Úterý 26. říjen 2021 21:32
reklama
Admiral Markets
reklama
Admiral Markets
reklama
Admiral Markets
reklama
InstaMarkets

Klíčová slova - Cenový graf

img

Budou akcie Qualcomm díky nedostatku čipů na trhu i nadále růst?

14.10.2021 V dnešní analýze se podíváme na situaci ohledně nedostatku čipů. V této souvislosti se detailněji zaměříme na akcie Qualcomm (QCOM), protože tato společnost z technologického odvětví se výrobou čipů zabývá. Qualcomm nedávno odkoupil společnost Veoneer, čímž si upevnil pozici v automobilovém průmyslu. Ten je výpadkem čipů silně zasažen.
img

Netflix akcie pokračují v růstu. Dočkáme se nového maxima?

29.09.2021 Streamovací služby zažívají v posledních letech obrovský boom. Dané situaci nahrála i pandemie koronaviru. V dnešním článku se podíváme na tento sektor blížeji. Uvedeme si pár zajímavých společností z tohoto odvětví a provedeme fundamentální a technickou analýzu Netflix akcie.
C:\fakepath\akcie-27092021-3.png

Jak analyzovat akcie pomocí ukazatele P/B (P/BV)

27.09.2021 P/B znamená Cena/Kniha (účetní). Tento ukazatel (koeficient) představuje cenu aktiv společnosti sníženou o její závazky v případě likvidace společnosti.
img

Je čas nakoupit Nio akcie? Světové prodeje elektromobilů rostou

22.09.2021 V dnešní analýze se zaměříme na akcie Nio (NIO). Jde o čínskou společnost patřící do sektoru elektromobilů. Firma Nio je obecně považována za jednoho z největších čínských konkurentů Tesly. Elektromobilový průmysl je v dané zemi v tomto ohledu velmi klíčový.
C:\fakepath\forex-09082021-6.png

Použití indikátoru zpráv FFcal v obchodování

09.08.2021 V tomto článku se můžete seznámit s užitečným indikátorem zpráv FFcal. Sleduje zveřejnění důležitých zpráv a promítá je přímo do cenového grafu.
C:\fakepath\gestalt-uvod-04082021.jpg

Gestaltismus – tvarová psychologie

04.08.2021 Cenový graf je možné analyzovat mnoha metodami. Každá z těchto metod ovšem podléhá mantinelům lidské mysli, která může Tradera mást v jeho úsudku. V tomto článku si představíme způsoby, jakými mysl zkresluje vizuální vjemy a tedy i grafické vyjádření cenových pohybů.
C:\fakepath\psychologie-trading-25062021-1.jpg

Kognitivní trénink profesionálních obchodníků

02.08.2021 Trading je komplexní odvětví investiční činnosti, ve kterém je potřeba ovládnout technické znalosti finančních trhů, pochopit matematické a sociologické metriky a v neposlední řadě řídit vlastní psychologii. V dnešním článku si představíme metodu, která je využívána především ve vrcholovém sportu a mnoha způsoby rozvíjí mentální a psychické schopnosti člověka.
img

Akcie Apple: Firma ztrácí pozici světové dvojky ve výrobě smartphonů

23.07.2021 Svět oblétla zpráva, že Apple ztratil pozici světové dvojky ve výrobě chytrých telefonů. Do popředí se dostala společnost Xiaomi. Navíc se objevilo podezření, že existuje účinný spyware, který napadá telefony iPhone. Dokáže prý získat citlivá data a informace o uživatelích.
img

Akcie Shell: Pomůžou společnosti investice do alternativní energie?

16.07.2021 V dnešním článku se zaměříme na akcie Shell. Ropný průmysl dlouhodobě skomírá díky relativně levné ropě. Společnost je do jisté míry na cenách ropy závislá. Zřejmě i z tohoto důvodu se rozhodla zaměřit i na obnovitelné zdroje energie.
img

Biotechnologické akcie 2021: 3 nejlepší akcie výrobců vakcín proti Covid-19

12.07.2021 Biotech akcie jsou mezi investory nesmírně populární. Velké potenciální výnosy lákají mnoho investorů. Biotechnologické akcie se dostaly do popředí zájmu investorů zejména v souvislosti s pandemií koronaviru, která trvá již déle než rok a půl.
img

ECB oznámila 2% inflační cíl. Pracovní trh v USA začíná ztrácet na síle

09.07.2021  Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA v minulém týdnu vzrostly na 373 000 oproti 371 000 z předminulého týdne. Trh počítal s poklesem k 350 000. Před vypuknutím pandemie se počty žádosti pohybovaly pod hranicí 200 000. Počet dlouhodobých žádostí o podporu se snížit o 145 000 na 3,34 mil. Trh se však nyní obává, že US pracovní trh začíná ztrácet na síle z první poloviny roku a mohl by nadále čelit těžkostem.
img

Cena akcie Newegg (NEGG) za týden vzrostla o více než 512 %. Jedná se o další meme akcii?

08.07.2021 Cena akcie Newegg zažívá v posledních dnech nebývalý růst. Od 30.6 2021 cena NEGG vzrostla o více než 512 %. Cenový graf tak připomíná cenové pohyby, které jsme letos mohli sledovat zejména na meme akciích jako například GameStop a AMC. Za těmito akciemi často stála skupina retail investorů ze skupiny WallStreetBets, kteří komunikují na sociální síťi Reddit.
img

Nvidia akcie a jejich famózní růst. Je správný čas investovat?

08.07.2021 V dnešní analýze se po několika týdnech vrátíme do světa výpočetní techniky, neboť se zaměříme na Nvidia akcie. Cena akcie NVDA zažívá silný růst zejména v důsledku dlouhodobého nedostatku čipů na trhu.
img

Akcie Coca-Cola a jejich nedávný pokles. Opravdu za to může Ronaldo?

23.06.2021 Po minulé analýze na akcie aerolinek Lufthansa výrazně odbočíme, neboť se tentokrát zaměříme na akcie Coca-Cola. Tyto cenné papíry se před pár dny dostaly do popředí novinových zpráv díky eskapádě ze strany jednoho z nejznámějších hráčů fotbalu Christiana Ronalda.
img

Akcie Lufthansa: Společnost odhaluje plány na redukci nákladů do roku 2024

16.06.2021 Po minulých analýzách na akcie Boeing a Airbus zůstaneme i dnes u letectví a podíváme se na akcie Lufthansa. Tyto německé národní aerolinky byly velmi silně zasaženy pandemií koronaviru a zachránila je až finanční injekce od německé vlády v hodnotě 9,8 miliard EUR.
img

EU hlási 15 mil. nezaměstnaných lidí. Průměrná mzda v České republice vzrostla o 3,2 %

04.06.2021 Ruský ministr financí Anton Siluanov na ekonomickém fóru v Petrohradu oznámil, že Rusko hodlá ze svého státního investičního fondu (FNB) vyjmout všechna dolarová aktiva, která by měly být nahrazeny eury, jüany a zlatem. „Podobně jako centrální banka jsme se rozhodli omezit investice fondu do dolarových aktiv“, dodal Siluanov.
img

Akcie Deutsche Bank: Blýská se po rekordním propadu ceny akcie na lepší časy?

02.06.2021 Od poslední analýzy na akcie McDonald’s zase výrazně odbočíme, jelikož se tentokrát zaměříme na bankovní sektor. Konkrétně na akcie Deutsche Bank, protože se dlouhá léta jedná o velmi zajímavý (až kontroverzní) akciový titul.
img

Yellenová se obáva vysoké inflace v USA. Republikáni navrhli snížení infrastruktúrniho plánu na 928 mld. USD

28.05.2021 Institut GfK zvěřejnil svůj index spotřebitelské nálady v Německu za červen, který se zvýšil na -7 bodů z květnových -8,6 bodu. Dochází tedy ke zlepšení spotřebitelské důvěry v největší evropské ekonomice, avšak analytici očekávali daleko významnější zlepšení (-5,2 bodu).
img

Investice do kávy: Nejlepší kávové akcie v roce 2021

27.05.2021 Investování do kávových akcií není asi první věc, která lidem při vstupu na burzu přistane na mysl. Přesto se jedná o perspektivní odvětví s mnoha investičními příležitostmi. V následujícím článku probereme vše, co potřebuje vědět, pokud se chystáte investovat do kávového sektoru. Podíváme se na historii kávy a také na aktuální situaci na trhu s kávou.
img

Akcie McDonald’s během pandemie rostly. Jak si vedly řetězce rychlého občerstvení?

26.05.2021 Vypadá to, že alespoň u nás pandemie koronaviru zatím ustupuje a pomyslné světlo na konci tunelu v podobě rozvolnění je na dosah. Právě na to čekají mnohé restaurace a fast foody, které si za poslední rok prošly velmi složitým obdobím.
img

Akcie Boeing – Vystoupá cena akcie Boeing opět do výšin?

19.05.2021 Od minulého příspěvku na akcie Tesla se přesuneme k jinému sektoru, neboť nyní v rámci technické a fundamentální analýzy budeme rozebírat výrobce dopravních letadel Boeing.
img

Long signál na akcie Royal Dutch Shell A (RDSA)

19.05.2021 Royal Dutch Shell patří mezi největší energetické společnosti na světě. Společnost se podílí na průzkumných a těžebních projektech minerálního oleje a zemního plynu ve zhruba 70 zemích a je jedním z největších světových distributorů paliv a maziv. Poté, co akcie v posledních měsících posílila na více než 18,50 EUR, následovala korekce, která cenu stlačila pod EMA-50.
img

Akcie Tesla padají – Zastaví se propad ceny akcií?

12.05.2021 V rámci technické a fundamentální analýzy se opětovně zaměříme na technologickou společnost, konkrétně na akcie Tesla. Pokud vás zajímají ekonomické výsledky i jiných technologických firem, před týdnem jsme pro vás zpracovali komplexní přehled tzv. FAANG akcií (Facebook, Amazon, Apple, Netflix, Google).
img

Výsledky FAANG předčily očekávání. Poroste cena akcie Amazon i nadále?

05.05.2021 Dnešní technickoua fundamentální analýzu na vybrané akcie pojmeme trochu jinak. Vzhledem k tomu, že máme výsledkovou sezonu, přiblížíme si, jak se dařilo společnostem FAANG (Facebook, Amazon, Apple, Netflix, Google), protože na výsledky těchto společností mnozí netrpělivě čekali.
img

Long signál na akcie Netflix (NFLX)

05.05.2021 Nárůst počtu nových klientů lídra v segmentu streamovacích služeb se na začátku roku poměrně zpomalil v důsledku prodlevy v tvorbě nových filmů a seriálů během pandemie COVID-19. Trend se během posledních několika měsíců pohyboval do strany v rozmezí 490-570 USD.
img

Uranové akcie v roce 2021: 3 tipy na nejlepší akcie uranu

30.04.2021 Uran je materiál, bez kterého se neobejde žádná jaderná elektrárna. Právě narůstající počet jaderných elektráren může znamenat pro uranové akcie dobré časy. V tomto článku si představíme základní fakta o uranu a jak je to s jeho produkcí. Podíváme se, co ovlivňuje cenu uranu a jak se daří společnostem těžícím uran.
img

Microsoft klesá po zveřejnění výsledků - odrazí se od úrovně supportu?

