Sobota 15. květen 2021 20:00
reklama
XTB forum 2021
reklama
Purple Trading VIP zona
reklama
Capital.com

Klíčová slova - Wolfgang Schäuble

C:\fakepath\burza.jpg

Nový německý stimulační plán by mohl stát až 80 miliard eur

31.05.2020 Německo pracuje na novém balíku opatření na podporu ekonomiky v hodnotě 75 až 80 miliard eur (až 2,2 bilionu Kč). Informoval o tom list Bild am Sonntag. Opatření mají podpořit oživení německého hospodářství z útlumu způsobeného koronavirovou krizí, napsala agentura Reuters.
img

Přechodem na euro či úplný bezhotovostní styk můžeme citelně zchudnout. Nepodléhejme mýtům koronakrize

18.05.2020 Koronavirus sice zabíjí, ale také resuscituje. Související ekonomická krize totiž oživuje hned dva mýty týkající se platebního styku. Podle prvního z nich by nám bylo lépe s eurem, neboť koruna přece kvůli koronakrizi tolik oslabila. Druhý z mýtů spočívá zase v tvrzení, že koronavirus definitivně pečetí překonanost hotovosti a měl by uspíšit přechod k plně bezhotovostnímu styku.
C:\fakepath\nemecko.jpg

Berlín se kvůli recesi může vzdát vyrovnaného rozpočtu

16.08.2019 Německá koaliční vláda se v případě recese může vzdát politiky vyrovnaného rozpočtu a přijmout nové půjčky, aby vyvážila případnou recesi ekonomiky. Uvedl to dnes týdeník Der Spiegel.
img

Situácia v Nemecku sa komplikuje, investori zostávajú pokojní

21.11.2017 Situácia v koaličných rokovaniach v Nemecku sa komplikuje. Po tom, čo liberálna strana FDP odišla z rokovaní, nastal pat. Kancelárka a víťazka volieb Angela Merkelová podobnej situácii ešte nečelila. Analytici očakávajú niekoľko scenárov. Buď sa pôjde do predčasných volieb alebo sociálni demokrati kývnu na vytvorenie veľkej koalície alebo Merkelová bude vládnuť v menšinovej vláde. Skúsená politička sa však už nechala počuť, že preferuje predčasné voľby.
C:\fakepath\EURUSDH1-tydenik1.png

FOREX: Týdenní komentář Ondřeje Hartmana z FXstreet.cz (16.10.2017)

16.10.2017 Měnový pár EUR/USD se minulý týden opět pohyboval podle předpokladu z mého týdenního komentáře. Trh prolomil horní vstupní S/R zónu a následně se vydal k vyšším hodnotám, kde jsme mohli první obchod ukončit na Profit-Targetu (PT). Později jsme se dostali k další vstupní S/R zóně, kde také došlo k prolomení a tím k aktivaci druhého long obchodu, který také přesně došel do svého cíle na další Profit-Target (PT).
C:\fakepath\schauble nemecko 08012014.png

Ministr Schäuble varuje před další krizí

09.10.2017 Odcházející německý ministr financí Wolfgang Schäuble varuje před další finanční krizí. V dnes zveřejněném rozhovoru s Financial Times vidí riziko v rostoucím globálním zadlužení a růstu likvidity. "Nové bubliny" by prý mohly vyvolat biliony dolarů, které do ekonomiky pumpují centrální banky. Obává se také možné nestability v eurozóně ohrožované nesplácenými bankovní úvěry.
eurozona.jpg

Šéf euroskupiny: Do eurozóny není možné nikoho nutit

15.09.2017 Ke vstupu do eurozóny není možné nikoho nutit, řekl dnes nizozemský ministr financí Jeroen Dijsselbloem, který je zároveň předsedou euroskupiny. Tu tvoří ministři financí členských zemí eurozóny. Dijsselbloem tak reagoval na středeční slova předsedy Evropské komise Jeana-Claudea Junckera, který v projevu před Evropským parlamentem vyzval, aby euro přijaly všechny členské země Evropské unie.
ecb 14122014-2.png

Německo apeluje na ECB, aby zastavila proud levných peněz

06.09.2017 Evropská centrální banka (ECB) by měla změnit kurz a zastavit proud levných peněz. "Navzdory silnému euru by tato éra měla skončit, neboť na kapitálovém trhu se už projevují cenové bubliny," prohlásil šéf Deutsche Bank John Cryan na konferenci bankéřů ve Frankfurtu nad Mohanem. Jeho stanovisko podpořil dlouhodobý kritik ECB, německý ministr financí Wolfgang Schäuble. Podle něho má banka skoncovat s nákupy dluhopisů a se zápornými úrokovými sazbami. "Euro je dost silné, aby se o něj banka mohla při návratu k normální měnové politice opřít," řekl.
recko penize.jpeg

Tisk: Úroky z řeckých půjček mají zůstat Řekům

13.07.2017 Německo a Rakousko vydělávají na pomoci zadluženému Řecku stovky milionů eur, všímají si německé a rakouské deníky. Někteří odborníci se domnívají, že z důvodu solidarity by úroky z poskytnutých úvěrů a půjček měly Řekům zůstávat. Německo na nich zatím podle včerejšího vydání listu Süddeutsche Zeitung zatím celkově získalo 1,34 miliardy eur (35 miliard Kč) a Rakousko podle listu Der Standard 240 milionů eur.
spanelsko 14122014.png

Španělsko hrozí zablokováním úvěru pro Řecko

16.06.2017 Ministři financí zemí eurozóny by mohli zablokovat nově schválenou půjčku pro Řecko, jestliže Atény neposkytnou imunitu představitelům privatizační agentury ze Španělska, Itálie a Slovenska obviněným v Řecku v roce 2015 ze zpronevěry. Prohlásil to dnes španělský ministr hospodářství Luis de Guindos.
img

