Neděle 07. červen 2020 07:37
reklama
Admiral spread new
reklama
Bossa live trading
reklama
Purple Trading husnik

Klíčová slova - TradingFloor.com

img

Jak se bude vyvíjet investiční prostředí ve 2Q 2017 podle Saxo Bank? Předstihne Evropa v atraktivitě Spojené Státy?

10.04.2017 Evropská aktiva, s výjimkou německých pevných výnosů, vstupují do druhého čtvrtletí roku 2017 s malým či velkým zlevněním na základě nervozity plynoucí z francouzských a německých voleb, ale i očekávání týkajících se konečného výsledku brexitu. S naším základním scénářem, že evropská ekonomika předstihne tu americkou v průběhu následujících čtyř let, vidíme velký rozdíl mezi vnímáním a realitou, pokud jde o evropská aktiva představující významné nákupní příležitosti pro investory ve druhém čtvrtletí roku 2017.
img

10 možných scenárov v prípade víťazstva D. Trumpa

03.11.2016 Čo keby Donald Trump zvíťazil? Čo keby sa mu naozaj podarilo to, čo by pred 18 mesiacmi nikto nepredpovedal? D. Trump nepochybne dúfa v dobrý výsledok. Poďme sa pozrieť na desať možných situácií, ku ktorým by po jeho víťazstve mohlo dôjsť.
img

Finanční technologie mění pravidla hry ve finančním sektoru

07.12.2015 Rychlé proměny v digitálním světě jsou jedním z aktuálních témat a globální finanční sektor si je konečně vědom příležitostí, které představují finanční technologie.
img

Zpomalení produkce rafinerií zatížilo cenu ropy

25.09.2015 Středeční zotavení ropy způsobené snížením zásob druhý týden v řadě se ukázalo být krátkodobým. Zjištění, že činnost rafinerií se zpomalila nejvíce od ledna a že benzín zaznamenal zcela nesezónní růst, pomohlo spustit obrat cen o 5,8 %.
img

Volby v Řecku: plebiscit pro? nebo proti Tsiprasovi

17.09.2015 Volby do řeckého zákonodárného sboru, které se mají konat 20. září, jsou symbolické hned dvěma věcmi. Od listopadu 1920 to bude vůbec poprvé, kdy nebude kandidovat člen rodiny Papandreu. Strana Kinima (Hnutí), v jejímž čele stojí Jorgos Papandreu, se rozhodla nekandidovat poté, co v lednových volbách získala jen 2,5 % hlasů. To je jasná známka, že řecká politická elita potřebuje obnovit.
img

Čtyři důvody, proč by měl Fed v září zvýšit sazby

09.09.2015 Nikdo nemůže tvrdit, že se americká ekonomika dokázala navrátit do stavu před rokem 2007. Tlak na mzdy, podíl pracovní síly, který ve srovnání s předkrizovým stavem poklesl o 440 bazických bodů, a slabší ekonomický růst než během poslední fáze zotavení, kdy USA dokázaly dosáhnout růstu HDP o 4 %, možná dokonce i 5 % – to vše potvrzuje, že nynější americká ekonomika je slabší a mnohem křehčí. Jak ukazuje i prognóza slabšího růstu HDP (2 % v letech 2015-2025 ve srovnání se 3 % v období 2000-2007), Spojené státy vstupují do období určité ekonomické stagnace. Není to jen důsledek zničených výrobních kapacit v návaznosti na ekonomickou krizi v roce 2007. Jde o celosvětový fenomén. Odráží stárnutí populace, zpomalení produktivity i strukturální změny, které ovlivňují ekonomiku („uberizace“ trhu práce, robotizace průmyslových odvětví, všudypřítomné avšak nijak přelomové inovace). Monetární politika se s takovou situací dokáže vyrovnat. Dosáhla svých hranic a nyní je na čase, aby žezlo převzala rozpočtová politika.
img

Trhy ve znamení umírněné zprávy komise Fedu

21.08.2015 Americká ropa WTI prudce spadla a má problém dostat se zpět na nohy. Klesla o víc než pět procent až na úroveň 40,87 dolaru za barel. Důvodem byla ve středu zveřejněná americká data, která ukázala nečekaný nárůst zásob. To v kombinaci se slabší poptávkou rafinérií poslalo ropu WTI na nejnižší úroveň za posledních více než šest let.
img

FX Aktuality: Čína devalvuje juan – dolar povyskočil

11.08.2015 Včera americký dolar výrazně oslabil poté, co místopředseda Fedu Stanley Fischer a prezident atlantské pobočky Fedu Dennis Lockhart nedokázali sdělit nic alespoň trochu nového nebo jestřábího.
img

Obchodování s CFD postavenými na indexech: co se obchoduje nejčastěji?