28.04.2021 Akcie společnosti Microsoft včera klesly o 3% níže poté, co byly oznámeny zprávy o zisku společnosti za třetí čtvrtletí. Společnost ve skutečnosti zveřejnila silnější čísla, než analytici očekávali.
img

Biden hrozí prudkým zvýšením daní z kapitálových zisků. Rusko zvyšuje úrokové sazby kvůli vysoké inflaci

23.04.2021 Kanadská centrální banka ponechala na svém dubnovém zasedání dle očekávaní úrokovou sazbu na 0,25 %. BoC však překvapila trhy oznámením, že hodlá snížit nákupy aktiv ze 4 mld. CAD týdně na 3 mld. Banka také konstatovala, že hodlá začít navyšovat úrokové sazby již ke konci roku 2022. Trh ohodnotil zasedání BoC jako jestřábí, když americký dolar vůči kanadskému zaznamenal ve středeční seanci pokles o přibližně 0,9 %.
img

Čínská ekonomika roste rekordním růstem o 18,3 %. Inflace v USA i EU začíná růst nad stanovené cíle

16.04.2021 Čínská ekonomika v první čtvrtletí dosáhla rekordního meziročního růstu na úrovni 18,3 %. Ekonomové však varují, že jsou čísla zkreslená, jelikož se porovnávají s obdobím, kdy tamní ekonomika zaznamenala obrovský propad. Čína byla v minulém roce jedinou velkou ekonomiku, která nezaznamenala v celoročním vyjádření pokles ekonomiky.
img

MMF zlepšil odhad růstu globální ekonomiky na 6 %. Itálie připravuje podporu pro firmy ve výši 30 mld. eur

09.04.2021 Mezinárodní měnový fond upravil odhad růstu globální ekonomiky směrem nahoru z 5,5 % na 6 %. Prognózu fond upravil zejména kvůli dalším stimulačním opatřením, které zavedly vlády v některých velkých ekonomikách a také kvůli postupnému proočkování obyvatelstva. MMF však upozorňuje na velmi nejistý vývoj světové ekonomiky, který bude závislý na vyřešení koronavirové krize.
img

Ustojí akcie Nike bojkotování na čínském trhu?

07.04.2021 V rámci dnešní technické a fundamentální analýzy se budeme věnovat akciové společnosti Nike, neboť společnost čelí jistým problémům kvůli svému firemnímu stanovisku. Konkrétně se jedná o kritiku vnitrostátní politiky Čínské lidové republiky, kterou země zaujímá vůči etnickým Ujgurům.
img

Long signál na WisdomTreePhysical Palladium (VZLB)

07.04.2021 WisdomTreePhysical Palladium je ETC, který investuje do palladia a replikuje výkonnost podkladového indexu se zajištěným dluhovým závazkem krytým fyzickým drahým kovem. Dlouhodobě nastavený boční pohyb byl nedávno porušen prudkým výpadem směrem nahoru.
img

Vesmírné akcie 2021: Inspirujte se společnostmi, které míří ke hvězdám!

01.04.2021 Vesmír fascinuje lidstvo odjakživa a zájem o něj neopadl ani v 21. století. Není to tak dávno, co sonda Perseverance přistála na Marsu, aby mohla pátrat po stopách života na této planetě. Vesmír je ale také plný příležitostí. Mnoho investorů vidí ve vesmíru budoucnost. Ať už se jedná o vesmírnou turistiku nebo využívání vesmíru pro jiné účely. První vesmírný závod náhle skončil poté, co Neil Armstrong přistál na Měsíci.
img

Čínské akcie v nesnázích! Zastaví se propad akcie Alibaba?

31.03.2021 Čínské akcie v současné chvíli čelí nemalému tlaku díky exekutivnímu příkazu, který v prosinci podepsal ještě minulý americký prezident Donald Trump. Nový zákon byl přímo namířen proti velkým čínských společnostem, které se mají podřídit americkému auditovému standardu.
img

Týdenní výhled trhů: Trhy se zaměřují na report zaměstnanosti v USA

29.03.2021 S příchodem velikonočního víkendu se v pátek odpoledne všechny oči obrátí k výsledkům NFP v USA. Obchodníci v posledních týdnech zvyšují americký dolar, protože rostou spekulace, že Fed bude dříve nebo později nucen spíše zvyšovat úrokové sazby.
img

Long signál na akcie Tesla (TSLA)

24.03.2021 Na konci ledna společnost pod vedením Elona Muska svými finančními výsledky investory nemile překvapila. Přestože Tesla poprvé v historii uzavřela celý kalendářní rok v černých číslech, investoři od společnosti očekávali více. Po dlouhodobém nárůstu přišel prudký pokles ceny až pod EMA-50.
img

Nejlepší 5G akcie roku 2021: 3 aktuální tipy pro vaše portfolio!

12.03.2021 Technologie se vyvíjí neuvěřitelnou rychlostí. Tématem poslední doby je zejména 5G síť. Podle některých významných IT vývojářů by se 5G mohla stát čtvrtou průmyslovou revolucí. Nová síť přináší řadu výhod, zejména zvýšení rychlosti. Přenos dat v rámci 5G sítě bude dokonce rychlejší než přenos dat v rámci wifi.
img

Týdenní tržní výhled: Všechny oči se upínají na ECB

08.03.2021 Minulý týden se na globálních trzích zvýšila volatilita, když se investoři zaměřili na růst výnosů dluhopisů díky zlepšující se americké ekonomiky. Díky pozitivní zprávě o zaměstnanosti z minulého týdne bude tento týden americký dolar velice sledován, přestože se předseda Federálního rezervního systému Jerome Powell pokusil trhy uklidnit kvůli vyšším úrokovým sazbám.
img

Akcie od A do Z: Velký průvodce obchodováním s akciemi!

25.02.2021 Akcie jsou velmi rozšířeným a oblíbeným investičním aktivem. Vždyť také investice do akcií nabízí mnoho příležitostí a výhod. Svět akcií ale může být zejména pro začínajícího obchodníka trochu nepřehledný a napadá ho jistě mnoho otázek. Co je to akcie a jaké existují druhy? Jak fungují akcie a jaký mají význam? Co je IPO? Co určuje cenu akcie? Proč bychom měli zvažovat investice do akcií? Kdy a jak nakupovat akcie? Je možný i prodej akcií? A kdo je to ten broker a burza?
img

Týdenní tržní výhled: RBNZ, komodity a výsledková sezóna

22.02.2021 V posledním obchodním týdnu v únoru se všichni zaměří na středu a na tiskové konferenci centrální banky Nového Zélandu ohledně úrokových sazeb a zaměstnanosti, kde bude se můžeme těšit i na komentář předsedy Federálního rezervního systému Jerome Powella.
img

Jaký bude mít breakout vliv na cenu akcií Berkshire ?

17.02.2021 Po neuvěřitelném + 400% nárůstu ceny akcií společnosti Berkshire Hathaway od začátku roku 2009 do roku 2018 cena akcií strávila většinu posledních let v konsolidaci. Cena akcií se od roku 2018 do začátku tohoto roku obchodovala v rozmezí mezi 232 až 158 USD, jak ukazuje níže uvedený dlouhodobý měsíční graf.
img

FinTech akcie 2021: 6 tipů na zajímavé společnosti pro vaše investiční portfolio!

17.02.2021 Fintech akcie získávají oblibu u mnoha investorů. Jedná se o akcie společností, které se zaměřují na využívání technologií ve finančním a bankovním sektoru. Tato oblast zažívá poslední roky nebývalý rozkvět. Vzniká mnoho nových zajímavých společností a projektů. Do roku 2021 analytici očekávají, že investice do tohoto sektoru přesáhnou až 30 miliard dolarů.
img

Technologické akcie: 5 nejlepších akcií roku 2021, které musíte znát!

27.01.2021 Technologickým akciím se za poslední rok dařilo. V minulém roce společnosti jako Apple, Amazon, Google a Spotify dokázaly posílit americké indexy, přestože byl daný rok silně ovlivněn pandemií koronaviru. Po neuvěřitelném růstu cen a rekordních maximech v roce 2020 jsou investice do technologických akcií i nadále velmi atraktivní. Ale do jakých akcií investovat?
C:\fakepath\trader-25012021-1.png

Trading strategie Alligator + Fractals

25.01.2021 Dnes budeme hovořit o jedné z populárních Forex strategií s názvem Alligator + Fractals. Byla navržena slavným tržním psychologem a úspěšným obchodníkem Billem Williamsem ve 20. století, nicméně zůstává aktuální i v současnosti.
img

Týdenní výhled na trh: Zaměstnanost v USA a nová domluva mezi Spojeným královstvím a EU

04.01.2021 V prvním úplném týdnu nového roku se obchodníci soustředí na klíčová ekonomická oznámení, mezi něž patří zveřejnění zprávy o jednání FOMC v USA ve středu a údaje o mzdách z nezemědělských podniků v USA a zpráva o zaměstnanosti v pátek. Vzhledem k tomu, že americký dolar byl nejslabší měnou za poslední polovinu roku 2020, budou oznámení široce sledována a mohla by způsobit významné pohyby v americkém dolaru.
img

Day trading: Vše, co musíte znát + 7 extra tipů pro vaše lepší intradenní obchodování!

