníze ponechat na běžném účtu.
img

Investice do nemovitostí je obranou proti inflaci

18.03.2021 V roce 2020 dosáhla průměrná míra roční inflace v České republice výše 3,2 %, což je osmileté maximum. V meziročním porovnání je to zvýšení o 0,4procentního bodu. Letos prognózy hovoří o jejím poklesu, přesto se s největší pravděpodobností hodnota inflace udrží nad 2procentním cílem České národní banky. Investoři, kteří chtějí nadinflační zhodnocení, budou muset pečlivě vážit, do čeho vložit své peníze.
img

Jak nepřijít o majetek v roce 2021?

10.01.2021 Minulý rok jsme byli svědky skokové změny v globální ekonomice. V souvislosti s pandemií covid-19 přišel nevídaný pokles, který byl výrazně hlubší a delší než při poslední velké globální krizi v letech 2008 až 2009. Takový vývoj výrazně zvyšuje investiční riziko. Kam bychom tedy měli investovat, abychom ochránili svůj majetek?
C:\fakepath\cina ekonomika.jpg

Průmyslová výroba v Číně překonala odhady, zrychlil i růst tržeb

16.11.2020 Průmyslová výroba v Číně v říjnu překonala odhady - meziročně vzrostla o 6,9 procenta. S odkazem na čínský statistický úřad o tom informovala agentura Reuters. Nejrychleji v letošním roce stouply v Číně i maloobchodní tržby, které přidaly 4,3 procenta, zaostaly ale za očekáváním. Druhá největší světová ekonomika nabírá po koronavirovém propadu nové obrátky.
img

Nemovitostní trh v době pandemie

18.09.2020 Nemovitosti jsou v českém prostředí tradičně považovány za jedno z nejbezpečnějších investičních aktiv. Turbulence, kterými si ekonomika a vývoj na kapitálových trzích v letošním roce prochází, se ale úplně nevyhnuly ani jim. Bezbřehý optimismus narazil na dříve nepředstavitelná rizika. Koronavirus usměrnil přemýšlení prodávajících i kupujících, mnoho projektů a transakcí je pozastavených a na trhu panuje obezřetnost. Trhy se sice opět rozběhnou, v budoucnu ale budou pamatovat na více rizik. Alespoň to si myslí expert na investiční nemovitosti společnosti BHS Pavel Borovička, kterého pro portál Investice.cz vyzpovídal hlavní ekonom BHS, Štěpán Křeček.
img

Dostupnost bydlení v ČR je jedna z nejhorších na světě. Češi přitom trpí fetišem vlastnického bydlení a také se v tuzemsku rozevírají nůžky mezi majiteli a nájemci

02.07.2020 Dostupnost nového bydlení v Česku byla loni ve srovnání s vybranými evropskými zeměmi třetí rok po sobě nejhorší. Nový byt vyjde na 11,4 průměrného ročního platu, v roce 2018 to bylo 11,2 platu. Vyplývá to ze studie poradenské společnosti Deloitte
img

5 tipů jak investovat (nejen) v době krize

25.05.2020 Vzhledem k mimořádným okolnostem se může zdát, že v oblasti investic se objevuje stále více otázek, a žádné záruky. Pořád ale platí, že investování je jedna z možností, jak si zajistit stabilní příjem. Do čeho v době zpomalení ekonomiky investovat, a jakých základních pravidel se držet?
img

Hypotéky v Česku rekordně zlevní, u nemovitostí zlevnění nečekejme

01.05.2020 To, že hypotéky budou v ČR rekordně levné, už je „ložené“. Kdo pochybuje, zřejmě nesleduje, co v posledních týdnech činí světově významné centrální banky v čele s tou americkou.
img

Nejlepší REITs 2020 – akcie a ETF realitních investičních společností pro lovce dividend

16.04.2020 Rok 2020 začal krizí na finančních trzích v důsledku pandemie koronaviru. Tato situace je pro investory velmi nepříjemná a vyhlídky do budoucnosti jsou v této napjaté době nejisté. Investoři, kteří chtějí těžit ze silného trhu s nemovitostmi, mají k dispozici velký výběr REIT.
img

