Úterý 19. říjen 2021 19:50
reklama
Swissquote Bank
reklama
Swissquote Bank
reklama
InstaMarkets
reklama
InstaMarkets

Klíčová slova - Investovat do zlata

img

Jak ovlivňují rostoucí úrokové sazby výkonnost zlata?

28.04.2021 Rok 2020 byl pro cenu zlata rekordním rokem, po něm přichází v roce 2021 zatím pro zlato slabší období. V současné době je cena zlata určena především rostoucí poptávkou ve formě šperků, ale i investičních slitků a mincí. Zvýšení úrokových sazeb na světových trzích způsobuje, že spekulativní investoři prodávají zlato s výhledem na budoucí pokles ceny, kdy zlato opět nakoupí. Trend vyšších úrokových měr je dán jednak lepšími ekonomickými vyhlídkami, ale i vyššími inflačními očekáváními.
img

Stimulační politika ze strany ECB a FEDu pokračuje. Rusko očekává návrat ekonomiky na předkrizovou úroveň koncem 2021

19.02.2021 Izraelská ekonomika poprvé od roku 2002 poklesla, když se HDP v letošním roce snížilo o 2,4 %. O rok dříve přítom izraelské hospodářství vzrostlo o 3,4 %. Tamní centrální banka však predikovala mnohem větší pokles o 3,7 %. Institut pro fiskální studie (IFS) konstatoval, že by Británie musela zvednou daně o 60 miliard liber ročně, pokud by se rozhodl současný ministr financí Rishi Sunak kompenzovat ztráty způsobené pandemii. Sunak má 3. března nastínit, jakým způsobem bude řešit dopady pandemie.
img

Long signál na akcie Air France-KLM (AF)

17.02.2021 Air France-KLM S.A. je jednou z největších leteckých společností v Evropě. Její aktivity jsou strukturovány do osobní dopravy, nákladní dopravy, údržby a dalších činností. Základní kompetencí společností je provozování vnitrostátních a mezinárodních osobních letů a nákladní dopravy do více než 300 destinací ve více než 100 zemích světa.
img

FinTech akcie 2021: 6 tipů na zajímavé společnosti pro vaše investiční portfolio!

17.02.2021 Fintech akcie získávají oblibu u mnoha investorů. Jedná se o akcie společností, které se zaměřují na využívání technologií ve finančním a bankovním sektoru. Tato oblast zažívá poslední roky nebývalý rozkvět. Vzniká mnoho nových zajímavých společností a projektů. Do roku 2021 analytici očekávají, že investice do tohoto sektoru přesáhnou až 30 miliard dolarů.
img

Zajímavé akcie 2021: Přinášíme 19 skvělých tipů pro vaše portfolio!

12.02.2021 Tipů na zajímavé akcie není nikdy dost. Zejména, když se teď mnoho obchodníků zajímá, do kterých akcií v roce 2021 investovat. V následujícím článku vám představíme 19 akcií solidních společností s dobrými vyhlídkami, které mohou z dlouhodobého hlediska přinést dobrou návratnost. Rozhodli jsme se primárně pro stabilní společnosti. Lze u nich předpokládat, že jejich stabilní vývoj bude pokračovat i do budoucna. Náš seznam ovšem obsahuje i několik spekulativních akcií, které jsou více rizikové.
img

Prognóza ČNB: Rychlejší růst ekonomiky v 2021 a trojí zvýšení sazeb. Vše však závisí na rychlosti rozvolňování

05.02.2021 Farmaceutické společnosti Pfizer a BioNTech oznámily, že hodlají od poloviny února opět zvyšovat počty dodaných vakcín do Evropské unie. Ve druhém čtvrtletí letošního roku by pak evropské státy měly obdržet o 75 milionů vakcín více, než se původně očekávalo. EU totiž potřebuje urychlit proočkování obyvatelstva.
img

Cena stříbra v roce 2021: Bude rostoucí trend nadále pokračovat?

04.02.2021 Stříbro je poslední dobou na vzestupu. Události posledních dnů ho navíc dostaly do popředí světových médií zejména v souvislosti se snahami uživatelů Reddit skupiny WallStreetBets. Těmto obchodníkům se povedlo vyhnat akcie GameStop do závratných výšin. O něco podobného se teď údajně pokouší i na tomto cenném kovu.
img

Fed ponechal úrokové sazby beze změny. Rusnok naopak vidí dvojí zvýšení již tento rok

29.01.2021 Měnový výbor americké centrální banky na svém středečním dle očekávání ponechal základní úrokovou sazbu v rozpětí 0-0,25 %. Nákupy aktiv (kvantitativní uvolňování) také zůstanou nezměněny. Banka jako při předchozích zasedáních zopakovala, že je odhodlaná využít všech dostupných nástrojů k dosažení svých monetárních cílů.
C:\fakepath\zlato1.png

Zlato v roce 2020 aneb co nám krize opět připomněla

13.01.2021 V minulém roce jsme mohli být svědky nečekaného světového dění, kdy se naše planeta, díky jen velmi těžko předvídatelné situaci, opět ocitla v krizi, která nám zase pro jednou ukázala, jak moc se toho musíme ještě naučit. Hlavní otázkou však není, co tato v moderním světě moc nepoznaná krize ukázala všem, ale co ukázala nám obchodníkům.
img

Long signál na akcie SAP AG (SAP)

13.01.2021 Cena akcií německého softwarového giganta se po posledních čtvrtletních výsledcích, které byly prezentovány v říjnu, dostaly pod značný tlak. Trend následně nalezl své dočasné dno okolo ceny 90 EUR. Od té doby se akcie SAP poměrně zotavily.
img

Vývoj ceny zlata v roce 2021– dočkáme se rekordního růstu?