23.12.2020 Intradenní obchodování neboli day trading, je jednou z nejpopulárnějších a nejvíce vzrušujících forem obchodování. Nabízí ty nejrychlejší možné zisky a dostatek obchodních příležitostí téměř každý den. Day traderům často stačí i jen několik minut k tomu, aby dokázali svůj účet velmi zajímavě zhodnotit, přičemž se nevystavují riziku, které vzniká, když držíte otevřenou pozici přes noc.
C:\\fakepath\\ropa33.jpg

Jak lze přistoupit k obchodování ropy

26.10.2020 Existuje několik způsobů obchodování ropy. Každý obchodník si může vybrat jestli chce obchodovat futures, CFD nebo opce. Ať už si vyberete jakýkoliv způsob obchodování, budete muset analyzovat graf aktiva a teprve poté otevřít pozici:
img

Týdenní tržní výhled: Ekonomický stimul a globální ekonomická data v centru pozornosti

12.10.2020 První říjnový týden obchodníci vstřebávali obrovské množství ekonomických a politických zpráv, což způsobilo velké výkyvy na trhu. Rozhodnutí amerického prezidenta Donalda Trumpa zastavit stimulační jednání překvapilo mnoho lidí na Wall Street, a i některé v jeho vlastním táboře. Zatímco indexy zpočátku klesaly, zotavily se dobře poté, co Trump oznámil, že i přesto schválil revidovaný stimulační balíček.
C:\fakepath\spx.png

Americký akciový trh vrací část zisků. S&P 500 je pod únorovým maximem, ale důležitá podpora je níže

13.09.2020 Americké akciové indexy v uplynulém týdnu výrazně oslabily. Facebook, Apple, Amazon, Microsoft a ALphabet shodně odepsaly přes 10 %, a tak nepřekvapí, že nejvýrazněji ztrácela burza Nasdaq. Index S&P 500 pak odepsal 2,51 %.
img

Investice do stříbra – nejlepší akcie těžařů stříbra v roce 2020

23.07.2020 Vzácné kovy byly od krize COVID-19 ve středu zájmu mnoha investorů a po letech bočního pohybu jsme opět zaznamenali rostoucí trendy. Akcie těžařů stříbra a zlata se v posledních měsících vyvíjely velmi pozitivně. Hlavním důvodem je fakt, že investoři, kteří reagovali na prudký pokles globálního růstu v důsledku pandemie COVID-19, považují drahé kovy za tradičně bezpečná útočiště.
C:\\fakepath\\krypto-1.png

Binance coin opäť pálil mince a cena sa blíži finále

28.04.2020 Ahojte traderi. Dnes sa pozrieme na Binance coin. Ak vám ten názov niečo hovorí, tak je to asi preto, že Binance ako burza je jedna z najväčších v krypto ekosystéme. Táto burza má svoj vlastný coin, ktorý sa už dlhodobo udržuje v TOP20 najväčších coinov.
C:\fakepath\forex.jpeg

Co bychom o tradingu rádi věděli na začátku kariéry

21.02.2020 Přáli jste si někdy mít možnost vrátit se v čase a vyhnout se chybám, které jste v obchodování udělali? Bohužel, stroj času neexistuje. Avšak všichni, kteří s tradingem teprve začínáte máte velkou výhodu v tom, že se můžete učit od obchodníků, kteří jsou zkušenější než vy. Pokud použijete selský rozum a umíte být pokorní, můžete se mnoho naučit od zkušených traderů. V dnešním článku se podíváme, jaké rady bychom si přáli slyšet na začátku naší kariéry.
C:\fakepath\spx.png

Ignorování možných dopadů koronaviru pokračuje, americké akcie vylepšily rekordy

16.02.2020 Americký akciový index S&P 500 v týdnu posílil o 1,57 % a opět posunul historické maximum, a před pondělním svátkem se tak obchodníci mohou těšit ze zisků.
C:\fakepath\1.jpg

Dukascoin dosáhl rekordního maxima

20.01.2020 Analytici Dukascopy napsali 7. ledna, že cena za Dukascoin může prudce stoupnout. Přepětí, které lze lépe označit jako skok, nastalo 10. ledna, když sazba DUK+/EUR dosáhla úrovně 2,00.
C:\fakepath\akcie.png

Nejziskovější akcie v roce 2019

20.12.2019 Rok 2019 na akciovém trhu odstartoval poklesem akciového indexu S&P 500 o více než 20%. V důsledku toho se naskytla dobrá příležitost vstupu na trh pro obchodníky otevírající dlouhé pozice. Ačkoli v průběhu roku 2019 proběhly médii nejrůznější zprávy o blížící se globální krizi, investice do S&P 500 přinesly 25% zisk, což je mnohem více, než mohou přinést bankovní vklady, a stejně tak se podobnou ziskovostí nemůže pochlubit ani žádný z hedgeových fondů.
C:\fakepath\trading-forex.jpeg

Jednoduché obchodní systémy (část 9.)

25.11.2019 Blíží se konec roku a tím i závěr našeho seriálu o jednoduchých obchodních strategiích. Jednou z věcí, kterou bych chtěl ještě probrat, jsou divergence. Divergence na obchodních trzích je taková situace, kdy dochází k rozdílu mezi pohybem ceny na grafu a pohybem indikátoru, který graf sleduje. Divergencí je několik (býčí, medvědí, skrytá býčí, skrytá medvědí, pozitivní, negativní), ale pro obsah tohoto článku si vystačíme pouze s tím, že divergence nastala a my přejdeme do protitrendu.
C:\fakepath\175507-blog_201019_AU_D1.png

Využití nižších časových rámců při obchodování reverzních patternů

20.10.2019 Všichni techničtí obchodníci znají reverzní patterny. Jejich obchodování je mezi FOREX obchodníky velmi rozšířené a byla o nich napsána hromada textu. Známý vyhledavač najde na dva miliony odkazů při zadání "forex reversal patterns". Dnes přispěji i já svou troškou do mlýna. V dnešním blogu se dočtete jakým způsobem obchoduji reverzní patterny a proč. V mém případě nezáleží na tom zda se na grafu nachází obratový pattern 1-2-3, 2b, nebo třeba cenová formace hlava ramena. Stejně jako při analýze trendu a "štelování" více časových rámců tak i v tomto případě používám další časový rámec.
C:\fakepath\EUR-USD.jpg

Aktuální situace na měnovém páru EUR/USD a dvousvíčková korekce

15.09.2019 V tomto nedělním pravidelném blogu se budu věnovat pouze eurodolaru. Nedávno jsem zmínil pojem "dvousvíčková korekce". Protože se taková korekce právě objevila na tomto měnovém páru využiji tento blog, abych vysvětlil jakou informaci mi dvousvíčková korekce poskytuje.
img

Technická analýza drahých kovů

02.09.2019 Obavy před přicházející ekonomickou recesí a neklid z mezinárodně politického dění nezpůsobuje jenom růst zlata, ale větší poptávku po cenných kovech a komoditách obecně. Stříbro za měsíc srpen 2019 zaznamenalo úctyhodný 13procentní vzestup ceny.
img

Technická analýza: Praktický průvodce

21.08.2019 V obchodování na burze se používají dva základní přístupy, jak analyzovat cenné papíry nebo jejich deriváty a podle získaných informací otevřít či zavřít pozici. Prvním z nich je technická analýza, druhým z nich je fundamentální analýza.
img

Top 3 důležité grafy tohoto týdne: Dolarový index, Ropa, W20

15.01.2019 Americká měna si na přelomu roku procházela těžými seancemi. Holubičí komentáře členů FOMC posunuly očekávání růstu sazeb v USA a přicházející makrodata horší náladu podporovaly. V posledních seancích však tlak na pokles ustoupil do pozadí a naopak Dolarový index část svých předchozích ztrát zlikvidoval. Index se od poloviny roku 2018 obchodoval v rostoucím kanálu a poslední otestování jeho spodní hrany se setkalo se silnou reakcí býků. Aktuálně je navíc tato limita posílena blízkostí 200 - denního klouzavého průměru. Makrodata z USA zůstávají pro Dolarový index stěžejní.
img

11. září 2018: NZDJPY

25.09.2018 Je to neuvěřitelné, ale přesně dne 11. září 2018 (přesně po 17 letech) jsme se probudili do dne, který nevěstil hrůzostrašný pád plný konspiračních teorií a strachu a prachu, nýbrž do dne, který věstil růst, mocný růst. Pustil jsem se do toho obchodu zcela veřejně a vůbec jsem netušil, kolik lidí mám na palubě, až do doby, kdy jsme vystoupali do pořádné výšky. Vítejte na letu NZDJPY H1. Předpokládaná výška doletu: 200+ pips. Předpokládaná teplota: very HOT. Please fasten your seatbelts!
img

Technicko-fundamentální analýza na EUR/USD, zlato a index S&P 500

25.07.2018 Máme za sebou polovinu týdne a o žádné slávě se zatím hovořit nedá. Především pak na devizovém trhu, kde se mezi sebou přetahují býci a medvědi o to kdo ponese pomyslný prapor v podobě trendu. Trhům se zatím vyhýbají obloukem fundamenty a makroekonomické zprávy, které by měly schopnost hýbnout trhem. Na forexové trhy jakoby spadla deka a většina z nich si hledá poměrně dlouho svůj směr. Například o americkém dolaru se stále mluví, že posiluje, oslabuje, pak zase posiluje a najednou Trump. Realita je taková, že od konce května začal vytvářet širokou oblast konsolidace, kde neustále oslabuje a posiluje. Jednou za oslabení může Trump, poté zachrání dolar růst amerických výnosů, jak tomu bylo v posledních několika dnech. Situace se nemění ani na ostatních měnách, nicméně je poměrně zřetelné, že dolar i tak udává tempo a to nejen na devizovém trhu ale i tom komoditním. Podívejme se tedy podívat na dlouhodobější technickou analýzu tří nejobchodovanějších instrumentů z různých částí finančního světa.
img

Jak úspěšně obchodovat divergence

22.06.2018 Na počátku obchodování divergencí stála potřeba nalézt alternativu k chaotickým cenovým pohybům. Byl to vynález osobního počítače, který obchodníkům umožnil nové možnosti zobrazování grafů a aplikaci výpočtů komplikovaných oscilátorů založených na sofistikovaných matematických vzorcích.
img

Svíčkové formace: obchodování podle cenového grafu

08.11.2017 V předchozích dílech o technické analýze jsme se věnovali indikátorům, nyní na čase si od nich trochu odpočinout a podívat se na určitou jejich protiváhu. Tím je tzv. price action (neboli cenová akce), která v grafu vytváří určité svíčkové formace. Naše pozornost se tedy přesune přímo na cenový graf. Popíšeme si základní svíčkové formace včetně příkladů v realných grafech.
img

Swingové obchodování: Vzrušující investiční strategie

04.10.2017 Swingový trading je založený na obchodování delších pohybů, než nabízí jen intradenní trh, zároveň ale kratších, než na které spekuluje dlouhodobý investor. Swingový trader drží pozice řádově několik dní, či týdnů vstupuje-li na intradenním timeframe. Vstupuje-li na timeframu vyšším, kupř. denním, drží pozice týdny či měsíce.
img

Indikátor RSI: pomůže najít vstupní oblasti

06.09.2017 RSI (z anglického Relative Strenght Index) je indikátor patřící do skupiny oscilátorů, vyjadřuje překoupenost nebo přeprodanost určitého trhu. Říká nám, zda je vhodný okamžik pro nákup nebo prodej daného trhu. Na horizontální ose vidíme čas a na ose vertikální hodnoty od 0 do 100. Nad hodnotou 50 jd eo pozitivní signál a pod hodnotou 50 jde o negativní signál.
img

Indikátor MACD: Určuje směr a sílu trendu

16.08.2017 V minulém článku jsme si ukázali, jak je možné díky klouzavým průměrům poznat trend a najít případná místa pro vstup. Jak ale poznáte sílu trendu? Právě k tomu může dobře posloužit indikátor MACD.
img

Technická analýza – úvod

27.07.2017 V obchodování na burze se používají dva základní přístupy, jak analyzovat cenné papíry nebo jejich deriváty a podle získaných informací otevřít či zavřít pozici. Prvním z nich je technická analýza, druhým z nich je fundamentální analýza.
img

VIDEO: Price Action analýza 19. - 23.6. 2017 a týdenní obchodní příležitosti

19.06.2017  Minulý týden dolar posílil díky zvýšení úrokových sazeb v US, tento týden čekáme pohyb do strany a lehké posílení, nečekáme také tolik důležitých zpráv, trhy by tak měli být více uklidněné a respektovat technickou analýzu. Více informací ve videu níže:
img