03.08.2015 Obchodování s CFD představuje jeden z nejrychleji rostoucích typů investic. Mnoho obchodníků nyní vnímá výhody toho, že mohou získat pozici na trhu a obchodovat při aktuálních tržních cenách bez nutnosti vlastnit podkladové aktivum. Avšak s více než 20 akciovými indexy, ze kterých je možné si vybírat, investoři často nevědí, co zvolit. Podívejme se tedy na to, které akciové indexy jsou obchodovány nejčastěji.
img

Kroky Saxo Bank v souvislosti s případem okolo švýcarského franku byly v souladu s právem, potvrdil dánský finanční regulátor FSA

20.07.2015 Dánský Úřad pro finanční dohled FSA přezkoumal chování Saxo Bank A/S v souvislosti s případem okolo švýcarského franku a nenalezl žádný důvod ke kritice banky s výjimkou dvou konkrétních záležitostí. Dánský FSA došel k závěru, že postup, který Saxo Bank zvolila, respektoval pravidla rovného zacházení s klienty v souladu s interními procesy a předpisy na ochranu investorů. Zmínil pouze dvě menší výtky, které Saxo Bank bere plně na vědomí.
img

V příštích měsících lze očekávat paritu EURUSD

16.07.2015 Dohoda o finanční pomoci Řecku by měla rozpoutat novou vlnu prodeje EURUSD. Zatím poslední epizoda řeckého dramatu s sebou přinesla opatrné uzavírání krátkých pozic v eurech, nyní však můžeme znovu čekat nadšený prodej eura a díky neustálým injekcím likvidity od velmi vstřícné ECB se bude pozornost přesouvat zpět na rozpory v politice centrální banky a těžkopádnou cestu amerického Fedu k prvnímu zvýšení sazeb. Pokud mezitím americká ekonomika pojede dostatečným tempem, lze očekávat zvýšení sazeb na prosincovém, či snad již na říjnovém zasedání FOMC. Pro americký dolar může být potenciálním přínosem také dohoda politických stran o zdanění zahraničních zisků amerických korporací, která přinese návrat finančních toků ze zahraničí. Kombinace slabého eura a ožívajícího amerického dolaru může v následujících čtyřech až šesti měsících postupně způsobit dosažení parity EURUSD a další zvyšování kurzu dolaru.
img

Indikátory stresu: Hra se židlemi a hudbou

08.07.2015 Určitě nejsem jediný, kdo je ve spojitosti s Řeckem už otrávený různými časovými osami, potenciálními výsledky, nejhoršími scénáři a Evropou, která je zcela řízena politiky (nikoliv byznysem nebo lidmi).
img

Uzavření dlouhých pozic v energetice a zaměření na krátké pozice u kovů

16.06.2015 V týdnu od 9. června byly na komoditních trzích velmi aktivní hedgeové fondy. Likvidace dlouhých pozic v energetice a zvýšený objem krátkých prodejů u kovů vyústily do snížené čisté dlouhé pozice v těchto sektorech. Těsně předtím, než zpráva o nabídce a poptávce hlavních plodin poslala ceny opět prudce dolů, pozvedlo tento sektor špatně načasované pokrytí krátkých pozic.
img