20 nejlepších světových akcií roku 2020

31.01.2020 Investoři neustále hledají ty nejlepší akcie. Výběr těchto akcií je však často komplikovaný a je potřeba sledovat spoustu proměnných, abyste vybrali ty nejlukrativnější společnosti.
img

Macronova penzijní reforma bude spravedlivější

10.12.2019 Co se děje ve Francii kolem velkých stávek proti důchodové reformě? Francii zachvátila vlna masivních stávek proti Macronovým penzijním reformám.
img

Long signál na Xetra Gold (4GLD)

03.12.2019 Po silném nárůstu v létě letošního roku se v posledních několika měsících navrátil klid do „zlatého trendu“. Zajímavý je fakt, že korekce šla od doby nárůstu mezi květnem a srpnem směrem k Fibonacciho křivce o 38,2 %. To je zpravidla hranice, kde se býci opět snaží dostat zpět do hry.
img

Spotřeba táhne ekonomiku. Brzdou jsou nedostatečné investice

29.11.2019 „Naše ekonomika těží z vysoké domácí poptávky, která je stimulována situací na trhu práce. Nedostatek pracovních sil tlačí na růst mezd v soukromém sektoru. Rostoucí mzdy slouží jako argument k růstu důchodů a platů ve veřejném sektoru. Výsledkem jsou vyšší příjmy českého obyvatelstva, které navyšují spotřebu a vedou k růstu celé ekonomiky,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

MSCI World Index – Průvodce indexem & 10 nejlepších ETF

28.11.2019 MSCI World Index můžeme s trochou nadsázky nazvat králem akciových indexů. Prvním důvodem je fakt, že index letos slaví 50 let, což z něj činí jeden z nejstarších akciových indexů. Zadruhé index poskytuje dokonalý obraz o vývoji globálních akciových trhů. Přibližně 1 650 akcií z celé řady průmyslových odvětví ve 23 nejdůležitějších průmyslových zemích je spojeno do jediného indexu.
img

Investování v Česku – svět nevyužitých příležitostí

28.11.2019 Již několik desítek let žijeme v prostředí finanční svobody. Trh nabízí celou řadu nástrojů, jak zhodnotit peníze a různé způsoby investic poskytují nejen výdělek, ale také velmi vhodný prostředek, jak se zabezpečit na stáří. Využívají ale Češi dostatečně všech možností? A zajišťují se na nejisté časy a důchod dostatečně?
img

Rozbřesk: Zamíří Německo do recese? Tento týden bude jasno

13.11.2019 Tento týden se “rozlouskne” jedna důležitá otázka. Ve čtvrtek zveřejní český i německý statistický úřad první odhady HDP za třetí kvartál. A bude tím pádem jasno, zda Německo skutečně zamířilo do recese i to, jak silné dozvuky to nakonec mělo v třetím kvartále v Česku. Co tedy čekat?
img

Investice do nemovitostí: 3 nejlepší nemovitostní fondy pro soukromé investory

24.10.2019 Investice do nemovitostí jsou považovány za vhodnou investici do aktiv během období s nízkými úrokovými sazbami a to z důvodu stability. Nízké úrokové sazby, stálé zvyšování ceny nájemného a silný příliv nového kapitálu tlačí realitní trh po celá léta směrem nahoru. Ceny nemovitostí tedy dlouhodobě rostou. Tento trend se netýká pouze rezidenčních nemovitostí, ale také komerčních nemovitostí.
img

Bezradný Fed a nedůvěryhodný Powell

02.08.2019 Fed přišel se snížením sazeb a ukončením kvantitativního zpřísňování, avšak nic dalšího nenabídl a tisková konference zanechala na trzích pocit, že se Fed jen neustále opožďuje za křivkou. Americký dolar poskočil, což znamená zahájení odpočtu pro zásah Trumpovy vlády.
img

Loňské investice do nemovitostí jsou rekordní. Letos se čeká opětovný růst.