Price Action – seminář v Praze

02.06.2017 Přijďte se osobně dozvědět vše o obchodní metodě Price Action na seminář, který se bude konat v Praze v Opletalově 25....
img

Price Action – seminář v Praze

02.06.2017 Přijďte se osobně dozvědět vše o obchodní metodě Price Action na seminář, který se bude konat v Praze v Opletalově 25. Seminář pořádá společnost Admiral Markets a přednášejícím bude Jakub Bezděkovský, obchodník s více než 6letou praxí na finančních trzích, který se na tuto metodu a analýzu trhu specializuje a řekne Vám, kde dělal největší chyby a co mu naopak na trzích funguje nejlépe. Nehraje roli, zda jste ostřílený obchodník nebo na Forexu a finančních trzích začínáte, každý si najde své. Navíc, seminář není zpoplatněn a navštívit ho může každý.
vip-zona-fxstreet-forex.png

VIP zóna: Na co se můžete těšit v prosinci

29.11.2016 Unikátní služba VIP zóna - Forex Asistent se mimo informací o objednávkách finančních institucí na mezibankovním trhu pravidelně rozrůstá o mimořádné vzdělávací materiály, v rámci kterých předávají své osobní know-how profesionální obchodníci a členové týmu FXstreet.cz a dávají tak možnost ostatním členům VIP zóny nahlédnout do jejich soukromého obchodování a získat informace a zkušenosti z dlouholetého forexového tradingu.
img

Strategie, o které se v žádné knize nepíše

18.11.2016 Při hledání vhodné strategie, která bude sedět mému obchodování jsem narazil na mnoho knih počínaje od Joe DiNapoliho, Alexandera Eldera nebo Kathy Lien. Nikde jsem nenašel zmínku o strategii S/D (supply a demand) neboli obchodování na institucionálních levelech.
price-action-16102016-2.png

Price Action vs. technické indikátory

17.10.2016 Technická analýza je velmi rozsáhlá disciplína, kterou bychom mohli rozdělit na dvě základní části: Price Action a indikátory. V tomto vzdělávacím článku se budeme věnovat právě těmto obchodním přístupům a ukážeme si jejich výhody a nevýhody. V obou dvou případech se jedná o obchodní přístup, kdy obchodník nezahrnuje do obchodování možnost vlivu fundamentálních zpráv. To však neznamená, že by neměl brát na důležité fundamenty žádný ohled.
forex-trader2.png

Jak se v tradingu posouvat kupředu?

10.10.2016 V dnešním článku se podíváme na to, jakým způsobem lze v obchodování postupovat kupředu a jako trader se neustále zlepšovat. Začínající obchodník dokáže zpravidla během pár měsíců ovládat potřebné základy k obchodování, nicméně po určité době může začít stagnovat a výsledky tak nejsou podle jeho představ. Proto se v tomto článku budeme věnovat způsobům, jakými lze trading znovu nastartovat a jak na sobě pracovat.
img

Na tyto 3 oblasti by se měli obchodníci v následujících seancích soustředit

06.06.2016 V pátek byla zveřejněna škaredá data z amerického trhu práce, která změnila pravidla hry na finančních trzích. V posledních týdnech narůstaly spekulace ohledně růstu úrokových sazeb v USA už na aktuálním červnovém zasedání. Po květnovém zápisu ze zasedání Fedu se pravděpodobnost růstu sazeb dostala k 30 % (dle futures), ovšem po pátečních statistikách prudce spadla na 4 %.
img

Forex, Cena, Zen, Létání, Apple a Já

19.05.2016 Na forexu nelze obchodovat nic jiného, než cenu. Cena je vše, okolo čeho se všechno točí. Cena je to, co vidíme jako hodnotu vpravo na grafu. Cena je to, co vidíme historicky jako graf. Další směr ceny rozhoduje o tom, jestli budeme úspěšní. Cena je tedy to, co by mělo být naším hlavním (pro mnohé jediným) předmětem zkoumání. Zvláštní ovšem je, že tomu tak není.
swing-trading-02052016-3.png

Jaké obchodování dává největší šanci na úspěch?

02.05.2016 Obchodování může být pro některé začínající tradery často obtížné či frustrující. Velké množství obchodníků, ne-li většina, začne svou obchodní kariéru s velmi vznešenými cíli a se značným odhodláním uspět. Toto odhodlání ale může z obchodníků celkem rychle vymizet, zejména pokud k obchodování nepřistupují ze správného úhlu.
img

Měď klesá už sedmou seanci v řadě – nejdéle za poslední 2 roky

04.04.2016 Ceny mědi korigují vysoký březnový růst. Dnes v Londýně klesají o 1,2 %, a to už sedmou seanci v řadě až na hladinu 48...
img

Index S&P 500 se plácá do strany, začátek srpna ho přiblížil spodní hraně rozpětí

09.08.2015 Po zelené týdenní svíčce následuje opět červená. Americký akciový index S&P 500 za týden odepsal 1,25 %. Po pěti obchodních dnech je situace opačná než před týdnem, index se vrátil blíže ke spodní linii rozpětí a zastavil se těsně nad 200denním klouzavým průměrem.
bank-trader-13072015-2.png

Jak obchodují bankovní tradeři

13.07.2015 Z mých vlastních dlouholetých zkušeností obchodování forexu se tradeři na vzdělávacích seminářích, v osobních konzultacích nebo na internetových diskusích neustále ptají a neustále přemýšlí nad tím, jak je možné, že většina běžných obchodníků dlouhodobě prodělává a naopak většina bankovních (institucionálních, chcete-li) traderů dlouhodobě vydělává. Ve vzduchu tak stále visí stejná otázka, kde dělají běžní obchodníci chybu?
img

Krátké analýzy - S&P 500, EUR/USD a ropa

05.06.2015 Americký akciový index S&P 500 nám včera, po třídenní konsolidaci, oslabil pod 2.100 bodovou úroveň. I když se situace z intradenního i swingového pohledu jeví značně nepřehledně, platný střednědobý rostoucí trend je samozřejmě nadále zachován a ještě nějaký čas bude pokračovat.
spx 07122014-2.png

Index S&P 500 stále láme rekordy

07.12.2014 Americký akciový index S&P 500 rychle smazal pondělní menší ztrátu a opět několikrát uzavřel na nových...
EURUSD_D1_2014_graf1_cisty08092014-2.png

Jednoduchosť v tradingu

08.09.2014 Albert Einstein kedysi povedal: „Ak to nevieš vysvetliť jednoducho, tak tomu dosť dobre nerozumieš.“ Jeho „E = mc2“ je najznámejšou rovnicou. Prečo? Pretože aj napriek svojmu rozsiahlemu významu je veľmi jednoduchá a zrozumiteľná. Práve táto unikátna kombinácia významu s jednoduchosťou je príčinou, prečo je najznámejšou rovnicou všetkých čias. Ani obchodovanie nemusí byť zložité. Práve naopak. Trading by mal byť jednoduchý, tak aby tomu porozumel aj laik. V tomto článku si povieme, prečo je jednoduchosť dôležitá aj v rámci obchodovania na forexe.
spx 30032014-2.png

Index S&P 500 se nadále drží v rozpětí

30.03.2014 Situace u amerického akciového indexu S&P 500 zůstává nezměněna. V týdnu ztratil 0,48 %, ale stále se obchoduje...
technicka analyza ilustracni 10032014.png

Úvod do technických indikátorů

10.03.2014 Dnešní článek by měl posloužit těm, kdo se začínají učit obchodovat na forexu, s orientací v základech technické analýzy. Seznámíme se s několika nejrozšířenějšími indikátory a každý z nich uvidíte na praktickém příkladu.
spx 30112013-2.png

S&P 500: Osmý týdenní nárůst za sebou

01.12.2013 Americký akciový index S&P 500 zakončoval obchodování ve zkráceném obchodním týdnu na konci listopadu...
img

První kroky s aplikací Patria Forex – 2. díl

04.10.2013 První díl miniseriálu o aplikaci Patria Forex pro začínající obchodníky byl věnován základním pojmům na měnových trzích, popisu otevírání pozic a zajištění. Dnešní článek bude zaměřen zejména na obchodování z grafů a ochranu otevřených pozic pomocí pokynů Stop (resp. Trailing Stop) a Limit.
spx 21042013-2.png

S&P 500 - nejprudší týdenní propad v letošním roce

21.04.2013 Nuda skončila a trh se rozhýbal. Americký akciový index S&P 500 se dostal pod tlak hned v pondělí...
img

OBCHODOVANIE NA RENKO GRAFE

31.03.2013 Forex graf trochu inak.
spx 27012013-2.png

Index S&P 500 posiluje osm dnů v řadě

27.01.2013 Také čtvrtý týden roku 2013 akcie pokračovaly v růstu. Americký akciový index S&P 500 v pátek uzavřel po...
img

Komodity: Zdraží kakao?

09.08.2012 Můj diskreční pohled na cenový graf kakaa CC (NIB) říká, že asi ano. Minulý pátek byla definitivně proražena 15 měsíců stará trendová čára viditelná na měsíčním a týdenním cenovém grafu.
img

USDJPY short

26.03.2012 Technicky short USDJPY
spx 29012012-2.png

Technická analýza: Zhodnocení situace na trzích

29.01.2012 Index S&P 500 zůstává ve střednědobém býčím trendu, ale překoupené podmínky naznačují krátkodobou korekci.
audusd 27012012.png

Na AUD/USD se formuje trojitý vrchol

27.01.2012 Rezistenci na hladině 1,0728 tvoří na měnovém páru AUD/USD dva vrcholy.
gold 20072011.png

Technická analýza: SP 500, ropa, zlato a US dolar

20.07.2011 Technická analýza pro instrumenty: akciový index SP 500, ropa, zlato a US dolar.
SPX_may2.JPG

Akcie a komodity - situace podle technické analýzy

23.05.2011 Minulý týden v pondělí se trh dostal pod tlak, nicméně následující pozitivní dny zastavily medvědí nápor. V úterý se akciový index S&P 500 intradenně odrazil od trendové čáry. Trendová čára není často zároveň spolehlivou hladinou odporu, v tomto případě ovšem ano. Z toho důvodu zůstává v platnosti obchodní rozpětí 1320-1360, dokud na jedné straně nedojde k podstatnému proražení. Situace je podobná jako v dubnu, kdy trh jevil znaky přeprodanosti, později překoupenosti a na indexu docházelo k nevýraznému pohybu.
1114_nyse_02.jpg

