Úterý 02. červen 2020 23:25
reklama
RoboMarkets copyfx
reklama
Dukascopy
reklama
Purple Trading husnik

Klíčová slova - Sociální trading

C:\fakepath\MFSA-24042018-LV-15.png

Stocksbtc má falešnou licenci, upozorňuje MFSA

24.04.2018 Maltský finanční regulátor Malta Financial Services Authority (MFSA) varuje veřejnost před brokerem Stocksbtc.com, který zfalšoval svou investiční licenci. Nemá tak oprávnění nabízet své služby.
img

Finanční technologie mění pravidla hry ve finančním sektoru

07.12.2015 Rychlé proměny v digitálním světě jsou jedním z aktuálních témat a globální finanční sektor si je konečně vědom příležitostí, které představují finanční technologie.
img

Zpomalení produkce rafinerií zatížilo cenu ropy

25.09.2015 Středeční zotavení ropy způsobené snížením zásob druhý týden v řadě se ukázalo být krátkodobým. Zjištění, že činnost rafinerií se zpomalila nejvíce od ledna a že benzín zaznamenal zcela nesezónní růst, pomohlo spustit obrat cen o 5,8 %.
img

Volby v Řecku: plebiscit pro? nebo proti Tsiprasovi

17.09.2015 Volby do řeckého zákonodárného sboru, které se mají konat 20. září, jsou symbolické hned dvěma věcmi. Od listopadu 1920 to bude vůbec poprvé, kdy nebude kandidovat člen rodiny Papandreu. Strana Kinima (Hnutí), v jejímž čele stojí Jorgos Papandreu, se rozhodla nekandidovat poté, co v lednových volbách získala jen 2,5 % hlasů. To je jasná známka, že řecká politická elita potřebuje obnovit.
img

Čtyři důvody, proč by měl Fed v září zvýšit sazby

09.09.2015 Nikdo nemůže tvrdit, že se americká ekonomika dokázala navrátit do stavu před rokem 2007. Tlak na mzdy, podíl pracovní síly, který ve srovnání s předkrizovým stavem poklesl o 440 bazických bodů, a slabší ekonomický růst než během poslední fáze zotavení, kdy USA dokázaly dosáhnout růstu HDP o 4 %, možná dokonce i 5 % – to vše potvrzuje, že nynější americká ekonomika je slabší a mnohem křehčí. Jak ukazuje i prognóza slabšího růstu HDP (2 % v letech 2015-2025 ve srovnání se 3 % v období 2000-2007), Spojené státy vstupují do období určité ekonomické stagnace. Není to jen důsledek zničených výrobních kapacit v návaznosti na ekonomickou krizi v roce 2007. Jde o celosvětový fenomén. Odráží stárnutí populace, zpomalení produktivity i strukturální změny, které ovlivňují ekonomiku („uberizace“ trhu práce, robotizace průmyslových odvětví, všudypřítomné avšak nijak přelomové inovace). Monetární politika se s takovou situací dokáže vyrovnat. Dosáhla svých hranic a nyní je na čase, aby žezlo převzala rozpočtová politika.
img

Trhy ve znamení umírněné zprávy komise Fedu

21.08.2015 Americká ropa WTI prudce spadla a má problém dostat se zpět na nohy. Klesla o víc než pět procent až na úroveň 40,87 dolaru za barel. Důvodem byla ve středu zveřejněná americká data, která ukázala nečekaný nárůst zásob. To v kombinaci se slabší poptávkou rafinérií poslalo ropu WTI na nejnižší úroveň za posledních více než šest let.
img

FX Aktuality: Čína devalvuje juan – dolar povyskočil

11.08.2015 Včera americký dolar výrazně oslabil poté, co místopředseda Fedu Stanley Fischer a prezident atlantské pobočky Fedu Dennis Lockhart nedokázali sdělit nic alespoň trochu nového nebo jestřábího.
img

Obchodování s CFD postavenými na indexech: co se obchoduje nejčastěji?