13.03.2019 V roce 2018 dosáhl objem realitních obchodů rekordní úrovně 1,75 bilionu dolarů. Je to o 4 % více než bylo dosavadní maximum z roku 2017 v částce 1,68 bilionu dolarů.
C:\fakepath\euro 08012013-2.png

Investice v EU loni vzrostly

10.03.2019 Investice v Evropské unii se v závěru loňského roku konečně dostaly na úroveň, jakou měly před finanční krizí roku 2008. Data statistického úřadu Eurostat ukazují, že výdaje do strojů, nemovitostí a infrastruktury jsou zpět na hodnotách roku 2007. EU ale v tomto směru značně zaostává za Spojenými státy, kde jsou tyto výdaje o více než 20 procent vyšší než před krizí, uvedl list Financial Times.
img

Jak ovlivní regulace hypoték a stálé nízká cena zlata investiční chování?

15.11.2018 Naprosto zásadní je z výše uvedené problematiky odpověď na otázku, jakou roli bude hrát zlato v ekonomice v příštích desetiletích. Jak ukážu vzápětí, není na tuto otázku snadné odpovědět, protože bezprostředně souvisí s odhadem globálního vývoje nejen po stránce finanční, resp. ekonomické, ale i politické. To, že zlato má v současné době nízkou cenu, resp. zda je jeho cena záměrně udržována nízká a lze očekávat její výraznější zvýšení, nebo zda se jedná o přirozený a dlouhodobý trend, je součástí uvedené otázky.
img

Donald Trump triumfuje se čtvrtletním růstem HDP o 4,1 %

31.07.2018 Donald Trump v pátek oznámil, že růst USA dosáhl ve druhém čtvrtletí 4,1 %, což je největší zvýšení od třetího čtvrtletí 2014. Pro srovnání – v prvním čtvrtletí roku 2018 HDP rostlo o 2,2 %. Hrubý domácí produkt USA vzrostl za jeden rok o 2,8 %.
img

Investujte do nemovitostí online s výnosem 6,5 - 21,4 % ročně (investice od 1000 Kč)

29.06.2018 Nakupujte podíly v nemovitostech on-line - rychle a jednoduše a vydělávejte na pronájmu a růstu hodnoty nemovitosti. O nájemníky a údržbu se nemusíte vůbec starat a hypotéku nepotřebujete.
img

Konzervativní investice: Jak za 1000 Kč získat kus nemovitosti, která vyplácí pravidelný výnos?

01.06.2018 Nakupujte podíly v nemovitostech online jednoduše a vydělávejte na pronájmu a růstu hodnoty nemovitosti. O nájemníky a údržbu se nemusíte vůbec starat a hypotéku nepotřebujete.
img

Investujte do nemovitostí online s výnosem 6,5 - 21,4 % ročně (investice od 1000 Kč)

18.05.2018 Nakupujte podíly v nemovitostech on-line - rychle a jednoduše a vydělávejte na pronájmu a růstu hodnoty nemovitosti. O nájemníky a údržbu se nemusíte vůbec starat a hypotéku nepotřebujete.
img

V České republice stoupá zájem o investice do nemovitostí

05.11.2017 V České republice také současně roste i zájem o dluhopisy vydávané přímo developery. Roste i zájem o realitní fondy. Vzhledem k západní Evropě však stále zaostává. Nemovitostní fond ČS aktuálně expanduje na polský trh, kde za 3 miliardy korun koupil administrativní budovu Proximo ve Varšavě. I když od roku 2006 stoupla průměrná cena pražského bytu o více než 40 %, nabídka fondů, které umožňují pro drobné investory vklad svých peněz do nemovitostí a současně nemuset kupovat dané nemovitosti přímo, se doposud vůbec nezměnila. V západní Evropě jsou na tom mnohem lépe a zde velký výběr z většího množství podílových fondů zaměřených na reality.
img

Pět důvodů, proč dnes investovat do nemovitostí prostřednictvím fondu

28.08.2017 Zájem Čechů o investování prostřednictvím fondů roste. Ministerstvo financí ve své zprávě o vývoji finančního trhu uvádí, že objem prostředků ve fondech kolektivního investování loni vzrostl o 15,5 procenta na 432 miliard korun. Fondy kvalifikovaných investorů rostly ještě rychleji, a to díky meziročnímu nárůstu o 27,4 procenta na necelých sto miliard korun. Pomyslným vítězem v první kategorii jsou pak nemovitostní fondy, lidé a firmy do nich loni meziročně investovali o 50 procent prostředků více. Co momentálně investicím do nemovitostí prostřednictvím fondů nahrává?
img

