Úterý 20. duben 2021 04:06
reklama
Purple Trading srovnani platformy 2
reklama
Admiral Markets na Admirals
reklama
Capital.com

Klíčová slova - MIC

C:\fakepath\zamysleni.jpg

S brýlemi i bez nich

25.11.2020 Je tisíc přístupů, kterými se obchodnici vypořádávají s tradingem. Někteří úspěšně, někteří méně a někteří vůbec. Takže vlastně ani tradery nejsou a jen sní o tom, jaké by to bylo, kdyby byli. A nejen to, sní o tom, jaké by to bylo, kdyby byli úspěšní. Ale o nich dnešní zamyšlení nebude.
img

Rozbřesk: Druhá vlna a komplikace s předáním moci v USA zastavily zisky akcií

13.11.2020 Riziková aktiva v čele s akciemi trochu vystřízlivěla z amerického povolebního večírku a ze sázek na rychlý příchod vakcíny.
C:\fakepath\trader.jpg

Výlet do podvědomí obchodníka

28.09.2020 Článek se věnuje problematice psychologie obchodování. Popisuje vznik a dopady nejčastějších psychologických fenoménů objevujících se při burzovním obchodování, strachu a chamtivosti. Po podrobném popisu těchto fenoménů jsou v článku prezentovány techniky pomáhající při psychologické přípravě obchodníků. Tyto techniky jsou založené na principech využívajících vizualizaci společně s fyzickým a psychickým cvičením.
img

Rozbřesk: ČNB zatím není pod tlakem, druhá vlna pandemie to však může změnit

23.09.2020 Česká národní banka může být dnes možná na první pohled spokojená. Poslední čísla z ekonomiky ji na rozdíl od ECB rozhodně do ničeho netlačí. Oproti srpnové prognóze je jádrová inflace vyšší, koruna slabší a dosavadní čísla ukazují na rychlejší oživení ve třetím kvartále. Je tu jediná potíž. Při pohledu na rychle startující druhou vlnu pandemie jsou to všechno v zásadě staré zprávy.
C:\fakepath\brexit10.jpg

Francie: Pobrexitová jednání se neposunula kvůli přístupu Londýna

31.08.2020 Vyjednávání mezi Británií a Evropskou unií o vztazích po britském odchodu z evropského bloku uvázla na mrtvém bodě kvůli "neústupnému a nerealistickému přístupu" Londýna. Prohlásil to dnes podle agentury Reuters francouzský ministr zahraničí Jean-Yves Le Drian.
C:\fakepath\trader.png

Detaily někdy rozhodují

13.08.2020 Ve chvíli, kdy se člověk v tom, co dělá, dostane na určitou úroveň, tak zjistí, že mnohdy i drobnosti dokážou rozhodnout o tom, jestli výsledek jeho práce je jen dobrý, nebo vynikající.
img

Rozbřesk: ČNB ponechá sazby beze změny, čekala ještě horší dopad koronaviru

06.08.2020 Česká národní banka dnes bude mít po delší době trochu klidnější zasedání. Se sazbami blízko technické nuly má prozatím “splněno” a nemusí na nastavení měnové politiky nic měnit – tedy alespoň prozatím.
img

Rozbřesk: Jak se ECB popere s námitkami německých ústavních soudců?

03.06.2020 Na čtvrtečním zasedání ECB bude jedním z “nejžhavějších témat” přestřelka mezi Frankfurtem a Karlsruhe - přesně řečeno mezi Evropskou centrální bankou a německým ústavním soudem.
img

Rozbřesk: Proč “nové” intervence proti koruně nejsou žádoucí?

13.05.2020 Uvolňování karanténních opatření nebude ve finále nic jednoduchého. Včera jeden z hlavních epidemiologů z amerického vládního týmu varoval Donalda Trumpa před fatálními důsledky rychlého rozvolňování karanténních opatření (které je podpořeno více tlakem byznysu než seriózními daty). Strach z druhé vlny epidemií navíc přiživují negativní zprávy o nových případech z Koreje a Číny. A to je důležitá zpráva i pro Česko, kde tento týden nastartovala zatím nejvýraznější vlna uvolňování karantény a ČNB současně představila alternativní scénář počítající s opětovným startem epidemie, který nevypadá vůbec pěkně.
C:\fakepath\pravidla.jpg

Je smrtelné, když trader neví, co má udělat

10.05.2020 Tisíckrát bylo řečeno, že důležitým předpokladem úspěchu tradera jsou jasně daná pravidla a jejich dodržování. A tisíckrát se nám každému stalo, že jsme nedodrželi to, co jsme si jako pravidla sami stanovili. Proč je to vlastně tak důležité a proč bez toho nelze být úspěšný?
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 27.4.2020

