Sobota 19. září 2020 23:32
reklama
Bossa nove webinare
reklama
RoboMarkets webinare
reklama
RoboMarkets webinare

Klíčová slova - Algoritmus

img

Akcie Alphabet – 5 neuvěřitelných faktů o Googlu

02.09.2020 Společnost Alphabet (GOOGL) není jen hlavním hráčem na poli internetu, má ve svých plánech mnoho dalších vysoce zajímavých projektů. Stále více lidí používá internet a Google je jednoznačným vítězem mezi vyhledávači. Společnosti se daří vydělávat spoustu peněz prodejem reklamy. Mimo jiné.
C:\fakepath\k6EUcivn-1.png

Dnes měli býci před halvingem Bitcoinu šanci na 10 000 USD

06.05.2020 V dnešní analýze se podíváme na dnešní růst Bitcoinu, který dnes chtěl přidat na hodnotě 10 000 USD. Konečně jsme se odlepili od 9 000 USD a dosáhli až na 9 400 USD, zatím je to ale pro Bitcoin konečná. Strach ze zmeškání před halvingem.
img

Akciové trhy ukázaly svoji zranitelnost. V dobách, kdy byly nakažlivé nemoci a předčasná úmrtí běžnou součástí života, byly burzy mnohem odolnější

30.03.2020 Reakce trhů na stávající pandemii nového koronaviru je přecitlivělá. Přední americký akciový index S&P 500 se propadl za jediný měsíc o třetinu, podobně významný Dow Jones ztratil ještě více. Historická data z období předchozích pandemií ale ukazují, že tak prudký propad není opodstatněný. A to i přesto, že v tuto chvíli ještě není jasné, do jaké míry se tato pandemie rozšíří a jaký bude její celkový ekonomický dopad. Dokonce i v důsledku Španělské chřipky, která si vyžádala více než 50 milionů životů, se ale S&P 500 v roce 1918 propadl jen o necelou čtvrtinu. Už o rok později se ale vrátil k růstu.
img

Pandemie koronaviru je příležitostí k nákupu, spíše než koncem světa

20.03.2020 “Pandemie koronaviru je příležitostí k nákupu, spíše než koncem světa” říká o akciových trzích spoluzakladatel fondu Quant a přední český ekonom Pavel Kohout.
C:\fakepath\usa-18032020-lv.jpg

V USA asi začala hospodářská recese, ukázal algoritmus fondu Quant

18.03.2020 V USA pravděpodobně začala hospodářská recese. Jeden z indikátorů, který je součástí řídícího algoritmu fondu Quant, ji ohlásil na základě posledních údajů. ČTK to řekl autor algoritmu Pavel Kohout. Technická recese se obvykle definuje jako pokles HDP dvě čtvrtletí po sobě.
img

Čekali jsme tisíce, přicházejí i miliony, říká o startu indiga obchodní ředitel Patrie

02.03.2020 Cíle, které mělo robotické investování od Patrie naplnit na konci letošního roku, jsou v některých ohledech splněny už teď,“ říká k rozjezdu služby indigo obchodní ředitel Jan Kovalovský. Pouze spuštění omezeného proma unikátní služby Partie na domovském investičním serveru Patria.cz znamenalo kolem stovky nových klientů služby denně. Fanklub indiga v podobě těch, kdo mají zájem jednoduše, bezpečně a přitom atraktivně a moderně investovat při nízkých nákladech, se rozšiřuje tempem, které ze dne na den zrychluje. Za indigem stojí nejen v českém měřítku jedinečný algoritmus a dohlížejí na něj zkušení analytici.
img

Na efekt půlení bitcoinu spoléhají spekulanti i tvůrci jiných kryptoměn

13.02.2020 Pokud někdo po loňských a předloňských pádech bitcoin už odepsal, mohl se zmýlit. Nejstarší kryptoměna totiž chytila druhý dech a řadu investorů přesvědčila, že letošek bude rekordní. Přesto se mnozí nepoučili a zapomínají, že kryptoměnové trhy patří k těm vůbec nejrizikovějším. Jak ukazuje historický vývoj nejen kursu bitcoinu, trhy s digitálními měnami jsou velice volatilní a mnohdy stačí sebemenší náznak nejistoty a na trhu převládne medvědí nálada.
img

