Neděle 18. duben 2021 22:05
reklama
Admiral Markets na Admirals
reklama
Admiral Markets na Admirals
reklama
Admiral Markets na Admirals

Klíčová slova - Toyota

C:\fakepath\eurczk-19032021.jpg

Forex: Koruna mírně posílila k euru, stagnovala vůči dolaru

19.03.2021 Koruna v závěru týdne mírně posílila k euru. Proti čtvrtečnímu závěru dnes zpevnila o pět haléřů na 26,09 Kč/EUR. Vůči dolaru česká měna stagnovala, v 17:00 se podle serveru Patria Online obchodovala za 21,92 Kč/USD.
img

Renault měl loni kvůli pandemii rekordní ztrátu osm miliard eur

19.02.2021 Francouzská automobilka Renault má za loňský rok vinou pandemie rekordní ztrátu osm miliard eur (207,2 miliardy Kč). Ve druhém pololetí už se ale situace začala zlepšovat, uvedla dnes firma. Kvůli protipandemickým uzávěrám podnik méně vyráběl, což ovlivnilo také japonského partnera Nissan. Skupina neposkytla na tento rok výhled, avšak uvedla, že patrně dosáhne plánovaného snížení nákladů o dvě miliardy eur v předstihu, nejspíš už letos v prosinci.
img

Češi čelí nepříjemně vysokému růst cen i letos, a to potravin, zeleniny či brambor. Stoupají také ceny v průmyslu, roste pravděpodobnost, že ČNB zvýší úroky už letos

12.02.2021 Spotřebitelské ceny v lednu v ČR rostly výrazně více, než se čekalo. Meziroční inflace dosáhla úrovně 2,2 procenta, takže oproti prosinci zvolnila jen o desetinku procentního bodu. Česká národní banka přitom ve své aktuální prognóze počítá s inflací 1,7 procenta. Stejnou úroveň inflace předpokládali ve střední hodnotě svých odhadů čeští i mezinárodní analytici oslovení agenturou Bloomberg. Klíčovým důvodem rychlejší než předpokládané inflace je poměrně výrazný růst cen potravin, zejména pak zeleniny, ale také alkoholu a tabáku. Ceny zeleniny a například i brambor vzrostly mezi prosincem 2020 a lednem 2021 o více než deset procent. O takřka deset procent byly meziměsíčně dražší také vajíčka. Lednový vývoj cen potravin v ČR zapadá do globálního vývoje jejich cen, neboť ty podle údajů Organizace OSN pro výživu a zemědělství v lednu rostly nejvýrazněji od července 2014. Ve světě zdražuje hlavně obilí, cukr a rostlinný olej. Za globálním růstem cen potravin stojí kombinace rapdině se zvyšující poptávky v zemích typu Číny, které se zotavují po loňském pandemickém šoku, a slabší úrody, například cukrovky v EU. V meziročním pohledu se pak specificky v ČR projevilo loňské poměrně citelné zvýšení spotřební daně na lihoviny a tabák. Takže alkohol a právě i tabák zdražovaly v lednu meziročně opět o bezmála deset procent.
img

Inflace letos může nepříjemně překvapit. Nebezpečně se prodražují dodávky z Asie, zdražení způsobí i zrušení superhrubé mzdy

02.02.2021 V Česku citelně zrychluje inflace. I když zatím docela nepozorovaně. Jedná se totiž o inflaci nikoli cen spotřebitelských, ale cen vstupů. Ovšem vstupů, které průmysloví výrobci používají pro výrobu spotřebního zboží. Znatelný nárůst cen vstupů se tak v nadcházejících měsících může projevit výraznějším než nyní předpokládaným nárůstem spotřebitelských cen. To vše v době, kdy statisíce domácností v ČR budou tak jako tak čelit nejvýraznější hrozbě propuštění ze zaměstnání nebo závažného poklesu příjmu za posledních takřka deset let.
C:\fakepath\bitcoin2.jpg

Průzkum: Největšími bublinami jsou bitcoin a technologické akcie

20.01.2021 Za největší bubliny na finančních trzích investoři v současnosti považují bitcoin a akcie amerických technologických podniků. Vyplývá to podle serveru CNBC z výsledků průzkumu společnosti Deutsche Bank.
C:\fakepath\dolary.jpg

Společnost Tesla překonala v tržní kapitalizaci firmu Facebook

08.01.2021 Tržní kapitalizace americké společnosti Tesla díky čtvrtečnímu výstupu ceny akcií podniku na další rekord poprvé překonala tržní kapitalizaci Facebooku. Tesla je tak nyní pátou nejhodnotnější firmou na Wall Street, uvedla agentura Reuters. Akcie Tesly, která se věnuje hlavně výrobě elektromobilů, už loni zpevnily o více než 700 procent.
img

Fúzi Fiat Chrysler a PSA už schválili akcionáři obou automobilek

04.01.2021 Spojení italsko-americké automobilky Fiat Chrysler (FCA) s francouzským konkurentem PSA už schválili akcionáři obou podniků. Informovala o tom dnes agentura Reuters. Fúze v hodnotě 52 miliard dolarů (zhruba 1,1 bilionu Kč) vytvoří čtvrtého největšího výrobce aut na světě.
img

Rychlé shrnutí

22.12.2020 Americké indexy zakončily seanci smíšeně. Dow Jones přidal 0.12 %, S&P 500 rostl o 0.39 % a Nasdaq klesl o 0.10 %.
img

Evropská komise povolila spojení automobilek Fiat Chrysler a PSA

21.12.2020 Evropská komise (EK) schválila spojení italsko-americké automobilky Fiat Chrysler Automobiles (FCA) s francouzským konkurentem PSA. Fúze v hodnotě 38 miliard dolarů (zhruba 823 miliard Kč) vytvoří čtvrtého největšího výrobce aut na světě, který ponese jméno Stellantis, uvedla agentura Reuters.
C:\fakepath\25946.jpg

