Pátek 25. červen 2021 03:08
reklama
Swissquote Krypto
reklama
Capital.com euro
reklama
Purple Trading Trading Room

Klíčová slova - Finanční skupina

img

HN: Penta mění vlastnickou strukturu, Haščák převádí podíl na rodinu

15.06.2021 Finanční skupina Penta Investments mění vlastnickou strukturu. Jeden ze zakladatelů Jaroslav Haščák začal převádět svůj podíl v Penta Investments Group Limited, což je základní vlastnický fond celé skupiny, na rodinu. Vyplývá to z prvních zápisů v evidenci skutečných majitelů, píšou dnešní Hospodářské noviny (HN). Skupina to potvrdila s tím, že o změně vlastnické struktury majitelé uvažovali již delší dobu. Na konci roku má ze všech manažerských pozic odejít třetí největší podílník Penty Jozef Oravkin a zároveň začne jeho postupné vyplácení. Ze zakladatelů tak zůstane jako majitel jen Marek Dospiva.
img

CYRRUS vstoupil do fondu Bohemian Empire

22.04.2021 Finanční holding CYRRUS GROUP majetkově vstoupil do Bohemian Empire, českého fondu kvalifikovaných investorů. Transakci schválila Česká národní banka.
img

Credit Suisse a Nomura kvůli úpadku hedgeového fondu očekávají výraznou ztrátu

29.03.2021 Švýcarská bankovní skupina Credit Suisse očekává v prvním čtvrtletí výraznou ztrátu, která jí vznikne v důsledku potíží jednoho velkého hedgeového fondu ve Spojených státech. Banka dnes uvedla, že ztráty prozatím nelze kvantifikovat, další informace poskytne, až situaci podrobněji vyhodnotí. Akcie banky v úvodu obchodování odepisovaly kolem 13 procent. Credit Suisse fond nejmenovala, podle zdrojů agentury Reuters jde o Archegos Capital. Ztráty kvůli tomu očekává i japonská finanční skupina Nomura.
C:\fakepath\rok2020.png

Výběr nejdůležitějších ekonomických událostí roku 2020 v ČR

14.12.2020 Oznámeno, že novým majitelem hnědouhelné elektrárny Počerady bude od roku 2024 skupina Sev.en Energy finančníka Pavla Tykače. Společnost ČEZ, majitel elektrárny, nevyužila do konce roku 2019 opci, aby prodej odvolala. V říjnu společnosti uvedly, že Vršanská uhelná ze skupiny Sev.en Energy převezme Počerady už 31. prosince 2020. Původní dohodnutá cena ve výši dvě miliardy korun za převod v roce 2024 byla navýšena na 2,5 miliardy korun.
C:\fakepath\cinsky juan.jpg

Rhodium: Zahraniční kapitál má o čínské firmy čím dál větší zájem

22.06.2020 Zahraniční kapitál má o čínské firmy čím dál větší zájem. Za uplynulý rok a půl vstupovaly zahraniční podniky do těch čínských navzdory politickému napětí rekordním tempem, který nemá v předchozím desetiletí obdoby. Vyplývá to ze zprávy konzultační společnosti Rhodium. Fúze a akvizice přitom zahrnují i citlivá odvětví, jako jsou finance a vyspělé technologie, poznamenal server CNBC. Čínská vláda postupně otevírá sektory, do nichž mohou vstupovat zahraniční podniky. Uvolňuje také restrikce ohledně provozu podniků, které vlastní zahraniční subjekty.
img

Legendární Porsche 911 Clubsport je novou investiční příležitostí Portu Gallery

06.04.2020 V pořadí pátou investiční lahůdkou české on-line investiční galerie Portu Gallery je legendární Porsche 911 3.2L Clubsport M637 z roku 1989, jehož hodnota úpisu činí 4,2 milionu korun. Využít příležitosti a zakoupit podíl na tomto unikátním veteránu mohou investoři do upsání cílové částky, nejpozději však do konce června. Do dvou uzavřených a dvou probíhajících úpisů na Portu Gallery zainvestovalo k dnešnímu dni téměř 550 investorů částku přesahující 7,6 milionu korun.
img