Algoritmický fond Quant loni zhodnotil o 6,2 procenta. Překonává tak původně očekávanou výnosnost

03.02.2020 Jediný český čistě algoritmický fond Quant ohlásil výnos za rok 2019 na úrovni 6,24 procenta. Od svého založení v září 2016 tak už přinesl investorům kumulativní výnos 18 procent. Investiční strategii fondu určuje výhradně algoritmus sestavený na základě dlouhodobých zkušeností a práce známého českého ekonoma Pavla Kohouta. Rozhodování o rozložení investic tak nemohou ovlivňovat lidské emoce. „Quant loni investorům přinesl nejvyšší zhodnocení od svého vzniku. V praxi se tak znovu potvrdilo, že mnohaletý vývoj, testování a ladění algoritmu Pavlem Kohoutem přináší ovoce. Fond dokonce dosahuje v průměru ještě lepších výsledků než původně očekávaných pět procent ročně“, uvádí Lukáš Foral, předseda správní rady investičního fondu Quant. Průměrná roční výnosnost od založení fondu nyní činí 5,22 procenta.
img

Jak se kryptoměny těží, proč vznikly a znamenají finanční svobodu?

25.11.2019 Kryptoměny jsou stále poměrně mladým fenoménem ve světě kryptografie i finančnictví. Průkopníkem na tomto poli se stal Bitcoin v roce 2009. Jeho tvůrce Satoshi Nakamoto, jehož identita však není známa, kritizoval centrální banky a „tisknutí“ peněz. Naproti tomu prosazoval decentralizaci celého systému a „tvrdost“ čili vzácnost své měny prostřednictvím omezení celkového počtu mincí na 21 milionů.
img

Trump se poprvé pustil do kritiky bitcoinu a kryptoměn, včetně libry Facebooku: „Nejsou to peníze.“ S cenou bitcoinu to ani nehnulo

12.07.2019 Bílý dům se dosud debatě o bitcoinu a kryptoměnách v podstatě vyhýbal. To se ale změnilo v noci na dnešek středoevropského času. „Nejsem fanoušek bitcoinu ani jiných kryptoměn,“ svěřil se prezident Donald Trump na svém twitterovém účtu. „Nejsou to peníze, jejich hodnota vysoce kolísá a nejsou ničím podloženy.“ Navíc podle něj podněcují nezákonné jednání, jako je například obchod s drogami.
img

Bitcoin už stojí takřka 13 tisíc dolarů. Co vše stojí za tím, že stojí právě tolik?

26.06.2019 Cena bitcoinu, nejrozšířenější kryptoměny, se poprvé od ledna 2018 přiblížila psychologické cenové úrovni 13 tisíc dolarů za kus.
img

Bitcoin překonal hranici 10 tisíc dolarů za kus. Co za tím stojí?

23.06.2019 Cena bitcoinu, nejrozšířenější kryptoměny, po více patnácti měsících překonala psychologickou cenovou úroveň 10 tisíc dolarů za kus. V sobotu dopoledne se bitcoin prodává za necelých 10 700 dolarů, přičemž jeho cena ráno středoevropského času poskočila až takřka úrovni 11 tisíc dolarů. Naposledy se na podobných cenových úrovních bitcoin pohyboval počátkem března loňského roku.
img

Optimalizace obchodních strategií pomocí strojového učení

23.02.2019 Jak najít optimální parametry pro technické indikátory a nepřijít přitom o všechno?
img

ETF portfolia nebo aktivně řízené fondy?