Průzkum: Bohatí investují bezpečně, vybírají si fondy a reality

13.03.2017  Movití Češi se stále více zajímají o nemovitosti a dluhopisy, nejčastěji ale investují do fondů renomovaných správců. Naopak dynamika zájmu o cenné kovy a půdu mírně opadá. Do akcií investují opatrně, loni věřili zejména akciím společností ČEZ a Apple. Vyplývá to z průzkumu UniCredit Private Banking, který zahrnuje informace o 6000 klientech privátního bankovnictví s majetkem přesahujícím tři miliony korun.
img

Bublina na nemovitostech?

27.02.2017 Dnes se v rámci fundamentálního okénka zdánlivě odkloníme od tradičního tématu hodnoty měnových kurzů a zabrousíme také na trh nemovitostí.
img

Jak investovat dobře? Poznejte nejdřív sami sebe

02.02.2017 V džungli investičních příležitostí a nástrah se nemusí vyznat ani experti dozorových orgánů, natož investoři. Jaké otázky si mají začátečníci, mírně, ale i středně pokročilí položit?
cina.jpg

Investice v Číně rostou letos nejpomaleji za více než 16 let

12.08.2016 Růst investic v Číně se letos do července dál zpomalil a byl nejnižší za více než 16 let. Dnešní oficiální údaje potvrzují...
cina ekonomika.jpg

Čína ve třetím čtvrtletí zpomalila růst

19.10.2015 Čína ve třetím čtvrtletí zpomalila hospodářský růst. Hrubý domácí produkt druhé největší ekonomiky světa se...
cina 21072013.png

Čína sdělila detaily k reformě státních firem

14.09.2015 Růst čínských investic a průmyslové výroby v srpnu zaostal za očekáváním. Včerejší data jsou další...
img

Slovo z Wall Street od FXDD na tento týden

19.05.2015 Výnos německého 10ti letého dluhopisu se zvýšil o více než 50 basis points za poslední 2 týdny, šel nahoru, pak ještě vyše a pak...
img

Makro: Průmysl Číny v listopadu meziročně rostl o 7,2pct

12.12.2014 V listopadu meziroční růst průmyslové produkce Číny zpomalil na 7,2% ze 7,7% v říjnu, uvedl národní statistický úřad. ...
img

Makro: Růst průmyslové výroby Číny v září zpomalil

18.10.2013 Meziroční růst průmyslové výroby Číny v září zpomalil na 10,2% z 10,4% v srpnu, což bylo nejrychlejší tempo za 17 měsíců, uvedl...
img

Makro: Průmyslova výroba Číny rostla v srpnu nejrychleji za 17 měsíců

10.09.2013 Meziroční růst průmyslové výroby Číny v srpnu zrychlil na 10,4% z červencových 9,7%, což představovalo nejry...
img

Týdenní zpráva

17.06.2013 Euro během posledního týdne rostlo vůči americkému dolaru a dosáhlo 1,3388. I přes celkové averze k riziku, která...
cina ekonomika.jpg

Čínská ekonomika překvapivě zpomalila

15.04.2013 Čínská ekonomika v prvních třech měsících roku překvapivě zpomalila. Hrubý domácí produkt se od ledna...
cina ekonomika.jpg

Průmyslová výroba v Číně nečekaně zpomalila růst

10.03.2013 Průmyslová výroba v Číně za leden a únor zpomalila meziroční tempo růstu na 9,9 procenta. Vývoj tak zaostal...
img

Makro: Inflace v Číně na konci roku polevila

20.01.2011 Meziroční růst spotřebitelských cen v prosinci podle očekávání zpomalil z 5,1% na 4,6%, informoval ...
img

Makro: Ceny nemovitostí rostly v Číně pomaleji, PBoC nařídila bankám zvýšit rezervy

10.12.2010 Meziroční ceny nemovitostí 70 největších čínských měst rostly v listopadu o 7,7%, oproti 8,6%...
img

Makro: Čína opět zvedla povinné rezervy bank

19.11.2010 Čínská centrální banka opět nařídila komerčním bankám zvýšit požadavky na minimální rezervy o 50 bázických bodů. Pr...
img