Nové vedení forexového oddělení posílí odbornost Saxo Bank v měnové oblasti

11.06.2015 Saxo Bank je globální investiční banka specializující se na online multi-asset obchodování a investice na mezinárodních finančních trzích, která poskytuje svým soukromým i institucionálním klientům komplexní škálu nástrojů pro realizaci jejich obchodních a investičních strategií. Její finančně komunitní portál TradingFloor.com je první multi-asset sociální trading platformou. Saxo Bank, plně licencovaná a regulatorním pravidlům podléhající evropská banka svým klientům umožňuje obchodovat s FX, CFD, ETF, akciemi, futures, opcemi a dalšími deriváty v rámci platformy SaxoTrader, která obdržela mnohá ocenění. Tato platforma ve více než 20 jazykových mutacích je v rámci jednoho účtu přístupná z PC, tabletů či smartphonů. Platforma je využívána více než stovkou předních finančních institucí na celém světě. Saxo Bank nabízí také profesionální portfolio management a správu fondů, a prostřednictvím Saxo PrivatBank i tradiční bankovní služby. Saxo Bank, která byla založena roku 1992, sídlí v Kodani a jejích 26 poboček pokrývá Evropu, Asii, Střední Východ, Latinskou Ameriku, Afriku a Austrálii.
img

Co čeká centrální banky v červnu?

02.06.2015 Není to tak dávno, co se červnové jednání FOMC považovalo za pravděpodobný zdroj prvního zvýšení úrokových sazeb od roku 2004, avšak díky nedávným slabým ekonomickým datům USA – podobným těm, která jsme zažili v loňském roce – a stabilně nízké inflaci je tento scénář v podstatě ze hry.
img

Řecká tragédie může trvat déle, než si myslíme

13.05.2015 Hned zkraje bychom si měli ujasnit, že se konečná dohoda s Řeckem v dohledné době neuskuteční. Přestože se situace nadále zhoršuje, k nedodržení závazků v nejbližších týdnech pravděpodobně nedojde. Nikdo není ochoten nést toto riziko. Evropská centrální banka to potvrdila, když řeckým bankám na konci března zvýšila strop programu nouzového dodání likvidity (ELA). Politické řešení nakonec bude nalezeno, chvíli to ale potrvá.
img

Které evropské akcie jsou vhodné na doplnění portfolia

27.03.2015 Diverzifikace je důležitým nástrojem každého akciového portfolia. Nabízíme proto výběr z evropských akcií, které by mohly obohatit investiční portfolio. Jsou mezi nimi například akcie British Telecom, Henkel anebo Unilever.
img

Cesty průmyslových a vzácných kovů se rozdělily

29.08.2014 Zisky u průmyslových kovů pomohly vykompenzovat ztráty, které utrpěly vzácné kovy a zemědělský sektor. Cena ropy je i nadále pod tlakem v důsledku rostoucích dodávek. Zlatu se do cesty postavily posilující dolar, rostoucí akcie a výnosy dluhopisů.
img

Tři věci, které nelze dlouho skrývat: Slunce, Měsíc a pravda

07.08.2014 Co se bude dít dál? Konsenzuální předpovědi vývoje trhu se zřejmě brzy zhroutí. Hlavní ekonom a investiční ředitel Sax...
img

Zakladatelé Saxo Bank oceněni za svůj příspěvek k inovacím v tradingové technologii

10.07.2014 Saxo Bank, přední specialista na online trading a investice, dnes oznámila, že Kim Fournais a Lars Seier Chistensen, ř...
img

Saxo Bank mění vedení své pražské kanceláře. Nově ji povede Pavel Drahotský

05.06.2014 Saxo Bank, specialista na online obchodování celého spektra investičních nástrojů, mění vedení své pražské kanceláře. Novým ředitelem Saxo Bank pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko se stal s účinností od 1. června 2014 Pavel Drahotský.
img

Nejvíce podhodnocená velká evropská banka? Credit Agricole

22.07.2013 Peter Garnry, hlavní akciový stratég, Saxo Bank Na základě naší aktualizované valuační analýzy provedené napříč sektor...
img

Trade Navigator od Saxo Bank dává tradingu další dimenzi

16.05.2013 Saxo Bank, specialista na investice a online obchodování s investičními nástroji, spustila na stránce TradingFloor.com nový nástroj pro trading nazvaný Trade Navigator, který denně nabízí hlubší pochopení technické stránky zhruba dvou stovek investičních nástrojů.
img

Výhled Saxo Bank na druhý kvartál: pokračující nízký růst skoncuje s jízdou politiků načerno