06.02.2019 ETF (burzovně obchodované fondy) neboli indexové akcie v poslední době mezi investory získávají stále více na popularitě. Finanční instrumenty spojené s ETF jsou vyhledávané zejména pro svoji stabilitu a zajímavé zhodnocení.
img

Dá se na arbitráži vydělávat i v roce 2019

01.02.2019 Představíme vám o čem je arbitráž a několik konceptů arbitráže. Navíc zhodnotíme, zda je možné na arbitráži vydělávat i v roce 2019.
img

Japonský Flash Crash zasáhl Měnové Trhy

03.01.2019 Měnový pár USD/JPY se rapidně propadl na svou nejnižší hladinu za poslední dva roky od jeho posledního největšího propadu v roce 2009. Trhy zasáhla masová panika, která způsobila tzv. flash crash na japonském jenu podobný flash crash na britské libře po volbě o Brexitu.
img

Znáte rozdíly mezi MetaTrader 4 a MetaTrader 5

06.12.2018 Odhalíme vám jak se vyvíjeli obchodní platformy MetaTrader 4 a MetaTrader 5. Zjistíte k čemu jsou primárně určeny a jaký je mezi nimi rozdíl.
img

Je Bitcoin mrtvý?

21.04.2018 Na tu tuto otázku by se dala položit další otázka "opět?"
img

USA zdanily 50 miliard dolarů z čínského dovozu

12.04.2018 V úterý 3. dubna Spojené státy v rámci obchodní války s Čínou avizovaly uvalení 25% sazby na cca 1 300 technologických produktů importovaných z Číny. Čínská reakce na sebe nenechala dlouho čekat a již minulou středu stanovila daň ve výši 25 %, postihující 106 kategorií amerického dovozu.
img

NEM

13.11.2017 NEM je kryptoměna a blockchainová platforma, která využívá programovací jazyk Java.
logo.png

Hartman (FXstreet.cz): Robot není k obchodování potřeba, když dodržujete pravidla a strategii

11.08.2017 Obchodování s pomocí robotů je v současnosti na trzích populární. Podle Ondřeje Hartmana z FXstreet.cz je ale lepší, když si obchodník stanoví a dodržuje vlastní pravidla, než aby spoléhal na pomoc "hloupých" programů.
img

Zajímavé příležitosti v nadcházejícím období nejistoty

31.07.2017 Po 23. červenci, kdy došlo k aktivaci Segwitu se zdálo, že problém rozštěpení bitcoinu na dvě měny je na chvíli zažehnán.
img

VIDEO: Price Action analýza 24.- 28.7. 2017 a týdenní obchodní příležitosti

24.07.2017  Dolar stále oslabuje, Euro posiluje společně se zlatem a komoditními měnami. Tento týden uslyšíme rozhodnutí o úrokových sazbách z US, pravděpodobně se nebudou navyšovat, současná sazba je 1,25% a FED hodlá do konce roku minimálně ještě jednou sazby navýšit. Naopak ECB drží stále 0 % úrokové sazby a dále nakupuje 60 miliard EUR měsíčně, tento plán platí do konce roku 2017.
img

Které styly strategického myšlení jsou úspěšné ve forexu?

04.07.2017 Strategie je důležitá, protože pomáhá rozdělit dostupné zdroje tak, aby se co nejlépe využil čas, energie, i investice. Strategie se obecně skládá z vytyčování cílů, stanovení akcí, a využívání zdrojů na to, aby byl cíl dosažen. Podle firmy missiofacilitators.com, která dělá výzkumy toho, jak moc podnikatelům pomáhá strategie, mají byznysy se strategickým plánem v průměru profit vyšší o 12 % než byznysy bez podobného plánu. Naneštěstí 70 % firem, které mají strategický plán, jej neprovedou a ztratí tím profit. Po výzkumu firem, které patří mezi nejúspěšnější na trhu, missionfacilitators.com zjistilo, že tyto firmy mají alespoň 1% přírůstek příjmu každý rok. Jak logicky, tak statisticky, je strategie výhodná jak pro firmy, tak pro individuální investory.
purple-trading-2.png

Purple Strike Indikátor

03.07.2017 Představujeme vám jedinečný indikátor, který jsme pro vás dlouhé měsíce pečlivě vytvářeli. Velmi dlouhou dobu jsme kalkulovali nad ideálním matematickým vzorcem, který by dokázal perfektně a včas zachytit začátek a také konec trendů, bez rušivých vlivů. Tedy bez krátkodobých korekcí, které často trend na chvíli přerušují.
img