Řecko nutně potřebuje odepsání významné části svého dluhu

29.05.2017 Ministři financí zemí eurozóny se v pondělí nedokázali dohodnout na uvolnění další splátky finanční pomoci pro neudržitelně zadlužené Řecko. Řecká vláda přitom další peníze od mezinárodních věřitelů nutně potřebuje, aby mohla v červenci splatit dluhy ve výši 7,5 miliardy euro.
nemecko 07062013.jpg

Německo a Francie sblíží daňovou politiku

22.05.2017 Německo a Francie budou hledat cesty, jak sblížit daňovou politiku obou zemí a pokročit v integraci eurozóny. Na tiskové konferenci po společném jednání v Berlíně to dnes řekli německý ministr financí Wolfgang Schäuble a jeho francouzský protějšek Bruno Le Maire.
Lagardeova.jpg

Na dohodu o Řecku je prý třeba víc času

12.05.2017 Mezinárodní měnový fond (MMF) a představitelé věřitelských zemí eurozóny potřebují víc času k uzavření dohody o zmírnění dluhové zátěže Řecka, protože záměry evropských států stále nejsou dostatečně jasné. Prohlásila to dnes šéfka MMF Christine Lagardeová. Představitelé eurozóny se s ní sešli při příležitosti dvoudenní schůzky ministrů financí skupiny sedmi velkých světových ekonomik G7, která byla dnes zahájena v italském přístavním městě Bari.
schauble nemecko 08012014.png

Schäuble: Svět musí posílit hospodářskou spolupráci s Afrikou

05.05.2017 Nestabilita Afriky je velkou hrozbou pro světovou ekonomiku, mezinárodní společenství proto musí posílit hospodářskou spolupráci s černým kontinentem. V jihoafrickém Durbanu to včera řekl německý ministr financí Wolfgang Schäuble. Podle něj přispějí investice do Afriky i k omezení proudu migrantů do Evropy.
euro.jpg

Uvolněná měnová politika zvyšuje riziko finanční krize

02.05.2017 Krajně uvolněná měnová politika v některých regionech světa zvyšuje riziko nové globální finanční krize. Řekl to dnes německý ministr financí Wolfgang Schäuble na konferenci v Berlíně pořádané skupinou G20. Schäuble ve zřetelné výzvě k Evropské centrální bance (ECB) označil za nezbytné zahájit včasný ústup od takové politiky.
TOP5-01052017-LV-11.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

01.05.2017 1) Většina evropských bank a burz je dnes díky dnešnímu státnímu svátku zavřená.
schauble nemecko 08012014.png

Německý ministr: Řecko už v reformách učinilo solidní pokrok

01.05.2017 Řecko učinilo při zavádění reforem solidní pokrok, díky němuž by mohla být zemi už brzy uvolněna další finanční pomoc. V rozhovoru s novináři z mediální skupiny Funke to řekl německý ministr financí Wolfgang Schäuble.
usa-nemecko.jpg

Německo věří ve smírné řešení sporů o obchod s USA

21.04.2017 Německý ministr financí Wolfgang Schäuble věří, že otázka mezinárodního obchodu bude na letním summitu skupiny největších světových ekonomik G20 vyřešena "nekonfrontačně". Schäuble to řekl po dnešním setkání se svým americkým protějškem Stevem Mnuchinem ve Washingtonu. Šéf německé centrální banky Jens Weidmann uvedl, že finanční představitelé G20 se dnes shodli na významu otevřených trhů. Němečtí činitelé to označili za další signál zmírnění sporů o obchod mezi Evropou a novou americkou vládou.
TOP5-21042017-LV-20.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

21.04.2017 1) Měnový pár EUR/USD během dnešního obchodování pokračuje v poklesu z 3týdenního maxima, na které se dostal během včerejšího dne. Investoři nyní vyčkávají na výsledky prvního kola francouzských prezidentských voleb, které se konají tuto neděli.
TOP5-31032017-LV-18.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

31.03.2017 1) Míra nezaměstnanosti v Německu v březnu klesla na 5,8 % z únorových 5,9 %. Nachází se tak na nejnižší úrovni od znovusjednocení země v roce 1990. Vyplývá to ze sezonně očištěných údajů, které v pátek zveřejnil spolkový úřad práce.
brexit-4.jpg

Britové by neměli mít práva bez povinností

31.03.2017 Evropská unie by měla být v nadcházejících jednáních o odchodu Británie z bloku důsledná a neměla by dopustit, aby Londýn získal po takzvaném brexitu práva, ale neměl povinnosti. V rozhovoru poskytnutém dnešnímu vydání listu Neue Osnabrücker Zeitung to řekl německý ministr financí Wolfgang Schäuble.
esm fond.jpg

Z fondu ESM by se měla stát evropská verze MMF

20.03.2017 Záchranný fond eurozóny ESM by se měl nakonec přeměnit v evropskou verzi Mezinárodního měnového fondu (MMF). Řekl to pro dnešní vydání německého listu Frankfurter Allgemeine Zeitung předseda takzvané euroskupiny Jeroen Dijsselbloem.
g20 14122014.png

Ministři zemí G20 nepodpořili volný obchod

19.03.2017 Ministři financí zemí G20 se na zasedání v západoněmeckém Baden-Badenu nedohodli ve společném prohlášení na jasné podpoře volného obchodu. Na tiskové konferenci to uvedl německý ministr financí Wolfgang Schäuble. Proti byly Spojené státy, které po zvolení Donalda Trumpa prezidentem směřují k výrazným změnám v obchodní politice. Agentura Reuters hovoří o dosud největším střetu nové americké administrativy s mezinárodním společenstvím.
nemecko 08012014.png