S fúzemi a akvizicemi se tento týden roztrhl pytel, na trhy se vrací optimismus. Investoři věří v uklidnění celní války, měkký brexit i nadále uvolněnou měnovou politiku centrálních bank

26.11.2019 S fúzemi a akvizicemi se tento týden roztrhl pytel. Ještě nenastala ani jeho polovina a už byly celosvětově oznámeny fúze a akvizice za více než sedmdesát miliard dolarů.
img

CME po oznámení o převzetí skupinou PPF ztrácí i na pražské burze

29.10.2019 Cenné papíry mediální společnosti CME dnes na pražské burze ztrácejí dopoledne kolem šesti procent, cena jedné akcie tak proti pátečnímu závěru klesla na zhruba 101 korun. Po nedělní zprávě, že firmu převezme finanční skupina PPF, tak trh následuje vývoj akcií na americké burze Nasdaq. V Praze se v pondělí kvůli svátku neobchodovalo, analytici dnes podobný vývoj očekávali.
img

Opční program manažerů ČEZ by se měl do konce roku zcela změnit

19.06.2019 Americký akciový trh uzavřel včerejší obchodování se ziskem. Indexy Dow Jones a Nasdaq si shodně polepšily o 1,4 % a S&P 500 vzrostl o 1 %. V rámci širšího indexu S&P 500 se nejlépe vedlo průmyslovým podnikům (+1,9 %) následovaným technologickými firmami (+1,7 %). Protipólem jim byli především výrobci nezbytného zboží se ztrátou 0,6 %. Včera na trzích rezonovala dvojice pozitivních událostí. Tou první je očekávání investorů ohledně závěrů zasedání Fedu, které dnes končí. S velkou pravděpodobností zástupci Fedu naznačí ve svém výhledu možnosti snižování úrokových sazeb již v letošním roce. Druhou pozitivní zprávou bylo ohlášení amerického prezidenta Donalda Trumpa a jeho čínského protějšku Xi Jinpinga po jejich včerejším telefonátu, že dnes začíná další kolo obchodních jednání mezi oběma velmocemi. Po delší odmlce a vyhrocování vztahů se prezidenti dohodli na tom, že je zapotřebí ukončit hašteření a přistoupit k řešení obchodní války. Zvyšují se tak naděje na teoretické ukončení obchodního sporu po vzájemné schůzce na summitu zemí G20 na konci června.
img

Home Credit hodlá vstoupit na burzu v Hongkongu

23.05.2019 Společnost Home Credit chystá na podzim svůj vstup na burzu v Hongkongu. Kellnerova finanční skupina PPF tak chce posílit dominantní pozici na asijských trzích.
img

Obchodní jednání stále v centru pozornosti

10.05.2019 Americké akciové trhy zahájily dnešní obchodování v červených číslech. Index Dow Jones klesá o 0,6 %, S&P 500 ztrácí 0,3 % a technologický Nasdaq odepisuje 0,7 % ze své hodnoty. V rámci širšího indexu S&P 500 jsou na tom nejhůře energetické společnosti (-1 %) a průmyslové podniky (-0,9 %). Naopak se daří síťovým odvětvím, jejichž akcie rostou o 0,2 %. Zajímavostí dneška je vstup společnosti Uber na newyorskou burzu za cenu 45 USD za akcii, což oceňuje společnost na 82,4 mld. USD. Cena stanovená pro primární úpis akcií je na spodní hranici odhadovaného rozpětí. Co ale investory nejvíce zajímá je, jak se bude dnes vyvíjet obchodní jednání mezi Spojenými státy a Čínou a co přinese následný telefonát mezi prezidenty obou zemí. Stále totiž existuje šance na odvrácení vyhrocení obchodní války. Sám americký prezident Donald Trump včera připustil, že jsou ve hře ještě dvě alternativy, jak se vypořádat s aktuální situací.
img