Komodity a akciové indexy podle technické analýzy

16.05.2011 Komodity a akciové indexy zhodnocení situace na trzích podle technické analýzy.
MA.jpg

Klouzavé průměry - Moving Averages

17.03.2011 Jedná se o jeden z nejpoužívanějších a nejběžnějších indikátorů. Jeho používání je také velice jednoduché a najdete ho snad v každém obchodním softwaru již v základní výbavě.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Obchodní systémy | George Soros | Kathy Lien | Bitcoin | Fundamentální analýza | Čínský jüan | Kvantitativní uvolňování | Live trading | Price Action | Intradenní obchodování | Brexit | Řecko | Obchodní strategie | Čína | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Bank of Canada | Australský dolar | Novozélandský dolar | Disciplína | Stříbro | VIP zóna | Akciové indexy | Akciový index | Order Flow | Moody's | Korelace | Equity | Backtesting | Inflace | EUR/USD | AUD/USD | Nasdaq | Dow Jones | USD/CAD | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Evropská unie | Ruský rubl | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Fibonacci | Bezpečný přístav | MQL4 | Divergence | Pin Bar | Forexový trh | Kanada | Austrálie | Německo | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Analytik | New York | Take-Profit | Profit-Target | Bankovní trader | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Americké akcie | ETF | Investiční fondy | Světové akcie | Dividendy | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Komoditní měny | Import | Průmyslová výroba | Ekonomové | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | Komoditní burza | Míra nezaměstnanosti | Svíčkové formace | Hloubka trhu | Intradenní obchodníci | Svíčkové grafy | Obchodování na burze | Měnové trhy | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Oscilátory | AOS | Advance | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Alert | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Average True Range | ADX | B/E | Transakce | Bank of England | Bear | Behaviorální | Benchmark | Valná hromada | Bloomberg | Bod | Bollingerova pásma (Bollinger bands) | Break/Even | Breakout | Broker | Bull | Bundesbank | Burza | Béžová kniha | CCI | CEO | CFD | CME | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Channel | Close | Commodity Channel Index | Konsolidace | DAX | Daytrader | Daytrading | Denní obchodování | Distribuce | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dividenda | Dividendový výnos | Dlouhá pozice | Dolarový index | Dollar | Downtrend | EBIT | ECB | EMA | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Emitent | Euro | Evropská centrální banka | Exponenciální klouzavý průměr | FOMC | FX | Fed | Fibonacci retracement | Finanční páka | Finanční trhy | Floating | Futures | G7 | Gap | Grafy | Hedging | Hedge | High | Hlava a ramena | IPO | ISIN | Index DAX | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Indikátory | Inflační cíl | Initial Public Offering | Inside Bar | Intraday | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investor | Investování | Japonský jen | Kapitalový výnos | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Kurz | Likvidita | Likvidní trh | Limitní pokyn | Long | Long pozice | Lot | Low | MACD | MMF | MT4 | Margin | Margin call | Obchodní příkazy | Risk | Marže | MetaTrader | Mezibankovní | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NYSE | Nabídka | Neckline | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodní systém | Obchodník | Obchodování s měnami | Opce | Open | Order | Oscilátor | Overnight | P/E | Papertrading | Parabolic SAR | Pasiva | Pip | Pivot points | Platforma | Poplatek | Portfolio | Posuvný Stop-Loss | Pozice | Prodejní cena | Sell Price | Profit Target | Pákový efekt | Příkaz | RRR | RSI | Rally | Realizovat zisk | Relative Strength Index (RSI) | Resistance | Resistence | Retracement | Rezistence | Risk Reward Ratio (RRR) | Platina | Riziko | Ropa | S&P 500 | SEC (Securities and Exchange Commission) | Scalping | Sentiment | Short | Short pozice | Short selling | Slippage | Smart money | Split | Spotová cena | Spread | Stochastic | Stop-Loss | Support | Svíčkový graf | Swing | Swingový obchodník | Take Profit | Tick | Ticker | Time frame | Timeframe | Trader | Trading | Trading systém | Trend | Trendová čára | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uptrend | VIX | VaR | Volatilita | Volatilní trh | Volume | Výkonnost | Výnos | Wall Street | Warren Buffett | Maturity | Bondy | Zisk na akcii | Zisk na akcii (EPS) | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Časový rámec | Řízení portfolia | Úrokové sazby | Americká měna | Analytici | Riziková aktiva | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | UBS | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | Goldman Sachs | Objem obchodů | Evropa | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Německá ekonomika | Investiční příležitosti | Patria | Komoditní trhy | Bank of America | Americký prezident | XTB | BOSSA | Patria Forex | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | Spekulanti | Globální ekonomika | PBOC | Čínské akcie | Investoři | Produkce ropy | Blue chips | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Ekonomie | Stimulační opatření | EU | Finanční sektor | Klouzavé průměry | Býčí divergence | Vývoj ceny | Aukce | Aktuální kurz | Medvědí divergence | Zasedání Fedu | Ekonom | Myšlení | Byznys | Pravděpodobnost | Drahé kovy | Výnosy dluhopisů | Josef Košťál | Fixed income desk | FX desk | MM desk | Zisk | Ziskový obchod | Investiční instrumenty | Berkshire Hathaway | Ropný trh | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Panika | Euforie | Stres | Výsledky | Chamtivost | Strach | Emoce | Trpělivost | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | Bohatství | Euronext | Credit Suisse | Vývoj eura | Santa Claus Rally | RBNZ | Nial Fuller | Partners | DailyFX | Deloitte | Investiční produkty | Gold | Jak obchodovat | Forex Factory | Obchodovat | Alexander Elder | Ondřej Hartman | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Contracts for difference | Over-The-Counter | Regulace | Financování | Investiční společnosti | Investovat | Money-Management | USDX | Index cen | Výrobní náklady | Obchodní seance | Makrodata | Facebook | Riziková averze | LYNX | Index strachu | Swingové obchodování | Donald Trump | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Time-Frame | Tomáš Vobořil | Zásoby ropy | NinjaTrader | Dukascopy | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Semináře | Praxe | EURUSD | USDJPY | AUDUSD | NZDUSD | GBPUSD | Aktivum | Delta | EPS | Formace Hammer | Formace hlava a ramena | Index | Investiční strategie | Trading strategie | Likvidní | Otevřená pozice | Podpora | Průlom | Přenos | Uzavření pozice | Vnitřní hodnota | Volatilní | Burzovní obchodování | Burzovní obchody | Likvidita trhu | AdmiralMarkets | Akcie a trhy | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie Deutsche Bank | Akcie Facebook | Akcie Google | Akcie Lufthansa | Akcie Microsoft | Akcie na doručitele | Akcie na jméno | Akcie Netflix | Akcie PayPal | Akcie ropy | Akcie RWE | Akcie Shell | Akcie Tesla | Akcie Visa | Aktuální cena ropy | Aktuální cena stříbra | Aktuální ceny akcií | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Banka | Bollinger Bands | Bollingerova pásma | Brent | Brokerské společnosti | Brokeři | Burzovní indexy | Cena | Cena akcií | Cena ropy brent | Cena ropy WTI | Cena stříbra | Ceny drahých kovů | Ceny stříbra | Ceny zlata | Čínská ekonomika | CISCO | Co je akcie | DAX 30 | Day trading | Dolar | Druhy akcií | Dukascopy Europe | Ekonomická krize | Ekonomické zprávy | Ekonomický cyklus | Elektronické obchodování | Elektřina | Emisní povolenky | Engulfing | Eura | Exchange | Expirace | Finanční prostředky | Finanční rizika | Finanční služby | Fiskální rok | Fondy | Forex graf | Forex kalendář | Forex.cz | Forexu | Fortuna | Frank | FXCM | FXstreet.cz | GDP | GfK | Graf | Guvernér ČNB | Harami | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | HSBC | Ichimoku | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Index volatility | Indikátor MACD | Inside | Instrument | Instrumenty | Investice akcie | Investice do akcií | Investice do akciových fondů | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investice na burze | Investice online | Investiční | Investiční doporučení | Investiční nástroje | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční účet | Investování do akcií | Investování do nemovitostí | Investování do zlata | Investovat do zlata | ISM | Jak funguje burza | Jak investovat | Jak investovat do zlata | Jak nakupovat akcie | EBay | Jiří Rusnok | Komoditní | Konfluence | Kurz akcie | Kurz bitcoinu | Kurz ropy | Kurz USD | Kurzy | Libra | MACD indikátor | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Market | Markets | Měnový kurz | MetaTrader 4 | MetaTrader 5 | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Moving Average | Nákup akcií | Naučte se investovat | Nejlepší kurzy | Nemovitosti | Ninja Trader | NZDJPY | Obchodní platformy | Obchodování s CFD | Obchodujeme | Ocenění akcií | Odborné kurzy | Parabolic SAR indikátor | Patterns | PayPal | Pips | Pivot | Pivoty | Portfolia | Praní špinavých peněz | Pro investory | Prodej akcií | Prognóza | Převodník měn | Psychologie davu | Rakousko | Recenze | Reuters | Ropy | Rubl | Růst HDP | Řízení rizik | Řízení rizika | Seminář | Sierra Chart | Signály | Slovník pojmů | SPX | SP500 | Státní dluhopisy | Shares | Surová ropa | Světové události | Swingy | Škola tradingu | Throwback | Trailing Stop | Trh | Trh s akciemi | Tržní hodnota | Tržní hodnota akcie | Tržní podíl | US dolar | US dollar | Volatility | Volkswagen | Vydělat peníze | Výnosy z dluhopisů | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny stříbra | Vývoj ceny zlata | Vývoj kurzu | Vývoj kurzu EUR/USD | Webinář | Webináře | WTI | Patria Direct | Zemní plyn | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zůstatek na účtu | Předpověď | Zisky | Tradeři | CNBC | Backtestování | Rozkolísanost trhu | Obchodní pravidla | Formace Shooting Star | EIA | ATR | ING | Trading Central | Buffett | Put | Average Directional Index (ADX) | Buy | Cenové rozpětí | Centrální depozitář | Cílová cena | Depozitář | EBITDA | Elon Musk | Ex-dividend | Index relativní síly | Indie | Janet Yellen | Jeff Bezos | Měď | Obálka | Obchodní den | P/BV | P/S | Posuvný Stop | Protistrana | Překoupení | Přeprodání | Range | Redukce | REIT | ROCE | ROE | Sell | Trend following | Itálie | Spojené státy | Barchart | Akcie na majitele | Akciová společnost | Kmenové akcie | P/E Ratio | Převis | Zaknihované akcie | Exponenciální klouzavý průměr (exponential moving average) | StopLoss | Tržby | Zaměstnanost | Úvěr | Světové ekonomiky | Western Union | Bailout | Forex Pro | Reálné obchodování | Ekvitní křivka | Commission | Komise | Kontrakt | Double bottom | Double top | Federální rezervní systém | Intraday trading | Trendový indikátor | Momentum indikátor | Přeprodáno | Paper trading | Skluz v plnění | Technická analýza (TA) | S/R zóny | S/R hladiny | Joe DiNapoli | Úspěšný trader | Úspěšný obchodník | Futures trhy | Know-how | Blog | Cukr | Retail | Vzdělání | Frustrace | COT | Velcí hráči | 1 milion | Burze | Day trader | Head and Shoulders | Forex trh | Investment | Slušný zisk | Markit | Wells Fargo | Microsoft | Bankovní sektor | State Street | Westpac | CME Group | Caterpillar | NATO | Technické indikátory | Forex asistent | Reálný obchodní účet | Reporty | Zvyšování sazeb | Halifax | S/R zóna | Důležité fundamenty | Bezpečné měny | Short squeeze | Brazílie | Backtestovat | Options Lock | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikatel | Podnikání | BMW | Automobilový průmysl | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Vývoj indexu volatility | Vývoj akciového indexu | Finanční aktiva | Globální trhy | Snižování úrokových sazeb | Trendový kanál | Cena kávy | Dlouhé pozice | Energie | Earnings | Marketscope | Oscilátor RSI | Bloomberg TV | Pro tradery | Globální akciové trhy | BlackRock | Znalost | Přehled | Konzistence | Christine Lagardeová | Global Advisors | Úspěšný obchod | Obchodní signály | Americké trhy | Kurzotvorné informace | Index amerického dolaru | Bankovnictví | Swapy | Referendum | Institucionální objednávky | Obchodní styl | Svatý grál | Index důvěry | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Aktuální vývoj | Investice do technologií | Akcie těžařských společností | IHS | Xetra | Obchodování měn | Americké státní dluhopisy | Forexové trhy | Dollar Index | Velké banky | Pokles ceny akcií | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Index volatility VIX | Vývoj indexu volatility VIX | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Forexoví obchodníci | Styl obchodování | Supporty a rezistence | Globální ekonomiky | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Hlavní indexy | Růst akcií | Americké burzy | Utahování měnové politiky | Richard Branson | Alibaba | Akcie Virgin | Fibo | Propad | Bankovní tradeři | Kryptoměny | Ropné společnosti | Eurex | DAX30 | Země OPEC | Citi | S&P | Guvernér | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Farmaceutické společnosti | Finanční injekce | Ekonomická data | Americké indexy | Historická maxima | Nejistota | Philip Morris | Saúdská Arábie | Aktiva a pasiva | Tempo růstu | Akcionáři | Zajištění | Úvěrové krize | Baidu | Tesla | Vysoká volatilita | Nákupní signál | Prodejní signál | Odhodlání | Kapitalizace | Výhled | Poplatky | Nakupovat akcie | Historická data | Poptávka investorů | Exxon | Chevron | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Úspěšné obchodování | Poplatky za obchodování | Akcie na burze | Ekonomická situace | Průzkum | Graf ropy | Začínající trader | Začínající obchodník | Data z amerického trhu práce | Nadměrné obchodování | Krize | Investiční rozhodnutí | Světové trhy | Investovat do akcií | Vývoj indexu S&P 500 | Snížení úrokových sazeb | Výběr zisků | Výnosy | Dukascopy Bank | Měnový pár EUR/USD | Rizikové investice | Americká vláda | Očekávání analytiků | Odliv kapitálu | ARM Holdings | Čekající příkaz | Institucionální investoři | Intradenní šum | Příjmy | Čistý příjem | Návratnost investice | Podnikatelská aktivita | Podnikatelská aktivita v eurozóně | Finanční domy | Překoupený trh | Alphabet | Ziskové obchodování | Obchodování forexu | Aktuální cena | Zvýšení volatility | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | Obchodní pozice | Tisková konference ECB | Jednání FOMC | Očekávání | Swingoví obchodníci | IHS Markit | ex | Akcie firem | Supply a demand | Purple Trading | State Street Global Advisors | Obchodovat na forexu | Tržní kapitalizace společnosti | Obchodování ropy | Vstup na burzu | Intradenní obchody | Cena palladia | Pure price action | Makroekonomické zprávy | Vydělávat peníze | Andrej Rády | Breakout Trader | Benjamin Graham | Akciové společnosti | Peter Lynch | Obchodování breakoutů | Coinbase | Akcie Tesly | Americký akciový trh | Palladium | Podnikové dluhopisy | Ziskový trading | Jerome Powell | Měnové obchody | LYNX Trading | ETC | Inteligentní investor | Binance | NEST | Štěpán Hájek | Crypto | RoboMarkets | Příznivci kryptoměn | Jak fungují akcie | Co to je dividenda | Co to je burza | Dlouhodobé zhodnocení akcií | Diverzifikace osobních financí | Dlouhodobé investování | Možnost diverzifikace | Elektronické obchody | Vzácné kovy | Kobalt | Ichimoku indikátor | Obchodování Futures | Airbnb | Geopolitická rizika | R Trader | Ekonomické výsledky | Výprodeje na akciových trzích | FinTech | LYNX webinář | Očekávání investorů | Krypto | Lockheed Martin | Analytik finančních trhů | Obchodovat divergence | Jak úspěšně obchodovat | Forexové páry | Jak obchodovat divergence | Obchodní týden | OPEC+ | Obchodní válka | Finex | Finex.cz | Podniky | Evropské akciové trhy | Long signál | Graf vývoje | Technologické akcie | Akcie Facebooku | FAANG akcie | FAANG | Prosperující akcie | Apple (AAPL) | Netflix (NFLX) | Akcie společnosti | Objem obchodování | Pokles ceny | Výplata dividend | Výplaty dividend | Graf indexu | RDSA | Royal Dutch Shell | Obchodování akcií | IPO kalendář | Americký dolarový index | Růst výnosů dluhopisů | Trendové čáry | Trh s ropou | Reakce trhu | Ruská centrální banka | Dodávky ropy | Signál na akcie | Pokles cen ropy | Roční výnos | Intercontinental Exchange | Obchodní platforma MetaTrader | Růst zisků | Anticyklické akcie | Evropská komise | Index spotřebitelské důvěry | Centrální depozitář cenných papírů | Cíl ČNB | Odhady analytiků | Čínské firmy | Společnost Apple | Intercontinental Exchange (ICE) | Majetek | Obchodovat s akciemi | Vysoké zisky | Dolarová aktiva | Analýza cenových grafů | Kvantitativní technická analýza | Fibonacciho pásma | RSI indikátor | Obchodní přístup | Způsob obchodování | Nakoupit akcie | Obchodní rozhodnutí | Palladiové akcie | MetaTrader Supreme Edition | Německé banky | Hodnotové investování | Konopné akcie | Investice do marihuany | Začínající obchodníci | Zájem investorů | Inflace v ČR | IPO Airbnb | IPO Instacart | Uber Technologies | Kvartální výsledky | Statistický úřad | Inflační očekávání | Graf indexu S&P 500 | Výsledky obchodního systému | Zákaznická podpora | CNY | Jak na obchodování | Akcie firmy | Pokles kurzu | Sharpe ratio | Boris Johnson | NVDA | Příjem z tradingu | Začít obchodovat | Americké společnosti | Volný čas | Obchodní nápady | Akcie a ETF | Svět investování | Ropné akcie | Styl tradingu | STAR | Investiční bublina | Biotechnologické akcie | Coffee | Uranové akcie | Pokles cen | Britský premiér | Prodej na krátko | Likvidita na trhu | Akcie týdne | Intradenní trader | Obchodní situace | Burzovní průvodce | Stříbrné mince | Denní graf | Italská vláda | Výše dividendy | Poptávka po ropě | Růst ceny ropy | Pravidla strategie | Centrální banka Nového Zélandu | Sestavení obchodního systému | Ceny palladia | Akcie Skyworks Solutions | Internet of Things | Internet of Things (IoT) | Investujte do akcií | Platinové akcie | Akcie roku | Investice do platiny | F1 | Formule 1 | Aphria | Jak se stát lepším investorem | Edge | Nejlepší výsledky | Ochrana před inflací | Bilance zahraničního obchodu | Akcií těžařů | Cena akcie | Očekávané Earnings | Tomáš Rozehnal | Obratové patterny | Obchodování reverzních patternů | Obratový pattern | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | NYBOT | Vysoká likvidita | Mnoho ziskových obchodů | Jednoduché obchodní systémy | McKinsey | Konfluence více faktorů | Akcie Pan American Silver (PAAS) | Pan American Silver | PAAS | Alipay | Ant Financial | Huawei | Digitalizace | Automobilky | Analytik GfK | Čistý zisk | Obchodní model | Hazard | Celkové příjmy | Prezident Donald Trump | Káva | Propad ceny akcií | Německá vláda | IOT | Patterny | ČNB Jiří Rusnok | Býčí signál | Objem | Jednoduchý klouzavý průměr | MSFT | Obchod | CIC | Cennější než zlato | Hypotéza | Standardní odchylka | Analýza dat | Histogram | Supreme Edition | Alibaba Group | Inflace v USA | Trader 2.0 | Vyšší riziko | Cisco Systems | Firma | Maloobchodní prodeje | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | Aktuální obchodní příležitosti | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | Čínská firma | CBI | Zůstatek | Studie | 4G | Zavedení digitální daně | Vysoké riziko | Počet obchodů | Bilance | Jakub Kraľovanský | Ekonomický vývoj | Americký Senát | Generální ředitel | GM | Největší pokles | Lagardeová | Vyšetřování | Amazon | Fortune | Placebo | Nízké úrokové sazby | Posuzování divergencí | Určování divergencí | Zobrazení supportů a rezistencí | Nadhodnocení | Nejbohatší | Miliardy | All Time High | Vyhlídky | Rezistenční pásmo | INTC | Federální rezervní banky | Federální