Německo: Diplomatické spory komplikují hospodářskou pomoc Turecku

13.03.2017 Kvůli diplomatickým sporům kolem agitace členů turecké vlády v zemích Evropské unie a nedávnému zadržení turecko-německého novináře je obtížné pokračovat v práci na hospodářské pomoci Turecku. Uvedl to včera podle agentury Reuters německý ministr financí Wolfgang Schäuble.
nemecko 08012014.png

Německý dovoz v lednu výrazně rostl

10.03.2017 Přebytek běžného účtu platební bilance Německa se v lednu prudce propadl v důsledku výrazně vyššího než očekávaného růstu dovozu. Vyšší oproti očekávání byl v lednu i vzestup vývozu. Dnešní údaje spolkového statistického úřadu jsou podle ekonomů důkazem toho, že největší evropská ekonomika jede na plný plyn.
draghi ecb.jpg

ECB chce držet uvolněnou měnovou politiku

09.03.2017 Evropská centrální banka (ECB) dnes podle očekávání nechala své základní úrokové sazby beze změny a nepřikročila ani k úpravě programu nákupu cenných papírů. Banka také slíbila, že nynější výrazně uvolněnou měnovou politiku bude udržovat nejméně do konce roku. Její ekonomové sice výrazně zvýšili letošní odhad inflace, šéf banky Mario Draghi ale řekl, že základní inflační měřítka zůstávají stále nízká a růst celkové inflace je jen dočasnou reakcí na vzestup cen ropy.
ecb 14122014-2.png

ECB nechala měnovou politiku beze změny

09.03.2017 Evropská centrální banka (ECB) dnes podle očekávání nechala své základní úrokové sazby beze změny a nepřikročila ani k úpravám programu nákupu cenných papírů. Finanční trhy nyní čekají na tiskovou konferenci šéfa banky Maria Draghiho.
recko penize.jpeg

Odpuštění části řeckého dluhu není téma

07.03.2017 Odpuštění části řeckého dluhu není téma, o kterém by se teď mělo mluvit. Je o tom přesvědčen německý ministr financí Wolfgang Schäuble (CDU). Po roce 2018 takový krok ale nevyloučil. Je přitom na Řecku, jestli bude chtít zůstat v eurozóně, řekl dnes ministr v Berlíně zahraničním novinářům.
recko a eu.jpg

Dijsselbloem chce návrat věřitelů do Atén

20.02.2017 Domluva na návratu expertů věřitelských institucí do Atén by mohla být výsledkem dnešního jednání ministrů financí euroskupiny v Bruselu. Při příchodu na jednání to uvedlo více účastníků dnešní schůzky. Návrat odborníků do řeckého hlavního města je podmínkou k tomu, aby mohla být v co nejkratší době dokončena druhá revize stávajícího řeckého záchranného programu.
schauble nemecko 08012014.png

Schäuble vyzval Řecko k plnění závazků

03.02.2017 Řecko musí plnit závazky, ke kterým se zavázalo, když přijalo mezinárodní finanční pomoc. Pokud tak neučiní, skončí v pozici, která nebude únosná. Řekl to dnes německý ministr financí Wolfgang Schäuble. "Jestliže Řecko opakovaně nebude plnit, k čemu se zavázalo, tak to nebude fungovat," upozornil podle agentury Reuters ministr v německém Saarbrückenu.
recko penize.jpeg

MMF se chce dále účastnit záchrany Řecka

26.01.2017 Mezinárodní měnový fond (MMF) má nadále silný zájem plně se podílet na stávajícím záchranném programu pro Řecko. Novinářům to dnes před jednáním ministrů financí zemí eurozóny řekl nizozemský ministr a předseda euroskupiny Jeroen Dijsselbloem. O záměru fondu jej ujistila šéfka MMF Christine Lagardeová. Účastníci bruselského jednání při příchodu posun v zablokované situaci kolem Řecka ale pro dnešek nepředpokládali. Lagardeová sama se jednání neúčastní.
TOP5-20012017-LV-17.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

20.01.2017 1) Nově zvolený prezident Spojených států Donald Trump složí dnes v 18:00 SEČ přísahu a stane se 45. prezidentem USA.
nemecko 08012014.png

Německý rozpočet skončil loni v přebytku

12.01.2017 Německý státní rozpočet skončil loni v přebytku 6,2 miliardy eur (168 miliard korun), uvedlo dnes ministerstvo financí. Je to už potřetí v řadě, co německý rozpočet nebyl v deficitu. Přebytek rozpočtu chce ministr financí Wolfgang Schäuble (CDU) využít na splácení státního dluhu, čímž ale na německé politické scéně nebudí jen souhlasné reakce.
nemecko 08012014-3.png

Německo letos získá o 15 miliard eur více

11.12.2016 Německá spolková vláda bude mít v letošním roce o 15 miliard eur (405 miliard Kč) vyšší příjmy, než plánovala. Napsal to včera týdeník Der Spiegel. Přebytek vláda podle časopisu utratí na integraci běženců, financování investičních programů místních samospráv a na pomoc Sýrii.
nemecko 08012014.png

Německý rozpočet má být opět vyrovnaný

25.11.2016 Německo bude mít příští rok i přes výrazně vyšší výdaje na zvládnutí migrace vyrovnaný státní rozpočet. Stane se tak počtvrté v řadě. Návrh rozpočtu, který očekává příjmy i výdaje ve výši 329,1 miliardy eur (téměř 8,9 bilionu korun), dnes schválil Spolkový sněm.
img