03.08.2015 Obchodování s CFD představuje jeden z nejrychleji rostoucích typů investic. Mnoho obchodníků nyní vnímá výhody toho, že mohou získat pozici na trhu a obchodovat při aktuálních tržních cenách bez nutnosti vlastnit podkladové aktivum. Avšak s více než 20 akciovými indexy, ze kterých je možné si vybírat, investoři často nevědí, co zvolit. Podívejme se tedy na to, které akciové indexy jsou obchodovány nejčastěji.
img

Kroky Saxo Bank v souvislosti s případem okolo švýcarského franku byly v souladu s právem, potvrdil dánský finanční regulátor FSA

20.07.2015 Dánský Úřad pro finanční dohled FSA přezkoumal chování Saxo Bank A/S v souvislosti s případem okolo švýcarského franku a nenalezl žádný důvod ke kritice banky s výjimkou dvou konkrétních záležitostí. Dánský FSA došel k závěru, že postup, který Saxo Bank zvolila, respektoval pravidla rovného zacházení s klienty v souladu s interními procesy a předpisy na ochranu investorů. Zmínil pouze dvě menší výtky, které Saxo Bank bere plně na vědomí.
img

V příštích měsících lze očekávat paritu EURUSD

16.07.2015 Dohoda o finanční pomoci Řecku by měla rozpoutat novou vlnu prodeje EURUSD. Zatím poslední epizoda řeckého dramatu s sebou přinesla opatrné uzavírání krátkých pozic v eurech, nyní však můžeme znovu čekat nadšený prodej eura a díky neustálým injekcím likvidity od velmi vstřícné ECB se bude pozornost přesouvat zpět na rozpory v politice centrální banky a těžkopádnou cestu amerického Fedu k prvnímu zvýšení sazeb. Pokud mezitím americká ekonomika pojede dostatečným tempem, lze očekávat zvýšení sazeb na prosincovém, či snad již na říjnovém zasedání FOMC. Pro americký dolar může být potenciálním přínosem také dohoda politických stran o zdanění zahraničních zisků amerických korporací, která přinese návrat finančních toků ze zahraničí. Kombinace slabého eura a ožívajícího amerického dolaru může v následujících čtyřech až šesti měsících postupně způsobit dosažení parity EURUSD a další zvyšování kurzu dolaru.
img

Indikátory stresu: Hra se židlemi a hudbou

08.07.2015 Určitě nejsem jediný, kdo je ve spojitosti s Řeckem už otrávený různými časovými osami, potenciálními výsledky, nejhoršími scénáři a Evropou, která je zcela řízena politiky (nikoliv byznysem nebo lidmi).
img

Uzavření dlouhých pozic v energetice a zaměření na krátké pozice u kovů

16.06.2015 V týdnu od 9. června byly na komoditních trzích velmi aktivní hedgeové fondy. Likvidace dlouhých pozic v energetice a zvýšený objem krátkých prodejů u kovů vyústily do snížené čisté dlouhé pozice v těchto sektorech. Těsně předtím, než zpráva o nabídce a poptávce hlavních plodin poslala ceny opět prudce dolů, pozvedlo tento sektor špatně načasované pokrytí krátkých pozic.
img

Nové vedení forexového oddělení posílí odbornost Saxo Bank v měnové oblasti

11.06.2015 Saxo Bank je globální investiční banka specializující se na online multi-asset obchodování a investice na mezinárodních finančních trzích, která poskytuje svým soukromým i institucionálním klientům komplexní škálu nástrojů pro realizaci jejich obchodních a investičních strategií. Její finančně komunitní portál TradingFloor.com je první multi-asset sociální trading platformou. Saxo Bank, plně licencovaná a regulatorním pravidlům podléhající evropská banka svým klientům umožňuje obchodovat s FX, CFD, ETF, akciemi, futures, opcemi a dalšími deriváty v rámci platformy SaxoTrader, která obdržela mnohá ocenění. Tato platforma ve více než 20 jazykových mutacích je v rámci jednoho účtu přístupná z PC, tabletů či smartphonů. Platforma je využívána více než stovkou předních finančních institucí na celém světě. Saxo Bank nabízí také profesionální portfolio management a správu fondů, a prostřednictvím Saxo PrivatBank i tradiční bankovní služby. Saxo Bank, která byla založena roku 1992, sídlí v Kodani a jejích 26 poboček pokrývá Evropu, Asii, Střední Východ, Latinskou Ameriku, Afriku a Austrálii.
img