Šílený rok 2020: analytické shrnutí

21.12.2020 Rok 2020 byl jízdou na horské dráze. Panika a zmrazení ekonomiky, které nikdo z nás nezažil, vyvolaly nejprudší a zároveň nejkratší medvědí trh v historii. Následně přišla euforie podporovaná novými biliony dolarů. Poté strach z druhé vlny pandemie a zase nadšení z vysoké účinnosti vakcín. Ke konci roku už emočně vyčerpaní investoři ani nevěděli, jestli se radovat z vítězství Joe Bidena v amerických prezidentských volbách, nota bene když Donald Trump výsledek neuznal.
C:\fakepath\rok2020.png

Výběr nejdůležitějších ekonomických událostí roku 2020 v ČR

14.12.2020 Oznámeno, že novým majitelem hnědouhelné elektrárny Počerady bude od roku 2024 skupina Sev.en Energy finančníka Pavla Tykače. Společnost ČEZ, majitel elektrárny, nevyužila do konce roku 2019 opci, aby prodej odvolala. V říjnu společnosti uvedly, že Vršanská uhelná ze skupiny Sev.en Energy převezme Počerady už 31. prosince 2020. Původní dohodnutá cena ve výši dvě miliardy korun za převod v roce 2024 byla navýšena na 2,5 miliardy korun.
C:\fakepath\koronavirus-2020.jpg

Nejdůležitější ekonomické události roku 2020

14.12.2020 Rok 2020 se zcela jistě zapíše do historie. Byl to neuvěřitelný rok plný šílených událostí a v podstatě vše se točilo kolem koronaviru. A jelikož se blíží konec roku, tak je na čase podívat se na nejdůležitější události ve světové ekonomice v tomto roce.
img

Fiat a Peugeot, blížící se fúze: akcie posilují

20.11.2020 Fúze automobilek Fiat Chrysler Automobiles (Fiat, Jeep, Dodge, Ram a Maserati) a francouzského PSA (Peugeot, DS Citroen a Opel) je čím dál tím blíže. Obě společnosti včera oznámily svolání valné hromady akcionářů na 4. ledna, aby dala zelenou vytvoření Stellantis, nové skupiny vzniklé zmíněným spojením. Příští pondělí budou známy všechny podrobnosti o obsahu zasedání a o čem budou akcionáři obou společností v ten den muset hlasovat.
C:\fakepath\tesla.png

Tesla mezi velikány

18.11.2020 V pondělí odpoledne vyšla zpráva o Tesle a jejím začlenění do nejprestižnějšího akciového indexu dnešní doby - S&P 500. Oficiálně bude Tesla zařazena do indexu 21. prosince a její podíl v něm bude přibližně 1 %. Nebylo žádným překvapením, že akcie Tesly v reakci na toto oznámení stouply o úctyhodných 12 %. Nebo ano?
img

Rozbřesk: Po nadějném září se v říjnu evropský trh s automobily znovu propadl

18.11.2020 Tuzemský automobilový průmysl se rychle vzpamatoval z první vlny pandemie a jeho produkce se poměrně svižně začala vracet k loňským úrovním. V září ji, alespoň co do objemu výroby překonal, byť počty vyrobených aut ještě stále zaostávaly. Přesto i v tomto posledním případě už vypadaly výsledky v posledních měsících o poznání lépe než na jaře. Ve srovnání s prvními devíti měsíci loňského roku se tak vyrobilo o zhruba 260 tisíc osobních vozů méně. Jak se dařilo automobilovému průmyslu jako největšímu tuzemskému výrobci a exportérovi v posledním měsíci, zatím ještě nevíme, ale už dnes se můžeme podívat, jak dopadly registrace nových vozů v EU v říjnu. Tedy v měsíci, kdy se naplno rozběhla druhá vlna pandemie nejenom v ČR, ale i v řadě dalších evropských zemích.
img

Automobilky FCA a PSA upravily podmínky fúze

15.09.2020 Francouzská automobilka PSA a italsko-americká Fiat Chrysler (FCA) upravily podmínky své plánované fúze. Cílem změn je zachování vyšší hotovosti a větší snížení nákladů v době pokračující koronavirové krize. Oznámily to společnosti v dnešním prohlášení. Sloučená firma se bude jmenovat Stellantis a má být čtvrtým největším výrobcem aut na světě za společnostmi Volkswagen, Toyota a Renault-Nissan.
img

Prodej aut v Číně v srpnu dál sílil, zvýšil se téměř o 12 procent

10.09.2020 Prodej aut v Číně v srpnu meziročně vzrostl o 11,6 procenta na 2,19 milionu a zvýšil se už pátým měsícem po sobě. Oznámil to dnes čínský svaz výrobců aut CAAM. Největší automobilový trh světa se dál zotavuje z propadu, který způsobila opatření zavedená proti šíření nového koronaviru.
img

Investice do vodíku – Nejlepší vodíkové akcie roku 2020

20.08.2020 Vodíkové akcie jsou stále populárnější a jejich ceny rostou. Lidstvo dlouhodobě hledá čistší alternativy k běžným fosilním palivům. Už nějakou dobu se vodík využívá v mnoha průmyslových odvětvích, avšak od doby, co se stal novým potenciálním palivem pro automobily, může dojít k raketovému růstu jeho poptávky. Vodíkové akcie jako forma investice do vodíku se stávají stále zajímavější.
img

Největší tržby v ČR měla loni Škoda Auto před EPH a ČEZ

14.08.2020  Největší tržby z firem působících v Česku měla v roce 2019 opět automobilka Škoda Auto (459,1 miliardy Kč). Vyplývá to z žebříčku, který každoročně sestavuje sdružení Czech Top 100. Na druhé místo se tentokrát dostal Energetický a průmyslový holding s tržbami 230 miliard korun. Třetí příčku obsadil polostátní ČEZ, který vykázal tržby 206,2 miliardy korun.
img