13.01.2021 Rok 2020 byl pro vývoj ceny zlata více než příznivý. Cenný kov dosáhl za poslední rok svého historického maxima a opět nám ukázal, jak jeho cena dokáže působivě růst. Kurz zlata jistě ovlivnila i pandemie koronaviru a celková nejistota na finančních trzích v minulém roce. Ke zlatu se investoři obrací zejména v dobách nejistoty.
img

21 nejlepších světových akcií pro rok 2021!

08.01.2021 Rok 2021 bude jistě na akciových trzích vzrušující. Rok 2020 přinesl díky COVID-19 nejprve pokles, ale v podzimních měsících došlo k opětovnému silnému nárůstu. Investice do akcií se také minulý rok staly populárnějšími mezi retailovými investory, což má obrovský dopad na akciový trh. Nadstandardně si vedly technologické akcie, které profitovaly z drastických změn v důsledku zavedení karantén po celém světě. Populární akcie, jako je například Tesla si také vedly dobře, ale došlo například k pádu německé Wirecard.
img

Prodeje nových domů v US rekordně rostou. Goldman Sachs snižuje odhad růstu HDP o polovinu

25.09.2020 V pondělí novozélandská premiérka Jacinda Ardernová oznámila, že vláda ruší veškerá opatření proti koronaviru. Premiérka však upozornila obyvatele, aby i nadále byli opatrní a dodržovali hygienická pravidla. Zrušení opatření se však nebude týkat největšího novozélandského města Auckland.
img

Do jakých akcií investovat v současné situaci?

24.09.2020 Většina investorů byla příchodem koronaviru na konci února ohromena. Akciové trhy dlouhodobě zažívaly období prudkého nárůstu, o kterém nic nenasvědčovalo, že by měl skončit. Nicméně většina burz o měsíc později poklesla přibližně o 35 %. Následovalo prudké zotavení, během kterého ceny mnoha akcií již posílily z březnového minima o více než 70 %.
img

Guvernérka ECB: Evropská ekonomika zažívá silnou obnovu. HDP eurozóny propadlo v Q2 „pouze“ o 17,7 %

11.09.2020 V pondělí byly burzy ve Spojených státech i Kanadě zavřené kvůli svátku práce. Tedy jsme se ani nedočkali nějakých významných fundamentálních zpráv. Za zmínku však určitě stojí zveřejnění obchodní bilance z Číny, ze které vyplynulo, že v srpnu čínský vývoz vzrostl meziročně o 9,5 %. U dovozu však došlo opět k poklesu, a to o 2,1 %. Přebytek obchodní bilance se z červencových 62,33 mld. USD snížil na 58,93 mld. USD.
img

17 investičních a finanční pojmů, které musí znát každý úspěšný investor

11.09.2020 Finanční páka, likvidita, kapitálový trh, cenné papíry, podílové fondy, volatilita. Ze začátku může být záplava termínů a pojmů pro nového investora ohromující. Začátky bývají náročné, a proto jsme připravili tento článek, který má pomoci začínajícím investorům lépe se orientovat v základních investičních a finančních pojmech, zkratkách a výrazech.
img

Austrálie poprvé od r. 1991 v recesi. Nezaměstnanost v USA prudce klesla na 8,4 %

04.09.2020 Hrubý domácí produkt Itálie zaznamenal ve druhém čtvrtletí meziroční pokles o 12,8 %. Mezikvartálně dokonce HDP pokleslo o více než 17 %. Jedná se tak o nejhorší propad od doby, kdy se v Itálii tento údaj měří (1960). Podle předběžných odhadů se inflace v eurozóně v srpnu snížila o 0,2 %. Spotřebitelské ceny tak poprvé klesly od roku 2016. Podle analytiků by kvůli poklesu inflace mohla ECB přikročit k ještě více uvolněné politice.
img

Akcie Alphabet – 5 neuvěřitelných faktů o Googlu

02.09.2020 Společnost Alphabet (GOOGL) není jen hlavním hráčem na poli internetu, má ve svých plánech mnoho dalších vysoce zajímavých projektů. Stále více lidí používá internet a Google je jednoznačným vítězem mezi vyhledávači. Společnosti se daří vydělávat spoustu peněz prodejem reklamy. Mimo jiné.
img

Long signál na akcie Airbus Group (AIR)

26.08.2020 Výrobce letadel byl těžce zasažen koronavirovou krizí. V letošním roce společnost očekává výrazný pokles tržeb a zisků, což se již jasně odráží v ceně akcií. Z technického hlediska však existuje opět důvod pro určitou důvěru. Na grafu došlo nedávno k proražení konsolidační formace.
img

Investice do vodíku – Nejlepší vodíkové akcie roku 2020

20.08.2020 Vodíkové akcie jsou stále populárnější a jejich ceny rostou. Lidstvo dlouhodobě hledá čistší alternativy k běžným fosilním palivům. Už nějakou dobu se vodík využívá v mnoha průmyslových odvětvích, avšak od doby, co se stal novým potenciálním palivem pro automobily, může dojít k raketovému růstu jeho poptávky. Vodíkové akcie jako forma investice do vodíku se stávají stále zajímavější.
img

Dobré zprávy z USA: produktivita roste, nezaměstnanost skokově klesá

14.08.2020 Produktivita v USA nad očekávání. V druhém kvartálu produktivita práce v USA rostla nad očekávání, a to o 7,3 % v ročním vyjádření. Trh očekával pouze o 1,5 %. Jedná se o nejsilnější růst produktivity za posledních 11 let.
img

Skvělá příležitost: podhodnocené akcie s vyhlídkou oživení v roce 2020

14.08.2020 Najít akcie, které se po prudkém poklesu rychle zotaví, může být komplikovanější, než se na první pohled zdá. Jednoduše nakupovat akcie, jejichž hodnota prudce poklesla, v naději, že se cena znovu zotaví, je velmi riskantní.
img