Co čeká centrální banky v červnu?

02.06.2015 Není to tak dávno, co se červnové jednání FOMC považovalo za pravděpodobný zdroj prvního zvýšení úrokových sazeb od roku 2004, avšak díky nedávným slabým ekonomickým datům USA – podobným těm, která jsme zažili v loňském roce – a stabilně nízké inflaci je tento scénář v podstatě ze hry.
img

Řecká tragédie může trvat déle, než si myslíme

13.05.2015 Hned zkraje bychom si měli ujasnit, že se konečná dohoda s Řeckem v dohledné době neuskuteční. Přestože se situace nadále zhoršuje, k nedodržení závazků v nejbližších týdnech pravděpodobně nedojde. Nikdo není ochoten nést toto riziko. Evropská centrální banka to potvrdila, když řeckým bankám na konci března zvýšila strop programu nouzového dodání likvidity (ELA). Politické řešení nakonec bude nalezeno, chvíli to ale potrvá.
img

Které evropské akcie jsou vhodné na doplnění portfolia

27.03.2015 Diverzifikace je důležitým nástrojem každého akciového portfolia. Nabízíme proto výběr z evropských akcií, které by mohly obohatit investiční portfolio. Jsou mezi nimi například akcie British Telecom, Henkel anebo Unilever.

Další odkazy na téma Sociální trading

img

Sociální trading | FXstreet.cz

... multi-asset sociální trading platformou. Saxo Bank, plně licencovaná a regulatorním pravidlům podléhající evropská banka svým klientům ...
img

Sociální obchodování | FXstreet.cz

... Swing trading: Hlava a ramena na GBP/JPY Analýza hlavních měnových párů 4.1.2017 Analýza USD/CAD a EUR/JPY Index DAX - Intradenní ...
img

Trading | FXstreet.cz

... Harmonic trading | Live trading | Price Action | Intradenní obchodování | Brexit | Daně a trading | Intradenní výhled | Řecko | Patrik ...
img

Trading | FXstreet.cz

... do knihy Trading Coach od Bretta N. Steenbargera. Po přečtení několika málo stran jsem dospěl k přesvědčení, že pokud se chci stát ...
img

Live trading: EUR/USD | FXstreet.cz

... Tomáš Nesnídal Kursy měn Kurz britské libry Sociální trading Kurzu měn Obavy z brexitu Aktuální vývoj P.A. Vývoj inflace Hyperinflace
img

Full-Time Trading vs. Zaměstnání | FXstreet.cz

Full-Time trading: člověk má jenom jeden příjem a to trading, nemá žádné jiné příjmy a nemá z minulosti žádné velké peníze. Před Full ...
img

Trading | FXstreet.cz

... multi-asset sociální trading platformou. Saxo Bank, plně licencovaná a regulatorním pravidlům podléhající evropská banka svým klientům ...
img

Platforma | FXstreet.cz

... multi-asset sociální trading platformou. Saxo Bank, plně licencovaná a regulatorním pravidlům podléhající evropská banka svým klientům ...
img

Trading na plný úvazok. | Diskusní fórum | FXstreet.cz

... platí zdravotní sociální pojištění. Jsem teď několik měsíců na pracáku a koncem tohoto měsíce chci ukončit evidenci a přejít na full ...
img