27.04.2020 Cena ropy zůstane značně volatilní. Skladovací kapacita v Cushingu v Oklahomě se zřejmě naplní během tří až čtyř týdnů. Nelze tedy vyloučit, že se v půlce květně na futures kontraktech zopakuje situace se zápornou cenou. V případě WTI nepomůže další omezování produkce kartelem OPEC, jelikož jde o regionální americký problém. Donald Trump nabídl, že těžaři mohou využít skladovací kapacitu strategických rezerv. Nemusí být ovšem tak jednoduché zde ropu přepravit.
C:\fakepath\brexit8.jpg

EU přesvědčuje Británii, aby prodloužila přechodné období

03.04.2020 Evropská unie se pokouší přesvědčit Británii, že přechodné období určené k vyjednání pobrexitových vztahů bude nezbytné kvůli koronavirové krizi prodloužit. V době, kdy boj s pandemií a jejími hospodářskými následky zaměstnává většinu kapacity evropských vlád i unijních institucí, vzkázali tento týden někteří evropští politici do Londýna, že čas stanovený původně do konce roku nebude vzhledem ke zpomalení rozhovorů stačit. Britská vláda dosud na jakékoli prodlužování doby, po níž se země musí řídit unijními pravidly, odmítala přistoupit.
img

Rozbřesk: Koronakrize a svižné hospodářské oživení v nedohlednu

25.03.2020 Zatímco napříč světem pokračují jednotlivé státy v přijímání tvrdých karanténních opatření, situace v ohniscích koronavirové nákazy zůstává vážná. Jak v případě Itálie, tak zejména Španělska nadále strmě roste křivka počtu nově nakažených i mrtvých. Data z druhé strany Atlantiku naznačují, že se novým epicentrem pandemie stávají také Spojené státy. Virus navíc stále není pod kontrolou ani v Číně, odkud se rozšířil do zbytku světa. Optimistické scénáře ohledně sníženého post-koronavirového oživení, které kalkulovaly s relativně rychlým odezněním nákazy, tak dostávají významné trhliny.
C:\\fakepath\\cnb.jpg

ČNB dnes podle ekonomů vyslala jasný signál na podporu ekonomiky

16.03.2020 Dnešní snížení úrokových sazeb centrální bankou hodnotí ekonomové hlavně jako signál trhům, že je ČNB připravena v případě potřeby zasáhnout a pomoci ekonomice. Navíc podle nich nejde ve světle vývoje na globálních trzích o překvapivý krok. Další snížení sazeb by podle nich negativně ovlivnilo vývoj kurzu koruny, zároveň však tento krok nevylučují. Nyní by měl podle ekonomů podpořit ekonomiku stát svou rozpočtovou politikou.
img

ČNB mimořádně snižuje sazby, míč je teď na straně fiskální politiky

16.03.2020 Česká národní banka dnes překvapila snížením svých úrokových sazeb o 50 bazických bodů. Dvoutýdenní repo sazba tak bude od zítra na úrovni 1,75 %. Mimořádné snížení sazeb je součástí balíčku opatření v souvislosti s epidemií koronaviru, který mimo jiné zahrnuje snadnější přístup tuzemských bank k likviditě. Sám guvernér však uvedl, že toto opatření je prozatím jen preventivní. Připustil také možnost intervencí na devizovém trhu. Se současnou úrovní koruny je však komfortní. Podle slov guvernéra by centrální banka tak reagovala na „nadměrné pohyby“ kurzu koruny.
img

Euforii na trzích přiživily britské volby, na tahu je nyní Čína

13.12.2019 Včerejší zprávy o americkém návrhu na dohodu s Čínou nakoply zájem investorů o riziko, a tedy i ceny akcií či komodit. Naopak dluhopisy se celkově dostaly pod tlak. Dnes ráno euforie pokračuje poté, co parlamentní volby v Británii vyhráli konzervativci, kteří navíc s absolutní většinou budou moci uplatnit dohodu s EU a vyvést zemi z Unie na konci ledna. Žádné komplikace v podobě malé převahy v parlamentu se tedy nekonají.
img

Nejistota okolo brexitu prozatím nekončí, míč je na straně EU

23.10.2019 Dolní sněmovna britského parlamentu přijala Johnsonův plán na vystoupení z EU většinou 329 hlasů. Vzápětí ale odmítla jeho návrh na schvalování celé dohody, a to hlavně z toho důvodu, že by na celý proces měli poslanci jen tři dny. To efektivně znamená, že se brexit do konce tohoto měsíce nestihne a celá situace se nyní ještě trochu komplikuje. Míč je nyní na straně EU, která má na stole žádost Borise Johnsona o prodloužení termínu pro vyjednávání do konce letošního ledna. Johnson ale zároveň tuto žádost v druhém dopise popřel a včera zdůraznil, že pokud EU prvnímu dopisu vyhoví, vyvolá v zemi předčasné volby. Je ale zatím nejisté jak se zachová v případě, že EU udělí Británii kratší odložení, což některé zdroje z EU údajně zmiňovaly jako možnou alternativu. Trhy nyní čekají na odpověď EU, která bude pro další dění v Británii klíčová.
img