Long signál na akcie Intel (INTC)

12.08.2020 Výrobce čipů dlouhodobě bojuje s hlavním konkurentem AMD o prvenství na trhu. Problémy s kvalitou a zpoždění ve vývoji nyní způsobily, že společnost Apple zrušila dlouhodobé partnerství s Intel a instalovala do svých počítačů vlastní procesory. I přes dobré čtvrtletní údaje jsme na grafu INTC evidovali prudký gap směrem dolů. Nyní se zdá, že se vytváří nové silné dno.
img

Long signál na akcie Facebook (FB)

05.08.2020 Giganta v oblasti sociálních médií Facebook, který provozuje mimo jiné platformy WhatsApp a Instagram, pravděpodobně není potřeba nikomu představovat. Společnost vydělává své peníze téměř výhradně z reklamy. V červenci se Facebook musel potýkat s reklamním bojkotem řady velkých klientů. Na cenu akcie to však nemělo tak velký dopad. Nedávno publikované čtvrtletní výsledky výrazně předčily očekávání analytiků.
C:\fakepath\krypto1.jpg

Bitcoin ako rezerva

31.07.2020 Posledné týždne začal bitcoin znova zaujímavo rásť a pútať pozornosť. Pozrime sa bližšie na niektoré pádne dôvody prečo a tiež na to prečo sa niekedy hovorí o bitcoine ako o zlate 21. storočia a má výhody oproti oproti inštrumentom, cez ktoré sa zvykne zlato obchodovať.
img

Do jakých nerostných surovin investovat v roce 2020?

30.07.2020 Mnoho investorů chce profitovat nejen z rostoucích cen akcií, ale také ze vzestupných trendů u ceny komodit. Kromě toho byly drahé kovy vždy považovány za zajištění proti inflaci. To je jeden z hlavních problémů, zejména v době krize a nízkých úrokových sazeb.
img

Cena zlata v roce 2020 – vítěz mezi drahými kovy?

17.12.2019 Bude zlato v roce 2020 vítěznou komoditou? Někteří investoři věří, že jsme na začátku dlouhodobého silného býčího trendu, srovnatelného s obdobím mezi lety 2009-2011. Cena zlata v té době vzrostla ze 700 USD na 1900 USD.
img

6 nejdůležitějších investičních trendů pro rok 2019

15.08.2019 Nejžhavějšími loňskými investičními trendy v roce 2018 byly kryptoměny (Bitcoin, Blockchain & Co.) na začátku roku a marihuanové akcie. Pokud investoři naskočili však na rozjetý vlak okolo těchto 2 fenoménů, mohli značně zhodnotit investované finance.
img

Zlato v roce 2019 – Vítěz mezi drahými kovy?

29.04.2019 Bude zlato v roce 2019 vítěznou komoditou? Někteří investoři věří, že jsme na začátku dlouhodobého silného býčího trendu, srovnatelného s obdobím mezi lety 2009-2011. Cena zlata v té době vzrostla ze 700 USD na 1900 USD.
img

Nejlukrativnější akcie těžařů zlata v roce 2019

01.02.2019 V roce 2018 dosáhly hodnoty akcií na amerických burzách svých historických vrcholů. Rostoucí ceny akcií šly ruku v ruce s klesající cenou zlata. Koneckonců zlato je celou řadou investorů vnímáno jako silný konzervativní instrument vhodný pro hedging v době nejistoty.
img

Tipy na akcie těžařů zlata pro rok 2019

01.02.2019 V roce 2018 dosáhly hodnoty akcií na amerických burzách svých historických vrcholů. Rostoucí ceny akcií šly ruku v ruce s klesající cenou zlata. Koneckonců zlato je celou řadou investorů vnímáno jako silný konzervativní instrument vhodný pro hedging v době nejistoty.
img

Investice do zlata: Praktický průvodce & 5 důvodů proč si vybrat zlato

09.11.2018 Možná držíte nějaké akcie a nyní, když došlo k sérii propadů, uvažujete o širší diverzifikaci a dalším zajištění. Jedním ze způsobů, jak své portfolio diverzifikovat, je investice do zlata, protože zlato má zpravidla negativní korelaci k akciovým trhům.
img

Nastal správný čas k investování do zlata

16.08.2018 Cena zlata za poslední měsíc klesla z 1281 USD za 1 trojskou unci na 1223 USD. Hlavním důvodem je růst amerického dolaru. Federální rezervní banka zvýšila úrokovou sazbu, aby zabránila přehřátí americké ekonomiky, a proto investoři preferují americký dolar před zlatem. Cena zlata tak začala klesat. Z hlediska dlouhodobého investování do zlata může jít o zajímavou příležitost k nákupu a důvod k vyčkávání s prodejem. Pravidelného spoření do zlata se pak výkyvy kurzu netýkají vůbec. Sleduje totiž dlouhodobý růstový cíl.
GOLDH1.png

Cena zlata je na ročním maximu

29.08.2017 Cena zlata v úterý přesáhla 1320 dolarů za unci a je na ročním maximu. Nárůst ceny od začátku roku činí 15 procent. ČTK to s odkazem na data agentury Bloomberg řekl ředitel společnosti Golden Gate Pavel Ryba. Dnešní nárůst ovlivnilo vypálení severokorejské rakety přes Japonsko, které zároveň srazilo evropské akcie na šestiměsíční minimum.
img

Webinář: Analýza trhu, technická analýza - jak investovat

18.06.2014 Dnes nás čeká další středeční webinář od 18:00 na téma: Analýza trhu: technická analýza.V tomto webináři si ukážeme způsoby, pomocí kterých můžeme analyzovat finanční trhy. Popíšeme si jednotlivé indikátory a základní technickou analýzu a porovnáme jejich využití v praktickém obchodování.
img