Obchodování na devizovém trhu | FXstreet.cz

... Live trading | Řecko | Čína | Inflace | EUR/USD | USA | Británie | Spotřebitelská důvěra | Maďarský forint | Koruna | Analytik | Ropa ...
img

FX futures | FXstreet.cz

... multi-asset sociální trading platformou. Saxo Bank, plně licencovaná a regulatorním pravidlům podléhající evropská banka svým klientům ...
img

Soros Fund Management | FXstreet.cz

... Teletrader Kurzy ČNB střed Aktuální devizové kurzy ČNB GainCapital Group Technická analýza Trading Central Psychologie Kurz eura výhled
img

Makroekonomické analýzy | FXstreet.cz

... a jeho zmeny z pohľadu brokera Veselý rok FX 2016 Trump své sliby nesplní Trading analýza: Aktuální situace na indexu S&P 500 a EUR/USD
img

Foreign exchange trading | FXstreet.cz

... multi-asset sociální trading platformou. Saxo Bank, plně licencovaná a regulatorním pravidlům podléhající evropská banka svým klientům ...
img

Index euro stoxx 50 | FXstreet.cz

... NZD Live trading: Ziskový obchod na USD/JPY USD/JPY - Intradenní výhled 5.1.2017 AUD/USD - Intradenní výhled 5.1.2017 Ropa WTI ...
img

Saxo PrivatBank | FXstreet.cz

... multi-asset sociální trading platformou. Saxo Bank, plně licencovaná a regulatorním pravidlům podléhající evropská banka svým klientům ...
img

Multi-Asset obchodování | FXstreet.cz

... multi-asset sociální trading platformou. Saxo Bank, plně licencovaná a regulatorním pravidlům podléhající evropská banka svým klientům ...
img

Bank of China | FXstreet.cz

... sliby nesplní Trading analýza: Aktuální situace na indexu S&P 500 a EUR/USD Burzovní grafy: Předvánoční klid posunul americké indexy ...
img

PBOC | FXstreet.cz

... zpráv - news trading Forex brokeři - jak správně vybrat Výhody a nevýhody amerických FX brokerů Commitment of Traders (COT) Report - 1 ...
img