12.04.2013 Je konec třetího měsíce roku 2013 a v souladu s očekáváním Saxo Bank, investičního specialisty na investice a on-line obchodování napříč bohatou třídou aktiv, se už začínají snižovat celosvětové prognózy růstu. Saxo Bank ve své 2. čtvrtletní zprávě Insights Report, která je k dispozici na platformě TradingFloor.com, píše, že svět vnímá rok 2013 stejně jako rok 2011 a 2012, jen s tím rozdílem, že Německo čekají v září volby.
img

Výhled Saxo Bank na druhý kvartál: pokračující nízký růst skoncuje s jízdou politiků načerno

09.04.2013 Je konec třetího měsíce roku 2013 a v souladu s očekáváním Saxo Bank, investičního specialisty na investice a on-line obchodování napříč bohatou třídou aktiv, se už začínají snižovat celosvětové prognózy růstu. Saxo Bank ve své 2. čtvrtletní zprávě Insights Report, která je k dispozici na platformě TradingFloor.com, píše, že svět vnímá rok 2013 stejně jako rok 2011 a 2012, jen s tím rozdílem, že Německo čekají v září volby.
img

SaxoTrader: Od útlých počátků ke světové extratřídě

14.03.2013 Kim Fournais, spoluzakladatel a CEO, Saxo Bank. Saxo Bank od založení svého vlastního IT oddělení v devadesátých letec...
img

Může Romney vyhrát volby? Změnu potřebuje i Čína

31.10.2012 Minulý týden jsem promluvil na noční konferenci Saxo Bank k americkým prezidentským volbám – celou mou prezentaci můžete vidět na stránkách TradingFloor.com. Americké volby vždycky oživují “spekulace? o předvídatelnosti trhů? ale tou hlavní tezí zůstává, že čím více trhy klesají, tím více se propadají i Romneyho šance.
img

Švédsko: Nové Švýcarsko... a bezpečný přístav v době krize eurozóny

29.06.2012 Steen Jakobsen, hlavní ekonom Saxo BankV této perfektní bouři dávám strašně nerad jakákoliv velká doporučení. Každému,...
img

Švédsko: Nové Švýcarsko... a bezpečný přístav v době krize eurozóny

29.06.2012 V této perfektní bouři dávám strašně nerad jakákoliv velká doporučení. Každému, kdo hledá bezpečný přístav na letní měsíce, bych ale doporučil švédská aktiva jako atraktivní alternativu. Riskujeme sice, že nebude prolomena podpora trendu, i tak ale švédské koruně (SEK) věříme, protože od čtvrtého kvartálu loňského roku se jí mimořádně daří a pro vaše investice představuje bezpečné útočiště.
img

Saxo Bank spouští na TradingFloor.com modul pro otevřené FX příkazy

04.06.2012 Saxo Bank, specialista na on-line obchodování a investice, spustila na svých stránkách TradingFloor.com modul pro otevřené forexové příkazy.
img

Saxo Bank spouští na TradingFloor.com modul pro otevřené FX příkazy

04.06.2012 Saxo Bank, specialista na on-line obchodování a investice, spustila na svých stránkách TradingFloor.com modul pro otev...
img

Vsadíte si taky na pokles Facebooku?

25.05.2012 Matt Bolduc, akciový analytik Saxo BankVe chvíli, kdy Facebook minulý pátek v 11 hodin ráno východního času vstoupil n...
img

Prudká korekce na zlatě, ropa v pozoru

07.03.2012 Komodity mají za sebou smíšený týden. Trhy rostly díky přílivu nových levných peněz z ECB, lepšího ekonomického komentáře ze strany FEDu a nadále panujícího zvýšeného geopolitické napětí. Akcie rostly, index S&P500 dosáhl nejvyšší úrovně od srpna 2008 a Nasdaq 100, tedy technologické akcie, dosáhl nejvyšší hodnoty od roku 2000.
img