Kvartální výsledky amerických společností opět září

23.04.2019 Americké akciové trhy zahajují dnešní obchodování růstem poté, co řada firem zveřejnila velmi povzbudivé výsledky hospodaření za první čtvrtletí. Nejvíce svými výsledky potěšilo Hasbro (+15,9 %), které překonalo očekávání trhu v ziskovosti, když konsensus byla ztráta 11 centů na akcii a realita je zisk 21 centů na akcii. K Hasbru se připojil také Twitter (+14,3 %, který překonal konsensus trhu o 68 % a dosáhl tak zisku 25 centů na akcii. Díky tomu index Dow Jones posiluje o 0,2 %, S&P 500 přidává 0,3 % a technologický Nasdaq roste o 0,7 %. V rámci širšího indexu S&P 500 se nejvíce daří výrobcům luxusního zboží (+0,8 %).
img

Třetí kolo obchodních jednání skončilo, trhy rostou

15.02.2019 Americké akciové trhy zahájily poslední obchodní den tohoto týdne v pozitivní náladě. Index Dow Jones roste o 1,3 %, S&P 500 posiluje o 0,7 % a technologický Nasdaq si připisuje 0,5 %. V rámci širšího indexu S&P 500 rostou všechny sektory. Nejlépe jsou na tom finanční instituce (+1,7 %). Důvodem optimismu na trzích je mimo jiné i vyjádření Bílého Domu ke třetímu kolu obchodních jednání, které dnes skončilo v Číně. Dle něj došlo ke značnému pokroku, avšak stále je zapotřebí vyřešit ještě řadu věcí. Jednání budou pokračovat příští týden ve Washingtonu. Cílem stále je stihnout vše v rámci původní 90denní lhůty příměří do konce února.
img

Obchodní jednání s Čínou jsou v plném proudu

14.02.2019 Americké akciové trhy zahajují dnešní obchodování poklesem. Děje se tak pod vlivem zveřejnění horších než očekávaných maloobchodních tržeb. Ty za prosinec meziměsíčně oslabily o 1,2 %, zatímco trh očekával mírný nárůst o 0,1 %. Jedná se o největší měsíční pokles za více než devět let. Investoři navíc s napětím očekávají detailnější vyjádření k probíhajícím obchodním jednáním v Číně. Prozatím je známo jen to, že Čína dělá ústupek a chce zrušit dotace pro čínské spotřebitele kupující si v Číně vyrobené automobily. Ve hře je stále možné prodloužení obchodního příměří, k čemuž možná tento ústupek pomůže a přesvědčí Donalda Trumpa o zájmu Číny na uzavření dohody.
img

Pokles produkce ropy a přípravná obchodní jednání tlačí trhy vzhůru

12.02.2019 Americké akciové trhy zahajují dnešní obchodování v ziscích. Index Dow Jones roste o 1 %, S&P 500 získává 0,9 % a technologický Nasdaq posiluje o 1,1 %. V rámci širšího indexu S&P 500 se nejlépe vede finančním institucím (+1,5 %) a energetickým společnostem (+1,4 %), a to především díky zveřejněné statistice produkce ropy za prosinec. OPEC v ní uvádí, že došlo k meziměsíčnímu poklesu produkce ropy o necelých 800 tisíc barelů denně na 30,8 milionu barelů. To, co ale trhy tlačí vzhůru, jsou především zprávy o probíhajících přípravných jednáních mezi Spojenými státy a Čínou na hlavní obchodní jednání v závěru týdne.
img

Pražská výsledková sezóna dnes potěšila

06.02.2019 Americké akciové trhy zahájily dnešní obchodování ztrátově. Náladu na trzích kazí prohlášení amerického prezidenta Donalda Trumpa, v němž před chvílí vyzval Čínu, aby přijala „skutečné strukturální změny“. Odkazuje se tak na snahu obou zemí nalézt cestu k ukončení obchodní války. Index Dow Jones klesá o 0,4 %, S&P 500 ztrácí 0,3 % a technologický Nasdaq odepisuje 0,6 % ze své hodnoty. V rámci širšího indexu S&P 500 se nedaří ani jednomu sektoru. Nejhůře jsou na tom telekomunikační firmy se ztrátou 1,2 %.
img