Automobilce PSA v pololetí klesl odbyt skoro o 46 procent

16.07.2020  Francouzské automobilce PSA v pololetí klesl odbyt o 45,7 procenta na 1,03 milionu vozů. Firma se podobně jako její konkurenti potýká s negativními dopady koronavirové krize. Společnost se teď chystá na sloučení s automobilkou Fiat Chrysler a dnes také uvedla, že v samotném červnu zvýšila odbyt proti květnu o 71 procent.
img

Spojením automobilek Fiat Chrysler a PSA vznikne Stellantis

16.07.2020  Nová společnost, která vznikne spojením italsko-americké automobilky Fiat Chrysler s francouzskou PSA Group, se bude jmenovat Stellantis. Název se bude používat pro mateřskou společnost, názvy jednotlivých značek jako Jeep, Fiat a Peugeot a jejich loga se nezmění, oznámily společnosti v prohlášení. Sloučená firma má být čtvrtým největším výrobcem aut na světě za společnostmi Volkswagen, Toyota a Renault-Nissan.
img

Investoři se stále více bojí, že firmy jako Tesla jsou v obří bublině. Jistí se nákupem zlata, které poprvé od roku 1999 dokupuje také Česká národní banka

14.07.2020 Cena zlata neustále stoupá. Investoři se tak snaží pojistit proti rizikům ještě posíleným koronavirovou krizí. Česká národní banka však v posledních 25 letech své rezervní zlato extrémním tempem a neprozíravě rozprodávala.
img

Zázrak zvaný Tesla

14.07.2020 „Burzovní hodnota společnosti Tesla je v současné době vyšší než součet hodnot společností Volkswagen, BMW, Daimler, General Motors a Ford,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Tesla předstihla Toyotu a je nejhodnotnější automobilkou světa

01.07.2020 Výrobce elektromobilů Tesla předstihl japonskou Toyotu a stal se nejhodnotnější automobilkou světa. Akcie Tesly si na počátku dnešního obchodování připsaly pět procent na 1133 dolarů (asi 26.800 Kč), a tržní cena společnosti tak stoupla na 209,47 miliardy dolarů. To je zhruba o šest miliard dolarů více, než si nyní cení investoři Toyotu.
C:\fakepath\japonsky-jen2.jpg

Nálada v japonském průmyslu je nejhorší od roku 2009

01.07.2020 Nálada v japonském průmyslu se ve druhém čtvrtletí zhoršila více, než se čekalo, klesla na nejhorší úroveň od roku 2009. Koronavirová krize totiž negativně působí na export a turistiku, což jsou pilíře tamní ekonomiky. Plyne to z průzkumu tankan, jehož výsledky dnes zveřejnila japonská centrální banka.
img

Rozbřesk: Další propad prodejů aut v EU, tentokrát o více než tři čtvrtiny

19.05.2020 Už v březnu se evropský trh s osobními automobily, měřený registracemi nových osobních aut, propadl o více než polovinu, v dubnu to bylo meziročně dokonce o tři čtvrtiny. Pandemie koronaviru a s ní spojené restrikce a dobrovolné odstávky výrobců v podstatě zcela ochromily prodej osobních vozů napříč kontinentem a výrazný pokles prodejů byl patrný i v zemích, které k žádným razantním restrikcím nepřistoupily. Prozatím šlo o tzv. nákladový šok, který kromě zmíněných restrikcí a odstávek umocnilo i zamrznutí dodavatelských řetězců v rámci některých výrobních skupin.
img

Rychlé shrnutí

13.05.2020 Americké indexy zakončily seanci rychlou korekcí a pádem hlouběji do červených čísel. S&P500 ztratil 2.05 %, Nasdaq 2.06 % a Dow Jones odepsal 1.89 %.
img

Toyotě klesl čtvrtletní zisk o 86 procent, čeká slabší prodej aut

12.05.2020  Automobilce Toyota Motor klesl za čtvrté finanční čtvrtletí meziročně čistý zisk o 86 procent na 63,1 miliardy jenů (14,9 miliardy Kč). Největší výrobce aut v Japonsku dnes také uvedl, že kvůli dopadům pandemie na poptávku čeká v nynějším finančním roce snížení provozního zisku bezmála o 80 procent. Finanční rok v Japonsku končí v březnu.
img

Škoda rozjede výrobu od 27. dubna

22.04.2020 Automobilka Škoda Auto se připravuje na obnovení provozu v českých závodech. Po zahájení výroby dostanou zaměstnanci roušky nebo respirátory i desinfekci.
img

Nošovická automobilka Hyundai prodlouží odstávku do 14. dubna

01.04.2020 Automobilka Hyundai v Nošovicích na Frýdecko-Místecku prodlouží kvůli pandemii nového typu koronaviru odstávku výroby o týden. Výroba by se měla opět rozjet po Velikonocích v úterý 14. dubna v 06:00. ČTK to dnes oznámil mluvčí automobilky Pavel Barvík. Odstávka tak bude pokračovat i u většiny subdodavatelů firmy.
img

Odložené olympijské hry ze sponzorů nejvíce zasáhnou ty japonské

25.03.2020 Kvůli odkladu olympijských her v Tokiu z letošního léta na příští rok musí své plány pro tuto největší marketingovou akci přehodnotit stovky společností z celého světa. Nejvíce ale tento krok dopadne na 66 japonských sponzorů, napsala dnes agentura Bloomberg. Organizátoři se totiž v gestu národní hrdosti opřeli o domácí značky, jako je pivovar Asahi Group Holdings či výrobce obuvi, sportovních potřeb a sportovního oblečení Asics. Japonské podniky do olympijských her investovaly 3,3 miliardy dolarů (83,4 miliardy Kč), což je trojnásobek předchozího rekordního domácího vkladu.
C:\fakepath\cor-17032020-lv.jpeg