Rozbřesk: Tahle měna není pro starý

07.06.2017 Česká koruna od zrušení intervencí ČNB patří mezi nejúspěšnější měny na světě. Přesto existuje měna, která korunu v posledních třech měsících neskutečně válcuje a tou je digitální měna bitcoin. Kurz koruny od začátku dubna vůči bitcoinu oslabil o více než 140 %! Je však bitcoin vůbec měnou a nesrovnáváme tedy hrušky s jabkama?
img

Neopakovatelná šance!!!

01.04.2017 Nepřehlédněte!!!
img

Flash-crash a chýbajúci dolár

10.10.2016 6. mája 2010 sa stalo niečo nepredvídateľné a pre mnohých hrozivé. V priebehu niekoľkých minút stratili najväčšie americké akciové indexy takmer 10% svojej hodnoty. Počas dňa sa ich cena vrátila späť, no pachuť tohto pohybu a nezodpovedané otázky ostali.
img

Konstrukce AOS v programu StrategyQuant - genetická evoluce

26.06.2016 V minulém článku jsem popsal, jakým způsobem pomocí StrategyQuant stavím automatické obchodní strategie náhodným procesem generování. Druhý způsob, který používám, je genetická evoluce. Jde o proces evoluce strategií z počáteční populace za pomoci genetického programování.
img

tickINSIDER - analýza EUR/USD [3.11.2015]

03.11.2015 Přinášíme dnešní intradenní výhled na měnovém páru EUR/USD. Vzhledem k datům, které nám přináší náš algoritmus tickINISIDER, jsme dnes zaznačili...
img

Ako dlho bývajú akcie v býčom a v medveďom trende

29.07.2015 Už som sa párkrát v postoch k trendom na jednotlivých inštrumentoch dotkol témy, že pre trendové obchodovanie sú najle...
recko penize.jpeg

Mohla by digitální drachma odvrátit Grexit?

05.06.2015 Řecký ministr financí Janis Varufakis zřejmě žertoval, když 1. dubna napsal na Twitteru, že Řecko přijímá jako měnu bitcoin. Někteří nadšenci z odvětví finanční technologie se však domnívají, že digitální měna krytá majetkem by mohla být řešením krize hotovosti v zemi, píše agentura Reuters.
turtle-17112014-2.png

Obchodný systém Turtle: Legenda na trhu

17.11.2014 Mladý a úspešný obchodník s komoditami Louis Winthorpe III a pouličný podvodník Billy Ray Valentine si zo dňa na deň musia vymeniť svoje miesta, ktoré im boli dávno určené v ich živote. To je ale iba začiatok dômyselných intríg, v ktorých pozadí stoja dvaja starší namyslení boháči Randolph a Mortimer. Pre nich to je obyčajný "vedecký experiment" v cene jedného dolára. Zato mladý Louis Winthorpe III je úplne pokorený svojím nečakaným spoločenským pádom nadol. Jeho nový zástupca si čoskoro nachádza svoje miesto vo svete bohatých. Každá hra má však nielen svoje pravidlá, ale aj slabiny umožňujúce vzniknutú situáciu nejako využiť... Vcelku vydarená americká komédia z roku 1983 (film s názvem: česky Záměna, slovensky Výmena, anglicky Trading Places). V tom istom roku sa odohráva skutočný príbeh skupiny vybraných jednotlivcov, takzvaných Turtles (korytnačky, želvy), ktorým americkí investori v rámci testu požičali po milióne dolárov a naučili ich svoj obchodný systém. V dnešnom článku si povieme, ako funguje model Turtle traders (Želvy) a čo stálo za jeho popularizáciou.
C:\fakepath\large.jpg

FXstreet.cz Price Action VIP indikátor

04.11.2014 Zkoušíte obchodovat na forexu, nicméně zatím se nedostavují uspokojivé výsledky? Začínáte s tradingem a uvítali byste nástroj, který používají profesionální full-time tradeři týmu FXstreet.cz k obchodování? Nebo byste jednoduše uvítali pomocníka, který zanalyzuje trh kompletně od A až do Z v průběhu několika málo sekund, ušetří vám tak mnoho času a upozorní na ziskové příležitosti v trhu?
img