Makro: Investiční poptávka po zlatu byla ve druhém čtvrtletí robustní, WGC

25.08.2010 Nejistota a hledání méně volatilních a diverzifikovaných investic by měla v nejbližší budoucn...
Související klíčová slova: FOREX | Technická analýza | Psychologie | Money management | Offshore | Bitcoin | Fundamentální analýza | Kvantitativní uvolňování | Brexit | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Bank of Canada | Disciplína | Stříbro | Moody's | Korelace | Equity | Inflace | OECD | EUR/USD | Nasdaq | Dow Jones | Rusko | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Británie | Spotřebitelská důvěra | HDP | Obchodní deník | Bezpečný přístav | Austrálie | Německo | Francie | Turecko | Apple | Evropské akcie | Analytik | New York | Ceny ropy | Spekulace | Americké akcie | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Podílové fondy | Dluhopisový trh | Světové akcie | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Průmyslová výroba | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Důvěra investorů | Měnový trh | Spready | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Advance | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Bank of England | Bear | Bloomberg | Bod | Breakout | Broker | Burza | Burza cenných papírů | CEO | CFD | CME | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikáty | Konsolidace | DAX | Derivát | Devalvace | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dolarový index | Dollar | ECB | EMA | Ekonomika | Emise | Euro | Eurozóna | FOMC | Fed | Finanční deriváty | Finanční páka | Finanční trh | Finanční trhy | Hedge fondy | Fondy peněžního trhu | Futures | Fúze | Gap | Grafy | Hedging | Hedge | High | IFO index | IPO | ISIN | Index DAX | Index spotřebitelských cen | Indikátory | Intraday | Intradenní obchodník | Investice | Investiční horizont | Investor | Investování | Japonský jen | Kapitálový trh | Komodity | Korekce | Kurz | Likvidita | Long | Low | MT4 | Margin | Risk | Marže | MetaTrader | Měna | Finanční instituce | Měny | Fluktuace | NYMEX | NYSE | Nabídka | Stavební povolení | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Obligace | Opce | P/E | PTR | Peněžní trh | Platforma | Podílový fond | Portfolio | Pozice | Prodeje existujících domů | Produktivita práce | Pákový efekt | RRR | Rally | Resistence | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | S&P 500 | Short | Směnný kurz | Spot | Spotová cena | Spread | Stop-Loss | Support | Swap | Swiss | Technical analysis | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uptrend | VIX | VaR | Volatilita | Volume | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Wall Street | Warranty | Warren Buffett | ZEW index | Bondy | Zisk na akcii | Zlato | Základní měna | ČNB | Časový rámec | Černý pátek | Česká národní banka | Úroková míra | Úrokové sazby | Analytici | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Dluhopisy | JPY | CHF | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | JPMorgan | Obchodování s cennými papíry | Goldman Sachs | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Investiční příležitosti | Evropská ekonomika | Americký prezident | Indexy | Úroková sazba | PBOC | Čínské akcie | Investoři | Produkce ropy | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Ekonomie | Měnový výbor | EU | Klouzavé průměry | Vývoj ceny | Zasedání ECB | Ekonom | Cenový graf | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Zisk | Investiční instrumenty | Finanční instrumenty | Berkshire Hathaway | Ropný trh | Spekulant | Futures kontrakt | Ceny komodit | Kurz eura | Zkušenosti | Panika | Optimismus | Výsledky | Trpělivost | Index nákupních manažerů | Investiční příležitost | Bohatství | Hospodářský cyklus | IEA | Euronext | Oanda | Deloitte | Golden Gate | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | Kurzové výkyvy | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Over-The-Counter | Financování | Investiční společnosti | Investovat | Makro | Index cen | Výrobní náklady | Facebook | LYNX | BTC | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Rozvíjející se trhy | Japonská centrální banka | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Praxe | Centrální bankéři | Aktivum | EPS | Index | Investiční strategie | Likvidní | Odpor | Podpora | Průlom | Volatilní | Ed Seykota | Zlatý důl | Kasina | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie Deutsche Bank | Akcie Facebook | Akcie Gazprom | Akcie IBM | Akcie Microsoft | Akcie PayPal | Akcie SAP | Akcie Tesla | Akcie Visa | Aktuální cena ropy | Aktuální cena stříbra | Aktuální cena zlata | Aktuální graf zlata | Americká centrální banka | Analytika | Analýza trhu | Analýzy | Banka | Bezpečná investice | Běžný účet | Brent | Brokeři | Burzovní zpravodajství | CashFlow | Cena | Cena akcií | Cena stříbra | Ceny dolaru | Ceny stříbra | Ceny zlata | Čínská ekonomika | CISCO | Černá labuť | Devalvace měny | Dlouhodobý vývoj ceny zlata | Dolar | Dolary | Ekonomický růst | Ekonomika USA | Elektronické obchodování | Elektřina | Eura | Exchange | Finanční derivát | Finanční nástroje | Finanční prostředky | Finanční služby | Fiskální rok | Fondy | Fyzické zlato | GfK | Graf | Graf ceny zlata | Graf zlata | Guvernér ČNB | Hodnota akcií | Hodnota zlata | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční mince | Investiční nástroje | Investiční portfolio | Zlaťáky | Investování do akcií | Investování do zlata | Investování na kapitálových trzích | ISM | Jak být dobrý obchodník | Jak dobře investovat peníze | Jak funguje burza | Jak investovat | Jak investovat do fondů | Jak investovat do zlata | Jak investovat milion | Jak investovat na burze | Jak investovat peníze | Jak na forex | Jak nakoupit zlato | Jak rychle zbohatnout | Jiří Rusnok | Kapitálové trhy | Kde koupit akcie | Kde nejlépe investovat peníze | Kde vydělat peníze | Komodita | Komoditní | Komoditní trh | Koupit akcie | Kurz EUR | Kurz eura k dolaru | Kurz ropy | Kurz stříbra | Kurz zlata | Maďarsko | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Market | Markets | MetaTrader 4 | Nákup akcií | Nemovitosti | Neuronové sítě | Obchodování s nemovitostmi | Obchodování se zlatem | Odkup akcií | PayPal | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Pšenice | Reuters | Ropy | Rubl | Růst HDP | Řízení rizik | Řízení rizika | Sázky | Signály | Směnný kurz eura | Société Générale | Státní dluh | Shares | Surová ropa | Světové měny | Světové události | Tesla Motors | Trh | Tržní hodnota | Tržní hodnota akcie | Volatility | Volkswagen | Vydělat peníze | Vydělávání peněz | Vývoj akcií | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny stříbra | Vývoj ceny zlata | Webinář | Webináře | WTI | WTI ropa | Zemní plyn | Zkušenost | Zlato na burze | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zisky | Tradeři | Finanční nástroj | ZEW | ING | Buffett | Buy | EBITDA | Hold | Indie | Měď | Průměrování | ROCE | Crédit Agricole | Itálie | WGC | Investiční instrument | Cenová hladina | Směrodatná odchylka | Tržby | Zaměstnanost | Světové ekonomiky | Western Union | Miliardář | eBook | Kontrakt | Federální rezervní systém | Intraday trading | Volby | Úspěšný investor | E-mini | Know-how | Cukr | Poradenská společnost | 1 milion | Burze | Investment | Traders | Zlatý standard | Markit | Intesa Sanpaolo | KPMG | CNOOC | Microsoft | ABN Amro | CME Group | Caterpillar | David Marek | NATO | Barrick Gold | Sója | Zvyšování sazeb | Short squeeze | Kurz EUR/USD | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Finanční systém | Světová rada pro zlato (WGC) | Úspěch | Podnikání | BMW | Automobilový průmysl | Ministr financí | Jak investovat do komodit | Chytrý Honza | Stock Exchange | Evropské banky | Velcí obchodníci | Měkké komodity | Fundamentální ukazatele | Yahoo Finance | Energie | Earnings | KBC | Znalost | Přehled | Vytrvalost | Volby v USA | Christine Lagardeová | Politické napětí | Sázet | Bankovnictví | Futures kontrakty | Swapy | Ekonomická aktivita | Forbes | Nejistota na finančních trzích | Index důvěry | Firmy | Aktuální vývoj | Akcie těžařských společností | Glencore | Xetra | Cenné kovy | JPMorgan Chase | Algoritmus | Britské hospodářství | Globální ekonomiky | Miliardy dolarů | Vládní dluhopisy | Nervozita | Walmart | Alibaba | Propad | Kryptoměny | Poměr zlata a stříbra | Obchodování na pitu | TradingView | S&P | Guvernér | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Farmaceutické společnosti | Oslabení dolaru | Nálada na trhu | PetroChina | Evropský trh | Nejistota | Akcionáři | Obchodování na devizovém trhu | Zajištění | Finanční poradce | Steve Nison | Baidu | Blockchain | Digitální měna | Tesla | Odhodlání | Kapitalizace | Výhled | Depozitní sazba | NYSE Euronext | Bankéři | Poplatky | Nakupovat akcie | Držení akcií | Rekordní maxima | Britská vláda | Americké akciové trhy | Exxon | Chevron | Konsensus | Dobré výsledky | Predikce | Ekonomická situace | Hospodářská situace | Průzkum | Krize | Investiční rozhodnutí | Inflace v Německu | Zisky firem | Velké zisky | Investovat do akcií | Výnosy | Americká vláda | Očekávání analytiků | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Institucionální investoři | Příjmy | Návratnost investice | ExxonMobil | Alphabet | ČTK | Aktuální cena | Zvýšení volatility | Konsenzus | Růst ekonomiky | Belgie | HDP eurozóny | Zasedání americké centrální banky | Očekávání | Burzovně obchodované fondy | Audi | Devizy | Morningstar | ex | Akcie firem | Purple Trading | Spekulativní investoři | Ruské akcie | Krize eura | Vstup na burzu | ING Groep NV | Breakout Trader | Jesse Livermore | Benjamin Graham | Paul Tudor Jones | Bruce Kovner | Nákupy zlata | Nákupy zlata centrálními bankami | Obchodování ETF | Peter Lynch | André Kostolany | Jack Schwager | Spekulativní investice | Cena platiny | Palladium | Podnikové dluhopisy | Spoření do zlata | Digitální zlato | Jerome Powell | LYNX Trading | BTCUSD | Monero | ETC | iShares Gold Trust (IAU) | SPDR Gold Shares (GLD) | Inteligentní investor | NEST | Lithium | Jak