Rozbřesk: Dluhy v unii klesají pomalu

22.10.2019 Určitě by bylo možné věnovat další úvodník „vděčnému“ tématu brexitu poté, co se situace deset dní před posledním platným termínem odchodu Velké Británie opět zkomplikovala, když šéf tamní sněmovny nepřipustil opětovné hlasování o nové rozvodové smlouvě. Nicméně vzhledem k dynamice událostí kolem brexitu bude asi vhodnější počkat si na nějaký skutečný posun, který bude konečně mezníkem na cestě Británie z unie, nebo alespoň jejího setrvání. Vzhledem k tomu, že pomyslný míč je na druhé straně kanálu La Manche, nezbývá vyčkat na další tah britského premiéra a doufat, že firmy jsou na zvýšenou (případnou) hrozbu divokého brexitu dostatečně připraveny (předzásobeny).
img

Sedací vak fotbalový míč do dětského pokoje i pro dospělé

20.10.2019  Současný životní styl moderního civilizovaného světa zmítá stres. Je to svým způsobem daň za technický pokrok, který ...
img

Rozbřesk: Klíčový summit o brexitu začíná

17.10.2019 Obchodní nejistota měřená nový indexem z dílny Mezinárodního měnového fondu je na historických maximech. Je pravda, že časová řada je relativně krátká (od počátku devadesátých let). Hlavní zpráva je ovšem jasná, oproti posledním třiceti letům, kdy globalizace vládla světu a dveře obchodu se otevíraly, se situace v posledních dvou letech s brexitem a s eskalací obchodních válek diametrálně proměnila.
img

Volatilita na vzestupu. Na tahu je nyní Čína

06.05.2019 Stačily dva tweety amerického prezidenta, který včera Číně pohrozil navýšením cel a výsledkem je více než pětiprocentní výplach na čínské burze, dvouprocentní výprodej v případě několika evropských indexů a návrat implikované volatility na nejvyšší úrovně od letošního ledna.
img

Rozbřesk: Brexitový detox a čínské přistávání

15.04.2019 Poprvé po dlouhé době čeká finanční trhy týden, kterému nebude dominovat téma brexit. Ten byl ve čtvrtek na summitu EU odložen nejpozději na 31. říjen a nic zatím nenaznačuje, že by mělo dojít k dřívějšímu rozuzlení celé ságy. Nakonec, míč zůstává i nadále na straně Britů, kteří se k finální adieu nedokázali vyslovit již téměř tři roky.
img

Rozbřesk: Odklad brexitu nahrává stabilitě sazeb ČNB

22.03.2019 Čím jiným dnes začít, než shrnutím dalšího – nikoliv však posledního – dílu brexitové ságy. Po náročném a prodlužovaném jednání šéfů evropské osmadvacítky a následně už jen sedmadvacítky, se sice situace nijak zvlášť nevyjasnila. Téměř jisté je alespoň to, že ze všech možných variant zřejmě vypadl divoký brexit, který měl vypuknout už příští týden. Všechny další varianty a s nimi spojené napětí tak zůstávají, a pravděpodobnosti, s jakou mohou nastat, nelze stále odpovědně ani naznačit.
C:\fakepath\brexit-4.jpg

Mimořádný summit potvrdí souhlas 27 zemí EU s dohodou o brexitu

25.11.2018 Prezidenti a premiéři 27 zemí Evropské unie dnes potvrdí souhlas s tím, jak vyjednávači domluvili text smlouvy o vystoupení Británie z evropského bloku. Na mimořádném summitu v Bruselu také podpoří právně nezávaznou politickou deklaraci, v níž EU a Británie popisují, jaké smlouvy ohledně hospodářské a další spolupráce chtějí v příštích letech uzavřít.
img

Forex: Koruna se včera posunula na nejslabší hodnotu od letošního července

20.11.2018 Začátek týdne je na trzích klidný. Zveřejňovaná data nemají potenciál zamíchat vývojem měn. Sledovat tak budeme dál vývoj ohledně schvalování dohody o brexitu a skandál v polském bankovním sektoru.
img