Order book BID ASK

15.03.2013 Order book BID x ASK
bitcoin fxstreet2.png

Euru roste konkurence v podobě digitální měny

12.03.2013 Euro dostává konkurenci, neočekávanou a svým způsobem ilegální. Tato nová měna se nazývá bitcoin. Vzniká na tisících počítačů, decentralizovaně na internetu, a představuje tak určitý druh anarchistických peněz. Skeptici mluví o spekulační bublině, toto platidlo by přesto mohlo zahájit zcela novou éru. Ukazuje to už akciový kurz nové měny, napsal dnes německý deník Die Welt.
img

Rekapitulácia roka 2012

21.12.2012 Rok 2012 bol opäť volatilným rokom tak ako každý z ostatných šiestich rokov finančnej krízy. A pravdepodobne sa to nezmení ani v nadchádzajúcom roku 2013. Pretože ako povedal JP Morgan, nech je situácia akákoľvek, finančné trhy budú vždy kolísať.
img

Vysokofrekvenční obchodování

11.10.2012 Tento blog popisuje a seznamuje s problematikou základů vysokofrekvenčního obchodování na finančních trzích. (Snažil jsem se to vše zkopírovat z Wordu, ale nějak se mi nedaří. Omluvte případné nedostatky v kvalitě obrázků a návaznostech v textu neumím to vyladit. Je to můj první příspěvek na FXSTREET.)
img