Koronavirus dopadá na chod firem, česká ekonomika letos asi klesne

17.03.2020 Epidemie nového koronaviru doléhá na provoz podniků, podle Hospodářské komory ČR zasáhla preventivní opatření vlády už více než čtyři pětiny firem. Uzavření svých evropských závodů dnes oznámila německá automobilová skupina Volkswagen. V Česku se ve středu výroba zastaví v závodech Škody Auto v Mladé Boleslavi, Kvasinách a ve Vrchlabí. O týden později zastaví výrobu kolínská automobilka Toyota Peugeot Citroën Automobile (TPCA). Ekonomové odhadují, že česká ekonomika za letošní rok s největší pravděpodobností klesne.
C:\fakepath\GlobalMarkets.jpg

Bloomberg: Globální ekonomiku svírá vzácný dvojitý šok

05.03.2020 Nový typ koronaviru přináší globální ekonomice dvojitou ránu, která ji v příštích měsících bude ničit. Nejenže zasáhl nabídku, protože řada továren v Číně i jinde přerušila výrobu, ohrožuje totiž i poptávku, neboť spotřebitelé nemají chuť nakupovat ani utrácet. Globální ekonomika je tak sevřena ve vzácném dvojitém šoku nabídky a poptávky, poznamenala agentura Bloomberg.
C:\fakepath\jp-04032020-lv.jpg

Přes 60 procent japonských firem čeká kvůli koronaviru nižší zisk

04.03.2020 Více než 60 procent japonských firem očekává, že kvůli šíření koronaviru bude mít nižší zisk. Ukázal to průzkum, na který se dnes odvolává agentura Reuters a který se konal v polovině února. Potvrzují se tak obavy trhů, že by se třetí největší ekonomika světa mohla kvůli epidemii propadnout do recese. Guvernér japonské centrální banky Haruhiko Kuroda uvedl, že jeho instituce bedlivě sleduje vývoj a v případě nutnosti bude jednat.
img

Asie následuje příkladu Wall Street a klesá...

12.03.2014 Asijské burzy zakončily první polovinu tohoto týdne poklesem a následují tak negativní příklad z Wall Street. Sekundárním důvodem je potom pokles ceny průmyslových komodit. Index Nikkei 225 tak oslabuje o 1,9%, Shanghai Composite je -0,6%, zatímco Hang Seng obchoduje -1,6%. Indický index Sensex ztrácí marginálních 0,1%, australský ASX 200 All Ordinaries je -0,6%. Data z nemovitostního trhu v Austrálii byla za leden téměř beze změny, očekávání však bylo nastaveno na úrovni -0,5% a tak byla investory přijata pozitivně. Problematickým se však ukazuje pokles spotřebitelského sentimentu, který – měřeno indikátorem Westpac/Melbourne Institute Survey – propadl o 0,7% na hladinu 99,5 bodů a je tak nejníže od května roku 2013.
img

Market Preview - 10. června 2011

10.06.2011 USD se dnes ráno obchoduje vůči EUR výše. Obchodní deficit USA se z březnových 46,8 mld. v dubnu výrazně snížil na 43,7 mld. USD, přičemž podle očekávání trhu to mělo být 48,8 mld. USD. JPY se vůči USD obchoduje o 0,3 % výše, neboť forex ovládají spekulace, že japonští vývozci po včerejším poklesu jenu nakoupili vlastní měnu.
img