fungují akcie | Chuť investovat | Online kasina | Dobrý obchodník | TRON | Kobalt | Investování s LYNX | Obchodování Futures | Airbnb | Obchodní války | FinTech | LYNX webinář | Obchodní válka | Profesionální investoři | Podniky | Long signál | Graf vývoje | Technologické akcie | Facebook (FB) | Apple (AAPL) | Inflace v eurozóně | Prognóza ČNB | Akcie společnosti | Objem obchodování | Pokles ceny | Nákup zlata | RDSA | Royal Dutch Shell | Obchodování akcií | Americký dolarový index | HKD | Nové peníze | Použití finanční páky | Ruská centrální banka | Signál na akcie | Marihuanové akcie | LYNX WhatsApp | Nervozita na trzích | Obchodování se CFD | Jiné měny | Americké podniky | Základní úroková sazba | Index spotřebitelské důvěry | Obchodované fondy | Společnost Apple | Zpřísňování měnové politiky | Majetek | Analytici společnosti | Obchodovat s akciemi | Zpomalení světové ekonomiky | Nakoupit akcie | Ceny zemního plynu | Investice do palladia | Palladiové akcie | Obchodovat komodity | Hodnotové investování | Zvýšení sazeb | Nejvýznamnější burza | Rekordní růst | Investice do konopí | Konopné akcie | Investice do marihuany | IPO Airbnb | IPO Instacart | Uber Technologies | Růst americké ekonomiky | Zpětný odkup akcií | Obchodování platiny | Infineon | Infineon Technologies | AMS | Sharpe ratio | Stav americké ekonomiky | NVDA | Great Crash | Americké společnosti | Guvernér Fedu | Záporné sazby | Akcie a ETF | Obchodní principy | Ropné akcie | Investiční bublina | Biotechnologické akcie | Gazprom | Defenzivní akcie | Maržový účet | Pokles dolaru | Uranové akcie | Růst ceny zlata | Farmaceutické akcie | Pokles cen | Vanadiové akcie | Vanad | Poptávka po stříbru | Nové akcie | Zprávy z Německa | Oživení ekonomiky | AMZN | Thyssenkrupp | Kapitálové výdaje | Kótování | Gram zlata | Depozitní sazby | Prosus | Denní graf | Očekávání trhu | Vlastní akcie | UCITS | Nejlepší vanadiové akcie | iShares | GOOGL | Ceny palladia | Akcie Skyworks Solutions | Internet of Things | Investujte do akcií | Platinové akcie | Akcie roku 2019 | Akcie roku | Investice do platiny | Obchodování zlata | Jak se stát lepším investorem | Očekávaný růst | Obchodní válka mezi USA a Čínou | Zlaté ETF | Bilance zahraničního obchodu | Akcií těžařů | Akcie Barrick Gold | Cena akcie | Očekávané Earnings | Sestavování portfolia | Měnový systém | Obchodujte | Hospodářské krize | Mnoho ziskových obchodů | McKinsey | Digitalizace | Automobilky | Čistý zisk | Obchodní model | Rozpočet | Deficit | Káva | HDP v USA | Německá vláda | IOT | ČNB Jiří Rusnok | Obrovské množství peněz | Objem | MSFT | Obchod | Vyšší sazby | Myšlenka | Standardní odchylka | Analýza dat | Vyšší volatilita | Obrat trendu | UCITS ETF | Růst spotřebitelských cen | Inflace v USA | Slušné zisky | Vyšší riziko | Cisco Systems | Firma | Zasedání ČNB | Maloobchodní prodeje | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | UnitedHealth | Pfizer | Obchodovat na burze | Borsa Italiana | Studie | Vysoké riziko | Bilance | Vývoj trhu | Generální ředitel | GM | Největší pokles | Trh s dluhopisy | Lagardeová | Amazon | Nízké úrokové sazby | Úrok | LVMH | Miliardy | Vyhlídky | Hong Kong | Legislativa | Trendová linie | Rostoucí trendová linie | INTC | Intel (INTC) | Walt Disney | 5G | Automobilový sektor | Zveřejněná data | Financovat | Předpovědi | Predikce vývoje | Technologický sektor | 4GLD | Xetra Gold | Průmysl | Investovat v roce 2020 | Na burze | Drahý kov | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Zasedání RBA | Rostoucí náklady | Visa | General Motors | Enel | Výrazný pokles | Ceny potravin | Čínský vývoz | Důsledky krize | Rozvoj | Nově zahájené stavby domů | Klíčový support | Běžný investor | Problémy | Důvěra investorů v německou ekonomiku | Pojišťovny | Total | Zasedání FOMC | Prognózy | Nejistoty | Cena za akcii | Válka mezi USA a Čínou | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | ECB Christine Lagardeová | Plyn | Nálada | Kontrakty | Prohlášení | Yahoo | Newmont Mining | Fidelity National Information Services | FIS | Internetový gigant | United Technologies | Airbus | Goldcorp | Dieselgate | NN Group | Míra | RWE | Vivendi | Úroky | Měnové politiky centrálních bank | Měnové politiky | Investujte | Americké centrální banky | Nižší likvidita | Šperky | AXA | AAPL | FB | Disney | Andrew Bailey | Nike | Dot-com | Uber | Ztráta | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | Yandex | Roční růst | Visa (V) | Tripadvisor | Kraft Heinz | Izraelská ekonomika | Wirecard | Ziskovost | Stabilní společnosti | Zvýšení inflace | Klesající trend | Silný support | Exact Sciences | Návratnost | Netflix | Inovace | Stoupající trend | Americké dolary | Washington | Daimler | O2 | Sezónnost | RBA | Hodnota společnosti | Budoucnost | Soukromí investoři | Ifo | Zemědělství | ASML | ASML Holding NV | Horší časy | Poradenství | Podnik | Ukazatele | SAP | iRobot | IRBT | Technologická společnost | Velikost ztráty | Dobré zprávy | Krach | Komunikace | Trump | Pozitivní zprávy | Prezident | Koronavirus | Lepší zítřky | Google | WhatsApp | Instagram | Trhy | Evropské ekonomiky | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | Íránský konflikt | ConocoPhillips | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Šíření koronaviru | American Express | Vir | Pokles | Situace | Provozní zisk | Pandemie koronaviru | Pandemie | DISH | Boeing | FIAT | Viceguvernér ČNB | Pochybnosti | Zlepšení | BABA | Akcie CK Hutchison | Akcie Norilsk Nickel | Akcie Berkshire Hathaway | Akcie Alphabet | Akcie NN Group | Obchody | Výdaje | BP | PMI pro sektor | Fresenius Medical | Převody peněz | Adidas | Americká společnost | Taleb | Sazby beze změny | NFP | Americké ekonomiky | Hodnota aktiv | Medvědi | Galapagos | Akcie Biogen | Biogen | Hospodářství Evropské unie | Marek Mora | COVID-19 | Kukuřice | Empire State Index | Deutsche Telekom | Prudký propad | FinTech akcie | Akcie Hypoport | Akcie Fidelity National Information Services | Akcie Fidelity | Střední podniky | Caixin/Markit | Cyklické akcie | Německé maloobchodní tržby | Sestupný trend | Toyota | Vývoj | Guru | Akcie KKR | Výkyvy | Příležitost k nákupu | WP | Rishi Sunak | Restrikce | Vysoká rizika | Prudký pokles | Air France-KLM | Lufthansa | Program nákupu aktiv | Opatření proti koronaviru | Bankovky | Profitovat | Tencent | CK Hutchison | Další vývoj | Záchranné balíčky | Důležitý support | Nákupy aktiv | Spotřebitelé | Hyundai | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Historie | Čerpací stanice | Aktuální situace | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Volatilita akciových trhů | Akcie Paypal (PYPL) | PYPL | Akcie Facebook (FB) | Koronavirová krize | Ahold Delhaize | Akcie Ahold Delhaize | Wolters Kluwer | WKL | Unilever | REGN | Index ISM | Manufacturing | Páka | Výrobce letadel | Hotovost | Ministryně financí | Zápis z posledního zasedání | Nákup aktiv | Spoření | Záchranný balíček | Další růst | Růst | Koronavirové krize | Signál | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Tisková konference | Potenciál | Boj s koronavirem | Automobilový trh | Allianz | Nejlepší palladiové akcie | NILSY | Anglo American Platinum | Riziko inflace | E-commerce | Ekonomiky | Vzdělávací webináře | Slovensko | Solidní růst | Války | Schodek | Poradce | Organizace | Alphabet (GOOGL) | Akcie Apple (AAPL) | Nezaměstnanost v USA | Umělá inteligence | Internet věcí | Nvidia Corp | Závislost | Práce | Podíl na trhu | Údaje | Mexiko | Ropný průmysl | Eni | UnitedHealth Group | Cestovní omezení | Ekonomické oživení | Nejsilnější růst | Extrémní nárůst | Nárůst nezaměstnanosti | Oživení cen | FANG | GB00B03MLX29 | Long signál na akcie | Anglo American | Microsoft Corp | Maloobchodní tržby v USA | Úspory | Procter & Gamble | ZEW index ekonomického sentimentu | USO | Měnový faktor | Nizozemsko | ETF USO | Cenové pohyby | Reddit | Břidlicové ropy | Air France | Posílení | Zoom Video Communications | Joe Biden | Větší pokles | Cenový pokles | Cestování | Čtvrtletní výsledky | 3M | Volvo | Prudké pohyby | Shell | Fondy obchodované na burze | Růst výnosů | Federal Reserve | PMI pro sektor služeb | PEPSICO | Vývoz | Dosáhnout zisku | Australský premiér | Australská ekonomika | Zadlužení | Expanze | Akcie a dluhopisy | Dluhy | Průzkum KPMG | ONE | Merck KGaA | Merck | Auta | Expedia | JD.com | Royal Caribbean | Konsorcium | Vakcína | Sektor služeb | CL | Moderna | Advance Auto Parts | Akcie leteckých společností | Aktivity společnosti | Renault | Josh Frydenberg | Umělé inteligence | Investovat peníze | Ztráty zaměstnání | Pronájem nemovitosti | JDE | Unie | ČR | Koronavirové pandemie | Lukoil | Norilsk Nickel | Akcie Intel | Výrobní PMI | Špatné zprávy | Vedení společnosti | Waymo | Square | Počet nových žádostí o podporu | Býčí trend | Dlouhodobé rezistence | Rekordní pokles | Nikola | Nevada | Sanofi | Stimulační balík | Nikola Motor | Rostoucí trend | Covid | Druhá vlna pandemie | Index průmyslové výroby | Snížení nákladů | Druhá vlna | Nízké sazby | Nové žádosti o podporu | Akcie Wirecard | Fintech společnosti | Akcie Coca-Cola | Jasný signál | Dopad pandemie | Ant | Michal Lukáč | Sony | E.ON | Johnson & Johnson | Tolerance rizika | Zdroj příjmů | KPMG Global Automotive Executive Survey | KLM | NEXO | Úspěchy | Ocenění | Šance | Růst tržeb | Ceny | Praha | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Verizon Communications | Důležitá rezistence | Akcie těžařů | Wheaton Precious Metals | SSR Mining | Fresnillo | KGHM | Silvercorp Metals | Barrick Gold (ABX) | Akcie Wesdome Gold Mines | Wesdome Gold Mines (WDO) | Wesdome Gold Mines | Akcie Corvus Gold | Corvus Gold (KOR) | Zlatá horečka | OMV | Vepřové maso | Agnico-Eagle Mines | Anglogold Ashanti | Barick Gold | Franco Nevada | Gold Fields | Kirkland Lake Gold | Royal Gold | Sibanye Stillwater | Nikl | Prognóza ceny zlata | Prognóza ceny stříbra | Prognóza ceny platiny | Prognóza ceny palladia | Prognóza ceny ropy | Komodity s LYNX | Akcie u LYNX | Komoditní akcie | Petroleo Brasileiro | Čínská společnost | Bitcoin vs. zlato | Odhad růstu HDP | Důvěra | Caixin | Ant Group | Výzkumy | Akcie Intel (INTC) | Podhodnocené akcie | Akcie Deutsche Lufthansa | Deutsche Lufthansa | Akcie Zalando | Zalando | Dobré zprávy z USA | Zprávy z USA | Prezidentské volby USA | Pokles tržeb | Investice do vodíku | Ballard Power (BLDP) | BLDP | Ballard Power | Powercell Sweden | PCELL | Powercell Sweden (PCELL) | Akcie Plug Power | PLUG | Plug Power | Akcie Plug Power (PLUG) | Akcie Nel Hydrogen | Akcie Nel Hydrogen / Nel ASA | Nel Hydrogen / Nel ASA | Akcie Air Liquide | Air Liquide | Akcie Air Liquide (AI) | Adyen | Počet akcií | Airbus Group | Akcie Airbus | Akcie Airbus Group (AIR) | Akcie Airbus Group | Coca-Cola | Ceny v eurozóně | Výrobní sektor | Holdingová společnost | Přístup na burzu | Odborníci | Derivatový trh | Foreing Exchange | Mezinárodní měnový trh | Rentabilita | Price-to-Earnings | P/E poměr | Inspirace | Prezidentské volby v USA | Nvidia | Spotřebitelské ceny v eurozóně | Obchodní domy | Spotřebitelská důvěra v Německu | Důvěra v Německu | Žádosti o podporu v USA | Diverzifikovat | Grubhub | Biden | Marathon | Vinci | Delivery Hero | Průmyslové zakázky | Energetický sektor | Měnový fond | AEX | Naspers | Walgreens | Akciové portfolio | Akcie Sony | Epidemiologická situace | Zhoršující se epidemiologická situace | Množství peněz | Volby USA | Volby USA 2020 | Newmont | Intel | Investice do solární energie | Solární energie | Akcie First Solar | FSLR | First Solar | SolarEdge Technologies | SEDG | Futures a opce | SAP AG | Akcie SAP AG (SAP) | Akcie SAP AG | Dividendové strategie | Pravidelný příjem | Příjem díky dividendám | Jak na pravidelný příjem | SolarEdge | BIIB | Zynga | ZNGA | Výsledky voleb | Akcie Berkshire | Sumitomo | Klesající dolar | Pfizer a BioNTech | Pinduoduo | Praktické tipy | Proražení | Životní prostředí | Investice do vody | GME | GameStop | Akcie Airbnb | Linde | Siemens | Bayer | BASF | Deutsche Post | Deutsche Boerse | Vonovia | Fresenius SE | Fresenius | Henkel | Beiersdorf | Continental | HeidelbergCement | Covestro | ABNB | Vakcinace | BIDU | Proč investovat | Očkování | MGM | Carnival | Burzy v USA | Online prostředí | Růst ceny | DOT | Fiskální situace | Měnová situace | Nejlepší odvětví v roce 2021 | Nejlepší odvětví | Tvrdá aktiva | Holdingové společnosti | Brands | Zdravotní péče | Akcie Tourmaline | Tourmaline | Akcie Sumitomo | Akcie Regeneron | Akcie Prosus | Melcor Developments | Akcie Melcor Developments | KKR | Akcie Rio Tinto | Rio Tinto | Akcie NN | Akcie Heijmans | Heijmans | Liberbank | Akcie Liberbank | ForFarmers | Akcie ForFarmers | Akcie Jardine Strategic | Jardine Strategic | Ralph Lauren | Akcie Ralph Lauren | Svenska Cellulosa | Svenska Cellulosa SCA | Akcie Svenska Cellulosa SCA | JD | Shopify | Zoom Video | Vývoj ceny zlata v roce 2021 | Acacia Communications | Nejlepší čínské akcie | Bidenův stimulační balík | WU | Philips | Macrotrends | Macrotrends.net | Konference FOMC | Tisková konference FOMC | Akcie Gamestop | KFC | PEP | WallStreetBets | Akcie GME | GameStop (GME) | Reddit skupina | Reddit WallStreetBets | Velké investiční fondy | Express | SWKS | Skyworks Solutions | Akcie společnosti GameStop | Xetra GOLD | Xetra GOLD (4GLD) | Rostoucí úrokové sazby | Anheuser-Busch inBev | Zinek | Kov | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Co je Sharpe Ratio? | Akcie Amazon.com | Akcie Carnival | Akcie Just Eat Takeaway | Just Eat Takeaway | Tyson Foods | Akcie Tyson Foods | Dynatrace | Akcie Dynatrace | Akcie Euronext / Nasdaq | Akcie Euronext | Euronext / Nasdaq | Flow Traders | Akcie Flow Traders | Akcie Silvercorp Metals | Spotify | Akcie Spotify | Air France-KLM (AF) | Akcie Air France-KLM | Akcie Air France-KLM (AF) | Kering | AIG | FinTech akcie 2021 | Obchodování FinTech akcií | Rizika a příležitosti | Hypoport (HYQ) | Akcie Hypoport (HYQ) | HYQ | Akcie Fidelity National Information | Akcie Fidelity National Information Services (FIS) | Fidelity National Information Services (FIS) | Akcie Visa (V) | Akcie Square | Akcie Square (SQ) | Square (SQ) | SPWR | Institut pro fiskální studie (IFS) | IFS | Stimulační politika | Dlouhodobý investor | Vysoké dividendy | Pohyb ceny | Realitní fondy | Ochrana proti inflaci | Výkonnost zlata | Pandemie COVID | Příležitosti | Nicholas Taleb
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | FXstreet | Euro

Předchozí klíčová slova

Investovat do Bitcoinu
Investovat do burzy
Investovat do fondů
Investovat do koše virtuálních měn
Investovať do kryptomien
Investovat do nemovitostí
Investovat do palladia
Investovat do primární nabídky akcií
Investovat do ropy
Investovat do vzdělání

Následující klíčová slova

Investovat finanční prostředky
Investovat jako Warren Buffett
Investovat na burze
Investovat peníze
Investovat své prostředky
Investovat v roce 2020
Invest Planet
Investplanet
InvestPlanet.cz
Investplus
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Swissquote Bank
Potvrďte prosím... Zavřít