Makro: Ceny bytových domů rostly v Číně pomaleji

10.11.2010 Ceny nemovitostí 70 čínských měst rostly v říjnu o 0,2%, pomaleji než o 0,5% před měsícem, uvedl ...
hampl_1_m.jpg

ČNB - Česká národní banka - Mojmír Hampl rozhovor

25.01.2010 Přinášíme vám rozhovor s viceguvernérem České národní banky Mojmírem Hamplem na téma forex trading a regulace forex makléřů v ČR. Otázky panu Hamplovi pokládal v rozhovoru Ondřej Hartman a Stan.
hampl_1_m.jpg

ČNB: Česká národní banka - rozhovor Mojmír Hampl

25.01.2010 Přinášíme vám rozhovor s viceguvernérem České národní banky Mojmírem Hamplem na téma forex trading a regulace forexových makléřů v ČR. Otázky panu Hamplovi pokládal v rozhovoru redakční tým FXstreet.cz.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Money management | Press centrum | George Soros | Bitcoin | Intervence | Nový Zéland | Brexit | Čína | Japonsko | Peníze | Expert | Akciový index | Equity | Inflace | EUR/USD | EUR/GBP | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | Spotřebitelská důvěra | Koruna | HDP | Obchodní deník | Bezpečný přístav | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Česká měna | Polsko | Španělsko | Apple | Středoevropské měny | Analytik | New York | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Americké akcie | ETF | Podílové fondy | Private equity | Světové akcie | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Export | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | EUR/CZK | Robert Kiyosaki | Obchodování na burze | Měnové trhy | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | AMEX | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Ask | Asset management | Transakce | Bank of England | Bid | Bod | Breakout | Broker | Burzovní index | Běžný výnos | CFD | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Certifikáty | DAX | Distribuce | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | ECB | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Euro | Evropská investiční banka | FOMC | Fed | Finanční trhy | Finančník | Hedge fondy | Futures | Hedge | IPO | ISIN | Inflační cíl | Intradenní obchodník | Investice | Investiční certifikáty | Investiční fond | Investiční horizont | Investiční riziko | Investiční společnost | Investor | Investování | Japonský jen | Kapitálový trh | Komodity | Korekce | Kotace | Kurz | Likvidita | Long | MMF | Makléř | Margin | Měna | Měna fondu | Měnové páry | Měnový pár | Měny | NYSE | Nabídka | Nemovitostní fond | Stavební povolení | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | Obchodní bilance | Obchodník | Obchodování s měnami | Fondy kvalifikovaných investorů | P/E | Platforma | Poplatek | Portfolio | Pozice | Prémie | Rating | Reinvestice | Platina | Riziko | Ropa | S&P 500 | Schodek rozpočtu | Sentiment | Směnný kurz | Spread | Stop-Loss | Swap | Tištění peněz | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Wall Street | Zisk na akcii | Zlato | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Analytici | Riziková aktiva | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Dluhopisy | JPY | NZD | GBP | ČEZ | Obchodování | Forex trading | Obchodování na forexu | Morgan Stanley | Bank of China | EMU | Evropa | Index MSCI | Finanční krize | Cena zlata | Hospodářský růst | Investiční tipy | Investiční příležitosti | FTSE | Americký prezident | Saxo Bank | Indexy | Úroková sazba | Americká lehká ropa | PBOC | Čínské akcie | Investoři | Exchange Traded Funds | Blue chips | Fond | Trh s nemovitostmi | EU | Vývoj ceny | Ekonom | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | John Hardy | Zisk | Berkshire Hathaway | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Optimismus | Výsledky | Strach | Emoce | Forex makléř | Bohatství | Intervenovat | Deloitte | Gold | Obchodovat | Ondřej Hartman | Obchodování s akciemi | Investiční banka | Analytický tým | Regulace | Financování | Investiční společnosti | Investovat | Makro | Výrobní ceny | Eurostat | Portugalsko | LYNX | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Rozvíjející se trhy | Penzijní fondy | Financial Times | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Centrální bankéři | Delta | Index | Investiční strategie | Likvidní | Nabídková cena | Volatilní | Burzovní obchodování | Daniel Gladiš | Vltava Fund | Akcie Gazprom | Akcie Microsoft | Alternativní investice | Americká centrální banka | Analytika | Analýza trhu | Analýzy | Banka | Běžný účet | Brent | CashFlow | Cena | Ceny zlata | Čínská ekonomika | CZK | Česká ekonomika | Dlouhodobé investice | Dolar | Dolary | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Eura | Evropská banka | Exchange | Finanční prostředky | Fondy | Forexu | FXDD | FXstreet.cz | GDP | Graf | Hodnota dolaru | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index S&P 500 | Investice do fondů | Investiční | Investiční nástroje | Investiční nemovitosti | Investiční portfolio | Investiční služby | Investiční výdaje | Investování do akcií | Investování do nemovitostí | Irsko | ISM | Jak investovat | Jak vydělat | Jak zhodnotit peníze | Kapitálové trhy | Kiyosaki | Korporátní dluhopisy | Krátkodobé investice | Kurz EUR | Kurzy | Maďarsko | Maloobchodní prodej | Management | Market | Markets | Měnový kurz | Míra inflace | Nákup akcií | Největší ekonomika světa | Největší světové ekonomiky | Nemovitosti | Obchodní platformy | Ocenění akcií | Peníze.cz | Portfolia | Pro investory | Převodník měn | Rakousko | Reuters | Ropy | Růst HDP | Řízení rizika | Směnné kurzy | Smíšené fondy | Spořící účty | Státní dluhopisy | Termínované vklady | TopForex | Transakční náklady | Trh nemovitostí | Trh | Tržní hodnota | Velká Británie | Volatility | Vývoj kurzu | Vývoj kurzu dolaru | Webináře | WTI | FXDD.com | Zemní plyn | Zlaté rezervy | Zpráva | Zprávy | Zisky | Tradeři | ZEW | EIA | ING | Mojmír Hampl | Báze | CEE | Indie | Janet Yellen | Ministerstvo financí | Omega | P.A. | Private banking | REIT | ROCE | Small caps | Tier 1 | Itálie | Spojené státy | Akciová společnost | Převis | Cena / účetní hodnota | Cenová hladina | M2 | Tržby | Světové ekonomiky | eBook | Komise | Volby | Rozhovor | Vzdělání | Poradenská společnost | Burze | Investment | Zlatý standard | Capital Economics | Unicredit | DPA | Microsoft | MSCI | Oxford Economics | UniCredit Bank | Generali Investments CEE | CSI300 | Nová Čína | CI Komodity | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Ceny nemovitostí | Kurz EUR/USD | Průmyslová produkce | Čínská centrální banka | Finanční systém | Finanční gramotnost | Podnikání | Automobilový průmysl | Averze k riziku | Měnové riziko | Globální trhy | Velcí investoři | Zvyšování úrokových sazeb | Energie | Podnikatelé | SEB | Limitní příkazy | Oddělení forexu | Ekonomický sentiment | Přehled | Klid | Konzistence | Agentura Reuters | Americké trhy | Bankovnictví | Prezident ECB | Kolísání trhu | Základní úrokové sazby | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Aktuální vývoj | Inflační tlaky | Xetra | Cenné kovy | Realitní trh | Daňové příjmy | Světové centrální banky | Uvolňování měnové politiky | Finančnictví | Propad | Kryptoměny | TradingView | S&P | Guvernér | Zahraniční investice | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Dnešní údaje | Ekonomická data | Evropský trh | Nejistota | Erste | Světové finanční krize | Tempo růstu | Prodej aut | Akcionáři | Daně z příjmů | Daně z příjmů právnických osob | Zajištění | Tesla | Dluhové krize | Kapitalizace | Výhled | Bankéři | Poplatky | Držení akcií | Mzdy | Makléřské společnosti | Průzkum | Krize | Analytický tým FXstreet.cz | Světové trhy | Snížení úrokových sazeb | Indexové fondy | Výnosy | Shazování peněz z vrtulníku | Americký index S&P 500 | Institucionální investoři | Čínský statistický úřad | Příjmy | Spotřebitelské výdaje | Oslabování dolaru | Alphabet | ČTK | Konsenzus | Investice v Číně | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | Belgie | Zpomalení ekonomiky | Hlavní ekonom | Švédsko | Norsko | Dánsko | Očekávání | Globtrex | Spekulativní investoři | Vývoj na měnovém trhu | Generali Investments | Tržní kapitalizace společnosti | Ruské akcie | Zahraniční forex | BHS | Globtrex.com | Breakout Trader | Obchodování ETF | Návratnost investic | Investiční specialista | Zásoby zlata | Edulios | Zajímavé výnosy | Dostupnější peníze | Atraktivní nemovitosti | Vysoké ceny bytů | Investování do kryptoměn | Jan Dvořák | Trh kryptoměn | LYNX Trading | xPartners | Investiční nástroj | Invesco | Daniel Kotula | Učitel financí | Realitní kuchařka | Pavla Temrová | Nemovitostní fondy v ČR | Nemovitostní fondy | MSCI World Index | Jak fungují akcie | Výkonnost fondů | Drobní investoři | Investování s LYNX | Složené úročení | Airbnb | Rentiero | Saxo | Obchodní války | Výkonnost indexů | Investování do ETF | Konzervativní investice | Růstové akcie | Obchodní válka | Profesionální investoři | Long signál | FAANG | Akcie společnosti | Objem obchodování | Forint | Výplaty dividend | Ekonomické krize | Graf indexu | Fond kvalifikovaných investorů | Obchodování akcií | Hlavní akciový index | Czech Fund | Přímé zahraniční investice | Stavební spoření | Investiční chování | Christopher Dembik | Stanovení ceny | MSCI All Country World | Růst zisků | Prezident Trump | Veřejný dluh | Zadluženost | Majetek | Zájem o dluhopisy | Nemovitostní trh | Obchodovat s akciemi | Makroekonomické strategie | Inflace v ČR | IPO WeWork | Statistický úřad | Vybrané měny | MSCI Emerging Markets | Americké společnosti | Snížení sazeb | Akcie a ETF | Ropné akcie | Gazprom | Pokles cen | Štěpán Křeček | Ministerstvo obchodu | Recese v USA | Konglomerát | Nové akcie | Burzovní průvodce | WeWork | Kapitálové výdaje | Čeští investoři | Růst mezd | Nastavení úrokových sazeb | UCITS | AKAT | Asociace pro kapitálový trh | Obchodování se státními dluhopisy | Jak fungují státní dluhopisy | iShares | GOOGL | Ceny palladia | Investujte do akcií | Platinové akcie | Akcie roku | Investice do platiny | Jak se stát lepším investorem | České nemovitosti | Tržby v maloobchodě | Obchodní válka mezi USA a Čínou | Hypotéky v Česku | Obchodujte | Investice do fondu | Vlastní investice | Střadatelé | Automobilky | Obchodní model | AKAT ČR | Jana Brodani | Politická situace | Hongkong | Objem | MSFT | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Zpomalování ekonomiky | Zájem o investice | Proroctví | UCITS ETF | ČSÚ | Nejlepší internetové akcie | Internetové akcie | Obchodovat na burze | Růst cen | Studie | Bilance | Důchodový systém | Amazon | Nízké úrokové sazby | Úrok | Miliardy | Vyhlídky | Hong Kong | Investování v Česku | Finanční rezervy | Dlužníci | Ředitelka AKAT ČR | Stoupající ceny nemovitostí | Naše ekonomika | České hospodářství | Technologický sektor | 4GLD | Xetra Gold | Průmysl | Na burze | Vlastní nemovitost | Zdražování | Penzijní reforma | Macronova penzijní reforma | Klíčové problémy | Problémy | Pojišťovny | Ekonomická recese | Prognózy | Válka mezi USA a Čínou | Výhled do budoucna | Plyn | Prohlášení | Společnost Microsoft | NN Group | Míra | Úroky | Konec roku | Měnové politiky centrálních bank | Měnové