Technická analýza: Míč je opět na straně kartelu OPEC

07.06.2018 Komentář: Nové aktivní vrty rostou v Americe jako houby po dešti a je jich nejvíce od roku 2015. Mimo jiné se v té době i WTI vydala hledat svoje více jak desetileté minimum a rok 2015 uzavírala poblíž 30 dolarů za barel. Obrovská produkce amerických těžařů už začíná pomalu narážet na logistické omezení a zásoby se začínají opět hromadit. Výsledkem tak je, že rozdíl mezi lehkou americkou ropou WTI a severomořskou ropou brent přesáhl 10 dolarů. Důležité pro další vývoj ceny ropy bude v nadcházejících dnech zasedání členů ropného kartelu OPEC, na kterém se bude jednat o uvolnění těžebních limitů. Jak rychle nebo jak výrazně rozvolní OPEC své stávající limity je otázka za milion, na jejíž odpověď si budeme muset ještě chvíli počkat.
C:\fakepath\psychologie.png

Největší lekce z psychologie na forexu

26.02.2018 Dnešní článek pojednává o psychologii trochu netradičně. Podíváme se totiž na několik psychologických aspektů, které přináší dlouhodobé zkušenosti na forexovém trhu. Často se jedná o tvrdě získané zkušenosti z obchodování, které učinil nejeden forexový obchodník.
img

Rozbřesk: Krach německých koaličních jednání potápí euro, koruna zatím zůstává bez „šrámů”

20.11.2017 Krach německých jednání o koalici je pro eurozónu nepříjemnou zprávou a na své kůži to také bezprostředně začalo pociťovat i euro. To během ranního obchodování ztratilo více jak půl procenta.
img

Google testuje novou technologii podobnou Snapchatu

06.08.2017 Google vytváří novou technologii, kterou mohou mediální společnosti využít pro tvorbu příběhů podobných těm na platformě „Discover“ od Snapchatu. Projekt pojmenovaný „Stamp“ je v raných fázích testování s vydavateli, řekla osoba seznámena s tímto projektem pod podmínkou anonymity.
img

Italové řekli Renzimu jasné “NE?, co bude pro trhy klíčové?

05.12.2016 Italský premiér Matteo Renzi zažil o víkendu tvrdý pád - v ústavním referendu prohrál na plné čáře. Při vysoké účasti (přes 70 %) voliči řekli jeho návrhu na oslabené postavení senátu jasné “NE? (zhruba z 60 %). Renzi dodržel vlastní slib - rezignoval a otevřel tak dveře k návratu politické nestability do třetí největší ekonomiky eurozóny. Co budou trhy v nové situaci sledovat? Za prvé další politický vývoj směřující k volbám a za druhé schopnost italských bank v těžším klimatu pokračovat ve vlastní očistě.
img

Mario Draghi startuje politické turné, ropa sleduje schůzku v Alžíru

26.09.2016 Šéf ECB Mario Draghi vyráží tento týden na politické turné. Navštíví Brusel a Berlín. V pondělí ho budou zpovídat poslanci v Evropském parlamentu a ve středu poslanci Bundestagu (zde neveřejně). Cíl se zdá být podle posledních výroků přicházejících z ECB jasný. Mario Draghi je přesvědčen, že centrální bankéři toho již o moc víc pro návrat inflace k cíli udělat nemohou. Opakuje proto čím dál hlasitěji, že míč je na straně národních vlád.
brexit.jpg

Analytici: Británie kvůli brexitu vstupuje do mírné recese

11.08.2016 Rozhodnutí Británie opustit Evropskou unii již začalo stahovat britské hospodářství do mírné recese. Předpokládají...
img

Ozvěny trhu - ECB dnes ve znamení holubičí rétoriky

21.07.2016 Rozhodnutí Britů opustit Evropskou unii se již začíná promítat do očekávání ekonomů, a to zejména pro růstové vyhlídky roku 2017. Podle posledního průzkumu Consensus Forecast se očekávání růstu britského hospodářství v příštím roce dramaticky snížila z původně očekávaných 2,1 % na pouhých 0,7 %. Za konsensem se ovšem skrývají i odhady počítající s poklesem ekonomiky až o 1,3 %. Bank of England sice zatím nezasáhla, nicméně trhy jednoznačně připravila na srpové uvolnění měnové politiky.
img

FOREX EURO 2016

16.06.2016 Ano. Sleduji fotbalové Euro. Ano, „náš“ tým nemá šanci. Ano, mezi fotbalem na špičkové úrovni a tradingem na špičkové úrovni jsou velké podobnosti. A to je důvod, proč jsem se po „našem“ úvodním zápase rozhodl napsat tento malý, však důležitý článek. Zamyšlení nad podobnostmi, které jsou stěžejní pro naši práci.
Recko.jpg

Juncker je proti Grexitu, na tahu je Řecko

07.07.2015 Odchod z Řecka z eurozóny si nepřeje předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker. V Evropském...
eurozona vlajky.jpg

V pondělí se sejdou ministři financí eurozóny

19.06.2015 Před pondělní bruselskou schůzkou k řecké krizi, které se zúčastní lídři zemí platících eurem, se v pondělí...
euro zona.jpg