Co bude čtvrtý mandát Merkelové znamenat nejen pro trhy

22.11.2016 Angela Merkelová v závěru víkendu oznámila, že bude ve spolkových volbách příští rok usilovat o další mandát. Pro investory by to znamenalo další čtyři roky s kancléřkou, jejímuž způsobu vedení již porozuměli.
schauble.jpg

Schäuble se ohradil proti výzvě Bruselu, aby Německo víc utrácelo

18.11.2016 Evropská komise nemá právo určovat, v jakém rozsahu mají vlády členských zemí Evropské unie manévrovat se...
EURUSDH1-tydenik1.png

Týdenní komentář FXstreet.cz (10.10.2016)

10.10.2016 V minulém týdnu jsem neuveřejnil žádné obchodní nastavení pro měnový pár EUR/USD, jelikož jsem se obával nebezpečných...
schauble2.jpg

Schäuble nevylučuje novou finanční krizi

07.10.2016 Nová globální finanční krize nemůže být vyloučena ani po všech změnách regulace finančního sektoru po poslední krizi...
nemecko 08012014-3.png

Německo prý plánuje snížit daně celkem o 6,3 miliardy eur ročně

06.10.2016 Německý ministr financí Wolfgang Schäuble plánuje snížit daně o 6,3 miliardy eur ročně (170,2 miliardy Kč)...
nemecko 08012014.png

Hlavní ekonom ECB vyzval Německo k hospodářským reformám

21.09.2016 Německo je příliš závislé na exportní poptávce a mělo by využít současných příznivých podmínek ke...
nemecko 08012014-3.png

Německo hlásí vyrovnaný rozpočet pro 2017

06.09.2016 Německo bude mít v roce 2017 i přes výrazně vyšší výdaje na integraci běženců vyrovnaný státní rozpočet...
schauble nemecko 08012014.png

Schäuble kritizoval nízké úrokové sazby

28.08.2016 Německý ministr financí Wolfgang Schäuble opět podrobil kritice nízké úrokové sazby Evropské centrální...
londoncity.jpg

Paříž po brexitu políčí na finančníky z Londýna

06.07.2016 Francie usnadní situaci zahraničním společnostem přicházejícím do země podnikat. Zaměstnancům, kteří do...
eu-de-reichstag.jpg

Německo nechce soutěž ve snižování daní

06.07.2016 Německo si nepřeje soutěž ve snižování daní v Evropě. Prohlásil to dnes německý ministr financí Wolfgang...
schauble nemecko 08012014.png

Schäuble chce přísnější dodržování rozpočtů

29.06.2016 Přísnější dodržování rozpočtové disciplíny uvnitř Evropské unie požaduje ve svém návrhu reforem unie...
nemecko 08012014-3.png

BDI v případě brexitu nechce obnovit cla

22.06.2016 Od Evropské unie by bylo "opravdu velmi hloupé", kdyby na Británii po jejím případném čtvrtečním rozhodnutí...
ecb.jpg

ECB může kupovat dluhopisy členských zemí

21.06.2016 Evropská centrální banka může nakupovat státní dluhopisy členských zemí, rozhodl dnes německý ústavní...
britanie 08012014.png

Dijsselbloem: Brexit by neznamenal změnu přístupu v eurozóně

17.06.2016 Země platící eurem nebudou muset v reakci na případný odchod Británie z Evropské unie nějakým...
gbpusd-10062016-7.png

Stoupenci brexitu prý vedou o deset procent

11.06.2016 Tábor odpůrců britského členství v Evropské unii podle nejnovějšího průzkumu společnosti ORB vede o deset...
britanie 08012014.png

Německo doufá, že Británie zůstane v EU

10.06.2016 Němečtí politici i ekonomové doufají, že Británie zůstane i po referendu 23. června součástí Evropské unie...
brexit-26052016.jpg

Brexit by podle Schäubleho byla chyba

26.05.2016 Vystoupení Británie z Evropské unie (takzvaný brexit) by byla chyba, která by způsobila oběma stranám obrovské...
recko foto.jpg

MMF chce pro Řecko odklad splátek

20.05.2016 Jednání o zmírnění řeckého dluhu by se měla zaměřit na výrazné prodloužení období odkladu splátek...
ecb.jpg

Weidmann: Kritika ECB byla do určité míry oprávněná

18.05.2016 Nedávná silná kritika Evropské centrální banky (ECB) v Německu byla zřejmě oprávněnou reakcí na některé...
euro recko 2.jpg

Euroskupinu čeká debata o řeckém dluhu

09.05.2016 Ministry financí zemí platících eurem dnes na mimořádné schůzce v Bruselu čeká první debata...
nemecko 08012014.png

Německo zvýšilo odhad daňových příjmů

05.05.2016 Německo vzhledem k příznivému vývoji ekonomiky a nízké nezaměstnanosti zvýšilo odhad daňových příjmů...
draghi ecb2.jpg

Draghi byl pozván německým parlamentem

29.04.2016 Evropský výbor německého parlamentu si pozval k rozhovoru šéfa Evropské centrální banky (ECB) Maria...
recko-17062015.jpg

Řecká krize stále není u konce

27.04.2016 Ministři financí zemí platících eurem by se měli velmi brzy opět sejít kvůli situaci v Řecku, které se...
ecb.jpg

Za německou kritikou ECB je podle analytiků politika

25.04.2016 Kritika politiky levných peněz Evropské centrální banky (ECB), která v poslední době zaznívala z Německa, má co...
recko foto.jpg

Dokončení revize řeckého programu je blízko

22.04.2016 Dokončení klíčové prověrky aktuálního řeckého záchranného programu je "při určité snaze" na dosah...
draghi ecb.jpg