SP500 | FXstreet.cz

... NZD Live trading: Ziskový obchod na USD/JPY USD/JPY - Intradenní výhled 5.1.2017 AUD/USD - Intradenní výhled 5.1.2017 Ropa WTI ...
Související klíčová slova: FOREX | Čínský jüan | Kvantitativní uvolňování | Řecko | Čína | Finance | Akciové indexy | Inflace | Deflace | Nasdaq | Mario Draghi | USA | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | SYRIZA | HDP | Bezpečný přístav | Monetární politika | Německo | Francie | Turecko | Evropské akcie | Analytik | Spekulace | Ropa WTI | ETF | Poptávka | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | Míra nezaměstnanosti | CFDs | Ekonomické prognózy | Kapitál | Sazby | Akcie | Akvizice | Americký dolar | Zhodnocení | Transakce | Bank of Japan | Bloomberg | Bod | Broker | CFD | Carry trade | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | DAX | Dealer | Derivát | Devalvace | Diverzifikace | Dlouhá pozice | Dolarový index | ECB | ESM | Ekonomika | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | FOMC | FX | Fed | Foreign Exchange | Forward | Futures | High | High Yield | Index DAX | Indikátory | Investice | Investor | Investování | Komodity | Krátká pozice | Kurz | MMF | Marže | Finanční instituce | Měnové páry | Měny | NYSE | Opce | Open | Platforma | Podkladové aktivum | Politické riziko | Portfolio | Portfolio management | Pozice | Riziko | Ropa | S&P 500 | Směnný kurz | Splatnost | Spot | Trader | Trading | Trend | Ukazatel | VaR | Volatilita | Výkonnost | Yield | Zlato | Úrokové sazby | Deriváty | Banky | EUR | USD | Commerzbank | Citibank | Dluhopisy | CHF | AUD | Obchodování | Bank of China | Euro STOXX | Goldman Sachs | Regulátor | Evropa | Asijské akcie | Finanční krize | Saxo Bank | Indexy | PBOC | Investoři | Fundamenty | Ekonomie | EU | Finanční sektor | Vývoj ceny | Ekonom | Business | Pravděpodobnost | John Hardy | Zisk | Kurz dolaru | Zkušenosti | Výsledky | Contract for Difference | Partners | Obchodovat | Deutsche Bank | Investiční banka | Kopírování obchodů | Obchodní transakce | Financování | Investovat | Hedgeové fondy | Rozvíjející se trhy | EuroStoxx50 | Zásoby ropy | Bankrot | Obchodníci | Komunita | Praxe | EURUSD | AUDUSD | Aktivum | Index | Podpora | Volatilní | Americká centrální banka | Analýzy | Banka | Cena | Co je akcie | Co je diverzifikace | Co je opce | Dolar | Ekonomický růst | Eura | Euro Stoxx 50 | Evropská banka | Exchange | Fondy | Forex Exchange | Forexu | FX spot | Graf | Index euro | Index euro stoxx 50 | Index S&P 500 | Instrumenty | Investiční | Investiční portfolio | Investiční zprávy | Kapitálové trhy | Komoditní | Kurz dolarů | Kurz švýcarského franku | Maďarsko | Management | Markets | Nákup dluhopisů | Nemovitosti | Obchodní platformy | Obchodování s CFD | Online obchodování | Portfolia | Prodej eura | Prognóza | Pšenice | Ropy | Řízení rizik | SaxoBank | Slovník pojmů | Stoxx | Trh | Twitter | Volatility | Volby v Řecku | Výprodej | WTI | WTI ropa | Zpráva | Zprávy | Zisky | ROIC | CNBC | Benzín | Put | Indie | Měď | Operativní marže | ROCE | Itálie | Spojené státy | Tržby | Světové ekonomiky | Komise | Contract | Kontrakt | Volby | Retail | Burze | Co je CFD | Důležitá historická data | Investment | Danske Bank | Bankovní sektor | TradingFloor.com | SaxoTrader | Ole Hansen | Zvyšování sazeb | Brazílie | Podnikání | BMW | Dlouhé pozice | Komoditní stratég | Saxo PrivatBank | Multi-Asset obchodování | Energie | Limitní příkazy | Přehled | Evropské trhy | Strategie komodit | White Label | Prezident ECB | Firmy | Měnový stratég | Devalvace čínského jüanu | Investice do technologií | Měny zemí G-10 | Biliony dolarů | Alibaba | GER30 | Německý index DAX | Americká ropa WTI | Citi | S&P | Makroekonomické analýzy | Německý DAX | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Posílení dolaru | Stagnace | Obchodování na devizovém trhu | Zajištění | LeapRate | Dluhové krize | Steen Jakobsen | Výhled | Historická data | Mzdy | Bankovní systém | Krize | Investiční rozhodnutí | Výnosy | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | Kapitálové strategie | Konsenzus | Belgie | Hlavní ekonom | Jednání FOMC | Očekávání | SaxoTraderGO | Obchodování s kryptoměnami | Pavel Drahotský | Měnové obchody | Stocksbtc | Investovat své prostředky
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Banky | Výhled | Banka | Rezistence | FOREX | EUR/USD | Obchodování | FXstreet | Euro | Indikátor | Dolar | Graf

Předchozí klíčová slova

Snižování úroků
Snižování úroků v USA
Snowflake
Soběstačnost
Sociální napětí
Sociální nepokoje
Sociální obchodování
Sociální síť
Sociální sítě
Sociální síť Reddit

Následující klíčová slova

Social Trading
Société Générale
Socony-Vacuum
Sodexo
Sofistikovaný byznys
Softbank
SoftBank Group
Soft Corporation
Soft fork
Soft skills
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Admiral spread new
Potvrďte prosím... Zavřít