Americké trhy se zotavují z včerejšího poklesu

23.01.2019 Americké akciové trhy dnes otevřely v zelených číslech. Korigují tím včerejší pokles způsobený negativními informacemi o zpomalování světové ekonomiky a nejnižším tempu růstu HDP v Číně od roku 1990. Dnešní korekci nahrává i probíhající výsledková sezóna. Z 25 firem, které mají dnes ohlašovat výsledky prozatím reportovalo 13, z nichž 10 překonalo očekávání analytiků. Díky tomu index Dow Jones roste o 1,1 %, S&P 500 posiluje o 0,7 % a technologický Nasdaq si připisuje 0,8 %. V rámci širšího indexu S&P 500 se daří všem odvětvím a zisky dosahují výše až 1,2 % v případě výrobců nezbytného zboží.
img

Trhy po sérii ziskových dnů korigují

11.01.2019 Americké akciové trhy zahájily dnešní obchodování v červených barvách. Index Dow Jones klesá o 0,5 %, S&P 500 ztrácí 0,7 % a technologický Nasdaq odepisuje 0,4 % ze své hodnoty. V rámci širšího indexu S&P 500 ztrácí všechny sektory. Nejhůře jsou na tom energetické společnosti (-0,8 %). Důvodem je dnešní korekce cen ropy na světových trzích (ropa Brent ztrácí 2 %). Nedaří se ani zpracovatelům komodit (-0,7 %) či finančním institucím (-0,6 %).
C:\fakepath\2018-2.png

Nejdůležitější ekonomické události roku 2018

17.12.2018 Rok 2018 se brzy stane minulostí, a tak je na čase se společně podívat na každoroční přehled všech důležitých a klíčových ekonomických událostí v tomto roce. Byl to rok velmi bohatý na důležité ekonomické události ve světové ekonomice a nuda na trzích rozhodně nebyla. Pojďme si tedy přehledně po jednotlivých měsících připomenout ty nejzajímavější okamžiky, které nám nabídly finanční trhy v roce 2018.
img

Vítězové a poražení v uplynulém týdnu na S&P500

07.12.2018 Týden se nám blíží pomalu ke svému konci, a i když byl přerušen středečním státním smutkem a uzavřenými trhy v USA, i tak jsme se dočkali vysoké volatility a výrazných změn na téměř všech akciových titulech. Níže nabízíme tabulku deseti nejziskovějších a nejztrátovějších akcií v S&P 500 za uplynulý týden.
img

Další velká banka podváděla

20.11.2018 „Neustále se zvyšující regulace na finančním trhu nejsou schopny zabránit velkým bankám, aby porušovaly pravidla hry,“ říká Senior Equity Trader BHS Jan Němeček.
C:\fakepath\usdcny-29102018-1.png

Čínský jüan klesl k dolaru nejníže za deset let

29.10.2018 Čínská měna jüan klesla dnes vůči americkému dolaru na nejnižší hodnotu za deset let a přiblížila se politicky citlivé úrovni sedmi jüanů za americký dolar. Slabý jüan je jedním z bodů, na které si Washington stěžuje kvůli obrovskému obchodnímu deficitu s Čínou. Americké ministerstvo financí však tento měsíc odmítlo Čínu označit za manipulátora s měnou, i když zdůraznilo, že vývoj pozorně sleduje, napsala agentura AP.
C:\fakepath\rok-2017.png