rezervní banka | Walt Disney | 5G | Dvojité dno | Globální trh | Too Big to Fail | Financovat | SMA | Statistika | Předpovědi | Technologický sektor | Průmysl | ADP | PLN | Na burze | Drahý kov | Tržní kapitalizace firmy | Gabriel Štefaňák | Impuls | Formule | Průmyslová výroba v Německu | Visa | General Motors | Výrazný pokles | Velikost pozice | Rozvoj | Stavebnictví | Zdražování | Problémy | Finanční ztráty | Pojišťovny | Total | Prognózy | Nejistoty | Cena za akcii | Medvědí vlajka | Rostoucí klín | Klesající klín | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | ECB Christine Lagardeová | Výhled do budoucna | Plyn | Nálada | Kontrakty | Prohlášení | Čínské vlády | Yahoo | Fidelity National Information Services | FIS | Farmaceutická společnost | Amgen | Apple TV+ | Airbus | Goldcorp | Společnost Microsoft | Škoda Auto | Míra | Jaderné elektrárny | InterContinental | Jaderná elektrárna | Úroky | Konec roku | Měnové politiky | Premiér Boris Johnson | Důchod | Předseda | Investujte | Nabídka a poptávka | Evoluce | Nejziskovější akcie | Akcie v roce 2019 | Biotechnologické společnosti | Nejziskovější | Investice do S&P 500 | Bankovní vklady | Cenový graf S&P 500 | Cenový graf Apple | AAPL | MasterCard | NYSE: MA | NASDAQ: MSFT | NASDAQ: FB | FB | Cenový graf Facebook | Cenový graf Mastercard | NASDAQ: GOOG | Snap Inc | Cenový graf Snap | NYSE: SNAP | Roku Inc | NYSE: T | AT&T | NYSE: DIS | Disney | Cenový graf Roku Inc | NASDAQ: AXSM | AXSM | Axsome Therapeutics Inc | Axsome Therapeutics | Cenový graf Axsome Therapeutics | Testování FDA | Sorrento Therapeutics | NASDAQ: SRNE | SRNE | Constellation Pharmaceuticals | NASDAQ: CNST | CNST | Enlivex Therapeutics Ltd | Enlivex Therapeutics | NASDAQ: ENLV | ENLV | Kodiak Sciences | NASDAQ: KOD | Everquote Inc | Everquote | NASDAQ: EVER | Tým RoboMarkets | NASDAQ: AAPL | Americké vlády | Nike | Dot-com | Bydlení | Uber | Ztráta | Úbytek | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | Yandex | Roční růst | Visa (V) | Kraft Heinz | Shortování akcií | Ziskovost | Stabilní společnosti | Hospodaření | Ekonomika Velké Británie | Růst poptávky | Klesající trend | Dlouhodobí investoři | Pracovní trh | Silný support | Exact Sciences | Návratnost | Netflix | NFLX | Inovace | Prodej v USA | Washington | Vysoká dividenda | Analýza společnosti | FAA | Miliardy eur | T. Rowe Price | Míra nezaměstnanosti v ČR | RBA | Hodnota společnosti | Budoucnost | Výplaty dividendy | Solidní výnosy | Zemědělství | Výsledky hospodaření | Nejbližší rezistence | ASML | Poradenství | Iniciativa | Tržní trendy | Vyšší inflace | Analytička | Technické ukazatele | Ukazatele | SAP | iRobot | IRBT | Alibaba Group Holding | Apple Inc. | Komunikace | Astrazeneca | Dukascoin | Analytici Dukascopy | DUK+/EUR | DUK+ | Kapitalismus | Trump | Prezident | AMGN | Koronavirus | Google | WhatsApp | Trhy | Čínské úřady | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | Akcie Royal Dutch Shell | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | American Express | Pohyby cen | Jüan | Negativní dopad | Pokles | Situace | Počet zákazníků | Provozní zisk | Výnosy firmy | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | DISH | Las Vegas | Starbucks | Společnost Starbucks | Boeing | Vstupy | Výstupy | Zlepšení | Dovednosti | Nedostatek disciplíny | Úsilí | SBUX | BABA | Akcie v roce 2020 | Akcie Alphabet | Obchody | Výdaje | LearnToTradeTheMarket | Čínská vláda | Free cash flow | Převody peněz | Adidas | Americká společnost | Společnost Nike | Warner Music | Warner Music Group | SEC | NFP | Rozhodování | Co je IPO? | Palantir | Americké ekonomiky | Formace technické analýzy | PriceAction | Medvědi | Prodávající | Momentum indikátory | Trendové indikátory | Moving Average Convergence Divergence | Valuace | COVID-19 | Portál FXstreet.cz | Akcie 3M | Ekonomické aktivity | Výkonnost obchodního účtu | Signály Price Action | Magický indikátor | Objem zobchodovaných kontraktů | Gilead Sciences | Globální indexy | FinTech akcie | Akcie Hypoport | Akcie Fidelity National Information Services | Akcie Fidelity | Střední podniky | NVAX | Akcie Novavax | Ekonomické recese | Data PMI | Šéfka ECB | Průměrná mzda | Akcie Netflix (NFLX) | Stabilita | Shortovat | Cyklické akcie | Kanadská centrální banka | Toyota | Vývoj | Analytická společnost | Šok | Mzda | Guru | Výkyvy | Současná cena | Změny trendu | WP | Videokonference | Makroekonomické údaje | Restrikce | Cílování inflace | Vývoj na trhu | Výsledný zisk | Prudký pokles | Aerolinky | Lufthansa | Program nákupu aktiv | Mince | Profitovat | Tencent | Medvědí trend | Další vývoj | Nákupy akcií | Letectví | Největší pády | Energetické společnosti | Tržby společnosti | Zisk společnosti | Cenový vývoj | Stimul | Anton Siluanov | Nákupy aktiv | Vedlejší účinky | Viceprezident | Spotřebitelé | Automobilka | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Možnosti technické analýzy | Směr trendů | Historie | Určení trendu | Aktuální situace | Žádosti o podporu | Texas | Akcie Paypal (PYPL) | PYPL | Příležitosti k nákupu | Přísná opatření | Další pokles | Německý ministr financí | Kalifornie | Kongres | Škoda | Manufacturing | Republikáni | Návrh zákona | Domácnosti | Divergence indikátoru | Páka | Iracionální | Výrobce letadel | Hotovost | Ministryně financí | Prodejní tlak | Úřad práce | Citrix | Citrix Systems | Zdraví ekonomiky | Dávky v nezaměstnanosti | Anomálie | Dividendové výnosy | Další růst | Růst | Vyšší výnosy | United Airlines | Koronavirové krize | Signál | Index spotřebitelské nálady | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Tisková konference | Biliony | Potenciál | Automobilový trh | Propad HDP | Ceny elektřiny | Živobytí | Nejlepší palladiové akcie | Ekonomiky | Psychologie tradera | Vzdělávací webináře | Války | Organizace | Akcie Apple (AAPL) | Nezaměstnanost v USA | Internet věcí | Nvidia Corp | Akcie Nvidia | Závislost | Práce | Vyhoření | Vláda Spojených států | Podíl na trhu | Údaje | Mexiko | Ztrátové obchody | Ropný průmysl | Výroba v Německu | Patenty | UnitedHealth Group | Ekonomické oživení | Mozek | Dobré návyky | Životní styl | Španělé | Snížení produkce | FANG | DAWN | WMT | Emitenti | Vyjednavači EU | Long signál na akcie | WisdomTree | Lloyds Banking Group | Majitel | Hospodářské oživení | AMC | Statistiky | Správy peněz | Vládnoucí strana | Colorado | USD za barel | CFD na ropu | Propad ceny | Trade | Cenové pohyby | Vstoupit do obchodu | Reddit | Debata | Rolf Bürkl | GfK Rolf Bürkl | Evropské indexy | Institut GfK | Joe Biden | Binance Coin | Cenový pokles | Cestování | Čtvrtletní výsledky | 3M | Superpočítač | 737 MAX | Experimentální lék | Prudké pohyby | Shell | Společnost Shell | Zaměstnanci | FDA | Gilead | Čistá ztráta | Dopravci | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Růst výnosů | Rally na akciích | Soud | Finanční riziko | PEPSICO | Dovoz | Petrochemická společnost | Turistika | Dlouhodobý trend | ETN | Generovat zisk | Regulační orgány | Australská ekonomika | Expanze | Bezpečnost | Dluhy | Akcie Nike | NKE | ONE | Merck | Auta | Expedia | JD.com | NetEase | Royal Caribbean | Dopad na cenu akcií | Dopad na cenu | Xiaomi | Společnost Xiaomi | Vakcína | Býčí scénář | Recyklace | Spekulovat | Obchodní platformy Metatrader | Potenciální zisk | Moderna | Společnost Moderna | Státní podpora | Advance Auto Parts | Manažeři | Velký růst | Koronavirová pandemie | Nastavení indikátorů | Kupci | Biotechnologická společnost | Umělé inteligence | Roční zhodnocení | Společnost Lufthansa | Mondelez | Douwe Egberts | Jacobs | Pickwick | JDE | Společnost JDE | Unie | ČR | Vakcíny proti koronaviru | Salesforce | Koronavirové pandemie | Akcie Intel | Průraz | Senseo | Tržní situace | Soubor pravidel | Stimulační plán | PEPP | Obchodovaný objem | Vedení společnosti | Akcie AMD | Square | Býčí trend | Pokračování růstu | Rally na ropě | Období krize | Světové krize | Subvence | Arizona | Akcie FAANG | Nestlé | Stimulační balík | Inflace v Evropské unii | Míra inflace v Evropské unii | Výplata | Rostoucí trend | Covid | Technologické firmy | Index průmyslové výroby | Snížení nákladů | Restrukturalizace | Nové žádosti o podporu | Ziskové marže | Akcie aerolinek | Letecký průmysl | Fintech společnosti | eSports | Úroda | Akcie Coca-Cola | Signál k prodeji | Novavax | MAM | Ant | Steve Jobs | Johnson & Johnson | Zdroj příjmů | Pravidelné výplaty | Ceny kávy | Silicon Valley | Ocenění | Americká společnost Apple | Šance | Stellantis | Růst tržeb | Ceny | Kolaps | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Verizon Communications | Technologické společnosti | Společnost Amazon | Zakladatel Amazonu | Salesforce.com | Salesforce.com (CRM) | Cenové patterny | Model 3 | Akcie těžařů | Akcie Wheaton Precious Metals | Wheaton Precious Metals | Akcie SSR Mining | SSR Mining | First Majestic Silver | Fortuna Silver Mines | Fresnillo | Hecla Mining | KGHM | MAG Silver | Silvercorp Metals | Progres | Konkrétní plán | Zlatá horečka | Akcie u LYNX | Čínská společnost | Indonésie | Blue Origin | Uskutečnění obchodů | Smíšený signál | Časový úsek | Možné zisky | Cenové hladiny | Napětí mezi Čínou a USA | Vývoj léků | Podhodnocené akcie | Obchodní hodiny | Čas na nákup | Upozornění na rizika | Fortnite | Virgin Galactic | Přeobchodování | Počet akcií | Akcie Airbus | Zvýšení daní | Coca-Cola | Průměrné mzdy | Vývoj průměrné mzdy | Přístup na burzu | SPAC | Zhodnocení akcií | Typ obchodování | Odborníci | Rentabilita | P/E poměr | Transparentnost | Inspirace | Zdanění | Vakcína proti koronaviru | TSLA | Nvidia | Qualcomm | Akcie NIO | Budoucí vývoj | Dobrý obchodní systém | Robusta | Arabica | Vývoj ceny kávy | Elektromobily | Vývoj ceny akcie | Zakladatel firmy | Diverzifikovat | Fraktál | Biden | Prezidentská debata | Softwarová společnost | Marathon | Průmyslové zakázky | Poptávka po akciích | NextEra | Energetický sektor | Měnový fond | Akcie Johnson & Johnson | iPhone | Klinické testy | Příležitosti k obchodování | Chování ceny | Jitan Solanki | Intel | Výrobce čipů | Investice do solární energie | Solární energie | SolarEdge Technologies | SEDG | JPM | GS | Kvóty na těžbu ropy | Poptávka a nabídka | Geopolitické faktory | Klimatické faktory | Futures a opce | Obchodování s futures | Futures na ropu | Opce na ropu | Rizika obchodování ropy | Technologické tituly | Vlny koronaviru | SAP AG | Pravidelný příjem | PFE | CSCO | JNJ | Zveřejnění výsledků | Tržní výhled | Očekávané výnosy | SolarEdge | Zynga | ZNGA | Screening akcií | Jak funguje screening akcií | Hledání podhodnocených akcií | Electronic Arts | MCD | Pfizer a BioNTech | Bull run | China Telecom | China Mobile | Akciové investování | Týdenní tržní výhled | Akcie Qualcomm | Akcie Qualcomm (QCOM) | Qualcomm (QCOM) | QCOM | MRNA | GPS | Praktické tipy | PLTR | Proražení | Nio | NextEra Energy | AQUA | KSB | GME | GameStop | Výběr akcií | Covestro | Vakcinace | H&M | BIDU | Očkování | MGM | Voda | Boeing 737 Max | Stimulační balíček | Online prostředí | Růst ceny | Indikátory volatility | China Unicom | Proražení rezistence | DOT | Vývoj akcie | Zvýšení ceny | Brands | Dopad na akcie | JD | Tržby z prodeje | Shopify | Firma Boeing | Acacia Communications | Držení pozice | Tilray | TLRY | MRK | CARA | ACT | WU | Jack Ma | Situace na trhu | Vhodné akcie | Nastavení Fractals indikátoru | Trading strategie Alligator | Strategie Alligator | Fractals | Aligator | Fraktál indikátor | Pravidla obchodování Alligator | Pravidla obchodování | Obchodování Alligator | Mediánová cena | Macrotrends | Radar Tradera | Týdenní Forex kalendář | SPCE | Virgin Galactic (SPCE) | Akcie Gamestop | KFC | PEP | Streamovací služby | Deliveroo | Akcie AMC | WallStreetBets | GameStop (GME) | Reddit WallStreetBets | Sociální média | Outstanding shares | Velké investiční fondy | Express | SWKS | Skyworks Solutions | Tržní ceny | Cenové výkyvy | Vstupní signál | Report zaměstnanosti v USA | Rozvolnění | Import DLL | DLL | Rekordní rok | Finanční výsledky | Dynamický růst | Nákup bitcoinu | UNH | Ark Invest | Rostoucí úrokové sazby | Kov | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Co je Sharpe Ratio? | Tyson Foods | Iridium | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Vakcíny proti COVID-19 | Trendové linie | VIV | Růstový trend | Akcie Tilray | Akcie společnosti Berkshire Hathaway | Ceny akcií společnosti Berkshire Hathaway | AIG | FinTech akcie 2021 | Obchodování FinTech akcií | Rizika a příležitosti | Hypoport (HYQ) | Akcie Hypoport (HYQ) | HYQ | Akcie Fidelity National Information | Akcie Fidelity National Information Services (FIS) | Fidelity National Information Services (FIS) | Akcie Visa (V) | Akcie Square | Akcie Square (SQ) | Square (SQ) | Rostoucí výnosy | SPWR | Air | Nový kapitál | Finanční zdraví | Akcie Boeing | IPO Coinbase | Kryptoměnový gigant | Cla na hliník | Akcie ropy v roce 2021 | Admirals | Akcie společnosti Microsoft | Silný růst | Britská firma | 5G akcie | Nejlepší 5G akcie | Akcie roku 2021 | Skyworks Solutions (SWKS) | Akcie Skyworks Solutions (SWKS) | Akcie Teradyne | Teradyne (TER) | TER | Akcie 5G | Dlouhodobý investor | Nový americký prezident | Vysoké dividendy | GameStop akcie | IPO Deliveroo | Tržní pohyb | Tencent Music | Archegos | Pohyb ceny | PMI index | Vesmírné akcie | Vesmírné akcie 2021 | Dělení vesmírných akcií | Vesmírná turistika | Akcie Virgin Galactic (SPCE) | Akcie Virgin Galactic | Akcie Maxar Technologies | Maxar Technologies | Maxar Technologies (MAXR) | Akcie Maxar Technologies (MAXR) | MAXR | Iridium Communications | Iridium Communications Inc. | Akcie Iridium Communications Inc. (IRDM) | IRDM | Iridium Communications Inc. (IRDM) | Akcie Garmin | Akcie Garmin Ltd. | Akcie Garmin Ltd. (GRMN) | GRMN | Garmin Ltd. (GRMN) | Akcie Gilat Satellite Networks Ltd. (GILT) | Gilat Satellite Networks | Gilat Satellite Networks Ltd. | Gilat Satellite Networks Ltd. (GILT) | Akcie Boeing (BA) | Lockheed Martin Corporation | Akcie Lockheed Martin Corporation | Akcie Lockheed Martin Corporation (LMT) | LMT | Lockheed Martin Corporation (LMT) | Aerojet Rocketdyne Holdings | AJRD | Aerojet Rocketdyne Holdings (AJRD) | Vesmírné akcie u LYNX | Hotovostní pozice | Paychex | PAYX | WisdomTreePhysical Palladium | VZLB | WisdomTreePhysical Palladium (VZLB) | Special Purpose Acquisition Company | SPAC (Special Purpose Acquisition Company) | AMD | Xilinx | Ark | Cathie Wood | Emise skleníkových plynů | Vysoká cena | Uranium Energy | UEC | Energy Fuels | Uranová akcie | Cameco | CCJ | Těžba titanu | Uranium Participation | Akcie Uranium Participation | Uranium Participation (U) | Akcie Cameco | Klesající tržby | Klesající tržby společnosti | Akcie Cameco (CCJ) | Nejlepší uranové akcie | Akcie v roce 2021 | Nedostatečná produkce | Ceny uranových akcií | Uzávěry dolů | Poptávka po uranu | Berkeley Energia | Denison Mines | NAC Kazatomprom | NexGen Energy | Paladin Energy | Uran | Cenový pohyb | Objednávky | Potenciální výnosy | Problém s nedostatkem čipů | Verizon | Comcast | Výsledky FAANG | Kellogg | Francouzská společnost | Praní peněz | Goldman Sachs Group | Pandemie COVID 19 | Pandemie COVID | Royal Dutch Shell A | Zvýšené riziko | Silnější support | Těžaři | API | Akcie McDonald’s | Oslabení | Meme akcie | Zisk před zdaněním | Investice do kávy | Nejlepší kávové akcie | Kávové akcie | Kávové futures | Kávový trh | Historie kávy | Kávového ETF | Investice do kávového ETF | Akcie JDE Peet’s | Akcie JDE Peet’s (JDEP) | JDEP | JDE Peet’s (JDEP) | Akcie Tata Coffee | Akcie Tata Coffee (TATACOFFEE) | TATACOFFEE | Tata Coffee (TATACOFFEE) | J.M.Smucker Co. | Restaurant Brands International Inc | Luckin Coffee | Farmer Brothers Company | Whitewave Foods Company | Tata Coffee | Dunkin Brands Group | Infrastrukturní plán | Fundamentální analýza akcie | Analýza akcie | Akcie Deutsche Bank (DBK) | Kolaps amerického fondu Archegos | Aktuální problémy Deutsche Bank | Problémy Deutsche Bank | Aktuální problémy | Martin Klass | Ruský ministr | Cena akcie AMC | FAST | Plány | Cíle | Příležitosti | SAIC | Konkurence | Hongguang Mini | Wuling | XPeng | Prodej | Microsoft Corporation | Wal-Mart Stores | UnitedHealth Group Incorporated | Technická analýza akcie Coca-Cola | Akcie Coca-Cola (KO) | Graf akcie | Graf akcie Coca-Cola | Denní graf akcie | Oligopol | Obchodování zpráv | Významné zprávy | Streamovací společnost | Akcie Moderna | | Cena Virgin Galactic akcie | Cena Virgin Galactic | Virgin Galactic akcie | SAIC Motor | Technologie | Americký výrobce | Hliník | Cena akcie Newegg | Akcie Newegg | Newegg (NEGG) | NEGG | Akcie Newegg (NEGG) | Nvidia akcie | Dělení (split) | Rychlý zisk | Biotechnologické akcie 2021 | Akcie výrobců vakcín | Akcie výrobců vakcín proti Covid-19 | Čínský výrobce | Smartphony | INTU | Intuit Inc. | XEL | Xcel Energy Inc. | DG | Dollar General Corporation | Cisco Systems, Inc. | CMCSA | Comcast Corporation | NTAP | NetApp | J P Morgan Chase & Co | VZ | Verizon Communications Inc. | AXP | American Express Company | AI | Arlington Asset Investment | CAT | Starbucks Corporation | Intel Corporation | AMAT | Applied Materials | QUALCOMM Incorporated | KO | Coca-Cola Company | DTE | DTE Energy Company | DTE Energy | Odvětví | Boom | Rekord | CAR | HICP | Kognitivní trénink | Investiční činnosti | Znalosti finančních trhů | Technické znalosti | Sociologické metriky | Psychické schopnosti | Kognitivní psychologie | Vnější prostředí | Vnější prostředí člověka | Vnitřní prostředí | Přemýšlení | Chování | Zkoumání kognitivní psychologie | Životní názory | Postoje jedince | Rodinné vztahy | Životní cíle | Vlastnění luxusního vozu | Individuální psychoterapie | Psychoterapie | Syndrom vyhoření | Zkoumání sebe sama | Pocity | Profesionální kognitivní trénink | Mozkové schopnosti | Slabé stránky | Vizualizace | Vnímání | Ovlivňování | Interpretace | Technika vizualizace | Budoucí ziskový trading | Závodníci Formule 1 | Piloti stíhaček | Odstranění strachu | Odstranění strachu ze ztráty | Trénink na emoční úrovni | Myšlenkové vizualizace | Vlastní vývoj | Emoční vzorce | Psychické schopnosti člověka | Schopnosti člověka | Kognitivní výzkum | Druh kognitivního výzkumu | Vizualizace postupného vývoje | Vizualizační trénink | Devon Energy | Occidental Petroleum | OXY | Gestaltismus | Max Wertheimer | Wolfgang Köhler | Kurt Koffka | Gestaltův zákon | Zákon podobnosti | Zákon dobrého obrazu | Zákon blízkosti | Zákon kontinuity | Zákon uzavření | Zákon o společném regionu | Albemarle Corp | Albemarle | Projekce | Účetní období | Použití indikátoru | FFcal | Nastavení FFCal | Indikátor FFcal | Použití FFcal | Důležité zprávy | FFcal při obchodování | Pioneer Natural Resources | Home Depot | Palantir akcie | Akcie PLTR | Rozbor | ASX | Dominion Energy | Agilent | Společnosti | Ronaldo | Dna | Royal Bank of Canada | Google akcie | CDW | Moelis | Automatic Data Processing | Merck & Company | Facebook akcie | Cena Facebook akcie | Cena Facebook | Nio akcie | Akcie Nio (NIO) | Jak analyzovat akcie | P/B | Hodnoty P/B | P/B (P/BV) | UBS Group | UBS Group AG | Aspen Technology | Aspen Technology Inc. | Ukazatel P/B | Ukazatel P/B (P/BV) | MGM Resorts | Zoetis | ZTS | Zoetis Inc
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | FXstreet | Euro

Předchozí klíčová slova

Cenově vážený index
Cenové výkyvy
Cenové výkyvy akcií
Cenové vývoje
Cenovus Energy
Cenový boom
Cenový cíl
Cenový cíl pro akcie
Cenový cluster
Cenový gap

Následující klíčová slova

Cenový graf Apple
Cenový graf Axsome Therapeutics
Cenový graf Facebook
Cenový graf Mastercard
Cenový graf Roku Inc
Cenový graf Snap
Cenový graf S&P 500
Cenový kanál
Cenový pattern
Cenový pattern Blow - Off Top
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Purple vyroci
Potvrďte prosím... Zavřít