Řecko se bude znovu probírat v pondělí

19.06.2015 Prezidenti a premiéři zemí platících eurem se kvůli vrcholící řecké krizi mimořádně sejdou v pondělí večer v...
recko 15092013.jpg

Řecká centrální banka varuje před Grexitem

17.06.2015 Zadlužené Řecko se den před jednáním ministrů financí zemí eurozóny nijak nepřiblížilo klíčové dohodě s...
recko 14122014.png

K dohodě je prý třeba politická vůle Atén

17.06.2015 Pro dohodu Řecka s jeho mezinárodními věřiteli existují technické a odborné předpoklady, nyní je ale třeba...
Recko.jpg

Řecko bude dál jednat s věřiteli

12.06.2015 Jednání Řecka s mezinárodními věřiteli o uvolnění finanční pomoci budou obnovena. Uvedl to dnes...
104241376.jpg

Věřitelé prý dali Řecku ultimátum

12.06.2015 Včerejší neúspěšné vyjednávání Řecka s jeho mezinárodními věřiteli o další úvěrové pomoci bylo podle...
recko krize.jpg

Řecko a věřitelé jsou stále vzdáleni dohodě

11.06.2015 I po dnešním setkání řeckého premiéra Alexise Tsiprase s šéfem Evropské komise Jeanem-Claudem Junckerem...
img

Technická analýza - Němci povolili smyčku Řekům, míč je na jejich straně

11.06.2015 EURUSD: Měnový pár se dnes pohybuje na úrovni denního pivotu 1,1321 EURUSD. Oscilátor relativní síly RSI se pohybuje ...
recko a eu.jpg

EK není spokojena s řeckým plánem reforem

10.06.2015 Evropská komise (EK) není spokojena s nejnovějším plánem reforem, který jí předložilo Řecko a který má...
otazky-odpovedi-01022014.png

VIP zóna – na co se nás nejčastěji ptáte

02.02.2015 Posledních několik dní nám od vás, čtenářů a klientů společnosti FXstreet.cz, chodí nespočet dotazů ohledně naší novinky...
img

Technická analýza EURUSD: Míč na straně USD díky dnešním makrodatům

26.09.2014 Měnový pár se dnes pohybuje na úrovni denního pivotu na 1,2745 EURUSD. Oscilátor relativní síly RSI se nachází v nižš...
EURUSD H4 20092013.PNG

Fed: Reakce trhů byla přehnaná

20.09.2013 Člen rady guvernérů americké centrální banky (Fed) James Bullard ve svém výstupu reagoval na středeční propad dolaru...
img

Turecké Jaro-Léto

13.06.2013 Turecko, jeden z premiantů mezi rozvíjejícími se trhy – emerging markets, zažívá zajímavé politické nepokoje...
img

Týdenní zpráva o koruně: Kyperská hra

22.03.2013 Koruna i v tomto týdnu oslabila a to hlavně kvůli vnějším událostem. Nevyřešená kyperská otázka a ještě více data z N...
kypr prezident.jpg

Kypr se snaží odvrátit bankrot

21.03.2013 Kypr se snaží najít cestu k odvrácení státního bankrotu poté, co jeho parlament odmítl kontroverzní nabídku...
img

ECB záměr dalšího snížení sazeb i přes diskusi nenaznačuje. Euro nad 1,31

07.03.2013 Evropská centrální banka úrokové sazby na březnovém jednání nezměnila, což očekávala velká většina trhu. Hlavní sazba ...
img

Bernanke o QE: Pro stále převažují nad proti

26.02.2013 Kvantitativní uvolňování měnové politiky bude pokračovat, jelikož podporu oživení růst americké ekonomiky pouze s mírn...
img

Služba obchodních signálů je nyní dostupná pro účty REALFOREX a STP účty

06.02.2013 MAYZUS Investment Company s radostí oznamuje, že nová služba Trading Signals od MetaQuotes Software Corp., vývojáře přední obchodní platfomy - MetaTrader, je nyní k dispozici pro typy účtů REALForex a STP.
img

MICTrader- nový obchodní terminál Mayzus Investment Company

04.02.2013 Rádi bychom informovali všechny klienty, že se změnily názvy našich obchodních serverů. Od teď prosíme používejte následující názvy serv...
img

Ekonomická mračna nad Evropou se stahují, politické napětí stoupá

26.11.2012 Steen Jakobsen, hlavní ekonom & CIO, Saxo Bank. Jsem překvapen zpožděním platby pomoci Řecku. Samozřejmě j...
img

Ekonomická mračna nad Evropou se stahují, politické napětí stoupá

23.11.2012 Steen Jakobsen, hlavní ekonom & CIO, Saxo Bank. Jsem překvapen zpožděním platby pomoci Řecku. Samozřejmě j...
img

Ranní zprávy

04.10.2012 Evropa - Mario Draghi oznámením plánu na nákup aktiv vhodil míč na hřiště politikům, jakkoliv ostražité ...
img

ECB: Měsíc utekl, Draghiho bazuka nevystřelila. Život v eurozóně je příliš komplikovaný? (analýza KBC)

03.10.2012 Od zářijového měnového jednání ECB byl očekáván šok a ten se dostavil v podobě oznámení rozsahem neomezen...
juncker eu.jpg

Věřitelé rozhodnou, zda Řecko dostane více času

23.08.2012 Zda Řecko dostane více času na zavedení reforem, které si dohodlo s mezinárodními věřiteli, bude...
img

Dá se tradingem uživit!? ANO!