Market Preview - 30. května 2011

30.05.2011 EUR se dnes dopoledne vůči USD obchoduje níže pod vlivem přetrvávajících obav z dluhové krize poté, co řecký předseda vlády George Papandreou naznačil, že možná uvalí nová úsporná opatření, i když se mu nepodařilo získat podporu opozičních stran.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Bitcoin | Nový Zéland | Řecko | Čína | Japonsko | Finance | Peníze | Australský dolar | Akciové indexy | Akciový index | Moody's | Fitch | Equity | Inflace | EUR/USD | AUD/USD | Nasdaq | Dow Jones | USD/CAD | Rusko | USA | Británie | OPEC | Maďarský forint | Koruna | G20 | Ruský rubl | HDP | Měnová politika | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Apple | Polský zlotý | Analytik | Ceny ropy | Spekulace | Ropa Brent | Medvědí trh | ETF | Investiční fondy | Private equity | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | EUR/CHF | Export | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Maloobchodní tržby | USD/NOK | USD/CZK | EUR/CZK | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Rozpočtový deficit | Ekonomické události | Obchodování na burze | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Akcie | Aktiva | Akvizice | Analýza | Zhodnocení | Transakce | Bankovní rada | Bloomberg | Bod | Breakout | Burza | CEO | CFD | CME | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Close | DAX | Dividenda | ECB | ESM | Ekonomika | Emise | Euro | Evropská centrální banka | Evropská komise (EK) | Index FTSE 100 | Fed | Finanční trhy | Fiskální politika | Futures | Fúze | IPO | ISIN | Index PX | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Intradenní obchodník | Investice | Investiční společnost | Investor | Investování | Japonský jen | Komodity | Kurz | Lot | MMF | MT4 | MetaTrader | Měna | Měnový pár | Měny | Nabídka | Stavební povolení | Obchodní bilance | Obchodník | Opce | P/E | Platforma | Pozice | Prodejní cena | Rating | Ratingová agentura | Platina | Riziko | Rolování | Ropa | S&P 500 | Schodek rozpočtu | Sentiment | Short | Spread | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Výnos | WTO | Wall Street | Zlato | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | Obchodování na forexu | Morgan Stanley | Nomura | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Investiční příležitosti | FTSE | Ekonomika Spojených států | Patria | Bank of America | Americký prezident | XTB | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | OSN | Globální ekonomika | PBOC | Čínské akcie | Investoři | Fond | Měnový výbor | Program nákupů dluhopisů | EU | Vývoj ceny | Aukce | Ekonom | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | Zisk | Sázka | Panika | Euforie | Výsledky | Strach | London Stock Exchange | Euronext | Credit Suisse | RBNZ | Uvolnění měnové politiky | Partners | Gold | Obchodovat | Ondřej Hartman | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Investiční banka | Světová obchodní organizace | Analytický tým | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | Index cen | Výrobní náklady | Eurostat | Makrodata | Obchodní deficit | Facebook | LYNX | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Delta | Index | Odpor | Podpora | Průlom | Volatilní | Akcie Erste | Akcie Tesla | Akciové burzy | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Banka | Bankovní rada ČNB | Brent | Cena | Cena akcií | Ceny zlata | Čínská ekonomika | CZK | Česká ekonomika | Česká spořitelna | České akcie | Do čeho investovat | Dolar | Ekonomická krize | Ekonomika USA | Elektřina | Eura | Evropská banka | Exchange | Fondy | Forexu | FXstreet.cz | Graf | Hang Seng | HDP Číny | Hodnota akcií | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Investice do zlata | Investiční | Investiční poradenství | Investing | Investování do akcií | Investovat do zlata | Jak investovat | Japonská ekonomika | Japonské firmy | JP Morgan | Komoditní | Komoditní trh | Maďarsko | Makléři | Market | Markets | MetaTrader 5 | Meziroční inflace | Minimální mzda | Největší ekonomika světa | Nemovitosti | Nikkei 225 | Patria Online | PayPal | Penzijní společnosti | Převodník měn | Reuters | Ropy | Rubl | Růst HDP | Signály | Státní dluh | Státní dluhopisy | Státní rozpočet | Trh | Tržní hodnota | Tržní podíl | Volatility | Volkswagen | Vývoj ceny zlata | Webináře | WTI | Zemní plyn | Zlaté rezervy | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zisky | Tradeři | CNBC | ZEW | Andrej Babiš | Buy | Daniel Beneš | Ekonomika EU | Elon Musk | Hold | Index produkčních cen | Jeff Bezos | Ministerstvo financí | Petr Kellner | Překoupení | ROCE | Itálie | Spojené státy | P/E Ratio | Tržby | Zaměstnanost | Úvěr | QE | Světové ekonomiky | Miliardář | Commission | Komise | Kontrakt | Volby | Genesis | Cukr | Poradenská společnost | Burze | Investment | Aramco | Markit | Dow Jonesův index | Royal Bank of Scotland | DPA | KPMG | CNN | Wells Fargo | Microsoft | Bankovní sektor | Westpac | Home Credit | Investing.com | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Macquarie | Mitsubishi | Axis | Moody's Analytics | Next Finance | Barclays Capital | Agentura DPA | Magnát | Realitní magnát | Podnikatel | Podnikání | BMW | Automobilový průmysl | Averze k riziku | Kurz české měny | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Vývoj akciového indexu | Stock Exchange | Evropské banky | Energie | Severomořská ropa | Rada ČNB | Podnikatelé | Kč/EUR | Kč/USD | Il Sole 24 | Agentura Reuters | Evropské trhy | Americké trhy | Referendum | Posilování koruny | Forbes | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru | České firmy | Economic | Inflační tlaky | Akcie v USA | Akcie v Asii | IHS | Globální finanční krize | Britská centrální banka | Program nákupu dluhopisů | Vladimir