Trochu k optimalizaci

20.04.2010 Automatické / mechanické obchodní systémy a problematika optimalizace
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Obchodní systémy | Offshore | Bitcoin | Nová drachma | Price Action | Intradenní obchodování | Brexit | Intradenní výhled | Řecko | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Disciplína | Akciové indexy | Akciový index | Equity | Inflace | EUR/USD | USD/JPY | Nasdaq | Dow Jones | USA | Nezaměstnanost | Británie | Britská libra | OPEC | Koruna | SYRIZA | Grexit | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | MQL4 | Programování | Německo | Apple | Analytik | New York | Česká koruna | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Dividendy | Poptávka | Recese | Lehman Brothers | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | XAU/USD | Export | Import | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | AUD/JPY | EUR/CZK | Akciová burza | Měnové trhy | Eurodolar | Cenné papíry | Kapitál | Sazby | AOS | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Alokace | Analýza | Zhodnocení | Arbitráž | Ask | Average True Range | Transakce | Bias | Bid | Bloomberg | Bod | Bond | Breakout | Broker | Burza | Buy Limit | CEO | CFD | CME | Centrální banka | Centrální banky | Channel | Close | DAX | Denní obchodování | Nesoulad | Diverzifikace | Dollar | Dow Jones Industrial | Drawdown | ECB | ECN | ESM | Ekonomika | Emise | Euro | Evropská centrální banka | Exekuce | FOMC | FX | Fed | Finanční trhy | Forward | Futures | Grafy | HFT | Hedging | Hedge | High | IPO | Indikátor | Indikátory | Investice | Investiční fond | Investiční horizont | Investor | Investování | Japonský jen | Komodity | Kurz | LIBOR | LTRO | Likvidita | Limit order | Limitní pokyn | Long | Lot | Low | MT4 | Makléř | Margin | Obchodní příkazy | Market Maker | Market Order | Market making | Risk | Marže | MetaTrader | Mezibankovní | Momentum | Mutual Fund | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | NYSE | Nabídka | Nástroj | OTC | Obchodník | Obchodník s cennými papíry | Opce | Order | P/E | Peněžní zásoba | Platforma | Poplatek | Portfolio | Pozice | Příkaz | RRR | RSI | Rally | Rating | Ratingová agentura | Real-time | Resistance | Rezistence | Riziko | Ropa | S&P 500 | Scalping | Sentiment | Short | Slippage | Spread | Stop-Loss | Support | Swap | Swing | Swing Trading | Take Profit | Tick | Ticker | Timeframe | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Tvůrce trhu | VIX | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | WTO | Wall Street | Zastavení ztrát | Zlato | ČNB | Úrokové sazby | Analytici | Obchodní platforma | Banky | Doporučení | EUR | USD | UBS | Barclays | Dluhopisy | JPY | AUD | ČEZ | Obchodování | Obchodování na forexu | Finanční krize | Cena ropy | Investiční příležitosti | FTSE | Patria | XTB | Axiory | Admiral Markets | Indexy | Spekulanti | PBOC | Čínské akcie | Investoři | Fundamenty | Fond | Ekonomie | EU | Zasedání ECB | Ekonom | Myšlení | Business | Pravděpodobnost | Mezibankovní trh | Zisk | Finanční instrumenty | TickINSIDER | Spekulant | Dluhopisové trhy | Jaroslav Tupý | Sázka | Kurz koruny | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Panika | Stres | Optimismus | Výsledky | Chamtivost | Strach | Emoce | Arbitráže | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Bohatství | Euronext | Intervenovat | ČSOB | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Obchodování s akciemi | Over-The-Counter | Regulace | Portfolio manažer | Axiory Europe | Financování | Investovat | Hedgeový fond | Algoritmické obchodování | High frequency trading | Vysokofrekvenční obchodování | Makrodata | Facebook | LYNX | Poziční obchodování | Satoši Nakamoto | Satoshi Nakamoto | BTC | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Wall Street Journal | Bankrot | Obchodníci | Obchodní účet | Praxe | EURUSD | USDJPY | Aktivum | Druhá měna | Index | Investiční strategie | Nabídková cena | Odpor | Podpora | Uzavření pozice | Volatilní | High-frequency trading | StrategyQuant | Turtle Trading | Richard Dennis | Zlatý důl | Poker | AdmiralMarkets | Akciové burzy | Analýzy | AUDJPY | Banka | Bid Ask | Brent | Brokeři | Cena | Cena akcií | Ceny zlata | Čínská ekonomika | CZK | Černá labuť | Day trading | Devizové trhy | DJIA | Dolar | Drachma | Ekonomický kalendář | Eura | Euro posiluje | Exchange | Finanční nástroje | Finanční služby | Fondy | Forexu | Frank | FXstreet.cz | Fyzické zlato | Graf | HSBC | Index Dow Jones | Index S&P 500 | Inside | Instrument | Instrumenty | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční strategie fondů | Investovat do zlata | Jak investovat | Janis Varufakis | JP Morgan | Kam investovat | Komodita | Koupit akcie | Libra | Lukáš němec | Management | Market | Market Makers | Markets | Měna Bitcoin | MetaTrader 4 | MetaTrader 5 | MQL5 | Neuronové sítě | Obchodní platformy | Patria Finance | Patria.cz | PayPal | Pips | Pokles eura | Portfolia | Praní špinavých peněz | Pro investory | Prognóza | Reuters | Risk Off | Ropy | Řízení rizika | Sázky | Signály | SP500 | Shares | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Světové měny | Teorie pravděpodobnosti | Termínované vklady | Těžba bitcoinů | TopForex | Trading platform | Trh | Twitter | Volatility | Vydělávání peněz | Webinář | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zisky | Tradeři | GLOBEX | Finanční nástroj | Backtestování | Turtle traders | EIA | ATR | Benzín | Bill Gates | Buy | Měď | Obchodní den | Range | ROCE | Sell | Tim Cook | Tvůrce trhu (market maker) | Trend following | Spojené státy | Tržby | Zaměstnanost | Bod zlomu | Equity křivka | Jan Kovalovský | ASK cena | BID cena | Buy order | Kontrakt | Federální rezervní systém | BUY LIMIT ORDER | Market sentiment | Backtesty | Ticková data | Volby | Úspěšný trader | Úspěšný obchodník | Blog | Vzdělání | 1 milion | Burze | Podvědomí | Investment | Traders | Microsoft | CME Group | TD Ameritrade | S&P Dow Jones Indices | Standard Chartered | BBC | Technické indikátory | Forex asistent | Bavlna | Výkon fondu | Úspěch | Podnikání | BMW | Investičníweb.cz | Ekonomický výzkum | Ministr financí | Dlouhé pozice | Energie | Limitní příkazy | KBC | Obchodník s komoditami | Obchodník na forexu | Konstrukce AOS | Příprava | Přehled | Agentura Reuters | Turtle Trader | Bankovnictví | IPO akcií | Investiční firma | Svatý grál | Prezident ECB | Firmy | Pavel Kohout | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Die Welt | Miliardy dolarů | Finančnictví | Propad | Světové akciové trhy | Kryptoměny | Sázkové kanceláře | S&P | Německý DAX | Ztráty | Tempo růstu | CySEC | Zajištění | Digitální měny | Blockchain | Ripple | Litecoin | Ethereum | Dash | Digitální měna | E*Trade | MetaQuotes | Vysoká volatilita | Největší akciové burzy světa | Kryptoměna | Kapitalizace | Výhled | NYSE Euronext | Bankéř | Poplatky | Historická data | Americké akciové trhy | Investiční zkušenosti | Mzdy | Predikce | Krize | Investiční rozhodnutí | Historické rekordy | Výnosy | Měnový pár USD/JPY | Příjmy | Spotřebitelské výdaje | Alphabet | ČTK | Obchodování forexu | Aktuální cena | Japonský Nikkei | Konsenzus | Hlavní ekonom | Očekávání | Burzovně obchodované fondy | Flash Crash | Purple Trading | Elektronická peněženka | Chicago Mercantile Exchange (CME) | Obchodovat na forexu | Nejvyšší zhodnocení | Interbank VIP indikátor | Zahraniční forex | ČSOB Finanční trhy | Chris Moneymaker | Turnaje pokeru | Goldenburg Group | Mean reversion | Aleš Michl | Quant | Breakout Trader | Obchodování ETF | Arbolet | Coinbase | Bitcoin Cash (BCC) | Bitcoin Cash | Bitcoin (BTC) | Profesionální tradeři | Americký akciový trh | Obchodování s kryptoměnami | Investování do kryptoměn | BTC/USD | Alternativní měny | Swing obchodování | Digitální zlato | Obchodování s bitcoinem | xPartners | XEM/USD | LTC | ETH | XRP | XEM | IPO Facebooku | Růst bitcoinu | NEST | Lightning Network | SegWit | Litecoin (LTC) | Kryptoměna NEM | Tether | Oddo | Vitalik Buterin | Altcoiny | Cena bitcoinu | Výkonnost indexů | Investování do ETF | Bitcoiny | Akcie Applu | Akcie společnosti | Americké dluhopisy | Ether | Czech Fund | CLEO.one | Jak obchodovat kryptoměny | Reakce trhu | Long obchod | Automatické obchodní strategie | Obchodní platforma MetaTrader | MetaQuotes Software Corporation | Stanovení ceny | Regulační orgán | Obchodované fondy | Hodnota indexu | Otevřené obchody | ETF portfolia | Aktivně řízené fondy | Řízené fondy | Optimalizace obchodních strategií | Robustní optimalizace | Curve fitting | CLEO.one Optimizer | Automatické backtestování | Forward analýzy | Optimalizace AOS | Obchodní rozhodnutí | Platformy pro obchodování | Bitcoin a další kryptoměny | Finanční svět | Charlie Lee | Token | Nové digitální měny | Ponziho schéma | Akcie a ETF | Ripple Labs | Vývoj na trzích | Kótování | Hospodářská recese | Dění na trzích | Risk Reward Ratio | GOOGL | Internet of Things | Investujte do akcií | Jak se stát lepším investorem | Robotické investování | Růst čínského HDP | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | IOT | Indigo | Objem | Firma | Technické analýzy | Olívia Lacenová | Pravděpodobnost úspěchu | Studie | BDI | Index DOW | Dnešní růst | Amazon | Nadhodnocení | Miliardy | Jak se kryptoměny těží | Proof of Work | Těžba pomocí hardwaru | Proof of Stake | Těžba pomocí mincí | Další způsoby těžby | Algoritmy kryptoměn | Fork kryptoměny | Odštěpení blockchainu | Každodenní využití kryptoměn | Využití kryptoměn | Cesta k finanční svobodě | Top 5 kryptoměn | Přehled top 5 kryptoměn | Top 5 kryptoměn podle jejich kapitalizace | Anonymita Bitcoinu | USDT | Ripple token | Uvolňování nových mincí | Těžba bez krumpáče | Jak jsou coiny zabezpečeny | Těžení kryptoměn | Stable coin | All Time High | Brock Pierce | Tether Limited | Chris Larsen | Jed McCaleb | Způsoby těžby | Udržování blockchainu | Secure Hash Algorithm | Ethash | dApps | Decentralized apps | Technologie blockchainu | Přeshraniční platby | Levné přeshraniční platby | Typy algoritmů | PoW | Předpovědi | Na burze | Impuls | Hospodářský výsledek | Nejistoty | Cena za akcii | Goldenburg Group Limited | Goldenburg | Vybírat zisky | Nálada | Internetový gigant | Akciový index Dow Jones | Události roku | Míra | Předseda | Investujte | Ztráta | Nejlepší akcie | Propad akciových trhů | Halving | Netflix | Budoucnost | Analytička | Ukazatele | Ptačí chřipka | Denní volatilita | Komunikace | Pozitivní zprávy | Ján Kopil | Google | Trhy | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Pokles | Situace | SARS | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | Ceny Bitcoinu | Vstupy | Panika kolem koronaviru | Akcie Alphabet | Obchody | Výdaje | Algoritmický fond Quant | Fond Quant | Rekordní hodnoty | Recese ve Spojených státech | Americké ekonomiky | Ekonomický dopad | Medvědi | Půlení bitcoinu | Zmapování trhu | Efekt půlení bitcoinu | Zmapování trhu kryptoměn | COVID-19 | Prudký propad | Patrie | Cestovní ruch | Vývoj | Pohyb Bitcoinu | WP | Technická recese | Prudký pokles | Pokles HDP | Situace kolem koronaviru | NBER | Algoritmus fondu | Algoritmus fondu Quant | Duck Sauce | MMXXV | Svěřenský fond | Historie | Počet nakažených | Aktuální situace | Onemocnění | Přední český ekonom | Český ekonom | Ekonom Pavel Kohout | Spoluzakladatel fondu Quant | Příležitosti k nákupu | Lukáš Foral | Milton Friedman | Investiční strategie fondu Quant | Tvůrce algoritmu investičního fondu | Tvůrce algoritmu | Dlouhodobá investiční strategie | Trhy nadhodnocené | Nakupovat za nízké ceny | Krize způsobená koronavirem | Fundament | Počet potvrzených případů | Růst | Investiční fond Quant | Alphabet (GOOGL) | Umělá inteligence | Podíl na trhu | BTC/USD Technická analýza | ATH | HashRate | Vytěžený block | FOMO | Strach ze zmeškání | Resistance line | Auta | Aktivity společnosti | JDE | Koronavirové pandemie | Vedení společnosti | Waymo | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Akcie těžařů
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Banky | Výhled | Banka | Rezistence | FOREX | EUR/USD | Obchodování | FXstreet | Euro | Indikátor | Graf | Dolar

Předchozí klíčová slova

Algo
Algo Crypto
Algo fondy
AlgoLab
Algorithmic trading
Algorithmic Trading Portfolio
Algorithmic Trading Portfolio subfondas
Algoritmické obchodování
Algoritmické obchody
Algoritmický fond Quant

Následující klíčová slova

Algoritmus fondu
Algoritmus fondu Quant
Algoritmy
Algoritmy kryptoměn
Algotechs
Algo trader
Algotrader
Algo trader Petr Kouba
Algotradeři
Algo trading
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Purple Trading USA volby
Potvrďte prosím... Zavřít