Nejdůležitější ekonomické události roku 2017

11.12.2017 Konec roku se nezadržitelně blíží, a proto je tu každoroční přehledné shrnutí všech důležitých ekonomických událostí v tomto roce. Událostí bylo velké množství, takže přinášíme pouze zkrácený výběr těch opravdu nejdůležitějších.
Související klíčová slova: FXstreet | Bitcoin | Čínský jüan | Intervence | Brexit | Řecko | Čína | Japonsko | Finance | Peníze | Fitch | Equity | Deflace | EUR/USD | Nasdaq | Dow Jones | Rusko | USA | OPEC | Koruna | G20 | HDP | Kanada | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Turecko | Apple | Evropské akcie | New York | Výsledková sezóna | Ropa Brent | USD/CNY | Česká koruna | Americké akcie | Investiční fondy | Dividendy | Poptávka | Recese | Daně | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Akciová burza | Světové ekonomické fórum | Ekonomické události | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Americký dolar | Transakce | Bankovní rada | Bloomberg | Burza | CME | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikáty | DAX | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dow Jones Industrial | ECB | ESM | Ekonomika | Emise | Euro | Evropská centrální banka | Evropská komise (EK) | Fed | Finanční trhy | Futures | Fúze | High | IPO | Index PX | Investice | Investiční certifikáty | Investiční společnost | Investor | Investování | Komodity | Korekce | Kurz | LIBOR | MMF | MT4 | Margin | Margin call | Měna | Finanční instituce | Měny | Stavební povolení | Obchodník | Obchodník s cennými papíry | Opce | Platforma | Podílník | Portfolio | Pozice | Příkaz | Rating | Ratingová agentura | Riziko | Ropa | S&P 500 | Schodek rozpočtu | Short | Směnný kurz | Trader | Tržní kapitalizace | Výkonnost | WTO | Zlato | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | UBS | Barclays | Dluhopisy | ČEZ | Obchodování | Nomura | Goldman Sachs | Citigroup | Cena ropy | Hospodářský růst | Investiční příležitosti | FTSE | Komerční banka | Americký prezident | Indexy | Úroková sazba | Investoři | Měnové války | Produkce ropy | Fond | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Ministři financí | Aukce | Zasedání Fedu | Ekonom | Business | Pravděpodobnost | Zisk | Těžba ropy | Dluhopisové trhy | Sázka | Optimismus | Výsledky | Arbitráže | Investiční příležitost | IEA | Euronext | Credit Suisse | ČSOB | Partners | Obchodovat | Ondřej Hartman | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Světová obchodní organizace | Regulace | Portfolio manažer | Financování | Investiční banky | Investovat | Eurostat | Devizové intervence | Facebook | Kybernetická měna | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Bankrot | Delta | Index | Investiční strategie | Podpora | Akcie dnes | Akcie Erste | Americká centrální banka | Banka | Bankovní rada ČNB | Brent | Cena | Cena akcií | Cena ropy brent | Čínská ekonomika | Čínská měna | Cyrrus | CZK | Česká ekonomika | Česká spořitelna | České akcie | Dolar | Evropská banka | Evropské burzy | Fondy | Forexu | Fortuna | FXstreet.cz | Graf | Hang Seng | Hospodářské noviny | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index Dow Jones | Index Hang Seng | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Investice do akcií | Investiční | Investing | Irsko | Jedno euro | JP Morgan | Kapitálové trhy | Kurz jüanu | Maďarsko | Market | Měna Bitcoin | Minimální mzda | Nemovitosti | Nikkei 225 | Penzijní společnosti | Portfolia | Praní špinavých peněz | Reuters | Ropy | Société Générale | Státní dluh | Státní dluhopisy | Státní rozpočet | Stoxx | Švýcarské banky | Trh | Tržní hodnota | Twitter | Volatility | Volkswagen | Výprodej | Vývoj akcií | WTI | Země EU | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zisky | CNBC | Andrej Babiš | Daniel Beneš | EBITDA | Ekonomika EU | Jeff Bezos | Ministerstvo financí | Obchodní den | Petr Kellner | REIT | ROCE | Itálie | Hrubý domácí produkt (HDP) | Tržby | Zaměstnanost | Úvěr | Světové ekonomiky | Miliardář | Bohatý | Komise | Kontrakt | Volby | Rozhovor | Genesis | Poradenská společnost | 1 milion | Burza dnes | Burze | Investment | Rhodium | Markit | Dow Jonesův index | Unicredit | Royal Bank of Scotland | DPA | Jefferies | The New York Times | Charles Schwab | CNN | RBS | Microsoft | Bankovní sektor | Burzovní společnosti | Home Credit | Investing.com | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Macquarie | Mitsubishi | NATO | TD Ameritrade | Agentura AP | The Guardian | Brazílie | Nákupy dluhopisů | Magnát | Realitní magnát | Podnikatel | Automobilový průmysl | Londýnská akciová burza (LSE) | Sázková kancelář | Snižování úrokových sazeb | Energie | Rada ČNB | Podnikatelé | Index německých akcií DAX | Přehled | Kč/EUR | Kč/USD | Moneta Money Bank | Ekonomické fórum | Rosněfť | Agentura Reuters | Kybernetické měny | Evropské trhy | Americké trhy | Bankovnictví | Referendum | Forbes | Americké firmy | Firmy | Vývoj měnového páru | Standard & Poor's | České firmy | Širší index S&P 500 | Akcie v USA | IHS | Britská centrální banka | Program nákupu dluhopisů | Deutsche Börse | Globální ekonomiky | Miliardy dolarů | Index technologického trhu Nasdaq | Nervozita | Americké burzy | Dnešní obchodování | Propad | Finanční televize | Finanční televize CNBC | Sázková Fortuna | Kryptoměny | Likérka Stock | Ropné společnosti | Režim devizových intervencí | S&P | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Agentura Fitch | CzechInvest | Zahraniční investice | Ztráty | Euro vůči americkému dolaru | Historická minima | Erste | Unipetrol | Philip Morris | VIG | Saúdská Arábie | Prodej aut | Prodej nových osobních automobilů | Akcionáři | Zajištění | FTSE 100 | Digitální měny | Blockchain | Tesla | Kapitalizace | Výhled | Poplatky | Nakupovat akcie | Hlavní index německých akcií DAX | Britská vláda | BDO | Americké akciové trhy | Konsensus | Mzdy | Makléřské společnosti | Světová obchodní organizace (WTO) | General Electric | Průzkum | Krize | Opatření na podporu ekonomiky | FCA | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Americká vláda | Očekávání analytiků | Alphabet | ČTK | Bankovní společnost | Investice v Číně | Pokles ekonomiky | Zasedání americké centrální banky | Členské země EU | Hlavní ekonom | Očekávání | Mercedes | Audi | IHS Markit | Mizuho | LCH Clearnet | Fúze a akvizice | Skupina PPF | Vstup na burzu | Obchodování na zámořských trzích | Cena palladia | BHS | Bitcoin Cash | Investiční firmy | Americký akciový trh | Technologie blockchain | Hodnota všech kryptoměn | Air Berlin | Lithium | Investiční skupiny | Možnost diverzifikace | Obchodování na trzích | Tržní očekávání | Wood & Company | Společnost Cyrrus | Trhy dnes | Obchodní války | Očekávání investorů | Německá centrální banka | Obchodní válka | Podniky | Akcie Facebooku | Schwab | Akcie společnosti | Portu | Investiční platforma | Slabý jüan | Royal Dutch Shell | Index Stoxx 600 | Czech Fund | Manažer fondu | USMCA | I-Trader | Trhy v USA | Banka Mizuho | Macquarie Group | Směnný kurz jüanu | Equity Trader | Konzultační společnosti | EK | Evropská komise | Základní úroková sazba | Česká firma | Zpomalování světové ekonomiky | Čínské firmy | Společnost Apple | Prezident USA | Majetek | Ukončení obchodní války | WEF | Makléřská společnost | Obchodní jednání | Inven Capital | Akcie CME | Investiční platforma Portu | Zvýšení sazeb | Státní fond | Kvartální výsledky | Statistický úřad | Výsledky amerických společností | Technologický Nasdaq | Tržní hodnota firmy | Hodnota firmy | STMicroelectronics | Odhad růstu ekonomiky | Boris Johnson | Americké společnosti | Opční program | Ferrari | Společnost Gazprom | Gazprom | Coffee | Britský premiér | Miroslav Frayer | Konglomerát | Thyssenkrupp | Televize CNBC | PPF | Investiční galerie | Portu Gallery | Investiční galerie Portu Gallery | Formule 1 | Loterie | CzechTrade | Tým FXstreet.cz | Hospodářské krize | Automobilky | Čistý zisk | Rozpočet | Akcie Erste Group | Prezident Donald Trump | Central European Media Enterprises (CME) | Převzetí CME | Mediální společnosti | Investiční skupina | Německá vláda | Hongkong | LNG | Objem | Evropské firmy | Čínské podniky | Obchod | Skupina ČEZ | CETA | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | ČSÚ | Předseda představenstva | Firma | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Ekonomiky eurozóny | BAT | Výrobce léků | USA a Čína | Server CNBC | Index DOW | European Metals Holdings | European Metals Holdings (EMH) | EMH | Americký Senát | Erste Group | Avast | Generální ředitel | PSA | GM | Hodnota kybernetické měny | Kybernetická měna Bitcoin | Vyšetřování | Amazon | Fortune | Důvěra v českou ekonomiku | Luxusní branže | Louis Vuitton | Tiffany | Skupina LVMH | LVMH | Louis Vuitton Moet Hennessy | Arnault | Nejbohatší Evropan | Nejbohatší | Bernard Arnault | Miliardy | Vyhlídky | EBRD | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Sdružení automobilového průmyslu | Administrativa prezidenta Donalda Trumpa | Administrativa prezidenta | Konglomerát LVMH | Francouzský konglomerát | Vicepremiér | 5G | AFP | České hospodářství | EET | Předpovědi | E-shopy | Cla na dovoz hliníku | Průmysl | Radim Krejčí | Společnost ČEZ | Propouštění | Formule | General Motors | Čínské zboží | Rozvoj | Sociální sítě | Problémy | NAFTA | Pojišťovny | Těžba ropy v Rusku | Světové obchodní organizace | Plyn | Koruna zpevnila | Prohlášení | Čínské vlády | Moskva | PSA Group | Časopis Forbes | Worldpay | Mezinárodní organizace pro vinnou révu a víno | OIV | Americká automobilka | Fiat Chrysler Automobiles (FCA) | Fiat Chrysler Automobiles | Tata Steel | Farmaceutická společnost | Airbus | IAG | Společnost Microsoft | Události ve světové ekonomice | Nejdůležitější ekonomické události | Události roku | Porsche | Událostí ve světové ekonomice | Eurovia CS | Sev.en Energy | Pilsen Steel | KKCG | Škoda Auto | Penta Real Estate | Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) | ÚOHS | Macquarie Infrastructure and Real Assets | Míra | Investiční skupina PPF | Premiér Babiš | RegioJet | Madeta | Energetický a průmyslový holding | EP Power Europe | Médea | Tendr | Martin Ulčák | Witkowitz | Daniel Křetínský | Jaderná elektrárna | Jaderná elektrárna Temelín | Temelín | Bankovní rada České národní banky | Smartwings | Předseda | Americké centrální banky | Skupina AXA | AXA | Biotechnologické společnosti | Nejziskovější | AT&T | Česká zbrojovka | Aurora Cannabis | Pěstitel marihuany | CanniMed Therapeutics | Ztráta | NERV | Propad akciových trhů | Miliardy korun | Peking | Růst hrubého domácího produktu | Schodek státního rozpočtu | Washington | O2 | Miliardy eur | Ministerstvo práce | Podnik | Bloky | Míra zadlužení | Veřejné finance | Komunikace | HN | Zahraniční investice v Číně | Prezident | Hospodářské noviny (HN) | Pražské burzy | Šíření koronaviru | Pokles | Situace | Operátor O2 | Mobilní operátor | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | Jumpshot | Zlepšení | Obchody | Správce daně | Čínská vláda | Student Agency | Ministerstvo dopravy | Státní dluh ČR | Největší švýcarské banky | Noviny | Automobilka Toyota | Toyota | Mzda | Společnost IHS Markit | Restrikce | Nouzový stav | Kabinet | Energetické společnosti | Generální ředitel ČEZ | Největší propad | ČMZRB | TPCA | Toyota Peugeot Citroën Automobile (TPCA) | Toyota Peugeot Citroën Automobile | Burzy cenných papírů | Hyundai | Automobilka | Automobilka Hyundai | Historie | Úvěrový program | Národní rozvojový fond | MF | Náhrady mezd | Daňové povinnosti | Skupina Volkswagen | Škoda | Návrh zákona | Asociace | Výrobce letadel | Alena Schillerová | Ministryně financí | Další růst | Růst | Poslanci | Americká banka | Ministryně financí Alena Schillerová | Křetínský | Ekonomiky | Schodek | Práce | Rozvojová banka | Údaje | DPH | Legendární Porsche | Porsche 911 Clubsport | Pojišťovna | Obchodovat s cennými papíry | Radovan Vítek | Marek Dospiva | Možnosti obchodování | NÚKIB | Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost | Majitel | EP | Premiér Andrej Babiš | Omezení pohybu | Automobilka Škoda Auto | Automobilka Škoda | Zrušení daně z nabytí | Cestování | Energetická společnost | Sazka Group | Casinos Austria | Maloobchod | Dopravci | Soud | PEPSICO | Zadlužení | Bezpečnost | Oživení české ekonomiky | Společnost Avast | T-Mobile | PPF Telecom Group | Auta | CNN Prima News | Scénáře vývoje české ekonomiky | Konsorcium | Svaz dovozců automobilů | Zrušení daně z nabytí nemovitosti | Kupci | Fischer | OKD | JDE | ČR | Stravenkový paušál | Andrej Babiš (ANO) | Výrobce aut | Česká zbrojovka Group SE | Česká zbrojovka Group | Zbrojovka | Genesis Capital | Londýnské burzy | Antivirus | Letecká skupina Smartwings | Letecká skupina | Národní rozpočtová rada | EPH | Energetický a průmyslový holding (EPH) | EPPE | Agrofert | Covid | Zahraniční kapitál | Vyspělé technologie | Společnost Rhodium | Guoxuan High-tech | Anhui Jianghuai Automobile Group | JAC Motors | Be & Cheery | Banka JP Morgan | Představenstvo | Finanční ústavy | Firma ČEZ | Skupina Smartwings | MAM | E.ON | Peugeot | Citroën | Ceny | Praha | Evropské investiční banky | Spotřební daně | COVID III | Důvěra | Odhad vývoje ekonomiky | VHM | Zrušení superhrubé mzdy | Výpadek příjmů | Program Antivirus | Klimatický plán | Průmyslová výroba v ČR | Antimonopolní úřad | Měnový fond | Koncern | Apollo | Sazka Entertainment | Fondy Apollo | Letecká doprava | Česká televize | Daňový balíček | Archegos Capital | Archegos | Bohemian Empire | Penta Investments Group Limited | Penta Investments Group | Penta
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | FXstreet | ROCE | Euro

Předchozí klíčová slova

Finanční riziko
Finanční roboti
Finanční roboti WSM
Finanční roboti WSM recenze
Finanční rozpočet
Finanční rozvaha
Finanční ředitel
Finanční ředitelé
Finanční sektor
Finanční situace

Následující klíčová slova

Finanční služba
Finanční služby
Finanční smršť
Finanční společnost
Finanční společnosti
Finanční stabilita
Finanční středisko City
Finanční svět
Finanční svoboda
Finanční systém
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Purple Trading Trading Room
Potvrďte prosím... Zavřít