7.11.Saxo Bank zavádí na TradingFloor.com modul otevřených FX pozic

07.11.2011 Saxo Bank oznamuje, že na stránkách TradingFloor.com zavádí modul, který bude zo...
img

Nejistý začátek roku 2011

10.01.2011 zdroj: www.saxobank.czKomoditní trhy se pokusily udržet prosincové momentum, některé trh...
Související klíčová slova: FOREX | Bitcoin | Čínský jüan | Kvantitativní uvolňování | Řecko | Čína | Finance | Peníze | Stříbro | Akciové indexy | Korelace | Equity | Inflace | Deflace | EUR/USD | Nasdaq | Mario Draghi | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | OPEC | Koruna | SYRIZA | HDP | Mexické peso | Bezpečný přístav | Monetární politika | Austrálie | Německo | Francie | Turecko | Apple | Evropské akcie | Analytik | New York | Ceny ropy | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Americké akcie | ETF | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | Nikkei | Akciové trhy | Míra nezaměstnanosti | Měnový trh | CFDs | Ekonomické prognózy | Kapitál | Sazby | Akcie | Aktiva | Akvizice | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Average True Range | Transakce | Bank of Japan | Beta | Bloomberg | Bod | CEO | CFD | CFTC | Carry trade | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Konsolidace | DAX | Dealer | Derivát | Devalvace | Diverzifikace | Dlouhá pozice | Dolarový index | ECB | ESM | Ekonomika | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | FOMC | FX | Fed | Finanční trhy | Hedge fondy | Foreign Exchange | Forward | Futures | Grafy | Hedge | High | High Yield | IPO | Index DAX | Indikátory | Investice | Investor | Investování | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Krátká pozice | Kurz | Long | Low | MMF | Risk | Marže | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | NYSE | Nástroj | OTC | Opce | Open | Platební bilance | Platforma | Podkladové aktivum | Politické riziko | Portfolio | Portfolio management | Pozice | Prémie | RSI | Rally | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Short | Směnný kurz | Splatnost | Spot | Spotová cena | Trader | Trading | Trend | Ukazatel | VaR | Value at Risk | Volatilita | Výkonnost | Wall Street | Yield | Zlato | Úrokové sazby | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Citibank | Barclays | Dluhopisy | CHF | AUD | Obchodování | Bank of China | Euro STOXX | Goldman Sachs | Regulátor | Evropa | Asijské akcie | Finanční krize | Cena ropy | Německá ekonomika | Evropská ekonomika | Ekonomika Spojených států | Komoditní trhy | Saxo Bank | Indexy | OSN | Spekulanti | PBOC | Investoři | Fundamenty | Fond | Ekonomie | EU | Finanční sektor | Vývoj ceny | Ekonom | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | Výnosy dluhopisů | John Hardy | Zisk | Kurz dolaru | Zkušenosti | Výsledky | Strach | Contract for Difference | Partners | Gold | Obchodovat | Akciový analytik | Online trading | Deutsche Bank | Investiční banka | Obchodní transakce | Financování | Investovat | Hedgeové fondy | Facebook | Donald Trump | Rozvíjející se trhy | EuroStoxx50 | Zásoby ropy | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Komunita | Praxe | EURUSD | USDJPY | AUDUSD | Aktivum | EuroCOIN | Index | Investiční strategie | Podpora | Průlom | Volatilní | Americká centrální banka | Analýzy | Banka | Bollinger Bands | Brent | Cena | Cena stříbra | Co je akcie | Co je diverzifikace | Co je opce | Dolar | Dolary | Ekonomický růst | Ekonomika Německa | Ekonomika USA | Elektřina | Eura | Euro Stoxx 50 | Evropská banka | Exchange | Fondy | Forex Exchange | Forexu | FX spot | GDP | Graf | Hrubý domácí produkt | Index euro | Index euro stoxx 50 | Index S&P 500 | Instrumenty | Internetové obchodování | Investice do dluhopisů | Investiční | Investiční portfolio | Investiční zprávy | Kapitálové trhy | Komoditní | Komoditní index | Krize eurozóny | Kurz dolarů | Kurz švýcarského franku | Libra | Maďarsko | Management | Markets | Minimální mzda | Nákup akcií | Nákup