ECB nezměnila svou měnovou politiku

21.04.2016 Evropská centrální banka (ECB) nechala na dnešním zasedání svou měnovou politiku po březnovém...
ecb.jpg

ECB nechala měnovou politiku beze změn

21.04.2016 Evropská centrální banka (ECB) nechala na dnešním zasedání svou měnovou politiku po březnovém...
schauble nemecko 08012014.png

Politika ECB prý působí problémy bankám

12.04.2016 Rekordně nízké úrokové sazby Evropské centrální banky (ECB) způsobují "mimořádné problémy"...
recko vlajky eu.jpg

Eurozóna bude jednat o dluhu Řecka

07.03.2016 Předseda euroskupiny Jeroen Dijsselbloem na dnešním jednání v Bruselu vybídl ministry financí euroskupiny...
britanie 08012014.png

Británii by prý mohlo být mimo EU lépe

03.03.2016 Dlouhodobé hospodářské vyhlídky Británie by mohly být mimo nereformovanou Evropskou unii lepší než v ní...
g20 summit.jpg

G20: Brexit by byl šokem pro ekonomiku

28.02.2016 Ministři financí skupiny největších světových ekonomik G20 varovali, že vystoupení Británie z Evropské unie...
cina 21072013.png

Čína chce od G20 podporu ekonomiky

26.02.2016 Čína dnes vyzvala své partnery ve skupině největších světových ekonomik G20 k větší koordinaci...
nemecko 08012014-3.png

Zisk německé centrální banky loni vzrostl

24.02.2016 Německá centrální banka vykázala za loňský rok zisk 3,2 miliardy eur. Zvýšil se tak z téměř tří miliard eur...
draghi ecb2.jpg

ECB má prý dost nástrojů na podporu inflace

22.01.2016 Evropská centrální banka (ECB) má k dispozici dostatek nástrojů na podporu nízké inflace v eurozóně...
recko 08012014.png

Tsipras: Řecko přijímá požadavky partnerů

21.01.2016 Řecko akceptuje požadavky evropských věřitelů na zapojení Mezinárodního měnového fondu (MMF) do...
nemecko 08012014-3.png

Německé průmyslové firmy zvýší investice

28.12.2015 Německé průmyslové podniky plánují v příštím roce zrychlit růst investic na šest procent z letošního...
nemecko 08012014.png

Německo si prý chce příští rok více půjčovat

15.12.2015 Německo hodlá příští rok získat z emisí dluhopisů a dalších dluhových nástrojů 210 miliard eur. To je...
nemecko 08012014-3.png

Německo schválilo vyrovnaný rozpočet

27.11.2015 Němečtí poslanci dnes schválili rozpočet na rok 2016, země bude hospodařit s příjmy a výdaji...
nemecko 08012014.png

Německo zachová vyrovnaný rozpočet

13.11.2015 Německo bude navzdory uprchlické krizi příští rok hospodařit s vyrovnaným státním rozpočtem. Jeho...
nemecko 08012014.png

Německo letos udrží vyrovnaný rozpočet

16.09.2015 Německo letos udrží vyrovnaný rozpočet, a to navzdory neplánovanému růstu výdajů, který vyvolal příchod...
nemecko 08012014-3.png

Německo letos očekává rozpočtový přebytek

23.08.2015 Německé ministerstvo financí očekává letos rozpočtový přebytek ve výši nejméně pět miliard eur, zejména...
img

Denní přehled: Inflace v USA roste pomaleji, červené moře se táhne akciovou Evropou

19.08.2015 Vývoj na akciových trzích dnes nezačal vůbec pozitivně. V Asii převažoval pokles, který dlouho táhla padající Šanghaj....
schauble nemecko 08012014.png

Schäuble vyzval ke schválení pomoci Řecku

19.08.2015 Německý ministr financí Wolfgang Schäuble doporučil poslancům, aby schválili třetí záchranný balíček pro...
recko foto.jpg

V Řecku se hraje o budoucnost vlády

16.08.2015 Poté, co řecký parlament a země eurozóny schválily třetí záchranný balík pro Řecko, se v Aténách hraje o...
schauble nemecko 08012014.png

Bude se MMF podílet na pomoci Řecku?

14.08.2015 Německý ministr financí Wolfgang Schäuble požaduje jasný, pokud možno závazný příslib Mezinárodního...
euro recko 2.jpg

Téměř polovina Němců je pro Grexit

19.07.2015 Více než polovina Němců se domnívá, že plánovaný záchranný program pro Řecko je špatný. A téměř polovina...
schauble nemecko 08012014.png

Schäuble naznačil možný odchod z vlády

19.07.2015 Kvůli neshodám ohledně řešení řecké krize je německý ministr financí Wolfgang Schäuble připraven v krajním...
recko vlajky eu.jpg

Parlamenty Rakouska a Německa schválily pomoc Řecku

17.07.2015 Poslanci v Rakousku a v Německu dnes dali zelenou svým vládám, aby dál jednaly o podrobnostech nového...
schauble nemecko 08012014.png

Schäuble nadále nevylučuje Grexit

16.07.2015 Pro Řecko by bylo v cestě za oddlužením lepší, kdyby se dobrovolně vzdalo eura, neboť dosáhnout umazání dluhu...
recko krize.jpg

Řecko se chystá na reformy

14.07.2015 Řecký parlament se chystá od středy přijímat klíčové reformy, které zadlužené zemi uložili mezinárodní věřitelé...
schauble nemecko 08012014.png

Řecko by prý mělo vydávat dlužní úpisy

14.07.2015 Německý ministr financí Wolfgang Schäuble na pondělním jednání euroskupiny o překlenovacím financování...
recko-15062015.png

Tsipras je připraven na čestný kompromis

12.07.2015 Řecký premiér Alexis Tsipras je přesvědčen, že dohoda eurozóny o pomoci jeho zemi může být uzavřena ještě...
euro cas.jpg

Euroskupina jednání o Řecku přerušila

12.07.2015 Sobotní jednání ministrů financí zemí platících eurem o novém záchranném programu pro Řecko bylo okolo...
eu 14122014-3.png

Euroskupina stále jedná o řešení řecké krize

12.07.2015 Ministři financí zemí sdílejících euro dnes v Bruselu již několik hodin jednají o nejnovějším řeckém návrhu...
Recko.jpg

Pozastavení členství Řecka v eurozóně?