29.05.2012 Odpověď je jednoznačná, ale neplatí pro každého, takže v této jednoznačnosti je zároveň hodně pochyb.
img

1.9. Bernanke hraje pokr. A vede si zatím dobře?

01.09.2011 Steen Jakobsen, hlavní ekonom Saxo Bank Čestně prohlašuji, že jsem patřil k té ...
img

Makro: Spotřebitelská důvěra USA v únoru dosáhla na osmiměsíční vrchol, ISR

11.02.2011 Spotřebitelská důvěra zásluhou současné situace v půlce února roste, potvrdil předběžný průzkum ISR Reuters/Mic...
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Obchodní systémy | Intervence | Kvantitativní uvolňování | Live trading | Price Action | Brexit | Řecko | Patrik Urban | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | VIP zóna | Akciové indexy | SSI | Inflace | EUR/USD | USD/JPY | AUD/USD | NZD/USD | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | Euroskupina | Evropská unie | HDP | Obchodní plán | Devizové rezervy | Měnová politika | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Turecko | Španělsko | Středoevropské měny | Polský zlotý | Kypr | Analytik | New York | Take-Profit | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Ropa Brent | Česká koruna | Dluhopisový trh | Dividendy | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Lehman Brothers | Daně | Rizika | Politika | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | EUR/CZK | Míra nezaměstnanosti | Obchodování na burze | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | AOS | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Analýza | Zhodnocení | Bank of England | Bankovní rada | Ben Bernanke | Bloomberg | Bod | Bundesbank | Burza | Burza cenných papírů | CFD | Centrální banka | Centrální banky | Konsolidace | Devizový trh | ECB | ERM | ESM | Easing | Ekonomika | Emerging markets | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Evropská komise (EK) | FOMC | FX | Fed | Finanční trhy | Fiskální politika | Forexový obchodník | Futures | Indikátor | Indikátory | Investice | Investor | Komodity | Korekce | Kurz | Kurzy měn | LTRO | Likvidita | Long | Long pozice | MMF | Risk | MetaTrader | Měna | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Nabídka | Nástroj | Obchodník | Opce | Oscilátor | Čekající příkazy | Pip | Platforma | Politické riziko | Pozice | Prémie | RSI | Rally | Rating | Ratingová agentura | Reinvestice | Repo sazba | Riziko | Ropa | S&P 500 | STP | Sentiment | Short | Short pozice | Stop-Loss | Support | Take Profit | Time frame | Trader | Trading | Trend | Tržní kapitalizace | Ukazatel | VIX | Volatilita | WTO | Wall Street | Maturity | Bondy | Švýcarský frank | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Analytici | Riziková aktiva | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | Obchodování | Obchodování na forexu | Morgan Stanley | EMU | Evropa | Asijské akcie | Finanční krize | Citigroup | Cena ropy | FTSE | Evropská ekonomika | Komerční banka | Patria | Bank of America | Saxo Bank | Indexy | Investoři | Produkce ropy | Fond | EU | Ministři financí | Vývoj ceny | Zasedání ECB | Ekonom | Myšlení | Byznys | Pravděpodobnost | Zisk | Ropný trh | Dluhopisové trhy | Kurz eura | Kurz koruny | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Euforie | Stres | Optimismus | Výsledky | Chamtivost | Strach | Emoce | Trpělivost | Index nákupních manažerů | Obchodní příležitost | Ozvěny trhu | Uvolnění měnové politiky | Intervenovat | ČSOB | Obchodovat | MT5 | Analytický tým | Aktuální kurzy | Financování | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Hedgeové fondy | Money-Management | Makro | Makrodata | Devizové intervence | Facebook | Donald Trump | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Tomáš Vobořil | Wall Street Journal | ADP report | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Praxe | Centrální bankéři | EURUSD | GBPJPY | EURPLN | Delta | EPS | Index | Podpora | Průlom | Přenos | Volatilní | Hazardní hry | Aktuální kurzy měn | Analýza trhu | Analýzy | Banka | Bankovní rada ČNB | Brent | Capital Markets | Cena | Cena ropy brent | Čínská ekonomika | Cyrrus | CZK | Česká ekonomika | Dolar | Ekonomická krize | Eura | Evropská měna | Evropské měny | Fondy | Forexové obchodování | Forexu | Frank | FXstreet.cz | Graf | Guvernér ČNB | Hang Seng | Hrubý domácí produkt | Index Dow Jones | Index S&P 500 | Instrument | Investiční | Investiční poradenství | Investiční výdaje | ISM | Jádrová inflace | Janis Varufakis | JP Morgan | Kapitálové trhy | Kurzy | Libra | Management | Markets | Mayzus | MetaTrader 4 | Meziroční inflace | Miroslav Singer | MQL5 | MQL5.com | Nákup dluhopisů | Obchodní platformy | Obchodní software | Oslabení koruny | Patria Online | Pips | Pivot | Prognóza | Psychologie obchodování | Reuters | Ropy | Řecká ekonomika | Řízení rizika | Signály | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Trh | Tržní podíl | Twitter | Volatility | Výprodej | Vývoj ceny ropy | Vývoj kurzu | Webináře | WTI | Země EU | Zkušenost | Zpráva | Zprávy | Předpověď | Zisky | Tradeři | EUR/PLN | CNBC | ZEW | EIA | ING | Mojmír Hampl | Buy | CEE | Indie | Obchodní den | ROCE | Tranše | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | Vybírání zisků | Instrukce | Tržby | Úvěr | QE | Investiční výzkum | Bohatý | Komise | Kontrakt | Trendový indikátor | Majors | Stop Loss (SL) | Volby | S/R zóny | Rozhovor | Úspěšný trader | Know-how | Vzdělání | Burze | Podvědomí | Forex euro | Investment | Saxo Capital Markets | Evropské obchodování | Unicredit | Bank of New York Mellon | CNN | Wells Fargo | Microsoft | Generali Investments CEE | Kathimerini | BBC | Washington Post | Forex asistent | Reporty | Fundamentální pohled | HUF/EUR | Kalendář ekonomických událostí | Zasedání centrální banky | Finanční systém | Nákupy dluhopisů | Nastavení měnové politiky | Úspěch | BMW | Wolfgang Schäuble | Mark Carney | USOil | Ministr financí | Snižování úrokových sazeb | Precedens | Energie | Společná evropská měna | Severomořská ropa | Prezident Fedu | Rada ČNB | Podnikatelé | KBC | Ekonomické indikátory | Ekonomický a strategický výzkum | Znalost | Příprava | Přehled | Vytrvalost | Odvaha | Klid | Konzistence | Zdravý rozum | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Politické napětí | Zadlužené Řecko | Sázet | Cena kontraktu | Obchodní signály | Kurzotvorné informace | Referendum | Ekonomická aktivita | Program OMT | Ministři financí eurozóny | Německý ústavní soud | Institucionální objednávky | Svatý grál | Prezident ECB | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | České firmy | Inflační tlaky | Akcie bank | IBEX | Britská centrální banka | Intervence centrální banky | Styl obchodování | Britské hospodářství | Globální ekonomiky | Biliony dolarů | Výsledek referenda | Vládní dluhopisy | Odchod z EU | Britský ministr financí | Růst akcií | Uvolňování měnové politiky | Propad | Vystoupení z EU | Severomořská ropa Brent | Index Nikkei | Citi | S&P | Agentura S&P | Guvernér | Zahraniční investice | Ztráty | Politická nejistota | Posílení dolaru | Posílení eura | Posílení koruny | Americké indexy | Historická minima | Člen rady guvernérů | Nejistota | Erste | Světové finanční krize | Největší banky | Zajištění | FTSE 100 | Guvernér banky | MetaQuotes | Agentura AFP | Odhodlání | Kapitalizace | Představitelé Fedu | Steen Jakobsen | Výhled | Bankéři | Rychlé zisky | Britská vláda | Americké akciové trhy | Propad akcií | Exxon | Chevron | Payrolls | Konsensus | Britská ekonomika | Ekonomická situace | Bankovní unie | Průzkum | Bankovní systém | Krize | Opatření na podporu ekonomiky | Velké zisky | Analytický tým FXstreet.cz | Světové trhy | Snížení úrokových sazeb | Měny emerging markets | Pierre Moscovici | Výnosy | Měnové stimulace | Očekávání analytiků | Spotový VIX | Akcie Bank of America | Příjmy | Měny&Sazby | ČTK | Fiskální stimuly | HDP eurozóny | Zasedání americké centrální banky | Program kvantitativního uvolňování | Hlavní ekonom | Švédsko | Očekávání | Kontraindikátor SSI | Index spekulativního sentimentu | Pantheon Macroeconomics | Aleš Sosnovský | Generali Investments | Zahraniční forex | MetaQuotes Software Corp. | Kurz eurodolaru | Geopolitická rizika | Obchodní války | Slabší koruna | Akcie Amazonu | OPEC+ | Přijetí eura | Podniky | Globální růst | Forint | Americký S&P 500 | Domácí měna | Měny v regionu | Dluhopisové výnosy | Přímé zahraniční investice | Kompozitní index | Výsledky firem | Tvrdý brexit | Daňové úlevy | Starteepo | EK | Evropská komise | Inflační vývoj | Odhady analytiků | Vývoj kurzu koruny | Obchodní jednání | Odložení brexitu | Michal Uma | Zájem investorů | Technologický Nasdaq | Americké HDP | CNY | Pokles sazeb | Brexit bez dohody | Boris Johnson | Snížení sazeb | Výnosové křivky | Americké futures | Odvetná cla | Britský premiér | Tomáš Pfeiler | Volby v Británii | Data z Německa | Objem | Data z USA | František Táborský | Bílý dům | Obchod | Obchodní dohody | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | Inflace v USA | Zasedání ČNB | Ekonomiky eurozóny | Reálné ekonomiky | PLN/EUR | Parlamentní volby | Radomír Jáč | Poradce Bílého domu | Souhrn finančních trhů | Maďarská centrální banka | Bilance | Index DOW | Ekonomický vývoj | Americký Senát | Lagardeová | Vyhlídky | Pohyby kurzu | Americká data | Financovat | Průmysl | ADP | HUF | PLN | Na burze | Impuls | Ceny potravin | Cvičení | Tomáš Holub | Člen bankovní rady | Prognózy | ECB Christine Lagardeová | Soukromý sektor | Zrušení plánovaných cel | Světové obchodní organizace | Konzervativci | Výsledek voleb | GBP/EUR | Dobrá nálada | Nálada | AbbVie | Ústavní soud | Míra | Britské volby | Ohlédnutí | Měnové politiky | Zasedání bankovní rady | Bankovní rada České národní banky | Premiér Boris Johnson | Americké centrální banky | Trumpova administrativa | ČNB dnes | Rozpočtové politiky | Nike | NERV | Netflix | Ministr zahraničí | Ifo | Negativní zprávy | Ukazatele | Spotřebitel | Zamyšlení | Prognózy ČNB | Komunikace | Trump | Pozitivní zprávy | Koronavirus | Trhy | Šíření koronaviru | Virus | Akciové trhy v Evropě | Pokles | Situace | České měny | Pandemie | Vysoká inflace | Boeing | Pochybnosti | Zlepšení | Dovednosti | Obchody | Výdaje | Dopady koronaviru | 4fin | Sazby beze změny | Rozhodování | Velmi bohatý | Akcie AbbVie | COVID-19 | Ekonomické aktivity | Dopad koronaviru | Šéfka ECB | Vývoj | Nová data | Šok | Michel Barnier | Nástroje měnové politiky | Rozhodnutí centrální banky | Aerolinky | Program nákupu aktiv | Karanténní opatření | Restriktivní opatření | Brusel | Členové bankovní rady | Fiskální politiky | Signál na podporu ekonomiky | Vratislav Jůza | Moore Czech Republic | Dnešní čísla | Spotřebitelé | Rozhodnutí bankovní rady | Domácnosti | Politická rozhodnutí | Růst | United Airlines | American Airlines | Koronavirové krize | Signál | Biliony | Evropský parlament | Propad HDP | Karanténa | Ekonomiky | Války | Poradce | Organizace | Práce | Koronakrize | Signály oživení | Opětovný pokles | Životní styl | Výpadky | Nové dluhopisy | Hospodářské oživení | Uvolňování karanténních opatření | Surové ropy | Nové zakázky | Rating Itálie | Data z trhu práce | Shell | Epidemiolog | Soud | Karlsruhe | Deflační tlaky | Pobrexitová jednání | Macy’s | Auta | Čeští centrální bankéři | Vakcína | Vstupovat do obchodu | Bundesbanka | JDE | Francouzský ministr | Druhá vlna pandemie | ZIL | Druhá vlna | Počty nových případů | MAM | Maďarská inflace | Hlavní akciové trhy | Počty nakažených | Pokles hospodářství | Výkon ekonomiky | Bohatý trader | Podvědomí obchodníka | UMA
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Banky | Výhled | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | FXstreet | Graf | ROCE | Euro

Předchozí klíčová slova

MFI
MFI index
MFI indikátor
MFS Investment Management
MFTEL
MGC Pharmaceuticals
MGM
MGM Holdings
MIB
Mib700

Následující klíčová slova

MICEX
Micro E-mini
Micro E-mini futures
Micro E-mini opce
Micro forex
Micro futures
Micro futures na indexy
Microchip Technology
Micro kontrakty
Micro lot
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
BOSSA ebook analyza
Potvrďte prosím... Zavřít