dluhopisů | Nemovitosti | Obchodní platformy | Obchodování s CFD | Online obchodování | Pád akcií | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej eura | Prognóza | Pšenice | Rates | Reuters | Ropy | Růst HDP | Řízení rizik | SaxoBank | Sázky | Signály | Slovník pojmů | Saxo Trader | Státní dluhopisy | Stoxx | Švédská koruna | Španělská ekonomika | Švédské koruny | Trh | Twitter | Unce zlata | USDMXN | USDRUB | Velká Británie | Volatility | Volby v Řecku | Výprodej | WTI | WTI ropa | Zemní plyn | Zkušenost | Zpráva | Zprávy | Předpověď | Zisky | Tradeři | ROIC | CNBC | ATR | Benzín | Put | Donchian kanál | Index relativní síly | Indie | Měď | Operativní marže | Overweight | Range | ROCE | Tier 1 | Underweight | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | Vybírání zisků | Tržby | Bod zlomu | QE | Světové ekonomiky | Commission | Komise | Contract | Kontrakt | Volby | Fundamentální data | Futures trading | Blog | Cukr | Retail | Commitment of Traders | COT | Burze | Co je CFD | Commodity futures | Commodity futures trading | Důležitá historická data | Investment | Traders | Hedžové fondy | Unicredit | Danske Bank | Společnost Crédit Agricole | Bankovní sektor | SaxoTrader | Sociální trading | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Ole Hansen | Nová Čína | Šéfka Fedu | Zvyšování sazeb | Trade Navigator | Specialista na investice | Thomson Reuters | Fundamentální výhled | Brazílie | Průmyslová produkce | Vývoj na komoditních trzích | Úspěch | Podnikání | BMW | Pokles akcií | Ministr financí | Evropské banky | Dlouhé pozice | Komoditní stratég | Saxo PrivatBank | Multi-Asset obchodování | Energie | Limitní příkazy | Oddělení forexu | Přehled | Sázet | Evropské trhy | Swapy | Referendum | Ekonomická aktivita | Strategie komodit | White Label | Prezident ECB | Pozornost investorů | Firmy | Měnový stratég | Devalvace čínského jüanu | Investice do technologií | Měny zemí G-10 | Globální finanční krize | Německé státní dluhopisy | Americké státní dluhopisy | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Nervozita | Růst akcií | Alibaba | Propad | GER30 | Německý index DAX | Americká ropa WTI | Index Nikkei | Citi | S&P | Makroekonomické analýzy | Německý DAX | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Posílení dolaru | Ekonomická data | Nejistota | Stagnace | Tempo růstu | Obchodování na devizovém trhu | Zajištění | Obilniny | Dluhové krize | Kapitalizace | Steen Jakobsen | Výhled | Bankéř | Historická data | Mzdy | Ceny futures kontraktů | Bankovní systém | Krize | Investiční rozhodnutí | Indexové fondy | Manažeři fondů | Pierre Moscovici | Výnosy | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | Institucionální investoři | Příjmy | Kapitálové strategie | Konsenzus | Belgie | Hlavní ekonom | Jednání FOMC | Commodity Futures Trading Commission | Švédsko | Očekávání | HDP v eurozóně | SaxoTraderGO | Bloomberg Commodity Index | Nákupy zlata | Velký třesk | Obchodování s cizími měnami | Pavel Drahotský | Obchodování s investičními nástroji | Měnové obchody | Investiční nástroj | IPO Facebooku | Saxo | Akcie Facebooku | SaxoWeb Trader | Obchodní rozhodnutí | Ředitel Saxo Bank | Rozpočet | Hlavní události | Obchodovat na burze
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Banky | Výhled | Banka | Rezistence | FOREX | EUR/USD | Obchodování | FXstreet | Euro | Indikátor | Dolar | Graf

Předchozí klíčová slova

Trading Contest
Trading demo
Trading Economics
TradingEconomics
Trading edge
Trading Educators
Tradingem k bohatství
Trading Epic
Trading Expo
Trading Floor

Následující klíčová slova

Trading for a Living
Trading forex
Trading forum
Trading futures
Trading Group
Trading ideas
Trading in The Zone
Trading Investments
Trading Investments Group
Trading je byznys
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Forex brokeři
KeyStock
FXCM
FinFX broker
reklama
RoboMarkets copyfx
Potvrďte prosím... Zavřít