11.07.2015 Německé ministerstvo financí jako jednu z možností dalšího postupu v řecké krizi navrhuje pětileté pozastavení...
recko vlajky eu.jpg

Euroskupina řeší, zda věřit řeckým slibům

11.07.2015 Výrazně poškozená důvěra eurozóny vůči řeckým partnerům byla patrná ze slov ministrů financí zemí platících...
eu 14122014-2.png

Výsledek euroskupiny k Řecku je otevřený

11.07.2015 Výsledek dnešního jednání ministrů financí zemí platících eurem o posledním řeckém návrhu ekonomických...
eu 14122014-3.png

Eurozóna čeká na návrhy řeckých reforem

09.07.2015 Dnešek v eurozóně byl ve znamení čekání na seznam konkrétních reforem, jež je řecká vláda ochotná uskutečnit...
recko 15092013.jpg

Řecký soud schválil referendum

05.07.2015 Řecký nejvyšší správní soud dnes schválil konání nedělního referenda o přijetí podmínek mezinárodních...
brent-03072015-5.png

Ceny ropy dnes klesly o více než 2 %

03.07.2015 Světové ceny ropy dnes klesly o více než dvě procenta. Reagovaly tak na zprávu o růstu počtu hloubených...
nemecko 08012014.png

Německo bude příští rok vyrovnaný rozpočet

01.07.2015 Německo bude v příštím roce hospodařit s vyrovnaným rozpočtem, příjmy a výdaje budou 312 miliard eur...
recko 08012014.png

Končí záchranný program pro Řecko

30.06.2015 Dneškem končí záchranný program pro Řecko, na jehož prodloužení se Atény se svými věřiteli nedokázaly...
euro 08012013-3.png

Výroky evropských představitelů k řecké krizi

28.06.2015 Výroky ministrů financí eurozóny a dalších zainteresovaných politiků a představitelů institucí k řecké finanční...
schauble nemecko 08012014.png

Skupina kolem Schäubleho prý chce "grexit"

25.06.2015 Čím více se jednání mezi Řeckem a jeho věřiteli ocitají ve slepé uličce a čím je zřejmější, že evropští partneři...
recko a eu.jpg