Putin | Americký akciový index | Americké akciové indexy | S&P Global | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Znehodnocování měn | Britský ministr financí | Světové centrální banky | Uvolňování měnové politiky | Alibaba | Propad | Kryptoměny | Ropné společnosti | Severomořská ropa Brent | Index Nikkei | S&P | Mezinárodní ratingová agentura | Agentura S&P | Guvernér | CzechInvest | Německý DAX | Zahraniční investice | Ztráty | Bezpečné útočiště | Posílení koruny | PetroChina | Americké indexy | Evropský trh | Erste | Unipetrol | Saúdská Arábie | Stagnace | London Stock Exchange (LSE) | Prodej aut | Akcionáři | Obchodování na devizových trzích | Zajištění | FTSE 100 | Šéf společnosti | Ripple | Tesla | Dluhové krize | Kapitalizace | Výhled | Bankéři | Poplatky | Rekordní maxima | BDO | Americké akciové trhy | Mzdy | Světová obchodní organizace (WTO) | Světový obchod | Průzkum | Krize | Investiční rozhodnutí | Opatření na podporu ekonomiky | Analytický tým FXstreet.cz | FCA | Finanční ústav | Výnosy | Japonská vláda | Softbank | ARM Holdings | ČTK | Pokles ekonomiky | HDP eurozóny | Program kvantitativního uvolňování | Hlavní ekonom | Švédsko | Norsko | Dánsko | Očekávání | Audi | IHS Markit | Fúze a akvizice | Skupina PPF | Zahraniční forex | BHS | Breakout Trader | Akcie Tesly | Vladimír Pikora | LYNX Trading | Robinhood | Lithium | Investiční skupiny | Obchodování na trzích | TRON | Cena bitcoinu | Airbnb | Trhy dnes | Obchodní války | Bitcoiny | Virtuální měny | OPEC+ | Podniky | Evropské akciové trhy | Renaissance Capital | CONSOB | Asijské akciové trhy | Globální růst | Technologické akcie | Akcie Facebooku | Akcie společnosti | Objem obchodování | Forint | Pokles ceny | Royal Dutch Shell | Czech Fund | HKD | Profesionální obchodník | USMCA | Vývoj těžby ropy | Přímé zahraniční investice | Finanční skupina | Dodávky ropy | Pokles cen ropy | Primární nabídka | EK | Náklady na úvěry | Evropská komise | Pohyby na trzích | Základní úroková sazba | Prezident Evropské centrální banky | Veřejný dluh | Česká firma | Hodnota indexu | Refinitiv | Čínské firmy | Společnost Apple | Zpřísňování měnové politiky | Majetek | Ukončení obchodní války | Obchodovat s akciemi | Makléřská společnost | Inven Capital | Globální dluh | Poptávka po zlatu | Primární nabídka akcií | Zvýšení sazeb | Asijské burzy | Vývoj na dluhopisovém trhu | Světové finanční trhy | Státní fond | Uber Technologies | Statistický úřad | Obchodování platiny | Český průmysl | Nejznámější kryptoměny | STMicroelectronics | Odhad růstu ekonomiky | Nabídka akcií | Americké společnosti | Snížení sazeb | Akcie a ETF | NASDAQ 100 | Pokles cen | Snížení úroků | XTB Research | Štěpán Křeček | Ministerstvo obchodu | Saudi Aramco | PPF | Denní graf | Očekávání trhu | Hospodářský výhled | Thomas Cook | Čas jsou peníze | Platinové akcie | Akcie roku | Očekávaný růst | Hospodářské dopady | Loterie | Cena akcie | Největší ekonomika | CzechTrade | Tým FXstreet.cz | Trinity Bank | Hospodářské krize | McKinsey | Platební společnost | TikTok | Huawei | Střadatelé | Americké automobilky | Automobilky | Čistý zisk | KOSPI | Rozpočet | Rozpočtový schodek | Deficit | Akcie Erste Group | Prezident Donald Trump | Central European Media Enterprises (CME) | Převzetí CME | Mediální společnosti | Investiční skupina | Ropný gigant | Německá vláda | Trinity | Objem | Call centra | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Obchod | Smíšené obchodování | Myšlenka | Skupina ČEZ | Alibaba Group | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | ČSÚ | Předseda představenstva | Firma | Období nejistoty | Cena jedné akcie | Ceny v průmyslu | Růst cen | Borsa Italiana | Produkty obchodované s finanční pákou | Bilance | Index DOW | European Metals Holdings | European Metals Holdings (EMH) | EMH | Erste Group | Avast | Generální ředitel | PSA | GM | Negativní nálada | Akcie společnosti Tesla | Vyšetřování | Amazon | Důvěra v českou ekonomiku | Tiffany | LVMH | Miliardy | Vyhlídky | EBRD | Sdružení automobilového průmyslu | Průzkumy | Čínský vicepremiér | Vicepremiér | Liou Che | Americká data | Walt Disney | 5G | AFP | Vývoj ceny americké ropy | Vývoj ceny americké ropy WTI | Ceny americké ropy WTI | Inflační cíle | FT | České hospodářství | Meziroční růst HDP | Automobilový sektor | Konkurenti | EET | Omezení těžby | Předpovědi | E-shopy | Průmysl | Společnost ČEZ | Na burze | Tržní kapitalizace firmy | Propouštění | General Motors | NTT | Docomo | Výrazný pokles | Rozvoj | Koruna dnes | Zdražování | Problémy | COPPER | NAFTA | Vládní výdaje | Pojišťovny | Total | Americké ministerstvo práce | Prognózy | Nejistoty | Státy EU | Světové obchodní organizace | Plyn | Nálada | Koruna zpevnila | Prohlášení | Alstom | PSA Group | HDP Německa | Časopis Forbes | Společnost Huawei | Ford Motor | Americká automobilka | Fiat Chrysler Automobiles (FCA) | Fiat Chrysler Automobiles | Farmaceutická společnost | Londýnské akciové burzy | Huawei Technologies | Nissan Motor | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | Akciový index Dow Jones | Události ve světové ekonomice | Dieselgate | Nejdůležitější ekonomické události | Události roku | Událostí ve světové ekonomice | Eurovia CS | Sev.en Energy | Pilsen Steel | KKCG | Škoda Auto | Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) | ÚOHS | Macquarie Infrastructure and Real Assets | Míra | Investiční skupina PPF | Alpiq | Premiér Babiš | RegioJet | Madeta | Energetický a průmyslový holding | EP Power Europe | Médea | Tendr | Martin Ulčák | Witkowitz | Daniel Křetínský | Jaderná elektrárna | Jaderná elektrárna Temelín | Temelín | Úroky | Konec roku | Měnové politiky | Bankovní rada České národní banky | Smartwings | Geely | Předseda | Investujte | Americké centrální banky | Trumpova administrativa | Skupina AXA | AXA | Nejziskovější | Disney | Nike | Lámání rekordů | Vánoční svátky | Uber | Česká zbrojovka | Ztráta | NERV | Nejlepší akcie | Miliardy korun | Peking | Wirecard | Růst hrubého domácího produktu | Schodek státního rozpočtu | Ziskovost | Hospodaření | Paschal Donohoe | Američané | Tržní kapitalizace Tesly | Odškodné | Netflix | General Motors (GM) | Výroba aut | Výroba aut v Německu | Daimler | VDA | Hlavní rizika | O2 | Federální úřad pro letectví | Americký Federální úřad pro letectví | FAA | Malaysian Airlines | Letecké společnosti | Miliardy eur | Hodnota společnosti | Elektrické vozy | Budoucnost | Zemědělství | Poradenství | Nový rekord | Ministerstvo práce | Čínský vicepremiér Liou Che | Hodnota primární veřejné nabídky akcií | Hodnota primární veřejné nabídky | Podnik | Bloky | Růst cen potravin | Míra zadlužení | Veřejné finance | Analytička | Americké ministerstvo financí | SAP | Kryptoměny bitcoin | Nová auta | Americké ministerstvo | Americké ministerstvo obchodu | Spotřebitel | Pozitivní komentáře | Akcie Morgan Stanley | Zajímavé zisky | Komunikace | Astrazeneca | Trump | Prezident | Koronavirus | Paypal Holdings | Hodnota Tesly | Brand Finance | Značka Amazon | Google | Samsung | Pingan | 100 miliard dolarů | Trhy | Šíření nového koronaviru | ASX 200 | Světová zdravotnická organizace | WHO | Akcie roku 2020 | Pražské burzy | Šíření koronaviru | Virus | Negativní dopad | Pokles | Situace | České měny | Provozní zisk | Operátor O2 | Mobilní operátor | Finanční ředitel | Meziroční růst | Epidemie koronaviru | Typ koronaviru | Nový typ koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | Jumpshot | Jednatel | Burzy v Šanghaji | Boeing | FIAT | Zlepšení | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Obchody | Life Insurance | Výdaje | Správce daně | Next Finance Vladimír Pikora | BP | Student Agency | Prodeje aut | Převody peněz | Adidas | Americká společnost | Sazby beze změny | SEC | Údaje o průmyslové výrobě | Rolování kontraktů | Postmates | Snowflake | Ministerstvo dopravy | Americké ekonomiky | Ekonomický dopad | Britský statistický úřad | Zasedání RBNZ | Medvědi | Prodávající | Organizace zemí vyvážejících ropu | Státní dluh ČR | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Kukuřice | Deutsche Telekom | Gilead Sciences | Prudký propad | Noviny | Cestovní kanceláře | Cestovní ruch | Guvernér japonské centrální banky | Haruhiko Kuroda | Japonská automobilka | Automobilka Toyota | Nižší zisk | Vývoj | Letní olympijské hry | Olympijské hry v Tokiu | Diamond Princess | Čínský svaz osobních automobilů | CPCA | Teikoku Databank | Analytická společnost | Pokles prodeje | Řešení šoků | Šok | Snížení těžby | Mzda | Společnost IHS Markit | Obrovské ztráty | Restrikce | Negativní hospodářské dopady | Aerolinky | Nouzový stav | Profitovat | Opatření vlády | Letectví | Kabinet | Energetické společnosti | Generální ředitel ČEZ | Největší propad | Chod firem | Situace kolem koronaviru | ČMZRB | TPCA | Kolínská automobilka | Toyota Peugeot Citroën Automobile (TPCA) | Toyota Peugeot Citroën Automobile | Tudor | Fiskální balíček | Stimul | Burzy cenných papírů | Spotřebitelé | Hyundai | Automobilka | Automobilka Hyundai | Dopady pandemie | Historie | Počet nakažených | Čerpací stanice | Úvěrový program | Národní rozvojový fond | Valné hromady | Koronavirová krize | Unilever | MF | Náhrady mezd | Daňové povinnosti | Německá automobilka | Automobilka Volkswagen | Skupina Volkswagen | Škoda | Manufacturing | Návrh zákona | Domácnosti | Il Sole 24 Ore | Asociace | Výrobce letadel | Počet potvrzených případů | Alena Schillerová | Ministryně financí | Americká sněmovna reprezentantů | Sněmovna reprezentantů | Tým Admiral Markets | Tomáš Raputa | Záchranný balíček | Růst | Odložené olympijské hry | Olympijské hry | Německý parlament | Roberto Azevedo | Koronavirové krize | Poslanci | Ratingová agentura S&P | Biliony | Potenciál | Sněmovna reprezentantů USA | Automobilový trh | Německý statistický úřad | Ministryně financí Alena Schillerová | Křetínský | Šíření nákazy | Fiat Chrysler | E-commerce | Ekonomiky | Společnost Walt Disney | VW | Vzdělávací webináře | Nošovická automobilka | Pavel Barvík | Mluvčí automobilky | Války | Schodek | Organizace | British Airways | Britská letecká společnost | Letecká společnost | Společnost British Airways | Práce | Rozvojová banka | Společnost Unilever | Autoprůmysl | Podíl na trhu | Akcie výrobce elektromobilů | Údaje | IATA | DPH | Obchodovat s cennými papíry | Radovan Vítek | Možnosti obchodování | Dopady koronavirové krize | Světoví těžaři | Přední světoví těžaři | Extrémní nárůst | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | NÚKIB | Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost | Německé automobilky | Nejvyšší soud | Výpadky | Peníze z vrtulníku | Rozpočet EU | Dodavatelské řetězce | Majitel | Úspory | EP | USD za barel | S&P500 | Chesapeake Energy | Premiér Andrej Babiš | Debata | Surové ropy | Evropské indexy | Posílení | Omezení pohybu | Výrobce letadel Boeing | Automobilka Škoda Auto | Automobilka Škoda | Zrušení daně z nabytí | Cestování | 737 MAX | Americká centrální banka (Fed) | Norwegian Air | Ryanair | Volvo | Shell | Energetická společnost | Sazka Group | Casinos Austria | Maloobchod | Zaměstnanci | Gilead | Společnost Gilead | Dopravci | Federal Reserve | Soud | Herbert Diess | Koncern Volkswagen | Čtvrtletní zisk | Bankovní akcie | Soud v Karlsruhe | Karlsruhe | Dovoz | Vývoz | Obchodní přebytek | Státy eurozóny | Australská ekonomika | Pád USD | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Toyota Motor | Slabší prodej aut | Oživení české ekonomiky | Průzkum KPMG | Společnost Avast | Ceny zeleniny | ONE | T-Mobile | PPF Telecom Group | Auta | CNN Prima News | Scénáře vývoje české ekonomiky | Konsorcium | Záporné ceny | Jukos | Svaz dovozců automobilů | Fiskální stimul | Hans Dieter Pötsch | Předseda dozorčí rady | Zrušení daně z nabytí nemovitosti | Kupci | Renault | Fischer | OKD | JDE | Unie | ČR | Stravenkový paušál | Salesforce | Hertz | Andrej Babiš (ANO) | Německý Spolkový sněm | Spolkový sněm | Výrobce aut | Nissan | Francouzská automobilka | Automobilka Renault | Česká zbrojovka Group SE | Česká zbrojovka Group | Zbrojovka | Genesis Capital | Londýnské burzy | Antivirus | Německé vládní strany | Letecká skupina Smartwings | Letecká skupina | Společnost BP | Nikola | Hertz Global Holding | Hertz Global | Rozpočtový deficit USA | Národní rozpočtová rada | Strach z druhé vlny | EPH | Energetický a průmyslový holding (EPH) | EPPE | CZECH TOP 100 | CZECH TOP | Účetní výsledky | Agrofert | Foxconn CZ | Foxconn | Hyundai Motor Manufacturing Czech | Alpiq Energy SE | Alpiq Energy | Hyundai Motor Manufacturing | Moravia Steel | Continental Barum | Splasknutí bubliny | Nikola Motor | Výplata | Dluh Británie | Covid | Druhá vlna pandemie | Akciové bubliny | Aplikace Robinhood | Německá finanční společnost | Společnost Wirecard | Představenstvo | Snížení nákladů | Druhá vlna | Firma ČEZ | Chesapeake | Skupina Smartwings | Nálada v japonském průmyslu | Společnost Uber | Peníze z vrtulníků | Ant | Japonská společnost | E.ON | KPMG Global Automotive Executive Survey | NEXO | Americký výrobce letadel | Americká společnost Apple | Stellantis | Opel | Peugeot | Citroën | DS | Chrysler | Jeep | Dodge | Maserati | Alfa Romeo | Ram | Americký maloobchod | Růst tržeb | Ceny | Praha | Kolaps | Evropské investiční banky | Spotřební daně | Technologické společnosti | Salesforce.com | Burzovní hodnota | Akcie těžařů | Životní úroveň | Exor | Vývoj ceny zlata v USD | Vývoj ceny zlata v USD za unci | COVID III | OMV | Čínská společnost | Důvěra | Ant Group | Margrethe Vestagerová | Výzkumy | Odhad vývoje ekonomiky | Hyundai Motor | Letecká přeprava | Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu | Erdogan | Recep Tayyip Erdogan | Podhodnocené akcie | Největší tržby v ČR | Největší tržby | ŠKODA AUTO a.s. | Energetický a průmyslový holding, a.s. | ČEZ, a. s. | AGROFERT, a.s. | FOXCONN CZ s.r.o. | UNIPETROL, a.s. | Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o. | MORAVIA STEEL, a.s. | Continental Barum s.r.o. | ČEPRO, a.s. | BOSCH GROUP ČR | MOL Česká republika, s.r.o. | Metrostav a.s. | České dráhy, a.s. | GECO, a.s. | Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech, s.r.o. | TŘINECKÉ ŽELEZÁRNY, a. s. | Penny Market s.r.o. | OTE, a.s. | Americké ministerstvo spravedlnosti | Worldometers | VHM | Investice do vodíku | Ballard Power (BLDP) | BLDP | Ballard Power | Powercell Sweden | PCELL | Powercell Sweden (PCELL) | Akcie Plug Power | PLUG | Plug Power | Akcie Plug Power (PLUG) | Akcie Nel Hydrogen | Akcie Nel Hydrogen / Nel ASA | Nel Hydrogen / Nel ASA | Akcie Air Liquide | Air Liquide | Akcie Air Liquide (AI) | Veřejný dluh Británie | Airbus Group | Zrušení superhrubé mzdy | Výpadek příjmů | Americký soud | Průměrné mzdy | Prodej aut v Číně | CAAM | New Energy Vehicles | Geely Automobile Holdings | FCA a PSA | Automobilky FCA a PSA | Automobilka PSA | Fiat Chrysler (FCA) | Nvidia | Vývoj akciového indexu Nasdaq | Zadlužení Německa | Americký podnik | Program Antivirus | Šéf Tesly | Šéf podniku | Politici | Primární veřejné nabídky akcií | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Klimatický plán | Pracovní místa | Cineworld | Společnost Cineworld | Průmyslová výroba v ČR | Antimonopolní úřad | Odvolací soud | Měnový fond | Jens Klatt | Paul Milgrom | Robert Wilson | Výrobce letecké techniky | Koncern | Vítězství Joe Bidena | Digitální převody peněz | Nařízení | Odklad splátek | Oslabování amerického dolaru | Apollo | Sazka Entertainment | Fondy Apollo | Letecká doprava | Česká televize | Daňový balíček | Akcie americké společnosti | Norwegian Air Shuttle | LATAM Airlines | Největší IPO | Největší IPO roku | IPO roku | Prezidenti Turecka | TCL | Vakcinace | Trans Adriatic Pipeline | Alexandre de Juniac | Virgin Atlantic | Výsledky makroekonomických statistik | TABAK | Finanční společnost | PX Pražské burzy | Analytické shrnutí | Trading bez volatility | Vývoj těžby ropy kartelu | Vývoj těžby ropy kartelu OPEC | Kapitalizace Tesly | Vývoj akciového indexu Nasdaq 100 | Zhodnocení jednotlivých měn | Vývoj výše aktiv | Nákup měnových párů | Zmrazení ekonomiky | Účinnosti vakcín | Překoupení USD | Nákupy cenných papírů | Zhodnocení o desítky procent | Možnost zhodnocení | Trumpova vláda | Aktivita investorů | Investování z karantény | Vidina rychlých zisků | Nákup australského dolaru | Fiat Chrysler a PSA | Boeing 737 Max | Autopůjčovna Hertz | Zvýšení ceny | Společnost Tesla | Toyota Motor Manufacturing Czech Republic | Toyota Motor Manufacturing
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Banky | Výhled | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | FXstreet | Graf | ROCE | Euro

Předchozí klíčová slova

Total Trades
Toto Wolff
Touha po rychlém zbohatnutí
Touha po úspěchu
Tourmaline
Továrna 56
Tovární objednávky
Tovární objednávky v Německu
Tovární objednávky v USA
Tower Bridge Advisors

Následující klíčová slova

Toyota Motor
Toyota Motor Manufacturing
Toyota Motor Manufacturing Czech Republic
Toyota Peugeot Citroën Automobile
Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech, s.r.o.
Toyota Peugeot Citroën Automobile (TPCA)
TPA
TPCA
TPG
TPG Capital
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Purple Trading psychologie webinar 2
Potvrďte prosím... Zavřít