politiky | Uvolněné měnové politiky | Hypotéky | Investujte | Bydlení | Nejlepší investiční příležitosti | Investiční příležitosti 2020 | NERV | Nejlepší akcie | Americký index | Ziskovost | ETF roku 2020 | Návratnost | Vývoj na kapitálových trzích | Letecké společnosti | Budoucnost | Soukromí investoři | Hodnota investic | Vliv na investice | Míra inflace v ČR | Dividendový aristokrat | Vyšší inflace | Míra zadlužení | Nájemné | Komunikace | Koronavirus | Nejnovější údaje | Google | Trhy | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | Akcie Scorpio Tankers | Scorpio Tankers | STNG | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Většinový podíl | Virus | Pokles | Situace | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | Boeing | Zpomalení růstu | Akcie v roce 2020 | Cyklické akcie v roce 2020 | Růstové akcie v roce 2020 | Investiční příležitosti v roce 2020 | 20 nejlepších akcií pro rok 2020 | Akcie CK Hutchison | Akcie Norilsk Nickel | Akcie BNP Paribas | Akcie CLP Resources | Akcie KKR & Co Inc | Akcie Cambria Automotive | Akcie Berkshire Hathaway | Akcie Brookfield Asset Management | Akcie Delta Airlines | Akcie Hornbach | Akcie ING | Akcie Alphabet | Akcie Liberty Global | Akcie Groupe FFP | Wubbe Bos | Akcie NN Group | Akcie Discovery Inc | Akcie Discovery | Akcie Klepierre | Obchody | Výdaje | Rozhodování | Prodávající | COVID-19 | Bez rizika | České banky | Ekonomické recese | Výroba v Číně | Vývoj | Výkyvy | Pravidelná investice | WP | Sazby hypoték | Průmyslová výroba v Číně | Stimuly | New York Times | Spotřebitelé | Kalifornie | Domácnosti | Hotovost | Růst | Potenciál | Investice do zdravotnictví | Ekonomiky | Vzdělávací webináře | Války | Podíl na trhu | Údaje | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Massachusetts | Oregon | REIT ETF | IM2A | H413 | AWP | SREIT | Global X SuperDividend REIT ETF | Aberdeen Global Premier Properties Fund | HSBC FTSE EPRA/NAREIT Developed UCITS ETF USD | BNP Paribas Easy FTSE EPRA/NAREIT Eurozone Capped UCITS ETF QD | Akcie Innovative Industrial Properties (IIPR) | IIPR | Akcie Innovative Industrial Properties | Innovative Industrial Properties | Innovative Industrial Properties (IIPR) | Akcie W.P. Carey | Akcie W.P. Carey (WPC) | WPC | W.P. Carey (WPC) | W.P. Carey | Akcie Welltower | Akcie Welltower (WELL) | WELL | Welltower (WELL) | REIT u LYNX | Akcie REIT | Majitel | Úspory | Poradenské společnosti | Cestování | Koronavirová pandemie | Filip Navrátil | Europa Investment Property | JDE | ČR | Největší světová ekonomika | Covid | Dostupnost bydlení | Dostupnost bydlení v ČR | Bydlení v ČR | Růst tržeb | Ceny | Praha | Ceny nových bytů | Odborníci | Přímé investice | Rezidenční nemovitosti | Nákupní centra | Obchody a nákupní centra | Obchodní domy | Kancelářské nemovitosti | Budoucí vývoj | Český nemovitostní trh | BHS Real Estate Fund | Česká republika | Lockdown | Měnový fond | KKR | Salutem | Fond Salutem | Salutem Fund | Češi a investice | Vliv koronaviru na investice | Vliv koronaviru
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | FXstreet | Graf | ROCE | Euro

Předchozí klíčová slova

Investice do infrastruktury
Investice do kaváren
Investice do kobaltu
Investice do komodit
Investice do konopí
Investice do kryptoměn
Investice do kryptoměnových fondů
Investice do lithia
Investice do marihuany
Investice do měn

Následující klíčová slova

Investice do orné půdy
Investice do palladia
Investice do platiny
Investice do podílových fondů
Investice do podnikání
Investice do pozemků
Investice do půdy
Investice do realit
Investice do robotiky
Investice do ropných akcií
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Dukascopy
Potvrďte prosím... Zavřít