Řecko podá vlastní návrh řešení krize

25.06.2015 Jednání Řecka s jeho mezinárodními věřiteli skončilo dnes v Bruselu bez dohody, sdělily podle agentur...
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Bitcoin | Čínský jüan | Intervence | Kvantitativní uvolňování | Price Action | Brexit | Řecko | Patrik Urban | Čína | Japonsko | Finance | Peníze | Bank of Canada | Australský dolar | Stříbro | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Moody's | Fitch | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | AUD/USD | NZD/USD | EUR/GBP | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | EUR/JPY | Světová banka | Rusko | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | Spotřebitelská důvěra | Koruna | BIS | G20 | Euroskupina | Evropská unie | SYRIZA | Grexit | HDP | Devizové rezervy | Turecká lira | Dluhová krize | Monetární politika | Měnová politika | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Evropské akcie | Kypr | Analytik | Pimco | New York | Profit-Target | Ceny ropy | Spekulace | Ropa WTI | ETF | Světová ekonomika | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | Export | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Maloobchodní tržby | GBP/AUD | GBP/NZD | USD/TRY | EUR/CZK | Akciová burza | Spotřebitelské ceny | Obchodní komora | Míra nezaměstnanosti | Rozpočtový deficit | Důvěra investorů | Obchodování na burze | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Asset management | Transakce | Bank of England | Bank of Japan | Bazický bod | Ben Bernanke | Bloomberg | Bod | Bundesbank | Burza | Béžová kniha | CEO | Centrální banka | Centrální banky | Garance | DAX | Devalvace | Dolarový index | ECB | ECOFIN | EFSF | ESM | Ekonomika | Emise | Euro | Eurobondy | Eurozóna | Evropská centrální banka | FOMC | Fed | Finanční deriváty | Finanční trh | Finanční trhy | Fiskální politika | Futures | G7 | IFO index | Index DAX | Investice | Investor | Japonský jen | Komodity | Korekce | Kurz | Likvidita | Long | MMF | MT4 | Maastrichtská kritéria | Marže | Mezinárodní obchod | Měna | Měnový pár | Měny | NYSE | Nabídka | Stavební povolení | Nástroj | Obchodní bilance | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Obligace | Pakt stability | Peněžní politika | Peněžní zásoba | Platební bilance | Pozice | Prodeje existujících domů | Provize | Průmyslové objednávky | Rally | Rating | Ratingová agentura | Reserve Bank of Australia | Rezistence | Riziko | Ropa | S&P 500 | Saldo běžného účtu | Směnný kurz | Splatnost | Support | Time frame | Timeframe | Trading | Trend | Ukazatel | Volatilita | Výnos | Wall Street | ZEW index | Zlato | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Jednotná evropská měna | Analytici | Riziková aktiva | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | Barclays | Dluhopisy | JPY | NZD | CAD | AUD | GBP | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Bank of China | Euro STOXX | EMU | Evropa | Finanční krize | Citigroup | Hospodářský růst | Německá ekonomika | FTSE | Evropská ekonomika | Bank of America | Barack Obama | Americký prezident | Indexy | Úroková sazba | Americká lehká ropa | Investoři | Měnové války | Fundamenty | Fond | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Ministři financí | Hospodářské otázky | Vývoj ceny | Aukce | Zasedání Fedu | Ekonom | Pravděpodobnost | Finanční otázky | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Zisk | Komise pro cenné papíry a burzy | Těžba ropy | Dluhopisové trhy | Kurz eura | Zkušenosti | Optimismus | Výsledky | Strach | Emoce | Trpělivost | Index nákupních manažerů | Uvolnění měnové politiky | Intervenovat | BK Asset Management | Obchodovat | Ondřej Hartman | Obchodování s akciemi | Investiční bankovnictví | CAC 40 | Deutsche Bank | Regulace | Financování | Investovat | USD/EUR | Daňový ráj | Daňové ráje | Makro | Index cen | Index PPI | Index CPI | Eurostat | Obchodní seance | Makrodata | Conseq | Portugalsko | Virtuální měna | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Wall Street Journal | ADP report | Penzijní fondy | Financial Times | Bankrot | Praxe | Centrální bankéři | USDJPY | Aktivum | Index | Likvidní | Odpor | Podpora | Akcie dnes | Americká centrální banka | Banka | Běžný účet | Brent | Cena | Ceny drahých kovů | Čínská ekonomika | CISCO | Conference Board | CZK | Členové eurozóny | Členské země eurozóny | Členské země Evropské unie | Devalvace měny | Dluh Řecka | Dolar | Egyptská libra | Ekonomická krize | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomika Německa | Eura | Euro dnes | Euro Stoxx 50 | Evropská měna | Evropská rada | Evropské měny | Finanční prostředky | Fiskální rok | Fondy | Frank | FXstreet.cz | GfK | Graf | Hang Seng | HDP Německo | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index euro | Index euro stoxx 50 | Index PMI | Index S&P 500 | Instrument | Investiční | Investiční výdaje | Investing | Irsko | ISM | Jádrová inflace | Jak investovat | Janis Varufakis | Jedno euro | Kapitálové trhy | Komoditní | Konec eura | Krize eurozóny | Krize Řecko | Krize v Řecku | Kurz měny | Kurz USD | Kurzu měn | Kurzy | Libra | Lira | Makroekonomické ukazatele | Management | Market | Měna Bitcoin | Meziroční inflace | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Nákup dluhopisů | Nákup EUR | Největší ekonomika světa | Největší světové ekonomiky | Nemovitosti | Oslabování koruny | PinBar | Pips | Praní špinavých peněz | Pro investory | Prognóza | Rakousko | Reuters | Ropy | Růst HDP | Řecká ekonomika | Řecká krize | Směnné kurzy | Směnný kurz eura | Státní dluh | Státní dluhopisy | Státní rozpočet | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Surová ropa | Švédská koruna | Světové ceny ropy | Světové měny | Španělská ekonomika | Těžba ropy v USA | TopForex | Trh | Twitter | Velká Británie | Virtuální měna bitcoin | Volby v Řecku | Volkswagen | Výprodej | Vývoj akcií | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny ropy Brent | Vývoj inflace | Vývoj kurzu | Vývoj kurzu eura | WTI | Zavedení eura | Země EU | Země eurozóny | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Předpověď | Zisky | Tradeři | CNBC | ZEW | EIA | ING | Benzín | Komise pro cenné papíry | Andrej Babiš | Auditorská společnost | Čistá úroková marže | Christine Lagarde | Intermediate | Janet Yellen | Měď | MIC | Ministerstvo financí | ROCE | Tranše | Využití kapacit | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | West Texas Intermediate (WTI) | WSJ | Hrubý domácí produkt (HDP) | Tržby | Zaměstnanost | Úvěr | QE | Světové ekonomiky | Komise | Volby | S/R zóny | Burza dnes | Burze | Investment | Asijské obchodování | Moody's Investors Service | Markit | Unicredit | Deutsche Bundesbank | Bank of New York Mellon | DPA | Jackson Hole | Boris Schlossberg | Bankovní sektor | Westpac | ANZ | DIW | Sentix | Baker Hughes | Kathimerini | Institut Ifo | Berenberg | Frankfurter Allgemeine Zeitung | Investing.com | The Sunday Times | YouGov | Mitsubishi | NATO | Standard Chartered | Agentura AP | BBC | Agentura DPA | Hospodářské vyhlídky | Oslabení eura | Reporty | Snižování sazeb | Obchodní nastavení | Riksbank | Halifax | Expanzivní měnová politika | Brazílie | Průmyslová produkce | Finanční systém | Nákupy dluhopisů | Firemní dluhopisy | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikání | Euro vůči dolaru | DZ Bank | Rolls-Royce | BMW | Televize ARD | Automobilový průmysl | Mark Carney | Der Spiegel | The Independent | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Globální trhy | Finanční centrum | Evropské banky | Rheinische Post | Zvyšování úrokových sazeb | Trendový kanál | Energie | Společná evropská měna | Finanční stabilita | Podnikatelé | Bloomberg TV | Podnikatelská důvěra | Přehled | Zdravý rozum | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Kybernetické měny | Zadlužené Řecko | Evropské trhy | David Cameron | Bankovnictví | Referendum | City | Program OMT | Ministři financí eurozóny | Německý ústavní soud | Vývoj ceny ropy WTI | Prezident ECB | Nejistoty na trzích | Bezpečné investice | Setrvání Británie v EU | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru GBP/USD | Vývoj měnového páru USD/JPY | Aktuální vývoj | Mezinárodní ratingové agentury | Standard & Poor's | Zasedání České národní banky | Akcie bank | Stoupenci brexitu | Členství v EU | IHS | IBEX | Evropská dluhová krize | Globální finanční krize | Britská centrální banka | Turbulence na finančních trzích | JPMorgan Chase | Forexové trhy | Program nákupu dluhopisů | Daňové příjmy | Vladimir Putin | Finanční centra | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Intervence centrálních bank | Die Welt | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Výsledek referenda | Americký ministr financí | Oslabení japonského jenu | Index evropských bank | Odchod z EU | Nervozita | Globální finanční trhy | Britský ministr financí | Obchodní partner | AAA | Summit EU | Světové centrální banky | Uvolňování měnové politiky | Propad | Vystoupení z EU | Handelsblatt | Úvěrový rating | Kryptoměny | Americká ropa WTI | Index Nikkei | Citi | S&P | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Agentura S&P | Guvernér | Agentura Moody's | Agentura Fitch | Bezpečné dluhopisy | Vývoj na akciových trzích | Německý akciový index DAX | Regulace finančního sektoru | Britská banka Barclays | Německý DAX | Zahraniční investice | Ztráty | Euro k dolaru | Posílení eura | Dnešní údaje | Neue Osnabrücker Zeitung | Ekonomická data | Historická maxima | Historická minima | Člen rady guvernérů | Nejistota | Saúdská Arábie | Největší banky | Günther Oettinger | Rozpočtová pravidla | Tempo růstu | Akcionáři | Obchodování na devizových trzích | Daně z příjmů | Daně z příjmů právnických osob | Zajištění | Výrobní index PMI | Úvěrové krize | FTSE 100 | Dluhové krize | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Race to the bottom | Soutěž ve snižování daní | Agentura AFP | Zahraniční firmy | Odhodlání | Kryptoměna | Ekonomický institut | Výhled | Depozitní sazba | Úroková sazba ECB | Akciový index DAX | Bankéři | Bankéř | Poplatky | Rekordní minima | Britská vláda | Americké akciové trhy | Organizace ADP | Mzdy | Německý export | Země používající euro | Slabé euro | Silné euro | Hrubý domácí produkt Německa | Úspěšné obchodování | Dnešní zprávy | Britská ekonomika | Soukromí zaměstnavatelé | Opatřením na podporu ekonomiky | Francouzský CAC 40 | Makléřské společnosti | Summit G20 | Summit G7 | Ekonomická situace | Globální obchod | Ministr obchodu | Záchranný fond | Bankovní unie | Bankovní domy | Průzkum | Bankovní systém | Krize | Inflace v Německu | Měnové otázky | Opatření na podporu ekonomiky | Finanční ústav | Měnová politika ECB | Snížení úrokových sazeb | Firemní zisky | Britské referendum | Manažeři fondů | Pierre Moscovici | Ministři financí EU | Výnosy | Měnové stimulace | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár GBP/USD | Měnový pár USD/JPY | Japonská vláda | Očekávání analytiků | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | TRY | Index cen domů | Příjmy | Vydávání dluhopisů | Spotřebitelské výdaje | ČTK | Země G20 | Skupina G7 | Guvernéři centrálních bank | Japonský Nikkei | Růst ekonomiky | Fiskální stimuly | Belgie | HDP eurozóny | Zasedání americké centrální banky | Členské země EU | Tisková konference ECB | Výhled ekonomiky | Hlavní ekonom | Jednání FOMC | Setkání G20 | Švédsko | Norsko | Dánsko | Očekávání | Nezaměstnanosti v Německu | Evropský statistický úřad Eurostat | HDP v eurozóně | Aktivita v americkém průmyslu | IHS Markit | Flash Crash | Mizuho | Mitsubishi UFJ Financial Group | Krize eura | IMFC | Investiční specialista | Czech Fund | Splácení dluhu | Oživení světové ekonomiky | Obchodní konflikt | Hospodářský výhled | Snížení daní | Krácení daní | Rozpočet | Obchod | Hospodářský růst v Evropě | ČSÚ | Konkurenceschopnost | Německé hospodářství | Lagardeová | Volný obchod | Ministři zemí G20 | Úrok | Miliardy | Průmysl | Růst japonské ekonomiky | Ústavní soud | Předseda | Peter Altmaier | Miliardy korun | Inovace | Miliardy eur | Hrubý domácí produkt (HDP) Německa | Angela Merkelová | Kancléřka Angela Merkelová | Německá kancléřka | Koronavirus | Slabé měny | Pokles | České měny | Výdaje | České mzdy | Olaf Scholz | Demokraté | Hotovost | Německý parlament | Poslanci | Signál | Biliony | Ekonomiky | Války | Práce | Koronakrize | Omyl | Ministři | Národní ekonomická rada vlády | Dluhové úlevy | Úspory | Řecký dluh | Soudní dvůr | Soud | Rakouský kancléř | Sebastian Kurz | Bezpečnost | JDE | Unie | Záchranný program | Spolkový sněm | Záchranný balík | Stimulační plán | Německý stimulační plán | Němečtí ministři financí | Bild am Sonntag | Odpisy řeckého dluhu | Vládní koalice | Německý rozpočet
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | FXstreet | Graf | ROCE | Euro

Předchozí klíčová slova

WisdomTreePhysical Palladium (VZLB)
Wise Banc
WiseBanc
Wish
Witkowitz
WKL
WM
WMO
WMT
WMT.US

Následující klíčová slova

Wolfstreet
Wolt
Wolters Kluwer
Wolters Kluwer (WKL)
Wood and Company
Wood and Company Lukáš Novotný
Wood & Company
Wood&Company
Wood & Company Vladimír Vávra
Woodie
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Admiral Markets new demo
Potvrďte prosím... Zavřít